Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
53
151798
21
17
1.21.82
2
EMİRGAN
6y k a
KARA YAĞIZ
55.00
İ.ÇİZİKAP
SELAMİ NURAL
MUH.YILDIRIM
11
41
439433
7
16
1.24.07
3
FIRTINA İBO
5y a a
İBOCAN
56.00
B.BEKTAŞAP
FETHİ DOĞAN
İ.SAYIS
2
57
991-212
107
19
1.24.15
4
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
59.00
MEH.TAŞKAYA
MEHMET ALTUNKILIÇ
C.LAÇO
12
64
012429
16
17
1.22.01
5
KIRKPINAR
9y k a
BİLGİN
57.00
H.PARILDAR
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
10
78
820630
14
13
1.23.95
6
CANDOSTUM
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
E.KILIK
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
6
42
299223
9
18
1.22.67
7
CANGOBAK
5y a a
GOBAKBEY
54.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
M.BALTA
3
64
2-68647
21
14
1.23.28
8
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
53.00
M.IŞIKAP
HALİL KAYA
A.GÜRGÖZE
9
39
5-97946
21
14
1.23.48
9
DİLAVERAĞA
6y k a
ÇAPKANCAŞ
53.00
F.FELHANAP
ÖMER YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
7
57
446160
127
18
1.25.36
10
İNANLI OĞLU
9y a a
DİNÇERBEY
56.00
N.ALTIN
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
39
500319
7
19
1.22.63
11
REŞİTBEY
5y k a
GOBAKBEY
52.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMET ALTIN
A.TOPRAK
5
43
573655
7
10
1.23.12
12
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
56.00
M.DOĞAN
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
8
81
50-0218
21
19
1.23.35
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSİLSÜPÜRKIZ
3y a d
TOŞUR
57.00
E.KILIK
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
8
0
75
21
18
2
ATİK GÜLÜ
3y a d
ATİKBEY
53.00
M.IŞIKAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
3
0
36
23
18
1.19.75
3
DEMİRELMAS
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
B.BEKTAŞAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
12
0
47
21
18
4
EVEREST DAĞI
3y k d
TURBO
57.00
V.KIZMAZ
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
13
0
89
13
18
1.24.47
5
FİYONA
3y a d
AYVERDİ
54.00
F.FELHANAP
CENGİZ ÇETİN
K.YILDIZ
9
0
56
16
18
1.18.67
6
GÜLAYFER
3y a d
GOBAKBEY
57.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.KARALI
7
0
85
23
18
1.18.27
7
HASRET RÜZGARI
3y k d
BOZYİĞİT
54.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
0
90
21
18
8
MASAL GÜLÜ
3y a d
DEMİRSOY
57.00
M.ÜNLÜ
BEKİR ÜNLÜ
M.BALTA
6
0
6
16
19
9
MÜMAŞA SULTAN
3y a d
ATİKBEY
55.00
İ.AKYAVUZAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
14
0
8
21
19
10
PEKİNKAYA
3y a d
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
C.LAÇO
10
0
0
35
19
11
SABRİYE
3y k d
TÜMÖZ BEY
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
4
0
9
21
19
12
SANCAK ÇİÇEĞİ
3y a d
SANCAKBEYİ
57.00
M.A.AKTÜRK
FERİDUN YUVARLAK
M.KARALI
11
0
32
21
18
13
SEN HEDİYEMSİN
3y k d
SANCAKBEYİ
53.00
İ.ÇİZİKAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
1
0
4
21
19
14
UĞURGÜLÜ
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
İSMAİL SANCAR
A.TOPRAK
5
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BETONAYAK
4y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
MEH.TAŞKAYA
ABDULLAH AVCI
MUH.YILDIRIM
2
31
109489
14
15
2
EFSANEBALTA
4y k a
MİRŞANHAN
57.50
M.IŞIKAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
10
28
001570
7
17
3
BARIŞALIM
4y k a
AĞA KARACA
60.00
M.DOĞAN
ERHAN KÖSELER
M.KILINÇ
7
29
720570
26
8
4
MELİKHAN
4y k a
BERKSOY
59.00
N.ALTIN
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
6
27
344967
7
14
5
YAKAMOZBEY
4y a a
CANGIL
60.00
V.KIZMAZ
REŞAT GÜMÜŞ
İ.SAYIS
1
29
229107
17
18
6
GÜLÇİN HANIM
4y a k
YALAZ
59.00
M.A.AKTÜRK
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
5
27
0-05413
7
19
2.01.81
7
KARAOĞLANBEY
4y a a
YILMAZER
58.50
E.KILIK
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.KIZILYAMAÇ
8
26
335165
7
18
8
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
54.00
T.YILMAZAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
12
23
544677
28
11
9
KIRŞİMŞEK
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
NECATİ YARDIMCI
M.KEKLİK
4
21
500219
7
19
10
SALİHAĞA
4y a a
BOLKAR
55.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ALİ BECENE
CUDİ ÖZKAN
11
19
000700
23
14
11
HİFRONOĞLU
4y a a
KIRIMHAN
53.50
C.TEPEAP
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
9
16
100-098
7
15
12
JOKERTUMBUL
4y k a
GOBAKBEY
55.00
İ.AKYAVUZAP
CELAL TUMBUL
A.TOPRAK
3
19
603232
7
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREESIA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.50
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
2
62
032175
30
18
1.13.79
2
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
56.50
İ.AKYAVUZAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
3
45
040550
14
12
1.15.17
3
AMARİ
5y a k
BOSPORUS (IRE)
55.50
V.KIZMAZ
KADRİ FELHAN
MUH.YILDIRIM
4
43
61855-2
21
16
1.14.42
4
DİŞİDİ
5y d k
EXPANSION (USA)
55.50
H.PARILDAR
İ.ETHEM AKIL
CUDİ ÖZKAN
9
42
2140-70
37
16
1.12.85
5
SİNKIZI
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
MEH.TAŞKAYA
NAFİZ ÇELİK
MUH.YILDIRIM
1
54
636570
127
8
1.14.69
6
VENUS DAUGHTER
5y a k
DEHERE (USA)
56.00
M.DOĞAN
ESER AKYIL
M.KEKLİK
6
30
758088
21
10
1.13.70
7
BELLA CAVALLO
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
M.KARALI
5
12
645966
24
13
1.15.03
8
DEEP LOVE
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
ERKUL ÖCAL
MUH.YILDIRIM
8
21
708-903
21
8
1.15.34
9
LİMONCELLO
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
53.00
İ.ÇİZİKAP
M.VEYSİ BECENE
M.KILINÇ
7
20
4-80707
17
10
1.16.63
10
QUEEN SALIMA
4y d k
LION HEART (USA)
53.00
F.FELHANAP
BAKIR FELHAN
A.TOPRAK
10
28
414670
11
16
1.15.31
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
M.IŞIKAP
BAHRİ ÇİZİK
C.LAÇO
3
53
134454
14
16
2
FARA FERN
3y a d
CUVEE (USA)
59.50
MEH.TAŞKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
8
50
224312
14
19
1.36.01
3
KISAS BEYİ
3y d e
SPORTS HERO (USA)
56.50
M.A.AKTÜRK
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
10
44
31-1156
93
18
4
LOMBARDI
3y d e
YAVUZKAYA
53.50
E.KILIK
MUSTAFA CENGİZ
M.KARALI
2
38
444766
17
14
1.35.65
5
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
51.50
H.PARILDAR
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
13
34
312805
16
16
1.44.22
6
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
47.00
T.YILMAZAP
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
7
31
633185
7
18
7
CRAZY KING
3y d e
KING ALP (USA)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
6
29
1
14
20
8
MASTARIN OĞLU
3y d e
ZANJERO (USA)
50.00
C.TEPEAP
CUMA ALIŞ
MUH.YILDIRIM
4
29
62212-0
14
18
9
KAHRAMAN KENTLİ
3y d e
ZANJERO (USA)
50.00
M.E.DOĞANAP
CUMA ALIŞ
MUH.YILDIRIM
9
28
000871
14
20
1.42.71
10
İNANCA
3y d d
ZANJERO (USA)
50.00
İ.AKYAVUZAP
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
12
26
6-79743
7
12
11
FIGHT FIGHTER
3y a e
SPEEDY TURC
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ÖKSÜZ
İ.SAYIS
5
24
639343
14
16
12
LEZGİN HAT
3y d e
KING'S PLEASURE
50.00
MEH.PARLAKAP
MEHMET GARİP BECENE
M.KILINÇ
1
19
500959
16
12
1.42.93
13
SAKARBAŞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
KAHRAMAN YILDIZ
A.GÜRGÖZE
11
11
0876
127
16
1.38.16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADUL
3y d d
DEHA
54.00
C.TEPEAP
MURAT ÇELİK
M.KARALI
4
0
00
16
18
1.23.70
2
BİR ESRA
3y k d
MİRŞANHAN
57.00
H.PARILDAR
BAHRİ ÇİZİK
C.LAÇO
11
0
9
21
19
3
ÇENEBAZ
3y a d
KURTEL
57.00
N.ALTIN
ASIM FİKRİ ADVAN
A.TOPRAK
6
0
7
16
19
4
DOĞRULAR GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.KIZILYAMAÇ
9
0
0
20
5
DURMAZ KIZI
3y k d
ATİKBEY
53.00
İ.ÇİZİKAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
3
0
75
16
18
1.19.72
6
ECRİNİM
3y a d
SANCAKBEYİ
57.00
M.A.AKTÜRK
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
15
0
9
21
19
7
HADRAKIZ
3y d d
ÖZDURAN
57.00
E.KILIK
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
5
0
0
20
8
HAKİME
3y k d
SERDARHAN
57.00
M.DOĞAN
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
14
0
5
16
19
9
HAZİMESULTAN
3y k d
ATEŞTOPU
57.00
V.KIZMAZ
ENGİN YILDIZ
İ.SAYIS
2
25
9428
9
16
1.18.80
10
HIRÇIN HANIM
3y k d
TURBO
53.00
M.IŞIKAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
7
0
00
13
18
1.26.49
11
KARAOĞLAN GÜLÜ
3y k d
BOZDOĞAN
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
CEVER KARAOĞLAN
İ.SAYIS
12
0
00
16
18
1.25.55
12
LALEZARIM
3y k d
SON MARTI
53.00
M.E.DOĞANAP
ADİL YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
8
0
22
21
19
13
MUHTAR KIZ
3y a d
SON MARTI
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MUSTAFA ÖZKAN
M.KILINÇ
1
0
4
21
19
14
SONSUZ EYLÜL
3y k d
SANCAKBEYİ
54.00
F.FELHANAP
İSMAİL SANCAR
A.TOPRAK
10
0
0
16
19
15
TRANSİTGEÇİT
3y d d
ŞÖVALYE
55.00
İ.AKYAVUZAP
SUPHİ AKYAVUZ
İ.SAYIS
13
0
2
16
19
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCING JO
3y d e
60.50
SCOTT MCCULLAGH
R E F TEN
M CHANNON
9
70
124287
9
0
2
DIVINER (IRE)
3y d d
60.50
A BRESLİN
KİNGSLEY PARK 8
M JOHNSTON
8
70
67628-6
37
0
3
CAPOFARO
3y d g
60.50
T GREATREX
MR MICHAEL BUCKLEY
J OSBORNE
2
70
812111
12
0
4
FRANCISCO BAY
3y d e
60.00
B SANDERSON
MR C C SHAND KYDD
E DE GILES
6
69
9560-
127
0
5
LONDON PRIDE
3y a d
59.00
T SAUNDERS
BRİTİSH RACİNG CLUB
J PORTMAN
13
67
0946-
127
0
6
PADURA BRAVE
3y d d
58.50
AMELİA GLASS
TWENTY FOUR CARROT R
M USHER
5
66
540113-
127
0
7
RAKASTAVA (IRE)
3y y g
58.50
G BASS
BOX 41
M CHANNON
7
66
4257
25
0
8
CIRCLE OF STARS (IRE)
3y d g
58.50
A BEECH
ELITE RACING CLUB
C FELLOWES
3
66
776
24
0
9
KINGDOM OF DUBAI (FR)
3y d e
58.00
S P DAVİS
MR RASHED AL KAMDA
R VARİAN
1
65
44364
12
0
10
SEPHTON
3y d g
58.00
T HAMMER HANSEN
THE BARBURY LIONS 4
A KING
14
65
680-
127
0
11
SAN DIACO (IRE)
3y k g
57.50
M GHIANI
SAN DIACO PARTNERSHI
E DUNLOP
12
64
050
39
0
12
REASONED (IRE)
3y a d
57.50
L CATTON
PARK LODGE RACİNG
J EUSTACE
4
64
0-64
23
0
13
TRELINNEY (IRE)
3y d d
57.00
GEORGİA DOBİE
MR M P N TREGONİNG
M TREGONİNG
10
62
0560-
127
0
14
SHIFTING GOLD (IRE)
3y d d
56.00
J DINSMORE
MRS JOANNA FARRANT
W KNIGHT
11
60
544-56
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAMPANT LION (IRE)
4y a g
60.50
D PROBERT
DR J WALKER
W JARVIS
13
84
13-1887
16
0
2
MERCHANT OF VENICE
4y d g
60.50
O MURPHY
MR MRS P HOPPER,MR
J FANSHAWE
11
84
91-1130
21
0
3
MANTON GRANGE
6y d g
60.00
N CURRIE
GOLTZ AND BAKER PART
G BAKER
12
83
02543-7
18
0
4
ONE COOL DADDY (USA)
4y d a
60.00
R WİNSTON
MİCHAEL HEATHER YA
D IVORY
4
83
12-6
25
0
5
DIVINE MESSENGER
5y d g
59.50
C BISHOP
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
8
82
2-16312
40
0
6
ASTONISHED (IRE)
4y a k
59.00
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
3
81
1-30
32
0
7
BACACARAT (IRE)
4y d g
59.00
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
A BALDING
6
81
3417-85
27
0
8
NAHHAM (IRE)
4y d g
59.00
S M LEVEY
AL SHAQAB RACING
R HANNON
14
81
11
21
0
9
MADELEINE BOND
5y a k
58.00
GEORGİA COX
CANDY, PRİTCHARD T
H CANDY
1
79
03852-8
22
0
10
SAMPHIRE COAST
6y d g
57.50
P MATHERS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
5
78
245460
15
0
11
DIRECTORY
4y d g
57.50
R TATE
BLUE PETER RACING 16
J EUSTACE
10
78
3331-01
21
0
12
MERWEB (IRE)
4y k a
56.50
DAVİD EGAN
MR STUART MERCER AND
MRS H MAİN
2
75
43221-8
23
0
13
INAAM (IRE)
6y d g
56.00
K O'NEILL
TRAMORE TREE
J BUTLER
9
74
64-1209
34
0
14
ORANGE SUIT (IRE)
4y d g
55.50
C SHEPHERD
TIGHT LINES PARTNERS
E DE GILES
7
73
08445-8
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TILSWORTH DIAMOND
4y d k
61.00
ROSSA RYAN
MR MİCHAEL NG
MİKE MURPHY
1
0
0
0
2
HOTSY TOTSY (IRE)
3y d d
59.00
L KENİRY
MRS T WALKER
ED WALKER
2
0
31
20
0
3
FOR RICHARD
3y d g
58.00
K FOX
MRS J COLEMAN
J BEST
9
0
08
13
0
4
FOXES FLYER (IRE)
3y d g
58.00
JAMIE JONES
MR JOSHUA GEORGE JON
L MCJANNET
5
0
5
42
0
5
UNDERCOLOURS (IRE)
3y d g
58.00
D MUSCUTT
SCUDERIA ARCHI ROMAN
M BOTTI
3
0
0
0
6
DEE DEE DOTTIE
3y d d
56.00
T WHELAN
MR R J DOUGLAS
G DEACON
8
0
0
0
7
GASLIGHT
3y d d
56.00
O MURPHY
DR CATHERINE WILLS
J FANSHAWE
4
72
84245-
127
0
8
MIDOURA
3y d d
56.00
L JONES
MRS P J SHEEN
MRS L MONGAN
6
0
93-
127
0
9
VENUSTA (IRE)
3y d d
56.00
DAVİD EGAN
MR N J HİTCHİNS
M CHANNON
7
0
46
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAZEN SAFA
2y d d
58.50
H TURNER
ONTOAWİNNER 9 AND PA
M BELL
4
0
51
22
0
2
DREAM KART (IRE)
2y d d
57.50
P J MCDONALD
JOHN O'CONNOR PART
M JOHNSTON
7
0
0
0
3
DUBAI ROMANCE (IRE)
2y a d
57.50
H CROUCH
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
1
0
0
0
4
RUBIA BELLA
2y a d
57.50
S M LEVEY
EL CATORCE
D M SIMCOCK
6
0
0
0
5
SERAPHINITE (IRE)
2y k d
57.50
N CURRİE
THE 10 FOR 10 PARTNE
J OSBORNE
3
0
9
12
0
6
SNEAKY
2y d d
57.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
ARCHİE WATSON
2
0
0
0
7
SRI SENE POWER (IRE)
2y d d
57.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
5
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG KITTEN (USA)
4y a g
60.50
JAMES DOYLE
MR HUSSAIN ALABBAS L
W HAGGAS
11
93
2-171-02
20
0
2
KOEMAN
5y d g
60.00
DAVID EGAN
PETER TAPLIN SUSAN
M CHANNON
7
92
47414-3
17
0
3
NORTH FACE (IRE)
4y d g
60.00
G MOSSE
MR R BRUNI
M BOTTI
8
92
265-706
20
0
4
SLEEPING LION (USA)
4y a g
59.50
J P SPENCER
MERRY FOX STUD LIMIT
J FANSHAWE
5
91
71134-2
25
0
5
LEXINGTON EMPIRE
4y a g
58.50
D MUSCUTT
MIDDLEHAM PARK XXV,M
D LANIGAN
4
89
13131-1
34
0
6
LANDUE
4y d a
58.50
H TURNER
MR M P N TREGONİNG
M TREGONİNG
10
89
111725-
127
0
7
WESTERN DUKE (IRE)
5y d g
57.00
R KINGSCOTE
LONDON CITY BLOODSTO
I WILLIAMS
1
85
549372-
127
0
8
HARBOUR BREEZE (IRE)
4y d a
56.00
J WATSON
B J PAİNTER
MRS L WADHAM
9
83
5-3-301
23
0
9
ROCK FORCE (IRE)
4y d g
55.50
D PROBERT
APPLE TREE STUD
A KING
2
82
232204-
127
0
10
ILHABELA FACT
5y d a
54.50
K O'NEILL
COOKE MILLEN
A CARROLL
6
80
721157
23
0
11
WIMPOLE HALL
6y d g
54.50
S DE SOUSA
MS E L BANKS
W JARVIS
3
80
363-363
90
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY OF AUTHORITY
4y d k
61.00
GEORGİA DOBİE
MR RİCHARD PHİLLİPS
R PHİLLİPS
12
52
0-03821
9
0
2
BARCA (USA)
5y d g
60.00
T SAUNDERS
THE BARCA PARTNERSHI
M TREGONING
14
55
679-064
21
0
3
ASKNOTWHAT (IRE)
8y a g
60.00
R HORNBY
TOM GRETTON RACING C
T R GRETTON
8
55
936-644-
127
0
4
ARIA ROSE
4y d g
59.50
H TURNER
MR PHILIP BANFIELD
D ARBUTHNOT
10
54
67969-
127
0
5
CASADO (IRE)
5y d g
59.50
R WINSTON
VALENCE RACING
MRS L JEWELL
4
54
063580-
127
0
6
APEX PREDATOR (IRE)
4y d g
59.50
T P QUEALLY
MRS ANNE COWLEY
S DURACK
5
54
127395
25
0
7
CROESO CYMRAEG
5y d g
59.50
R DA SILVA
RICHARD EVANS BLOODS
H EVANS
3
54
864-311
97
0
8
BARRIER REEF (IRE)
4y d g
59.00
D PROBERT
EQUINOX RACING GER
T VAUGHAN
9
53
7-90
25
0
9
SELLINGALLTHETIME (IRE)
8y a g
59.00
ELLIE MACKENZIE
MR KIRK JEFFERIES
M USHER
2
53
895905
9
0
10
QAYED (CAN)
4y d g
58.00
L JONES
MR DEREK MRS MARIE
W BRISBOURNE
6
51
057942
9
0
11
DIAMOND REFLECTION (IRE)
7y d g
58.00
C HARDIE
TEAM DUNN MR DENNI
A DUNN
13
51
620942
42
0
12
KINGFAST (IRE)
4y d g
58.00
O MURPHY
MR G SAVILLE, MR G B
DAVID DENNIS
11
51
367-103
25
0
13
OFFICER DRIVEL (IRE)
8y d g
58.00
C SHEPHERD
MR ROLAND SARIN
P BUTLER
1
51
464-809
15
0
14
LAUBERHORN ROCKET (GER)
4y d g
58.00
K O'NEILL
JRFB LTD
T VAUGHAN
7
51
7-004
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLE PALAVER
7y d g
61.50
AMELIA GLASS
MR TREVOR FOX
C COX
8
72
5-14656
20
0
2
CHLOELLIE
4y d k
61.00
S DE SOUSA
MRS VERONİCA BULLARD
J R JENKİNS
4
71
151-124
34
0
3
ANGEL ISLINGTON (IRE)
4y k k
60.50
D PROBERT
MR ANDREW GEMMELL
A BALDİNG
7
70
423-93-0
6
0
4
DUTIFUL SON (IRE)
9y d g
60.50
P J MCDONALD
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
9
70
565360-
127
0
5
COVERHAM (IRE)
5y d g
60.50
R TATE
BLUE PETER RACING 15
J EUSTACE
1
70
314-824
18
0
6
MIRACLE GARDEN
7y a g
59.50
R KINGSCOTE
MR M A GEOBEY
I WILLIAMS
3
68
487160
39
0
7
SOAR ABOVE
4y k g
59.50
T P QUEALLY
MR J BUTLER
J BUTLER
10
68
7111-42
83
0
8
BOUNTY PURSUIT
7y d g
59.50
M GODWIN
RACING FOR A CAUSE
M BLAKE
11
68
50693-0
20
0
9
GARTH ROCKETT
5y d g
57.50
ROSSA RYAN
MR PHILIP BANFIELD
MIKE MURPHY
6
64
4721-38
42
0
10
MY TOWN CHICAGO (USA)
4y d g
57.50
T HAMMER HANSEN
MR J T STIMPSON
KEVIN FROST
2
63
464018
20
0
11
RESHAAN (IRE)
4y d g
55.00
C HARDIE
MS LESLIE CLUNE
A DUNN
5
58
3850-07
23
0
22 Mayıs 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:25 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 mayıs 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 22 mayıs 2019 at yarışı programı, 22 mayıs 2019 tjk yarış programı, 22 mayıs 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 22 mayıs 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 22 mayıs 2019 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 22 mayıs 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni