Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAZING FIRE
3y a e
TRAPPE SHOT (USA)
58.00
S.ÖZEN
ZEKİ SÖKMEN
A.R.ÇAKAR
3
0
6
18
19
2
DARK DEVIL
3y d e
DAREDEVIL (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
PINAR ARACI BAŞ
M.KARAGÜNEY
4
0
5
122
19
3
DERKO
3y d e
LION HEART (USA)
56.00
SER.YILDIZ APApranti
BAHAR BAŞ
A.E.BAŞ
2
27
758876
7
10
4
FLYING MAN
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
MER.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
ÇET.ARSLAN
8
37
233-875
14
15
1.24.88 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 19.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
MAXIMUS POWER
3y d e
LUXOR
58.00
U.TEMUR
YASEMİN AÇIK
Ö.FARUK TAN
6
30
539
42
17
1.25.77 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 13.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SEBA RÜZGARI
3y d e
VENTO
58.00
N.ŞEN
ORKUN C. GÜZELBEY
D.ALCEYLAN
1
0
0
20
7
DALLAS GIRL
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
B.AKÇAY
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
H.KARATAŞ
5
18
490
88
17
1.34.03 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 19.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
8
PRINCESS MUMINOVA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
G.YILDIZ
MURAT GÖLELİ
A.DEMİRKIRAN
7
13
99587
98
15
1.26.99 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 19.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERSIAN ROSE (IRE)
7y d k
HALLOWED CROWN (AUS)
61.00
İSM.YILDIRIM APApranti
MUTLU T. BALYEMEZ
M.T.BALYEMEZ
4
91
4-11126
14
18
2
REAL PATEK
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
BERK.GÖKÇE APApranti
SELİM KAYA
HAMZA KAYA
5
87
211436
7
17
3
KATHERİNA
5y d k
PAPA CLEM (USA)
56.00
M.M.BİLGİN
MURAT TORUN
A.DEMİRKIRAN
1
59
604-736
42
12
1.38.65 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 21.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
LONDON POWER
4y d k
CUVEE (USA)
54.00
B.AKÇAY
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
6
57
13584-0
11
15
1.38.40 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 28.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
OSOLIMIA
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
E.AKTUĞ
SALİH KAYA
O.BULUT
3
43
466865
18
13
6
ROCKET FUEL
4y d k
MALİ
54.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ SÖKMEN
A.R.ÇAKAR
2
35
6-36404
28
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPRİZ
5y a a
KAIZBERT (RU)
64.00
H.KARATAŞ
SERMET GİRİŞKEN
E.DIBLEN
4
110
112-111
28
20
1.38.17 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 15.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
2
KEREMİM
5y k a
TURBO
60.00
S.ÖZEN
GÖKBERK ÇADIRCI
Z.TEMUÇİN
5
67
5-50811
14
20
1.39.37 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 01.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
3
ALDA GÖR
5y a a
BAYHAN
57.00
M.ÇİÇEK
SÜPHİ KORKMAZ
K.KORKMAZ
1
92
444267
18
15
4
YİĞİTBATUHAN
7y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
SER.YILDIZ APApranti
MURAT CÖMERT
S.EREN
2
99
14-2612
18
20
5
MISTER WIN
5y k a
KAIZBERT (RU)
56.00
T.YILDIZ
MAHMUT BİLGİÇ
O.BULUT
3
94
2133-52
42
17
1.40.97 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 14.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS EMILIA
3y a d
TU BRUTUS (CHI)
57.50
BERK.GÖKÇE APApranti
HAMDİYE PEHLİVAN
A.DEMİRKIRAN
3
47
436346
4
15
2
BAKIR ALPER
3y d e
YAVUZSEL
57.00
İSM.YILDIRIM APApranti
ALİ BAKIR
İ.SAYIS
9
44
154735
11
16
2.06.24 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 30.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
BOLD JOSEPH
3y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
58.00
V.DEMİR
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
2
42
442-414
25
19
4
BROWNY LADY
3y a d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.ÇİÇEK
V.İBRAHİM ARACI
M.KARAGÜNEY
8
42
84-41
28
20
5
POWER AGAIN
3y a e
CATAPULT (USA)
58.00
E.AKTUĞ
YASEMİN SÜSLÜ
A.DEMİRKIRAN
1
42
60-216
7
19
6
EBRARIM
3y d d
TRAPPE SHOT (USA)
57.00
M.M.BİLGİN
İZZET ÖZEN
M.AKALIN
10
40
733621
14
20
2.07.36 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
DANGER ZONE
3y d d
MENDIP (USA)
53.50
E.AVŞAR APApranti
UĞUR KESKİN
A.DEMİRKIRAN
4
39
771-446
25
17
8
SILVER SWORD
3y k e
TIZWAY (USA)
54.50
E.D.ÖKTEN APApranti
ÖMER ALTIN
Ö.ALTIN
7
39
374361
7
20
9
BONİTO
3y a d
GENERAL QUARTERS (USA)
52.50
İ.DİNAR
NURCAN ÖZET
M.T.BALYEMEZ
5
31
503
14
17
2.07.88 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
10
FEDOROVTSEVA
3y a d
GENERAL QUARTERS (USA)
50.00
S.TIRPAN
RECEP AVŞAR
M.T.BALYEMEZ
6
16
8-976
14
16
2.09.94 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE STYLE
3y d e
AVERY ISLAND (USA)
58.00
MER.ÇELİK UĞUR TEMUR hastaneye sevk edildiğinden dolayı jokey değişikliği yapılm
VOLKAN YOZGATLI
MUR.AYDOĞDİ
3
0
2
18
19
2
CEM İSO
3y d e
PACO BOY (IRE)
58.00
M.M.BİLGİN
CEM SOYDAN
M.AKALIN
5
36
247-429
7
15
3
GIANT HEART
3y a e
BAY ÇİFTÇİOĞLU
58.00
G.YILDIZ
H.BARIŞ EMRAH
MUR.AYDOĞDİ
2
18
8-76566
7
9
4
GOOD BYE BRO
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
İ.AKIN APApranti
MEHMET KORKMAZ
K.KORKMAZ
4
25
03-0870
7
10
5
KÜRŞATBEY
3y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
İSM.YILDIRIM APApranti
YENER GİRİŞKEN
E.DIBLEN
1
28
374
21
17
6
PUCCA
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
EMRAH KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
6
36
272
14
18
7
OCEAN WAVE
3y d d
BODEMEISTER (USA)
60.00
V.DEMİR
HALİL ÇANKAYA
Y.ÇANKAYA
8
36
464334
21
17
1.24.27 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 19.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
8
GOLDEN SNITCH
3y d d
KULOĞLU
56.00
İ.DİNAR
BÜLENT EROL
M.AKALIN
7
33
7-53530
14
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIKAYA
4y d a
CUVEE (USA)
62.00
V.DEMİR
HALİL ÇANKAYA
Y.ÇANKAYA
4
87
137158
7
18
1.26.33 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 09.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
WIN FOR YOU
5y a a
KANEKO
60.00
BERK.GÖKÇE APApranti
SELİN ERDEMİRCİ
FAH.CEYLAN
3
87
316511
12
20
1.26.31 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 21.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
GRAND SUN
5y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
57.50
H.YOLAÇICI APApranti
ERCAN SÖKMEZ
S.ÇELİKMAN
6
80
592432
12
17
1.26.44 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 09.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
CAPTAINS KEY
6y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
59.00
S.ÖZEN
ÇAĞRI SEL
O.BULUT
2
79
142533
88
17
1.27.21 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 07.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
RAINBOW STORM
4y d a
EXAGGERATOR (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
SEMRA ERKUŞ
O.BULUT
7
83
405111
7
20
1.27.05 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
MAHANTA
4y d a
PAPA CLEM (USA)
54.00
MER.ÇELİK
MEHMET ZEKİ ZİYA
İ.SAYIS
9
71
1-13212
21
19
1.30.26 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 21.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
OSIRIS
5y d a
SMART ROBIN (JPN)
52.50
İ.DİNAR UĞUR TEMUR hastaneye sevk edildiğinden dolayı jokey değişikliği yapılmış
MUHAMMED MANTAR
R.YILDIZ
5
66
153374
7
16
1.27.40 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
SÜPER SADİ
4y d a
SCARFACE
51.00
E.AKTUĞ
HAKAN BOYAV
B.TURGUL
8
65
6-63331
7
20
1.28.00 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
9
STAY BRIGHT
4y d a
MIDNIGHT STORM* (USA)
50.00
G.YILDIZ
DENİZ AY
T.DOĞAN
1
50
200246
7
15
1.28.01 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERKALP
11y k a
BEN ANADOLU
61.00
BERK.GÖKÇE APApranti
ALİ ERKAN YILMAZ
M.YALÇIN
3
93
1-31153
13
18
2.23.64 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 04.09.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
2
ÇAĞDAŞ ALAÇAT
5y k a
JOKER
60.00
M.M.BİLGİN
HALUK OĞUZ
FAH.CEYLAN
6
91
6-13611
12
20
3
YÜKSELABİ
7y a a
BİLGİN
59.00
M.ÇİÇEK
AREK GÖVER
H.KABUKCI
7
89
25-7253
28
16
2.24.67 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 08.12.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
MELTEMKIZ
6y a k
SONALP
53.50
MER.ÇELİK
MELİS ORAKCI
A.E.BAŞ
2
78
12-2850
18
16
2.26.47 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 26.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
GERÇEKÇİOĞLU
5y a a
AYABAKAN
51.00
G.YILDIZ
GÜNGÖR AÇİCİ
M.AKALIN
1
73
24-6383
7
15
6
KILIÇASLI
5y a k
TURBO
51.00
E.AKTUĞ
CENGİZ DENİZ
H.ATAŞ
4
73
21-1654
14
17
2.26.09 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 21.11.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
YAŞARSERAP
4y a k
KAYAYÜREKLİ
50.00
C.PASO APApranti
YUNUS KARAKOÇ
B.KOCAKAYA
5
68
391115
7
19
2.27.18 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİ YILDIRIM
5y a a
TURBO
57.50
İSM.YILDIRIM
FERİT SARAK
U.YOĞURTCU
3
67
244355
7
17
2.26.21 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 16.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
SAADIN KASIRGASI
4y d a
SAADIN GÜCÜ
56.50
K.YILMAZ
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
8
60
345632
7
16
2.28.13 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
CİĞERDELEN
8y d a
SARRAF
55.50
BERK.GÖKÇE
CUMHUR ÜN
O.BULUT
2
72
562547
18
15
2.25.47 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 06.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
DEMİRER
5y a a
ÖZHABER
56.50
O.YILMAZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
6
69
1-75264
7
15
2.26.46 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 16.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
KIRIM RÜZGARI
6y d a
SİLAH
56.50
H.YOLAÇICI
FARUK ÜNAL
M.AKALIN
1
65
11118-9
16
18
2.26.94 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 24.11.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
SONEMİR
10y a a
ZENGİNOĞLU
55.50
E.AVŞAR
BESİRE GÜNDÜZELİ
D.ALCEYLAN
4
62
3434-30
42
16
2.24.79 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 13.03.2019 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7
YAHYABEY GÜLÜ
8y k k
KARADENİZ
54.50
E.D.ÖKTEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
5
51
0-79730
14
9
2.25.89 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 08.12.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
8
BÜYÜKKALE
7y k a
KAFKAS ŞAHI
53.50
T.SEBİCİ
ÖMER DERİN
R.YILDIZ
7
60
5609-76
7
11
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESKİ TOPRAK
4y a a
TÜMÖZ BEY
57.50
BERK.GÖKÇE APApranti
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
10
47
6-23633
14
16
2
MUNZUR
4y a a
TURBO
59.50
MER.ÇELİK
MURAT ARSLAN
ÇET.ARSLAN
7
45
843729
7
13
3
GÖZÜMÜZAYDIN
4y a a
ULUER
56.50
M.B.ÇAKMAK APApranti
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
11
41
270906
14
12
4
YENGİZ
4y k k
KOPUZ
57.50
İSM.YILDIRIM APApranti
MURAT ARSLAN
ÇET.ARSLAN
9
41
448015
7
19
5
BENEKLİ
4y a a
SONALP
53.50
Ç.TAŞCI APApranti
TEKİN BİRİCİK
T.BİRİCİK
8
39
372386
5
14
6
ÇAĞLAYANBEY
4y a a
HABERKAN
54.00
E.D.ÖKTEN APApranti
ADİLE ERDOĞAN
S.BAYDAN
1
38
242146
7
18
7
SOYLUBAŞ
4y a k
KAYAYÜREKLİ
56.00
C.TEPE
MUSTAFA DEMİR
ÇET.ARSLAN
6
38
362310
25
19
8
HAYAL GÖZLÜM
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
54.50
SER.YILDIZ APApranti
MEHMET ÜNLÜ
K.KORKMAZ
4
37
30-6732
18
14
9
ÖNDER
4y a a
AYABAKAN
55.00
B.AKÇAY
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
2
36
586303
7
13
10
YEŞİL VADİ
4y k k
TAMERİNOĞLU
55.00
O.ATMACA
SELİM KAYA
HAMZA KAYA
5
36
853431
11
20
11
GÜRSELHAN
4y k g
TAMERİNOĞLU
52.00
İ.DİNAR
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
30
1070-90
14
15
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMARTEN UP (FL)
5y a g
55.00
RICHARD MITCHELL
HAPPY TENTH STABLE
ALFREDO VELAZQUEZ
1
61
140-666
28
0
2
INSPECTOR (NY)
4y a g
52.50
ELISEO RUIZ
TEN STRIKE RACING, F
JUAN CARLOS GUERRERO
2
55
75-6218
28
0
3
SALUTE TO AMERICA (NY)
5y d g
55.00
ROMERO R MARAGH
RED STORM STABLE AND
ANTONIO ARRIAGA
3
68
616206
86
0
4
RUNNIN JOKE (PA)
4y d g
55.00
ABNER ADORNO
TOP NOTCH RACING
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
4
60
146-444
14
0
5
LONG LIVE NOW (KY)
4y d g
55.00
ANGEL CRUZ
MICHAEL SCHEFFRES
CARLOS A MANCILLA
5
58
61-9484
16
0
6
ESOR (FL)
7y a g
50.50
DARWIN L RODRIGUEZ
DAVID L NEILSON
ANGEL SANCHEZ-PINERO
6
64
654352
98
0
7
GALILEE (KY)
6y d g
55.00
ANTHONY SALGADO
LAS MERCEDES STABLE
TITO MORENO
7
71
33829-7
55
0
8
CHIP'S FRIEND (PA)
4y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
BING CHERRY RACING I
MICHAEL L CATALANO
8
57
14-8333
14
0
9
TEQUILAMADEMEDOIT (PA)
6y a g
56.00
ANDREW WOLFSONT
DOUBLE B RACING STAB
ALAN BEDARD
9
53
773351
13
0
10
ROMAN EMPIRE (FL)
7y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
TEN STRIKE RACING, F
JUAN CARLOS GUERRERO
10
78
547-469
104
0
11
AFY KID (FL)
4y a a
55.00
JORGE A VARGAS, JR
MAGIC STABLE, LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
11
62
42-1726
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTIVATING CARA (NY)
6y d k
55.00
ANDREW WOLFSONT
DOUBLE B RACING STAB
JORGE DIAZ
1
51
89-5936
18
0
2
BOCA ROYALTY (FL)
9y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
2
60
2-54372
22
0
3
JULIET'S MUSIC (FL)
9y d k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
EVERMINE RACING STAB
EVERTON SMITH
3
61
38-2615
14
0
4
CLASSY MISS (KY)
5y d k
52.50
JG TORREALBA
JOSEPH GAMBOA
FELIX L FLORES-COBA
4
51
745-527
27
0
5
HIGHTIME VALENTINE (FL)
6y d k
56.00
ABNER ADORNO
DANTECARLO STABLE
MICHELLE CASTILLO
5
55
276-761
14
0
6
FAIRY DREAMS (PA)
5y k k
51.50
JEAN AGUILAR
PRINCESS K RACING
MICHAEL L CATALANO, JR
6
65
3321-25
29
0
7
MS. MALEVOLENCE (FL)
7y a k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
FIGHTIN FISH STABLE
JOHN T KIRBY
7
57
337-551
15
0
8
CREME CARAMEL (KY)
5y a k
55.00
WILFRED VASQUEZ
GR RACING STABLE
CARLOS E CABAN
8
52
412-571
7
0
9
AFLEET DIVA (KY)
6y a k
52.50
ELISEO RUIZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
9
59
64119-4
14
0
10
LULINDA'S HEART (NY)
6y a k
55.00
DEXTER HADDOCK
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
10
49
7959-33
14
0
11
PONTIFFANY (KY)
5y a k
55.00
ADAM BOWMAN
JUST IN TIME RACING
MICHAEL V PINO
11
57
16818-6
55
0
12
SENSE A MILLION (KY)
7y d k
55.00
MADELINE ROWLAND
SCOTT LAKE LLC
SCOTT A LAKE
12
59
713-755
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOON AT NIGHT (PA)
3y a d
55.00
MYCHELJ SANCHEZ
GARY BARBER
ROBERT E REID, JR
1
35
8-24
27
0
2
ALMA BRILHA (PA)
3y d d
55.00
ANGEL CASTILLO
DANIEL C VELAZQUEZ
DANIEL VELAZQUEZ
2
40
23-55
34
0
3
CHEERFUL TROUT (PA)
3y d d
55.00
INOEL BEATO
FRANK CATAPANO NIC
BONNIE LUCAS
3
20
8-657
12
0
4
LA BELLA BOROBETA (PA)
3y k d
55.00
ABNER ADORNO
ALBERT TASSONE
MICHAEL CHARLES ARO
4
8
65
27
0
5
MOLLY MALONE (KY)
3y d d
55.00
DEXTER HADDOCK
JR JEWEL STABLES
ELIAS TAPSAS
5
32
3-96227
21
0
6
WINBORI (PA)
3y d d
55.00
RICHARD MITCHELL
KIRK NESBETH EMERA
HEROLD O WHYLIE
6
24
64
13
0
7
LOVELY CHARM (MD)
3y a d
51.50
JEAN AGUILAR
MCA RACING STABLE LL
CLAUDIO A GONZALEZ
7
39
50
31
0
8
PICARDY (PA)
3y d d
50.50
FRANCISCO MARTINEZ
PALADIN OF PA AND AN
ALAN BEDARD
8
3
776
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECRET PATH (ON)
8y d g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
SCOTT LAKE LLC AAA
SCOTT A LAKE
1
75
31-8965
15
0
2
PRATT (PA)
7y d g
55.00
ANTHONY SALGADO
ROGER A NICKOL
ERIN C MCCLELLAN
2
75
535-155
33
0
3
COCO SHELL (FL)
4y d g
55.00
MADELINE ROWLAND
DAVID C GRUSKOS
CLAUDIO A GONZALEZ
3
69
10688-2
15
0
4
HORNBEAM (KY)
5y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
LUIS R ORANTES
MONTE GELROD
4
77
712-576
34
0
5
SCREEN SAVER (PA)
8y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
5
80
64-2413
15
0
6
SINGINTHRUTHESTORM (FL)
5y a g
56.00
ANTHONY Y NUNEZ
JX RACING
JOSE G GONZALEZ-MILIAN
6
63
476-017
15
0
7
SUIGU STAR (ON)
6y a g
54.00
ELISEO RUIZ
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
7
74
47-2531
20
0
8
RUNABOUT (KY)
9y d g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
ROBERT PHOTOS AND JE
JEFFREY S ENGLEHART
8
69
352142
126
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLETTE'S SPIRIT (FL)
8y a k
50.50
FRANCISCO MARTINEZ
JONATHAN S SANCHEZ
ANGEL SANCHEZ-PINERO
1
29
865-378
27
0
2
HOLY BERRIES (MD)
5y d k
51.50
JEAN AGUILAR
MCA RACING STABLE LL
CLAUDIO A GONZALEZ
2
46
4623-45
27
0
3
MAKE A SPLASH (PA)
4y a k
55.00
INOEL BEATO
ROGER B STERLING
BONNIE LUCAS
3
42
13-2563
13
0
4
LITTLE NUTTER (KY)
6y a k
55.00
ABNER ADORNO
GLEN DADDY
THOMAS IANNOTTI, IV
4
60
193-977
121
0
5
MAP OF LIFE (PA)
4y k k
55.00
DEXTER HADDOCK
RICHARD CLAVARDONE A
ROBERT MOSCO
5
40
634-164
35
0
6
FINE WHINING (PA)
4y d k
55.00
JAIME RODRIGUEZ
MORRIS E KERNAN JR A
JAMIE NESS
6
47
79-7843
14
0
7
SECRET TEMPTATION (KY)
4y d k
52.50
JG TORREALBA
TONY PEREZ FLORES
TONY PEREZ FLORES
7
36
4-61428
14
0
8
GOLDEN BLOSSOM (KY)
4y d k
55.00
RICHARD MITCHELL
CLARENCE B. KING AND
CLARENCE B KING
8
30
2316-93
15
0
9
ONLY GIRL (KY)
5y d k
55.00
YABRIEL C RAMOS
WILLIAM J HOGAN JR
WILLIAM J HOGAN JR
9
30
25-2310
14
0
10
CASH ON FIRST (FL)
6y d k
55.00
WILFRED VASQUEZ
CARL AND JEAN PREUSS
MICHAEL CHARLES ARO
10
35
936-786
27
0
11
LIL' LATE LUCK (MD)
4y a k
55.00
MADELINE ROWLAND
JAMES AGUILAR- JUARE
JORGE DIAZ
11
45
22-5634
14
0
12
LUCKY BREEZE (PA)
5y d k
50.50
DARWIN L. RODRIGUEZ
TRENDING STABLE
JOSUE ARCE
12
34
448-483
46
0
13
DOROTHY'S THE BOSS (NY)
6y d k
55.00
WILFRED VASQUEZ
JONATHAN S SANCHEZ
ANGEL SANCHEZ-PINERO
13
36
457-578
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WORD ON A WING (PA)
7y d g
52.50
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
TOP NOTCH RACING
ERNESTO PADILL-PRECIADO
1
83
133-614
34
0
2
DARK TIMBER (KY)
6y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
2
80
144-332
25
0
3
QUICK RETURN (NY)
7y d g
56.00
LUIS R RIVERA, JR
HARRY J. DAUT, SCOTT
SCOTT A LAKE
3
84
343-571
28
0
4
ON THE COME UP (NJ)
5y a g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
SERRANOS RACING STAB
RUPERTO A PEREZ
4
72
5551-46
34
0
5
KATE'S GOLDEN DUDE (KY)
9y a g
55.00
ANDY HERNANDEZ
HARDESTY STABLES
MICHAEL M MOORE
5
81
161213
127
0
6
SPEEDY BOLT (ON)
7y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
OVER THE MOON RAING
LOUIS C LINDER, JR
6
78
101-467
20
0
7
NEIGH DUDE (FL)
5y a g
52.50
ELISEO RUIZ
HARDESTY STABLES
MICHAEL M MOORE
7
81
162-322
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT CAT (KY)
4y a a
55.00
MADELINE ROWLAND
FF RACING STABLE
FELIX L FLORES-COBA
1
73
912-215
24
0
2
SEVIER (KY)
10y d g
56.00
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E KERNAN JR,
JAMIE NESS
2
82
722-711
14
0
3
RUNYONESQUE (KY)
5y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
JKX RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
3
73
12246-1
77
0
4
SOPHOS (NY)
6y a g
55.00
WILFRED VASQUEZ
LESLYE G BOUCHARD
LESLYE G BOUCHARD
4
80
23-4123
15
0
5
GAMBLING TZAR (KY)
5y d g
56.00
VICTOR R CARRASCO
MORICI RACING STABLE
DIANE D MORICI
5
69
43-5341
16
0
6
I AM THAT I AM (FL)
7y a g
55.00
AJHARI WILLIAMS
ABDUL WILLIAMS
ABDUL WILLIAMS
6
79
439-146
18
0
7
SAINT MARCO (PA)
7y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
TOOTIE RACING STABLE
SUSAN L CROWELL
7
81
59-3544
14
0
8
OLYMPIC ROMP (KY)
7y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
JOHN E PARKER
HUGO O PADILLA
8
83
111-473
26
0
9
WE BE THERE (KY)
6y d g
55.00
FRANKLIN GONZALEZ, JR
THE HAKIM'S STABLE L
CARLOS E CABAN
9
77
3111-84
26
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRUSSIAN BLUE (KY)
4y a k
55.00
ANTHONY SALGADO
STEVARK STABLE INC
BRUCE M KRAVETS
1
61
5715-11
46
0
2
HELEONORTIZ (NY)
5y d k
55.00
JULIO CORREA
JR JEWEL STABLES
ELIAS TAPSAS
2
55
12486-7
8
0
3
LIKE A PRO (MD)
8y a k
52.50
ELISEO RUIZ
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
3
54
1677-86
14
0
4
NOT A TRACE (NY)
6y a k
55.00
JORGE L GONZALEZ
V Q RACING STABLE LL
JAMES E NICHOLSON JR
4
60
643-174
21
0
5
UNADULTERATED (KY)
5y k k
55.00
ANGEL CASTILLO
ANGEL ALCIRO CASTILL
FELIX L FLORES-COBA
5
78
42232-3
85
0
6
RAINBOW TROUT (PA)
6y d k
55.00
JAIME RODRIGUEZ
SCOTT LAKE LLC
SCOTT A LAKE
6
60
313-243
29
0
7
AMATERASU (PA)
6y d k
55.00
DEXTER HADDOCK
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
7
64
13215-8
27
0
8
J J LOVES BILLY (PA)
8y d k
55.00
YABRIEL C RAMOS
CF RACING STABLES
WILLIAM J HOGAN, JR
8
38
523-079
15
0
9
AMBITIOUSLY PLACED (KY)
6y d k
56.00
RAMON F MOYA
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
9
68
91-2251
13
0
10
GOOD PENNY (KY)
6y d k
55.00
ROMERO R MARAGH
SANFORD J. GOLDFARB,
RICHARD E DUTROW, JR
10
74
16669-4
31
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROTHER BRAD (KY)
7y d g
55.00
VICTOR R CARRASCO
MORICI RACING STABLE
DIANE D MORICI
1
78
2454-36
16
0
2
MIDNIGHT ACT (FL)
8y a g
55.00
ANDREW WOLFSONT
KELLY DAVIS
FLINT W STITES
2
78
33-7935
18
0
3
DREAMING OF GERRY (KY)
6y a g
55.00
JULIO A HERNANDEZ
AJ WILL WIN STABLES,
PANAGIOTIS A SYNNEFIAS
3
86
522-721
33
0
4
BATON (MD)
5y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
GREGORY C CARLEVALE
MICHAEL V PINO
4
80
71636-5
28
0
5
RON DON SCORESE (PA)
7y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
5
83
765-115
18
0
6
SHPILKES (NY)
6y a g
55.00
ANDY HERNANDEZ
BLOOM RACING STABLE
GUADALUPE PRECIADO
6
71
0311-99
43
0
7
THE KING CHEEK (NY)
6y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
7
87
9815-52
41
0
8
NOSTALGIC RUN (PA)
5y a g
55.00
ANGEL CRUZ
MICHAEL SCHEFFRES
CARLOS A MANCILLA
8
68
364737
127
0
9
BUSTIN UP (NY)
5y a a
52.50
ELISEO RUIZ
PEREZ STABLES LLC
ANGEL SANCHEZ-PINERO
9
78
12165-6
76
0
Kenilworth Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALOON GIRL (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
WOLF POWER SYNDICATE
RICKY MAINGARD
1
0
9
66
0
2
BE MERRY (SAF)
3y d d
60.00
S VEALE
DRAKENSTEIN STUD
JUSTIN SNAITH
2
0
0
0
3
GREENLITEALLTHEWAY (SAF)
3y d d
60.00
M MJOKA
VARSFONTEIN STUD PTY
GLEN KOTZEN
3
0
0
0
4
ARTISTE (SAF)
3y k d
60.00
L MXOTHWA
RIDGEMONT
BRETT CRAWFORD
4
0
0
0
5
ELIZABETH GRACE (SAF)
3y d d
60.00
A ANDREWS
NANCY HOSSACK
JUSTIN SNAITH
5
0
0
0
6
TANNERON (SAF)
3y d d
60.00
A DOMEYER
M I FULLARD
CANDICE BASS-ROBINSON
6
0
2
21
0
7
WIZZ (SAF)
3y d d
60.00
X CARSTENS
ANDY ELTON
PAUL REEVES
7
0
8
121
0
8
STU'S GIRL (SAF)
3y k d
60.00
M WINNAAR
BASS RACING PTY LTD
CANDICE BASS-ROBINSON
8
0
7
38
0
9
FLEUR DE VILLE (SAF)
3y a d
60.00
K STEYN
N BOTHA
PIET BOTHA
9
0
8
21
0
10
DUCHESS OF PALOMA (SAF)
3y d d
60.00
J P V'D MERWE
GREG BORTZ
PAUL REEVES
10
0
4-8
59
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PORTCULLIS (SAF)
4y d g
54.00
M MJOKA
ITSSA IT BUSINESS
GLEN KOTZEN
1
62
99-0
23
0
2
FUTURE GEM (SAF)
4y d g
55.50
D SCHWARZ
GREG BORTZ
LUNGA GILA
2
65
6679-30
21
0
3
MOONACRES (SAF)
4y d g
59.00
A DOMEYER
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
3
72
0370-53
21
0
4
ALADDIN'S LAMP (SAF)
4y d g
61.00
L MXOTHWA
P M MURUGASA
BRETT CRAWFORD
4
0
07
21
0
5
LORD QUINN (SAF)
4y d g
53.50
X CARSTENS
A J BRAND
ANDRIES STEYN
5
61
5400-89
21
0
6
RED RACKHAM (SAF)
4y d a
55.50
J P V'D MERWE
GLISTIAN PTY LTD
GARETH VAN ZYL
6
65
00-77
43
0
7
SILVER IDOL (SAF)
4y a a
61.00
S VEALE
B M U SANNE
ERIC SANDS
7
0
0
0
8
TOM'S DINER (SAF)
4y d g
61.00
M WINNAAR
M F BASS
CANDICE BASS-ROBINSON
8
76
7-965
38
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAME IT ON ME (SAF)
4y d g
61.00
X CARSTENS
SURINA DE VILLIERS
ANDRIES STEYN
1
0
00
21
0
2
KINGSBOY (GB)
4y d g
61.00
L MXOTHWA
KHAYA STABLES PTY LT
BRETT CRAWFORD
2
0
0
59
0
3
MISS LEMONADE (SAF)
4y d k
52.50
M MJOKA
GREG BORTZ
LUNGA GILA
3
59
07308-8
43
0
4
A THOUSAND KISSES (SAF)
4y k k
53.00
S VEALE
L GILA
LUNGA GILA
4
64
490-686
21
0
5
LEAD TO GLORY (SAF)
4y d k
51.50
J SOLOMONS
S P KRUYER
PATRICK KRUYER
5
60
8-603
21
0
6
CONNERY (SAF)
4y d a
59.50
D SCHWARZ
ANTHONY ATTIEH
GLEN KOTZEN
6
73
059-832
21
0
7
KING VISERYS (SAF)
4y d g
58.00
K STEYN
N BOTHA
PIET BOTHA
7
70
24906-8
71
0
8
MANEKI NEKO (SAF)
4y d g
61.00
A DOMEYER
M F BASS
CANDICE BASS-ROBINSON
8
76
6358-32
38
0
9
EXPLOSIVE SPEED (SAF)
4y d g
59.50
C ZACKEY
KHAYA STABLES PTY LT
DEAN KANNEMEYER
9
73
867-634
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EVENING PRIMROSE (SAF)
6y d k
62.00
O NOACH
Y SINGH
GARETH VAN ZYL
1
82
89806-8
45
0
2
QUEEN BOMI (SAF)
7y d k
53.00
M MJOKA
L GILA
LUNGA GILA
2
64
65164-7
23
0
3
RED MOON RISING (SAF)
4y d k
56.50
J P V'D MERWE
COUNTESS S LABIA
JUSTIN SNAITH
3
77
190-430
31
0
4
HAMPSTEAD HEATH (SAF)
4y d k
57.50
C ORFFER
G BREITENBACH
ADAM MARCUS
4
79
5-451
23
0
5
ILHA DA MAURICIA (SAF)
5y d k
56.00
D SCHWARZ
T GUJADHUR
LUNGA GILA
5
70
96294-8
23
0
6
TOKYO PRINCESS (SAF)
4y d k
57.50
S VEALE
H J DA SILVA
VAUGHAN MARSHALL
6
79
0607-41
43
0
7
ENCHANTING CHOICE (SAF)
4y d k
57.50
C ZACKEY
KHAYA STABLES PTY LT
DEAN KANNEMEYER
7
79
612-493
38
0
8
GOLDEN CORN (SAF)
4y a k
57.50
L MXOTHWA
G BURG
GLEN KOTZEN
8
79
47819-7
45
0
9
PHILOSOPHISE (SAF)
5y d k
61.50
A DOMEYER
ASSM RACING SYNDICAT
CANDICE BASS-ROBINSON
9
81
4901-53
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STEADFAST (SAF)
4y d g
60.00
J P V'D MERWE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
1
75
3108-70
31
0
2
ABERDEEN (SAF)
4y d g
60.00
C ZACKEY
G N CUMMING
GLEN KOTZEN
2
77
621-986
23
0
3
MAJESTIC WARRIOR (SAF)
5y d g
60.00
S VEALE
LATE R MAINGARD
PETER MUSCUTT
3
69
0431-46
23
0
4
LE LEGIONNAIRE (SAF)
4y d g
61.50
B FAYD'HERBE
DENIS LE BRETON
DES A MCLACHLAN
4
79
1889-03
23
0
5
FAIRE ADVANTAGE (SAF)
6y d g
61.50
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
5
72
26305-5
21
0
6
BIG POPPA (SAF)
5y d g
55.50
D SCHWARZ
GREG BORTZ
PATRICK KRUYER
6
61
159960
90
0
7
DREAM SEARCHER (SAF)
4y d k
53.50
K STEYN
V J DOGER DE SPEVILL
ADAM MARCUS
7
70
8703-12
38
0
8
THUNDER MASALA (SAF)
6y d g
51.00
X CARSTENS
HOLLYWOOD SYNDICATE
LUNGA GILA
8
52
8636-09
23
0
9
NAUSHON (SAF)
6y d g
60.00
A ANDREWS
V H MARSHALL
VAUGHAN MARSHALL
9
71
2321-40
43
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLY FUTURA (SAF)
4y d g
60.00
A DOMEYER
DRAKENSTEIN STUD
CANDICE BASS-ROBINSON
1
80
0225-13
23
0
2
FOUR JACKS (SAF)
4y d g
60.00
J P V'D MERWE
THE VAL DE VIE POLO
JUSTIN SNAITH
2
79
974-451
23
0
3
SUMMER NIGHT CITY (SAF)
5y a k
53.00
S VEALE
G J GATT
ERIC SANDS
3
64
044-913
21
0
4
IGNATIUS (SAF)
5y a g
61.50
C ZACKEY
G BREITENBACH
PIET STEYN
4
74
0380-38
23
0
5
FASHIONIGMA (SAF)
6y d k
50.00
X CARSTENS
HOLLYWOOD SYNDICATE
LUNGA GILA
5
53
5536-88
23
0
6
LUCE VERDE (SAF)
4y d a
60.00
L MXOTHWA
D J SHERRELL
BRETT CRAWFORD
6
80
144-632
23
0
7
ETERNAL OPTIMIST (SAF)
4y d k
51.50
J SOLOMONS
CANINE SOLUTIONS CC
ERIC SANDS
7
71
810-805
21
0
8
EXCEEDER (SAF)
7y a g
57.00
C ORFFER
LATE D C LYALL
GREG ENNION
8
63
6258-76
43
0
9
VENGEANCE FOREVER (SAF)
6y d g
52.50
M MJOKA
HOLLYWOOD SYNDICATE
LUNGA GILA
9
54
9275-97
23
0
10
TWICE THE MASTER (SAF)
6y a g
54.00
O NOACH
J H KINSLEY
VAUGHAN MARSHALL
10
59
35564-2
43
0
11
CARAMEL FUDGE (SAF)
5y a g
52.50
A ANDREWS
C W HUI
VAUGHAN MARSHALL
11
56
86456-5
43
0
12
OZARK (SAF)
4y d g
57.00
K STEYN
S S GOVENDER
PAUL REEVES
12
74
8419-00
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERONIQUE (SAF)
6y d k
54.00
J P V'D MERWE
G W ENNION
GREG ENNION
1
54
720-464
23
0
2
BLACK PATH (SAF)
6y d k
52.00
X CARSTENS
P D WRENSCH
PETER D WRENSCH
2
50
508-306
21
0
3
UNITED WE STAND (SAF)
5y d k
58.00
D SCHWARZ
GULF RACING CLUB SYN
LUNGA GILA
3
62
2342-60
23
0
4
LOOK FORWARD (SAF)
5y d k
55.00
C ZACKEY
P BARRETT
MIKE STEWART
4
56
6354-53
21
0
5
CLOUD CHASER (SAF)
5y a k
61.50
B FAYD'HERBE
P J DEVINE
JUSTIN SNAITH
5
69
228-596
21
0
6
TELIO (SAF)
5y d k
59.00
M MJOKA
L GILA
LUNGA GILA
6
64
32218-0
38
0
7
GRANDIOSA (SAF)
4y d k
59.00
A DOMEYER
MAINE CHANCE FARPTY
CANDICE BASS-ROBINSON
7
70
5641-65
38
0
8
SUMMER FLING (SAF)
5y d k
55.00
S VEALE
L GILA
LUNGA GILA
8
56
820-089
23
0
9
FLY TO RIO (SAF)
7y d k
56.50
K STEYN
G W ENNION
GREG ENNION
9
59
8475-51
23
0
10
YOUREYESONLY (SAF)
5y a k
55.50
O NOACH
D G ABERY
VAUGHAN MARSHALL
10
57
5791-65
23
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST VAR (SAF)
4y d g
59.50
K STEYN
H FORTUNE
PIET BOTHA
1
82
88799-0
59
0
2
LET THE FLAG FLY (SAF)
4y a g
61.00
D SCHWARZ
HOLLYWOOD SYNDICATE
LUNGA GILA
2
85
54956-0
23
0
3
KELP FOREST (SAF)
5y d g
56.00
J P V'D MERWE
M BHIM
ADAM MARCUS
3
70
6312-44
23
0
4
NIGHT BOMBER (SAF)
4y d g
58.50
L MXOTHWA
G P ZURNAMER
BRETT CRAWFORD
4
80
661-975
21
0
5
NIGHT TIGER (SAF)
5y d g
61.50
M WINNAAR
M I FULLARD
CANDICE BASS-ROBINSON
5
81
1402-03
45
0
6
WINTER PEARL (SAF)
6y d g
59.50
A DOMEYER
D K BUNDHOO
RICKY MAINGARD
6
77
6211-49
43
0
7
MOYA WA LALIGA (SAF)
6y d g
59.50
O NOACH
HOLLYWOOD SYNDICATE
GARETH VAN ZYL
7
77
24054-8
45
0
8
SPEED RACER (SAF)
4y d g
59.50
C ZACKEY
KHAYA STABLES PTY LT
BRETT CRAWFORD
8
82
3322-21
31
0
9
BOOGIEFIED (AUS)
4y d g
59.50
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
9
82
16673-4
21
0
10
DRAGONFLY (SAF)
6y d g
58.50
A ANDREWS
CURE8 SYNDICATE
CANDICE BASS-ROBINSON
10
75
04805-9
43
0
11
UNSOLVED RIDDLE (SAF)
5y d g
58.50
M MJOKA
L GILA
LUNGA GILA
11
75
02300-7
85
0
12
KAAPSE KLOPSE (SAF)
4y d g
60.00
S VEALE
HOLLYWOOD SYNDICATE
ERIC SANDS
12
83
9223-51
21
0
13
MARVEL WILLIAM (SAF)
5y d g
61.00
B FAYD'HERBE
V H MARSHALL
VAUGHAN MARSHALL
13
80
0-8230-0
55
0
Will Rogers Down ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKYFLYER (USA)
4y k a
56.50
ALBERTO PUSAC
LYNN CHLEBORAD
LYNN CHLEBORAD
1
48
631545
104
0
2
GOSPEL TRUMPET (USA)
4y d a
56.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
2
35
4-647-16
8
0
3
C B'S FLAT OUT (USA)
3y d e
54.50
CURTIS KIMES
ALAN D. RECTOR
ANDY GLADD
3
29
6105-03
7
0
4
MINGUS (USA)
4y a a
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
JEFFERY CLEON HARREL
SCOTT CORDERMAN
4
52
73636-5
22
0
5
SWORD OF GOLD (USA)
5y a a
56.50
ELVIN GONZALEZ
DEBORAH LEE
TRISTAN ASHFORD
5
61
474143
104
0
6
SUPPOSE YOU DREAM (USA)
4y a a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
JOHN AGNITSCH
JUAN PADILLA
6
59
95833-1
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:09 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOISE COMPLAINT (USA)
4y d a
56.50
GERARDO MORA
VICTOR MANUEL OROZCO
LUCIO ESPIRITU
1
65
08546-4
22
0
2
WEST JET (USA)
4y d a
56.50
MIGUEL A. PEREZ
DUPY, STEVE AND CHEL
MARK W. BUEHRER
2
60
4763-44
8
0
3
ASSET BASIS (USA)
5y d a
56.50
ELVIN GONZALEZ
DANNY R. CALDWELL
FEDERICO VILLAFRANCO
3
71
222-665
45
0
4
PATRIOTIC DUTY (USA)
5y a a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
DUPY, STEVE AND CHEL
MARK W. BUEHRER
4
62
31
109
0
5
PACIFIC THEATER (USA)
3y d e
54.50
ALBERTO PUSAC
RON A. STOLICH
H. RAY ASHFORD, JR.
5
55
74-13
46
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RACHEL'S CAPER (USA)
4y k a
56.50
ELVIN GONZALEZ
LYNN CHLEBORAD
LYNN CHLEBORAD
1
75
19446-2
15
0
2
MAJESTIC LOVER (USA)
4y a a
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
LARRY L. STEWART
SCOTT CORDERMAN
2
57
72211-4
15
0
3
EXCAPING THE BLUES (USA)
4y k a
56.50
OBED SANCHEZ
MICHAEL GROSSMAN
FRANCISCO BRAVO
3
72
741-575
32
0
4
SEND THE BOSS (USA)
4y a a
56.50
CURTIS KIMES
BSF EQUINE ATHLETE L
M. BRENT DAVIDSON
4
77
42664-7
60
0
5
BRIGGSEY (USA)
4y d a
56.50
LEANDRO D. GONCALVES
BROWNING, HAL AND FA
KARI CRADDOCK
5
67
2783-93
15
0
6
GOSPEL TRUTH (USA)
5y k a
56.50
KEVIN ROMAN
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
6
64
85953-5
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYAAD AIN'T SO (USA)
5y a k
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
PATRICK E. SWAN
PATRICK E. SWAN
1
41
47908-4
14
0
2
SERENDIPITY COCO (USA)
5y a k
56.50
MIGUEL A. PEREZ
BRYAN HAWK
JUAN PADILLA
2
48
954684
101
0
3
MAGGIE D'CAUSE (USA)
4y a k
56.50
ELVIN GONZALEZ
BAY, DAVID AND TAMMI
H. RAY ASHFORD, JR.
3
50
136462
101
0
4
PREACH IT GIRL (USA)
4y d k
56.50
CURTIS KIMES
TIM DIXON
TIM DIXON
4
42
987-055
14
0
5
FLASHY GAIL (USA)
4y d k
56.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
GAYLA DAVIS
STEVE H. DAVIS
5
40
360676
127
0
6
GRACE THE LADY (USA)
5y a k
56.50
DAVID CABRERA
CARL D. TURNBOW
JUAN PADILLA
6
57
381443
101
0
7
ACELA EXPRESS (USA)
5y d k
56.50
ALBERTO PUSAC
RIALTO RACING STABLE
BONNIE BIRZER
7
55
862-441
21
0
8
GREEN LIGHT GIRL (USA)
4y k k
56.50
KEVIN ROMAN
ROGER K. BEASLEY
TRISTAN ASHFORD
8
51
117275
101
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAM SEZ (USA)
4y a a
54.00
DAVID CABRERA
CRAIG B. BISHOP
MICHAEL E. BIEHLER
1
62
65118-2
21
0
2
MARCH WEST (USA)
8y k a
54.00
ALFREDO TRIANA JR.
MARK W. BUEHRER
MARK W. BUEHRER
2
53
117967
127
0
3
KNIGHT DISRUPTOR (USA)
9y a a
54.00
LUIS RAMON RODRIGUEZ
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
3
62
415336
126
0
4
HE'S A BOMB (USA)
6y k a
54.00
BELEN QUINONEZ
FAMILY STONE RACING
SCOTT E. YOUNG
4
72
5864-40
17
0
5
CHARING CROSS (USA)
6y d a
54.00
MIGUEL A. PEREZ
GARY NULL
JUAN PADILLA
5
62
535585
102
0
6
STARBURST (USA)
6y d a
54.00
CURTIS KIMES
MICHAEL HEWITT
MICHAEL HEWITT
6
76
425-516
14
0
7
FIRE EXTINGUISHER (USA)
6y a a
54.00
TRAVIS CUNNINGHAM
PARSLEY, JEAN ANN AN
SCOTT CORDERMAN
7
66
8357-82
14
0
8
SCARY FAST SMILE (USA)
7y a a
54.00
ELVIN GONZALEZ
DANIEL J. WILLIAMS
FEDERICO VILLAFRANCO
8
64
79-5374
14
0
9
HALO MOON (USA)
4y a a
55.50
ALBERTO PUSAC
ASIEL STABLE LLC
BONNIE BIRZER
9
69
177-521
15
0
10
RONALD DALE (USA)
8y a a
54.00
KEVIN ROMAN
GAYLA DAVIS
STEVE H. DAVIS
10
57
57676-7
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONNORS OUTLAW (USA)
4y a a
54.50
LEANDRO D. GONCALVES
CISPER RACING
KARI CRADDOCK
1
90
21321-4
51
0
2
FLY TO THE BANK (USA)
7y d a
57.00
ELVIN GONZALEZ
JUAN CARLOS GALLEGOS
STEVE MARTIN
2
91
244112
118
0
3
YANKEE INDIAN (USA)
6y a a
54.50
FLOYD WETHEY JR.
JEFFREY THOMAS HOFFM
RONNIE E. CRAVENS, III
3
78
131219
127
0
4
OUR CORNERSTONE (USA)
5y a a
54.50
ALBERTO PUSAC
CIRCLE BAR H LLC
JERRY GLEN STEPHENS
4
85
22121-1
14
0
5
HE SAID WAIT (USA)
4y a a
54.50
ALFREDO TRIANA JR.
LYN ALDRIDGE
JODY PRUITT
5
76
1-41-574
16
0
6
TOMMYHAWK (USA)
7y a a
54.50
CURTIS KIMES
KIM SWANGO
RANDY E. SWANGO
6
86
37234-3
15
0
7
C W PRIZE (USA)
4y a a
54.50
GERARDO MORA
BRYAN HAWK
JOE S. OFFOLTER
7
88
12113-1
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABES DAY (USA)
4y a a
56.50
FLOYD WETHEY JR.
CLEMENTS, BEVERLY AN
MICHAEL C. GUNTER
1
41
68574
101
0
2
DEROY (USA)
3y d e
54.50
KEVIN ROMAN
DAVEY DE WILKETT
TIM DIXON
2
31
7664-39
46
0
3
HOLCOMBE (USA)
4y a a
56.50
GERARDO MORA
CIMARRON TTT FARMS L
J. ALAN WILLIAMS
3
50
49964-2
14
0
4
C J'S LEGACY (USA)
4y a a
56.50
OBED SANCHEZ
JIMMY R. SKINNER
SCOTT CORDERMAN
4
37
47449-5
8
0
5
BIG BRAVE OKIE (USA)
3y a e
54.50
MIGUEL A. PEREZ
WTFAT BOYS RACING
JUAN PADILLA
5
39
84447-5
14
0
6
GOSPEL FOREST (USA)
3y k e
54.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
6
28
0937-9
21
0
7
RODE BOSS (USA)
3y a e
54.50
ALBERTO PUSAC
POWDERHORN RACING
TRISTAN ASHFORD
7
28
77
14
0
8
OOEY GOOEY CHEWY (USA)
3y a e
54.50
ELVIN GONZALEZ
CHRIS L. DUNCAN
FEDERICO VILLAFRANCO
8
55
638-333
14
0
9
CLINTON QUARINTINO (USA)
4y a a
56.50
ISAIAH WISEMAN
J AND D STABLES
JODY PRUITT
9
43
245533
109
0
10
DIAMONDS R LUCKY (USA)
4y a a
56.50
BENNY C. LANDEROS
JOE S. OFFOLTER
JOE S. OFFOLTER
10
41
75-2
22
0
26 Mart 2024 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Antalya, Philadelphia ABD, Kenilworth Güney Afrika, Will Rogers Down ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Antalya at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 antalya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:01 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kenilworth Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:50 kenilworth güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Will Rogers Down ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:09 will rogers down abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 26 mart 2024 salı at yarışı bülteni, 26 mart 2024 at yarışı programı, 26 mart 2024 tjk yarış programı, 26 mart 2024 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 26 mart 2024 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, antalya at yarışı bülteni, 26 mart 2024 antalya at yarışı bülteni, günün antalya at yarışı bülteni, bugün antalya at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 26 mart 2024 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, 26 mart 2024 kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, günün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, bugün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, will rogers down abd at yarışı bülteni, 26 mart 2024 will rogers down abd at yarışı bülteni, günün will rogers down abd at yarışı bülteni, bugün will rogers down abd at yarışı bülteni