Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
ADEM ŞEN
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
6
21
898730
63
13
2
ACORN
3y d e
DEHA
55.00
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
2
6
898-6
28
16
3
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
7
25
7493-04
14
12
2.08.56
4
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.ÖZEN
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
1
21
40-9553
17
12
2.20.24
5
SİNİ KÖŞK
3y d g
ADONİSE
55.00
F.KABADAYIAP
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
3
12
704-67
17
15
6
KELİBİKS
3y d d
BOSPORUS (IRE)
52.00
M.M.BİLGİNAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
8
18
687-987
9
9
2.13.78
7
LADY DURU
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.GÖNÜLTAŞ
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
5
7
879
98
17
8
PRENSES MİNE
3y d d
TOCCET (USA)
52.00
A.ŞENBAHARAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
4
22
873775
72
9
9
REAL NORTH
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
CEM ŞEN
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
9
20
066-585
14
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
63.00
B.AKÇAY
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
8
65
856-437
28
12
1.37.06
2
PİŞKİN KIZ
5y a k
AYABAKAN
61.50
ALP.OLUK
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
7
62
9821-26
42
18
1.38.57
3
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
60.00
E.EMRE DOĞRU
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
6
61
34-7846
14
12
1.38.04
4
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
55.50
O.Ş.İRTİŞ
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
3
54
02-2212
17
19
1.38.52
5
ŞERİFE ABLA
6y k k
ODİNHAN
56.50
M.M.BİLGİN
RACİ ATLI
M.BİLDİK
5
54
514-611
19
20
1.37.83
6
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
52.50
B.M.MIRIK
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
2
46
573-124
16
18
1.38.77
7
ELLİBEŞ
6y d k
KAMAN
50.00
Y.E.YÜKSEL
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
ES.ÇETİN
4
37
0-20873
13
10
1.36.59
8
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
50.00
Ç.CANPOLAT
KAYA KAYA
M.ASLAN
9
35
0095-60
13
9
1.36.84
9
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
F.KARAKURT
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
1
33
32-7657
17
13
1.39.82
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUN FOR THE SUN
5y d k
CANFORD CLIFFS (IRE)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
2
79
421-112
20
19
2.16.68
2
İPEKKIZ
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
G.KOCAKAYA
M.MELİH ONUK
C.ARPEK
4
90
244-123
23
18
2.15.37
3
TURKISH RANSOM
4y d k
REGAL RANSOM (USA)
56.00
H.ŞİMŞEK
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
1
69
37-3321
14
20
2.17.53
4
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
54.00
H.KARATAŞ
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
5
84
34-2243
24
17
2.16.40
5
JAK VJETAR
4y d k
TOROK (IRE)
54.00
M.ÇİÇEK
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
6
61
113-562
14
16
2.18.33
6
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
N.AVCİ
ALİ KEMAL ÇELİK
M.S.TAŞBEK
3
24
376-324
16
15
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜTÜNAY
6y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
MER.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
6
82
3689-21
14
20
2.17.72
2
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
59.00
G.KOCAKAYA
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
5
107
21-4125
12
20
2.14.51
3
EGEBERK
5y k a
KAFKAS ŞAHI
59.00
H.KARATAŞ
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
4
113
24516-2
12
20
4
KARAMUSTAFA
5y a a
CAŞ
59.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
1
106
1112
120
19
5
MEMDUHAĞA
5y a a
ÖZHABER
59.00
Ö.YILDIRIM
BEDRİ AKBULUT
B.AKBULUT
3
111
708-111
12
20
2.15.89
6
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
59.00
K.TOKAÇOĞLU
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
2
101
2-22311
10
20
2.13.15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHE IS MY BABY
3y a d
APPROVE (IRE)
57.50
F.ARSLANAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
2
47
519-262
17
18
1.30.96
2
ONUR
3y d d
AENEAS
55.50
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
7
43
6-16178
17
18
1.30.41
3
WINNER DANCER
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
A.OKAN PAZARAP
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
6
43
116
101
19
1.30.79
4
BOSNALI KIZ
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.50
B.M.MIRIKAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
41
31-4559
17
16
1.29.70
5
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
57.50
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
1
41
1-33315
7
19
1.32.59
6
FİRDES TAY
3y d d
INDIGO RED (GB)
55.50
ALP.OLUKAP
ESRA KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
5
41
78-6331
9
20
1.30.60
7
SANTORONI GIRL
3y d d
APPROVE (IRE)
54.00
A.OLUK
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
3
34
4-341
14
20
1.31.86
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TARGARYEN
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
F.ARSLANAP
OĞUZ TEKCAN
O.TAŞDEMİR
15
49
111-059
7
17
2.04.24
2
BATTLE RHYTHM
4y d a
EL CORREDOR (USA)
60.00
B.M.MIRIKAP
BERK PELENK
S.KOYUNCU
11
50
345-533
7
15
2.04.14
3
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
61.00
B.AKÇAYAP
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
2
46
342162
10
18
2.03.65
4
DREAM SOLDIER
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
45
5312-64
23
17
2.06.14
5
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.50
GÖKH.GÖKÇE
NURETTİN BOZKURT
MUR.AKSOY
16
43
47-3426
7
15
2.04.31
6
STEEL CLAW
4y a a
CARDINAL PIONEER
57.00
K.TOKAÇOĞLU
NAZENİN SERFİCELİ
H.AKYOL
3
38
5-45545
17
13
2.06.68
7
KEKOVA
4y a a
PYRAMOS
55.50
B.KURDU
MEHMET MAT
G.HALKATAŞ
5
35
78217-9
9
18
2.06.29
8
HELLBENT
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜLEYMAN ÖZ
MUT.KAYA
6
34
351-240
9
17
9
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
54.00
MER.ÇELİK
SADIK EREN
S.ŞAHYAZICI
4
32
907-278
28
11
10
GOLDEN SHIP
4y k a
SULTANS OF SWING
52.00
A.KÜRÜNDÜK
CEM YURDAKUL
M.DİNÇER
10
28
260977
108
11
11
POYRAZ DAĞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
ADEM ŞEN
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
7
26
80008-6
10
11
12
KING WINNER
4y d a
KANEKO
50.00
O.KIZILDAŞAP
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
9
23
33-9356
12
13
2.08.88
13
COOL BULLET
4y d a
BUENOS AIRES
50.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
8
21
48700-0
35
9
14
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
ONUR ÖZ
MEHMET TOPCU
O.TAŞDEMİR
14
19
2080-76
30
13
2.16.34
15
TWIST LADY
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
F.KARAKURTAP
ONUR YETKİN
Y.PETEK
13
19
97288-0
45
9
2.11.76
16
STRONG HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
51.00
M.AKINAP
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
12
26
0949-00
27
12
2.12.63
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRAVY BOY (FL)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
MANUEL REAL
BENNY CADAHIA
1
89
2116-35
13
0
2
ARRIVEDERLA (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
LYDIA VILLAFANE
PEDRO SOBARZO
2
82
2173-16
15
0
3
BORDINI (KY)
8y d a
55.00
MARCOS MENESES
SILVER LEAF STABLES
CHERYL WINEBAUGH
3
89
4124-28
28
0
4
COMBINATION (KY)
4y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
AZATLAN, LLC
JUAN AVILA
4
83
6445-11
16
0
5
RAY'SWARRIOR (FL)
8y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
JOHN MINCHELLO
JAVIER GONZALEZ
5
97
1512-32
15
0
6
SWAGGER (FL)
8y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
FINAL TURN RACING ST
JORGE NAVARRO
6
85
2171-24
28
0
7
DROP KICK (KY)
5y a a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
7
82
42514-1
45
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUMMER SANGRIA (NY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
BLOOM RACING STABLE
WESLEY WARD
1
63
227-5
44
0
2
CAPTURED LIGHT (FL)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
HEARDSDALE RACING
VAUGHAN HEARD
2
28
7-9
9
0
3
MYFIRSTEXWIFE (KY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
3
57
650-82
24
0
4
SHELL BEACH PARTY (KY)
3y k d
54.50
VICTOR LEBRON
LONE PIRATE RACING L
ANDY WILLIAMS
4
52
5
24
0
5
TRULY AMBITIOUS (FL)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
WHELAN VAN SICLEN, J
EDWARD PLESA, JR.
5
25
0-05
24
0
6
ROYAL JEWEL (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
6
67
55-9
44
0
7
SICK SOCIETY (ON)
3y d d
53.50
KAZUSHI KIMURA
ROBERT MARZILLI
MICHAEL DE PAULO
7
51
7
30
0
8
AZTEC MOON (FL)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
TIN ROOF RACING STAB
MONICA MCGOEY
8
46
48-5
17
0
9
JUST LIKE INDY (KY)
3y d d
54.50
RICHARD MITCHELL
GEMINI II RACING STA
HOWARD LOVE
9
31
986-689
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGSVILLE (TX)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
1
81
61376-2
29
0
2
NOON TIME GEM (NJ)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
2
84
1757-17
13
0
3
VITA DOLCE (KY)
4y a a
55.00
PACO LOPEZ
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
3
80
5-21763-
127
0
4
UNPUBLISHED (FL)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
JACKSON, GARY G. AND
GARY JACKSON
4
82
4143-23
28
0
5
HIDDEN SCROLL (KY)
4y d a
55.00
JOHN VELAZQUEZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
5
97
1463-
127
0
6
LORD ADARE (NY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
HAPPY GO LUCKY STABL
ROBERT HESS, JR.
6
91
438151-
79
0
7
STEALTH (KY)
6y d a
55.00
JULIEN LEPAROUX
HATFIELD, CHRISTINE
IAN WILKES
7
80
66-149-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOUR GRACES (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
WHITHAM THOROUGHBRED
IAN WILKES
1
0
0
0
2
TIZNOISE (KY)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
SABANA RACING STABLE
JUAN AVILA
2
0
0
0
3
ESTILO TALENTOSO (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
3
66
22
22
0
4
SWEDEN (FL)
3y a d
54.50
EDGARD ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
56
504-2
37
0
5
GIBBERISH (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
KIARAN MCLAUGHLIN
5
76
3
28
0
6
MYLASTFIRSTKISS (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
6
65
7863-3
35
0
7
NIKKI AND PAPA (OH)
3y a d
54.50
FANNY OLSSON
ANDERSON-BUTLER, LEI
ROBERT HESS, JR.
7
70
3
29
0
8
STRIKING BEAUTY (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
STRONACH STABLES
JAMES JERKENS
8
58
56-
127
0
9
SKINNY DIP (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
9
83
2
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OPRY (KY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
GAYLORD, II, EDWARD
TODD PLETCHER
1
87
3140-2-
127
0
2
FLAWLESS BOURBON (ON)
4y a a
55.00
EDGAR PRADO
CHARLES FIPKE
ROGER ATTFIELD
2
73
591-
127
0
3
ROAD TO MEATH (KY)
5y d a
55.00
JOHN VELAZQUEZ
WARREN, JR., MR. AND
CHAD BROWN
3
85
4-3-4415
108
0
4
MOTATAABEQ (KY)
4y a a
55.00
JULIEN LEPAROUX
SHADWELL STABLE
KIARAN MCLAUGHLIN
4
88
571-7
42
0
5
COUNTER OFFER (KY)
4y k a
55.00
EDGARD ZAYAS
SIX COLUMN STABLES,
IAN WILKES
5
85
5-24765-
127
0
6
BOURBON IN MAY (KY)
4y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
LET'S GO STABLE AND
TODD PLETCHER
6
92
72211-2
42
0
7
SURF AND TURF (KY)
4y a a
55.00
JOE BRAVO
D. J. STABLE LLC
JOHN SERVIS
7
88
4-13-8
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STOLEN IDENTITY (ON)
4y d a
55.00
KAZUSHI KIMURA
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
1
63
18135-7
45
0
2
OSKAR BLUES (KY)
5y a a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
SANTERA STABLE, INC.
JOSE GAROFFALO
2
59
347159-
65
0
3
AREYOUTALKINGTOME (KY)
6y a a
50.50
MARIO FUENTES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
3
71
7818-67
22
0
4
PACHANGA PARTY (FL)
9y a a
55.00
JOSE ALVAREZ
LARRY BELL
JUAN ARIAS
4
69
3541-87
22
0
5
CRAZY FRANK C (KY)
8y a a
55.00
LUIS REYES
ELIO MARQUEZ
DIOSDADO IGLESIAS
5
63
38577-4
44
0
6
DR HARLAN (KY)
8y d a
55.00
JAIRO RENDON
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
6
82
142-315
22
0
7
KAREN'S COVE (KY)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
7
69
46946-9
45
0
8
ZALZA (FL)
4y d a
55.00
PACO LOPEZ
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
8
73
1399-63
23
0
9
STEADY EARNER (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
ARRIAGADA, JUAN AND
JUAN ARRIAGADA
9
78
51281-3
36
0
10
CHARGE CARD (KY)
5y d a
55.00
MARCOS MENESES
SILVER LEAF STABLES
CHERYL WINEBAUGH
10
75
2128-43
22
0
11
JAMAICAN (FL)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
ROYAL BAMBOO RACING,
PETER WALDER
11
63
11154-4
24
0
12
AVAST MATEY (KY)
7y a a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
TAGE BOOHIT
MILTON NUNEZ
12
73
312444-
65
0
13
DESERT GENERAL (CA)
7y k a
55.00
EDGARD ZAYAS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
13
85
124-232
22
0
14
PARTICULARITY (FL)
5y k a
55.00
DICK CARDENAS
ROGER NEWMAN
MICHEAL MULLINGS
14
76
556-466
15
0
15
COLORMEPOMPOM (FL)
8y d a
55.00
HECTOR BERRIOS
CARIBLANCO STABLES,
AMADOR SANCHEZ
15
83
64211-5
45
0
16
CABRE (KY)
4y a a
55.50
MIGUEL VASQUEZ
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
16
81
225-111
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MON CHEVALIER (KY)
5y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
BLUEGRASS LEGACY STA
JUAN RODRIGUEZ
1
65
436-318-
92
0
2
DING DONG DITCH (KY)
6y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
2
79
4-132-25
22
0
3
GUESS FIRST (KY)
7y k a
54.50
MARCOS MENESES
NORMA MCKATHAN
ANNA VARSI
3
64
18745-9
22
0
4
GONE DIESEL (FL)
5y d a
55.00
CARLOS LUGO
BROOKS, MARCY AND DI
MARCY BROOKS
4
55
705-855
24
0
5
MALIBU MUSIC (KY)
6y k a
55.00
JOE BRAVO
D P RACING LLC
PATRICK BIANCONE
5
86
73-6543
17
0
6
PREACHER MARSEE (KY)
4y d a
55.00
TONY MARAGH
DWIGHT CHEN
HERBERT MILLER
6
72
9-1-9
35
0
7
KING OF LEINSTER (IRE)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
P. J. KAVANAGH
KATHLEEN O'CONNELL
7
69
2813-40
22
0
8
A I INITIATIVE (KY)
5y d a
54.50
RAJIV MARAGH
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
8
74
258210-
99
0
9
STUCK WITH YOU (KY)
5y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
ORSENO, JOSEPH F. AN
JOSEPH ORSENO
9
61
51355-5
41
0
10
SKY D (KY)
4y d a
54.50
TYLER GAFFALIONE
RAD RACING
JANE CIBELLI
10
70
16335-4
52
0
Scottsville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAVEL STRIKE (SAF)
2y a e
60.00
S MOODLEY
MRS S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
1
0
0
0
2
FIGHT SONG (SAF)
2y d e
60.00
D DILLON
MR G G PALMER MRS
GARETH VAN ZYL
2
0
0
0
3
GIGGIN (SAF)
2y d e
58.50
K SAKAYI
MESSRS M J L NAIRAC
MICHAEL MILLER
3
66
8
32
0
4
ATOMIC FORTY FIVE (SAF)
2y d e
60.00
T GODDEN
MESSRS MAYESH CHETTY
KUMARAN NAIDOO
4
0
0
0
5
GREEN PHANTOM (SAF)
2y d e
60.00
S BROWN
P M RACING NOM: MR P
MICHAEL MILLER
5
0
0
0
6
INSTINCTIVE POWER (SAF)
2y d e
60.00
E S NGWANE
MR B J SAHD
MICHAEL MILLER
6
62
6
21
0
7
FREDDIE THORNE (SAF)
2y d e
60.00
C HABIB
MR P H ELLIS
IVAN VAN WYK
7
48
95
14
0
8
GARLIN (SAF)
2y d e
60.00
S RANDOLPH
MR K SOAL
DOUG CAMPBELL
8
0
0
0
9
DISILLUSIONED (SAF)
2y d e
60.00
W KENNEDY
MR R T FITZGERALD
DENNIS BOSCH
9
0
0
0
10
BRINGBACKTHEMONEY (SAF)
2y a e
60.00
C ZACKEY
MRS R L HUGHES
NATHAN KOTZEN
10
0
0
0
11
MOUNTED WARRIOR (SAF)
2y a e
60.00
A MARCUS
MESSRS G A R STURLES
MICHAEL MILLER
11
0
0
0
12
COOL RUNNINGS (SAF)
2y d e
60.00
K DE MELO
D K RACING SYNDICATE
DEAN KANNEMEYER
12
0
0
0
13
BOLD SURREY (SAF)
2y d e
60.00
A ARRIES
MESSRS M D MILLER
MICHAEL MILLER
13
72
7
32
0
14
IMPARTIAL (SAF)
2y d e
56.00
Y RAMZAN
MESSRS F P VICKERS,
MICHAEL ROBERTS
14
0
0
0
15
HIDDEN WAR (SAF)
2y d e
60.00
G WRIGHT
MRS RAE L MILLER, MR
MICHAEL MILLER
15
71
21
0
16
FLASH GALA (SAF)
2y d e
60.00
S VEALE
CAROLYN L ROBERTS
MICHAEL ROBERTS
16
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK MOON DOWN (SAF)
3y d d
54.00
T GODDEN
MESSRS C A KRUGER, P
PAUL LAFFERTY
1
82
4221-51
32
0
2
ELEGANT ROYAL (SAF)
4y d k
52.00
J JACOBS
MR N M SHIRTLIFF
BRETT CRAWFORD
2
79
4348-00
35
0
3
RISE (SAF)
3y d d
53.00
C HABIB
DR S S NAIDOO
PAUL LAFFERTY
3
73
06-317
4
0
4
ELLA'S WORLD (SAF)
4y d k
60.00
J SOLOMONS
MR B D BURNARD
DENNIS BOSCH
4
95
0510-88
14
0
5
ARIZONA SUNSET (SAF)
5y d k
58.00
A MARCUS
MESSRS KASHMEEL SUKH
DDY
5
83
234-415
7
0
6
LITTLEWOOD (SAF)
5y a k
54.00
C ZACKEY
MESSRS A J MCNABB
LUCKY HOUDALAKIS
6
75
243-841
12
0
7
ISLA MORADA (SAF)
4y d k
54.50
W KENNEDY
THOR INSURANCE BROKE
PAUL GADSBY
7
76
12385-2
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTEROFALLISURVEY (SAF)
3y d e
60.00
T GODDEN
MR A GUJADHUR
ALYSON WRIGHT
1
67
788-4
32
0
2
RED HOT NIGHT (SAF)
4y d a
60.00
A ARRIES
MESSRS S SEWRAJ, P M
ALYSON WRIGHT
2
66
34348-6
53
0
3
FERGIE'S ROCK (SAF)
4y d a
58.50
K SAKAYI
MESSRS C R KIESWET
BRETT CRAWFORD
3
63
04092-7
18
0
4
CHEROKEE CHIEF (SAF)
3y d e
60.00
A MARCUS
FIVE UP HIGH SYNDICA
GARTH PULLER
4
70
689-833
18
0
5
JAMES PETER (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
MESSRS M FINLAY L
GAVIN VAN ZYL
5
74
34-2
28
0
6
JUST LIBERTY (SAF)
3y a e
60.00
K DE MELO
MR M DIXON
MARK DIXON
6
0
0
32
0
7
FRANKIE TWO SHOES (SAF)
4y d a
58.50
J GATES
MESSRS E L GRUNDLING
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
65
50843-7
46
0
8
LIVINGLAVIDALOCA (SAF)
4y d a
60.00
S BROWN
MR A L WILLIAMS
PAUL GADSBY
8
54
640-0
53
0
9
FIREONTHETRACK (SAF)
3y a e
60.00
N PATEL
MESSRS PREGGIE SOMAS
R A HILL/S R HILL
9
0
9
32
0
10
CARDBOARD COWBOY (SAF)
4y d a
60.00
A MGUDLWA
MR P L NEL
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
10
64
004-55
25
0
11
DRY VAR (SAF)
3y d e
60.00
C ZACKEY
MESSRS Y NAIDOO, K M
NATHAN KOTZEN
11
0
4-
127
0
12
TEICHMAN (SAF)
3y d e
60.00
S MOODLEY
MESSRS G S PERKINS,
WENDY WHITEHEAD
12
74
46-
86
0
13
RADAMES (SAF)
3y d e
60.00
D DILLON
MESSRS G A THOMPSON,
SHANE HUMBY
13
0
0
0
14
KENNETH MACARTHUR (SAF)
3y d e
56.00
M H ZUMA
GARETH VAN ZYL RACIN
GARETH VAN ZYL
14
0
7-
127
0
15
GILDED AGE (SAF)
3y a e
60.00
C HABIB
MESSRS Y G PADAYACHE
PAUL LAFFERTY
15
61
6098-
91
0
16
BLACK EIGHT (SAF)
3y d e
60.00
.
MESSRS P RAMBARAS, K
KUMARAN NAIDOO
0
53
75-8-0
25
0
17
DRAMBUIE (SAF)
3y d e
60.00
.
MESSRS D E FERRARIS
GARTH PULLER
0
50
809-6
18
0
18
TEXAS FIZZ (SAF)
4y d a
60.00
.
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
35
80-09
18
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONG OF THE FOREST (SAF)
4y d k
55.50
B JACOBSON
INTERNATIONAL RACING
LOUIS GOOSEN
1
76
06110-7
32
0
2
DIECI (SAF)
4y a k
57.50
S VEALE
MRS VIV BURGESS
DENNIS DRIER
2
80
9938-87
18
0
3
ARDENNE (SAF)
3y d d
58.50
E S NGWANE
MR STERLING M MILLER
MICHAEL MILLER
3
88
71150-0
32
0
4
SEA VENTURE (SAF)
4y d k
57.00
W KENNEDY
EVANSTAN INVESTMENTS
GAVIN VAN ZYL
4
79
315434-
86
0
5
ON THE DOUBLE (SAF)
4y d k
61.00
A MARCUS
MESSRS G, K M M NA
J A JANSE VAN VUUREN
5
87
4323-41
35
0
6
MARY O (SAF)
3y d d
59.50
S MOODLEY
MRS S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
6
90
1721-3
14
0
7
LADY LEGEND (SAF)
3y d d
58.50
G WRIGHT
LADY COLLEEN GLAESER
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
88
22101-0
18
0
8
SPAM ALERT (SAF)
5y d k
57.50
D DILLON
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
8
80
52220-3
46
0
9
BINT EL MALAK (SAF)
4y a k
54.00
T GODDEN
MR B RILEY
PAUL LAFFERTY
9
70
12-2136
21
0
10
ARIANOS SHADOW (SAF)
4y d k
59.00
J JACOBS
MESSRS LESLIE LOGAN
YOGAS GOVENDER
10
91
78267-9
18
0
11
ROCKING RUBY (SAF)
5y d k
58.50
C HABIB
MESSRS I D HOWARD, D
WENDY WHITEHEAD
11
82
0690-87
42
0
12
ZERNIA (SAF)
3y d d
53.50
C ZACKEY
JETVEST NOM: MR W
GARETH VAN ZYL
12
78
45150-
72
0
13
SHE'S A DREAM (SAF)
5y d k
59.50
K DE MELO
MESSRS A G EATON M
MARK DIXON
13
84
39512-4
56
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARBON FIBRE (SAF)
3y d e
57.50
S VEALE
MR L L CUNHA GARET
GARETH VAN ZYL
1
79
341-
63
0
2
QUICK STAR (SAF)
4y d a
61.00
R DANIELSON
MR COLIN GOVINDASAMY
M J ODENDAAL
2
80
9362-16
14
0
3
WALTERTHEPENNILESS (SAF)
5y d a
54.50
J SOLOMONS
CHANTARELLE FARM NOM
DENNIS DRIER
3
75
3995-28
18
0
4
OPENSEA (SAF)
4y d a
60.00
W KENNEDY
MR COLIN GOVINDASAMY
GAVIN VAN ZYL
4
78
4210-71
28
0
5
CANADIAN BOLT (SAF)
4y d a
59.00
A MARCUS
MR B KANTOR
R A HILL/S R HILL
5
76
322-331-
63
0
6
NORTHERN ROUTE (SAF)
5y a a
57.50
T GODDEN
MRS SALLY BRUSS, MES
ALYSON WRIGHT
6
73
52161-2
49
0
7
PANTSULA (SAF)
5y a a
58.50
S BROWN
MR G BALDEO, ADV R P
GAVIN VAN ZYL
7
75
153379-
91
0
8
MASHARI (SAF)
5y d a
58.50
G WRIGHT
MR Y EBRAHIM MRS F
GARTH PULLER
8
75
32588-8
21
0
9
KNIGHT WARRIOR (SAF)
3y d e
58.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
9
80
422219-
127
0
10
MOVIE MAGIC (SAF)
4y d a
58.00
K DE MELO
MJO RACING STABLES P
M J ODENDAAL
10
74
1445-47
31
0
11
LETABA (SAF)
4y d a
61.00
D DILLON
MR GEOFFREY VAN LEAR
SHANE HUMBY
11
80
1340-21
21
0
12
DALLAS (SAF)
4y a a
58.00
S MOODLEY
MR J A THERON
MICHAEL ROBERTS
12
74
51709-9
21
0
13
ANTIGONUS (SAF)
4y d a
58.50
C HABIB
LADY COLLEEN GLAESER
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
13
75
0341-54
14
0
14
ADMIRAL'S GUEST (SAF)
6y a a
56.00
Y RAMZAN
MR T Y LIN
MARK DIXON
14
78
76235-2
35
0
15
ROY'S MAGIC (AUS)
6y d a
57.50
A MGUDLWA
MR ROY MOODLEY
KUMARAN NAIDOO
15
73
58280-4
35
0
16
LIGHTNING PARCADOR (SAF)
3y d e
57.00
.
MR K PILLAY MRS M
GARETH VAN ZYL
0
78
01-
127
0
17
BORDEAUX (SAF)
3y d e
57.00
.
MR M GWALANGWA MRS
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
0
78
35796
14
0
18
PRESUMPTUOUS (SAF)
3y d e
57.00
.
MR MARLON GOVENDER
MARK DIXON
0
78
57210-0
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRAVELLING LIGHT (SAF)
3y d d
50.00
J JACOBS
HOLLYWOOD SYNDICATE
GARTH PULLER
1
99
1021-6
21
0
2
CAPTAIN'S GIRL (SAF)
6y d k
57.00
B JACOBSON
MESSRS L W GOOSEN
LOUIS GOOSEN
2
100
0006-75
21
0
3
EFFORTLESS REWARD (AUS)
6y d k
46.00
Y RAMZAN
MESDAMES S VILJOEN
LOUIS GOOSEN
3
86
108-488
21
0
4
GREAT SHAKA (SAF)
5y d a
55.00
E S NGWANE
MRS RAE L MILLER M
MICHAEL MILLER
4
94
687-603
21
0
5
KINGSMEAD (SAF)
6y d a
53.50
C HABIB
DR N A LABUSCHAGNE
MICHAEL ROBERTS
5
91
7143-37
21
0
6
CHANTYMAN (SAF)
5y d a
62.00
A MARCUS
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
6
116
44123-1
56
0
7
WINTER BLUES (SAF)
5y a a
49.00
G PIETERSE
MR M J A FERREIRA
LOUIS GOOSEN
7
89
476-243
7
0
8
MAKING WAVES (SAF)
4y d k
54.50
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
8
95
21-185-
127
0
9
GOLIATH HERON (SAF)
4y d a
59.00
K DE MELO
MESSRS E W BUHR, L W
DENNIS DRIER
9
102
21135-4
35
0
10
SOCRATES (SAF)
5y d a
60.00
D DILLON
MR R T MATTHEYSE
SHANE HUMBY
10
104
14-2322-
98
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOBLE JOSHUA (SAF)
4y d a
55.50
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
1
96
11128-0
42
0
2
HIGH VOLTAGE (SAF)
3y d e
52.50
J GATES
MESSRS G D TOOCH, G
DUNCAN HOWELLS
2
90
201-420
14
0
3
WYNKELDER (SAF)
6y a a
60.00
S VEALE
MESSRS G N CUMMING,
TONY RIVALLAND
3
110
123274-
70
0
4
THE BAYOU (SAF)
5y d a
54.00
R DANIELSON
MR P V LAFFERTY K
PAUL LAFFERTY
4
89
31-243-0
35
0
5
BORN TO PERFORM (SAF)
5y k a
55.50
W KENNEDY
MR R HURCHUND
DENNIS BOSCH
5
96
1112-35
28
0
6
MUTAWAARY (AUS)
5y d a
50.00
E S NGWANE
MR S PILLAY MRS U
DENNIS BOSCH
6
80
1326-34
30
0
7
WILLIAMS LAND (SAF)
3y a e
54.00
K DE MELO
MR W J ENGELBRECHT J
DEAN KANNEMEYER
7
96
291-361
14
0
8
SOLID GOLD (SAF)
4y a a
57.00
S MOODLEY
MESSRS B KANTOR, C J
MICHAEL ROBERTS
8
99
20861-1
56
0
9
AMOR ARDIENTE (SAF)
5y d a
57.00
C HABIB
LADY COLLEEN GLAESER
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
9
97
45444-8
42
0
10
CELEBRATION ROCK (AUS)
4y d a
55.50
T GODDEN
MR A C CLERY MRS C
PAUL LAFFERTY
10
93
151-186
14
0
11
TRIBAL FUSION (SAF)
7y a a
60.00
D DILLON
MESSRS G R ALMANZA
SHANE HUMBY
11
110
2105-93
14
0
12
FARLAND (SAF)
4y d a
50.00
A MGUDLWA
DR D D VATHER,MESSRS
Y & MRS T F ZOGHBY
12
79
4055-64
18
0
1 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park, Scottsville Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:34 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Scottsville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:05 scottsville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 mart 2020 pazar at yarışı bülteni, 1 mart 2020 at yarışı programı, 1 mart 2020 tjk yarış programı, 1 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 1 mart 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 1 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 1 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, scottsville güney afrika at yarışı bülteni, 1 mart 2020 scottsville güney afrika at yarışı bülteni, günün scottsville güney afrika at yarışı bülteni, bugün scottsville güney afrika at yarışı bülteni