Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RESURRECTION
4y d a
PARGALI
60.00
F.ARSLANAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
6
67
1-04603
21
15
1.25.94
2
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
59.50
ÇETİN TAŞAP
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
4
64
148-018
11
19
1.26.03
3
ABBASOĞLU
4y d a
FAIRSON
57.50
B.ÇIĞLAAP
SALİH YILDIZER
İ.ALPUĞUR
1
62
475144
7
18
1.26.91
4
CAPTAIN STEEL
4y d a
WHOS NEXT
59.00
F.YÜKSEL
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
N.GENÇER
10
59
6-52637
9
12
1.27.69
5
PAMUK BABA
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
S.İPEK
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
9
59
447436
28
15
1.27.15
6
WARM BLOODED
5y d a
SCARFACE
59.00
A.KURŞUN
TARKAN ÇITAKOĞLU
Z.DAR
2
57
222907
23
16
1.25.89
7
JİMFED
5y d a
TOROK (IRE)
52.00
B.AKÇAYAP
ERKUL ÖCAL
V.ÖZDİL
8
47
090-028
7
5
1.26.23
8
BRACCIOFERRO
8y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
53.50
D.YILDIZ
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
T.KARADUMAN
5
46
663193
9
18
1.26.89
9
MISTER BOND
4y d a
BIONDETTI (USA)
52.00
H.ÇİZİK
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
3
45
26-3161
23
20
1.27.54
10
TORUN RÜZGAR
5y d a
KANEKO
50.00
S.TIRPAN
AYTEN SALTABAŞ
T.ÇEKİCİ
7
28
8924-71
87
20
1.28.07
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRKBİRLİCAN
7y k a
ATOMKARINCA
63.00
İ.H.KETME
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
7
43
067-080
17
12
2.25.31
2
KAVZAN
7y k a
SÜRMELİCAN
57.00
M.ALİ AYDINAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
6
37
3562-00
38
11
2.24.19
3
FEHİMAN
7y a a
GÜNTAY
56.50
F.ARSLANAP
DALYAN PAMUKCİ
G.ÖZERTÜRK
10
36
4-98666
17
14
2.23.86
4
KISMET KIZ
6y k k
YAŞARCIK
56.00
D.KAYAAP
MEHMET BECENE
B.TANRIKULU
5
33
614470
19
16
2.27.92
5
ERTECİMER
5y k a
KARAKEMAL
56.50
H.KAPLANAP
SEYFİ ALTIN
İ.ALPUĞUR
4
32
26-3647
23
14
6
AGENOR
5y a a
NURETTİN BEY
56.50
F.YÜKSEL
ALAATTİN KARACA
T.TURAN
9
30
543285
5
14
2.36.17
7
MİLYONER
5y a g
KARAKEMAL
50.50
H.ÇİZİK
MİKAİL ALTIN
A.SEYİTOĞLU
3
18
083453
10
3
8
GAZİANTEP
5y a a
TURBO
50.00
A.ASLAN
MUSTAFA ÖZDEMİR
E.ÇUKURKAŞ
1
4
680-500
13
12
9
ÖZÇOCUK
5y k a
ÖZHABER
50.50
O.YILDIZ
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
8
18
06-6833
42
4
2.26.76
10
CANYUSUF
5y a a
SABURAY
50.00
S.TIRPAN
NURAY SÖĞÜT
E.ERCAN
11
8
458-97
10
15
11
KOŞTAHA
5y k a
ALTAHA
52.00
A.CAN İŞLEYEN
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
21
028008
10
6
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEOSTORM
3y d d
MALİ
58.00
B.AKÇAYAP
TUNCER TÜRK
B.ŞENGEL
1
35
526433
18
16
2
RED TIDE
3y a d
HAKKAR
60.00
F.YÜKSEL
ESİN EVCİMEN
AT.GÖKÇE
5
32
7-68221
24
20
1.53.07
3
BİRANDA
3y d d
PERFECT STORM
58.00
İ.H.KETME
ERTAN ÖZTÜRK
D.SAV
4
33
667-431
11
20
1.53.74
4
REAL QUATRO
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
58.00
A.CAN İŞLEYEN
FARUK ERDALOĞLU
D.SAV
2
35
6-0135
28
18
5
SARI MELEKLER
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
Z.KARABULUTAP
CEM VARKAL
Y.DEMİRKIRAN
6
36
5-31442
24
17
6
MOMENT AFTER (USA)
3y a d
SHACKLEFORD (USA)
55.00
A.KURŞUN
EMİR ALKAŞ
G.YILDIRIM
3
0
3
45
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİLRENK
4y k k
KAIZBERT (RU)
58.00
A.KURŞUN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
3
22
902698
7
14
2
BİHTERİM
4y k k
BALIKHAN
58.00
D.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
0
4
127
19
3
KANLI AY
4y k k
ONURKAAN
54.00
Y.E.YÜKSELAP
SEDAT ŞAHİN
E.KAÇAĞAN
2
7
508000
7
2
4
KIZILYAR
4y k k
BALIKHAN
58.00
H.ÇİZİK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
26
96-2443
18
17
5
KÜREPLİ
4y k k
GÖKMENBEY
54.00
M.ALİ AYDINAP
CENGİZ EMİL
H.KILINÇ
7
7
006
7
17
6
SÜNDÜS SULTAN
4y a k
ODİNHAN
58.00
İ.H.KETME
FUAT ALBAYRAK
H.TEKİNALP
1
20
845356
8
13
7
ŞAFAK ABLA
4y k k
YAŞARCIK
58.00
F.YÜKSEL
BERKER GÜNEY
M.BİLDİK
6
17
539-903
7
9
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEDİMHAN
4y a a
TALIP HAN (IRE)
61.00
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
3
71
1-12141
22
20
2.04.55
2
ARKANSAS SOUL
4y a a
AVANGARD (IRE)
60.00
İ.H.KETME
SEYFİ ALTIN
İ.ALPUĞUR
6
88
313444
16
17
2.00.94
3
BLACK ADLER
5y d a
GOLDAT (GB)
52.50
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
73
425557
10
13
2.02.62
4
HARUNHAN
4y a a
AFTER MARKET (USA)
52.00
B.ÇIĞLAAP
ABDULLAH AKDEMİR
U.YOĞURTÇU
2
89
361616
10
19
2.02.06
5
ZU HAT
7y d a
KANEKO
55.50
A.KURŞUN
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
5
97
123-144
20
18
6
SUPERSTAR LADY
4y d k
POWERSCOURT (GB)
52.00
H.ÇİZİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
65
08-5343
28
12
2.03.09
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GARANTİ
9y k a
YAŞARCIK
60.50
Ö.GÖNÜLTAŞ
İLKER KIRMIZIGÜL
K.MELİKE
9
87
533524
9
16
2.21.85
2
DEMİRDEN
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
D.KAYA
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
7
81
3279-41
49
20
2.25.10
3
GEZGİNCİ
6y a a
TOŞUR
57.50
F.ARSLAN
MEHMET SIDDIK OKAN
E.KAÇAĞAN
5
52
424258
7
16
2.23.85
4
BAŞKAYNAK
8y k a
TAMERİNOĞLU
56.50
M.MANAV
Z.MEHMET KARAKOÇ
A.AKBULUT
3
92
1897-85
49
15
2.20.81
5
BERATBEY
6y k a
DOĞANGÜN
56.50
Z.KARABULUT
CEMAL YILDIZ
M.KAPLAN
4
78
632986
23
7
2.19.90
6
ZORLUAT
9y a a
BEN ANADOLU
56.50
ÇETİN TAŞ
SUNGUR SOYDAM
E.KAÇAĞAN
2
78
79-7565
14
12
2.21.77
7
SULTANHAN
6y a k
KARA YAĞIZ
54.50
B.AKÇAY
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
10
73
725363
10
13
2.25.37
8
ÇAĞAÇAR
5y a a
AYABAKAN
56.50
M.ALİ AYDIN
ANIL KÖSEOĞLU
S.CAN
8
21
570-907
28
7
9
HURŞİT
5y a a
İZBATUR
56.50
T.ÜNLÜTÜRK
ALİ DEMİR
G.ÖZERTÜRK
6
6
7550-00
10
12
10
FANDANGO
5y a a
ODİNHAN
56.50
K.AYDIN
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
18
17-9080
10
15
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONNETINA
3y d d
60.50
C BİSHOP
THE GOOD MİXERS
D COAKLEY
10
55
0378-
127
0
2
SUSSEX SOLO
3y k g
60.50
K O'NEILL
MR RICHARD L PAGE
L DACE
1
55
4008-07
21
0
3
CAUTHEN (IRE)
3y d g
60.00
JOSHUA BRYAN
DAVID HENERY AND LEE
K C-BROWN
9
57
490-952
9
0
4
CAPOFARO
3y d g
59.50
NICOLA CURRIE
MR MICHAEL BUCKLEY
J OSBORNE
11
53
0681
16
0
5
MILISTORM
3y d d
59.50
A KİRBY
MR VİNCENT WARD
M BLANSHARD
8
53
006-
123
0
6
CROQUETA (IRE)
3y d d
59.50
LUKE CATTON
MRS MAGNİER, MRS SHA
R HANNON
5
53
49-9
16
0
7
NYANGA (IRE)
3y d d
59.00
ELLIE MACKENZIE
SHINCO RACING LIMITE
D MENUISIER
3
52
08-7
16
0
8
COMEONFEELTHEFORCE (IRE)
3y d d
58.00
P J MCDONALD
KESTONRACINGCLUB
L CARTER
6
50
08-4458
55
0
9
APRON STRINGS
3y d d
57.50
K FOX
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
2
45
099-604
9
0
10
MARGARET J
3y k d
56.50
L MORRİS
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
7
44
76-4640
51
0
11
MIDNITE RENDEZVOUS
3y d d
56.50
E J WALSH
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
4
36
0-04997
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING'S SLIPPER
4y d g
61.50
A KIRBY
D B CLARK A R BENT
C COX
10
87
152182-
127
0
2
JELLMOOD
4y d g
60.50
S W KELLY
SKILL SCAFFOLDING LT
C GORDON
5
85
59724-5
98
0
3
MEDIEVAL (IRE)
5y d g
60.50
P J MCDONALD
MRS FITRI HAY
P COLE
6
85
372595-
127
0
4
KEY PLAYER
4y a g
59.50
C BISHOP
RAW, REEVE WOLLAST
EVE J-HOUGHTON
13
83
120-828
28
0
5
DRAGONS VOICE
5y d g
59.00
A ATZENI
HEART OF THE SOUTH R
D MENUISIER
7
82
561154-
127
0
6
LA MAQUINA
4y d g
59.00
NICOLA CURRIE
GEORGE BAKER AND PAR
G BAKER
8
82
2-4647-1
37
0
7
MERCHANT OF VENICE
4y d g
59.00
G WOOD
MR MRS P HOPPER,MR
J FANSHAWE
14
82
91-11
34
0
8
CAPRIOLETTE (IRE)
4y d k
58.50
L KENİRY
MR MRS ANDREW BLAX
ED WALKER
1
78
4-2-190
12
0
9
DIVINE MESSENGER
5y d g
58.00
SEAMUS CRONIN
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
2
80
71-1631
35
0
10
RECKLESS ENDEAVOUR (IRE)
6y d g
58.00
CONNOR MURTAGH
NE-CHANCE MR L O'
T D BARRON
4
79
7-53466
10
0
11
ROCK ICON
6y d g
57.50
P PRINCE
MR M GOGGIN
J HUGHES
3
78
1325-07
16
0
12
SIR PLATO (IRE)
5y d g
57.50
K O'NEILL
THE TEX AND DOT PART
B MILLMAN
11
78
054216-
127
0
13
BIOTIC
8y d g
56.00
ELLIE MACKENZIE
MRS B SUMNER MR B
B MILLMAN
9
75
413560-
127
0
14
DIRECTORY
4y d g
55.00
L MORRIS
BLUE PETER RACING 16
J EUSTACE
12
73
613331-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHAITH
4y d g
63.50
JAMES DOYLE
AL SHAQAB RACING
H PALMER
11
0
3
20
0
2
HARRY'S BAR
4y a g
63.50
G WOOD
JAN AND PETER HOPPER
J FANSHAWE
9
0
5-2
20
0
3
MAGICAL RIDE
4y a g
63.50
T QUEALLY
THE MAGIC HORSE SYND
RICHARD SPENCER
4
0
5
20
0
4
INTUITIVE (IRE)
3y d e
61.00
P J MCDONALD
SHEİKH HAMED DALMOOK
J TATE
2
0
81-
127
0
5
SAN CARLOS
3y d e
59.50
L JONES
MRS C C REGALADO-GON
S L KEIGHTLEY
12
0
51-
113
0
6
ADAM TILER (USA)
3y d g
58.00
CIEREN FALLON
MR T W MORLEY
R COWELL
7
73
288305-
127
0
7
CAME FROM THE DARK (IRE)
3y k e
58.00
A ATZENİ
MR P K SİU
ED WALKER
10
0
43-
127
0
8
HEY HO LET'S GO
3y d e
58.00
A KİRBY
CARMEL STUD
C COX
8
0
2
30
0
9
JAILBREAK (IRE)
3y d e
58.00
S W KELLY
BİDDESTONE RACİNG Iİ
R HUGHES
1
0
58-
112
0
10
MORAAWED
3y d g
58.00
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARIAN
3
0
42-
127
0
11
SOMETHINGABOUTJACK (IRE)
3y d e
58.00
C BISHOP
ELAINE CHIVERS MER
EVE J-HOUGHTON
5
0
0
0
12
TRUE BELIEF (IRE)
3y d g
58.00
ROSSA RYAN
MR COLIN WESTLEY
B JOHNSON
6
78
475-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUTUMN SPLENDOUR (IRE)
3y d e
60.50
L MORRİS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
5
85
193155-
114
0
2
UNCLE JERRY
3y d e
60.00
GEORGE ROOKE
THAMES BOYS
R HUGHES
10
84
233523
13
0
3
MOTAGALLY
3y d e
59.00
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HILLS
12
82
718-
127
0
4
BE LIKE ME (IRE)
3y d d
59.00
G MALUNE
AMBROSİANA RACİNG
M BOTTİ
9
82
322413-
127
0
5
CONVERTER (IRE)
3y d e
59.00
JAMES DOYLE
MR ABDULLATEEF AL ZE
M CHANNON
2
82
152-
127
0
6
PROBABILITY (IRE)
3y d d
59.00
E GREATREX
MRS C CASHMAN
ARCHİE WATSON
4
82
0-21311
13
0
7
RETICENT ANGEL (IRE)
3y k d
58.50
A KIRBY
MR NOEL O'CALLAGHAN
C COX
6
81
371122-
119
0
8
THEGREATESTSHOWMAN
3y a g
57.50
D COSTELLO
MELBOURNE 10 RACING
MISS AMY MURPHY
1
79
410284-
127
0
9
MAWAKIB
3y d e
57.50
A ATZENİ
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
7
79
43-1
15
0
10
TINTO
3y d g
57.00
J FANNING
D JAMES, S JENKINS
MRS A PERRETT
3
77
324616-
127
0
11
SOLAR PARK (IRE)
3y a e
57.00
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
11
77
42118
13
0
12
UNDER CURFEW
3y a g
52.00
K O'NEILL
MR MARK WELLBELOVE
A CARROLL
8
66
5239-5
69
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAFE ESPRESSO
3y d d
61.00
HOLLİE DOYLE
BOADİCEA BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
4
70
8529-1
10
0
2
LITTLE INDIA (FR)
3y a d
60.50
BEN CURTİS
ONTOAWİNNER, SDH PRO
K BURKE
3
75
220-
127
0
3
SAPA INCA (IRE)
3y d d
60.00
J FANNİNG
CHİNA HORSE CLUB INT
M JOHNSTON
2
74
344-
127
0
4
WANAASAH
3y d d
58.50
T WHELAN
MR K SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
6
71
6-325
17
0
5
NAVADIR (JPN)
3y d d
57.50
P J MCDONALD
SHEIKH MOHAMMED BIN
M BOTTI
5
68
683-235
11
0
6
MRS MEADER
3y d d
56.00
R HORNBY
NJ BLOODSTOCK
J W MULLİNS
1
63
9-44
36
0
7
PADMAVATI
3y d d
54.50
A ATZENİ
TURF 2018 PARTNER
ED WALKER
7
62
6056-
127
0
8
RIVERINA
3y a d
53.00
L MORRİS
HAMBRO, WESTERBERG
H DUNLOP
8
59
084-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELICAL EVE (IRE)
5y k k
61.00
T WHELAN
MR A RENNİSON
D L WİLLİAMS
13
40
0-60050-
127
0
2
BLACK TRUFFLE (FR)
9y d g
61.00
ELLIE MACKENZIE
THE MARK USHER RACIN
M USHER
4
46
3-84106
8
0
3
COMPTON PRINCE
10y a g
61.00
J MITCHELL
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
14
43
46-4904
44
0
4
CRISTAL PALLAS CAT (IRE)
4y d g
61.00
RHIAIN INGRAM
TITAN PARTNERSHIP
R INGRAM
3
48
556-038
36
0
5
FANTASTIC FLYER
4y d k
61.00
M DWYER
MRS K M YOUNG
D IVORY
1
45
806708-
127
0
6
HARAZ (IRE)
6y d g
61.00
THORE HANSEN
CHRISTOPHER W WILSON
P BUTLER
10
44
009-557
55
0
7
JOYFUL DREAM (IRE)
5y a k
61.00
S W KELLY
MR GERRY DOLAN
J BUTLER
8
46
6-04327
13
0
8
MY GIRL MAISIE (IRE)
5y d k
61.00
P PRİNCE
MR R C GUEST
R C GUEST
2
46
0-06023
11
0
9
ONLY TEN PER CENT (IRE)
11y d g
61.00
A RAWLINSON
MR T J TURNER
J R JENKINS
7
41
79-687-9
57
0
10
PURBECK GEM
5y a k
61.00
SEAMUS CRONİN
MRS JACKİE CORNWELL
R BRİSLAND
5
50
5-748
67
0
11
RAPID RISE (IRE)
5y d g
61.00
L MORRIS
MR M G RIDLEY
J BRADLEY
11
46
0-21657
28
0
12
SWISS CROSS
12y d g
61.00
GRACE MCENTEE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
6
47
357588
11
0
13
VALENTINE MIST (IRE)
7y d k
61.00
G WOOD
MR J GRASSİCK
JAMES GRASSİCK
9
45
70-9804
28
0
14
POETIC MOTION
3y d d
54.50
C BENNETT
THE 'İN RECOVERY' PA
J BOYLE
12
50
009-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AINNE
4y a k
61.00
G MAHON
MR SYLVESTER KIRK
S KIRK
4
50
78-8989
18
0
2
BURAUQ
7y d g
61.00
J MITCHELL
MR D SMITH (SAUL)
J BRADLEY
1
39
760-600
44
0
3
DAWN COMMANDO
4y a g
61.00
A KIRBY
MR ANDREW STONEHILL
D KUBLER
11
50
0-07621
16
0
4
FREDDY WITH A Y (IRE)
9y d g
61.00
A RAWLINSON
MRS WENDY JENKINS
J R JENKINS
6
48
06900-9
28
0
5
LEGAL MIND
6y a a
61.00
SEAMUS CRONIN
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
14
48
2-75364
15
0
6
MALAYSIAN BOLEH
9y a g
61.00
GRACE MCENTEE
MISS ROBIN BLAZE MCE
P MCENTEE
7
43
449544
11
0
7
NAVARRA PRINCESS (IRE)
4y d k
61.00
ROSSA RYAN
MR DON CANTILLON
D CANTILLON
13
49
339606-
118
0
8
Q CEE
6y d g
61.00
CIEREN FALLON
MR MARK GOODRIDGE
E STANFORD
9
50
995063-
127
0
9
RISING SUNSHINE (IRE)
6y d g
61.00
L MORRIS
MR P BANFIELD MR J
J BRADLEY
3
45
7-09426
28
0
10
ROCK IN SOCIETY (IRE)
4y a g
61.00
T CLARK
MR DAVE JAMES
J BUTLER
10
42
7748-94
8
0
11
SPIRIT OF ISHY
4y d k
61.00
BEN CURTİS
MRS GİLL SHİRE
W KİTTOW
8
42
409464-
127
0
12
TELLOVOI (IRE)
11y d g
61.00
P PRINCE
MR R C GUEST
R C GUEST
12
46
7-63323
36
0
13
GEORGEARTHURHENRY
3y d g
54.50
G WOOD
GLAZING REFURBISHMEN
MISS AMY MURPHY
5
48
897
50
0
14
JACK LOUIE
3y a g
54.50
M DWYER
MR ROGER S BEADLE
D IVORY
2
39
080-777
16
0
12 Nisan 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 nisan 2019 cuma at yarışı bülteni, 12 nisan 2019 at yarışı programı, 12 nisan 2019 tjk yarış programı, 12 nisan 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 nisan 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 12 nisan 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 12 nisan 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni