Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUSTAV
6y k a
KAIZBERT (RU)
60.00
A.İNCİAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
9
98
53-1551
17
20
1.26.66
2
BANA MÜSADE
5y d a
KAIZBERT (RU)
61.00
B.M.MIRIKAP
TUĞRUL GÜRE
H.ALTUNBAŞ
3
54
33-3151
14
20
3
ŞARLO
5y d a
GÖKTEKİN
56.00
BERKANT GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
89
113339
127
16
1.31.49
4
IT MAY RAIN
6y k k
KAIZBERT (RU)
58.00
H.ÇİZİK
MEHMET GÜZEL
S.ÖZGEZER
6
49
0340-43
14
16
1.31.01
5
ŞENHAN
6y a a
ALTAHA
57.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
H.DEMİR
10
97
532486
119
15
1.27.43
6
GÜLDÜRGÜLDÜR
7y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
ULAŞ KICIAP
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
7
50
678477
127
10
1.26.14
7
PESENŞAH
6y a a
SERTAY
54.00
D.KAYAAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
26
54-2850
29
15
8
SALVO
7y a a
GÜNTAY
56.00
F.YÜKSEL
MEHMET TANSI
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
12
47
3-11-904
14
17
1.25.97
9
HÜRREİS
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
V.KAPLAN
CİMŞİT YILDIZ
E.KOCA
2
26
300529
127
14
10
MAKRIKÖY
6y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
A.ASLAN
TUĞÇE ATICI
S.ÇİFTÇİ
11
73
667487
66
9
1.28.61
11
TULGAR
6y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
T.KERESTECİAP
İLHAN GÜÇLÜ
MAH.BAYKARA
4
20
000-600
8
13
12
FIRTINA VADİSİ
6y a a
TURBO
53.00
B.ÇIĞLAAP
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
8
39
086988
91
9
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
A MOMENT IN TIME
3y a e
RENK
58.00
İ.SOYAD
ÇİĞDEM ÇELİK
H.ACAR
6
0
0
20
2
ERTUHİ HAN
3y d e
TOROK (IRE)
56.00
B.M.MIRIKAP
ERTAN SEVEN
S.ÇİFTÇİ
9
0
0
20
3
FAIR MACTO
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
ZAFER TEMUÇİN
U.TEMUÇİN
1
0
7
17
19
4
LUCKY BOY
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
A.ASLAN
S.BEDRİ GİDER
M.F.ATCI
10
0
4
17
19
5
MAGIC MERLIN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
H.KARATAŞ
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
11
0
2
49
19
6
OVERLORD
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
4
0
33
21
18
7
PISTOL PETE (IRE)
3y d e
WAR COMMAND (USA)
55.00
Z.KARABULUTAP
CEM VARKAL
O.YAĞIZ GÖKSEL
8
0
0
20
8
TORUNUM CANER
3y a e
MISTER BARON
58.00
GÖKH.GÖKÇE
EBUBEKİR SAV
Y.DEMİRKIRAN
2
0
5
17
19
9
DEEP ROOTS
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
M.HAMEDİ
CEM NARİN
S.DURGUÇ
7
0
0
20
10
MISS EVGENIYA
3y d d
RED GIANT (USA)
56.00
B.AVERBAK
M.HAKAN ÖZÇOLAK
MEH.AYDOĞDİ
3
35
2-25
7
18
1.20.01
11
VERA CRUZ
3y d d
DUTYFREE
56.00
F.YÜKSEL
TUNCER TÜRK
İ.ESER
5
29
70-0392
10
14
1.20.70
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG GUNS
3y a e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
H.ÇİZİK
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
2
60
11-3
10
19
2
STRONG LEGS
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
H.DEMİR
4
84
9711-13
24
19
3
TOR THE WINGS
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
MURAT ÇAĞIMNI
R.TURAN
1
46
1
127
20
4
VECTOR
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
SULTAN NİHAL CAN
M.CAN
3
74
1483-35
24
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HANDSOME HERO
4y d a
RAJSAMAN (FR)
60.00
A.İNCİAP
AYTUĞ ATALAY
H.DEMİR
3
81
4114-67
14
17
2
UĞUR BUBAM
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
H.ÇİZİK
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
7
74
5-24503
10
16
1.23.87
3
YAMANBEY
4y d a
THREE VALLEYS (USA)
59.00
A.SÖZEN
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
D.ERGİN
9
73
2162-32
21
18
4
AĞRI KASIRGASI
4y d a
ASTRAKHAN
58.50
M.KAYA
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
5
72
34-5686
10
14
1.23.35
5
HARPUT RÜZGARI
6y d a
AGRESIVO (USA)
57.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
10
72
321347
64
17
1.23.56
6
KAYI BEYİ
5y d a
DR FONG (USA)
58.50
G.KOCAKAYA
ALİ RIZA ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
2
70
2-3276-4
45
15
1.24.70
7
KARA YAŞAR
4y d a
VENTO
56.00
MER.ÇELİK
ÇAVUŞ DURAN
B.TANRIKULU
8
67
014-751
21
20
8
GOLDENPASS
5y d a
PERFECT STORM
55.50
H.KARATAŞ
METE ALBAYRAK
H.ACAR
1
64
153-612
28
19
1.23.58
9
PEEKABOO (IRE)
4y d a
TORONADO (IRE)
50.00
N.AVCİ
CEM ÖZBELGE
H.BOYRAZ
6
54
594-314
21
19
10
HAPPY TIME
4y d g
TRIPLE BONUS
50.00
M.HAMEDİ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
4
46
541-728
17
17
1.25.38
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPECIAL ONE
3y a d
KANEKO
57.00
A.İNCİAP
AHMET KILIÇ
AKİF YILMAZ
9
46
331526
92
17
1.27.01
2
WATASHI NO KISEKI
3y d d
KANEKO
59.50
MER.ÇELİK
A.CELALETTİN ALKAN
H.BAĞDAN
4
45
1
127
20
3
QUEEN DERYA (USA)
3y d d
TONALIST (USA)
59.00
H.KARATAŞ
NİMET ARİF KURTEL
H.DEMİR
1
44
35216
106
19
4
MISS BELGRADE
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.50
M.KAYA
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
10
43
1
87
20
5
BOUVET
3y d d
LUXOR
58.00
GÖKH.GÖKÇE
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
5
42
414
66
19
1.25.39
6
MISS AKASYA
3y d d
MALİ
58.00
H.ÇİZİK
NURAY GÖZOĞLU
HAY.YILDIRIM
2
42
221-344
14
17
1.25.52
7
PINA COLADA
3y d d
DR FONG (USA)
57.50
A.KURŞUN
ALİ RIZA ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
11
41
41-4
42
19
8
CANAN HANIM
3y a d
APPROVE (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
ADİL KÖSEOĞLU
EN.KARATAŞ
3
40
455-12
17
19
9
ROTTERDAM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
İ.SOYAD
MEHMET İ. AKDENİZ
K.MELİKE
8
40
148-75
22
16
1.27.28
10
SEA OF WONDERS (USA)
3y d d
MAGICIAN (IRE)
56.50
A.SÖZEN
CEM ÖZBELGE
H.BOYRAZ
7
39
44-1
31
20
11
MARELINA
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
52.00
U.LEVENTAP
FAHRETTİN ŞOLPAN
M.KAPLAN
6
30
3707-69
20
9
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENZEMA
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.KURŞUN
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
4
0
5
66
19
1.19.90
2
BOSS ALL THE BOSS
3y d e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
N.AVCİ
ŞAHAP GÜRE
S.ÇITAK
1
0
9
17
19
3
ESESLİ ONUR
3y k e
DEHA
58.00
M.KAYA
NEJDET SUMEL
CUMA POLAT
10
0
4
17
19
4
I WANNA LEAVE
3y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
58.00
H.ÇİZİK
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
7
35
265473
76
15
5
IRON CRUSH
3y d e
DUTYFREE
54.00
H.YOLAÇICIAP
OSMAN DEMİRKIRAN
O.DEMİRKIRAN
6
0
57
127
18
6
MINIGUN
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
V.KAPLAN
SÜLEYMAN AKGÜMÜŞ
M.AKBULUT
3
0
0
20
7
THE REBEL KNIGHT
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.ŞEN
GÜNSEN SOYUPAK
Y.TALUK
9
0
4
49
19
8
VINCITORE
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.SÖZEN
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
2
0
4
17
19
9
CRAFTY GIRL
3y d d
DUTYFREE
56.00
MER.ÇELİK
AYHAN KARAYAKA
Ş.AKSOY
8
0
0
20
10
ELÇİNİM
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
56.00
A.ASLAN
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
5
0
94
10
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEKLENEN
5y d k
LUXOR
55.00
S.ÖZEN
KENAN TAŞKIRAN
D.SAV
5
94
13-4444
64
20
2
DE FEMME
5y a k
LION HEART (USA)
55.00
İ.SOYAD
HÜSEYİN GÜNER
S.F.KARAGÖZ
1
40
8646-70
17
10
1.30.56
3
DERİN DİYAR
5y a k
KANEKO
55.00
A.ASLAN
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
3
58
3-21637
17
17
1.31.34
4
JUNO
5y a k
RIP VAN WINKLE (IRE)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
ALİ RIZA ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
6
78
1412-64
10
17
1.30.90
5
SUVLA POINT (IRE)
5y a k
LION HEART (USA)
55.00
M.HAMEDİ
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
8
88
7631-76
12
18
6
ÇİRÇUZ
4y d k
KANEKO
54.00
G.KOCAKAYA
ÖZGÜR ÖZTÜRK
EN.KARATAŞ
4
89
31327-1
24
20
1.29.64
7
JOSEPHINE
4y a k
LUXOR
54.00
A.KURŞUN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
59
5121-35
21
18
1.30.73
8
LA QUERDA
4y a k
KANEKO
54.00
H.KARATAŞ
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
7
79
34621-2
24
19
1.31.17
9
PRINCESS MERİDA
4y d k
TOCCET (USA)
54.00
B.ÇIĞLAAP
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
9
38
339656
62
14
1.31.90
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞKAZALI
4y k a
ALTAHA
55.00
GÖKH.GÖKÇE
MURAT SÖNMEZ
K.BALTACI
3
57
3-11435
7
17
2.19.68
2
ALTINKAPLI
4y k a
KAIZBERT (RU)
54.00
A.KURŞUN
MAHMUT BAĞ
AT.GÖKÇE
1
81
11-4352
10
17
3
ATAÇHAN
4y a a
YİĞİT
54.00
G.ÖZÇELİKAP
BİHTERCAN ATAÇ
İ.DEMİR
6
44
72-5243
7
17
2.19.43
4
MUZOBABA
4y k a
BATURŞAH
55.00
M.KAYA
YENER GİRİŞKEN
N.KÖÇKEN
5
62
322-322
21
19
2.19.38
5
NAKIŞ
4y d a
BATUKAN
54.00
A.SÖZEN
GÜL NUR SÜMER
F.TURAN
4
65
142-631
21
20
2.19.15
6
SÜPERMEN
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
H.ÇİZİK
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
57
23212-3
14
18
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA SADIK
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.SÖZEN
BÜLENT YILDIRIM
ŞÜK. ÇELİK
8
0
8-4
10
18
1.20.64
2
DARK RUNNER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
V.AKBAŞ
3
24
5450-56
16
15
3
FINAL CUT
3y d e
SCARFACE
56.00
DOĞUKAN SAVAP
AHMET NÜVİT YEĞİN
SEB.TOPAL
5
12
97-79
36
16
1.22.13
4
FUJİSAN
3y d e
KANEKO
58.00
MER.ÇELİK
A.CELALETTİN ALKAN
H.BAĞDAN
7
0
5
17
19
5
HEPBİRİNCİ
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
MEHMET SARP
Ş.AKDUMAN
2
0
5-6
17
18
6
KIZIL ASLAN
3y a e
FLYING BOY (IRE)
58.00
M.KAYA
DURSUN ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
11
31
8-34
21
17
7
LIGHTNING HAWK
3y a e
MUSABEY
58.00
A.KURŞUN
SEYHAN YILDIRIM
SU.ÖZKAN
1
0
9
49
19
8
RONALDO
3y d e
LILBOURNE LAD (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ERSAN KARACA
C.TURAN
10
0
0
20
9
DEVANTE
3y d d
KARABEYHAN (GB)
56.00
M.HAMEDİ
DİNÇER ERSOY
E.EREN
4
0
7-0
7
18
10
LIBERTALIA
3y d d
LUXOR
56.00
H.ÇİZİK
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
6
0
25
7
18
1.20.00
11
OUT OF GRAVITY
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
N.AVCİ
ÇİĞDEM ÇELİK
H.ACAR
9
0
0
20
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POETIC FORCE (IRE)
7y a g
60.50
ELISHA WHITTINGTON
MR S J BARTON
A CARROLL
9
80
6736-43
19
0
2
TORO DORADO
5y d g
60.00
B CURTIS
R FODEN, M MITCHELL
E DUNLOP
4
79
1227-65
24
0
3
CENTRAL CITY (IRE)
6y d g
59.00
R KINGSCOTE
MR SPENCER COOMES
I WILLIAMS
11
77
92-5531
9
0
4
RICKSEN
4y d g
58.00
P J MCDONALD
LAURENCE BELLMAN
M LOUGHNANE
6
75
4224-
74
0
5
ENOUGH ALREADY
5y d g
58.00
D COSTELLO
MR R BARNEY
L CARTER
1
75
223-49-4
11
0
6
KENDERGARTEN KOP (IRE)
6y a g
58.00
M DWYER
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
8
75
1661-33
3
0
7
CONVERTIBLE (IRE)
4y d g
57.50
R L MOORE
MR LIT LUNG LEE
H PALMER
3
74
168-231
14
0
8
SHERPA TRAIL (USA)
5y k g
57.50
C SHEPHERD
MR S DOW
S DOW
2
74
1-108-0
42
0
9
TORBELLINO
5y d k
55.50
JOSEPHİNE GORDON
BALLANTİNE, CURTİS,
J BEST
10
69
5-03233
10
0
10
LUNA MAGIC
7y a k
55.50
H DOYLE
MARCO POLO
A WATSON
7
69
82-3584-
74
0
11
STORMY NIGHT (GER)
4y d a
53.50
D KEENAN
MR B MOULD PARTNER
P EVANS
5
65
2501-07
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRINGSTY
3y d g
59.50
J P SPENCER
THE FUTURE
D M SIMCOCK
8
0
0
0
2
GLENTANEOUS (IRE)
3y d g
59.50
R L MOORE
MR R SINCLAIR AND PA
B MEEHAN
3
0
2
24
0
3
KNIGHT OF KINGS
3y d e
59.50
P J MCDONALD
MR K SNELL
J BUTLER
7
0
8-6
31
0
4
ORIENTAL ART
3y d e
59.50
C SHEPHERD
KHALİFA DASMAL BRY
D M SİMCOCK
6
0
0
0
5
PABLO PRINCE
3y d g
59.50
C BISHOP
MR MATTHEW ADMANS
J BEST
4
0
7
28
0
6
SABRE JET (IRE)
3y d g
59.50
G MALUNE
LADAS
A MURPHY
1
0
0
0
7
LADY LEONIE (IRE)
3y d d
57.50
H DOYLE
MR JUSTİN DOWLEY M
A WATSON
2
0
8-4
31
0
8
NAMASTE (IRE)
3y d d
57.50
S W KELLY
NİARCHOS FAMİLY
R HUGHES
5
0
6-
67
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTUITIVE (IRE)
5y d g
61.00
P J MCDONALD
MR SULTAN ALI
S & E CRISFORD
1
106
1-0043-1
42
0
2
GORING (GER)
9y d g
57.50
C BISHOP
MR G C STEVENS
E J-HOUGHTON
3
98
24160-8
12
0
3
GROVE FERRY (IRE)
4y d g
56.00
R L MOORE
MARTIN VALERIE SLA
A BALDING
2
95
1-35322-
126
0
4
CROWNTHORPE
6y d g
53.50
H DOYLE
RICHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
4
90
23-1656
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STOPDWORLDNLETMEOF
7y d g
63.50
M DWYER
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
3
42
00-3576
13
0
2
CRIMSON SAND (IRE)
3y d g
57.50
R L MOORE
MRS J A WAKEFIELD
R HUGHES
5
0
0-
127
0
3
EMIRATI DIRHAM (IRE)
3y d g
57.50
J HART
MRS THOMPSON MRS ALL
J J QUINN
7
66
34793-6
56
0
4
OOH IS IT
3y a g
57.50
D KEENAN
MR K MCCABE
P EVANS
1
0
42
11
0
5
THOMAS DANIELL
3y d g
57.50
ROSSA RYAN
MRS C C REGALADO-GON
S C WILLIAMS
6
0
06
11
0
6
AMASOVA
3y a d
55.00
RAY DAWSON
GARRAD BROTHERS EQUİ
T KENT
4
68
288032-
62
0
7
MAHALE
3y d d
55.00
C BİSHOP
DAVE AND GİLL HEDLEY
M CHANNON
8
68
9205-22
14
0
8
MISS BELLA BRAND
3y d d
55.00
P J MCDONALD
MR R A G ROBİNSON
N LİTTMODEN
2
62
2-92
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE DE VEGA (GER)
8y d g
57.50
RAY DAWSON
MRS J MORLEY
R COWELL
5
102
112316-
127
0
2
LORD RIDDIFORD (IRE)
6y k g
57.50
J HART
THE JAM PARTNERSHIP
J J QUINN
1
98
0132-01
14
0
3
MOSS GILL (IRE)
5y d g
57.50
P J MCDONALD
G VAN CUTSEM, J S
E BETHELL
4
108
161364-
127
0
4
ORNATE
8y d g
57.50
P DENNIS
KINGS ROAD RACING PA
D C GRIFFITHS
2
98
02-5214
3
0
5
ROCKET ACTION
5y k g
57.50
H DOYLE
MR ROBERT NG
R COWELL
7
102
1-87284-
127
0
6
ROYAL BIRTH
10y d g
57.50
R KINGSCOTE
THE MORLEY FAMILY
S C WILLIAMS
6
97
91-1797
14
0
7
BELLE ANGLAISE
4y d k
55.00
B CURTİS
GRAF STAUFFENBERG
S C WİLLİAMS
3
90
355634-
125
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FATHER OF JAZZ
4y d a
57.50
C SHEPHERD
W J AND T C O GREDLE
R VARİAN
3
101
21-11
22
0
2
FELIX
5y a g
57.50
H DOYLE
K SOHI PARTNER
M BOTTI
2
107
1-161-12
21
0
3
FOREST OF DEAN
5y d g
57.50
R HAVLIN
GODOLPHIN
J GOSDEN
1
106
4110-33
21
0
4
JOHNNY DRAMA (IRE)
6y d g
57.50
R L MOORE
KING POWER RACING CO
A BALDING
5
109
611115-
70
0
5
POWER OF STATES (IRE)
5y d g
57.50
B CURTIS
DR ALI RIDHA
H PALMER
4
101
113-141
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARDANO (USA)
5y d g
63.00
RAY DAWSON
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
3
96
7022-11
7
0
2
LUCKY'S DREAM
6y a g
59.00
R KINGSCOTE
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
1
87
25924-1
49
0
3
SONGKRAN (IRE)
5y d g
58.00
R L MOORE
MR GEORGE BOUGHEY
G BOUGHEY
5
85
1134-62
8
0
4
GUROOR
5y a k
58.00
B CURTİS
MİLAN RACİNG CLUB
M BOTTİ
4
85
2917-33
14
0
5
NIGHT BEAR
4y a g
56.00
H DOYLE
R BELLAMY
A CARROLL
6
82
31264-5
32
0
6
TOROCHICA
5y a k
55.00
C BİSHOP
MR MATTHEW ADMANS
J BEST
7
78
6603-14
22
0
7
MARGARET DUMONT (IRE)
4y d k
54.00
G MALUNE
LADY MANTON PARTNE
H PALMER
2
78
31343-
127
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:58 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCAR (USA)
4y a g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
DIG THAT MINE, LLC A
STEVE KLESARIS
1
84
22251-5
26
0
2
BEAU LUMINARIE (USA)
5y a g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
LINDA S. PAVEY
RODOLPHE BRISSET
2
99
92222-2
34
0
3
SOUNION (USA)
4y k a
53.50
JOSE L. ORTIZ
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN A. LYNCH
3
89
3422-64
26
0
4
CREA'S BKLYN LAW (USA)
6y d g
53.50
COREY J. LANERIE
ESTES, SCOTT, HANLEY
PETER R. WALDER
4
95
3266-54
19
0
5
KID BOURBON (USA)
5y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
BOURBON LANE STABLE
MARK A. HENNIG
5
92
24245-3
26
0
6
LIKE YOU (USA)
4y a g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD B. SPATZ
6
91
3165-33
29
0
7
NOCTURNAL (USA)
4y d a
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
7
95
2-1
42
0
8
LOOKIN AT ROSES (USA)
5y d g
53.50
ROBBY ALBARADO
TRAVIN STABLES
GUADALUPE PRECIADO
8
101
5113-46
35
0
9
PORTOS (USA)
4y k a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WERTHEIMER AND FRERE
TODD A. PLETCHER
9
84
321-305
127
0
10
TARGET TALES (USA)
4y a g
53.50
JOE BRAVO
HOLLY CREST FARM
EDDIE OWENS, JR
10
89
22215-3
51
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPANISH LOVEAFFAIR (USA)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
MARK E. CASSE
1
88
1126
112
0
2
LIJANA (USA)
3y a d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
2
86
2-1
41
0
3
CON LIMA (USA)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
3
90
1221-12
27
0
4
I GET IT (USA)
3y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WE GOT THIS STABLES
RONALD B. SPATZ
4
79
4111-41
36
0
5
JOY OF PAINTING (USA)
3y a d
53.50
JOE BRAVO
ASHBROOK FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
5
70
476-1
33
0
6
TOBYS HEART (USA)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
HAMILTON, TERRY AND
BRIAN A. LYNCH
6
90
11
127
0
7
MAIL ORDER (CAN)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
JAMES S. KARP
WILLIAM I. MOTT
7
68
6-1
44
0
8
DESIGNER READY (USA)
3y d d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BRUCE LUNSFORD
BARBARA J. MINSHALL
8
86
1-3
55
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEMPLE (USA)
5y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
1
104
73622-2
34
0
2
BASHA (USA)
7y a a
53.50
LEONEL REYES
BACIAGALOOP STABLES
JENA M. ANTONUCCI
2
93
529-543
20
0
3
TIDE OF THE SEA (USA)
5y d a
56.00
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
3
101
22116-1
34
0
4
MOON OVER MIAMI (USA)
4y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
SUMMER WIND EQUINE
WILLIAM I. MOTT
4
92
841416
127
0
5
SIR SAHIB (USA)
6y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
STRONACH STABLES
JOSE CORRALES
5
100
42322-0
34
0
6
PHANTOM CURRENCY (USA)
5y d g
54.50
PACO LOPEZ
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
6
96
06410-1
44
0
7
AQUAPHOBIA (USA)
8y d a
55.50
JOSE L. ORTIZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
7
101
41376-8
34
0
8
ADMISSION OFFICE (USA)
6y d a
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
AMERMAN RACING LLC
BRIAN A. LYNCH
8
107
8241-73
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:24 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMPEADOR (USA)
3y d e
53.50
ANGEL S. ARROYO
TENERI FARM AND J ST
RODERICK R. RODRIGUEZ
1
63
9
20
0
2
HOUDINI'S AWESOME (CAN)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
CHARLES E. FIPKE
TODD A. PLETCHER
2
76
72-2
47
0
3
FULL COURT PRESS (USA)
3y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC, JEH
WILLIAM I. MOTT
3
69
4
34
0
4
COLLABORATE (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE CHIMNEYS FARM
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
92
5
20
0
5
BOLD MINISTER (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
CRABTREE, STEVE, DEM
KENNETH G. MCPEEK
5
57
02
127
0
6
BENNYFROMTHEBRONX (USA)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
6
0
0
0
7
PERFECT CUT (USA)
3y a e
53.50
ROBBY ALBARADO
LEWIS, TOMMIE M. AND
KENNETH G. MCPEEK
7
72
2
96
0
8
BLITZ TO WIN (USA)
3y a g
53.50
JAVIER CASTELLANO
SACKATOGA STABLE
BARCLAY TAGG
8
72
3
48
0
9
EMPEROR'S CAUSE (USA)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW J. WILLIAMS
9
67
23-20
34
0
10
HEY PADRE (USA)
3y d e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
LFG RACING, LLC AND
BRIAN A. LYNCH
10
69
8
41
0
11
KING FORCE (USA)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
VICTORIA'S RANCH
JUAN CARLOS AVILA
11
59
6-7
20
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOT BLOODED (USA)
3y d e
56.00
EMISAEL JARAMILLO
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
1
61
4116
96
0
2
ANNEX (USA)
3y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
LNJ FOXWOODS AND ECL
WILLIAM I. MOTT
2
91
1
41
0
3
SCARLETT SKY (USA)
3y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
3
88
2214-1
43
0
4
CAVE HILL (USA)
3y k e
54.50
JAVIER CASTELLANO
GODOLPHIN, LLC
BRENDAN P. WALSH
4
79
511-3
55
0
5
ARZAK (USA)
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SONATA STABLE
MICHAEL J. TROMBETTA
5
77
51-1
48
0
6
FIGHTING FORCE (USA)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
TABOR, MICHAEL B., M
TODD A. PLETCHER
6
86
231-24
26
0
7
SIGILOSO (USA)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GELFENSTEIN FARM
ANTONIO SANO
7
72
5-14
27
0
8
CHESS'S DREAM (USA)
3y a e
56.00
TYLER GAFFALIONE
DUBB, MICHAEL, BOUCH
MICHAEL J. MAKER
8
78
2271-1
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAYNE (USA)
6y a a
53.50
COREY J. LANERIE
HOMEWRECKER RACING L
EDDIE KENNEALLY
1
101
3211-15
127
0
2
SUPERFECTO (USA)
4y d a
54.50
EMISAEL JARAMILLO
IRVING M. COWAN
RALPH E. NICKS
2
92
617-1
51
0
3
CLEAR DESTINATION (USA)
4y a g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
COLEBROOK FARMS
WILLIAM THARRENOS
3
94
3682-74
26
0
4
JUST WHISTLE (USA)
6y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
HELEN K. GROVES REVO
MICHAEL R. MATZ
4
95
421494
127
0
5
WEST WILL POWER (USA)
4y d a
53.50
JAVIER CASTELLANO
WEST, GARY AND WEST,
KELLY J. BREEN
5
96
112
85
0
6
ENDORSED (USA)
5y d a
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
6
98
27248-8
44
0
7
MUBARMAJ (USA)
5y a a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
7
94
3116
127
0
8
VIOLENT CITY (USA)
4y a a
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
8
92
12182
57
0
9
UNTITLED (USA)
4y d a
53.50
TYLER GAFFALIONE
BARBER, GARY AND SEB
MARK E. CASSE
9
96
21524-1
35
0
10
RALSTON (USA)
4y a a
53.50
PACO LOPEZ
LLP PERFORMANCE HORS
CARLOS A. DAVID
10
83
539615
90
0
11
ATTACHMENT RATE (USA)
4y a a
53.50
JOSE L. ORTIZ
BAKKE, JIM AND ISBIS
DALE L. ROMANS
11
97
52014-0
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIZZEE CHANNEL (USA)
5y k g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
1
95
12132-6
56
0
2
OLYMPIC RUNNER (USA)
5y a g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
2
102
24422-1
34
0
3
GEAR JOCKEY (USA)
4y d a
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
3
91
35-83-21
36
0
4
FANCY LIQUOR (USA)
4y a a
56.00
JOSE L. ORTIZ
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL J. MAKER
4
101
31125-6
20
0
5
EONS (USA)
5y a a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MARK B. GRIER
ARNAUD DELACOUR
5
104
7448-22
20
0
6
VENEZUELAN HUG (USA)
4y k a
55.50
JUNIOR ALVARADO
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
6
95
16181-1
41
0
7
MONARCHS GLEN (GB)
7y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
STEFANIA FARMS, LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
102
42371-3
44
0
8
DYNADRIVE (USA)
4y a g
53.50
PACO LOPEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
8
89
211013
62
0
9
WINTERS BACK (USA)
4y d a
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
WATERFORD STABLE
TODD A. PLETCHER
9
97
4211-2
34
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PHAT MAN (USA)
7y a g
55.50
PACO LOPEZ
STRIBLING, MARIANNE,
J. KENT SWEEZEY
1
101
2-1263-5
34
0
2
TAX (USA)
5y a g
56.00
JUNIOR ALVARADO
R. A. HILL STABLE, R
DANNY GARGAN
2
102
72-951-0
34
0
3
EYE OF A JEDI (USA)
6y d g
55.50
MARCOS MENESES
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
3
104
43112-2
34
0
4
PERFORMER (USA)
5y a a
56.00
JOSE L. ORTIZ
PHIPPS STABLE AND CL
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
4
103
111-13-1
34
0
5
FEARLESS (USA)
5y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINSTAR FARM LLC AND
TODD A. PLETCHER
5
100
1-15216
127
0
6
AVANT GARDE (USA)
4y d g
53.50
JAVIER CASTELLANO
GELFENSTEIN FARM
GUSTAVO DELGADO
6
99
11411-3
34
0
7
WIND OF CHANGE (BRZ)
6y d a
54.50
LEONEL REYES
DANIEL ALONSO
AMADOR MEREI SANCHEZ
7
85
56264-4
13
0
8
SUMMER KID (USA)
4y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GELFENSTEIN FARM
GUSTAVO DELGADO
8
90
417-51
26
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLEAR VISION (USA)
5y d g
53.50
ROBBY ALBARADO
CHEYENNE STABLES LLC
JEREMIAH O'DWYER
1
94
15155-8
34
0
2
OPRY (USA)
5y a a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHEYENNE STABLES LLC
TODD A. PLETCHER
2
98
40-2-13-4
34
0
3
MALIBU MAMBO (CAN)
4y a a
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
STRONACH STABLES
JOSE CORRALES
3
97
72-513-5
34
0
4
SAYYAAF (USA)
5y a a
53.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
4
93
26610-5
56
0
5
BLAMELESS (USA)
5y d g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
RODDY J. VALENTE
BOBBY S. DIBONA
5
91
5516-21
27
0
6
ALMASHRIQ (USA)
5y d a
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMOND RACING
MICHAEL J. MAKER
6
90
284-102
127
0
7
KINENOS (USA)
4y d a
53.50
JOE BRAVO
ANSTU STABLES, INC.
BRAD H. COX
7
87
793268
118
0
8
BODECREAM (USA)
4y a g
53.50
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
MICHAEL J. MAKER
8
97
303322
62
0
9
STREET READY (USA)
4y a a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
LUCKY SEVEN STABLE
IAN R. WILKES
9
92
3-87172
127
0
10
ANGELUS WARRIOR (USA)
4y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GELFENSTEIN FARM
ALEXIS DELGADO
10
94
12807-6
34
0
11
FIRST PREMIO (USA)
7y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
TEAM VALOR INTERNATI
MARK E. CASSE
11
105
034-596
127
0
Kranji Singapur detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY FRIDAY (NZ)
4y a g
57.50
S JOHN
SIA WEI KIANG
KY YOUNG
11
45
237-336
20
0
2
EL MACHO (AUS)
4y a g
57.50
N ZYRUL
INDIA HORSE CLUB STA
J ONG
4
42
05902-0
49
0
3
ASSASSIN (NZ)
4y a g
57.50
J POWELL
WARPLAN WHITE RACI
J ONG
2
28
55099-0
28
0
4
WAWASAN (NZ)
4y d g
57.50
S NOH
TAN HUAT
D KOH
13
0
2
28
0
5
UNBRIDLED SWEEP (USA)
5y d k
56.00
M LERNER
KADIMA TONTO STABL
L KHOO
10
0
3780-9
20
0
6
TAKE A CHANCE (AUS)
3y d g
54.50
JP VAN DER MERWE
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
1
45
2850-63
7
0
7
OUR SECRET WEAPON (AUS)
3y d g
54.50
K HAKIM
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
5
44
623-657
14
0
8
SPEARHEAD (AUS)
3y d g
54.50
J SEE
SEVENS CAPITAL RACIN
J ONG
9
40
8
28
0
9
ALEXANDER (NZ)
3y a g
54.50
K A'ISISUHAIRI
SHANE DONALD BAERTSC
S BAERTSCHIGER
12
0
29-
91
0
10
MONDAY (AUS)
3y d g
54.50
L BEUZELIN
FALCON RACING STABLE
M CLEMENTS
7
0
0
0
11
HARRY DREAM (NZ)
3y d d
53.00
S SHAFRIZAL
APPOINTED WHALE STAB
M CLEMENTS
3
0
0
0
12
OUR LADY BOSS (AUS)
3y d d
53.00
D BEASLEY
TAN CHEONG SOON
D MEAGHER
6
0
0
0
13
WEDNESDAY (AUS)
3y d g
54.50
.
FALCON RACING STABLE
M WALKER
8
43
0-770
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARBEQUE (AUS)
6y a g
59.00
K HAKIM
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
4
48
2000-09
14
0
2
TRY MAK MAK (NZ)
4y d g
59.00
J SEE
WIN MAK MAK NO 2 STA
J ONG
8
48
2185-68
42
0
3
WINNING LEGEND (AUS)
5y d g
58.50
S JOHN
TENG LONG RACING NO
KY YOUNG
11
47
2028-20
7
0
4
OL MATE BUZZER (AUS)
7y a g
58.00
M NIZAR
YOUNG KEAH YONG
KY YOUNG
9
46
1000-00
7
0
5
SUPER GREAT (AUS)
4y k g
57.50
ZX TAN
TYSON STABLE
J LIM
12
45
999-602
14
0
6
BIG DAY (AUS)
4y d g
57.00
T REHAIZAT
CAT RACING STABLE
J TAN
3
44
000-853
14
0
7
BROADWAY SUCCESS (NZ)
5y d g
57.00
M LERNER
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
5
44
8080-60
28
0
8
PLUCKY LAD (AUS)
7y a g
57.00
T SEE
ACE-IN-THE-HOLE STAB
J LIM
10
44
31179-6
42
0
9
STAR BULLET (NZ)
5y a g
57.00
I SAIFUDIN
FIVE TWO EMPIRE RACI
J LIM
2
44
069-495
7
0
10
WELL DESERVED (NZ)
6y k g
57.00
R ISKANDAR
WELL DONE H STABLE
J PETERS
1
44
5003-96
20
0
11
MINHAAJ (AUS)
6y d a
56.50
JP VAN DER MERWE
AJ'S STABLE
J O'HARA
7
43
23134-0
49
0
12
MY HORSE (NZ)
7y d g
52.00
WH KOK
MTS RACING STABLE
HW TAN
13
34
97959-0
55
0
13
PAPERBACK TROOPER (AUS)
8y a g
54.50
D BEASLEY
MEAGHERSOON STABLE
D MEAGHER
14
39
6405-28
20
0
14
UNCLE LUCKY (NZ)
8y d g
54.00
.
TTS STABLE
J ONG
6
38
00490-0
55
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EAGLE EYE (ARG)
6y a g
59.00
PH SEOW
KAJORN PETCH RACING
D LOGAN
6
67
03049-7
49
0
2
LEATHERHEAD (AUS)
5y a g
59.00
S NOH
RODOLFO GUALBERTO ME
R LE GRANGE
2
67
1050-15
20
0
3
ASAAD (ARG)
5y a g
58.50
D BEASLEY
AL-ARABIYA STABLE
D MEAGHER
9
66
61-4313
20
0
4
AXEL (NZ)
5y d g
58.50
K HAKIM
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
5
66
50432-7
42
0
5
MANDRAKE (ARG)
5y a g
57.50
WH KOK
HARDWICKE RACING CLU
J PETERS
14
64
54316-2
35
0
6
CARIBBEAN LADY (AUS)
5y d k
55.00
T SEE
SUZUKA RACING STABLE
H TAKAOKA
13
59
0006-78
20
0
7
HARD TOO THINK (AUS)
4y d g
53.00
M LERNER
STEPHEN GRAY RACING
S GRAY
7
55
51025-5
35
0
8
MY EVEREST (AUS)
5y d g
52.50
I SAIFUDIN
TMC STABLE
KY YOUNG
10
54
2180-48
42
0
9
FORESTO (AUS)
6y d g
52.00
K A'ISISUHAIRI
KING POWER STABLE
D LOGAN
11
53
54509-7
49
0
10
LEGEND ROCKS (AUS)
5y d g
51.00
S JOHN
TENG LONG RACING STA
KY YOUNG
4
51
8800-51
28
0
11
MURRAYFIELD (NZ)
8y d g
50.50
R ISKANDAR
ST GEORGE STABLE
S GRAY
8
50
06008-9
42
0
12
MATSURIBAYASHI (JPN)
7y d g
50.00
J SEE
STAR RACING NO 4 STA
H TAKAOKA
3
49
474-537
14
0
13
BOY NEXT DOOR (NZ)
5y a g
50.50
JP VAN DER MERWE
TAN KAH SOON
KS TAN
1
50
00040-0
14
0
14
NINETEEN GALE (AUS)
4y a g
50.00
.
NINETEEN RACING STAB
D KOK
12
49
2001-59
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMOKE AND MIRRORS (NZ)
4y d g
59.00
K HAKIM
WARPLAN RACING STABL
J ONG
7
44
5306-00
35
0
2
BRIGHT SUN (AUS)
5y a k
58.50
ZX TAN
JASON LIM SIN YAN
J LIM
10
43
0038-55
20
0
3
DUSSELDORF (AUS)
7y d g
58.00
M LERNER
TAN KAH SOON
KS TAN
13
42
890477-
77
0
4
HIGH VOLTAGE (AUS)
5y d g
58.00
TH KOH
HERCULES STABLE
J O'HARA
14
42
0605-53
20
0
5
RUNFINNRUN (AUS)
5y k g
58.00
R ISKANDAR
SEMPER ANTICUS STABL
S GRAY
6
42
700000-
104
0
6
HIGH LIMIT (AUS)
6y d g
57.00
L BEUZELIN
TAN KIAN HUAT
J TAN
4
40
492-233
14
0
7
HOST THE NATION (AUS)
11y a g
57.00
K A'ISISUHAIRI
DAVID KOK TEIK WAI
D KOK
1
40
15946-8
42
0
8
ENDLESS (USA)
7y d g
56.50
J SEE
JAMES FRANCIS PETERS
J PETERS
2
39
46636-8
49
0
9
RED ROAR (AUS)
5y a g
56.50
I SAIFUDIN
TITANIUM RACING STAB
J O'HARA
12
39
10253-0
28
0
10
RAPID FIRE (USA)
5y k g
56.00
T SEE
HOTSPOT RACING STABL
J LIM
8
38
42069-6
20
0
11
SPEED RACER (AUS)
4y d g
50.00
N ZYRUL
BEAUTY STABLE
L KHOO
9
24
5705-75
28
0
12
MY MIRACLE (NZ)
5y d g
50.00
M NIZAR
HONG STABLE
HW TAN
11
22
76080-0
20
0
13
BURGUNDY LAD (NZ)
4y d g
58.50
.
SUPER DUO STABLE
D KOH
5
43
9-809
14
0
14
FIGHT TO VICTORY (NZ)
5y a g
58.00
.
GREEN POWER STABLE
J LIM
3
42
4014-98
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY FAST (NZ)
4y d k
59.00
K HAKIM
DOUBLE LUCK STABLE
D KOH
9
48
3124-69
20
0
2
PLATO (AUS)
6y a a
58.00
M NIZAR
TOAST TRUSTS J. HO
L KHOO
10
46
0098-36
28
0
3
AWESOME CONQUEROR (NZ)
4y d g
57.50
I SAIFUDIN
CHUA YONG PENG
J O'HARA
14
45
3353-27
35
0
4
CENTURION (NZ)
6y d g
57.00
R ISKANDAR
ALAGAIAN VELLU @ALAG
KS TAN
8
44
4005-06
7
0
5
CIZEN BOSS (NZ)
5y a g
56.50
J POWELL
PAINT EMPEROR STABLE
J TAN
7
43
186-084
20
0
6
ETWAS NEUES (JPN)
5y d g
56.50
M LERNER
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
3
43
09756-2
42
0
7
THE WILD PRINCE (NZ)
3y d g
56.50
TH KOH
DOUBLE Z STABLE
J ONG
5
43
04710-0
28
0
8
FORT MUSTANG (AUS)
4y d g
55.50
L BEUZELIN
MIDDLE KINGDOM STABL
H TAKAOKA
4
41
80423-2
28
0
9
LITTLE MASTER (NZ)
6y d g
55.00
T SEE
NINETYSEVEN STABLE
KY YOUNG
2
40
00730-9
55
0
10
SILKARDO (NZ)
4y a g
54.50
K A'ISISUHAIRI
STEPHEN GRAY RACING
S GRAY
1
39
7536-44
28
0
11
SPEEDY ROSE (NZ)
5y a k
50.00
WH KOK
TOAST TRUSTS J. HO
L KHOO
12
25
8734-46
20
0
12
FLASH THE FLAG (NZ)
5y d g
50.00
N ZYRUL
MA RACING NO 2 STABL
L KHOO
6
22
67060-0
49
0
13
GRAVEL ROAD (NZ)
5y d g
56.50
.
OPTIMISTIC STABLE
S GRAY
11
43
40718-8
28
0
14
APOLLO ROCK (NZ)
5y d g
56.00
.
ELAINE CHEN STABLE
S GRAY
13
42
910000-
77
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUADCOPTER (AUS)
5y a g
59.00
M LERNER
JUPITER GOLD STABLE
H TAKAOKA
7
79
33101-9
28
0
2
SUPER INVINCIBLE (AUS)
4y a g
58.50
K HAKIM
JOY N HAPPINESS STAB
M WALKER
1
78
9212-13
20
0
3
DARC BOUNTY (NZ)
7y d g
57.00
S NOH
ELAINE CHEN STABLE
S GRAY
2
75
48999-0
55
0
4
CELAVI (AUS)
4y d k
55.00
L BEUZELIN
CELAVI STABLE
M CLEMENTS
4
71
138-11-
127
0
5
CHEVAL RAPIDE (IRE)
7y d a
55.00
WH KOK
TEAM CHEVAL STABLE
J PETERS
14
71
21110-3
55
0
6
LIM'S PASSION (AUS)
5y a g
54.50
D BEASLEY
LIM'S STABLE
D MEAGHER
12
70
213632-
70
0
7
SURGE (AUS)
5y d g
54.50
T SEE
MMW STABLE
L DRAGON
8
70
40088-1
35
0
8
PATTAYA (NZ)
4y d g
54.00
K A'ISISUHAIRI
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
3
69
1222-21
20
0
9
RED ROVER (NZ)
6y d g
54.00
I SAIFUDIN
FORTUNA NZ RACING ST
M WALKER
9
69
69000-0
49
0
10
SO YOU TOO (AUS)
7y a g
54.00
R ISKANDAR
BUFFALO STABLE
T FITZSIMMONS
10
69
90208-9
35
0
11
WATER ROCKET (ARG)
4y a g
54.00
JP VAN DER MERWE
CRABBIA ALFREDO LEON
R LE GRANGE
5
69
56301-0
14
0
12
IMPLEMENT (IRE)
6y d g
53.50
S SHAFRIZAL
LUCKY STABLE
M CLEMENTS
6
68
52532-4
28
0
13
NATIONALITY (AUS)
6y a g
57.00
PH SEOW
CHINA HORSE CLUB STA
M WALKER
11
75
71562-5
55
0
14
MOONGATE LIGHT (NZ)
7y d g
56.50
.
GOLD HILL STABLE
KY YOUNG
13
74
725040-
104
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGHT ALMIGHTY (AUS)
5y a g
58.00
M LERNER
KONG NYONG WIN @MELV
T FITZSIMMONS
8
65
1532-45
20
0
2
LIM'S KNIGHT (AUS)
8y d g
57.50
D BEASLEY
DANIEL FRANCIS MEAGH
D MEAGHER
2
64
80535-0
20
0
3
MAN OF MYSTERY (AUS)
6y a g
57.00
PH SEOW
BLACK WIDOW SANXING
M WALKER
3
63
96004-6
35
0
4
LONHRO GOLD (AUS)
6y d g
56.00
J SEE
GOLD STABLE
C BROWN
13
61
70097-4
35
0
5
SURE WILL DO (NZ)
4y d g
56.00
WH KOK
ELAINE CHEN STABLE
S GRAY
1
61
113-
77
0
6
TANGIBLE (SAF)
6y d g
56.00
L BEUZELIN
LUCKY STABLE
M CLEMENTS
11
61
004660-
127
0
7
CALIFORNIA (AUS)
5y a g
55.50
JP VAN DER MERWE
SHIRTLIFF STABLE
R LE GRANGE
14
60
05813-3
28
0
8
GOOD LUCK CHARM (AUS)
5y d a
54.00
R ISKANDAR
FALCON RACING STABLE
D LOGAN
7
57
22110-4
28
0
9
ATLAS (NZ)
4y d g
53.00
N ZYRUL
SCOTT JAMES BRYCE
S BAERTSCHIGER
5
55
644292-
70
0
10
HEALTHY STAR (NZ)
4y a g
53.00
K A'ISISUHAIRI
NGO TSENG STABLE
J PETERS
12
55
53930-6
55
0
11
LATENT POWER (NZ)
4y a g
52.00
K HAKIM
FALCON RACING STABLE
M WALKER
6
53
2050-1
20
0
12
SUPER SIX (AUS)
10y d g
51.00
S JOHN
ONTOP STABLE
J LIM
4
51
59774-0
42
0
13
KASSAB (GB)
4y a g
53.50
.
AL RASHID STABLE
M CLEMENTS
9
56
5543-1
28
0
14
DECRETO (NZ)
7y a g
50.50
.
TITANIUM RACING STAB
KY YOUNG
10
50
2282-21
14
0
27 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Lingfield, Gulfstream Park, Kranji Singapur tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:20 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:58, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:24 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kranji Singapur at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 09:30 kranji singapur at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 şubat 2021 cumartesi at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 at yarışı programı, 27 şubat 2021 tjk yarış programı, 27 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, kranji singapur at yarışı bülteni, 27 şubat 2021 kranji singapur at yarışı bülteni, günün kranji singapur at yarışı bülteni, bugün kranji singapur at yarışı bülteni