Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APOPHIS
3y a e
KANEKO
58.00
S.ÖZEN
MURAT DURAN
M.BİLDİK
2
30
9-332
21
16
1.57.77
2
ARCHIE
3y a e
BELMONT
58.00
N.ŞEN
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
8
29
9-433
14
16
1.57.96
3
DOKTOR CİVANIM
3y a e
NO LIMITE
58.00
H.ALTIN
MUSTAFA ALAK
Ç.DEMİR
4
22
447-963
14
11
1.59.24
4
HAN SOLO
3y d e
PAN RIVER
58.00
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
3
35
732-725
14
17
5
LACEY
3y k g
ADONİSE
58.00
R.CİHAN
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
7
0
9-9
14
18
6
MERTALİBABA
3y d e
BUENOS AIRES
54.00
Y.E.YÜKSELAP
ALİ OSMAN ARSLAN
Ç.DEMİR
1
9
05-8785
21
14
1.59.12
7
ONSLOW
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
H.KATI
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
6
23
486-552
14
14
2.00.08
8
PASSO BIANCO
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
MEHMET DOĞAN
SER.GÖKÇE
9
8
066-8
14
16
9
VISERION
3y d e
VALENTIN
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
5
30
226-672
14
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇOK YAKIN
4y k a
SAVABEY
57.00
Y.E.YÜKSELAP
İLHAN DOĞAN
F.SEZER
8
47
3842-33
7
17
1.22.13
2
BABA SAHAKIRAN
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.GÜNDÜZELİ
NECATİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
11
34
50-0255
7
14
1.24.15
3
MARENGO
4y k a
YAŞARCIK
58.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
31
150-850
7
15
1.24.24
4
TEYYARE
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
7
42
278-094
7
14
1.23.67
5
KAİNATIM
4y k k
ZİGANA
56.00
O.ATMACA
İSMET TURAN
İ.ALPUĞUR
3
32
75407-6
7
8
1.22.76
6
KOCAMEMED
4y d a
ÖZHABER
57.00
E.YAVUZ
UĞUR KURTULUŞ
ERS.YAVUZ
9
37
321-5
14
19
1.22.34
7
MAHPERVERKIZ
4y d k
BİLGİN
56.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
4
47
145-495
9
15
1.22.92
8
YÜREKLİ TAY
4y k a
ALPYÜREK
56.00
N.AVCİ
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
6
35
344216
127
19
1.24.42
9
ÇETİNSU
4y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
F.YÜKSEL
CAHİT ÇETİNSU
SAB.ARSLAN
5
36
841835
86
17
1.22.66
10
SHEHZADE
4y a a
AYABAKAN
55.00
M.ÇİÇEK
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
1
35
996-531
23
20
1.22.77
11
BAGÜRGÜZELİ
4y k k
TURBO
54.00
İ.DİNAR
ERSAN ÜLDES
M.TOKÇALAR
10
33
0-10670
9
16
1.23.10
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BADEGÜL
5y a k
BOSPORUS (IRE)
59.00
M.ÇİÇEK
H.AVNİ TURGAL
V.KELLECİ
1
91
651-121
19
20
1.13.48
2
DONT HESITATE
4y d k
MENDIP (USA)
58.00
T.YILDIZ
ŞAFAK GÜMÜŞ
MEH.AYDOĞDİ
8
83
43-4133
19
18
1.14.26
3
PRINCESS DI
5y d k
KANEKO
56.00
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
5
96
6238-14
19
19
1.11.75
4
DİLBAR
7y d k
YONAGUSKA (USA)
56.00
E.YAVUZ
ÜMİT ÖZÇAKA
ERS.YAVUZ
6
32
706725
68
9
1.14.73
5
ERENDIRA
5y d k
INTENSE FOCUS (USA)
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
HİKMET TERZİ
R.YILDIZ
7
81
2268-51
24
20
1.12.95
6
MİRANUR
5y d k
MEDYA
55.00
OĞUZ EREN
ZAFER ÖZDEMİR
MURAT ÇAM
3
13
5365-08
7
3
1.14.40
7
VELİAHT BETÜL
5y a k
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
YUNUS KARAN
S.CAN
2
83
141024
127
17
1.12.91
8
WIND POWER
4y k k
BOSPORUS (IRE)
54.00
N.AVCİ
MUKADDES BOZKURT
H.KILINÇ
4
59
6915-70
37
17
1.14.32
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKALP
7y k a
ALPAK
59.00
D.AYDOĞAN
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
9
87
0111-11
28
20
1.19.84
2
NİNOŞUN OĞLU
8y k a
KIRIMHAN
59.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
88
42-2123
12
18
1.21.03
3
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
55.00
N.AVCİ
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
2
73
51-4334
14
17
1.21.17
4
BURAKŞAH
7y a a
TUNCAL
55.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
4
62
3506-96
14
6
1.21.05
5
EKİNER
7y k a
KARAKEMAL
55.00
T.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
8
63
643-282
23
18
1.23.06
6
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
55.00
M.ÇİÇEK
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
7
89
314211
96
20
1.20.63
7
ZAFERİMOL
7y a a
HABERBATUR
55.00
K.TOKAÇOĞLU
ÖMER AKALTUN
MEH.KAYA
1
95
11644-5
13
16
1.22.73
8
ZORLUAT
9y a a
BEN ANADOLU
55.00
F.YÜKSEL
SUNGUR SOYDAM
H.E.UYSAL
6
86
113679
90
16
1.22.06
9
GÜLFEM
8y k k
YELGEÇEN
53.00
O.ATMACA
SAİM GÖRMEZ
R.COŞKUN
3
79
420-654
9
10
1.22.30
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIZLI ASİYE
4y k k
ÖZHABER
58.50
E.YAVUZ
HALİT KEKİK
U.YOĞURTÇU
5
46
12-2654
9
16
2.16.57
2
YUMRUK
4y d a
DEHA
58.00
F.KARAKURTAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
49
86-2611
7
20
3
CAHİT AĞA
4y k a
BİLGİN
54.50
T.YILDIZ
SERKAN YILDIZHAN
V.AKBULUT
11
38
156199
58
18
4
ASİLBAKİ
4y k a
ASİLZADE
54.00
M.GÜNDÜZELİ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
8
37
8130-44
7
16
5
GONCA
4y k k
GOBAKBEY
54.00
O.YILDIZ
MEHMET ALİ ÖZKAN
H.TEKİNALP
7
37
90-4272
9
18
2.15.83
6
JUMBO
4y k a
AKMAN
53.00
A.C.DAĞDEVİREN
SABAHATTİN DOĞAN
H.KILINÇ
14
35
7-47446
5
13
2.27.12
7
ŞAHSANCAK
4y k a
ARASLI
53.00
O.ATMACA
ÜMİT ÖZTÜRK
N.DOĞAN
3
35
960-027
19
14
2.28.22
8
BARIŞALIM
4y k a
AĞA KARACA
53.00
N.AVCİ
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
6
35
69-6772
7
12
9
SONMUHARREM
4y k a
DEMİRKAZIK
52.50
İ.H.KETME
FEYAT ALTIN
MEH.ARSLAN
12
34
6735-34
30
14
10
ACIDİLLİ FATİH
4y k a
BİLGİN
53.50
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
10
36
32-2241
9
20
11
CANBERKEFE
4y k a
YUSUFCAN
50.50
Y.E.YÜKSELAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
2
30
0070-80
7
14
12
SERKOBABA
4y a a
KAMAN
51.50
D.AYDOĞAN
HALİL DOKUZAĞAÇ
Ç.DEMİR
1
32
60-819
7
19
13
KIVRAKTAY
4y a a
DEMİRKAZIK
51.00
İ.DİNAR
ENVER ÜN
R.COŞKUN
13
31
8565-66
21
7
14
OĞLUM HÜSO
4y k a
YAŞARCIK
50.50
S.TIRPAN
MURAT DURAN
M.BİLDİK
9
30
03-5558
16
13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHEBEEN
3y d d
MENDIP (USA)
57.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
3
57
3345-65
21
14
2
SNAKE EGG
3y d d
SCARFACE
50.50
N.AVCİ
KEMAL KURT
T.PELEN
7
38
147-6
37
17
3
GEOSTORM
3y d d
MALİ
50.00
S.TIRPAN
TUNCER TÜRK
R.COŞKUN
1
35
721-526
21
17
4
HERO STORM
3y d d
REY DE CAFE (USA)
50.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
U.YOĞURTÇU
2
34
17-2523
21
17
5
DUŞO MOYA
3y d d
KANEKO
50.00
O.YILDIZ
SELİM ACARİŞ
H.TEKİNALP
5
33
1-34355
22
15
6
LUXOR GIRL
3y d d
LUXOR
50.00
O.ATMACA
ŞAHİNDE ERŞAHİNOĞLU
M.GÜNDÜZELİ
6
33
435-435
28
15
7
PRINCESS RIO
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
Ç.CANPOLATAP
BEKİR OZAN HAS
E.G.GÜNEŞ
4
30
971-747
19
17
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMACHESS (IRE)
3y d d
60.50
SCOTT MCCULLAGH
THE NARC PARTNERSHİP
P MCBRİDE
10
60
322695-
126
0
2
JOEY BOY (IRE)
3y d g
59.50
T GREATREX
ROYALE RACING SYNDIC
K RYAN
11
58
6877-82
9
0
3
EUFEMIA
3y a d
59.50
G MALUNE
R S HOSKİNS AND PART
MİSS AMY MURPHY
7
58
8-340
28
0
4
NGUNI
3y a d
59.00
G MAHON
MR A H ROBINSON
P COLE
5
57
8488-73
32
0
5
VALLEY BELLE (IRE)
3y d d
58.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
56
76-5533
7
0
6
NOT SO SHY
3y d d
58.00
CİEREN FALLON
MR R KENT
P EVANS
3
55
77-2653
21
0
7
SPEED SKATER
3y d d
57.50
O STAMMERS
MR A D SPENCE
MRS A PERRETT
9
54
90-50
28
0
8
FAST ENDEAVOUR
3y d d
57.50
C NOBLE
MİDDLEHAM PARK RACİN
I WİLLİAMS
4
54
26369-6
7
0
9
GRANDEE DAISY
3y a d
57.50
G DOBİE
MARK GOGGİN JO HUG
J HUGHES
6
53
9016-97
25
0
10
SECRET PICNIC (FR)
3y d g
57.50
MEGAN NICHOLLS
MR ROSS HARMON PAR
J J QUINN
12
53
8706-3
9
0
11
NERVOUS NERYS (IRE)
3y d d
57.00
D E HOGAN
EQUİNOX RACİNG
A HALES
2
52
347965-
60
0
12
APRON STRINGS
3y d d
57.00
PİERRE-LOUİS JAMİN
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
8
52
099-6
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR MAN IN HAVANA
4y d g
61.50
CIEREN FALLON
MR D J OSEMAN
R J PRICE
4
61
179-009
29
0
2
QALLAAB (IRE)
4y a g
60.50
SCOTT MCCULLAGH
MR ROBIN OLIVER
M APPLEBY
7
59
4354-5
14
0
3
BOND STREET BEAU
4y a g
60.00
O MURPHY
MR CHRIS BUDGETT M
P MCBRIDE
3
58
5330-46
5
0
4
KING OF ROOKS
6y d g
59.00
D E HOGAN
DETHRONE RACING
H SPILLER
11
56
869-864
14
0
5
DIVINE CALL
12y d g
58.00
F NORTON
ROALCO LIMITED
C WALLIS
10
54
916-274
24
0
6
MAGICINTHEMAKING (USA)
5y d k
57.50
HOLLIE DOYLE
MR MARTIN J GIBBS
J LONG
6
53
613-012
13
0
7
STORM BOY
4y d a
56.50
L MORRİS
MR BRİAN GUBBY
M ATTWATER
8
50
97-0
35
0
8
ELLIOT THE DRAGON (IRE)
4y d g
55.00
C SHEPHERD
MR DEREK SHAW
D SHAW
1
47
7086-31
35
0
9
DEER SONG
6y d g
55.00
L JONES
THE DEER'S HUT
J BRIDGER
2
47
897-109
25
0
10
MONARCH MAID
8y d k
54.00
K O'NEİLL
MR P W HİATT
P HİATT
5
45
330-324
33
0
11
PRANCEABOOTTHETOON (IRE)
4y a a
54.00
NICOLA CURRIE
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
9
40
6090-34
39
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KNOCKOUT BLOW
4y d g
60.50
C BENNETT
MR M B SPENCE
J BOYLE
4
59
67-3437
23
0
2
LITTLE MISS DAISY
5y d k
60.00
T MARQUAND
MRS J M MUİR
W MUİR
10
58
889-5-87
32
0
3
FANTASY JUSTIFIER (IRE)
8y d g
59.00
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
3
56
742-484
4
0
4
DARING GUEST (IRE)
5y d g
59.00
L MORRIS
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
8
56
8642-33
29
0
5
SWENDAB (IRE)
11y d g
57.50
ROSSA RYAN
E G RACING: SWENDAB
J G O'SHEA
11
53
75390-9
21
0
6
SWISS CROSS
12y d g
57.50
C SHEPHERD
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
5
52
627357
5
0
7
KRAZY PAVING
7y d g
55.50
MEGAN NICHOLLS
ALL THE KINGS HORSES
OLLY MURPHY
6
48
28764-4
48
0
8
GIVE EM A CLUMP (IRE)
4y d g
55.00
RHIAIN INGRAM
MISS KAREN GEORGE
PAUL GEORGE
9
47
446040-
84
0
9
KYLLUKEY
6y d g
54.00
F NORTON
MR LEE HOWE
C WALLIS
1
45
8674-54
6
0
10
BURAUQ
7y d g
54.00
JOSEPHINE GORDON
MR D SMITH (SAUL)
J BRADLEY
7
40
5760-60
7
0
11
LISNAMOYLE LADY (IRE)
4y a k
54.00
D BROCK
MRS S B NUNDRAM
MARTIN SMITH
2
40
64800-9
43
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWIST (IRE)
4y d g
61.50
A KIRBY
MR A D SPENCE
N HENDERSON
6
0
41-
59
0
2
VERDANA BLUE (IRE)
7y d k
60.00
L MORRIS
CRIMBOURNE STUD
N HENDERSON
7
0
12-
84
0
3
ACE CHEETAH (USA)
5y d g
59.00
D BROCK
THE ACE CHEETAH PART
J R JENKINS
8
0
6-5
14
0
4
ET MOI ALORS (FR)
5y d g
59.00
H CROUCH
MR ASHLEY HEAD
G L MOORE
5
0
0
0
5
GUMBALL (FR)
5y k g
59.00
O MURPHY
MR TERRY WARNER
P HOBBS
2
0
0
0
6
HEART OF SOUL (IRE)
4y d g
58.00
S DONOHOE
DR MARWAN KOUKASH
I WILLIAMS
10
80
27-572-
127
0
7
LAWYERSGUNSN'MONEY
4y k g
58.00
D PROBERT
STARTING GATE RACING
R TEAL
9
0
0
0
8
OBORNE LADY (IRE)
6y d k
57.00
R HORNBY
SIMON CHRISTINE PR
J W MULLINS
4
0
85
25
0
9
PUZZLE CACHE
5y d k
57.00
C BENNETT
KITTYMORE RACING
B MILLMAN
3
0
0
35
0
10
SACRED SPRITE
4y d k
56.00
J F EGAN
MR KYAN YAP
J BERRY
1
0
4-
77
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTREPIDLY (USA)
5y d g
62.50
A KIRBY
C PIGRAM, T HIND, GG
C FELLOWES
13
87
36804-2
25
0
2
POETIC FORCE (IRE)
5y a g
60.50
G DOWNING
MR S J BARTON
A CARROLL
1
83
70299-0
25
0
3
ROCK ICON
6y d g
60.00
J F EGAN
MR M GOGGIN
J HUGHES
4
82
131325-
127
0
4
RAMPANT LION (IRE)
4y a g
60.00
D PROBERT
DR J WALKER
W JARVIS
7
82
920213-
85
0
5
SAMPHIRE COAST
6y d g
59.50
P MATHERS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
10
81
347-651
14
0
6
BARRINGTON (IRE)
5y d g
59.00
L MORRIS
MR FRANK MCALEAVY
M APPLEBY
2
80
00604-5
48
0
7
REGULATOR (IRE)
4y d g
59.00
ROSSA RYAN
WEST BUCKLAND BLOODS
A DUNN
5
80
4732-77
14
0
8
ME TOO NAGASAKI (IRE)
5y d g
59.00
O MURPHY
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
6
80
4232-65
14
0
9
INTENSE STYLE (IRE)
7y a g
59.00
JANE ELLIOTT
RP RACING LTD
J L EYRE
12
80
94219-2
12
0
10
ENZEMBLE (IRE)
4y d g
58.50
D MUSCUTT
MR BEN CM WONG
J FANSHAWE
11
79
2306-53
25
0
11
KODILINE (IRE)
5y d g
58.00
E J WALSH
MR K MCCABE
P EVANS
3
78
547-155
12
0
12
SCOFFLAW
5y d g
58.00
H CROUCH
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
9
78
72-1345
21
0
13
BRITTANIC (IRE)
5y a g
58.00
J P SPENCER
TWENTY STARS PARTNER
D M SIMCOCK
8
78
5020-45
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARVELAS (IRE)
10y d g
60.50
D PROBERT
CROFTERS RACING SYND
J R JENKINS
8
60
1168-57
42
0
2
SUBLIMINAL
4y d a
60.00
T MARQUAND
MR MARK MCALLİSTER
S DOW
12
60
305-35
25
0
3
CLAUDINE (IRE)
4y d k
60.00
T GREATREX
HELİUM RACİNG LTD
A DUNN
2
60
5793-68
11
0
4
ROYAL GOLDIE (IRE)
4y d k
60.00
J F EGAN
MRS JUDY SEAL
MRS L RICHARDS
14
60
63-47-07
28
0
5
ZAMPERINI (IRE)
7y a g
60.00
H CROUCH
MR ROBERT E TILLETT
G L MOORE
5
59
63839-2
25
0
6
RAIL DANCER
7y d g
59.50
A KIRBY
MR SIMON LOCKYER
S L KEIGHTLEY
4
58
0009-35
25
0
7
ART OF SWING (IRE)
7y d g
59.50
L JONES
FAIRVIEW RACING
L CARTER
13
58
00800-0
21
0
8
SIN SIN (IRE)
5y d k
59.50
ROSSA RYAN
MRS K HAWKE MR W S
N HAWKE
1
58
820933-
127
0
9
SINGING THE BLUES (IRE)
4y d g
59.50
O MURPHY
ROD MILLMAN ANDY S
B MILLMAN
7
53
855-361
8
0
10
ILEY BOY
5y d g
58.00
J HAYNES
J L WETHERALD - M
J GALLAGHER
3
55
0174-63
25
0
11
DON'T CRY ABOUT IT (IRE)
4y a g
57.50
G WOOD
PMS OXFORD MRS ALI
ALI STRONGE
10
55
28674-4
40
0
12
BOYCIE
6y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
MR ADRIAN WINTLE
A WINTLE
9
54
008-972
8
0
13
MONSIEUR FOX
4y d g
57.50
L MORRIS
THE DEMOISELLE BOND
MRS L RICHARDS
6
55
47550-3
40
0
14
COLD HARBOUR
4y d g
57.50
K O'NEILL
MRS JACKIE CORNWELL
R BRISLAND
11
54
0500-1
46
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM MELODY
6y d g
62.00
T MARQUAND
SHAW RACING PARTNERS
ALI STRONGE
10
62
4731-38
14
0
2
REIGNITE
4y d g
60.50
A KIRBY
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
8
59
4749-85
28
0
3
HUNGARIAN RHAPSODY
5y d g
60.00
NICOLA CURRIE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
9
58
52245-1
28
0
4
COLLATE
4y d k
60.00
D PROBERT
MR BİLL TİLLETT
MİSS AMY MURPHY
4
58
90046-1
33
0
5
SHAMLAN (IRE)
7y d g
60.00
D MUSCUTT
ROBERT GREENWOOD RAC
KEVIN FROST
12
58
345-432
29
0
6
THE SPECIAL ONE (IRE)
6y d k
58.50
GRACE MCENTEE
MISS ROBIN BLAZE MCE
P MCENTEE
13
55
0-46532
7
0
7
MAAZEL (IRE)
5y d g
57.50
L JONES
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
7
53
06265-9
35
0
8
ELUSIF (IRE)
4y d g
56.50
HOLLIE DOYLE
SIMON LOCKYER TIM
S L KEIGHTLEY
3
50
900-051
14
0
9
MERDON CASTLE (IRE)
7y d g
55.00
FAYE MCMANOMAN
MR M P BISHOP
FRANK BISHOP
1
47
077008-
91
0
10
PERCY TOPLIS
5y d g
54.00
K LUNDIE
MRS CHRISTINE DUNNET
MRS C DUNNETT
5
45
40097-2
23
0
11
STAR ATTRACTION (FR)
4y d k
54.00
K O'NEİLL
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
11
44
9085-30
25
0
12
RISING SUNSHINE (IRE)
6y d g
54.00
L MORRIS
MR P BANFIELD MR J
J BRADLEY
2
43
747-094
26
0
13
MISS GERONIMO
7y d k
54.00
J FAHY
DANEBURY RACING STAB
K C-BROWN
6
39
998-9-
127
0
27 Şubat 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 şubat 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 27 şubat 2019 at yarışı programı, 27 şubat 2019 tjk yarış programı, 27 şubat 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 27 şubat 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 27 şubat 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 27 şubat 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni