Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASYAFIRTINASI
4y d k
YONAGUSKA (USA)
60.00
MER.ÇELİKAP
BATURALP BERBEROĞLU
G.HALKATAŞ
9
54
2123-31
21
20
1.27.32
2
ŞİRİNYER GÜZELİ
4y a k
KING ALEX
58.00
H.GÜNAP
SABAHATTİN TEKDOĞAN
B.TEKDOĞAN
7
50
6143-47
6
16
1.29.29
3
DIANA
4y d k
LION HEART (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
ERGÜN OKYAR
A.KARABIYIK
8
48
43703-0
35
13
1.33.02
4
FREE POWER
4y a k
REY DE CAFE (USA)
59.50
F.YÜKSEL
ÖZGÜR ÖZCAN
M.KAPLAN
2
47
70-2176
15
18
1.27.60
5
SIMPLY RED
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
59.00
B.KURDU
DUYGU FATURA
K.KURT
3
46
1114-6-8
18
17
1.30.68
6
VENUS DAUGHTER
5y a k
DEHERE (USA)
58.50
Ö.YILDIRIM
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
5
43
226-952
7
16
1.27.53
7
WAR REASON
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
MUH.OKAP
YÜKSEL CELİM
Y.PETEK
6
42
483763
127
12
8
THREE CAT
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
56.50
S.ÖZEN
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
4
41
2548-16
24
19
1.27.73
9
BEYŞEHİR GÜZELİ
4y a k
EXPANSION (USA)
50.00
H.ŞİMŞEK
FERİT MENGİ
B.ÇAKUS
1
25
5137-50
18
16
1.30.35
10
MOI JIZNI
5y d k
UNACCOUNTED FOR (USA)
50.00
D.PALAUR
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
R.YILDIZ
10
22
835-472
6
8
1.27.91
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAT KHAN
3y d e
INVASION (IRE)
58.00
O.ÖZTÜRK
MURAT KARABULUT
U.TEMUÇİN
3
0
0
20
2
DIABLO
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
5
0
0
20
3
DRAGO
3y k e
MENDIP (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ADEM ERDÖLEK
HAL.KAYA
12
0
0
20
4
KIZIL DEV
3y d e
UTOPIA (JPN)
58.00
F.YÜKSEL
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
1
0
0
20
5
LOZAN
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.SÖZEN
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
4
0
0
20
6
NAZNARA
3y d e
JIMMY CREED (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
TURGUT BOZKURT
R.YILDIZ
6
0
0
20
7
OĞULCANBEY
3y a e
REY DE CAFE (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
YUSUF BİKEÇ
İ.ALPUĞUR
2
0
0
20
8
POYRAZ DAĞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
11
0
0
20
9
UĞURKO
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
A.OLUK
SAİM ERDEMİR
N.KULAK
9
0
0
20
10
SADİFNA
3y a d
DR FONG (USA)
56.00
F.AVCI
MUSTAFA AKGÜN
M.ÇAM
10
0
0
20
11
TWIST LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
Ç.OK
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
8
0
0
20
12
WELLABORNITA
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
ADEM ŞEN
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
7
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELDANINOĞLU
8y k a
ARASLI
60.00
ÇETİN TAŞAP
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
6
87
449755
66
13
1.35.29
2
VASEEM
6y a a
TARHAN
59.00
Ç.OK
M. FUNDA SARPYALÇIN
A.ÖCAL
1
79
4-42165
14
18
1.36.27
3
TEKİNER
5y a a
ALTAHA
56.50
M.ÇİÇEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
4
74
573-324
7
17
1.35.35
4
ESERALP
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
55.50
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
8
72
51-5454
13
16
1.36.43
5
GOBEN
5y k a
TURBO
55.50
N.AVCİ
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
3
72
1217-64
14
17
1.37.69
6
GOLDEN KING
5y k a
TURBO
55.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
7
71
16-2122
7
19
1.35.91
7
ÜNLÜOĞLU
5y a a
UÇANBEY
52.50
A.SÖZEN
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
5
66
225-411
18
20
1.35.97
8
CANIM MİRA
8y k a
ANADOLU ATEŞİ
51.00
D.PALAUR
MEHMET ÖKSÜZ
KAY.ALTINÖZ
2
63
2526-76
18
15
1.36.67
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAUÇAN
4y k a
UÇANBEY
58.00
GÖKH.GÖKÇE
EREN ATALAN
C.YEDİREN
1
53
218-112
18
19
2.19.79
2
BÜLENT
4y k a
BİLGİN
56.00
M.ÇİÇEK
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
6
42
31-2213
13
19
2.19.86
3
CİHANIN OĞLU
4y k a
İBOCAN
52.00
MUH.OKAP
CEZMİ ATİK
MEH.KAYA
7
34
515850
104
16
4
ÇİVRİLLİ
4y k a
DEHA
56.00
B.KURDU
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
8
35
63-6231
6
20
2.19.40
5
DEMİRPOYRAZIM
4y d a
ZİGANA
54.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
A.KARABIYIK
4
60
4-36624
4
15
2.20.50
6
İPKİNHAN
4y k a
JOKER
54.00
A.SÖZEN
BAHADIR YILMAZ
U.TEMUÇİN
2
36
516-332
14
16
2.20.65
7
UĞURSEL
4y d a
TIGRES LIGHT (US)
55.00
M.KAYA
ARİF ÇELİK
S.O.APAYDIN
5
33
10-0033
4
15
2.20.36
8
GÜLÜŞLÜ
4y a k
AYABAKAN
52.00
MER.ÇELİKAP
HAŞİM TINAS
Z.AVCI
3
64
286477
53
13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAM EMİN
3y d e
BARUDİ
58.00
A.OLUK
BAHADIR YILMAZ
U.TEMUÇİN
1
0
0
20
2
CLAWS OF THUNDER
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
4
0
0
20
3
DREAM SOLDIER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
9
0
0
20
4
GÜZELİNDE GÜZELİ
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.SÖZEN
KURTULUŞ İŞERİ
G.TOKLU
10
0
0
20
5
HAZARA
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
B.ULUKANAP
HİKMET TERZİ
R.YILDIZ
7
0
0
20
6
SILVER WOLF
3y d e
LUXOR
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ALİ GÜMÜŞ
MEH.AYDOĞDİ
8
0
0
20
7
SUPER WINGS
3y d e
ASTRAKHAN
58.00
T.BAĞCI
SEÇKİN TAŞ
B.KAYALI
6
0
0
20
8
SUPERMAN
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MER.ÇELİKAP
HASAN GÜL
A.ÖKSÜZLER
2
0
0
20
9
AVRORA
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
H.TOPSAKALAP
RACİ ÖZYİĞİT
R.ÖZYİĞİT
11
0
0
20
10
DEYANA DEYANOVA
3y d d
UTOPIA (JPN)
56.00
A.OKAN PAZARAP
ERCAN TATI
A.ÖKSÜZLER
5
0
0
20
11
GÜLSEREN
3y d d
NİĞDELİ
56.00
S.ÖZEN
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
12
0
0
20
12
JİNET
3y a d
GREEN GÖNEN
56.00
B.KURDU
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
3
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞANBİKE
4y k k
GÜNDENİZ
60.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEYİT GÖKÇE
9
45
053-433
28
17
1.40.90
2
USTAOĞLU
4y a a
ÖZGÜNHAN
56.50
MER.ÇELİKAP
DENİZ KURTEL
D.YENTÜR
5
44
024580
54
13
3
ZEKİOĞLUM
4y a a
DARBE
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
11
41
664968
86
12
1.41.24
4
FÜRUZAN
4y k k
UFUKBİR
53.50
F.HİMAP
AYTUĞ ATALAY
D.YENTÜR
4
38
1-0
21
19
1.51.97
5
ALLEGRA
4y k k
JOKER
55.50
Ç.OK
KUTLAY NACİ TUTUCU
MUT.KAYA
3
36
376-462
21
13
1.39.96
6
DAİMON
4y a a
HABERKAN
55.50
A.C.DAĞDEVİREN
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
8
36
46-2433
14
17
1.39.05
7
KIRYAMAN
4y a a
VOLGABEY
55.50
A.KÜRÜNDÜK
A.FERHAT KÜÇÜKER
A.COŞKAN
7
36
451-975
13
17
1.38.76
8
UÇAN KARACA
4y a a
ALKARACA
54.50
O.ÖZTÜRK
ALAATTİN KARACA
MEH.KAYA
2
34
5-36618
4
19
1.42.00
9
OZANEFE
4y a a
OYMAKBEYİ
54.00
M.GÖNÜLTAŞ
SEDAT ALTUNKILINÇ
R.ALTUNBAŞ
13
33
6-56157
4
18
1.39.54
10
HANAYLI
4y a k
ALTAHA
53.50
D.PALAUR
HALİL TURAN
M.YAPAROĞLU
6
32
79-6243
7
13
1.40.75
11
MÜZEKKAR AĞA
4y a a
SERTAY
53.50
A.SÖZEN
HÜSEYİN ŞİMŞEK
E.KOÇAK
1
32
7794-10
32
19
1.39.01
12
AÇIK EL
4y a a
KARAKEMAL
54.50
M.ÇİÇEK
ERKAN BAL
B.TURGUL
12
34
386-561
6
20
1.36.82
13
MAVİZAFİR
4y d a
KAIZBERT (RU)
53.00
A.OLUK
TURGAY KAYA
A.ÖCAL
14
31
0879-56
13
9
1.41.56
14
ÇAVDARBABA
4y k a
LİDERCAN
52.00
M.KAYİŞAP
ERTUNÇ VARMİSLİ
T.ALTINOVA
10
29
00907-5
28
13
1.42.32
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK LEGACY
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
V.KIZMAZ
FERHAT YILDIRIM
MUH.YILDIRIM
5
12
7578-95
7
13
1.37.51
2
GÜNEYCAN
3y d e
MİRAMİS
58.00
M.AVŞAR
SERDAR İZOL
A.E.KARAKURT
11
4
870-00
7
15
1.48.21
3
RED WIND
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
E.KILIK
MUZBAH YARDIMCI
Ş.OLĞAÇ
10
9
870-90
7
15
1.41.83
4
SANMADOR
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
7
22
50-9222
7
19
1.33.10
5
TOP RUNNER
3y d e
AMERICAN LION (USA)
58.00
R.DOĞAN
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
2
13
67-7379
7
13
1.33.40
6
UMUT RÜZGARI
3y d e
PERFECTO
58.00
F.YARDIMCI
SALİH TEKİNALP
İ.SAYIS
6
9
6577-07
23
14
7
CHAMPION BABY
3y d d
PRESSING (IRE)
54.00
İ.AKYAVUZAP
EROL ÇOKLAR
M.KILINÇ
3
16
09-30
10
16
1.36.22
8
GOLDEN FLOWER
3y a d
AZARAKS
52.00
ABDULLAH ARAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
4
4
900
10
17
1.38.04
9
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
56.00
M.ÜNLÜ
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
9
10
949
10
17
1.34.99
10
LIKE WATER
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
56.00
N.ALTIN
SUNGUR SOYDAM
D.H.ÖZEL
1
0
7-6
10
18
11
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
53.00
B.BEKTAŞAP
FERHAT YILDIRIM
MUH.YILDIRIM
8
12
774-45
10
15
1.36.07
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİZDARMERT
4y a a
SERDARHAN
56.00
N.ALTIN
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
7
51
211-011
10
20
1.43.61
2
BETONAYAK
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
B.BEKTAŞAP
ABDULLAH AVCI
MUH.YILDIRIM
6
29
070073
70
9
1.40.00
3
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
M.AVŞAR
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
5
26
40-3376
10
8
1.42.89
4
CİBEK OĞLU
4y k a
GOBAKBEY
54.00
F.YARDIMCI
İSMAİL SANCAR
S.ÇELİK
9
76
5060-66
14
12
1.38.54
5
EZNAVUR
4y d a
DEHA
54.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
29
258-409
14
13
1.43.58
6
İBOBERK
4y k a
BERKSOY
55.00
M.DOĞAN
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
2
47
20-2275
14
17
1.40.92
7
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
54.00
H.İ.AKKAYA
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
10
52
1789-32
14
15
1.44.01
8
KIRŞİMŞEK
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.P.DEMİRAP
NECATİ YARDIMCI
M.KEKLİK
11
20
100-355
17
15
1.44.49
9
MERTBABA
4y a a
GOBAKBEY
50.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
8
61
134142
127
18
10
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
55.50
M.ÜNLÜ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
62
113-547
24
16
1.44.34
11
SANCAK YADİGARI
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
E.KILIK
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
1
16
337748
66
12
1.48.16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞ TUTAN
3y a e
GOLDEN SUN
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET YALÇIN
M.KEKLİK
6
0
0-6
21
18
1.37.54
2
CASTRO
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.ALTIN
ETHEM KAPLAN
M.BALTA
7
0
30
35
18
3
FATİH REİS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
5
0
70
7
18
1.38.67
4
MY LITTLE DRAGON
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.AVŞAR
MEHMET ARICI
A.TOPRAK
11
13
780-5
23
16
5
TOUCH GREY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
İ.AKYAVUZAP
NİHAT KARATOPRAK
A.TOPRAK
9
9
567-00
7
15
6
AHÇİK
3y d d
HARD WORKER
54.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ÇETİN
S.ÇELİK
4
8
9-85754
10
14
1.35.09
7
BERİVANIM
3y d d
CARDINAL PIONEER
53.00
F.FELHANAP
CEMAL YILDIZ
M.BALTA
10
12
55266-6
45
7
1.37.03
8
KEPEZ VALLEY
3y d d
PRESSING (IRE)
52.00
ABDULLAH ARAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
1
0
00
10
18
9
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
56.00
R.DOĞAN
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
2
18
06-0233
21
14
1.33.61
10
SEVGİADASI
3y a d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.00
R.YILDIRIMAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
3
16
25-4687
10
13
1.34.76
11
UYUZ KIZ
3y a d
PERFECT STORM
56.00
H.ALTUNKILIÇ
SERHAT GÜMÜŞTAŞ
İ.SAYIS
8
11
98-489
10
15
1.35.27
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
59.00
V.KIZMAZ
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
7
26
85-1960
7
17
2.11.25
2
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
55.00
İ.KATARAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
6
21
5-46361
7
20
2.12.79
3
ŞUBATHAN
10y k a
ERBEYİM
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MUSTAFA YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
2
61
159-572
10
15
2.04.41
4
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
56.00
M.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
9
51
1089-25
10
15
2.13.04
5
DEMİRYAYLASI
5y k a
GOBAKBEY
56.00
R.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
4
68
215-673
10
16
2.12.61
6
GEZEGEN
8y a a
BİLGİN
56.00
F.YARDIMCI
HAMİT ALPAK
A.E.KARAKURT
11
49
9977-44
10
12
2.16.81
7
HÜNKAROĞLU
8y a a
JOKER
53.00
F.FELHANAP
HAŞİM DOĞAN
At Sahibi
13
80
179428
100
15
2.17.42
8
JUNYIR SANCAK
6y k a
SANCAKBEYİ
53.00
İ.ÇİZİKAP
NURİ TURAN
K.YILDIZ
10
52
32906-7
10
14
2.09.93
9
KÜÇÜKTEPECİKLİ
5y k a
ÇAPKANCAŞ
54.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA ÖZKAN
A.E.KARAKURT
5
18
5367-35
14
9
2.12.98
10
MİRALP
5y k a
ALPAK
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET TÜRKERİ
D.H.ÖZEL
12
20
3890-00
7
12
2.09.71
11
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
53.00
B.BEKTAŞAP
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
3
61
404-862
14
14
2.07.73
12
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
56.00
M.AVŞAR
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
1
62
81270-0
38
16
13
BORAHANBEY
7y k a
DAĞHANBEY
52.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KEKLİK
8
10
7080-75
7
10
2.25.80
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
59.00
H.ÇİZİK
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
CUDİ ÖZKAN
3
83
7727-12
7
19
1.31.31
2
TAKIL BERİ
8y k a
GOBAKBEY
57.00
İ.AKYAVUZAP
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
7
56
600-101
17
20
1.33.52
3
AFRİKAANDER
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
N.ALTIN
MAZLUM ALAK
D.H.ÖZEL
4
72
41-4221
14
20
1.29.63
4
CANDOSTUM
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.ÜNLÜ
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
6
49
7784-98
17
13
1.30.34
5
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
56.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
5
45
607-696
17
10
1.30.84
6
İPEKÇİHAN
5y k a
GOBAKBEY
56.00
F.YARDIMCI
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
10
82
520-613
14
19
7
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
E.KILIK
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
2
42
09-8434
17
14
1.34.37
8
TURBOCU
7y a a
TURBO
56.00
V.KIZMAZ
FERİDUN GÜNDÜZ
M.ARSLAN
1
65
338640
68
14
1.35.71
9
UÇARKANAT
5y d a
DEHA
56.00
M.AVŞAR
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
8
38
701-700
17
13
1.39.54
10
ELMASINKIZI
6y k k
TURBO
55.00
M.DOĞAN
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
9
59
16-4521
14
20
1.31.49
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKIRBEY
3y d e
MİRAMİS
58.00
F.YARDIMCI
HALİL ARTUN
İ.SAYIS
5
9
077
82
17
2
KARA OĞLAN
3y k e
DEHA
54.00
H.ALTUNDAĞAP
CENGİZ DOĞAN
M.KEKLİK
6
12
37387
101
15
3
KURT DEDEM
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
H.POLAT
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
7
19
85640-7
7
12
1.35.05
4
LAST MAJASTY
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
58.00
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
F.E.AKIL
2
13
899-734
7
13
1.35.85
5
YEMCİ REŞİT
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
M.AVŞAR
SÜLEYMAN KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
3
20
35-3423
7
17
1.33.21
6
CHAMPION LADY
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
N.ALTIN
SİNAN BİLİK
İ.SAYIS
10
20
89590-0
10
10
1.36.78
7
LADY DARBANVILLE
3y a d
PLANTEUR (IRE)
56.00
M.DOĞAN
FETHİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
1
0
0
10
19
8
MISS ZEYNA
3y d d
FLYING BOY (IRE)
54.00
İ.AKYAVUZAP
HÜSEYİN BEYAZ
A.E.KARAKURT
8
12
553-467
10
10
1.38.74
9
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
M.A.AKTÜRK
C.BURAK SALTABAŞ
M.KILINÇ
9
27
57-3282
10
18
1.33.89
10
PRINCESS NİSAM
3y d d
KURTINIADIS (IRE)
56.00
R.DOĞAN
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
K.YILDIZ
11
9
845-766
7
9
11
WHITE FACE
3y a d
HAKKAR
56.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
4
11
47-3476
10
13
1.36.00
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANKOZ
4y k k
YAŞARCIK
60.00
H.ÇİZİK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
A.E.KARAKURT
1
54
837-132
7
18
1.34.63
2
DERAY HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
58.50
F.YARDIMCI
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
6
51
1114-96
7
17
3
DEHİBE HANIM
4y d k
GOBAKBEY
57.00
İ.AKYAVUZAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
4
50
552-111
21
20
1.34.19
4
ALSİVASLI KIZI
4y k k
BERKSOY
55.00
M.AVŞAR
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
3
44
27500-8
21
14
1.41.14
5
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
H.DEMİRTAŞ
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
10
34
268-520
7
15
1.34.30
6
ÖZ ŞUBAT
4y a k
ATİKBEY
50.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
9
31
935-661
7
20
1.38.64
7
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
50.00
KEMAL KURT
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
11
30
8360-25
21
12
1.31.18
8
DİLARA GÜLÜ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
50.00
H.ALTUNDAĞAP
MUSTAFA ÖZKAN
A.E.KARAKURT
8
27
65525-7
45
10
1.36.86
9
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
50.00
E.ÇANKAYAAP
MUSTAFA POLAT
İ.SAYIS
12
27
1400-74
10
15
1.35.40
10
TAŞDEMİRKIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
47.00
T.YILMAZAP
MEHMET ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
27
312-400
21
16
1.54.14
11
KEMİYET
4y a k
TOŞUR
50.00
ABDULLAH ARAP
LÜTFİ SABANCI
M.KILINÇ
5
20
921-077
7
17
1.38.66
12
BEDİA KIZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
50.00
B.OKANDEAP
ÖZER BOYRAZ
A.GÜRGÖZE
7
18
4588-79
21
5
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TINAS RÜZGARI
3y a d
İZMİRLİ
57.00
İ.KATARAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
11
47
3786-37
17
13
1.15.91
2
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.50
İ.AKYAVUZAP
HASAN GÖRGÜN
M.KILINÇ
5
46
4280-49
14
13
1.15.68
3
MISS MATRA
3y d d
PERFECTO
58.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
3
43
1651-29
17
18
1.17.43
4
CAN OPRAH
3y a d
ADONİSE
56.00
H.ÇİZİK
ALİ AKDEMİR
A.KAPLAN
1
39
615659
66
16
5
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
6
37
15-3028
11
15
1.15.78
6
ARBITRATOR
3y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
N.ALTIN
M.SABRİ TUNCER
E.ÇETİNKURT
8
35
522-15
9
19
1.17.49
7
LADY SWORD
3y a d
TALIP HAN (IRE)
54.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
13
35
371-160
14
18
1.21.48
8
TATLI KAÇIK
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
B.BEKTAŞAP
SERHAT GÜMÜŞTAŞ
İ.SAYIS
4
33
3214-19
10
19
1.16.30
9
CRANBERRY QUEEN
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
52.00
E.KILIK
KEMAL ÇİZİK
M.KARALI
12
31
32-1280
14
17
1.16.88
10
RUN FOR SILA
3y d d
ZANJERO (USA)
50.50
KEMAL KURT
SERHAT ARAS
D.H.ÖZEL
7
28
855-701
10
20
1.16.30
11
DİYAHAR
3y a d
CUVEE (USA)
50.00
ABDULLAH ARAP
BÜLENT DEMİR
A.E.KARAKURT
15
26
3231
120
20
1.16.20
12
GREEN HATT
3y d d
HAKEEM (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
FETHİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
2
25
266032
77
15
1.17.25
13
SULTANS HAREM
3y a d
CUVEE (USA)
50.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KAPLAN
A.TOPRAK
9
25
913-857
14
16
1.21.18
14
KISMETLİ
3y a d
KADİR BABA
50.00
E.ÇANKAYAAP
AHMET BABACAN
CUDİ ÖZKAN
10
23
86139-9
42
17
1.18.12
15
INVINCIBLE LADY
3y d d
HAKEEM (USA)
47.00
T.YILMAZAP
REŞİT DEMİR
İ.SAYIS
14
22
72-7938
10
13
1.16.95
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD TOWN (GB)
4y d g
60.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
104
1-114-44
21
0
2
AFRICAN RIDE (GB)
5y d a
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
NABIL MOURAD
S CRISFORD
2
102
26-12-53
21
0
3
HONORABLE TREASURE (USA)
4y d a
58.00
FERNANDO JARA
HAROLD LERNER LLC, A
K MCPEEK
1
100
1423-28
21
0
4
NINE BELOW ZERO (GB)
4y d g
57.50
ADRIE DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
3
99
342-143
7
0
5
AQABAH (USA)
4y k g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
98
45934-0
21
0
6
RODAINI (USA)
5y a g
56.50
CONNOR BEASLEY
ABDULLAH SAEED AL NA
A BIN HARMASH
4
97
2316-66
11
0
7
THEGREATCOLLECTION (USA)
5y d g
56.50
PATRICK DOBBS
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
5
97
5063-22
21
0
8
BOCHART (GB)
6y a g
55.50
RICHARD MULLEN
AL BAIT MUTAWAHED TE
S SEEMAR
7
95
6312-10
21
0
9
GOOD EFFORT (IRE)
4y d a
55.50
FABRICE VERON
ABDULLA AL MANSOORI
I MOHAMMED
9
95
1623-07
14
0
10
TRICKBAG (USA)
6y d g
55.50
CARLOS LOPEZ
HÄSTGRUPPEN I LUND A
S BERNEKLINT
11
95
3353-60
14
0
11
ALMANAARA (IRE)
6y k a
55.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
6
94
3417-65
7
0
12
MOQARRAB (USA)
4y d a
54.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
12
93
41-197-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANOTHER BATT (IRE)
4y a g
60.00
CONNOR BEASLEY
EXCEL RACING
G SCOTT
6
107
094-184
14
0
2
INTISAAB (GB)
8y d g
59.50
JAMES DOYLE
STUART GRAHAM
D O'MEARA
11
106
312-300
14
0
3
LOG OUT ISLAND (IRE)
6y d g
59.50
ANTONIO FRESU
AILAN HAMAD KADFOOR
S SEEMAR
13
106
1086-89-
97
0
4
LEGENDARY LUNCH (IRE)
5y a a
57.00
ADRIE DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
10
101
636-121
11
0
5
EKHTIYAAR (GB)
5y d g
56.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
2
100
5-5033-3
49
0
6
DREAM TODAY (IRE)
4y d g
55.50
CHRISTOPHER HAYES
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
4
98
0425-13
14
0
7
FAS (IRE)
5y d a
55.50
OISIN MURPHY
FAS SYNDICATE
P BRANDT
9
98
36658-0
14
0
8
NEVER BACK DOWN (IRE)
4y d g
55.00
PATRICK COSGRAVE
MM STABLES
H PALMER
5
97
9061-00
14
0
9
QUAYSIDE (GB)
4y a g
55.00
TADHG O'SHEA
ALI HADDAD
S SEEMAR
14
97
422714-
105
0
10
ALFREDO ARCANO (IRE)
5y d g
54.00
BEN CURTIS
LAURENCE O'KANE ME
D MARNANE
8
95
6011-47
14
0
11
DOUBLE UP (GB)
8y d g
54.00
SAM HITCHCOTT
MR MRS H PARMAR
I WILLIAMS
1
95
26646-0
14
0
12
GLENAMOY LAD (GB)
5y d g
54.00
FRANCIS NORTON
V HEALY
M WIGHAM
12
95
016-688
7
0
13
LOVE DREAMS (IRE)
5y d a
54.00
ROYSTON FFRENCH
CRONE STUD FARMS LTD
M JOHNSTON
3
95
00006-0
21
0
14
RIFLESCOPE (IRE)
6y d g
54.00
RICHARD MULLEN
HOT SCOT RACING STAB
S SEEMAR
7
95
3234-81
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUZDAWAJ (GB)
6y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
1
96
9-220-21
19
0
2
RACING HISTORY (IRE)
7y d a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
111
623-6-23
28
0
3
SPOTIFY (FR)
5y d a
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
109
47463-1
28
0
4
CONNECT (GB)
4y d a
56.50
CONNOR BEASLEY
SULTAN ALI
A BIN HARMASH
4
100
70173-6
14
0
5
FIRST NATION (GB)
5y d g
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
109
21-404-1
35
0
6
OASIS CHARM (GB)
5y d g
57.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
108
602-11-1
21
0
7
TEAM TALK (GB)
6y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
109
1-840-42
21
0
8
VINTAGER (GB)
4y k g
56.50
COLM O'DONOGHUE
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
112
55-2341-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL SHAMKHAH (USA)
3y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
MAJED ALI ALMARZOOQU
S JADHAV
1
83
1-67
21
0
2
SWIFT ROSE (IRE)
3y d d
57.00
HAYLEY TURNER
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
79
1-50
21
0
3
DUBAI BEAUTY (IRE)
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
95
177-04
21
0
4
DIVINE IMAGE (USA)
3y a d
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
97
1-2
21
0
5
DREAM WITH YOU (FR)
3y d d
57.00
ADRIE DE VRIES
THIERRY VALLEE
N CAULLERY
5
83
42393-9
42
0
6
AL HAYETTE (USA)
3y a d
57.00
FABRICE VERON
ISMAIL MOHAMMED
I MOHAMMED
6
95
3261-10
21
0
7
STARRY EYES (USA)
3y a d
57.00
PATRICK COSGRAVE
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
7
90
31-5
21
0
8
LADY PARMA (USA)
3y d d
57.00
RICHARD MULLEN
THE PARMAR FAMILY
S SEEMAR
8
87
43-3
21
0
9
HABAH (USA)
3y d d
57.00
SAM HITCHCOTT
ALI A ANEIZI
D WATSON
9
81
35-6
21
0
10
SILVA (IRE)
3y d d
57.00
OISIN MURPHY
ZALIM BIFOV
P BRANDT
10
104
551-1
21
0
11
MULHIMA (IRE)
3y a d
57.00
CONNOR BEASLEY
AHMAD BINTOOQ AL MAR
A BIN HARMASH
11
85
331-48
21
0
12
RAZEENA (CAN)
3y d d
57.00
PATRICK DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
12
79
2-0
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JANOOBI (SAF)
5y d a
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
1
109
130-006
7
0
2
MYTHICAL MAGIC (IRE)
4y d g
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
106
353-22-2
28
0
3
CHAMPIONSHIP (IRE)
8y a g
57.00
CONNOR BEASLEY
SH MANSOOR BIN MOHD
A BIN HARMASH
3
110
11-820-6
28
0
4
COMIN' THROUGH (AUS)
5y d g
58.50
PATRICK COSGRAVE
GO BLOODSTOCK
C WALLER
4
115
65800-7
28
0
5
FIRST CONTACT (IRE)
4y k g
57.00
COLM O'DONOGHUE
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
107
01231-7
28
0
6
WOOTTON (FR)
4y d a
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
112
143083-
117
0
7
MARINARESCO (SAF)
6y d g
57.00
BERNARD FAYD'HERBE
SHIRTLIFF,COMMODORE
M DE KOCK
7
115
190-53-9
28
0
8
CENTURY DREAM (IRE)
5y d a
57.00
OISIN MURPHY
ABDULLA BELHABB
S CRISFORD
8
116
114443-
124
0
9
TOP SCORE (GB)
5y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
107
222-250
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SYMBOLIZATION (IRE)
4y d a
60.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
105
15452-4
14
0
2
FORJATT (IRE)
11y d g
59.00
CHRISTOPHER HAYES
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
15
103
233-21-4
27
0
3
HORS DE COMBAT (GB)
8y a g
58.00
OISIN MURPHY
CHRIS VAN HOORN RACI
D COAKLEY
5
101
6604-09
21
0
4
JAAREF (IRE)
6y a g
57.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
100
012-940
21
0
5
KRONPRINZ (GER)
4y a a
57.50
ANTONIO FRESU
ABDULMAGID A ALYOUSF
E CHARPY
10
100
350-505
14
0
6
AURUM (IRE)
4y d a
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
12
99
132-0
49
0
7
ABOVE N BEYOND (GB)
6y a g
56.50
CONNOR BEASLEY
SH JUMA BIN DALMOOK
A BIN HARMASH
8
98
9860-82
21
0
8
DARK RED (IRE)
7y k g
56.50
BEN CURTIS
THE HON RONALD J ARC
E DUNLOP
9
98
3320-76
21
0
9
ESHTIRAAK (AUS)
4y d g
56.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D HAYES
2
98
3211-65
21
0
10
MAJOR PARTNERSHIP (IRE)
4y k a
56.50
KEVIN STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
98
1131-80
21
0
11
CLIFFS OF CAPRI (GB)
5y d g
56.00
PATRICK DOBBS
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
11
97
2651-44
14
0
12
FREESCAPE (GB)
4y a g
56.00
WILLIAM LEE
CITY EQUINE SYNDICAT
D MARNANE
16
97
7461-03
14
0
13
BEDOUIN'S STORY (GB)
4y d g
55.50
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
14
96
1601-34
21
0
14
COMPLETION (IRE)
4y d g
55.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
95
120723-
127
0
15
MUTAWATHEA (GB)
8y d g
55.00
FRANCIS NORTON
SULTAN ALI
S CRISFORD
1
95
6-4646-0
21
0
16
ROCKET POWER (GB)
6y a g
55.00
MICKAEL BARZALONA
MOHD KHALIFA AL BAST
A BIN HARMASH
13
95
9111-15
27
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER SHIELD (KY)
5y d g
55.50
JULIEN LEPAROUX
BACH STABLES LLC AN
NORM CASSE
1
82
25352-7
22
0
2
MON CHEVALIER (KY)
4y d g
55.50
LEONEL REYES
BLUEGRASS LEGACY ST
JUAN RODRIGUEZ
2
62
6436-3
22
0
3
DIVIDE (KY)
4y a a
55.50
JAVIER CASTELLANO
HARRELL VENTURES, L
TODD PLETCHER
3
83
52006-5
29
0
4
ABE FROMAN (ON)
4y d g
55.50
RAFAEL HERNANDEZ
FITZHENRY, SEAN AND
CATHERINE DAY PHILLIPS
4
73
7-9
22
0
5
RUMSON RALLY (KY)
4y a a
55.50
ALBIN JIMENEZ
GEORGE HALL
KELLY BREEN
5
79
3640-2
20
0
6
LOVE SICK KITTEN (KY)
4y d a
55.50
ROBBY ALBARADO
RON PAOLUCCI RACING
PETER WALDER
6
86
3653-43
29
0
7
KING ORB (KY)
4y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
LINCOLN STABLES
LINDA RICE
7
88
23425-2
29
0
8
CRIME LAB (KY)
5y k a
55.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
JANNEY, III, STUART
CLAUDE MCGAUGHEY III
8
84
703-84
29
0
9
PROMONTORY (KY)
4y d g
55.50
LUCA PANICI
HENLINE, TRACY, HEN
JENA ANTONUCCI
9
61
4-4537-0
41
0
10
THEREGOESJOJO (ON)
4y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
SAMOTOWKA STABLES
MICHAEL DE PAULO
10
64
48356-7
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VALERIE FIRST (KY)
3y d d
54.50
JOSE ALVAREZ
HENCO, INC.
HENRY COLLAZO
1
45
4195-53
22
0
2
COUNTRY GIRL SHIRL (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
PARADISE FARMS CORP
PETER WALDER
2
41
1315-37
22
0
3
AQUA GEM (KY)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
3
53
21-6
22
0
4
PASO A LA REINA (KY)
3y a d
54.50
JALON SAMUEL
SHIVAM MAHARAJ RACI
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
49
44318-6
34
0
5
LADY KIM (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
RON PAOLUCCI RACING
ROBERT HESS, JR.
5
53
04-61
11
0
6
GRAN BONITA CHICA (KY)
3y a d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA LEVY
6
63
3211-1
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIEBAJ (FL)
4y d k
55.00
PEDRO MONTERREY, JR.
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
1
33
781-655
13
0
2
KAYLIE'S GIRL (FL)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
WHITE STAR STABLES
GILBERTO ZERPA
2
51
3174-24
28
0
3
JUST A COYOTE (FL)
10y d k
55.00
ALVARO DONIS
MARGARET WETHERINGTO
MARGARET WETHERINGTON
3
29
86075-6
13
0
4
FONTANAZZA (FL)
5y d k
55.00
DAVID BORACO
GARDINO MARTINEZ
DIOSDADO IGLESIAS
4
49
32349-6
28
0
5
TRINI PLEASURE (KY)
4y d k
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
MJM RACIN AND HALL,
MACELIN MANICKRAM
5
58
76955-6
12
0
6
LITTLE NECK (FL)
4y d k
55.00
DIEGO GOMEZ
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
6
40
8080-77
12
0
7
GLOTONASA (FL)
5y a k
55.00
LEONEL REYES
LUIS DUCO STABLES I
LUIS DUCO
7
54
661-432
13
0
8
PAULO'S DELIGHT (FL)
8y d k
55.00
JOSE ALVAREZ
MARGARET WETHERINGTO
MARGARET WETHERINGTON
8
50
006-66-4
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENCINITAS (KY)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
GARY BROAD
BRIAN LYNCH
1
85
33-
127
0
2
SANDVILLE (KY)
4y d g
55.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
FRANKFORT PARK FARM
KENNETH MCPEEK
2
70
053-6
127
0
3
FAST TALKING (KY)
4y d a
55.50
JOSE ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
65
7-
127
0
4
SOMETHINSTAPPIN (KY)
5y a a
55.50
DIEGO GOMEZ
RUBEN VALDES
LUIS OLIVARES
4
14
06-0
46
0
5
TAPABILITY (KY)
4y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
WHISPER HILL FARM L
RALPH NICKS
5
81
7-3
49
0
6
LEINSTER (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
AMY DUNNE
GEORGE ARNOLD, II
6
78
22627-9
46
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TELL ME A STORY (FL)
5y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
1
83
6443-30
25
0
2
JUST KIDDING (FL)
7y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP
ROBERT HESS, JR.
2
94
21154-6
27
0
3
DUBULL (FL)
6y d g
55.00
JAVIER CASTELLANO
RON PAOLUCCI RACING
PETER WALDER
3
79
14759-2
15
0
4
CHARLIE THE GREEK (FL)
5y d g
55.00
JOSE ORTIZ
DOUBLE L RACING STA
JOSEPH CATANESE, III
4
84
2522-22
26
0
5
BOSTALETO (FL)
4y d g
55.00
ROBBY ALBARADO
ANTHONY LENCI
JORGE NAVARRO
5
78
51103-5
21
0
6
TRANSISTOR (FL)
4y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
6
86
4535-41
18
0
7
CHISELED (FL)
8y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
HANLEY, BRIAN AND W
PETER WALDER
7
85
61251-6
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIZ NOTES (KY)
3y d e
54.50
JOE BRAVO
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
1
0
0
0
2
BLUESKY KITTEN (KY)
3y d g
54.50
RAFAEL HERNANDEZ
DE LA CERDA RACING
ARMANDO DE LA CERDA
2
62
24-2
43
0
3
STARSHIP ARAMIS (FL)
3y k e
54.50
JONATHAN GONZALES
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
3
0
0
0
4
TIZ LUNA (FL)
3y k g
54.50
LUIS SANCHEZ
LUNA, LUIS AND FLAN
LUIS LUNA
4
64
505-792
13
0
5
EMPTY SKY (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
KAHN, BRIAN AND TAY
CHRISTOPHE CLEMENT
5
0
0
0
6
CHANDLER'S DRAMA (FL)
3y d e
54.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
PALM BEACH RACING
RALPH NICKS
6
56
9-7
49
0
7
RODDICK (FL)
3y d g
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
7
68
222-34
13
0
8
COOL HAND COOP (KY)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
RPS RACING STABLE L
JANE CIBELLI
8
59
5847-4
28
0
9
BLACKTOP LEGEND (VA)
3y d g
54.50
JAVIER CASTELLANO
BOBBY FLAY
JONATHAN THOMAS
9
0
0
0
10
SHARETHEBLAME (KY)
3y d e
54.50
MANOEL CRUZ
ANDERSON, MIKE AND
EFREN LOZA, JR.
10
5
8-
61
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANKLIN TOWERS (KY)
6y a g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
CLARKE OHRSTROM
JANE CIBELLI
1
90
23140-0
29
0
2
IL FARAONE (KY)
5y a g
55.00
JOSE ALVAREZ
MICHAEL NEWCOMER
SHAMIR MARAGH
2
71
226-313
11
0
3
ENOUGH IS ENOUGH (MD)
6y k g
55.00
JOSE ORTIZ
MARY E. EPPLER RACI
MARY EPPLER
3
94
1366-94
13
0
4
LOVE TREE (FL)
7y d g
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
MONICA MCGOEY
MONICA MCGOEY
4
78
138-404
11
0
5
BRANDT (KY)
4y d g
55.00
CHARLES LOPEZ
LENFORD CLARKE
LEON MINOTT
5
62
54457-6
41
0
6
GOOD AND PROPER (KY)
7y d g
55.00
ALVARO DONIS
ERIC WIRTH
LARRY BATES
6
87
66554-9
33
0
7
DAVE HOEGHT (KY)
7y d g
55.00
RAFAEL HERNANDEZ
WORLD WIDE PROMOTIO
ANGEL RODRIGUEZ
7
87
11239-6
47
0
8
SUMMER SPICE (KY)
6y d g
55.00
HECTOR ISAAC BERRIOS
BIG DADDY NEW YORK
KATHY MONGEON
8
81
3433-13
25
0
9
REMEMBER THE MAINE (KY)
4y d a
55.00
JOSE BATISTA
COSTA BRAVA
JUAN CARLOS ABARRIO
9
88
075-865
13
0
10
IMMUNITY (KY)
6y d g
55.00
ANGEL MORENO
HARVEY TENENBAUM
GILLIAN ANDREASEN
10
90
3516-78
19
0
11
SOMEDREAMSCOMETRUE (KY)
5y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
THERESA SALERNO
DON SWICK
11
56
26181-9
11
0
12
MOTOWN MAN (KY)
5y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
FRANK CALABRESE
ANGEL RODRIGUEZ
12
82
424140-
76
0
13
DIZZY GILLESPIE (SC)
5y a g
55.00
JAVIER CASTELLANO
WALDER RACING
PETER WALDER
13
95
52631-1
39
0
14
MR CHAPLIN (KY)
6y k g
55.00
TYLER GAFFALIONE
STRIKE STABLE
JORGE DELGADO
14
72
61705-1
19
0
21 Şubat 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 şubat 2019 perşembe at yarışı bülteni, 21 şubat 2019 at yarışı programı, 21 şubat 2019 tjk yarış programı, 21 şubat 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 şubat 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 21 şubat 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 21 şubat 2019 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 21 şubat 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni