Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
60.00
F.ARSLANAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
80
0-41563
13
17
1.28.29
2
HEYMARJA
4y d a
HANBEŞ
59.50
U.TEMUR
UĞUR KIRALOĞLU
N.KULAK
1
75
3164-77
27
16
1.28.18
3
GÜÇLÜ KIZ
5y d k
BOSPORUS (IRE)
58.50
M.M.BİLGİNAP
AHMET ÖZÇILNAK
B.ÇELTİK
4
77
22-4541
6
20
1.26.97
4
BAVO BRAO
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
6
72
541-353
28
17
1.28.08
5
AKARCA KHAN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
5
68
03-1314
21
19
1.27.80
6
MASCHERANO
7y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
T.YILDIZ
YAŞAR DEMİR
A.ÖMEROĞLU
9
67
69264-9
55
13
1.26.82
7
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
53.50
G.KOCAKAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
8
61
3745-54
18
14
1.28.13
8
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
3
52
421621
11
20
1.26.98
9
ÇATALKAYA
4y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
VOLKAN FOTOCAN
M.SAÇAN
7
47
228-634
20
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELITO
3y d e
KANEKO
58.00
A.KURŞUN
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
2
28
74523
13
15
1.47.94
2
BY THE TIME
3y k e
CUVEE (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
BÜLENT TAŞÇI
R.YILDIZ
4
0
2
21
19
3
DORIAN
3y d e
ANIMAL KINGDOM (USA)
58.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
5
0
7
21
19
4
POWERMAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
G.KOCAKAYA
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
1
0
2
21
19
5
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
ERKAN SAĞLAM
M.TEZEL
6
27
77-7324
14
13
1.48.80
6
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
7
0
3-3
14
18
7
STALINGRAD
3y d e
TOCCET (USA)
58.00
S.ÖZEN
DURAN TEKELİ
D.TEKELİ
8
0
6
8
19
8
THE BRAVE ONE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
Ç.OK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
3
7
8-67
14
17
1.48.91
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
57.00
B.M.MIRIK
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
4
57
0-21311
11
20
2.26.03
2
ÖZÇEVİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
55.00
A.İNCİ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
1
51
158222
11
19
3
ŞARLO
4y d a
GÖKTEKİN
55.00
G.KALIN
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
3
74
4-24322
14
19
2.25.28
4
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
54.00
M.M.BİLGİN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
6
60
232467
8
15
5
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
54.00
O.KIZILDAŞ
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
2
32
6-67351
7
20
6
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
54.00
MUH.OK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
5
66
5-32458
4
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY SULTAN
8y a k
KAFKASLI
58.50
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
6
98
442-115
37
19
2.14.75
2
ŞERİFE ABLA
6y k k
ODİNHAN
58.50
G.KOCAKAYA
RACİ ATLI
M.BİLDİK
1
55
14-6112
11
19
2.17.97
3
BEYZA SULTAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
57.50
T.YILDIZ
KAYA KAYA
M.ASLAN
7
79
531812
6
19
2.18.10
4
SANBERK
6y a k
ALTAHA
57.50
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
4
94
15-4122
16
19
2.16.10
5
BEYAZ KULE
7y d k
UFUKBİR
56.50
B.AKÇAYAP
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
2
89
3-15442
6
16
2.14.94
6
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
56.50
GÖKH.GÖKÇE
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
3
65
56-4373
11
12
2.29.76
7
GÜLŞEKER
6y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.50
S.ÖZEN
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
8
81
4411-22
32
19
2.17.93
8
RENGÜL
9y k k
ARASLI
57.50
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
5
79
463464
8
15
2.15.01
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İSTANBUL ATEŞİ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
B.M.MIRIKAP
ŞÜKRÜ KILIÇ
HAL.KAYA
5
35
410-362
20
16
2.07.66
2
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
OSMAN GÜLER
H.DURMUŞ
4
30
0187-53
20
16
2.07.76
3
DEMİRNUR
3y d d
DUTYFREE
58.00
S.ÖZEN
HÜLYA COŞKAN
A.COŞKAN
3
29
33324-3
6
17
4
MISKY BABY
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
6
33
42-6515
7
19
5
WINNER DANCER
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
1
41
116-7
11
18
6
PRENSES MİNE
3y d d
TOCCET (USA)
51.00
A.ŞENBAHARAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
2
18
73775-6
11
8
2.11.79
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YETİM ALİ
4y a a
BURUKCAN
60.50
M.KAYA
F. NİHAT BURUK
R.AYDOĞAN
14
50
141456
74
17
2
KARAVAŞ
4y d k
BİLGİN
57.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
47
908-575
8
11
3
TATAVLA
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
A.KURŞUN
SERCAN KAVUŞAN
C.DOĞAN
5
46
614-314
17
19
4
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
58.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
6
45
4130-57
56
16
5
UZUNCUK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
57.00
H.ŞİMŞEK
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
8
43
34114-5
54
18
6
OVAKAYA
4y a a
ALİREİS
54.50
ADEM ŞEN
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
7
38
344253
11
16
7
CİHANTAYIM
4y k a
KURTEL
54.00
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
10
37
34-9534
15
15
8
TAKİEFE
4y k a
BİLGİN
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
MUT.KAYA
18
37
50-6313
33
19
9
PİST KRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
53.50
MUH.OKAP
HALİT DAĞTEKİN
MEH.KAYA
15
36
000-875
14
12
10
ATANERHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
53.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
12
35
63-3317
18
19
11
LADY MERAL
4y k k
ATOMKARINCA
50.50
F.KARAKURTAP
İSMET ÇİFTÇİ
D.TEKELİ
9
34
351959
127
17
12
UÇAN ARSLAN
4y k a
YAŞARCIK
52.00
F.ARSLANAP
ÜMİT ARSLAN
HAKAN ASLAN
3
33
5261-70
53
18
13
KİYASET
4y k a
GOBAKBEY
52.00
M.M.BİLGİNAP
MUSTAFA İLKADIM
R.AYDOĞAN
4
33
4947-58
53
10
14
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
51.50
A.OLUK
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
11
32
08-5474
21
10
15
ALSİNEM
4y a k
ALGANBEY
51.00
B.M.MIRIKAP
MELİH TEMEL
B.ÇAKUS
16
31
3-82587
14
14
16
ASHÜNKAR
4y k a
GÜRGÖKÇE
51.00
M.SEVERAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
13
31
180038
117
15
17
ALYUMAK
4y a k
ALGANBEY
50.00
MER.ÇELİK
HÜLYA TEMEL
B.ÇAKUS
2
29
8070-57
42
13
18
KARADUTUM
4y a k
SARRAF
50.00
O.KIZILDAŞAP
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
17
29
309-880
15
14
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLDARIM
4y k a
TURBO
58.00
M.AVŞAR
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
3
9
00-6455
10
11
2
FIRTINAKASIM
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
12
34
62-6222
24
19
3
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
55.00
H.ALTUNDAĞAP
RIDVAN TUMBUL
A.TOPRAK
7
22
0-34542
10
16
4
JET FAYİK
4y k a
SERDARHAN
58.00
R.DOĞAN
HABİP ARĞAN
E.HAZAL ŞEKER
6
16
00-03
10
16
5
KERTENKELE
4y a a
ALTAHA
54.00
E.AKKILIÇAP
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
1
13
90585-0
10
13
6
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
58.00
R.POLATAP
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
11
0
47
41
18
7
SERTAYAZ
4y a a
ŞAMİLBEY
58.00
İ.KATI
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
8
5
0-68805
10
12
8
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.KATARAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
4
20
0-32490
10
14
9
TEZNUR ASLANI
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
E.ÇANKAYAAP
HAYDAR YARDIMCI
M.KEKLİK
5
20
60-0732
10
11
10
UZAK ARA
4y a a
UÇANBEY
54.00
B.SARIDALAP
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
2
19
44809-4
10
13
11
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
H.POLAT
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
9
24
44-4522
24
19
12
YIĞMATEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
V.KIZMAZ
NUSRET DOĞAN
N.CAMUZ
10
23
270-830
10
8
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALYANAKLIM
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
63.00
V.KIZMAZ
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
2
41
493-400
35
13
1.33.85
2
HUUT
4y d k
MENDIP (USA)
60.00
H.ALTUNDAĞAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
11
41
123508
98
15
1.27.78
3
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
59.00
M.AVŞAR
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
10
33
4352-80
10
13
1.29.36
4
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
57.00
E.ÇANKAYAAP
ARDA ÇETİNKAYA
S.SAYIN
14
33
80-0591
35
20
1.32.48
5
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
58.50
M.DOĞAN
ABDULBAKİ ÖZKAN
N.CAMUZ
9
30
544-479
10
13
6
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
57.00
B.BEKTAŞ
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
4
29
056034
10
10
1.33.61
7
STAY STRONG
5y d k
ZANJERO (USA)
57.50
N.ALTIN
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
1
28
4685-70
49
9
1.28.88
8
WIN ANGEL
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
56.50
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
28
53583-0
49
11
1.38.96
9
ALLOGUARD
4y a k
TORUK MACTO (IRE)
56.00
H.POLAT
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
6
27
2-07018
10
19
1.28.90
10
ARBITRATOR
4y d k
YONAGUSKA (USA)
55.50
H.PARILDAR
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
13
26
15-0987
21
15
1.27.37
11
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
54.50
M.E.DOĞANAP
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
3
26
613-049
31
16
1.28.89
12
BELLA CAVALLO
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.50
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
8
22
36-2257
35
17
1.29.55
13
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
53.50
İ.AKYAVUZ
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
20
7623-03
35
14
1.31.15
14
ÜNLÜ KARTAL
4y d k
UTOPIA (JPN)
52.50
H.DEMİRTAŞ
FAİK ÜNLÜ
S.V.KAYA
12
20
48930-0
31
13
1.34.50
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
63.00
E.ÇANKAYA
ALİ GÖZKEMAL
A.TOPRAK
9
45
014-458
17
16
2.19.18
2
FULDEN
5y k k
ANKA
62.50
M.CANPOLAT
HAŞİM TINAS
M.KARALI
12
44
3251-92
17
18
2.27.29
3
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
61.50
E.AKKILIÇ
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
2
42
990476
10
9
2.17.47
4
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
61.50
H.ALTUNDAĞ
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
4
42
9176-42
10
16
2.36.88
5
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
57.00
S.ALTAY
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
10
37
2701-90
35
18
2.44.62
6
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
İ.ÇİZİK
SALİH ÇİZİK
S.V.KAYA
1
33
293-014
10
19
2.23.51
7
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
UMUT DEMİR
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
7
31
72-1485
10
17
2.27.55
8
BİR MATRA
4y k k
ODİNHAN
51.50
MEH.PARLAK
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
8
27
8509-49
21
13
9
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
54.00
B.SARIDAL
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
5
27
564040
17
9
2.20.79
10
NASİPLİ KIZ
4y k k
TÜMÖZ BEY
51.00
A.ÇANKAYA
ADNAN DOĞAN
A.TOPRAK
11
26
580410
100
19
11
KÜÇÜKDENİZKIZI
4y k k
KIRIMHAN
50.50
Y.ÇELİKBAŞ
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
3
25
0-83160
7
18
2.38.40
12
RASGALDİ
5y k k
GOBAKBEY
50.00
Y.CENGİZ
MÜSLÜM KATI
At Sahibi
6
12
40997-0
10
5
2.28.60
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAPRO
3y d e
APPROVE (IRE)
56.00
N.ALTIN
FEVZİ YILMAZ
A.İŞIK
2
73
122-151
24
20
1.29.03
2
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
56.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
V.ÇİZİK
4
61
1-21258
5
17
1.32.47
3
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
54.00
M.AVŞAR
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
37
7611
14
20
1.30.90
4
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
F.YARDIMCI
BÜLENT DEMİR
EY.YARDIMCI
1
48
312-604
17
16
1.36.70
5
KUMARBAZ
3y d e
MENDIP (USA)
56.00
V.KIZMAZ
CELAL KAYA
C.LAÇO
7
33
5-93046
12
11
1.32.52
6
NARCOTIC
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
27
98-8261
7
20
1.32.04
7
YELLOW FATHERLY
3y d e
FAIRSON
54.00
B.BEKTAŞ
BİLAL SARI
A.TOPRAK
3
44
4-12263
14
17
1.31.50
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRKPINAR
10y k a
BİLGİN
61.00
İ.KATARAP
ŞİRİN DEMİR
H.TEKİNALP
4
53
002684
7
11
1.34.63
2
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
61.50
M.DOĞAN
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
1
50
550-594
17
11
1.32.43
3
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
59.00
M.E.DOĞANAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
2
49
873142
17
18
1.31.07
4
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.50
H.ALTUNDAĞAP
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
5
46
338490
17
12
1.33.64
5
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
57.50
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
42
503-017
17
19
6
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
54.50
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
6
36
725731
10
20
1.37.57
7
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
52.50
B.BEKTAŞ
HÜSEYİN ÇELİK
A.E.KARAKURT
7
32
56353-4
14
14
1.32.38
8
KÜÇÜK DEMİRKIRIM
7y k a
GOBAKBEY
50.50
İ.AKYAVUZ
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
28
149507
80
15
1.34.94
9
BOTAN
6y a a
BERKSOY
50.00
H.DEMİRTAŞ
DİLEK AKDOĞAN
H.TEKİNALP
10
27
08-2496
12
3
1.40.40
10
ÜNSALMIŞ
6y d a
DEMİRKAZIK
50.00
C.TEPEAP
SİNAN KORKMAZ
E.HAZAL ŞEKER
8
24
75600-0
14
5
1.32.67
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
56.00
M.E.DOĞANAP
NAZAN AKKAYA
F.BAKIR
5
60
57-0116
18
19
1.13.49
2
AKINŞAH
8y a a
BOSPORUS (IRE)
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
1
91
1924-29
31
17
1.12.16
3
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
55.00
M.AVŞAR
MEHMET YILDIZ
At sahibi Vekili Ali ENSER
4
28
2-43690
14
14
1.14.71
4
DEMİRBAŞ
5y d a
ZANJERO (USA)
53.00
İ.KATARAP
UĞUR KAZANCI
A.TOPRAK
2
59
32200-6
66
16
1.13.73
5
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
55.00
M.ÜNLÜ
MEHMET GÜMÜŞKAN
A.GÜRGÖZE
11
55
09174-0
28
17
1.14.46
6
MAKTAYMAN
8y d g
KANEKO
55.00
N.ALTIN
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
9
91
4770-23
14
13
1.12.13
7
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
56.00
İ.KATI
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
16
32
4090-09
16
11
1.13.13
8
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
53.50
İ.ÇİZİKAP
BAŞAK YAVUZ
EY.YARDIMCI
7
72
825408
98
14
1.11.80
9
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
55.00
B.BEKTAŞ
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
10
62
09-3705
7
11
1.13.49
10
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
55.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
3
75
3415-06
14
17
1.14.06
11
ZANAPALI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
M.DOĞAN
HALİL KAYA
S.SAYIN
8
89
23-4142
17
18
1.14.19
12
KARAKARTALIM
4y d a
ZANJERO (USA)
56.00
H.POLAT
HÜSNÜ ERCAN
G.BALTA
15
47
15219-0
14
18
1.16.11
13
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
54.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
6
66
330-751
17
20
1.14.81
14
THE POWER
4y d g
PERFECT STORM
57.00
V.KIZMAZ
TAHİR KARATOPRAK
A.GÜRGÖZE
12
57
2-20770
127
15
15
IMBARCO
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
54.00
H.PARILDAR
EMRE KARAYEL
A.İŞIK
14
23
463-950
14
5
16
KARA PANTER
4y d a
PERFECT STORM
54.00
F.FELHANAP
ALİ POLAT
E.HAZAL ŞEKER
13
19
507-830
7
9
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BACK TO BLACK (SAF)
2y d e
60.00
S KHUMALO
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
4
0
0
0
2
BLUE MOON CITY (SAF)
2y d e
60.00
W KENNEDY
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
6
0
0
0
3
CHAMPINGATTHEBIT (SAF)
2y d e
60.00
N KLINK
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
9
0
5
19
0
4
EDAARA (SAF)
2y d e
60.00
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
13
0
40
19
0
5
EXPRESSION SESSION (SAF)
2y d e
60.00
L J FERRARIS
EVANSTAN INVESTMENTS
SEAN TARRY
2
0
0
0
6
LEAR JET (SAF)
2y d e
58.50
T JUGLALL
A G LAIRD
ALEC LAIRD
1
0
0
0
7
LUKE MOONWALKER (SAF)
2y d e
60.00
M THACKERAY
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
11
0
06
12
0
8
MR SARAS (SAF)
2y d e
60.00
M MJOKA
R DHOOBOREEA
WEIHO MARWING
10
0
0
29
0
9
PFORZHEIM (SAF)
2y d e
60.00
C BANTAM
C V WALKER
GERALD C WALKER
3
0
04
19
0
10
SUPREME ELEVATION (SAF)
2y d e
60.00
M V'RENSBURG
A DEVACHANDER
DAVID NIEUWENHUIZEN
5
0
7-8
19
0
11
THE BOOGEYMAN (SAF)
2y d e
60.00
C MAUJEAN
P J, N, R MISS S D
PHILLIP LABUSCHAGNE
7
0
0
0
12
THE CONTRACTOR (SAF)
2y d e
60.00
M YENI
CHAMAREL RACING SYND
WEIHO MARWING
12
0
63
12
0
13
THE EIGHTH LORD (SAF)
2y k e
60.00
C ZACKEY
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
8
0
9-55
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANALYSE (SAF)
2y d d
60.00
C MAUJEAN
R J MAYHEW C J MAY
CRAIG MAYHEW
5
0
08
12
0
2
ANYTHING GOES (SAF)
2y d d
60.00
D DE GOUVEIA
I F M VAN SCHALKWYK
STUART PETTIGREW
10
0
0
0
3
CLOTH OF ICE (SAF)
2y d d
60.00
W KENNEDY
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
7
0
6
12
0
4
JAVA HOUSE (SAF)
2y d d
60.00
G LERENA
S M LEAHY, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
1
0
5
12
0
5
MODE (SAF)
2y d d
57.50
C F DICKEN
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
3
0
0
19
0
6
MYNAGE (SAF)
2y d d
60.00
R SIMONS
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
8
0
2
12
0
7
POWDER PUFF (SAF)
2y a d
60.00
R DANIELSON
A A AZZIE, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
2
0
344
12
0
8
SUCCESS STORY (SAF)
2y a d
60.00
C ZACKEY
F VAN WYK, R P MACNA
CORNE SPIES
6
0
7
19
0
9
SWISS BANK (SAF)
2y a d
60.00
M V'RENSBURG
THREE TIER CONSTRUCT
DAVID NIEUWENHUIZEN
9
0
4
19
0
10
TEQUILA (SAF)
2y d d
60.00
D L HABIB
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
12
0
0
29
0
11
WATCHING CLOSELY (SAF)
2y d d
60.00
M THACKERAY
P J W BECKER
GERALD C WALKER
11
0
0
0
12
WHOLE OF THE MOON (SAF)
2y d d
56.00
P MXOLI
R D DUKOFF-GORDON
CRAIG MAYHEW
4
0
0
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLESSED RAIN (SAF)
3y d d
60.00
D DE GOUVEIA
HOLLYWOOD SYNDICATE
STUART PETTIGREW
9
72
3666-9
63
0
2
INCOGNITO (SAF)
3y d d
58.50
T JUGLALL
D D CASON
DENNIS CASON
11
72
94578-2
14
0
3
MALVERN (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
MAYESH CHETTY
CANDICE DAWSON
6
72
54-56
42
0
4
DARK SONG (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
DRAKENSTEIN STUD NOM
SEAN TARRY
13
68
89-39
12
0
5
PARTY SONG (SAF)
3y a d
60.00
S BROWN
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
10
66
050-
74
0
6
DIFFERENTIATE (SAF)
3y d d
60.00
D L HABIB
G N MACPHERSON
PAUL MATCHETT
1
65
0538-0
51
0
7
PASCHALS SAMORE (SAF)
3y d d
60.00
S KHUMALO
C P BOOYSEN
ASHLEY FORTUNE
7
65
406-675
21
0
8
SET AND MATCH (SAF)
3y a d
60.00
M YENI
N J W DEETLEFS
BRETT WEBBER
5
65
69-4660
12
0
9
CAPPADOCIA (SAF)
3y d d
60.00
M V'RENSBURG
G HODGES
CHRIS ERASMUS
12
62
8050
35
0
10
SAMOA (SAF)
5y d k
60.00
C ZACKEY
J J VAN DER WALT S
BRIDGET STIDOLPH
3
61
52-9455
14
0
11
ETHEL ROSE (SAF)
3y d d
60.00
C BANTAM
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
4
60
7-00838
2
0
12
BIRDWATCHER (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
P R M C RISKOWITZ
BRETT WARREN
2
0
66
14
0
13
CAT GONE WEST (SAF)
3y a d
57.50
C F DICKEN
B RILEY
M G AZZIE/A A AZZIE
8
0
09
49
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROOIPOORT (SAF)
3y a e
60.00
P STRYDOM
F C DE BEER
COENIE DE BEER
15
72
0007-7
70
0
2
INTOTHEMYSTIC (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
N CHENG
PAUL PETER
7
70
40-452
2
0
3
LORD GRANTHAM (SAF)
4y d a
58.50
T JUGLALL
D D CASON
DENNIS CASON
3
63
05347-8
28
0
4
RAMPAGE (SAF)
3y d e
60.00
S KHUMALO
R WIID G HODGES
CHRIS ERASMUS
6
62
00-76
14
0
5
ZIG ZAG (SAF)
3y d e
60.00
C BANTAM
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
4
62
0-00856
7
0
6
QUARARI'S VALENTYN (SAF)
3y d e
60.00
C MAUJEAN
M S MOOSA
BRETT WEBBER
11
56
567-000
44
0
7
ANOTHER PENNY (SAF)
3y a e
60.00
N KLINK
TONY MOODLEY
GEOFF WOODRUFF
16
0
0
0
8
BARAK (SAF)
3y d e
60.00
C ZACKEY
G RAGUNAN M F DE K
MIKE DE KOCK
13
0
0
0
9
FREON (SAF)
3y d e
57.50
J R SYSTER
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
9
0
00
14
0
10
FRESH FROM THE US (SAF)
3y d e
60.00
D DE GOUVEIA
ROOISPRUIT STUD PTY
STUART PETTIGREW
12
0
0
14
0
11
HOLLYRIDER (SAF)
3y d e
60.00
J PENNY
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
8
0
00
7
0
12
MASTEROFMYDESTINY (SAF)
3y d e
60.00
C BANTAM
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
10
0
009
7
0
13
SHADOW CREEK (SAF)
3y d e
60.00
C MURRAY
M F DE KOCK, L M NES
MIKE DE KOCK
5
0
42-
127
0
14
TOP LINE (SAF)
3y d e
60.00
R SIMONS
PCS PTY LTD NOM: P B
FABIAN HABIB
2
0
70
26
0
15
SEEHAAM (SAF)
3y d d
57.50
L J FERRARIS
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
1
0
0
0
16
SENESCENCE (SAF)
3y d d
57.50
G LERENA
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
14
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVERSTOWN (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
MAURITZFONTEIN PTY L
PAUL PETER
7
108
4321-64
12
0
2
WRITTEN IN STONE (SAF)
4y d a
60.00
C MAUJEAN
FRED LINDA MINDSZE
BRETT WEBBER
4
71
461704
9
0
3
RUSSIAN BEAT (SAF)
4y d a
57.00
G LERENA
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
9
87
2339-72
12
0
4
EXPRESSFROMTHEUS (SAF)
3y d e
57.00
M V'RENSBURG
ROOISPRUIT STUD PTY
STUART PETTIGREW
6
86
33-1
23
0
5
WHAT A STORY (SAF)
5y a a
57.00
M YENI
J H CRONIN
STEPHEN MOFFATT
8
59
8-49-693
14
0
6
GONNAFLY (SAF)
5y a a
54.50
C F DICKEN
LATE S F G HABIB T
TYRONE ZACKEY
1
50
57650-6
7
0
7
FOLLOW MY PATH (SAF)
3y d e
56.50
D SCHWARZ
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
10
81
81-5360
5
0
8
VALETORIO (SAF)
3y d e
56.00
C ZACKEY
R P MACNAB, A J VAN
CORNE SPIES
5
88
031-550
23
0
9
WHIPPING BOY (SAF)
3y d e
56.00
K MATSUNYANE
D I J G CAUNTER, K
TYRONE ZACKEY
2
79
5-14775
7
0
10
COUNTRY SQUIRE (SAF)
4y d a
54.00
C HABIB
EIGHT PLUS ONE SYNDI
GRANT MAROUN
3
57
07-0576
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BULLSADE (SAF)
5y d k
61.00
D SCHWARZ
C B CUBITT S W ROB
ROY MAGNER
4
86
04700-6
9
0
2
HEART OF A LEGEND (SAF)
5y d k
60.50
G LERENA
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
8
85
758-085
21
0
3
TARTAN DANCER (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
10
90
81-0981
9
0
4
LADY OF LIBERTY (SAF)
4y d k
58.00
T JUGLALL
D D CASON
DENNIS CASON
3
83
163-411
14
0
5
DECADENT LADY (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
F VAN WYK
CORNE SPIES
12
84
0801-
112
0
6
CUT LOOSE (SAF)
3y d d
56.00
C BANTAM
L MULLER, G, K M M
TONY NASSIF
7
82
301-
88
0
7
SALLY CALLED (SAF)
4y d k
56.00
C MURRAY
C J H VAN NIEKERK, D
SEAN TARRY
5
76
9272-33
47
0
8
AALSMEER (SAF)
3y a d
54.00
M V'RENSBURG
GEOFFREY VAN LEAR
GEOFF WOODRUFF
1
78
587-316
29
0
9
COUNTESSOFCOULTER (SAF)
3y d d
51.50
J R SYSTER
K P N M BACKOS S
TYRONE ZACKEY
6
78
31-4
7
0
10
MISS KHALIFA (SAF)
4y d k
53.00
C MAUJEAN
F VAN WYK
CORNE SPIES
9
70
330-213
21
0
11
KISUMU (SAF)
3y d d
52.00
S KHUMALO
J A HABIB, G J NASSI
FABIAN HABIB
2
73
373412-
105
0
12
KAPAMA (SAF)
4y d k
52.50
M YENI
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
11
67
27-5650
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NORDIC REBEL (SAF)
6y a a
60.00
G LERENA
E R GRACE D D SAVA
ERICO VERDONESE
6
95
32531-1
42
0
2
BIEN VENUE (SAF)
4y a a
59.00
W KENNEDY
L M NESTADT, M A CUR
PAUL PETER
1
93
26158-4
42
0
3
GREENWOOD DRIVE (AUS)
5y a a
59.00
M YENI
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
8
93
058328-
75
0
4
THE RISING LEGEND (SAF)
5y d a
59.00
S KHUMALO
LTK RACING BREEDIN
ALEC LAIRD
4
93
6-653-63
28
0
5
TALKTOTHESTARS (SAF)
8y d a
54.50
C F DICKEN
F C DE BEER
COENIE DE BEER
7
89
085-687
44
0
6
CULTURE TRIP (SAF)
4y d a
56.50
L J FERRARIS
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
5
88
12100-7
42
0
7
JOHNNY HERO (SAF)
3y d e
56.00
P STRYDOM
K P N M BACKOS J
TYRONE ZACKEY
3
93
175-783
7
0
8
ROYAL ITALIAN (SAF)
4y d a
55.00
P MXOLI
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
2
85
6605-47
44
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLLY HILL (KY)
4y d k
55.50
JALON SAMUEL
CHARADE PRIME
SHAMIR MARAGH
1
44
8-706
20
0
2
UNDERCOVER OUTLAW (FL)
4y d k
55.50
WESLEY HENRY
JOHN ALLEN
ALFREDO LICHOA
2
23
9699-7
29
0
3
ROSASPARKS (MD)
4y d k
52.00
MAIKOL TUNON
JAMES MILLS
VERNON ALLINSON
3
48
4449-55
21
0
4
IMPRESSION GIVEN (KY)
5y d k
53.00
CRISTIAN TORRES
LUIS ORRACA
JAVIER GONZALEZ
4
58
534
27
0
5
YASNAI'S LAW (FL)
4y k k
55.50
DICK CARDENAS
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
5
23
80
41
0
6
HER ZEALOUS (NY)
5y d k
55.50
RICHARD MITCHELL
BERTRAM MANCHAN
BERTRAM MANCHAN
6
4
958-
127
0
7
DANCINGWITHJIMMIEB (KY)
4y a k
55.50
LUIS REYES
JIM BALLINGER
ANTONIO SANO
7
55
094-254
20
0
8
BELLATRIX'S WAND (FL)
4y d k
55.50
PACO LOPEZ
GOODWOOD RACING IX
JANE CIBELLI
8
25
8-
84
0
9
PRINCESS LACIE (KY)
4y d k
52.50
GADDIEL MARTINEZ
SUSAN GREEN
SUSAN GREEN
9
0
0
0
10
TINY TURBO (FL)
4y d k
52.50
EDGARD ZAYAS
JOHN ALLEN
ALFREDO LICHOA
10
47
66666-5
67
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ITSMYLUCKYGIRL (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
CRICHTON, ROHAN
ROHAN CRICHTON
1
39
0-4
28
0
2
AWESOME EVIL (FL)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
HANLEY, BRIAN AND WA
PETER WALDER
2
41
552-67
18
0
3
SILVER NINA (FL)
3y k d
54.50
MARCOS MENESES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
3
24
8-
77
0
4
TOO STYLISH (FL)
3y a d
49.50
MARIO FUENTES
CRICHTON, ROHAN
ROHAN CRICHTON
4
32
55459-
75
0
5
HARTS N FLOWERS (FL)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
SIGMA PROPERTY INVES
HERBERT MILLER
5
51
28832-6
46
0
6
NENITA (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
6
43
30
28
0
7
C EST FAST (KY)
3y d d
54.50
LUIS QUIROZ
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
7
14
0-007
11
0
8
BELLA BIONDA (KY)
3y a d
51.00
GADDIEL MARTINEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
8
10
07-8
49
0
9
PAZYARMONIA (NY)
3y a d
54.50
FANNY OLSSON
SCOTT ACKER
SCOTT ACKER
9
25
00-09
14
0
10
BABY SABRINA (KY)
3y d d
54.50
SILVIA ZAPICO
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
10
29
06-30
52
0
11
FURY SONG (FL)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
SARAGOL STABLE CORP.
JUAN RODRIGUEZ
11
46
22525-8
48
0
12
AWESOME FLYER (FL)
3y a d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
JACKSON, DOFTON, HAL
DOLPHIN BLACK
12
46
47-557
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHUTZPAH (NY)
5y d k
55.00
JAIRO RENDON
MICHAEL LERMAN
MICHAEL LERMAN
1
71
61325-5
46
0
2
CRUMB BUN (FL)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
ERIC WIRTH
LARRY BATES
2
75
35413-2
46
0
3
MY SEBASTIANA (FL)
4y d k
54.00
MIGUEL VASQUEZ
JOSEPH ARANGO
LUIS DUCO
3
59
3667-14
46
0
4
SUBSIDIARY (ON)
4y a k
55.00
PACO LOPEZ
GABE GROSSBERG
MARK CASSE
4
77
733566-
96
0
5
PEACE CONTROL (ON)
4y d k
50.50
GADDIEL MARTINEZ
ON THE RISE AGAIN ST
VICTOR BARBOZA, JR.
5
68
2460-41
48
0
6
FOREVER MARTA (FL)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
ALBINO ROSSI
LUIS DUCO
6
67
8271-51
39
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HECHIZADA (FL)
3y a d
54.50
EDGARD ZAYAS
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
1
47
469-
127
0
2
LA VIEXA (KY)
3y d d
54.50
JESUS RIOS
TANOURIN STABLE
RODOLFO GARCIA
2
24
08
34
0
3
SHEKNOWSTHEDRILL (FL)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
3
14
6-8
28
0
4
UNION LANE (KY)
3y d d
54.50
LUIS REYES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
4
33
95088-0
33
0
5
SIGNING BONUS (KY)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
MARCY BROOKS
MARCY BROOKS
5
40
667-853
18
0
6
DEBBIES UTUBE DIVA (KY)
3y d d
54.00
FANNY OLSSON
BRITTANY MOORE
JENA ANTONUCCI
6
43
825-569
29
0
7
STAMINA PRINCESS (MD)
3y d d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
7
52
8-434
18
0
8
WATER WIZARD (FL)
3y a d
50.00
MARIO FUENTES
ANGEL MEDINA
ANGEL MEDINA
8
45
706-48
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARIBBEAN GOLD (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
BRIAN COSTELLO
BENJAMIN PERKINS, JR.
1
86
4
28
0
2
UNCLE GEORGE (NY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUMP SUCKER STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
2
0
0
0
3
ALLEGEDLY PERFECT (FL)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
BRAZIL STABLES LLC
DAVID FAWKES
3
41
6-
127
0
4
MUKULWITZ (KY)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
4
68
4-73
26
0
5
CAPTURED BY FATE (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
NICK DEMERIC
ANGEL RODRIGUEZ
5
68
3
34
0
6
SAIL AT SUNRISE (KY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
RILEY MANGUM
GUADALUPE PRECIADO
6
0
0
0
7
SAM'S SPIRIT (MD)
3y a e
54.50
MARCOS MENESES
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY HILLS
7
0
0
0
8
FLUENT IN SARCASM (NY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
8
79
43-
127
0
9
CONFORMITY (KY)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
9
59
6
40
0
10
MAINE (KY)
3y a e
52.00
CRISTIAN TORRES
D. J. STABLE LLC
JOHN SERVIS
10
53
0
54
0
11
NASSAU STREET (KY)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
HARE FOREST FARM
JENA ANTONUCCI
11
0
0
0
12
MUSKOKA STORM (ON)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
CONRAD FARMS
MARK CASSE
12
65
575-
88
0
13
BOSS ONTHE HORIZON (KY)
3y d e
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN LYNCH
13
52
07-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGHT VENEZUELAN (FL)
5y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
1
79
021-544
18
0
2
SWEET YARE N DIRA (FL)
6y d k
55.50
PACO LOPEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
2
86
122-261
18
0
3
ASSAIL (ON)
8y d k
55.00
HECTOR BERRIOS
ISLAND STYLE RACING
RASHARN CREQUE
3
70
6364-41
28
0
4
HEIR BALL (FL)
6y d k
55.00
VICTOR LEBRON
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
4
85
861-123
20
0
5
IT'S EASY TO SAY (FL)
9y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
EASY BLOSSOM STABLE
SUSAN GREEN
5
71
36955-7
57
0
6
VILARO (FL)
7y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
6
81
523-526
20
0
7
DIXIE PRINCESS (KY)
5y d k
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
BIG DADDY NEW YORK I
KATHY MONGEON
7
63
2407-78
46
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
L' CRISTABAL (KY)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL LERMAN
1
64
6744-13
26
0
2
QUALITY ON TAP (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
2
74
2122-3
41
0
3
EXATLON (KY)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
PET GO RACING STABLE
OSCAR GONZALEZ
3
48
0641-66
41
0
4
ST JOE VIPER (FL)
3y d e
54.00
PACO LOPEZ
RICK ARNOLD
LARRY PILOTTI
4
44
45127-6
63
0
5
NEVERSTOPDREAMING (KY)
3y a e
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
WINNER CIRCLE RACING
JUAN RODRIGUEZ
5
74
1-3
61
0
6
CONGRATS THAT (KY)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
6
58
6516-5
63
0
7
ROAN MOUNTAIN (FL)
3y k e
54.50
LUIS REYES
DOUBLE DIAMOND FARM
JOHN KIMMEL
7
67
701
15
0
8
SHANGHAI MOON (KY)
3y k e
54.50
JULIEN LEPAROUX
C H DIAMOND RACING,
KENNETH MCPEEK
8
56
1987-23
43
0
9
BAZOO (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
MONSTER RACING STABL
JORGE NAVARRO
9
73
5218-12
41
0
12 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Vaal Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 mart 2020 perşembe at yarışı bülteni, 12 mart 2020 at yarışı programı, 12 mart 2020 tjk yarış programı, 12 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 12 mart 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 12 mart 2020 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 12 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni