Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FERMANDER
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
58.00
M.KAYA
MUSTAFA ÖZYAZICI
H.TOP
1
52
104624
12
15
2.24.27 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 04.04.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
HİNDİKUŞ
4y k a
ÖZGÜNHAN
58.00
K.TOKAÇOĞLU
GAMZE YILDIZHAN
V.AKBULUT
3
61
86-4211
10
20
3
PINAR AĞASI
4y k a
YÜREKKAYA
54.00
A.METİN APApranti
EKREM BİRDEN
MEH.KAYA
2
37
447271
12
20
2.35.15 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 29.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BAYRAMDERE
4y d a
KURTEL
56.00
M.M.BİLGİN
TOLGA PEKCAN
K.KORKMAZ
4
36
608875
7
13
5
ESKİ TOPRAK
4y a a
TÜMÖZ BEY
53.00
S.ALTAY APApranti
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
6
45
365753
12
15
2.24.70 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 12.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
SON AKTAŞ
4y k a
AKTAŞOĞLU
56.00
G.YILDIZ
ADEM AKTAŞ
A.E.BAŞ
5
34
579475
21
13
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL LEON
2y d e
BODEMEISTER (USA)
57.00
M.KAYA
GÜLİZAR YANIK
C.KATI
3
45
1
33
20
2
GOLDEN SKIN
2y d e
EUPRHATES (USA)
52.00
İSA YILDIRIM APApranti
MEHMET TURAN
TU.TURAN
5
0
4
19
19
3
POLAT BOY
2y d e
KANEKO
54.00
G.YILDIZ
FETHİ POLAT
TU.TURAN
2
0
6
33
19
4
HIZLI GÖR
2y d d
KLUGER (JPN)
53.00
M.G.ARSLAN
HAKAN BARIŞ
M.Y.KILINÇ
4
43
61
11
20
1.10.93 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 12.05.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ANNEM GÜLDANE
2y a d
COOGER
52.00
M.GÖL APApranti
MELAHAT BAGUÇ
R.YILDIZ
1
0
5
33
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMPIRE OF THE STAR
3y a e
HOT CHOCOLATE
61.00
M.ÇİÇEK
SADİ KIR
M.YAYAN
3
60
5-22111
14
20
2
CANENCAN
3y d e
CEMCEM
58.00
M.KAYA
ETHEM FİLİZDAYILAR
Ş.ÖZDENİZ
4
58
912214
49
19
3
OĞLUM SERHAT
3y a e
GÜNGÖR BABA
52.00
İSA YILDIRIM APApranti
MEHMET TURAN
TU.TURAN
2
54
443665
7
15
4
KRALDÖKER
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
M.M.BİLGİN
MURAT DÖKER
Ş.ÖZDENİZ
1
58
41-5452
7
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAKIRCI
5y d g
KING DAVID (USA)
60.00
İSA YILDIRIM APApranti
NAZIM GÜLAY
İ.SAYIS
8
50
632041
127
20
2.09.78 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 21.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
NAVTEX
4y d a
TOROK (IRE)
61.00
M.KAYA
ENDER MEHMET KARAMAN
M.AKALIN
4
49
23-4542
26
17
2.09.55 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 22.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
KELPİE
4y d k
CORINTHIAN (USA)
60.50
B.AKÇAY
AYTURAL BOZ
H.KABUKCI
5
48
870642
26
13
2.10.89 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 09.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
RAND ROWER
3y d e
KANEKO
50.50
G.YILDIZ
MEHMET SALİH APAYDIN
MEH.KAYA
7
45
71-4123
5
18
2.15.87 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 09.05.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
DEVILS ADVOCATE
3y a e
DAREDEVIL (USA)
50.00
İ.DİNAR
ENGİN ATEŞLER
M.YAYAN
6
43
2-21363
7
17
6
YAVAŞ ABDİ
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
50.00
A.İNCİ
M.ÖMÜR SEZERMAN
N.GÖNÜLTAŞ
2
39
532431
12
20
2.13.31 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 11.05.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
EL MASTER
4y d k
MALİ
55.00
U.TEMUR
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
1
37
236465
26
15
2.14.35 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 06.04.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
BAY POTTER
4y d a
BUSHRANGER (IRE)
50.00
S.TIRPAN
AYSEL BAYDAN
R.YILDIZ
3
26
850605
7
8
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILENCE OF REALITY
3y a e
APPROVE (IRE)
59.00
SER.YILDIZ APApranti
ERHAN YILDIZ
R.TAŞDELEN
10
36
332454
9
17
2
ASİLİKOM
3y a e
DAREDEVIL (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
M.ÖMÜR SEZERMAN
N.GÖNÜLTAŞ
8
36
67-722
26
19
3
GIANT HEART
3y a e
BAY ÇİFTÇİOĞLU
58.00
B.AKÇAY
H.BARIŞ EMRAH
K.KORKMAZ
5
18
664596
12
5
4
TORNADO POWER
3y d e
TRAPPE SHOT (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
GÜLAY TAŞKIRAN
L.BERKOL
6
28
7-08636
26
14
5
FIGHTER TYPHOON
3y a d
WIENER WALZER (GER)
52.00
İ.AKIN APApranti
FİKRET GÜNER
A.E.BAŞ
9
0
0
26
19
6
LADY EKINOX
3y d d
PAPA CLEM (USA)
52.00
M.UYAR APApranti
GÖRKEM SÜMBÜLOĞLU
M.AKALIN
4
17
058709
39
14
7
MOONPIE
3y a d
LAST EXIT
56.00
M.BAYDAN
VOLKAN KAVAS
Ş.ÖZGÜR
11
28
696375
41
13
8
SILVER HORSESHOE
3y d d
SIDNEY'S CANDY (USA)
56.00
İ.DİNAR
UMUR ÖZARAR
MUR.AYDOĞDİ
2
29
3-55776
7
14
9
SMALL PRINCESS
3y k d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
U.TEMUR
UĞUR ALTUNBAŞ
MUR.AYDOĞDİ
7
20
609687
19
13
10
TURKISH SKYDIVER
3y a d
DAREDEVIL (USA)
56.00
M.M.BİLGİN
KORHAN AYMAN
Z.TURĞUL
1
28
445-5
26
17
11
ZEKİNİN KIZI
3y d d
DEĞİRMENDERELİ
56.00
G.YILDIZ ONUR YILDIZ raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
3
31
343077
12
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARLÖY
6y a a
ÖZGÜNHAN
61.00
M.M.BİLGİN
CAN ÇAĞRI
T.ATEŞ
1
94
611467
12
17
2
HALİM AĞA
5y k a
CANBERKTAY
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ABDULLAH KILINÇ
V.AKBULUT
5
99
254715
24
19
3
TUNÇDAĞ
6y d a
ÖZDURAN
60.00
M.KAYA
İBRAHİM HAKKI BOYRAZ
TU.TURAN
3
99
531113
46
19
4
ALTINTEPE
4y a a
ÖZGÜNHAN
59.00
M.ÇİÇEK
ABDURRAHMAN ALTIN
FER.ALTIN
6
91
511143
15
18
5
KARDEŞCAN
8y a a
TURBO
59.00
MER.ÇELİK
MUHARREM CAN
A.R.YILDIZ
2
99
5-36374
76
20
6
UZUN MEHMET
6y k a
TURBO
59.00
A.İNCİ
MEHMET BİRDEN
MEH.KAYA
4
91
431151
14
20
1.26.92 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 12.02.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İSYAN ARZUM
3y d d
PERFECTO
58.00
M.KAYA
MURAT AYDIN
M.YALÇIN
4
66
341521
14
20
1.44.64 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 09.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
CELENIE
3y k d
PAPA CLEM (USA)
56.00
M.M.BİLGİN ONUR YILDIZ raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
ASLAN SAVAŞAN
Y.AKKILIÇ
3
56
224632
14
16
3
CLEVER SPIRIT
3y d d
AIR VICE MARSHAL (USA)
56.00
İ.SOYAD
MELİS KURTEL EMİN
R.BİRDAL
5
66
111-132
62
18
4
EL RIO
3y a d
PIANO SONATA
55.00
MER.ÇELİK
FATİH GÜNDÜZ
O.BULUT
2
63
212-220
33
18
1.45.11 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 01.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
TORNADO MAIDEN
3y d d
RUN AWAY AND HIDE (USA)
52.00
SER.YILDIZ APApranti
HALUK ERON
Z.TURĞUL
6
47
19-6314
14
19
1.47.50 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 09.05.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
TRUE NORTH
3y d d
AVERY ISLAND (USA)
55.00
U.TEMUR
MELİS KURTEL EMİN
R.BİRDAL
1
51
23-1175
69
18
1.45.11 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 02.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇATALKAYA
8y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
59.00
M.KAYA
VOLKAN FOTOCAN
Ş.ÖZDENİZ
1
89
3-12367
56
16
2
RABATTO
6y d a
KANEKO
57.00
M.G.ARSLAN
TAYFUN AYDIN
H.KABUKCI
7
84
1-85512
29
19
1.36.07 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 30.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
NORTH IRON
4y d a
BANKNOTE (GB)
53.00
SER.YILDIZ APApranti
MEHMET GÜRDAL
A.R.ÇAKAR
2
75
931463
7
17
4
ATICI BEY
7y a a
CARDINAL PIONEER
51.00
İ.AKIN APApranti
ÖMER DERİN
R.YILDIZ
6
65
02650-7
123
13
5
BOUKEPHALOS
6y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
HULUSİ ÇİL
E.AYHAN
4
84
36745-4
7
15
6
SOUND OF HEART
4y d a
LION HEART (USA)
55.00
İ.SOYAD
NİMET ARİF KURTEL
R.BİRDAL
3
68
1-26254
21
16
7
SPANISH FLY
4y d a
BUSHRANGER (IRE)
51.00
E.D.ÖKTEN APApranti
İZZET ÖZEN
R.YILDIZ
5
42
517703
7
16
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAZING FIRE
3y a e
TRAPPE SHOT (USA)
58.00
B.AKÇAY
ZEKİ SÖKMEN
A.R.ÇAKAR
1
0
68
58
18
2
DERKO
3y d e
LION HEART (USA)
55.00
SER.YILDIZ APApranti
BAHAR BAŞ
A.E.BAŞ
4
29
763735
12
12
1.48.11 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 20.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
MYTH WIND
3y d e
BLUEGRASS CAT (USA)
58.00
İ.SOYAD
MELİS KURTEL EMİN
R.BİRDAL
12
30
7-04
26
17
4
OCEAN COMPASS
3y a e
OĞLUM MELİH
58.00
M.KAYA
HÜLYA TEMEL
M.YAYAN
9
32
43-7852
39
15
5
ÖZBEK BEYİ
3y d e
SUPER ALP (USA)
58.00
A.İNCİ
ENDER MEHMET KARAMAN
M.AKALIN
5
18
675
12
17
6
ATOM AYŞE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
M.M.BİLGİN
M.ÖMÜR SEZERMAN
N.GÖNÜLTAŞ
10
35
7-74324
12
17
7
CANOYAMİA
3y d d
TU BRUTUS (CHI)
56.00
İ.DİNAR
MEHMET İRFAN İNEGÖL
M.AKALIN
11
0
0
20
8
FEDOROVTSEVA
3y a d
GENERAL QUARTERS (USA)
52.00
İSA YILDIRIM ALİBERK METİN hastaneye sevk edildiğinden dolayı jokey değişikliği
KEREM DAĞ
D.ALCEYLAN
3
16
976687
12
13
9
KARIŞMA SEN
3y d d
TOROK (IRE)
56.00
G.YILDIZ
ŞAHİN SEKİN
D.ALCEYLAN
8
27
090683
12
11
10
KIZLAR HANI
3y d d
PIANO SONATA
52.00
İ.AKIN APApranti
NURULLAH ASTAN
MEH.KAYA
2
27
43-08
12
16
11
QUUEN OF THE SEA
3y d d
AVERY ISLAND (USA)
56.00
U.TEMUR
MELİS KURTEL EMİN
R.BİRDAL
7
0
0
20
12
RAIN BREEZE
3y d d
MYBOYCHARLIE (IRE)
53.00
S.ALTAY APApranti
NURULLAH ASTAN
MEH.KAYA
6
0
6
62
19
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUTTERNUTENROOIWYN (SAF)
4y d k
60.00
I LUKHELE
J A MAROUN
PAUL MATCHETT
5
64
87468-7
16
0
2
LIKE A BUTTERFLY (SAF)
4y d k
60.00
G DADAMASI
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
6
63
362494
21
0
3
ROYAL HORIZON (SAF)
4y a k
60.00
T LUKHELE
S S POOE
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
4
47
700
127
0
4
THREE BELLS (SAF)
6y d k
60.00
T NCUME
A V VAN DER POEL
SHAYLEN NAIDOO
8
46
78-6896
28
0
5
BELLA'S CHARM (SAF)
3y d d
56.00
S B MTHEMBU
J J MATTHEE
FANIE BRONKHORST
1
0
54
21
0
6
CAPTAINS CLOVER (SAF)
3y d d
56.00
S SIPHIKA
S MATHEN
ROBYN KLAASEN
7
0
6
116
0
7
SCARS OF WAR (SAF)
3y k d
56.00
C MABAYA
I LEVITAN
TONY PETER
2
0
32
21
0
8
SILVER PARASOL (SAF)
3y d d
56.00
S MKHUMBUZI
D C BASEL
ALEC LAIRD
3
0
45
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HALCYON (SAF)
3y d g
60.00
G LERENA
L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
3
0
2
19
0
2
KEY NEWS (SAF)
3y k e
60.00
C HABIB
Y LANGEVIN
TONY PETER
5
0
0
0
3
PRINCE OF MIRACLES (SAF)
3y d g
60.00
C MAUJEAN
M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
2
69
796
30
0
4
RAWALPINDI (SAF)
3y d g
60.00
S SOSIBO
JACE CHETTY
GRANT MAROUN
12
0
6
21
0
5
RED LEGEND (SAF)
3y d g
60.00
C ZACKEY
M HAVENGA
LUCKY HOUDALAKIS
1
0
0
0
6
ROBERT BROWNING (SAF)
3y d e
60.00
P MXOLI
N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
9
0
0
0
7
RONDEBOSCH (SAF)
3y d e
60.00
R FOURIE
A B L BECK
SEAN TARRY
11
0
4
82
0
8
SAKURAJIMA (SAF)
3y d e
60.00
D DE GOUVEIA
I F M VAN SCHALKWYK
STUART PETTIGREW
4
87
245
19
0
9
SICILY (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
10
74
0498
11
0
10
SNOW MOON (SAF)
3y d e
60.00
S KHUMALO
M PANDARAM
LORENZO KARRIEM
8
0
78
5
0
11
SOLAR SAIL (SAF)
3y d g
60.00
J PENNY
J A MAROUN
MARK KHAN
6
0
0
0
12
TOWERS OF GOLD (SAF)
3y d g
60.00
M K KATJEDI
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLISSIVAR (SAF)
3y a d
60.00
C HABIB
C KOTZE
TONY PETER
1
77
8-026
19
0
2
FAR REACHING (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
0
25
30
0
3
GREEN SAPPHIRE (SAF)
3y d d
60.00
R FOURIE
DRAKENSTEIN STUD
SEAN TARRY
7
0
4
14
0
4
KHETHIWE'S DESTINY (SAF)
3y d d
60.00
R DANIELSON
HOLLYWOOD SYNDICATE
MIKE DE KOCK
4
0
33
19
0
5
LACEWING (SAF)
3y k d
60.00
J GATES
W G DE KOKER
KOBUS ROUX
8
0
6
14
0
6
LADY OF TIBET (SAF)
3y d d
60.00
S SOSIBO
G R SADLEIR
ALSON NDZILANA
10
69
388
26
0
7
LILAC SNOW (SAF)
3y d d
60.00
P MXOLI
G B K JARVIS
WEICHONG MARWING
3
0
0
0
8
MOTHER CITY (SAF)
3y a d
60.00
S KHUMALO
SABASTIAN GOVENDER
CORRIE LENSLEY
6
73
446477
26
0
9
STORM SIGNAL (SAF)
3y d d
60.00
J PENNY
D ANTHONY
MARK KHAN
2
0
0
0
10
STREISAND (SAF)
3y a d
60.00
M K KATJEDI
D CHINSAMMY
ROBYN KLAASEN
9
0
0
36
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECOND BREATH (SAF)
5y d k
62.00
C MAUJEAN
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
9
84
329-975
44
0
2
ALABAMA ANNA (SAF)
6y d k
60.50
C ZACKEY
P J PASCOE
LUCKY HOUDALAKIS
3
81
21-3235
11
0
3
WHAT A TIGER (SAF)
5y d g
60.00
S KHUMALO
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
6
80
370305
14
0
4
KOTINOS (SAF)
6y a g
59.50
R DANIELSON
R W S CHUNG
ROY MAGNER
1
79
53016-8
103
0
5
TURBO POWER (SAF)
5y d g
59.50
R FOURIE
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
2
79
624264
15
0
6
HONSHU (SAF)
4y a g
56.50
C HABIB
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
7
76
16096-0
123
0
7
MAX THE OTTER (SAF)
5y d g
56.50
M K KATJEDI
GREENACRES TRUST
BRETT CRAWFORD
5
73
420445
28
0
8
FORCE EIGHT (SAF)
3y d d
55.00
P MXOLI
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
4
89
9-61543
14
0
9
FRENCH IMPACT (SAF)
4y k g
54.50
K A BREWER
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
8
72
64-6894
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RADU (SAF)
5y d k
60.00
G LERENA
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
5
76
15-0350
5
0
2
VOLARE E MAMBO (SAF)
4y d k
59.50
M V'RENSBURG
W CHOW
MIKE DE KOCK
3
79
44221
33
0
3
LOLLAPALOOZA (SAF)
6y d k
59.00
N KLINK
M S LIMA
JAAP VISSER
2
74
0-77347
11
0
4
QUE CEU AZUL (SAF)
5y d k
59.00
C MAUJEAN
S WILSON
JOE SOMA
4
74
00-6261
36
0
5
PRETTY IN PEARLS (SAF)
6y d k
58.50
C ZACKEY
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
6
73
254741
30
0
6
ZENOBIA'S GOLD (SAF)
4y d k
56.50
R FOURIE
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
1
73
6-32154
7
0
7
ANNEWITHAN E (SAF)
4y d k
54.50
WES MARWING
W E CYRIL
WEICHONG MARWING
7
69
3316-85
36
0
8
SOLO DIVA (SAF)
5y d k
54.50
P MXOLI
N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
9
65
5-84371
33
0
9
BUSHVELD (SAF)
5y d k
52.00
M K KATJEDI
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
8
55
070-404
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLEMARYSUNSHINE (SAF)
5y d k
61.00
R FOURIE
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
7
95
526170
127
0
2
KEY ELEMENT (SAF)
4y d k
59.50
P MXOLI
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
4
96
748-898
19
0
3
SPRING IN HEAVEN (SAF)
4y d k
58.00
R DANIELSON
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
5
93
6213-10
116
0
4
BONIKA (SAF)
5y d k
55.50
C HABIB
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
6
84
339-665
28
0
5
HEART PEAKS (SAF)
4y d k
54.50
S KHUMALO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
3
86
4318-21
28
0
6
ELEMBEE (SAF)
5y d k
54.00
C ZACKEY
L M MICHAEL
SEAN TARRY
2
81
6-25337
40
0
7
ROSY LEMON (SAF)
5y d k
53.50
C MAUJEAN
P A DE LANGE
FANIE BRONKHORST
8
80
124718
11
0
8
HILLARY STEP (SAF)
4y d k
52.00
K A BREWER
D DE ANDRADE
DIANNE STENGER
9
81
84-1018
56
0
9
QUIET REBELLION (SAF)
6y d k
52.00
S SOSIBO
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
1
76
6224-66
30
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILENT WAR (SAF)
6y d g
62.00
C MAUJEAN
A LANG
TONY PETER
7
99
115-322
54
0
2
WE ARE THE LOGANS (SAF)
4y a g
60.00
J GATES
I LEVITAN
TONY PETER
2
101
162358
127
0
3
INDLAMU (SAF)
7y d g
60.00
C ZACKEY
L M MICHAEL
SEAN TARRY
8
94
6897-77
40
0
4
JOKER MAN (SAF)
4y d g
58.00
G LERENA
L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
94
3421-11
63
0
5
TRIDENT KING (SAF)
6y a g
56.00
R FOURIE
V G KOTERBA
ALSON NDZILANA
4
89
31880-4
33
0
6
CAPTAIN OF GRIT (SAF)
6y d g
56.00
C HABIB
N KOKKORIS
TONY PETER
3
86
332323
127
0
7
GLOBAL IMPACT (SAF)
5y d g
56.00
R DANIELSON
M PANDARAM
LORENZO KARRIEM
11
86
1045-30
98
0
8
BLOOMINGTON (SAF)
6y a g
54.00
S KHUMALO
J NASSIF
FABIAN HABIB
6
84
55-0274
14
0
9
WHISPERS OF WAR (AUS)
7y a g
54.00
M V'RENSBURG
S S NAIDOO
CORNE SPIES
1
84
245650
33
0
10
FREE MOVEMENT (SAF)
5y d g
52.00
K A BREWER
I F M VAN SCHALKWYK
ROBBIE SAGE
10
81
3442-67
19
0
11
GUARDIA REGINE (SAF)
4y d g
50.00
M K KATJEDI
JOSHUA PETER
ROBYN KLAASEN
9
74
7-51079
30
0
Catterick Bridge Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RESILIENCE
5y d a
62.50
T EAVES
MİKE BRENNAN ALFA
CRAİG LİDSTER
1
62
0044-32
127
0
2
POLAM LANE
6y d a
61.50
C RODRİGUEZ
MR DAVİD A JONES AND
D & N BARRON
4
60
352213-
127
0
3
BALLYSAX LIL' MICK (IRE)
6y d a
57.50
DILLON BUTLER
LIAM TOUGHER
MISS K BROWN
9
57
6405-98
94
0
4
MODULAR MAGIC
7y d a
60.00
P MULRENNAN
MR PAUL STEWART
J GOLDİE
6
57
7680-05
21
0
5
BIRKENHEAD
7y d a
59.50
D NOLAN
CHRİS PRİESTLEY GE
P MİDGLEY
10
55
353353
10
0
6
RAIN CAP
7y d a
59.50
S B KİRRANE
J R RACİNG
J RİCHES
2
55
01203-0
10
0
7
GOLDEN RAINBOW
5y d a
58.50
C BEASLEY
HOLMFIRTH RACING
R MENZIES
7
53
121264
10
0
8
ONE FOR THE LADIES
6y d k
56.00
B GARRİTTY
SOUTHBANK RACİNG
M & D EASTERBY
3
48
33-2544
33
0
9
CANARIA PRINCE
6y a a
55.50
D ALLAN
THE SENATORS
T EASTERBY
8
47
331668-
127
0
10
IRISH DANCER (IRE)
4y a a
52.50
Z WHEATLEY
MR P ZIEGLER
D CARROLL
5
50
0-09-072
10
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAZE ON PHOENIX
5y a a
63.50
D ALLAN
MR J R ROWBOTTOM
J & S QUİNN
8
0
460-34
13
0
2
YURINOV
4y d a
63.50
D NOLAN
ELWİCK STUD
D O'MEARA
4
0
2
26
0
3
POSITIVIA
4y d k
61.50
J HART
RİCHARD KENT RİCHA
J & S QUİNN
3
0
243
20
0
4
DAIDALOS (IRE)
3y d e
57.00
P COSGRAVE
FORTUNA RACİNG
HARRY EUSTACE
1
0
6-7
127
0
5
MY DREAM WORLD
3y d e
57.00
S GRAY
MR R S BROOKHOUSE
B BROOKHOUSE
2
0
7-
127
0
6
BELCAMO
3y a e
56.00
D FENTİMAN
LORD BLYTH
A BALDİNG
7
69
35-243
14
0
7
SEE THE GREEN
3y d e
56.00
OİSİN ORR
AHMAD AL SHAİKH
OWEN BURROWS
6
0
42
35
0
8
EPIDAVROS (IRE)
3y d d
54.50
R SCOTT
MİSS SARAH HOYLAND
D LOUGHNANE
5
0
4
34
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACARONE
3y d e
62.00
S GRAY
ROB BURROW RACİNG CL
CRAİG LİDSTER
4
66
92141-3
31
0
2
NOISY MUSIC (IRE)
3y d d
60.50
A RAWLİNSON
J A YOUNG (LEİCEST
M APPLEBY
10
63
6-42
26
0
3
WICHAHPI
3y a d
58.00
A BRESLIN
CROSSFIELDS RACING
B SMART
1
61
8132-24
33
0
4
LA LA LUCRATIVE (IRE)
3y d e
59.50
R SCOTT
DAVİD LOWE
G TUTTY
2
61
633-6
17
0
5
MARIE'S SECRET
3y d d
59.50
S B KİRRANE
MR DAVE STONE
T EASTERBY
6
61
83245-3
26
0
6
QUEENS ROAD REVUE
3y d d
59.00
D ALLAN
MR S A HELEY PARTN
T EASTERBY
12
60
635-4
17
0
7
BARNABY (IRE)
3y d e
59.00
T EAVES
MRS ANGİE BAİLEY
K RYAN
9
60
775-3
20
0
8
FISTRAL BEACH (IRE)
3y d d
58.00
J HART
DERBYSHİRE RACİNG
J MACKİE
8
58
6552-7
21
0
9
BESTIE
3y d e
56.00
MARK WINN
WOLFPACK 5 PARTNER
A KEATLEY
11
57
05-6473
29
0
10
ORIENTAL PRINCE
3y d e
53.50
AMIE WAUGH
JOHNNIE DELTA RACING
J GOLDIE
5
53
675
21
0
11
LADY OF THE GARR (IRE)
3y d d
54.50
C BEASLEY
TRACY WAGGOTT AND SA
T WAGGOTT
3
50
45648-6
93
0
12
MISS RAINSTORM (IRE)
3y d d
50.00
W PYLE
MR S RAIN
T WAGGOTT
7
44
6890-89
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROFITABLE EDGE (IRE)
4y d k
61.50
C RODRİGUEZ
MR CHRİS MCHALE
D & N BARRON
10
70
6-21364-
127
0
2
MUSIC SOCIETY (IRE)
9y k a
61.50
D FENTİMAN
RİCHARD TAYLOR PHİ
T EASTERBY
7
70
0063-05
23
0
3
GHATHANFAR (IRE)
8y a a
61.50
C BEASLEY
MR W J LAWS
T WAGGOTT
5
71
8655-32
10
0
4
DICKO THE LEGEND (IRE)
4y d a
61.00
P MULRENNAN
MRS S HİBBERT, FOULR
L BAİLEY
1
69
1621-24
120
0
5
WHITE UMBRELLA
5y d k
59.50
J HART
WHİTEHİLLS RACİNG SY
C KELLETT
11
66
1718-21
24
0
6
KING OF TONGA (IRE)
8y k a
59.50
D NOLAN
MRS SARAH BRYAN
D CARROLL
6
65
0063-04
10
0
7
CANARIA QUEEN
4y a k
59.00
D ALLAN
HABTON RACİNG
T EASTERBY
12
65
1779-61
25
0
8
QUERCUS (IRE)
7y d a
59.00
S GRAY
C A GLEDHİLL
MRS A DUFFİELD
3
64
21109-0
10
0
9
DAZY MAZY
4y a k
57.50
MARK WINN
THE CLARINO PARTNERS
J MACKIE
4
65
54-4751
26
0
10
A PINT OF BEAR (IRE)
6y k a
59.00
P DENNİS
HOMECROFT WEALTH PAU
S DİXON
9
65
700221
14
0
11
CAESARS PEARL (IRE)
4y d k
58.50
T EAVES
CRAİG LİDSTER RACİNG
CRAİG LİDSTER
2
64
707600-
127
0
12
LAURA'S BREEZE (IRE)
4y a k
57.50
B GARRİTTY
OAKFİELD RACİNG HO
L BAİLEY
8
61
451600
9
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CORI GLORY (IRE)
4y a k
64.50
J GARRİTTY
MARK WALFORD RACİNG
M WALFORD
6
76
126628-
127
0
2
CUE'S BEAU
4y d k
62.50
OİSİN ORR
MR IAN QUY
E DUNLOP
8
72
21-3471
24
0
3
NAMMOS
4y a k
61.00
J PEATE
BFP RACING
P KIRBY
2
71
220-62-7
31
0
4
LOKANA (IRE)
3y d d
60.00
D NOLAN
AKELA THOROUGHBREDS
D O'MEARA
3
77
6335-1
19
0
5
HAPPIER (IRE)
4y d k
58.50
D ALLAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
5
63
666-735
13
0
6
TAYGAR (IRE)
3y d d
58.00
C BEASLEY
TG RACİNG
M DODS
1
73
16369-
127
0
7
PETRA CELERA (IRE)
3y d d
57.50
S JAMES
NİCK BRADLEY RACİNG
R FELL & S MURRAY
7
71
70124-5
127
0
8
HAVANA ROSE (IRE)
3y k d
56.00
J HART
HAMİLTON PARK ANNUAL
K SCOTT
4
68
260-330
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOTAWAAZY
8y d a
62.50
C BEASLEY
VİCTORİA GREETHAM
M DODS
8
55
7995-70
10
0
2
HOMER STOKES
6y d a
62.50
C RODRİGUEZ
HARROWGATE BLOODSTOC
D & N BARRON
6
56
973844
9
0
3
WITHOUT DELAY (IRE)
5y a k
62.50
OİSİN ORR
MR W J LAWS
T WAGGOTT
2
57
533-501
20
0
4
SPARKLE IN HIS EYE
8y a a
59.00
A BROOKES
MR SAMUEL SUTTON
M HAMMOND
5
55
3-05900
59
0
5
ROCKIN ROSA
4y a k
60.00
T EAVES
THE BEER STALKERS
R CARR
7
52
985-393
23
0
6
COLOANE (IRE)
4y d k
59.00
J HART
COLNE VALLEY RACİNG
R FELL & S MURRAY
4
50
4445-75
17
0
7
KEY LOOK (IRE)
7y a k
58.50
S JAMES
TYKEMEOUT SYNDİCATE
G HARKER
11
49
35-6663
10
0
8
SECRET DAAY
5y d a
57.50
S B KİRRANE
TYKE N WEAR RACİNG
D THOMPSON
10
46
332838
45
0
9
DOOMSDAY
5y d a
57.50
B GARRİTTY
FOULRİCE PARK RACİNG
L BAİLEY
9
46
22946-0
20
0
10
BLACKINTIME
4y d k
57.50
A RAWLİNSON
PETER WRAGG
M APPLEBY
3
45
069
98
0
11
MISS WILLOWS
5y d k
56.00
MARK WINN
ESCRICK ENVIRONMENTA
S WHITAKER
12
44
945050-
127
0
12
MEGATRON
4y d a
56.00
J PEATE
MRS R E BARR
R BARR
1
41
79-007-0
23
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNNY ORANGE (IRE)
4y d a
62.50
D ALLAN
MR D STURDY, MR D LU
T EASTERBY
6
57
9868-67
17
0
2
LANGHOLM (IRE)
8y d a
62.50
C BEASLEY
DODS RACING CLUB
M DODS
2
57
70-2523
10
0
3
MR STRUTTER (IRE)
10y a a
62.50
T EAVES
MRS AMANDA HARRİSON
D THOMPSON
9
57
2016-77
29
0
4
MUSICAL MASQUERADE
5y k a
60.50
B GARRİTTY
IMPERİAL RACİNG PA
M & D EASTERBY
8
53
777043
22
0
5
STOP ON RED (IRE)
6y d a
59.50
DİLLON BUTLER
MİSS KATY BROWN
MİSS K BROWN
5
51
5096-48
94
0
6
ELLADORA
6y d k
59.00
A BROOKES
MR ANTHONY BİTHELL
M HAMMOND
4
49
096605
10
0
7
JOSIEBOND
8y a k
58.00
J GARRİTTY
MR I B BARKER
M WALFORD
3
48
44880-6
17
0
8
GRAND STYLE (FR)
4y d k
57.50
R SCOTT
RACEHORSE OWNERSHİP
P KİRBY
11
46
5977-09
20
0
9
RUM RUNNER
9y d a
57.50
S GRAY
A COOPER, D BARRATT,
G HARKER
10
46
4-58407
23
0
10
MISS CALCULATION (IRE)
5y d k
57.50
J HART
ALAN APPLETON THE
MRS STELLA BARCLAY
7
44
540869
27
0
11
MR GAMBINO
7y d a
57.50
S B KİRRANE
J R RACİNG
J RİCHES
1
42
53597-0
10
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OVERNIGHT EXPRESS (USA)
2y k d
53.50
JONATHAN OCASIO
TWIN OAKS BLOODSTOCK
ROBERT B. HESS, JR.
1
0
0
0
2
POPSTYLE (USA)
2y d d
53.50
EDWIN GONZALEZ
BELL RACING, LLC
CARLOS A. DAVID
2
57
4
21
0
3
CHEESE (USA)
2y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
3
0
0
0
4
EPISODE (USA)
2y d d
53.50
LEONEL REYES
SOLDI STABLE LLC AND
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
4
0
0
0
5
U BET JO'S PRAYING (USA)
2y a d
53.50
JOSE C. FERRER
MIRELLA GUTIERREZ
MICHAEL V. LAURATO
5
0
0
0
6
BELLE MIA (USA)
2y a d
53.50
SONNY LEON
LUGAMO RACING STABLE
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
6
0
0
0
7
STUBOLD (USA)
2y d d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
7
0
0
0
8
SPEED OF SOUND (USA)
2y a d
53.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
BLACK TYPE THOROUGHB
FERNANDO ABREU
8
0
0
0
9
RUBY TIGER (USA)
2y k d
53.50
ANTHONY THOMAS
RATASHA MILLER
HERBERT MILLER
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTILLEAN (CAN)
4y a a
54.00
ELIJAH GREENIDGE
DANNIEL TEMPRAL-MCKE
LEON MINOTT
1
48
22-1646
21
0
2
EL ROJO VIVO (USA)
3y a e
54.50
LEONEL REYES
CANDIDO VARGAS
KEVIN MCKATHAN
2
58
2952-31
19
0
3
FONTINA (USA)
3y a d
52.00
EDGARD J. ZAYAS
ROMANIK, DAVID S., S
RONALD B. SPATZ
3
45
66-2216
42
0
4
COMMANDER BIZ (USA)
5y a a
57.00
ADEMAR SANTOS
RANIERI M. DOSSANTOS
ARTHUR O. AGOSTINI
4
72
614332
22
0
5
DIVINING STONE (USA)
5y a a
57.00
SKYLER SPANABEL
ROBERT TAYLOR, III
MARIO ROBERTO LOPEZ
5
67
223289
26
0
6
CHACHARERO (USA)
4y d a
57.00
JOSE E. MORELOS
LUIS DUCO STABLES IN
LUIS DUCO
6
67
8-88844
21
0
7
SIXTEEN CIGARETTES (USA)
3y a e
54.50
SONNY LEON
VICMAN RACING STABLE
R. EDUARDO CASTRO
7
61
2-15332
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:53 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORT ATTITUDE (USA)
5y a a
55.50
SONNY LEON
OCHOA, ERNESTO AND N
ERNESTO OCHOA
1
67
35-6632
35
0
2
ROWDY JESS (USA)
5y a a
55.50
JONATHAN OCASIO
JEANINE S. MCGINN
ANDY P. WILLIAMS
2
64
476635
127
0
3
GONE NUTS (USA)
5y d a
55.50
ANTHONY THOMAS
DANIEL L. WALTERS
ROHAN CRICHTON
3
71
8-57553
40
0
4
ACAMAR (USA)
5y k a
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
RAGS RACING LLC
FRANK J. REGALBUTO
4
70
541524
28
0
5
TRUTH AND HONESTY (USA)
5y d a
55.50
JESUS M. RIOS
DOMENIC LISCIO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
76
65-6701
25
0
6
MISTER MOORE (USA)
4y d a
51.00
MELVIS GONZALEZ
LEON KING STABLE COR
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
6
76
134-647
26
0
7
FORTY FLASH (USA)
6y a g
55.50
LEONEL REYES
BTW RACING LLC
SCOTT D. ACKER
7
71
44865-7
127
0
8
JAMES GANG (USA)
5y a a
55.50
ADEMAR SANTOS
RUSSELL TANZ
JORGE DELGADO
8
71
25-3331
46
0
9
WARLORD CRUZAN (USA)
5y d a
55.50
JOSEPH TREJOS
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
9
70
6-26476
64
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JONAS' DREAM (USA)
5y a a
56.00
EMISAEL JARAMILLO
AMATY RACING STABLES
SANDINO R. HERNANDEZ, JR.
1
76
3-4546-2
27
0
2
MOR SPRING SPIRIT (USA)
4y a a
56.00
JOSE E. MORELOS
TWA RACING STABLE LL
MONICA MCGOEY
2
67
5-4226
14
0
3
YOURAMYSTYLE (USA)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
HARLEY FREY
DAVID FAWKES
3
44
0
27
0
4
AWESOME BEAST (USA)
3y a e
53.50
EDWIN GONZALEZ
K.D. RACING, INC.
KATHRYN DAVEY
4
0
0
0
5
SIOUX (USA)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
64
2
42
0
6
NEVER SAY NEVER (USA)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
CHAMPION EQUINE LLC
J. DAVID BRADDY
6
67
468-539
27
0
7
ADIOS PAPA CHICO (USA)
4y d a
56.00
SONNY LEON
HEARDSDALE RACING
VAUGHAN HEARD
7
66
334-464
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADMIRAL'S WAVE (USA)
5y a a
57.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MMA RACING
MONICA MCGOEY
1
79
6-87025
20
0
2
SAM STORMY (USA)
4y a a
57.00
SKYLER SPANABEL
ROBERT TAYLOR, III
MARIO ROBERTO LOPEZ
2
68
3-57265
14
0
3
TIZ THE COAST (USA)
4y a a
57.00
SONNY LEON
HECTOR H. MENENDEZ
FRANK SANTILLANA
3
71
90-7368
46
0
4
IRON MAN JIMMY (USA)
4y a a
57.00
LEONEL REYES
IRONHORSE RACING STA
JOSEPH F. ORSENO
4
76
3762-12
35
0
5
MOTIVO (USA)
4y d a
57.00
JESUS M. RIOS
P AND G STABLE
RODOLFO GARCIA
5
75
524-162
12
0
6
HALON (USA)
3y a e
54.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
KEN KACHEL
JACK SISTERSON
6
68
222-416
20
0
7
INTERNAL CAPITAL (USA)
5y k a
57.00
CIPRIANO GIL
HAMMER TIME STABLE L
NADER MOUBARAK
7
84
4613-30
127
0
8
MISTER ABARRIO (USA)
4y d a
57.00
EDGARD J. ZAYAS
SKYMAC STABLES LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
8
86
3-32233
28
0
9
SPLIT STRIKE (USA)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
TIC STABLES
LISA L. LEWIS
9
80
44145-5
35
0
10
FIRST SLEW (USA)
4y a a
57.00
EDWIN GONZALEZ
VI RACING STABLE LLC
STEVEN DYE
10
67
9-54615
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK FURY (USA)
4y a a
56.00
JESUS M. RIOS
JUST FOR FUN STABLE,
RUBEN SIERRA
1
76
34-3923
25
0
2
ASHER'S EDGE (USA)
3y d e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
J J BREVAN STABLE LL
DAVID FAWKES
2
82
2
26
0
3
ONE SHARP COOKIE (USA)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
DANIEL ALONSO
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
68
62-322
54
0
4
STREET EARNINGS (USA)
3y k e
53.50
EDWIN GONZALEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
4
53
569-55
33
0
5
ARROGANCY (USA)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
FUGGET ABOUT IT RACI
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
80
22-2224
27
0
6
FATTOUSH (USA)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
S.O.K. RACING
NADER MOUBARAK
6
76
5
26
0
7
STREET SURFER (USA)
3y d e
53.50
SONNY LEON
BRIDLEWOOD FARM
RONALD B. SPATZ
7
0
0
0
8
DAVID'S SONGS (USA)
3y a e
53.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
JACKS OR BETTER FARM
KATHLEEN O'CONNELL
8
77
2-3623
26
0
9
LUKAS PRINCE (USA)
3y d e
53.50
MANUEL J. MELEAN
ALFREDO ALEJANDRO ZI
GERARD OCHOA
9
37
5
50
0
10
TRICKY TIGER (USA)
3y d e
53.50
JOSE E. MORELOS
MAURICE MILLER LLC
JUAN D. ARIAS
10
50
0
68
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADMIRAL HOPPER (USA)
6y a k
54.50
EDGARD J. ZAYAS
SELTZER, EDWARD A. A
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
87
141-6-11
63
0
2
FLIRTINI (USA)
5y d k
54.50
EMISAEL JARAMILLO
IMAGINARY STABLES
FERNANDO ABREU
2
74
1-62411
20
0
3
PRETTY'N AWESOME (USA)
4y d k
53.50
ADEMAR SANTOS
MR PUG LLC AND J.P.G
GERALD S. BENNETT
3
73
1-53262
19
0
4
SOPHIA'S STORM (USA)
5y d k
49.00
MELVIS GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE,
RUBEN SIERRA
4
67
4342-26
70
0
5
ANATOMY (USA)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
NEW HORIZON FARM, IN
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
80
112236
127
0
6
ONE OF ONE (USA)
4y a k
53.50
LEONEL REYES
CHAMPION EQUINE LLC
J. DAVID BRADDY
6
69
327-431
32
0
7
BAHAMIAN MOON (USA)
7y a k
53.50
SKYLER SPANABEL
RIDENJAC RACING AND
RONALD B. SPATZ
7
79
21-3252
20
0
8
FORTUNA BELLE (USA)
4y a k
54.50
EDWIN GONZALEZ
BROWN, GRAHAM AND CH
ROHAN CRICHTON
8
74
1875-11
60
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOWNING STREET (USA)
3y d e
53.50
JESUS M. RIOS
QATAR RACING LLC
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
1
76
8-4
32
0
2
DIXIE PREACH (USA)
3y k e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BLUEGRASS LEGACY STA
JOSE GAROFFALO
2
71
237343
32
0
3
MODICA (USA)
3y d e
53.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
HARRELL VENTURES, LL
FERNANDO ABREU
3
66
25-5535
27
0
4
SIR MENDEL (USA)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
IMAGINARY STABLES
FERNANDO ABREU
4
77
932
19
0
5
SULTAN THE GREAT (USA)
3y a e
53.50
JONATHAN OCASIO
ZILLA MANAGEMENT LLC
NADER MOUBARAK
5
0
0
0
6
REGGAE MAN (USA)
3y a e
53.50
SONNY LEON
HUGH W. HAYLES
CLIFTON A. CHRISTIE
6
66
4-43320
40
0
7
PALPITO (USA)
3y a e
53.50
JOSEPH TREJOS
REVERON RACING, INC.
JEREMIAH O'DWYER
7
0
0
0
8
FIGHT TIL DAWN (USA)
3y d e
53.50
ADEMAR SANTOS
SAVIN, SCOTT C. AND
MARK PASSLEY
8
65
848
25
0
9
WHITING FIELD (USA)
3y d e
53.50
EDWIN GONZALEZ
SPECIAL AVIATORS LLC
ROHAN CRICHTON
9
75
32-2422
32
0
10
FIRST SHOT FIRED (USA)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
AMATY RACING STABLES
SANDINO R. HERNANDEZ, JR.
10
62
2-6425
28
0
11
NAMELESS (USA)
3y a e
53.50
SKYLER SPANABEL
KMN RACING LLC
KATHLEEN O'CONNELL
11
0
0
0
12
WINE GOGGLES (USA)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
DAVIES, JULIE AND AT
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
12
65
6
49
0
13
INTOLERABLE (USA)
3y a e
53.50
CARLOS EDUARDO ROJAS
RAMOS, JUAN O. AND B
JUAN O. RAMOS
13
53
8-97843
33
0
14
PRAISEWORTHY (USA)
3y a e
53.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
EDWIN MUNDO RIOS
JAVIER E. GONZALEZ
14
67
564245
14
0
15
RUBY'S BIG RED (USA)
3y a e
53.50
SKYLER SPANABEL
SHARP, MELINDA G. AN
CHRISTOPHER SEALE
15
67
3755
20
0
Pakenham Avustralya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUZZ CITY (AUS)
4y a g
59.50
BLAKE SHINN
M THOMAS
S FREEDMAN
3
0
332
14
0
2
DEBT TRAP (AUS)
5y a g
59.50
ADAM MCCABE
D N WALKER
DANI WALKER
6
0
0
0
3
DOWNTOWN MAN (AUS)
5y a g
59.50
JADE DAROSE
I M PANKHURST
I M PANKHURST
7
0
742790
47
0
4
HOFF IS ENUFF (AUS)
4y d g
59.50
PATRICK MOLONEY
K M KEYS
K KEYS
10
0
3
16
0
5
LA FRACAS (IRE)
3y d e
59.50
JORDAN CHILDS
C LEGH RACING PTY LT
M PRICE & M KENT JNR
8
0
0
0
6
LAMINAR (AUS)
4y d g
59.50
JAMIE MOTT
FIRST LIGHT RACING P
MICHAEL HUGLIN
4
0
6-026
14
0
7
OLIVE BAGUETTE (AUS)
4y y g
59.50
DANIEL STACKHOUSE
THE LOFTY GROUP
ALEXANDER RAE
1
0
43
14
0
8
ZEMGRINDA (AUS)
4y d g
59.50
JASON MASKIELL
J W PALLOT
JACKSON PALLOT
2
0
6266-86
18
0
9
INDAZA (AUS)
4y d k
57.50
BEN ALLEN
KIA ORA STUD W S
C MAHER
9
0
62-7
127
0
10
SOHO PRINCESS (AUS)
4y a k
57.50
CARLEEN HEFEL
C A CAREY
PAT CAREY & HARRIS WALKER
5
0
2
42
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL VIEW (AUS)
5y d g
59.50
JASON MASKIELL
N GOPAUL
LUKE OLIVER
3
0
934323
9
0
2
FIO BOS (AUS)
5y d g
55.50
BAILEY KINNINMONT
JVT THOM
JOHN THOM
7
0
0
0
3
FRANKIE DIVINE (AUS)
5y d g
59.50
CRAIG NEWITT
BYERLEY RACING CLUB
GAVIN BEDGGOOD
2
0
48960-7
13
0
4
KUROSHINZO (AUS)
5y y g
59.50
JAMIE MOTT
N GOPAUL
LUKE OLIVER
4
0
42-2548
70
0
5
SABATON (AUS)
5y k g
59.50
THOMAS STOCKDALE
A ROUSSOU
PATRICK KEANE
8
0
68-89
6
0
6
SHOCK (AUS)
5y d g
59.50
DANIEL STACKHOUSE
K B BLOODSTOCK
M C KENT
6
0
955
127
0
7
ART CRITIC (AUS)
5y a k
57.50
CARLEEN HEFEL
L A KEYS
K KEYS
10
0
845345
14
0
8
CHEEKY BLINDERS (AUS)
5y d k
57.50
THEODORE LADD
J E SADLER
DANIEL WILLIAMS
5
0
809-3
12
0
9
EYE KACHING (AUS)
5y a k
57.50
JORDAN CHILDS
S R BRITTEN
P E KRAMER
1
0
390-5
10
0
10
LADY CUGAT (AUS)
5y a k
57.50
JAKE NOONAN
L F OLIVER
LUKE OLIVER
11
0
5-6883
14
0
11
LOS ALAMOSS (NZ)
5y d k
57.50
BEN ALLEN
W D LARSEN
PETER GELAGOTIS
9
0
3
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASCADE MOUNTAIN (AUS)
4y a g
59.50
JAMIE MOTT
LINDSAY PARK BLOODST
JD HAYES
10
0
45
14
0
2
DEFENSE TYCOON (AUS)
4y a g
59.50
JORDAN CHILDS
M T BINAISSE
D BINAISSE
2
0
39-6892
42
0
3
EYE FOR AN EYE (IRE)
3y d g
59.50
THOMAS STOCKDALE
P A VAWDREY
M PRICE
4
0
0
0
4
MAKDANE (AUS)
4y a g
59.50
DANIEL STACKHOUSE
K C SELLECK
M C KENT
6
0
3-222
14
0
5
ONLYGOLDWILLDO (AUS)
4y d a
59.50
BILLY EGAN
E MCDONALD
LIAM HOWLEY
9
0
24-94
63
0
6
REACH FOR THE MOON (AUS)
5y d g
59.50
THEODORE LADD
M GAFA
C GAFA
3
0
465309
9
0
7
TAIKYU (AUS)
4y d g
56.50
EMILY POZMAN
A L TOWNLEY
ANGUS TOWNLEY
5
0
7
14
0
8
AUROA (NZ)
5y a k
57.50
CARLEEN HEFEL
E JUSUFOVIC
E JUSUFOVIC
7
0
784
14
0
9
FUTATSU (AUS)
4y d k
57.50
TEO NUGENT
K J PAYNE
C MAHER
8
0
73
20
0
10
PERFUME RIVER (AUS)
4y a k
57.50
PATRICK MOLONEY
F S WATKINS
PAT CAREY & HARRIS WALKER
1
0
526-2
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARAQIEL (AUS)
6y a g
60.00
BEN ALLEN
N P BENNETT
T CORSTENS
3
64
1
18
0
2
SPRING EAGLE (AUS)
4y a g
59.50
CRAIG NEWITT
K FLAHERTY
GAVIN BEDGGOOD
7
63
462276
9
0
3
GAME AS NED (AUS)
5y d g
59.00
BILLY EGAN
T S MONTI
PATRICK PAYNE
6
62
2-1
20
0
4
MATAWAI (NZ)
4y d k
57.50
BLAKE SHINN
T N PORTER
M PRICE & M KENT JNR
2
63
10
127
0
5
WARMOSA (AUS)
5y d g
57.50
THOMAS STOCKDALE
A S GARRAWAY
ADELE GARRAWAY
4
59
3353-17
120
0
6
CHA CHA CHING (AUS)
5y d g
53.50
DAKOTAH KEANE
S J FYTHE
K J FYTHE
1
55
100-08
54
0
7
BONITA BON (AUS)
5y a k
55.00
CARLEEN HEFEL
WATERFALL RACING
D CLOVER
5
58
59-5751
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IL CUBO (AUS)
4y d g
60.00
CRAIG NEWITT
ACE BLOODSTOCK RACIN
M PRICE & M KENT JNR
4
64
29122-5
19
0
2
DOLLAR CHASER (AUS)
6y d g
59.50
LUKE NOLEN
T M SCALES
BILL PAPAZAHAROUDAKIS
1
63
346262
18
0
3
JUSTADEEL (AUS)
4y d g
59.00
JAMIE MOTT
BALLYMORE STABLES
M D MORONEY
7
62
54-1
86
0
4
CAPITAL LOVER (AUS)
4y d g
58.50
JAKE NOONAN
THE LOFTY GROUP
ALEXANDER RAE
8
61
5551
65
0
5
CLOCK STRIKES (AUS)
5y a g
58.50
PATRICK MOLONEY
LUCKY LEGS RACING
R GRIFFITHS & M DE KOCK
3
61
722562
13
0
6
FEUDAL EMPIRE (AUS)
6y y g
56.00
SHERIDAN CLARKE
M C KEANE
JOHN KEANE
9
60
4258-66
14
0
7
KISS MY MILLO (AUS)
6y d g
58.00
BRIAN HIGGINS
J A EDMUNDS
ANDREW HOMANN
5
60
989090
127
0
8
SUZIDO (AUS)
5y a k
55.00
EMILY POZMAN
S E C DUKE
CHARLOTTE LITTLEFIELD
6
64
21197-8
23
0
9
SOOBOOMA (AUS)
6y a g
57.50
BLAKE SHINN
N A BESANKO
R J BESANKO
2
59
67-8402
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOB THE HORSE (AUS)
7y d g
60.00
SHERIDAN CLARKE
WEYBURN GROUP
J F MOLONEY
2
68
711481
14
0
2
YULARA (AUS)
8y a g
59.00
LAUREN BURKE
P A HAWKES
ASH YARGI
12
68
815430
127
0
3
SLANE (AUS)
5y d g
58.50
LUKE CARTWRIGHT
COOLOCK
E JUSUFOVIC
5
67
192433
16
0
4
TURN IT UP TOMMY (NZ)
6y d g
59.50
DAKOTAH KEANE
D L PAGAN
DENIS PAGAN
3
67
6139-81
13
0
5
GREY KHAN (AUS)
9y k g
61.00
CAMPBELL RAWILLER
E GELAGOTIS
E V MUSGROVE
10
66
10-0900
127
0
6
LITTLE JACK (AUS)
5y d g
61.00
JASON MASKIELL
J M STEWART
ALEXANDER RAE
1
66
0121
18
0
7
THE DEVIL IN HER (AUS)
5y a k
57.50
EMILY POZMAN
J V O'NEILL
PATRICK PAYNE
11
69
416-130
22
0
8
TOP HONOURS (AUS)
6y a g
60.50
BEN ALLEN
R W MOSES
K KEYS
9
65
615-707
20
0
9
FULLPROOF (AUS)
5y d g
60.00
JAMIE MOTT
J D DEAGUE
S FREEDMAN
13
64
1216-49
32
0
10
FINE REBEL (AUS)
5y a k
56.50
JAYLAH KENNEDY
WEYBURN GROUP
J F MOLONEY
6
65
231324
15
0
11
OL' MATE ALTONY (AUS)
5y d g
58.00
JAKE NOONAN
T A WILSON
ALEXANDER RAE
8
60
8241
63
0
12
AUF WEIDERSEHEN (AUS)
10y d g
55.00
SHERIDAN CLARKE
K H EDEN
SHEA EDEN
7
58
520-098
27
0
13
CIRCLING (AUS)
6y d g
56.00
CARLEEN HEFEL
H L KRAMER
P E KRAMER
4
56
002045
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESTRAPAZ (AUS)
6y a g
60.00
DAKOTAH KEANE
M K DENHAM
CORAL FEEK
11
74
311-149
20
0
2
JABBAWOCKEEZ (NZ)
6y a g
60.00
JAYLAH KENNEDY
LINDSAY PARK BLOODST
JD HAYES
7
74
154-421
22
0
3
SAMEDI (AUS)
6y a g
59.00
LUKE CARTWRIGHT
JWB THOROUGHBREDS
CHARLOTTE LITTLEFIELD
10
74
18233-4
127
0
4
DENERO (AUS)
10y d g
57.50
EMILY POZMAN
E A HUGLIN
MICHAEL HUGLIN
13
71
509698
127
0
5
IMPENDING LINK (AUS)
5y d g
60.50
BEN ALLEN
T K M LAM
G EURELL
5
71
80-4411
18
0
6
CHATELAINE (NZ)
9y d k
57.00
LAUREN BURKE
P H BROWN
PATRICK PAYNE
4
74
619009
127
0
7
GENERAL FIREPOWER (AUS)
6y d g
60.00
JORDAN CHILDS
BALLYMORE STABLES
M D MORONEY
12
70
7823-10
20
0
8
JOHN JOSEPH (AUS)
5y d g
58.00
JAKE NOONAN
P CORRIGAN
ALEXANDER RAE
6
66
112726
20
0
9
LADY ADELAIDE (AUS)
6y a k
58.00
BILLY EGAN
STOGURSEY FARM RACIN
PATRICK PAYNE
14
70
43344-1
27
0
10
COLOMBE D'OR (AUS)
6y d k
57.50
THOMAS STOCKDALE
S B RACING
C MAHER
8
69
19612-6
21
0
11
BRAVE MISS (AUS)
5y a k
56.00
DANIEL STACKHOUSE
B K SAUNDERS
S FREEDMAN
2
66
213-1
17
0
12
KIPYEGON (AUS)
5y d k
56.00
MATTHEW CARTWRIGHT
K J PAYNE
W KELLY
9
66
549452
127
0
13
CHILL THE KRUG (AUS)
4y d k
57.00
BLAKE SHINN
MERRICKS STATION
T BUSUTTIN & N YOUNG
1
68
534144
21
0
14
EL ROCKO (AUS)
6y d g
58.50
JAMIE MOTT
REDGUM 2016
JOHN MCARDLE
3
67
457394
15
0
23 Mayıs 2024 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Antalya, Turffontein Güney Afrika, Catterick Bridge Birleşik Krallık, Gulfstream Park, Pakenham Avustralya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Antalya at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 antalya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:35 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Catterick Bridge Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:10 catterick bridge birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:53 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pakenham Avustralya at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 pakenham avustralya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 mayıs 2024 perşembe at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 at yarışı programı, 23 mayıs 2024 tjk yarış programı, 23 mayıs 2024 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, antalya at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 antalya at yarışı bülteni, günün antalya at yarışı bülteni, bugün antalya at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, günün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, pakenham avustralya at yarışı bülteni, 23 mayıs 2024 pakenham avustralya at yarışı bülteni, günün pakenham avustralya at yarışı bülteni, bugün pakenham avustralya at yarışı bülteni