Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDÖKER
7y d a
LION HEART (USA)
59.00
A.İNCİAP
FETHİ DEMİR
S.YANIK
1
93
452-436
9
16
2.01.65
2
DYMAXION
10y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
O.KIZILDAŞAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
10
52
79-4828
10
11
2.00.32
3
GO FOR THE AFTER
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
BURAK AKÇAYAP
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
9
45
54-3112
14
19
2.05.01
4
KIZIL DEV
5y d a
UTOPIA (JPN)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
GÖKHAN ALBAYRAK
S.S.GÖRGÜ
3
77
11317-4
9
18
2.02.38
5
PERFECT RUNNER
5y d a
PERFECT STORM
60.00
G.KOCAKAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
6
85
765356
57
13
2.01.05
6
EL PATRON
5y d a
TOROK (IRE)
58.00
S.ÖZEN
CAN ŞEN
A.COŞKAN
8
74
3438-52
10
16
2.04.90
7
MAGIC APPLE
4y a a
APPROVE (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
7
54
21-6264
10
16
2.02.68
8
EXTRAVAGANT
4y a a
LION HEART (USA)
54.00
G.KILIÇ
NAFİZ ÇELİK
MUH.ÇELİK
5
70
339-633
16
15
2.04.34
9
RECO
7y d g
FAIRSON
52.00
H.GÜNAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
53
6-65746
10
7
2.02.60
10
STEEL CLAW
5y a a
CARDINAL PIONEER
56.00
A.KÜRÜNDÜK
NAZENİN SERFİCELİ
Y.PETEK
2
26
22878-4
37
15
2.05.15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞAN BABA
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
7
66
387-211
10
20
2
DEV ADAM
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
3
62
4113-22
14
19
2.06.68
3
JUNIOR ÇINAR
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
F.ÇAKAR
FETHİ DEMİR
S.YANIK
5
76
5-12221
14
20
2.06.67
4
KAFKAS BEYİ
3y d e
WHOS NEXT
58.00
M.ÇİÇEK
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
1
70
2561-34
23
18
5
KING OF İSTANBUL
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
40
3222-31
24
20
2.06.83
6
LIKE THE STARS
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
M.KAYA
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
2
83
131-251
7
20
7
UTKUNUN OĞLU
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
4
64
551-113
14
19
2.05.43
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAMIM
4y a a
BERKSOY
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
4
0
6-7
37
18
1.42.48
2
AYEZENK
4y k a
YAVUZKAYA
54.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
A.TEKE
3
26
465493
9
15
1.40.40
3
ÇELİKHİLAL
4y a a
ANKA
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
ZAFER DAŞTAN
MEH.KAYA
6
23
694559
9
14
1.43.29
4
DİMASKAYA
4y d a
YAVUZKAYA
56.00
B.M.MIRIKAP
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
1
30
734273
17
16
1.40.31
5
KARAER
4y a a
GOBAKBEY
58.00
F.AVCI
MELİS KURTEL EMİN
Z.AVCI
5
29
833
14
17
1.42.26
6
KURTARICI
4y k a
HABERKAN
58.00
F.ÇAKAR
ÜMİT AKIN
S.YUDUM
2
23
4877-87
37
12
1.42.21
7
VALDAY
4y a a
HABERBATUR
56.00
M.M.BİLGİNAP
ERKAN OKAN
B.KAYALI
8
19
650468
9
12
1.40.39
8
VAROL HAN
4y a a
GELİBOLU
55.00
MUH.OKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
7
35
502287
127
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORABEY
4y k a
UÇANOĞLU
58.00
BURAK AKÇAYAP
NURTEN ERDÖLEK
H.DÜLGER
7
45
07114-2
23
18
2
CHRİS BEY
4y k a
OYMAKBEYİ
58.00
M.ÇİÇEK
FAİK GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
6
58
6055-41
21
20
3
DEDEM AHMET
4y k a
ÖZGÜNHAN
58.00
G.KOCAKAYA
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
58
781-11
22
20
4
DERVİŞBEY
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ABDULLAH KILINÇ
V.AKBULUT
2
80
1292-63
14
16
5
HIZLI AHMET
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
Ö.YILDIRIM
MUSTAFA ARICI
B.ÖZGÜR
5
103
12421-1
14
20
6
ONARBEY
4y k a
ARASLI
58.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
4
88
1314-14
14
19
7
PITIR
4y k a
GÜNTAY
58.00
H.KARATAŞ
SALİH DURMAZ
MEH.KAYA
1
90
213-122
14
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA MAÇA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
İHSAN GERMAN
C.YEDİREN
3
58
2412-21
21
20
2
MAYA HANIM
3y d d
TOCCET (USA)
55.00
B.M.MIRIKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
5
47
753-112
21
19
1.42.38
3
SEE YOU SOON
3y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
H.KARATAŞ
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
4
58
256-431
17
20
4
SERÜVEN
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
GÜLÇİN KUNDAKÇI
Ş.ÖZGÜR
1
42
422415
78
19
1.46.78
5
UY SCUTI
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
M.ÇİÇEK
TANSEL ARSLAN
M.TEZEL
2
38
17-53
14
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGENIAL SON
6y d a
ZANJERO (USA)
63.00
M.KAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
7
76
215-332
10
17
2.24.45
2
TEK DADAŞ
5y a a
TORUK MACTO (IRE)
61.50
B.M.MIRIKAP
ÖZCAN SELİK
M.ZELYURT
8
75
243-243
10
17
2.25.05
3
BLACK PANTHER
4y d a
YONAGUSKA (USA)
59.50
Ö.YILDIRIM
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
6
73
15421-5
17
19
2.26.88
4
NEOS
4y d a
YONAGUSKA (USA)
59.50
N.AVCİ
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
2
73
6514-11
17
20
5
SPEED FORCE
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
59.50
MER.ÇELİK
ORHAN KİBAR
H.TOP
1
73
3343-81
16
20
6
LORD OF TIME
6y d a
SEA HERO (USA)
59.50
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
M.ASLAN
9
69
13-5331
19
20
2.24.67
7
ÇINAR BEY
6y d a
SRI PEKAN (USA)
57.50
BURAK AKÇAYAP
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
3
67
531-422
9
19
2.26.40
8
AIRMAN
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
54.00
S.İPEK
SERKAN ÜLGEN
F.DİZDAROĞLU
11
62
126936
76
15
2.27.54
9
ALİDEV
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
51.50
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
5
53
44275-2
25
17
10
POWER BY FIRE
5y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
51.50
B.AVERBAK
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
4
53
8781-41
14
20
2.24.38
11
MASTER URBAN
5y d a
YEDİKULELİ
50.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
10
48
4-9326-1
16
20
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COTTON JIM (USA)
3y d g
55.50
LUIS SAEZ
SHADE TREE THOROUGHB
JOSE PINCHIN
1
0
0
0
2
SANDY DUDE (USA)
3y d g
55.50
COREY J. LANERIE
HART BREEDERS LLC
BARRY N. CROFT
2
66
25
23
0
3
NEVERENOUGHCOCO (USA)
3y k e
53.50
CARLOS D. LUGO
EDUARDO VAZQUEZ
HECTOR F. RODRIGUEZ
3
17
95-88
22
0
4
LIL CROWN (USA)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
CANDACE ADAMS
JAVIER E. GONZALEZ
4
0
0
0
5
PICKING UP PENNIES (USA)
3y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
JOSEPH JR., SAFFIE,
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
5
67
5-3
23
0
6
CONVERTER (USA)
3y a e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
GUNTER, GLENN AND DO
JENA M. ANTONUCCI
6
60
23643-2
23
0
7
AWESOME FAMILY (USA)
3y a g
55.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:37 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUES SONGS (USA)
6y a k
55.50
CARLOS D. LUGO
J DAB STABLE LLC
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
1
62
24-827-7
22
0
2
BOATLOADOFNERVE (USA)
4y d k
55.50
ANGEL S. ARROYO
MICHAEL K. MCDONALD
MICHAEL K. MCDONALD
2
61
9632-97
20
0
3
TAILADIOS (USA)
5y a k
55.50
LUIS SAEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
3
75
42725-6
31
0
4
LA RUSIA (USA)
4y a k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
SUPER SUPER STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
4
76
224245
100
0
5
ROONEY (USA)
5y a k
55.50
CARLOS MONTALVO
KEITH CHUDZIK
HENRY COLLAZO
5
72
68848-9
31
0
6
MI KARLITA (USA)
5y a k
55.50
LEONEL REYES
BRIANNJENN RACING LL
ANTONIO SANO
6
67
694554
66
0
7
MAKISUPA (GB)
4y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
7
83
521-0
31
0
8
ALLEY TO CALVARY (USA)
6y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
FLYING P STABLE
DANNY GARGAN
8
75
5439-85
9
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOW BOW GIRL (USA)
3y d d
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
DALE L. ROMANS
1
77
4-3
27
0
2
VIVA LA RED (USA)
3y a d
53.50
JAVIER CASTELLANO
BONAN, RAOUL, HOVITZ
PATRICK L. BIANCONE
2
56
6-6
48
0
3
SALIT (USA)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
LEE POKOIK
KENNETH G. MCPEEK
3
79
3
27
0
4
BETTER WHISPER (USA)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
WHISPER HILL FARM, L
JOHN C. KIMMEL
4
0
0
0
5
WOW (USA)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
R. LEE LEWIS
MARK A. HENNIG
5
80
222-5
41
0
6
PHAROAH'S BELLE (USA)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
GRANDFIELD, JAY AND
TODD A. PLETCHER
6
70
4
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY CHASER (USA)
5y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SUN DANCE STABLES
RONALD B. SPATZ
1
89
321335
58
0
2
YES FACTOR (USA)
6y d k
53.50
LEONEL REYES
WHEELER, CRAIG AND B
TERESA M. POMPAY
2
76
63-5615
59
0
3
CHEZ PAREE (USA)
4y d k
54.50
EDGAR S. PRADO
SMART ANGLE LLP
PAUL KOPAJ
3
76
426161
87
0
4
DON'T GET KHOZY (USA)
4y a k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DRAWING AWAY STABLE
ANTONIO SANO
4
87
4232-13
7
0
5
LAVI (USA)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
NEWMAN, RICHARD AND
J. KENT SWEEZEY
5
75
04711-2
24
0
6
ELUSIVE MOLLY (USA)
4y a k
53.50
COREY J. LANERIE
ED FRADY
BARRY N. CROFT
6
85
353513
59
0
7
CHARGE ACCOUNT (USA)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
KENDALL CONDIE
KENDALL CONDIE
7
83
11348-3
30
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEARHEAD (USA)
5y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
1
88
11-636-4
23
0
2
FINANCIAL SYSTEM (USA)
7y a g
53.50
PACO LOPEZ
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
2
94
1274-59
21
0
3
JUST THE FACTS (USA)
7y k g
53.50
LEONEL REYES
MASTIC BEACH RACING
DIANE D. MORICI
3
83
43450-9
45
0
4
ZERO GRAVITY (USA)
6y d g
53.50
MARCOS MENESES
ROBERT J. AMENDOLA
JOSE A. GALLEGOS
4
94
45406-3
31
0
5
BATTLE OF BLENHEIM (USA)
7y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
CHAMPION EQUINE LLC
J. DAVID BRADDY
5
91
5773-47
23
0
6
DAZZLING TRUTHS (USA)
5y a g
53.50
JESUS M. RIOS
PEACOCK STABLE
RORY C. MILLER
6
85
6368-73
10
0
7
TWENTY FOUR SEVEN (USA)
8y a g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
93
7542-42
23
0
8
DIDNT DO IT (USA)
6y a g
53.50
LUIS SAEZ
HIBISCUS STABLES AND
STEVE KLESARIS
8
81
41-778-4
45
0
9
FARLEY (USA)
7y d a
53.50
JOSE L. ORTIZ
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
9
90
9329-22
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED FOG (USA)
5y a g
54.50
CARLOS MONTALVO
PEREZ, MICHELLE AND
JAVIER NEGRETE
1
73
07347-7
42
0
2
RAGS FOR BRITCHES (USA)
5y d g
54.50
VICTOR LEBRON
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
2
75
24125-6
42
0
3
SAGE CANYON (USA)
4y k g
54.50
LEONEL REYES
WADIE F. KHALAF
ALFREDO VELAZQUEZ
3
47
1890-01
22
0
4
MEMORABLE (USA)
4y d g
54.50
ANGEL S. ARROYO
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
4
74
5802-00
34
0
5
FLAMING HOT (USA)
4y d g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
5
66
67316-7
35
0
6
MR. CESCO (USA)
4y a a
54.50
JESUS M. RIOS
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
6
57
7680-35
20
0
7
TEXTPECTATION (USA)
4y d g
54.50
MARCOS MENESES
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
7
67
666-574
7
0
8
TONS OF GOLD (USA)
4y d a
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
8
78
2596-32
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AWSUM ROAR (USA)
7y d k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES, M
ANTONIO SANO
1
84
3671-22
27
0
2
ANGELCENTS (USA)
4y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
2
89
19-1
29
0
3
STREET OF DREAMS (USA)
4y d k
53.50
JOE BRAVO
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
3
86
248329
55
0
4
GREGS POSSE (USA)
4y a k
53.50
JESUS M. RIOS
ALLEN, JOHN G. AND H
NANCY S. HARRIS
4
72
17
23
0
5
DANCE OR STROLL (USA)
6y a k
53.50
COREY J. LANERIE
ROGER SIMONS, JR.
GERALD E. BROOKS
5
77
15142-4
21
0
6
R PREROGATIVE (USA)
5y a k
53.50
PACO LOPEZ
AVERILL RACING LLC A
GEORGINA BAXTER
6
86
291213
90
0
7
CAPTAIN SAM (USA)
6y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
LC RACING LLC
ROBERT E. REID, JR.
7
68
3-7210-7
27
0
8
GOTTA GO MO (USA)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
ESLER, KRISTEN L., E
JOHN C. KIMMEL
8
72
63-8231
127
0
Cagnes Sur Mer Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOUR ODEON
3y d d
57.50
THEO BACHELOT
C. MARZOCCO/C. PELLE
A&G. BOTTI
4
87
3211-
109
0
2
ROOSTER (GB)
3y a g
57.00
JACKY NICOLEAU
ECURIE TLV
FR. MONFORT
2
81
56505-1
7
0
3
HAVOC
3y a e
57.00
JULIEN GUILLOCHON
LE HARAS DE LA GOUSS
HA. PANTALL
8
83
1342-01
11
0
4
PEDRO THE BEST
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
LAURENT MOUTARD
JM. LEFEBVRE
5
91
12142-3
29
0
5
AZOV
3y d e
57.00
GREGORY BENOIST
VIKTOR TYMOSHENKO
V. LUKA
6
0
12-
109
0
6
IDENTIFIED (GB)
3y d g
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
WHITE RED RACING
P. SCHIERGEN
3
93
3132-12
18
0
7
SATORIE
3y d d
55.50
MARVIN GRANDIN
JEAN-PIERRE-JOSEPH D
CE. ROSSI
1
0
3-1
43
0
8
CHAMPAGNE ANYWAY
3y d d
54.00
HUGO JOURNIAC
THERESA MARNANE
F. GUYADER
7
0
33
7
0
9
HASTALAVISTABABY
3y d d
54.00
MARIE VELON
THERESA MARNANE
F. GUYADER
9
73
08-264
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRAGONET
5y d g
65.00
BERIT WEBER
MOLARIS STAMATIOS
C. THEODORAKIS
6
0
1111-96
9
0
2
COLOURS
5y d k
63.50
MARIE ROLLANDO
J. VIOLET/C. AUCHE
L. LARRIGADE
4
65
07213-4
18
0
3
NABUNGA
9y d g
63.00
LARA LE GEAY
ECURIE FORET JAUNE
P. DECOUZ
10
64
8280-44
9
0
4
PARADISE BOY
5y a g
61.00
ASTRID PELTIER
ECURIE MICHEL DOINEA
FR. MONFORT
3
59
304-276
9
0
5
MERCI CAPUCINE (GB)
6y d k
59.50
PAULINE MENGES
DIEGO FERNANDEZ-ORTE
M. BOUTIN
7
61
0-77768
9
0
6
CAVAN JOA
7y a k
61.50
DIANA LOPEZ LERET
WHITE RED RACING
P. SCHIERGEN
1
75
039-323
9
0
7
DUBAI EMPIRE
6y a g
59.00
SARA GIAVARINI
THIERRY MARECHAL
C. ESCUDER
9
62
00070-0
29
0
8
ILYOUCHKINE
4y d a
59.00
MAGALI BRANDT
STEFFEN MOLKS
S. RICHTER
8
72
284-439
11
0
9
SOUVERAINE ELUSIVE
5y d k
59.50
MATHILDE BOURILLON
JACQUES SEROR
Y. BARBEROT
5
75
095-874
9
0
10
ALLAMFO (HUN)
5y d g
57.00
MICHAELA KACEROVA
NYIRSEGI ISTALLO
V. LUKA
2
77
21-470-7
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREY VENDOME
9y k g
70.00
QUENTIN SOGORB
REMY MEDER
M. KREBS
1
53
0010-93
11
0
2
SPEEDYWELL
6y d g
70.00
KEVIN BRAYE
BENJAMIN BOSSERT
B. BOSSERT
8
53
3332-83
34
0
3
MYKLACHI
5y d g
69.50
ALEXIS LEMER
F.NORMAND/P.NORMAND
N. CAULLERY
9
52
00-0006
11
0
4
THE LAST SPIRIT
5y a g
69.00
CESAR BELMONT
JOSIANE ROVISSE
L. ROVISSE
2
51
9500-54
11
0
5
SMART LADY
5y d k
68.50
JONATHAN PLASSARD
D.BALIOUZE/M.RODRIGU
M. PITART
6
50
840-490
12
0
6
ESPOIR PARFAIT
6y d g
68.00
JULES GERARDIN
CHRISTOS THEODORAKIS
G. RARICK
10
48
6417-47
7
0
7
INTO THE ROCK (GB)
9y d k
67.00
GUILAIN BERTRAND
REMY MEDER
M. KREBS
4
46
756-272
11
0
8
HODENG (IRE)
5y d g
66.50
GABRIEL ROTH LE VAILLANT
C. BOUTIN
C. BOUTIN
7
45
0690-85
12
0
9
TATANETTE
5y a k
65.00
SEBASTIEN BOUYSSOU
STEPHANE-RICHARD SIM
SR. SIMON
3
42
080-096
19
0
10
RIVER OF SILVER
5y k g
64.50
LUIS URBANO AGUERO
PHILIPPE FAUCAMPRE
C. ESCUDER
5
41
0708-78
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER OF SCIENCE
3y d e
58.00
ANTONIO ORANI
C. BRYAN/D. THORPE
J. REYNIER
8
0
3-
93
0
2
YAKAMETTE KOUKEBAK
3y d g
58.00
MARVIN GRANDIN
ECURIE GRIBOMONT/R.B
CE. ROSSI
4
0
2-
106
0
3
SWINGING LONDON (IRE)
3y d g
54.50
SIMON PLANQUE
SARL . ECURIE J.L. T
JC. ROUGET
7
0
7
25
0
4
GRACE BAY
3y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
HARAS DU LOGIS SAINT
F. VERMEULEN
9
0
20
15
0
5
SUPER SUPER SONIC
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
L.DASSAULT/ECURIE BE
A&G. BOTTI
5
79
55-2
23
0
6
BOLT WIN
3y y e
58.00
FRANCK BLONDEL
LH/JP.BARDIN
FRED. ROSSI
10
0
7
24
0
7
MR VIRTUOSO (IRE)
3y a e
56.50
MARIE VELON
THERESA MARNANE
F. GUYADER
12
0
89-48
7
0
8
WHERE'S THE PARTY (IRE)
3y d g
58.00
HUGO JOURNIAC
THERESA MARNANE
F. GUYADER
6
77
673
12
0
9
THE CHARMER
3y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
ROY RACING LTD
FRED. ROSSI
11
0
23-
127
0
10
MOUTRAKI (IRE)
3y d g
58.00
IOANNIS PSARADAKIS
CHRISTOS THEODORAKIS
G. RARICK
2
0
05
13
0
11
GRACE'S SECRET
3y k e
58.00
THEO BACHELOT
WHITE RED RACING
P. SCHIERGEN
1
66
376-430
4
0
12
BAHTIYAR
3y d g
54.50
MICKAELLE MICHEL
MORGANE JASPARD
K. HERZOG
3
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAMMY BUCHANAN
3y d d
54.00
LAURE NEUVILLE
M. BOUTIN
M. BOUTIN
2
0
76-
127
0
2
ALTERNATIVE
3y y d
58.00
VINCENT CHEMINAUD
JACQUES CYGLER
HA. PANTALL
16
73
6-60
18
0
3
MME DU BARRY
3y d d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
7
75
954-2
32
0
4
PARTIR UN JOUR
3y d d
58.00
JEAN-BERNARD EYQUEM
CHRISTOPHE GUY
S. BROGI
15
0
5
22
0
5
MARGUNS
3y y d
56.50
MARIE VELON
GERARD LANCRY
FRED. ROSSI
10
0
0
24
0
6
MURRAYFIELD
3y d d
58.00
AURELIEN LEMAITRE
I. CORBANI/M. DUQUAI
P. DECOUZ
4
72
849-038
11
0
7
RESVERA (GB)
3y d d
54.50
ALEJANDRO GUTIERREZ VAL
GUY PARIENTE
P. SOGORB
8
75
467-4
22
0
8
CHARLINETTA
3y d d
58.00
ANTHONY CRASTUS
JACQUES PIASCO
C. ESCUDER
5
70
6442-27
15
0
9
BURATTINA (IRE)
3y d d
56.50
ROSARIO MANGIONE
NICCOLO RUGANI
F. SANTELLA
1
0
35-2
29
0
10
A GIBRALTAR
3y a d
58.00
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
13
70
72-9
33
0
11
GENIALE (GR)
3y a d
58.00
IOANNIS PSARADAKIS
CHRISTOS THEODORAKIS
G. RARICK
11
0
78
18
0
12
BELLE SYLVIE
3y d d
54.00
PERRINE CHEYER
JEAN-PIERRE VANDEN H
L. ROVISSE
9
64
798-6
11
0
13
PRINCESSE VERA
3y k d
55.00
FRIDA VALLE SKAR
JEAN-PIERRE VANDEN H
M. BOUTIN
14
0
73
15
0
14
KINDWINA (IRE)
3y d d
58.00
FRANCK BLONDEL
WERTHEIMER FRERE
C. FERLAND
3
0
8-7
33
0
15
CREAM ICE (GB)
3y d d
56.00
KYLLAN BARBAUD
ECURIE LA VALLEE MAR
F. VERMEULEN
6
0
0
0
16
LOVER MIMI
3y d d
54.50
LAURA GROSSO
R.STRAUS/T. RARICK
G. RARICK
12
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAJSAPOUR
5y k g
60.00
HUGO JOURNIAC
VICTOR SWIMBERGHE
D&P. PROD'HO
5
51
4646-25
7
0
2
PRINCE DECALAS
5y k g
56.00
MARINA BRUNELLI
R.FRAUCIEL/M.NIKITAS
CE. ROSSI
13
51
076-308
13
0
3
DHANGADHI
9y y k
60.00
STEPHANE PASQUIER
J.BRISET/D.AIGUEPERS
M. LE GALL
8
51
2000-39
8
0
4
DIVAHORA
6y d k
60.00
ROSARIO MANGIONE
THOMAS VOLZ
M. RULEC
1
48
9527-00
7
0
5
RIQUET
6y k a
59.00
ANTHONY CRASTUS
C. BOUTIN
C. BOUTIN
4
47
030-066
7
0
6
RONAZZA ONE
5y y k
57.50
MARIE VELON
ARNAUD NICOLAS
Y. BONNEFOY
9
48
05-8024
7
0
7
JACK SPARROW (GER)
12y y g
57.00
SARAH CALLAC
DIDIER STOLTZ
F. FORESI
12
47
4595-58
13
0
8
EVOCATEUR (GB)
8y d g
58.00
THEO BACHELOT
DANNY DE WAELE
D. DE WAELE
3
46
4471-21
7
0
9
PANTOMIME (IRE)
9y k k
56.50
AUDE DUPORTE
K.F.MINTON/T.RARICK
G. RARICK
15
46
0900-27
18
0
10
SIMBAYA (GER)
5y d k
57.50
AURELIEN LEMAITRE
DEBORAH CUNNINGTON J
C. BOUTIN
14
45
930-029
7
0
11
CATS IN THE CITY
5y d k
57.50
STEPHANE LAURENT
JEAN-CHRISTOPHE DAOU
R. PHILIPPON
11
45
540-965
10
0
12
BRUNLUKKA (GER)
5y d k
56.00
EVA-MARIA GEISLER
JORG BREUER/UWE FETT
G. GEISLER
6
44
360-040
7
0
13
HAYATO
6y d g
56.50
SEBASTIEN MAILLOT
ARNAUD NICOLAS
Y. BONNEFOY
10
41
9380-70
8
0
14
ZABELIA
6y d k
54.00
MICKAELLE MICHEL
FAOUZI BOUALEM
F. BOUALEM
2
41
259322-
114
0
15
MONTAIGNE
8y a g
52.00
THOMAS TRULLIER
FRANCOIS-XAVIER BELV
FX. BELVISI
7
33
9007-09
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WESSEX
7y a g
60.00
THEO BACHELOT
C. BOTTON/D. PAYEN
SR. SIMON
4
57
9008-04
16
0
2
JUST YOU AND ME
8y d g
60.00
STEPHANE LAURENT
MARCEL PHILIPPON
R. PHILIPPON
13
57
0335-84
20
0
3
EL VISO (IRE)
5y d g
60.00
SEBASTIEN MAILLOT
B. GUSDAL/K.F. MINTO
G. RARICK
6
57
7693-44
7
0
4
A FINE ROMANCE
5y d k
60.00
FRANCK BLONDEL
JEROME REYNIER
N. PERRET
5
57
4869-86
24
0
5
MON JULES A MOI
6y d g
59.50
SYLVAIN RUIS
MOHAMED CHAHBANI
C. ESCUDER
12
56
3606-60
13
0
6
MOMOUR (USA)
7y d g
58.00
LAURA GROSSO
DOMINIQUE LIMOUSY
D. LIMOUSY
2
56
04727-0
36
0
7
AUEN ADVENTURE (GER)
5y d g
59.50
MICKAEL BERTO
CLAUDE FOELLER
J. PARIZE
9
56
5903-00
18
0
8
WINMAN IN GREY
5y k g
59.00
MARVIN GRANDIN
CHRISTIAN BERTI
CE. ROSSI
11
55
10-0292
13
0
9
MEJAEN
9y d g
56.00
KORYDWENN BOEDEC
PHILIPPE DESPLACES
C. MARTINON
10
55
879-640
18
0
10
HOLBOX
5y d g
59.00
STEPHANE PASQUIER
ECURIE CEHEL
F. VERMEULEN
14
55
4130-80
13
0
11
VENERABLE
8y d k
59.00
GREGORY BENOIST
ANTHONY GABRYSZEWSKI
JC. SARAIS
15
55
91-74-00
18
0
12
BLUE DIAMOND
9y d g
58.50
ANTHONY CRASTUS
NATHALIE MICHLER
M. KREBS
1
54
541-008
7
0
13
PATNA DREAM (GB)
5y d k
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HO
8
54
6366-76
7
0
14
TARCENAY (IRE)
6y d g
56.50
DELPHINE SANTIAGO
PHILIPPE DESPLACES
C. MARTINON
3
53
642-080
13
0
15
KAYZEN
5y a g
56.50
FRIDA VALLE SKAR
ALAIN HADDAD
S. DEHEZ
7
53
05-61-00
11
0
Sha Tin Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CABLE SPEED (IRE)
4y d g
60.50
C WONG
COW COW SYNDICATE
R GIBSON
8
60
1900-00
25
0
2
FAST PACE (AUS)
5y d g
60.50
N CALLAN
FONG CHI KEUNG
C FOWNES
7
60
135-312
4
0
3
EZRA (SAF)
5y k g
59.50
J MOREIRA
WILLIAM ELKIN MOCATT
A T MILLARD
10
58
44002-3
28
0
4
MORE THAN A HORSE (AUS)
5y a g
59.50
C L CHAU
BARRY LEE WING TAI
D J WHYTE
2
58
49509-0
39
0
5
PAKISTAN FRIEND (AUS)
6y a g
59.50
T PICCONE
KERM DIN KAREEM DI
W Y SO
12
58
0090-61
28
0
6
JOYFUL HEART (AUS)
5y d g
59.00
K TEETAN
GOOD TIME SYNDICATE
F C LOR
4
57
07975-6
42
0
7
PLAY WISE (NZ)
7y a g
57.00
M F POON
FRIENDS OF SEA BISCU
C H YIP
13
53
22220-5
25
0
8
BULLETPROOF (NZ)
4y a g
56.00
K C LEUNG
KAMS LAM KAM CHIN
P F YIU
9
50
41480-5
21
0
9
STAR OF RED (GB)
4y a g
56.00
M L YEUNG
JOY LUCK SYNDICATE
K H TING
3
50
00
11
0
10
EXALTATION (IRE)
5y d g
54.00
Z PURTON
THE EXECUTORS OF THE
A S CRUZ
14
46
6902-22
18
0
11
AMAZING LUCK (AUS)
6y a g
53.50
M CHADWICK
YUM SUI SANG
P O'SULLIVAN
11
45
30000-8
21
0
12
YES WE CAN (AUS)
5y a g
53.00
A BADEL
MICHAEL YEUNG WAH KE
T P YUNG
5
44
4283-18
28
0
13
MCMUNIGAL (IRE)
6y d g
52.50
H N WONG
WILLIAM TSANG, TONY
D E FERRARIS
1
43
1430-00
21
0
14
JIMMU (GER)
6y k g
52.00
V BORGES
YU CHU LAM
Y S TSUI
6
42
72398-0
42
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARGE ON (NZ)
4y d g
60.50
M F POON
TAM MAN WAI WILSON
D J HALL
3
60
649161-
127
0
2
MASTER HERO (NZ)
4y d g
59.50
J MOREIRA
SEVEN HEROES SYNDICA
A S CRUZ
5
58
20-31
28
0
3
CHARITY GRACE (NZ)
4y a g
58.50
A BADEL
CHAN WO PING NG WI
C S SHUM
4
56
056-12
28
0
4
ORIENTAL AMIGO (AUS)
5y a g
57.00
V BORGES
PUI KWAN KAY
Y S TSUI
1
53
00747-6
32
0
5
OSCAR GLORY (NZ)
3y a g
56.50
Z PURTON
ABACUS SYNDICATE
F C LOR
10
52
8
21
0
6
RUN DES RUN (AUS)
4y d g
56.50
C Y HO
KATHY MA SO LAN
K W LUI
6
52
0
7
0
7
STEEL WIN (AUS)
3y d g
56.50
A HAMELIN
KWOK LEUNG
C W CHANG
2
52
0
35
0
8
UNICORNBABY (IRE)
6y a g
56.50
M CHADWICK
NGAI WING YIN
R GIBSON
12
52
600078-
77
0
9
VUKAN (NZ)
4y d g
56.00
K C LEUNG
LEUNG MOON CHUEN, ED
P O'SULLIVAN
14
51
63
21
0
10
BRILLIANT CHINA (AUS)
3y a g
56.00
C SCHOFIELD
MR MRS JIMMY TANG
T P YUNG
9
50
00
28
0
11
CASA KINGDOM (AUS)
3y d g
56.00
B SHINN
WU WEI LAM
D A HAYES
11
50
86
18
0
12
SAM'S LOVE (AUS)
7y d g
56.00
N CALLAN
SAMUEL CHOI LIN HUNG
C H YIP
13
50
7072-42
35
0
13
BREEZE OF SPRING (NZ)
5y a g
53.50
K TEETAN
MR MRS EDWARD HUNG
K H TING
8
45
92339-5
28
0
14
SMART CHARADE (IRE)
7y d g
52.00
M L YEUNG
TORU OKAWA
W Y SO
7
42
44023-6
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALIFORNIA CONCORD (AUS)
5y d g
60.50
C Y HO
CHLOE LIANG SHUN YIN
A S CRUZ
8
80
84106-9
18
0
2
MEGA HEART (AUS)
8y d g
60.00
C L CHAU
MOK KAM HUNG MICHA
C W CHANG
1
79
6358-77
18
0
3
UTOPIA LIFE (AUS)
5y a g
58.00
N CALLAN
TAM HO MAN
K L MAN
3
75
8859-73
21
0
4
ALL FOR SOUTH (AUS)
4y a g
57.50
J MOREIRA
FRIENDS OF SOUTHERN
F C LOR
11
74
1-6441-6
21
0
5
HARMONY AND RICH (AUS)
4y d g
56.50
A BADEL
SZE-TO KIN SUN
Y S TSUI
12
72
5424-96
25
0
6
FABULOUS EIGHT (AUS)
5y d g
54.50
K C LEUNG
UNO EIGHT SYNDICATE
P F YIU
7
67
1424-37
25
0
7
LUCKY FUN (NZ)
4y d g
54.50
Z PURTON
NGAN PUI YING NGAN
C S SHUM
10
67
05-11
21
0
8
BIZ POWER (IRE)
7y d g
54.00
T PICCONE
LEO RACING SYNDICATE
P O'SULLIVAN
4
66
33492-0
35
0
9
MAN STAR (AUS)
4y a g
54.00
K TEETAN
MA HING MAN
K H TING
2
66
1140-79
25
0
10
MING WARRIOR (IRE)
4y d g
53.00
H N WONG
FLORENCE CHAN YEE CH
D E FERRARIS
9
64
28-20-00
35
0
11
SUPER ALLIANCES (NZ)
4y d g
53.00
M CHADWICK
GO GLOBAL SYNDICATE
J SIZE
6
64
2113-65
21
0
12
FLYING BONUS (AUS)
6y d g
52.50
A HAMELIN
MR MRS EDWARD CHAN
C H YIP
5
63
4835-74
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN SIXTY (AUS)
5y a g
57.00
C Y HO
STANLEY CHAN KA LEUN
K W LUI
4
124
11111-1
28
0
2
EXULTANT (IRE)
7y d g
57.00
Z PURTON
EDDIE WONG MING CHAK
A S CRUZ
2
120
11222-2
21
0
3
FURORE (NZ)
6y d g
57.00
J MOREIRA
LEE SHEUNG CHAU
A S CRUZ
3
117
30115-3
21
0
4
COLUMBUS COUNTY (NZ)
5y d g
57.00
B SHINN
MR MRS HAMEN FAN S
C FOWNES
5
115
41133-6
21
0
5
PLAYA DEL PUENTE (IRE)
5y d g
57.00
A BADEL
HUANG KAI WEN
C S SHUM
6
110
524075-
70
0
6
TIME WARP (GB)
8y a g
57.00
K C LEUNG
MARTIN SIU KIM SUN
A S CRUZ
1
109
5798-65
21
0
7
GLORIOUS DRAGON (IRE)
6y k g
57.00
M F POON
LWF FAMILY SYNDICATE
K W LUI
7
104
0368-21
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILL POWER (NZ)
5y a g
60.50
K TEETAN
MUTUAL INTEREST SYND
D J WHYTE
4
100
851122-
60
0
2
RED DESERT (GER)
5y d g
56.50
C SCHOFIELD
THE HON RONALD ARCUL
J SIZE
6
92
01436-3
35
0
3
ENCORE BOY (AUS)
7y d g
55.50
M F POON
JOY PLUS LUCK SYNDIC
P F YIU
3
89
64826-2
35
0
4
HONG KONG BET (AUS)
5y d g
55.50
K C LEUNG
WILSON HO BRUCE LE
K H TING
12
89
9343-65
18
0
5
CZARSON (AUS)
4y a g
54.00
Z PURTON
JUSTIN LI CHENG YAN
P F YIU
8
86
2421-08
35
0
6
HIGHLAND FORTUNE (USA)
5y d g
54.00
C Y HO
PETER CHU KA LOK
K W LUI
10
86
1243-04
21
0
7
SILVER FIG (AUS)
6y k g
53.50
A HAMELIN
FINANCIAL INVESTORS
A T MILLARD
9
85
01630-1
42
0
8
SUNNY BOY (AUS)
6y a g
52.50
M CHADWICK
MATTHEW WONG LEUNG P
W Y SO
5
83
0059-01
21
0
9
UGLY WARRIOR (NZ)
6y a g
52.50
J MOREIRA
JUST FANTASTIC SYNDI
Y S TSUI
2
83
66370-0
51
0
10
ELITE PATCH (JPN)
6y a g
52.00
M L YEUNG
ANGELA YEUNG KIT MIN
K W LUI
11
82
01797-9
35
0
11
WE THE SOUTH (AUS)
4y d g
52.00
V BORGES
CHAN MAN CHUN, JAMES
F C LOR
7
82
41120-1
25
0
12
YOUNG LEGEND (GB)
7y d g
51.50
H T MO
HKJC RACING CLUB LIM
C S SHUM
1
81
10337-0
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY DARCI (NZ)
4y d g
57.00
J MOREIRA
JESSICA KWAN MUN HAN
C FOWNES
4
103
2111-26
28
0
2
EXCELLENT PROPOSAL (AUS)
4y a g
57.00
B SHINN
KENNETH CHUNG KIN SH
J SIZE
5
101
2111-01
28
0
3
LUCKY EXPRESS (AUS)
4y a g
57.00
K TEETAN
LARRY YUNG CHI KIN
J SIZE
2
97
5422-32
28
0
4
TOURBILLON DIAMOND (AUS)
4y d g
57.00
C Y HO
SHUM MAK LING, JIMMY
C S SHUM
3
97
31331-3
28
0
5
LUCKY PATCH (NZ)
4y d g
57.00
M F POON
PATCH SYNDICATE
K W LUI
7
95
1131-24
28
0
6
HEALTHY HAPPY (AUS)
4y a g
57.00
A BADEL
SIN TUNG HING, SIN Y
F C LOR
8
94
31-161-7
28
0
7
SHADOW HERO (AUS)
4y d g
57.00
Z PURTON
EDMOND LEE MAN BUN
D A HAYES
9
92
4473-5
28
0
8
DELIGHTFUL LAOS (IRE)
4y d g
57.00
K C LEUNG
CHENG KEUNG FAI
A S CRUZ
10
88
4061-21
25
0
9
CONQUEROR (AUS)
4y d g
57.00
T PICCONE
CHARLES CHAN SING CH
D A HAYES
1
87
2-129-02
15
0
10
RUSSIAN EMPEROR (IRE)
4y d a
57.00
M L YEUNG
MIKE CHEUNG SHUN CHI
D J WHYTE
11
87
1217-09
28
0
11
ARTHUR'S KINGDOM (IRE)
4y d a
57.00
V BORGES
YAU KWOK FAI
Y S TSUI
12
85
2-29-003
15
0
12
PACKING WALTHAM (FR)
4y d g
57.00
M CHADWICK
EDMOND LEE MAN BUN
A S CRUZ
6
85
1562-75
28
0
13
SMILING TIME (SAF)
4y d g
57.00
C SCHOFIELD
FUNG KOK PO JASON
K H TING
13
85
1142-1-0
21
0
14
SEA OF LIFE (AUS)
4y d g
57.00
A HAMELIN
BRIAN LEUNG HUNG TAK
K W LUI
14
83
706-115
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WINNING FOR ALL (AUS)
4y a g
60.50
C Y HO
SO KAI SING
K W LUI
1
80
3201-06
15
0
2
LEWIS (AUS)
4y d g
59.50
C L CHAU
IRENE CHEN JOHNSON
D J WHYTE
7
78
01192-8
32
0
3
STAR OF YUEN LONG (NZ)
5y a g
58.00
N CALLAN
FRIEND OF YUEN LONG
K L MAN
4
75
26356-8
35
0
4
FLAGSHIP GLORY (GB)
4y a g
57.50
J MOREIRA
KWOK CHAN YIU
F C LOR
9
74
23-311-3
28
0
5
TEMPEST EXPRESS (NZ)
4y d g
56.50
A HAMELIN
ANDY YUNG MING TAI
J SIZE
11
72
45480-1
35
0
6
MERIDIAN GENIUS (AUS)
5y k g
56.00
C SCHOFIELD
MERIDIAN RACING SYND
A T MILLARD
6
71
22680-7
42
0
7
PRIME MINISTER (NZ)
5y d g
56.00
K C LEUNG
SAYYID SYNDICATE
P F YIU
3
71
1-9008-2
28
0
8
KA YING EXCELLENT (IRE)
5y d g
56.00
M CHADWICK
LEUNG SHEK KONG
A S CRUZ
14
70
25313-5
35
0
9
STOICISM (IRE)
4y d g
56.00
B SHINN
WONG CHUNG HIN ARN
D E FERRARIS
8
70
4-033-08
18
0
10
BELUGA (NZ)
4y d g
54.50
Z PURTON
NGAI MAN AMY WANG
D J HALL
13
67
3193-26
28
0
11
TELECOM FIGHTERS (AUS)
4y a g
52.50
K TEETAN
TELECOM BROTHERS SYN
Y S TSUI
10
63
8066-72
21
0
12
DIAMOND BRILLIANT (AUS)
6y d g
52.00
V BORGES
MR MRS JIMMY TANG
T P YUNG
2
62
2335-05
28
0
13
PERFECT PAIR (NZ)
6y d g
52.00
A BADEL
SHERMAN TING WING CH
K H TING
12
62
74910-0
28
0
14
SEVEN HEAVENS (GB)
7y d g
51.50
M L YEUNG
EDMOND SIU KIM PING
C FOWNES
5
61
747-476
15
0
21 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park, Cagnes Sur Mer Fransa, Sha Tin Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:37 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Cagnes Sur Mer Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:05 cagnes sur mer fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Sha Tin Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:05 sha tin hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 şubat 2021 pazar at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 at yarışı programı, 21 şubat 2021 tjk yarış programı, 21 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, cagnes sur mer fransa at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 cagnes sur mer fransa at yarışı bülteni, günün cagnes sur mer fransa at yarışı bülteni, bugün cagnes sur mer fransa at yarışı bülteni, sha tin hong kong at yarışı bülteni, 21 şubat 2021 sha tin hong kong at yarışı bülteni, günün sha tin hong kong at yarışı bülteni, bugün sha tin hong kong at yarışı bülteni