Yarış Başlama Saati: 16:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERACIOUS
4y d k
61.50
R L MOORE
CHEVELEY PARK STUD
SIR M STOUTE
5
110
1-3316-4
27
0
2
AKVAVERA
4y a k
60.00
H BENTLEY
MİSS K RAUSİNG
R BECKETT
7
94
55114-7
28
0
3
ANNA NERIUM
4y a k
60.00
T MARQUAND
MRS R J MCCREERY
R HANNON
6
106
8166-82
28
0
4
AWESOMETANK
4y a k
60.00
JAMES DOYLE
MR LEE YUK LUN ALAN
W HAGGAS
3
106
11226-1
28
0
5
BELLA RAGAZZA
4y k k
60.00
O MURPHY
MR PAUL BROCKLEHURST
H MORRİSON
2
96
72171-5
21
0
6
CONTRIVE (IRE)
4y k k
60.00
A ATZENİ
MİSS YVONNE JACQUES
R VARİAN
4
94
2111-02
21
0
7
NYALETI (IRE)
4y k k
60.00
J FANNİNG
3 BATTERHAMS AND A R
M JOHNSTON
8
111
6532-24
16
0
8
VIVIANITE (IRE)
4y d k
60.00
HOLLİE DOYLE
MOJAVE THOROUGHBRED
ARCHİE WATSON
1
94
545-036
10
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIEF IRONSIDE
4y d a
60.00
J WATSON
MR CLİVE WASHBOURN
W JARVİS
1
104
15337-6
22
0
2
MASTER THE WORLD (IRE)
8y k g
60.00
S M LEVEY
K QUINN/ C BENHAM
D ELSWORTH
3
106
601-638
43
0
3
MORDIN (IRE)
5y d g
60.00
P COSGRAVE
ABDULLAH SAEED AL NA
S CRISFORD
7
106
22022-1
35
0
4
OH THIS IS US (IRE)
6y d a
60.00
T MARQUAND
TEAM WALLOP
R HANNON
4
111
217162
19
0
5
ZAAKI
4y d g
60.00
R L MOORE
MR AHMAD ALOTAIBI
SIR M STOUTE
2
112
33237-1
31
0
6
ZABRISKIE (IRE)
4y d a
60.00
C D HAYES
MR LUKE COMER
L COMER
5
100
30807-9
20
0
7
BYE BYE HONG KONG (USA)
3y d e
54.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
6
112
3152-11
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASPIAN PRINCE (IRE)
10y a g
63.50
A RAWLINSON
MR STEPHEN LOUCH
M APPLEBY
10
112
01220-6
7
0
2
STAKE ACCLAIM (IRE)
7y d g
61.00
R WINSTON
MR M J YARROW
D IVORY
1
108
30200-1
50
0
3
MUTHMIR (IRE)
9y d g
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
16
105
233300-
127
0
4
COPPER KNIGHT (IRE)
5y d g
59.00
D ALLAN
MIDDLEHAM PARK
T EASTERBY
15
100
41-4213
7
0
5
ORNATE
6y d g
57.00
P DENNIS
KINGS ROAD RACING PA
D C GRIFFITHS
2
99
225159
17
0
6
OPEN WIDE (USA)
5y d g
54.00
H BENTLEY
GEORGE MATERNA JOH
MRS A PERRETT
11
93
320-357
16
0
7
LINE OF REASON (IRE)
9y d g
53.50
J FANNING
TAYLOR'S BLOODSTOCK
P MIDGLEY
4
92
430-250
16
0
8
BLUE DE VEGA (GER)
6y d g
53.00
M DWYER
MRS J MORLEY
R COWELL
7
91
50-2845
12
0
9
FOOL FOR YOU (IRE)
4y d k
52.50
S GRAY
MR JOHN DANCE
R FAHEY
8
90
12213-6
23
0
10
DUKE OF FIRENZE
10y a g
52.50
N EVANS
ADLAM,DAMARY-THOMPSO
D C GRIFFITHS
19
82
0-55211
7
0
11
EEH BAH GUM (IRE)
4y d g
52.00
J GORMLEY
MR NICK RHODES
T EASTERBY
14
88
517-048
7
0
12
HAROME (IRE)
5y a g
52.00
N CURRIE
MIDDLEHAM PARK
ROGER FELL
13
88
060-006
7
0
13
RECON MISSION (IRE)
3y d e
52.00
HOLLIE DOYLE
MR B J MILLEN
A CARROLL
17
95
7123-42
24
0
14
BOOM THE GROOM (IRE)
8y d g
52.00
D KEENAN
MR B J MILLEN
A CARROLL
6
88
731685
22
0
15
HATHIQ (IRE)
5y d g
52.00
RORY CLEARY
JAMES MCAULEY
DENIS HOGAN
18
84
21-0211
6
0
16
MOKAATIL
4y d g
51.50
A BRESLIN
MIDTECH
I WILLIAMS
3
87
5-65134
23
0
17
JUST THAT LORD
6y a g
51.50
J F EGAN
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
5
87
60-1651
38
0
18
DARK SHOT
6y d g
51.00
P MATHERS
CHAPPELL ROSE RADF
S DIXON
9
86
500-252
7
0
19
JUST GLAMOROUS (IRE)
6y a g
51.00
J QUINN
ROBERT NINA BAILEY
GRACE HARRIS
12
86
69054-2
28
0
20
DASCHAS
5y d g
51.00
K O'NEILL
MR T W MORLEY
S C WILLIAMS
20
82
8105-21
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTHONY VAN DYCK (IRE)
3y d e
57.50
J A HEFFERNAN
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
7
118
11239-1
21
0
2
BANGKOK (IRE)
3y d e
57.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
12
104
244-11
36
0
3
BROOME (IRE)
3y a e
57.50
DONNACHA O'BRIEN
MR M TABOR
A P O'BRIEN
8
114
1622-11
20
0
4
CIRCUS MAXIMUS (IRE)
3y d e
57.50
L DETTORİ
FLAXMAN STABLES/MRS
A P O'BRİEN
5
110
5134-1
23
0
5
HIROSHIMA
3y d e
57.50
B DOYLE
MR G SMİTH-BERNAL
J RYAN
3
87
7-18
21
0
6
HUMANITARIAN (USA)
3y d e
57.50
R HAVLİN
HH SHEİKH ZAYED BİN
J GOSDEN
9
95
21-1
16
0
7
JAPAN
3y a e
57.50
W M LORDAN
MR D SMITH
A P O'BRIEN
11
111
711-4
16
0
8
LINE OF DUTY (IRE)
3y a e
57.50
JAMES DOYLE
GODOLPHİN
C APPLEBY
1
114
22111-7
16
0
9
MADHMOON (IRE)
3y d e
57.50
C D HAYES
MR HAMDAN AL MAKTOUM
KEVİN PRENDERGAST
6
113
11-24
28
0
10
NORWAY (IRE)
3y a e
57.50
J P SPENCER
MR D SMITH
A P O'BRIEN
10
104
53114-2
24
0
11
SIR DRAGONET (IRE)
3y d e
57.50
R L MOORE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
13
115
11
24
0
12
SOVEREIGN (IRE)
3y a e
57.50
P BEGGY
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
4
105
6143-23
20
0
13
TELECASTER
3y d e
57.50
O MURPHY
CASTLE DOWN RACİNG
H MORRİSON
2
115
211
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BYRON FLYER
8y d g
60.50
JAMES DOYLE
ANCHOR MEN
I WILLIAMS
6
104
33111-0
17
0
2
AQUARIUM
4y a a
60.00
J FANNİNG
KİNGSLEY PARK OWNERS
M JOHNSTON
5
103
502281
22
0
3
SEXTANT
4y d g
57.50
R L MOORE
THE QUEEN
SIR M STOUTE
7
97
212-1
21
0
4
FIRE FIGHTING (IRE)
8y d g
56.50
S DE SOUSA
MR A D SPENCE
M JOHNSTON
1
95
205942
15
0
5
MAZZURI (IRE)
4y a k
56.50
J WATSON
MRS S CONWAY
MRS A PERRETT
9
95
2162-83
28
0
6
GENETICS (FR)
5y d g
56.00
O MURPHY
DJT RACING PARTNERSH
A BALDING
4
94
21105-5
22
0
7
BREATH CAUGHT
4y d g
56.00
J CROWLEY
AMO RACING LIMITED
I WILLIAMS
8
94
132215-
127
0
8
EDDYSTONE ROCK (IRE)
7y a g
55.00
K FOX
CURTIS, MALT WILLI
J BEST
10
92
461231
7
0
9
GRANDEE (IRE)
5y d g
54.00
N CURRIE
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
3
90
766-414
15
0
10
SOTO SIZZLER
4y d g
53.00
J QUINN
MR I J HESELTINE
W KNIGHT
11
88
3168-51
38
0
11
KYLLACHY GALA
6y d g
52.50
K O'NEILL
EXCEL RACING LEE B
W GREATREX
2
87
642-770
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAKE VOLTA (IRE)
4y d g
60.50
J FANNING
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
12
103
7-41031
8
0
2
STONE OF DESTINY
4y d g
60.00
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
A BALDING
9
102
6-33270
43
0
3
REPUTATION (IRE)
6y d g
57.50
B MCHUGH
FULBECK HORSE SYNDIC
MRS R CARR
3
97
9258-18
17
0
4
SPANISH CITY
6y a g
57.00
A ATZENI
MERRY FOX STUD LIMIT
R VARIAN
14
95
42646-2
14
0
5
WATCHABLE
9y a g
56.00
O MURPHY
HAMBLETON XXXIX P BA
D O'MEARA
5
93
243141
28
0
6
AREEN HEART (FR)
5y d g
54.00
S GRAY
SHEIKH ABDULLAH ALMA
D O'MEARA
7
89
322526
8
0
7
SQUATS (IRE)
7y d g
53.50
J WATSON
DAVID IAN AND MICHAE
I WILLIAMS
1
88
07880-7
22
0
8
MOUNTAIN PEAK
4y d g
53.50
C BENNETT
EBURY RACING
ED WALKER
8
88
16712-8
28
0
9
BEYOND EQUAL
4y d g
53.00
M DWYER
STUART WOOD PARTNE
W KITTOW
6
87
5211-74
28
0
10
HELVETIAN
4y d g
53.00
T LADD
BOX 41
M CHANNON
11
87
1595-95
12
0
11
GABRIAL THE DEVIL (IRE)
4y d g
52.50
N CURRIE
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
17
86
1220-98
14
0
12
ASHPAN SAM
10y d g
52.50
ELLIE MACKENZIE
R TUDOR HOLDINGS LIM
DAVID DRINKWATER
10
86
914546-
127
0
13
TAWNY PORT
5y a g
52.00
K O'NEILL
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
15
83
60353-0
22
0
14
PADDY POWER (IRE)
6y a g
52.00
.
M SCAIFE R A FAHEY
R FAHEY
16
83
0-75141
7
0
15
MANSHOOD (IRE)
6y d g
52.00
J QUINN
TAYLOR'S BLOODSTOCK
P MIDGLEY
13
80
913-961
25
0
16
HARROGATE (IRE)
4y a g
52.00
G MALUNE
GOFF, WALSH ZERDIN
J BOYLE
4
79
380-801
9
0
17
BLAINE
9y a g
52.00
J GORMLEY
ROWSELL HITCHINS
B BARR
2
77
0-9050-8
21
0
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCKSETTE
5y d k
62.50
T P QUEALLY
HİDE SEEKERS
G L MOORE
8
51
3417-58
31
0
2
ALLOFMELOVESALLOFU
5y a g
61.50
T GREATREX
DANEBURY RACING STAB
K C-BROWN
10
48
043386-
127
0
3
AHFAD
4y d g
60.50
H CROUCH
MR A WATSON MR B M
G L MOORE
11
46
0-74253
52
0
4
ALTAIRA
8y d g
60.00
T MARQUAND
MRS SUSAN KEABLE
A CARROLL
5
43
70-9005
66
0
5
CHERRY COLA
3y a d
58.50
T WHELAN
MR ASHLEY HEAD
MİSS S WEST
1
55
049-405
22
0
6
MONGOLIA
3y d d
58.50
HOLLİE DOYLE
MRS R J MCCREERY
R HANNON
4
55
50-8323
18
0
7
SIR CANFORD (IRE)
3y d g
58.50
C BISHOP
WWW SELECT-RACING-CL
ALI STRONGE
6
55
877
57
0
8
INVINCIBLE SEA (IRE)
3y d d
58.00
R WİNSTON
MR TONY BETTERİDGE
MRS L JEWELL
13
54
03-700
50
0
9
FORTY FOUR SUNSETS (FR)
3y k d
58.00
S M LEVEY
ROCKCLİFFE STUD
R HANNON
14
54
37-76
30
0
10
ACT OF MAGIC (IRE)
3y d g
58.00
R P DOWNEY
THE MOJITO PARTNERSH
MOHAMED MOUBARAK
9
54
582141
2
0
11
JAZZ HANDS (IRE)
3y d g
57.50
CONNOR MURTAGH
MR MIKE BROWNE MRS
R FAHEY
7
52
733-018
18
0
12
CHUTZPAH (IRE)
3y d g
55.50
W COX
MRS K B TESTER
M HOAD
12
48
06-7988
32
0
13
CALA SVEVA (IRE)
3y d d
54.00
ISOBEL FRANCIS
THE RIDGEWAY PARTNER
M USHER
2
42
808-7
120
0
14
WITH PRIDE
3y d e
54.00
AARON JONES
FOUR WİNDS RACİNG AN
CLARE ELLAM
3
31
0-0700
56
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINAL ROCK
4y d g
61.50
R TATE
MR G C WOODALL
SIR M PRESCOTT
3
81
211122-
127
0
2
WINGED SPUR (IRE)
4y a k
60.00
T MARQUAND
KİNGSLEY PARK 12 - R
M JOHNSTON
4
78
556634
9
0
3
VISION CLEAR (GER)
4y d g
60.00
H CROUCH
MR TONY HEAD
G L MOORE
1
78
231548-
127
0
4
BLAZING SADDLES
4y d g
58.00
H BENTLEY
MR J H RICHMOND-WATS
R BECKETT
2
74
6165-04
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROBABLE CAUSE
2y a d
59.50
HOLLİE DOYLE
BLACKBRİAR RACİNG
ARCHİE WATSON
4
0
1
19
0
2
A GO GO
2y d d
56.50
J F EGAN
MR R KENT
P EVANS
2
0
0
0
3
DYNAMIGHTY
2y d d
56.50
H BENTLEY
MAİNLİNE RACİNG
RİCHARD SPENCER
5
0
4
12
0
4
FLASHY FLYER
2y a d
56.50
J HAYNES
GRACELANDS STUD PART
D IVORY
1
0
08
22
0
5
SEPARATE
2y d d
56.50
S M LEVEY
MARTİN HUGHES MARK
R HANNON
3
0
26
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIOMETRIC
3y d e
63.50
H BENTLEY
MR K ABDULLAH
R BECKETT
5
92
11
15
0
2
GLOBAL HOPE (IRE)
4y d g
61.00
TOBY ELEY
DR JOHNNY HON
MISS G KELLEWAY
6
61
5-0
16
0
3
NAHAARR (IRE)
3y d e
60.50
GEORGİA COX
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
4
0
1
28
0
4
BROADHAVEN DREAM (IRE)
3y d g
57.50
K O'NEILL
M DOOCEY, S DOOCEY
R HARRIS
3
0
0-0
11
0
5
GOOD ANSWER
3y d g
57.50
P COSGRAVE
MR MALIH L AL BASTI
R COWELL
2
0
7-
127
0
6
PERFECT CHARM
3y d d
55.00
E GREATREX
DR BRİDGET DREW PA
ARCHİE WATSON
1
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLE MISS DAISY
5y d k
63.50
S M LEVEY
MRS J M MUİR
W MUİR
5
59
768011
11
0
2
PAPA DELTA
5y d g
62.00
G DOWNING
MR PAUL DOWNING
A CARROLL
12
55
10131-8
22
0
3
GOLDEN DEAL (IRE)
4y d k
60.50
T P QUEALLY
MR TURRLOO F PARRETT
R PHİLLİPS
2
52
6988-70-
127
0
4
THREE C'S (IRE)
5y d g
60.00
HOLLIE DOYLE
WINTLE RACING CLUB
A WINTLE
8
51
125-439
52
0
5
CLASSY CAILIN (IRE)
4y d k
60.00
E GREATREX
MR PETER J MORAN
M LOUGHNANE
11
51
0-38364
51
0
6
AEGEAN LEGEND
4y d g
59.50
M GODWIN
T WALLACE
J BRIDGER
3
50
5-0090-0
26
0
7
HILIGHT
4y d k
59.50
R WINSTON
MR M J WATSON DEBO
M BOSLEY
18
50
95670-8
19
0
8
FLYING SAKHEE
6y d k
58.50
K O'NEILL
D HIGGS
J BRIDGER
10
48
12500-6
29
0
9
ILLUSTRIOUS SPIRIT
4y d g
57.50
C BISHOP
MRS P SCOTT-DUNN
ALI STRONGE
7
46
860076-
127
0
10
SLIPALONGTREVASKIS
6y d g
57.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
P HOWLING
9
45
4-65249
9
0
11
CRIMSON PRINCESS
4y a k
57.50
T WHELAN
MR ARTHUR CLAYTON
MRS N EVANS
1
44
6687-
127
0
12
RAPID RISE (IRE)
5y d g
57.50
T MARQUAND
MR M G RIDLEY
J BRADLEY
6
44
165706
31
0
13
SEA TEA DEA
5y d k
57.50
F MARSH
MR ADRİAN WİNTLE
A WİNTLE
16
42
73-5805
11
0
14
COMPTON PRINCE
10y a g
57.50
ROSSA RYAN
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
4
42
6-49040
8
0
15
REFORMED CHARACTER (IRE)
3y d e
57.50
B DOYLE
MR W PROSSER
MRS L PEARCE
17
55
709
23
0
16
LIAM'S LASS (IRE)
3y d d
57.00
R HORNBY
MRS P M SLY
MRS P SLY
14
54
644-43
17
0
17
SUSSEX SPIRIT
3y d d
53.00
SOPHİE RALSTON
THE SUSSEX PARTNERSH
L DACE
15
46
000-
127
0
18
EXOUSIA
3y d g
53.00
AARON JONES
MUTTLEY MANAGEMENT
H SPILLER
13
42
069-09
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFECT CHALLENGE
4y d k
60.50
R HORNBY
BELINDA WICKENS DR B
P CHAMINGS
5
0
8-
127
0
2
HEROIC
3y d e
58.00
K SHOEMARK
MRS J K POWELL
C HİLLS
7
70
4704-
127
0
3
JACK D'OR
3y d e
58.00
H CROUCH
EBURY RACİNG 2
ED WALKER
4
0
6-
127
0
4
MOUSQUETAIRE (FR)
3y d g
58.00
J WATSON
ONE FOR ALL RACING
D MENUISIER
2
0
0
57
0
5
STEPASIDE BOY
3y d g
58.00
J F EGAN
MR E R CLOUGH
P EVANS
3
0
0
12
0
6
VOLTAIC
3y a e
58.00
H BENTLEY
THE FAİRY STORY PART
P COLE
1
76
3363-42
11
0
7
EWELL SPRING
3y d d
56.00
LEVİ WİLLİAMS
TAYLOR ANDERSON RACİ
B JOHNSON
6
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOBAL DESTINATION (IRE)
3y d g
61.50
T P QUEALLY
DR JOHNNY HON
E DUNLOP
5
67
5-47
67
0
2
BATAAR (IRE)
3y d g
61.50
CONNOR MURTAGH
ALMOHAMEDIYA RACING
R FAHEY
17
67
34-648
16
0
3
MOVEONUP (IRE)
3y k g
61.50
.
MR BRIAN C OAKLEY
MISS G KELLEWAY
4
67
356-23
24
0
4
CLEM A
3y d g
61.00
D KEENAN
THE SKILLS PEOPLE GR
A BAILEY
1
66
3072-4
19
0
5
PADDY'S PURSUIT (IRE)
3y d e
60.50
E GREATREX
IAN O'CONNOR CLARE
M LOUGHNANE
13
65
4-475
80
0
6
ADENA STAR (IRE)
3y d d
60.50
R HORNBY
FİLLİES FİRST
J PORTMAN
11
65
73-0
66
0
7
INVINCIBLE ONE (IRE)
3y d g
60.50
POPPY BRIDGWATER
MR R CLOTHIER MISS
S KIRK
6
65
055-40
68
0
8
RAGSTONE COWBOY (IRE)
3y d g
59.00
S W KELLY
GALLAGHER BLOODSTOCK
M MCGRATH
7
62
5050-0
33
0
9
EYE OF THE WATER (IRE)
3y d g
59.00
K O'NEILL
MR MALCOLM E WRIGHT
R HARRIS
3
62
213292
11
0
10
MYSTICAL JADEITE
3y d g
59.00
ROSSA RYAN
MR B CAKEBREAD
GRACE HARRIS
16
62
0-97
19
0
11
AXEL JACKLIN
3y d g
58.50
J HAYNES
MR A SEARLE
P HOWLING
2
61
169780
15
0
12
GRANDAD'S LEGACY
3y d g
57.50
T MARQUAND
MS JENNI POWELL
ALI STRONGE
9
58
007-0
30
0
13
SONG OF THE ISLES (IRE)
3y a d
57.50
ELLİE MACKENZİE
MR DONALD M KERR
MRS H MAİN
15
58
060-7
16
0
14
CHOP CHOP (IRE)
3y d d
57.00
J WATSON
EXORS OF THE LATE LA
R CHARLTON
14
57
8-360
15
0
15
QUEMONDA
3y a d
55.50
.
MRS E A BASS
K C-BROWN
8
54
070
30
0
16
SUSSEX SOLO
3y k g
54.50
ISOBEL FRANCIS
MR RICHARD L PAGE
L DACE
12
52
008-079
50
0
17
EXOUSIA
3y d g
52.00
AARON JONES
MUTTLEY MANAGEMENT
H SPILLER
10
42
069-09
32
0
1 Haziran 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Epsom, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Epsom at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:35 epsom at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 haziran 2019 cumartesi at yarışı bülteni, 1 haziran 2019 at yarışı programı, 1 haziran 2019 tjk yarış programı, 1 haziran 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 1 haziran 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 1 haziran 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, epsom at yarışı bülteni, 1 haziran 2019 epsom at yarışı bülteni, günün epsom at yarışı bülteni, bugün epsom at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 1 haziran 2019 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni