Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMAZING LOVE
6y d k
ROYAL ABJAR (USA)
59.00
U.BARLIKAP
KEMAL KURT
T.PELEN
9
99
116472
7
16
2.02.35
2
CHICAGO
5y a a
BOSPORUS (IRE)
57.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
10
98
213128
32
18
2.02.19
3
SİDELİ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
62.50
M.KAYA
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
7
98
612292
35
18
2.00.28
4
BALBALLILI
7y d a
OCEAN CREST (USA)
56.00
M.B.SAKALLILARAP
İBRAHİM E. HEPER
O.ÖZPUYLAT
1
93
846746
50
12
2.00.29
5
TRITON
4y a a
UNACCOUNTED FOR (USA)
54.00
M.MANAVAP
AYHAN MENZİ
M.ATAL
5
89
666931
8
11
6
NEON KNIGHT
4y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
T.YILDIZ
BEHÇET MERGİN
H.ALTUNBAŞ
11
87
126249
35
16
2.02.40
7
OSMANİYE ÇOCUĞU
5y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
51.50
F.KARAKURTAP
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
8
84
111517
14
19
2.01.37
8
HERCULES
6y d a
POWERSCOURT (GB)
54.50
E.YAVUZ
KADİR EREKE
H.E.UYSAL
6
82
853334
14
17
2.02.54
9
OĞLUM OZAN
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
50.50
D.AYDOĞANAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
82
225865
14
15
2.02.04
10
KÜLÜNK AĞA
6y d a
BOSPORUS (IRE)
50.50
G.YILDIZ
İBRAHİM SÜMER
B.TANRIKULU
4
74
316335
7
16
2.02.57
11
GÜRMAN AĞA
5y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
50.00
O.YILDIZ
ŞÜKRİYE DEMİRKOL
H.E.UYSAL
2
65
42-5012
21
19
2.02.85
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FENERLİCAN
8y a a
YALAZ
58.50
M.B.SAKALLILARAP
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
11
105
643922
21
19
1.34.19
2
FORDTA TEK
8y d a
ODİNHAN
58.50
U.BARLIKAP
ENİS BADIŞOĞLU
B.AĞIRLAR
7
101
658348
4
13
1.34.98
3
SELDANINOĞLU
7y k a
ARASLI
57.50
Z.KARABULUTAP
TARKAN H. ONAR
M.ÖZGÜL
10
101
573436
4
14
1.35.29
4
YILDIZABAKAN
6y k a
GOBAKBEY
57.50
MAHSUN TURANAP
MEHMET ÖZKAN
At Sahibi
8
91
282456
10
15
1.36.76
5
KRALINADAMI
5y k a
AĞA KARACA
59.50
Y.AKTAŞ
ALİ KAYA
A.ATAŞ
3
75
044407
12
11
1.36.18
6
METECİK
7y k a
HABERBATUR
59.50
F.YÜKSEL
H.TARIK ERMAN
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
9
105
033152
6
18
7
BARSKAN
5y d a
BİLGİN
50.50
F.HİMAP
CÜNEYT YILDIZHAN
C.GÜNEŞ
1
101
855110
127
19
1.37.84
8
KAVZAN
6y k a
SÜRMELİCAN
50.50
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
B.AĞIRLAR
6
72
3511-00
28
18
1.36.06
9
ONNUMARA
6y a a
SARUHANAĞA
55.50
H.ÇİZİK
BÜLENT BUCAK
M.TAŞKIRAN
5
92
277657
13
8
1.38.58
10
ÖZLENEN GÜL
5y k k
ÖZLENENTAY
50.00
Ç.CANPOLATAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
T.ATEŞ
4
78
160-680
21
15
1.36.77
11
TOROSDAĞI
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
T.YILDIZ
METE ÇELİK
U.GÖKÇE
2
102
536053
4
13
1.36.71
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLASH GORDON
3y d e
SCARFACE
56.00
C.TEPEAP
BAĞNU EĞİLLİ
T.ÖZTÜRK
8
61
231462
14
17
2.04.87
2
LORD OF TIME
3y d e
SEA HERO (USA)
58.00
F.YÜKSEL
AYHAN GİRAY
F.ARICI
4
64
725242
8
18
2.09.14
3
ÖZDEMİR BEY
3y d e
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
İ.H.KETME
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
Y.DEMİRKIRAN
9
73
635178
13
18
2.04.75
4
TÜRKŞAD
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
D.AYDOĞANAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
6
45
318473
14
16
2.10.02
5
KOCA BAYRAM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
53.00
DOĞUKAN SAVAP
HALUK CANÇEKER
T.ÇEKİCİ
5
66
234636
35
15
2.04.14
6
LARRY BIRD
3y d e
SCARFACE
52.00
H.KAPLANAP
KEMAL KURT
T.PELEN
2
52
124625
8
16
2.02.92
7
VIHIGHPE
3y a e
GREEN GÖNEN
52.00
F.KARAKURTAP
OSMAN DEMİRKIRAN
O.DEMİRKIRAN
7
58
25-1125
16
18
2.04.96
8
KAPTAN ABİ
3y d e
INSPECTOR
55.00
E.YAVUZ
YÜKSEL GÖKTÜRK
BEK.YILDIRIM
1
50
21526
8
17
9
STEEL AND FIRE
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
H.ŞİMŞEK
NAFİZ ÇELİK
N.BAKIR
3
49
2222-76
14
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAOĞLU
3y k e
YAŞARCIK
57.00
H.ÇİZİK
ÖMER ŞİMŞEK
E.KAÇAĞAN
2
0
2
63
19
2
BETONAYAK
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.PARILDAR
ÇİLEM ÖZDEMİR
S.ÇİFTÇİ
6
0
79
11
18
3
ENERGİN
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
H.KATI
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
8
0
34
11
18
4
KELEMER
3y a e
ONURKAAN
53.00
Y.DUMANAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
4
42
524372
4
16
5
ŞAHSANCAK
3y k e
ARASLI
57.00
M.DEMİRBAŞ
ÜMİT ÖZTÜRK
SER.GÖKÇE
3
42
7242
28
18
1.23.45
6
ACIHAYAT
3y a d
YALÇINER
55.00
M.KAYA
BEŞİR KAYA
A.ATAŞ
9
36
88582
14
15
1.26.88
7
ATEŞHATTI
3y k d
SALTUKHAN
55.00
Y.AKTAŞ
BEŞİR KAYA
A.ATAŞ
7
32
458853
14
14
1.27.05
8
GÜL VE ATEŞ
3y k d
MAGRİP
50.00
F.ARSLANAP
BEŞİR KAYA
SEN.ŞEN
1
23
45798
14
15
1.29.59
9
GÜNBİKE
3y d d
GÜNTAY
55.00
S.ÖZEN
GÜNAY SAV
Y.TUNCAY
5
43
233
14
17
1.23.69
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROWDY
3y d d
BRILLIANT SPEED (USA)
55.00
ÇETİN TAŞAP
ERSİN BAKIR
SER.GÖKÇE
3
76
12-4146
71
20
2
BRAVE AZUR
3y d e
AGRESIVO (USA)
58.50
T.YILDIZ
HAKAN SANER
N.BAKIR
5
73
551135
11
18
1.35.52
3
RESURRECTION
3y d e
PARGALI
54.50
DOĞUKAN SAVAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
B.AĞIRLAR
6
71
125226
32
18
4
KEREMTOSH
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
52.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
9
60
234831
21
20
5
KARA HİSAR
3y d e
MALİ
51.50
N.AVCİ
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
8
59
2-22675
20
16
6
RASİM KAPTAN
3y d e
PARGALI
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
B.AĞIRLAR
4
53
432532
14
17
1.34.63
7
ÖZ KURT
3y d e
BALBOA
50.00
G.YILDIZ
AYNUR MUTLU
H.E.UYSAL
1
49
766906
20
11
8
TRY MY
3y d d
BOSPORUS (IRE)
50.00
O.YILDIZ
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
2
48
4262-35
127
16
1.36.28
9
SİVASLI
3y a e
RACE HUNTER
50.00
H.ÇİZİK
EVREN ŞENGEL
T.ÇEKİCİ
7
46
802125
21
18
1.36.78
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOLAÇAN
5y a k
İZBATUR
59.00
M.P.DEMİRAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
3
71
740308
15
12
1.35.95
2
GONCANUR
4y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
F.KABADAYIAP
ALİ DEMİR
F.SEZER
15
70
445402
15
15
1.37.65
3
HIZLI ZELİŞ
6y k k
GOBAKBEY
58.00
C.TEPEAP
İBRAHİM ŞITIL
A.F.BÜYÜKKESKİN
14
69
881119
8
19
1.41.56
4
MALAKKA
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.50
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
U.GÖKÇE
1
69
123011
15
20
1.38.74
5
ELMASINKIZI
5y k k
TURBO
56.50
F.YÜKSEL
ŞÜKRÜ YARDIMCI
F.DİZDAROĞLU
13
58
223463
7
16
1.36.97
6
RABAT GÜZELİ
6y k k
BİLGİN
55.50
O.YILDIZ
MUSA DEMİRSEL
T.ÇEKİCİ
2
56
626214
15
19
1.39.84
7
YOLAŞAN
7y d k
ŞÖVALYE
53.50
E.YAVUZ
AHMET BALABAN
T.ÇUBUKÇU
10
52
539705
15
7
1.36.26
8
FATİHİNGÜLÜ
4y a k
SABURAY
51.50
DOĞUKAN SAVAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
12
51
544480
9
10
1.39.18
9
SOYUGÜZEL
6y a k
KARA YAĞIZ
50.00
D.AYDOĞANAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
6
51
666278
14
13
1.37.87
10
KIZIMİREM
5y k k
HİSARHAN
51.50
F.KARAKURTAP
İ.HALİL ALTIN
E.ÇİVİCİOĞLU
9
48
05-0829
14
7
1.38.21
11
MERCAN GÜLÜ
4y k k
BİLGİN
50.00
H.ÇİZİK
SABRİ AVCI
M.E.AVCI
16
45
800160
35
18
1.39.56
12
TİRAJE
5y k k
BALIKHAN
50.00
N.AVCİ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
45
10-0800
70
15
1.40.75
13
DENİZSEFASI
4y k k
BALIKHAN
50.00
G.YILDIZ
KEMAL KIRLI
B.ŞENGEL
11
41
527793
15
14
1.38.32
14
MARDİNKAPISULTANI
4y k k
ÖZDURAN
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
40
1700-06
56
15
1.46.99
15
ALTIN TURBO
4y k k
TURBO
50.00
H.PARILDAR
MUSTAFA SAV
E.SAV
8
34
553908
16
14
16
LEYLAŞKA
5y a k
YİĞİT
50.00
Ç.CANPOLATAP
DOĞAN ALP
H.ALTUNBAŞ
7
33
490648
17
9
1.38.58
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VARSOVIAN
8y a a
62.00
R WİNSTON
RADLETT RACİNG
D IVORY
7
71
263404
15
0
2
ALKASHAAF (USA)
4y d a
60.00
R HAVLIN
MRS C LOUGHNANE
D LOUGHNANE
1
65
9-88296
69
0
3
BALLESTEROS
9y a a
60.00
K FOX
MR MARTYN CRUSE
R INGRAM
5
54
108-009
43
0
4
MUSICAL COMEDY
7y d a
58.00
J WATSON
MS DENİSE TİBBETT
MİKE MURPHY
2
59
700-085
15
0
5
STEELRIVER (IRE)
8y d a
58.00
DONAGH O'CONNOR
SİXTYFİVEROSES PARTN
J F LEVİNS
6
76
08-9850
25
0
6
STOPDWORLDNLETMEOF
4y d a
58.00
H BURNS
FLOOD FAMİLY RACİNG
D FLOOD
3
37
484523
27
0
7
BORN TO BOOGIE
4y d k
56.00
C NOBLE
MR CHRİS WHİTE
W G M TURNER
9
43
66-897-7
8
0
8
GRAND ACCLAIM (IRE)
3y a e
54.50
CALLUM SHEPHERD
THE NIGEL BENNETT PA
H DUNLOP
4
50
9548-46
39
0
9
KAVORA
3y d d
52.50
K O'NEİLL
SEATON PARTNERSHİP
G BAKER
8
0
5-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AND YET SHE MOVES (IRE)
2y a d
57.50
J FAHY
NİCK PİKE JOHN MOR
ADAM WEST
11
0
7
43
0
2
ATWAAR
2y d d
57.50
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
E DUNLOP
10
0
0
0
3
BE LIKE ME (IRE)
2y d d
57.50
A FRESU
AMBROSİANA RACİNG
M BOTTİ
1
0
0
0
4
CRIMEAN QUEEN
2y d d
57.50
S DONOHOE
MR A E OPPENHEİMER
C FELLOWES
3
0
6
22
0
5
CUTTHECHAT
2y d d
57.50
G MAHON
MRS A L HEAYNS
R BRİSLAND
8
0
0
0
6
HIGH PROOF (FR)
2y d d
57.50
T WHELAN
GEORGE BAKER PARTN
G BAKER
2
0
0
25
0
7
LAURA KENNY (IRE)
2y d d
57.50
R HAVLİN
VELOCİTY RACİNG
H DUNLOP
5
0
6
42
0
8
MARLYN (IRE)
2y d d
57.50
G WOOD
THE SNAILWELL STUD
M MEADE
7
0
0
0
9
RING OUT THE BELLS (IRE)
2y d d
57.50
C SHEPHERD
TONY WECHSLER ANN
C HİLLS
6
0
0
22
0
10
SEPAHI
2y a d
57.50
D MUSCUTT
MR FAWZİ ABDULLA NAS
G PECKHAM
9
0
0
0
11
SO BRAVE
2y d d
57.50
HOLLIE DOYLE
CARMEL STUD
ARCHIE WATSON
4
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EPSOM SECRET
4y a k
60.50
P BRADLEY
EPSOM RACEGOERS NO 3
P PHELAN
12
55
7742-48
31
0
2
MALDONADO (FR)
4y a a
60.50
J F EGAN
MR A SAHA
M W EASTERBY
1
59
600680-
127
0
3
TOPMEUP
4y a k
60.00
GİNA MANGAN
MORTLOCK AND PARTNER
MİSS G KELLEWAY
6
54
624-786
127
0
4
FREDDY WITH A Y (IRE)
8y d a
59.50
K FOX
MR ANDY TAYLOR
J R JENKİNS
4
53
5-68306
20
0
5
SOARING SPIRITS (IRE)
8y a a
59.50
R WİNSTON
MRS DOREEN CARTER
D IVORY
2
53
402-476
123
0
6
CARIBBEAN SPRING (IRE)
5y d a
59.50
JANE ELLİOTT
GRAHAM LODGE PARTNER
G MARGARSON
5
53
648-211
4
0
7
LADY MARITIME (IRE)
4y d k
59.00
C SHEPHERD
MR COLİN WESTLEY
B JOHNSON
10
53
837-
127
0
8
BOOKMAKER
8y d a
58.50
K O'NEİLL
T WALLACE J J BRİD
J BRİDGER
7
51
538120
20
0
9
TIGERFISH (IRE)
4y d k
57.50
HOLLİE DOYLE
MİSS CAROLİNE SCOTT
W STONE
8
54
4-24566
14
0
10
ALTAIRA
7y d a
56.50
G WOOD
MRS SUSAN KEABLE
A CARROLL
11
45
07-0750
76
0
11
CHANDRAYAAN
11y a a
56.50
S HİTCHCOTT
MR R D JOHN
J LONG
3
44
39085-9
105
0
12
ST JAMES'S PARK (IRE)
5y a a
56.50
NİCOLA CURRİE
J SOUSTER CLUB 220 R
R J SMİTH
9
41
605560
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLIE ALPHA (IRE)
4y d a
63.50
RHİAİN INGRAM
MR PETER J BURTON
R INGRAM
1
35
060-
127
0
2
COUNTRY'N'WESTERN (FR)
6y d a
63.50
D O'NEILL
MR D R C ELSWORTH
D ELSWORTH
8
0
7-7
14
0
3
DIANA'S PASSION
5y d a
63.50
P PİLLEY
MR ERİC H M PRİCE
M BOSLEY
3
0
0
0
4
ALI THE HUNTER (IRE)
5y a k
61.50
K O'NEILL
MR JOHNNY FARRELLY
J FARRELLY
4
0
0-9
26
0
5
HOWMAN (IRE)
3y d e
58.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
2
0
36
34
0
6
MOKHLES (IRE)
3y d e
58.00
G WOOD
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
10
0
5
48
0
7
MONSIEUR FOX
3y d e
58.00
J HAYNES
THE DEMOİSELLE BOND
MRS L RİCHARDS
7
0
0
0
8
MOVED (IRE)
3y a e
58.00
A FRESU
MR ABDULLA AL MANSOO
S CRİSFORD
6
0
0
0
9
SHARG (IRE)
3y d e
58.00
T MARQUAND
AL SHAQAB RACİNG
R HANNON
9
0
0
0
10
SWORDBILL
3y a e
58.00
S DONOHOE
SOHI SOHI
I WILLIAMS
11
0
0
21
0
11
LIFE ON EARTH (USA)
3y d d
56.00
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
W HAGGAS
5
0
05
8
0
12
WILLINGFORSHILLING (IRE)
3y a d
56.00
R HAVLIN
HAVEN'T A POT
H DUNLOP
12
0
0-0
32
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASHAZURI
4y d k
60.50
R HORNBY
RWH PARTNERSHİP
J PORTMAN
2
70
74-7213
25
0
2
SANIYAAT
4y d k
60.00
D MUSCUTT
MR FAWZİ ABDULLA NAS
G PECKHAM
5
69
54236-6
29
0
3
ICONIC BELLE
4y a k
59.00
NİCOLA CURRİE
THE SWEET PARTNERSHİ
M CHANNON
1
67
465126
13
0
4
FANFAIR
4y d k
58.50
ROSSA RYAN
THEAKSTON STUD SYNDİ
R HANNON
8
66
11326-3
6
0
5
JINKIE PINK (IRE)
4y d k
58.00
C BİSHOP
ELAİNE CHİVERS RACİN
EVE J-HOUGHTON
4
65
534-6
14
0
6
THE BEAR CAN FLY
4y d k
56.50
A FRESU
MRS S FROST, MRS A H
D MENUİSİER
7
61
42330-8
32
0
7
DELIRIUM (IRE)
4y d k
55.00
C SHEPHERD
MRS SAMANTHA POWELL
E DE GİLES
6
58
76917-1
21
0
8
ROCKSETTE
4y d k
53.00
DAVİD EGAN
HİDE SEEKERS
P HİDE
3
54
2-78322
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIDDEN STEPS
4y d k
62.00
W COX
KİNGSCLERE RACİNG CL
A BALDİNG
2
81
155-356
127
0
2
VOI
4y d k
59.50
A ATZENI
MR B HOMEWOOD PART
C ALLEN
1
76
34-3214
15
0
3
FALCON CLIFFS (IRE)
4y d k
59.50
D PROBERT
MR A A BYRNE MR MA
A CARROLL
6
76
16025-2
15
0
4
CARAVELA (IRE)
4y d k
59.00
C BİSHOP
JON AND JULİA AİSBİT
M CHANNON
5
75
3217-4
42
0
5
THE JEAN GENIE
4y d k
58.00
D O'NEİLL
MR D J BURKE MR P
C COX
3
73
2-960-
127
0
6
CUBSWIN (IRE)
4y d k
58.00
T WHELAN
MR D CALDWELL AND MR
N KING
4
73
6-44351-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTUTE BOY (IRE)
4y d a
62.00
J P SPENCER
ASTUTE PARTNERSHIP
H FRY
8
77
22125-2
39
0
2
REALLY SUPER
4y d k
60.50
L DE SOUZA
WHİTE DİAMOND RACİNG
MİSS AMY MURPHY
2
74
44232-4
21
0
3
GALILEO'S SPEAR (FR)
5y d k
58.50
R TATE
MR CHARLES FIPKE
SIR M PRESCOTT
5
70
6-46357
46
0
4
CHIVERS (IRE)
7y d a
58.00
JOSHUA BRYAN
MR D STEELE
D STEELE
10
69
6-48-011
2
0
5
LAKE SHORE DRIVE (IRE)
6y d a
57.50
S DONOHOE
MR P TOSH
J FARRELLY
6
67
0-9012-1
29
0
6
KING CALYPSO
7y a a
57.00
J WATSON
PEARLYGEMS
D COAKLEY
1
66
25356-0
42
0
7
FOOL TO CRY (IRE)
5y a k
56.00
T CLARK
MR B DUNN
J FARRELLY
4
64
41-5988
29
0
8
FITZWILLY
8y d a
55.00
DAVİD EGAN
MR PETER TAPLİN PA
M CHANNON
9
62
463533
13
0
9
THE SECRETS OUT
4y a a
53.50
K O'NEİLL
MR G COLLACOTT
L DACE
3
59
24-5841
19
0
10
DANGLYDONTASK
7y d a
53.00
J F EGAN
MR PHILIP BANFIELD
D ARBUTHNOT
7
58
38980-5
19
0
12 Haziran 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 haziran 2018 salı at yarışı bülteni, 12 haziran 2018 at yarışı programı, 12 haziran 2018 tjk yarış programı, 12 haziran 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 12 haziran 2018 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 12 haziran 2018 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 12 haziran 2018 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni