Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COŞARHAN
3y a e
SERDARHAN
57.00
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
V.ÇİZİK
7
0
0
20
2
ÇİRKİN KRAL KAFKASLI
3y a e
VAKKAS
57.00
H.ALTUNKILIÇ
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
5
0
0
20
3
KRALSOY
3y k e
KIRIMHAN
57.00
G.KILIÇ
SELİM DEMİRKAPU
S.V.KAYA
1
0
0
20
4
MÜZEKKAR AĞA
3y a e
SERTAY
57.00
MEH.TAŞKAYA
HÜSEYİN ŞİMŞEK
E.KOÇAK
3
0
0
20
5
OĞLUMRECEP
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.ÜNLÜ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
6
0
0
20
6
ALSİVASLI GELİN
3y a d
KIRIMHAN
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
8
0
0
20
7
ARSLAN DÜNYASI
3y k d
ATOMKARINCA
50.00
Y.ERGÜNAP
MEHMET ARSLAN
S.V.KAYA
10
0
0
20
8
OYALIHANIM
3y k d
GOBAKBEY
51.00
F.FELHANAP
MEHMET TAŞDEMİR
S.V.KAYA
4
0
0
20
9
ÖZNURKIZI
3y k d
KIRIMHAN
55.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
2
0
0
20
10
UÇAN UÇARLIM
3y a d
GOBAKBEY
55.00
M.DOĞAN
HALİL SUNKAR
At Sahibi
9
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YALAZBEYİ
4y a a
YALAZ
60.00
M.AVŞAR
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
11
51
348000
104
12
2
DİŞİBUSEFAL
4y k k
BOLKAR
53.00
H.SARIDALAP
AHMET DEMİR
S.V.KAYA
9
41
547192
9
18
3
UÇARKANAT
4y d a
DEHA
54.00
F.YARDIMCI
HALİL SUNKAR
At Sahibi
8
39
903-494
23
8
4
KAÇ ŞERİF
4y k a
ÇELİKKAN
53.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
3
37
476274
20
7
2.41.51
5
ASTERİKS
4y a a
GOBAKBEY
50.50
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
MUH.YILDIRIM
5
32
8-07272
16
18
2.36.00
6
NASIR
4y k a
KAZAKBEY
50.00
Y.ERGÜNAP
MEHMET ÇELİK
S.SAYIN
4
30
641884
6
17
7
CONİLEŞ
4y k a
GOBAKBEY
50.00
H.DEMİRTAŞ
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
N.CAMUZ
10
28
54-7807
60
11
8
KILIÇ TUTAN
4y k a
HASTAY
50.00
H.ŞANLIAP
CEMİL ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
28
98-0026
16
12
9
FIRILDAK
4y k a
DEHA
50.00
İ.ÇİZİKAP
YUNUS ADVAN
S.V.KAYA
1
27
31-0045
16
16
2.36.93
10
ALPSU
4y a a
YELGEÇEN
50.00
M.ALİ AYDINAP
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
2
16
508490
104
12
11
DANİŞMENT
4y a a
BERKOŞ
50.00
E.AKKILIÇAP
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
7
16
756657
8
8
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONCRETE
9y d a
DIXIE UNION (USA)
61.50
H.POLAT
ÖMER DEMİR
S.V.KAYA
9
102
1-67811
30
20
1.43.20
2
ATAŞTACUS
6y d a
YONAGUSKA (USA)
59.50
G.KILIÇ
SADULLAH TAŞ
At Sahibi
8
88
271210
127
19
1.44.27
3
BLACKS WINNER
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
59.50
R.DOĞAN
HASAN KOÇYİĞİT
At Sahibi
3
93
335372
6
15
1.55.20
4
KARA MAHMUT
6y d a
SPORTS HERO (USA)
59.50
H.ALTUNKILIÇ
BERDAN YERLİKAYA
MUH.YILDIRIM
5
75
838354
127
14
1.49.96
5
NASİPLİ
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
59.50
M.DOĞAN
ASUMAN DİZDAR
S.SAYIN
2
74
521741
20
20
1.48.75
6
SIMENTAL
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
59.50
MEH.TAŞKAYA
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
S.SAYIN
6
89
638013
9
19
1.43.17
7
SAALİH
4y d a
MOHICANS SON
58.00
E.KILIK
REŞİT KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
4
62
854-060
13
11
1.56.22
8
VOLKANIMSIN
4y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
F.YARDIMCI
AYNUR MUTLU
A.GÜRGÖZE
7
75
510607
22
16
1.54.63
9
STROM TRACKS
4y d k
UNFORGETTABLE
56.00
İ.AKYAVUZAP
BEDİH ZAMAN
B.FAHRİOĞLU
1
69
214680
13
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAM
8y a a
HÜRBATUR
57.50
M.DOĞAN
SEZGİN DÖNMEZ
MUH.YILDIRIM
11
49
5479-44
56
14
2.08.33
2
AYÇIRA
9y k a
BİLGİN
57.50
MEH.TAŞKAYA
ŞAHİN SEKİN
V.KIRĞIL
4
55
565777
118
8
2.09.61
3
DİLAVERAĞA
5y k a
ÇAPKANCAŞ
57.50
E.KILIK
AHMET YARDIMCI
N.CAMUZ
6
65
41-4600
27
16
2.19.25
4
EMİRGAN
5y k a
KARA YAĞIZ
57.50
H.ALTUNKILIÇ
SELAMİ NURAL
MUH.YILDIRIM
1
56
553412
125
19
2.13.48
5
LİDER DOĞAN
6y k a
LİDERCAN
57.50
M.AVŞAR
FERİDUN YUVARLAK
V.KIRĞIL
5
22
900960
118
12
2.16.92
6
MALTA ŞAHİNİ
5y a a
AYABAKAN
53.50
C.TEPEAP
SAVAŞ ERGİN
R.BARMAN
8
55
683310
127
19
2.27.92
7
PALA TUMBUL
7y k a
SAĞANAK
57.50
İ.KATI
SADULLAH TAŞ
At Sahibi
9
55
0-85806
6
5
2.13.04
8
SEMETEY OĞLU
9y k a
ŞINKART
57.50
R.DOĞAN
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
2
87
76-8946
13
11
2.11.52
9
SULTANDAN
5y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
52.50
İ.AKYAVUZAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
7
27
486-900
16
9
2.13.42
10
ŞUBATHAN
9y k a
ERBEYİM
55.50
D.KORKMAZAP
MUSTAFA YARDIMCI
N.CAMUZ
10
83
706352
6
11
2.04.41
11
TEKÇAPKAN
5y a a
ÇAPKANCAŞ
57.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
N.CAMUZ
3
90
00-0454
13
14
2.16.82
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKARMEHMET
3y k e
ATOMKARINCA
57.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
N.CAMUZ
5
0
0
20
2
EZNAVUR
3y d e
DEHA
57.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
4
0
0
20
3
HİFRONOĞLU
3y a e
KIRIMHAN
57.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
1
0
0
20
4
KOCAYİĞİT
3y a e
UFUKBİR
57.00
MEH.TAŞKAYA
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
7
0
0
20
5
TEK UÇARLIM
3y k e
TOŞUR
57.00
M.DOĞAN
HALİL SUNKAR
At Sahibi
6
0
0
20
6
ATEŞBİBİ
3y a d
ATEŞTOPU
55.00
R.DOĞAN
ENVER YILDIZ
At Sahibi
10
0
0
20
7
DERAY HANIM
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
AH.ARSLAN
KEMAL ALTIN
S.SAYIN
8
0
0
20
8
MELEKPER
3y d d
TIGRES LIGHT (US)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
3
0
0
20
9
ORGÜL TAY
3y k d
ATEŞTOPU
50.00
E.AKKILIÇAP
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
2
0
0
20
10
SERVİSU
3y d d
ÖZDURAN
52.00
B. BEKTAŞAP
ÖZER BOYRAZ
MUH.YILDIRIM
9
0
0
20
11
TAŞDEMİRKIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
Y.ERGÜNAP
MEHMET ARSLAN
S.V.KAYA
11
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ETTORE
4y a a
LION HEART (USA)
59.00
C.TEPEAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
7
47
537-072
27
14
1.53.53
2
AMARİ
4y a k
BOSPORUS (IRE)
60.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
MUH.YILDIRIM
1
41
318-620
67
16
1.59.36
3
BOSFORATA
4y d a
BOSPORUS (IRE)
54.00
F.FELHANAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
5
39
850564
9
11
1.53.67
4
ONUREFE
5y d a
SPORTS HERO (USA)
57.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
32
641690
9
17
1.56.43
5
ELİFNUR
4y d k
KANEKO
55.50
İ.KATI
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
32
20-0000
34
13
1.51.89
6
NİZAMİ
4y d a
NUSA DUA
54.50
R.DOĞAN
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
11
30
272088
9
15
1.53.84
7
HASAN BABA
7y d a
RIVER SPECIAL (USA)
56.00
E.KILIK
YAKUP ÇELİK
F.E.AKIL
8
30
004007
6
11
1.50.44
8
PLEIN CIEL
4y d k
NATHANIEL (IRE)
51.00
E.AKKILIÇAP
MURAT ER
MUH.YILDIRIM
3
29
603-380
71
8
1.53.11
9
DİŞİ ASLAN
4y a k
CUVEE (USA)
53.50
H.DEMİRTAŞ
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
28
700-500
44
6
1.55.60
10
WHITE ORCHID
4y d k
KING'S PLEASURE
53.50
B. BEKTAŞAP
BÜLENT SOYSAL
S.SAYIN
10
28
003736
13
9
1.52.71
11
REAL CAT
5y d k
MOUNTAIN CAT (USA)
53.00
H.ALTUNKILIÇ
TAHSİN YILDIRIM
MUH.YILDIRIM
6
24
080498
122
8
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FENNAAN (IRE)
3y a e
61.50
R HAVLIN
MR M AL-QATAMI MR
J GOSDEN
8
0
51-
127
0
2
PAK CHOI
3y a e
61.50
J WATSON
HİGHCLERE T'BRED RAC
A BALDİNG
7
81
0-521
19
0
3
DARK SIDE JAZZ (IRE)
3y a e
58.00
S DE SOUSA
MR M M FOULGER
J RYAN
4
0
70-
127
0
4
DEVA DANDY (USA)
3y a e
58.00
A KİRBY
MR DAVİD RUSSELL
C COX
10
0
0
0
5
HEAVENLY GUEST
3y a e
58.00
T QUEALLY
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
9
0
48-
127
0
6
MAGNIFICENT
3y d e
58.00
T MARQUAND
MRS J WOOD
R HANNON
6
79
6422-
127
0
7
PACO'S PRINCE
3y d e
58.00
M HARLEY
STEWART TURNER AMA
C FELLOWES
5
0
8-
127
0
8
PILOT WINGS (IRE)
3y d e
58.00
K SHOEMARK
PAUL INGLETT PARTN
R CHARLTON
11
0
0
0
9
SOD'S LAW
3y d e
58.00
C BENNETT
MR RAYMOND TOOTH
H MORRİSON
1
0
2-
119
0
10
ITSUPFORGRABSNOW (IRE)
3y d d
56.00
T EAVES
BGC RACİNG Vİİ
I FURTADO
3
0
7
29
0
11
POYLE CHARLOTTE
3y d d
56.00
L KENİRY
MİSS ALİSON WİGGİNS
M MADGWİCK
2
0
5-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFECT HUSTLER (USA)
3y a e
61.50
J F EGAN
MR N M WATTS
J NOSEDA
2
80
5721-
127
0
2
BOING
3y d e
58.00
HOLLİE DOYLE
ENSOR, PALMER-BROWN,
R HANNON
3
0
0
0
3
CHAMPS INBLUE
3y a e
58.00
P BRADLEY
MR PAUL COX
P PHELAN
7
0
60-
127
0
4
DORIES DELIGHT (IRE)
3y d e
58.00
M GODWİN
MRS MİCHELLE COUSİNS
S KİRK
8
0
0
0
5
HE'S ONE OF R OWN
3y a e
58.00
E GREATREX
MR J TUİTE
J TUİTE
4
0
0
0
6
NORDIC PASSAGE (IRE)
3y d e
58.00
R HAVLİN
GESTUT AMMERLAND
J GOSDEN
9
0
0
0
7
ONE FLEW OVER (IRE)
3y d e
58.00
G DOWNING
MR IAN WILLIAMS
I WILLIAMS
1
0
0
0
8
SCIMITAR (IRE)
3y d e
58.00
T MARQUAND
NOODLES RACİNG
R HANNON
5
0
0
0
9
SOUNDS APPROVING (IRE)
3y a e
58.00
A KİRBY
CLİVE COX RACİNG LTD
C COX
6
0
75
18
0
10
PASSIONATE LOVE (IRE)
3y d d
56.00
K SHOEMARK
MR A E OPPENHEIMER
R CHARLTON
10
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOUNTY PURSUIT
6y d a
60.00
M GODWİN
RACİNG FOR A CAUSE
M BLAKE
1
70
262105-
110
0
2
MUHAJJAL
4y d a
60.00
ROSSA RYAN
MR FAWZI ABDULLA NAS
G PECKHAM
8
70
7961-27
28
0
3
DARING GUEST (IRE)
4y d a
59.50
JANE ELLİOTT
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
10
69
1240-74
44
0
4
GULLAND ROCK
7y d a
59.00
W CARSON
MR W H CARSON
A CARSON
4
68
35406-0
21
0
5
MAAZEL (IRE)
4y d a
59.00
SHELLEY BIRKETT
NEWMARKET EQUINE TOU
MISS J FEILDEN
2
68
748634
27
0
6
ROCK ICON
5y d a
58.50
J QUİNN
MR M J BLACK
J HUGHES
5
67
35-1278
23
0
7
SCREAMING GEMINI (IRE)
4y d a
58.50
DAVİD EGAN
MR WİLLİE LEUNG
R VARİAN
6
67
674-250-
127
0
8
FROZEN LAKE (USA)
6y d a
58.50
BEN ROBİNSON
N G AYLİFFE THE CR
J G O'SHEA
7
67
8-01223
7
0
9
CLEMENT (IRE)
8y d a
58.50
R HAVLİN
MR K W BELL
J G O'SHEA
9
61
448671
7
0
10
COVERHAM (IRE)
4y d a
58.00
L MORRİS
BLUE PETER RACİNG 15
J EUSTACE
3
66
3653-41
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ILLUSTRISSIME (USA)
5y d a
61.50
T EAVES
MR CARL HODGSON
I FURTADO
1
76
835-0-08
13
0
2
DANGEROUS ENDS
4y d a
60.50
C SHEPHERD
MR COLİN WESTLEY
B JOHNSON
6
74
32512-4
53
0
3
CAMAKASI (IRE)
7y d a
60.00
T MARQUAND
SHAW RACİNG 2 FRİE
ALİ STRONGE
4
73
8431-57
35
0
4
CAPTAIN PUGWASH (IRE)
4y d a
60.00
L KENİRY
MİSS A JONES
H SPİLLER
3
73
12-5131
30
0
5
ORTENZIA (IRE)
4y d k
59.50
A KIRBY
MR J N GREENLEY
C LONGSDON
8
72
03819-
127
0
6
BOYCHICK (IRE)
5y d a
58.00
R KİNGSCOTE
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
12
69
1-52475
28
0
7
BOSTONIAN
8y d a
57.50
K SHOEMARK
MR H E PEACHEY MR
S LYCETT
2
68
552-798
61
0
8
DEDUCE (FR)
5y d k
57.50
L MORRİS
T H BARMA IAN RUSH
J EUSTACE
9
68
31-9-635
19
0
9
SULA ISLAND
4y a k
57.50
M HARLEY
KİNGSTON STUD
A KİNG
7
68
56205-
123
0
10
KING'S COINAGE (IRE)
4y d a
57.50
B MCHUGH
CRAGG WOOD RACİNG
MRS R CARR
5
67
646009-
127
0
11
BOMBERO (IRE)
4y d a
57.00
S DE SOUSA
WOODHAM WALTER PARTN
E DE GİLES
11
66
78719-2
18
0
12
PADDY A (IRE)
4y d a
56.50
BEN CURTİS
DBAC SYNDİCATE
I WİLLİAMS
10
65
000-432
44
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASTLELYONS (IRE)
6y a a
61.00
R KİNGSCOTE
THE WARRİORS
ROBERT STEPHENS
4
91
5-48011-
127
0
2
BIRDS OF PREY (IRE)
4y d a
60.50
MEGAN NİCHOLLS
MRS KATHY STUART
P NİCHOLLS
10
90
32-6211-
127
0
3
GREAT SOUND (IRE)
4y d a
60.50
S W KELLY
BERMUDA THOROUGHBRED
R HUGHES
2
90
13165-
127
0
4
REGICIDE (IRE)
5y d a
60.00
D MUSCUTT
CHRİS VAN HOORN RACİ
J FANSHAWE
7
89
2685-15
26
0
5
JACOB CATS
9y d a
59.50
S DE SOUSA
CANİSBAY BLOODSTOCK
W KNİGHT
8
88
70336-7
11
0
6
AZARI
6y d a
59.00
L KENİRY
B B S LOT 51
A DUNN
11
87
2080-78
26
0
7
COUNT CALABASH (IRE)
4y d a
58.50
C BİSHOP
TRİSH HALL COLİN F
EVE J-HOUGHTON
1
86
1-56353-
127
0
8
LAWLESS SECRET
4y d k
58.00
O MURPHY
ABDULLAH SAEED
S CRİSFORD
3
85
9-32334
19
0
9
KELLY'S DINO (FR)
5y d a
57.50
BEN CURTİS
MR LİAM KELLY MRS
K BURKE
5
84
6-11322
11
0
10
FAIR POWER (IRE)
4y d a
57.00
M GODWİN
FAİRWAY RACİNG
S KİRK
9
82
511039-
127
0
11
LUV U WHATEVER
8y d a
54.00
HOLLİE DOYLE
MR T W FİFE
MRS M FİFE
6
76
212166
4
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAY ABOUT IT
3y d e
60.50
W COX
C INSTONE, K BADGER
J S MOORE
8
62
077-643
84
0
2
MASTER GREY (IRE)
3y k e
60.50
O MURPHY
DAVİD LİTTLE THE LİN
B MİLLMAN
4
62
567-
127
0
3
ICONIC BOY
3y d e
60.00
DAVİD EGAN
MR J C SMİTH
D ELSWORTH
1
61
00-75
19
0
4
PARISIAN (IRE)
3y a e
59.50
L STEWARD
GİLLİAN, LADY HOWARD
R BECKETT
6
60
780-9
21
0
5
FOUR FIFTY THREE
3y d e
59.50
S DE SOUSA
SARABEX
M TOMPKİNS
10
60
413-342
23
0
6
STORM AGAIN
3y a e
59.50
S WOODS
THE STORM AGAİN SYND
P HİDE
5
60
9-00
35
0
7
GIOVANNI MEDICI
3y d e
59.50
S W KELLY
STAFFORD, MCCORMACK,
S DURACK
3
60
853780-
127
0
8
GOLDEN GUIDE
3y d d
58.50
BEN CURTİS
ONTOAWİNNER 9 MRS
K BURKE
9
58
405-4
21
0
9
LENIN (IRE)
3y k e
58.50
L KENİRY
MR SEAN O'SULLİVAN
J S MOORE
2
58
76-65
8
0
10
SUNDAY BEST
3y a d
58.00
R HORNBY
STUART MCPHEE PART
J PORTMAN
7
57
007-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISHAAL (IRE)
8y a a
63.50
ROSSA RYAN
KELVYN GRACİE LAWR
M HERRİNGTON
12
66
440-771
7
0
2
WHITECREST
10y a k
61.00
JANE ELLİOTT
MR G M EALES
J SPEARİNG
6
66
425673-
127
0
3
INLAWED
4y d a
61.00
R KİNGSCOTE
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
10
66
1316-57
28
0
4
BILLYOAKES (IRE)
6y d a
60.50
W CARSON
ROALCO LİMİTED
C WALLİS
1
65
035241
11
0
5
RUN WITH PRIDE (IRE)
8y d a
59.50
P MATHERS
THE FRANKLİN PARTNER
D SHAW
3
63
633544
15
0
6
KINGLAMI
9y d a
59.50
L MORRİS
PETE SMİTH PHİL HA
J G O'SHEA
4
63
80-9536
19
0
7
RED INVADER (IRE)
8y d a
59.00
L KENİRY
6468 RACİNG
J BUTLER
9
62
8907-01
19
0
8
VALLARTA (IRE)
8y d a
59.00
B MCHUGH
MR D RENTON AND MRS
MRS R CARR
2
62
875900-
127
0
9
HARAZ (IRE)
5y d a
58.50
C SHEPHERD
MRS E LUCEY-BUTLER
P BUTLER
7
61
794412
18
0
10
PORTO FERRO (IRE)
4y d k
57.50
K O'NEİLL
MR J J BRİDGER
J BRİDGER
5
59
0-63255
5
0
11
NEW RICH
8y d a
57.00
E GREATREX
EDEN RACİNG CLUB
EVE J-HOUGHTON
8
57
44-1523
21
0
12
MERCERS
4y d k
57.00
J WATSON
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
11
57
4-11568
23
0
11 Nisan 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 nisan 2018 çarşamba at yarışı bülteni, 11 nisan 2018 at yarışı programı, 11 nisan 2018 tjk yarış programı, 11 nisan 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 11 nisan 2018 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 11 nisan 2018 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 11 nisan 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni