Yarış Başlama Saati: 19:51 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCING TIL DUSK (USA)
6y d k
56.00
CHARLIE MARQUEZ
WHITE, ALEXANDRA S.
ALEXANDRA S. WHITE
1
76
749706
127
0
2
SAKE (FR)
4y d k
56.00
VINCENT CHEMINAUD
JCB STABLES, LLC
IGNACIO CORREAS, IV
2
85
5-6624-6
37
0
3
THEGIRLFROMIRELAND (USA)
3y d d
52.00
JORGE RUIZ
SHAMROCK FARM
H. GRAHAM MOTION
3
77
35-5551
34
0
4
NICOLAR (USA)
5y a k
56.00
LUIS SAEZ
WARWICK STABLE
A. FERRIS ALLEN, III
4
81
323721
127
0
5
DOWNTOWN KATIE (USA)
5y a k
57.00
JAIME RODRIGUEZ
METZ, LARRY AND BATH
MICHAEL E. GORHAM
5
81
51222-1
16
0
6
TEQUILERA (USA)
4y d k
56.00
TYLER GAFFALIONE
JOHN T. BEHRENDT
MICHAEL R. MATZ
6
82
13222-3
27
0
7
AMANI'S IMAGE (USA)
4y k k
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
SUMAYA U.S. STABLE
H. GRAHAM MOTION
7
76
34653-2
30
0
8
CECILITA (USA)
4y d k
56.00
DANIEL CENTENO
KMR RACING STABLE LL
KELLY RUBLEY
8
71
1707-35
34
0
9
LIFELOVENLAUGHTER (USA)
3y d d
52.00
SHELDON RUSSELL
THE ELKSTONE GROUP,
MICHAEL J. TROMBETTA
9
78
3145
127
0
10
JUST NORTH (USA)
3y d d
52.00
JEVIAN TOLEDO
JEFF DROWN
BRITTANY T. RUSSELL
10
54
80-1
55
0
11
MURPH (USA)
4y d k
56.00
RICHARD MONTERREY
PEPE STABLE AND J L
JOSE J. MAGANA
11
60
63286-0
30
0
12
UNCORKED (AUS)
4y a k
56.00
SHELDON RUSSELL
THE ELKSTONE GROUP,
BRITTANY T. RUSSELL
12
0
056160
127
0
13
CHARMING WAY (USA)
4y k k
56.00
KEVIN GOMEZ
MELISSA CANTACUZENE
MADISON F. MEYERS
13
68
4148-46
55
0
14
SHE'SAROLLINGSTONE (USA)
5y d k
56.00
HORACIO KARAMANOS
ROSALEE C. DAVISON
DAMON R. DILODOVICO
14
74
7241-14
55
0
15
YOUENS (CAN)
5y d k
56.00
HORACIO KARAMANOS
JAROSLAW B. KOWALCZY
JUSTIN J. NIXON
15
76
86458-5
21
0
16
PENTAGON (USA)
5y d k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
FRED M. ALLOR
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
16
73
1-63-753
23
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:29
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAVNAMELTDOWN (USA)
3y d e
56.00
LUIS SAEZ
PEGRAM, MICHAEL E.,
BOB BAFFERT
1
95
1121-12
84
0
2
RYVIT (USA)
3y d e
56.00
TYLER GAFFALIONE
HEILIGBRODT, L. WILL
STEVEN M. ASMUSSEN
2
95
23-6111
21
0
3
FROSTED DEPARTURE (USA)
3y k e
56.00
FLAVIEN PRAT
C AND H DIAMOND RACI
KENNETH G. MCPEEK
3
81
341-384
14
0
4
BRISTOL CHANNEL (USA)
3y d e
53.50
JUAN MAURICIO NUNEZ
A A C RACING INC.
ANDREA A. COVELLO
4
63
88-1641
29
0
5
SUPER CHOW (USA)
3y a e
55.50
PACO LOPEZ
LEA FARMS, LLC
JORGE DELGADO
5
90
111-121
63
0
6
PROVE RIGHT (USA)
3y d e
53.50
JEIRON BARBOSA
CHAPMAN, JAMES K. AN
JAMES K. CHAPMAN
6
75
1-55216
42
0
7
PRINCE OF JERICHO (USA)
3y a e
54.50
SHELDON RUSSELL
DUBB, MICHAEL AND BA
BRITTANY T. RUSSELL
7
89
112-126
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHITEBEAM (GB)
4y k k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUDDMONTE
CHAD C. BROWN
1
94
11129-2
34
0
2
SOPRAN BASILEA (IRE)
5y a k
54.50
JAVIER CASTELLANO
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
2
0
626422
127
0
3
TRAFFIC SONG (USA)
5y d k
54.50
JORGE RUIZ
BURNING DAYLIGHT FAR
JAMES J. TONER
3
83
1802-61
56
0
4
EMINENT VICTOR (USA)
4y a k
54.50
FLAVIEN PRAT
DUBB, MICHAEL, THE E
CHAD C. BROWN
4
94
3-12536
127
0
5
VERGARA (USA)
4y d k
54.50
JOEL ROSARIO
GARY BROAD
H. GRAHAM MOTION
5
90
834212
127
0
6
BIPARTISANSHIP (GB)
5y a k
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
AS ONE RACING, LLC,
H. GRAHAM MOTION
6
96
75176-3
29
0
7
PRINCESS THEOREM (USA)
5y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
DEWBERRY THOROUGHBRE
BRENDAN P. WALSH
7
91
784-132
49
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:49 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATONE (USA)
6y d a
57.00
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
1
102
3281-19
56
0
2
SPEAKING SCOUT (USA)
4y d a
54.50
JORGE RUIZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. GRAHAM MOTION
2
98
7121-35
36
0
3
EASTER (FR)
5y d a
54.50
JAVIER CASTELLANO
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
3
95
54-342-1
43
0
4
HURRICANE DREAM (FR)
6y a a
54.50
JOEL ROSARIO
TEAM VALOR, ET AL
H. GRAHAM MOTION
4
111
3227-01
43
0
5
RISING EMPIRE (USA)
5y a a
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WELCH, RUSSELL AND L
BRENDAN P. WALSH
5
99
83-2127
28
0
6
NEVER EXPLAIN (USA)
5y a a
54.50
FLAVIEN PRAT
COURTLANDT FARMS
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
92
835-611
80
0
7
EMMANUEL (USA)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SIENA FARM LLC AND W
TODD A. PLETCHER
7
99
310-117
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OXANA (USA)
5y a k
54.50
PACO LOPEZ
TEE N JAY STABLE
TIMOTHY A. HILLS
1
88
32132-2
21
0
2
BEGUINE (USA)
4y a k
54.50
JAVIER CASTELLANO
CHARLES T. MATSES
EDWARD T. ALLARD
2
91
120522
127
0
3
I'M THE BOSS OF ME (USA)
5y d k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
BROWN, DANNY, BRENNE
GREG COMPTON
3
90
14-2431
29
0
4
STREET LUTE (USA)
5y a k
54.50
XAVIER PEREZ
LUCKY 7 STABLES
JOHN J. ROBB
4
84
815-523
21
0
5
PRINCESS KOKACHIN (USA)
5y a k
56.00
JEVIAN TOLEDO
ERIC A. RIZER
JOHN J. ROBB
5
88
496-221
21
0
6
GUNNING (USA)
4y a k
57.00
FLAVIEN PRAT
GRANDVIEW EQUINE
KENNETH G. MCPEEK
6
91
135-112
21
0
7
EDIE MEENY MINY MO (USA)
5y a k
54.50
JAVIER CASTELLANO
HOLLY HILL STABLES,
MICHELLE HEMINGWAY
7
87
411825
127
0
8
CHEETARA (CHI)
6y a k
54.50
VINCENT CHEMINAUD
STUD LOS LEONES
IGNACIO CORREAS, IV
8
85
3749-32
36
0
9
OLIVIA DARLING (USA)
4y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
AMO RACING USA
JORGE DELGADO
9
84
451-122
70
0
10
GOLDEN EFFECT (USA)
4y a k
54.50
ANGEL CRUZ
DAY AT THE RACES, LL
MICHAEL J. TROMBETTA
10
78
1-43131
48
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOTHING BETTER (USA)
6y a a
54.50
HORACIO KARAMANOS
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
1
102
12112-1
37
0
2
KENNY HAD A NOTION (USA)
5y d a
54.50
WESLEY HO
ARKOFA FARM
MICHAEL E. JONES, JR.
2
89
6-53427
35
0
3
ARTEMUS CITYLIMITS (CAN)
6y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
3
106
11235-0
42
0
4
UNCLE ERNIE (USA)
5y a a
54.50
PACO LOPEZ
GILMAN HALLENBECK
JOHN C. SERVIS
4
97
9114-22
26
0
5
SMOKIN' JAY (USA)
5y k a
54.50
TYLER GAFFALIONE
CROWN'S WAY RACING L
KELSEY DANNER
5
95
2864-17
28
0
6
THAT'S RIGHT (USA)
4y d a
54.50
ANDY HERNANDEZ
JAMES A. SHANNON, JR
MICHAEL M. MOORE
6
85
111615
127
0
7
FORE HARP (USA)
5y d a
54.50
JOEL ROSARIO
LC RACING, BONNER, J
ROBERT E. REID, JR.
7
81
331215
127
0
8
GRATEFUL BRED (USA)
7y a a
54.50
SHELDON RUSSELL
GORDON C. KEYS
MADISON F. MEYERS
8
97
422245
127
0
9
DETERMINED KINGDOM (USA)
4y d a
54.50
VICTOR R. CARRASCO
D HATMAN THOROUGHBRE
PHIL SCHOENTHAL
9
89
451136
127
0
10
COPPOLA (USA)
4y d a
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
HAMMER TIME STABLE
DALE L. ROMANS
10
94
469-441
18
0
11
NOBLE EMOTION (USA)
6y d a
54.50
TYLER GAFFALIONE
RYAN, MICHAEL J. AND
HORACIO DEPAZ
11
94
55178-8
42
0
12
BREAKTHROUGH (USA)
5y a a
54.50
JAVIER CASTELLANO
R.T RACING STABLE
JUAN CARLOS AVILA
12
88
747113
127
0
13
BEER CAN MAN (USA)
5y d a
54.50
FLAVIEN PRAT
LITTLE RED FEATHER R
PHILIP D'AMATO
13
101
121-23-5
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FULL AUTHORITY (USA)
6y d a
54.50
JAIME RODRIGUEZ
BROWN, DANNY, BRENNE
GREG COMPTON
1
95
155-143
22
0
2
PREVALENCE (USA)
5y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GODOLPHIN, LLC
BRENDAN P. WALSH
2
86
1747-59
77
0
3
THREES OVER DEUCES (USA)
8y a a
54.50
JEIRON BARBOSA
POCKET 3'S RACING LL
GARY CAPUANO
3
94
22-2231
62
0
4
AL LOVES JOSIE (USA)
4y a a
54.50
XAVIER PEREZ
C J I PHOENIX GROUP
JOHN J. ROBB
4
93
13-8116
35
0
5
WILLY BOI (USA)
5y d g
54.50
PACO LOPEZ
LEA FARMS, LLC
JORGE DELGADO
5
94
1302-76
55
0
6
WAR TOCSIN (USA)
7y d a
54.50
JOHAN ROSADO
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST. LEWIS
6
84
40-3657
37
0
7
NAKATOMI (USA)
4y a a
54.50
TYLER GAFFALIONE
BOTTLE ROCKET STABLE
WESLEY A. WARD
7
99
1414-34
42
0
8
STRAIGHT NO CHASER (USA)
4y d a
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
MYRACEHORSE
DAN BLACKER
8
101
1017-31
49
0
9
HELLO HOT ROD (USA)
5y a a
54.50
JEVIAN TOLEDO
GEORGE A. SHARP
BRITTANY T. RUSSELL
9
92
14-9372
35
0
10
WONDRWHERECRAIGIS (USA)
6y a a
54.50
SHELDON RUSSELL
DUBB, MICHAEL, THE E
BRITTANY T. RUSSELL
10
101
10242-1
37
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUNTASTIC AGAIN (USA)
3y a e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
THREE CHIMNEYS FARM
WESLEY A. WARD
1
87
7191-13
56
0
2
FADETHENOISE (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL M. HUI
MICHAEL J. MAKER
2
75
016-7
34
0
3
A WESTERN YARN (USA)
3y a e
53.50
DANIEL CENTENO
MARK B. GRIER
ARNAUD DELACOUR
3
85
2841-13
70
0
4
TOP RECRUIT (USA)
3y k e
53.50
JOEL ROSARIO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
4
65
131645
127
0
5
CIRCLING THE DRAIN (USA)
3y d e
53.50
JEVIAN TOLEDO
SYCAMORE HALL THOROU
BRITTANY T. RUSSELL
5
86
21-2137
35
0
6
MOONSTRIKE (GB)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
DANIEL PREISS
JEFF ENGLER
6
76
148
22
0
7
KINGFISH STEVENS (USA)
3y d e
53.50
JAVIER CASTELLANO
HAMMER TIME STABLE
CARLOS F. MARTIN
7
71
76-132
34
0
8
WONDERFUL JUSTICE (GB)
3y d e
53.50
SHELDON RUSSELL
BLUE DIAMOND STUD FA
BRAD H. COX
8
88
119
43
0
9
NAGIRROC (USA)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
LITTLE RED FEATHER R
H. GRAHAM MOTION
9
96
21133-2
43
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 02:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NATIONAL TREASURE (USA)
3y d e
57.00
JOHN R. VELAZQUEZ
SF RACING LLC, STARL
BOB BAFFERT
1
100
123-34
42
0
2
CHASE THE CHAOS (USA)
3y d e
57.00
SHELDON RUSSELL
FERENCE, ADAM AND DO
ED MOGER, JR.
2
82
321-178
21
0
3
MAGE (USA)
3y a e
57.00
JAVIER CASTELLANO
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
3
99
1421
14
0
4
COFFEEWITHCHRIS (USA)
3y a e
57.00
JAIME RODRIGUEZ
SALZMAN, JR., JOHN E
JOHN E. SALZMAN, JR.
4
85
31-2125
35
0
5
RED ROUTE ONE (USA)
3y a e
57.00
JOEL ROSARIO
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
5
95
54-2261
28
0
6
PERFORM (USA)
3y d e
57.00
FEARGAL LYNCH
WOODFORD RACING LLC,
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
84
436-411
35
0
7
BLAZING SEVENS (USA)
3y a e
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
RODEO CREEK RACING,
CHAD C. BROWN
7
85
1314-83
42
0
8
FIRST MISSION (USA)
3y a e
57.00
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
BRAD H. COX
8
97
211
35
0
Kenilworth Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN ARROW (SAF)
3y d e
60.00
A DOMEYER
ASSM RACING SYNDICAT
CANDICE BASS-ROBINSON
1
89
4-0222
24
0
2
JACK IN THE GREEN (SAF)
3y d e
60.00
J P V'D MERWE
L'ORMARINS RACING SY
JUSTIN SNAITH
2
0
0
0
3
COASTAL COMMANDER (SAF)
3y d g
60.00
C ZACKEY
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
3
0
2
17
0
4
GRADUATION TIME (SAF)
3y d g
60.00
D DE GOUVEIA
G CITRON
GLEN KOTZEN
4
0
0
126
0
5
ZIL MORIS (SAF)
3y d e
60.00
L MXOTHWA
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
5
86
072
19
0
6
DANCE MASTER (SAF)
3y a g
60.00
D ASHBY
C CUTMORE
PAUL REEVES
6
0
0
0
7
DAS GUTE (SAF)
3y d e
60.00
K STEYN
VAL MCFALL
PIET BOTHA
7
0
0
24
0
8
HARAJUKU (SAF)
3y k e
60.00
R FOURIE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
8
0
2
17
0
9
LINES CROSSED (SAF)
3y d e
60.00
A ANDREWS
E A BRAUN
GREG ENNION
9
0
03
17
0
10
SIGNIFIER (SAF)
3y d g
60.00
G WRIGHT
K KOTZEN
GLEN KOTZEN
10
71
8708
10
0
11
PROTAGONIST (SAF)
3y d e
60.00
G BEHR
ROBERTA JANSCH
DEAN KANNEMEYER
11
0
0
39
0
12
GRAVITY (SAF)
3y d e
60.00
C ORFFER
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
12
0
0
24
0
13
MASTEROFALLSTORMS (SAF)
3y d e
60.00
A ARRIES
G S KOTZEN
GLEN KOTZEN
13
0
0
0
14
SAIL TO THE MOON (SAF)
3y d g
60.00
M WINNAAR
R C M CARIS
ERIC SANDS
14
0
8
24
0
15
HARD WINTER (SAF)
3y d e
60.00
K MATSUNYANE
GREG BORTZ
BRETT CRAWFORD
15
0
48
56
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY LOOK ALIKE (SAF)
3y d d
60.00
L MXOTHWA
D J SHERRELL
BRETT CRAWFORD
1
0
0
0
2
MARIA CHRISTINA (SAF)
3y d d
60.00
S CELE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
2
0
0
0
3
LADY IN GREEN (SAF)
3y d d
60.00
K STEYN
GREG BORTZ
PATRICK KRUYER
3
0
0
0
4
TRES CHIC (SAF)
3y d d
60.00
R FOURIE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
4
0
86
31
0
5
GRANDIOSA (SAF)
3y d d
60.00
D ASHBY
MAINE CHANCE FAR
CANDICE BASS-ROBINSON
5
0
0
31
0
6
VIX PRINCESS (SAF)
3y d d
60.00
J P V'D MERWE
S VILJOEN
JUSTIN SNAITH
6
0
0
0
7
ROYAL LYTHAM (SAF)
3y d d
60.00
A DOMEYER
G L BLANK
ADAM MARCUS
7
0
7
24
0
8
LIP SYNC (SAF)
3y d d
60.00
D DE GOUVEIA
G S KOTZEN
GLEN KOTZEN
8
0
82
17
0
9
MONTELENA (SAF)
3y d d
60.00
J JACOBS
C P MURPHY
PIET BOTHA
9
0
8
24
0
10
AMONG THE CLOUDS (SAF)
3y k d
60.00
K MATSUNYANE
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
10
0
9
24
0
11
ONI SAN (SAF)
3y k d
60.00
A ANDREWS
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
11
79
7-303
31
0
12
BORN READY (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
AL KHAYL BREEDERS
BRETT CRAWFORD
12
0
7
24
0
13
LADY LUCK (SAF)
3y d d
60.00
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
13
0
0
0
14
ENCHANTED SKY (SAF)
3y a d
60.00
A ARRIES
LAMMERSKRAAL STUD
GLEN KOTZEN
14
0
0
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUTURE GEM (SAF)
3y d e
57.00
J P V'D MERWE
E A BRAUN
JUSTIN SNAITH
1
0
0
0
2
DIRECTOR'S CUT (SAF)
4y d g
60.00
G BEHR
FIELDSPRING RACING
DEAN KANNEMEYER
2
68
560
127
0
3
'O CAPTAIN (SAF)
3y d g
57.00
A ARRIES
E A BRAUN
GREG ENNION
3
0
9
98
0
4
NO APOLOGIES (SAF)
3y d e
57.00
G WRIGHT
ASSM RACING SYNDICAT
CANDICE BASS-ROBINSON
4
0
97
24
0
5
CHILI PALMER (SAF)
4y d g
60.00
C ORFFER
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
5
0
8
127
0
6
QUESTIONING (SAF)
3y d g
57.00
C ZACKEY
A N FOSTER
VAUGHAN MARSHALL
6
0
0
0
7
LOOK BACK (SAF)
4y d g
60.00
M WINNAAR
JML EQUESTRIAN LTD
DES A MCLACHLAN
7
0
5
17
0
8
WARM WINTER NITE (SAF)
3y d g
57.00
A ANDREWS
M F BASS
CANDICE BASS-ROBINSON
8
75
689
24
0
9
WILLIAM WEST (SAF)
3y d e
57.00
R FOURIE
A J BRAND
JUSTIN SNAITH
9
90
2-03
39
0
10
CAFE CULTURE (SAF)
4y d g
60.00
L MXOTHWA
M I FULLARD
LUCINDA WOODRUFF
10
79
440-82
45
0
11
ETOILEFILLANTE (SAF)
3y d e
57.00
K MATSUNYANE
PRAVESH DOORGAKUNT
JUSTIN SNAITH
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUTURE CONTRACT (SAF)
5y d k
53.50
K STEYN
S R BAILEY
MIKE STEWART
1
57
6400-62
56
0
2
SIMPLY BEAUTIFUL (SAF)
5y d k
59.00
D DE GOUVEIA
DR J L CRAIG
MIKE STEWART
2
66
32-3553
31
0
3
ON BOARD (SAF)
4y a k
58.50
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
3
70
262-540
31
0
4
AMETHYSTIC (SAF)
4y d k
54.50
C ZACKEY
C CUTMORE
PAUL REEVES
4
62
368-478
31
0
5
KIT KAT CLUB (SAF)
4y d k
60.00
A ANDREWS
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
5
0
9
31
0
6
YOUREYESONLY (SAF)
4y a k
55.00
J JACOBS
D G ABERY
VAUGHAN MARSHALL
6
63
0785-7
17
0
7
APPLE CATCHER (SAF)
4y d k
60.00
R FOURIE
RICK ACHMAT
PATRICK KRUYER
7
73
2-28
56
0
8
BLACK HOLE SUN (SAF)
5y d k
52.50
C BANTAM
P D WRENSCH
PETER D WRENSCH
8
50
880
45
0
9
DREAMS GO BY (SAF)
4y d k
60.00
G BEHR
B KANTOR
ADAM MARCUS
9
0
0
31
0
10
LADY RENEE (SAF)
4y d k
53.00
A ARRIES
P G DE BEYER
MIKE STEWART
10
59
0-92034
31
0
11
DAWN OF GOLD (SAF)
4y d k
60.00
L MXOTHWA
DRAKENSTEIN STUD
BRETT CRAWFORD
11
0
0
0
12
LOOK FORWARD (SAF)
4y d k
55.00
J P V'D MERWE
P BARRETT
MIKE STEWART
12
63
5-68722
31
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAKAS KRAKAS (SAF)
4y d g
60.00
K MATSUNYANE
KLAWERVLEI STUD
BRETT CRAWFORD
1
58
000-790
31
0
2
LOCKHEEDLIGHTNING (SAF)
4y d g
60.00
O NOACH
D E FERRARIS
VAUGHAN MARSHALL
2
65
67-4600
31
0
3
AUTUMN MOON (SAF)
5y d g
60.00
C ZACKEY
NEVILLE COOPER
VAUGHAN MARSHALL
3
59
6-25456
31
0
4
GREEN MANDARIN (SAF)
4y d g
60.00
R FOURIE
ASOGAN GOVENDER
GLEN KOTZEN
4
74
425-83
17
0
5
FINAL EDITION (SAF)
4y d a
60.00
L MXOTHWA
HOLLYWOOD SYNDICATE
BRETT CRAWFORD
5
76
8-62
56
0
6
MARSHALL FIELD (SAF)
4y a g
60.00
M WINNAAR
GORDON MURUGAN
LUCINDA WOODRUFF
6
74
95-8434
31
0
7
MARREE MAN (SAF)
4y d g
60.00
S CELE
J E CONWAY
BRETT CRAWFORD
7
54
006-007
31
0
8
RUN RUDOLPH RUN (SAF)
5y a a
60.00
A DOMEYER
A N MARCUS
ADAM MARCUS
8
66
59-4323
31
0
9
SAINT SILAS (SAF)
4y d g
60.00
J P V'D MERWE
ITSSA IT BUSINESS
ERIC SANDS
9
57
77-005
31
0
10
GIMME THE BEST (SAF)
4y d g
60.00
C ORFFER
GREG BORTZ
PATRICK KRUYER
10
73
067-832
31
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GO LIKE FLO (SAF)
4y d k
57.50
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
1
70
2-25353
17
0
2
FLIRTY DANCER (SAF)
4y d k
57.00
M WINNAAR
JML EQUESTRIAN LTD
DES A MCLACHLAN
2
69
2343
127
0
3
BEAU KALA (SAF)
4y d k
55.50
J JACOBS
N BOTHA
PIET BOTHA
3
66
246-209
31
0
4
BO KAAP (SAF)
4y d k
60.00
K MATSUNYANE
RIDGEMONT
BRETT CRAWFORD
4
0
0
31
0
5
BLIND FAITH (SAF)
5y d k
53.50
C BANTAM
J J STEYN
ANDRIES STEYN
5
58
000-574
17
0
6
POORLITTLERICHGIRL (SAF)
4y d k
60.00
L MXOTHWA
HOLLYWOOD SYNDICATE
BRETT CRAWFORD
6
0
80
127
0
7
GODDEX APHAEA (SAF)
4y a k
53.00
A ANDREWS
R L GABLER
VAUGHAN MARSHALL
7
61
9470-84
31
0
8
CAT'S MEOW (SAF)
3y d d
56.00
K STEYN
THE PLAYGATE SA
PIET BOTHA
8
0
9
39
0
9
FALLO ANCORA (SAF)
5y d k
57.00
R FOURIE
NORMANDY RACING
JUSTIN SNAITH
9
65
5-27343
31
0
10
MOTHERSHIP (SAF)
4y d k
60.00
J P V'D MERWE
P BARRETT
MIKE STEWART
10
75
00-9720
31
0
11
NAMIBIAN QUEEN (SAF)
4y d k
52.00
A ARRIES
G J VAN DER VENT
MIKE STEWART
11
52
9-86696
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOING UP (SAF)
5y d k
60.00
A DOMEYER
HOLLYWOOD SYNDICATE
CANDICE BASS-ROBINSON
1
105
56-8155
19
0
2
YOUNG LOVE (SAF)
5y d k
59.00
C ORFFER
S PLATTNER
ANDRE NEL
2
95
1260-54
19
0
3
ECHO OF LIFE (SAF)
4y d k
57.50
G WRIGHT
GREENACRES TRUST
CANDICE BASS-ROBINSON
3
100
60-7543
19
0
4
WHO DO YOU LOVE (SAF)
4y d k
57.00
D ASHBY
ASSM RACING SYNDICAT
CANDICE BASS-ROBINSON
4
98
1387-36
24
0
5
LOVE IS A ROSE (SAF)
4y d k
56.50
J P V'D MERWE
E A BRAUN
GREG ENNION
5
99
21-3461
31
0
6
BROADWAY GIRL (SAF)
4y d k
57.50
C ZACKEY
W G DRIER
ERIC SANDS
6
101
8-25345
19
0
7
HAPPY CHANCE (SAF)
4y d k
58.00
L MXOTHWA
HOLLYWOOD SYNDICATE
BRETT CRAWFORD
7
109
1915-31
19
0
8
DO ANGELS CRY (SAF)
6y d k
58.50
M WINNAAR
VARSFONTEIN STUD
CANDICE BASS-ROBINSON
8
96
6942-88
45
0
9
KWINTA'S LIGHT (SAF)
5y d k
60.00
R FOURIE
MAINE CHANCE FAR
JUSTIN SNAITH
9
105
41-9422
19
0
10
GOLD POKER GAME (SAF)
4y d k
58.00
A ANDREWS
DRAKENSTEIN STUD
CANDICE BASS-ROBINSON
10
102
1212-14
84
0
Kranji Singapur detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUN FORTRESS (AUS)
7y d g
58.00
R ISKANDAR
SUN BLOODSTOCK RACIN
D KOH
3
65
77-7856
14
0
2
SAVVY COMMAND (NZ)
7y d g
56.50
R WOODWORTH
RAFFLES RACING STABL
J TAN
6
62
883473
14
0
3
GREEN STAR (NZ)
10y d g
55.50
R STEWART
HONG KAI OH
R LIM
10
60
2447-00
69
0
4
KING OF SIXTY-ONE (IRE)
4y a g
54.00
D MOOR
AJ'S STABLE
T FITZSIMMONS
5
57
331-652
56
0
5
LEGACY FORTUNE (IRE)
4y a g
54.00
R AZHAR
LEGACY POWER RACING
T FITZSIMMONS
8
57
36-8555
14
0
6
KHAO MANEE (NZ)
6y a g
52.00
K A'ISISUHAIRI
APPLAUSE RACING STAB
J TAN
2
53
2-33214
14
0
7
PACIFIC STAR (AUS)
4y d g
51.50
WH KOK
PACIFIC STABLE
M CLEMENTS
4
52
30-9829
14
0
8
RED MANED (NZ)
5y d g
51.50
TH KOH
SPIRITED STABLE
S CRUTCHLEY
9
52
483170
14
0
9
SACRED PASSION (NZ)
5y a k
51.00
M AKMAZANI
RAFFLES RACING STABL
J TAN
1
51
8-80000
14
0
10
BLUE IDOL (ARG)
5y a g
50.00
N ROZLAN
CRABBIA ALFREDO LEON
R LE GRANGE
7
48
044423
27
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SATURNO SPRING (ARG)
7y d g
58.50
M LERNER
LIMS STABLE
D MEAGHER
6
78
521122
27
0
2
IN ALL HIS GLORY (AUS)
7y a g
57.00
M ZAHRA
BULLDOGS RACING STAB
T FITZSIMMONS
3
75
1125-66
21
0
3
PENNYWISE (ARG)
8y a g
57.00
B PINHEIRO
BERNARD KANTOR
R LE GRANGE
5
75
275547
27
0
4
VITTORIA PERFETTA (AUS)
8y d g
56.50
I SAIFUDIN
AU GUAT LIM
M CLEMENTS
1
74
23-1305
27
0
5
HERO (AUS)
6y a g
55.50
D MOOR
BUFFALO STABLE
T FITZSIMMONS
9
72
388-413
42
0
6
ELITE INCREDIBLE (ARG)
8y a a
54.50
M NUNES
ELITE PERFORMANCE ST
T FITZSIMMONS
7
70
708-834
21
0
7
WIND TRAIL (JPN)
8y d g
54.50
C HABIB
GALAHAD RACING STABL
H TAKAOKA
4
70
2233-01
42
0
8
REAL EFECTO (AUS)
6y d g
52.50
K A'ISISUHAIRI
DAVID KOK TEIK WAI
D KOK
2
66
46-3220
27
0
9
LIM'S PUNCAK JAYA (NZ)
6y a g
50.00
N ZYRUL
LIMS STABLE
D MEAGHER
8
62
5-21558
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PACIFIC ANGEL (USA)
5y k k
57.50
V DURIC
PACIFIC STABLE
M CLEMENTS
13
64
2-13128
27
0
2
CITY GOLD STAR (AUS)
5y a g
55.50
M NUNES
CITY GOLD STABLE
D KOK
6
60
2702-29
27
0
3
FROM THE NAVY (AUS)
7y d g
55.50
M KELLADY
RONALDO STABLE
S BAERTSCHIGER
15
60
830-909
27
0
4
BUURAQ SIXTY-ONE (NZ)
7y d g
54.50
D MOOR
AJ'S STABLE
T FITZSIMMONS
4
58
6-00226
27
0
5
CHARMINTON (NZ)
5y d g
54.50
B PINHEIRO
TE AKAU RACING STABL
D LOGAN
2
58
58-6052
21
0
6
WAR FRONTIER (NZ)
7y d g
54.50
C HABIB
TEO YONG SENG
KS TAN
3
58
935556
6
0
7
SACRED JUDGEMENT (AUS)
8y d g
54.00
CC WONG
RAFFLES RACING STABL
J TAN
1
57
72-7769
56
0
8
WEBSTER (NZ)
10y d g
53.50
WH KOK
GRAHAM CHRISTOPHER M
D MEAGHER
10
56
5-76935
14
0
9
MONTANA FLASH (AUS)
5y a g
53.00
L BEUZELIN
KWOK CHUN WAI
D LOGAN
11
55
92123-6
27
0
10
LIM'S DREAMWALKER (AUS)
6y a g
52.00
K A'ISISUHAIRI
LIM'S STABLE
S BURRIDGE
16
53
59-4525
63
0
11
FADABOY (AUS)
5y k g
51.50
S JAMIL
PATRICK DAVID HARRIS
D LOGAN
8
52
77-3803
14
0
12
FIGHTING HERO (AUS)
6y d g
51.50
TH KOH
LUCKY UNICORN STABLE
J ONG
14
52
5-43224
27
0
13
NO MORE DELAY (AUS)
5y a g
51.00
R ISKANDAR
TRIPS D STABLE
R LIM
9
51
85540-3
21
0
14
INFINITE WISDOM (AUS)
6y a g
50.00
N ROZLAN
ST GEORGE NO 2 STABL
S GRAY
12
49
90-2710
27
0
15
DR KARDO (AUS)
7y d g
51.50
R STEWART
BARREE STABLE
T FITZSIMMONS
5
52
436-434
21
0
16
THE WILD PRINCE (NZ)
6y d g
50.00
UNFIXED
DOUBLE Z STABLE
J ONG
7
48
520920
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING ARTHUR (AUS)
6y d g
59.00
M ZAHRA
FORTUNA NZ RACING ST
D LOGAN
7
104
15-6243
34
0
2
SKY EYE (NZ)
7y d g
54.50
CC WONG
GAN GIM CHUAN
J LIM
2
95
510221
34
0
3
LUCKY JINSHA (AUS)
6y d g
54.00
M NUNES
LUCKY UNICORN STABLE
T FITZSIMMONS
11
94
1911-07
34
0
4
KHARISMA (AUS)
7y d g
51.50
N ROZLAN
STEPHEN GRAY RACING
S GRAY
3
89
6-70058
34
0
5
SENOR DON (ARG)
7y a g
51.50
R STEWART
CHELSEA STABLE
R LE GRANGE
4
89
1100-00
27
0
6
GOLD STAR (AUS)
8y d g
51.00
I AMIRUL
GOLD STABLE
T FITZSIMMONS
1
88
70-0889
27
0
7
OCEAN CROSSING (AUS)
8y d g
50.00
K A'ISISUHAIRI
LUCKY UNICORN STABLE
M CLEMENTS
5
86
140037
27
0
8
THE AUGUST (AUS)
8y a g
50.00
I SAIFUDIN
RAFFLES RACING STABL
J TAN
9
84
264620
27
0
9
SACRED GIFT (AUS)
8y d g
50.00
R ISKANDAR
RAFFLES RACING STABL
J TAN
10
82
337-455
34
0
10
SO HI CLASS (IRE)
7y d g
50.00
TH KOH
TAN AIK PHENG
J ONG
6
82
76-6863
27
0
11
TANGIBLE (SAF)
9y d g
50.00
WH KOK
LUCKY STABLE
M CLEMENTS
8
82
869-588
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENERGY BABY (NZ)
5y k g
58.00
R WOODWORTH
GREAT TEAMWORK STABL
J TAN
10
60
41-372
21
0
2
MONGOL WARRIOR (AUS)
5y a g
58.00
CC WONG
M RACING STABLE
M CLEMENTS
8
59
618-00
127
0
3
KNIPPENBERG (AUS)
4y d g
56.50
R STEWART
FORTUNA NZ RACING ST
D LOGAN
5
60
37-1248
14
0
4
LUCKY HERO (AUS)
4y d g
56.50
D MOOR
LUCKY UNICORN STABLE
T FITZSIMMONS
6
58
1-57
42
0
5
BRANSOM (AUS)
4y a g
56.50
WH KOK
STEPHEN GRAY RACING,
S GRAY
4
57
10
42
0
6
GREAT WARRIOR (IRE)
3y d g
54.00
M NUNES
LUCKY STABLE
M CLEMENTS
2
56
213450
127
0
7
LASLOS (USA)
3y d g
54.00
TH KOH
JHI STABLE
HW TAN
9
48
441
27
0
8
TOP CONFIDENCE (NZ)
4y a g
53.50
I SAIFUDIN
FABULOUS STABLE
T MAHADI
3
54
7330-70
27
0
9
CASH KING (NZ)
4y d g
53.50
K A'ISISUHAIRI
CASH COVE STABLE
HW TAN
7
0
0
0
10
RHETT BUTLER (AUS)
3y d g
50.00
S JAMIL
FORTUNA NZ RACING ST
D LOGAN
1
51
1
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIM'S KOSCIUSZKO (AUS)
6y d g
57.00
CC WONG
LIM'S STABLE
D MEAGHER
5
113
1110-11
56
0
2
KATAK (SAF)
7y d g
57.00
V DURIC
VASCO STABLE
R LE GRANGE
6
108
1001-22
56
0
3
HONGKONG GREAT (CHI)
8y d g
57.00
B PINHEIRO
YUE KWOK YIN EDMOND
R LE GRANGE
8
107
141-020
56
0
4
MR MALEK (NZ)
7y d g
57.00
K A'ISISUHAIRI
OSCAR RACING STABLE
S BURRIDGE
4
94
267907
127
0
5
ROCKET STAR (AUS)
7y a g
57.00
M LERNER
LAMBERTO JR CARRASCO
R LE GRANGE
1
93
23-3370
27
0
6
SACRED CROIX (NZ)
9y a g
57.00
M ZAHRA
RAFFLES RACING STABL
J TAN
7
93
20-3034
27
0
7
STREET OF DREAMS (AUS)
5y d g
57.00
R STEWART
JOE GIOVANNI SARJEET
S BURRIDGE
3
93
111-111
77
0
8
FAME STAR (USA)
8y a g
57.00
WH KOK
TOAST TRUSTS SHANE
S CRUTCHLEY
11
92
88-4561
27
0
9
MINISTER (USA)
7y d g
57.00
L BEUZELIN
KING POWER STABLE
D LOGAN
2
92
10-0670
27
0
10
CIRCUIT MISSION (IRE)
8y d g
57.00
C HABIB
NGO TAI TAK
J PETERS
10
87
248-935
56
0
11
CYCLONE (AUS)
6y d g
57.00
M NUNES
BUFFALO STABLE
T FITZSIMMONS
9
83
3-55446
27
0
12
MR BLACK BACK (AUS)
6y d g
57.00
D MOOR
BLACK HOUSE STABLE
T FITZSIMMONS
12
81
115-703
27
0
13
TRUMPY (ARG)
8y d g
57.00
I AMIRUL
ELVIN RACING STABLE
T FITZSIMMONS
13
81
384-004
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STENMARK (AUS)
6y d g
57.00
M ZAHRA
TE AKAU RACING STABL
D LOGAN
9
75
6-69276
27
0
2
I AM SACRED (AUS)
7y a g
56.50
R WOODWORTH
RAFFLES RACING STABL
J TAN
12
74
333872
14
0
3
ISTATABA (ARG)
5y d k
56.00
C HABIB
AL RASHID STABLE
M CLEMENTS
2
73
11451-6
56
0
4
DREAM ALLIANCE (AUS)
5y d g
55.00
M NUNES
LEGACY POWER RACING
T FITZSIMMONS
6
71
111-232
56
0
5
FIGHTER (JPN)
6y d g
55.00
WH KOK
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
7
71
5160-10
27
0
6
INVINCIBLE TYCOON (AUS)
5y d g
54.50
M LERNER
LIM'S STABLE
S BURRIDGE
8
70
3-61231
27
0
7
QUADCOPTER (AUS)
8y a g
54.50
I SAIFUDIN
JUPITER GOLD STABLE
H TAKAOKA
1
70
051005
21
0
8
SABAH STAR (NZ)
7y a g
54.50
K A'ISISUHAIRI
TURF BLOODSTOCK SABA
D KOK
10
70
77-5210
27
0
9
STREET CRY SUCCESS (AUS)
9y d g
54.50
CC WONG
FAIRDEAL RONALD LA
S BURRIDGE
5
70
641431
14
0
10
PREDITOR (NZ)
11y d g
53.50
M KELLADY
SHANE DONALD BAERTSC
S BAERTSCHIGER
11
68
1-89763
21
0
11
TRIDENT (NZ)
5y d g
53.50
B PINHEIRO
FORTUNA NZ RACING ST
D LOGAN
3
68
240-415
27
0
12
WAR PRIDE (NZ)
7y d g
53.00
TH KOH
WARPLAN RACING STABL
J ONG
4
67
444292
21
0
20 Mayıs 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Diyarbakır, Newbury, Pimlico, Kenilworth Güney Afrika, Kranji Singapur tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newbury at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 newbury at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pimlico at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:51, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:49 pimlico at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kenilworth Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:20 kenilworth güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kranji Singapur at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:00 kranji singapur at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 mayıs 2023 cumartesi at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 at yarışı programı, 20 mayıs 2023 tjk yarış programı, 20 mayıs 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, newbury at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 newbury at yarışı bülteni, günün newbury at yarışı bülteni, bugün newbury at yarışı bülteni, pimlico at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 pimlico at yarışı bülteni, günün pimlico at yarışı bülteni, bugün pimlico at yarışı bülteni, kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, günün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, bugün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, kranji singapur at yarışı bülteni, 20 mayıs 2023 kranji singapur at yarışı bülteni, günün kranji singapur at yarışı bülteni, bugün kranji singapur at yarışı bülteni