1.13.19 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 22.11.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
2
SONER BEY
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
M.ÇİÇEK
TURGUT KONUKOĞLU
SEN.GÖKÇE
3
75
850-605
15
13
1.14.06 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
STAR OF BOSS
4y d a
BUSHRANGER (IRE)
55.00
F.ARSLAN
MURAT ÇELİK
D.ÇELİK
4
53
321196
127
18
1.17.09 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 01.07.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
CAPTAIN FAST
4y d k
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
E.AKTUĞ
SEDAT DEMİR
R.GÜNELİ
1
73
95-6226
16
18
1.13.50 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 14.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
MAGIC ROCK
5y d k
EL CORREDOR (USA)
53.50
F.YÜKSEL
MUSTAFA ERCAN
R.SUNA
7
72
80-4634
33
12
1.13.91 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 14.12.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
MASTER QUEEN
4y a k
LION HEART (USA)
53.00
N.AVCİ
M.SENCER GİRGİN
E.ÇUKURKAŞ
5
49
41544-2
29
17
1.15.04 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 29.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
KARTEPE GÜZELİ
4y a k
TRIPLE BONUS
53.00
U.KICI APApranti
METİN AYSEL
At Sahibi OLCAY AKTÜRK
6
28
5700-00
6
9
1.21.17 Bu derece Diyarbakır Hipodromu'nda, 02.11.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için t
8
PROMEX
4y d g
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.KAPLAN
CEYLANİ YETKİN
N.BAKIR
2
24
004-850
7
11
1.17.83 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 21.11.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PİŞMAN AĞA
4y k a
KOPUZ
60.00
M.ÇİÇEK
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
1
74
223417
26
19
2.24.78 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 04.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
MÜSLÜM BAŞKAN
4y a a
UÇANOĞLU
56.00
G.ÖZÇELİK
TÜRKAN ALTIN
FER.ALTIN
4
68
353414
15
19
3
CANYURT
4y a a
ÖZGÜNHAN
55.00
H.KAPLAN
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
3
59
609201
7
20
2.25.56 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 06.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
DELİ YILDIRIM
4y a a
TURBO
55.00
S.ÖZEN
SEYHAN DİLBER
V.AKBULUT
2
42
48-1467
9
17
2.28.82 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 16.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
SULTANYEL
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
A.YILDIZ
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
İ.DEMİR
5
45
889-064
14
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZAY SUZANANA
5y a k
BOSPORUS (IRE)
61.00
E.ÇİZİK APApranti
SEZAİ ÖZKAN
O.ÖZPUYLAT
8
59
04-1492
33
17
1.32.89 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 11.10.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
ANNA HENRIETTA
5y d k
ROCKMASTER (IRE)
59.50
BERK.GÖKÇE APApranti
GÖRKEM GEDİKOĞLU
F.ARICI
3
58
304176
7
18
1.41.27 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.02.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
ANADOLU AŞIĞI
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
C.ALTUN APApranti
GÖKÇEN YILDIZ
F.ARICI
5
56
263314
14
19
4
ANOTHER LOVE
4y a k
EL CORREDOR (USA)
58.00
İ.S.SÖĞÜT APApranti
İZZET ÖZEN
D.ÇELİK
7
56
272522
26
19
5
MISS TUANA
4y d k
PACO BOY (IRE)
59.00
T.YILDIZ
MECİT BOZKURT
E.EREN
4
52
0-22737
21
16
1.35.54 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 25.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
BEST OF FATOŞ
4y d k
CASH AKÇE
56.50
S.ÇELİK APApranti
EYÜP ENSAR ÇELİK
İ.KIZILDAĞ
1
53
354971
4
20
1.35.31 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 28.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
DESERT FAIRY
4y d k
SHACKLEFORD (USA)
51.50
E.AKTUĞ
BUĞRA ŞARA
O.YAĞIZ GÖKSEL
9
37
103560
6
15
1.35.78 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 09.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
PRINCESS CUVEE
4y a k
CUVEE (USA)
52.00
A.ASLAN
MURAT AYDIN
F.ARICI
2
38
887666
14
6
1.36.21 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
GERMUŞ KIZI
4y d k
ZANJERO (USA)
50.00
B.ÇIĞLA APApranti
SELAMİ ÜNLÜ
T.ÖZTÜRK TİMUR
10
34
06-8200
28
12
10
MIMOZA
4y d k
KULOĞLU
50.00
S.AKBULAT APApranti
BAHATTİN DAĞ
S.O.APAYDIN
6
26
009597
33
6
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTIN ZELE
7y d k
YALAZ
60.00
U.LEVENT
İSMET ALTIN
H.ALTIN
8
83
513344
10
17
2.13.25 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 10.05.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
CİHANIN GÜLÜ
6y k k
ÖZGÜNHAN
58.00
E.D.ÖKTEN
KAYA KAYA
M.ALİ KAYA
6
43
764796
14
8
2.12.49 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 14.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
GURBET ATEŞİ
7y a k
ATEŞTOPU
58.00
K.YILMAZ
EYLEM TANİYİT
GÜV.GÖKÇE
1
77
524338
31
16
2.08.83 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 26.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
ÜÇGÜZEL
6y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
M.TAŞKIN
MELİS KURTEL EMİN
C.GÜNEŞ
4
68
651854
12
17
2.10.64 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 26.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
BALMELDA
5y k k
BALIKHAN
57.00
Ç.TAŞCI
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
3
64
904004
33
14
2.11.60 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 11.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
BİRSEN DE FAUST
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
A.CEYLAN
CAVİDAN KAYA ÖZASLAN
M.ALİ KAYA
5
41
883375
14
10
2.13.09 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 11.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
EFSANENİN KIZI
4y a k
KAFKASLIEFSANESİ
56.00
İ.S.SÖĞÜT
AYLİN ÖZETKEN
S.O.APAYDIN
9
35
864755
9
14
8
GÜLENKIZIM
5y k k
BALIKHAN
56.00
BERK.GÖKÇE
İSMET ALTIN
H.ALTIN
10
46
474663
14
13
2.11.26 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 23.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
OYAMER
5y a k
KUTLU ER
56.00
HA.GÖKÇE
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
42
847302
14
14
2.10.95 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 23.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
SON BAŞAK
5y a k
SONALP
56.00
L.TAPTIK
SEVİLAY TANİYİT
GÜV.GÖKÇE
2
50
8-04069
14
12
2.11.11 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 03.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
11
ESTİGEÇTİ
8y a k
ALTAHA
56.00
S.ALTAY
ŞEYMA B. TANİYİT
GÜV.GÖKÇE
11
70
436563
29
15
2.09.38 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 26.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YÜCEKIZ
3y k d
TURBO
58.00
N.AVCİ
GÜNSEN SOYUPAK
C.GÜNEŞ
5
43
21
19
20
2
HİNDİKUŞ
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
H.KAPLAN
GAMZE YILDIZHAN
V.AKBULUT
1
41
81
14
20
3
TEKFORDCİHANGİR
3y d e
ULUER
57.00
G.ÖZÇELİK
ERKUL ÖCAL
D.ÇELİK
6
40
31
14
20
4
NATUREL
3y d d
ÖZHABER
55.00
MAH.TURAN
MEHMET GÜNDÜZ
N.GÜNDÜZ
2
42
31
15
20
5
HİLAL ZAMANI
3y d e
YAKUPBEY
52.00
E.ÇİZİK APApranti
FEHMİ İLERİ
M.ALİ KAYA
7
35
724
7
17
1.26.81 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 02.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
YÜREKLİ POYRAZ
3y k e
KAYAYÜREKLİ
54.00
F.ARSLAN
SEDAT ŞAHİN
T.ÇEKİCİ
4
0
50
14
18
7
UMUT KIZI
3y a d
KAYAYÜREKLİ
52.00
A.YILDIZ
SELİM KAYA
V.KARAKUŞ
9
0
58
14
18
8
CAN UMUTLU
3y k e
BOZYİĞİT
51.00
B.ÇIĞLA APApranti
İDRİS ÜNLÜ
R.SUNA
8
0
0
28
19
9
BEŞİRAĞA
3y k e
GÜLBEŞİR
52.00
L.TAPTIK APApranti
FERHAT DEMİR
M.ALİ KAYA
3
0
9
14
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY CESİ
2y a e
PRESENT PERFECT
57.00
MAH.TURAN
MÜSLÜM ARSLAN
R.SUNA
2
0
3
21
19
2
RUN FOR FRANCESCO
2y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
A.ASLAN
MAHMUT SİNANLI
D.SANCAR
6
0
6
21
19
3
STORMY
2y d e
SUPER SAVER (USA)
57.00
M.M.BİLGİN
NAFİZ ÇELİK
D.ÇELİK
7
0
0
20
4
TARQUINIO
2y d e
RUN AWAY AND HIDE (USA)
57.00
F.YÜKSEL
ÖMER HALİM AYDIN
M.ALTIN
5
0
7
21
19
5
YEĞENİM YAKUP
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
C.ALTUN APApranti
YALÇIN TÜRE
H.E.UYSAL
3
0
6
24
19
6
GALADRAN
2y d d
MENDIP (USA)
55.00
F.ARSLAN
HULUSİ TAŞKIRAN
HÜS.KARABULUT
1
0
0
20
7
ŞERO NENE
2y a d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.ÇİÇEK
MAHMUT YARDIMCI
D.ÇELİK
4
0
2
21
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIKAYA
3y d e
CUVEE (USA)
57.00
L.TAPTIK APApranti
HALİL KAYA
M.ALİ KAYA
8
68
415364
21
16
1.29.26 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.02.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
MUST
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
İ.S.SÖĞÜT APApranti
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
4
57
413342
12
17
1.27.46 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 07.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
JUNIOR WEST
3y d e
SERHAS
55.00
S.ÖZEN
HÜSEYİN KAAN MÜJDECİ
D.SAV
1
36
757422
22
19
1.29.68 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
THE ICON
3y d e
CORINTHIAN (USA)
52.00
E.ÇİZİK APApranti
HALİT DAĞTEKİN
M.ALTIN
7
33
242-415
14
19
5
CENTAURUS
3y d e
RAMPOLDI
54.00
E.AKTUĞ
AYTEN FİDAN
M.ÖZDİL
2
49
6-07444
21
14
1.27.59 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 18.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ZAFİRAH
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.YILDIZ
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
9
42
34-184
29
18
1.30.84 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 26.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
TOPAÇ SELAHATTİN
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
G.ÖZÇELİK
ENİS BADIŞOĞLU
G.TAŞDELEN
5
35
07924
7
15
1.27.60 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 18.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
ÖZSOY HANIM
3y a d
RAMPOLDI
54.00
F.YÜKSEL
ALİ FEREZLİ
G.TAŞDELEN
3
0
0
33
19
1.38.10 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
EASY BREEZE
3y d e
PAPA CLEM (USA)
54.00
A.CEYLAN APApranti
MUZAFFER TEZER
H.E.UYSAL
6
0
6
7
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖNTAÇ
4y a a
KAANEFE
61.00
O.GÖKÇE
MEHMET ERDİNÇ CANLI
R.AKDUMAN
10
35
244342
19
17
2
ULUBERK
4y a a
KARA YAĞIZ
60.00
T.YILDIZ
A.İHSAN KOPAL
H.ÇALIŞKAN
14
34
737237
7
14
3
MONDİŞ
4y a k
ALMAATA
55.00
A.CEYLAN APApranti
AHMET KAYA
M.ALİ KAYA
6
36
434655
12
16
4
BEHÇETİN ATEŞİ
4y k a
BALIKHAN
56.00
M.ÇİÇEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
28
676374
21
12
5
BİRŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
MAH.TURAN
BİŞAR ÇELİK
D.ALCEYLAN
8
32
8400-42
5
14
6
DORUKHANBEY
4y a a
ULUER
53.00
E.ÇİZİK APApranti
ABDURRAHİM KIRAMANLIOĞLU
E.USLU
1
22
657706
6
11
7
FARYALI
4y a a
ENGİNHAN
53.00
B.ÇIĞLA APApranti
NURİ YILDIZ
H.HARMANBAŞI
7
18
056800
4
13
8
GÜRLEYEN ATEŞ
4y k a
BALIKHAN
52.00
HA.GÖKÇE APApranti
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
13
19
4095-00
21
14
9
GÜRSELBEYİM
4y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
H.KAPLAN
EYLEM TANİYİT
GÜV.GÖKÇE
5
26
867300
21
8
10
HÜKÜMHAN
4y a a
ENGİNHAN
56.00
F.YÜKSEL
NURİ YILDIZ
H.HARMANBAŞI
3
28
954900
4
9
11
MERTOVA
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
A.YILDIZ
YELİZ BAL
A.E.ALKIŞ
12
22
0568
26
16
12
UÇAN DUYGU
4y a k
UÇANOĞLU
54.00
U.KICI APApranti
METE AYSEL
At Sahibi OLCAY AKTÜRK
2
12
09-0
16
17
13
KOKONAT
4y k k
ENGİNHAN
52.00
İ.S.SÖĞÜT APApranti
MEHMET ÖĞÜT
T.ÇEKİCİ
11
11
890
7
17
14
BELGABAD
4y a a
ESKİŞEHİRLİ
56.00
M.M.BİLGİN
EREN AKBULUT
M.Y.AKKEYİK
9
0
9
65
19
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLY FIRE
3y d d
60.50
C SHEPHERD
OFFTHEBRİDLE PODCAST
C FELLOWES
2
0
3-1
6
0
2
ANOTHER THOUGHT
3y a d
58.00
G DOWNİNG
THE ASCOT COLTS Fİ
E J-HOUGHTON
1
0
3
18
0
3
BEAU ROC
3y d d
57.50
C PLANAS
VERACİTY RACİNG
G BOUGHEY
3
66
222-332
6
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEVIZES (IRE)
7y d a
62.50
P BRADLEY
CELTİC CONTRACTORS L
P PHELAN
7
62
54-127-1
27
0
2
CRAZY MAISIE (IRE)
4y d k
61.00
A KEELEY
MR ALEXANDER BANGS
M HOAD
6
59
250-242
81
0
3
DIVINATION (IRE)
4y k a
61.00
GİNA MANGAN
MRS NİCKY EMANUEL
K JEWELL
1
59
0-577
19
0
4
STORMINGIN (IRE)
10y k a
59.00
ANNA GİBSON
PAUL REED G L MOOR
G L MOORE
3
55
3-01319
17
0
5
UTHER PENDRAGON (IRE)
8y d a
57.50
EMİLİE HASSELBALCH-HOLM
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
2
52
675430
18
0
6
KANUHURA
4y d k
57.50
RHİAİN INGRAM
MRS L J MONGAN
MRS L MONGAN
8
51
3486-03
33
0
7
PERSIAN WOLF (IRE)
5y a a
56.50
BİLLY LOUGHNANE
THE WİN OR BOOZE RAC
P MCENTEE
5
49
654220
17
0
8
GEARING'S POINT
5y d k
55.00
G BASS
MR SHANE FRANCİS
MİSS S WEST
4
45
0-67967-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPEACH (IRE)
5y a a
62.50
BILLY LOUGHNANE
THE LOVAT FAMILY AND
C ALLEN
5
77
392464
5
0
2
ANTIPHON (IRE)
4y d a
62.50
M TABTİ
MR JİM GİLL
M MURPHY & M KEADY
7
77
238-041
8
0
3
KENSINGTON AGENT (FR)
4y d k
61.00
L MORRİS
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
3
74
211331
24
0
4
PABLO DEL PUEBLO (IRE)
5y d a
59.00
J MİTCHELL
MR ROBERT MOSS
S DOW
1
70
253187
14
0
5
IBN ALDAR
4y a a
59.00
K SHOEMARK
MR ZİAD A GALADARİ
C HİLLS
6
70
49616-
127
0
6
PORFIN (IRE)
5y d a
57.00
MOLLY PRESLAND
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
4
65
482632
5
0
7
ROGUE STAR (FR)
4y a a
55.50
M GHIANI
MR R MOORE
M MURPHY & M KEADY
8
62
033889
15
0
8
JUNGLE RUN (IRE)
4y d a
54.50
DAVİD EGAN
MRS JACQUELİNE CLOVE
TOM CLOVER
2
60
6049-02
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLANNA
4y a a
63.50
O MURPHY
MR K SNELL
J BUTLER
2
65
5-13531
7
0
2
CLAY
5y d a
61.50
T WHELAN
DAVİES,GOVİER,GOVİER
N KİNG
4
65
22280-0-
12
0
3
HOW HARD CAN IT BE
5y k k
59.50
L MORRİS
T B PARTNERSHİP
A CARROLL
3
61
0-25632
21
0
4
VILLALOBOS (IRE)
4y d a
58.00
J MİTCHELL
MR P T NEWELL
S HODGSON
1
58
21-2814
38
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STAR ADORNED (IRE)
3y d d
61.50
W CARVER
P C F RACİNG LTD
S HODGSON
5
57
55805-4
10
0
2
BYEFORNOW
3y d d
61.00
DAVİD EGAN
MRS CLARE E PERCİVAL
K P DE FOY
2
56
4-78801
21
0
3
IMPERIOUSITY
3y a e
61.00
J CROWLEY
D B JAMES AND PART
A PERRETT
1
56
68-3242
6
0
4
ALAINN TU (IRE)
3y d d
61.00
A KEELEY
MRS W JARRETT, MRS T
J S MOORE
6
50
72-5231
6
0
5
METARACE (IRE)
3y a e
56.00
M TABTI
WHATCOMBE RACING
P & O COLE
3
39
0-00
12
0
6
KWIZ (IRE)
3y d e
56.00
W CARSON
MRS KATHY CARTER M
M PATTİNSON
4
31
00-97
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRAGON ICON (IRE)
3y d e
62.50
DAVİD EGAN
MR YOSHİRO KUBOTA
R VARİAN
7
0
1-
127
0
2
ALGERNON
3y d e
59.00
T WHELAN
JUDDMONTE
H & R CHARLTON
1
0
0
0
3
DESFONDADO (IRE)
3y d e
59.00
P BRADLEY
MR ROBERT MOSS
S DOW
11
68
655-36
38
0
4
HALLA DUBAI (IRE)
3y d e
59.00
J CROWLEY
AHMAD AL SHAİKH
OWEN BURROWS
12
0
6
22
0
5
LION TAMER
3y a e
59.00
O MURPHY
QATAR RACING LIMITED
J & T GOSDEN
6
0
2-
127
0
6
MATHEMATICIAN (IRE)
3y d e
59.00
R DAWSON
MR A D SPENCE
R VARİAN
5
0
0
0
7
MORCAR
3y d e
59.00
L KENİRY
MRS JOHNNY DE LA HEY
R HANNON
10
0
0-
127
0
8
PENZANCE
3y a e
59.00
J MİTCHELL
NEWSELLS PARK STUD
S & E CRİSFORD
9
0
8
19
0
9
PLAYACTOR
3y d e
59.00
ROSSA RYAN
MR MİCHAEL PESCOD
R HANNON
4
0
75
19
0
10
SHOW ME THE WIRE
3y d e
59.00
M GHIANI
MR R MOORE
M MURPHY & M KEADY
2
0
70
10
0
11
EXPERT WITNESS
3y d d
57.00
G ROOKE
SIR MARK TODD
SIR M TODD
3
0
75
13
0
12
GENTLE
3y d d
57.00
C FALLON
QATAR RACING LIMITED
A BALDING
8
0
4-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRASIL POWER (FR)
4y d a
64.50
C PLANAS
AMO RACING LIMITED
G BOUGHEY
10
77
1-5700-1
6
0
2
ENOUGH ALREADY
7y d a
62.50
G DOWNING
MISS VICTORIA BAALHA
L CARTER
4
74
44-8591
5
0
3
ELLADE
4y d k
62.00
ROSSA RYAN
MR ALİ ABDULLA SAEED
R HANNON
9
76
098075-
127
0
4
CEPHALUS
4y d a
61.50
T P QUEALLY
MR VELJKO JOVANOVİC
G L MOORE
2
75
11-1175-
127
0
5
SHOCKWAVES
4y k a
61.50
O MURPHY
MRS M T BEVAN
H MORRİSON
1
75
7-356-
127
0
6
THAPA VC (IRE)
5y d a
61.00
DAVID EGAN
THE CIRCLE OF FIVE
M RIMELL
6
74
150741-
127
0
7
BAIKAL
4y d a
60.50
L MORRİS
BAGELS
A WEST
3
73
42-96-05
12
0
8
KAARANAH (IRE)
5y d a
59.50
G WOOD
MR J BUTLER
J BUTLER
8
71
8323-00
15
0
9
CIOTOG (IRE)
5y a a
59.50
BİLLY LOUGHNANE
PRECİSİON FACADES LT
M LOUGHNANE
7
71
810288-
127
0
10
KING CABO (USA)
4y d a
58.50
M GHİANİ
PROF Dİ LAWRENCE-WAT
L DACE
5
69
192497-
127
0
11
DYNAKITE
5y d a
54.00
ETHAN JONES
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
11
59
9-91240
27
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARIANNA QUEEN (KY)
6y a k
56.00
ADAM BOWMAN
CARMELO ORTIZ-RUIZ C
JOSE M SANTAELLA-CALDERON
1
44
7-16348
21
0
2
LONDONDERRY (ON)
7y a k
56.00
DEXTER HADDOCK
CIREXIS STABLE AND M
MIGUEL A RODRIGUEZ
2
54
1-62326
41
0
3
ELUSIVE RYDER (KY)
9y k k
53.50
JAMIE A TORRES
DANIEL C. VELAZQUEZ
DANIEL VELAQUEZ
3
59
7-63313
21
0
4
BRODY SLAM (KY)
5y d k
56.00
LUIS M OCASIO
ETHAN RACING STABLE
ELI BETANCOURT
4
53
674154
36
0
5
ABHAILE (FL)
5y d k
57.00
RUBEN SILVERA
JOSEFINA CADENA
ALEXIS ROMERO
5
50
3-58251
29
0
6
VIRADIA (NY)
8y a k
52.50
SOFIA VIVES
BEAST MODE RACING LL
ROBERT N FALCONE, JR
6
60
214-415
72
0
7
SUMMARY JUDGMENT (PA)
5y d k
56.00
JEREMY LAPRIDA
SILVINO RAMIREZ
SILVINO RAMIREZ
7
44
1-22674
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVINARY (PA)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
S D TRADING
J GUADALUPE GUERRERO
1
35
2-73316
27
0
2
ALL HAIL MO (PA)
3y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
JKX RACING
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
2
45
6451-52
41
0
3
LEAPING FOR CANDY (PA)
3y d d
52.50
GHERSON (JASON) HUAYAS
RAILSPLITTERS FARM
FELIX L FLORES-COBA
3
33
27-3321
22
0
4
HOWMUCHAREYOUWORTH (MD)
3y a d
53.50
LUIS M OCASIO
JOHN FANELLI LONGB
HAROLD WYNER
4
39
72-7543
20
0
5
LADY SICARIA (NY)
3y d d
53.50
ANGEL CASTILLO
RICARDO ALVAREZ
ANGEL J CASTILLO SANCHEZ
5
43
51464
20
0
6
BOSS LIKE BETH (PA)
3y d d
53.50
GERARDO MILAN
JOHN E PARKER
HUGO O PADILLA
6
60
23138-5
27
0
7
LUNA T (PA)
3y d d
53.50
JOSEPH TREJOS
GUMPSTER STABLE LLC
SCOTT A LAKE
7
47
34-9212
20
0
8
BAY AND GOLD (PA)
3y d d
53.50
ANDY HERNANDEZ
FELISSA A DUNN
JOHN J DUNN
8
22
14-96
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS CHAMITA (KY)
4y d k
53.50
AXEL CONCEPCION
BUILT WRIGHT STABLES
NORMAN L CASH
1
67
343543
33
0
2
DELIGHTFUL DREAMER (NY)
6y d k
54.00
SOFIA VIVES
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
2
47
35-6441
22
0
3
CINNAMON DREAM (NY)
5y d k
56.00
ANGEL CASTILLO
CGLV STABLE
ANGEL J CASTILLO SANCHEZ
3
46
3-52312
14
0
4
POP THE CLUTCH (PA)
4y a k
56.00
ANTHONY Y NUNEZ
PATRICIA FARRO
PATRICIA FARRO
4
38
8-23154
14
0
5
SHEZ A DOUBLETAKE (KY)
6y k k
56.00
LUIS D RIVERA
MARCO A ARRIAGA
RUPERTO A PEREZ
5
46
20-5462
8
0
6
JOHNNYSLITTLEGIRL (KY)
4y k k
56.00
ANDY HERNANDEZ
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
6
50
2-25105
15
0
7
SPRINKLE THIS (PA)
4y a k
56.00
DEXTER HADDOCK
PATRICIA FARRO
PATRICIA FARRO
7
43
4245-17
60
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACH TRIAL (FL)
10y a g
56.00
DEXTER HADDOCK
JR JEWEL STABLE
ELIAS TAPSAS
1
73
445856
34
0
2
CLEMENZA (KY)
6y a g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
HOLIDAY LUCK RACING
KATHLEEN A DEMASI
2
84
611125
127
0
3
CRAFTY DON (NJ)
6y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
3
69
2-21278
35
0
4
PORSUPUESTO (PA)
4y a g
56.00
LUIS M. OCASIO
IRVING RODRIGUEZ
ANGEL J CASTILLO SANCHEZ
4
62
2-25212
43
0
5
IN SKY WE TRUST (KY)
6y a g
56.00
PACO LOPEZ
J AND M RACING STABL
SCOTT A LAKE
5
87
3-21513
34
0
6
JOHNNY RITT (PA)
6y d g
53.50
GHERSON (JASON) HUAYAS
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
85
7-26312
34
0
7
KEFI (FL)
4y a g
52.50
SOFIA VIVES
ST PATRICKS RACING S
MARIO ROBERTO LOPEZ
7
66
11-4416
34
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHADOW BAY (KY)
3y d g
55.00
ADAM BOWMAN
RICHIE'S WORLD STABL
RAFAEL ROMERO
1
29
757-32
62
0
2
LET IT FLOW JOE (PA)
3y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
ENRIQUE ARROYO JR
ROBERTO J ROSADO
2
36
340-46
21
0
3
CAPT COMPLICATED (FL)
3y d e
52.50
JAIME A TORRES
FRIGATE STABLES LLC
J TYLER SERVIS
3
32
663-856
41
0
4
FIRST TO LAST (KY)
3y a e
52.50
AXEL CONCEPCION
ST ELIAS STABLE RE
SCOTT A LAKE
4
46
56
13
0
5
FRUGAL JUDE (KY)
3y d g
51.50
SOFIA VIVES
A J RACING STABLE
DAVID DOTOLO
5
30
75-7397
13
0
6
EL GRAN CUYAYA (KY)
3y d g
55.00
JOSEPH TREJOS
SCOTT A LAKE LLC AND
SCOTT A LAKE
6
38
6-6732
22
0
7
ROAD CALL (PA)
4y a g
57.00
LUIS M OCASIO
CARLOS J MILIAN
CARLOS J MILIAN
7
39
74826-5
13
0
8
KANE (NY)
4y a g
57.00
RUBEN SILVERA
DOUBLE B RACING STAB
MICHAEL CHARLES ARO
8
31
478-344
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GET THE W (KY)
10y a g
57.00
SILVESTRE GONZALEZ
LEE STABLES
HARLEEM R LEE
1
89
312411
22
0
2
MR. ROUNDTREE (ON)
7y a g
56.00
LUIS D RIVERA
FELIPE PEREZ
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
2
82
1-23323
22
0
3
AIN'T WASTING TIME (KY)
6y d g
56.00
CAROL CEDENO
MASTIC BEACH RACING
DIANE D MORICI
3
85
16131-6
122
0
4
JUMP SHOT (KY)
7y d g
56.00
JOEZER RANGEL
LEE STABLES
HALEEM R LEE
4
77
1-27493
14
0
5
BEVERLY PARK (KY)
6y d a
55.00
AXEL CONCEPCION
BUILT WRIGHT STABLES
NORMAN L CASH
5
89
163211
25
0
6
HE'S INCREDIBLE (FL)
8y d g
56.00
JEREMY LAPRIDA
ANITA VELAZQUEZ
ALFREDO VELAZQUEZ
6
82
9-11312
14
0
7
STRUGAR (KY)
7y d g
56.00
RUBEN SILVERA
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
7
86
51-2122
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KENTUCKY PRIDE (KY)
5y a k
56.00
ADAM BOWMAN
JILIAN LOPAPA
RONALD J DANDY
1
64
15-7765
30
0
2
AMBITIOUSLY PLACED (KY)
5y d k
56.00
MYCHEL J. SANCHEZ
MICHAEL S MORIARTY
RONALD J DANDY
2
68
15-8343
29
0
3
TIZ A SHARPIE (KY)
7y d k
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
MARIO N VILANUEVA
MARY A PATTERSHALL
3
63
163-225
35
0
4
UNADULTERATED (KY)
4y k k
53.50
AXEL CONCEPCION
MORRIS E KERNAN JR
JAMIE NESS
4
69
315-643
74
0
5
MISS LOYALTY (KY)
8y d k
56.00
PACO LOPEZ
WOODROW C LOTT
WOODROW C LOTT
5
65
346233
15
0
6
R TENDERONI (FL)
5y a k
56.00
RUBEN SILVERA
CHARLES LO
JAMIE NESS
6
75
133-132
35
0
7
HIGHTIME VALENTINE (FL)
5y d k
56.00
LUIS M OCASIO
JRJO RACING STABLE
ROBERTO J ROSADO
7
66
3-75343
15
0
8
WONDER CITY (KY)
6y a k
56.00
JONATHAN OCASIO
STANLEY J TRZCINSKI
JAMES F NOBLE
8
60
4418-42
15
0
9
TRIBORD (KY)
5y d k
52.50
SOFIA VIVES
HARD TEN STABLES LLC
SCOTT A LAKE
9
57
532-416
41
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG BROWN SHOES (NY)
5y d g
56.00
FRANKLIN GONZALEZ, JR
JAMES AGUILAR-JUAREZ
JORGE DIAZ
1
71
5-63115
14
0
2
ITWASTHEDEVILSIDEA (MN)
6y k g
56.00
DEXTER HADDOCK
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER JR
2
70
2-33113
34
0
3
TWO BY TWO (KY)
6y d g
56.00
RUBEN SILVERA
TROY JOHNSON, CHARLE
JAMIE NESS
3
81
223-076
51
0
4
SPLICETHEMAINBRACE (PA)
7y a a
56.00
PACO LOPEZ
WIRE TO WIRE STABLES
RICHARD VEGA
4
77
1-32946
15
0
5
SENIOR INVESTMENT (KY)
9y a a
53.50
AXEL CONCEPCION
RICHARD A. MALOUF
SCOTT A LAKE
5
75
34-6657
36
0
6
SILVER EDGE (KY)
6y a g
56.00
JEREMY LAPRIDA
YELLOW STRIPE STABLE
FRANK L POLLARA
6
81
13-1444
20
0
7
MARGIN OF AIR (PA)
4y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
ARPAD STABLE
MARYA K MONTOYA
7
73
3146-64
55
0
8
RUBY BLEU (PA)
9y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
ALBERT R LUPCHO JR
MIGUEL A RODRIGUEZ
8
84
31-4236
36
0
9
GLORY SONG (KY)
7y a g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
MORRIS E KERNAN JR,
JAMIE NESS
9
78
46-3261
27
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRINDISI (KY)
4y k g
56.00
PACO LOPEZ
MAIN LINE RACING STA
JOHN C SERVIS
1
67
11556-4
36
0
2
MUTASALLEM (KY)
5y d a
56.00
RUBEN SILVERA
DANIEL J CONKLIN
SCOTT A LAKE
2
77
4-21333
28
0
3
NORTHERN EXPRESS (PA)
5y d g
57.00
ADAM BOWMAN
CECELIA M EVANS
KIMBERLY CHRISTMAN
3
71
943-831
21
0
4
ROADTRIPTONOWHERE (KY)
4y a g
56.00
ANDY HERNANDEZ
KASEY K RACING STABL
MICHAEL M MOORE
4
80
13242-3
22
0
5
RICH'S WAY (KY)
4y d g
56.00
RUBEN SILVERA
RICHARD A. MALOUF
SCOTT A LAKE
5
67
3317-51
42
0
6
JAMIE DREAMS (KY)
4y a g
56.00
LUIS M OCASIO
BRANJAM STABLE AND D
LOUIS C LINDER, JR
6
61
13166-7
28
0
7
SECRET ALLIANCE (KY)
4y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
ALEXANDRIA STABLES A
JOHN C SERVIS
7
67
129-742
36
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN WARA (SAF)
3y d g
60.00
S KHUMALO
WAYNE PILLAY
CORNE SPIES
6
0
25
5
0
2
CHIEF WHIP (SAF)
3y a e
60.00
C MAUJEAN
S S POOE
ROBYN KLAASEN
5
0
7
24
0
3
CHILLI MOON (SAF)
3y d g
60.00
K A BREWER
C F STRYDOM
LUCKY HOUDALAKIS
3
0
0
0
4
GEORGE HANDEL (SAF)
3y d e
60.00
J GREYLING
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
2
0
0
0
5
KNOCKEMSTIFF (SAF)
3y d g
60.00
M YENI
I D BERG
CORNE SPIES
1
0
0
0
6
LONGSWORD (SAF)
3y d e
60.00
K MATSUNYANE
B KANTOR
SEAN TARRY
11
0
0
0
7
MVELELO (SAF)
3y d e
60.00
K DE MELO
HOLLYWOOD SYNDICATE
MIKE DE KOCK
7
0
0
0
8
PEAK PREDATOR (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
TONY MOODLEY
LUCKY HOUDALAKIS
9
0
0
0
9
PENDERGRASS (SAF)
3y d g
60.00
J R SYSTER
DREAMSTAR RACING
CLINTON BINDA
8
0
0
61
0
10
SCARLETT PIMPERNEL (SAF)
3y d e
60.00
D DE GOUVEIA
C J AUGUSTIN
M G AZZIE/A A AZZIE
10
0
0
0
11
NO FILTER (SAF)
3y d d
57.50
G LERENA
Z KIRSTEN
DAVID NIEUWENHUIZEN
4
0
6
31
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET DYNASTY (SAF)
4y d g
60.50
G LERENA
ITSSA IT BUSINESS
SEAN TARRY
7
81
221031
14
0
2
STREET ART (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
INTERNATIONAL RACING
TONY PETER
2
80
411280
127
0
3
FUTUREWOLFF (SAF)
4y a g
59.50
P STRYDOM
J WOLFF
FANIE BRONKHORST
1
79
3-23414
21
0
4
HAZLO GRANDE (SAF)
4y d a
58.00
K DE MELO
MAJED MAHAL W ALBUGA
PAUL MATCHETT
3
76
214
33
0
5
MONSIEUR CHEVELLE (SAF)
5y d g
58.00
P MXOLI
J A MAROUN
PAUL MATCHETT
4
71
1-46262
31
0
6
KEEP THE FORT (SAF)
4y d k
57.50
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
LUCKY HOUDALAKIS
6
75
223551
14
0
7
ROMEO'S MAGIC (SAF)
6y a g
57.50
R DANIELSON
GRANT MOWER
BRETT WARREN
5
70
6-48215
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIME TO MEDITATE (SAF)
4y d g
60.00
WES MARWING
D GOVENDER
WEIHO MARWING
5
69
665838
10
0
2
DESERT FOX (SAF)
4y a g
60.00
S KHUMALO
SA PUNTERS FORUM SYN
B BOTES / Y VOSLOO
8
68
8-56359
14
0
3
WONDERWORLD (SAF)
4y d g
60.00
K DE MELO
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
6
68
54-4425
14
0
4
WILLIAMSON (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
P J, N, R S DELPOR
STEPHEN MOFFATT
4
67
80-5544
21
0
5
MANZ KNIGHT (SAF)
5y d a
60.00
G PIETERSE
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
7
62
4-76543
14
0
6
AIR FUSION (SAF)
4y d g
60.00
G LERENA
G BREITENBACH
J A JANSE VAN VUUREN
1
60
7-6407
31
0
7
LE FORT BION (SAF)
5y d g
60.00
J PENNY
C JONKER
CHRIS JONKER
9
60
0-47
66
0
8
VOLTE FACE (SAF)
4y a g
60.00
J R SYSTER
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
3
50
09-8007
14
0
9
EVERY CLOUD (SAF)
4y k g
60.00
P STRYDOM
W J COATES
B BOTES / Y VOSLOO
10
0
92
26
0
10
IMPRESSION (SAF)
4y d k
56.50
K MATSUNYANE
L M NESTADT
SEAN TARRY
2
65
68262
26
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURNTHEBEATAROUND (SAF)
4y d k
60.00
K DE MELO
DRAKENSTEIN STUD
MIKE DE KOCK
10
73
2324496
14
0
2
SPIRIT PRINCESS (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
STEP ASIDE SYNDICATE
M G AZZIE/A A AZZIE
4
69
402-422
14
0
3
IDABELLE (SAF)
4y d k
60.00
K A BREWER
CANINE SOLUTIONS CC
ALEC LAIRD
5
67
86-932
12
0
4
ANTANANARIVO (SAF)
5y d k
60.00
P MXOLI
M FINLAY
CANDICE DAWSON
3
64
8-0492
14
0
5
IMPERSONATION (SAF)
4y d k
60.00
K MATSUNYANE
K A WATERSTON
LUCKY HOUDALAKIS
2
64
83-4463
14
0
6
PERFORM (SAF)
4y d k
60.00
D DE GOUVEIA
G ECKERT
P P / J M VERMEULEN
9
61
09-6
103
0
7
DUSKY ROSE (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
6
60
5-00540
14
0
8
IDEAL HEART (SAF)
4y d k
60.00
M YENI
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
7
60
099-3
26
0
9
RAINING RUBIES (SAF)
4y d k
60.00
WES MARWING
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
12
59
400-70
19
0
10
AUNT PITTYPAT (SAF)
4y d k
60.00
G PIETERSE
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
58
54-7675
26
0
11
COFFEE IN BRAZIL (SAF)
4y d k
60.00
R DANIELSON
ANDRE C VAN WYK
KOBUS ROUX
11
56
5-95946
14
0
12
LADY DYNAMO (SAF)
4y a k
60.00
J PENNY
A J J ERASMUS
CHRIS JONKER
1
0
88
31
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL'S WISH (SAF)
5y d k
58.50
D B GEERTHSEN
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
6
70
5-43521
14
0
2
GREAT AFFAIR (SAF)
6y d g
59.50
S HLENGWA
MALCOLM MUNSAMI
B BOTES / Y VOSLOO
5
67
626548
7
0
3
ABSOLUTE VALUE (SAF)
5y d g
59.00
G PIETERSE
W G JACKSON
FABIAN HABIB
2
66
2-71133
19
0
4
ROYAL MAZARIN (SAF)
6y d g
56.00
S SOSIBO
A C PREDDY
JOE SOMA
7
65
249-828
14
0
5
PACIFIC EXPRESS (SAF)
4y d k
55.50
P MXOLI
C, G M S G BARKHUI
B BOTES / Y VOSLOO
8
66
586843
14
0
6
ARDEN PARK (SAF)
5y d k
53.50
R A VENNIKER
H VENTER
CANDICE DAWSON
9
58
74-6886
12
0
7
BARMAID (SAF)
4y d k
54.50
M K KATJEDI
Q THAVER
B BOTES / Y VOSLOO
3
64
0-64729
14
0
8
TIME SPIRIT (SAF)
6y d g
54.50
N KLINK
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
10
57
57-5979
21
0
9
GO DREAM MACHINE (SAF)
5y d k
54.00
C F DICKEN
A SNYMAN
DAVID NIEUWENHUIZEN
1
56
870344
14
0
10
TWICE IN CAMDEN (SAF)
5y d k
54.00
K A BREWER
M S MOOSA
BRETT WEBBER
4
56
706156
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOVER AND SHAKER (SAF)
4y d g
60.50
S SOSIBO
J NASSIF
FABIAN HABIB
2
105
85-1151
33
0
2
BOLD ACT (SAF)
5y d k
61.50
D DE GOUVEIA
M DESTOMBES
MIKE DE KOCK
10
99
58-7810
24
0
3
CONSTABLE (SAF)
7y a g
58.50
D B GEERTHSEN
DRAKENSTEIN STUD
SEAN TARRY
3
98
94-3206
33
0
4
TROMPIE (SAF)
4y d a
60.00
K DE MELO
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
5
99
713-033
38
0
5
SAMUEL SALT (SAF)
5y d g
59.00
J R SYSTER
DREAMSTAR RACING
CLINTON BINDA
6
94
21418-0
96
0
6
LUCY ENGLISH (SAF)
5y d k
57.50
R DANIELSON
DRAKENSTEIN STUD
LUCKY HOUDALAKIS
8
91
7-14037
10
0
7
THUNDERSTONE (SAF)
4y d g
56.50
M YENI
T J BARNARD
ROY MAGNER
9
92
36973-3
117
0
8
SET TO GO (SAF)
4y d g
54.50
K MATSUNYANE
D J VISAGIE
CANDICE DAWSON
4
88
78-3543
24
0
9
SUPER AGRA (SAF)
6y d g
54.50
C MAUJEAN
ALLAN F PETERS
CORRIE LENSLEY
7
85
7552-39
24
0
10
SMITH AND WESSON (SAF)
4y d g
53.50
P MXOLI
B S TOBIAS
PAUL MATCHETT
1
86
265131
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRONCO BLITZ (SAF)
5y d g
60.00
P STRYDOM
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
7
80
6195-41
76
0
2
ESQUEVELLE (SAF)
5y d g
60.00
J R SYSTER
K MIEDEMA
CLINTON BINDA
6
80
51321-0
94
0
3
MINI COOP (SAF)
5y a g
60.00
K DE MELO
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
10
80
235-234
19
0
4
ON CUE (SAF)
5y d k
60.00
N QAULE
G FRANK
ASHLEY FORTUNE
8
80
449636
127
0
5
FENNEC FOX (SAF)
4y d k
59.00
K A BREWER
S S POOE
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
2
81
3008-84
61
0
6
STORMY SEAS (SAF)
6y a g
58.00
M YENI
S MILEHAM
ROY MAGNER
1
76
4-52143
12
0
7
SUCCESSFUL SECRET (SAF)
6y d g
55.50
D B GEERTHSEN
CHRIS MOLLER T/A TEN
BRETT WEBBER
5
76
5-1108-0
9
0
8
CAPTAIN DIZZY (SAF)
6y d g
57.50
C MAUJEAN
ANDRE VAN SCHAIK
B BOTES / Y VOSLOO
11
75
4-2676-1
89
0
9
AXEL COLLINS (SAF)
4y d g
56.00
D SCHWARZ
INTERNATIONAL RACING
TONY PETER
12
75
375141
21
0
10
TRE AMICI (SAF)
4y d g
52.00
S SOSIBO
M LIEVEAUX
ROBBIE SAGE
9
72
21-6325
21
0
11
FULLIAUTOMATIX (SAF)
5y d g
53.00
N KLINK
M S MOOSA
BRETT WEBBER
3
66
354149
12
0
12
GREAT TIMES (SAF)
5y d g
52.00
P MXOLI
M S MOOSA
BRETT WEBBER
4
64
842634
12
0
Horseshoe Indianapolis ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NYOMAN (USA)
11y a a
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
FRANCISCO VILLA
FRANCISCO VILLA
1
75
411-126
47
0
2
Z U SOON (USA)
8y d a
55.50
ANGEL REYES
EXADIBAL ORANTES
CHERYL WINEBAUGH
2
65
7-15217
16
0
3
COMPLEX JUSTICE (USA)
6y d a
50.00
HANNAH LEAHEY
CLABAR MOR STABLES L
JOHN HARAN
3
59
527218
127
0
4
MR MANNING (USA)
10y a a
53.00
RODNEY A. PRESCOTT
WILLOWBROOK STABLES,
KIM HAMMOND
4
72
35925-2
12
0
5
RESTORING HOPE (USA)
8y a a
51.50
MCKENNA ANDERSON
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
5
75
439-525
16
0
6
YAK (USA)
7y k a
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
6
72
54214-8
88
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:32 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATCHAFALLNSTAR (USA)
4y a k
55.50
EDUARDO E. PEREZ
MAST THOROUGHBREDS L
ROBERT M. GORHAM
1
54
7725-26
13
0
2
SHARP LIFE (USA)
6y a k
55.50
ABEL LEZCANO
RANDY L. PRESTON
RANDY L. PRESTON
2
54
741792
127
0
3
CHIMES (USA)
3y a d
53.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
3
40
56660-1
13
0
4
BRODY MO (USA)
3y a d
53.50
FERNANDO DE LA CRUZ
GREG LYNCH
TIM GLYSHAW
4
41
75619-8
13
0
5
CORNINGSTONE (USA)
3y d d
49.00
YOEL NAVAS
FIVE FILLIES STABLE
KENNETH G. MCPEEK
5
76
3721-75
32
0
6
PANTALONES ENFUEGO (USA)
6y a k
55.50
ALBERTO BURGOS
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
6
57
6-33-21
90
0
7
SHES MY TREASURE (USA)
5y d k
55.50
RONALD HISBY
HAYES, ELLEN AND HAY
MICHAEL S. HAYES
7
41
45560-5
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLOT INITIATIVE (USA)
6y a k
55.50
MALCOLM FRANKLIN
SPIESS STABLE LLC AN
RANDY L. KLOPP
1
73
241-466
20
0
2
LEAD PERFORMER (USA)
3y d d
53.50
JOSE E. LOPEZ
DARE TO DREAM STABLE
CHRISTOPHER DAVIS
2
48
48-5519
51
0
3
MORNING ANGEL (USA)
4y a k
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
3
63
5616-24
20
0
4
EXACTLY WENDY (USA)
4y a k
55.50
JULIO E. FELIX
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
4
69
5850-86
73
0
5
MISS GOODBAR (USA)
3y d d
53.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
RENE CAZARES
JOSEPH D. DAVIS
5
65
6771
52
0
6
RIBALDRY (IRE)
4y a k
55.50
DECLAN CANNON
MIDNIGHT RIDER RACIN
THOMAS L. VAN BERG
6
60
3218-76
76
0
7
AMORADA (USA)
4y d k
55.50
DESHAWN L. PARKER
BILL BIRKETT
TOMAS MEDINA
7
36
389-861
14
0
8
BICKERMENTS (USA)
5y a k
51.00
HANNAH LEAHEY
HOLDEN RACING LLP
JAY J. HOLDEN
8
55
373168
127
0
9
DALTON'S LOVE (USA)
4y a k
55.50
ALBERTO BURGOS
IRENE CLEMENTS
JEFFREY L. GREENHILL
9
64
57-5645
13
0
10
SWIFT TEMPLE (USA)
5y d k
54.00
SANTO SANJUR
TRACEY WISNER RACING
TRACEY J. WISNER
10
63
6662-17
109
0
11
NIGHT KISS (USA)
3y a d
53.50
GERARDO CORRALES
BONNE CHANCE FARM, L
PAULO H. LOBO
11
55
71
52
0
12
SIGNATURE STREET (USA)
4y a k
54.00
FERNANDO DE LA CRUZ
ALEXANDER LEE
ANTHONY J. GRANITZ
12
40
421798
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHISEL (USA)
3y k e
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
SPIESS STABLE LLC AN
RANDY L. KLOPP
1
0
0
0
2
MY PAL GREG (USA)
3y a e
54.50
ALBERTO BURGOS
MCCLOUD, GENE, PENRO
TIANNA RICHARDVILLE
2
21
9
20
0
3
IMPLODING (USA)
3y a e
54.50
JANE ELLIOTT
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
3
22
98768
127
0
4
SECRET RENDEZVOUS (USA)
3y a e
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
4
0
0
0
5
MAS ORO (USA)
3y d e
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
5
44
44343-6
20
0
6
STARLITE RUN (USA)
3y a e
54.50
EDUARDO E. PEREZ
MAST THOROUGHBREDS L
ROBERT M. GORHAM
6
46
36973-3
20
0
7
JACK THE BIRD (USA)
3y a e
51.50
LUIS Y. MARCANO
SERGIO DONJUAN
HUGO ANDRADE
7
38
7
20
0
8
INFINITY'S WARRIOR (USA)
3y a e
54.50
RODNEY A. PRESCOTT
WILLOWBROOK STABLES
KIM HAMMOND
8
15
0-6
6
0
9
MR NEGATIVITY (USA)
3y a e
54.50
MALCOLM FRANKLIN
SPIESS STABLE LLC AN
RANDY L. KLOPP
9
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCENIC JUSTICE (USA)
3y d e
51.00
WALTER A. RODRIGUEZ
GRANITZ, ANTHONY J.
ANTHONY J. GRANITZ
1
38
87644-8
14
0
2
SAILOR'S CHANCE (USA)
3y d e
54.50
JULIO E. FELIX
RICHARD FINUCANE
RICHARD FINUCANE
2
69
572-444
81
0
3
ATTEST (USA)
4y d a
56.00
JOSEPH D. RAMOS
CARL F. POLLARD
BRIAN KNIPPENBERG
3
56
7
47
0
4
CIVILRIGHTSLEGEND (USA)
4y a a
56.00
DAVID CHARLES LOPEZ
LOUIE J. ROUSSEL III
LOUIE J. ROUSSEL, III
4
64
7
69
0
5
COSMIC STARDUST (USA)
3y d e
54.50
ORLANDO MOJICA
SHADOWFAX LLC
IAN R. WILKES
5
42
00
45
0
6
BOLD BLUE (USA)
3y a e
54.50
MALCOLM FRANKLIN
I. M. GORASHT
ETHAN W. WEST
6
67
95
55
0
7
MAMBA FOREVER (USA)
3y a e
54.50
SANTO SANJUR
CONTRERAS STABLE, IN
CIPRIANO CONTRERAS
7
69
525-238
74
0
8
CONRAD THE RED (USA)
5y a a
56.00
EMMANUEL ESQUIVEL
GRANGER, WILLIAM AND
CARLOS H. SILVA
8
70
32-4-442
48
0
9
MONEY WAR (USA)
4y d a
56.00
SAMUEL E. BERMUDEZ
CAMPOS FAMILY VENTUR
LILIA GONZALEZ
9
0
0
0
10
WE STORM (USA)
3y d e
54.50
DECLAN CANNON
AUGUSTIN STABLE
JONATHAN THOMAS
10
75
5
24
0
11
BAYOU CHROME (USA)
3y d e
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
KIRBY LEONARD
GEORGE LEONARD, III
11
49
6080
127
0
12
DRAMA CRITIC (USA)
3y d e
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
WHITHAM THOROUGHBRED
IAN R. WILKES
12
70
677-33
55
0
13
ACTION SEEKER (USA)
5y a a
56.00
DAVID CHARLES LOPEZ
LOUIE J. ROUSSEL III
LOUIE J. ROUSSEL, III
13
62
7-7-442
74
0
14
JUSTICEOFTHEPEACE (USA)
4y d a
56.00
GERARDO CORRALES
POCKET ACES RACING L
WILLIAM WALDEN
14
53
844
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
J'S NAUGHTY BOY (USA)
3y k e
53.50
RODNEY A. PRESCOTT
JOSEPH D. DAVIS
JOSEPH D. DAVIS
1
53
53421-5
14
0
2
AMAZING JUSTICE (USA)
5y d a
55.50
ALBERTO BURGOS
RICKY J. SHORT
RICKY J. SHORT
2
62
824343
127
0
3
BASSCOAT (USA)
4y a a
55.50
MALCOLM FRANKLIN
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
3
60
21456-4
14
0
4
BULLBRIAR (USA)
6y a a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
JODY GUIDA
ANTHONY E. GUIDA
4
69
52346-6
74
0
5
GRAND IN BAY (USA)
4y a a
54.00
FERNANDO DE LA CRUZ
DEERFIELD FARM RACIN
TIM GLYSHAW
5
66
985234
127
0
6
MISTER MACHO (USA)
4y d a
55.50
DESHAWN L. PARKER
RANCHO MONARCA, LLC
ANTONIO DURAN
6
56
3-67271
127
0
7
BOULDER BAY (USA)
4y a a
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
PICINICH, JANICE AND
ROBERT E. DOBBS, JR.
7
63
000652
127
0
8
ONE BIG DUDE (USA)
4y a a
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
REESE RANCH
RANDY L. KLOPP
8
63
84216
127
0
9
CORONA GRANDE (USA)
3y k e
52.00
SANTO SANJUR
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
9
62
2144-6
14
0
10
OVERTHETOPJUSTICE (USA)
5y d a
54.00
JOSHUA MORALES
WINNER CIRCLE STABLE
TIM EGGLESTON
10
63
25-2627
127
0
11
MR MURGO (USA)
3y k e
50.50
HANNAH LEAHEY
EAC RACING STABLE, L
RANDY L. KLOPP
11
62
168-534
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELIGHT (USA)
3y a d
53.50
DECLAN CANNON
AUGUSTIN STABLE
JONATHAN THOMAS
1
83
331105
127
0
2
POLKA POLENTA (USA)
5y a k
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RENE CAZARES
JOSEPH D. DAVIS
2
81
712-329
46
0
3
TASWEYA (USA)
4y k k
53.00
WALTER A. RODRIGUEZ
SHADWELL STABLE
BRENDAN P. WALSH
3
67
412789
127
0
4
CALIFORNIA ANGEL (USA)
4y a k
55.50
DESHAWN L. PARKER
CHRIS WALSH
GEORGE LEONARD, III
4
94
023429
127
0
5
SCHOOLED (USA)
5y d k
55.50
ABEL LEZCANO
KRISTINE M. KAUFELD
RANDY L. PRESTON
5
58
114434
127
0
6
BERAVINA (USA)
4y a k
55.50
CHRISTOPHER A. EMIGH
SEAJAY RACING LLC
BRITTANY A. VANDEN BERG
6
73
758131
127
0
7
CASCADE PARK (USA)
4y d k
55.50
JULIO E. FELIX
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
7
78
31119-5
68
0
8
COVENANT LADY (USA)
5y a k
54.00
ANDRES PATRICIO ULLOA
B AND B STABLES, LLC
ANTHONY J. GRANITZ
8
86
825-525
32
0
9
POSTNUP (USA)
5y d k
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
9
89
85-324-7
60
0
10
MADEMOISELLE NOVA (USA)
5y d k
55.50
HANNAH LEAHEY
SBH RACING, LLC
SARAH HAMILTON
10
72
7547-80
27
0
11
RAVELLA (USA)
4y a k
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
MATHIESEN, MARK, POL
WILLIAM E. MOREY
11
76
61-1334
18
0
12
GRAY FROST (USA)
3y k d
53.50
SANTO SANJUR
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
12
64
426-911
20
0
9 Mayıs 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Lingfield, Philadelphia ABD, Vaal Güney Afrika, Horseshoe Indianapolis ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:20 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:01 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:15 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Horseshoe Indianapolis ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:32 horseshoe indianapolis abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 mayıs 2023 salı at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 at yarışı programı, 9 mayıs 2023 tjk yarış programı, 9 mayıs 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, 9 mayıs 2023 horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, günün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, bugün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni