Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
M.AVŞAR
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
9
36
520961
16
20
1.50.42
2
ESMAGÜL
4y a k
KOŞAYALP
56.00
F.YARDIMCI
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
4
27
09-2391
20
20
3
FULDEN
4y k k
ANKA
54.00
B.BEKTAŞAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
27
493522
7
19
4
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
10
25
254467
16
12
5
FOCUS
4y k k
ALPAK
50.00
T.YILMAZAP
ŞAHİN SEKİN
A.GÜRGÖZE
7
21
901-900
7
17
6
MEZİYET
4y k k
ÖZHABER
55.00
N.ALTIN
EYLEM TANİYİT
A.KAPLAN
2
25
6680-31
58
20
7
GÜLÇİN HANIM
4y a k
YALAZ
54.50
İ.ÇİZİKAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
8
24
3470-05
16
12
1.50.53
8
MELUKE
4y k k
KIRIMHAN
54.50
F.FELHANAP
FADIL ERCAN
A.TOPRAK
6
24
44-1900
16
17
9
DİLARA GÜLÜ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
51.50
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA ÖZKAN
At Sahibi
1
20
702908
7
13
10
ALSİVASLI GELİN
4y a k
KIRIMHAN
53.00
E.KILIK
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
3
21
422543
11
16
1.57.57
11
YAVUKLUM
4y a k
DALHATOV
51.00
H.DEMİRTAŞ
ALİ ŞEKER
M.KARALI
5
17
8-00000
20
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRAT AĞA
2y d e
THIS IS IT
57.00
İ.KATI
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
4
0
0
20
2
SEMO AĞA
2y d e
RADIKAL EKSELANS
57.00
İ.ÇİZİKAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
10
0
0
20
3
YAVUZ HAN
2y k e
CASH AKÇE
57.00
E.KILIK
YAKUP ÇELİK
M.KARALI
6
0
0
20
4
ALTIN GERDAN
2y a d
PERFECTO
55.00
F.YARDIMCI
TEKİN AKYAVUZ
A.TOPRAK
7
0
0
20
5
BİNDALIN GÜLÜ
2y d d
HARD WORKER
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ALİ GÖZKEMAL
A.TOPRAK
5
0
0
20
6
CAN FATMA
2y d d
PERFECTO
55.00
MEH.TAŞKAYA
MÜSLÜM ARSLAN
M.BALTA
11
0
0
20
7
CAN TITANIC
2y a d
LION HEART (USA)
55.00
İ.AKYAVUZAP
MÜCAHİT ERCAN
M.BALTA
12
0
0
20
8
DİYAPİRİM
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
9
0
0
20
9
KÜÇÜK BAYCANIM
2y d d
GLENDOR
55.00
R.DOĞAN
HALİL KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
8
0
0
20
10
PILLER
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
M.AVŞAR
ALİ ŞEKER
M.KARALI
2
0
0
20
11
RED SOİL
2y d d
AENEAS
55.00
M.DOĞAN
AZİZ KARAKEÇİLİ
CUDİ ÖZKAN
3
0
0
20
12
SİHİRBAZ KIZ
2y d d
TIGHT END
55.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
A.GÜRGÖZE
1
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRGAN
6y k a
KARA YAĞIZ
59.50
H.ALTUNKILIÇ
SELAMİ NURAL
MUH.YILDIRIM
2
41
104439
13
15
1.24.07
2
YALNIZKARTAL
6y a a
BERKSOY
55.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
M.BALTA
6
57
356103
9
18
1.23.19
3
KIRKPINAR
9y k a
BİLGİN
57.50
İ.KATI
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
7
78
2-18820
58
16
1.23.95
4
CAN TU CAN
5y d a
ALTAHA
56.50
MEH.TAŞKAYA
MEHMET NARÇİN
M.BALTA
10
20
284526
121
15
1.23.32
5
CANDOSTUM
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
E.KILIK
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
9
41
756299
23
8
1.22.67
6
GAHTALI
5y k a
BOZDOĞAN
56.50
H.DEMİRTAŞ
AYNUR MUTLU
A.GÜRGÖZE
11
8
3044-00
86
12
1.23.65
7
İNANLI OĞLU
9y a a
DİNÇERBEY
56.50
M.DOĞAN
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
3
34
0-65500
20
6
1.22.63
8
SELÇUKLUBEYİ
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
R.DOĞAN
EKREM DİLBER
A.GÜRGÖZE
1
69
4-8790-0
7
14
1.22.94
9
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
56.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
8
81
1450-02
7
15
1.23.35
10
UÇARKANAT
5y d a
DEHA
56.50
N.ALTIN
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
4
29
008897
20
13
1.24.02
11
ALTINLI KARTALI
4y a a
TOŞUR
52.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET NARÇİN
M.BALTA
5
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
60.50
R.DOĞAN
BAHRİ ÇİZİK
C.LAÇO
3
53
181344
20
17
1.16.20
2
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
İ.AKYAVUZAP
HASAN GÖRGÜN
M.KILINÇ
1
42
80-4975
55
11
1.15.68
3
BOLT GIRL
3y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
9
42
24-3062
20
15
1.13.77
4
FARA FERN
3y a d
CUVEE (USA)
55.00
MEH.TAŞKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
5
42
3-32243
36
17
1.16.70
5
LYUDMILA
3y a d
UTOPIA (JPN)
55.00
N.ALTIN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
2
42
6154-08
29
16
1.23.75
6
YILDIZHAN
3y d e
CUVEE (USA)
57.00
M.DOĞAN
CÜNEYT YILDIZHAN
M.BALTA
8
46
971211
7
20
1.28.87
7
İNANCA
3y d d
ZANJERO (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
7
26
266-797
7
14
1.16.55
8
KARA OĞLAN
3y k e
DEHA
50.00
H.ALTUNDAĞAP
CENGİZ DOĞAN
M.KEKLİK
4
24
7-56881
13
20
1.17.66
9
WHITE FACE
3y a d
HAKKAR
48.00
T.YILMAZAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
8
767589
13
9
1.18.22
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA SÖNMEZ
8y a a
KARAKEMAL
61.00
B.BEKTAŞAP
İHSAN ÇELİK
A.İŞIK
5
51
99850-5
7
6
2.18.31
2
YEŞİLTAŞ
7y a a
ATEŞTOPU
59.50
İ.ÇİZİKAP
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
9
50
580870
127
8
2.19.86
3
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
62.00
M.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
C.LAÇO
7
49
292883
7
15
2.16.61
4
OĞLUMEJDER
6y k a
GOBAKBEY
57.00
R.DOĞAN
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
11
39
711354
13
17
2.17.41
5
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
54.50
H.ALTUNKILIÇ
ÖMER KARAÇİZMELİ
C.LAÇO
3
34
80-0609
7
12
2.18.17
6
AKTEMUR
8y a a
ŞÖVALYE
53.50
M.A.AKTÜRK
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
4
32
239826
13
15
2.17.21
7
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
48.00
T.YILMAZAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
2
25
359561
13
20
2.18.02
8
DEDE ÖMER
7y a a
ÇAPKANCAŞ
50.00
İ.AKYAVUZAP
MUZAFFER YARDIMCI
M.BALTA
8
21
2-05777
55
12
2.18.88
9
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
50.00
H.DEMİRTAŞ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
1
19
196756
7
15
2.18.77
10
KUYUMCU
5y a a
ŞÖVALYE
50.00
H.ALTUNDAĞAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
6
11
060800
23
12
2.22.99
11
OYTUNTAY
8y k a
ARASLI
50.00
MEH.PARLAKAP
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
10
9
900050
7
10
2.18.62
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OSMANİYE ÇOCUĞU
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
63.00
D.KORKMAZ
CELAL KAYA
C.LAÇO
4
55
364932
19
15
2.09.22
2
RED ANGEL
6y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
62.00
M.IŞIK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
8
87
55-1563
7
17
2.10.96
3
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
60.00
M.CANPOLAT
MUSTAFA YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
3
36
008051
7
20
2.10.91
4
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
58.00
Ş.KAPUCU
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
51
1-51170
7
18
2.09.98
5
ATAŞTACUS
7y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
H.ALTUNDAĞ
MESUT TAŞ
M.BALTA
9
67
077670
114
14
2.14.65
6
SILVERADO
7y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
M.E.DOĞAN
BERDAN YERLİKAYA
M.KILINÇ
6
75
3756-60
55
11
2.11.14
7
YOLCU HAN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
57.00
İ.ÇİZİK
HALİL ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
1
55
34545-0
9
14
2.10.35
8
ZEMANİ
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
55.00
T.YILMAZ
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
7
54
3-26736
9
14
2.09.69
9
DEMİRKAPI
4y a a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
55.00
Ü.TAŞ
ARDA ÇETİNKAYA
M.KEKLİK
10
22
59890-9
68
10
10
ONTUĞ
5y d a
MOON KHAN
57.00
MEH.PARLAK
AHMET TADIK
M.KARALI
2
70
17-9090
121
15
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST ANOTHER JOHN (KY)
5y d a
53.50
GABRIEL LAGUNES
RIVERSIDE RACING COM
MITCH CHANDLER
1
65
573-492
26
0
2
EXTON (LA)
4y d a
53.50
SHAUN BRIDGMOHAN
ELITE THOROUGHBRED R
LEE THOMAS
2
75
233-611
43
0
3
STRUT THE RING (ON)
7y d g
54.50
JAMES GRAHAM
CHARLES GERSON
MATT SHIRER
3
86
14-1421
17
0
4
COOKIES ARE GOOD (KY)
5y d g
54.50
ADAM BESCHIZZA
CARL R. MOORE MANAGE
JOE SHARP
4
85
11-5213
17
0
5
BUSTER BROWN BOY (KY)
4y d g
53.50
ROGELIO MIRANDA
ALLEN, JEFF W., GOWA
WILLIAM GOWAN
5
65
761-151
26
0
6
FLASHY JEWEL (KY)
7y k g
53.50
COREY LANERIE
KENNEALLY, EDDIE AND
EDDIE KENNEALLY
6
66
59767-5
54
0
7
PEEKACHO (KY)
4y d g
50.00
VIRGINIA TORMEY
ANDREW RITTER
BRIAN MICHAEL
7
83
16-1512
17
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:39 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LET'S ROLL (KY)
4y d k
53.50
ALBIN JIMENEZ
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
6
71
45502-1
84
0
2
DYNABEE (KY)
4y k k
53.50
ADAM BESCHIZZA
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
1
91
3862-37
18
0
3
SAPPHIRE JUBILEE (KY)
5y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
REED, RICHARD S., QU
MICHAEL MAKER
2
85
9176-14
38
0
4
GENTLE RULER (KY)
4y d k
53.50
CHRIS LANDEROS
MORSCHES STABLE
IAN WILKES
3
85
33323-1
27
0
5
CURED BY KITTEN (KY)
4y a k
53.50
JOSE ORTIZ
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
4
91
217-56
18
0
6
VANILLA CAT (KY)
4y d k
53.50
JAMES GRAHAM
HARRIGAN, W. B. AND
WILLIAM HARRIGAN
5
84
744824-
127
0
7
LACUSTRE (GB)
4y d k
53.50
JOHN VELAZQUEZ
TRITON STABLE, COLEM
ROGER ATTFIELD
7
86
7241-9
18
0
8
APRIL FIFTEENTH (IL)
4y k k
53.50
JULIEN LEPAROUX
TEAM BLOCK
CHRIS BLOCK
8
80
7755-86
32
0
9
JOY OF TREASURE (KY)
4y a k
53.50
FLORENT GEROUX
HILL, JIM AND SUSAN
EDDIE KENNEALLY
9
82
9-345-17
54
0
10
ZENA RULES (FL)
6y d k
53.50
DECLAN CANNON
JAN MARTIN
BENTLEY COMBS
11
80
72-8223
20
0
11
TROPICAL WAVE (KY)
4y d k
53.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
HUMPHREY, JR., G. WA
GEORGE ARNOLD, II
10
83
7272-80
18
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS UNDERSTANDING (ON)
2y d d
53.50
ARIENNE COX
WAYNE RICE
WAYNE RICE
7
0
0
0
2
MS HEADLEY (FL)
2y d d
53.50
JOHN VELAZQUEZ
CHRISTINA JELM
WESLEY WARD
1
0
0
0
3
MAGIC CREDIT (KY)
2y d d
53.50
ANDRES ULLOA
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
2
0
0
0
4
MINNIEMOREPROMISES (KY)
2y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
HAT CREEK RACING
JOHN HANCOCK
3
0
0
0
5
THIRSTYAMERICANGAL (KY)
2y d d
53.50
DECLAN CANNON
PSSI RACING STABLE
CHASEY DEVILLE
4
0
0
0
6
SENORITA GUZMAN (KY)
2y d d
53.50
AGUSTIN GOMEZ
CG RACING LLC
CIRILO GOROSTIETA
5
0
0
0
7
YOUGOTANOTION (OK)
2y d d
53.50
COREY LANERIE
RANDY PATTERSON
CHASEY DEVILLE
6
0
0
0
8
TOPLESS (IA)
2y d d
53.50
FLORENT GEROUX
POINDEXTER THOROUGHB
STEVEN ASMUSSEN
8
0
0
0
9
SOOIE (KY)
2y a d
53.50
LUIS SAEZ
JOHN SULLIVAN
BEN COLEBROOK
9
0
0
0
10
CLONGIFFEN (KY)
2y d d
53.50
JAMES GRAHAM
JOHN ENNIS
JOHN ENNIS
10
61
6
19
0
11
ANNA'S FAST (KY)
2y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
BREEZE EASY, LLC
WESLEY WARD
11
0
0
0
12
TWILA MAE (KY)
2y d d
53.50
ARIENNE COX
WAYNE RICE
WAYNE RICE
12
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LYNDA D (KY)
3y d d
50.00
VIRGINIA TORMEY
BLAZING FOREST STABL
JAMES KELLEY
1
60
57
46
0
2
MAID IN THE MIST (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
AMERICAN EQUISTOCK A
BRENDAN WALSH
2
73
32-
127
0
3
BABY DRIVER (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
BRUCE LUNSFORD
BARBARA MINSHALL
3
0
0
0
4
PLATINUM PAYNTER (KY)
3y d d
54.50
ROBBY ALBARADO
ROGER LONG
MICHELLE NIHEI
4
84
7
74
0
5
STRIKINGLY LOVELY (ON)
3y a d
54.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
SAM-SON FARM
NEIL HOWARD
5
76
4
38
0
6
MISS ROMBAUER (KY)
3y a d
54.50
GABRIEL SAEZ
LAWRENCE, WILLIAM H.
JORGE ABREU
6
72
5-
127
0
7
TRICK OF THE TAIL (KY)
3y d d
54.50
COREY LANERIE
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP BAUER
7
79
95
32
0
8
ANGEL NUMBER (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
SIERRA FARM
IAN WILKES
8
74
0
25
0
9
MISS LEAH ANGEL (GB)
3y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
LINDA JUCKETTE
THOMAS MORLEY
9
72
88-24
32
0
10
MISS DIVINITY (KY)
3y d d
54.50
SOPHIE DOYLE
MIKE HEITZMANN
ERIC HEITZMANN
10
0
0
0
11
MISS HANNA JO (KY)
3y d d
54.50
FLORENT GEROUX
WISE RACING
RODOLPHE BRISSET
11
68
6-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARDIAC KITTEN (KY)
4y a g
55.50
JOHN VELAZQUEZ
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY WARD
1
73
1-52
33
0
2
FLAT OUT PRIZE (KY)
3y d e
52.50
CHRIS LANDEROS
WILLIAM ANDERSON II
TRACEY YOUNG
2
70
1-
127
0
3
MUG SHOT MAN (LA)
5y d g
55.50
SHAUN BRIDGMOHAN
ELITE THOROUGHBRED R
LEE THOMAS
3
74
252-223
47
0
4
PSYCHOANALYZE (KY)
4y d a
55.50
COREY LANERIE
FORT SPRINGS RACING
VICKIE FOLEY
4
74
1385-06-
127
0
5
BRITISH HUMOR (KY)
5y a g
55.50
JAMES GRAHAM
HILLCROFT FARM
BRENDAN WALSH
5
83
6-3923-0
19
0
6
JERRYS PRIDENJOY (KY)
3y d g
52.50
MIGUEL MENA
MIRACLE LOGISTICS IN
ERIC HEITZMANN
6
66
0263-14
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN MEDB (IRE)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
MADAKET STABLES LLC,
CHAD BROWN
1
72
220-
127
0
2
NORMA'S JOY (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
ROBERT EVANS
ROGER ATTFIELD
2
61
3-
127
0
3
SCAT MAGGIE (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
GREEN LANTERN STABLE
IAN WILKES
3
62
754-2
81
0
4
KEEPME IN THEGAME (KY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
ANDREW ROSEN
CLAUDE MCGAUGHEY III
4
0
0
0
5
SOPHIE ANTOINETTE (KY)
3y d d
54.50
FLORENT GEROUX
MICHAEL RYAN
RODOLPHE BRISSET
5
71
69-74
46
0
6
AMANDREA (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
ZAYAT STABLES, LLC
MICHAEL MAKER
6
84
63-334
46
0
7
PUFFER FISH (KY)
3y a d
54.50
ARIENNE COX
WAYNE RICE
WAYNE RICE
7
60
46-0
12
0
8
STAMP (KY)
3y d d
54.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
CLAIBORNE FARM AND D
BEN COLEBROOK
8
74
56-29
18
0
9
TOSCANA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
STONESTREET STABLES
BRENDAN WALSH
9
45
97
59
0
10
WOODFIN (KY)
3y d d
54.50
ALBIN JIMENEZ
ST. GEORGE FARM RACI
VICTORIA OLIVER
10
74
49-53
46
0
11
BEACH HOUSE (KY)
3y d d
54.50
DECLAN CANNON
DEBORAH MCCUTCHEN
ROBERT MCCUTCHEN
11
0
0
0
12
TEMPLE CITY TERROR (KY)
3y d d
54.50
ADAM BESCHIZZA
POCKET ACES RACING L
BRENDAN WALSH
12
82
443
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GALINDO (KY)
3y d e
52.50
GABRIEL SAEZ
SILVERTON HILL LLC
PAUL MCGEE
1
72
92323-3
95
0
2
PASSION PLAY (VA)
3y d e
52.50
COREY LANERIE
REILEY MCDONALD
DALLAS STEWART
2
78
32-27
65
0
3
HITCH (KY)
3y k e
52.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
CALUMET FARM
STEVEN ASMUSSEN
3
71
95
32
0
4
METHODICAL (KY)
3y d e
52.50
LUIS SAEZ
CHEYENNE STABLES LLC
BEN COLEBROOK
4
82
6
18
0
5
LET'S DIAL MINNIE (KY)
4y a g
55.50
JAMES GRAHAM
DREAMFIELDS, INC., B
CHARLES LOPRESTI
5
68
3-747
47
0
6
SANDVILLE (KY)
4y d g
55.50
JOEL ROSARIO
FRANKFORT PARK FARM
KENNETH MCPEEK
6
78
053-6-34
13
0
7
RED RIGHT HAND (KY)
4y a g
55.50
JOSE ORTIZ
NEWTOWN ANNER STUD
KELSEY DANNER
7
89
2424-
127
0
8
CAVARADOSSI (KY)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
ST. ELIAS STABLE, ME
NICHOLAS ZITO
8
81
425-4
26
0
24 Nisan 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:39 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 nisan 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 24 nisan 2019 at yarışı programı, 24 nisan 2019 tjk yarış programı, 24 nisan 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 24 nisan 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 24 nisan 2019 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 24 nisan 2019 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni