Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACHIMENES
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
T.YILDIZ
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
7
29
3425
105
16
2
BAFRALI
3y d e
UTOPIA (JPN)
56.00
DOĞUKAN SAVAP
MEVLÜT TANİYİT
T.TURAN
8
23
8-54373
22
11
3
BAŞOK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
E.YAVUZ
DENİZ YAĞCI
H.ÇALIŞKAN
1
32
24-2583
18
15
4
DAĞBEY
3y a e
PONTIAC
58.00
O.ATMACA
İBRAHİM YÖNTEM
İ.ALPUĞUR
6
11
067-489
63
13
5
DOKTOR CİVANIM
3y a e
NO LIMITE
58.00
N.AVCİ
MUSTAFA ALAK
Ç.DEMİR
2
22
7-96340
18
13
6
GÜÇLÜBEY
3y d e
PONTIAC
54.00
Ç.ÇALLIAP
YUNUS GÜÇLÜ
İ.ALPUĞUR
5
27
644653
127
13
7
LACEY
3y k g
ADONİSE
58.00
R.CİHAN
ERGÜN CAN
İ.ALPUĞUR
9
7
9-980
21
16
8
MERTALİBABA
3y d e
BUENOS AIRES
54.00
Y.E.YÜKSELAP
METİN AKAN
Ç.DEMİR
3
25
878528
22
12
9
KIYZA REŞ
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
Y.AKTAŞ
HÜSEYİN BOYRAZ
H.ÇALIŞKAN
4
16
548664
14
8
2.13.99
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PENGUEN
6y d k
LION HEART (USA)
61.00
B.AKÇAYAP
NURAY SÖĞÜT
A.İKİER
6
62
3-44263
19
16
1.13.27
2
WIND POWER
4y k k
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.AVCİ
MUKADDES BOZKURT
H.KILINÇ
5
54
15-7053
14
15
1.14.32
3
ROWDY
4y d k
BRILLIANT SPEED (USA)
57.50
O.ÖZTÜRK
ERSİN BAKIR
SER.GÖKÇE
8
53
432-562
19
17
1.13.49
4
OVER ALL
4y d k
KANEKO
56.00
GÖK.BEKTAŞ
ERKUL ÖCAL
M.ÖCAL
7
50
232272
127
18
1.17.42
5
THREE CAT
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
54.00
S.ÖZEN
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
2
46
548-161
34
20
1.15.10
6
FREE POWER
4y a k
REY DE CAFE (USA)
52.00
B.ÇIĞLAAP
ÖZGÜR ÖZCAN
M.KAPLAN
3
48
217651
5
20
1.13.84
7
PISSCA
4y d k
REGAL RANSOM (USA)
50.50
İ.DİNAR
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
1
39
6-6511
14
20
8
TİNEMİS
4y d k
YAVUZKAYA
50.00
S.TIRPAN
GÖKHAN AHMET BESLER
S.CAN
4
33
00-0126
19
18
1.16.09
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE COLLEEN
3y d e
ASTROLOGY (USA)
57.50
ÇETİN TAŞAP
ALP Ş. EVCİMEN
R.AYDOĞAN
3
52
2-01411
14
20
1.28.33
2
ÖMER IN MY MIND
3y a e
DR FONG (USA)
54.50
T.YILDIZ
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
40
54-5645
11
13
1.28.50
3
COOL BULLET
3y d e
BUENOS AIRES
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
1
31
340456
9
13
1.33.58
4
SABUNCU HAN
3y d e
PERFECT STORM
51.50
İ.H.KETME
BESİRE GÜNDÜZELİ
MEH.ARSLAN
4
34
766-353
8
13
1.30.20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKALP
7y k a
ALPAK
59.00
D.AYDOĞAN
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
4
90
1-11817
14
19
1.37.83
2
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
59.00
N.AVCİ
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
1
78
433412
14
19
1.34.79
3
BATMANASLANI
6y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
T.YILDIZ
NECLA AKBULUT
V.AKBULUT
3
116
2133-25
18
20
1.33.70
4
TOROSDAĞI
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
METE ÇELİK
Ç.DEMİR
2
100
111-111
42
20
1.34.52
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEDWULF
6y d a
YONAGUSKA (USA)
63.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
ERS.YAVUZ
6
97
121322
12
19
1.53.87
2
YILDIZHAN STAR
6y d a
SRI PEKAN (USA)
63.00
T.YILDIZ
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
2
97
123121
14
20
1.54.66
3
ARKANSAS SOUL
4y a a
AVANGARD (IRE)
58.00
O.ATMACA
SEYFİ ALTIN
İ.ALPUĞUR
3
88
131344
8
17
1.55.47
4
BAVİ REŞ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
ÖMER TULGAR
M.E.BAHÇİVANCI
5
99
754-571
16
20
1.55.44
5
KARA HİSAR
4y d a
MALİ
56.00
N.AVCİ
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
4
89
86-1222
30
19
6
SUPER STEEL
4y d a
REY DE CAFE (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
1
70
341114
127
19
1.58.83
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINA TOYNOK
4y k k
YAŞARCIK
58.50
F.KABADAYIAP
TURAN ÇİÇEK
S.AYDEMİR
3
55
13-2446
36
16
2.09.23
2
YUMRUK
4y d a
DEHA
57.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
8
48
261174
9
18
2.10.77
3
ENERGİN
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
T.YILDIZ
FEYAT ALTIN
MEH.ARSLAN
2
48
0-01126
19
18
2.10.45
4
ACIDİLLİ FATİH
4y k a
BİLGİN
54.00
N.AVCİ
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
9
42
224151
12
20
2.10.08
5
ASİLBAKİ
4y k a
ASİLZADE
53.50
O.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
1
41
0-44313
7
19
6
GONCA
4y k k
GOBAKBEY
51.00
F.KARAKURTAP
MEHMET ALİ ÖZKAN
H.TEKİNALP
10
40
427215
15
19
7
TUĞTEKİN
4y d a
DEHA
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
7
37
313759
14
16
8
ÖVÜNÇCAN
4y k a
KIVANÇ CAN
51.00
İ.DİNAR
MUZAFFER CAN
M.CAN
4
36
929276
14
16
2.09.06
9
ŞAHCAN
4y k a
KIVANÇ CAN
50.00
GÖK.BEKTAŞ
MUZAFFER CAN
M.CAN
11
34
334379
8
15
2.10.85
10
YÜREKLİ TAY
4y k a
ALPYÜREK
50.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
6
33
4216-74
14
17
11
SERKOBABA
4y a a
KAMAN
50.00
B.ÇIĞLAAP
HALİL DOKUZAĞAÇ
Ç.DEMİR
5
32
60-8190
28
18
12
SONMUHARREM
4y k a
DEMİRKAZIK
50.00
S.TIRPAN
FEYAT ALTIN
MEH.ARSLAN
12
32
735-349
28
13
2.08.35
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANNABELLE FRITTON (IRE)
4y d k
63.50
HECTOR CROUCH
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
2
0
0
0
2
LOVELY JUBBLY
4y a k
63.50
P BRADLEY
EDE'S (UK) LTD
P PHELAN
1
0
0
0
3
PUZZLE CACHE
5y d k
63.50
OLIVER SEARLE
KITTYMORE RACING
B MILLMAN
5
0
09
28
0
4
VAMPISH
4y d k
63.50
ANDREA ATZENI
MR C M BUDGETT
P MCBRIDE
7
69
3329-05
35
0
5
BALLET RED (FR)
3y a d
54.00
NİCOLA CURRİE
THE ASCOT 9
H DUNLOP
9
70
242427-
125
0
6
BOLT N BROWN
3y d d
54.00
JOSEPHİNE GORDON
THE LOGİSTİCS TERMİN
MİSS G KELLEWAY
4
63
74-33
70
0
7
LUCK OF CLOVER
3y d d
54.00
W COX
LİSAHULLY INVESTMENT
A BALDİNG
6
0
6-
127
0
8
MARIA MAGDALENA (IRE)
3y d d
54.00
AARON JONES
MR ALESSANDRO MARCON
M BOTTİ
8
67
6-35
32
0
9
MOMENT OF HOPE (IRE)
3y d d
54.00
J P SPENCER
MR SAEED JABER
D M SİMCOCK
3
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TREBLE CLEF
4y d g
63.50
K O'NEILL
MRS K T CARTER
L CARTER
3
0
0
0
2
AL MOATAZ (IRE)
3y d e
56.00
M MONAGHAN
MR MUBARAK AL NAEMİ
M BOTTİ
8
0
0
0
3
DARGEL (IRE)
3y d e
56.00
H CROUCH
MR TREVOR FOX
C COX
5
0
6-
127
0
4
DESERT LION
3y d g
56.00
O MURPHY
QATAR RACING LTD P
D M SIMCOCK
9
0
0
0
5
GLORY
3y d e
56.00
T MARQUAND
MRS J WOOD
R HANNON
4
78
52520-
127
0
6
LEHOOGG
3y a e
56.00
A ATZENİ
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
12
0
4-
127
0
7
MANDOCELLO (FR)
3y d g
56.00
CHARLIE BENNETT
MR D J DEER
B MILLMAN
10
0
0
0
8
SWISS CHEER (FR)
3y d g
56.00
R HORNBY
WHITCOOMBE PARK RACI
J PORTMAN
7
0
8-4
21
0
9
TAVUS (IRE)
3y d g
56.00
J WATSON
ANTHONY BLOOM
R CHARLTON
6
0
7-6
49
0
10
THUNDER AND LIGHT
3y d e
56.00
J P SPENCER
THE HONORABLE EARLE
M BOTTİ
11
0
0
0
11
NECOLETA
3y d d
53.50
DAVİD EGAN
MİSS A JONES
S KİRK
1
0
6
23
0
12
REDEMPTRESS (IRE)
3y d d
53.50
L JONES
THE CROSS RACİNG CLU
J G O'SHEA
2
0
0-7
57
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BE BOLD
7y a g
63.50
D PROBERT
MR N BARBER PARTNE
REBECCA BASTIMAN
1
45
366-520
51
0
2
CASEY BANTER
4y d k
63.50
SCOTT MCCULLAGH
NEWMARKET EQUİNE TOU
MİSS J FEİLDEN
5
50
82130-8
12
0
3
DAWN COMMANDO
4y a g
63.50
A KIRBY
MR ANDREW STONEHILL
D KUBLER
3
46
60-0762
21
0
4
HERRINGSWELL (FR)
4y d k
63.50
D E HOGAN
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPİLLER
12
50
35-7075
27
0
5
MORE SALUTES (IRE)
4y d a
63.50
R HORNBY
KATY LOL PRATT
M ATTWATER
2
48
858-857
28
0
6
RED COSSACK (CAN)
8y a g
63.50
R WINSTON
MRS GWEN THOMAS
D IVORY
10
45
5-56344
25
0
7
SIR LANCELOTT
7y d g
63.50
T MARQUAND
THE GOLDEN HORSE RAC
ADRIAN NICHOLLS
9
44
445306
20
0
8
STAY IN THE LIGHT
4y d k
63.50
K T O'NEILL
MR MARTYN CRUSE
R INGRAM
7
44
8066-80
56
0
9
TWISTSANDTURNS (IRE)
8y d g
63.50
MARK CREHAN
MR ADRIAN WINTLE
A WINTLE
4
38
0074-08
54
0
10
ANGEL BLACK (IRE)
3y d e
56.00
JOSEPHİNE GORDON
SİMON LOCKYER TİM
S L KEİGHTLEY
11
50
780
18
0
11
ISABELLA RED (IRE)
3y d d
56.00
H CROUCH
MRS E EVANS
P EVANS
8
47
980-899
32
0
12
PUSH BACK
3y d g
56.00
E J WALSH
MR FAWZI ABDULLA NAS
G SCOTT
6
48
80-0
84
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASH N CARRIE (IRE)
5y d k
63.50
MARK CREHAN
MİCK APPLEBY RACİNG
M APPLEBY
4
50
88-9390
34
0
2
GONE WITH THE WIND (GER)
8y d g
63.50
W CARSON
MRS P BASTIMAN
REBECCA BASTIMAN
5
43
090-464
51
0
3
ONE LINER
5y d g
63.50
L JONES
A COOKE,R MARTIN T
J G O'SHEA
9
45
0930-62
54
0
4
POLLY'S GOLD (IRE)
4y a k
63.50
J F EGAN
WACKEY RACERS HAREFİ
PAUL GEORGE
8
49
55050-8
75
0
5
RAMBLOW
6y d k
63.50
ROSSA RYAN
WEST BUCKLAND BLOODS
A DUNN
7
49
56770-8
81
0
6
SIR JAMIE
6y a g
63.50
T MARQUAND
MAYDEN STUD
A CARROLL
6
47
224-970
51
0
7
TELLOVOI (IRE)
11y d g
63.50
P PRINCE
MR R C GUEST
R C GUEST
3
46
7-63323
20
0
8
THA'IR (IRE)
9y d g
63.50
P BRADLEY
MISS LINSEY KNOCKER
ANDI BROWN
1
50
9000-09
56
0
9
WOGGLE (IRE)
4y a k
63.50
T WHELAN
HEARTY RACİNG
G DEACON
2
47
353-397
21
0
10
CAPOFARO
3y d g
56.00
NICOLA CURRIE
MR MICHAEL BUCKLEY
J OSBORNE
10
50
068
40
0
11
JACK LOUIE
3y a g
56.00
M DWYER
MR ROGER S BEADLE
D IVORY
11
41
080-77
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASINA DI NOTTE (IRE)
5y a g
62.00
STEFANO CHERCHI
MRS LUCIE BOTTI
M BOTTI
13
72
228446-
127
0
2
CRYSTAL CASQUE
4y a k
60.50
O MURPHY
THE DİRHAM PARTNERSH
B MİLLMAN
2
69
313235-
127
0
3
MILITRY DECORATION (IRE)
4y d g
60.50
R WINSTON
GB HORSERACING
DR J SCARGILL
12
69
1-4707-8
81
0
4
GOSSIPING
7y d g
60.50
S W KELLY
THE BUCKWELL PARTNER
G L MOORE
3
69
78890-0
53
0
5
LESS OF THAT (IRE)
5y d k
60.50
D PROBERT
MRS D J HUGHES
MAT SALAMAN
4
69
375801-
127
0
6
LOTHARIO
5y k g
60.00
M DWYER
MICHAEL HEATHER YA
D IVORY
6
68
6267-51
14
0
7
FIGHTING TEMERAIRE (IRE)
6y d g
60.00
R HORNBY
MICHAEL HEATHER YA
D IVORY
9
68
4000-7-8
21
0
8
CREEK HARBOUR (IRE)
4y d g
59.50
GEORGE ROOKE
RICHARD HUGHES RACIN
R HUGHES
1
67
71-8255
26
0
9
BAASHIQ (IRE)
5y d g
59.00
L MORRIS
MR PHIL KELLY
P HIATT
10
66
300-522
14
0
10
SWEET NATURE (IRE)
4y d k
58.50
L JONES
MRS L J MONGAN
MRS L MONGAN
7
65
182-453
21
0
11
ANGEL'S WHISPER (IRE)
4y k k
58.50
NİCOLA CURRİE
BOX CLEVER DİSPLAY
MİSS AMY MURPHY
8
65
284-6-
127
0
12
ROY ROCKET (FR)
9y k g
57.00
J F EGAN
MCCARTHY BERRY
J BERRY
5
61
113144-
127
0
13
SILVERTURNSTOGOLD
4y a g
55.50
T MARQUAND
MR A A BYRNE
A CARROLL
11
58
4144-75
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNFORGIVING MINUTE
8y d g
60.50
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
9
85
9631-41
12
0
2
POETIC FORCE (IRE)
5y a g
60.50
G DOWNING
MR S J BARTON
A CARROLL
1
85
0299-02
28
0
3
CORAZON ESPINADO (IRE)
4y d a
60.50
T MARQUAND
MR ROBERT MOSS
S DOW
8
85
31225-5
16
0
4
HUMAN NATURE (IRE)
6y d g
60.00
MARCO GHIANI
MR W ENTICKNAP MR
S C WILLIAMS
4
84
326-525
25
0
5
CALL OUT LOUD
7y d g
60.00
MARK CREHAN
KINGS HEAD DUFFIELD
M APPLEBY
6
84
5-52414
14
0
6
THE GATES OF DAWN (FR)
4y a g
58.50
NICOLA CURRIE
MISS EMILY ASPREY
G BAKER
7
81
160830-
127
0
7
ROCK ICON
6y d g
58.00
G DOBIE
MR M GOGGIN
J HUGHES
3
80
31325-0
28
0
8
LAST PAGE
4y d g
57.50
T WHELAN
MR PHILIP G HARVEY
DAVID LOUGHNANE
2
78
1495-23
40
0
9
FOLIE DOUZE
4y d g
56.50
BEN CURTIS
DETHRONE RACING
H SPILLER
5
76
301-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAQAAS
5y d g
60.50
F SWEENEY
THE GOODRACING PARTN
M USHER
8
79
017085-
127
0
2
SMOKEY LANE (IRE)
5y a g
60.00
GINA MANGAN
MRS E EVANS
P EVANS
4
78
745-734
35
0
3
MADRINHO (IRE)
6y a g
59.50
POPPY BRIDGWATER
MR A MILLS
A CARROLL
11
77
026-472
36
0
4
CHOICE ENCOUNTER
4y a g
59.50
O MURPHY
GREENFIELD RACING
ARCHIE WATSON
7
77
8-11475
4
0
5
GLOBAL TANGO (IRE)
4y k g
59.00
J P SPENCER
DR JOHNNY HON
C HILLS
3
76
621-554
21
0
6
ENTHAAR
4y a g
58.00
S LEVEY
MR B PIPER MR D CO
S C WILLIAMS
10
74
331-242
20
0
7
TOP BOY
9y d g
57.50
P MATHERS
MR D ALLEN
D SHAW
5
73
3149-57
34
0
8
CAPPANANTY CON
5y k g
57.50
R KINGSCOTE
MR J BIGGANE
C WALLIS
1
72
409-253
20
0
9
MONT KIARA (FR)
6y d g
57.00
T MARQUAND
MR J C G CHUA
S DOW
9
71
38-1957
20
0
10
GOLD HUNTER (IRE)
9y d g
56.50
R DA SILVA
CHASING CHARLIE SYND
S FLOOK
6
70
0-53770
12
0
11
STEELRIVER (IRE)
9y d g
55.50
PHIL DENNIS
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
2
68
5-23213
23
0
27 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 mart 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 27 mart 2019 at yarışı programı, 27 mart 2019 tjk yarış programı, 27 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 27 mart 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 27 mart 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 27 mart 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni