Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNGÖR AĞA
8y k a
AKMERT
60.00
M.KAYİŞAP
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
10
71
0-94567
9
11
1.23.55
2
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
60.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
9
68
15-3245
14
15
1.23.08
3
ŞİFNE EFESİ
4y k a
JOKER
59.00
Ö.YILDIRIM
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
4
66
97-1121
17
20
1.22.28
4
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
58.50
M.KAYA
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
11
62
75556-0
56
12
1.21.37
5
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
57.50
A.C.DAĞDEVİREN
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
6
60
4-78469
7
11
1.22.82
6
CANIM MİRA
9y k a
ANADOLU ATEŞİ
56.50
M.ÇİÇEK
MEHMET CAN İŞTEBİR
Y.PETEK
8
58
31720-8
35
16
1.21.67
7
URLA DESTANI
7y a a
TURBO
55.50
CEM ŞEN
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
5
56
60-6936
10
8
1.21.72
8
KIZILKALE
6y k a
BİLGİN
53.00
F.KARAKURTAP
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
7
55
3-50715
9
19
1.26.07
9
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
51.50
ALP.OLUKAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
2
52
1280-92
9
16
1.21.53
10
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
52.00
D.PALAUR
SİNAN BİLİK
HAL.KAYA
3
49
62-1714
21
19
1.23.21
11
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
52.50
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
50
184021
6
20
1.21.69
12
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
MER.ÇELİK
CAN SALİH TAVUKCU
T.YILMAZ
12
39
50-3708
18
14
1.20.98
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
4
44
36-2134
14
18
2
AĞRI KASIRGASI
3y d e
ASTRAKHAN
54.00
Ç.OK
SÜLEYMAN ATİK
MEH.KAYA
1
41
584-723
15
14
3
BLUE THUNDER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
ALİ ALAN
B.ÇELTİK
6
38
312-234
28
17
4
BULUT
3y k e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
M.ÇİÇEK
ADEM ERDÖLEK
B.TURGUL
7
65
333614
70
19
5
FASTN FAMOUS
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
53
1-42536
20
15
6
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
50.00
B.M.MIRIKAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
9
31
284455
9
10
7
RHYTHM OF POWER
3y d e
APPROVE (IRE)
54.00
MER.ÇELİK
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
3
36
56-5524
10
13
8
SİN
3y d d
BANKNOTE (GB)
54.00
A.OKAN PAZARAP
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
5
40
3620-44
38
15
9
SPEED ENGINE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.00
HAKAN YILDIZ
ORHAN KİBAR
H.TOP
8
0
9-7
10
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.KAYA
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
3
70
35-1323
21
17
1.43.69
2
KING MAN GO
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
5
59
1-216
14
19
3
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
2
64
334-111
21
20
4
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
Ö.YILDIRIM
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
1
58
331-1
16
20
1.41.32
5
FLORIDA COAST
3y d d
LEMON DROP KID (USA)
56.00
H.KARATAŞ
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
4
90
11311-3
37
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAMLIYAYLA
4y k a
BOZDOĞAN
58.00
Ç.OK
SABRİ AKTAŞ
A.ATAŞ
9
19
443544
14
16
1.24.87
2
DELİKARA
4y a a
ARTOS
55.00
MUH.OKAP
ERCAN SÖKMEZ
S.YANIK
8
6
909-870
14
14
3
ILDIR EFESİ
4y k a
TURBO
55.00
F.KARAKURTAP
SEMA ULAŞ
K.DURSUN
2
28
6-62
14
17
1.26.86
4
KARLEOPARI
4y a a
SONALP
54.00
C.ALTUNAP
MEHMET HÜZMEN
S.ÖNDER
7
8
66-9
6
17
5
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
58.00
A.KÜRÜNDÜK
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
3
0
4
127
19
6
SERTDADAŞ
4y k a
ÇAVUŞOĞLU
54.00
M.UYARAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
5
23
834806
113
14
1.30.89
7
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
6
29
632
6
17
8
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
56.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN YÜKSEL
B.ARAS
4
28
345-233
16
16
1.24.63
9
RİTA
4y a k
YALAZ
52.00
A.ŞENBAHARAP
TAHSİN KÖKMEN
M.Y.AKKEYİK
1
0
8
16
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
H.KARATAŞ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
91
222-231
14
20
1.36.25
2
BAŞ HÜKÜMDAR
4y a a
HABERKAN
58.00
Ö.YILDIRIM
CEM KARTAL
R.ALTUNBAŞ
5
111
41211-1
28
20
1.35.14
3
ENDERUN
4y k a
ZİGANA
58.00
K.TOKAÇOĞLU
EMEL BAŞPINAR
M.AKBULUT
1
32
9-94607
8
8
1.42.12
4
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
77
22-2111
10
20
1.37.34
5
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
56.00
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
2
54
2-22125
7
18
1.38.52
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIN FOR ME
7y d a
SAGEBURG (IRE)
60.00
İ.BAGUÇAP
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
11
75
349701
6
20
1.47.60
2
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
F.ARSLANAP
SELAHATTİN KILIÇ
G.HALKATAŞ
1
71
3-22521
16
20
3
OĞLUM MURAT
5y d a
TOROK (IRE)
57.00
M.KAYİŞAP
ALİ ÇELİK
Y.PETEK
10
69
2033-64
36
15
1.51.99
4
AĞA DADAŞ
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
57.50
MER.ÇELİK
SELMA BAGUÇ
S.KOYUNCU
15
68
984289
79
14
1.49.04
5
JACOBIN
4y d g
DEHA
54.00
A.KÜRÜNDÜK
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
5
61
5697-70
16
13
6
MORTODELA
6y d a
BANKNOTE (GB)
55.50
S.ÖZEN
MAHMUT YILMAZ
A.A.ZÜMBÜLLER
6
60
4477-06
24
9
1.50.14
7
URLA FIRTINASI (IRE)
5y a a
LION HEART (USA)
54.50
HAKAN YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
17
58
55-0800
100
9
8
DORUKRÜZGAR
4y d a
ADONİSE
52.00
CEM ŞEN
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
8
57
6152-24
15
18
1.50.06
9
REFLEX
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.50
D.PALAUR
M.MEHMET İLHAN
N.MIRNAK
9
54
72712-5
30
18
1.51.49
10
YAHYAHAN
4y a a
BUENOS AIRES
50.00
B.M.MIRIKAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
3
53
21206-0
46
16
1.51.02
11
DEĞERLİ
4y d k
TOROK (IRE)
50.00
ALP.OLUKAP
HAKAN AGAR
B.ONARIR
16
47
436200
100
14
12
RUN FOR RUYA (IRE)
5y d a
LION HEART (USA)
50.00
ADEM ŞEN
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
18
47
85382-7
42
10
1.48.67
13
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
4
43
135-666
16
15
14
GALVATRON
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
A.OLUK
FAHRİ İŞİNİBİLİR
C.ARPEK
2
39
063443
115
17
1.51.33
15
STEEL CLAW
4y a a
CARDINAL PIONEER
50.00
S.İPEK
NAZENİN SERFİCELİ
H.AKYOL
12
37
455455
7
12
1.51.80
16
VAROLHAN
6y d a
ANATOLY
50.00
F.KARAKURTAP
OZAN YARALI
V.KELLECİ
7
37
225348
108
15
1.49.31
17
BLACK DRAGON
4y d g
AFTER MARKET (USA)
50.00
MUH.OKAP
MURAT TORUN
B.TURGUL
14
37
436837
115
14
18
EFEHALİL
4y d a
PERFECT STORM
50.00
M.M.BİLGİNAP
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
13
37
729278
112
16
1.52.02
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLEDGE OF HONOUR (SAF)
2y d e
57.00
S RANDOLPH
MESSRS R NAIDOO, I J
MICHAEL MILLER
1
0
0
0
2
MOUSEY ON OVER (SAF)
2y d e
57.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
2
0
5
28
0
3
VITUS BEIRING (SAF)
2y a g
57.00
S VEALE
MR K SOAL
DOUG CAMPBELL
3
0
0
0
4
WALLS OF DUBROVNIK (SAF)
2y d e
60.00
E S NGWANE
POUND BLOODSTOCK PTY
MICHAEL MILLER
4
0
31
28
0
5
COLOUR MY FATE (SAF)
2y d e
57.00
W KENNEDY
MR D G CHERRY
FRANK ROBINSON
5
0
0
0
6
WINGING IT (SAF)
2y d g
57.00
B JACOBSON
MRS S VILJOEN
LOUIS GOOSEN
6
0
3
21
0
7
HELLO AGAIN (SAF)
2y d e
57.00
J L SAMUEL
MR P J COLES
MICHAEL MILLER
7
0
0
0
8
FREDDIE THORNE (SAF)
2y d e
53.00
G PIETERSE
MR P H ELLIS
IVAN VAN WYK
8
0
950
7
0
9
FLYING PETER (SAF)
2y d e
57.00
K DE MELO
MR MRS M L P RATTR
DEAN KANNEMEYER
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIDGE OF SPIES (SAF)
4y d g
56.50
J GATES
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
1
71
13820-8
57
0
2
MOSHAV (SAF)
6y d g
57.50
C ZACKEY
MR I F M VAN SCHALKW
NATHAN KOTZEN
2
73
1403-45
32
0
3
ALFONSA SPAGONI (SAF)
4y d g
49.50
Y RAMZAN
KINMOUNT RACING SYND
MARK DIXON
3
65
71008-0
28
0
4
ELEMENTARY (SAF)
3y d g
59.00
B JACOBSON
INTERNATIONAL RACING
LOUIS GOOSEN
4
81
40-1
42
0
5
CONSTANTINE (SAF)
6y a g
56.50
S VEALE
MESSRS A N DICKINSON
DENNIS DRIER
5
71
4808-67
28
0
6
LESLIES PATHTOFAME (SAF)
5y a g
60.00
W KENNEDY
MESSRS LESLIE LOGAN
FRANK ROBINSON
6
78
403-065
14
0
7
LESLIE SHADOWLINER (SAF)
5y d g
57.00
D SCHWARZ
MESSRS LESLIE LOGAN
R A HILL/S R HILL
7
72
3006-59
25
0
8
HAMPTON COURT (SAF)
5y d g
59.00
E S NGWANE
MESSRS M J RODRIGUES
DENNIS BOSCH
8
76
35-7335
9
0
9
KINGSTON ROCK (SAF)
4y d g
56.50
G WRIGHT
MRS D J SHERRELL
BRETT CRAWFORD
9
71
32162-2
28
0
10
YAAS (SAF)
5y a k
53.50
G PIETERSE
NIJINSKY INVESTMENTS
LOUIS GOOSEN
10
73
67921-0
67
0
11
FIVES WILD (SAF)
5y d g
52.00
S MOODLEY
MR R MANILAL
KUMARAN NAIDOO
11
62
39-8008
14
0
12
JUNIPER LANE (SAF)
3y a g
54.00
J JACOBS
MESSRS R M SEWGOOLAM
KUMARAN NAIDOO
12
79
476210-
116
0
13
WE LIGHT THE FIRE (SAF)
3y d g
58.50
K DE MELO
MESSRS K M CHETTY, H
YOGAS GOVENDER
13
80
9197-34
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAI TAI (SAF)
3y d d
60.50
W KENNEDY
MR TERRY YOUNG
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
1
84
14572-1
39
0
2
TUPELO HONEY (SAF)
3y k d
56.50
S MOODLEY
MR S R MRS S P ROS
MICHAEL ROBERTS
2
76
50-1
67
0
3
LOVE THEME (SAF)
5y d k
56.00
J GATES
TINUS GERICKE MR B
DUNCAN HOWELLS
3
70
2812-94
21
0
4
SARABI (SAF)
6y d k
50.00
J JACOBS
THOR INSURANCE BROKE
PAUL GADSBY
4
64
2335-48
11
0
5
SIMPLY RUSSIAN (SAF)
3y d d
60.50
A MGUDLWA
HOLLYWOOD SYNDICATE
GARTH PULLER
5
84
37168-6
42
0
6
FLAMING LASS (SAF)
3y d d
61.00
A ARRIES
MISS W A HEYNS MR
GARTH PULLER
6
85
2-19
39
0
7
EXTRAVARGANT (SAF)
4y d k
61.50
S RANDOLPH
MRS M D J LILEY MR
TONY RIVALLAND
7
81
842821-
70
0
8
SOMEONE EXCITING (SAF)
5y d k
58.00
T GODDEN
MESSRS MAYESH CHETTY
ALYSON WRIGHT
8
74
241483-
70
0
9
SERAPHINA (SAF)
3y d d
49.50
G PIETERSE
NIJINSKY INVESTMENTS
LOUIS GOOSEN
9
70
58710-0
11
0
10
AT YOUR REQUEST (SAF)
3y d d
56.50
K DE MELO
MR A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
10
76
62233-1
37
0
11
SONG OF THE FOREST (SAF)
4y d k
60.50
B JACOBSON
INTERNATIONAL RACING
LOUIS GOOSEN
11
79
6110-71
7
0
12
SHEIK'S STORM (SAF)
5y d k
54.50
C ZACKEY
AVA ROAD TRANSPORT C
PAUL GADSBY
12
67
47631-4
37
0
13
MOCHA ROSE (SAF)
4y d k
59.00
D DILLON
HOLLYWOOD SYNDICATE
DUNCAN HOWELLS
13
76
441800-
70
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUE TO LIFE (SAF)
3y d d
58.00
C HABIB
MESSRS J F L M F W
J A JANSE VAN VUUREN
1
117
350119-
85
0
2
OOH LA LA (SAF)
4y d k
58.00
S RANDOLPH
MESSRS P D ROBINSON,
DOUG CAMPBELL
2
89
8424-14
25
0
3
PETRA (SAF)
4y d k
56.00
D SCHWARZ
MESSRS G C KALIL L
R A HILL/S R HILL
3
93
5314-21
25
0
4
GENEROUS LADY (SAF)
4y a k
56.00
T GODDEN
MS J V BORG
PAUL LAFFERTY
4
98
225274-
112
0
5
MARSANNE (SAF)
4y d k
56.00
W KENNEDY
MESSRS D D MACLEAN,
DUNCAN HOWELLS
5
90
13162-3
49
0
6
MASTER KEYS (SAF)
4y d k
60.00
D DILLON
ALDERMAN R F HASWELL
NATHAN KOTZEN
6
101
511215-
73
0
7
CAMPHORATUS (SAF)
5y a k
59.00
G WRIGHT
MESSRS L J MUIR, S M
R A HILL/S R HILL
7
114
62609-6
43
0
8
STATUTE (SAF)
5y d k
56.00
S MOODLEY
DR N A LABUSCHAGNE
MICHAEL ROBERTS
8
91
41238-4
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGADE (SAF)
3y d e
56.00
J JACOBS
K K SYNDICATE NOM:
PAUL GADSBY
1
65
73770-8
63
0
2
MAH BIN (SAF)
3y a e
60.00
D DILLON
MR G M MAREE
NATHAN KOTZEN
2
57
90670-8
56
0
3
STAFF SERGEANT (SAF)
3y d e
60.00
C HABIB
MR K D VERMEULEN, GU
JULIE GUTHRIE
3
65
007-44
14
0
4
JUBILATE (SAF)
3y d e
60.00
D SCHWARZ
MR G M ELLIOTT
DUNCAN HOWELLS
4
71
0064-3
42
0
5
SONJADOR (SAF)
3y a e
60.00
S MOODLEY
MR S R MRS S P ROS
MICHAEL ROBERTS
5
0
00-
105
0
6
JUST DIXIT (SAF)
4y d a
60.00
W KENNEDY
MR ROY MOODLEY
FRANK ROBINSON
6
62
306670
79
0
7
SOUL SURFER (SAF)
3y a e
60.00
T GODDEN
MR F J DE CHASTEIGNE
ALYSON WRIGHT
7
0
0-8
25
0
8
WHIPPING MARMALADE (SAF)
3y a e
60.00
S RANDOLPH
MESSRS S S GOVENDER,
GLEN KOTZEN
8
58
00080-9
35
0
9
TURF PATROL (SAF)
5y d a
60.00
A ARRIES
PROSPLICE CONSULTING
GARTH PULLER
9
56
6709-77
28
0
10
STUNNING GUEST (SAF)
4y d a
60.00
S VEALE
MR DOUGLAS CAMPBELL
DOUG CAMPBELL
10
60
572-554
28
0
11
TIGER TANK (SAF)
3y d e
56.00
G PIETERSE
MESSRS C STRYDOM J
IVAN VAN WYK
11
55
8590-00
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOODIES WELL (SAF)
4y d a
60.00
J GATES
MR J W MRS J K ARM
CLINTON BINDA
1
49
98-0007
24
0
2
MONTGOMERY (SAF)
3y a e
56.00
G PIETERSE
MRS M D J LILEY
TONY RIVALLAND
2
60
0900-
70
0
3
AUGUST RED (SAF)
3y a e
60.00
G WRIGHT
FIVE UP HIGH SYNDICA
GARTH PULLER
3
72
84-83
32
0
4
POWER TO COMMAND (SAF)
3y d e
60.00
S RANDOLPH
MR B J SAHD
MICHAEL MILLER
4
67
004-445
28
0
5
UPTOWN FUNK (SAF)
3y d e
60.00
B JACOBSON
CORRYVRECKEN RACING
LOUIS GOOSEN
5
45
08-0
14
0
6
MAXIMA (SAF)
3y d e
60.00
D DILLON
MESSRS C A EVANS, DO
DOUG CAMPBELL
6
51
9590-07
25
0
7
NOBLE FLIGHT (SAF)
3y d e
60.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
PAUL LAFFERTY
7
68
4537-84
11
0
8
GO DADDY (SAF)
3y d e
60.00
A ARRIES
MR SAM OSMAN
PAUL GADSBY
8
41
000-0
63
0
9
STRAWBERRYPOPTART (SAF)
4y d k
56.50
W KENNEDY
MESSRS KASHMEEL SUKH
KUMARAN NAIDOO
9
60
73-5739
14
0
10
ROYAL PURSUIT (SAF)
5y d a
60.00
S MOODLEY
MRS S VILJOEN MR C
LEZEANNE FORBES
10
55
065608-
70
0
11
STRAIGHT SHOOTER (SAF)
3y d e
60.00
C HABIB
MESSRS D T OELOFSE
MICHAEL ROBERTS
11
61
8099-90
32
0
12
JUMPING CASTLE (SAF)
4y d a
56.00
J JACOBS
MISS A C DE KLERK
IVAN VAN WYK
12
50
5849-60
53
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARCHINGONTOGETHER (SAF)
4y d a
61.50
S MOODLEY
MESSRS E A BUDLENDER
YL)
1
108
1008-03
21
0
2
WHITE LIGHTNING (SAF)
4y k a
53.00
A ARRIES
MESSRS M MOSTERT, P
M:MRS K MAHABEER)
2
88
84824-5
21
0
3
MOON IN JUNE (SAF)
4y d k
53.00
D SCHWARZ
MR B KANTOR
R A HILL/S R HILL
3
92
0697-21
39
0
4
WEALTHY (SAF)
7y d a
58.00
S VEALE
MESSRS M W HERON, A
DENNIS DRIER
4
98
0342-74
21
0
5
BLACKBALL (SAF)
5y d a
62.00
W KENNEDY
MESSRS E A BUDLENDER
GAVIN VAN ZYL
5
113
6116-41
21
0
6
DARK MOON RISING (SAF)
6y d a
62.00
T GODDEN
MR MRS D J STEYN,
PAUL LAFFERTY
6
113
15867-9
49
0
7
OUR COYS (AUS)
5y a
53.00
C HABIB
MESSRS G M BORTZ, M
PAUL LAFFERTY
7
88
2436-56
21
0
8
SILVER ROSE (SAF)
7y d a
60.00
K DE MELO
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
8
103
35543-6
49
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERMOT (KY)
4y d a
55.00
JAIRO RENDON
CBR RACING
KATHERINE RITVO
1
84
6-15
25
0
2
TRICKY MAGICIAN (ON)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
2
87
1-7565-1
56
0
3
MANTRA (KY)
4y a a
55.00
PACO LOPEZ
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
3
92
1552-56
49
0
4
WILLING TO SPEED (KY)
4y a a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
UNADILLA STABLE
JOHN KIMMEL
4
92
4514-23
25
0
5
MANICOMIO (KY)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
22 RACING STABLE INC
AGUSTIN BEZARA
5
71
4314-30
15
0
6
BOLD PAYNTER (KY)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
6
89
145-144
25
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:06 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SO DEAR (FL)
3y k d
52.00
CRISTIAN TORRES
MILLER, LEVERETT S.
DAVID FAWKES
1
53
25-9
37
0
2
WITCH HUNTER (NY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
2
54
662-
109
0
3
PLEASE (KY)
3y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
R. LEWIS
MARK HENNIG
3
55
4-9
49
0
4
HARMONIC THUNDER (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
77
0-5
60
0
5
FLASHING RED (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
NEW PHOENIX STABLE A
CHRISTOPHE CLEMENT
5
72
3-2
30
0
6
GREY JAZMINE (KY)
3y k d
54.50
CHRISTIAN DOMINGUEZ
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
6
44
790
9
0
7
TOPO GRIGIO (KY)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
EMPYREAN STABLES
TODD PLETCHER
7
63
6
42
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS T TOO (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
STONEWAY FARM
WILLIAM MOTT
1
48
0
14
0
2
GUAZZA (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
2
0
0
0
3
ENVOUTANTE (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
3
88
3
35
0
4
JUSTLEAVEITALONE (ON)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
4
74
2-72
21
0
5
SUNDAE SMILE (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
G. HUMPHREY, JR.
GEORGE ARNOLD, II
5
72
3-
115
0
6
MYLASTFIRSTKISS (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
6
66
7863-33
7
0
7
STARSHIP MALLOMAR (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
7
63
8
42
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABIE MONSTER (FL)
6y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
MEEHAN AND PETIKA ST
JOSEPH ORSENO
1
69
216-614
21
0
2
VICKY APPLE (KY)
4y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
M J M STABLE AND ROU
SAFFIE JOSEPH, JR.
2
75
121-243
21
0
3
BROOKES ALL MINE (FL)
7y d k
55.00
PACO LOPEZ
DRAWING AWAY STABLE
GERARDO QUIROZ
3
77
2742-12
42
0
4
AMALUNA (FL)
9y d k
55.00
MARCOS MENESES
MARCUS KNIGHT
HERBERT MILLER
4
82
626316-
127
0
5
MOTION'S FIRST (FL)
7y d k
55.00
RICHARD MITCHELL
BREAKIN WIND FARM
DAVID RAKOFF
5
47
154-907
21
0
6
VALLEY DATE (FL)
4y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
ROHAN CRICHTON
ROHAN CRICHTON
6
74
14615-5
16
0
7
KINDHEARTED KOTA (KY)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
7
70
9412-34
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAJAN GIRL (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
1
70
6-4
35
0
2
MAGIC FLUTE (ON)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
STRONACH STABLES
SID ATTARD
2
61
703-
120
0
3
SETTING THE MOOD (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
3
0
0
0
4
VALLETTA (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
4
66
6
21
0
5
VEER (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
5
71
8
49
0
6
BIG CHEEKS (KY)
3y d d
54.50
KAZUSHI KIMURA
BULL AND BEAR RACING
WILLIAM THARRENOS
6
70
869-
106
0
7
LET THEM EAT CAKE (KY)
3y a d
54.50
CHRIS LANDEROS
ELIZABETH VALANDO
IAN WILKES
7
64
3
30
0
8
ACT LIKE ARTIE (ON)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
8
79
6-
70
0
9
OCALA (WV)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
ROBERT MASTERSON
NORM CASSE
9
0
0
0
10
OCEAN AIR (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
CHEYENNE STABLES LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
10
0
0
0
11
CAUSEWAY ROYCE (KY)
3y a d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
PACELLA, WILLIAM, JO
DALE ROMANS
11
40
0-0
49
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VICKYTHEBEST (KY)
3y a d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
D'RACING STABLE LLC
VICTOR BARBOZA, JR.
1
60
532-1
24
0
2
ANGELIC KNUGGET (FL)
3y a d
54.00
DICK CARDENAS
HEXPORT LOGISTICS, L
HECTOR RODRIGUEZ
2
20
56-6659
16
0
3
LA TRES JOLIE (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
3
48
51273-5
59
0
4
PAOLA'S TEAM (FL)
3y a d
54.50
EDGARD ZAYAS
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
4
40
481-3
59
0
5
LA FLAMENCA (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRENDA TABRAUE
MARCIAL NAVARRO
5
57
435-231
14
0
6
GRAN BRANDY (KY)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
6
59
137-40
25
0
7
JOPLIN (FL)
3y d d
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
RISING SUN STABLE AN
KATHY MONGEON
7
52
5256-37
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRAPPEZOID (ON)
5y a a
55.00
JAIRO RENDON
DRAWING AWAY STABLE
GERARDO QUIROZ
1
81
55-5441
14
0
2
CANDY CRUSHEM (KY)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
REIS, MARY BETH AND
MONICA MCGOEY
2
83
1307-76
15
0
3
BLACK PEPPER (FL)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
BIG CIGAR STABLES
MICHAEL TOMLINSON
3
83
4103-44
22
0
4
CHASE RUNNER (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
4
80
88414-1
49
0
5
MR ATILA (KY)
6y a a
55.00
LUIS SAEZ
EDDIE KENNEALLY
EDDIE KENNEALLY
5
88
6313-11
31
0
6
SO LONG CHUCK (FL)
6y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
6
80
48091-5
45
0
7
KYLE (FL)
7y d a
55.00
PACO LOPEZ
MOSHE MARK
CARLOS DAVID
7
78
143-573
22
0
8 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Greyville Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:06 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 mart 2020 pazar at yarışı bülteni, 8 mart 2020 at yarışı programı, 8 mart 2020 tjk yarış programı, 8 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 8 mart 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 8 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 8 mart 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 8 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni