Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING LEO
4y a a
OYMAKBEYİ
59.00
B.M.MIRIKAP
NEJDET SELÇUKOĞLU
C.AYDOĞAN
5
59
3170-11
10
20
2.20.61
2
YEĞENİM TOPRAK
4y d a
OYMAKBEYİ
58.50
M.ÇİÇEK
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
3
56
251-341
14
20
3
SON MAHSÜL
4y k a
DARBE
57.50
M.KAYA
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
2
54
251224
5
18
2.19.60
4
ATEŞBÜKEN
4y k k
GELİBOLU
54.00
N.AVCİ
MEHMET SALİH APAYDIN
M.TEZEL
6
47
340-412
16
19
2.19.60
5
BEATRİS
4y k k
KAMAN
52.00
MER.ÇELİK
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
8
43
07-5433
16
17
2.18.16
6
GÖLGE KRAL
4y d a
KURTEL
50.00
K.GÖKÇEAP
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
1
38
5-15493
14
16
2.24.33
7
SALİH DAYI
4y a a
UÇANOĞLU
50.00
D.PALAUR
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
7
35
6551
21
20
2.25.46
8
HÜNNAP
4y d k
AYABAKAN
50.00
B.ÇIĞLAAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
4
33
0807-51
9
20
2.27.91
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞ ATEŞ
3y d d
TOCCET (USA)
58.00
A.OLUK
FARUK ATEŞ
MEH.KAYA
2
0
5
10
19
2
BADENUR
3y d d
HAKEEM (USA)
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
OZAN YARALI
V.KELLECİ
5
0
99
127
18
3
BLACK ILLUSION
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.OKAN PAZAR
AYŞETE TOP
H.TOP
6
0
97
14
18
4
CİTRİNE
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
58.00
A.ALPAGUT
ANNABELLA SPONZA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
7
0
4
10
19
5
JEZEBEL
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
BURCU FİLİBELİ
MEH.KAYA
4
30
452
71
17
1.30.83
6
KILLER QUEEN
3y d d
KULOĞLU
58.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
10
24
6-89573
5
9
1.32.52
7
MA BAKER
3y d d
SCARFACE
56.00
B.M.MIRIKAP
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
9
0
0
67
19
8
MAKE US HAPPY
3y d d
DUTYFREE
58.00
Ç.OK
İSA ÖZSAKALLI
T.ALTINOVA
11
0
8
10
19
9
MİRANIN GÜLÜ
3y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
K.GÖKÇEAP
A.EFE KANMAN
MEH.KAYA
8
0
6
10
19
10
MÜRÜVVET SULTAN
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
F.YÜKSEL
HASAN BEKTAŞ
AL.BEKTAŞ
3
0
4
10
19
11
QUEEN AKARCA
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
M.M.BİLGİNAP
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
1
19
07-6
56
17
1.33.31
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖREBE
7y d k
COUNTRY REEL (USA)
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
4
74
77-1223
14
18
2.16.35
2
FRESH YOURSELF
5y d k
AFTER MARKET (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
7
78
172-345
21
17
2.15.63
3
GLABELLA
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
56.00
A.ALPAGUT
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
2
90
3112-11
21
20
4
MISS ELENI
9y d k
CLODOVIL (IRE)
56.00
A.KÜRÜNDÜK
NAZENİN SERFİCELİ
Y.PETEK
3
95
197217
60
19
5
HAYRİŞİM
4y a k
APPROVE (IRE)
55.00
M.ÇİÇEK
FARUK ATEŞ
MEH.KAYA
6
65
055-241
10
20
6
HEADS ABOVE
4y d k
MY GRANDSON (GB)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
59
93-8616
18
19
2.22.87
7
INNOCENT GHOST
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
1
60
8524-74
13
16
8
PRENSES BESO
4y a k
DUTYFREE
54.00
H.ŞİMŞEK
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
S.ÖMEROĞLU
8
35
308-007
10
14
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLAS GÜLÜ
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.ÖZEN
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
11
17
99-674
14
15
1.32.05
2
BEAUTIFUL HOUSE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
MER.ÇELİK
VEHPİ GÜZELOCAK
H.AKYOL
2
26
675-483
14
14
1.31.06
3
BUENA SUERTE
3y d d
TOCCET (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
UFUK TALAT KORKUT
B.ARAS
8
23
84-54
14
16
1.30.55
4
ÇİĞDEMİN RÜZGARI
3y d d
RED GIANT (USA)
56.00
ALP.OLUKAP
MEHMET YILDIRIM
M.ZELYURT
7
10
00-0
52
17
1.34.37
5
EFSANE KIZ
3y d d
KANEKO
56.00
B.M.MIRIKAP
GÜVEN ŞAHLI
B.TURGUL
3
0
7
10
19
6
ELİZİM
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
D.PALAUR
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
6
0
7
10
19
7
MAGIC STAR
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
58.00
B.KURDU
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
4
35
356-032
14
15
1.33.32
8
OSAKA
3y a d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
S.AKŞINAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
1
27
94-963
14
15
1.33.21
9
ÖYKÜ SULTAN
3y a d
DEHA
58.00
M.ÇİÇEK
OĞUZ İKEN
MEH.KAYA
9
33
53-3264
9
16
1.30.02
10
SILENT RAIN
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
10
27
5250-89
23
14
1.31.36
11
SORAYYA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.M.BİLGİNAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
5
29
78-652
14
15
1.31.31
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RECO
7y d g
FAIRSON
60.00
H.GÜNAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
11
52
657468
7
6
2.02.60
2
DYMAXION
10y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
O.KIZILDAŞAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
14
52
9-48280
7
10
2.00.32
3
HANDSOME MAN
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
61.00
M.ÇİÇEK
ÖZGÜR DEMİR
M.ASLAN
12
52
5-211-2
24
19
2.04.32
4
JAK VJETAR
5y d k
TOROK (IRE)
60.50
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
M.KARACA
10
51
28040-1
16
20
2.03.82
5
KING WINNER
5y d a
KANEKO
58.00
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
9
48
7-45137
9
18
2.03.62
6
GO FOR THE AFTER
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.50
B.M.MIRIKAP
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
13
45
4-31129
7
18
2.05.01
7
KESKİN NİŞANCI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
M.GÖNÜLTAŞ
HAKAN AGAR
T.BAĞCI
8
44
5-21588
127
17
2.04.79
8
URLA ZAMANI
9y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
56.50
MER.ÇELİK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
39
8-22641
17
20
2.02.16
9
WELLBORN
4y d a
KALİMDOR
53.00
M.M.BİLGİNAP
CELİL İYİDOĞAN
B.TURGUL
1
38
6686-45
17
13
2.04.05
10
TROJEN FLY
4y a a
TROJEN HORSE
52.00
B.ÇIĞLAAP
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
7
34
35-5765
10
15
2.05.55
11
ONUR
4y d k
AENEAS
51.50
A.OLUK
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
15
33
9-76540
10
13
2.05.45
12
SANTORONI GIRL
4y d k
APPROVE (IRE)
51.50
D.PALAUR
ASLAN SAVAŞAN
R.AYDOĞAN
2
33
23688-9
10
14
2.06.24
13
DREAM SOLDIER
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.50
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
6
33
40057-7
23
12
2.04.62
14
ELBRUZ
4y a g
BOSPORUS (IRE)
50.50
K.GÖKÇEAP
NUSRET ÖZBAĞ
S.YANIK
5
31
594078
59
11
2.05.15
15
DR MIRACLE
4y a a
DR FONG (USA)
50.00
O.YILDIZ
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
3
21
70804-6
50
12
2.06.44
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELALI TUMBUL
5y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
M.KAYA
REŞİT TUMBUL
M.BAYRAKTAR
2
91
132-222
18
19
1.22.95
2
ATİK ATİK
5y a a
ÖZGÜNHAN
56.00
G.KOCAKAYA
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
3
79
314-263
16
16
1.22.36
3
GOLDEN KING
7y k a
TURBO
56.00
H.KARATAŞ
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
4
90
101-735
16
17
1.21.87
4
KELEŞHAN
6y d a
ÖZDURAN
53.00
F.ARSLANAP
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
5
69
521-464
14
17
1.21.53
5
SİNOPLU MERVE
5y k k
BİLGİN
56.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
89
3-67125
13
18
1.21.57
6
SON OĞUL
7y a a
BİLGİN
56.00
M.ÇİÇEK
M.HAKAN ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
6
89
3154-22
16
19
1.20.78
7
TEKİNER
7y a a
ALTAHA
53.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
8
67
341-656
16
17
1.20.25
8
AKALP
9y k a
ALPAK
56.00
MER.ÇELİK
NAİL BURAK AKGÜN
V.KELLECİ
7
74
6546-48
4
13
1.19.84
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALGANHAN
5y k a
ALGANBEY
59.00
B.M.MIRIKAP
HÜLYA TEMEL
C.AYDOĞAN
2
89
3211-11
17
20
2.16.44
2
BİCEROĞLU
6y k a
KOCABEY
59.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
5
69
80-2311
14
20
2.20.35
3
ÇALTEPE
6y a a
AYABAKAN
59.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
8
100
637-475
18
20
2.14.51
4
EGEBERK
6y k a
KAFKAS ŞAHI
59.00
K.TOKAÇOĞLU
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
6
104
155-455
8
20
2.17.02
5
ERTEMİZ
8y d a
DEMİRKAZIK
59.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
99
46-3314
10
20
2.15.52
6
GOBEN
7y k a
TURBO
59.00
MER.ÇELİK
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
3
81
535452
9
17
2.17.02
7
HASKARACA
5y k a
CİHANSER
59.00
N.AVCİ
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
86
8-43264
17
16
2.16.35
8
ILDIRLI
5y a a
TURBO
59.00
H.KARATAŞ
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
1
91
47-2132
10
18
2.19.00
9
KARDEŞCAN
5y a a
TURBO
59.00
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
M.CAN
10
105
3112-11
35
20
2.13.47
10
KIZILHAN
9y a a
SABURAY
59.00
Ç.OK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
9
83
1-87795
10
15
2.13.39
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON NOKTA
3y d e
DUTYFREE
56.00
H.ŞİMŞEK
CANER KAMAN
H.DURMUŞ
8
53
85-1271
16
20
2.13.06
2
ADAHAN
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
N.AVCİ
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
7
45
22-1433
9
17
3
BAY ARTU
3y d e
LION HEART (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
3
57
15-2614
13
19
4
BOUKEPHALOS
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
B.M.MIRIKAP
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
6
44
242-126
21
18
5
HARPUT KALESİ
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
M.REŞAT AKKAN
İ.UZUN
1
40
99-4123
16
18
2.14.42
6
PRIME RUNNER
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
4
53
612-133
14
18
7
DÖKERBOSS
3y d e
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.KARATAŞ
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
5
56
2419-51
9
20
8
SERÜVEN
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
GÖKH.GÖKÇE
GÜLÇİN KUNDAKÇI
Ş.ÖZGÜR
2
46
22415-2
7
18
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VASEEM
8y a a
TARHAN
60.00
B.BÜLBÜLAP
NURULLAH ASTAN
MEH.KAYA
16
55
067043
66
10
1.51.14
2
KAPIDAĞ
6y a a
ZİGANA
57.00
M.KAYİŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
49
9106-58
14
16
1.53.63
3
ABHER
8y k a
KARACA.5
59.50
M.ÇİÇEK
SELDA KARACA
MEH.KAYA
15
48
67-1324
16
17
1.53.39
4
TUĞTEKİN
6y d a
DEHA
57.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
13
48
000051
9
20
5
ÇOK YAKIN
6y k a
SAVABEY
53.50
N.AVCİ
EBUL KASIM AVCI
B.TURGUL
14
36
3645-16
11
19
6
GENÇBERK
7y a a
KARA YAĞIZ
53.50
O.YILDIZ
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ÖMEROĞLU
17
36
76-6214
19
19
1.54.63
7
ÖZÇOCUK
7y k a
ÖZHABER
53.00
MER.ÇELİK
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
7
35
6-51902
16
17
1.53.86
8
RODRIGUEZ
5y k a
ARASLI
53.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET ÖKSÜZ
R.YILDIZ
8
35
810-306
10
16
1.54.12
9
KARAŞÖVALYE
7y a a
YALAZ
52.00
F.ARSLANAP
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
6
33
0389-09
13
12
1.56.03
10
MUHSİN
6y a a
BOZOK
51.50
S.İPEK
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
1
32
72007-7
13
3
11
YENER
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.50
B.M.MIRIKAP
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
3
32
5-05933
9
15
1.55.20
12
GÜL YELELİ
5y k k
ATOMKARINCA
50.00
O.KIZILDAŞAP
AYBERK TEZEL
M.BULUT
18
28
658-383
30
14
1.54.88
13
HABERYOLCUSU
5y a a
ÖZHABER
50.00
A.OLUK
MEHMET ARSLANPARÇASI
M.TEZEL
11
28
02854-9
45
8
14
DESTROYER
5y d a
TURBO
50.00
K.GÖKÇEAP
BURAK NİŞANCI
G.HALKATAŞ
12
26
72-5690
21
14
2.00.96
15
BOLKAR DAĞI
5y a a
UFUKBİR
50.00
ONUR ÖZ
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
9
24
70608-0
29
8
16
AĞA BABAM
5y a a
KOCAREİS
50.00
B.ÇIĞLAAP
SELDA KARACA
MEH.KAYA
5
22
7867-57
14
6
1.54.88
17
ONDÖRTŞUBAT
5y k a
KAMAN
50.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
4
20
686-405
13
10
1.55.11
18
BARUTEFE
6y k a
BİLGİN
50.00
CEM ŞEN
NECATİ BOZKURT
E.KARAKAZAN
10
18
00-794-0
53
6
1.56.08
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPION ACTION (SAF)
3y d e
60.00
E S NGWANE
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
1
0
0
0
2
MAMMA'S BOY (SAF)
4y d g
60.00
W AGRELLA
GARY CITRON
TONY RIVALLAND
2
55
455765-
60
0
3
BLACK AND GOLD (SAF)
3y d g
57.50
K STRYDOM
DR T STEYN D N STE
WENDY WHITEHEAD
3
35
00-0
14
0
4
BELIEVE ACHIEVE (SAF)
3y d e
60.00
D SCHWARZ
I D HOWARD MISS W
WENDY WHITEHEAD
4
60
9650-87
25
0
5
CAULDRON (SAF)
3y a g
60.00
M YENI
G G PALMER
GARETH VAN ZYL
5
66
9084-0
14
0
6
PINEVIEW (SAF)
3y d g
60.00
S RANDOLPH
G NAIDOO
LOWAN DENYSSCHEN
6
0
8
14
0
7
CRUSADE'S STAR (SAF)
4y d g
60.00
R DANIELSON
A D MELLOR B D VAN
LOWAN DENYSSCHEN
7
61
6057-44
25
0
8
AFTER THE RAIN (SAF)
3y k e
60.00
A MARCUS
G G PALMER
GARETH VAN ZYL
8
0
0
0
9
MR CAT (SAF)
3y a g
60.00
.
A D C A FERNANDES
GAVIN VAN ZYL
17
0
0
0
10
TRUMPET VOLUNTARY (SAF)
4y d g
60.00
A ARRIES
A E CARLISLE A K
MARK DIXON
10
62
7092-27
14
0
11
PARALLEL UNIVERSE (SAF)
3y a g
60.00
S VEALE
J R M TOSTEE, D D B
DENNIS DRIER
11
61
980-59
14
0
12
QUATRO AIR (SAF)
4y a a
60.00
S MOODLEY
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
12
0
0
0
13
QUEST FOR THE BEST (SAF)
3y d g
60.00
T GODDEN
W CHOW
DUNCAN HOWELLS
13
0
0
0
14
RAISE THE STANDARD (SAF)
3y a g
60.00
K SAKAYI
A S TOMBE
GARTH PULLER
14
0
6-
79
0
15
DAVI (SAF)
3y d g
60.00
A MGUDLWA
W S GEYSER, TONY JEL
GARTH PULLER
15
56
00-8
25
0
16
VICTORY TWIST (SAF)
3y d g
60.00
D DILLON
P C RIVALLAND
TONY RIVALLAND
16
0
9
25
0
17
FORT DAWN (SAF)
3y d g
60.00
B JACOBSON
D CHETTY, N NAIDOO,
GARTH PULLER
9
0
0
21
0
18
JAWS (SAF)
3y d g
60.00
.
V NAMCHUNDER
LOWAN DENYSSCHEN
0
55
099-
64
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRINGBACKTHEMONEY (SAF)
3y a g
60.00
M YENI
R L HUGHES
NATHAN KOTZEN
1
63
7507-86
21
0
2
KOMODOSAN (SAF)
3y d g
57.50
K STRYDOM
INTERNATIONAL RACING
CARL HEWITSON
2
66
0-40
21
0
3
PROTEA PRIDE (SAF)
3y d g
60.00
D SCHWARZ
HOLLYWOOD SYNDICATE
CORINNE BESTEL
3
70
0-05
14
0
4
SONJADOR (SAF)
4y a g
60.00
S MOODLEY
S R S P ROSSEAU
MICHAEL ROBERTS
4
66
3554-42
14
0
5
THE GAUL (SAF)
4y a g
60.00
B JACOBSON
K A UNGERER, P B HOS
GARTH PULLER
5
62
74737-3
21
0
6
DONE AND DUSTED (SAF)
3y d g
60.00
G WRIGHT
M G SALTER
JULIE GUTHRIE
6
59
88-86
14
0
7
COROMANDEL (SAF)
3y d e
60.00
A MARCUS
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
7
71
755-4
21
0
8
NATIONAL UNITY (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
WILGERBOSDRIFT PTY L
GARETH VAN ZYL
8
0
0
0
9
SPACE NEWS (SAF)
3y d g
56.00
K A BREWER
CARL HEWITSON
CARL HEWITSON
9
66
000-4
14
0
10
LADY OF LUTETIA (SAF)
4y d k
56.50
K DE MELO
MS J V BORG, S M JER
PAUL LAFFERTY
10
68
527226-
64
0
11
STAFF SERGEANT (SAF)
4y d g
60.00
J GATES
K D VERMEULEN
JULIE GUTHRIE
11
62
444045-
127
0
12
MR PIGALLE (SAF)
3y d g
60.00
D DILLON
S HEPBURN-BROWN
PETER MUSCUTT
12
72
27-52
27
0
13
GUISEPPI'S SONG (SAF)
3y d e
60.00
S RANDOLPH
A REYNOLDS MJO RAC
M J ODENDAAL
13
0
0-0
21
0
14
TORBEN SPIRIT (SAF)
4y d g
60.00
L J FERRARIS
D SHAWE
DENNIS BOSCH
14
60
306597-
127
0
15
BRING ME SUNSHINE (SAF)
3y d e
60.00
A MGUDLWA
TONY JELINSKI
GARTH PULLER
15
0
00
21
0
16
DIAMOND MASTER (SAF)
3y d g
60.00
.
D S BOSCH H C N DA
DENNIS BOSCH
0
60
000-67
21
0
17
GLOUCESTERSHIRE (SAF)
4y d a
60.00
.
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
24
00508-0
35
0
18
GOTITALL (SAF)
3y d g
60.00
.
D NAICKER
GAVIN VAN ZYL
0
62
08680-6
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPEN PRIDE (SAF)
6y d g
59.50
K DE MELO
M L P RATTRAY
DEAN KANNEMEYER
1
86
7-4846-6
25
0
2
HIGH GREEN (SAF)
6y d g
53.50
L J FERRARIS
STEP ASIDE SYNDICATE
LOWAN DENYSSCHEN
2
74
37907-2
32
0
3
VITUS BEIRING (SAF)
3y a g
53.00
G WRIGHT
K SOAL
DOUG CAMPBELL
3
80
8725-73
21
0
4
COUNT MARSH (SAF)
3y d g
52.50
S VEALE
P J KALIL, G C KALIL
R A HILL/S R HILL
4
82
55021-3
25
0
5
TOMMY GRAND (SAF)
6y d g
52.00
K SAKAYI
N KOTZEN JNR, K M CH
NATHAN KOTZEN
5
66
3700-00
18
0
6
SPRING FLING (SAF)
5y d g
55.00
A MGUDLWA
ANTHONY ATTIEH, JIMM
GLEN KOTZEN
6
77
0906-71
35
0
7
TEICHMAN (SAF)
4y d g
55.50
D SCHWARZ
G S PERKINS, I D HOW
WENDY WHITEHEAD
7
78
34221-9
25
0
8
FOLLOW MY PATH (SAF)
4y d g
52.00
E S NGWANE
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
8
65
0827-59
14
0
9
DIVINE HUGH (SAF)
5y d g
52.00
J GATES
D KIESWETTER IAN R
PETER MUSCUTT
9
71
21610-0
21
0
10
AL'S MY DADDY (SAF)
4y d g
56.50
A MARCUS
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
10
80
11357-6
25
0
11
MASTER VISION (SAF)
4y d g
53.50
M YENI
VANASHREE ANANT SI
NATHAN KOTZEN
11
73
1-4090-7
35
0
12
MASTER TOBE (SAF)
4y d g
54.50
A ARRIES
M LIONTARIDES
MARK DIXON
12
76
07811-0
32
0
13
HEY BILL (SAF)
3y a g
52.00
S MOODLEY
W R DOBEYN, C T CROW
MICHAEL ROBERTS
13
81
315-9
32
0
14
FIGHT SONG (SAF)
3y d g
60.00
W KENNEDY
G G PALMER D PALME
GARETH VAN ZYL
14
97
1041-94
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACK OF HEARTS (SAF)
5y d g
60.00
L J FERRARIS
A JUGNIEK, A CHOWTEE
GARTH PULLER
1
83
25249-0
25
0
2
DREAM DESTINY (SAF)
5y d g
52.00
M YENI
E LAI - THOM D CHI
KUMARAN NAIDOO
2
64
4022-56
28
0
3
WORLD CRUISE (SAF)
6y d g
52.00
J GATES
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
3
55
9-0436-0
41
0
4
MRS HOTLINE (SAF)
4y d k
57.50
D DILLON
HOLLYWOOD SYNDICATE
PETER MUSCUTT
4
79
0172-93
21
0
5
TWICE GOLDEN (SAF)
4y d g
59.00
A MARCUS
K A UNGERER
GARTH PULLER
5
82
698472-
64
0
6
RUN TO DENMARK (SAF)
5y k g
59.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
6
81
4213-23
25
0
7
THE APPEAL (SAF)
5y d g
53.50
S MOODLEY
L BRUNCHAULT
ALYSON WRIGHT
7
70
5-136-72
27
0
8
SAINT PHILIP (SAF)
5y d g
52.00
A MGUDLWA
G B PULLER
GARTH PULLER
8
64
19346-4
28
0
9
PROSPERO (SAF)
3y d g
52.00
J L SAMUEL
MERVYN SINGH DR MI
KUMARAN NAIDOO
9
74
4518-99
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM CHASER (SAF)
3y d g
60.50
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
1
85
5035-1
53
0
2
IMPARTIAL (SAF)
3y d e
58.50
K SAKAYI
F P VICKERS, R A KHA
MICHAEL ROBERTS
2
81
3431-7
32
0
3
PRINCEKRESH (SAF)
3y d g
60.50
A MARCUS
D NAICKER
GARETH VAN ZYL
3
85
1-600-64
28
0
4
PACIFIC WINTER (SAF)
4y d g
56.50
J L SAMUEL
M N PRINSLOO R R H
TIENIE PRINSLOO
4
71
740-739
27
0
5
CALVINO (SAF)
3y d g
53.00
M YENI
P RAMBARAS MISS TR
KUMARAN NAIDOO
5
70
21287-0
21
0
6
BLAZE OF SILK (SAF)
6y a g
61.50
D SCHWARZ
C M BESTEL G M M B
CORINNE BESTEL
6
78
4506-54
7
0
7
KINGS ROAD (SAF)
4y d g
58.00
G PIETERSE
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
7
82
039-413
7
0
8
VALIENTE (SAF)
4y a g
56.50
K STRYDOM
J A SCHOLTZ P B GI
PETER MUSCUTT
8
76
8331-49
32
0
9
ALFONSA SPAGONI (SAF)
5y d g
54.50
K DE MELO
KINMOUNT RACING SYND
MARK DIXON
9
67
4266-92
21
0
10
HAMPTON COURT (SAF)
6y d g
56.00
W KENNEDY
M J RODRIGUES G B
DENNIS BOSCH
10
70
402-272
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORD OF THE MANOR (SAF)
4y d g
60.50
K DE MELO
TREVOR ROBIN DENMA
MARK DIXON
1
70
07216-0
56
0
2
BOHEMIAN LAD (SAF)
3y d g
58.00
S RANDOLPH
P D ROBINSON
DOUG CAMPBELL
2
75
0046-51
42
0
3
AL JACKMAN (SAF)
5y d g
52.00
M YENI
G S PERKINS, M A CHR
WENDY WHITEHEAD
3
52
8557-65
27
0
4
KURT'S APPROVAL (SAF)
6y d g
55.50
D SCHWARZ
P D JULES
CHRIS ERASMUS
4
60
4047-79
14
0
5
FEVER (SAF)
4y a g
54.50
L J FERRARIS
PRAVEEN MOHANLALL, D
DENNIS BOSCH
5
58
50062-2
55
0
6
CHEROKEE CHIEF (SAF)
4y d g
56.50
G WRIGHT
G B PULLER
GARTH PULLER
6
62
2108-40
27
0
7
ALADO'S PRIDE (SAF)
3y d g
58.50
S MOODLEY
S VILJOEN
MICHAEL ROBERTS
7
76
87441-5
28
0
8
PROUD WARRIOR (SAF)
4y d g
56.00
W KENNEDY
B KALIAN
ALYSON WRIGHT
8
61
4730-77
28
0
9
DOUBLE GEMINI (SAF)
6y a g
59.00
D DILLON
D G RODEL, A R SMITH
SHANE HUMBY
9
67
342551-
79
0
10
ROCK WITH ME (SAF)
4y d g
59.50
T GODDEN
R HURCHUND
KUMARAN NAIDOO
10
68
02601-6
55
0
11
LINNBARA (SAF)
4y d g
57.00
S VEALE
W N FROST
NATHAN KOTZEN
11
63
6652-31
41
0
12
SMART SOX (SAF)
4y d g
57.50
J L SAMUEL
R R HARRIS
TIENIE PRINSLOO
12
64
490-780
14
0
13
WINTERTIME (SAF)
4y k k
57.50
R DANIELSON
L L CUNHA
M J ODENDAAL
13
64
0-24150-
123
0
14
CHEWBACA (SAF)
4y d g
60.50
.
S PLATTNER
ANDRE NEL
0
70
53419-
90
0
15
GAVEL STRIKE (SAF)
3y a e
59.50
.
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
0
78
31666-7
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
H TWO O (SAF)
3y d e
58.00
S MOODLEY
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
1
75
9-821
28
0
2
MAMBO SYMPHONY (SAF)
6y d g
58.50
D DILLON
E LITTLE
GARTH PULLER
2
66
509-636
14
0
3
VIKING RED (SAF)
7y a g
54.00
J GATES
P H DE LACY, G W WHI
FRANK ROBINSON
3
57
2516-73
27
0
4
POWER TO COMMAND (SAF)
4y d g
58.50
A ARRIES
B J SAHD
MICHAEL MILLER
4
66
77617-0
28
0
5
COOL APACHE (SAF)
3y d d
58.00
W KENNEDY
LUCKY VEST 12 CC NOM
GAVIN VAN ZYL
5
75
721-036
27
0
6
MIGHTY SMART (SAF)
4y k g
57.50
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
PAUL LAFFERTY
6
64
53240-3
14
0
7
A WHOLE NEW WORLD (SAF)
3y d g
56.00
K STRYDOM
INTERNATIONAL RACING
CARL HEWITSON
7
76
6174-21
27
0
8
KING'S COVE (SAF)
5y a g
56.50
S VEALE
WINNING POST SPORTSB
DOUG CAMPBELL
8
62
0610-81
41
0
9
BHAKKA (SAF)
4y d g
59.50
S RANDOLPH
HOLLYWOOD SYNDICATE
DARRYL MOORE
9
68
49903-1
28
0
10
TIGER TANK (SAF)
4y d a
59.50
M YENI
MONTY RACING PTY LTD
NATHAN KOTZEN
10
68
52213-4
27
0
11
DINETTO (SAF)
4y d g
55.50
K DE MELO
H F T LIN
MARK DIXON
11
60
50590-0
28
0
12
POLICY TARGET (SAF)
4y d g
59.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
12
67
02222-1
32
0
13
FINAL OCCASION (SAF)
5y d g
57.00
T GODDEN
D S BOSCH PRAVEEN
DENNIS BOSCH
13
63
8979-63
28
0
14
ROY'S PHYSCO (AUS)
6y d g
60.50
.
ROY MOODLEY
ALYSON WRIGHT
0
70
605-248
14
0
15
DOM SEGUIDOR (SAF)
7y a g
52.00
.
R BUNDHUN
WENDY WHITEHEAD
0
46
595885-
83
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUANN (USA)
4y a k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ANDREW SCHMITT
KELSEY DANNER
1
82
1
57
0
2
FREEZER BURN (USA)
4y a k
54.50
EDGARD J. ZAYAS
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
2
57
155-572
9
0
3
HOLD THE APPLAUSE (CAN)
4y d k
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SPAN INVESTMENTS INC
ROHAN CRICHTON
3
69
43328-2
29
0
4
MISS OVER THERE (USA)
4y a k
54.50
TYLER GAFFALIONE
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
4
64
0017-03
21
0
5
DANCING DESTROYER (USA)
4y a k
54.50
CARLOS D. LUGO
WINNER CIRCLE RACING
ENRIQUE TORRES
5
62
362526
127
0
6
JUST SMOK'N (USA)
4y a k
54.50
PACO LOPEZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
6
56
0176-85
7
0
7
COOKIE COVE (USA)
5y k k
54.50
JOSE L. ORTIZ
NODA BROTHERS, LLC
JOSE NODA-FERNANDEZ
7
61
5325-72
21
0
8
ILL WILL (USA)
4y a k
54.50
VICTOR LEBRON
D. J. STABLE LLC
JOSEPH F. ORSENO
8
60
8668-71
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:08 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARVARD (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
WINSTAR FARM LLC AND
RODOLPHE BRISSET
1
0
0
0
2
CORRADO (USA)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
COURTLANDT FARMS
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
2
0
0
0
3
PUBLICLY AVAILABLE (USA)
3y k e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
3
0
0
0
4
AMERICAN PRINCE (USA)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
IRVING M. COWAN
RALPH E. NICKS
4
0
0
0
5
DUPUIS (USA)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LOW, LAWANA L. AND R
TODD A. PLETCHER
5
68
8
21
0
6
NACO (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
6
62
6-7
21
0
7
FULL CHARGE (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPILL THE TEA (USA)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
E-RACING.COM AND MOO
BRIAN A. LYNCH
1
69
2-7
45
0
2
FIRST HOUR (USA)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WINSTAR STABLEMATES
TODD A. PLETCHER
2
70
62
27
0
3
CANDY JAR (USA)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
3
69
4-2
42
0
4
IN VAIN (USA)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
4
60
87-43
30
0
5
ACTUALLY (USA)
3y a d
53.50
EDGAR S. PRADO
JACK SWAIN, III
H. GRAHAM MOTION
5
64
984
59
0
6
TREVISE (USA)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
MAGNIFICO LLC AND LI
CHRISTOPHE CLEMENT
6
0
0
0
7
ZIA'S SONG (USA)
3y a d
53.50
JAVIER CASTELLANO
STEFANIA FARMS, LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
66
56-8
34
0
8
NEVER AT ALL (FR)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
8
73
4
27
0
9
BLACK SWAN (USA)
3y d d
53.50
COREY J. LANERIE
ASHBROOK FARM AND DA
GEORGE R. ARNOLD, II
9
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CREATE AGAIN (USA)
6y a g
52.00
EDGARD J. ZAYAS
SERVICIOS Y CONSTRUC
VICTOR BARBOZA, JR.
1
94
615212
59
0
2
FORT PECK (USA)
6y d g
53.50
JOSE L. ORTIZ
MARK FARRAR
MICHAEL A. TOMLINSON
2
89
60123-4
30
0
3
MAX K. O. (USA)
5y a a
52.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL DUBB
MICHAEL J. MAKER
3
90
55189-8
42
0
4
GLORY OF FLORIDA (USA)
5y a a
54.00
JAVIER CASTELLANO
GLENN FAGAN
LAURA CAZARES
4
93
3324-22
30
0
5
QUENANE (USA)
7y d g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
IAB STABLES AND FRAL
TAMARA L. LEVY
5
97
6418-41
30
0
6
BLESSED JOURNEY (USA)
4y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
6
93
2411-41
27
0
7
DANVILLE (USA)
4y d g
52.50
ANGEL S. ARROYO
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
7
92
14331-9
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEEDING FRENZY (USA)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
1
0
0
0
2
SPOTTERS HILL (IRE)
3y d e
53.50
JUNIOR ALVARADO
WINSTAR FARM LLC AND
WILLIAM I. MOTT
2
0
0
0
3
AGENT CREED (USA)
3y a e
53.50
ANGEL S. ARROYO
NEWTOWN ANNER STUD F
JOHN C. KIMMEL
3
0
0
0
4
GINSBURNED (USA)
3y a e
53.50
ROBBY ALBARADO
ASHBROOK FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
4
0
0
0
5
AVENUE (USA)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
LAPENTA, ROBERT V.,
TODD A. PLETCHER
5
92
2
28
0
6
SOUTHERN DISTRICT (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
6
0
0
0
7
CAMBI LION (USA)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
JAN NAIFY
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
7
84
6
42
0
8
WARN (USA)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WEST POINT THOROUGHB
CHRISTOPHE CLEMENT
8
0
0
0
9
STATEN ISLAND (USA)
3y a e
53.50
VICTOR LEBRON
AVERAGE JOE RACING S
JEFF ENGLER
9
0
0
0
10
CELLIST (USA)
3y d e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
10
76
5
42
0
11
CARROBIO (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ZILLI RACING STABLES
MICHAEL P. DE PAULO
11
46
02-2
24
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TONS OF GOLD (USA)
4y d a
56.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
1
76
596-322
6
0
2
PURECRAZIDUDE (USA)
4y d g
56.00
ANGEL S. ARROYO
BELLA INIZIO FARM
JENA M. ANTONUCCI
2
77
6433-43
27
0
3
MEMORABLE (USA)
4y d g
56.00
EDGAR S. PRADO
LYDIA VILLAFANE
PEDRO J. SOBARZO
3
62
802-007
6
0
4
IT'S A RISK (USA)
4y a a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
4
67
3661-43
22
0
5
MIDNIGHT WHISKEY (USA)
4y a g
56.00
EDGARD J. ZAYAS
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
5
72
8566-31
17
0
6
CHILL HAZE (USA)
4y a g
56.00
LEONEL REYES
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
6
62
217-617
20
0
7
SENZAZIONE (USA)
4y d g
56.00
RAJIV MARAGH
IREM OKDEMIR
MURAT SANCAL
7
70
423-196
27
0
8
COOL HAND COOP (USA)
5y d g
56.00
PACO LOPEZ
RPS RACING STABLE LL
JANE CIBELLI
8
79
1135-43
17
0
9
SAINT LARNED (USA)
5y a g
56.00
JUNIOR ALVARADO
2 ROMEO LLC
JESUS LANDER
9
74
2729-54
27
0
10
BABY BROTHER (USA)
4y d g
56.00
MARCOS MENESES
GODFREY WORRIE
STEVE BUDHOO
10
65
5618-60
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HE'SPUREGOLD (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
ROSELAND FARM STABLE
MICHELLE NIHEI
1
81
32-3
42
0
2
ALEXANDER VALLEY (USA)
3y d e
53.50
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
2
71
6-2
42
0
3
STRAIGHT UP GUY (USA)
3y d g
53.50
JAVIER CASTELLANO
LINDA MERRITT
PATRICK L. BIANCONE
3
77
35
10
0
4
PREGAME (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ASHBROOK FARM, DUNNE
GEORGE R. ARNOLD, II
4
66
3-9
35
0
5
MEGAYACHT (USA)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ROBERT S. EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
5
0
0
0
6
ADVANCED PLACEMENT (USA)
3y d e
53.50
PACO LOPEZ
AMERMAN RACING LLC
BRIAN A. LYNCH
6
79
5-5
28
0
7
MY SEA COTTAGE (IRE)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
7
58
6-3
28
0
8
POTUS (USA)
3y d e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
WOODFORD RACING, LLC
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
8
0
0
0
9
GREY STREAK (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
9
0
0
0
10
AVIANO (USA)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
10
85
2-32
27
0
Scottsville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPION ACTION (SAF)
3y d e
60.00
E S NGWANE
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
1
0
0
0
2
MAMMA'S BOY (SAF)
4y d g
60.00
W AGRELLA
GARY CITRON
TONY RIVALLAND
2
55
455765-
60
0
3
BLACK AND GOLD (SAF)
3y d g
57.50
K STRYDOM
DR T STEYN D N STE
WENDY WHITEHEAD
3
35
00-0
14
0
4
BELIEVE ACHIEVE (SAF)
3y d e
60.00
D SCHWARZ
I D HOWARD MISS W
WENDY WHITEHEAD
4
60
9650-87
25
0
5
CAULDRON (SAF)
3y a g
60.00
M YENI
G G PALMER
GARETH VAN ZYL
5
66
9084-0
14
0
6
PINEVIEW (SAF)
3y d g
60.00
S RANDOLPH
G NAIDOO
LOWAN DENYSSCHEN
6
0
8
14
0
7
CRUSADE'S STAR (SAF)
4y d g
60.00
R DANIELSON
A D MELLOR B D VAN
LOWAN DENYSSCHEN
7
61
6057-44
25
0
8
AFTER THE RAIN (SAF)
3y k e
60.00
A MARCUS
G G PALMER
GARETH VAN ZYL
8
0
0
0
9
MR CAT (SAF)
3y a g
60.00
.
A D C A FERNANDES
GAVIN VAN ZYL
17
0
0
0
10
TRUMPET VOLUNTARY (SAF)
4y d g
60.00
A ARRIES
A E CARLISLE A K
MARK DIXON
10
62
7092-27
14
0
11
PARALLEL UNIVERSE (SAF)
3y a g
60.00
S VEALE
J R M TOSTEE, D D B
DENNIS DRIER
11
61
980-59
14
0
12
QUATRO AIR (SAF)
4y a a
60.00
S MOODLEY
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
12
0
0
0
13
QUEST FOR THE BEST (SAF)
3y d g
60.00
T GODDEN
W CHOW
DUNCAN HOWELLS
13
0
0
0
14
RAISE THE STANDARD (SAF)
3y a g
60.00
K SAKAYI
A S TOMBE
GARTH PULLER
14
0
6-
79
0
15
DAVI (SAF)
3y d g
60.00
A MGUDLWA
W S GEYSER, TONY JEL
GARTH PULLER
15
56
00-8
25
0
16
VICTORY TWIST (SAF)
3y d g
60.00
D DILLON
P C RIVALLAND
TONY RIVALLAND
16
0
9
25
0
17
FORT DAWN (SAF)
3y d g
60.00
B JACOBSON
D CHETTY, N NAIDOO,
GARTH PULLER
9
0
0
21
0
18
JAWS (SAF)
3y d g
60.00
.
V NAMCHUNDER
LOWAN DENYSSCHEN
0
55
099-
64
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRINGBACKTHEMONEY (SAF)
3y a g
60.00
M YENI
R L HUGHES
NATHAN KOTZEN
1
63
7507-86
21
0
2
KOMODOSAN (SAF)
3y d g
57.50
K STRYDOM
INTERNATIONAL RACING
CARL HEWITSON
2
66
0-40
21
0
3
PROTEA PRIDE (SAF)
3y d g
60.00
D SCHWARZ
HOLLYWOOD SYNDICATE
CORINNE BESTEL
3
70
0-05
14
0
4
SONJADOR (SAF)
4y a g
60.00
S MOODLEY
S R S P ROSSEAU
MICHAEL ROBERTS
4
66
3554-42
14
0
5
THE GAUL (SAF)
4y a g
60.00
B JACOBSON
K A UNGERER, P B HOS
GARTH PULLER
5
62
74737-3
21
0
6
DONE AND DUSTED (SAF)
3y d g
60.00
G WRIGHT
M G SALTER
JULIE GUTHRIE
6
59
88-86
14
0
7
COROMANDEL (SAF)
3y d e
60.00
A MARCUS
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
7
71
755-4
21
0
8
NATIONAL UNITY (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
WILGERBOSDRIFT PTY L
GARETH VAN ZYL
8
0
0
0
9
SPACE NEWS (SAF)
3y d g
56.00
K A BREWER
CARL HEWITSON
CARL HEWITSON
9
66
000-4
14
0
10
LADY OF LUTETIA (SAF)
4y d k
56.50
K DE MELO
MS J V BORG, S M JER
PAUL LAFFERTY
10
68
527226-
64
0
11
STAFF SERGEANT (SAF)
4y d g
60.00
J GATES
K D VERMEULEN
JULIE GUTHRIE
11
62
444045-
127
0
12
MR PIGALLE (SAF)
3y d g
60.00
D DILLON
S HEPBURN-BROWN
PETER MUSCUTT
12
72
27-52
27
0
13
GUISEPPI'S SONG (SAF)
3y d e
60.00
S RANDOLPH
A REYNOLDS MJO RAC
M J ODENDAAL
13
0
0-0
21
0
14
TORBEN SPIRIT (SAF)
4y d g
60.00
L J FERRARIS
D SHAWE
DENNIS BOSCH
14
60
306597-
127
0
15
BRING ME SUNSHINE (SAF)
3y d e
60.00
A MGUDLWA
TONY JELINSKI
GARTH PULLER
15
0
00
21
0
16
DIAMOND MASTER (SAF)
3y d g
60.00
.
D S BOSCH H C N DA
DENNIS BOSCH
0
60
000-67
21
0
17
GLOUCESTERSHIRE (SAF)
4y d a
60.00
.
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
24
00508-0
35
0
18
GOTITALL (SAF)
3y d g
60.00
.
D NAICKER
GAVIN VAN ZYL
0
62
08680-6
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPEN PRIDE (SAF)
6y d g
59.50
K DE MELO
M L P RATTRAY
DEAN KANNEMEYER
1
86
7-4846-6
25
0
2
HIGH GREEN (SAF)
6y d g
53.50
L J FERRARIS
STEP ASIDE SYNDICATE
LOWAN DENYSSCHEN
2
74
37907-2
32
0
3
VITUS BEIRING (SAF)
3y a g
53.00
G WRIGHT
K SOAL
DOUG CAMPBELL
3
80
8725-73
21
0
4
COUNT MARSH (SAF)
3y d g
52.50
S VEALE
P J KALIL, G C KALIL
R A HILL/S R HILL
4
82
55021-3
25
0
5
TOMMY GRAND (SAF)
6y d g
52.00
K SAKAYI
N KOTZEN JNR, K M CH
NATHAN KOTZEN
5
66
3700-00
18
0
6
SPRING FLING (SAF)
5y d g
55.00
A MGUDLWA
ANTHONY ATTIEH, JIMM
GLEN KOTZEN
6
77
0906-71
35
0
7
TEICHMAN (SAF)
4y d g
55.50
D SCHWARZ
G S PERKINS, I D HOW
WENDY WHITEHEAD
7
78
34221-9
25
0
8
FOLLOW MY PATH (SAF)
4y d g
52.00
E S NGWANE
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
8
65
0827-59
14
0
9
DIVINE HUGH (SAF)
5y d g
52.00
J GATES
D KIESWETTER IAN R
PETER MUSCUTT
9
71
21610-0
21
0
10
AL'S MY DADDY (SAF)
4y d g
56.50
A MARCUS
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
10
80
11357-6
25
0
11
MASTER VISION (SAF)
4y d g
53.50
M YENI
VANASHREE ANANT SI
NATHAN KOTZEN
11
73
1-4090-7
35
0
12
MASTER TOBE (SAF)
4y d g
54.50
A ARRIES
M LIONTARIDES
MARK DIXON
12
76
07811-0
32
0
13
HEY BILL (SAF)
3y a g
52.00
S MOODLEY
W R DOBEYN, C T CROW
MICHAEL ROBERTS
13
81
315-9
32
0
14
FIGHT SONG (SAF)
3y d g
60.00
W KENNEDY
G G PALMER D PALME
GARETH VAN ZYL
14
97
1041-94
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACK OF HEARTS (SAF)
5y d g
60.00
L J FERRARIS
A JUGNIEK, A CHOWTEE
GARTH PULLER
1
83
25249-0
25
0
2
DREAM DESTINY (SAF)
5y d g
52.00
M YENI
E LAI - THOM D CHI
KUMARAN NAIDOO
2
64
4022-56
28
0
3
WORLD CRUISE (SAF)
6y d g
52.00
J GATES
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
3
55
9-0436-0
41
0
4
MRS HOTLINE (SAF)
4y d k
57.50
D DILLON
HOLLYWOOD SYNDICATE
PETER MUSCUTT
4
79
0172-93
21
0
5
TWICE GOLDEN (SAF)
4y d g
59.00
A MARCUS
K A UNGERER
GARTH PULLER
5
82
698472-
64
0
6
RUN TO DENMARK (SAF)
5y k g
59.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
6
81
4213-23
25
0
7
THE APPEAL (SAF)
5y d g
53.50
S MOODLEY
L BRUNCHAULT
ALYSON WRIGHT
7
70
5-136-72
27
0
8
SAINT PHILIP (SAF)
5y d g
52.00
A MGUDLWA
G B PULLER
GARTH PULLER
8
64
19346-4
28
0
9
PROSPERO (SAF)
3y d g
52.00
J L SAMUEL
MERVYN SINGH DR MI
KUMARAN NAIDOO
9
74
4518-99
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM CHASER (SAF)
3y d g
60.50
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
1
85
5035-1
53
0
2
IMPARTIAL (SAF)
3y d e
58.50
K SAKAYI
F P VICKERS, R A KHA
MICHAEL ROBERTS
2
81
3431-7
32
0
3
PRINCEKRESH (SAF)
3y d g
60.50
A MARCUS
D NAICKER
GARETH VAN ZYL
3
85
1-600-64
28
0
4
PACIFIC WINTER (SAF)
4y d g
56.50
J L SAMUEL
M N PRINSLOO R R H
TIENIE PRINSLOO
4
71
740-739
27
0
5
CALVINO (SAF)
3y d g
53.00
M YENI
P RAMBARAS MISS TR
KUMARAN NAIDOO
5
70
21287-0
21
0
6
BLAZE OF SILK (SAF)
6y a g
61.50
D SCHWARZ
C M BESTEL G M M B
CORINNE BESTEL
6
78
4506-54
7
0
7
KINGS ROAD (SAF)
4y d g
58.00
G PIETERSE
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
7
82
039-413
7
0
8
VALIENTE (SAF)
4y a g
56.50
K STRYDOM
J A SCHOLTZ P B GI
PETER MUSCUTT
8
76
8331-49
32
0
9
ALFONSA SPAGONI (SAF)
5y d g
54.50
K DE MELO
KINMOUNT RACING SYND
MARK DIXON
9
67
4266-92
21
0
10
HAMPTON COURT (SAF)
6y d g
56.00
W KENNEDY
M J RODRIGUES G B
DENNIS BOSCH
10
70
402-272
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORD OF THE MANOR (SAF)
4y d g
60.50
K DE MELO
TREVOR ROBIN DENMA
MARK DIXON
1
70
07216-0
56
0
2
BOHEMIAN LAD (SAF)
3y d g
58.00
S RANDOLPH
P D ROBINSON
DOUG CAMPBELL
2
75
0046-51
42
0
3
AL JACKMAN (SAF)
5y d g
52.00
M YENI
G S PERKINS, M A CHR
WENDY WHITEHEAD
3
52
8557-65
27
0
4
KURT'S APPROVAL (SAF)
6y d g
55.50
D SCHWARZ
P D JULES
CHRIS ERASMUS
4
60
4047-79
14
0
5
FEVER (SAF)
4y a g
54.50
L J FERRARIS
PRAVEEN MOHANLALL, D
DENNIS BOSCH
5
58
50062-2
55
0
6
CHEROKEE CHIEF (SAF)
4y d g
56.50
G WRIGHT
G B PULLER
GARTH PULLER
6
62
2108-40
27
0
7
ALADO'S PRIDE (SAF)
3y d g
58.50
S MOODLEY
S VILJOEN
MICHAEL ROBERTS
7
76
87441-5
28
0
8
PROUD WARRIOR (SAF)
4y d g
56.00
W KENNEDY
B KALIAN
ALYSON WRIGHT
8
61
4730-77
28
0
9
DOUBLE GEMINI (SAF)
6y a g
59.00
D DILLON
D G RODEL, A R SMITH
SHANE HUMBY
9
67
342551-
79
0
10
ROCK WITH ME (SAF)
4y d g
59.50
T GODDEN
R HURCHUND
KUMARAN NAIDOO
10
68
02601-6
55
0
11
LINNBARA (SAF)
4y d g
57.00
S VEALE
W N FROST
NATHAN KOTZEN
11
63
6652-31
41
0
12
SMART SOX (SAF)
4y d g
57.50
J L SAMUEL
R R HARRIS
TIENIE PRINSLOO
12
64
490-780
14
0
13
WINTERTIME (SAF)
4y k k
57.50
R DANIELSON
L L CUNHA
M J ODENDAAL
13
64
0-24150-
123
0
14
CHEWBACA (SAF)
4y d g
60.50
.
S PLATTNER
ANDRE NEL
0
70
53419-
90
0
15
GAVEL STRIKE (SAF)
3y a e
59.50
.
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
0
78
31666-7
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
H TWO O (SAF)
3y d e
58.00
S MOODLEY
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
1
75
9-821
28
0
2
MAMBO SYMPHONY (SAF)
6y d g
58.50
D DILLON
E LITTLE
GARTH PULLER
2
66
509-636
14
0
3
VIKING RED (SAF)
7y a g
54.00
J GATES
P H DE LACY, G W WHI
FRANK ROBINSON
3
57
2516-73
27
0
4
POWER TO COMMAND (SAF)
4y d g
58.50
A ARRIES
B J SAHD
MICHAEL MILLER
4
66
77617-0
28
0
5
COOL APACHE (SAF)
3y d d
58.00
W KENNEDY
LUCKY VEST 12 CC NOM
GAVIN VAN ZYL
5
75
721-036
27
0
6
MIGHTY SMART (SAF)
4y k g
57.50
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
PAUL LAFFERTY
6
64
53240-3
14
0
7
A WHOLE NEW WORLD (SAF)
3y d g
56.00
K STRYDOM
INTERNATIONAL RACING
CARL HEWITSON
7
76
6174-21
27
0
8
KING'S COVE (SAF)
5y a g
56.50
S VEALE
WINNING POST SPORTSB
DOUG CAMPBELL
8
62
0610-81
41
0
9
BHAKKA (SAF)
4y d g
59.50
S RANDOLPH
HOLLYWOOD SYNDICATE
DARRYL MOORE
9
68
49903-1
28
0
10
TIGER TANK (SAF)
4y d a
59.50
M YENI
MONTY RACING PTY LTD
NATHAN KOTZEN
10
68
52213-4
27
0
11
DINETTO (SAF)
4y d g
55.50
K DE MELO
H F T LIN
MARK DIXON
11
60
50590-0
28
0
12
POLICY TARGET (SAF)
4y d g
59.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
12
67
02222-1
32
0
13
FINAL OCCASION (SAF)
5y d g
57.00
T GODDEN
D S BOSCH PRAVEEN
DENNIS BOSCH
13
63
8979-63
28
0
14
ROY'S PHYSCO (AUS)
6y d g
60.50
.
ROY MOODLEY
ALYSON WRIGHT
0
70
605-248
14
0
15
DOM SEGUIDOR (SAF)
7y a g
52.00
.
R BUNDHUN
WENDY WHITEHEAD
0
46
595885-
83
0
Sha Tin Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL JEFE (NZ)
5y k g
58.50
K C LEUNG
GARY CHAN KOON YUEN
C H YIP
8
54
053-649
11
0
2
FORTUNE MASTER (AUS)
4y d g
58.50
J MOREIRA
KEVIN CHAN KAI HO
K W LUI
14
54
55051-4
35
0
3
TELECOM ROCKET (NZ)
6y d g
58.00
A BADEL
SUNNY CHEUNG KING FU
Y S TSUI
7
53
3420-34
18
0
4
ZONE D (GB)
4y d g
58.00
B SHINN
LINCOLN LING
J SIZE
2
53
26
28
0
5
FORMULA EXCEL (IRE)
4y d g
57.50
M CHADWICK
LILLIAN LEE LAI MAN,
C FOWNES
13
52
8
14
0
6
MY ECSTATIC (AUS)
4y a g
57.50
Z PURTON
ADRIAN LO HOI KI
F C LOR
10
52
07-26
32
0
7
GRAND POWER (AUS)
4y d g
56.50
H N WONG
CHEUNG TIN CHAI CH
C W CHANG
5
50
9-0
22
0
8
STRATHMARTINE (AUS)
3y d g
56.00
K TEETAN
MR MRS IAIN BRUCE
A T MILLARD
9
49
99
28
0
9
PEARL CHAMPION (NZ)
6y a g
56.00
A HAMELIN
CHAN MING WING
K L MAN
4
48
0080-20
28
0
10
ALL JOYFUL (NZ)
4y a g
55.50
R MAIA
KWOK SHIU MING
T P YUNG
1
47
7589-
127
0
11
PARTY GENIUS (AUS)
4y d g
55.50
T PICCONE
RICHARD WONG CHUNG T
D J WHYTE
12
47
5806-03
35
0
12
CIGAR BUDDIES (AUS)
4y d g
54.50
V BORGES
CIGAR BUDDIES SYNDIC
P F YIU
6
45
860-6
32
0
13
STUNNING IMPACT (AUS)
5y d g
54.50
C Y HO
VANESSA KOO LEE YING
P O'SULLIVAN
3
45
7633-59
28
0
14
SWOT TROOPERS WIND (AUS)
4y k g
53.50
M F POON
THOMAS POON HO WING
D J HALL
11
43
80038-5
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENCHANTING START (IRE)
4y d g
60.00
Z PURTON
EDWARD CHAN KING SAN
C S SHUM
2
57
32-
127
0
2
SIMPLY SPECTACULAR (AUS)
5y a g
60.00
A HAMELIN
HERBERT CHEUNG PO LU
C W CHANG
12
57
1-4
28
0
3
THE ANOMALY (AUS)
3y d g
60.00
M L YEUNG
LEON CHAN
K H TING
9
57
1
32
0
4
XPONENTIAL (AUS)
5y d g
60.00
T PICCONE
JEFFREY KWAN TENG HI
D J WHYTE
14
57
59000-6
28
0
5
JUDY'S STAR (AUS)
4y y g
59.50
K C LEUNG
JAMSON CHAN WING CHA
P O'SULLIVAN
13
56
4744-71
22
0
6
URBAN DANCER (AUS)
5y d g
58.00
B SHINN
LELIA HO TZE FUN
D A HAYES
6
53
90704-9
28
0
7
BEAUTY CHEERS (AUS)
4y d g
57.50
J MOREIRA
MELODY KWOK SZE WAI
J SIZE
1
52
9-
127
0
8
COPARTNER AMBITION (AUS)
3y a g
57.50
C Y HO
KELVIN LAU SIK SUEN
W Y SO
11
52
0
0
9
E BROTHER (AUS)
3y d g
57.50
A BADEL
HKEIA HORSE RACING S
K L MAN
7
52
0
0
10
FREE FOAL (AUS)
3y a g
57.50
M CHADWICK
BROTHERHOOD SYNDICAT
F C LOR
8
52
3-
64
0
11
GALLANT CAVALIER (SAF)
3y a e
57.50
R MAIA
EQUITY SYNDICATE
A T MILLARD
5
52
0
0
12
JUNGLE BLAZE (AUS)
3y d g
57.50
M F POON
CHAN KWOK WING
K W LUI
4
52
0
0
13
FIRE BALL (NZ)
4y d g
54.50
V BORGES
RICKY CHIU TONG
C H YIP
10
45
00032-2
28
0
14
VOYAGE STAR (NZ)
5y d g
53.50
K TEETAN
CHING CHI FAI
T P YUNG
3
43
4058-52
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOYCOON (AUS)
5y d g
60.50
R MAIA
ENJOYING LIFE SYNDIC
P F YIU
14
60
8704-00
28
0
2
BRIGHT KID (AUS)
6y d g
60.00
Z PURTON
CHAN MAN FAT
W Y SO
10
59
7040-64
25
0
3
REGENCY MASTER (NZ)
4y a g
60.00
M CHADWICK
WONG SHUN YUEN
C S SHUM
11
59
31324-0
53
0
4
ALL FOR ST PAUL'S (AUS)
4y d g
59.50
M F POON
ST PAUL'S BOYS SYNDI
F C LOR
8
58
17212-9
49
0
5
EVER LAUGH (AUS)
7y d g
59.00
A BADEL
MR MRS LEE BING KW
K L MAN
6
57
583-244
18
0
6
LEGION OF MERIT (NZ)
4y k g
58.50
H T MO
KENT LEUNG KIN KEUNG
D J HALL
1
56
800-009
18
0
7
ULTRA EXPRESS (NZ)
4y d g
57.00
K TEETAN
LO MAN TUEN LO KAM
A T MILLARD
9
53
0793-1
28
0
8
HAPPY WIN WIN (IRE)
6y d g
56.50
A HAMELIN
ETERNITY HAPPINESS S
C H YIP
13
52
9102-71
28
0
9
WINNING STEED (AUS)
4y d g
56.00
K C LEUNG
SIO KAM SENG, JACKY
K H TING
3
51
0592-02
28
0
10
AION (AUS)
3y k g
55.50
B SHINN
ANDREA TIEN ARTHUR
D A HAYES
12
49
0-0
35
0
11
EL VALIENTE (AUS)
4y d g
54.00
C Y HO
VINCENT LEUNG MAN HI
P O'SULLIVAN
7
46
05-76
22
0
12
GREEN ENVY (NZ)
5y d g
54.00
J MOREIRA
LAI KIM WAI LAI KA
C FOWNES
5
46
371-322
14
0
13
NOBLE MAN (AUS)
5y d g
52.00
V BORGES
MR MRS TONY TANG W
J SIZE
4
42
440-501
14
0
14
PRECISION DREAM (NZ)
4y k g
52.00
M L YEUNG
MR MRS ALLAN CHAU
T P YUNG
2
42
00-90
39
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALIFORNIA TEN (IRE)
4y a g
59.50
Z PURTON
CHESTER LIANG JUN YU
A S CRUZ
4
78
1-10-0
28
0
2
CHARITY FUN (IRE)
4y d g
59.50
K TEETAN
CHARITY RACING SYNDI
C S SHUM
11
78
51-41
11
0
3
LONDON HALL (NZ)
6y d g
58.00
R MAIA
MR MRS CHEW FOOK A
D J HALL
7
75
3913-88
22
0
4
WORLD FAMOUS (FR)
5y d g
58.00
K C LEUNG
LAM HIU NGAI
P F YIU
2
75
50030-6
32
0
5
CHAMPION SUPREME (AUS)
5y d g
57.50
V BORGES
LAI NI JAN BENVIND
Y S TSUI
8
74
36006-0
35
0
6
ARROGANT (NZ)
5y d g
56.50
C Y HO
MARTIN SIU KIM SUN
C FOWNES
5
72
030-973
11
0
7
VINCY (IRE)
7y d g
55.00
T PICCONE
LEUNG LUN PING
D J WHYTE
9
68
2207-44
11
0
8
ABOVE (NZ)
5y d g
54.50
J MOREIRA
MR MRS PAUL KAN MA
A T MILLARD
6
67
97421-2
35
0
9
LOOKING GREAT (NZ)
4y d g
54.00
M CHADWICK
CHIU CHOW HON KONG S
F C LOR
10
66
211-564
11
0
10
AWE (GB)
5y d g
53.50
M F POON
ANTHONY CHEUNG HIN S
D A HAYES
3
65
7669-63
35
0
11
FLYING MIGHTY (AUS)
4y d g
53.50
A BADEL
WILLIAM TSANG
D J HALL
1
65
5053-59
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL AGILITY (SAF)
5y d g
60.50
T PICCONE
ROTARY CLUB OF SHA T
Y S TSUI
14
80
21-35-
127
0
2
KAI XIN DRAGON (AUS)
3y a g
57.50
B SHINN
CHOW YUN SHEUNG
D A HAYES
9
74
113-450
14
0
3
BIG FORTUNE (AUS)
6y a g
57.00
A BADEL
MR MRS YAN QING LI
D J WHYTE
11
73
2133-32
35
0
4
MIGHTY VALOR (AUS)
4y d g
56.50
Z PURTON
MR MRS LI MING ON
P F YIU
10
72
13412-9
58
0
5
LET'S DO IT (AUS)
4y d g
56.00
C Y HO
THOMAS POON HO WING,
D J HALL
3
70
311-9
22
0
6
WINE AND WINE (AUS)
4y a g
56.00
R MAIA
VICKY HUANG WEI, HUN
T P YUNG
4
70
02-1910-
112
0
7
LOYAL BABY (IRE)
4y d g
55.00
M F POON
CHOI YU SO FONG
F C LOR
5
68
31-9
22
0
8
PASSING FASHION (IRE)
4y d g
55.00
H N WONG
WILSON CHAN WAI KWOK
C H YIP
12
68
4157-
127
0
9
DUBLIN STAR (NZ)
4y a g
54.50
A HAMELIN
MARIA TERESA CHU
K L MAN
6
67
71936-3
35
0
10
KEEP YOU WARM(IRE)
4y a g
53.00
K TEETAN
BARRIER FREE SYNDICA
K W LUI
1
64
2274-83
22
0
11
WAR OF COURAGE (AUS)
4y d g
53.00
M CHADWICK
JOE WONG WAI CHO
K L MAN
8
64
005-955
22
0
12
FANTASTIC WAY (NZ)
3y d g
52.00
J MOREIRA
DR MRS ARTHUR LEUN
J SIZE
13
62
1
28
0
13
EXCEED THE STARS (AUS)
4y a g
51.50
H T MO
IVAN YAU WAI SHING
C S SHUM
2
61
3699-00
14
0
14
GREEN REIGN (AUS)
5y d g
51.50
M L YEUNG
ROGER LI KA CHUN
C FOWNES
7
61
70-3079
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LARSON (AUS)
4y a g
60.50
B SHINN
VINCENT LI HOI YUEN
F C LOR
3
79
5400-38
25
0
2
TRILLION WIN (NZ)
4y d g
60.00
C WONG
PATRICIA HUI KAN SHU
K L MAN
8
78
6124-1-1
22
0
3
VALIANT DREAM (AUS)
5y d g
60.00
Z PURTON
LAM TING TAK
K W LUI
2
78
3023-22
22
0
4
GOOD VIEW CLARICO (AUS)
4y d g
57.00
A HAMELIN
GOOD VIEW SYNDICATE
C H YIP
1
72
111338-
95
0
5
FIGHTING STAR (AUS)
3y d g
55.50
C Y HO
ASTHER LEUNG WING YI
D J WHYTE
9
68
212-
127
0
6
SPEEDY MOUSE (IRE)
4y d g
55.50
M F POON
MR MRS JEFFREY LIU
F C LOR
7
68
61-2-
127
0
7
JOYFUL FORTUNE (AUS)
4y a g
55.00
J MOREIRA
ALL HAPPY TOGETHER S
A S CRUZ
13
67
120-4
22
0
8
PRINCE OF GEMS (AUS)
6y d g
55.00
K TEETAN
JACKY CHAN WING FAI
A T MILLARD
10
67
5-1274-7
22
0
9
HAPPY GOOD GUYS (AUS)
5y d g
54.00
R MAIA
HAPPY GUYS SYNDICATE
P F YIU
14
65
6721-08
18
0
10
SUPER AXIOM (AUS)
3y d g
53.50
M CHADWICK
TONY LAU YIU TONG, T
D A HAYES
4
64
10-
67
0
11
BLOTTING PAPER (AUS)
5y a g
52.00
H T MO
MR MRS ANDREW WONG
R GIBSON
11
61
2178-00
22
0
12
CHEERFUL LEADER (AUS)
5y d g
52.00
H N WONG
FORTUNE STALLION SYN
P F YIU
5
61
460-038
11
0
13
LUCKY QUALITY (AUS)
4y d g
52.00
M L YEUNG
LEUNG KAI FAI
C FOWNES
12
61
3219-07
11
0
14
WINNER METHOD (AUS)
3y a g
52.00
A BADEL
HO TAI HING
C S SHUM
6
61
1
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOBLE STEED (AUS)
7y d a
60.50
C Y HO
CHOI WONG LING LING,
K W LUI
10
79
3782-38
32
0
2
SILVER EXPRESS (AUS)
4y k a
60.50
J MOREIRA
LARRY YUNG CHI KIN
J SIZE
9
79
1011-62
22
0
3
UNCLE STEVE (FR)
6y d a
59.50
K TEETAN
HUBERT TIEN BEN FU
D J WHYTE
4
77
947325-
70
0
4
STAR PERFORMANCE (NZ)
5y a a
59.00
K C LEUNG
MR MRS MIKE CHEUNG
A S CRUZ
3
76
72709-0
35
0
5
KYRUS UNICORN (IRE)
5y k a
58.00
T PICCONE
EMILY WONG MAN YAN
C W CHANG
8
74
7002-88
25
0
6
REGENCY BO BO (NZ)
7y d a
57.00
Z PURTON
WONG SHING NGAI
C S SHUM
7
72
7704-63
22
0
7
SACRED IBIS (NZ)
7y d a
57.00
M F POON
IBIS SYNDICATE
A T MILLARD
14
72
6204-48
14
0
8
COMPASSION SPIRIT (AUS)
4y d a
56.00
M L YEUNG
FRIENDS OF PO LEUNG
K L MAN
2
69
6417-06
22
0
9
ISLAND SHINE (NZ)
5y a a
55.00
R MAIA
NG TO
P F YIU
6
67
3399-70
22
0
10
XIANG YIN (GB)
6y d a
55.00
A HAMELIN
YOSHIFUMI NAITO
F C LOR
13
67
069-94-4
22
0
11
KASI FARASI (AUS)
6y d a
54.50
V BORGES
ANTHONY CHAN WAI CHO
C H YIP
12
66
09618-0
32
0
12
UNIVERSAL HERO (AUS)
4y a a
53.50
H T MO
PHILIP WONG CHI HUNG
Y S TSUI
1
64
13500-0
14
0
13
PURE LEGEND (AUS)
4y a a
52.50
M CHADWICK
BONIFACE HO KA KUI
C FOWNES
5
62
860568-
64
0
14
NEW FUTURE (AUS)
4y d a
52.00
A BADEL
CHENG YING YIM
T P YUNG
11
61
0-12
14
0
28 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Greyville Güney Afrika, Gulfstream Park, Scottsville Güney Afrika, Sha Tin Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:08 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Scottsville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 scottsville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Sha Tin Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:00 sha tin hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 şubat 2021 pazar at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 at yarışı programı, 28 şubat 2021 tjk yarış programı, 28 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, scottsville güney afrika at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 scottsville güney afrika at yarışı bülteni, günün scottsville güney afrika at yarışı bülteni, bugün scottsville güney afrika at yarışı bülteni, sha tin hong kong at yarışı bülteni, 28 şubat 2021 sha tin hong kong at yarışı bülteni, günün sha tin hong kong at yarışı bülteni, bugün sha tin hong kong at yarışı bülteni