Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UZUN BEY
6y d a
KARATOKLU
61.00
Z.KARABULUTAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
6
80
11-4114
7
19
2.07.30
2
BEYZA SULTAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
59.50
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
9
77
302531
6
20
2.06.69
3
TUTARLI
6y a a
ALTAHA
60.00
U.BARLIK
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
74
335-423
7
16
2.08.59
4
TEZCANLI
7y k a
ALTAHA
56.50
T.KERESTECİAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
2
73
2324-54
121
16
5
GOBEN
6y k a
TURBO
59.00
A.KURŞUN
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
5
72
4569-74
15
12
6
KILIÇSOY
7y a a
KOŞANEFE
54.50
MAHİR ŞAHİNAP
KASIM TUMBUL
SEN.ŞEN
3
67
9354-89
24
11
2.09.12
7
SON OĞUL
6y a a
BİLGİN
55.50
G.KILIÇ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
7
65
1127-37
16
16
8
KAMÇI
7y k a
HİSARHAN
51.50
O.ATMACA
IŞIL GÜNEŞ
S.ÖZÖLKE
1
57
1634-77
7
15
2.09.46
9
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
50.00
A.KAÇMAZ
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
8
49
9249-41
14
20
2.07.81
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKÇAHİSAR GÜZELİ
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
N.ERENAP
M.EMİN OLCAY
F.ARICI
6
0
0
20
2
ALBEBEK
4y d k
YILDIRIMBEY
55.00
Z.KARABULUTAP
AHMET ŞİFAN
N.YILDIRIM
2
0
90
70
18
3
AYGÖNÜL
4y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
A.KAÇMAZ
HASAN TURAN
Ö.GÜNELİ
11
24
035-465
16
6
1.26.74
4
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
58.00
H.ÇİZİK
ADİL KÖSEOĞLU
SİBEL CAN
5
26
2-37736
7
10
1.26.33
5
ÇERMİKKIZI
4y a k
ATOMKARINCA
55.00
B.AKÇAYAP
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
4
16
54-5407
14
10
6
GÖKDİZGİN
4y k k
TURBO
58.00
B.AVERBAK
UMUT AYSEL
U.AYSEL
12
7
98-9
16
17
7
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
58.00
U.BARLIK
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
27
2-72564
14
15
1.25.22
8
LATİN ÇİÇEĞİ
4y a k
ALTAHA
58.00
S.ÖZEN
YILMAZ BAKIR
N.BAKIR
3
18
507-034
14
9
1.25.36
9
MORDENİZ
4y a k
AĞABATUR
58.00
G.YILDIZ
ŞEFİK ÇELİK
T.ÇEKİCİ
1
10
9577-09
37
14
1.27.85
10
ŞARA KIZI
4y a k
TOŞUR
58.00
MAHMUT TURAN
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
7
15
66-054
7
15
1.27.42
11
VARNA
4y k k
GOBAKBEY
58.00
A.KURŞUN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
10
31
229-522
14
19
1.26.75
12
YEŞİLGÖZLÜIRMAK
4y k k
BERKSOY
58.00
GÖK.BEKTAŞ
KEMAL AKTAŞ
E.KARACA
9
5
077
70
17
13
YEŞİLKIZ
4y k k
ANKA
54.00
T.KERESTECİAP
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
13
14
650-078
7
7
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİL MİRİ
4y a a
BAYÇORA
55.00
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
5
50
280-135
24
18
2
KURTULUŞBEY
4y a a
TOŞUR
55.00
MAHMUT TURAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
7
42
6-47415
23
19
3
SARDUR
4y k a
TURBO
55.00
S.ÖZEN
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
4
36
76-8713
14
19
2.19.74
4
ATLIBEY
4y k a
TURBO
54.00
A.KURŞUN
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
3
62
6011-36
24
18
5
BEYİM BENİM
4y a a
TOŞUR
54.00
N.ŞEN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
37
441-661
14
20
2.18.15
6
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
54.00
B.AVERBAK
ARDA ÇETİNKAYA
B.BOZBEY
10
32
6200-96
28
14
7
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
54.00
A.KAÇMAZ
ALİ KAYA
F.ARICI
8
35
687-530
6
11
8
KORKMAZEFE
4y k a
TURBO
54.00
H.ÇİZİK
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
6
62
15-6825
16
15
9
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
GÖK.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
2
31
231-070
14
17
3.09.56
10
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
53.00
T.KERESTECİAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
11
34
80-1486
9
17
11
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
53.00
B.AKÇAYAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
9
27
08-8650
9
12
2.30.48
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAMBOLEO
3y d d
TOCCET (USA)
54.00
İ.SOYAD
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.S.ÇEKE
4
34
52-2184
8
18
2
ELIZABETH KEEN
3y a d
EL CORREDOR (USA)
54.00
N.AVCİ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
45
343-222
21
19
2.00.86
3
LATIKA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
3
74
1235-21
14
20
4
ONLY FOR LOVE
3y a d
SPEEDY WOLF
54.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
6
46
11-2
10
19
5
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
S.ÖZEN
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
2
54
184-212
14
19
6
SEVEN GIRL
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
N.ŞEN
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
5
29
537-323
10
16
1.59.90
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY FREEDOM
5y d a
LION HEART (USA)
58.00
B.AKÇAYAP
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
8
89
731313
91
19
1.32.69
2
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
55.00
T.KERESTECİAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
56
459415
10
19
1.33.20
3
WARM BLOODED
6y d a
SCARFACE
57.00
A.KURŞUN
TARKAN ÇITAKOĞLU
Z.DAR
2
68
57218-7
16
18
1.32.67
4
EMEKYEMEZ
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
A.KAÇMAZ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
4
70
513450
127
16
1.34.47
5
IMPULSIVE
7y a a
MIZZEN MAST (USA)
56.00
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
5
87
630-473
14
11
6
AK DIAMOND
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
S.ÖZEN
HASAN GÜL
S.ÇİFTÇİ
6
87
65366-5
47
11
7
AYTEMİZ
7y d a
SPORTS HERO (USA)
56.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
TÜLAY ÇİFTÇİ
S.ÇİFTÇİ
7
79
42498-1
28
20
1.33.73
8
TEKYILDIZ OĞLU
4y d a
TALIP HAN (IRE)
54.00
N.ERENAP
HALİT AY
E.KARACA
3
60
0057-56
35
11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
61.00
A.KURŞUN
ELİF KAYA
GÜV.GÖKÇE
12
55
789-993
7
6
2
MARENGO
5y k a
YAŞARCIK
61.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
10
24
068-065
16
11
2.10.40
3
OLRIC
5y k a
DEHA
61.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM ALTUNBAŞ
SEN.ŞEN
9
29
2409-77
7
8
4
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
61.00
G.KILIÇ
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
11
71
332945
4
15
2.03.49
5
AK RECAİ
5y a a
MURATAĞA
58.00
U.BARLIK
TEMEL AYDIN
F.ARICI
1
6
00609-0
49
10
2.13.11
6
YÜCEDAĞ
6y k a
TURBO
58.00
B.AKÇAYAP
BARIŞ DURDAĞ
V.ÖZDİL
13
36
7-47550
18
4
7
BALASAGUN
5y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
S.ÖZEN
AYNUR MUTLU
M.BİLDİK
6
29
0-04000
7
7
2.04.69
8
KAİNATIM
5y k k
ZİGANA
57.00
H.ÇİZİK
İSMET TURAN
ES.ÇETİN
2
29
257-589
4
12
9
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
57.00
N.AVCİ
MİKAİL ALTIN
E.KARACA
5
26
42-5503
4
11
2.04.35
10
BİLBİLAN
7y a k
HORASANLI
56.00
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
8
62
4560-07
10
7
2.06.53
11
UÇANSULTAN
5y a k
UÇANBEY
55.00
GÖK.BEKTAŞ
M.EMİN OLCAY
F.ARICI
3
14
59888-9
51
7
12
UZMAN
5y k a
DEHA
56.00
Z.KARABULUTAP
YUSUF SAVAŞ
S.ÇİFTÇİ
4
4
9080-00
28
11
13
TARABYA
5y k k
GÜNTAY
53.00
B.AVERBAK
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
7
24
21-870
127
17
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOBLE ACCOUNT
4y d g
61.50
C BENNETT
MRS C T BUSHNELL
MISS J FEILDEN
2
62
64734-4
14
0
2
DOUBLE REFLECTION
5y d k
60.50
A RAWLINSON
MR C L BACON
M APPLEBY
1
60
740523
7
0
3
TRAVELLER (FR)
6y d g
60.00
C HARDIE
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
5
59
2539-19
16
0
4
THAWRY
5y d g
59.00
K SCHOFIELD
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
9
57
495-533
11
0
5
ZESHOV (IRE)
9y d g
58.50
H RUSSELL
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
6
59
267-661
10
0
6
AMOR FATI (IRE)
5y d g
58.00
GINA MANGAN
MRS I M FOLKES
P EVANS
7
55
00-8399
13
0
7
ROCK UP IN STYLE
4y d g
57.50
A MULLEN
THE DOUBLE SIX RACIN
CLARE ELLAM
3
53
88009-8
16
0
8
WARRIOR'S SPIRIT (IRE)
6y d g
57.00
T EAVES
MR DAVID LUMLEY
P NIVEN
8
52
8355-45
15
0
9
PRETTY LITTLE LIAR (IRE)
7y a k
54.50
K O'NEILL
PRETTY BOYS SYNDICAT
D P DUNNE
4
47
0445-28
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEATBYBEATBYBEAT
7y a k
61.50
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
7
61
624797-
83
0
2
PILOT WINGS (IRE)
5y d g
60.50
ELISHA WHITTINGTON
GREEN LIGHTING LTD
A CARROLL
1
59
4580-15
21
0
3
ALL RIGHT
4y d k
60.00
L MORRİS
MR DENİS QUİNN
D P QUİNN
8
58
042129-
127
0
4
BELL HEATHER (IRE)
7y d k
60.00
B A CURTIS
DR MARWAN KOUKASH
P MORRIS
9
58
05009-1
28
0
5
SEAFORTH (IRE)
8y d g
59.00
F MARSH
WINTLE RACING CLUB
A WINTLE
6
55
56-3154
11
0
6
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d g
58.50
S DONOHOE
MRS OLENA TARNAVSKA
P EVANS
2
55
7600-40
24
0
7
PIKE CORNER CROSS (IRE)
8y d g
57.50
CAMERON ILES
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
5
53
672-326
4
0
8
SEA SISTER (IRE)
4y d k
55.00
K O'NEİLL
MR H KREBS
OLLY MURPHY
4
47
80-0-
127
0
9
ALJUNOOD (IRE)
6y a g
54.00
A MULLEN
JAFFA RACING SYNDICA
J NORTON
3
43
900006-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALATA BAY
4y d a
60.50
ELLA MCCAİN
MRS SİAN MCCAİN
D MCCAİN
2
66
54530-0
25
0
2
MOON TROUBLE (IRE)
7y a g
60.50
L MORRIS
MR ROB OLIVER THE
M APPLEBY
1
74
6-25726
15
0
3
MUJASSAM
8y a g
60.50
C SHEPHERD
MR JAMES FINCH
MRS S LEECH
6
70
109284-
114
0
4
SMOKEY LANE (IRE)
6y a g
60.50
GINA MANGAN
MRS E EVANS
P EVANS
5
72
34-3336
30
0
5
STEELRIVER (IRE)
10y d g
60.50
T EAVES
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
4
75
53225-3
42
0
6
RAPIDASH
3y d d
53.50
K O'NEİLL
EXCEL RACİNG
R HANNON
3
61
676-488
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAAYEM (FR)
4y d g
63.50
L CATTON
AL SHAQAB RACING
R HANNON
9
0
0
0
2
CONVIVIAL
5y d k
61.50
A MULLEN
GRANGE PARK RACING X
M HAMMOND
8
0
7
11
0
3
RED DRAGONESS (IRE)
4y a k
61.50
N BARRATT-ATKIN
ROOFING CONSULTANTS
P KIRBY
6
0
6
6
0
4
ANTONINE ROAD (IRE)
3y d e
54.00
C SHEPHERD
KINGSLEY PARK OWNERS
M JOHNSTON
1
0
5
14
0
5
DARK SCIMITAR (USA)
3y d e
54.00
S CHERCHİ
MARRONE DE BİANCO PA
M BOTTİ
11
0
4
23
0
6
DISCOVERY ISLAND
3y d g
54.00
L MORRIS
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
86
252-3
10
0
7
HALLOWED CASTLE (IRE)
3y d e
54.00
C BENNETT
HALLOWED CASTLE PART
B MİLLMAN
2
0
0
0
8
MEDIA STORM
3y d e
54.00
B CURTİS
MR SAEED MANANA
J TATE
4
0
0
0
9
MR DIB DAB (FR)
3y d e
54.00
K O'NEİLL
S A MARES
M LOUGHNANE
5
0
9-4
28
0
10
CABARET PARISIENNE (USA)
3y a d
52.00
JP SULLİVAN
EMPİRE STATE RACİNG
T DASCOMBE
7
0
0
11
0
11
LADY SANSA (IRE)
3y a d
52.00
C HARDIE
BALLYLINCH STUD
R BECKETT
3
0
3
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEVER ALONE
3y d g
63.50
L MORRIS
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
86
329-1
39
0
2
KING OF ARMS
3y d e
60.50
K O'NEİLL
SHEİKH HAMDAN BİN MO
J GOSDEN
1
79
263-1
23
0
3
BREGUET BOY (IRE)
3y a g
58.00
B SANDERSON
MR RAYMOND MCNEILL
K DALGLEISH
2
74
1744-13
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROLLER
7y d g
58.50
KEVIN LUNDIE
OVER THE MOON RACING
M LOUGHNANE
9
65
00156-5
43
0
2
BALTIC PRINCE (IRE)
10y d g
60.50
ELISHA WHITTINGTON
MR A MILLS
A CARROLL
1
65
49095-7
34
0
3
AL OZZDI
5y d g
60.00
B CURTIS
NORTHERN MARKING LTD
ROGER FELL
4
64
260-615
21
0
4
BAY OF NAPLES (IRE)
4y d g
59.50
T EAVES
MRS SALLIE LLOYD
M HERRINGTON
11
63
76395-7
43
0
5
AL DAIHA
4y a k
59.50
L MORRIS
AL SHAQAB RACING
ED WALKER
13
63
0-3472-2
42
0
6
HARRY GEORGE (IRE)
6y a g
59.50
B ROBINSON
MR A BARNES
B ELLISON
6
63
91119-6
13
0
7
ALLUX BOY (IRE)
6y d g
59.00
F MCMANOMAN
MR M WEBB
N TINKLER
5
62
6600-05
22
0
8
MADEEH
4y d a
59.00
N BARRATT-ATKIN
HARBOUR ROSE PARTNER
P KIRBY
8
62
4677-48
15
0
9
DAAFR (IRE)
4y d g
58.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
3
61
50680-9
43
0
10
MELGATE MAJEURE
4y a g
58.00
JP SULLIVAN
BERNARD HOGGARTH RAC
M W EASTERBY
2
60
15668-8
43
0
11
SHORT HEAD (GER)
5y d k
57.50
R SCOTT
WİLD WEST RACİNG
S G WEST
12
58
47068-
127
0
12
I THINK SO (IRE)
5y d k
56.50
T GREATREX
MR A H BENNETT
DAVİD LOUGHNANE
10
56
56527-1
13
0
13
ROCKESBURY
5y d g
56.00
J FAHY
JAMIE ROCKE
DAVID LOUGHNANE
7
55
528228
4
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUNTIE JUNE
4y a k
62.00
L EDMUNDS
MR M A GEOBEY
R BROTHERTON
2
36
85600-4
29
0
2
DOUBLE COFFEE
4y d k
62.00
T GREATREX
MR KEN READ
J GALLAGHER
12
48
09-58-0
23
0
3
WATHEER
5y a g
62.00
B CURTIS
MIDDLEHAM PARK RACIN
ROGER FELL
1
50
40-2362
10
0
4
HANDFUL OF GOLD (IRE)
3y a d
54.00
P PRİNCE
MR B V LUND
K BİSHOP
7
32
070-0
48
0
5
ITOLDYOUTOBACKIT (IRE)
3y a e
54.00
JP SULLİVAN
ROLL THE DİCE RACİNG
JONJO O'NEİLL
3
41
809-
127
0
6
JEN'S LAD (IRE)
3y d g
54.00
T HAMMER HANSEN
MIDDLEHAM PARK RACIN
R HANNON
9
45
000-0
15
0
7
KNOCKACURRA (IRE)
3y d e
54.00
C HARDİE
MR DONAL COMMİNS
M LOUGHNANE
8
50
879-952
18
0
8
MERCURIST
3y d e
54.00
K O'NEİLL
MR A F O'CALLAGHAN
B MİLLMAN
5
49
00-7
16
0
9
OASIS SONG
3y d d
54.00
C BENNETT
MR T D ROOTES MR O
H MORRİSON
11
50
77620-
78
0
10
STORMY BAY
3y d g
54.00
L MORRIS
THATS MY BOYS
K DALGLEISH
6
50
05560-2
3
0
11
TWENTYONERED
3y a g
54.00
J FAHY
MRS S TUCKER
GRACE HARRIS
10
38
880-
127
0
12
WHERE NEXT JO
3y k d
54.00
GİNA MANGAN
NE-CHANCE
P EVANS
4
49
657-86
32
0
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM MAGIC (IRE)
6y d g
61.50
K LUNDIE
BEN PARISH CLARE L
M LOUGHNANE
11
67
514-124
13
0
2
TIAR NA NOG (IRE)
8y d k
60.50
N CURRİE
MRS U M LOUGHREY
D COAKLEY
5
65
55705-5
33
0
3
SURREY BLAZE (IRE)
5y d g
60.50
C BISHOP
RABBLE RACING
J TUITE
15
65
67000-5
13
0
4
ZARRAR (IRE)
5y d g
60.00
P MULRENNAN
MISS V MARKOWIAK
R GUEST
6
64
3-80082-
72
0
5
BE FAIR
4y d g
59.50
D PROBERT
SUREFIRE RACING PA
A CARROLL
13
65
88831-1
15
0
6
SUBLIMINAL
5y d g
59.50
P BRADLEY
MR MARK MCALLISTER
S DOW
7
63
30-3118
8
0
7
ESSPEEGEE
7y d g
59.50
G ASHTON
THE SKILLS PEOPLE GR
A BAILEY
8
63
534140-
127
0
8
ZOFFANY BAY (IRE)
6y d g
59.00
J FANNING
MRS MARGARET KIDGER
ALI STRONGE
3
62
26-707-9
33
0
9
KINGFAST (IRE)
5y d g
58.50
D COSTELLO
MR G SAVILLE, MR G B
DAVID DENNIS
9
61
511438-
127
0
10
ENMESHING
7y a g
57.50
D MUSCUTT
THE CRAFTY SIX W B
ALEXANDRA DUNN
1
61
317-242
7
0
11
HERM (IRE)
6y d g
57.50
K SHOEMARK
MR TREVOR GALLIENNE
P EVANS
10
59
8110-23
20
0
12
MURAAQEB
6y d g
57.50
ADAM J MCNAMARA
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
2
58
28-4315
10
0
13
BROOKLYN BOY
4y d g
57.00
S DE SOUSA
DANIEL MACAULIFFE
I FURTADO
12
70
30350-1
7
0
14
TOYBOX
4y a k
56.50
R HORNBY
ANTHONY BOSWOOD MR
J PORTMAN
14
58
38625-9
27
0
15
FAMOUS DYNASTY (IRE)
6y d g
54.00
HOLLIE DOYLE
LADY E MAYS SMITH
M BLANSHARD
4
50
603-139
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK HEART
3y d e
59.50
J FANNİNG
T T BLOODSTOCKS
M JOHNSTON
1
0
3-
127
0
2
KOMMODITY KID (IRE)
3y d g
59.50
R HORNBY
LAURENCE BELLMAN
J PORTMAN
3
0
2
21
0
3
AGREED
3y d d
57.50
M HARLEY
DENFORD STUD
J GOSDEN
6
0
62-
74
0
4
NIGHT OF FASHION (IRE)
3y d d
57.50
H CROUCH
MR ANDREW ROSEN
R BECKETT
4
0
0-7
30
0
5
SYDNEY SIREN
3y a d
57.50
D PROBERT
MR J C SMİTH
S KİRK
2
0
90
20
0
6
VEGA'S ANGEL
3y d d
57.50
C FALLON
CHEVELEY PARK STUD
W HAGGAS
5
0
63
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRISEYDE
3y d d
60.50
L KENİRY
MR N PİCKETT
S KİRK
12
55
58-0
20
0
2
AMICIA
3y a d
60.50
T HAMMER HANSEN
STAR SPORTS BLOODSTO
T FITZGERALD
2
55
787-503
29
0
3
FAIR WARNING
3y d g
60.50
RAY DAWSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPILLER
3
55
8762-23
31
0
4
NIGHT TIME GIRL
3y a d
60.50
D KEENAN
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
4
55
50-8
30
0
5
STOPNSEARCH
3y d g
59.50
W CARSON
OMNI COLOUR
B JOHNSON
5
53
00-0
30
0
6
BEAT THE BREEZE
3y k e
59.50
HOLLİE DOYLE
MR SİMON CAUNCE
S DOW
6
53
97824-0
48
0
7
GRACE PLUNKETT
3y d d
59.00
K SHOEMARK
PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
7
52
93220-4
16
0
8
PEACE TREATY (IRE)
3y d d
58.50
J FANNİNG
MRS CHRİSTİNE E BUDD
M JOHNSTON
1
51
6-06
28
0
9
HALFACROWN (IRE)
3y d e
57.50
N CURRİE
ONE MORE COİN RACİNG
J OSBORNE
11
49
3623-96
37
0
10
BOY GEORGE
3y d g
57.50
R HORNBY
MR R F HAYNES
D F DAVIS
9
49
6773-64
16
0
11
CASTASHADOW
3y d g
57.50
A BRESLIN
MR A D BROWN
A BROWN
8
48
0905-54
25
0
12
PRAIRIE MOPPINS (USA)
3y k d
57.50
ELİNOR JONES
CHRİSTOPHER WRİGHT
S KİRK
10
48
940650-
73
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALDER PRINCE (IRE)
7y k g
63.50
JANE ELLIOTT
MR PETER BIRBECK
T DASCOMBE
4
92
1242-32
16
0
2
BUNGEE JUMP (IRE)
5y d k
60.50
D E HOGAN
MR RONALD DAVIES M
GRACE HARRIS
6
85
631-777
2
0
3
FUENTE
4y a g
59.50
J FANNING
MR KEITH DALGLEISH
K DALGLEISH
2
82
472-421
20
0
4
GINGER FOX
4y a g
59.50
HOLLIE DOYLE
SHUGHAL MELA RACING
DAVID LOUGHNANE
1
83
4912-31
23
0
5
DE VEGAS KID (IRE)
6y a g
59.50
G DOWNING
THE REBELLE BOYS
A CARROLL
3
83
14179-4
23
0
6
TINTORETTO (IRE)
5y d g
57.50
LAURA COUGHLAN
WHITEHOUSE STABLE SY
TOM WARD
5
78
515560-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROUNDABOUT MAGIC (IRE)
6y a k
61.50
HOLLİE DOYLE
SİX MİLE HİLL RACİNG
S DOW
5
62
231-236
14
0
2
CHOCCO STAR (IRE)
4y d k
61.00
J HAYNES
MR JAMES EDWARDS
CHELSEA BANHAM
3
61
58533-1
34
0
3
IMPART
6y d g
60.50
H CROUCH
CHARLIE'S STARRS L
MRS L MONGAN
12
60
1961-40-
127
0
4
MAN OF THE SEA (IRE)
4y a g
60.00
S W KELLY
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
1
59
11613-0
28
0
5
SIR HECTOR (IRE)
5y a g
60.00
W CARSON
MRS HAYLEY WALLIS
C WALLIS
2
59
59122-1
28
0
6
GARTH ROCKETT
6y d g
60.00
D MUSCUTT
MR PHILIP BANFIELD
MIKE MURPHY
7
59
61136-5
30
0
7
ENGLISHMAN
10y d g
59.00
D PROBERT
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
10
57
24-8911
14
0
8
MERCERS
6y d k
58.00
GRACE MCENTEE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
6
55
185-528
14
0
9
BROCKEY RISE (IRE)
5y a g
57.50
K SHOEMARK
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
11
53
287-244
28
0
10
ALISIA R (IRE)
4y d k
54.00
JOSEPHINE GORDON
MR J L EYRE
J L EYRE
4
45
75037-6
39
0
11
STOPDWORLDNLETMEOF
6y d g
54.00
D KEENAN
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
9
42
2-688-89
11
0
12
VINO ROSSO (IRE)
4y d k
54.00
J FANNİNG
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
8
41
8006-40
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAMPARA
5y d k
61.00
T P QUEALLY
MR K SNELL
P D'ARCY
6
61
27-265-9
22
0
2
FAREEQ
6y k g
60.50
W CARSON
MR P E AXON
C WALLIS
9
59
74-1725
11
0
3
EQUIPPED
4y d k
60.50
C BİSHOP
MR JOHN MARSDEN
M CHANNON
8
60
0-33
38
0
4
PERFECT SYMPHONY (IRE)
6y d g
60.00
O STAMMERS
LYNNE STANBROOK JU
MARK PATTINSON
2
59
5073-12
27
0
5
NAUTICAL HAVEN
6y d g
60.00
D COSTELLO
MILLDEAN RACING SYND
SUZI BEST
5
59
786-074-
92
0
6
HIT THE BEAT
5y a k
59.50
JOSEPHINE GORDON
MRS K B TESTER
M HOAD
3
58
0263-46
30
0
7
MONT KIARA (FR)
7y d g
58.50
HOLLIE DOYLE
MR J C G CHUA
S DOW
1
56
102-665
13
0
8
VINCENZO COCCOTTI (USA)
8y k g
57.50
H CROUCH
MR DAVID HENERY
P CHAMINGS
10
53
5746-62
14
0
9
DISRUPTOR (FR)
4y a g
57.00
K SHOEMARK
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
7
51
233-637
9
0
10
ALASKAN BAY (IRE)
5y d k
54.00
D PROBERT
MR P A SAKAL
R GUEST
11
44
984-465
22
0
11
BURAUQ
8y d g
54.00
N CURRIE
MR D SMITH (SAUL)
J BRADLEY
4
38
8009-64
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUTUMN TRAIL
3y d d
60.50
HOLLİE DOYLE
MR PAUL J SMİTH
R GUEST
3
70
342-1
15
0
2
MEWS HOUSE
3y a e
59.50
P MULRENNAN
D H BROWN MR CLİVE
D BROWN
6
68
745-221
29
0
3
TWICE AS LIKELY
3y d d
58.00
S W KELLY
MS H N PİNNİGER
R HUGHES
2
65
145304-
114
0
4
WITH VIRTUE
3y d d
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
8
63
053-
127
0
5
BEZZAS LAD (IRE)
3y d g
56.50
H CROUCH
PETER SUMNER NOEL
A CARROLL
1
61
6552-50
18
0
6
BAILEYS FREEDOM
3y d g
56.00
TOBY ELEY
WATTS SPOONER
J BRIDGER
5
60
763-764
21
0
7
COMEATCHOO (IRE)
3y d g
55.00
D PROBERT
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
7
58
0-47412
18
0
8
HOT HOT HOT
3y a d
54.50
LAURA COUGHLAN
MR A A BYRNE
A CARROLL
4
57
090-161
18
0
21 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Wolverhampton İngiltere, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:25 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 şubat 2020 cuma at yarışı bülteni, 21 şubat 2020 at yarışı programı, 21 şubat 2020 tjk yarış programı, 21 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 21 şubat 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 21 şubat 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 21 şubat 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni