Yarış Başlama Saati: 16:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEORYOFEVERYTHING
3y k e
61.50
JAMES DOYLE
PRİNCE A A FAİSAL
J & T GOSDEN
9
94
13
19
0
2
COCO JACK (IRE)
3y y e
60.50
B SAYETTE
MPR,CROXFORD, KELLY,
G SCOTT
7
92
23-3564
12
0
3
VETIVER
3y a d
59.50
O MURPHY
CHEVELEY PARK STUD
A BALDİNG
2
90
21-1
22
0
4
PROMOTER
3y a e
59.50
ROSSA RYAN
MR J H RİCHMOND-WATS
R BECKETT
1
90
715-
127
0
5
TRUE STATESMAN (IRE)
3y d e
58.00
R L MOORE
JANE NEWETT AND DOUG
CHARLİE JOHNSTON
3
87
311003-
127
0
6
SURELY NOT (IRE)
3y d e
57.50
W BUİCK
THE AGİNCOURT PARTNE
D F DAVİS
6
86
17315-1
22
0
7
LORD UHTRED (IRE)
3y d e
57.50
DAVİD EGAN
KHK RACİNG
C HİLLS
8
85
321-5
20
0
8
URBAN SPRAWL
3y a e
57.00
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
CHARLİE JOHNSTON
4
85
12411-2
11
0
9
SELF ACLAIM (IRE)
3y d e
56.00
R KİNGSCOTE
THE ROOF PARTNERSHİP
H PALMER
5
82
31-1
118
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOCAL DYNASTY (IRE)
3y d e
59.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
2
100
1511-
127
0
2
AFTERWARDS (IRE)
3y d e
58.00
F NORTON
A KAVANAGH, M DOWNEY
O PEARS
4
0
21
58
0
3
ALDER (IRE)
3y a e
58.00
G M RYAN
MRS O'BRIEN
DONNACHA O'BRIEN
1
104
413-1
20
0
4
HADRIANUS (IRE)
3y d e
58.00
F NORTON
SUSAN AND JOHN WATER
CHARLIE JOHNSTON
3
104
21-23
1
0
5
LOSE YOUR WAD (IRE)
3y d e
58.00
K SHOEMARK
JERRY HİNDS PHİLİP
C HİLLS
7
0
4-1
36
0
6
PASSENGER (USA)
3y d e
58.00
R KINGSCOTE
FLAXMAN STABLES IREL
SIR M STOUTE
5
0
1
21
0
7
SAN ANTONIO (IRE)
3y d e
58.00
R L MOORE
M TABOR
A P O'BRIEN
6
0
53-1
41
0
8
STORMBUSTER
3y d e
58.00
O MURPHY
MR J C SMİTH
A BALDİNG
8
99
33218-5
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAMISH
7y d a
59.50
T MARQUAND
MR B HAGGAS
W HAGGAS
7
117
47-1212-
127
0
2
MAX VEGA (IRE)
6y a a
59.50
R HORNBY
THE PİCKFORD HİLL PA
R BECKETT
8
110
56071-3
19
0
3
CHANGINGOFTHEGUARD (IRE)
4y d a
58.00
R L MOORE
WESTERBERG
A P O'BRIEN
4
109
52-1151-
127
0
4
ENEMY
6y d a
58.00
R KİNGSCOTE
TRACEY BELL CAROLİ
I WİLLİAMS
2
112
580-128
47
0
5
ISRAR
4y d a
58.00
J CROWLEY
SHADWELL ESTATE COMP
J & T GOSDEN
1
106
313310-
127
0
6
LONE EAGLE (IRE)
5y d a
58.00
ROSSA RYAN
MR MARC CHAN BALLY
R BECKETT
5
107
25-357-5
19
0
7
OLD HARROVIAN
4y a a
58.00
O MURPHY
MR MICHAEL BLENCOWE
A BALDING
3
94
7-11
31
0
8
SUNCHART
6y d a
58.00
ANDREW SLATTERY
MR P GARVEY
A SLATTERY
6
103
2572-24
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONEFORTHEGUTTER
4y d a
61.50
R KINGSCOTE
TRACEY BELL CAROLI
I WILLIAMS
10
90
460040-
127
0
2
DARK PINE (IRE)
6y d a
61.50
ROSSA RYAN
MR GARY DEWHURST
D LOUGHNANE
1
90
3244-70
87
0
3
BOX TO BOX (IRE)
4y d a
59.50
JAMES DOYLE
THE RUNNİNG ORDER PA
H PALMER
12
86
04449-0
83
0
4
DASHING ROGER
6y d a
59.00
K SHOEMARK
MR RON SPORE
W STONE
14
85
7-0700-5
12
0
5
DREAM HARDER (IRE)
4y d a
58.50
W BUİCK
MR PAUL FARRELL
I WİLLİAMS
3
84
341453
34
0
6
CITY STREAK
4y a a
58.50
O MURPHY
LORD BLYTH
A BALDİNG
8
84
32122-3
21
0
7
AMOR VINCIT OMNIA (IRE)
4y d a
58.00
P-L JAMİN
THE MACDOUGALL TWO
HARRY EUSTACE
11
83
1-0043-6
19
0
8
SUCELLUS
7y d a
57.50
G ROOKE
MR PHIL EVANS
OLIVER GREENALL & JOSH GUERRIERO
4
82
199361-
127
0
9
JEAN BAPTISTE (IRE)
6y d a
57.50
T MARQUAND
WOODHURST CONSTRUCTİ
R FELL
13
81
0633-75
39
0
10
THUNDER MAX
4y a a
57.00
K STOTT
AMO RACİNG LİMİTED
R HANNON
9
80
5-3534-4
12
0
11
STATELY HOME (IRE)
6y k a
56.50
J FANNİNG
D GİLBERT, A BRUCE,
S LYCETT
2
79
326-155
19
0
12
TUDOR (IRE)
4y d a
55.00
J F EGAN
PAUL KWOK MS ANGEL
K P DE FOY
7
76
4311-43
23
0
13
IBIZA ROCKS
5y k a
54.50
F NORTON
MRS RACHEL DAWSON
OLİVER GREENALL & JOSH GUERRİERO
5
75
5760-35
14
0
14
GLORY NIGHTS (IRE)
4y d a
54.50
H TURNER
M J REFRİGERATİON TR
M LOUGHNANE
6
75
5-42-7
24
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG TIME RASCAL
2y d e
60.50
W BUİCK
MR CHARLİE ROSİER
G BOUGHEY
3
0
0
0
2
DAN DEE PRINCE (IRE)
2y d e
60.50
A RAWLINSON
ROUDEE RACING
T DASCOMBE
6
0
30
1
0
3
HACKMAN (IRE)
2y a e
60.50
JAMES DOYLE
THE GENE GENİES
H PALMER
8
0
3
23
0
4
HAVANARAMA
2y d e
60.50
O MURPHY
FORD OWEN
H PALMER
9
0
0
0
5
INNVINCIBLE FRIEND (IRE)
2y d e
60.50
R KİNGSCOTE
MİKE NOLAN, ALAN S
T DASCOMBE
4
0
2
12
0
6
JOHN STEED (IRE)
2y k e
60.50
K STOTT
DAVID LOWE
D LOUGHNANE
10
0
27
1
0
7
SERGEANT MAYER (IRE)
2y d e
60.50
H TURNER
THE OLLİERS
N TİNKLER
7
0
0
0
8
THE CAMDEN COLT (IRE)
2y a e
60.50
R L MOORE
EQ RACİNG
R HANNON
1
0
0
0
9
ROUBAY (IRE)
2y a d
58.00
DAVID EGAN
ROUDEE RACING
D LOUGHNANE
2
0
0
0
10
SHE'S SMART (IRE)
2y d d
58.00
ROSSA RYAN
JOHN ABBEY, JIMMY FA
P EVANS
5
0
436
1
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRUTH (IRE)
3y a e
62.00
J FANNİNG
MRS S RUSSELL A M
CHARLİE JOHNSTON
5
86
135-
127
0
2
DEMILION (IRE)
3y k e
59.00
F NORTON
SUSAN AND JOHN WATER
CHARLİE JOHNSTON
7
80
373-124
22
0
3
FORCEFUL SPEED (IRE)
3y a e
59.00
K STOTT
AMO RACING LIMITED
G BOUGHEY
1
80
61215-5
39
0
4
CANTORA
3y d d
58.00
R L MOORE
WARDLEY BLOODSTOCK
G BOUGHEY
9
78
611-421
14
0
5
DRAGONBALL PRINCE (IRE)
3y d e
58.00
R KİNGSCOTE
PETE SUE MAGUİRE
H PALMER
8
78
53534-
127
0
6
DOUBLE OBAN
3y d e
57.50
JAMES DOYLE
MR R COTTER
H PALMER
3
77
632
24
0
7
NOBODY TOLD ME
3y d e
57.50
F MARSH
ELLİPSİS Iİ
J O'KEEFFE
2
76
8664-41
12
0
8
SOVEREIGN SPIRIT
3y d e
57.50
O MURPHY
MR MİCHAEL BLENCOWE
A BALDİNG
4
79
50-5311
7
0
9
BURGLAR'S DREAM (IRE)
3y a e
55.50
DAVİD EGAN
MR AMBROSE TURNBULL
T EASTERBY
6
72
562-
127
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAW OF SUCCESS (SAF)
4y d k
60.00
C MABAYA
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
9
67
7443
26
0
2
SHE'S A KLAWER (SAF)
4y d k
60.00
D BOTHA
C JONKER
CHRIS JONKER
5
65
0735-84
42
0
3
EFFICIENT TRADER (SAF)
4y d k
60.00
S MKHUMBUZI
D J MICHAEL
SEAN TARRY
8
62
8-33091
7
0
4
SOUTHERN STYLE (SAF)
4y d k
60.00
S B MTHEMBU
B J FEGEN
ASHLEY FORTUNE
7
62
5-54354
14
0
5
HEARTLIGHT (SAF)
4y d k
60.00
N NGQWANGI
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
6
59
6787-25
9
0
6
ELUSIVE FIRE (SAF)
5y d k
60.00
T LUKHELE
M S MOOSA
BRETT WEBBER
2
58
653462
14
0
7
TOGETHER AGAIN (SAF)
4y d k
60.00
T NCUME
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
3
58
087058
21
0
8
QUEEN'S GAMBIT (SAF)
4y d k
60.00
P MONGQAWA
G BARKER
FABIAN HABIB
4
40
067
28
0
9
SHINY SILVA (SAF)
4y d k
60.00
S MYENDEKI
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
1
0
87
109
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HORSEFLY (SAF)
3y a e
60.00
C ZACKEY
ASSM RACING SYNDICAT
M G AZZIE/A A AZZIE
3
0
0
0
2
JACK FROST (SAF)
3y d e
60.00
D SCHWARZ
ISABELLA LOMBARD
KOBUS ROUX
10
0
0
0
3
OPEN HIGHWAY (SAF)
3y a g
60.00
R DANIELSON
A B FORTUNE
ASHLEY FORTUNE
9
0
33
21
0
4
QHAWE LAMI (SAF)
3y a g
60.00
K MATSUNYANE
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
2
87
3235
47
0
5
RICHARD THE FIRST (SAF)
3y d e
60.00
J P V'D MERWE
JAN LINDA STEKHOVE
FANIE BRONKHORST
6
0
0
0
6
SCAMPTON (SAF)
3y d g
60.00
K A BREWER
WORLD SPORTS BETTING
ASHLEY FORTUNE
4
0
0
0
7
STORIA (SAF)
3y d g
60.00
WES MARWING
R T FITZGERALD
PAUL MATCHETT
11
0
8
33
0
8
TAXHAVEN (SAF)
3y d e
60.00
M YENI
MIND GYM CC T/A THE
CORRIE LENSLEY
1
0
0
0
9
VIVACIOUS VICKY (SAF)
3y d e
60.00
D DE GOUVEIA
V C VEERAMOOTOO
STUART PETTIGREW
5
0
6
12
0
10
AMBRYM (SAF)
3y d d
57.50
K DE MELO
J T PETER
J A JANSE VAN VUUREN
7
0
0
0
11
MIDNIGHT STROLL (SAF)
3y d d
57.50
G LERENA
H KUHN
SEAN TARRY
8
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALA MURETTA (SAF)
3y d d
60.00
R DANIELSON
D CHINSAMMY
ASHLEY FORTUNE
2
83
628
12
0
2
FRENCH DUCHESS (SAF)
3y d d
60.00
K MATSUNYANE
DRAKENSTEIN STUD
SEAN TARRY
6
0
0
0
3
GLOBAL CHOICE (SAF)
3y d d
60.00
K A BREWER
S MATHEN
ASHLEY FORTUNE
4
0
8
49
0
4
HAPPY ANALIA (SAF)
3y d d
60.00
M YENI
LESLIE LOGAN
CORRIE LENSLEY
11
0
0
21
0
5
IVY LEAGUE (SAF)
3y d d
60.00
S KHUMALO
L M MICHAEL
B BOTES / Y VOSLOO
8
0
0
0
6
JAILHOUSE REBEL (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
7
58
680
51
0
7
MICKE'S BOMB (SAF)
3y d d
60.00
M V'RENSBURG
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
5
77
4843
4
0
8
REBELS PRINCESS (SAF)
3y d d
60.00
J P V'D MERWE
R C NELL
FANIE BRONKHORST
1
0
9
49
0
9
SI VELOCE (SAF)
3y d d
60.00
P MXOLI
R VAN RENSBURG
PAUL MATCHETT
10
0
60
68
0
10
SIGNORA BOMBA (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
N OOSTHUIZEN
FANIE BRONKHORST
9
69
803
28
0
11
WOMAN OF POWER (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
STEVEN JELL
MIKE DE KOCK
3
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAZARE (SAF)
4y a g
60.00
G LERENA
SUVEN GOVENDER
CANDICE DAWSON
2
70
74-439
26
0
2
ACTIVATOR (SAF)
4y d g
60.00
K A BREWER
C P M PEECH
ASHLEY FORTUNE
6
62
478
47
0
3
FULLY LOADED (SAF)
4y d g
60.00
S KHUMALO
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
7
60
9-035
12
0
4
SAKA GOLD (SAF)
5y d g
57.50
S SOSIBO
Y EBRAHIM
B BOTES / Y VOSLOO
5
60
24-5042
7
0
5
FOREVER FREE (SAF)
6y a g
60.00
M YENI
P BOONZAAIER
CORRIE LENSLEY
1
59
3-758-54
9
0
6
BAAZIGAR (SAF)
4y d g
57.50
D B GEERTHSEN
CHRIS MOLLER T/A TEN
BRETT WEBBER
8
0
4-7
29
0
7
VIVA DE JANEIRO (SAF)
4y d g
60.00
K DE MELO
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
4
0
34
16
0
8
HERE WITH ME (SAF)
3y a e
57.00
R DANIELSON
J E FINLAYSON
ASHLEY FORTUNE
3
0
0
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I'M A MAN (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
DEVEN GOVENDER
TONY PETER
9
71
570-642
23
0
2
US OPEN (SAF)
4y a g
60.00
S KHUMALO
S VILJOEN
FANIE BRONKHORST
10
68
57-4236
16
0
3
GODFATHER (SAF)
4y a g
60.00
J R SYSTER
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
1
66
53-5645
23
0
4
INSIGHTFUL (SAF)
4y d g
60.00
WES MARWING
L M NESTADT
CLINTON BINDA
3
65
29-8454
31
0
5
BROADWAY (SAF)
6y d g
60.00
C MAUJEAN
JOSHUA PETER
ROBYN KLAASEN
7
62
5-26633
23
0
6
MASTER OF DEFENSE (SAF)
4y d g
60.00
K A BREWER
A F J DUNCAN
ASHLEY FORTUNE
6
58
0-57668
16
0
7
ALL BLACK CAPTAIN (SAF)
4y d g
60.00
J PENNY
C JONKER
CHRIS JONKER
4
46
098-08
28
0
8
KING'S EXPRESS (SAF)
4y d g
60.00
M YENI
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
8
0
5
16
0
9
SPRING OF ELIXIR (SAF)
4y d k
57.00
K DE MELO
B KANTOR
SEAN TARRY
5
62
03-05
16
0
10
PINK DIAMOND (SAF)
5y a k
57.00
G PIETERSE
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
2
61
95-0272
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL TO GLORY (GB)
4y d k
60.00
C ZACKEY
MAURITZFONTEIN
ALEC LAIRD
3
79
0-222
25
0
2
IMPRESSION (SAF)
4y d k
60.00
K DE MELO
L M NESTADT
SEAN TARRY
4
65
682624
2
0
3
COUNTESS DANZA (SAF)
4y d k
60.00
R DANIELSON
C JONKER
CHRIS JONKER
8
64
2736-07
14
0
4
GREENLIGHTRANGER (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
C F STRYDOM
CORRIE LENSLEY
7
63
396-6
28
0
5
MISS CHRISTMAS (SAF)
4y d k
60.00
K MATSUNYANE
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
6
62
836624
14
0
6
SECRET RECIPE (SAF)
4y d k
60.00
D DE GOUVEIA
C SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
1
61
846
33
0
7
HAVE A PARTY (SAF)
4y d k
60.00
M YENI
MIND GYM CC T/A THE
CORRIE LENSLEY
10
55
3786
16
0
8
ALABAMA STORM (SAF)
4y a k
60.00
WES MARWING
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
5
52
989-058
16
0
9
LORNA LILLY (SAF)
4y d k
60.00
P MXOLI
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
2
50
8050-9
54
0
10
ATCHISON TOPEKA (SAF)
4y a k
60.00
D SCHWARZ
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
9
0
0-7
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVER ROMEO (SAF)
4y d g
61.50
G PIETERSE
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
9
76
1754626
16
0
2
OVER TWO YOU (SAF)
5y d g
61.00
P STRYDOM
ANDRE VAN SCHAIK
B BOTES / Y VOSLOO
6
70
029-073
14
0
3
TINDER DRY (SAF)
5y d k
60.50
M V'RENSBURG
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
5
69
124555
14
0
4
LUTHULI (SAF)
4y d a
59.50
M YENI
B D VAN LAUN
FABIAN HABIB
3
72
5-53315
16
0
5
NUCLEAR FORCE (SAF)
4y d a
59.00
G LERENA
C G PARRY
ERICO VERDONESE
4
71
941-409
16
0
6
OYSTER KING (SAF)
7y d g
58.50
S KHUMALO
C JONKER
CHRIS JONKER
7
65
325265
37
0
7
ENGLISH PRIMROSE (SAF)
5y a k
55.00
D SCHWARZ
K A WATERSTON
LUCKY HOUDALAKIS
1
58
516308
7
0
8
THE INKOSANA (SAF)
5y a a
53.50
J P V'D MERWE
DR C D KITCHING
ERICO VERDONESE
2
55
2417-56
16
0
9
TREATY (SAF)
4y d k
52.50
P MXOLI
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
8
58
086650
21
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UPSTREET (USA)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
1
52
04-6912
35
0
2
ROYAL JUBILEE (USA)
3y k d
54.50
EDWIN GONZALEZ
SOLDI STABLE LLC
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
47
797-1
95
0
3
MAJOR PRYCE (USA)
3y a d
54.50
LEONEL REYES
FLY WITH ME, TWIN RA
ANTONIO SANO
3
66
41-6444
13
0
4
FUNTASTICA (USA)
3y k d
54.50
MARTIN RAMOS RAMIREZ
SARAGO LEISHLANICK
JAVIER NEGRETE
4
43
6165
127
0
5
BLACK ICE (USA)
3y a d
54.50
EDGAR PEREZ
CAL-RAM RACING LLC
ARMANDO DE LA CERDA
5
56
623521
21
0
6
STUCK IN MALIBU (USA)
3y a d
55.50
JOSE E. MORELOS
PATRICK L. BIANCONE
PATRICK L. BIANCONE
6
68
4-64615
20
0
7
DULCE AMBICION (USA)
3y a d
54.50
DAVID BORACO
SAN JOSE DE ECUADOR
LUIS DUCO
7
59
918-067
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUN AMERICAN (USA)
3y a e
53.50
JESUS M. RIOS
COLONY PINE FARM LLC
ARNOUD W. DOBBER
1
48
5
48
0
2
MOUSEFAST (USA)
3y a e
50.50
AILSA MORRISON
PRORACING STABLE, LL
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
51
524-345
7
0
3
IL MALANDRINO (USA)
3y a e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ALESSIO BIANCO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
3
25
07
35
0
4
NATURAL VIBES (USA)
3y d e
53.50
JOSE E. MORELOS
BERNARD, MICHAEL G.
JOSE PINCHIN
4
54
6537
20
0
5
DEN STREET (USA)
4y d a
56.50
EDUARDO ZAHABEDRA
DENNIS G. SMITH
ROHAN CRICHTON
5
49
7356-74
43
0
6
ANTILLEAN (CAN)
3y a e
50.50
ANGEL MORALES
DANNIEL TEMPRAL-MCKE
LEON MINOTT
6
45
642-254
57
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:48 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STARRY HOPE (USA)
6y d k
56.00
ISMERIO VILLALOBOS
MONICA MCGOEY
MONICA MCGOEY
1
75
537-844
21
0
2
LIGHT AND PATH (USA)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
2
67
22-3431
35
0
3
MISCREANT (USA)
4y a k
57.00
EDGAR PEREZ
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
3
71
3243-41
41
0
4
BOSTON PRINCESS (USA)
4y d k
57.00
PACO LOPEZ
KENWOOD RACING LLC
RONALD B. SPATZ
4
78
63-6151
21
0
5
MUSICAL ROMANCE (GB)
4y d k
57.00
SHAUN BRIDGMOHAN
NENTWIG, MICHAEL, RO
ROBERT N. FALCONE, JR.
5
69
08-3751
20
0
6
SANDPIPER MEMORIES (USA)
4y a k
53.00
ANGEL MORALES
DE LA CERDA RACING S
ARMANDO DE LA CERDA
6
77
601-521
32
0
7
CRYSTAL COAST (USA)
5y a k
56.00
SAMUEL CAMACHO, JR.
PALM BEACH RACING V
CARLOS A. DAVID
7
80
21-6283
26
0
8
ARTIFACT (GB)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
REEVES THOROUGHBRED
ANTONIO SANO
8
70
133631
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAG WOMAN (USA)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
CHAMPION EQUINE LLC
J. DAVID BRADDY
1
70
11-2325
21
0
2
FORCES SWEETHEART (USA)
3y a d
54.50
LEONEL REYES
WYNWOOD THOROUGHBRED
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
56
16-5
49
0
3
JELLICLE KATZ (USA)
3y a d
52.00
ANGEL MORALES
RED DIAMOND STABLE
JOEL SANTIAGO
3
54
5-6167
21
0
4
LUNA TUNA (USA)
3y d d
55.50
EDGAR PEREZ
LEAN ENTERTAINMENT,
GUSTAVO DELGADO
4
64
447-231
33
0
5
OASIS JAK (USA)
3y a d
51.50
AILSA MORRISON
LAWSON RACING STABLE
ROHAN CRICHTON
5
54
03-31
50
0
6
LA RUNA (USA)
3y d d
54.50
JOSE E. MORELOS
EL DOZAL LLC
RAMON MINGUET
6
0
221
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAILBOX MONEY (USA)
4y d a
54.50
EDGAR PEREZ
MELVIN SIMONOVICH
JOSEPH F. ORSENO
1
77
011157
127
0
2
ADIOS ASHER (USA)
4y d a
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
2
88
15-3322
19
0
3
URANIUM (USA)
4y d a
51.50
ANGEL MORALES
NADER MOUBARAK
NADER MOUBARAK
3
84
23-1134
33
0
4
MAJOR WAGER (USA)
6y d a
54.50
PACO LOPEZ
PERRY MARTIN
ANNA M. MEAH
4
94
19-1483
25
0
5
WALL STREET TRADER (USA)
4y d a
54.50
WESLEY HENRY
PROPER FIX RACING ST
DILEY A. DAKIN
5
77
251-433
20
0
6
BARONE CESCO (USA)
4y d a
54.50
JESUS M. RIOS
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
6
84
2541-32
34
0
7
LITTLE JUANITO (USA)
9y k a
55.50
EDWIN GONZALEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
7
85
55-6831
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARKLAND (USA)
7y a a
53.50
LEONEL REYES
TEN TWENTY RACING AN
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
96
1561-19
63
0
2
XY TIME (USA)
4y d a
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GELFENSTEIN FARM
ANTONIO SANO
2
89
2626-54
34
0
3
JOURNEYMAN (USA)
7y d a
53.50
ISMERIO VILLALOBOS
KATIE WRIGHT
MICHAEL WRIGHT, JR.
3
94
42-2127
12
0
4
ONENIGHTSTANDARDS (USA)
5y a a
54.50
EDGAR PEREZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
4
90
1303-61
42
0
5
VLADISLAV (USA)
4y a a
54.50
IVAN PIMENTEL, JR.
VICENTE STELLA STABL
ANTONIO SANO
5
86
217621
19
0
6
SPEEDY HANS (USA)
6y a a
53.50
PACO LOPEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
6
95
34221-3
89
0
7
A ROSE FOR RAVEN (USA)
5y d a
53.50
JOSE E. MORELOS
PATERPOP RACING
JENNIFER P. YOUNG
7
86
1-69555
39
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IL MIRACOLO (USA)
3y a e
54.50
MARCOS MENESES
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
1
76
16-7566
40
0
2
CENTRODELANTERO (USA)
3y d e
56.00
LEONEL REYES
FRANCISCO MOREYRA MU
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
0
1241
127
0
3
CUVIER (USA)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
3
84
13
88
0
4
BIG DATA (USA)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
PETAL POWER RACING S
MICHAEL LERMAN
4
77
22-61
19
0
5
HOWGREATISNATE (USA)
3y d e
56.00
EDWIN GONZALEZ
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
5
86
1111-04
54
0
6
RUN CORY RUN (USA)
3y a e
54.50
JOSE E. MORELOS
GENTRY FARMS
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
77
5-14
70
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIC'S BRO (USA)
4y d a
56.00
EDWIN GONZALEZ
ROUSSEAU RACING
RALPH E. NICKS
1
88
14-5223
12
0
2
CRUZIN MAN (USA)
3y d e
53.50
JOSE E. MORELOS
PARKLAND THOROUGHBRE
MARIO LORITO
2
77
8-134
39
0
3
NERVE (USA)
4y a a
56.00
KEVIN KRIGGER
GLASSMAN RACING LLC
EDWARD PLESA, JR.
3
73
012-61-4
34
0
4
ADIOS GARY (USA)
4y a a
56.00
LUCA PANICI
LINDA PASTOR
JOSEPH F. ORSENO
4
84
232-044
54
0
5
PAPA KATZ (USA)
4y a a
56.00
IVAN PIMENTEL, JR.
VICENTE STELLA STABL
ANTONIO SANO
5
77
226142
13
0
6
ROLLING ON (USA)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
WALTERS, DANIEL L.,
ROHAN CRICHTON
6
75
05126-5
25
0
7
BELLA FUTURE (USA)
5y d a
56.00
EDGAR PEREZ
VICINO RACING STABLE
LAURA CAZARES
7
84
54-3545
26
0
8
LOYAL LOUIE (USA)
5y a a
56.50
LEONEL REYES
RUSSELL, KENNETH JAM
J. KENT SWEEZEY
8
89
8-44134
26
0
9
ROCKIN ROLLER (USA)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
DONALD H. MENSH
EDWARD PLESA, JR.
9
77
043-214
43
0
Pakenham Avustralya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAME THE WHISKEY (AUS)
4y d g
59.50
ZAC SPAIN
LOGIE BRAE RACING
P STOKES
12
0
62
20
0
2
CORTES (AUS)
4y d g
59.50
JOE BOWDITCH
R C LEGH RACING PT
R GRIFFITHS & M DE KOCK
11
0
33
127
0
3
EXPOSAY (AUS)
4y d g
59.50
DAMIEN OLIVER
A E SEAR
M, W & J HAWKES
5
0
0
0
4
JIMMY THE KEEPER (AUS)
4y d a
59.50
JAMIE MOTT
M A FOX
M C KENT
3
0
0
0
5
POWERSHARE (AUS)
4y d g
59.50
JACQUES LUXE
J R MEUNIER
R J MEUNIER
1
0
42-7940
4
0
6
ROC DE RUSSIAN (NZ)
5y d g
59.50
CRAIG NEWITT
C W GIBBS
K & K KEYS
6
0
3345
127
0
7
STANDUPANDFIGHT (AUS)
4y a g
59.50
BRIAN HIGGINS
E A HUGLIN
GRANT & PETER DALZIEL
10
0
408-673
13
0
8
SWEDISH DUKE (NZ)
5y d g
59.50
DANIEL STACKHOUSE
LINDSAY PARK BLOODST
BEN & J D HAYES
7
0
0
0
9
BOOM BOOM BETTY (NZ)
5y a k
57.50
JORDAN CHILDS
N KAPES
JIM CERCHI JNR
8
0
382
13
0
10
GRANDMA'S PLATE (AUS)
4y d k
57.50
MICHAEL DEE
C M ALDERSON
C ALDERSON
2
0
2
20
0
11
LADY RAWHIDE (AUS)
4y d k
57.50
JAKE NOONAN
B J LEWIS
PAUL & TRACEY TEMPLETON
4
0
0
0
12
SNICK (AUS)
4y d k
57.50
BEN ALLEN
I F FOSTER
J D SADLER
13
0
76347
127
0
13
GOTOWAR (AUS)
4y d g
59.50
YOKO OTA
S C BOTTOMLEY
S C BOTTOMLEY
9
0
58900
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
A BLUE STAR (GER)
4y d g
59.50
BEAU MERTENS
R T D RACING
M PRICE & M KENT JNR
4
0
0
0
2
CLASSIC STORY (AUS)
5y d g
59.50
PATRICK MOLONEY
D A STEPHENS
H STEPHENS
6
0
640322
18
0
3
FRANKHAM (AUS)
4y a a
59.50
LUKE NOLEN
FIRST LIGHT RACING
T BUSUTTIN & N YOUNG
3
0
69
127
0
4
JAREMA (AUS)
5y d g
59.50
YOKO OTA
S C BOTTOMLEY
S C BOTTOMLEY
13
0
7098
14
0
5
MACAN (AUS)
4y d g
59.50
CRAIG NEWITT
LETS ROLL
M PRICE & M KENT JNR
9
0
6
27
0
6
SHARK ISLAND (NZ)
4y d g
59.50
MICHAEL DEE
GRAHAME BEGG RACING
G M BEGG
8
0
7929
112
0
7
THOUGHT CRIME (NZ)
4y a g
59.50
ZAC SPAIN
FIRST LIGHT RACING
T BUSUTTIN & N YOUNG
11
0
608-32
14
0
8
TRANSZAM (AUS)
4y d g
59.50
JOE BOWDITCH
PRINCETON THOROUGHBR
R GRIFFITHS & M DE KOCK
7
0
747-535
11
0
9
UPWOODS (NZ)
4y d g
59.50
JORDAN CHILDS
O T I RACING
M PRICE & M KENT JNR
12
0
3
127
0
10
ECLAIR STARCIA (AUS)
5y d k
57.50
SAMANTHA NOBLE
J K DOUGLAS AND S G
S G NOBLE
1
0
00-038
20
0
11
GALLIUM (AUS)
4y k k
57.50
GARY LO
SADDLERS KNIFE
P STOKES
2
0
0-4496
13
0
12
THE HIGH PRIESTESS (NZ)
5y d k
57.50
JOHN ALLEN
C SIMPSON
C MAHER & D EUSTACE
5
0
60420-5
35
0
13
RUSSIAN RHAPSODY (AUS)
10y d k
57.50
BRIAN HIGGINS
R W J CLARKE
RUSSELL W J CLARKE
10
0
878-747
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAYZEAL (AUS)
5y d g
59.50
JAMIE MOTT
ILLOWRA STUD
M C KENT
5
0
56-74
14
0
2
MIKKIS MOON (AUS)
4y a g
59.50
ARRON LYNCH
M A WALLER
NATHAN DUNN
6
0
9
10
0
3
NAHNAH NOT ME (AUS)
5y a g
59.50
JOE BOWDITCH
RWH THOROUGHBREDS
R W HARRISON
4
0
3
121
0
4
PELASGIAN (AUS)
4y d g
59.50
ZAC SPAIN
A PAPATHOMAS
NATHAN DUNN
7
0
0893
14
0
5
TIZJAMMY (NZ)
4y a g
59.50
BEN ALLEN
M A JACOBSON
J D SADLER
10
0
74
127
0
6
AMANI (AUS)
4y d k
57.50
BEAU MERTENS
WYADUP VALLEY FARM
P G CAREY
14
0
4
21
0
7
OUR BONNIO MISS (AUS)
4y a k
57.50
PATRICK MOLONEY
J F MOLONEY
J F MOLONEY
13
0
9-72
13
0
8
QUEEN OF DEELS (AUS)
4y d k
57.50
JOHN ALLEN
WINTER SKY RACING
C MAHER & D EUSTACE
1
0
3
24
0
9
SOYBEAN (AUS)
4y k k
57.50
DANIEL STACKHOUSE
LINDSAY PARK BLOODST
BEN & J D HAYES
2
0
0
0
10
VAMPIRE MISS (AUS)
5y d k
57.50
SURAJ NARREDU
T FURDETSKA
TETYANA FURDETSKA
9
0
067646
21
0
11
VARTOLOMEI (FR)
5y d k
57.50
JAKE NOONAN
P G MAHER
A R MCGREGOR
3
0
39-47
100
0
12
TOSEN IMPACT (AUS)
3y d g
57.00
JORDAN CHILDS
HIRSCH RACING
J P SALANITRI
8
0
3
18
0
13
KUROSHINZO (AUS)
4y y g
59.50
MICHAEL DEE
TAKING THE MIKKI
LUKE OLIVER
11
0
5
18
0
14
FANTASTIC MR FOX (AUS)
3y d g
57.00
.
HIRSCH RACING
J P SALANITRI
15
0
85
18
0
15
KERKORIAN (AUS)
4y a g
59.50
.
D J ROSE
L SHAND
12
0
868
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PHERE THE EX (AUS)
5y a g
60.50
DANIEL STACKHOUSE
MARQUEE STUD RACING
BEN & J D HAYES
2
65
315623
127
0
2
BREAKING GROUND (AUS)
4y d g
59.00
JORDAN CHILDS
YU LONG INVESTMENTS
C J WALLER
5
62
5194-33
23
0
3
SILVER UP (AUS)
4y k g
59.00
MICHAEL DEE
E C H WONG
G M BEGG
11
62
44251-3
21
0
4
STARBURY (AUS)
4y a g
59.00
RHYS MCLEOD
J LOVE
NICK RYAN
7
62
51
20
0
5
FRANKIE FIORENTE (AUS)
7y a g
57.50
BEAU MERTENS
W G CLIFFORD
R J BESANKO
9
59
3210-8-9
18
0
6
QUEEN OF MALWA (AUS)
4y a k
57.00
JOE BOWDITCH
R D GRIFFITHS
R GRIFFITHS & M DE KOCK
6
62
418
22
0
7
FROSTED LADY (AUS)
5y k k
56.50
THOMAS STOCKDALE
M G PHILLIPS
P E KRAMER
14
61
22815-7
28
0
8
THE MAGGSTAR (AUS)
5y k k
56.50
DAMIEN OLIVER
T FURDETSKA
TETYANA FURDETSKA
8
61
21
22
0
9
MAWKEB (AUS)
5y d k
56.00
TOM PREBBLE
LINDSAY PARK BLOODST
BEN & J D HAYES
3
60
6585-61
26
0
10
EXOEXO (AUS)
5y d k
55.00
CRAIG NEWITT
L A KEYS
K & K KEYS
4
58
74636-1
49
0
11
TACTFULL (NZ)
6y d g
55.00
CODI JORDAN
LINDSAY PARK BLOODST
RORY HUNTER
12
52
257664
14
0
12
TYLDEN (AUS)
5y d k
55.00
PATRICK MOLONEY
E HIRSCH
J P SALANITRI
13
57
454164
127
0
13
TRAIL BLAZER (AUS)
6y d g
55.00
AMY HERRMANN
E FRANCESE
E P FRANCESE
10
47
3-8408
11
0
14
MOVADER (AUS)
4y a k
57.00
JOHN ALLEN
C A STOTT
C MAHER & D EUSTACE
1
62
212-322
1
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARRETTA (IRE)
6y d g
62.00
GARY LO
LINDSAY PARK BLOODST
BEN & J D HAYES
2
68
55243-0
117
0
2
ALL ENGLAND (AUS)
5y a g
61.50
DAMIEN OLIVER
D GARDINER
GAVIN BEDGGOOD
11
67
7100-83
20
0
3
COPPERFIELD (NZ)
6y d g
61.50
MATTHEW CHADWICK
R T D RACING
M PRICE & M KENT JNR
5
67
312212
127
0
4
MAGICAL SLIPPER (AUS)
4y d k
59.50
DANIEL STACKHOUSE
21ST CENTURY RACING
P STOKES
3
67
1-451
20
0
5
MERE FANCY (AUS)
5y d k
59.50
JAMIE MOTT
K W BREESE
JOHN MCARDLE
10
67
62644-2
22
0
6
SUPERSET (AUS)
4y a g
59.50
ZAC SPAIN
DELTER HORSES
SHEA EDEN
1
63
1675-04
21
0
7
FOR ARI (AUS)
5y a g
59.00
JARROD FRY
E HIRSCH
J P SALANITRI
7
62
314231
127
0
8
FERRARI MAN (AUS)
4y d g
58.50
CAMPBELL RAWILLER
D W LILLEY
G WATERHOUSE & A BOTT
8
61
432216
127
0
9
OUR JOHN BOY (AUS)
7y a g
58.50
LUKE NOLEN
B D LYONS
W KELLY
4
61
228587
14
0
10
TASUMA (NZ)
5y d g
56.50
SALLY WYNNE
T GRIGG
R E LAING
9
57
821530
46
0
11
NEEDLEWORK (AUS)
7y d k
55.00
AMY HERRMANN
BALLARTO LODGE SYNDI
I M PANKHURST
6
49
44906-5
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR TICKLES (AUS)
4y d g
61.50
JAMIE MOTT
K W BREESE
JOHN MCARDLE
4
67
16-4182
28
0
2
ATHLETICA (AUS)
4y d g
60.50
CAMPBELL RAWILLER
MYSTERY DOWNS
G WATERHOUSE & A BOTT
8
65
9460-23
44
0
3
AWAPUNI PRINCESS (AUS)
6y a k
60.00
GARY LO
BOYS GET PAID
A & S FREEDMAN
10
68
7225-59
85
0
4
IT'S TRUE (AUS)
7y a k
60.00
MICHAEL DEE
B K SAUNDERS
JASON WARREN
13
68
232166
127
0
5
MISHIKA (AUS)
6y a k
60.00
DANIEL STACKHOUSE
N GOPAUL
LUKE OLIVER
2
68
731182
127
0
6
TWIGGY POP (AUS)
6y d g
60.00
JARROD FRY
T J MARRIOTT
COLIN SCOTT
5
64
230553
127
0
7
YAKI ISHI (AUS)
4y d g
59.50
CRAIG NEWITT
L M NESTADT
R GRIFFITHS & M DE KOCK
1
63
2170-35
18
0
8
HURRICANE THUNDER (AUS)
4y d g
59.00
JOHN ALLEN
R C LEGH RACING PT
M, W & J HAWKES
15
62
331
23
0
9
IN DUE TIME (AUS)
5y d g
59.00
DAMIEN OLIVER
L JOYCE
D J BOURNE
3
62
453642
14
0
10
KAPANKU (AUS)
5y d k
59.00
ZAC SPAIN
MERRICKS STATION
P STOKES
11
66
121739
127
0
11
RAKOMELO (AUS)
4y d g
59.00
JORDAN CHILDS
GODOLPHIN
JAMES CUMMINGS
14
62
614340
22
0
12
SPIRITED WRITINGS (AUS)
4y d g
59.00
BEN ALLEN
IMPERIAL RACING STAB
C I BROWN
9
62
2-1
18
0
13
DANCELITTLESISTER (NZ)
5y d k
57.00
.
MERRICKS STATION
T BUSUTTIN & N YOUNG
7
62
22665-5
20
0
14
DEMON BLOOD (AUS)
5y d g
59.00
BEAU MERTENS
TRILOGY
C W MCDONALD
6
62
1364-20
21
0
15
AT THE MINT (AUS)
5y d k
57.00
DYLAN TURNER
D L EURELL
G EURELL
12
62
901
127
0
16
WINTILLY (AUS)
5y d k
56.00
JACK HILL
R J GOODWIN
REECE GOODWIN
16
60
1626-35
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FARHH FLUNG (GB)
5y d g
60.50
JOHN ALLEN
B CUSSEN
D T O'BRIEN
8
65
243312
34
0
2
JENKINS (AUS)
8y d g
60.50
GARY LO
REGAL BLOODSTOCK
P STOKES
4
65
189-232
19
0
3
PROJECT GUTENBERG (NZ)
6y d g
60.50
THOMAS STOCKDALE
C W KWOK
JOSEPH WALDRON
6
65
383615
127
0
4
RAID THE BAR (AUS)
6y d g
60.00
RHYS MCLEOD
L C BARKER
CRAIG BLACKSHAW
2
64
316840
127
0
5
HARD SQUEEZE (AUS)
6y a k
59.00
JOE BOWDITCH
S G GRIFFITHS
R GRIFFITHS & M DE KOCK
11
66
427284
64
0
6
SHEZADANDI (AUS)
6y a k
59.00
ZAC SPAIN
ABFAB SYND
G EURELL
1
66
08426-7
13
0
7
BORS (AUS)
5y d g
58.50
BEAU MERTENS
K FLAHERTY
GAVIN BEDGGOOD
3
61
1203-85
64
0
8
EL KABONG (AUS)
4y d g
58.50
JARROD FRY
C SCOTT
COLIN SCOTT
9
61
02143-7
18
0
9
JAKK'S FORTUNE (NZ)
5y d g
57.50
SALLY WYNNE
A T HANLEY
ADAM HANLEY
7
59
165-081
10
0
10
VIBRANT ANGEL (AUS)
6y d k
57.50
DANIEL STACKHOUSE
B D BLACKSHAW
D P BLACKSHAW
10
63
33-125-6
21
0
11
SATIN IMAGE (AUS)
6y d k
57.00
JAKE NOONAN
D A STEPHENS
H STEPHENS
5
62
45631-4
18
0
11 Mayıs 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Chester, Vaal Güney Afrika, Gulfstream Park, Pakenham Avustralya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chester at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:05 chester at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:48 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pakenham Avustralya at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 pakenham avustralya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 mayıs 2023 perşembe at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 at yarışı programı, 11 mayıs 2023 tjk yarış programı, 11 mayıs 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, chester at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 chester at yarışı bülteni, günün chester at yarışı bülteni, bugün chester at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, pakenham avustralya at yarışı bülteni, 11 mayıs 2023 pakenham avustralya at yarışı bülteni, günün pakenham avustralya at yarışı bülteni, bugün pakenham avustralya at yarışı bülteni