Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAÇETİN
4y k a
ÖZHABER
57.50
F.ARSLANAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
V.AKBULUT
1
48
234-221
18
20
2.18.07
2
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
55.00
M.M.BİLGİNAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
8
43
107415
10
19
2.20.49
3
ÇAĞKAR
4y a a
GÜNTAY
57.50
S.ÖZEN
HARİKA BERBEROĞLU
Z.AVCI
4
42
5-71124
14
18
2.21.07
4
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
55.50
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
6
38
133860
17
15
2.19.77
5
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
53.00
N.AVCİ
SUPHİ SALGAR
S.YUDUM
5
33
75-41
35
20
6
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
52.50
MER.ÇELİK
BARIŞ ERDUMAN
SEYİT GÖKÇE
2
32
564636
14
8
2.22.51
7
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
50.50
O.KIZILDAŞAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
28
093272
10
18
2.22.02
8
ÖZDEMİR BABA
4y a a
BURUKCAN
50.50
M.B.ÖNCELAP
İ.SERDAR AKSEL
T.TEMİZER
7
28
0610-79
17
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYPAGY
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
H.ŞİMŞEK
HÜLYA TEMEL
B.ÇAKUS
10
0
8
24
19
2
EMPERORS VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
OR. ÖZELCANAT
11
0
70
78
18
3
EXTREME FORCE
3y d e
AFTER MARKET (USA)
54.00
B.M.MIRIKAP
FAZLI YURDABAK
A.N.HINÇ
12
6
60-05
47
16
4
FRESH MONEY
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.KAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
9
0
6-7
56
18
5
İSKENDER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
MER.ÇELİK
ABDULLAH AKDEMİR
H.ERDİK
1
31
226556
127
15
1.21.93
6
ÖMER IN MY LOVE
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
Ç.OK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
29
5-5342
16
15
7
PATLICAN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
6
31
2-52
17
18
8
BLACKROSE
3y d d
DUTYFREE
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
UĞUR KIRALOĞLU
N.KULAK
13
0
0
24
19
9
MARIENKAFER
3y a d
DEHA
56.00
ADEM ŞEN
ZAFER TURĞUL
Z.TURĞUL
3
3
0-890
42
16
10
MOYE DERYAM
3y a d
RAMPOLDI
52.00
M.M.BİLGİNAP
MURAT AZİZOĞLU
H.ERDİK
5
20
787-36
9
15
1.21.44
11
RIVIERA
3y d d
RAMPOLDI
56.00
S.ÖZEN
V.GARO KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
7
0
2
9
19
12
SOUL OF THE TIME
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
MELEK CİĞER
M.GÜLENDAĞI
4
0
5
24
19
13
SUNAM
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
A.KÜRÜNDÜK
ALİ KAYA
A.ATAŞ
8
17
5058-89
42
9
1.19.08
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING WINNER
4y d a
KANEKO
58.00
M.AKINAP
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
4
22
3-93560
14
12
2.07.21
2
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
8
60
909-338
21
7
2.00.32
3
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
56.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
1
31
432355
24
15
2.09.30
4
POYRAZ DAĞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
ADEM ŞEN
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
2
24
0008-68
14
10
2.06.83
5
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
55.00
M.GÖNÜLTAŞ
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
5
42
482875
31
10
2.02.16
6
COOL BULLET
4y d a
BUENOS AIRES
53.00
F.KABADAYIAP
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
3
21
700-008
7
7
2.11.24
7
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
N.AVCİ
ALİ KEMAL ÇELİK
Ü.TANER
6
24
76-3245
14
14
2.08.99
8
KEEP DANCING
4y d a
LION HEART (USA)
50.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
T.TEMİZER
7
15
097-594
28
1
2.07.18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOYOUN HEARTED
6y d a
LION HEART (USA)
59.00
B.M.MIRIK
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
1
89
38-2212
16
19
1.41.20
2
GÜRSOYHAN
6y a a
LION HEART (USA)
56.00
F.ARSLAN
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
4
95
214-632
30
16
1.39.49
3
JUST RUN
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
M.M.BİLGİN
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
5
72
833352
7
16
1.43.88
4
HASANEFE
4y d a
HAKEEM (USA)
53.00
O.KIZILDAŞ
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
2
48
88-3927
9
11
1.41.04
5
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
54.00
ALP.OLUK
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
3
84
8932-76
7
14
1.41.61
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EFEBERK
6y a a
SABURAY
60.00
F.ARSLANAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
S.ÖZÖLKE
6
75
9-26474
9
14
2.15.80
2
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
57.50
Ç.OK
FARUK ATEŞ
M.KAYA
9
64
740-614
16
19
2.15.04
3
KILIÇSOY
7y a a
KOŞANEFE
55.00
Z.KARABULUTAP
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
1
63
54-8977
9
9
2.16.38
4
BİCEROĞLU
5y k a
KOCABEY
56.50
Ö.YILDIRIM
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
62
2-15113
9
19
2.20.35
5
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
56.50
M.KAYA
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
11
62
5556-03
7
11
2.15.38
6
AŞIKBEY
7y a a
HALİD
55.00
O.GÖKÇEAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
4
59
217723
11
16
2.15.02
7
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
55.00
M.ÇİÇEK
SEMİH YARDIMCI
A.ATAŞ
8
59
89-9931
23
20
2.16.43
8
ASİ KALP
7y a a
KARA YAĞIZ
54.50
S.ÖZEN
HARUN AYTAR
G.HALKATAŞ
7
58
333274
17
16
2.17.28
9
ZEKİOĞLUM
5y a a
DARBE
52.50
N.AVCİ
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
10
54
467539
9
8
2.17.33
10
ZORLUAT
10y a a
BEN ANADOLU
50.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
At Sahibi
5
53
2-03270
16
15
2.15.50
11
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
52.50
ALP.OLUKAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
2
54
280-922
7
19
2.19.25
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
ADEM ŞEN
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
12
26
8730-43
10
11
2
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
54.00
B.M.MIRIKAP
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
10
25
493-045
14
11
1.21.17
3
BARAKIEL
3y d e
LUXOR
58.00
MER.ÇELİK
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
1
22
660-375
30
14
4
DARKİN
3y d e
AZARAKS
58.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
6
29
4-324
31
17
5
SİNİ KÖŞK
3y d g
ADONİSE
55.00
F.KABADAYIAP
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
7
26
704-672
14
14
6
STORM BREAKER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
F.AVCI
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
3
24
534
17
17
7
HADSİZ
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
Ç.OK
ABDULLAH AKDEMİR
H.ERDİK
4
6
605
86
17
8
KELİBİKS
3y d d
BOSPORUS (IRE)
52.00
M.M.BİLGİNAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
8
12
87-9878
14
8
1.19.42
9
KÖYCEYİZ GÜZELİ
3y d d
YONAGUSKA (USA)
52.00
F.ARSLANAP
AYŞE KARAARSLAN
D.TEKELİ
9
5
0-6075
17
15
10
PRENSES BESO
3y a d
DUTYFREE
56.00
N.AVCİ
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
Ü.TANER
11
0
25
127
18
1.20.00
11
SNOW HOUND
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA KOCATÜRK
H.ERDİK
13
26
43-0335
9
15
12
WONDER QUEEN
3y d d
DUTYFREE
56.00
A.KÜRÜNDÜK
VEHPİ GÜZELOCAK
R.ALTUNBAŞ
5
7
0779
80
16
1.21.79
13
KHAN OF THE SEA
3y a e
PERFECT STORM
58.00
HAKAN YILDIZ
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
2
22
53696
86
15
1.21.63
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
Ö.YILDIRIM
NİRGÜL TURGU
HAL.KAYA
6
63
322-311
21
20
1.15.26
2
HAYRİŞİM
3y a d
APPROVE (IRE)
55.00
H.KARATAŞ
FARUK ATEŞ
M.KAYA
4
50
3-12423
9
17
1.16.45
3
BERDAR
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
M.KAYA
MEHMET DOĞAN
K.TEKİNALP
1
57
44-1953
21
17
1.14.63
4
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
5
41
333153
14
18
1.15.80
5
ULTIMA FORSAN
3y d d
BOSPORUS (IRE)
54.00
N.AVCİ
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
3
43
1578-22
20
19
1.15.18
6
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
ALP.OLUKAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
2
37
335527
10
14
1.17.55
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAN DADAŞ
6y d a
SCARFACE
60.00
Ö.YILDIRIM
TUNCAY YILMAZ
M.TEZEL
9
104
4257-81
17
20
2.28.92
2
DOMBRA
7y a a
PERFECT STORM
60.00
İ.SOYAD
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
6
99
152-466
17
15
2.13.31
3
EL NINO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
7
104
421-122
17
20
2.17.82
4
KINOWA
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
S.KAYA
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
8
112
12242-4
23
20
5
POWER KING
7y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
H.ŞİMŞEK
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
5
84
3263-17
38
19
2.16.08
6
ANGEL OF DEATH
4y d a
KANEKO
58.00
A.KURŞUN
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
11
100
93532-2
27
20
2.17.10
7
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
4
100
4-121-11
42
20
8
KING OF THE SUN
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
FENER BARLIK
S.ÇITAK
1
95
894-444
17
20
9
LONG RUNNER
4y d a
GIO PONTI (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
3
113
301411
127
20
10
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
A.OLUK
SERAY ÜNBAY
C.ŞAMLI
2
80
232-135
17
18
2.18.10
11
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
58.00
M.KAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
10
84
41-8513
17
19
2.20.72
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
55.00
ADEM ŞEN
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
4
54
221254
7
17
1.38.52
2
SABAHAN GELİN
4y k k
BALIKHAN
55.00
H.KAPLANAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
62
04-5214
13
19
1.37.39
3
SELİNİKA
4y d k
SARRAF
55.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
11
51
1-32211
16
20
1.42.67
4
ALESTA
4y d k
TÜMÖZ BEY
54.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
9
57
6124-14
56
19
1.38.87
5
ASLA PESETME
4y d k
SARRAF
54.00
H.ŞİMŞEK
ALİ GALİP MERCAN
MUR.AKSOY
10
37
15-1434
16
17
1.39.76
6
CALİBE TAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
54.00
O.ÖZTÜRK
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
43
6-46236
8
14
1.37.75
7
HOPA ŞAHI
4y k k
KAFKAS ŞAHI
54.00
H.KARATAŞ
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
3
74
1277-14
25
19
1.37.91
8
MİRENDA
4y a k
SARRAF
54.00
M.ÇİÇEK
YÜCEL AKNERGİZ
B.TURGUL
7
34
32221-3
16
19
1.41.26
9
ÖZBURGAZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
N.AVCİ
BARIŞ DURDAĞ
M.TEZEL
2
48
4521-39
41
18
1.39.47
10
REALİST
4y k k
SONALP
55.00
M.KAYA
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
6
41
42-7637
31
14
1.42.59
11
ROMANOLUR
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
Ö.YILDIRIM
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
8
67
419-394
8
16
1.38.61
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACORN
3y d g
DEHA
55.00
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
5
6
898-69
14
15
2
AIRWOLF
3y k e
POWERSCOURT (GB)
58.00
O.ÖZTÜRK
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
9
0
0
20
3
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
11
26
46-3
11
17
4
FIELD STAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.KAYA
ERKAN BAL
E.ATEŞ
12
0
2
63
19
5
KING JIM KEY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.ALPAGUT
SERKAN AYDIN
M.S.TAŞBEK
4
0
9
24
19
6
MÜNFERİT
3y a e
DR FONG (USA)
54.00
F.ARSLANAP
HAKAN ZAYIF
O.TAŞDEMİR
14
15
486-96
17
15
7
RED RANGER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
AYZIT UMAY TURAN
B.VATANSEVER
3
7
786-9
70
16
1.24.75
8
AŞAN PINAR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
H.ŞİMŞEK
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
8
22
3776
28
16
9
DOMATES
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
HAKAN YILDIZ
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
7
23
4964-50
31
12
10
PENTIMENTO
3y a d
DAI JIN (GB)
56.00
M.ÇİÇEK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
2
27
6366
31
16
11
PERFECT RHYTHM
3y d d
PERFECT STORM
56.00
A.KÜRÜNDÜK
KUTLAY NACİ TUTUCU
MUT.KAYA
6
0
0
24
19
12
RAPIDO LINA
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
54.00
F.KABADAYIAP
MEHMET ÖĞÜT
M.KARACA
1
6
000
123
17
1.21.86
13
RED REAL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
MER.ÇELİK
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
13
0
0
20
14
SPRING AL
3y d d
DUTYFREE
56.00
M.GÖNÜLTAŞ
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
10
27
852906
86
13
1.19.22
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOU'RE THE BEST (KY)
3y a d
54.50
HECTOR BERRIOS
LOS TANDEROS
VICTOR BARBOZA, JR.
1
0
0
0
2
BOERNE (TX)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
DE LUCA AND SONS STA
JUAN AVILA
2
61
5-
127
0
3
WINNIPEG WONDER (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ZOOM AND FISH STABLE
RALPH NICKS
3
0
0
0
4
PILOT EPISODE (ON)
3y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE MCGAUGHEY III
4
67
5
49
0
5
A LOOKER (NJ)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
HOLLY CREST FARM
JOHN MAZZA
5
67
7
21
0
6
PASSION FACTOR (KY)
3y k d
54.50
JOSE ORTIZ
FAMOUSSTYLE STABLES,
RODOLPHE BRISSET
6
0
0
0
7
LASHARA (GB)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
HUTSON, CINDY M. AND
MARK CASSE
7
0
0
0
8
TAKE CHARGE RO (KY)
3y a d
54.50
JULIEN LEPAROUX
RAROMA STABLE
BRIAN LYNCH
8
0
0
0
9
ADRIATIC HOLIDAY (NY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
SACKATOGA STABLE
BARCLAY TAGG
9
48
47-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHOZY MY BOY (FL)
3y d e
52.50
CRISTIAN TORRES
TUNDRA RACING STABLE
ALLEN IWINSKI
1
64
445-239
24
0
2
CHINOMADITO (FL)
3y d e
55.00
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
2
55
8-44644
8
0
3
HANDSOME PRINCE (FL)
3y d e
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
3
60
7-2
23
0
4
TOOK A CAB (FL)
3y d e
55.00
EMISAEL JARAMILLO
JOEL SAINER
J. BRADDY
4
62
603-353
18
0
5
ARMANDO'S TEAM (FL)
3y a e
55.00
EDGARD ZAYAS
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
5
0
0
0
6
RED ASTAIRE (ON)
3y a e
55.00
KAZUSHI KIMURA
JULIA CAREY
JULIA CAREY
6
67
3235-5
45
0
7
BRAND (KY)
3y d e
55.00
TYLER GAFFALIONE
ESTABLO ANTONIO
VICTOR BARBOZA, JR.
7
71
4-5
29
0
8
W W ARCHIE (FL)
3y d e
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
8
56
6
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEET BLOSSOM (KY)
4y k k
55.50
ANGEL RODRIGUEZ
PARTNER STABLE LLC
ALEXIS DELGADO
1
78
231-131
25
0
2
O. K. KAY (FL)
6y d k
55.00
PACO LOPEZ
GEORGE VIRES
JANE CIBELLI
2
88
701456-
127
0
3
DRINKS ON ME (KY)
5y d k
55.00
LUIS SAEZ
FISHBEIN KENNETH E.
CHERYL WINEBAUGH
3
87
3410-61
42
0
4
AMAZING AUDREY (KY)
5y d k
54.00
TYLER GAFFALIONE
GENTRY FARMS A.P. GE
ANGEL MEDINA
4
91
5255-26
27
0
5
BRITESIDEOFTHEROAD (KY)
4y d k
55.50
MARCOS MENESES
MICHAEL NAPOLI
KELLY BREEN
5
78
1327-91
17
0
6
LOVE DADDY (NY)
4y d k
54.00
KAZUSHI KIMURA
PAUL MOUTTET
SID ATTARD
6
72
21311-0
32
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOTAGALLY (KY)
4y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
1
83
532-1-
127
0
2
GRAN OMERO (VEN)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
VICTOR LUNGAVITE
OSCAR GONZALEZ
2
101
31112-7
50
0
3
ADMIRE (KY)
4y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE ROMANS
3
76
1-5788-5
22
0
4
WAR GIANT (KY)
5y a a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
WILFREDO AGUSTI, JR.
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
80
55267-0
32
0
5
LEMNISCATE (FL)
4y k a
55.00
JOSE ORTIZ
BERNSEN, DAVID A., M
KENNETH MCPEEK
5
91
285-412
22
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIAM'S LOOKOUT (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
DETAMPEL, MARC, BOTT
EDDIE KENNEALLY
1
66
8
21
0
2
CAREFREE HIGHWAY (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
BLUE DEVIL RACING ST
DALE ROMANS
2
44
50-0
49
0
3
SHOW MAID (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
3
0
0
0
4
SYLVANELLA (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GHISLAINE HEAD
CHRISTOPHE CLEMENT
4
76
4
56
0
5
TOASTNJAM (KY)
3y d d
54.50
LUIS REYES
MORTON, TOBEY L., RA
JOHN KIMMEL
5
60
04-5
52
0
6
OUR FANTASY (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
STEIN RACING, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
6
66
32-252
28
0
7
WICKED MERCURY (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
7
82
3-445
21
0
8
RYE STREET (MD)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
8
40
8
66
0
9
BETTER WITH AGE (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
9
71
0360-3
67
0
10
DELANCEY'S PHILLY (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
DELANCEY STABLE LLC
BENJAMIN PERKINS, JR.
10
64
32-
127
0
11
UNIQUELY MINE (KY)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
R. D. M. RACING STAB
MICHAEL TROMBETTA
11
41
44
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHOST ON A MISSION (KY)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
STRONACH STABLES
JAMES JERKENS
1
68
4
39
0
2
SOLE SEEKER (KY)
4y d a
55.50
JOSE ORTIZ
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH MCPEEK
2
76
63-
127
0
3
YOUNGEST OF FIVE (MD)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
3
96
2
17
0
4
ARMANDO R (KY)
4y d a
55.50
MIGUEL VASQUEZ
22 RACING STABLE INC
AGUSTIN BEZARA
4
76
22232-5
18
0
5
DYN (KY)
4y k a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
NEEDLE IN A HAYSTACK
BRIAN LYNCH
5
54
64-
127
0
6
COASTAL DEFENSE (KY)
4y a a
55.50
RAJIV MARAGH
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE ROMANS
6
89
4
17
0
7
GRAY'S FABLE (KY)
5y k a
55.50
PACO LOPEZ
GOLDFINE, STEVE, PRO
ROGER ATTFIELD
7
86
3-34
36
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROADWAY PEGGY (IA)
5y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
BURTON BUTKER
HERNAN PARRA
1
66
174-725
21
0
2
GREY MANNERS (NY)
5y k k
55.00
JESUS RIOS
AMANCIO ALONSO
EFREN LOZA, JR.
2
62
332-1-40
14
0
3
QUIET ALL AROUND (KY)
4y d k
55.00
VICTOR LEBRON
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
3
58
8241-76
31
0
4
MOON EYES (FL)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
JOSEPH MICHAEL
MICHAEL MAKER
4
73
656-233
21
0
5
FOLLOW ME MOM (FL)
5y d k
55.00
FANNY OLSSON
EASY BLOSSOM STABLE
SUSAN GREEN
5
52
5418-0
64
0
6
LITTLE BELLA (FL)
4y k k
55.00
LUIS SAEZ
LITTLE DREAMS RACING
CARLO VACCAREZZA
6
66
1-2
24
0
7
STATED (KY)
6y d k
54.50
MARCOS MENESES
MIDWAY FARM
RUBEN GRACIDA
7
73
6336-87
14
0
Saint Cloud Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RANCO (IRE)
3y d e
59.00
STEPHANE PASQUIER
G. LAROCHE/JL. QUINI
J. REYNIER
5
77
42-2
46
0
2
STELVIO
3y d e
55.00
LEA BAILS
THOROUGHBRED BLOODST
A. MARCIALIS
8
82
477132-
114
0
3
JACK O'BOY
3y a e
57.50
VINCENT CHEMINAUD
HENRI-ALEX PANTALL
HA. PANTALL
1
76
99148-
111
0
4
CAFE SAIGON
3y d e
56.00
MAXIME GUYON
GEMINI STUD
B. MONTZEY
3
83
1334-46
15
0
5
NARCOS
3y d e
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
NEILA MAHJOUB
F. ROSSI
7
78
9021-53
13
0
6
KONGASTET
3y d e
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
TORSTEN RABER
A. MARCIALIS
4
74
24-2357
22
0
7
AKYO
3y d e
52.00
AXELLE NICCO
PATRICK WIDLOECHER
M. BOUTIN
6
77
3-02151
11
0
8
STYLE SETTER
3y k d
52.00
THOMAS TRULLIER
AL SHAQAB RACING
N. CLEMENT
2
78
8-18
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHOISE OF RAISON (GB)
3y d e
58.00
MAXIME GUYON
A. GIANNOTTI/EC. DES
F. ROSSI
4
102
12233-1
36
0
2
HAYZUM
3y a e
58.00
AURELIEN LEMAITRE
HAMAD AL ATTIYAH
E. MIKHALIDES
1
93
151-
127
0
3
THE SUMMIT
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JACQUES CYGLER
HA. PANTALL
2
105
7135-
127
0
4
MEMORY DREAM
3y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE ASCOT
D&P. PROD'HO
7
0
11
37
0
5
PISANELLO (IRE)
3y d e
58.00
TONY PICCONE
HARAS D'ETREHAM
F. CHAPPET
6
0
01-
121
0
6
KENWAY
3y a e
58.00
THEO BACHELOT
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
5
107
312117-
127
0
7
KING PACHA (IRE)
3y d e
58.00
STEPHANE PASQUIER
NBH RACING
F. CHAPPET
3
89
241-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYALIST
4y k a
60.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
C. FAURE/A. GIANNOTT
F. ROSSI
4
91
5514-61
52
0
2
OR GRIS
4y d a
59.00
ALEXIS BADEL
MARIE-CECILE DE SAIN
E&G. LEENDERS
1
88
536171-
123
0
3
SAVOIR AIMER
4y d a
58.00
THEO BACHELOT
BARBARA MOSER
F. ROSSI
14
86
51123-2
62
0
4
MIRABELLE
4y d k
57.50
IORITZ MENDIZABAL
CHRISTIAN RAIMONT
J. PIEDNOEL
12
85
532106-
123
0
5
YES HE CAN (IRE)
4y d a
57.50
CRISTIAN DEMURO
PATRICK OFFENSTADT
E. MONFORT
7
85
21514-6
30
0
6
GAIUS
4y a a
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
TEAM VALOR INTERNATI
FH. GRAFFARD
11
84
100012-
114
0
7
SALMON PLEASE
4y k a
54.50
STEPHANE PASQUIER
HENRI DE PRACOMTAL
F. CHAPPET
8
78
293843-
114
0
8
BRIGHT CRESCENT (GB)
4y d k
54.00
JEROME CLAUDIC
CELINE LAUR
C. LAUR
2
77
41121-9
23
0
9
PHAROA
4y d a
54.00
MAXIME GUYON
GWENDOLINE GUILLARD
JPH. DUBOIS
9
77
335632-
127
0
10
ANECDOTIC (USA)
4y d a
53.50
JEREMIE MONTEIRO
A.CHERIFI/ELEV.P. LE
N. CAULLERY
3
76
505-080
22
0
11
SILVER CONDOR
4y k a
53.00
VINCENT CHEMINAUD
VALENTIN BUKHTOYAROV
M. DELZANGLES
5
75
530-421
23
0
12
GLYSANDRINE (IRE)
4y d k
53.00
DELPHINE SANTIAGO
ECURIE NORMANDIE PUR
F. CHAPPET
13
75
441304-
114
0
13
SEBECOURT (IRE)
4y d a
52.50
AURELIEN LEMAITRE
GEORGES DUCA
L. ROVISSE
15
74
5210-81
16
0
14
STARSTRUCK
4y d k
52.00
EDDY HARDOUIN
R. STRAUS/S. BORN/B.
G. RARICK
10
73
211-809
29
0
15
ELHO FAME
4y d k
52.00
MAXIMILIEN JUSTUM
QUIRINUS LAUMANS
N. LEENDERS
6
73
071196-
127
0
16
VUELTA DI BACI
4y d k
52.00
ANTHONY CRASTUS
MBAYE NIANG
C. ESCUDER
16
73
51-4216
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VANADA
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
8
0
1-
127
0
2
HONEY CAKE (IRE)
3y d d
57.00
VINCENT CHEMINAUD
KHALID RASHID AL MOH
HA. PANTALL
6
0
41-
84
0
3
VILLA ROYALE
3y k d
57.00
MAXIME GUYON
ECURIE CASTILLON BLO
F. VERMEULEN
5
87
8-162
22
0
4
PENTAIADE
3y d d
57.00
CRISTIAN DEMURO
ECURIE DES MOUETTES
A. MARCIALIS
9
92
6811-
127
0
5
PRIVATE ROMANCE (IRE)
3y a d
57.00
STEPHANE PASQUIER
HILARY ERCULIANI
N. CLEMENT
4
88
715-
117
0
6
ANOBAR
3y d d
57.00
TONY PICCONE
GENETS SRL
A. MARCIALIS
2
85
4322-22
19
0
7
LEILANI (SPA)
3y d d
57.00
IORITZ MENDIZABAL
LAC INTERNACIONAL
J. LOPEZ SANCHEZ
3
78
11511-
126
0
8
GALOVA
3y a d
57.00
ANTHONY CRASTUS
GUY PARIENTE
C. BOUTIN
7
95
631323-
125
0
9
EMOJI (GER)
3y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
TEAM VALOR INTERNATI
FH. GRAFFARD
1
0
1-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAY TO PARIS (GB)
7y k a
59.00
CRISTIAN DEMURO
PAOLO FERRARIO
A. MARCIALIS
8
114
221265-
127
0
2
MONTY
5y d a
57.00
MICKAEL BERTO
DUC DE BEDFORD
A.DE ROYER DUPRE
5
98
4-1121-
120
0
3
PAPPALINO
4y d a
57.00
STEPHANE PASQUIER
G. LAROCHE/JL. QUINI
J. REYNIER
2
104
61-42-31
38
0
4
SOLEIL MARIN (IRE)
6y d a
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
9
110
24229-2
12
0
5
LIBELLO (IRE)
7y a a
57.00
ALEXIS POUCHIN
B. TOUZEAU/ECURIE B.
C. BOUTIN
1
97
6764-14
22
0
6
SPIRIT OF NELSON (IRE)
5y d k
56.50
MAXIME GUYON
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
3
108
415316-
125
0
7
EDISA (USA)
4y a k
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
7
110
122125-
98
0
8
SHARQI (IRE)
4y a k
55.50
DELPHINE SANTIAGO
CAENEPEEL/LEGRAND
F. CAENEPEEL
6
65
624-035
24
0
9
SIMONA
4y d k
55.50
ALEXIS BADEL
CAROLYN NIGEL ELWE
FH. GRAFFARD
4
93
15078-1
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADYSANE
3y d d
59.00
THEO BACHELOT
HEINRICH TOENNIES-FI
J. BOISNARD
10
86
2345-
127
0
2
JARNAC
3y d d
58.00
CRISTIAN DEMURO
HENRI DE PRACOMTAL
F. CHAPPET
6
84
3214-54
19
0
3
JITINGA
3y d d
58.00
SOPHIE CHUETTE
PATRICE RENAUDIN
M. DELZANGLES
14
84
23267-
127
0
4
TARIDA
3y d d
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MAURICE LAGASSE
FH. GRAFFARD
12
83
5322-21
43
0
5
TWELVE BROS (IRE)
3y d d
56.00
MAXIME GUYON
NOVUM STABLES SL
P. BRANDT
1
79
97-14
45
0
6
RED FIFTY
3y d d
56.00
VINCENT CHEMINAUD
SANDRO V. GIANELLA
HA. PANTALL
9
79
083-83
23
0
7
ANFRATI (IRE)
3y d d
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
MARIO GENOVESE SRL
A. MARCIALIS
4
78
535-263
39
0
8
REVOLVER EYES (IRE)
3y d d
55.50
FRANCK BLONDEL
BERNARD GIRAUDON
F. ROSSI
7
78
45-2
43
0
9
LA REINE CATHERINE
3y a d
55.00
MORGAN DELALANDE
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
13
77
854-203
23
0
10
JENUFA
3y a d
55.00
STEPHANE PASQUIER
ALEXANDRE PEREIRA
HA. PANTALL
5
77
420-25
23
0
11
SPRING STREET
3y k d
55.00
ALISON MASSIN
A. GAUDU/JP. STABLE
S. WATTEL
15
77
82520-
127
0
12
SPACE ACE
3y a d
54.00
CORALIE PACAUT
B. GUSDAL/R. STRAUS/
G. RARICK
3
75
243-666
22
0
13
ELIAURE
3y d d
54.00
MAXIMILIEN JUSTUM
ROGER-EUGENE LAFFITT
N. LEENDERS
8
75
444-
114
0
14
DEMETER (GER)
3y d d
54.00
THOMAS TRULLIER
OTI MANAGEMENT PTY L
N. CLEMENT
11
75
37-0
23
0
15
ANTICS DEALER
3y d d
51.00
EDDY HARDOUIN
BALLANTINES RACING S
ROB. COLLET
2
68
8-54694
10
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOVELY SAM
4y d a
55.00
FRIDA VALLE SKAR
AS. PACAULT
AS. PACAULT
4
66
32450-9
9
0
2
CLEOSTORM
4y a k
55.00
JULES MOBIAN
JEAN-PAUL BOIN
P&F. MONFORT
6
66
740-233
16
0
3
ANIEL
4y a a
56.00
ALEXANDRE CHESNEAU
PATRICK FELLOUS
S. DEHEZ
1
66
4-00605
9
0
4
LA GAETA
4y k k
53.50
AXELLE NICCO
WH SOURCING/C. PRE
BR. BEAUNEZ
9
68
4446-16
40
0
5
SIMBAYA (GER)
4y d k
53.00
HUGO MOUESAN
DEBORAH CUNNINGTON J
C. BOUTIN
7
65
026-000
10
0
6
JALISKA
4y d k
53.50
QUENTIN PERRETTE
MARIE-CLAIRE ELAERTS
S. CERULIS
2
60
4946-90
11
0
7
CENTAURUS
4y d a
54.50
THOMAS TRULLIER
CHARLENE HERMELIN
S. BROGI
3
70
0565-03
33
0
8
VIDA PURA
4y y k
51.50
LEA BAILS
STEPHANE GILIBERT
N. MILLIERE
8
58
7037-09
16
0
9
NEW SEELAND
4y k k
53.00
ALEXIS POUCHIN
THIERRY MARECHAL
L. LOISEL
5
62
865-07-9
11
0
15 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park, Saint Cloud Fransa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:34 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saint Cloud Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:35 saint cloud fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 mart 2020 pazar at yarışı bülteni, 15 mart 2020 at yarışı programı, 15 mart 2020 tjk yarış programı, 15 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 15 mart 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 15 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 15 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, saint cloud fransa at yarışı bülteni, 15 mart 2020 saint cloud fransa at yarışı bülteni, günün saint cloud fransa at yarışı bülteni, bugün saint cloud fransa at yarışı bülteni