Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAYKRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
H.ALTIN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
2
14
8506
11
16
2.16.31
2
KONDUBEYİ
4y k a
ZİGANA
55.00
Z.KARABULUTAP
KASIM TUMBUL
E.KOCA
8
29
54-6372
14
15
3
MECİTÖZÜ
4y k a
KURTEL
58.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
6
29
06-5583
11
12
2.12.31
4
SONDURAK
4y k a
GOBAKBEY
58.00
V.KAPLAN
MEHMET NARÇİN
SEB.TOPAL
4
0
0
20
5
TUMBUL HÜSEYİN
4y a a
TOŞUR
56.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
G.ÖZERTÜRK
7
28
0-26755
11
14
2.13.63
6
VELİTHAN
4y a a
TOŞUR
55.00
F.ARSLANAP
OSMAN GÜLLÜ
B.TANRIKULU
3
17
9-074
14
16
7
ATİKÇİÇEĞİ
4y k k
ATİKBEY
52.00
F.AKBULUTAP
MUHAMMED ALP EREN
B.TANRIKULU
1
28
480-625
7
14
8
BONCUĞUM
4y a k
JOKER
56.00
M.BAYDAN
ADİLE ERDOĞAN
M.ALTIN
5
15
7457-76
24
6
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABONE
4y a a
EFEM
59.00
M.M.BİLGİNAP
FERHAT KARA
SU.ÖZKAN
2
38
15-8383
16
15
1.39.51
2
KOPANKIYAMET
4y a a
ARTOS
60.00
O.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
8
40
4-45268
16
15
1.39.40
3
ALTINBARTIN
4y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
V.KAPLAN
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
4
34
35-7675
13
14
1.42.67
4
BENÜSENE
4y a a
GÜNDÜZHAN
54.00
O.AKELAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
7
34
06-6530
13
13
1.46.42
5
ERTAHA
4y a a
ALTAHA
58.00
S.ÖZEN
ÇETİN ÖZDİL
Ç.ÖZDİL
6
36
00-3613
4
19
1.40.33
6
KALEBARAJI
4y a a
UFUKBİR
61.00
A.ASLAN
EKREM AKDUMAN
ŞÜK. ÇELİK
1
44
30-1701
6
20
1.46.05
7
ÖZGEYEL
4y a k
TURBO
58.00
H.ÇİZİK
M.SABRİ TUNCER
E.ÇUKURKAŞ
5
39
254-13
16
19
8
İZMAH
4y a k
UÇANBEY
56.00
M.P.DEMİRAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
K.ŞENGEL
3
35
368-562
24
12
1.41.52
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCING GIRL
3y d d
ZANJERO (USA)
59.00
D.KAYAAP
MEHMET KORKMAZ
B.TANRIKULU
3
51
1156-42
25
16
1.33.91
2
ÇEVİK GIRL
3y d d
KING'S PLEASURE
56.00
M.P.DEMİRAP
REFİK ÇEVİK
D.ÇELİK
7
48
1821-24
28
18
1.28.11
3
KUMRU
3y d d
DAI JIN (GB)
58.00
H.ÇİZİK
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
6
45
6-4412
7
19
1.27.86
4
NEW SECRET
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
FERHAN YETİŞ
T.ÖZTÜRK TİMUR
5
51
17231
127
20
5
SOUL OF NYX
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
A.SÖZEN
ALİ GÜLLÜ
S.ONAY
1
42
861-222
38
19
1.31.29
6
AYDOLU
3y d d
YONAGUSKA (USA)
51.00
G.ÖZÇELİKAP
MEHMET ARSLAN
HÜS.KARABULUT
2
36
91
24
20
1.31.63
7
YELLOW CANDY
3y a d
RAMPOLDI
54.00
T.KERESTECİAP
ŞEFİK ÇELİK
HÜS.KARABULUT
4
11
80-8570
17
14
1.36.02
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK ADLER
7y d a
GOLDAT (GB)
56.00
O.YILDIZ
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
56
337464
7
15
2.09.95
2
GADDARA
7y a a
CUVEE (USA)
56.00
A.SÖZEN
MURAT ATEŞ
GÜRCAN TURAN
3
85
21-3172
11
18
2.08.95
3
KING OF THE FIRE
5y d a
AZARAKS
56.00
S.BOYRAZ
METİN TURGUT
D.SAV
6
94
21126-3
17
17
2.09.60
4
LUMINESCENCE
5y a a
UTOPIA (JPN)
56.00
H.ÇİZİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
1
96
335613
58
19
5
CATCH THE RHYTHM
4y a a
SPEEDY WOLF
54.00
G.KOCAKAYA
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
5
88
111-243
11
17
2.09.21
6
ZLATIBOR
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.KURŞUN
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
4
77
4555-33
13
17
2.13.17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBAYIR
4y a a
UÇANOĞLU
58.00
S.TIRPAN
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
3
29
766-234
11
12
2.12.64
2
AYEZENK
4y k a
YAVUZKAYA
54.00
E.D.ÖKTENAP
KAYA KAYA
H.ARAN
2
26
654937
5
14
2.13.24
3
HAT SABIRLI
4y k a
JOKER
54.00
F.AKBULUTAP
SEFER ÜNLÜ
SEB.TOPAL
1
29
47-5426
14
15
4
KARAN KARDEŞLER
4y k a
AKSİ ÇOCUK
56.00
C.TEPEAP
UFUK KARAN
E.D.ARUKAN
5
11
0-97
14
17
5
MEMO AĞA
4y k a
ATİKBEY
56.00
M.P.DEMİRAP
HÜSEYİN ÇELİK
SEB.TOPAL
6
32
26960-2
14
15
6
ŞANSLI EMİN
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
T.KERESTECİAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
9
0
0
20
7
AYLİNCAN
4y k k
BİLGİN
56.00
S.BOYRAZ
SEVİLAY TANİYİT
D.SAV
4
27
00-5943
7
13
8
AYŞAREŞ
4y k k
BOZYİĞİT
56.00
V.KAPLAN
FADIL ERCAN
E.ULUSOY
7
6
00-0
21
17
9
DILCAN
4y a k
SANCAKBEYİ
56.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
M.ALTIN
8
24
285687
7
13
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNT ON YOU
8y a a
UNACCOUNTED FOR (USA)
63.00
S.ÖZEN
KAYHAN ALTINÖZ
İ.ALTINÖZ
12
53
27-7439
7
14
1.26.91
2
GRIM
4y d g
BACHELOR SON (IRE)
59.00
H.ÇİZİK
YUSUF DÖKMECİ
M.TEZEL
3
47
001-136
21
18
1.28.93
3
SENNA
4y d k
DAI JIN (GB)
57.00
B.AVERBAK
AHMET ATEŞ
B.AYDIN
1
43
21659-1
42
20
4
TİNEMİS
6y d k
YAVUZKAYA
58.00
F.YÜKSEL
GÖKHAN AHMET BESLER
T.ÇEKİCİ
11
43
171-264
17
17
1.27.33
5
PERSIAN PRINCE
4y a a
TOCCET (USA)
56.50
A.ASLAN
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
5
42
9288-58
7
10
1.27.21
6
AKDAĞ FIRTINASI
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
56.50
A.SÖZEN
HAMİT EMEKTAR
SEB.TOPAL
2
40
7-74365
9
14
1.28.00
7
CAPE TOWN
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
54.50
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
G.ÖZERTÜRK
8
38
8-37541
9
20
1.27.82
8
LONGSTAR
6y d g
LUXOR
50.50
G.ÖZÇELİKAP
ORHAN UZUN
T.ÇEKİCİ
4
34
078536
127
13
9
JIMMY JIB
4y d g
HALICARNASSUS (IRE)
51.50
D.KAYAAP
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
10
32
62-9607
14
12
1.30.05
10
STRATA
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
F.ARSLANAP
SİNAN KORKMAZ
M.ALTIN
6
32
56-4689
14
13
1.27.95
11
WONDERKID
4y a a
LION HEART (USA)
50.00
O.AKELAP
ERDEM KÖZLEME
T.ÖZTÜRK TİMUR
9
29
47579-0
45
13
1.31.52
12
EFARİSTO
4y d a
DAI JIN (GB)
50.00
V.KAPLAN
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
7
26
062-850
20
13
1.29.85
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING INSTRUCTOR (IRE)
3y d g
59.50
D E HOGAN
JAM TOMORROW PARTNER
ALEX FRENCH
6
0
0
0
2
PERCY WILLIS
3y d g
59.50
C BISHOP
MRS R F JOHNSON HOUG
E J-HOUGHTON
1
75
80-3
21
0
3
RADIANT LIGHT
3y d e
59.50
D COSTELLO
LADY BAMFORD
SİR M TODD
5
0
0-4
28
0
4
ROAD TO RINGLET
3y d g
59.50
J HART
MR T A RAHMAN
I FURTADO
3
0
0
0
5
CHEROKEE DANCE (USA)
3y d d
57.50
C SHEPHERD
MR SULTAN ALİ
D M SİMCOCK
2
0
72-
127
0
6
NELLIE MOON
3y d d
57.50
R KİNGSCOTE
STAR POİNTE LTD
A PERRETT
4
0
7-5
41
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL GHAZWANI (IRE)
6y d k
60.50
K SHOEMARK
MR HAMAD RASHED BIN
D O'MEARA
1
95
96446-6
48
0
2
OSLO
4y d g
57.50
D PROBERT
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
6
88
412-224
21
0
3
BYFORD (FR)
4y d g
57.00
J HART
MR CARL HODGSON
I FURTADO
3
87
21-1
18
0
4
CRIMEWAVE (IRE)
5y d g
54.00
GEORGIA DOBIE
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
4
81
2032-31
28
0
5
NONIOS (IRE)
9y d g
53.50
H TURNER
MILLINGBROOK RACING
D M SIMCOCK
5
80
77000-6
35
0
6
CHARLIE ARTHUR (IRE)
5y d g
52.50
T HEARD
L TURLAND AND A SMIT
R HUGHES
2
78
2243-24
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EYES (IRE)
3y d d
61.00
L EDMUNDS
MİSS J R MACEY
JESSİCA MACEY
4
56
85-5143
28
0
2
HANOVERIAN KING (GER)
3y d e
60.50
S M LEVEY
THE SHOWSTOPPERS
S PEARCE
7
55
0950-
58
0
3
KINGDOM FOUND (IRE)
3y d d
59.50
D MUSCUTT
MR MOHAMED OBAİDA
J FANSHAWE
8
53
066-733
20
0
4
KINGHENRYTHENINTH
3y d g
59.50
O LEWIS
BUCKINGHAM,BUTLER, C
R TEAL
10
53
90-7
23
0
5
VINO SANTO
3y d g
59.00
S W KELLY
JULIA RAYMENT ROBE
R EDDERY
9
52
050-
119
0
6
HEATHERDOWN MATRON
3y d d
59.00
D E HOGAN
THE HEATHERDONİANS
M BELL
6
52
645-325
12
0
7
ZANKALA (IRE)
3y d d
58.50
C SHEPHERD
MR R P FODEN
E DUNLOP
12
51
860-850
20
0
8
APACHE JEWEL (IRE)
3y d d
58.50
K SHOEMARK
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
3
51
4050-83
16
0
9
PEPPERMINT TRUFFLE
3y d e
56.50
T HAMİLTON
MR PAUL K SPENCER
R FAHEY
5
50
08-872
12
0
10
FINAL FANTASY
3y k d
56.50
R KINGSCOTE
MR STUART C WILLIAMS
S C WILLIAMS
11
41
0-60
30
0
11
LADYROC
3y d d
56.50
D PROBERT
MR VİNCENT WARD
M BLANSHARD
1
41
088-
86
0
12
PAIGE'S RAPTOR
3y d d
56.50
W HUMPHREY
MR B HOMEWOOD
C ALLEN
2
29
478-7
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HUNTERS STEP
5y d g
62.50
C HOWARTH
MR JAMES ROUND
H SPILLER
6
58
477-221
8
0
2
BROUGHTONS FLARE (IRE)
5y a g
61.50
R KINGSCOTE
MRS C LOUGHNANE
M LOUGHNANE
5
57
6499-06
28
0
3
WORD OF HONOUR
5y d g
61.00
C BISHOP
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
8
56
93-7209
26
0
4
TUNED FOR POWER (IRE)
4y a g
60.50
D MUSCUTT
MRS J WEST
A WEST
9
55
8007-07
36
0
5
ACT OF MAGIC (IRE)
5y d g
59.00
D E HOGAN
THE HIDDEN BRACE
ALICE HAYNES
7
52
222495-
125
0
6
MERCURIST
4y d g
58.50
S M LEVEY
MR A F O'CALLAGHAN
B MILLMAN
4
58
8-44216
6
0
7
MAAZEL (IRE)
7y d a
57.00
D COSTELLO
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
3
45
87-50-44
6
0
8
MRS BENSON (IRE)
6y a k
56.50
D PROBERT
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
2
46
8547-39
30
0
9
CHICA DEL DIA
4y d k
56.50
C SHEPHERD
MR ROBERT MOSS
S DOW
1
43
7805-66
35
0
10
NICKY BABY (IRE)
7y k g
56.50
SOPHIE RALSTON
MRS DOREEN CARTER
D IVORY
10
40
806-666
8
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOTHARIO
7y k g
61.50
G DOWNING
MICHAEL HEATHER YA
D IVORY
7
57
56055-6
22
0
2
THE WARRIOR (IRE)
9y d g
61.50
C MURTAGH
THE EMILY CHARLOTTE
L CARTER
2
57
7977-41
6
0
3
AFRO BLUE (IRE)
4y d g
60.50
S M LEVEY
THE LADS FROM LEICES
M APPLEBY
1
55
55800-7
47
0
4
CORRIDA DE TOROS (IRE)
5y d g
60.00
C SHEPHERD
MR ALI MORTAZAVI M
E DE GILES
8
54
7-65-076
18
0
5
MOJAMBO (IRE)
6y a k
59.00
L KENIRY
MR D C O'BRIEN
D C O'BRIEN
9
52
0712-20-
93
0
6
MUNGO'S QUEST (IRE)
4y a g
57.00
T HEARD
DAVID SORRELL AND SI
S DOW
6
47
639-990-
80
0
7
RIVAS ROB ROY
6y a g
57.00
K SHOEMARK
MR T J F SMITH
J GALLAGHER
3
47
00-0836
9
0
8
VALLETTA SUNSET
4y d g
56.50
D E HOGAN
STEVE CLARKE PARTN
J FEILDEN
4
46
380957-
78
0
9
HARAZ (IRE)
8y d g
56.50
W HUMPHREY
CHRISTOPHER W WILSON
P BUTLER
5
42
897-767
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POP DANCER (IRE)
4y d g
60.50
D PROBERT
MR B J MILLEN
A CARROLL
2
85
61340-2
30
0
2
OUTRAGE
9y a g
60.00
R KINGSCOTE
CAPTURE THE MOMENT V
D & C KUBLER
3
84
922-215
15
0
3
TIN HAT (IRE)
5y a g
59.00
GEORGIA DOBIE
EDEN RACING IV
E J-HOUGHTON
1
82
2734-82
30
0
4
SAAHEQ
7y d g
55.50
S M LEVEY
COOMBELANDS RACING S
A PERRETT
5
79
763-441
6
0
5
CAPLA SPIRIT
4y d g
54.50
G ROOKE
CAPLA DEVELOPMENTS
G KELLEWAY
4
72
326-214
6
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXPERT OPINION
3y d g
60.50
D PROBERT
MR J C SMITH
A BALDING
6
58
68-2774
10
0
2
BAYAMON BELLE (IRE)
3y d d
60.00
R KİNGSCOTE
DAVİD KLEİN AND LECH
J TUİTE
5
59
8-35
13
0
3
SWOOPER
3y d g
59.50
J PEATE
BOTTISHAM HEATH STUD
R COWELL
1
60
79-7581
8
0
4
MARTA BOY
3y a g
58.00
S W KELLY
MR FRANCIS MAGHERY
P EVANS
3
54
04355-5
8
0
5
MEHMO (IRE)
3y a g
58.00
F LARSON
MR TOM BOWNES
M APPLEBY
7
57
5-74622
8
0
6
HOTALENA
3y d d
57.50
P-L JAMİN
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
4
54
1460-72
25
0
7
APACHE MIST
3y d d
54.50
H TURNER
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
2
46
2650-03
8
0
8
FRIDAY
3y d d
54.00
T HEARD
MR RİCHARD L PAGE
L DACE
8
40
098-796
8
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANZATALE (USA)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
ELENA RACING, INC.
GILBERTO ZERPA
1
0
0
0
2
RAY AREWETHEREYET (USA)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
RAYMOND MAMONE
LUIS CARVAJAL, JR.
2
81
2
25
0
3
CHICA BOOM (USA)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
3
0
0
0
4
LOVELORN LADY (USA)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
JOSEPH M. IMBESI
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
0
0
0
5
ELUSIVE UNCAPTURED (USA)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
VERSATILE THOROUGHBR
KATHLEEN O'CONNELL
5
0
0
0
6
OGLALA (USA)
3y a d
53.50
COREY J. LANERIE
HEILIGBRODT RACING S
RALPH E. NICKS
6
0
0
0
7
DIVINE ENCOUNTER (USA)
3y d d
53.50
JESUS M. RIOS
DANIELLA J. PHILIP
CRYSTAL LANUM
7
45
5-38
22
0
8
FREAK (USA)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
8
76
3355
127
0
9
T. WALTZ (USA)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOOTHING (USA)
5y d k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
LONE PIRATE RACING L
ANDY P. WILLIAMS
1
65
13578-7
39
0
2
HALAMA (USA)
4y a k
55.50
JUNIOR ALVARADO
SANDERS, WAYNE AND H
WILLIAM I. MOTT
2
59
26518-9
32
0
3
SENSE A MILLION (USA)
4y d k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
ANITA RACING STABLE
ALFREDO VELAZQUEZ
3
72
4123-32
34
0
4
MAKEME DREAM (USA)
5y d k
55.50
JOSE L. ORTIZ
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
4
86
5544-36
19
0
5
TIME TO TWO STEP (USA)
5y a k
55.50
LUIS SAEZ
WALDER RACING
PETER R. WALDER
5
67
15362-6
42
0
6
TALKTHETALK (USA)
5y k k
55.50
MARCOS MENESES
PROSTAR 10 STABLES,
LEON J. MCKANAS
6
55
2456-89
15
0
7
MAGICGIRL (USA)
4y d k
55.50
LEONEL REYES
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
7
65
72551-3
34
0
8
KOURVOISIER (IRE)
4y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
WILLIAM K. WERNER
EDDIE KENNEALLY
8
87
19175-5
15
0
9
SKYE SNOW (USA)
4y d k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MOSHE MARK
CARLOS A. DAVID
9
66
16319-6
34
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGH YIELD KITTEN (USA)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW J. WILLIAMS
1
68
49-03
29
0
2
MR ANNOYING (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
2
0
0
0
3
SPEIGHT AND MALICE (USA)
3y a g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
BBN RACING, LLC
GEORGE R. ARNOLD, II
3
72
7
40
0
4
DREAM OF WARRIOR (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
LEAN ENTERTAINMENT L
JUAN CARLOS AVILA
4
0
0
0
5
WORA (USA)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
5
66
6-2
26
0
6
CHASING ARTIE (USA)
3y a g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
6
62
7-2
40
0
7
LEWIS CAL (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
FRANK CARL CALABRESE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOP GUN TOMMY (USA)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
M AND W STABLES, LLC
KELLY J. BREEN
1
71
51-1
53
0
2
ALL BODES WELL (USA)
3y a e
55.50
COREY J. LANERIE
SHOW PARLAY RACING
DALE L. ROMANS
2
67
36
89
0
3
WARRIOR IN CHIEF (USA)
3y d e
55.50
ROBBY ALBARADO
THREE CHIMNEYS FARM,
KENNETH G. MCPEEK
3
73
471
89
0
4
KNOWN AGENDA (USA)
3y a e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
ST. ELIAS STABLE
TODD A. PLETCHER
4
84
213-5
19
0
5
ETCHED IN STONE (USA)
3y k e
54.50
JOSE L. ORTIZ
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
5
90
1-2
22
0
6
AMOUNT (USA)
3y a e
55.50
LUIS SAEZ
ST. ELIAS STABLE
TODD A. PLETCHER
6
85
1-9
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXTRACTION WILL (USA)
3y a e
53.50
CARLOS MONTALVO
MULLINGS, ALPHONSO,
HUBERT PINNOCK
1
24
9
29
0
2
CON PERMISO (USA)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
2
49
46732-4
15
0
3
AIKMAN (USA)
3y a e
53.50
MARCOS MENESES
MANUEL PITA
HUBERT PINNOCK
3
0
0
0
4
THOROVER (USA)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
SOLDI STABLE LLC
GILBERTO ZERPA
4
59
734-2
48
0
5
EXONERATED PREZ (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
DONALD R. DIZNEY LLC
MICHAEL J. MAKER
5
22
990
127
0
6
WATER CAY (USA)
3y d g
53.50
CARLOS D. LUGO
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
6
31
4326-78
15
0
7
PRINCE TRITON (USA)
3y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
7
36
5-69
15
0
8
SPEIGHT (USA)
3y k e
53.50
ANGEL S. ARROYO
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
8
49
93-6
48
0
9
MORNING TRIAL (USA)
3y k e
53.50
JESUS M. RIOS
A AND V INVESTMENTS,
ANTONIO SANO
9
32
75
96
0
10
M V SPEED (USA)
3y d e
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
10
0
0
0
11
TESTIFIED (USA)
3y a g
53.50
PACO LOPEZ
LAUREL POWELL
ANGEL M. RODRIGUEZ
11
40
976459
92
0
12
MALIBU MANDATE (USA)
3y a g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SPAN INVESTMENTS INC
ROHAN CRICHTON
12
44
564073
104
0
13
LITTLE DUDE (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
AVERAGE JOE RACING S
JEFF ENGLER
13
52
3636-43
20
0
14
YOU'RE ALL RIGHT (USA)
3y d g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
14
41
8843-4
20
0
15
TRY ME (USA)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUST FOR FUN STABLE,
OSCAR M. GONZALEZ
15
41
02-4
41
0
16
BAHAMIAN DUDE (USA)
3y a e
53.50
ANGEL S. ARROYO
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
16
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUSTRIAN (USA)
4y a a
53.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
1
88
31472-2
26
0
2
RECKLESS SPIRIT (USA)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
CJ THOROUGHBREDS
CAM M. GAMBOLATI
2
85
56416-6
36
0
3
SEMPER FI (USA)
4y a a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
3
87
2531-59
26
0
4
NOTSOSUBTLE (USA)
6y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
4
91
26214-4
26
0
5
DIGITAL FOOTPRINT (USA)
5y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
5
83
92-771-2
49
0
6
LIGHT FURY (USA)
4y k g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD B. SPATZ
6
87
4151-13
26
0
7
THE MIGHTY JUDGE (USA)
6y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
STEVEN CHIRCOP
WILLIAM THARRENOS
7
91
2116-95
26
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY LITTLE ROSE (USA)
4y a k
53.50
PACO LOPEZ
HEILIGBRODT, L. WILL
SCOTT D. ACKER
1
49
5101-66
27
0
2
ABARRIO FOREVER (USA)
4y d k
53.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
2
65
44313-5
27
0
3
RAIN (USA)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
3
56
189410
127
0
4
PLAY THAT TONE (USA)
6y a k
53.50
EDGAR S. PRADO
PEDRO J. SOBARZO
PEDRO J. SOBARZO
4
60
0477-68
13
0
5
MYFIRSTEXWIFE (USA)
4y k k
53.50
JUNIOR ALVARADO
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
5
47
88158-3
48
0
6
KATNISS KAN (USA)
5y a k
53.50
ANGEL S. ARROYO
HEARDSDALE RACING
VAUGHAN HEARD
6
52
0335-13
27
0
7
TREVESS (USA)
4y d k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
HICKORY WOODS FARM
JOHNNY COLLINS
7
62
1423-74
27
0
8
BLESSED BEAST (USA)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MANUEL PITA
HUBERT PINNOCK
8
53
96463-5
48
0
9
MS BIG SPRING (USA)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
FAWKES RACING, INC.
DAVID FAWKES
9
55
34744-2
48
0
10
LALALI (USA)
4y d k
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
HEEHAW RACING
JORGE DELGADO
10
56
7553-21
19
0
26 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:20 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 26 şubat 2021 cuma at yarışı bülteni, 26 şubat 2021 at yarışı programı, 26 şubat 2021 tjk yarış programı, 26 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 26 şubat 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 26 şubat 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 26 şubat 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 26 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni