Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞ BELA
3y d e
SİLSÜPÜR
53.00
ÇETİN TAŞAP
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
8
0
9
30
19
2
BOZKURTHAN
3y d g
PRESSING (IRE)
54.00
C.TEPEAP
BİHTERCAN ATAÇ
MES.KURT
1
13
00080
24
15
3
BURULHAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
G.YILDIZ
İBRAHİM SÜMER
B.TANRIKULU
10
44
283422
14
19
1.30.54
4
CAPE TOWN
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
58.00
S.ÖZEN
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
9
39
5-72
28
17
1.34.04
5
ÇÖLRÜZGARI
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
H.ÇİZİK
FERMAN KORKMAZ
At Sahibi
2
32
765388
10
5
1.31.33
6
GREEN BOY
3y d e
PERFECT STORM
58.00
A.CAN İŞLEYEN
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
7
14
90-000
28
15
7
YILDIZHAN AĞA
3y a e
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
A.AKBULUT
4
42
3662
127
16
1.31.99
8
CEYLİN HATUN
3y d d
RAJSAMAN (FR)
56.00
N.AVCİ
EMİR HASAN YILMAZ
B.TANRIKULU
11
39
4-34257
50
15
1.31.47
9
FIRTINA ŞİMŞEK
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
Y.AKTAŞ
EŞREF AKDUMAN
SEB.TOPAL
5
35
566520
4
14
1.30.12
10
GÜNTÜLÜ
3y d d
ABHAZYALI
56.00
M.S.BADIŞOĞLU
MEHMET YÜKSEL
H.E.UYSAL
6
13
969
70
17
1.33.64
11
PERA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
52.00
B.ULUKANAP
BARIŞ ERDUMAN
A.F.BÜYÜKKESKİN
3
34
84003
10
15
1.29.44
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REŞİTBEY
4y k a
GOBAKBEY
60.00
İ.DİNAR
İSMET ALTIN
M.BAYRAKTAR
12
59
713253
22
16
1.23.12
2
GAZANFER
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
55.50
A.OKAN PAZARAP
AHMET TUNCER
Y.KARAKÜÇÜK
6
58
535900
4
14
1.23.04
3
UÇANBİLGİN
4y k a
BİLGİN
56.00
D.AYDOĞANAP
MEVLÜT TANİYİT
C.ÇİÇEK
7
59
5-24142
7
18
1.21.39
4
EMİRSOY
4y k a
KOBRA
56.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ERCAN EMRE
S.ÇITAK
9
51
443765
20
11
1.22.24
5
MİRACIM
4y a a
AYABAKAN
55.50
K.TOKAÇOĞLU
M.ENGİN SEZEN
S.ÇİFTÇİ
5
50
4-87316
35
19
1.23.74
6
TEKMUTLU
4y a a
MAGRİP
55.00
Y.AKTAŞ
ZEKİ KARATAŞ
R.COŞKUN
11
49
351773
8
17
1.23.06
7
SON SÜRAT
4y a k
YALAZ
53.00
DOĞUKAN SAVAP
BEDİR ARSLAN
E.KAÇAĞAN
10
48
8-07213
14
19
1.23.09
8
ÇARİM
4y k a
BİLGİN
54.00
T.YILDIZ
MURAT AKKILIÇ
MUR.AKKILIÇ
15
47
516
13
19
1.26.60
9
GÜMÜŞKUŞAK
4y a a
ÖZDURAN
52.50
H.ÇİZİK
İSMET TURAN
Y.KARAKÜÇÜK
2
44
158735
15
15
1.23.63
10
DEMİRKURT
4y k a
AĞA KARACA
51.50
A.ASLAN
MEHMET ALTIN
E.KAÇAĞAN
8
42
21-8657
28
16
1.25.24
11
SÜREYYA HANIM
4y a k
BİLGİN
50.00
F.HİMAP
ÇAVUŞ DURAN
H.E.UYSAL
13
38
9-98426
27
12
12
DELİEFE
4y a a
ÖZHABER
48.00
M.K.CEYLANAP
HALİL HATİPOĞLU
B.ALP
3
31
971003
127
17
1.28.85
13
SERTESER KAYA
4y k a
SERTESER
50.00
M.GÖMEÇAP
FATİH KOCAMAN
SEN.ŞEN
1
30
99-0889
42
12
1.24.01
14
DOĞANHİSAR
4y a a
SABURAY
50.00
C.TEPEAP
CEMİL TANER
F.ARICI
14
25
46-70
16
16
1.26.24
15
SİPSE
4y a k
TOŞUR
50.00
S.TIRPAN
ALİ CAN YAMANER
At Sahibi
4
15
07869
6
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN STEEL
3y d e
WHOS NEXT
57.00
U.BARLIKAP
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
N.GENÇER
8
70
214218
20
19
1.13.99
2
SANTA RUA
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
T.YILDIZ
NECDET ÖZBEK
R.COŞKUN
3
68
1-54112
8
19
1.12.64
3
TÜRKŞAD
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
D.AYDOĞANAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
1
45
422031
28
20
1.15.26
4
MANDELINO
3y d e
YONAGUSKA (USA)
51.00
F.HİMAP
FİLİZ DEMİRBİLEK
T.ÇEKİCİ
6
47
551144
13
18
1.15.74
5
SAVUR YILDIZI
3y a e
AFTER MARKET (USA)
53.00
DOĞUKAN SAVAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
N.SAV
4
44
414462
14
16
1.15.75
6
RASİM KAPTAN
3y d e
PARGALI
55.00
D.KILIÇ
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
2
46
562443
14
17
1.14.84
7
ÖNEMLİ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.S.BADIŞOĞLU
A.HAŞİM AGAR
A.E.BAŞ
7
61
952-554
67
13
1.15.44
8
SÜPHAN
3y a e
BORS
54.00
GÖKH.GÖKÇE
İLHAN GÜÇLÜ
H.ARAN
5
81
262735
127
15
1.14.61
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAREYN
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
S.ÖZEN
M.HAKAN ÖZÇOLAK
SAB.ARSLAN
1
15
06068
15
15
1.30.75
2
ERKAN ABİ
3y k e
COUNTRY REEL (USA)
55.00
DOĞUKAN SAVAP
SÜLEYMAN ASLAN
H.E.UYSAL
3
32
8-87436
28
11
1.31.40
3
HOLA CHICAS
3y d e
CUVEE (USA)
54.00
D.AYDOĞANAP
SERKAN ÖZGÜR
M.AYDINALP
9
0
0
20
4
KIZIL KARTAL
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ZÜLKEFİL BAHTİYAR
A.ÖMEROĞLU
10
31
663648
28
13
1.31.58
5
NEW EPOCH
3y a e
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
58.00
A.ASLAN
NURİ HADİOĞLU
O.SEZİK
8
24
85-6
14
17
6
ROYAL BOSPORUS
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.AVCİ
İBRAHİM AÇIKSÖZ
A.R.YILDIZ
5
0
0
20
7
STORM HORSE
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
T.YILDIZ
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
4
0
0
20
8
BLUE LOVE
3y d d
SPORTS HERO (USA)
51.00
M.GÖMEÇAP
SADIK BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
6
13
97758-5
7
14
1.32.20
9
DELAMORTA
3y d d
KANEKO
56.00
M.S.BADIŞOĞLU
OKAN KOÇHİSARLI
SEN.ŞEN
11
24
60-6098
70
11
1.39.97
10
LASSIE
3y k d
CLODOVIL (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
ALP Ş. EVCİMEN
L.M.ARMUTÇU
2
34
3-74
11
17
11
OVER ALL
3y d d
KANEKO
52.00
A.C.DAĞDEVİRENAP
ERKUL ÖCAL
M.AYDINALP
7
34
340
17
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VELİAHT
5y d a
PERFECT STORM
55.50
B.AKÇAYAP
ARİF TÜRKSEVEN
B.ŞİMŞEK
13
89
173926
25
15
1.33.17
2
RÜZGAR GOLD
5y d a
YONAGUSKA (USA)
58.50
N.AVCİ
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
7
96
323456
50
15
1.31.23
3
BLACK ADLER
4y d a
GOLDAT (GB)
53.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
2
66
107502
7
15
1.34.01
4
CLARK KENT
7y d a
FLYING BOY (IRE)
55.50
M.GÜNDÜZELİ
BARIŞ GÖKTÜRK
BEK.YILDIRIM
8
103
334-413
21
19
1.32.19
5
JUNIOR ZAPPA
4y a a
ROYAL ABJAR (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
1
81
1-54232
15
18
1.36.40
6
CAPTAIN PITT
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
Y.AKTAŞ
İBRAHİM ALTUNBAŞ
L.M.ARMUTÇU
12
101
315-202
9
18
1.32.28
7
CORITIBA
8y d a
ELNADIM (USA)
52.00
F.KABADAYIAP
MUSA DEMİRSEL
T.ÇEKİCİ
5
102
422214
127
19
1.40.04
8
DARK BOY
9y d g
ELUSIVE CITY (USA)
54.50
U.BARLIKAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
10
95
424374
14
16
1.32.86
9
KING BURAK
5y a a
PAN RIVER
54.50
S.ÖZEN
ÖZGÜR AYDIN
L.M.ARMUTÇU
6
44
15-3797
21
15
1.32.87
10
OCIUS
6y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.50
G.YILDIZ
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
9
104
3-2-3382
8
16
11
BALYECİ SALİH
4y d a
PERFECTO
55.00
M.S.BADIŞOĞLU
HALUK CANÇEKER
O.GÜNDÜZ
11
82
2-07266
7
15
1.32.59
12
BAY TUTU
4y d a
KING ALEX
49.00
K.SARIAP
M.TEVFİK DEVRİMCİ
İ.KARADAĞ
3
24
650000
127
9
13
BAVU BIRA
4y d a
THREE VALLEYS (USA)
55.00
Ö.AHLAT
M.ADNAN AYDINOĞLU
S.ÇİFTÇİ
4
22
99700-8
28
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZİRVE TAY
5y k a
PİR KARACA
58.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
MEHMET BAĞIŞ
B.TANRIKULU
13
84
317061
9
20
2.42.71
2
İRFAN
6y a a
MURATAĞA
56.50
A.OKAN PAZARAP
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
12
79
37-6395
19
14
2.22.65
3
KRALINADAMI
5y k a
AĞA KARACA
56.00
U.BARLIKAP
ALİ KAYA
A.ATAŞ
7
78
753044
12
13
2.22.74
4
KAVZAN
6y k a
SÜRMELİCAN
54.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
1
76
723511
127
20
2.24.19
5
ZAMAN YOLCUSU
7y a a
ÖZGÜNHAN
55.50
M.ÇİÇEK
EYÜP ERDEMİR
A.AKBULUT
6
69
506185
11
10
2.24.37
6
YEDİKARANFİL
7y a a
KARA YAĞIZ
54.00
M.TURAN
ÜNAL KAVÇİN
M.BAYDAN
9
66
1088-96
11
15
2.23.23
7
TUTARLI
4y a a
ALTAHA
50.50
D.AYDOĞANAP
MEVLÜT TANİYİT
C.ÇİÇEK
11
64
221713
7
19
2.27.71
8
SULTANBATUR
5y a a
HABERBATUR
50.00
K.SARIAP
SUNGUR SOYDAM
H.E.UYSAL
14
60
908707
21
10
2.24.97
9
SAĞNAKHAN
8y k a
SAĞANAK
50.50
G.YILDIZ
İ.HALİL ÜNLÜ
H.E.UYSAL
8
59
367094
21
8
2.24.59
10
ÖZGÜRÜNOĞLU
8y a a
ÖZGÜRBEY
50.00
Y.AKTAŞ
EROL ŞİRİN
E.KAÇAĞAN
2
56
280003
11
8
2.23.74
11
BABA İLHAMİ
7y k a
GOBAKBEY
50.00
C.TEPEAP
SADIK BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
3
52
13-9760
7
15
2.24.73
12
DELİJET
9y k a
SANCAKBEYİ
50.00
DOĞUKAN SAVAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
4
50
600286
7
9
2.23.40
13
CUKKA
5y a a
HABERBATUR
50.00
S.TIRPAN
CENGİZ AKÇA
N.YILDIRIM
10
45
407001
11
20
2.23.68
14
FEHİMAN
6y a a
GÜNTAY
50.00
N.AVCİ
DALYAN PAMUKCİ
O.GÜNDÜZ
5
45
7-09052
11
14
2.23.86
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇERMİ KHAN
5y a a
YİĞİT
55.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
UMUT PAMUKCİ
O.GÜNDÜZ
11
89
119843
25
16
1.34.26
2
FENERLİCAN
8y a a
YALAZ
55.50
U.BARLIKAP
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
12
105
724643
19
16
1.34.19
3
FORDTA TEK
8y d a
ODİNHAN
55.50
M.B.SAKALLILARAP
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
5
101
221665
25
17
1.34.98
4
NASUHOĞLU
6y k a
ALTAHA
55.50
D.AYDOĞANAP
EYLEM TANİYİT
C.ÇİÇEK
7
105
343212
25
19
1.34.64
5
SELDANINOĞLU
7y k a
ARASLI
59.50
M.ÇİÇEK
TARKAN H. ONAR
M.ÖZGÜL
9
101
312457
27
16
1.35.29
6
BURKAL
10y k a
KARAKEMAL
56.50
M.GÜNDÜZELİ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
6
117
3112-13
12
19
1.34.57
7
EMBİR HAN
9y k a
EMAEL (PL)
56.50
T.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
3
115
2-37331
15
20
1.34.31
8
BAŞKAYNAK
7y k a
TAMERİNOĞLU
55.50
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
4
103
427522
14
19
1.35.34
9
GÜLENYÜZ
5y k g
TURBO
55.50
GÖK.BEKTAŞ
MEHMET ÇELİK
A.ALÇİÇEK
1
87
6-88588
25
12
1.36.57
10
OĞLUM BURAK
5y k a
TURBO
55.50
S.ÖZEN
H.CAN ÇIKMAZ
Y.TUNCAY
10
107
0-99334
12
14
1.37.31
11
OĞLUM EGE
6y k a
RİKARDO
55.50
M.S.BADIŞOĞLU
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
8
108
565650
11
12
1.36.63
12
TOROSDAĞI
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
GÖKH.GÖKÇE
METE ÇELİK
B.TANRIKULU
2
102
512-536
6
16
1.36.71
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK ZEMME
3y d e
AGRESIVO (USA)
55.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
AHMED S. TATLISES
S.ÇİFTÇİ
3
22
7-90460
13
14
2
CESİHAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
H.ÇİZİK
ERTUĞRUL İLHAN
ŞÜK. ÇELİK
6
38
435447
13
15
3
ÇİKOK DOĞAÇBEY
3y a e
INVASION (IRE)
53.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
1
27
856770
13
9
1.31.38
4
FRANKENSTEIN
3y d e
REY DE CAFE (USA)
53.00
ÇETİN TAŞAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
9
22
4-770
4
16
5
LAZ DAYI
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
53.00
Y.E.YÜKSELAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
8
0
0
20
6
SWEET VOICE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
55.00
DOĞUKAN SAVAP
AHMED S. TATLISES
S.ÇİFTÇİ
7
0
0
13
19
7
WEMBLEY RÜZGARI
3y a e
KANEKO
53.00
M.K.CEYLANAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
N.SAV
5
35
330490
4
13
1.32.25
8
ALEV ALEV
3y d d
DR FONG (USA)
52.00
D.AYDOĞANAP
SABAHATTİN DOĞAN
H.E.UYSAL
4
32
4407
127
16
9
HEARTBREAKER İRİS
3y d d
SCARFACE
56.00
S.ÖZEN
DİLEK ÖKTEN
SAB.ARSLAN
2
0
69
127
18
10
MAY
3y d d
MENDIP (USA)
52.00
A.C.DAĞDEVİRENAP
SİNAN YANMAZ
S.YANMAZ
12
38
620925
28
16
1.32.41
11
SELİNCAN
3y d d
BOSPORUS (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
H.TURGUT ALAKUŞ
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
10
38
857342
11
12
12
SEMİHA HANIM
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
GÖK.BEKTAŞ
SAMİ PEDÜK
F.ARICI
11
0
06
24
18
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERO ADMIRAL
6y d a
BOSPORUS (IRE)
59.00
A.OKAN PAZARAP
YÜKSEL CELİM
MURAT ÇAM
4
63
345260
15
14
1.54.43
2
İLKERBEYLİ
4y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
57.50
A.C.DAĞDEVİRENAP
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
14
62
54-9498
43
11
1.57.16
3
GÜRMAN AĞA
5y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ŞÜKRİYE DEMİRKOL
H.E.UYSAL
8
58
2242-50
11
16
1.56.92
4
ROYAL KHAN
4y a a
ROYAL ABJAR (USA)
55.50
D.AYDOĞANAP
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
11
58
805023
14
14
2.01.55
5
SERBEYHAN
5y a a
OCEAN CREST (USA)
55.50
İ.BAGUÇAP
MEHMET SIDDIK OKAN
L.M.ARMUTÇU
7
58
192500
21
15
1.56.72
6
APACHE KHAN
4y d a
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
52.50
F.HİMAP
İSA FİDANAĞAÇ
N.SAV
6
54
12-0080
7
15
7
YEŞİLLİ BEY
6y d a
SEA HERO (USA)
55.00
M.B.SAKALLILARAP
SERMİN ACAR
S.S.GÖRGÜ
13
55
785337
28
9
2.00.11
8
ÖZDEMİR
5y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
57.50
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET AVCI
B.ŞİMŞEK
12
52
241342
17
17
1.57.66
9
ALHUN
4y a a
FAIRSON
55.50
M.ÇİÇEK
ERMAN ÇIKILLI
N.SAV
3
50
7-93523
21
14
1.57.55
10
BURGUNDY BLUE
4y d a
BOSPORUS (IRE)
52.50
DOĞUKAN SAVAP
SUNGUR SOYDAM
H.E.UYSAL
15
50
809840
21
2
1.56.52
11
SLEVEN
6y d k
BOSPORUS (IRE)
54.00
GÖK.BEKTAŞ
ARİF TÜRKSEVEN
E.KAÇAĞAN
10
45
512868
35
16
1.56.15
12
WARM BLOODED
4y d a
SCARFACE
52.00
N.AVCİ
TARKAN ÇITAKOĞLU
SER.GÖKÇE
5
43
7-21536
8
17
1.57.92
13
MAKARACI ÇOCUK
4y d a
SRI PEKAN (USA)
51.50
A.ASLAN
GÜRKAL ULUDAĞ
İ.ESER
2
42
14-6498
9
15
14
ADALSON
4y d a
SCARFACE
50.50
A.CAN İŞLEYEN
MEHMET SIDDIK OKAN
L.M.ARMUTÇU
9
40
076926
14
9
1.57.46
15
MEGAS
8y d g
MOUNTAIN CAT (USA)
51.50
D.KILIÇ
SİNAN YANMAZ
F.ARICI
16
40
470707
14
8
1.57.76
16
KONIGIN
5y d k
SCARFACE
48.00
M.K.CEYLANAP
ÜMİT BEYAZITLI
S.ÇİFTÇİ
1
37
707976
10
12
1.57.24
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ITS THE ONLY WAY (IRE)
2y d e
60.50
T MARQUAND
RUXLEY HOLDİNGS AND
R HANNON
3
0
1
7
0
2
SWAN STREET
2y a e
58.00
O MURPHY
PARK HOUSE PARTNERSH
A BALDİNG
10
0
0
0
3
KYAT KHAN (FR)
2y d e
57.50
HOLLİE DOYLE
HAMBRO, OPEL, AND D
H DUNLOP
4
0
0
0
4
EYE OF THE WATER (IRE)
2y d e
57.00
J FAHY
MR MALCOLM E WRİGHT
R HARRİS
7
0
0
0
5
WOLF HUNTER (IRE)
2y a e
57.00
P DOBBS
MR JABER ABDULLAH
R HUGHES
6
0
7
32
0
6
WOLSTONBURY (IRE)
2y d e
57.00
L KENİRY
MR R GANDER MR P R
S KİRK
5
0
9
11
0
7
BRELADES BAY (IRE)
2y a d
56.00
K SHOEMARK
MR A C ELLİOTT
M BELL
2
0
0
0
8
DOLLY DUPREE
2y d d
55.50
W CARSON
MR K SNELL
P D'ARCY
8
0
0
0
9
RAJY
2y d d
55.50
JOSEPHİNE GORDON
NİCK BRADLEY RACİNG3
TOM CLOVER
9
0
0
0
10
UM SHAMA (IRE)
2y a d
54.50
S W KELLY
MR JABER ABDULLAH
R HUGHES
1
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHYNNA
2y a d
57.50
C BİSHOP
MR M CHANNON
M CHANNON
10
0
5
13
0
2
DELAGATE THE LADY
2y d d
57.50
K FOX
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
9
0
0
0
3
FREE LOVE
2y d d
57.50
JOSEPHİNE GORDON
THE NORTH SOUTH SYND
TOM CLOVER
8
0
0
0
4
IMPROVISING (IRE)
2y a d
57.50
S W KELLY
CHRİS MCHALE AND NİC
R HUGHES
7
0
0
0
5
KODINAR
2y d d
57.50
JAMES DOYLE
MR ABDULLA AL KHALIF
W HAGGAS
3
0
4
12
0
6
LAURA KENNY (IRE)
2y d d
57.50
T MARQUAND
VELOCİTY RACİNG
H DUNLOP
2
0
0
0
7
MY EXCELSA (IRE)
2y d d
57.50
FRAN BERRY
MR A BOYD ROCHFORT
G SCOTT
4
0
0
0
8
NANANITA (IRE)
2y d d
57.50
L MORRIS
S A MARES
D LOUGHNANE
6
0
0
0
9
ON THE STAGE
2y d d
57.50
L KENİRY
LORDSHİP STUD
ED WALKER
1
0
0
0
10
THEGREYVTRAIN
2y d d
57.50
J FAHY
RİDGE HOUSE STABLES
R HARRİS
5
0
69
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIOLA PARK
4y d a
63.50
T CLARK
JOHN MARGARET HATH
R HARRİS
2
59
22-7148
20
0
2
MASQUERADE BLING (IRE)
4y d k
63.00
A KİRBY
MR C E WEARE
N MULHOLLAND
5
58
42-4454
27
0
3
FORTUNE AND GLORY (USA)
5y d a
63.00
O MURPHY
MR RİCHARD J GURR
J TUİTE
10
58
582-3
111
0
4
ARCTIC FLOWER (IRE)
5y k k
62.50
JORDAN UYS
MR MRS K FİNCH
J BRİDGER
8
57
11609-7
13
0
5
FREDDY WITH A Y (IRE)
8y d a
62.50
K FOX
MR ANDY TAYLOR
J R JENKİNS
9
56
815-683
25
0
6
LIGHT FROM MARS
13y k a
62.50
D PROBERT
RİDGE HOUSE STABLES
R HARRİS
3
56
5-64705
29
0
7
DEAR BRUIN (IRE)
6y d k
61.50
W CARSON
R TUDOR HOLDİNGS LİM
DAVİD DRİNKWATER
4
54
788658
18
0
8
HAABIS (USA)
5y d a
59.00
J HAYNES
WWW SELECT-RACİNG-CL
P CHAMİNGS
14
49
0-78930-
127
0
9
PRINCESS WAY (IRE)
4y k k
59.00
RHİAİN INGRAM
MİSS KAREN GEORGE
MİSS K GEORGE
1
49
004638
49
0
10
DELAHAY
4y d k
57.50
C BİSHOP
THE DREAMERS
M BLANSHARD
13
46
5-55689-
127
0
11
SUMMER THUNDER (USA)
3y d d
57.50
L MORRİS
MRS FİTRİ HAY
P COLE
11
58
960-233
89
0
12
NOREENA
4y d k
57.50
S W KELLY
MR K SNELL
P D'ARCY
6
43
9-757-80
67
0
13
PEGGIE SUE
3y d d
57.00
J QUINN
WEST RACING PARTNERS
ADAM WEST
12
56
70073-
127
0
14
FREE TALKIN
3y d d
53.00
JOSEPHİNE GORDON
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
7
48
656-546
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JALLOTA
7y d a
61.50
JAMES DOYLE
MRS FİTRİ HAY
C HİLLS
3
110
453124-
127
0
2
AROD (IRE)
7y d k
58.00
O MURPHY
QATAR RACING LIMITED
D M SIMCOCK
5
108
002005-
127
0
3
CHESSMAN (IRE)
4y d a
58.00
E GREATREX
TREASURE TROVE PARTN
ARCHİE WATSON
2
97
1-227-
127
0
4
MAGILLEN (IRE)
4y a a
58.00
C SHEPHERD
JULİE MARTİN, DAVİD
C HİLLS
1
0
20-
127
0
5
POET'S VANITY
4y d k
56.00
D PROBERT
MRS M E WATES
A BALDİNG
4
100
11-3748-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAINES
7y a a
62.00
W COX
BOW RİVER RACİNG
A BALDİNG
3
93
695-237
32
0
2
GRACELAND (FR)
6y k k
60.50
L STEWARD
THE CHRİSELLİAM PART
M BELL
9
90
23928-0
31
0
3
AMAZING RED (IRE)
5y d a
60.00
JAMES DOYLE
THE HON R J ARCULLİ
E DUNLOP
4
89
1924-36
32
0
4
REGICIDE (IRE)
5y d a
59.50
O MURPHY
CHRİS VAN HOORN RACİ
J FANSHAWE
10
88
685-155
20
0
5
JACOB CATS
9y d a
58.50
J WATSON
CANISBAY BLOODSTOCK
W KNIGHT
8
86
0336-76
20
0
6
CHOCOLATE BOX (IRE)
4y d a
57.50
L MORRİS
RACİNG FACADES SYNDİ
D LOUGHNANE
6
85
52153-1
47
0
7
GAVLAR
7y d a
57.50
C SHEPHERD
CANISBAY BLOODSTOCK
W KNIGHT
2
83
6535-34
13
0
8
ARTY CAMPBELL (IRE)
8y d a
57.50
D PROBERT
MR ALEX JAMES MR B
B J LLEWELLYN
12
83
4-33519-
127
0
9
ZAKATAL
12y k a
56.50
L EDMUNDS
DAVİD FURMAN JOHN
R M WHİTAKER
1
81
26155-8
17
0
10
KING CALYPSO
7y a a
55.50
FRAN BERRY
PEARLYGEMS
D COAKLEY
11
79
125356-
127
0
11
STEAMING (IRE)
4y a a
54.00
H BENTLEY
GC HARTİGAN, ADG OLD
R BECKETT
7
77
243517-
127
0
12
MAMBO DANCER
4y d a
53.50
F NORTON
KİNGSLEY PARK 9
M JOHNSTON
5
76
312346
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CWYNAR
3y d d
61.50
S W KELLY
MR NİGEL MORRİS
R HUGHES
8
72
0420-
127
0
2
BALLETOMANE
3y d e
61.50
T MARQUAND
CHİNA HORSE CLUB INT
R HANNON
3
72
4723-
127
0
3
SWEET SYMPHONY
3y a d
61.00
G MALUNE
MR C J MURFİTT PAR
M BOTTİ
1
71
5-23233
27
0
4
VERSTAPPEN (IRE)
3y a e
61.00
A KİRBY
M M STABLES
M BOTTİ
7
71
744-520
17
0
5
DOLLY MIXTURE (FR)
3y d d
60.50
DAYVERSON DE BARROS
EYEHORN RACİNG
J BEST
5
70
44324
46
0
6
BREXITMEANSBREXIT
3y d d
60.50
HOLLİE DOYLE
MR M STEWKESBURY
R HANNON
4
70
065-
127
0
7
ZABALETASWANSONG (GER)
3y d e
60.00
P DOBBS
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
11
69
457255-
122
0
8
COULDN'T COULD SHE
3y d d
59.50
J QUİNN
ROSS DEACON PARTNE
ADAM WEST
2
68
361-459
15
0
9
EL BORRACHO (IRE)
3y a e
59.00
O MURPHY
MR ROBERT MOSS
S DOW
6
67
5140-36
87
0
10
ARIGATO
3y d e
56.50
JOSEPHİNE GORDON
MS E L BANKS
W JARVİS
10
61
0783-
127
0
11
LADY OF PETRA
3y d d
56.00
C BİSHOP
WOOD STREET SYNDİCAT
EVE J-HOUGHTON
9
60
3050-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELICATE KISS
4y d k
63.50
W CARSON
DBD PARTNERSHİP
J BRİDGER
11
65
094-
127
0
2
CHETAN
6y d a
63.50
C BİSHOP
ROGER VAL MİLES, T
C WALLİS
6
65
7-85424
18
0
3
TEE IT UP TOMMO (IRE)
9y k a
63.50
W COX
MR D STEELE
D STEELE
7
65
4870-87
24
0
4
SETTLE PETAL
4y d k
62.50
P BRADLEY
MR I W HARFİTT
P PHELAN
2
63
996-521
20
0
5
MALT TEASER (FR)
4y a a
62.00
DAYVERSON DE BARROS
MS C HART CURTİS
J BEST
9
61
724-277
13
0
6
CONNEMERA QUEEN
5y a k
61.50
A KİRBY
MR J BUTLER
J BUTLER
4
60
247-785
20
0
7
ALMANACK
8y d a
58.00
H CROUCH
M I PATTİNSON RACİNG
MARK PATTİNSON
10
53
388-894
52
0
8
CROSS SWORDS
3y d e
57.50
L MORRİS
MR SAEED MANANA
J TATE
3
65
6445
25
0
9
LIVING LEADER
9y d a
57.50
JONATHAN FİSHER
GRACE HARRİS RACİNG
GRACE HARRİS
13
52
2-27928
45
0
10
DESERT TRIP (FR)
3y d e
57.50
K SHOEMARK
MR MİCHAEL H WATT
D MENUİSİER
8
65
89-4
25
0
11
DUKES MEADOW
7y d a
57.50
RHİAİN INGRAM
THE STARGAZERS
R INGRAM
14
51
26-9157
52
0
12
VODKA PIGEON
3y a d
56.00
J QUİNN
MR JOHN MORTON
ADAM WEST
12
61
83-7398
38
0
13
DARK FREEDOM (IRE)
3y d e
56.00
C SHEPHERD
MR CHİ UN FRED MA
C HİLLS
5
61
0-03235
49
0
14
LITTLE AUB
3y d e
51.50
HOLLİE DOYLE
USHERS COURT
M USHER
1
50
96-676
25
0
1 Mayıs 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 mayıs 2018 salı at yarışı bülteni, 1 mayıs 2018 at yarışı programı, 1 mayıs 2018 tjk yarış programı, 1 mayıs 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 1 mayıs 2018 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 1 mayıs 2018 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 1 mayıs 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni