Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC APPLE
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
ALP.OLUKAP
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
3
44
2133-44
18
17
1.31.39
2
ROCKY BOY
3y d e
APPROVE (IRE)
56.00
M.M.BİLGİNAP
TAHİR GÜN
M.KAYA
6
42
15-2516
18
19
1.30.45
3
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
58.50
GÖKH.GÖKÇE
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
41
2144-14
34
19
1.31.52
4
MUTLU ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
S.ÖZEN
ERKİN CELEP
A.COŞKAN
4
38
1565-14
32
19
1.30.89
5
ALAYBEY
3y d e
YONAGUSKA (USA)
56.50
B.KURDU
GÜLDEN TANRIVERDİ
R.ALTUNBAŞ
1
37
327-243
13
16
1.31.60
6
RHYTHM OF POWER
3y d e
APPROVE (IRE)
53.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
7
36
456-552
20
14
1.29.04
7
BIGGY
3y d e
MARCAVELLY (USA)
55.50
M.ÇİÇEK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
8
35
8-84331
14
20
1.30.81
8
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
55.50
ADEM ŞEN
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
5
35
3233-41
14
20
1.29.54
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
58.00
B.KURDU
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
3
28
09-82
14
16
2
OPPORTUNIST
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
MERZUHA SARISOY
G.HALKATAŞ
2
30
3563-25
20
14
3
PATLICAN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
8
0
2-5
39
18
4
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
7
0
3
91
19
5
STORM BREAKER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
B.M.MIRIKAP
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
6
0
53
14
18
6
THE BRAVE ONE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
1
0
8-6
39
18
7
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
ADEM ŞEN
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
4
28
36-4628
11
14
1.31.87
8
NAME OF THE ROSE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
S.ÖZEN
AYŞE GÜL
MEH.KAYA
5
21
640-364
11
11
1.31.22
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİ KALP
7y a a
KARA YAĞIZ
60.00
M.M.BİLGİNAP
HARUN AYTAR
G.HALKATAŞ
9
58
8-33327
11
16
2.17.28
2
URLA DESTANI
7y a a
TURBO
60.00
F.ARSLANAP
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
2
58
360-693
11
9
2.17.12
3
AŞIKBEY
7y a a
HALİD
59.00
B.M.MIRIKAP
ALİ TOYDEMİR
M.B.TOKAT
1
56
222177
8
18
2.15.02
4
BİCEROĞLU
5y k a
KOCABEY
59.50
Ö.YILDIRIM
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
51
222-151
14
20
5
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
58.50
M.ÇİÇEK
BARIŞ DURDAĞ
M.TEZEL
6
49
1-26435
14
15
2.17.94
6
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
56.00
A.OLUK
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
7
44
11-3282
11
18
2.22.95
7
ÖZÇOCUK
6y k a
ÖZHABER
56.00
S.ÖZEN
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
8
44
36-1096
8
17
2.14.39
8
RUAT
8y a a
ALTAHA
52.50
MER.ÇELİK
MEHMET NARÇİN
S.YANIK
4
37
0568-08
13
1
2.14.10
9
DAİMON
5y a a
HABERKAN
50.00
CEM ŞEN
NAZENİN SERFİCELİ
H.AKYOL
5
28
3-57694
13
13
2.17.39
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL NINO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
62.00
H.KARATAŞ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
5
104
5421-12
25
20
2.01.57
2
CAN DADAŞ
6y d a
SCARFACE
60.00
A.SÖZEN
TUNCAY YILMAZ
M.TEZEL
4
104
14257-8
25
20
2.00.79
3
DOMBRA
7y a a
PERFECT STORM
60.00
A.ÇELİK
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
6
99
1152-46
25
16
2.01.78
4
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
59.00
A.OLUK
SERAY ÜNBAY
C.ŞAMLI
1
80
6232-13
25
19
2.03.72
5
KING OF THE SUN
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
FENER BARLIK
S.ÇITAK
2
95
5894-44
25
20
6
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
58.00
M.ÇİÇEK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
3
84
741-851
21
20
2.03.24
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MÜNFERİT
3y a e
DR FONG (USA)
54.00
F.ARSLANAP
HAKAN ZAYIF
O.TAŞDEMİR
7
17
486-9
25
16
2
MY MOONSHINE
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ANNABELLA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
4
28
788-233
11
14
1.29.06
3
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.ÇELİK
ERKAN SAĞLAM
M.TEZEL
1
27
077-732
14
14
4
TRIESTE DREAM
3y a e
TOCCET (USA)
55.00
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
6
0
4
46
19
5
WIN RUNNER WIN
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
F.AVCI
BERK PELENK
S.KOYUNCU
8
7
8-57
14
17
1.32.62
6
KÖYCEYİZ GÜZELİ
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
Ç.OK
AYŞE KARAARSLAN
D.TEKELİ
2
5
0-607
11
16
1.34.04
7
MOYE DERYAM
3y a d
RAMPOLDI
56.00
S.ÖZEN
MURAT AZİZOĞLU
H.ERDİK
3
6
787
95
17
8
SPEED ENGINE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
53.00
E.EMRE DOĞRUAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
5
0
9
105
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
8
40
113386
20
16
1.40.38
2
İRADELİYILDIZ
4y a a
KIZLARAĞASI
58.00
S.ÖZEN
YASEMİN KÜÇÜKER GÖRAL
A.COŞKAN
9
37
59-6735
11
10
3
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
58.00
HAKAN YILDIZ
ALİ KAYA
A.ATAŞ
4
34
87-5306
6
10
1.41.00
4
ALTINTUNÇ
4y k a
TOŞUR
56.00
H.KAPLANAP
TÜRKAN ALTIN
ES.ÇETİN
1
31
349-574
16
14
1.39.07
5
ARUZTAY
4y a k
SONALP
56.00
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
2
33
1862-53
35
15
1.43.93
6
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
56.00
B.M.MIRIKAP
FEYAT ALTIN
ES.ÇETİN
5
33
61
18
20
1.41.64
7
ALSİNEM
4y a k
ALGANBEY
55.00
H.ŞİMŞEK
MELİH TEMEL
B.ÇAKUS
10
33
13-8258
21
15
1.41.52
8
ÖZDEMİR BABA
4y a a
BURUKCAN
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
İ.SERDAR AKSEL
T.TEMİZER
3
30
0610-7
20
18
1.45.64
9
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
53.00
M.M.BİLGİNAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
11
38
0-21074
14
17
1.41.91
10
BENİM
4y k a
BİLGİNER
51.00
MER.ÇELİK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
29
145-800
12
15
1.45.04
11
KÜHEYLANIM
4y a a
ÇAVUŞOĞLU
51.00
M.UYARAP
RECEP İNCESU
M.KARACA
7
30
017-788
35
16
1.46.93
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAVAI DAVAI
3y d d
TROJEN HORSE
58.00
M.AVŞAR
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
6
9
745-640
38
9
2.00.11
2
ECE SULTAN
3y d d
BANKROLL
58.00
İ.KATI
MURAT ÇİZİK
M.KARALI
2
16
6-77308
7
8
3
ENGİNAR
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
E.ÇANKAYAAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
1
8
800-985
17
10
4
İNTİKAM
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
H.TEKİNALP
8
24
29999-6
17
9
5
JUANA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
M.P.DEMİRAP
EKREM AKDUMAN
S.V.KAYA
5
23
50-2292
7
18
6
MY ELLY
3y d d
BANKROLL
58.00
H.POLAT
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
3
4
790-57
17
15
7
PHOEBE BUFFAY
3y a d
PERFECT STORM
58.00
R.DOĞAN
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
22
544-76
23
15
8
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
56.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
4
21
432-753
14
15
9
TATLI KIZ
3y d d
GLENDOR
58.00
AH.ARSLAN
İBRAHİM HALİL YILDIZ
A.TOPRAK
7
13
030-9
38
16
10
WAR BIRD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
N.ALTIN
GÖKHAN TEKİNALP
B.TEKİNALP
9
19
59-4025
7
13
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖNDERYE
3y k d
DR FONG (USA)
58.00
H.SARIDALAP
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
2
45
422-504
10
16
1.32.18
2
YELLOW FATHERLY
3y d e
FAIRSON
59.50
M.DOĞAN
BİLAL SARI
A.TOPRAK
10
44
64-1226
10
18
1.32.65
3
HEMEDAN
3y d e
KANEKO
57.00
İ.KATI
MUSTAFA CENGİZ
M.KARALI
11
39
24149-6
12
17
4
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
55.00
R.DOĞAN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
8
35
211-377
17
17
1.35.08
5
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.50
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
C.LAÇO
9
34
36-1355
4
17
1.36.61
6
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
M.AVŞAR
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
5
33
82-4400
17
14
1.30.66
7
FAST TO RAIN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
53.50
E.ÇANKAYAAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
12
32
21417-6
45
18
1.37.03
8
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
52.00
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
4
31
761
7
20
1.30.90
9
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
52.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
33
6-62031
7
20
1.34.36
10
REHA HAN
3y d e
WHOS NEXT
51.50
İ.AKYAVUZ
TARIK KARADUMAN
S.V.KAYA
1
28
6-1
28
20
1.33.86
11
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
FETHİ TEKPINAR
A.TOPRAK
6
25
39-3470
7
14
1.34.13
12
CUVE HAYDAR
3y a e
CUVEE (USA)
51.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
7
29
0-32471
7
20
1.32.65
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFİRA
4y a k
UÇANBEY
59.50
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
6
33
9-43258
7
9
1.25.25
2
AZADAĞA
7y k a
HASTAY
60.00
Y.CENGİZAP
ENVER TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
32
66700-8
10
5
1.24.50
3
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
61.00
H.SARIDALAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
8
32
356353
89
12
1.25.09
4
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
57.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÖNDER
9
31
32-2138
10
18
1.25.48
5
BEYYURDU
4y k a
HIZLITAY
60.00
R.DOĞAN
MURAT ALTIN
G.ALTIN
1
30
63-1770
10
17
1.24.34
6
DOĞU ESİNTİSİ
4y a k
KARAKEMAL
60.00
H.PARILDAR
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.TOPRAK
14
30
367170
59
18
1.35.53
7
ALTUNBİR
6y k k
DEHA
58.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET REŞİT ARTUN
G.BALTA
2
28
2-6-0900
10
10
1.24.13
8
ANAKUCAĞI
5y a k
ALTAHA
58.50
M.E.DOĞANAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
13
27
71-6740
10
16
1.26.50
9
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
55.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
11
26
43-5319
10
19
1.32.15
10
DELİ FARUK
4y a a
UÇANBEY
56.50
C.TEPEAP
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
10
25
295000
63
13
1.23.02
11
ATİKSELİM
4y a a
ATİKBEY
57.00
İ.KATI
NECATİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
24
17-6875
7
15
1.26.49
12
BÜYÜK KIRIM
4y k a
KIRIMHAN
54.00
A.ÇANKAYAAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
24
000-638
7
12
1.25.31
13
SANCAKBEYOĞLU
5y a a
SANCAKBEYİ
56.50
İ.KATARAP
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
15
23
754256
70
4
1.22.79
14
KARAKEÇİAĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
4
20
0008-40
10
7
1.22.87
15
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
55.50
M.AVŞAR
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
12
17
58-2887
14
12
1.25.76
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAÇATI AĞASI
5y d a
EL SALVADOR
60.00
V.KIZMAZ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
6
93
365-490
17
11
2
BABA ABDULLAH
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
M.ÜNLÜ
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
9
76
75131-7
38
19
1.52.91
3
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
İ.AKYAVUZ
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
3
73
764-312
14
19
1.49.86
4
CANKILIÇ
5y d a
DAI JIN (GB)
60.00
H.PARILDAR
DURAN KOÇAK
S.SAYIN
4
64
3087-00
28
13
5
KARADAMAR
6y d a
LION HEART (USA)
60.00
Ü.TAŞAP
BİLAL SARI
A.TOPRAK
1
65
6600-92
14
9
6
KOCA OĞUL
5y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
11
80
165-881
17
20
1.50.82
7
MAKTAYMAN
8y d g
KANEKO
60.00
N.ALTIN
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
5
91
64770-2
17
14
1.49.43
8
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
60.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
12
14
5499-99
28
11
1.52.85
9
OSMANİYE ÇOCUĞU
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
R.DOĞAN
CELAL KAYA
C.LAÇO
7
76
83019-0
14
18
1.50.15
10
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
60.00
H.POLAT
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
2
65
4009-37
19
13
1.53.84
11
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
60.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
10
60
0-01516
10
19
1.52.52
12
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
60.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
13
77
13415-0
35
18
1.59.39
13
UTKUN BABACAN
5y d a
KANEKO
60.00
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
14
80
521-123
17
18
1.51.06
14
TULPARHAN
4y d a
ZANJERO (USA)
58.00
M.AVŞAR
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
8
75
658-386
17
12
2.04.75
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİZDARMERT
5y a a
SERDARHAN
63.00
İ.KATI
KUTBETTİN SAÇAN
A.E.KARAKURT
2
40
99103-9
7
17
2.46.49
2
MÜCBİR
7y a a
ŞENTAY
60.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÖZKAN
A.GÜRGÖZE
4
40
53842-9
10
14
3
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
58.00
İ.AKYAVUZ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
8
30
0609-75
14
4
2.48.75
4
ÖVÜNÇCAN
5y k a
KIVANÇ CAN
56.50
N.ALTIN
SABAHATTİN YAVUZ
C.LAÇO
5
27
535-774
14
13
5
ÜNSALMIŞ
6y d a
DEMİRKAZIK
56.50
H.PARILDAR
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
3
27
275600
127
6
6
SEVMURAT
5y k a
KIRIMHAN
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
NECDET TURAN
S.SAYIN
10
26
4-50524
19
14
2.37.54
7
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
55.50
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
1
25
858636
7
11
8
BREDELAL
6y a a
ÖZHABER
51.50
C.TEPEAP
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
7
17
5529-85
10
13
9
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
51.00
E.AKKILIÇAP
RIDVAN TUMBUL
A.E.KARAKURT
9
16
8544-62
14
11
10
ÖZGENHAN
6y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
Y.CENGİZAP
SİNAN ÇİFTÇİ
A.İŞIK
6
13
608-708
7
3
2.41.34
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYSUCAN
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
BÜLENT BUCAK
S.V.KAYA
8
12
955-806
17
13
2
BERFİN HAT
3y d d
CASH AKÇE
58.00
H.PARILDAR
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
5
3
09-0
17
17
3
ÇAVREŞE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
58.00
F.YARDIMCI
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
3
16
9857-83
17
14
4
DISTANT BABY
3y a d
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.E.DOĞANAP
M.VEYSİ BECENE
A.İŞIK
4
20
6047-49
7
12
5
DO SULTAN
3y d d
DERVİŞ AĞA
54.00
İ.ÇİZİKAP
FERİT ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
2
0
96
38
18
6
EFELİ EMİNE
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.AVŞAR
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
9
15
5-57389
7
8
2.09.39
7
EMİRACAN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
YAKUP DURAK
V.ÇİZİK
1
7
88-6479
17
8
8
EVOLUTION
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
N.ALTIN
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
7
8
98-8478
7
5
9
KEMENÇEM KIZI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
55.00
F.FELHANAP
MUSA FELHAN
BAY.YILDIRIM
6
14
857-583
7
10
10
RISE OF SILENCE
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.DOĞAN
MURAT YILDIZ
S.V.KAYA
10
20
453624
7
15
2.01.40
11
SÜREYYA HANIM
3y d d
COMPETUS
54.00
E.ÇANKAYAAP
ZİYA ŞEMENOĞLU
A.TOPRAK
11
16
8040-80
19
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLANPARÇASI
6y a a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
59.50
E.AKKILIÇAP
M.ŞÜKRÜ GÜMÜŞTAŞ
BAY.YILDIRIM
16
48
651211
127
20
1.50.75
2
KARAKARTALIM
4y d a
ZANJERO (USA)
61.00
H.POLAT
HÜSNÜ ERCAN
G.BALTA
17
49
15219
127
19
3
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
61.00
H.SARIDALAP
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
14
49
1-15257
10
16
1.53.34
4
WILD WEST
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
M.E.DOĞANAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
1
49
234-285
10
15
1.53.88
5
HOY HOOY
6y a a
SPORTS HERO (USA)
62.50
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
15
48
6909-40
28
9
2.07.93
6
GÖNCÜBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.V.KAYA
10
46
413-630
10
16
1.53.23
7
KING OF ODESSA
4y d a
INDIAN DAYS (GB)
59.50
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
V.ÇİZİK
6
46
280-440
10
14
8
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
56.00
İ.KATARAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
5
43
21-3881
10
20
1.54.99
9
CUPIDS ARROW
5y d a
AFTER MARKET (USA)
59.50
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
18
42
119-577
24
16
1.58.19
10
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
37
18-0339
14
15
11
ARAPAHO
6y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
H.PARILDAR
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
13
36
735-036
14
14
1.50.16
12
TONGA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
54.50
İ.AKYAVUZ
SALİH ÇİZİK
A.E.KARAKURT
4
36
2-53622
10
19
13
MARMARAY
7y d a
TSAR
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
21
36006-7
28
12
1.51.71
14
BARBAROSSA
4y d a
MOST IMPROVED (IRE)
50.00
Y.CENGİZAP
VELİCAN YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
16
900090
96
9
15
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
53.50
E.ÇANKAYAAP
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
11
30
12-4369
10
15
1.51.79
16
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
51.00
S.ALTAYAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
2
29
920560
10
9
1.54.27
17
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
50.00
H.DEMİRTAŞ
SERDAR İZOL
G.BALTA
8
26
261-340
28
17
1.48.87
18
IMBARCO
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
50.00
B.SARIDALAP
EMRE KARAYEL
A.İŞIK
12
26
8463-95
19
6
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHAHM (FR)
7y a a
57.00
M BARZALONA
AL WATHBA RACING
M AL JAHOORI
1
120
4-4152-1-
78
0
2
NASHMEE (FR)
10y a a
57.00
A DE VRIES
HH SH KHALIFA BIN ZA
E LEMARTINEL
2
108
920-0-99
18
0
3
AF AL SAJANJLE (AE)
7y k a
57.00
T O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
3
110
100-354
14
0
4
BF MUGHADER (OM)
7y k a
57.00
S MAZUR
ALWARITH IBRAHIM AL
I AL HADHRAMI
4
110
4189-77
18
0
5
CHEIK ROQUE (FR)
8y k a
57.00
B DOYLE
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
5
110
607-276
14
0
6
AF MAHSHOUM (AE)
7y k a
57.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
6
85
800-067
12
0
7
RB TEXAS HOLD EM (US)
5y k a
57.00
P DOBBS
BYERLEY RACING
D WATSON
7
120
531-111-
127
0
8
MAWAHIB (FR)
7y k k
55.00
F VERON
HH SH KHALIFA BIN ZA
E LEMARTINEL
8
110
30033-6
36
0
9
HARRAB (AE)
5y d a
57.00
R MULLEN
AL WATHBA RACING
M AL JAHOORI
9
117
7-152-24
18
0
10
GOSHAWKE (US)
6y a a
57.00
P COSGRAVE
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
10
110
488-443
18
0
11
DUPLEIX (FR)
7y a a
57.00
D O'NEILL
FAKHAR ABU DHABI
E CHARPY
11
100
61635-0
18
0
12
FETTAH DU LOUP (FR)
5y a a
57.00
H BENTLEY
KHALID ZAMAN
S AL GHUNAIMI
12
100
6-408-34
36
0
13
BANDAR (FR)
7y a a
57.00
F JARA
AL WATHBA RACING
M AL JAHOORI
13
106
8-056-02
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLOUR IMAGE (IRE)
3y d e
57.00
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
82
26-630
21
0
2
HAMAMA (USA)
3y a d
55.00
A FRESU
AL RASHID STABLES LL
A BIN HARMASH
2
87
2-6235
21
0
3
I WILL NOT (USA)
3y d e
57.00
T O'SHEA
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
3
92
7613-47
14
0
4
WELL OF WISDOM (GB)
3y d e
57.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
102
39122-8
21
0
5
YOUONLYLIVEONCE (FR)
3y d e
57.00
J DOYLE
VA SBY HA ST AB
L KELP
5
88
1771-07
21
0
6
AL MUKHTAR STAR (USA)
3y d e
57.00
A DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
6
83
5-914
14
0
7
LIGHT BLUSH (IRE)
3y d d
55.00
M BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
92
127-9
21
0
8
MORE CAVIAR (IRE)
3y d d
55.00
F JARA
ULF BYSTRA M O STALL
L KELP
8
80
11-0
21
0
9
LOST IN TIME (GB)
3y d e
57.00
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
85
212-700
21
0
10
RAAHY (GB)
3y d e
57.00
F VERON
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
10
86
652-954
11
0
11
GOOD FIGHTER (USA)
3y a e
57.00
R MULLEN
AL RASHID STABLES LL
S SEEMAR
11
82
13-10
21
0
12
FIRST VIEW (IRE)
3y d e
57.00
O MURPHY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
85
11-080
14
0
13
EMIRATES CURRENCY (GB)
3y d e
57.00
H BENTLEY
AHMAD AL SHAIKH
E CHARPY
13
83
523-840
21
0
14
SILENT NIGHT (SWE)
3y d d
55.00
C LOPEZ
STALL DA MLE-EASY
P WAHL
14
80
235-565
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJESTIC MAMBO (SAF)
5y d a
60.00
A DE VRIES
MRS M SLACK J T PE
M DE KOCK
6
105
682-375
28
0
2
LUCIUS TIBERIUS (IRE)
5y d a
59.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
104
2023-06
35
0
3
RASTRELLI (FR)
5y d a
57.50
J DOYLE
AHMED ALI
S CRISFORD
2
100
114-16-3
49
0
4
BIG COUNTRY (IRE)
7y d a
56.50
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
10
98
5435-66
21
0
5
DUBAI BLUE (USA)
4y d k
54.50
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
95
81-01-88
14
0
6
OCEAN FURY (USA)
4y d a
54.50
F JARA
ABBONDANZA RACING LL
D O'NEILL
1
95
1037-07
7
0
7
ZAMAAM (GB)
10y d a
55.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
9
94
52-4375
14
0
8
STAR SAFARI (GB)
4y d a
54.00
M BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
94
01-6-
127
0
9
BLEU MARINE (IRE)
4y d a
53.50
A FRESU
AL RASHID STABLES LL
A BIN HARMASH
5
90
322513-
127
0
10
FRANZ KAFKA (IRE)
4y a a
53.50
R MULLEN
SULTAN ALI
S CRISFORD
8
93
2316-10
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHT ON (USA)
5y d a
60.00
W BUICK
CTR STABLE LLC DOU
D O'NEILL
2
103
1454-36
14
0
2
PLATA O PLOMO (USA)
6y k a
60.00
C LOPEZ
HA STGRUPPEN I LUND
S BERNEKLINT
7
103
1115-01
28
0
3
MYSTIQUE MOON (GB)
6y a a
59.00
P DOBBS
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
9
101
15516-4
34
0
4
THEGREATCOLLECTION (USA)
6y d a
59.00
A DE VRIES
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
3
101
1145-48
14
0
5
FAMOUS WOLF (FR)
4y d a
58.00
C BEASLEY
ALI HADDAD
A BIN HARMASH
6
99
1543-40
42
0
6
BEHAVIORAL BIAS (USA)
6y a a
57.00
R MULLEN
MARWAN ABDUL RAHMAN
S SEEMAR
4
97
358-362
7
0
7
STRICKER (GB)
6y a a
55.50
E CHAVES
AHMAD GHALITA ALMHEI
F CASTRO
8
94
47-78-72
28
0
8
CAPTAIN VON TRAPP (USA)
4y d a
54.50
M BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
5
92
6425-05
28
0
9
MOQARRAR (USA)
5y k a
53.50
F VERON
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
1
90
435-741
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUBAI HORIZON (IRE)
6y d a
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
104
5-0-8828
14
0
2
SECRET ADVISOR (FR)
6y d a
57.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
107
351-00-1
28
0
3
CHARLES KINGSLEY (GB)
5y d a
57.00
M BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
3
100
159425-
127
0
4
KOEMAN (GB)
6y d a
57.00
D EGAN
PETER TAPLIN SUSAN
M CHANNON
4
99
621-052
14
0
5
DUBHE (GB)
5y d a
57.00
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
104
5-1-610-3
28
0
6
SPANISH MISSION (USA)
4y d a
55.00
J SPENCER
TEAM VALOR INTL NOM:
D SIMCOCK
6
110
1-52131-
127
0
7
GIFTS OF GOLD (IRE)
5y d a
57.00
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
99
112-380
14
0
8
MASSIF CENTRAL (IRE)
6y d a
57.00
R WHELAN
PAUL ROONEY
M HALFORD
8
99
5042-26
14
0
9
DUBAI FUTURE (GB)
4y d a
55.00
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
99
211-10
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAND ARGENTIER (FR)
8y d a
55.00
P DOBBS
EERC MNGR: MRS REBEC
D WATSON
1
98
2521-10
35
0
2
GEORGE VILLIERS (IRE)
5y d a
54.00
T O'SHEA
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
2
96
8514-31
35
0
3
BARREESH (IRE)
8y a a
53.00
L MORRIS
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
3
93
8-2-5447-
127
0
4
TODAY (KOR)
6y a a
53.50
F JARA
KO JEONG-SU
Y KIM
4
95
10324-0
42
0
5
PARSIMONY (USA)
4y k a
55.50
W BUICK
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
5
100
96144-4
35
0
6
AMBASSADORIAL (USA)
6y d a
60.00
D EGAN
JANE CHAPPLE-HYAM
J CHAPPLE-HYAM
6
108
3339-24
14
0
7
GREAT KING (USA)
6y d a
53.50
C BEASLEY
YANG JEONG-DOO
T GILLESPIE
7
95
2117-03
35
0
8
ASSIMILATION (IRE)
4y d a
53.00
A FRESU
B GREENWOOD, MRS J C
E WALKER
8
92
7611-54
28
0
9
TRIED AND TRUE (USA)
8y d a
53.00
S HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
9
92
871-700
20
0
10
BAENGMUNBAEKDAP (USA)
5y d a
54.50
R FFRENCH
YEON-WOOK YOU
Y KIM
10
97
12771-9
42
0
11
DEHBASHI (USA)
7y d a
53.50
B DOYLE
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
11
95
33-2144-
112
0
12
RED CACTUS (USA)
4y a a
56.00
C LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
12
101
15111-2
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAMAN (GB)
5y d a
60.00
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
11
106
32-35-64
35
0
2
GM HOPKINS (GB)
9y d a
58.50
C BEASLEY
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
10
103
9144-52
28
0
3
SIMSIR (IRE)
4y d a
56.50
R WHELAN
HH AGA KHAN
M HALFORD
6
100
112-25
28
0
4
LEARN BY HEART (GB)
5y d a
56.00
C LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
5
98
4544-77
14
0
5
STYLEHUNTER (GB)
5y a a
56.00
O MURPHY
SULTAN ALI
S CRISFORD
2
98
0-540-93
14
0
6
AMERICAN GRAFFITI (FR)
4y a a
55.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
98
22113-1
28
0
7
JAAREF (IRE)
7y a a
54.50
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
95
0882-08
21
0
8
BIG KITTEN (USA)
5y a a
53.50
S HITCHCOTT
HUSSAIN ALABBAS LOOT
D WATSON
4
93
2567-00
20
0
9
DUBAI ICON (GB)
4y d a
53.50
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
94
1-11-584
21
0
10
GLOBAL HEAT (IRE)
4y d a
53.00
D EGAN
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
90
23-21-6
28
0
11
MUDAARAB (USA)
6y a a
53.00
F VERON
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
8
92
013-831
25
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COOL HAND COOP (KY)
4y d a
55.50
PACO LOPEZ
RPS RACING STABLE LL
JANE CIBELLI
1
62
847-44-0
22
0
2
FORT KING (FL)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
QUINTESSENTIAL RACIN
MONICA MCGOEY
2
52
865-
127
0
3
CREEDMOOR (FL)
4y d a
55.50
EDGAR PRADO
RUSTLEWOOD FARM, INC
EDWARD PLESA, JR.
3
33
5-8
21
0
4
NOTHIN BUT NET (FL)
4y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
PALM BEACH RACING
DAVID BROWNLEE
4
62
5-2
53
0
5
WARRIOR SPIRIT (FL)
4y d a
55.50
WESLEY HENRY
CARLTON RHODEN
RICHARD CIARDULLO, JR.
5
38
2596-95
29
0
6
KATARA PASS (FL)
4y d a
55.50
RAY GANPATH
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
6
58
48-0-
127
0
7
SWEET RIDE (KY)
4y d a
53.50
CRISTIAN TORRES
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
7
62
86-
116
0
8
RED MULE (KY)
4y d a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
8
67
73435-5
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR LITTLE DEVIL (KY)
3y a d
54.50
LUIS REYES
TED REYNOLDS
WILLIAM DEATON
1
45
32-0
19
0
2
TARA (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
2
56
42547-9
55
0
3
TREVESS (FL)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
BETHANY ORTEGA
RAMON MINGUET
3
53
5
22
0
4
SHE ANSWERED (KY)
3y a d
54.50
JAIRO RENDON
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
4
0
0
0
5
LEO'S DIAMOND (KY)
3y k d
52.00
CRISTIAN TORRES
2W STABLES LLC
ANTHONY MARGOTTA, JR.
5
0
0
0
6
FANCIFIED (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
THREE CHIMNEYS FARM,
KENNETH MCPEEK
6
69
537-2
22
0
7
BIBIANA (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
FANELLI, JOHN AND HU
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
65
2464-
67
0
8
PANAREA (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
8
67
37-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COWBOY CULTURE (KY)
6y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
REPOLE STABLE
JORGE NAVARRO
1
94
55865-0
21
0
2
SOGLIO (KY)
6y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
2
101
226064-
127
0
3
DERBY CHAMPAGNE (KY)
7y d a
55.00
JAIRO RENDON
PRESTON MADDEN
GEORGE ARNOLD, II
3
95
702946-
74
0
4
FACE OF VICTORY (KY)
6y a a
55.00
JULIEN LEPAROUX
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
4
95
333926-
69
0
5
DONJI (KY)
8y d a
54.00
VICTOR LEBRON
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
5
82
51275-8
26
0
6
DIFFERENTIAL (ON)
5y d a
51.50
CRISTIAN TORRES
NEWTOP STABLES
MICHAEL DE PAULO
6
85
15013-6
27
0
7
BUGLE BARRY (KY)
6y d a
55.00
MARCOS MENESES
SHAGBARK FARM, LLC
RYAN WALSH
7
80
524225-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COASTAL DEFENSE (KY)
4y a a
55.50
RAJIV MARAGH
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE ROMANS
1
0
0
0
2
UNSHAKEN (KY)
4y d a
55.50
JOHN VELAZQUEZ
GODOLPHIN, LLC
KIARAN MCLAUGHLIN
2
86
4-
127
0
3
GROUNDBREAKING (KY)
4y d a
55.50
JULIEN LEPAROUX
HATFIELD, CHRISTINE
IAN WILKES
3
0
0
0
4
SEPTEMBERTEN (FL)
4y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
ALWAYS DREAM, LLC
ROHAN CRICHTON
4
74
23333-3
43
0
5
YOUNGEST OF FIVE (MD)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
5
0
0
0
6
QUICK STEP ED (FL)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
ELAINE VINSON
JOHN VINSON
6
81
2322-
127
0
7
VINESTONE (OR)
4y d a
55.50
VICTOR LEBRON
BACKSTRETCH STABLES
JOSEPH CATANESE, III
7
67
4692-32
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO GOOD DEED (FL)
3y d d
55.50
JAIRO RENDON
KENWOOD RACING LLC A
RONALD SPATZ
1
30
88
19
0
2
BLAME THE STORM (FL)
3y d d
52.00
GADDIEL MARTINEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
2
0
0
0
3
AZNAVOUR (FL)
3y a d
55.50
MARCOS MENESES
JUAN LANDAETA
VICTOR BARBOZA, JR.
3
45
9-4
35
0
4
BUSINESSINDUBAI (NY)
3y d d
55.50
PACO LOPEZ
IRISH HILL CENTURY F
PHILIP SERPE
4
43
97-
62
0
5
DELIA'S PRIDE (FL)
3y d d
55.50
VICTOR LEBRON
RAPPUTI STABLES LLC
ANTONIO SANO
5
46
8739-
111
0
6
PAZYARMONIA (NY)
3y a d
55.50
FANNY OLSSON
SCOTT ACKER
SCOTT ACKER
6
21
00-0
38
0
7
MUSIC MUSIC (NY)
3y d d
55.50
SILVIA ZAPICO
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
7
6
6-0
19
0
8
NICE ADVENTURE (FL)
3y d d
55.50
EDGARD ZAYAS
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
8
54
20
19
0
9
HAPPY LOUDON (FL)
3y d d
55.00
HECTOR BERRIOS
DEL MAR COLLECTION
AMADOR SANCHEZ
9
0
0
32
0
10
FLUFFY TRUFFLE (KY)
3y a d
52.00
MIGUEL ARROYO
DE LUCA AND SONS STA
RONALD SPATZ
10
0
0
0
11
AWESOME FLYER (FL)
3y a d
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
JACKSON, DOFTON, HAL
DOLPHIN BLACK
11
48
47-55
19
0
12
FELONY MELANIE (KY)
3y d d
53.00
CRISTIAN TORRES
COLLINSWORTH THOROUG
JOSEPH ORSENO
12
45
08-
83
0
13
MIRIANA'S QUEEN (KY)
3y a d
55.50
JEFFREY SANCHEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
13
41
77
21
0
14
SHELL BEACH PARTY (KY)
3y k d
55.50
VICTOR LEBRON
LONE PIRATE RACING L
ANDY WILLIAMS
14
52
5
21
0
15
FERNANDA (FL)
3y d d
55.50
MARCOS MENESES
FERNANDO ABREU
FERNANDO ABREU
15
49
6496-6
21
0
16
DE PURA SANGRE (KY)
3y d d
55.50
LUIS REYES
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
16
43
6902-00
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAGALO IN AVANTI (KY)
4y d k
55.00
FANNY OLSSON
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
1
64
221215-
75
0
2
STRONGER KAT (FL)
4y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
2
61
8117-43
11
0
3
A SONG FOR SUE (NY)
5y d k
55.00
RAJIV MARAGH
JOSEPH BUCCI
HERBERT MILLER
3
57
3374-42
20
0
4
SHANGHAISWEETHEART (KY)
5y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
VICENTE STELLA STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
4
63
5952-31
26
0
5
TROPICALITY (FL)
5y d k
55.00
EDGAR PRADO
J.L.B. RACING PARTNE
SUSAN DITTER
5
72
5437-66
18
0
6
HILLTOP HARMONY (VA)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
KOSTAS DIAKOLOUKAS
WILLIAM THARRENOS
6
64
0112-26
20
0
7
SPECIAL FOR YOU (KY)
4y a k
55.00
KAZUSHI KIMURA
MARK DODSON
MICHAEL DE PAULO
7
65
454370-
83
0
8
MYFRANCESCA (KY)
4y d k
55.00
RICHARD MITCHELL
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
8
69
5527-30
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VOLUBILE (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
1
87
1536-35
22
0
2
NEW YEAR (KY)
4y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
TEAM WORK HORSEMAN G
JUAN RODRIGUEZ
2
81
2652-31
22
0
3
MYSTICAL MOON (KY)
4y d a
55.00
JULIEN LEPAROUX
POLLOCK FARM, TOWN A
BRIAN LYNCH
3
75
79081-6
46
0
4
SMELL OF ROSES (KY)
5y d a
55.00
RAJIV MARAGH
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
4
75
0671-76
22
0
5
DIRECT APPROACH (KY)
4y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
4M RACING
MICHAEL TOMLINSON
5
69
244172-
60
0
6
HARD COUNT (KY)
4y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
6
80
22237-1
46
0
7
SUMMER BEACH (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE,
OSCAR GONZALEZ
7
80
1788-48
22
0
8
LOOKIN AT ROSES (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
TRAVIN STABLES
GUADALUPE PRECIADO
8
74
8657-1
18
0
9
POSITIVE PHIL (KY)
4y d a
55.00
JAIRO RENDON
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
9
83
7443-92
19
0
10
UNCLE CURLY (NY)
5y k a
55.00
PACO LOPEZ
P AND G ZAMBELLI, IN
LARRY BATES
10
81
39162-3
49
0
27 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:30 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 şubat 2020 perşembe at yarışı bülteni, 27 şubat 2020 at yarışı programı, 27 şubat 2020 tjk yarış programı, 27 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 27 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 27 şubat 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 27 şubat 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 27 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni