Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.50
M.M.BİLGİNAP
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
3
54
4-21245
9
17
1.35.60
2
FASTN FAMOUS
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
60.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
1
53
425365
12
14
3
BARTH BOY
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
G.KOCAKAYA
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
4
47
612-551
24
20
4
BOZDAĞ BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
56.50
T.YILDIZ
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
2
46
7-73113
14
19
5
PERFORMANTE
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
A.KURŞUN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
5
43
33-123
42
18
6
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
52.50
D.AYDOĞAN
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
6
38
242261
10
20
1.37.77
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
58.00
E.YAVUZ
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
10
94
7-23447
13
16
1.44.46
2
EMİRSOY
6y k a
KOBRA
57.00
T.YILDIZ
YUSUF KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
6
84
653293
7
14
1.42.21
3
KAFADAR
8y a a
İZBATUR
57.00
D.YILDIZ
ŞEFİK ÇELİK
F.ARICI
11
91
2-88165
7
18
4
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
52.00
F.ARSLANAP
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
4
83
544934
7
16
1.41.24
5
HERGELE
8y k a
BERKSOY
53.00
B.AKÇAYAP
BİHTERCAN ATAÇ
F.DİZDAROĞLU
7
91
61518-6
9
18
1.45.58
6
PEKSOYUNOĞLU
7y k a
PEKSOY
56.00
U.BARLIK
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
37
82-0582
14
16
1.43.63
7
OLRIC
5y k a
DEHA
53.00
Z.KARABULUTAP
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
8
24
09-7790
14
6
1.46.10
8
İSKANDİNAV
5y k a
ODİNHAN
56.00
S.ÇETİN
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
3
24
210766
127
16
1.53.35
9
EUPHRATES
6y k a
TURBO
52.00
C.PASOAP
İHSAN ÇELİK
SEN.ŞEN
1
25
653-094
127
12
1.47.52
10
OLGUNABİ
9y a a
ÖZGÜRBEY
56.00
G.KILIÇ
MEHMET ALTIN
SEN.ŞEN
9
93
12-90-08
6
15
1.41.92
11
KEREM
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.M.BİLGİNAP
ERCAN SÖKMEZ
SEN.ŞEN
2
6
0-00
7
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAVİ ÇOCUK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
T.YILDIZ
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
2
71
51-2212
11
19
1.27.39
2
CHARLATAN
3y d e
RACE DAY (USA)
54.00
A.KURŞUN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
55
1441-22
31
19
3
GOLD COUST
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
D.YILDIZ
DENİZ KURTEL
H.DEMİR
3
64
622-342
14
17
4
YUDA BENHUR
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
SEDEF VARDAR
R.TURAN
1
63
22-3442
17
17
1.27.68
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIBEY
4y k a
TURBO
60.00
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
2
83
1-36111
9
20
2
EĞİL MİRİ
4y a a
BAYÇORA
56.00
G.KOCAKAYA
BAĞNU EĞİLLİ
T.ÖZTÜRK TİMUR
4
51
355264
7
14
3
RUDRA
4y a a
ALTAHA
54.00
F.YÜKSEL
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
F.ARICI
5
42
696-159
13
18
4
TEKFORDTEYFİK
4y k a
GÜNTAY
54.00
İ.H.KETME
TEYFİK ORAN
EY.YARDIMCI
3
68
224-503
7
15
5
ULUAT
4y a a
TOŞUR
52.00
H.KAPLANAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
1
39
442226
7
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEHRAMKALE
9y a a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
60.00
M.M.BİLGİN
GÜNAY SAV
D.SAV
7
93
4-74216
9
19
1.55.07
2
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
57.00
C.KARADEMİR
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
4
62
754250
11
14
1.58.91
3
SCIFO
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
T.KERESTECİ
EMRE ÇOLAK
M.ANAT
6
81
178-267
9
15
4
ALESSANDRA
5y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
55.00
E.EMRE DOĞRU
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
53
13540-5
49
15
1.58.11
5
EMEKYEMEZ
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
F.ARSLAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
70
3450-45
10
14
1.57.65
6
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
55.00
B.ÇIĞLA
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
2
59
709-584
18
12
1.57.19
7
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
55.00
F.AKBULUT
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
5
45
73058-0
21
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
60.00
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÖNER
D.SAV
13
45
016-132
21
18
1.27.98
2
IMOGEN
4y d k
MENDIP (USA)
60.00
T.KERESTECİAP
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
8
45
2140-40
23
16
3
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
9
45
376221
9
20
1.28.27
4
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
59.50
Z.KARABULUTAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
12
42
221424
7
17
1.27.15
5
FLAMBOYANT
4y a k
CUVEE (USA)
59.00
T.YILDIZ
MESUT YILDIRIM
MUR.AKKILIÇ
2
37
30-2508
23
11
1.29.51
6
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
58.50
D.YILDIZ
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
4
36
0-77086
7
11
1.28.70
7
THREE CAT
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
56.00
A.İNCİAP
CENGİZ AKÇA
H.ALTUNBAŞ
3
35
073554
9
13
1.25.08
8
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
57.00
İ.DİNAR
GÖKHAN AHMET BESLER
S.SÜSLÜ
14
31
00-3523
7
14
1.27.33
9
WHITE NOBLE
4y d k
OFFLEE WILD (USA)
55.00
A.KURŞUN
KADİR ONUR KILIÇ
AKİF YILMAZ
1
29
08364-4
23
13
1.29.62
10
JUAGO
7y d k
KANEKO
55.50
U.BARLIK
FERHAT YAVAŞ
SEN.ŞEN
11
28
439-099
14
10
1.27.49
11
COTTON CANDY
4y a k
UTOPIA (JPN)
52.50
F.YÜKSEL
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
6
24
34-4478
30
15
1.28.15
12
İŞİN ASLI
4y d k
AGRESIVO (USA)
51.50
D.AYDOĞAN
KAMİL AKIN
T.ÇEKİCİ
5
22
905-543
14
8
1.35.03
13
MISS SERITANA
4y d k
EL CORREDOR (USA)
50.50
S.TIRPAN
DURSUN ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
7
20
78769-0
76
6
1.29.00
14
CEVHERE
4y a k
CUVEE (USA)
47.00
G.KAYIPAP
KENAN AKGÜL
T.ÇEKİCİ
10
19
4376-08
31
7
Fairview Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOLD DREAMER (SAF)
2y d e
60.00
M BYLEVELD
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
10
0
9-65
14
0
2
BYRIDGE (SAF)
2y a e
60.00
W AGRELLA
GREG BORTZ, F H MCGR
YVETTE BREMNER
2
0
0
0
3
CALOGERO (SAF)
2y k e
60.00
G CHEYNE
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
9
0
0
0
4
DEMONTE (SAF)
2y a e
60.00
X NDLOVU
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
6
0
0
0
5
JUST SONIC (SAF)
2y d e
60.00
L MXOTHWA
M LIONTARIDES, N J W
SHARON B KOTZEN
3
0
0
0
6
KLAPMUTS FERRARI (SAF)
2y d e
60.00
K STEYN
E STROOH
GAVIN SMITH
7
0
0
0
7
LOTUS KING (SAF)
2y d e
60.00
E WEBBER
ANDRE LOUW, F H MCGR
YVETTE BREMNER
4
0
0
0
8
MOON GAME (SAF)
2y d e
60.00
S KHATHI
MESDAMES TRINISHA PI
SHARON B KOTZEN
8
0
0
0
9
NONKI'S BOY (SAF)
2y d e
60.00
S NAIDOO
E STROOH
GAVIN SMITH
11
0
0
0
10
SHAKSHUKA (SAF)
2y a e
60.00
M YENI
M A PADDOCK
GRANT PADDOCK
1
0
0
0
11
STRANGER DANGER (SAF)
2y d e
60.00
W KENNEDY
D CHINSAMMY, H ADAMS
GAVIN SMITH
5
0
0
0
12
WUHAN (SAF)
2y d e
60.00
C MAUJEAN
M MYNHARDT ANTHONY
TARA LAING
12
0
7
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAMOUS ORATOR (SAF)
4y d a
60.00
M YENI
H ADAMS
MONTANA TURNER
1
75
487292-
127
0
2
SHADES OF BLU (SAF)
3y d e
60.00
M BYLEVELD
JANE TRUTER K P TR
D A MCKENZIE
5
68
8352-32
28
0
3
FORBIDDEN AFFAIR (SAF)
3y d e
60.00
T GOULD
J H KINSLEY
ALAN GREEFF
3
64
260-925
18
0
4
INTERSTATE (SAF)
3y d e
60.00
C MAUJEAN
ROBIN STRYDOM D A
D A MCKENZIE
4
57
95-03
58
0
5
BENGAL CRIMSON (SAF)
3y a e
60.00
G CHEYNE
A N THE HON G R FO
ALAN GREEFF
2
0
98
55
0
6
WEST HEAD (SAF)
3y d e
60.00
K STEYN
CAPE LEOPARD TRUST N
JACQUES STRYDOM
7
0
0
0
7
BLUE DUCHESS (SAF)
3y a d
57.50
W KENNEDY
DRAKENSTEIN STUD NOM
GAVIN SMITH
6
67
44-0
76
0
8
TERRA CREEK GIRL (SAF)
3y d d
57.50
L MXOTHWA
J P NEL
JUAN NEL
8
56
03-874
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVO CHARLIE (SAF)
3y d e
60.00
W KENNEDY
W J ENGELBRECHT JNR
GAVIN SMITH
9
63
00040-
81
0
2
GIBRAL DE ROCHE (IRE)
3y d e
60.00
M YENI
M A PADDOCK
GRANT PADDOCK
10
63
00743-8
40
0
3
PRINCE IN ACTION (SAF)
4y d a
60.00
T GOULD
D J MCLACHLAN
DES J MCLACHLAN
3
49
9-66525
18
0
4
WILLIAM CAVENDISH (SAF)
3y a e
60.00
W AGRELLA
INTERNATIONAL RACING
YVETTE BREMNER
8
42
89-9
77
0
5
LAST KINGDOM (SAF)
3y a e
60.00
S NAIDOO
B VAN DER RIET
GAVIN SMITH
11
0
86
38
0
6
IDEAL DANCER (SAF)
3y d d
56.50
L MXOTHWA
BEN BOTHA PTY LTD
SHARON B KOTZEN
1
64
0-03
35
0
7
MARY LEE (SAF)
3y d d
56.50
R FOURIE
W J ENGELBRECHT JNR
SHARON B KOTZEN
6
64
780-3
25
0
8
BELFAST CHILD (SAF)
3y d d
56.50
D BOGALEBOILE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
2
53
3769
7
0
9
COIN MISTRESS (SAF)
4y a k
56.50
K STEYN
F E SMITH, J V A STR
JACQUES STRYDOM
4
49
243-765
35
0
10
BILLI ANN (SAF)
4y d k
56.50
G CHEYNE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
7
48
044442
14
0
11
QUEEN NITOCRIS (SAF)
4y d k
56.50
S DEVOY
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
5
38
738476
18
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDY ICE (SAF)
4y d a
60.00
R FOURIE
N I KOUMPAN J H ST
HEKKIE STRYDOM
5
92
35173-7
18
0
2
MERYL (SAF)
5y a k
59.00
G CHEYNE
P R E DIAMOND MA
ALAN GREEFF
1
104
1131-31
38
0
3
FRIKKIE (SAF)
8y d a
57.00
K STEYN
W S KRUGER SNR, W S
JACQUES STRYDOM
6
83
023-666
21
0
4
ONTENDERHOOKS (SAF)
5y d k
56.50
X NDLOVU
MAURITZFONTEIN PTY L
ALAN GREEFF
3
95
6512-35
38
0
5
EVOLVER (SAF)
5y d a
55.50
W KENNEDY
H ADAMS D CHINSAMM
GAVIN SMITH
4
80
0702-97
21
0
6
ONESIE (SAF)
6y a k
55.00
S DEVOY
D C DEVOY J V A ST
JACQUES STRYDOM
8
86
2705-24
21
0
7
JUST MY STYLE (SAF)
5y d k
53.50
M YENI
G M KOTZEN
SHARON B KOTZEN
7
85
2261-53
21
0
8
OMAHA TRIBE (SAF)
6y d a
52.50
D BOGALEBOILE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
2
53
71-0497
25
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WYLIE'S FLAME (SAF)
3y d d
60.00
L MXOTHWA
M B MANTHE, KENNY K
SHARON B KOTZEN
3
81
31193-1
58
0
2
GLORY DAYS (SAF)
3y d d
58.00
R FOURIE
L DE HAAST, FURKHAT
YVETTE BREMNER
9
91
203-132
14
0
3
CALANDRA (SAF)
3y d d
58.00
T GOULD
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
2
78
021-159
14
0
4
BLUSHING BRIDE (SAF)
3y a d
56.00
E WEBBER
BRYN RESSELL
YVETTE BREMNER
12
86
142-896
14
0
5
PALACE QUEEN (SAF)
3y d d
56.00
C MAUJEAN
ANTHONY WILLIAMS, G
TARA LAING
10
80
836-280
14
0
6
BEYOND TEMTATION (SAF)
3y d d
56.00
K MINNIE
M J A FERREIRA
TARA LAING
11
79
9135-52
21
0
7
ON THE SCENT (SAF)
3y d d
56.00
K STEYN
J M T FOURIE, L DE L
JACQUES STRYDOM
7
76
147-595
21
0
8
KEEPER OF THE KEYS (SAF)
3y d d
56.00
G CHEYNE
RIDGEMONT NOM: WAYNE
ALAN GREEFF
6
73
447-314
18
0
9
WORLD SQUARED (SAF)
3y a d
56.00
M YENI
MICHELE TURNER BRO
MONTANA TURNER
5
71
342-140
14
0
10
ASCENDING HEIGHTS (SAF)
3y d d
56.00
X NDLOVU
G L BLANK, G D TOOCH
ALAN GREEFF
4
70
3-22213
21
0
11
DOUBLE SHUFFLE (SAF)
3y d d
56.00
W KENNEDY
B RILEY
GAVIN SMITH
8
69
07861-7
38
0
12
TRAVETIRE (SAF)
3y d d
56.00
S NAIDOO
BRYN RESSELL
GAVIN SMITH
1
65
770-81
42
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICAN LANDING (SAF)
5y d a
60.00
G CHEYNE
D J SHERRELL
ALAN GREEFF
7
99
5491-22
21
0
2
MANGROVE (SAF)
6y d a
60.00
W AGRELLA
A J VAN HUYSSTEEN
YVETTE BREMNER
1
99
042-015
14
0
3
EARTH HOUR (SAF)
6y d a
60.00
M BYLEVELD
M S BRAXMAIER M CL
JUAN NEL
6
98
9553-34
14
0
4
BOLD VIKING (SAF)
6y a a
60.00
C MAUJEAN
J SHILL, G E STEIN,
TARA LAING
4
96
1615-83
14
0
5
PAPER TOWN (SAF)
5y d a
57.00
W KENNEDY
SPENCER COOK
GAVIN SMITH
2
87
31610-9
14
0
6
BEN-HUR (SAF)
5y d a
55.50
R FOURIE
A J VAN HUYSSTEEN
YVETTE BREMNER
5
83
50440-7
42
0
7
DESERT CHIEF (SAF)
5y d a
54.00
M YENI
J T PETER, N S W CUL
SHARON B KOTZEN
3
78
3345-33
38
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CECCA (SAF)
2y a d
60.00
K MINNIE
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
9
68
46
28
0
2
DELICASEA (SAF)
2y d d
60.00
M BYLEVELD
L DOTWANA, B J KEEVY
ALAN GREEFF
3
85
1-1
28
0
3
ETERNAL HOPE (SAF)
2y d d
60.00
G CHEYNE
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
6
79
10
48
0
4
FAVORITA (SAF)
2y d d
60.00
R FOURIE
VARSFONTEIN STUD PTY
JUSTIN SNAITH
7
87
21-4
27
0
5
HERRIN (SAF)
2y d d
60.00
T GOULD
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
5
82
313
28
0
6
LETS ROCK (SAF)
2y d d
60.00
L MXOTHWA
G D B N FRANCIS
JUAN NEL
10
65
6
21
0
7
SLOANE (SAF)
2y d d
60.00
S NAIDOO
F BURGGRAAF
GAVIN SMITH
4
76
2-22
28
0
8
STORYLAND (SAF)
2y d d
60.00
W KENNEDY
L G ADAMS A REYNOL
GAVIN SMITH
1
83
1
21
0
9
SUGAR GUM (SAF)
2y d d
60.00
C MAUJEAN
SUVEN GOVENDER, SPEN
GAVIN SMITH
8
81
2-21
14
0
10
SWEET SPRING (SAF)
2y d d
60.00
M YENI
MICHELE TURNER BRO
MONTANA TURNER
2
73
6-42
21
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAY BEAU (FL)
10y k a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
ELAINE VINSON
JOHN VINSON
1
89
341-633
13
0
2
YES I SEE (WV)
9y k a
55.00
RAJIV MARAGH
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
2
88
471-743
27
0
3
IL FARAONE (KY)
6y a a
55.00
MARCOS MENESES
MICHAEL NEWCOMER
MONICA MCGOEY
3
82
7616-18
32
0
4
ANIMAL TRICK (FL)
7y d a
55.00
HECTOR BERRIOS
ISLAND STYLE RACING
RASHARN CREQUE
4
77
1318-13
34
0
5
SOLAR WARMING (KY)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
5
86
1540-81
27
0
6
BLUE BUFF (KY)
6y k a
53.50
CRISTIAN TORRES
D. J. STABLE LLC
JOHN SERVIS
6
92
182-011
27
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR STARLIGHT (FL)
4y d a
57.00
SANTIAGO GONZALEZ
PETER MATTSON
JOSE GAROFFALO
1
42
8
22
0
2
LAST JET OUT (FL)
3y a e
53.50
LUIS QUIROZ
HENCO, INC.
HENRY COLLAZO
2
47
449-496
9
0
3
BERRY HILL (KY)
3y d e
51.00
CRISTIAN TORRES
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL LERMAN
3
68
8
19
0
4
STORMY SPLASH (FL)
3y d e
53.50
MARCOS MENESES
DOUGLAS GIBSON
JOHN VINSON
4
44
6-0
19
0
5
BARBIE'S KING (KY)
4y d a
57.00
PACO LOPEZ
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
5
70
35-7254
21
0
6
ANYWHERE ROAD (KY)
3y a e
53.50
VICTOR LEBRON
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
6
42
7473-74
51
0
7
BEACH TRAFFIC (MD)
3y d e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
TEE-N-JAY FARM AND B
TIMOTHY HILLS
7
71
356-644
23
0
8
TRAFFIC TROUBLE (KY)
4y k a
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
NICK SANNA STABLES L
MICHAEL PINO
8
75
945-445
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERDICT IS IN (KY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
1
74
112-662
21
0
2
K W CAPTAIN HOOK (KY)
3y d e
54.50
VICTOR LEBRON
WOOLSEY, E. ERVINE A
MICHAEL TOMLINSON
2
52
17-40
32
0
3
FREDDY SOTO (FL)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
3
55
46-9155
21
0
4
ALL D' HYPE (FL)
3y d e
54.50
LUIS REYES
BROWNLEE, DAVID R. A
DAVID BROWNLEE
4
51
5855-57
51
0
5
CONQUER (FL)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
MAGIC CITY CASINO RA
LARRY PILOTTI
5
61
957-154
19
0
6
SUN SQUALL (FL)
3y d e
54.50
MARCOS MENESES
N.T.S. STABLE, INC.
MILTON WOLFSON
6
65
61267-6
62
0
7
BEINFUN (FL)
3y d e
54.50
FRANCISCO DURAN
ALFRED BOGDANOFF
KATHY MONGEON
7
52
871-446
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIMPLE STORY (MD)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
1
73
2-
118
0
2
STARSHIP NUGGET (FL)
3y k d
52.00
CRISTIAN TORRES
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
2
0
0
0
3
TARA (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
3
57
2547-92
22
0
4
COMP'D (FL)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
JOHN PENN
FERNANDO ABREU
4
0
0
0
5
DONA CAMILE (KY)
3y k d
54.50
LUIS REYES
CALVIN JOHNSTON
ANTONIO SANO
5
0
0
0
6
MIXTECA (KY)
3y d d
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
6
41
0
26
0
7
GRANNY BRADLEY (FL)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
7
63
55
41
0
8
R U ROYALTY (FL)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
8
53
3
43
0
9
DAILY GRACE (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
TORIE GLADWELL
RALPH NICKS
9
77
2-4
41
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUBBY DUBBIE (KY)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
1
98
8171-80
32
0
2
MAX K. O. (FL)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
NAMCOOK STABLES LLC
ROBERT FALCONE, JR.
2
89
12410-8
62
0
3
FOREVER MO (KY)
4y d a
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
PARTNER STABLE LLC
ALEXIS DELGADO
3
92
4640-90
20
0
4
WESTERLAND (GB)
5y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL MAKER
4
92
75601-7
54
0
5
FARAWAY KITTEN (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
KERBEL, BARRY AND KE
WILLIAM THARRENOS
5
97
77362-2
23
0
6
AMBASSADOR JIM (FL)
5y k a
55.00
JOHN VELAZQUEZ
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
6
93
03357-5
23
0
7
VETTORI KIN (BRZ)
7y d a
55.00
JOSE ORTIZ
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH MCPEEK
7
92
5438-43
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAT AWESOME JENNY (KY)
5y d k
55.00
PACO LOPEZ
M AND W STABLES, LLC
KELLY BREEN
1
80
5341-11
29
0
2
BLAZEN BETSY (KY)
5y d k
55.00
LUIS SAEZ
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
2
78
147-318-
97
0
3
MISSCHIEF MAAS (FL)
6y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
PIEDRA, AMAURY J. AN
MONICA MCGOEY
3
87
1-31344-
127
0
4
DAY BY DAY (FL)
6y a k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
4
91
1552-12
23
0
5
LIZA STAR (FL)
6y a k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
5
84
1131-02
32
0
6
KIFFLE (KY)
4y k k
55.00
MARCOS MENESES
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
6
84
21521-5
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZODIAC PRINCESS (KY)
4y d k
54.50
ADEMAR SANTOS
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
1
75
542-235
16
0
2
KARENINA (KY)
5y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
BRIANNJENN RACING LL
ROHAN CRICHTON
2
74
264-222
16
0
3
GAROTA (FL)
4y d k
50.50
MARIO FUENTES
LIONS N HORSES STABL
GERARDO QUIROZ
3
33
6941-8
48
0
4
JOST SAYIN (FL)
5y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
HALLMARC RACING LLC
CARLOS DAVID
4
74
553-322
40
0
5
ELITE APPEAL (FL)
4y d k
55.00
PACO LOPEZ
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
5
78
3173-53
19
0
6
TOO MUCH WAR (FL)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
6
66
16877-7
41
0
7
TELL ME MAUX (IN)
4y a k
55.00
LUIS REYES
PALM BEACH RACING PA
DAVID BROWNLEE
7
64
3408-60
19
0
8
ROONEY (KY)
4y d k
55.00
FANNY OLSSON
KEITH CHUDZIK
KEITH CHUDZIK
8
67
22-4187
16
0
9
CASSIDY'S SMILE (FL)
4y k k
55.00
HECTOR BERRIOS
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
9
78
14635-6
57
0
20 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Fairview Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Fairview Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:05 fairview güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 mart 2020 cuma at yarışı bülteni, 20 mart 2020 at yarışı programı, 20 mart 2020 tjk yarış programı, 20 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 20 mart 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 20 mart 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, fairview güney afrika at yarışı bülteni, 20 mart 2020 fairview güney afrika at yarışı bülteni, günün fairview güney afrika at yarışı bülteni, bugün fairview güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 20 mart 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni