2.17.25 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.09.2019 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
BARONIAL
5y a a
DR FONG (USA)
60.00
A.ÇELİK
ABDURRAHMAN ERKOÇ
M.DİREKLİ
4
68
34-6734
16
15
2.17.78 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 31.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
LUCKY STORM
4y d k
YILDIRIMBEY
57.00
M.BAYIR
İSMAİL ARSLANCA
R.KARABAŞ
3
65
91167-6
19
17
2.18.75 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 04.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
RASHOMON
5y d a
LION HEART (USA)
55.50
A.KURŞUN
SANEM KAHRAMAN
H.ÇALIŞKAN
1
59
339-079
17
11
2.18.52 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 01.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
GRAY EAGLE
4y d a
GRAYSTORM
51.00
A.KAÇMAZ
NAMIK K.M. KIRIKKANAT
Ş.AYDEMİR
7
53
36-8475
16
14
2.17.98 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
MIRACLE OF VICTORY
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
M.A.SOLMAZ
TALAT E. İŞÇİOĞLU
H.KABUKCI
5
48
504212
16
19
7
SÜPÜRÜCÜ
4y d a
KING DAVID (USA)
50.00
M.KESKİN
SANEM KAHRAMAN
H.ÇALIŞKAN
6
41
4-07963
17
13
2.17.23 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 01.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
RAZZMATAZZ
4y d a
BANKNOTE (GB)
50.00
İ.DİNAR
EMRAH ORHAN
M.ÖZDİL
8
39
6626-97
55
12
2.19.12 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 23.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARACABEY ŞAHI
3y a e
SONALP
56.00
M.N.SUNKAR APApranti
FUAT ALBAYRAK
K.TEKİNALP
4
46
21
16
20
1.25.42 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 02.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
AVCIM
3y k e
JOKER
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET AVCI
M.H.ELĞAÇ
3
45
31
16
20
1.24.75 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 02.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
DOĞAN KARDEŞLER
3y a e
CANKARDEŞLER
57.00
M.AKYAVUZ
NEBİ DOĞAN
R.TAŞDELEN
1
47
1
21
20
4
SAADIN KASIRGASI
3y d e
SAADIN GÜCÜ
57.00
G.KOCAKAYA
ESEN KARANLIK
S.POLAT
2
42
91
11
20
1.25.34 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 07.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
TEKOZAN
3y k e
EMBİR HAN
57.00
E.ÇANKAYA
ÖMER ALAÇAM
Ö.ALAÇAM
5
43
1
25
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMANDERO
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.S.ÇELİK
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
6
35
274423
9
17
2.01.52 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 09.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
ÇİÇEK ABBAS
3y a e
BOSPORUS (IRE)
56.00
B.AKÇAY APApranti
ÖZGÜR ÇİÇEK
H.DÜLGER
5
33
5436
39
16
3
EASTERN LION
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
U.TEMUR
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
1
0
0
20
4
MOLTO ALLEGRO
3y d e
YILDIRIMBEY
58.00
E.ÇANKAYA
CAHİT DOĞAN
A.GÜVEN
3
34
542554
9
17
5
MR TOPRAK
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
İSMAİL SATIK
E.AKYAVUZ
7
30
89639
9
15
2.01.89 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 09.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SANCAL (USA)
3y d e
NOBLE MISSION (GB)
58.00
A.KURŞUN
MÜZEYYEN KARABULUT
BUR.ARSLAN
8
0
63
74
18
7
SILVER PILOT
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET ZİYA ÖZHAMURKAR
S.GÜRKAN
11
30
474485
9
15
8
TAYLOLO
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
A.ÇELİK
BAYRAM TANRIVERDİ
E.DIBLEN
2
39
6235
16
16
2.00.95 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 09.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
TARSUS RÜZGARI
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
A.AKDEMİR KADİR DEMİREL raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE
BAH.GÖK
4
37
245426
7
16
10
BLUE CASTLE
3y a d
POPULAR DEMAND
55.00
M.ÖZDEMİR APApranti
FATMA İPEK
Ö.ALAÇAM
9
13
990
7
17
11
CAMOSE
3y d d
KING DROK
53.00
M.N.SUNKAR APApranti
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
M.YALÇIN
10
0
0
7
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SER VEYRON
5y d k
MARCAVELLY (USA)
55.50
G.KOCAKAYA
MUSA KİP
R.ATLI
3
79
34-2323
18
17
1.15.82 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 25.04.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
ALWAYS LUCKY
6y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
54.50
K.TOKAÇOĞLU
AYTUĞ ATALAY
B.AY
5
89
4632-22
12
19
1.16.41 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 03.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
CANDOİD
5y d k
MARCAVELLY (USA)
54.50
A.KAÇMAZ AKIN SÖZEN raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
RECEP KÜÇÜKÇAY
N.GÜVEN
8
75
23514-6
9
18
1.17.53 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 09.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
PÜR DİKKAT
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
Ö.YILDIRIM
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
7
88
163-546
20
15
5
FORLORN
4y d k
PAPA CLEM (USA)
54.00
M.A.SOLMAZ
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
2
79
2315-51
32
20
1.17.20 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 16.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
LEGA LADY
4y d k
KANEKO
55.00
A.ÇELİK
HALUK AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
81
582-699
32
13
1.17.74 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7
SERİDAY
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
F.R.BEBEK
MURAT ULUFİ
Ö.FARUK TAN
1
71
568277
9
14
1.17.95 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
8
WMURCOTT
4y d k
KING DAVID (USA)
55.00
A.KURŞUN
SANEM KAHRAMAN
H.ÇALIŞKAN
6
60
0186-08
15
16
1.17.35 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 04.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAŞEMUM KARA
4y d a
SONALP
61.00
E.ÇANKAYA
ALİ RIZA KÖSEALİ
G.KÖSE
6
67
471323
9
17
1.24.22 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 09.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
YAĞMUR GÜZELİ
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
58.50
M.AKYAVUZ
MUSTAFA YARDIMCI
C.KATI
7
62
125071
12
20
1.29.36 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 29.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
3
YİĞİTER
4y a a
KAYAYÜREKLİ
56.00
S.ALTAY APApranti
AHMET KAYA
HÜS.KAYA
3
61
333341
10
20
1.23.58 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 28.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
ŞİMŞEK İZİ
4y k a
SONALP
57.00
A.KURŞUN
ARZU GÜNEŞ
EMİN KARATAŞ
4
59
613223
9
18
5
AYŞİN HANIM
4y a k
TURBO
52.50
M.S.ÇELİK
İSMET ALTIN
H.ALTIN
8
50
9212-00
28
17
1.23.97 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 21.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
DEMİR ADAM
4y k a
ARASLI
52.00
M.N.SUNKAR APApranti
MEHMET GÜNEŞ
M.ARSLAN
2
50
055946
9
13
1.24.03 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 23.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
UÇAN KARDEŞ
4y k a
UÇANOĞLU
50.00
M.BAYIR
ABDULLAH YALÇIN
A.GÜVEN
5
45
150581
21
20
1.27.77 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
ŞAH KAYRA
4y k a
UÇANOĞLU
50.00
M.A.SOLMAZ
CEMİL ÇİZİK
At Sahibi ALİ ÇİZİK
1
37
4-88245
7
15
1.24.80 Bu derece Diyarbakır Hipodromu'nda, 06.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için t
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAÇIM
3y a e
CUVEE (USA)
62.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA KORKMAZ
M.KORKMAZ
6
79
152131
28
20
1.34.77 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 20.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
MEMORY REMAINS
3y d e
WIENER WALZER (GER)
56.00
G.KOCAKAYA
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
4
48
223125
23
18
3
TOM HAGEN
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
56.00
A.KURŞUN
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
2
60
733113
21
19
1.37.42 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
NO NAME HERO
3y d e
OXBOW (USA)
55.00
A.ÇELİK
ÇAĞRI SEL
S.ÇELİKMAN
1
51
61-5135
13
18
5
SKYRUNNER
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
54.00
Ö.YILDIRIM
YASEMİN KAVLAK İÇER
Ö.ALAÇAM
3
44
23-3138
11
18
6
WILD DANGER
3y a e
CARPE DIEM* (USA)
54.00
K.TOKAÇOĞLU
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
5
73
114-321
20
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABADAĞINOĞLU
9y k a
UÇANBEY
60.00
A.SÖZEN
RUKEN ATAŞ
İ.SAYIS
10
74
754561
12
20
2.08.34 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 16.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
BÜYÜKKALE
6y k a
KAFKAS ŞAHI
57.00
SER.YILDIZ APApranti
NEVZAT ÇANAKÇI
N.GÜVEN
5
74
5-20542
12
16
2.09.47 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ÇAKMAKŞAH
8y k a
TURBO
60.00
Ö.YILDIRIM
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
M.YALÇIN
1
96
13-4341
16
20
2.06.82 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 20.05.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
CAYMAZINOĞLU
5y a a
UÇANBEY
55.00
M.N.SUNKAR APApranti
MÜSLÜM CAYMAZER
M.H.ELĞAÇ
9
86
252824
35
17
2.10.88 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
BAŞAR
7y k a
AYABAKAN
57.00
M.KESKİN
HALE EKMEKÇİ EMRE
M.GÜLENDAĞI
4
91
212553
127
17
2.08.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 01.07.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
JET HEMO
5y k a
KAYATUFAN
55.00
İS.YILDIRIM APApranti
MEHMET AKTAŞ
C.KATI
3
77
130436
127
15
2.08.86 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
KANARHAN
6y a a
KOBRA
54.00
M.ÖZDEMİR APApranti
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
6
83
428-932
7
16
2.07.92 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 14.11.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
YENERBEY
5y k a
EFEM
57.00
A.KURŞUN
TARIK KARADUMAN
Ş.AYDEMİR
7
57
76-8666
7
10
2.08.80 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 31.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
BENZENCİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
N.DEMİR APApranti
MEHMET YALÇIN
MEH.ÇELİK
2
81
060332
5
13
2.08.48 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 30.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
BOĞAZ ÇOCUĞU
4y a a
CANGIL
53.00
B.AKÇAY APApranti
ESEN KARANLIK
S.POLAT
8
40
2000-90
5
14
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY BROWN
3y d e
SIDNEY'S CANDY (USA)
58.00
M.ÖZDEMİR APApranti
HAKAN DİNKÇİOĞLU
Ö.ALAÇAM
4
41
682155
14
18
1.27.47 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
TONIGHT GAMER
3y d e
ABBAS YOLCU
60.00
A.KAÇMAZ
NAMIK K.M. KIRIKKANAT
Ş.AYDEMİR
10
38
87-7501
9
20
1.24.37 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 09.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
BLUE INFERNO
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
F.ÇETİN APApranti
CAHİT DOĞAN
A.GÜVEN
3
43
135455
54
17
4
ATİLLAHAN
3y d e
HEMSWORTH (USA)
58.00
A.KURŞUN
EMİNE İNCİ KESKİN
Y.MİSDİK
5
36
2532
23
17
5
PRENS
3y d e
GALİPHAN
55.00
M.N.SUNKAR APApranti
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
1
36
918399
7
16
6
GEZZAL
3y d e
APPROVE (IRE)
55.00
G.KOCAKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
M.Y.KILINÇ
8
51
38-2876
28
13
1.32.63 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
NİKKO
3y a e
GRAYSTORM
55.00
İ.DİNAR
KENAN ENGİN
A.E.BAŞ
2
34
51-6654
14
16
8
MOON AND SUN
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
A.ÇELİK AKIN SÖZEN raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
AİT ÇELİK
M.DAŞ
6
34
653753
11
16
9
CHRINGOMA
3y a d
LION HEART (USA)
53.00
M.S.ÇELİK
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
12
40
5-50255
18
16
1.31.13 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 25.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
EL QUEEN
3y a d
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
M.AKYAVUZ
ANIL AYTAÇ ATICI
S.DEMİR
9
39
4-47300
40
14
11
MY BRILLANTE GIRL
3y d d
KANEKO
53.00
A.AKDEMİR APApranti
YAKUP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
11
42
6-54689
14
9
12
PIPELINE
3y d d
YILDIRIMBEY
53.00
MÜS.ÇELİK
CAHİT DOĞAN
C.KATI
7
53
2-98336
12
14
1.24.75 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
York Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOUNTAIN PEAK
8y d a
61.50
O MURPHY
EBURY RACİNG
E WALKER
9
104
218038-
127
0
2
CLARENDON HOUSE
5y a a
60.50
D MUSCUTT
MİDDLEHAM PARK RACİN
R COWELL
7
102
615602-
127
0
3
REGIONAL
5y d a
59.50
C RODRIGUEZ
FUTURE CHAMPIONS RAC
E BETHELL
3
100
262305-
127
0
4
KORKER (IRE)
4y d a
59.50
C LEE
FİNE CLARET RACİNG
K R BURKE
8
100
03827-0
12
0
5
ALLIGATOR ALLEY
6y d a
59.50
D TUDHOPE
AKELA THOROUGHBREDS
D O'MEARA
2
100
1-14430
41
0
6
MONDAMMEJ
6y d a
58.00
C HARDİE
MRS C BRİTTAİN
A BRİTTAİN
12
97
62000-5
19
0
7
BEDFORD FLYER (IRE)
5y d a
58.00
L EDMUNDS
RP RACİNG LTD
M APPLEBY
10
97
7612-76
96
0
8
DESIGNER
4y a k
58.00
DAVİD EGAN
MR ABDULLATEEF AL ZE
J BUTLER
13
97
06152-4
27
0
9
WHENTHEDEALINSDONE
5y d a
57.50
W BUİCK
MR A WHELAN
R TEAL
14
96
21043-4
13
0
10
NOMADIC EMPIRE (IRE)
5y d a
56.00
JASON WATSON
ALMOHAMEDİYA RACİNG
D O'MEARA
5
92
713-407
19
0
11
LORD RIDDIFORD (IRE)
8y k a
55.00
H DOYLE
THE JAM PARTNERSHİP
J J QUİNN
6
90
234-438
85
0
12
ILLUSIONIST (GER)
6y d a
55.00
S JAMES
MİSS MARJORİE A THOM
G TUER
4
90
106-14-3
19
0
13
COPPER KNIGHT (IRE)
9y d a
54.00
D FENTIMAN
VENTURA RACING (COPP
T EASTERBY
1
88
0770-46
19
0
14
GHATHANFAR (IRE)
7y a a
52.50
JP SULLİVAN
MR W J LAWS
T WAGGOTT
11
85
7438-88
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARISTIA (IRE)
5y d k
59.50
S M LEVEY
MRS E ROBERTS
R HANNON
4
111
19-2921-
127
0
2
TOSKANA BELLE (FR)
4y a k
59.50
DAVİD EGAN
MR TERUYA YOSHİDA
R VARİAN
7
112
411312-
127
0
3
FREE WIND (IRE)
5y d k
58.00
L DETTORİ
MR GEORGE STRAWBRİDG
J & T GOSDEN
6
115
11211-1-
127
0
4
POPTRONIC
4y d k
58.00
S JAMES
DAVİD YVONNE BLUNT
K R BURKE
5
104
1-11274-
127
0
5
ROGUE MILLENNIUM (IRE)
4y d k
58.00
J MİTCHELL
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
8
104
7270-23
18
0
6
SEA SILK ROAD (IRE)
4y d k
58.00
W BUİCK
SUNDERLAND HOLDİNG I
W HAGGAS
3
106
6-11243-
127
0
7
STATE OCCASION
5y d k
58.00
R L MOORE
THE ECLİPSE PARTNERS
R BECKETT
1
103
421148-
127
0
8
STAY ALERT
4y d k
58.00
O MURPHY
BEN SİR MARTYN ARB
H MORRİSON
2
108
121510-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOPEDRO (FR)
7y d a
62.50
JASON WATSON
MR LEE BOND
D O'MEARA
2
103
302-817
19
0
2
BRUNCH
6y d a
62.50
C BEASLEY
MRS F DENNIFF
M DODS
19
103
3250-28
26
0
3
BLUE FOR YOU (IRE)
5y a a
62.50
D TUDHOPE
ALDERSON BURKE FRANC
D O'MEARA
20
102
222170-
127
0
4
ASTRO KING (IRE)
6y d a
61.00
R KİNGSCOTE
CAPTURE THE MOMENT,
D & C KUBLER
4
99
30-9460-
127
0
5
SYMBOL OF LIGHT
4y a a
60.00
P HANAGAN
MR MARTIN HUGHES
J CAMACHO
1
97
311-1-
127
0
6
SNAZZY JAZZY (IRE)
8y d a
60.00
S B KİRRANE
IAN BUCKLEY BEN BU
L MULLANEY
10
97
0-4176-0
26
0
7
CROUPIER (IRE)
4y d a
59.50
W BUİCK
MR EDWARD J WARE
S & E CRİSFORD
6
96
2-3151-0
47
0
8
CRUYFF TURN
6y a a
59.50
D ALLAN
ABERDEEN PARK PART
T EASTERBY
3
96
10609-8
12
0
9
GWEEDORE
6y d a
59.50
O MURPHY
LAMONT RACİNG
K SCOTT
13
96
153-129
6
0
10
NORTHERN EXPRESS (IRE)
5y a a
59.00
P MULRENNAN
SEKURA GROUP
M DODS
5
95
2476-51
12
0
11
ISLA KAI (IRE)
5y d a
58.50
R SCOTT
MARTİN WEBB RACİNG
N TİNKLER
18
94
5003-01
19
0
12
IMPERIAL SANDS (IRE)
5y d a
58.00
H DOYLE
RYEDALE RACİNG
A WATSON
8
93
2-19401
38
0
13
POINT LYNAS (IRE)
4y d a
58.00
C RODRİGUEZ
JULİE AND DAVİD R MA
E BETHELL
16
93
3110-16
30
0
14
TOSHIZOU (IRE)
5y d a
57.50
J P SPENCER
NICK BRADLEY RACING
R FELL
17
92
0-25-034
12
0
15
EILEAN DUBH (IRE)
5y d a
57.50
C LEE
PAU - PERTH PARTNERS
K R BURKE
15
92
101-906
12
0
16
ASSESSMENT
4y d a
57.50
R L MOORE
CHEVELEY PARK STUD
SIR M STOUTE
9
91
2-13-1
31
0
17
MASTER RICHARD
4y d a
57.00
DAVİD EGAN
MR T S INGHAM MRS
MRS A DUFFİELD
12
90
41229-1
13
0
18
TROPEZ POWER (IRE)
4y d a
56.00
JP SULLİVAN
THİSTLE AND ROSE RAC
J J QUİNN
7
88
1-32128
47
0
19
RISE HALL
8y d a
55.50
T EAVES
BOND THOROUGHBRED Lİ
G OLDROYD
14
87
40-706-5-
127
0
20
THE TURPINATOR (IRE)
6y d a
55.50
S JAMES
URSA MAJOR RACING AN
G TUER
11
87
09063-9
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANBERRA LEGEND (IRE)
3y a e
58.00
D MUSCUTT
MR BONİFACE HO KA KU
J FERGUSON
7
103
11
29
0
2
CONTINUOUS (JPN)
3y d e
58.00
R L MOORE
D SMITH
A P O'BRIEN
3
109
11-
127
0
3
DANCING MAGIC (IRE)
3y d e
58.00
K SHOEMARK
FİSHDANCE LTD
R TEAL
11
106
42244-3
28
0
4
DEAR MY FRIEND
3y a e
58.00
A ATZENİ
MİDDLEHAM PARK RACİN
CHARLİE JOHNSTON
8
104
11533-1
41
0
5
EPICTETUS (IRE)
3y d e
58.00
L DETTORİ
MR GEORGE STRAWBRİDG
J & T GOSDEN
5
111
122-1
23
0
6
FLYING HONOURS
3y d e
58.00
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
10
110
41131-
127
0
7
KILLYBEGS WARRIOR (IRE)
3y d e
58.00
F NORTON
MR M DOYLE
CHARLİE JOHNSTON
12
100
175-433
29
0
8
KING OF STEEL (USA)
3y k e
58.00
K STOTT
AMO RACING LIMITED
R VARIAN
9
101
17-
127
0
9
LIBERTY LANE (IRE)
3y d e
58.00
C LEE
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K R BURKE
4
90
1-2
28
0
10
PASSENGER (USA)
3y d e
58.00
R KİNGSCOTE
FLAXMAN STABLES IREL
SİR M STOUTE
1
0
1
28
0
11
THE FOXES (IRE)
3y d e
58.00
O MURPHY
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
2
111
4911-2
28
0
12
WHITE BIRCH
3y k e
58.00
S FOLEY
MRS C C REGALADO-GON
JOHN MURPHY
6
105
51-1
46
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHANGEOFMIND (IRE)
3y a e
59.00
H SHAW
MR B COONEY
D CARROLL
5
93
1-1
22
0
2
GREAT STATE
3y k e
59.00
O MURPHY
ALMOHAMEDİYA RACİNG
R FAHEY
9
92
31-411
12
0
3
HISPANIC (IRE)
3y a e
59.00
R L MOORE
COOLMORE
A P O'BRIEN
6
98
3414-
127
0
4
LOOKING FOR LYNDA (IRE)
3y a e
59.00
S JAMES
MR D BARDSLEY MRS
K R BURKE
10
98
614026-
127
0
5
MICHAELA'S BOY (IRE)
3y a e
59.00
F LARSON
NEWTOWNSTEWART CONST
M APPLEBY
2
93
9411-84
41
0
6
ROCKET RODNEY
3y d e
59.00
D MUSCUTT
VİCTORİOUS RACİNG
G SCOTT
8
102
121227-
127
0
7
ROGUE SPIRIT
3y d e
59.00
J MİTCHELL
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
4
96
133718-
127
0
8
WALBANK (IRE)
3y d e
59.00
K STOTT
AMO RACING LIMITED
D LOUGHNANE
7
102
2123-
127
0
9
KATEY KONTENT
3y a d
57.00
K SHOEMARK
S R HOPE S W BARRO
C COX
1
89
1166-
127
0
10
PILLOW TALK (IRE)
3y d d
57.00
C LEE
CLIPPER LOGISTICS
K R BURKE
11
93
216-
127
0
11
SILENT WORDS
3y a d
57.00
D TUDHOPE
CLIPPER LOGISTICS
K RYAN
3
88
1-2
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIR FORCE ONE (IRE)
2y a e
60.50
P MULRENNAN
BOND THOROUGHBRED Lİ
D O'MEARA
9
0
0
0
2
CUBAN THUNDER (IRE)
2y a e
60.50
K STOTT
AMO RACİNG LİMİTED
D F DAVİS
10
0
2
30
0
3
EMPEROR OF ROME (IRE)
2y a e
60.50
R L MOORE
D SMITH,MRS J MAGNIE
A P O'BRIEN
6
0
2
34
0
4
IMPRESSIVE ACT
2y d e
60.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
4
0
0
0
5
MASTER FRANCA (IRE)
2y d e
60.50
O MURPHY
PRECİSİON FACADES, F
H PALMER
5
0
0
0
6
SOCIALISE (IRE)
2y d e
60.50
F MCMANOMAN
HART INN LEİSURE
N TİNKLER
2
0
6
26
0
7
TICKTYBOO
2y d e
60.50
R SCOTT
MARTİN WEBB RACİNG
N TİNKLER
7
0
0
0
8
VARDEN (IRE)
2y a e
60.50
T EAVES
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K RYAN
1
0
0
0
9
WE NEVER STOP (IRE)
2y d e
60.50
S GRAY
MR B T MCDONALD
K RYAN
8
0
0
0
10
MANALI (IRE)
2y a d
58.00
D KEENAN
ADNAN BAHBAHANİ
J BUTLER
3
0
0
0
11
SUE'S LITTLE ANGEL (IRE)
2y d d
58.00
C HARDİE
P D SMİTH HOLDİNGS L
R FAHEY
11
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHESSPIECE
3y d e
62.00
R L MOORE
RABBAH RACİNG
S & E CRİSFORD
4
96
1-3
27
0
2
KNOCKBREX
3y a e
59.00
A ATZENİ
MR IAİN SERVİCE
CHARLİE JOHNSTON
12
90
812
19
0
3
TABARETTA (FR)
3y a e
59.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
90
2412-31
108
0
4
TORRE DEL ORO (IRE)
3y d e
57.50
O MURPHY
MİCK AND JANİCE MARİ
A BALDİNG
2
87
544-1
40
0
5
HIGH HONOUR
3y d e
57.50
J P SPENCER
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
86
513-83
11
0
6
LAND LEGEND (FR)
3y a e
57.50
D MUSCUTT
MR BONİFACE HO KA KU
J FERGUSON
11
87
90-21
64
0
7
BALTIC VOYAGE
3y d e
56.50
L DETTORİ
MR MARC CHAN
R BECKETT
6
84
0444-
127
0
8
HOPE YOU CAN RUN (IRE)
3y a e
56.50
R KİNGSCOTE
CRONE STUD FARMS LTD
CHARLİE JOHNSTON
7
84
26213-5
20
0
9
RATHGAR
3y a e
56.00
C BEASLEY
JON AND JULİA AİSBİT
JACK CHANNON
8
83
631-2
11
0
10
LATIN VERSE
3y d e
54.50
DAVİD EGAN
MR AND MRS DAVİD AYK
R BECKETT
3
80
5215
36
0
11
GREAT BEDWYN
3y d e
54.00
H DOYLE
DENFORD STUD
R HANNON
5
79
0-317
29
0
12
ROLL IT IN GLITTER (IRE)
3y d e
52.50
JOANNA MASON
MIDDLEHAM PARK SOU
M & D EASTERBY
1
73
6368-13
2
0
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS CHRISTMAS (SAF)
4y d k
60.00
S B MTHEMBU
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
6
62
366247
7
0
2
SPRING OF ELIXIR (SAF)
4y d k
60.00
S MKHUMBUZI
B KANTOR
SEAN TARRY
1
62
03-058
7
0
3
KIT KAT KATIE (SAF)
4y a k
60.00
N NGQWANGI
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
4
60
05-4767
11
0
4
IDEAL HEART (SAF)
4y d k
60.00
T NCUME
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
3
58
099-30
9
0
5
THREE BELLS (SAF)
5y d k
60.00
P MONGQAWA
A V VAN DER POEL
SHAYLEN NAIDOO
9
55
760-703
35
0
6
A PLACE IN THE SUN (SAF)
4y d k
60.00
C MABAYA
ASSM RACING SYNDICAT
BRETT CRAWFORD
2
48
0-00
112
0
7
ALL RISE (SAF)
4y a k
60.00
T MATSOELE
M S MOOSA
BRETT WEBBER
8
48
988
11
0
8
CHICAGO LASS (SAF)
5y d k
60.00
S MYENDEKI
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
5
46
0-8
77
0
9
LIEFDESONDEREINDE (SAF)
5y k k
60.00
T LUKHELE
M S MOOSA
BRETT WEBBER
7
0
00
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAMBULU (SAF)
4y d g
60.00
P STRYDOM
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
6
70
336-7
19
0
2
ARCHIMIDES (SAF)
4y k g
60.00
M YENI
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
4
69
22-034
11
0
3
CELTIC RUSH (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
J M T FOURIE
DAVID NIEUWENHUIZEN
7
67
37-7438
11
0
4
GREEN DYNAMITE (SAF)
4y d g
60.00
WES MARWING
H ADAMS
WEIHO MARWING
3
0
78
35
0
5
NIGHT VIBE (SAF)
5y d g
60.00
M THACKERAY
T J SILVA
DANIEL PRETORIUS
1
0
70
23
0
6
ROYAL GUIDE (SAF)
5y d a
60.00
G LERENA
MAURITZFONTEIN
ALEC LAIRD
5
0
33
19
0
7
TWENTY DRACHMA'S (SAF)
3y d e
56.00
D DE GOUVEIA
W D JACKSON
STUART PETTIGREW
2
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC PRINCE (SAF)
4y a g
60.00
K MATSUNYANE
M DESTOMBES
MIKE DE KOCK
10
73
655-452
58
0
2
KANIMAMBO (SAF)
4y d g
60.00
D DE GOUVEIA
D DE ANDRADE
DIANNE STENGER
2
65
8-4547
61
0
3
SAKA GOLD (SAF)
5y d g
60.00
M YENI
Y EBRAHIM
B BOTES / Y VOSLOO
9
60
4-50425
7
0
4
THERMOPYLAE (SAF)
4y k a
60.00
J P V'D MERWE
A L MARTINI
CORRIE LENSLEY
8
58
09-8069
11
0
5
TOUCHED BY STARS (SAF)
6y d g
60.00
D SCHWARZ
GRANT MOWER
BRETT WARREN
7
56
544739
127
0
6
GOING GLOBAL (SAF)
5y d g
60.00
N KLINK
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
1
52
836765
4
0
7
KYOSHI (SAF)
4y d g
57.50
S SOSIBO
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
4
0
0
0
8
TURBO POWER (SAF)
4y d a
60.00
K DE MELO
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
3
0
0
0
9
CAPSAICIN (SAF)
3y d e
57.00
C ZACKEY
HOLLYWOOD SYNDICATE
M G AZZIE/A A AZZIE
5
0
0
0
10
KLITSGRAS (SAF)
3y d g
57.00
G LERENA
J M D S SOARES
CORNE SPIES
6
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INVENTRIX (SAF)
4y d k
60.00
G LERENA
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
11
70
53240
127
0
2
SPARKLING JUBILEE (SAF)
4y d k
60.00
K DE MELO
D DE KOCK
MIKE DE KOCK
4
70
2437
127
0
3
SIMPLY MAGIC (SAF)
5y d k
60.00
K MATSUNYANE
G MACGREGOR
BRETT CRAWFORD
9
68
4352-28
33
0
4
SOMEDAY MAYBE (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
S J MYBURGH
KOBUS ROUX
1
68
6325
14
0
5
LAW OF SUCCESS (SAF)
4y d k
60.00
P MXOLI
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
2
67
74434
7
0
6
PRIMROSE PATH (SAF)
4y d k
60.00
C ZACKEY
J WOLFF
FANIE BRONKHORST
10
58
00-3844
14
0
7
DUENNA (SAF)
3y d d
57.00
D DE GOUVEIA
WILGERBOSDRIFT
STUART PETTIGREW
5
0
3
16
0
8
FRANCINE (SAF)
3y d d
57.00
J P V'D MERWE
J P GARDNER
M G AZZIE/A A AZZIE
7
0
0
0
9
MIZZEN SAIL (SAF)
3y d d
57.00
N KLINK
VARSFONTEIN STUD
J A JANSE VAN VUUREN
6
0
6
40
0
10
TAMADORA (SAF)
3y d d
57.00
J R SYSTER
P R M C RISKOWITZ
STUART PETTIGREW
3
0
90
14
0
11
VILLAGE GREEN (SAF)
3y a d
54.50
S SOSIBO
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
8
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFE PASSAGE (SAF)
5y d g
62.00
C ZACKEY
DRAKENSTEIN STUD
MIKE DE KOCK
2
124
21332-0
12
0
2
EYE OF THE PROPHET (SAF)
4y d g
54.50
R A VENNIKER
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
3
113
11-2147
47
0
3
SHANGO (SAF)
7y d g
51.50
D B GEERTHSEN
J P GARDNER
SEAN TARRY
5
108
04981-0
127
0
4
OUTOFTHEDARKNESS (SAF)
5y d g
54.00
K DE MELO
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
6
107
4-18367
21
0
5
TEAM GOLD (SAF)
5y d g
52.00
M YENI
T J BARNARD
ROY MAGNER
7
104
040-063
21
0
6
CIRILLO (SAF)
8y d a
52.00
K MATSUNYANE
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
4
103
098-807
68
0
7
WHAFEEF (SAF)
5y d g
52.00
P MXOLI
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
1
102
2833-21
47
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUANTUM THEORY (SAF)
4y d g
60.00
M YENI
I F M VAN SCHALKWYK
ROBBIE SAGE
2
108
1322-29
47
0
2
MAGIC TATTOO (SAF)
4y a a
57.50
S SOSIBO
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
5
96
337147
127
0
3
WIND WATER (SAF)
4y d g
60.00
K DE MELO
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
8
93
31-1422
33
0
4
CLEAVER GREENE (SAF)
5y d g
59.50
K MATSUNYANE
INTERNATIONAL RACING
MIKE DE KOCK
7
103
1-122-7
11
0
5
TSAR BOMBA (SAF)
4y d g
59.50
C ZACKEY
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
3
95
13-3303
4
0
6
NOW I GOT YOU (SAF)
4y d g
57.00
D SCHWARZ
C F STRYDOM
CORRIE LENSLEY
4
98
14384-4
127
0
7
PONTIAC (SAF)
4y a g
57.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
6
79
221
23
0
8
MRS BROWNING (SAF)
4y d k
53.50
R A VENNIKER
J F L M F WERNARS
SEAN TARRY
1
94
13-4
30
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCKETS RED GLARE (SAF)
4y a k
60.50
M K KATJEDI
CANINE SOLUTIONS CC
ALEC LAIRD
12
90
1-61705
28
0
2
MAGICAL FLIGHT (SAF)
6y a k
58.00
S SOSIBO
CRAIG ZOGHBY
SEAN TARRY
4
87
3661-56
114
0
3
WHAT A HONEY (SAF)
5y d k
59.50
R DANIELSON
P BOONZAAIER
LUCKY HOUDALAKIS
13
85
11330-5
61
0
4
PRINCESS NICOLE (SAF)
7y d k
59.00
J PENNY
C JONKER
CHRIS JONKER
10
84
906-277
127
0
5
COLDHARDSTARE (SAF)
4y a k
58.50
K DE MELO
DRAKENSTEIN STUD
M G AZZIE/A A AZZIE
9
86
137-12
40
0
6
VIVACIOUS SPIRIT (SAF)
4y d k
58.50
G LERENA
MAINE CHANCE FARPTY
J A JANSE VAN VUUREN
6
86
220-036
11
0
7
GOLDEN ASPEN (SAF)
5y d k
58.50
G LERENA
C F STRYDOM
CORNE SPIES
8
83
4-33582
58
0
8
SILVER WINTER (SAF)
4y a k
58.00
D SCHWARZ
P BOONZAAIER
STEPHEN MOFFATT
7
85
15-5288
11
0
9
ROZARA (SAF)
5y d k
58.00
M YENI
M G ADVISORY SERVI
ROY MAGNER
3
82
746-642
11
0
10
BERENGARIA (SAF)
4y d k
57.50
J P V'D MERWE
P Z OBERHOLZER
B BOTES / Y VOSLOO
2
84
497-831
28
0
11
WHATYOUWAITINGFOR (SAF)
4y d k
56.00
K MATSUNYANE
J P GARDNER
SEAN TARRY
11
81
137-239
58
0
12
STRIKE A MATCH (SAF)
4y d k
55.00
P MXOLI
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
5
79
583605
11
0
13
LIL MISS MONEYBAGS (SAF)
4y d k
53.50
R A VENNIKER
K WHITTINGTON
ASHLEY FORTUNE
1
78
1-55550
47
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEA PEARL (USA)
3y d d
53.50
ISMERIO VILLALOBOS
NEW HORIZONS BLOODST
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
1
0
0
0
2
BIOTECHNOLOGY (USA)
3y a d
53.50
LEONEL REYES
VIOLETA RACING LLC
VICTOR BARBOZA, JR.
2
0
0
0
3
BREAKING BULLET (USA)
3y d d
53.50
MARCOS MENESES
THE FOUR HORSEMEN RA
LEON J. MCKANAS
3
57
468227
12
0
4
LEMON LUSH (USA)
3y d d
53.50
EDGAR PEREZ
PALMER, TERESA AND P
NICHOLAS PALMER
4
0
0
0
5
LUMINANT (USA)
3y d d
53.50
KEVIN KRIGGER
TAMI BOBO
ANTONIO SANO
5
49
87
13
0
6
ADIOS JUDE (USA)
3y a d
53.50
LUCA PANICI
KATHY MACHESKY
HUBERT PINNOCK
6
0
0
0
7
TOVIA (USA)
3y a d
53.50
JOSE E. MORELOS
COLWELL, LANCE AND P
LAURA CAZARES
7
53
2993
41
0
8
RUN FOR COVER (USA)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
CARLO D'AMATO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
8
69
62-724
43
0
9
ROMASHKA (USA)
3y d d
53.50
DAVID BORACO
MILA MULLENS
ARNOUD W. DOBBER
9
37
5
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRISEIDA (USA)
2y a d
53.50
SONNY LEON
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
1
56
5
29
0
2
LAS COLINAS (USA)
2y a d
53.50
MARCOS MENESES
CLOUD NINE LUMONI
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
FLORINDIA (USA)
2y a d
50.50
MAIKOL HERNANDEZ
RAMIRO ROSAS-MEDINA
ANGEL M. RODRIGUEZ
3
30
6
29
0
4
SUGAR N SPICE (USA)
2y d d
53.50
EDGAR PEREZ
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
4
0
0
0
5
MIST (USA)
2y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
70
3
29
0
6
SWEET JUDY BLUE (USA)
2y d d
53.50
SAMUEL CAMACHO, JR.
HOWLING PIGEON FARMS
JEREMIAH O'DWYER
6
0
0
0
7
AVELLINO (USA)
2y a d
53.50
JOSE E. MORELOS
JOHN GROSSI'S RACING
JENA M. ANTONUCCI
7
55
4
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAY HAY PAULA (USA)
5y a k
55.50
EMISAEL JARAMILLO
ROGER THOMAS
JOSE PINCHIN
1
79
47-6153
21
0
2
SHES THE NORTH (CAN)
6y d k
54.50
IVAN PIMENTEL, JR.
IN FRONT RACING STAB
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
70
11-3565
27
0
3
THE GREAT KATH (USA)
8y d k
54.50
MARCOS MENESES
ELENA RACING, INC.
AMADOR MEREI SANCHEZ
3
67
21287-0
47
0
4
CHECK THE GRADE (USA)
4y d k
51.50
AILSA MORRISON
CM THOROUGHBREDS
CARLOS MUNOZ
4
60
54-5567
43
0
5
ISLAND MAGIC (USA)
5y d k
54.50
LEONEL REYES
JOSE E. ALARCON
RENALDO RICHARDS
5
76
647325
21
0
6
AWESOME APEAL (USA)
4y a k
51.50
MAIKOL HERNANDEZ
RODRIGUEZ, ANGEL M.
ANGEL M. RODRIGUEZ
6
68
1-32502
21
0
7
RUNAWAY BREEZE (USA)
4y d k
54.50
EDWIN GONZALEZ
RICE RACING
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
7
73
412512
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBOR NIGHT (USA)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
CAROLYNN STABLE
JOSEPH C. CATANESE, III
1
0
0
0
2
ADMIRAL'S WAVE (USA)
4y a a
56.50
ISMERIO VILLALOBOS
MMA RACING
MONICA MCGOEY
2
63
433-662
27
0
3
MEDIA SENSATION (USA)
4y a a
56.50
IVAN PIMENTEL, JR.
VICENTE STELLA STABL
ANTONIO SANO
3
73
32-3443
33
0
4
WALT WHITMAN (IRE)
3y d e
53.50
RICHARD A. BRACHO
DANCING WIND STABLES
RODOLFO GARCIA
4
76
3
28
0
5
FOR THE CHIEF (USA)
3y d e
53.50
LUCA PANICI
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
5
70
24-2043
34
0
6
RACKET (USA)
4y d a
53.50
AILSA MORRISON
PROSTAR 10 STABLES,
LEON J. MCKANAS
6
76
4-03852
33
0
7
RIVERBOAT RICHIE (USA)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ILIUM STABLES, LLC
CARLOS A. DAVID
7
64
7
69
0
8
O GANGSTER (USA)
3y d e
53.50
EDGAR PEREZ
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
8
68
6030-34
98
0
9
ORGANIST (USA)
3y a e
53.50
EDWIN GONZALEZ
SOLDI STABLE LLC
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
9
50
9-5
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAKENSTEIN (USA)
6y a a
53.50
EMISAEL JARAMILLO
HEEHAW RACING
KATHLEEN A. GUCIARDO
1
82
1-45374
20
0
2
URANIUM (USA)
4y d a
53.50
SONNY LEON
NADER MOUBARAK
NADER MOUBARAK
2
81
3-11343
8
0
3
NEWYEARSBLOCKPARTY (USA)
5y a a
53.50
MARCOS MENESES
DANNY LEE LINVILLE
JEFFREY A. POOLE
3
84
12-4626
20
0
4
FEDERAL EXCHANGE (USA)
4y d a
50.50
JOURAE A. WILLIAMS
CLIFTON A. CHRISTIE
CLIFTON A. CHRISTIE
4
62
7-61793
22
0
5
SOVEREIGN OF SPEED (USA)
4y d a
50.50
AILSA MORRISON
LENFORD A. CLARKE
LEON MINOTT
5
65
521-391
22
0
6
NATURE BOY (USA)
4y d a
53.50
ISMERIO VILLALOBOS
MAXINE SIMMS
HEROLD SIMMS
6
64
264515
14
0
7
LIVING WATER (USA)
4y a a
53.50
LEONEL REYES
DOBLES, ELIZABETH L.
ELIZABETH L. DOBLES
7
81
11-5558
40
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRACTICA CAT (CHI)
4y d k
56.00
JOSE E. MORELOS
HARAS SANTA SARA
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
1
0
125361
127
0
2
SOY UNA DAMA (CHI)
4y k
56.00
MARCOS MENESES
HARAS MOCITO GUAPO
CARLOS ANTONIO URBINA HERNANDEZ
2
0
121112
127
0
3
RACHEL'S ROCK (USA)
4y a k
56.50
EDWIN GONZALEZ
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
3
69
0-14-1
58
0
4
ADIOS BABY (USA)
4y d k
56.00
EDGAR PEREZ
TOM SANDERS
JOHN G VINSON
4
72
22-3194
35
0
5
BEATIFUL KARLA (USA)
3y k d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
LEAN ENTERTAINMENT,
GUSTAVO DELGADO
5
66
13688-7
79
0
6
ANNA'S DREAM (USA)
4y a k
56.00
LEONEL REYES
GENTRY FARMS
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
65
11-1381
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOPE OVER FEAR (USA)
4y a k
54.00
AILSA MORRISON
DON FAUSTO RACING, L
FAUSTO GUTIERREZ
1
67
50-856-1
20
0
2
WICKLOW GAL (USA)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
J. R. CAVANAUGH
RONALD B. SPATZ
2
49
54-4651
27
0
3
COUNTRY JEWEL (USA)
4y a k
57.00
LEONEL REYES
STEWART L. ARMSTRONG
RUBEN GRACIDA
3
65
33-6818
28
0
4
ZISISIT (IRE)
4y d k
57.00
KEVIN KRIGGER
SMART ANGLE LLP
BOBBY S. DIBONA
4
72
203444
28
0
5
MAJOR PRYCE (USA)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
FLY WITH ME, TWIN RA
ANTONIO SANO
5
67
1-64443
8
0
6
BUILT DIFFERENT (USA)
4y d k
57.00
SONNY LEON
BLU BOY RACING STABL
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
6
75
67-2225
21
0
7
ONE TRACK MINE (USA)
4y a k
57.00
EDGAR PEREZ
FUNKY MUNKY STABLE L
KATHLEEN O'CONNELL
7
46
5189-95
28
0
8
RECONNECTING (USA)
3y d d
54.50
EDWIN GONZALEZ
EKB STABLES LLC AND
PETER R. WALDER
8
73
5154
28
0
9
BEASTIE GIRL (USA)
5y a k
57.00
MARCOS MENESES
SEVEN GABLES
CATHY ROUNTREE
9
67
213-844
23
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RISING HEAT (USA)
3y d d
54.50
EDGAR PEREZ
DARE TO DREAM STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
1
65
18786
23
0
2
KATZ THAT GAL (USA)
5y d k
57.00
EMISAEL JARAMILLO
BRUNO SCHICKEDANZ
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
63
85-6251
21
0
3
SOUTH PACIFIC (USA)
4y d k
57.00
MARCOS MENESES
LINDY M. REDDING
MARY E. EPPLER
3
53
27-4636
26
0
4
HOLLYWOOD HONEY (USA)
4y d k
57.00
JOSE E. MORELOS
JEFFERY LOVELADY
RAFAEL ROMERO
4
50
31-2642
21
0
5
SHEA D SECRET (USA)
3y d d
54.50
SONNY LEON
FRANK SANTILLANA
FRANK SANTILLANA
5
56
711-854
26
0
6
VALIANT MISS (USA)
4y a k
57.00
JESUS M. RIOS
RIVERMONT FARM
KATHERINE RITVO
6
41
040-217
43
0
7
BELLA MIURA (USA)
4y a k
57.00
LUCA PANICI
KICK START FARM LLC
BARRY N. CROFT
7
58
922-152
26
0
8
TAPPLE CIDER (USA)
5y a k
57.00
EDWIN GONZALEZ
SACKATOGA STABLE
MICHAEL LERMAN
8
72
76-9593
26
0
9
SPIRIT OF POWER (USA)
4y a k
57.00
LEONEL REYES
PEREZ STABLES LLC
RAFAEL ROMERO
9
71
632-512
51
0
Pakenham Avustralya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALFIERI (AUS)
4y a g
58.00
ZAC SPAIN
S M RIDGWAY
G EURELL
3
0
7
127
0
2
RAAVIKI (AUS)
4y d a
58.00
BEN ALLEN
S IOANNIDIS
J D SADLER
1
0
0
0
3
TRUFFLE FINDER (AUS)
4y a g
58.00
BEN MELHAM
M MCDONALD
C W MCDONALD
8
0
2
11
0
4
WARMOSA (AUS)
4y d g
58.00
ARRON LYNCH
A S GARRAWAY
ADELE GARRAWAY
6
0
6232
17
0
5
CARASHAN CHLOE (AUS)
4y d k
56.00
DYLAN TURNER
CAMPOLINA PTY LTD
ANDREW HOMANN
4
0
700
127
0
6
COOL HEART (AUS)
4y d k
56.00
ROBBIE DOWNEY
D PHIPPS
LOGAN MCGILL
10
0
73-42
13
0
7
GLOWLIGHT (AUS)
4y a k
56.00
JOE BOWDITCH
CONTRACT RACING PTY
M J ELLERTON
9
0
23
13
0
8
GOLDE 'N' FIRE (AUS)
4y a k
56.00
MICHAEL DEE
J S THOMAS
C I BROWN
2
0
0
13
0
9
MEASURED (AUS)
4y d k
56.00
CRAIG NEWITT
L A KEYS
K & K KEYS
5
0
330
84
0
10
RADIO GIRL (AUS)
4y k k
56.00
PATRICK MOLONEY
J BAKER
J F MOLONEY
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARCTIC CHARLIE (AUS)
5y d k
58.00
BRIAN HIGGINS
A E LAING
AARON LAING
6
0
20748-4
17
0
2
BOOM BOOM BETTY (NZ)
5y a k
58.00
CRAIG NEWITT
N KAPES
JIM CERCHI JNR
11
0
382
20
0
3
BUTTERCUP BABY (AUS)
7y d k
58.00
JOE BOWDITCH
J F TOWNLEY
ANGUS TOWNLEY
5
0
43585-6
17
0
4
DETORON (AUS)
4y a k
58.00
JYE MCNEIL
J S BAHEN
NICK RYAN
12
0
3-9
126
0
5
ELLY DEE (AUS)
5y d k
58.00
BEN ALLEN
D DEGENHARDT
J D SADLER
7
0
23-222
13
0
6
GO FOX GO (AUS)
6y d k
58.00
ARRON LYNCH
G A CHALLINGER
R MANGAN
4
0
905-638
6
0
7
LADY SAN CHEZ (AUS)
5y d k
58.00
JACQUES LUXE
P FUSCA
R J MEUNIER
1
0
75
127
0
8
NEVICATA (AUS)
5y d k
58.00
DANIEL STACKHOUSE
G G LOADER
M C KENT
2
0
337334
6
0
9
PIERA MARIA (AUS)
4y d k
58.00
PATRICK MOLONEY
G F STELLATO
SHANE STOCKDALE
10
0
4269
33
0
10
ROMANOVA (AUS)
4y k k
58.00
THOMAS STOCKDALE
P J CORMACK
P G MOODY
9
0
3-6
127
0
11
SHEZABARBIE (AUS)
6y a k
58.00
GARY LO
L J HUNTER
LEE HUNTER
3
0
98-008-8
127
0
12
TJAARDA (NZ)
4y a k
58.00
MICHAEL DEE
KONJ PTY LTD
A & S FREEDMAN
8
0
6
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRUT STAR (AUS)
5y d g
59.50
BEN MELHAM
N KOUTSOURAKIS
C W MCDONALD
2
0
55804-0
28
0
2
IRONPOT (NZ)
4y a g
59.50
PATRICK MOLONEY
K C C RACING
M PRICE & M KENT JNR
4
0
0
0
3
JAREMA (AUS)
5y d g
59.50
YOKO OTA
S C BOTTOMLEY
S C BOTTOMLEY
1
0
70988
7
0
4
MIKKIS MOON (AUS)
4y a g
59.50
ARRON LYNCH
M A WALLER
NATHAN DUNN
7
0
94
7
0
5
CINNISPHERE (AUS)
6y d k
57.50
BEN ALLEN
A L TOWNLEY
ANGUS TOWNLEY
8
0
0
11
0
6
HOTZINO (NZ)
4y d k
57.50
CRAIG NEWITT
AUSTRALIAN BLOODSTOC
M PRICE & M KENT JNR
9
0
0
0
7
LADY BERYL (AUS)
4y a k
57.50
JOE BOWDITCH
DEE JAE PROPERTIES P
K & K KEYS
6
0
87-6
21
0
8
PRAYERS (NZ)
4y d k
57.50
BRIAN HIGGINS
M J CHITTICK
P STOKES
10
0
80
11
0
9
RUSSIAN RHAPSODY (AUS)
10y d k
57.50
THOMAS STOCKDALE
R W J CLARKE
RUSSELL W J CLARKE
3
0
78-7479
7
0
10
SPARKLING ADICTION (AUS)
5y d k
57.50
GARY LO
LEE HUNTER
LEE HUNTER
5
0
95266-5
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAUSE FOR CONCERN (AUS)
4y d g
59.50
JAKE NOONAN
I G LIDSTONE
SHAWN MATHRICK
4
63
13-4
12
0
2
MANHATTAN THUNDER (AUS)
4y a g
59.00
BEN ALLEN
I F FOSTER
J D SADLER
11
62
450485
21
0
3
PENCILED (AUS)
5y a g
59.00
BRAD RAWILLER
TEDWIN BLOODSTOCK
P & P SNOWDEN
1
62
5-2160
127
0
4
PROPRIETARY (AUS)
4y d g
59.00
ZAC SPAIN
A A A APPROVED THORO
G EURELL
7
62
1-4
117
0
5
THE WATERMAN (AUS)
6y d a
59.00
JASON MASKIELL
MAKYBE RACING
P G CAREY
6
62
160-3
127
0
6
TWIN PERFECTION (AUS)
5y a g
58.50
GARY LO
REGAL BLOODSTOCK
P STOKES
9
61
3418-22
13
0
7
DO I (NZ)
5y k g
58.00
JYE MCNEIL
BALLYMORE STABLES
M D MORONEY
2
60
934716
14
0
8
MARANZANO (AUS)
5y a g
57.00
THOMAS STOCKDALE
JAYSON GIARDINA
ANDREA LEEK
10
58
752217
11
0
9
TRIUMPHANTLY (NZ)
5y a g
57.00
PATRICK MOLONEY
T P PATELMO
SAAB HASAN
8
58
23618-6
126
0
10
OAKLEIGH (AUS)
5y a g
56.50
DANIEL STACKHOUSE
M S ANDERSON
R J BESANKO
5
57
47468-1
28
0
11
SPIRIT MAKER (AUS)
4y a k
56.00
CRAIG NEWITT
J D WARREN
JASON WARREN
3
60
442510
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIDDEN LEGEND (AUS)
7y y g
63.50
BRAD RAWILLER
T NEEDHAM
REECE GOODWIN
1
71
806229
16
0
2
AEROVICTORY (AUS)
10y d g
62.50
ZAC SPAIN
N D YEUNG
S FERCHIE
5
69
402710
127
0
3
STREET ELITE (AUS)
4y d g
61.00
JOE BOWDITCH
C T BURGESS
R GRIFFITHS & M DE KOCK
10
66
25611
17
0
4
TRADING POST (AUS)
7y d g
59.50
BEN ALLEN
IMPERIAL RACING STAB
C I BROWN
3
63
95239-2
42
0
5
HURRICANE THUNDER (AUS)
4y d g
59.00
JYE MCNEIL
R C LEGH RACING PT
M, W & J HAWKES
11
62
3-31
30
0
6
INVIVA (AUS)
5y d k
58.50
DYLAN TURNER
LARNEUK STUD PTY LTD
G EURELL
4
65
3518-0-1
20
0
7
LULU DARLING (AUS)
6y a k
58.50
DANIEL STACKHOUSE
G R MOORE
MICHAEL HUGLIN
7
65
782216
127
0
8
MISS JENNIFER (NZ)
5y a k
58.50
PATRICK MOLONEY
A OTTOBRE
E JUSUFOVIC
9
65
131889
127
0
9
SWEET 'N' SPICY (AUS)
4y d k
58.50
MATTHEW CARTWRIGHT
L TOLSON
L TOLSON & L PROCTOR
2
65
144-315
20
0
10
THE MARG FACTOR (AUS)
6y a k
58.00
JAKE NOONAN
E GELAGOTIS
PETER GELAGOTIS
6
64
940007
127
0
11
WILDE GEM (AUS)
10y a g
55.00
CRAIG NEWITT
K HARGREAVES
N J HARNETT
8
53
080462
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMINIKII (AUS)
5y d g
61.50
GARY LO
A HILLIER
JASON WARREN
7
67
93-1108
21
0
2
BULLET WING (AUS)
5y d g
61.00
ZAC SPAIN
TRILOGY
BEN BRISBOURNE
5
66
16210-6
18
0
3
PHERE THE EX (AUS)
5y a g
60.50
DANIEL STACKHOUSE
MARQUEE STUD RACING
BEN & J D HAYES
10
65
315623
127
0
4
SEEKING GLORY (AUS)
7y d k
60.50
MATTHEW CARTWRIGHT
L JOYCE
C MAHER & D EUSTACE
6
69
14-4410
21
0
5
GRAND POPE (AUS)
6y a g
60.00
BRAD RAWILLER
T A LAKE
S A LAKE
8
64
3370-96
33
0
6
SEB SONG (AUS)
6y k g
60.00
BEN ALLEN
J D WARREN
JASON WARREN
2
64
748908
127
0
7
OUR JOHN BOY (AUS)
7y a g
58.50
THOMAS STOCKDALE
B D LYONS
W KELLY
11
61
228587
21
0
8
TUPPENCE HA'PENNY (AUS)
5y a g
58.50
ARRON LYNCH
R J BERRY
SHANE STOCKDALE
4
61
815-74
17
0
9
CAPINO (AUS)
5y d g
58.00
JOE BOWDITCH
K WRIGHT
SHANE STOCKDALE
3
60
080-610
13
0
10
TITAN OF CHOICE (AUS)
5y a g
58.00
JYE MCNEIL
S N GILLARD
PETER GELAGOTIS
1
60
343425
13
0
11
EFFORT (AUS)
7y a g
55.50
JAKE NOONAN
W G MORRIS
A R MCGREGOR
9
55
621956
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REKINDLED EXPRESS (NZ)
5y d g
61.50
GARY LO
DR W K A LEE
T BUSUTTIN & N YOUNG
12
67
15-4046
15
0
2
DICK WHITTINGTON (FR)
7y d g
61.00
ZAC SPAIN
OTI RACING
P STOKES
15
66
756060
127
0
3
ELVEENA (AUS)
6y d k
59.50
JYE MCNEIL
JET THOROUGHBREDS
BEN BRISBOURNE
1
67
851876
8
0
4
MYSTERY MOMENT (AUS)
5y d k
59.50
ARRON LYNCH
PETERS INVESTMENTS P
J LEEK JNR
8
67
135146
127
0
5
YELLOWBRICK ROAD (IRE)
5y a g
59.50
BEN ALLEN
GLENTREE RACING
A & S FREEDMAN
4
63
60426-4
43
0
6
BRASADA (AUS)
9y d g
58.00
JOE BOWDITCH
A R BURKE
SHAWN MATHRICK
11
60
727479
18
0
7
TORONOVA (AUS)
5y d g
57.50
AMY HERRMANN
I M PANKHURST
I M PANKHURST
5
59
574401
11
0
8
CHASE DE ACE (AUS)
5y d g
57.00
MATTHEW CARTWRIGHT
JL PRATT
T ROGERS
9
58
842214
13
0
9
OCEAN HEART (NZ)
7y d k
57.00
DYLAN TURNER
G J CLUNING
GARY CLUNING
2
62
982596
127
0
10
THE BALLET DANCER (NZ)
5y d k
57.00
DANIEL STACKHOUSE
LINDSAY PARK BLOODST
BEN & J D HAYES
7
62
984562
9
0
11
THINK I'M FAMOUS (AUS)
5y d k
57.00
ROBBIE DOWNEY
N A BLACKISTON THORO
N A BLACKISTON
13
62
45163-6
21
0
12
BRASS EYE (AUS)
5y d k
55.00
CRAIG NEWITT
D L HENWOOD
L BONELLA
10
58
19463-8
13
0
13
FRANKIE FIORENTE (AUS)
7y a g
56.50
.
W G CLIFFORD
R J BESANKO
6
57
210-8-99
7
0
14
LESEDI (AUS)
8y d k
55.00
JADE DAROSE
R STANARD
TARA TAGGART
3
54
705-946
61
0
15
HOSTILE TAKEOVER (AUS)
10y d g
55.00
RANDY TAN
J EADY
JOHN EADY
14
52
800696
21
0
18 Mayıs 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, York Birleşik Krallık, Turffontein Güney Afrika, Gulfstream Park, Pakenham Avustralya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
York Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 york birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:50 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:52 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pakenham Avustralya at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 pakenham avustralya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 18 mayıs 2023 perşembe at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 at yarışı programı, 18 mayıs 2023 tjk yarış programı, 18 mayıs 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, york birleşik krallık at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 york birleşik krallık at yarışı bülteni, günün york birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün york birleşik krallık at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, pakenham avustralya at yarışı bülteni, 18 mayıs 2023 pakenham avustralya at yarışı bülteni, günün pakenham avustralya at yarışı bülteni, bugün pakenham avustralya at yarışı bülteni