Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAIT FOR IT
6y d a
EAGLE EYED (USA)
60.00
B.M.MIRIKAP
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
2
84
34-2511
14
20
2.22.74
2
JUST RUN
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
Ö.YILDIRIM
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
6
72
648333
9
16
2.28.66
3
NEDİMHAN
5y a a
TALIP HAN (IRE)
56.50
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
1
71
426-752
19
16
2.28.01
4
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
51.50
F.YÜKSEL
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
5
61
13745-5
45
15
2.27.22
5
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
50.00
MER.ÇELİK
ÖZCAN SELİK
S.KOYUNCU
7
61
1828-30
14
15
6
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
51.00
A.OLUK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
8
60
5909-33
10
8
2.21.94
7
PETTIT BLUE
6y d a
PRESSING (IRE)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
3
55
154-293
14
15
2.24.77
8
TARGARYEN
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
N.AVCİ
OĞUZ TEKCAN
O.TAŞDEMİR
9
51
2111-05
14
18
9
BATTLE RHYTHM
4y d a
EL CORREDOR (USA)
50.00
ALP.OLUKAP
BERK PELENK
S.KOYUNCU
4
49
3345-53
28
15
2.24.83
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG DADAŞ
5y d a
KURTINIADIS (IRE)
60.00
S.ÖZEN
MEHMET SIDDIK OKAN
S.YANIK
2
81
71-1316
17
19
2.03.24
2
BAYDÖKER
6y d a
LION HEART (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
3
96
613-134
14
18
2.01.65
3
BENNATO (IRE)
5y d a
HENRYTHENAVIGATOR (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
1
78
113-232
10
18
2.04.28
4
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.OLUK
NURETTİN BOZKURT
MUR.AKSOY
6
43
947-342
14
16
2.04.31
5
KESKİN NİŞANCI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
N.AVCİ
A.HAŞİM AGAR
B.ONARIR
4
47
2315-21
14
20
2.04.79
6
ILDIR BEYI (IRE)
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
5
87
33420-4
31
20
2.03.81
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
G.KOCAKAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
3
88
5222-23
14
18
2
ATANERHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
4
35
563-331
9
20
2.24.23
3
ATİK ATİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
M.KAYA
DİDEM ARTIK TUTAŞER
MEH.KAYA
1
46
8-44121
12
20
4
BESTEKAR
4y d a
ÖZHABER
58.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
79
1211-11
18
20
5
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
58.00
Ö.YILDIRIM
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
7
60
23-2324
13
17
6
KAMUS
4y d a
GOBAKBEY
58.00
H.KARATAŞ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
2
80
3222-11
15
20
7
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
58.00
M.ÇİÇEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
6
68
315-324
35
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
B.KURDU
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
2
37
336-213
14
19
2
DONT LOOK BACK
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
3
64
75-3141
14
20
2.06.34
3
KING MAN GO
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
5
59
1-21
21
20
4
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
1
42
3-11
14
20
5
KUZEY YAĞMURU
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
4
92
1211-12
23
19
6
SECRET LOVER
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
6
92
1122-21
23
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYAZINKIZI
3y d d
MENDIP (USA)
54.00
M.HAMEDİ
ERKAN ÇELİK
HAY.YILDIRIM
4
41
1232-43
23
17
2
BERDAR
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
M.KAYA
MEHMET DOĞAN
K.TEKİNALP
1
57
144-195
14
18
3
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
3
41
41-3331
10
20
4
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
Ö.YILDIRIM
NİRGÜL TURGU
HAL.KAYA
6
55
4322-31
17
20
5
HAYRİŞİM
3y a d
APPROVE (IRE)
54.00
H.KARATAŞ
FARUK ATEŞ
M.KAYA
2
46
163-124
23
18
1.46.65
6
LADY SACRIFICE
3y a d
CUVEE (USA)
54.00
N.AVCİ
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
5
36
371-523
10
17
1.45.74
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
S.ÖZEN
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
6
27
8-0932
9
15
1.42.48
2
ÇAMLIYAYLA
4y k a
BOZDOĞAN
58.00
Ç.OK
SABRİ AKTAŞ
A.ATAŞ
3
19
844354
9
16
1.43.94
3
DELİKARA
4y a a
ARTOS
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ERCAN SÖKMEZ
S.YANIK
1
6
909-87
9
15
1.49.93
4
GÖKTUĞ
4y d a
AKSİ ÇOCUK
58.00
N.AVCİ
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
4
28
8-425
9
16
1.40.22
5
GÖVDELİ
4y a a
ÇAĞAN
58.00
İ.KALE
ÜMÜT BULUT
Ü.BULUT
9
11
6758
127
16
1.43.52
6
ILDIR EFESİ
4y k a
TURBO
55.00
F.KARAKURTAP
SEMA ULAŞ
K.DURSUN
7
0
6-6
23
18
7
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN YÜKSEL
B.ARAS
8
27
47-723
9
15
1.42.38
8
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
54.00
B.M.MIRIKAP
ETHEM KAYA
E.KAYA
10
31
424223
4
18
1.39.13
9
OĞLUM İSMAİL
4y k a
KOŞANEFE
58.00
F.AVCI
MEHMET NURETTİN ÇEKE
Ş.ÇELİK
11
10
675-696
14
14
1.42.06
10
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
54.00
O.KIZILDAŞAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
5
26
286-673
14
12
1.42.10
11
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
2
0
6
9
19
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOZI HUSTLE (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
1
79
540-922
17
0
2
CHIEF OFFICER (SAF)
3y d e
60.00
T GODDEN
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
2
73
42627-
63
0
3
KING CYRUS (SAF)
3y d e
60.00
K DE MELO
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
3
67
6-47
25
0
4
CHUKKA (SAF)
3y d e
56.00
G PIETERSE
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
4
60
077-806
21
0
5
JAMES DEAN (SAF)
5y d a
60.00
S MOODLEY
MESSRS G W WHITTAKER
FRANK ROBINSON
5
0
06-
127
0
6
RAMSAY (SAF)
3y d e
60.00
S VEALE
MR R W S CHUNG
DENNIS DRIER
6
67
6826-0
25
0
7
TROMSO (SAF)
3y d e
60.00
A ARRIES
MR M DESTOMBES
J A JANSE VAN VUUREN
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUANT MASTER (SAF)
3y d e
52.50
W KENNEDY
MESSRS P J KALIL R
R A HILL/S R HILL
1
79
0421-30
14
0
2
PRINCE OF VENICE (SAF)
3y d e
58.50
A MARCUS
GREEN STREET BLOODST
NEBRIDGE
2
91
1381-66
8
0
3
WOLFGANG (SAF)
3y d e
55.50
K DE MELO
MR A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
3
85
42159-1
42
0
4
TOUCH OF FATE (SAF)
3y d e
49.00
G PIETERSE
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
4
78
66-0246
17
0
5
WINTER BLUES (SAF)
5y a a
60.50
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
LOUIS GOOSEN
5
89
6476-24
14
0
6
BIG KING (SAF)
8y a a
59.00
S RANDOLPH
MR B D VAN LAUN MR
GREG & KAREN ANTHONY
6
86
62821-0
35
0
7
LESLIES PATHTOFAME (SAF)
5y a a
55.50
S VEALE
MESSRS LESLIE LOGAN
FRANK ROBINSON
7
79
7403-06
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY TOGETHER (SAF)
3y d d
56.00
G PIETERSE
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
1
44
000-
57
0
2
LIVE MY DREAM (SAF)
3y d d
60.00
S BROWN
MRS B M GADSBY
PAUL GADSBY
2
59
48609-9
46
0
3
CHANEL ALLURE (SAF)
4y d k
56.00
J JACOBS
MESSRS G C CORNWALL
MICHAEL MILLER
3
62
747-924
14
0
4
FAST AS SILVER (SAF)
3y d d
60.00
S VEALE
MESSRS I M M G HOR
TONY RIVALLAND
4
73
56925-6
42
0
5
ASTUTE VISION (SAF)
3y d d
60.00
A MARCUS
MR Y EBRAHIM MRS F
GARTH PULLER
5
72
0350-52
14
0
6
STAR CHOICE (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
MR MRS P H DE LACY
FRANK ROBINSON
6
0
0
0
7
GLITTER AND GOLD (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
MESSRS J F L M F W
J A JANSE VAN VUUREN
7
74
0922-28
25
0
8
NOBLE FREEDOM (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
8
70
246-333
14
0
9
BELAADY LEE (SAF)
4y d k
60.00
T GODDEN
MR ROY MOODLEY
FRANK ROBINSON
9
0
0
0
10
FASHION CHIC (SAF)
3y d d
60.00
E S NGWANE
MESSRS G C KALIL G
GARTH PULLER
10
62
8040-58
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM TUNE (SAF)
3y d d
60.00
B JACOBSON
MR STEVEN CHETTY K
NATHAN KOTZEN
1
63
583280-
59
0
2
PARKDALE (SAF)
3y a d
60.00
C HABIB
MESSRS E G R HUGHES
IVAN VAN WYK
2
62
440084
7
0
3
BELLAWOOD (SAF)
3y d d
60.00
S MOODLEY
MRS P A YOUNG
MICHAEL ROBERTS
3
64
00-7
21
0
4
CONSOL QUEEN (SAF)
3y d d
60.00
A ARRIES
MESSRS C L WHITTLE,
TONY NASSIF
4
53
400008-
86
0
5
MARRY IN HASTE (SAF)
3y d d
60.00
D DILLON
MR I F M VAN SCHALKW
NATHAN KOTZEN
5
66
6064-0
28
0
6
RAINBOW ROE (SAF)
4y d k
60.00
E S NGWANE
MESDAMES D JACKSON
JULIE GUTHRIE
6
39
08090-0
35
0
7
CHROME GYPSY (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
MESSRS M S JOLLY, D
DEAN KANNEMEYER
7
70
4647-24
21
0
8
ARMENGNAC (SAF)
3y d d
61.00
J SOLOMONS
MESSRS J I RICH, G T
GARY RICH
8
56
676-860
7
0
9
THE PIE LADY (SAF)
3y a d
60.00
S BROWN
MR K D VERMEULEN, ME
JULIE GUTHRIE
9
41
09000-
70
0
10
STRAWBERRYPOPTART (SAF)
4y d k
60.00
T GODDEN
MESSRS KASHMEEL SUKH
KUMARAN NAIDOO
10
60
873-573
11
0
11
GUADELOUPE (SAF)
3y a d
60.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
J A JANSE VAN VUUREN
11
70
0254-76
22
0
12
SWINDON (SAF)
3y k d
55.00
Y RAMZAN
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
12
53
400-699
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCINGINTHEWIND (SAF)
3y d d
56.50
A MARCUS
MR D J VISAGIE MAI
J A JANSE VAN VUUREN
1
74
85-43
29
0
2
KING JULIAN (SAF)
4y a a
60.00
D DILLON
MR G R ALMANZA
SHANE HUMBY
2
68
2233-2
18
0
3
RAIN DANCE (SAF)
3y a e
60.00
W KENNEDY
ADV R PADAYACHEE SC,
PAUL GADSBY
3
70
6856-3
23
0
4
STAFF SERGEANT (SAF)
3y d e
60.00
C HABIB
MR K D VERMEULEN, GU
JULIE GUTHRIE
4
65
007-4
49
0
5
DECLARATION OF WAR (SAF)
3y d e
60.00
S MOODLEY
MR LOGANATHAN MOODLE
KUMARAN NAIDOO
5
67
6443-59
18
0
6
COMMAND RESPECT (SAF)
5y d a
60.00
S VEALE
MR V PATCHAPPEN
YADAV SINGH
6
59
305-673
11
0
7
COURAGE TO CONQUER (SAF)
3y d e
60.00
S BROWN
ESTATE LATE G J MR
GARTH PULLER
7
63
080-4
11
0
8
MASTER DANTE (SAF)
3y d e
60.00
B JACOBSON
MR DENVER MOODLEY
NATHAN KOTZEN
8
0
00
18
0
9
JUST DIXIT (SAF)
4y d a
60.00
T GODDEN
MR ROY MOODLEY
FRANK ROBINSON
9
62
306670-
65
0
10
JUDD (SAF)
4y d a
60.00
A MGUDLWA
MESSRS J D RAKE, A D
LOWAN DENYSSCHEN
10
0
0-7
23
0
11
ICE BARON (SAF)
3y d e
60.00
S RANDOLPH
MRS G E MEAKER ROY
DEAN KANNEMEYER
11
67
23452-6
28
0
12
UPTOWN FUNK (SAF)
3y d e
58.50
K SAKAYI
CORRYVRECKEN RACING
LOUIS GOOSEN
12
0
08-
79
0
13
KINGS COUNSEL (SAF)
3y d e
60.00
.
MRS C R A KINGHAM
JULIE GUTHRIE
0
63
690-756
11
0
14
SWANKING (SAF)
3y d e
60.00
.
MR E G R HUGHES
NATHAN KOTZEN
0
65
084-09
23
0
15
BLACK ORLOV (SAF)
3y a e
60.00
.
MR J H S DE KLERK
IVAN VAN WYK
0
22
00-00
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSIC GUARD (SAF)
5y d k
58.00
A ARRIES
MR M DIXON
MARK DIXON
1
80
54340-0
28
0
2
EXPLOSIVE BEAUTY (AUS)
3y d d
52.00
W KENNEDY
MESSRS B RILEY S M
PAUL LAFFERTY
2
76
232-416
21
0
3
JACKSON WELLS (SAF)
3y d d
54.50
K DE MELO
MESSRS MARLON GOVEND
MARK DIXON
3
83
32-1
42
0
4
CONNECT ME (SAF)
5y d k
60.50
S MOODLEY
MESSRS D L SAJOE, C
GARY RICH
4
85
1822-52
28
0
5
PHILAE (SAF)
6y d k
59.00
S VEALE
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
5
82
72287-3
28
0
6
ORIENT EXPRESS (SAF)
4y d k
55.00
S RANDOLPH
MR MRS T D ANDREWS
DEAN KANNEMEYER
6
74
11228-0
49
0
7
COUNT DUBUCKS (SAF)
4y d k
60.00
D DILLON
MR ANDRE LOUW
GLEN KOTZEN
7
84
0100-79
28
0
8
ARIZONA SUNSET (SAF)
5y d k
59.50
A MGUDLWA
MESSRS KASHMEEL SUKH
KUMARAN NAIDOO
8
83
2234-41
35
0
9
LADY CAROLINE LAMB (SAF)
3y d d
53.00
C HABIB
MRS S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
9
76
9814-97
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOUNT ANDERSON (SAF)
3y d g
52.50
K DE MELO
MR MRS M L P RATTR
DEAN KANNEMEYER
1
82
621-
79
0
2
KAROO LARK (SAF)
3y d g
54.50
S VEALE
MR MRS M L P RATTR
DENNIS DRIER
2
86
14-
56
0
3
BRASS BELL (SAF)
3y k g
54.50
W KENNEDY
MR K W CHOW
GARTH PULLER
3
86
092219-
56
0
4
COLLABRO (SAF)
6y a g
61.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
4
92
55371-9
28
0
5
SPRING FLING (SAF)
4y d g
56.00
D DILLON
MESSRS JIMMY BURGESS
GLEN KOTZEN
5
82
44148-5
21
0
6
VINSON (SAF)
4y d g
55.00
S RANDOLPH
MR SADHA NAIDOO
TONY RIVALLAND
6
80
1505-43
21
0
7
RALPH THE RASCAL (SAF)
3y d g
52.00
A ARRIES
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
7
81
21
21
0
8
ELUSIVE WOLF (SAF)
7y k g
56.00
A MGUDLWA
MR S M JERRIER
DENNIS BOSCH
8
82
189730-
91
0
9
OLOYE (SAF)
5y d k
52.50
J JACOBS
MESSRS R C M CARIS
BRETT CRAWFORD
9
83
01161-3
11
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLYMORE STAR (IRE)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
ROBERT EVANS
ROGER ATTFIELD
1
0
0
0
2
WICKED MERCURY (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
2
76
3-44
28
0
3
SKYE SNOW (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
PHOENIX LADIES SYNDI
MICHAEL MAKER
3
69
7-2
36
0
4
FLY FIGHT WIN (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
JOSEPH ALLEN
JAMES TONER
4
0
0
0
5
LA BABIA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
HELEN K. GROVES REVO
MICHAEL MATZ
5
69
64-2
53
0
6
DUR A CUIRE (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
6
61
43-
78
0
7
TIS A PITY (NY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
DELEHANTY STOCK FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
7
0
0
0
8
MIDNIGHT MARVEL (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
BOB LIDEL
BRIAN LYNCH
8
0
0
0
9
HEAVENLY PEACE (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
SUMMERPLACE FARM
EDDIE KENNEALLY
9
0
0
0
10
REDEMPTION DAY (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
WINSTAR STABLEMATES
WILLIAM MOTT
10
0
0
0
11
CAT LADY (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
11
78
3
35
0
12
DUCHESS OF SUSSEX (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. MOTION
12
81
3-2
35
0
13
TENERIFE MOON (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
ABEL RANGEL
HERNAN PARRA
13
51
9
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOSTALETO (FL)
5y d a
55.50
PACO LOPEZ
ANTHONY LENCI
LILLI KURTINECZ
1
77
12173-8
28
0
2
SUMMER SPICE (KY)
7y d a
55.50
E J ZAYAS
ELENA RACING, INC.
GILBERTO ZERPA
2
77
775207-
58
0
3
W W CONCERTO (FL)
9y a a
50.50
MARIO FUENTES
SANSINENEA RACING ST
ENRIQUE LANDAETA
3
86
112110-
58
0
4
GRAY DUDE (FL)
6y d a
53.00
CRISTIAN TORRES
STEVE KLESARIS
STEVE KLESARIS
4
89
12755-0
34
0
5
DEXTER ROAD (KY)
6y d a
55.50
VICTOR LEBRON
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA LEVY
5
90
6670-88
14
0
6
TRAPPEZOID (ON)
5y a a
55.50
JAIRO RENDON
DRAWING AWAY STABLE
ANGEL QUIROZ
6
77
555-544
16
0
7
RIVER OF DREAMS (KY)
8y d a
55.50
FANNY OLSSON
BONA VENTURE STABLES
LEAH GYARMATI
7
74
78555-0
15
0
8
TAKEDOWN (KY)
5y d a
55.50
MARCOS MENESES
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
8
50
70756-4
21
0
9
SIGHTED (FL)
5y d a
55.50
FANNY OLSSON
ROSE FAMILY STABLE A
BARRY ROSE
9
66
793-478
16
0
10
ROYALSTON (FL)
6y d a
55.50
RICHARD MITCHELL
JOHN VINSON
JOHN VINSON
10
69
50452-8
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIABLO'S DARLING (FL)
7y a k
54.50
EMISAEL JARAMILLO
MR. AMORE STABLE
KELLY BREEN
1
60
61778-8
25
0
2
AWSUM ROAR (NY)
6y d k
55.50
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES, M
ELIZABETH DOBLES
2
86
1181-31
25
0
3
BRIGHT VENEZUELAN (FL)
5y d k
54.50
EDGARD ZAYAS
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
3
80
4021-54
25
0
4
SOME SAY SO (MN)
7y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
TIM ROSIN
KATHY MONGEON
4
80
5725-66
21
0
5
POCKET OF CANDY (KY)
5y d k
54.50
RAJIV MARAGH
MARCUS KNIGHT
HERBERT MILLER
5
70
4551-56
24
0
6
VINYARDNINA (FL)
7y a k
55.00
ALVARO DONIS
CAROLYNN STABLE
JOSEPH CATANESE, III
6
70
5555-77
18
0
7
SWEET YARE N DIRA (FL)
6y d k
55.00
PACO LOPEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
7
87
2122-26
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GENEALOGIST (KY)
3y a d
54.50
EDGAR PRADO
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
1
66
4
21
0
2
RISK MODEL (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
2
0
0
0
3
SHE THROWS HEAT (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
AUGUST DAWN FARM
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
49
6
42
0
4
EMPIRE LADY (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
MAGIC CAP STABLES
JAMES TONER
4
0
0
0
5
SPARTANKA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
OLYMPIA STAR, INC.
MICHAEL MAKER
5
73
33240-2
28
0
6
HAPPY BEE (KY)
3y a d
54.50
JULIEN LEPAROUX
SUMAYA U.S. STABLE
BRENDAN WALSH
6
81
6-5
53
0
7
PLEASANT ORB (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
CHARLES FIPKE
BARCLAY TAGG
7
66
2-
127
0
8
DOUBLE LINE (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
G. HUMPHREY, JR.
GEORGE ARNOLD, II
8
0
0
0
9
LOW PRESSURE ZONE (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
PETER BRANT
CHAD BROWN
9
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO SE VENDE (KY)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
LUIS DUCO STABLES IN
LUIS DUCO
1
69
62135-6
21
0
2
BALLIE'S DREAM (FL)
5y a k
55.50
EDGARD ZAYAS
WADE RUSSELL
LAURA CAZARES
2
58
6436-31
24
0
3
CORY GAL (FL)
4y d k
55.00
EDGAR S. PRADO
ERIC WIRTH
LARRY BATES
3
78
36342-8
23
0
4
BROADWAY PEGGY (IA)
5y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
BURTON BUTKER
HERNAN PARRA
4
66
2174-72
21
0
5
ALPILLES (KY)
4y a k
54.50
PACO LOPEZ
JOHN PENN
FERNANDO ABREU
5
61
2336-78
21
0
6
ZIP IT JESS (NY)
4y d k
55.00
RICHARD MITCHELL
MICHELLE RAFFERTY
PATRICK REYNOLDS
6
48
0-9618-0
21
0
7
CHIC AND SEXY (KY)
4y d k
54.50
LUIS REYES
ELIO MARQUEZ
DIOSDADO IGLESIAS
7
50
03516-5
23
0
8
MOON EYES (FL)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
JOSEPH MICHAEL
MICHAEL MAKER
8
71
4656-23
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I THEE WED (KY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
SUMMER WIND EQUINE
WILLIAM MOTT
1
0
0
0
2
LIPSTIKLIESNLOVERS (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
DOUG BRANHAM
EDDIE KENNEALLY
2
68
0-6
53
0
3
PIPESTONE (ON)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
CHIEFSWOOD STABLES L
STUART SIMON
3
71
724-
106
0
4
CAPABLE (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
ROBERT EVANS
ROGER ATTFIELD
4
0
0
0
5
MADDOX (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
5
26
8
36
0
6
TALKING BOOK (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
SARAH FARISH
CLAUDE MCGAUGHEY III
6
0
0
0
7
TOO SEXY (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BAKKE, JIM AND ISBIS
CHRISTOPHE CLEMENT
7
0
0
0
8
STUNTING (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD PLETCHER
8
85
22-2
28
0
9
PEARLESCENT (KY)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
STEWART ARMSTRONG
WILLIAM MOTT
9
58
4-
127
0
10
MIMINA'S TEAM (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
10
73
84-2
35
0
11
LINNY KATE (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PICK FIVE RACING, LL
CHAD BROWN
11
0
0
0
12
FOLLOW THE FLAG (KY)
3y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
SKARA GLEN STABLES
MICHAEL MATZ
12
0
0
0
13
UNFORESEEN (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
DENNIS FARKAS
IAN WILKES
13
62
5239-5
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIAM'S LOOKOUT (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
DETAMPEL, MARC, BOTT
EDDIE KENNEALLY
1
0
0
0
2
A LOOKER (NJ)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
HOLLY CREST FARM
JOHN MAZZA
2
0
0
0
3
FINDING FAME (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
GAINESWAY STABLE ANT
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
0
0
0
4
EMMA ROSE (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SIENA FARM LLC
KENNETH MCPEEK
4
0
0
0
5
MISS T TOO (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
STONEWAY FARM
WILLIAM MOTT
5
0
0
0
6
ASSUME (VA)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
MICHAEL STINSON
TODD PLETCHER
6
0
0
0
7
MIXTECA (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
7
0
0
0
8
KISS THEORY (KY)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
ROBERT BARON
DALE ROMANS
8
0
0
0
9
DISTINCTLY SASSY (FL)
3y d d
54.50
DAVID BORACO
ABC RACING INC.
AGUSTIN BEZARA
9
0
0
0
10
PRIMACY (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PICK FIVE RACING, LL
CHAD BROWN
10
0
0
0
11
FEELING FUNNY (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
DEBBY OXLEY
MARK CASSE
11
72
3-2
35
0
12
TESTIMONIAL (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
SCREEN DOOR STABLES,
KELLY BREEN
12
71
2-9
28
0
13
GOLDEN STAR LADY (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
M RACING GROUP, LLC
WESLEY WARD
13
73
25-3
28
0
23 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Greyville Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 şubat 2020 pazar at yarışı bülteni, 23 şubat 2020 at yarışı programı, 23 şubat 2020 tjk yarış programı, 23 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 23 şubat 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 23 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 23 şubat 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 23 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni