Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
58.50
F.ARSLANAP
SELAHATTİN KILIÇ
G.HALKATAŞ
4
73
225212
11
19
2
NEDİMHAN
5y a a
TALIP HAN (IRE)
63.00
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
2
72
6-75229
10
18
2.15.91
3
FOREVER HERE
7y d a
LION HEART (USA)
58.50
A.OLUK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
3
63
98-5545
10
20
2.18.55
4
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
57.50
G.KOCAKAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
10
61
745-543
7
14
2.18.87
5
PETTIT BLUE
6y d a
PRESSING (IRE)
57.50
A.C.DAĞDEVİREN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
7
61
54-2931
25
20
2.16.39
6
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
53.00
ALP.OLUKAP
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
9
60
828-306
25
14
7
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
52.50
GÖKH.GÖKÇE
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
8
55
21-3422
14
19
2.18.57
8
POWER BY FIRE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
5
49
87231-4
62
19
2.18.74
9
KESKİN NİŞANCI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
A.HAŞİM AGAR
At Sahibi
6
47
315-215
25
19
10
STEEL CLAW
4y a a
CARDINAL PIONEER
50.00
D.PALAUR
NAZENİN SERFİCELİ
H.AKYOL
1
35
554550
11
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARBEDAŞ
9y a a
İBOCAN
61.00
MUH.OKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
1
82
155-613
29
19
2.02.40
2
BÜTÜNAY
6y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
B.M.MIRIKAP
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
10
82
89-2163
13
18
2.01.41
3
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
F.ARSLANAP
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
11
81
2-35211
14
20
4
GOBEN
6y k a
TURBO
58.00
MER.ÇELİK
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
5
72
69-7461
20
20
2.01.00
5
SANAY
6y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
M.M.BİLGİNAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
3
70
0-66994
5
11
2.00.06
6
ACARTÜRK
6y k a
YELGEÇEN
54.50
G.YILDIZ
ALİ ERKAN YILMAZ
H.DURMUŞ
7
65
567-452
9
12
7
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
51.00
A.C.DAĞDEVİREN
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
8
58
846905
6
9
2.02.57
8
KUZEN
7y k a
SARUHANAĞA
50.00
N.AVCİ
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
6
55
136439
79
15
2.02.87
9
ÖZDOĞA
5y d k
ÖZGÜNHAN
50.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
51
35-5888
5
13
2.03.35
10
YARAMAZ
5y k a
AYABAKAN
50.00
D.PALAUR
ERDAL YILDIRIM
HAL.KAYA
9
50
28009-0
6
10
11
AHMİN
7y a a
KAIZBERT (RU)
52.50
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
2
61
040-909
15
14
2.01.76
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EGEHAN
4y k a
UFUKBİR
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
NUSRET YENİBAYRAK
MUT.KAYA
10
13
96560-8
39
12
1.29.02
2
JALGIN
4y a a
KAMAN
54.00
B.M.MIRIKAP
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
8
10
465-984
14
9
1.30.38
3
JETSTAR
4y a a
TOŞUR
54.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
29
5-53442
8
17
1.27.66
4
OĞLUM İSMAİL
4y k a
KOŞANEFE
54.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET NURETTİN ÇEKE
Ş.ÇELİK
1
10
75-6969
25
13
5
SERTDADAŞ
4y k a
ÇAVUŞOĞLU
54.00
M.UYARAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
7
19
34806-6
11
13
1.28.08
6
KAYAMİTHAT
4y k a
ALTAHA
58.00
N.AVCİ
UMUR ÖZARAR
S.SÜSLÜ
5
0
0
20
7
KÜÇÜKTUNCA
4y k k
TURBO
56.00
GÖKH.GÖKÇE
BEŞİR KAYA
A.ATAŞ
3
26
4-77645
8
12
1.28.10
8
ÖZ CAHİDE
4y k k
DOĞANGÜN
56.00
H.ŞİMŞEK
ADİLE ERDOĞAN
M.Y.AKKEYİK
2
5
067
6
17
9
ÖZESER KIZIM
4y k k
SONPERDE
53.00
Y.E.YÜKSELAP
MEHMET ÖZESER
İ.ALPUĞUR
4
15
075664
10
7
10
SARI KANAT
4y k k
BABASANCAK
56.00
ONUR ÖZ
H.SEMİH KOÇER
S.S.GÖRGÜ
9
0
98
6
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK PANTHER
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ABDULVAHİT UYSAL
Ü.BOZKURT
1
39
422-213
20
19
2.13.37
2
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
MER.ÇELİK
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
4
44
6-21343
11
17
3
DONT LOOK BACK
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ç.OK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
6
64
5-31415
25
19
4
EXTRAVAGANT
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
NAFİZ ÇELİK
M.ÇAM
3
73
15-1111
20
20
2.12.87
5
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
2
57
3-113
25
19
6
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
H.KARATAŞ
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
5
70
331-12
11
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLBİLAN
7y a k
HORASANLI
60.00
F.ARSLANAP
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
2
60
60-0735
13
7
2.34.17
2
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
56.50
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
47
644246
5
16
2.33.95
3
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
52.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
38
905883
9
13
2.33.46
4
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
50.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
8
32
95-6078
9
7
2.37.52
5
KISMET KIZ
7y k k
YAŞARCIK
50.00
G.YILDIZ
ERAY KOKTAY
S.YANIK
1
31
3-44497
9
15
2.36.65
6
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
50.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
28
048779
9
12
2.33.35
7
LAST BLOOD
5y k k
BERKAY EFE
50.00
D.PALAUR
ELVİN TUNCEL
Ü.BULUT
5
24
47-3589
34
9
2.52.23
8
CANIMBİLSEV
5y a k
ÖZHABER
50.00
MUH.OKAP
ARİF ÇELİK
B.ARAS
7
21
727000
116
11
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAVO BRAO
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
2
76
41-3531
7
20
1.16.85
2
EL PATRON
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
S.ÖZEN
CAN ŞEN
A.COŞKAN
14
87
115-122
24
19
1.17.68
3
AVUKAT
5y d a
REY DE CAFE (USA)
55.00
İ.SOYAD
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
13
96
823115
127
19
4
ATEŞİN KANATLARI
4y d a
MENDIP (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
ADEM ERDÖLEK
B.TURGUL
10
85
11187-6
57
17
1.17.71
5
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
54.00
H.ŞİMŞEK
SADIK EREN
S.ŞAHYAZICI
11
29
07-2789
18
10
1.19.90
6
KEKOVA
4y a a
PYRAMOS
52.00
F.ARSLANAP
MEHMET MAT
G.HALKATAŞ
3
32
8217-90
18
17
1.22.57
7
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET DEMİR
MUT.KAYA
5
45
154-623
27
15
1.17.00
8
APRIL BLESSING
4y a k
LION HEART (USA)
52.00
D.PALAUR
ABDULAZİZ GÖKTAŞ
HAL.KAYA
7
39
358140
112
18
1.17.40
9
OĞLUM MURAT
5y d a
TOROK (IRE)
53.00
M.KAYİŞAP
ALİ ÇELİK
Y.PETEK
9
67
033-640
11
14
1.16.70
10
PERFECT LEO
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
M.SAV
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
6
27
57170-9
70
17
1.23.34
11
NİĞDELİ KIZ
4y d k
NİĞDELİ
50.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ ÇELİK
Y.PETEK
8
27
06090-0
22
11
1.18.47
12
WELLABORNITA
4y d k
LION HEART (USA)
52.00
ADEM ŞEN
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
4
19
9900-05
42
13
1.22.88
13
BÖRÜ
4y d a
ZANJERO (USA)
54.00
MER.ÇELİK
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
1
18
4370-06
42
8
1.19.89
14
INFERNO
9y d a
BUSHRANGER (IRE)
55.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
12
74
9-07-987
98
20
1.15.99
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
B.BEKTAŞ
HACİ DİNÇER
V.ÇİZİK
11
6
75-778
42
15
1.35.20
2
KERTENKELE
4y a a
ALTAHA
58.00
M.AVŞAR
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
5
13
0585-06
7
12
1.32.80
3
SANCAKBERK
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
R.DOĞAN
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
4
9
009-009
17
8
1.32.56
4
SERTAYAZ
4y a a
ŞAMİLBEY
54.00
B.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
9
5
688050
7
11
1.31.51
5
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.KATARAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
6
18
324908
7
13
1.25.27
6
TEZNUR ASLANI
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
F.YARDIMCI
HAYDAR YARDIMCI
M.KEKLİK
2
20
0-07324
7
10
1.29.59
7
GUAN TONAMO
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
N.ALTIN
KEMAL YAKUP ALTIN
S.SAYIN
3
23
0-2002
10
17
1.28.03
8
HAFİDEKIZ
4y a k
ATEŞTOPU
53.00
A.ÇANKAYAAP
SITKI ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
10
21
034208
10
14
1.26.74
9
ÖZFİDANTAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
54.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL ALAK
A.TOPRAK
1
22
5-25543
10
14
1.25.97
10
SOSYETE GÜLÜ
4y d k
DEHA
53.00
Y.CENGİZAP
İBRAHİM H. BEYAZŞAHİN
M.KEKLİK
7
6
57-0050
10
12
1.36.11
11
UÇAN JET
4y a k
UÇANBEY
53.00
M.E.DOĞANAP
GALİP DOĞAN
A.İŞIK
8
20
90-3237
16
13
1.34.45
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ULUPAMİR
4y k a
GOBAKBEY
60.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN ÇİZİK
A.E.KARAKURT
9
37
232136
10
18
2
ÜNLÜ PRENS
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
59.00
M.ÜNLÜ
BEKİR ÜNLÜ
S.V.KAYA
6
34
1048-41
14
20
3
ERAY BABA
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
E.ÇANKAYAAP
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
32
04-8157
31
18
4
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
H.SARIDALAP
MEHMET S. MELİK
V.ÖNDER
3
32
6101
14
20
5
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
55.50
N.ALTIN
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
1
27
218978
5
16
2.32.25
6
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
54.50
İ.KATARAP
MEHMET ÇELİK
V.ÖNDER
5
29
213875
14
16
7
NEYMAN
4y a a
KARA YAĞIZ
55.00
B.BEKTAŞ
A.HAKKI TÜRKMEN
A.E.KARAKURT
2
26
432-651
17
20
8
ZENGİN EFE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.AKYAVUZ
SAİT SARIDAL
G.BALTA
7
26
0-70140
5
18
9
GODFATHER
4y a a
UÇANBEY
54.50
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
8
25
855856
14
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERK OĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
COŞKUN ŞİMŞEK
A.TOPRAK
1
20
0-89263
17
13
1.27.86
2
DELİKARA
4y a a
ARTOS
58.00
M.AVŞAR
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
3
6
09-8708
11
13
1.29.11
3
DİLDARIM
4y k a
TURBO
58.00
H.POLAT
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
10
9
0-64559
7
10
1.34.59
4
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
58.00
N.ALTIN
RIDVAN TUMBUL
A.TOPRAK
6
22
345427
7
15
1.30.54
5
GÜVENİN OĞLU
4y a a
YALAZ
54.00
E.ÇANKAYAAP
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
5
0
0
20
6
JET FAYİK
4y k a
SERDARHAN
58.00
R.DOĞAN
HABİP ARĞAN
E.HAZAL ŞEKER
4
16
00-030
7
15
1.42.84
7
ERCE HATUN
4y a k
SARRAF
56.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
9
8
0-98464
10
2
1.25.88
8
GÜRADA
4y a k
KIRIMHAN
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEVLUT DEMİR
V.ÇİZİK
2
2
00-0
10
17
1.35.47
9
KARPUZLI GÖZELI
4y k k
SANCAKBEYİ
53.00
M.E.DOĞANAP
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
7
17
562869
10
9
1.25.44
10
MERVENİN KIZI
4y k k
TOŞUR
52.00
Y.CENGİZAP
FATMA KAN
M.TÜRKOĞLU
11
13
060-750
45
8
1.32.33
11
SELLUMA KIZI
4y a k
SERDARHAN
56.00
H.PARILDAR
MEHMET ŞENBAHAR
M.KARALI
8
15
556545
10
7
1.27.08
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
63.00
H.ALTUNDAĞ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
9
60
015169
21
18
1.57.33
2
ÖZDEMİR BEY
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
Y.CENGİZ
BUBO ERCAN
G.BALTA
8
59
01-2246
30
17
2.02.13
3
AKINŞAH
8y a a
BOSPORUS (IRE)
58.00
E.ÇANKAYA
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
4
91
924-292
7
18
4
FEDAİ
4y a a
SON OF SUN
58.00
İ.ÇİZİK
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
7
60
38-0149
19
18
1.58.00
5
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
57.00
E.AKKILIÇ
MUSTAFA ERCAN
A.TOPRAK
6
37
8-03395
21
14
2.03.03
6
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
57.00
A.ÇANKAYA
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
11
58
546854
9
13
1.58.14
7
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
56.00
MEH.PARLAK
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
3
66
30-7510
7
19
2.06.49
8
YOUNG BOY
4y d a
GOLDEN SUN
55.00
VEDAT ABİŞ
TEKİN AKYAVUZ
S.V.KAYA
10
50
22642-0
14
16
1.57.71
9
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
52.00
S.ALTAY
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
5
30
560342
7
13
2.01.57
10
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
53.00
UMUT DEMİR
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
2
28
207-700
30
11
1.59.05
11
CUPIDS ARROW
5y d a
AFTER MARKET (USA)
55.00
Y.ÇELİKBAŞ
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
12
40
9-57740
10
14
1.57.31
12
SERHOŞ DEDE
6y d a
OUT OF CONTROL
57.00
M.CANPOLAT
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
1
23
575-739
10
2
1.57.63
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLGİNKADİR
6y k a
BİLGİN
60.00
M.E.DOĞANAP
ŞÜKRÜ ERDEM
A.GÜRGÖZE
6
72
2-16118
16
19
1.37.66
2
YALAZBEYİ
6y a a
YALAZ
60.00
H.SARIDALAP
MAHMUT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
11
57
44410-0
66
18
1.45.01
3
EKİNER
8y k a
KARAKEMAL
59.00
İ.KATARAP
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
4
48
35-2491
12
20
1.35.58
4
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
E.ÇANKAYAAP
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
2
44
384906
7
11
1.36.44
5
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
60.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
42
03-0174
7
18
1.42.05
6
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
56.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
8
33
183107
12
18
1.37.36
7
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
56.00
İ.ÇİZİKAP
HÜSEYİN ÇELİK
S.V.KAYA
7
32
6353-43
7
16
1.39.09
8
ÜNALAMCA
7y a a
HÜRBATUR
60.00
M.AVŞAR
ELİF KAYA
A.TOPRAK
1
78
781354
11
17
1.36.04
9
ARTİSEMRE
6y d a
BİLGİN
57.00
R.DOĞAN
YÜKSEL ARSLAN
A.TOPRAK
5
54
310007
80
16
1.40.34
10
KARAKEÇİAĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
3
24
08-4023
12
12
1.52.77
11
EFSANEBALTA
5y k a
MİRŞANHAN
53.00
Y.CENGİZAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
9
14
808-799
12
8
1.45.29
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞENALP
6y a a
ÖZGÜNHAN
60.00
E.ÇANKAYAAP
NEDİM CAN
M.KILINÇ
6
64
715881
11
20
2.22.08
2
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
59.00
C.TEPEAP
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
5
58
264131
14
20
2.24.61
3
BİLEKKAYA
7y k a
BİLGİNER
59.00
R.DOĞAN
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
4
56
0000-94
38
6
2.26.74
4
OĞLUMEJDER
7y k a
GOBAKBEY
54.50
İ.KATARAP
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
10
51
556354
11
14
2.23.55
5
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
56.50
İ.AKYAVUZ
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
3
51
13-2624
4
17
6
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
55.50
E.AKKILIÇAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
7
55
731421
7
20
2.25.55
7
VİCDANSIZ
8y a a
ALTAHA
54.00
N.ALTIN
FUAT ŞİMŞEK
A.TOPRAK
8
46
0-88582
10
9
2.39.03
8
HACIVAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
53.00
B.BEKTAŞ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
1
44
09-2760
14
11
2.24.44
9
BARBAROSBEY
5y k a
KAIZBERT (RU)
52.50
H.DEMİRTAŞ
TANER DEMİRBAŞ
V.ÇİZİK
9
43
115030
10
16
2.31.67
10
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
50.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
2
30
863617
14
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANFERHAT
4y d a
UÇARCAN
55.00
İ.ÇİZİKAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
11
23
4-48384
17
15
1.24.98
2
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
58.00
B.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
7
0
47
48
18
3
ŞİMŞEKŞAH
4y k a
TURBO
58.00
N.ALTIN
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
4
0
6
17
19
4
UZAK ARA
4y a a
UÇANBEY
56.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
3
19
4809-45
7
12
1.29.47
5
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
5
24
4-45223
7
18
1.27.43
6
YILDIZYELİ
4y a a
KOBRA
54.00
S.ALTAYAP
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
8
16
45050-3
17
13
1.27.16
7
GEREKÇELİ
4y k k
KIRIMHAN
56.00
AH.ARSLAN
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
26
644256
10
11
1.26.12
8
KARABAHÇE GÜZELİ
4y d k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
M.A.AKTÜRK
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
9
20
9-05742
10
10
1.30.05
9
KILAVUZ KIZI
4y k k
SAVABEY
54.00
M.IŞIKAP
ALİ ŞEŞEN
A.GÜRGÖZE
2
14
80-9083
10
7
1.28.03
10
SERİNSU
4y k k
UÇANBEY
56.00
R.DOĞAN
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
1
5
00598
10
15
1.34.39
11
YURDUM
4y a k
KIRIMHAN
53.00
İ.KATARAP
HALİL ŞİMŞEK
V.ÖNDER
6
3
0-89089
10
12
1.37.47
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
61.00
D.KORKMAZAP
MEHMET GÜMÜŞKAN
A.GÜRGÖZE
1
53
9174-00
7
16
1.14.46
2
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
63.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
53
8-35535
24
13
1.13.29
3
ÇILDIR GÖLÜ
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
60.50
AH.ARSLAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
11
50
706-097
35
7
1.13.43
4
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
59.50
İ.AKYAVUZ
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
48
571-044
24
17
1.16.20
5
KARAKARTALIM
4y d a
ZANJERO (USA)
55.50
M.IŞIKAP
HÜSNÜ ERCAN
G.BALTA
14
44
5219-00
7
17
1.16.11
6
QUEEN SALIMA
5y d k
LION HEART (USA)
60.00
H.POLAT
BAKIR FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
13
47
81-1300
18
17
1.14.49
7
DUKE PROSPERO
6y d a
KANEKO
56.00
İ.ÇİZİKAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
17
45
7353-50
63
6
1.14.30
8
MEGIC IVAILO
4y a a
REY DE CAFE (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
U.AKAY
5
44
4-07863
23
12
1.13.66
9
HUUT
4y d k
MENDIP (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
7
40
23508-0
7
14
1.15.08
10
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
52.50
A.ÇANKAYAAP
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
10
40
05524-0
49
12
1.15.32
11
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
53.00
N.ALTIN
SELAMİ ÜNLÜ
S.V.KAYA
2
35
1-088-10
24
19
1.15.79
12
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
50.00
S.ALTAYAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
16
31
090-090
7
10
1.13.13
13
DYNAMITE HARMONY
5y d a
CUVEE (USA)
52.00
B.BEKTAŞ
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
12
31
0840-76
10
14
1.14.26
14
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
52.00
İ.KATARAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
3
31
97-9102
42
18
1.13.84
15
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
51.00
H.DEMİRTAŞ
SERDAR İZOL
G.BALTA
8
31
61-3401
21
20
1.13.81
16
MUŞŞİ
4y a a
CUVEE (USA)
51.00
Y.CENGİZAP
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
18
31
3825-64
18
13
1.15.02
17
COCHABAMBA
7y a a
KANEKO
51.00
ABDULLAH ARAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
15
29
486990
102
6
1.13.66
18
CAMPS BAY
6y d g
OCEAN CREST (USA)
50.00
B.SARIDALAP
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
6
27
070-000
18
13
1.14.27
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPINGATTHEBIT (SAF)
2y d e
60.00
N KLINK
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
3
0
5
26
0
2
ELUSIVE SWANN (SAF)
2y d e
60.00
D L HABIB
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
5
0
8
14
0
3
EXPRESSION SESSION (SAF)
2y d e
60.00
K MATSUNYANE
EVANSTAN INVESTMENTS
SEAN TARRY
10
0
0
0
4
FOREVER LIGHT (SAF)
2y d e
60.00
D SCHWARZ
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
6
0
7
36
0
5
HAVE A GO JO (SAF)
2y a e
60.00
W KENNEDY
MESDAMES JPGARDNER B
SEAN TARRY
1
0
0
0
6
PFORZHEIM (SAF)
2y d e
60.00
C BANTAM
C V WALKER
GERALD C WALKER
11
0
04
26
0
7
SUPREME ELEVATION (SAF)
2y d e
60.00
R DANIELSON
A DEVACHANDER
DAVID NIEUWENHUIZEN
12
0
7-8
26
0
8
SYDS LIASON (SAF)
2y d e
60.00
D DE GOUVEIA
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
8
0
0
0
9
TAKAGARI (SAF)
2y d e
60.00
G LERENA
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
9
0
4
19
0
10
THE CONTRACTOR (SAF)
2y d e
60.00
M YENI
CHAMAREL RACING SYND
WEIHO MARWING
7
0
63
19
0
11
THE EIGHTH LORD (SAF)
2y k e
60.00
C ZACKEY
W P BENADE, R P MACN
CORNE SPIES
2
0
9-55
19
0
12
ANALYSE (SAF)
2y d d
57.00
C MAUJEAN
R J MAYHEW C J MAY
CRAIG MAYHEW
4
0
08
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANYTHING GOES (SAF)
2y d d
60.00
D DE GOUVEIA
I F M VAN SCHALKWYK
STUART PETTIGREW
6
0
0
0
2
CHERRY LAUREL (SAF)
2y d d
60.00
C MAUJEAN
C J MAYHEW
CRAIG MAYHEW
3
0
0
14
0
3
FLAMING WINTER (SAF)
2y a d
60.00
D L HABIB
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
5
0
65-
94
0
4
JAVA HOUSE (SAF)
2y d d
60.00
G LERENA
S M LEAHY, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
13
0
5
19
0
5
KOKESHI (SAF)
2y d d
60.00
C MURRAY
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
11
0
0
0
6
LIVERPOOL LEGEND (SAF)
2y d d
60.00
W KENNEDY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
1
0
6
26
0
7
MAYA BAY (SAF)
2y d d
60.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
7
0
0-
94
0
8
MYNAGE (SAF)
2y d d
60.00
R SIMONS
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
12
0
2
19
0
9
POWDER PUFF (SAF)
2y a d
60.00
R DANIELSON
A A AZZIE, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
8
0
344
19
0
10
SUCCESS STORY (SAF)
2y a d
60.00
C ZACKEY
F VAN WYK, R P MACNA
CORNE SPIES
4
0
7
26
0
11
SWISS BANK (SAF)
2y a d
60.00
P STRYDOM
THREE TIER CONSTRUCT
DAVID NIEUWENHUIZEN
10
0
4
26
0
12
WATCHING CLOSELY (SAF)
2y d d
60.00
M THACKERAY
P J W BECKER
GERALD C WALKER
14
0
0
0
13
WHOLE OF THE MOON (SAF)
2y d d
56.00
P MXOLI
R D DUKOFF-GORDON
CRAIG MAYHEW
9
0
0
51
0
14
WITH OUR BLESSING (SAF)
2y d d
60.00
J SAMPSON
A B FORTUNE A C FO
ASHLEY FORTUNE
2
0
5-583
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOT GOSSIP (SAF)
3y d d
60.00
R DANIELSON
S PORIAZIS, CHRIS AR
DAVID NIEUWENHUIZEN
5
75
206-3
47
0
2
STUNNING (SAF)
3y d d
60.00
P STRYDOM
M FINLAY, A W BOTT
ROBBIE SAGE
6
73
6325-2
19
0
3
DICE THE BULLET (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
3
70
8-45
19
0
4
RIQAABY (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
7
68
32238-0
21
0
5
COTOPAXI (SAF)
3y d d
60.00
D L HABIB
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
1
66
83-2477
14
0
6
PARTY SONG (SAF)
3y a d
60.00
R SIMONS
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
12
66
050-
81
0
7
SOME ADVENTURE (SAF)
3y a d
60.00
M THACKERAY
F VAN WYK, M ESTERHU
CORNE SPIES
8
62
007-
107
0
8
STORMY WEATHERS (SAF)
4y d k
56.00
P MXOLI
C JONKER
CHRIS JONKER
2
61
076-347
9
0
9
ELLA BEAN (SAF)
3y d d
57.50
C F DICKEN
LATE S F G HABIB T
TYRONE ZACKEY
4
59
07-000
14
0
10
WINTER ILLUSION (SAF)
3y a d
60.00
L J FERRARIS
PRAVIN CHETTY, SHAUN
SHAYLEN NAIDOO
9
55
00-8
30
0
11
AMBERGLO STAR (SAF)
3y d d
60.00
C HABIB
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
10
51
0-40609
5
0
12
STARRY MESSENGER (SAF)
3y d d
60.00
C BANTAM
C T CROWE A C FORT
ASHLEY FORTUNE
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PSYCHO KING (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
V C VEERAMOOTOO
CANDICE DAWSON
4
82
885-832
56
0
2
CRANK IT UP (SAF)
3y d e
60.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
3
77
36332-3
21
0
3
WALTZING AL (SAF)
4y d a
60.00
C ZACKEY
E R GRACE D D SAVA
ERICO VERDONESE
5
67
630-3
19
0
4
ROYAL SIEGE (SAF)
3y d e
57.50
C F DICKEN
J J HABIB, LATE S F
TYRONE ZACKEY
6
63
885043-
119
0
5
MY KING (SAF)
4y d a
60.00
C HABIB
R L BRUSS
ROY MAGNER
1
56
89-0060-
127
0
6
QUEST FOR GOOD (SAF)
3y a e
60.00
D SCHWARZ
J P GARDNER PRAVIN
GARY ALEXANDER
2
56
580-00
35
0
7
BITTER ORANGE (SAF)
3y a d
57.00
J PENNY
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
9
48
00-008
14
0
8
FAIRY GODMOTHER (SAF)
3y d d
57.00
R SIMONS
STEVEN JELL
MIKE DE KOCK
7
0
5-0
33
0
9
SAMARA (SAF)
3y d d
57.00
C MAUJEAN
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
8
0
0-9
70
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM DESTINY (SAF)
4y d k
60.00
G LERENA
M SLACK M B JAVETT
MIKE DE KOCK
4
109
15-104-0
12
0
2
SOLDIER ON (SAF)
5y a a
57.50
D DE GOUVEIA
T KUNG
STUART PETTIGREW
6
104
15469-6
19
0
3
DESERT RHYTHM (SAF)
5y d k
55.00
D SCHWARZ
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
5
99
04090-9
36
0
4
FULL MAST (SAF)
5y d a
54.00
S KHUMALO
MURRAY S H MURRAY,
M G AZZIE/A A AZZIE
1
97
63-8443
19
0
5
DAN THE LAD (SAF)
6y d a
52.50
M YENI
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
2
94
10-6381
19
0
6
GREEK FIRE (SAF)
5y d a
52.50
C MAUJEAN
G MORRIS
M G AZZIE/A A AZZIE
8
94
742-576
12
0
7
MARSHALL (SAF)
3y d e
52.00
C MURRAY
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
7
99
110-130
12
0
8
INDY GO (SAF)
3y k e
52.00
W KENNEDY
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
3
96
872-335
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICAN INDIAN (SAF)
5y d a
60.00
P STRYDOM
ROOISPRUIT STUD PTY
STUART PETTIGREW
6
102
273-567
33
0
2
DUKE OF SPIN (SAF)
4y a a
59.50
C MURRAY
D D MACLEAN
MIKE DE KOCK
4
101
0371-34
12
0
3
SHENANIGANS (SAF)
6y d a
59.50
K MATSUNYANE
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
1
101
9803-56
12
0
4
GLIDER PILOT (SAF)
6y k a
59.00
S KHUMALO
K P N M BACKOS L
TYRONE ZACKEY
8
100
7792-12
12
0
5
FINCHATTON (SAF)
8y d a
57.00
G LERENA
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
5
96
3450-12
49
0
6
MARSHALL FOCH (SAF)
4y d a
55.50
W KENNEDY
ADV A P JOUBERT HY
PAUL PETER
7
93
2412-11
19
0
7
FACT (SAF)
4y a a
55.00
R DANIELSON
N A BOUWER, K MYBURG
WEIHO MARWING
3
92
13019-1
36
0
8
ODD ROB (SAF)
8y d a
54.50
D SCHWARZ
A M VENTER M JEFFE
GARY ALEXANDER
2
91
865-842
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POPSICLE TOES (SAF)
4y d a
60.50
W KENNEDY
WILGERBOSDRIFT PTY L
PAUL PETER
9
89
201327-
127
0
2
MAJOR RETURN (SAF)
4y d a
58.00
R DANIELSON
B RILEY
M G AZZIE/A A AZZIE
8
84
526-733
21
0
3
SKIMINAC (SAF)
5y d a
57.50
S KHUMALO
G C CORNWALL A G L
ALEC LAIRD
7
83
1120-07
28
0
4
ZEAL AND ZEST (SAF)
6y d a
57.50
D SCHWARZ
PRAVIN CHETTY, G M A
GARY ALEXANDER
4
83
8265-64
19
0
5
WORDYNESS (SAF)
4y a k
56.50
C ZACKEY
LUCKY HOUDALAKIS
LUCKY HOUDALAKIS
3
81
2641-55
16
0
6
GENTLEMAN'S WAGER (SAF)
5y d a
53.00
C MAUJEAN
J F L M F WERNARS,
J A JANSE VAN VUUREN
5
74
2112-14
48
0
7
TYRUS EXPRESS (SAF)
4y d a
53.00
K MATSUNYANE
N J NASSIF, MISS N K
PAUL MATCHETT
2
74
903-621
19
0
8
CORRIDO (SAF)
5y d a
52.00
C MURRAY
J J HABIB, G J NASSI
FABIAN HABIB
1
72
649-050
19
0
9
POPPYCOCK (SAF)
4y k a
49.50
C F DICKEN
N L BERGH
TYRONE ZACKEY
10
70
223153-
86
0
10
HIT FOR SIX (SAF)
4y d a
52.00
C BANTAM
J LEE WARREN MEL
DAVID NIEUWENHUIZEN
6
67
0006-43
19
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRAMATIC KITTEN (ON)
4y d a
55.00
CESAR ORDAZ
DON FAUSTO RACING, L
FAUSTO GUTIERREZ
1
62
298-96
21
0
2
WINNING FACTOR (KY)
4y k a
55.50
TONY MARAGH
JOSEPH BUCCI
HERBERT MILLER
2
69
884-342
20
0
3
RAGS FOR BRITCHES (KY)
4y d a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
3
74
423-333
8
0
4
LUCKY KISS (KY)
4y a a
55.50
PACO LOPEZ
KURTINECZ, LILLI AND
LILLI KURTINECZ
4
63
6
27
0
5
DILLON ROCKS (KY)
4y d a
55.50
PACO LOPEZ
EDWARD SHORT
JANE CIBELLI
5
77
24204-5
20
0
6
JOE BENJAMIN (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
MARIA ALLER
MURAT SANCAL
6
73
0-3
40
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIFTY CENTS (NY)
3y d g
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
J STABLES LLC
RODERICK RODRIGUEZ
1
33
62-7
42
0
2
PUT IT ON DETTI (FL)
3y d e
53.50
LUIS QUIROZ
CORNELIUS LINK
HENRY COLLAZO
2
55
6
28
0
3
EL GRAN PICHON (FL)
3y k e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
LUIS RAMIREZ
LUIS RAMIREZ
3
0
0
0
4
CANDY COMA (KY)
3y d g
54.50
CARLOS MONTALVO
BEN MCELROY
WESLEY WARD
4
0
0
0
5
NINTH OF APRIL (KY)
3y d g
54.50
MARCOS MENESES
JOHN MC ALLEN
JOHN MC ALLEN
5
42
957590-
89
0
6
FRANCO'S TEAM (FL)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE GAROFFALO
6
50
64-30
33
0
7
YOUREOUTOFCONTROL (FL)
3y d g
54.50
HECTOR BERRIOS
CAPI RACING STABLES,
MARK PASSLEY
7
38
8-0
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STUCK WITH YOU (KY)
5y d g
52.00
CRISTIAN TORRES
ORSENO, JOSEPH F. AN
JOSEPH ORSENO
1
62
1355-57
18
0
2
EL ZEUS (FL)
5y d g
55.00
VICTOR LEBRON
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
2
60
4822-36
15
0
3
STEADILY (FL)
4y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
3
66
8513-23
42
0
4
MATURIN (FL)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
CARONI STABLE
RODOLFO GARCIA
4
61
43226-1
32
0
5
COWBOY BOB (FL)
5y d g
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
5
43
59858-9
15
0
6
CONGRATS THIS (KY)
4y d g
55.00
MARCOS MENESES
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
6
66
3419-44
15
0
7
I STAND CORRECTED (FL)
4y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
7
61
722-986
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BYCHANCE (KY)
3y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
1
24
50-0757
12
0
2
WEEKEND DREAMER (FL)
3y d g
52.00
CRISTIAN TORRES
FORCE OF NATURE FARM
EMMET JOLLEY
2
36
48
26
0
3
CHANELIN (KY)
3y a e
54.50
WILMER GALVIZ
NICHOLAS MOUTTET
MARK PASSLEY
3
49
86-8
48
0
4
PALACE KID (MD)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
ROBERT BONE
DAVID FAWKES
4
66
783-03
22
0
5
NEXTSTOP POKIPC (MD)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GOLD SQUARE LLC
JORGE ABREU
5
61
739-95
43
0
6
GRAN HOMBRE (KY)
3y d g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
HERNANDEZ RACING CLU
ARMANDO DE LA CERDA
6
54
046-67
41
0
7
WORDMAN (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
7
79
3
49
0
8
SUPER EDGAR (KY)
3y k g
54.50
MARCOS MENESES
LOS RUICES RACING ST
JUAN AVILA
8
51
55-6
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WORDS OF DEVINE (FL)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CRE RUN ENTERPRISES
STEVE KLESARIS
1
61
112-53
36
0
2
QUEEN ABARRIO (FL)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
2
51
603-321
18
0
3
PRINCESS ULELE (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
HEILIGBRODT, L. WILL
DAVID FAWKES
3
60
1314-43
20
0
4
NAPA RULES (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
BURNS THOROUGHBRED R
JOSEPH ORSENO
4
57
531-313
26
0
5
KIMURA (KY)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
5
61
165-35
22
0
6
DOMINEER (FL)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
GEORGE KERR
J. BRADDY
6
63
5533-12
46
0
7
REITERATE (FL)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
GABE GROSSBERG
MARK CASSE
7
58
148-36
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYFRANCESCA (KY)
4y d k
50.50
MARIO FUENTES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
1
68
527-303
21
0
2
SHANGHAISWEETHEART (KY)
5y d k
52.00
CRISTIAN TORRES
VICENTE STELLA STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
2
61
952-312
21
0
3
A SONG FOR SUE (NY)
5y d k
54.50
TONY MARAGH
JOSEPH BUCCI
HERBERT MILLER
3
58
374-424
21
0
4
SAMIS CAR (KY)
4y d k
55.00
CARLOS MONTALVO
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
4
54
231-500
12
0
5
HILLTOP HARMONY (VA)
4y d k
55.00
FANNY OLSSON
KOSTAS DIAKOLOUKAS
WILLIAM THARRENOS
5
51
112-267
21
0
6
KEILANI (ON)
4y d k
52.50
JOSEPH TREJOS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
6
63
4812-41
28
0
7
PASSING MOMENTS (FL)
6y d k
55.00
MARCOS MENESES
RAYMALEY, MIKE AND K
DAVID KASSEN
7
64
25135-8
62
0
8
BLUE CHICORY (KY)
6y d k
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
WAYNE SPALDING
J. SWEEZEY
8
60
43-2414
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPINNING KITTEN (ON)
4y a g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
N. T. S. STABLE, INC
MILTON WOLFSON
1
71
6363-54
20
0
2
BIG HAMBONE (KY)
4y d g
55.00
JULIEN LEPAROUX
DARRS, INC.
BRENDAN WALSH
2
73
26231-5
49
0
3
SIR SEAMUS (FL)
4y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
NETWORK STABLES
CARLOS DAVID
3
90
6254-44
28
0
4
BYE BYE MAN (KY)
4y d g
55.00
LUIS SAEZ
ALL IN THE FAMILY RA
DOMENICK SCHETTINO
4
80
157-435
15
0
5
TIZ LUNA (FL)
4y k g
55.00
LUIS QUIROZ
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
5
76
222135-
110
0
6
YOUSHOULDBESOLUCKY (FL)
4y d g
55.00
PACO LOPEZ
MELIN, DAVID AND PLE
EDWARD PLESA, JR.
6
80
69922-8
67
0
7
MON CHEVALIER (KY)
5y d g
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
BLUEGRASS LEGACY STA
JUAN RODRIGUEZ
7
63
36-318-8
18
0
8
LOOKIN FOREVER (FL)
8y d g
54.50
RAJIV MARAGH
SANTA CRUZ RANCH, IN
JUAN RIZO
8
76
4326-68
20
0
9
UNCLE CURLY (NY)
5y k g
52.50
CRISTIAN TORRES
P AND G ZAMBELLI, IN
LARRY BATES
9
82
9162-37
21
0
19 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Turffontein Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 mart 2020 perşembe at yarışı bülteni, 19 mart 2020 at yarışı programı, 19 mart 2020 tjk yarış programı, 19 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 19 mart 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 19 mart 2020 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 19 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni