Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Will Rogers Down ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUE SHIPMAN (MD)
4y a g
56.50
LANE LUZZI
GERALD BROOKS
GERALD BROOKS
1
46
08-9744
46
0
2
THERUNAWAYROCKET (AR)
3y k g
53.50
CURTIS KIMES
KEENE THOROUGHBREDS
ANDY GLADD
2
47
66025
7
0
3
PRAY FOR JAKE (KY)
3y d g
53.50
KEN TOHILL
DAVIS, JOEY KEITH AN
ALEX HARTMAN
3
53
8743-
127
0
4
LETSPLAYAGAME (OK)
4y d g
56.50
OBED SANCHEZ
RICHARD NOFIRE
LUCIO ESPIRITU
4
1
850-00
7
0
5
TIMES FLYING BY (OK)
4y d g
56.50
BENNY LANDEROS
JUAN GOMEZ
JUAN GOMEZ
5
26
78-
127
0
6
AUTHORATIF (OK)
5y a g
56.50
JASON EADS
D. GIBSON
DAVID JAMES
6
15
70-8664-
127
0
7
FRESH ONE (CA)
3y d e
55.50
RY EIKLEBERRY
RICK TAPPE
GREGORY EIDSCHUN
7
55
3-322
55
0
8
SITUATENSHADY (AR)
4y d g
56.50
GUSTAVO HERRERA
WAYNE GEORGE
WAYNE GEORGE
8
22
6-
127
0
9
I DUB THEE (CA)
3y a g
53.50
SAMUEL BERMUDEZ
TIJUANA RACING STABL
JUAN SILVA
9
52
4-82938
15
0
10
RAINBOWS TREASURE (OK)
3y a g
53.50
ADRIAN RAMOS
CALDWELL, BILL AND C
BILL CALDWELL
10
8
70-70
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEETTALKNCANDYMAN (OK)
7y a g
56.50
OBED SANCHEZ
BIG SUGAR RACING LLC
TIMOTHY MARTIN
1
61
56231-5
22
0
2
IMA SOONERS FAN (OK)
5y a g
56.50
GUSTAVO HERRERA
EMPTY POCKETS STABLE
MARK BUEHRER
2
60
71737-7
36
0
3
IRISH CAPITAL (OK)
6y a g
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
GARY NULL
CARLOS PADILLA
3
55
57204-3
7
0
4
TACKSON (OK)
5y a g
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
CUBA LIBRE STABLES
MARK BUEHRER
4
66
1622-54
22
0
5
DARING ARTAX (OK)
9y d g
56.50
DAVID CABRERA
JAMES HELZER
JAMES HELZER
5
65
723551-
127
0
6
TOSEEKORNOT TOSEEK (OK)
5y d g
56.50
ALBERTO PUSAC
BIG SUGAR RACING LLC
TIMOTHY MARTIN
6
58
551457-
127
0
7
FLOODED (OK)
5y k g
56.50
BENNY LANDEROS
DAVIDSON, COLLEEN AN
M. DAVIDSON
7
62
7827-45
27
0
8
VISCOSITY (OK)
7y a g
56.50
JASON EADS
JESSE COMPTON
JESSE COMPTON
8
66
465-263
22
0
9
FEARLESS WILL (OK)
4y d g
56.50
RY EIKLEBERRY
WALL, DOUG AND SMITH
FRANCISCO BRAVO
9
70
60170-6
7
0
10
RACE THE MOON (OK)
6y k g
56.50
LORI BIEHLER
TROY CARTMILL
MICHAEL BIEHLER
10
70
3696-22
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILLY SPECIAL CATS (OK)
3y a g
53.50
DAVID CABRERA
GK RACING LLC
KARL BROBERG
1
56
43-4423
15
0
2
DRAMACIDE (OK)
3y d g
53.50
KEN TOHILL
BAY, DAVID AND TAMMI
H. ASHFORD, JR.
2
50
73-52
21
0
3
ROLLIN RIVER (OK)
3y d g
53.50
ALBERTO PUSAC
SCATTERED ACRES LLC
ANDY GLADD
3
50
43-5
15
0
4
CENTERGEE (OK)
3y a g
53.50
ALFREDO TRIANA JR.
CENTER HILLS FARM TH
SCOTT YOUNG
4
60
3
15
0
5
FINAL BURBANK (OK)
4y a g
56.50
GARRETT STEINBERG
CASTER, BETH AND CAS
BOYD CASTER
5
0
0
0
6
JOHNNY LONGBOAT (OK)
3y d g
53.50
ADRIAN RAMOS
HENRY THILMONY
JESSE OBERLANDER
6
45
084-766
34
0
7
WHAT THINKING (OK)
5y d g
56.50
JOSE MEDINA
DARRELL WILLIAMS
KENNETH NOLEN
7
49
2-43746
21
0
8
BUG ZAPPER (OK)
3y d g
55.50
RY EIKLEBERRY
GROSSMAN, MICHAEL AN
FRANCISCO BRAVO
8
65
4
21
0
9
NOVEMBER MIKE (OK)
3y a g
53.50
LANE LUZZI
DOYLE WILLIAMS
SCOTT YOUNG
9
57
5352-53
21
0
10
JUSTINS OMEN (OK)
4y a g
56.50
OBED SANCHEZ
COLLEEN DAVIDSON
M. DAVIDSON
10
50
703-232
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIX VISION (OK)
6y d g
56.50
RY EIKLEBERRY
BAR VH RANCH
VICTOR HANSON
1
64
342235-
127
0
2
N C C JACK (OK)
5y a g
56.50
BENNY LANDEROS
LIVERMORE FARMS LLC
J. WILLIAMS
2
64
89-231-5
15
0
3
POWERSHIFT (OK)
5y k g
56.50
JOSE MEDINA
ROBERT BROWN
KENNETH NOLEN
3
55
16469-8
15
0
4
MICKEY THE MOOCHER (OK)
5y a g
56.50
ALBERTO PUSAC
GEORGE BLATCHFORD
GEORGE BLATCHFORD
4
49
0700-12
29
0
5
PHELPS (OK)
5y d g
56.50
JUSTIN SHEPHERD
CIARA'S CAMP LLC
KARI CRADDOCK
5
55
68640-5
29
0
6
HANDSOME TRAVELER (OK)
5y d g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
BAY, DAVID AND TAMMI
SCOTT YOUNG
6
70
5-12360
15
0
7
ELIJAH ANET (OK)
4y k g
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
CIMARRON TTT FARMS L
SCOTT YOUNG
7
55
061-621
13
0
8
TALK GRUFF (OK)
6y d g
56.50
ANARDIS RODRIGUEZ
DAVIDSON, COLLEEN AN
M. DAVIDSON
8
60
26-3656
6
0
9
CRUISIN CUE (OK)
5y d g
56.50
ADRIAN RAMOS
JUDITH HEMPHILL
CARLOS PADILLA
9
63
44233-6
15
0
10
RAPID IMPULSE (OK)
4y a g
56.50
CURTIS KIMES
GAR OIL CORP.
JOE OFFOLTER
10
56
25131-9
29
0
11
COVINGTON QUALITY (OK)
6y d g
56.50
GARRETT STEINBERG
M. BALL
BOYD CASTER
11
67
34402-4
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD NOTE (OK)
4y d g
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
TYRONE GLEASON
TYRONE GLEASON
1
50
636-233
49
0
2
WEST COAST BROKER (KY)
4y a g
56.50
KEN TOHILL
BOYD CASTER
BOYD CASTER
2
51
0-53
21
0
3
BLACK MERLOT (OK)
3y d g
53.50
JOSE MEDINA
ED MELZER
J. WILLIAMS
3
47
7
15
0
4
SEVEN VISIONS (OK)
3y d g
53.50
OBED SANCHEZ
KEN GRAHAM
CARLOS PADILLA
4
37
73
21
0
5
HEZA SILVER HAZE (OK)
4y k g
56.50
BENNY LANDEROS
ADCO FARMS LLC
J. WILLIAMS
5
0
0
0
6
WHISKEY FACTOR (KY)
3y d g
54.50
TY KENNEDY
CHARLES GARVEY
ROBERTINO DIODORO
6
65
335-434
14
0
7
THIRST FOR QUALITY (KY)
3y d g
53.50
LANE LUZZI
GERALD BROOKS
GERALD BROOKS
7
50
4442-46
82
0
8
GONE DANCING (AR)
4y d g
56.50
CURTIS KIMES
KASSIE GLADD
ANDY GLADD
8
47
43-9674
14
0
9
FAR LEFT (OK)
3y d g
54.50
LINDEY WADE
DERBY, DELBERT AND F
JODY PRUITT
9
36
865
14
0
10
D C HERO (OK)
4y d g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
SHAW RACING STABLE,
KENNY SMITH
10
32
4-6
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUN BUDDA RUN (OK)
4y d g
56.50
JOSE MEDINA
DAVIS, GAYLA, WESTBE
STEVE DAVIS
1
7
9-099
14
0
2
NADO WILDER (OK)
5y d g
56.50
ALBERTO PUSAC
LUTHER ROLLEN
ROBERT PEARSON
2
0
080-
127
0
3
SOUL TEMPTATION (AR)
3y d g
53.50
CURTIS KIMES
I. P. C. STABLES LLC
TIM DIXON
3
37
58-68
45
0
4
TAGGART (OK)
3y d g
54.50
TRAVIS CUNNINGHAM
POGUE, WILLIAM ROBER
WILLIAM POGUE
4
41
4-55
21
0
5
BLAMEITONBECKETT (OK)
3y d g
54.50
GARRETT STEINBERG
HARMONY STABLE LLC
BOYD CASTER
5
0
0
0
6
TEST THE WATER (KY)
3y d g
55.50
RY EIKLEBERRY
TIJUANA RACING STABL
JUAN SILVA
6
33
49-95
64
0
7
TIGER TREATS (OK)
3y d g
53.50
OBED SANCHEZ
LUCIO ESPIRITU
LUCIO ESPIRITU
7
13
79
14
0
8
DUDE (CO)
3y d g
53.50
ALFREDO TRIANA JR.
J. BAMFORD
TYRONE GLEASON
8
32
45-
127
0
9
IN THE NIC OF TIME (OK)
4y d g
56.50
JASON EADS
BIG SUGAR RACING LLC
TIMOTHY MARTIN
9
24
22587-8
14
0
10
TWIST BACK CREEK (AR)
4y k g
56.50
GUSTAVO HERRERA
ERNIE WITT
JAMES HALE
10
28
65
21
0
11
SHAWN AGAIN (OK)
6y a g
56.50
DAVID CABRERA
JUAN GALLEGOS
JAMES HELZER
11
33
0-99235
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NORA'S LEGACY (MN)
3y d d
55.50
RY EIKLEBERRY
BRAVO, LORI L. AND S
FRANCISCO BRAVO
1
0
0
0
2
STAR PRADO (LA)
3y k d
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
CRAIG DRAGO
KENNETH NOLEN
2
43
04-0355
14
0
3
R LUKKI SONG (KY)
3y d d
54.50
TY KENNEDY
DARE TO DREAM STABLE
CHRISTOPHER DAVIS
3
0
0
0
4
MISS TYRO (OK)
4y k k
56.50
OBED SANCHEZ
JEFF WYRICK
JOSE IBARRA
4
11
5
20
0
5
HALLIES DREAM (OK)
3y d d
53.50
DAVID CABRERA
JAMES HELZER
JAMES HELZER
5
56
422
14
0
6
CHEROKEE DARLING (OK)
3y a d
54.50
GARRETT STEINBERG
HARMONY STABLE LLC
BOYD CASTER
6
0
0
0
7
MIGHTY VISION (OK)
3y a d
53.50
ALFREDO TRIANA JR.
7 CEDARS FARM LLC
SCOTT YOUNG
7
61
3
20
0
8
JULIARD HONOR (OK)
3y d d
56.00
JUSTIN SHEPHERD
CRAIN, KIRBY J. AND
SCOTT YOUNG
8
0
0
0
9
DAKAMO ROSE (OK)
3y a d
53.50
JOSE MEDINA
J. SMALL
KENNETH NOLEN
9
59
43
28
0
10
FLAT QUICK (CA)
3y d d
53.50
CURTIS KIMES
PREISS, DANIEL, CROS
SCOTT CORDERMAN
10
42
9
45
0
11
ZIPPORAH (CO)
3y d d
54.50
LINDEY WADE
MARK ANDERSON
JODY PRUITT
11
0
0
0
12
YAK ATTACK (OK)
4y d k
56.50
LEANDRO GONCALVES
COY CONLEY
SPENCER LEDDY
12
55
24-
127
0
28 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Will Rogers Down ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Will Rogers Down ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 will rogers down abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 nisan 2020 salı at yarışı bülteni, 28 nisan 2020 at yarışı programı, 28 nisan 2020 tjk yarış programı, 28 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, will rogers down abd at yarışı bülteni, 28 nisan 2020 will rogers down abd at yarışı bülteni, günün will rogers down abd at yarışı bülteni, bugün will rogers down abd at yarışı bülteni