Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOUVERNAIL
2y d e
58.00
MARC NOBILI
GILLES HENRY
ROD. COLLET
4
0
0
0
2
SIR MAURICE
2y k e
58.00
MAXIME GUYON
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
1
0
0
0
3
CHERIE AMOUR
2y d d
56.50
MICKAEL BARZALONA
LADY BAMFORD
A. FABRE
3
0
0
0
4
FEELIE WIN (IRE)
2y d d
56.50
CRISTIAN DEMURO
FEEL GOOD HORSE RACI
A. MARCIALIS
5
0
0
0
5
SIX PENNIES
2y d d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
M. GENOVESE/A. DALL'
A. MARCIALIS
2
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY LYCRA (IRE)
4y a k
57.50
ALEXIS BADEL
AL SHAQAB RACING
F. ROHAUT
6
93
182310-
127
0
2
MUETTE (GB)
4y d k
57.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
1
100
5114-
127
0
3
EDISA (USA)
4y a k
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
3
108
22125-4
67
0
4
THINK OF ME (GER)
4y d k
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
CLEAR LIGHT SAS
FH. GRAFFARD
2
97
122-1
70
0
5
PRIDE OF NELSON
4y d k
56.00
THEO BACHELOT
YUJIRO INUTSUKA
S. KOBAYASHI
4
94
113213-
127
0
6
AMARENA
4y d k
56.00
OLIVIER PESLIER
MASAAKI MATSUSHIMA
P. BARY
7
100
110-
127
0
7
ENDORPHINE
5y d k
56.00
CRISTIAN DEMURO
HIROO SHIMIZU
H. SHIMIZU
5
104
321122-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AQUITAINE (IRE)
3y a d
58.00
CRISTIAN DEMURO
ECURIE ALARIC DE MUR
P. BARY
3
0
74-
127
0
2
MOASA
3y d d
58.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE NORMANDIE PUR
A. SCHUTZ
2
87
832-
127
0
3
MILLE FOIS MERCI (IRE)
3y d d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE VICTORIA DREA
A. FABRE
7
84
235-
127
0
4
DESOBEISSANCE (IRE)
3y d d
58.00
MAXIME GUYON
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
5
0
4
92
0
5
CRUSH ON ME
3y d d
58.00
FABRICE VERON
HARAS DES SABLONNETS
L. GADBIN
1
0
3
69
0
6
CEINTURE NOIRE
3y d d
58.00
ALEXIS BADEL
MICHELINE LEURSON
R. LE DREN DOLEUZE
8
87
8224-
127
0
7
JUKEBOX DANCER
3y d d
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
R. G. SCHAEDLE/H. DE
N. CLEMENT
6
0
4-
127
0
8
JAMILYA
3y k d
58.00
STEPHANE PASQUIER
RASHIT SHAYKHUTDINOV
F. CHAPPET
4
0
2
69
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFRAN
3y d g
58.00
CRISTIAN DEMURO
A. LIETTI/GENETS SRL
A&G. BOTTI
3
0
4-2
127
0
2
AMOUR EN POEME
3y d e
58.00
MAXIME GUYON
JABER ABDULLAH
A. SCHUTZ
8
0
52-
127
0
3
FURTHER MEASURE (USA)
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
KHALID ABDULLAH
P. BARY
11
0
5
69
0
4
CIVIL LAW (IRE)
3y k e
58.00
ALEXIS BADEL
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
5
0
33-
127
0
5
TALAP (GB)
3y d g
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
NURLAN BIZAKOV
FH. GRAFFARD
2
0
55322-
127
0
6
C'MOI CESAR
3y a e
56.50
CORALIE PACAUT
ECURIE RACING CLUB D
L. LOISEL
10
83
005580-
127
0
7
TELEMAQUE (USA)
3y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
7
0
6-
127
0
8
ROBLE (GB)
3y d e
58.00
OLIVIER PESLIER
LOUGHTOWN STUD LTD
C. LAFFON-PARIAS
6
0
5
9
0
9
FIRST SIGHT
3y d e
58.00
TONY PICCONE
NBH RACING
JM. BEGUIGNE
1
0
3-
127
0
10
RAYSTEVE (IRE)
3y d g
58.00
EDDY HARDOUIN
MARTINA STADELMANN
C&Y. LERNER
4
0
3
69
0
11
FLASH DANCER (GB)
3y d e
52.50
HUGO BESNIER
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
9
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKTAVA
5y d g
60.00
CRISTIAN DEMURO
DAVID SMAGA
D. SMAGA
3
68
411050-
127
0
2
DUBAI EMPIRE
5y a g
58.00
CORALIE PACAUT
BRYAN GUSDAL
G. RARICK
9
67
04-0574
72
0
3
ROCK OR BUST
5y d g
59.00
THEO BACHELOT
C. LEBLOND/E. DELLOY
ROD. COLLET
11
66
4333-46
82
0
4
SUR MA VIE
6y d k
58.00
EDDY HARDOUIN
ERIC LIBAUD
E. LIBAUD
4
64
31133-2
76
0
5
SEMEUR D'ESPOIR
6y d g
58.00
MICKAEL BARZALONA
MONNIER ROLAND
A. BONIN
12
64
11838-6
79
0
6
STROMBOLI
5y k g
57.50
SYLVAIN RUIS
MARIE-CARMEN BOUTIN
C. PLISSON
7
63
090-502
7
0
7
ZAVERNA (IRE)
6y d k
57.50
ALEXIS BADEL
JULIEN PHELIPPON
JUL. PHELIPPON
5
63
9-08434
90
0
8
GUGUS DES BRIERES
5y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
DAVID BAKER
N. CAULLERY
10
62
4-77-796
74
0
9
POLE CELESTE
6y d g
54.50
JULES MOBIAN
NICOLAS CAMPOS
P. FLEURIE
2
59
7-36120
7
0
10
EASTERN PROMISE
8y d k
52.50
LUDOVIC BOISSEAU
TOM POCHE-CARO
T. POCHE
8
52
3179-16
4
0
11
APRIL ANGEL
6y d k
50.00
DELPHINE SANTIAGO
THIERRY HUCK
P. CAPELLE
1
50
54258-0
74
0
12
CURLY CHOP
5y d g
51.00
FABRICE VERON
CHRISTINE LOPEZ
F. SEGUIN
6
43
5000-03
82
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHASSELAY
6y d g
60.00
FRANCK BLONDEL
T.MADET/M.ZOUARI/J.L
S. DEHEZ
13
90
12386-2
79
0
2
ZILLIONE SUN
5y a k
60.00
THEO BACHELOT
G.REILLE-VILLEDEY/EL
BUTEL & BEAUNEZ
11
90
01477-0
76
0
3
ELECTRON LIBRE (IRE)
5y d g
59.00
THIERRY THULLIEZ
JULIA LEFRANCOISFRAN
FX. BELVISI
6
88
1020-88
104
0
4
VILARO
7y d g
58.50
CRISTIAN DEMURO
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
15
87
48-5467
7
0
5
EL MANIFICO
5y d g
58.00
ALEXIS BADEL
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
7
86
71900-8
73
0
6
TABULARASA
5y d g
57.50
DELPHINE SANTIAGO
ECURIE NORMANDIE PUR
A. SCHUTZ
5
85
8393-22
89
0
7
KHOCHENKO
5y a g
57.50
EDDY HARDOUIN
JEAN-LOUIS BOUYENVAL
D&P. PROD'HOMME
8
85
0501-14
89
0
8
EGO DANCER
5y d k
57.50
STEPHANE PASQUIER
ROY RACING LTD
M. DELZANGLES
10
85
551005-
127
0
9
FURIOUS DES AIGLES
8y d g
57.00
MARYLINE EON
CORINE BARANDE BARBE
C. BARANDE BARBE
12
84
41-2231
79
0
10
HIGH DREAM
6y d a
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
9
84
415614-
127
0
11
MONARGENT
5y k g
56.00
MAXIME GUYON
J.N. TEMAM
F. ROSSI
3
81
0522-61
89
0
12
OCTOKING
8y k a
56.00
VINCENT CHEMINAUD
SERGE FRANCOIS
R. MARTENS
2
81
1300-06
82
0
13
ALLEZ HENRI (IRE)
9y d g
55.50
AURELIEN LEMAITRE
ASCOT CLUB
D&P. PROD'HOMME
16
80
401-633
9
0
14
CALACONTA
5y d k
55.50
SYLVAIN RUIS
ALAIN HADDAD
S. DEHEZ
1
80
19740-5
76
0
15
MORAL GAGNANT (GER)
5y d g
55.50
RONAN THOMAS
ECURIE NORMANDIE PUR
C. FERLAND
14
80
3012-80
89
0
16
PLANTLOVE
5y d k
55.00
CORALIE PACAUT
ECURIE LOUIS D'AUR
S. NIGGE
4
79
453221-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VICOPISANO
5y d g
60.00
TONY PICCONE
ECURIE SENATOR
A. LEDUC
2
79
2-00010
66
0
2
NOSDARGENT
5y d g
59.50
EDDY HARDOUIN
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HOMME
10
78
045-616
92
0
3
CHILL WIND
9y a g
59.00
THEO BACHELOT
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HOMME
11
77
000-651
92
0
4
HEIR TO A THRONE
7y a g
59.00
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P. BRANDT
4
77
49522-3
79
0
5
BANOUSH (USA)
5y k g
59.00
MICKAEL BARZALONA
PATRICK JEANNERET
BR. BEAUNEZ
5
77
0029-14
9
0
6
JUNGLEBOOGIE (GER)
8y d g
58.50
ANTOINE COUTIER
STALL ALLEGRA RACING
C. FEY
7
76
56000-0
95
0
7
MAJURA
7y d k
57.00
STEPHANE PASQUIER
A. BONIN
A. BONIN
6
73
010790-0
79
0
8
PORSENNA (IRE)
10y d a
55.00
DELPHINE SANTIAGO
PHILIPPE DESPLACES
C. MARTINON
3
72
213170
4
0
9
SHAMSABAD
5y a g
56.00
ALEXIS BADEL
BRYAN LYNAM
D&P. PROD'HOMME
1
70
60-2322
72
0
10
SIGLO DE ORO (IRE)
5y d a
54.50
CORALIE PACAUT
ECURIE RACING CLUB D
L. LOISEL
12
70
2-71510
7
0
11
JEITOSO BAYER (BRZ)
8y d a
56.00
HUGO JOURNIAC
BENJAMIN STEINBRUCH
D. SMAGA
8
70
100-171
90
0
12
ZOELOLA
6y d k
55.00
JEROME CLAUDIC
P.BUTEL JL.BEAUNEZ/M
BUTEL & BEAUNEZ
9
68
455-457
76
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIXOLOGIST
3y d g
56.50
CLEMENT GUITRAUD
BENJAMIN TEBOUL
Y. BARBEROT
4
74
70354-1
67
0
2
AARHUS
3y d e
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
15
74
67933-0
77
0
3
COUNTESS DE VEGA (IRE)
3y a d
59.00
SEBASTIEN MAILLOT
KANIZ BLOODSTOCK INV
N. CLEMENT
9
74
4-45
118
0
4
ABBELLO
3y k e
58.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
P. MORANDI/I. RICCI
G. BIETOLINI
11
73
2-55
100
0
5
CRISALSA
3y k g
58.00
STEPHANE PASQUIER
A. BONIN
A. BONIN
16
72
874-00
10
0
6
IMBLEVILLE
3y d g
57.50
MAXIME GUYON
GERARD AUGUSTIN-NORM
P. BRANDT
5
70
0-43
77
0
7
DECBOU (GB)
3y d g
57.00
LUDOVIC BOISSEAU
FREDERIC HEAD
F. HEAD
13
69
80-77
79
0
8
BARBADIN (GB)
3y a g
55.50
THEO BACHELOT
ASCOT CLUB
D&P. PROD'HOMME
10
66
600-473
89
0
9
MY SWEET BOY
3y a g
55.50
MICKAEL BARZALONA
ROGER STRAUS
G. RARICK
8
66
609-2
84
0
10
IAN DE DAVERT
3y d g
54.00
DELPHINE SANTIAGO
ULRICH ZERRATH
D. FECHNER
17
66
875-
127
0
11
LUANDA
3y d d
54.00
JEREMIE MONTEIRO
PIERRE-LOUIS GUERIN
PL. GUERIN
1
66
069
69
0
12
RAFALE GLORY
3y k d
55.50
HUGO JOURNIAC
ANTON KRAULIGER
D&P. PROD'HOMME
7
66
6676
70
0
13
SAINT ROMAIN
3y d g
52.00
CLEMENCE LE GLAND
BERNARD SITRUK
C. BOUTIN
2
65
972-468
99
0
14
BERETS VERTS (GB)
3y a g
55.00
EDDY HARDOUIN
BALLANTINES RACING S
ROB. COLLET
14
65
780007
66
0
15
JUST FOR DREAM (IRE)
3y d e
55.00
AURELIEN LEMAITRE
ECURIE TLV
N. CAULLERY
6
65
0-755
66
0
16
MAXI BELLO
3y d g
55.00
TONY PICCONE
F. JOLIVET/S. STASI/
G. COLLET
3
65
079-8
77
0
17
MOREMI
3y a g
53.50
ALEXIS BADEL
STEPHAN HOFFMEISTER
S. CERULIS
18
62
864667-
127
0
18
LADY COQUINE
3y a d
53.50
ALEXANDRE CHESNEAU
HERVE THIROUX
S. KOBAYASHI
12
62
078-
127
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SISSI DOLOISE
6y d k
60.00
STEPHANE PASQUIER
A. BONIN
A. BONIN
8
62
33303-6
76
0
2
WISEITEN
5y k g
59.50
JENTE MARIEN
DANA ZAMECNIKOVA
F. SHERIDAN
7
61
17-3978
7
0
3
ESCAPADE NOCTURNE
5y d g
58.00
AXEL BARON
ANABEL BARON
JPH. DUBOIS
6
61
44-8717
67
0
4
BAY OF GIBRALTAR (IRE)
5y d k
59.50
MICKAEL BARZALONA
HARAS DU LIEU DES CH
Y. BARBEROT
14
61
071073-
127
0
5
ZORPEN
5y d g
59.00
EDDY HARDOUIN
MARIE-CLAIRE ELAERTS
S. CERULIS
16
59
75922-5
82
0
6
DEVIL'S EYE (IRE)
8y d g
59.00
AURELIEN LEMAITRE
LYNDA-LINE ROHN-PELV
LL. ROHN-PELVIN
1
59
0755-47
82
0
7
RESTLESS (IRE)
5y d k
58.50
JEROME CLAUDIC
STEPHANIE PENOT
S. PENOT
13
58
549-779
82
0
8
IMAGO JASIUS
7y a g
58.50
MAXIME GUYON
MICHEL BEUCHEY
F. MONNIER
15
58
509126-
127
0
9
NOSTALBOWL
7y a g
58.00
THEO BACHELOT
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HOMME
12
57
030-334
89
0
10
SPRITZ ORANGE
6y k g
57.50
FABRICE VERON
J. CARAYON/M. LEMART
J. CARAYON
4
56
01-1490
82
0
11
MY STRONG BOY
6y k g
55.50
HUGO BESNIER
MARC-ELIE UZAN
R. LE GAL
5
55
09072-0
77
0
12
CROCY
6y k g
55.00
CORALIE PACAUT
D. GODDE/J. PLANQUE
J. PLANQUE
2
54
932-724
82
0
13
TETE RAIDE
5y d g
56.50
SEBASTIEN MARTINO
BRUNO DENIEL
B. DENIEL
11
54
54-9971
82
0
14
OLIRODIGAN
7y d g
55.50
QUENTIN PERRETTE
MARIE-PIERRE SALMON
R. LE DREN DOLEUZE
3
52
0411-00
70
0
15
LOENRIQUE
9y d g
55.50
SYLVAIN RUIS
LIONEL BOISSAUX
P. LENOGUE
10
52
55010-8
73
0
16
JENILAT PEARL
5y d k
54.00
MICKAELLE MICHEL
JEAN-PHILIPPE SAUVAG
JP. SAUVAGE
9
52
160000-
127
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SETTING THE MOOD (KY)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
1
76
2
74
0
2
MOONLIT FANTASY (KY)
3y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
D. J. STABLE LLC
MARK CASSE
2
39
6-
127
0
3
TWO CENT TOOTSIE (NY)
4y d k
57.00
MARCOS MENESES
JOHN F. DORRIAN AND
THOMAS ALBERTRANI
3
69
45525-7
32
0
4
WINDFALL PROFIT (KY)
3y k d
53.50
NIK JUAREZ
STUART JANNEY, III
CLAUDE MCGAUGHEY III
4
66
776-2
43
0
5
ACT LIKE ARTIE (ON)
3y d d
53.50
VICTOR LEBRON
KENNETH L. AND SARAH
MICHAEL MAKER
5
79
6-62
42
0
6
LA BABIA (KY)
3y d d
53.50
JOE BRAVO
HELEN K. GROVES REVO
MICHAEL MATZ
6
81
64-234
49
0
7
MEADOW BEAUTY (KY)
3y k d
53.50
HECTOR BERRIOS
MY MEADOWVIEW FARM L
MARK CASSE
7
75
04
46
0
8
COME STORMING (KY)
4y d k
57.00
EDGARD ZAYAS
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS BUSH
8
77
6-74-4
32
0
9
POSITIVE POWER (KY)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
9
57
4-44435
48
0
10
ASTOUNDMENT (KY)
4y d k
57.00
EMISAEL JARAMILLO
PHILLIPS RACING PART
JAMES TONER
10
82
5-37-5
53
0
11
OCEAN AIR (KY)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHEYENNE STABLES LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
11
75
4
74
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL APPROVAL (KY)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
THREE CHIMNEYS FARM
WESLEY WARD
1
0
0
0
2
FLYING ALETHA (KY)
2y d d
53.50
EDGAR PRADO
CJ THOROUGHBREDS
WESLEY WARD
2
0
0
0
3
LIME (FL)
2y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MRS. FITRIANI HAY
WESLEY WARD
3
76
2
35
0
4
WHISTLER DIXIE (FL)
2y d d
53.50
VICTOR LEBRON
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY HAMM
4
0
0
0
5
GREAT WARRIOR (IRE)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
GARY BARBER
MARK CASSE
5
0
0
0
6
BABY MO (FL)
2y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GARY BARBER
MARK CASSE
6
0
0
0
7
BONHEUR (KY)
2y a d
51.50
CRISTIAN TORRES
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
7
0
0
0
8
RANITA (KY)
2y a d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
8
0
0
0
9
DANESSA LADY (KY)
2y d d
53.50
LEONEL REYES
GELFENSTEIN FARM
BERNARDO LOPEZ
9
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THIRD ARMY (KY)
4y a a
56.50
EDGARD ZAYAS
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
1
80
671-244
71
0
2
MONMOUTH DR (KY)
4y d g
54.00
CRISTIAN TORRES
VEB RACING STABLE CO
VICTOR BARBOZA, JR.
2
70
18-8251
21
0
3
BYE BYE MAN (KY)
4y d g
57.50
EDGARD ZAYAS
ALL IN THE FAMILY RA
DOMENICK SCHETTINO
3
80
435661
21
0
4
BEAST MODE (KY)
4y d g
56.50
LUIS REYES
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
4
72
13-1648
20
0
5
EARTHQUAKE (FL)
3y a g
53.50
MIGUEL VASQUEZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
60
52-1187
35
0
6
FALSE ACCUSATION (KY)
6y k g
56.50
MARCOS MENESES
PROSTAR 10 STABLES,
HENRY COLLAZO
6
72
32-3450
26
0
7
BRASSTOWN (KY)
5y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
PAUL BRAVERMAN, TIMO
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
80
636-678
39
0
8
BEAU TRACE (FL)
4y a a
56.50
EDGAR PRADO
TIN ROOF RACING II
MONICA MCGOEY
8
72
667-627
39
0
9
DOCTOR D J (KY)
4y d a
56.50
VICTOR LEBRON
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
9
74
0-63293
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWILIGHT (KY)
4y a k
57.00
EDGARD ZAYAS
PETER E. BLUM THOROU
LUIS OLIVARES
1
61
524-
127
0
2
INTO FANCY (KY)
3y k d
54.00
HECTOR BERRIOS
SUPER SUPER STABLE
AMADOR SANCHEZ
2
60
0
39
0
3
CAROLYN'S SMILE (FL)
3y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
STONEHEDGE LLC
RALPH NICKS
3
67
230-426
11
0
4
FLOWZANO (KY)
3y d d
53.50
JOE BRAVO
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
4
57
8-66
34
0
5
CASSEY'S GIRL (KY)
3y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN LYNCH
5
63
7
95
0
6
DINNER AT FIVE (FL)
3y a d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
JOEL SAINER
J. BRADDY
6
61
5334-23
32
0
7
FRACTORZATION (NY)
3y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
UNADILLA STABLE
JOHN KIMMEL
7
48
527-
127
0
8
SAUCY TUNE (FL)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
8
49
65
71
0
9
NO MORE STORIES (PA)
3y a d
54.00
NIK JUAREZ
BLACKSTONE FARM LLC
J. SWEEZEY
9
53
0-00
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONEY COME (FL)
4y d g
53.50
CRISTIAN TORRES
MOSHE MARK
CARLOS DAVID
1
73
2222-65
78
0
2
ALASKAN (FL)
3y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ELENA RACING, INC.
GILBERTO ZERPA
2
67
324-681
71
0
3
TAYLORSINITIATION (ON)
4y d a
53.50
JOSEPH TREJOS
TUNDRA RACING STABLE
ALLEN IWINSKI
3
67
241-277
60
0
4
BIG SPENDER (FL)
4y d g
56.00
EDGARD ZAYAS
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
74
722-922
33
0
5
I STAND CORRECTED (FL)
4y d g
56.00
EMISAEL JARAMILLO
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
5
62
22-9866
63
0
6
RUSSIAN WINE (FL)
5y k g
56.00
LEONEL REYES
RED DIAMOND STABLE
JOEL SANTIAGO
6
58
7597-46
21
0
7
BOLT (FL)
3y k g
53.50
RAJIV MARAGH
SHAMIR MARAGH
SHAMIR MARAGH
7
54
0-51407
20
0
8
STEADILY (FL)
4y d g
52.50
MIGUEL ARROYO
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
8
71
3-23344
21
0
9
BROADWAY PETE (FL)
3y a g
53.50
MIGUEL VASQUEZ
ROHAN CRICHTON AND U
ROHAN CRICHTON
9
56
412-477
33
0
10
POPPY'S DESTINY (NY)
4y d a
56.00
MARCOS MENESES
WAYNE LOBDELL
STEVEN DWOSKIN
10
61
129-50
18
0
11
STARSHIP TAXI (NY)
5y d a
56.00
LUIS REYES
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
11
71
4-35324
20
0
12
DECKOLOGY (FL)
3y a g
53.50
VICTOR LEBRON
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
12
70
24-1602
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOTHIN BUT NET (FL)
4y d g
57.50
MIGUEL VASQUEZ
IMAGINARY STABLES AN
JOSEPH ORSENO
1
68
5-222
27
0
2
EXPRESS BOY (KY)
3y d g
54.00
LEONEL REYES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
2
61
0-58594
25
0
3
D'GUAPO (KY)
3y d e
54.00
HECTOR BERRIOS
PORTA PIA STABLES
AMADOR SANCHEZ
3
54
96388-
127
0
4
INDIRECTLY (KY)
3y a e
54.00
EDGARD ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN AVILA
4
68
97-2705
25
0
5
LUCIDUS (FL)
4y a g
57.50
VICTOR LEBRON
LARRY GETTO
LARRY GETTO
5
0
0
0
6
VIOLENT FIGHT (KY)
3y d e
54.00
LUIS REYES
GELFENSTEIN FARM
OSCAR GONZALEZ
6
73
73
35
0
7
SENZAZIONE (KY)
3y d g
54.00
EMISAEL JARAMILLO
DON ALBERTO STABLE
THOMAS ALBERTRANI
7
63
879
14
0
8
FARM STRONG (KY)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
MASTIC BEACH RACING
DIANE MORICI
8
60
7675-34
42
0
9
BIG TREASURE (FL)
3y d e
54.00
EMISAEL JARAMILLO
RAMON MURPHY
JOSE PINCHIN
9
76
233-459
47
0
10
SULTANNES CROWN (FL)
3y d e
52.00
JOSEPH TREJOS
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
10
73
6564
27
0
11
MOUNTAIN BREEZE (CA)
3y d g
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
DONALD DIZNEY
JOHN KIMMEL
11
45
8-2
13
0
12
FAYEZ (KY)
3y d g
53.50
NIK JUAREZ
CD RACING STABLE
ANTONIO SANO
12
68
532554
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VALDOCCO (KY)
6y d a
55.00
HECTOR BERRIOS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
1
74
137-222
19
0
2
PACHANGA PARTY (FL)
9y a g
52.50
JOSEPH TREJOS
LARRY BELL
JUAN ARIAS
2
66
878676
19
0
3
STAR JUANCHO (FL)
5y a a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE D'ANGELO
3
85
34348-7
84
0
4
PASS THE GRAVY (IL)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
CRYSTAL RACING ENTER
ARMANDO DE LA CERDA
4
75
11-434-5
35
0
5
MAKING A MARC (KY)
5y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
LOUIE ROUSSEL, III A
LOUIE ROUSSEL, III
5
81
7144-25
91
0
6
DR HARLAN (KY)
8y d g
52.50
CRISTIAN TORRES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
6
80
154443
19
0
7
RAY'SWARRIOR (FL)
8y d g
55.00
JOE BRAVO
MR. AMORE STABLE
KELLY BREEN
7
93
12-3262
39
0
8
SILENT TIGER (FL)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
SERVICIOS Y CONSTRUC
VICTOR BARBOZA, JR.
8
76
361-234
19
0
9
CHARGE CARD (KY)
5y d g
55.00
JOSE ALVAREZ
SILVER LEAF STABLES
CHERYL WINEBAUGH
9
70
8-43659
19
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I'LL DO IT MY WAY (KY)
3y a d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
1
68
6-87133
49
0
2
CENTSLESS DRAMA (FL)
4y a k
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
HALLMARC RACING LLC
CARLOS DAVID
2
64
4423-16
97
0
3
ROSA STAR (KY)
4y a k
56.50
LEONEL REYES
MICHELLE PEREZ AND D
JAVIER NEGRETE
3
76
44-5842
35
0
4
CHANNELED'S ANGEL (KY)
3y d d
51.50
ANGEL RODRIGUEZ
CABALLO GRANDE STABL
DAVID FISHER
4
57
15
20
0
5
TRIESTE (BRZ)
5y d k
56.50
HECTOR BERRIOS
LOS TANDEROS
AMADOR SANCHEZ
5
83
5239-27
53
0
6
JUST A BIT SASSY (FL)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
MARY E. EPPLER RACIN
MARY EPPLER
6
73
1-22686
18
0
7
TIDE STORM (KY)
4y a k
56.50
LUIS SAEZ
JOHN YOUNGBLOOD
MICHAEL MATZ
7
74
1-6027-5
26
0
8
SHIKAKA (KY)
4y d k
56.50
EDGAR PRADO
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
8
74
41-9547
21
0
9
TOLERATION (KY)
5y d k
56.50
NIK JUAREZ
ROBERT HUNT
DONALD HUNT
9
73
523147-
127
0
10
I AM MAGICAL (GB)
4y d k
56.50
JOE BRAVO
D P RACING LLC, LIND
PATRICK BIANCONE
10
86
5-83535
21
0
11
MISS CHLOE G (FL)
6y d k
53.00
MIGUEL ARROYO
HORACE ARMSTRONG
RICHARD RALPH
11
52
2176-57
111
0
12
MY CANDY GIRL (MD)
3y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
12
63
831-
127
0
13
LILO'S CALL (MD)
4y a k
56.50
MIGUEL VASQUEZ
AS RENNKLUB
JOHNNY COLLINS
13
39
16-78
75
0
14
LADY FIORELLA (KY)
4y d k
56.50
EDGARD ZAYAS
MAR RACING STABLE
ANTONIO SANO
14
69
31-5472
27
0
15
BEAST OF WILDWOOD (FL)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
15
49
65-153
27
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WENTZ (KY)
5y a a
56.00
EMISAEL JARAMILLO
MAIN LINE RACING STA
JOHN SERVIS
1
97
14-114-5
75
0
2
MUCHO (KY)
4y d a
55.00
JOE BRAVO
CLAIBORNE FARM AND A
WILLIAM MOTT
2
97
36312-4
96
0
3
JAGUAR POZ (PA)
7y a g
56.00
VICTOR LEBRON
JAMES HESS
RON POTTS
3
97
33-7211-
127
0
4
EXTRORDINARY JERRY (FL)
5y d a
56.00
EDGARD ZAYAS
NICE GUYS STABLES
DERMOT MAGNER
4
102
143211-
127
0
5
ADMIRAL LYNCH (KY)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB, M AND
MICHAEL MAKER
5
101
31231-2
89
0
6
COOL ARROW (KY)
6y d g
53.50
CRISTIAN TORRES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
6
90
52361-5
104
0
7
FAST PASS (KY)
7y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
PARADISE FARMS CORP.
PETER WALDER
7
98
102-152
57
0
8
MI TRES POR CIENTO (CHI)
5y a g
56.00
HECTOR BERRIOS
SUPER SUPER STABLE
AMADOR SANCHEZ
8
101
54111-1
34
0
Hannover Almanya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFTER RAIN SUN (FR)
3y a d
58.00
FILIP MINARIK
RENNSTALL SYNDIKAT N
GERALD GEISLER
3
71
1627-47
96
0
2
A RACING BEAUTY (GER)
3y k d
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
GESTÜT KARLSHOF
HENK GREWE
9
73
18-
127
0
3
SEA OF LOVE (GER)
3y d d
58.00
MAXIM PECHEUR
STALL DIPOLI
MARKUS KLUG
4
75
25-1
13
0
4
AMERICANA (GER)
3y d d
56.00
RENE PIECHULEK
GESTÜT BRÜMMERHOF
SARAH STEINBERG
7
0
3
14
0
5
INGE'S MÄDEL (GER)
3y d d
56.00
ESTHER RUTH WEISSMEIER
STALL NAGNAG
REGINE WEIßMEIER
1
0
00
13
0
6
KILIMANJARO (GER)
3y d d
56.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
HEINZ DIETER JARLING
JAN KORPAS
2
67
37-4
14
0
7
MONETE (GER)
3y k d
56.00
JIRI PALIK
HOLGER RENZ
BOHUMIL NEDOROSTEK
6
0
8-2
14
0
8
SUNNY QUEEN (GER)
3y d d
56.00
ANDRASCH STARKE
STEFAN HAHNE
HENK GREWE
5
0
3
14
0
9
TEX AUSTRALIA (IRE)
3y d d
56.00
MARCO CASAMENTO
GESTÜT WITTEKINDSHOF
WALDEMAR HICKST
8
0
52-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALMA MATER (GER)
5y d k
63.50
FILIP MINARIK
KNUT KAUFMANN
BOHUMIL NEDOROSTEK
1
54
23-4
14
0
2
IRISH PRINZESS (IRE)
6y a k
58.50
AMINA MATHONY
HEIKO KIENEMANN
HEIKO KIENEMANN
2
54
00683-9-
127
0
3
IMPOSITO (GER)
6y d g
60.00
ANDRE BEST
HANS-JOACHIM STOLBER
HANS-JOACHIM STOLBERG
11
50
27566-0
14
0
4
SO SOON (GER)
7y d a
59.50
WLADIMIR PANOV
STALL GREITIS
GÜNTER LENTZ
9
50
87997-8
14
0
5
AMPARO (GER)
9y d g
59.00
JOZEF BOJKO
STALL GREITIS
GÜNTER LENTZ
6
49
27766-3
14
0
6
DRAGON KUZA (GB)
4y d g
58.00
ANDRASCH STARKE
STEPHANIE RANK
STEPHANIE RANK
7
48
05-7005
14
0
7
FLYING FLAMINGO (GER)
6y d g
58.00
ADRIE DE VRIES
MARLENE HALLER
TONI POTTERS
14
48
93-5317-
127
0
8
KIMBARJANO (IRE)
9y a g
57.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
ROSWITHA GRÜNEWALD
MARTINA GRÜNEWALD
12
47
726798-
127
0
9
NOVACOVIC (GER)
9y d g
57.00
MAXIM PECHEUR
STALL BLUE SKY
FRANK FUHRMANN
10
47
635-077
11
0
10
OXBRIDGE BLUE (GB)
7y y a
57.00
RENE PIECHULEK
STALL BAFU
MARCO ANGERMANN
8
47
44956-5
11
0
11
KÖLNER KIMBERLEY (GER)
5y k k
54.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
STALL ERZGEBIRGE
GUNTER RICHTER
13
44
00000-4
11
0
12
LIMOND (GER)
5y a g
54.00
CONCETTO SANTANGELO
STALL CAPREL
RAINER BUSCH
4
44
67899-0
14
0
13
OHNE TADEL (GER)
13y d g
54.00
MARTIN SEIDL
DIRK LÜKER
DIRK LÜKER
5
44
994626
14
0
14
WIRBELSTURM (GER)
6y a g
54.00
SIBYLLE VOGT
VOLKER FRANZ SCHLEUS
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP
3
44
08660-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DICTATOR (GER)
6y d a
61.00
RENATO SOUZA
MARIOLA KARPINSKA-NE
BOHUMIL NEDOROSTEK
7
69
21569-3
13
0
2
IRIDA (GER)
4y d k
60.50
ADRIE DE VRIES
JÜRGEN FREY
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
8
69
161435-
127
0
3
ADARIS (GER)
5y d g
59.50
MICHAEL CADEDDU
FRANK HEINDORF U.A.
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
9
68
323146-
127
0
4
WISSAM (IRE)
5y d g
58.50
RENE PIECHULEK
RENNSTALL GERMANIUS
EVA FABIANOVA
5
67
23051-1
14
0
5
NORDINSKY (GER)
5y d g
57.50
WLADIMIR PANOV
KUCKUCK RACING
DOMINIK MOSER
10
66
46252-2
14
0
6
SALOME (GB)
4y a k
57.50
MARCO CASAMENTO
STALL EMILIA
MARCO ANGERMANN
4
66
41385-3
12
0
7
ILIADA (GER)
5y d k
57.00
CARLOS HENRIQUE
STALL MULLIGAN
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
3
65
743252-
127
0
8
LENOTTI (GER)
5y d g
55.50
BAYARSAIKHAN GANBAT
STEFFEN MOLKS
STEFAN RICHTER
1
64
7203-14
109
0
9
LOUNA AMICA (GER)
4y d k
52.50
FILIP MINARIK
PETER WIEDENHÖFT U.A
FRIEDERIKE SCHLOMS
6
61
2323-
127
0
10
AKUA'MARIA (GER)
4y d k
52.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT BRÜMMERHOF
DOMINIK MOSER
2
60
03441-5
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOW (GER)
6y d g
60.00
FILIP MINARIK
GUIDO WERNER HERMANN
ANDREAS SUBORICS
6
77
6106-53
13
0
2
BE SWEET (GER)
6y d k
58.00
ADRIE DE VRIES
ULRIKE LAMPE-DREYER
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
8
75
31234-5
11
0
3
THEO (GER)
5y d a
58.00
ALEXANDER PIETSCH
STALL GRAFENBERG
WALDEMAR HICKST
7
75
53748-1
77
0
4
TORIANO (FR)
5y d g
57.50
MARCO CASAMENTO
LEO U.PETER HAMANN
WALDEMAR HICKST
2
75
22135-5
13
0
5
LOVER BOY (GER)
5y d g
55.50
BAYARSAIKHAN GANBAT
STEPHAN AHRENS U.A.
PAVEL VOVCENKO
1
73
111218-
127
0
6
LUCIANI (GER)
7y a g
55.50
JOZEF BOJKO
GESTÜT HAUS ITTLINGE
DOMINIK MOSER
3
73
525115-
127
0
7
CANDY CRUSH (GER)
4y a k
54.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STALL TURFFIGHTER
ANDREAS WÖHLER
4
71
47331-9
13
0
8
EMPIRE HURRICANE (GER)
10y y g
54.00
MAXIM PECHEUR
DR. HUBERTUS DIERS U
DR. ANDREAS BOLTE
5
71
122740-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIPS QUEEN (GER)
4y d k
60.00
RENE PIECHULEK
RENNSTALL GERMANIUS
EVA FABIANOVA
4
90
11661-
127
0
2
NAIDA (GER)
4y k k
58.50
ADRIE DE VRIES
GESTÜT NIEDERRHEIN
YASMIN ALMENRÄDER
1
93
42122-7
13
0
3
APADANAH (GER)
4y d k
57.00
CLEMENT LECOEUVRE
DARIUS RACING
BOHUMIL NEDOROSTEK
7
89
34099-3
14
0
4
CHESNEE (IRE)
5y a k
57.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
ALEKSEJ LUFT
ALEKSEJ LUFT
6
69
52315-1
12
0
5
NATHAN MNM (GB)
4y k k
57.00
WLADIMIR PANOV
GÜNAY EQUESTRIAN INV
WERNER HAUSTEIN
3
74
1622-8
14
0
6
PERFECT PITCH (GER)
6y d k
57.00
MAXIM PECHEUR
SABINE GOLDBERG
BOHUMIL NEDOROSTEK
5
80
09711-4
14
0
7
SATOMI (GER)
4y d k
57.00
MICHAEL CADEDDU
STALL HELENA
MARKUS KLUG
2
93
24560-5
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARRSBROOK (GB)
6y d g
64.50
PATRICK GIBSON
STEPHANIE RANK
STEPHANIE RANK
13
61
0006-00
14
0
2
COLORADO SUN (GER)
4y d g
57.00
AMINA MATHONY
ALEKSEJ LUFT
ALEKSEJ LUFT
10
58
3061-80
14
0
3
OSELETA (GER)
4y d k
60.50
CLEMENT LECOEUVRE
HOF CASTANEA
TONI POTTERS
12
57
47733-7
14
0
4
VERNATSCH (GER)
4y d g
60.50
ALEXANDER WEIS
URSULA BIRK U.A.
SARAH WEIS
1
57
80-0
0
0
5
SHOEMAKER (GER)
6y a g
59.00
ADRIE DE VRIES
STALL STEINTOR
PAVEL VOVCENKO
8
55
42846-2
14
0
6
LACRIMOSA (GER)
7y d k
57.50
JOZEF BOJKO
STALL KALIFORNIA
PAVEL VOVCENKO
7
54
459355-
127
0
7
IDOLO (GER)
7y d g
56.50
ANDRE BEST
HANS-JOACHIM STOLBER
HANS-JOACHIM STOLBERG
4
53
610190-
127
0
8
BELLA SARAH (GER)
4y a k
56.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
KAREN KACZMAREK
KAREN KACZMAREK
15
52
700-660-
127
0
9
IGNEO (GER)
4y d g
56.00
FILIP MINARIK
STALL INDIA
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
5
52
22162-8
14
0
10
ELECTED (USA)
4y a k
55.50
MICHAEL CADEDDU
REGINA U.ANDREAS HAC
DR. ANDREAS BOLTE
9
52
55-7
14
0
11
POWER GENERAL (IRE)
5y d g
55.50
ANDREAS HELFENBEIN
DORIS BRIGITTE GÖLZ
IRA FERENTSCHAK
3
52
40436-4
13
0
12
MISS TICK (GER)
4y a k
55.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STALL DAGOBERT
DR. ANDREAS BOLTE
14
51
687269-
127
0
13
TEN QUID (GB)
4y d k
55.00
SIBYLLE VOGT
STALL WOLFSWINKEL
FRIEDERIKE SCHLOMS
6
51
7479-
127
0
14
ORIANA (GER)
6y a k
54.50
MAXIM PECHEUR
MARIOLA KARPINSKA-NE
BOHUMIL NEDOROSTEK
11
51
00979-6
14
0
15
ALATEA (GER)
6y a k
52.00
JOSE LUIS SILVERIO
ANGELIKA MUNTWYLER
BOHUMIL NEDOROSTEK
2
44
6705-57
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON OF EAGLE (GER)
4y a g
58.00
FILIP MINARIK
ASTRID POLACK
PAVEL VOVCENKO
6
63
0-3222-
0
0
2
BUSTED ICE (IRE)
5y d g
57.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
RENNSTALL WÖHLER
ANDREAS WÖHLER
7
63
3640-13
14
0
3
ANTON VON MARLOW (GER)
4y d g
57.00
SIBYLLE VOGT
VOLKER FRANZ SCHLEUS
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP
3
0
6-5
11
0
4
AUENFLUG (GER)
5y d g
57.00
RENE PIECHULEK
MARCO KLÖPPER
DR. ANDREAS BOLTE
2
66
64275-
127
0
5
FORLITO (GER)
4y a g
57.00
LUKAS DELOZIER
STALL WEVLINGHOVEN
TONI POTTERS
15
0
0
0
6
MONDIAL DANCER (IRE)
4y d a
57.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT SCHLENDERHAN
WERNER HAUSTEIN
11
0
5-
127
0
7
SAGRADO (GER)
4y a a
57.00
ANDRASCH STARKE
GESTÜT HOF ISERNEICH
PROF. DR. GERHARD WALTER SYBRECHT
5
0
8-7-
127
0
8
VASSINGHAM (GER)
5y d g
57.00
RENATO SOUZA
ANGELIKA MUNTWYLER
BOHUMIL NEDOROSTEK
13
0
0
14
0
9
YES OR NO (GER)
5y d g
57.00
CONCETTO SANTANGELO
STALL CAPREL
GÜNTER LENTZ
10
0
70-
127
0
10
CHOUPETTE (FR)
4y d k
55.50
JOSE LUIS SILVERIO
STEPHANIE RANK
STEPHANIE RANK
9
60
309037-
127
0
11
DONNA XENIA (GER)
4y a k
55.00
MARTIN SEIDL
GESTÜT AUENQUELLE
MARCEL WEIß
8
0
55-
127
0
12
FIDELIS AURIS (GER)
7y y k
55.00
REBECCA DANZ
STEVE DUKATZ
KLAUS DUKATZ
14
0
0
0
13
HALIMA (GER)
4y a k
55.00
ADRIE DE VRIES
UNIA RACING
YASMIN ALMENRÄDER
1
0
3-
127
0
14
LOTTARIA (GB)
4y d k
55.00
MIRKO SANNA
STALL OTW
ELFI SCHNAKENBERG
4
60
60470-0
14
0
15
SILKEN MARY (IRE)
4y d k
55.00
ANDREAS HELFENBEIN
STALL WOLFSWINKEL
FRIEDERIKE SCHLOMS
12
72
643366-
127
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALL TALK N NO DO (IRE)
9y d g
59.00
SONJA DAROSZEWSKI
GUDRUN BUSCH
TONI POTTERS
4
70
72-1543
11
0
2
PETIT DEMON (GER)
5y k g
60.00
ADRIE DE VRIES
LEA MERJA AHOKAS U.D
YASMIN ALMENRÄDER
2
68
1-
127
0
3
MOON POWER (GER)
4y y g
58.00
ANDRE BEST
STALL TRILOGIE
SARKA SCHÜTZ
1
66
23221-2
11
0
4
LA SADIRA (GER)
4y d k
57.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STIFTUNG GESTÜT FÄHR
ANDREAS WÖHLER
6
66
3122-
127
0
5
TORQUEVILLE (GER)
9y a g
56.00
MICHAEL CADEDDU
FRANK DETLEF TIMPELA
MARC TIMPELAN
7
64
72234-0
11
0
6
GALAHAD (GER)
4y k g
55.50
CARLOS HENRIQUE
KARIN BRIESKORN
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
3
64
45016-0
14
0
7
VIVA LA CORSA (GER)
6y d k
55.00
ANDRASCH STARKE
STALL LIKARO
FRIEDERIKE SCHLOMS
5
63
23717-1
11
0
8
YORI (IRE)
5y d k
54.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
KARL HEINZ SCHULTZE
PAVEL VOVCENKO
8
62
81220-2
12
0
9
AMAZING STAR (GER)
4y d g
52.50
FILIP MINARIK
FRANK HEINDORF U.A.
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
9
61
214809-
127
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FROSTED LASS (GB)
4y k k
61.50
FABIAN XAVER WEISSMEIER
GALOPP-FREUNDE-BALTR
REGINE WEIßMEIER
12
60
291-615
77
0
2
MISTER BEAN (GER)
5y a g
61.50
RENE PIECHULEK
STALL SONNENSCHEIN
MARCO ANGERMANN
11
60
16341-3
11
0
3
SOUTH COAST (GER)
5y d k
56.50
AMINA MATHONY
PROF. DR. REINHARD F
DR. RENATE FRIES-JUNG
6
60
55317-0
14
0
4
CONNOR (GER)
4y d g
60.00
JOSE LUIS SILVERIO
STALL CC
BOHUMIL NEDOROSTEK
3
58
24462-9
109
0
5
TOBEEORNOTTOBEE (GB)
4y a g
59.00
FILIP MINARIK
OLIVER KUBAT
PAVEL VOVCENKO
5
57
266067-
127
0
6
OWER FLY (GB)
7y d g
58.50
ADRIE DE VRIES
FRANK DETLEF TIMPELA
MARC TIMPELAN
9
57
560-087
11
0
7
MERCUTIO (FR)
4y d g
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
HELENE SCHWINK
DR. ANDREAS BOLTE
8
56
74536-1
13
0
8
KILLERBIENE (GER)
6y d k
55.50
SIBYLLE VOGT
MANDY KRIEGSHEIM
MANDY KRIEGSHEIM
2
54
01070-1
11
0
9
RATEEL (IRE)
7y d g
54.50
JOZEF BOJKO
STALL MAMÖ
FRANK FUHRMANN
4
53
500-008
11
0
10
KING FLASH (GB)
6y a g
53.00
MAXIM PECHEUR
STALL SEPTEMBER
CHRISTIAN SPRENGEL
1
51
40596-0
14
0
11
FABRIC (GB)
6y d k
52.00
MIRKO SANNA
STALL MAXIMUS
MARKO MEGSNER
10
50
35006-2
11
0
12
VINNIE'S WISH (IRE)
5y d g
52.00
CARLOS HENRIQUE
ISABELL KREGER
ISABELL KREGER
7
49
06-0565
11
0
21 Mayıs 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Deauville Fransa, Gulfstream Park, Hannover Almanya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:10, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:40 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Hannover Almanya at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:00 hannover almanya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 mayıs 2020 perşembe at yarışı bülteni, 21 mayıs 2020 at yarışı programı, 21 mayıs 2020 tjk yarış programı, 21 mayıs 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, deauville fransa at yarışı bülteni, 21 mayıs 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 21 mayıs 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, hannover almanya at yarışı bülteni, 21 mayıs 2020 hannover almanya at yarışı bülteni, günün hannover almanya at yarışı bülteni, bugün hannover almanya at yarışı bülteni