25 Haziran 2020 Perşembe At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JİNET
4y a k
GREEN GÖNEN
61.00
ALP.OLUKAP
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
2
52
1-52713
112
19
1.42.22
2
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
61.50
S.ÖZEN
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
5
49
222-130
127
18
1.41.72
3
DENİZYILDIZI
4y d k
TOROK (IRE)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
ERGÜN ÖDÜL
M.KARACA
4
34
735100
127
18
1.43.50
4
LADY BISCUIT
5y a k
CUVEE (USA)
53.50
A.OLUK
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
1
33
5-34164
104
18
1.42.60
5
BANA
4y d k
KANEKO
52.50
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
6
31
7-66210
5
19
1.43.09
6
SWEETIE BERYL
4y a k
ADONİSE
52.50
H.KAPLANAP
MEHMET ALTUNKILIÇ
R.ALTUNBAŞ
11
31
5-52623
5
17
1.43.99
7
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
51.00
O.KIZILDAŞAP
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
7
28
235580
5
13
1.42.91
8
LAST PRINCESS
5y d k
ZANJERO (USA)
50.00
F.KARAKURTAP
NEDİM AKAGÜNDÜZ
S.YUDUM
8
25
287-950
7
9
1.43.65
9
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
50.00
N.AVCİ
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
3
24
34-5033
104
15
1.44.13
10
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
D.PALAUR
ALİ KEMAL ÇELİK
M.S.TAŞBEK
10
24
6-32454
102
16
1.44.26
11
LIESERL
4y d k
OFFLEE WILD (USA)
50.00
O.YILDIZ
ABDULVAHAP GÜNEŞ
MEH.KAYA
9
15
95-7000
5
3
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRILI HANIM
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
Ç.OK
CEZMİ ATİK
MEH.KAYA
10
0
4
7
19
2
ATEŞBÜKEN
3y k d
GELİBOLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SALİH APAYDIN
M.TAMER
8
0
3
7
19
3
ATİK PRENSES
3y a d
ATİKBEY
54.00
ALP.OLUKAP
GÖKHAN TETİK
A.ATAŞ
11
0
0
20
4
AYZA
3y k d
KARAKEMAL
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
MUSTAFA KURDU
M.KURDU
7
0
7
14
19
5
BAHARİYE
3y d d
DEHA
57.00
B.KURDU
SELMA GÜLERCE
Y.SAZAK
4
0
0
20
6
EYLÜL ZAMANI
3y a d
BERKAY EFE
57.00
MER.ÇELİK
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
5
0
8
7
19
7
KIZIM DİDEM
3y k d
KAYAYÜREKLİ
54.00
MUH.OKAP
DİDEM ARTIK TUTAŞER
MEH.KAYA
3
0
7
7
19
8
KÜÇÜK NESLİHAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
A.ALPAGUT
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
9
0
7
14
19
9
SERİN DALGA
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
6
0
3
7
19
10
SILENT RIVER
3y k d
TURBO
57.00
O.Ş.İRTİŞAP
FARUK ATEŞ
M.KAYA
1
0
2
7
19
11
ŞİFNE KIZI
3y a d
AYAŞ
57.00
H.ŞİMŞEK
YILDIRIM ŞEN
Z.AVCI
2
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONUR
3y d d
AENEAS
58.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
6
49
178174
7
18
2.05.72
2
MUTLU ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
56.00
S.ÖZEN
ERKİN CELEP
A.COŞKAN
1
39
142250
5
17
2.07.71
3
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
7
41
44-1487
14
17
4
BLACK PANTHER
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.50
N.AVCİ
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
2
42
2-21352
7
17
2.04.56
5
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
55.50
B.M.MIRIKAP
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
3
44
156281
7
20
2.04.41
6
İSTANBUL ATEŞİ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.50
A.KÜRÜNDÜK
ŞÜKRÜ KILIÇ
M.TEZEL
4
36
0-36220
12
18
2.07.47
7
MEDZAMOR
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
54.50
İ.SOYAD
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
8
36
424218
7
19
2.07.40
8
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
53.50
M.SAV
AHMET GÜZELOCAK
H.AKYOL
9
34
9-82100
12
18
9
ROMOLO
3y d e
APPROVE (IRE)
52.50
A.ALPAGUT
YILMAZ TEKİNALP
MEH.KAYA
10
32
5-39040
5
11
10
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
53.00
F.YÜKSEL
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
5
33
316205
7
16
2.06.37
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
61.00
İ.SOYAD
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
82
211131
7
20
1.53.00
2
ATİK ATİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
Ç.OK
DİDEM ARTIK TUTAŞER
MEH.KAYA
2
69
214116
12
19
1.54.33
3
KAPAKLICAN
4y k a
ATOMKARINCA
58.00
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
4
91
111-111
9
20
4
ŞİFNE EFESİ
4y k a
JOKER
58.00
B.KURDU
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
5
66
112109
14
18
1.55.57
5
GÖKTEKİNOĞLU
4y a a
GÖKTEKİN
54.00
MUH.OKAP
DİDEM ARTIK TUTAŞER
MEH.KAYA
1
49
2-64145
5
18
1.54.99
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERHAYAT
3y k d
TÜMÖZ BEY
57.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
9
0
0
20
2
DİYARANA
3y a d
TÜMÖZ BEY
53.00
B.M.MIRIKAP
MÜCAHİT YILDIZHAN
H.ERDİK
1
0
0
20
3
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
MÜJDAT ERTOP
A.ATAŞ
5
0
8
14
19
4
GÖZYAŞIOTU
3y d d
ALTAHA
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
3
0
7
7
19
5
HEDEFE KOŞ KIZIM
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
MER.ÇELİK
CEMAL YILDIZ
B.ARAS
2
0
8
7
19
6
İPEKSOYLU
3y a d
ESKİŞEHİRLİ
57.00
N.AVCİ
DURAN TEKELİ
HAKAN ASLAN
4
0
5
7
19
7
KANDEMİR GÜZELİ
3y k d
JOKER
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
FERİDUN KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
11
0
5
7
19
8
KARAÇULHA
3y k d
KARA YAĞIZ
57.00
S.ÖZEN
MEHMET SIDDIK OKAN
S.YANIK
10
0
7
7
19
9
KAYAKULE
3y a d
UFUKBİR
57.00
ADEM ŞEN
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
7
0
4
14
19
10
ÖPBENİ
3y a d
TURBO
57.00
Ç.OK
FARUK ATEŞ
Z.AVCI
8
0
9
14
19
11
TENKIZI
3y k d
JOKER
54.00
MUH.OKAP
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
6
0
0
7
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE THUNDER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.OLUK
ALİ ALAN
B.ÇELTİK
14
38
234636
14
15
2
CRIMINAL
3y a e
DUTYFREE
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
SERHAT SUNA
C.YEDİREN
12
37
216-344
12
16
3
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
58.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
15
34
552200
5
17
4
GOLD COUST
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
1
70
22-3421
13
20
5
KING JIM KEY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.ALPAGUT
SERKAN AYDIN
M.S.TAŞBEK
5
35
91
102
20
6
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
İ.SOYAD
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
9
74
3-1131
98
20
7
OĞLUM GÖKTUĞ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
B.KURDU
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
7
43
12
14
19
8
PETROCELLI
3y d e
KANEKO
58.00
A.KURŞUN
RAİF KURT
T.PELEN
4
57
122221
99
20
9
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
6
72
331-122
98
19
10
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
58.00
Ç.OK
ZAFER TURĞUL
Z.TURĞUL
8
35
415485
12
16
11
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
S.ÖZEN
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
13
64
2-31120
13
18
12
HAYRİŞİM
3y a d
APPROVE (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
FARUK ATEŞ
M.KAYA
11
60
124231
102
20
13
THE LAST SQUAD
3y k d
THE FACTOR (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
2
84
349196
127
18
14
UTKUNUN KIZI
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
MER.ÇELİK
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
10
73
114-812
12
19
15
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
3
42
552761
12
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
60.00
M.M.BİLGİNAP
CAHİT SEKİN
SEN.GÖKÇE
12
71
452643
6
15
1.52.47
2
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
56.50
B.M.MIRIKAP
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
1
68
458322
7
19
1.52.75
3
BİCEROĞLU
5y k a
KOCABEY
59.50
İ.SOYAD
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
2
64
511362
14
17
1.53.12
4
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
56.50
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
7
64
617220
9
18
1.54.57
5
TEKİNER
6y a a
ALTAHA
59.50
M.ÇİÇEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
3
64
85-6250
14
9
1.51.24
6
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
57.50
GÖKH.GÖKÇE
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
6
60
437373
14
15
1.51.26
7
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
55.50
ALP.OLUKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
13
60
56-0372
14
9
1.53.80
8
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
55.00
N.AVCİ
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
8
59
131123
7
18
1.55.50
9
PİLEVNELİ
7y a a
EMAEL (PL)
54.50
H.KAPLANAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
5
56
00230-1
12
20
1.54.29
10
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
54.50
A.C.DAĞDEVİREN
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
4
54
0-92255
6
17
1.55.33
11
DENİZ KÖPÜĞÜ
5y k a
ARASLI
52.50
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
MEH.KAYA
11
50
36-2242
9
18
1.53.89
12
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
50.50
MER.ÇELİK
CAN SALİH TAVUKCU
R.YILDIZ
10
46
370815
14
19
13
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
50.00
D.PALAUR
OZAN YARALI
V.KELLECİ
9
43
777-567
12
12
1.51.71
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
5y d a
INTENSE FOCUS (USA)
59.00
M.ÇİÇEK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
6
94
132216
10
19
1.25.54
2
AKARCA KHAN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
4
69
131472
14
17
1.27.05
3
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
58.00
B.KURDU
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
1
80
156341
14
20
1.28.29
4
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
55.00
T.YILDIZ
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
2
94
6-13652
9
16
1.26.11
5
MASCHERANO
7y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
M.SAV
YAŞAR DEMİR
A.ÖMEROĞLU
5
69
264-981
14
20
1.26.82
6
OVA KARTALI
9y k a
ROYAL ABJAR (USA)
54.00
A.KÜRÜNDÜK
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
7
85
623436
121
16
1.25.30
7
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
54.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN YÜKSEL
S.ŞAHYAZICI
3
75
15-0634
14
15
1.27.16
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKBEN
3y k d
AYABAKAN
57.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
Ş.ÖNCEL
8
0
2
7
19
2
AYŞİL
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
1
0
0
20
3
DÜZLÜK PRENSESİ
3y d d
SONALP
57.00
A.ALPAGUT
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
6
0
6
7
19
4
FRAPPE
3y a d
ALTINÇEKİÇ
57.00
B.KURDU
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
2
0
5
14
19
5
MEHİR
3y k d
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
3
0
0
20
6
MERYEMCE
3y a d
ÖZHABER
57.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
9
0
3
14
19
7
NADİDEGÜL
3y k d
BİLGİN
57.00
M.SAV
GÖKHAN ERDOĞAN
HAKAN ASLAN
7
0
4
7
19
8
SEHERGÜL
3y k d
TAMERİNOĞLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
4
0
0
7
19
9
SEMELE
3y k d
KARAKEMAL
57.00
A.OLUK
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
5
0
0
20
10
TEZKİRE
3y d d
DEHA
57.00
S.ÖZEN
SELMA GÜLERCE
Y.SAZAK
10
0
0
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
58.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
11
49
0-57613
5
19
1.18.82
2
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
56.00
M.ÇİÇEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
13
54
690508
12
7
1.17.88
3
LAST BLOOD
5y k k
BERKAY EFE
56.00
A.ALPAGUT
ELVİN TUNCEL
Ü.BULUT
2
24
7-35896
98
8
1.20.40
4
MADAM ELLİ
6y a k
UÇANBEY
56.00
MER.ÇELİK
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
5
86
6107-56
127
16
1.17.74
5
MAVİDALGA
8y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
9
117
1127-45
13
16
1.16.02
6
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
56.00
A.OLUK
FUAT ALBAYRAK
ES.ÇETİN
10
53
907879
6
11
1.17.40
7
ESİLA
4y k k
HABERKAN
52.00
ALP.OLUKAP
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
15
27
644465
104
9
1.20.02
8
HAYRİYE SULTAN
4y d k
SARRAF
55.00
D.PALAUR
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
14
7
85908-0
127
13
1.22.79
9
LACİVERT
4y k k
TÜMÖZ BEY
55.00
M.SAV
GÖKHAN ERDOĞAN
HAKAN ASLAN
6
20
500-753
104
14
1.22.12
10
LANDING
6y a k
ODİNHAN
52.00
B.M.MIRIKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
8
54
9413-60
5
17
1.17.66
11
SIĞACIK
4y a k
BERKAY EFE
55.00
İ.SOYAD
İRŞİL MAZICI
M.ZELYURT
4
54
80561-0
14
19
1.19.79
12
KISMET KIZ
7y k k
YAŞARCIK
56.00
A.OKAN PAZARAP
NUSRET ÖZBAĞ
S.YANIK
7
31
449730
5
14
1.20.66
13
BENLİGÜL
5y k k
ÖZHABER
53.00
F.KARAKURTAP
AYTUĞ ATALAY
HÜS.ÇAKMAK
16
56
51324-6
12
16
1.18.14
14
ARSLAN SULTAN
4y k k
BERKSOY
51.00
C.ALTUNAP
NURİ TURAN
S.ÖNDER
12
28
0947-80
10
10
1.18.73
15
ÇAVŞİN
4y k k
YAŞARCIK
55.00
İ.KALE
ZEHRA BAYDAN
S.O.APAYDIN
3
23
47846-0
7
7
1.20.19
16
ÇAY
4y k k
TURBO
51.00
E.D.ÖKTENAP
HAKAN ZAYIF
R.ALTUNBAŞ
1
25
7342-00
7
13
1.19.37
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
57.00
İS.DEMİRAP
HABİP ARĞAN
S.V.KAYA
1
0
0
20
2
BERATEFE
3y k e
HIZLITAY
57.00
A.SÖZEN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
2
0
0
20
3
GÜNSALAR
3y k e
YAKUPBEY
57.00
M.BAYDAN
MEHMET KAPLAN
M.Y.KILINÇ
13
0
0
20
4
ISSIZ KULE
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET GÜNEŞ
H.ATAŞ
3
0
0
20
5
MEMOCANDIR
3y k e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
Y.CENGİZAP
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
10
0
0
20
6
SİVASLIOĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
U.TEMUR
BEYAZ CAMUZ
N.CAMUZ
11
0
0
20
7
AYZA HANIM
3y k d
UÇBEYİ
55.00
A.ÇELİK
MEHMET KORKMAZ
M.KORKMAZ
6
0
0
20
8
ÇIĞGÜZELİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
MÜS.ÇELİK
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
7
0
0
20
9
FLASH GIRL
3y a d
İZHAN
55.00
E.SİNCAN
F.SEDAT DAĞYUDAN
S.KAN
12
0
0
20
10
HÜNNAP
3y a d
AYABAKAN
55.00
M.S.ÇELİKAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
4
0
0
20
11
KAÇER KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.ÇİZİK
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
5
0
0
20
12
ÖZMERİÇ KIZI
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
FEVZİ YILMAZ
İ.KÖROĞLU
14
0
0
20
13
ŞAFAKŞAHANE
3y a d
UÇBEYİ
55.00
M.KESKİN
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
8
0
0
20
14
UÇANSOYLUM
3y a d
UÇANBEY
55.00
M.K.KUMBASARAP
HACIM KANDEMİR
V.ÖNDER
9
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVER GIRL
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
63.00
A.ÇELİK
HAKAN GÜRSES
İ.GÜMÜŞ
7
62
44557-0
12
10
2
SAFİR KIZ
6y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.50
MAHSUN TURANAP
SİNAN ÖZTÜRK
M.ÖZGÜL
2
61
314359
9
16
2.09.64
3
ALESSANDRA
5y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
56.50
BURAK AKÇAYAP
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
53
13440-5
127
15
2.11.02
4
ALLORA
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.50
M.G.ARSLANAP
AYŞE BAŞARAN
H.KABUKCI
6
50
242-821
110
20
2.11.03
5
STORM LIFE
4y d k
AFTER MARKET (USA)
55.50
M.S.ÇELİKAP
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
3
50
1060-97
11
15
6
RENK FARKI
5y d k
LION HEART (USA)
54.00
S.ERKUŞ
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
9
44
8-11415
100
19
2.13.49
7
ŞÜŞÜ
4y d k
EXPANSION (USA)
50.50
M.BAYIR
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.HAN
8
38
60399-2
127
10
2.12.94
8
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
50.00
E.SİNCAN
FIRAT TEKİNALP
H.TEKİNALP
4
27
432396
7
15
2.14.87
9
ORPHAN GIRL
4y d k
HAKEEM (USA)
50.00
H.KILIÇARSLAN
İSMAİL YÜKSEL
M.YALÇIN
5
28
727154
7
18
2.12.62
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAŞIYICI
4y k a
UÇANBEY
61.00
A.ÇELİK
M.REŞAT YILDIZ
H.TEKİNALP
5
79
112344
7
17
2
SUKAYA
4y k a
KOŞANEFE
56.00
M.S.ÇELİKAP
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
8
55
222231
11
20
3
ULUPAMİR
4y k a
GOBAKBEY
56.00
M.AKYAVUZ
MEHMET EMİN ÇİZİK
A.E.KARAKURT
9
43
213610
7
19
4
BARUT
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
A.SÖZEN
ERKUT ŞAHİN
K.YILDIZ
6
33
32100-8
7
17
5
DERDİYOK
4y k a
TAMERİNOĞLU
54.00
MÜS.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
M.GÜVEN
3
46
34-3426
14
16
6
GÜNPINAR
4y k a
KARA YAĞIZ
52.00
M.K.KUMBASARAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
2
39
174447
102
15
7
TSARİGRAD
4y k a
GÖKMENBEY
54.00
G.KOCAKAYA
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
1
48
0-26663
9
13
8
BERSUN ATEŞİ
4y k k
ATEŞTOPU
52.00
E.SİNCAN
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
7
32
340155
7
18
9
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
52.00
A.ÖZÇELİKAP
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
4
30
8-54740
105
9
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENDEL
3y k e
ODİNHAN
57.00
S.ERKUŞ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
12
0
0
20
2
GÜLBABA
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
M.ARICI
14
0
0
20
3
KIRATIN
3y k e
KIRIMHAN
57.00
V.DEMİR
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
4
0
0
20
4
SELMAN BEY
3y d e
KIRIMHAN
57.00
Y.CENGİZAP
S.AHMET CENGİZ
C.KATI
10
0
0
20
5
UÇAN ES ES
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
A.SÖZEN
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
5
0
0
20
6
YARIŞAVCISI
3y a e
UÇANBEY
57.00
VEDAT ABİŞAP
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
3
0
0
20
7
AKAN PINAR
3y k d
TURBO
55.00
H.ÇİZİK
ERDİN DÜZARAT
Ü.ARSLAN
8
0
0
20
8
ARLET
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.BAYDAN
FERİDUN GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
9
0
0
20
9
GÖKÇEBAYIR
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
Ö.YILDIRIM
AYŞEGÜL KURTEL
M.GÜVEN
11
0
0
20
10
GÜLHATÇE
3y k d
HİSARBEY
55.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
6
0
0
20
11
KIZIMBERRU
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
MAHSUN TURANAP
RECEP KETME
İ.GÜMÜŞ
13
0
0
20
12
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.AKYAVUZ
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
1
0
0
20
13
SEMRACAN KIZI
3y k d
TOŞUR
55.00
İ.KATARAP
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
7
0
0
20
14
YETİMHANIM
3y a d
KIRIMHAN
55.00
E.SİNCAN
GÜNAYDIN SAÇAN
K.YILDIZ
2
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAKİMŞAH
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
VEDAT ABİŞAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
5
45
214224
5
18
1.29.00
2
KING BERKAY
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
A.MURAT ŞEN
At Sahibi
2
57
11
9
20
3
COLD MOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
53.00
H.ÇANAKÇIAP
NEVZAT ÇANAKÇI
İ.AĞIRTAŞ
3
39
12
103
19
4
EXPECTANCY
3y d e
HAKEEM (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
HİKMET KIZILCA
İB.B.OĞULLARI
6
43
48-135
12
18
1.27.99
5
OĞLUM MERİÇ
3y d e
DAI JIN (GB)
54.00
A.SÖZEN
İSMAİL GÜL
EMİN KARATAŞ
1
41
214-335
127
16
6
CAT PEOPLE
3y a d
LION HEART (USA)
52.00
H.KILIÇARSLAN
RECAİ ARICI
Ş.AYDEMİR
4
40
31-64
11
18
1.28.91
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATOM SAÇAN
5y k a
ATOMKARINCA
62.00
MAHSUN TURANAP
GÜNAYDIN SAÇAN
M.H.ELĞAÇ
10
64
24-5489
14
14
2.26.60
2
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
61.00
A.SÖZEN
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
13
60
762298
5
17
2.31.81
3
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
60.50
M.AKYAVUZ
CÜNEYT BAŞ
HÜS.KAYA
11
59
931430
6
17
2.22.95
4
ÖZAYBERK
6y k a
ARASLI
56.50
M.BAYIR
AYFER ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
5
51
36-5857
12
11
2.23.27
5
ÖZGENAĞA
5y k a
BİLGİN
54.50
H.ÇİZİK
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
2
47
1-62432
110
17
6
ENERGİN
5y k a
TAMERİNOĞLU
52.50
S.ERKUŞ
KADİR İPEK
O.İPEK
9
43
0857-90
110
14
2.26.02
7
BAYÇINAR
6y k a
BOZOK
51.00
M.KESKİN
EROL YÜCEL
A.GÜVEN
12
40
885592
4
11
2.23.85
8
SERDENGEÇER
7y a a
ALTAHA
50.00
O.ATMACA
HAYATİ CAN
S.SÜSLÜ
6
37
596652
11
11
2.24.77
9
BELALI GELİN
5y k k
TURBO
50.00
M.K.KUMBASARAP
NİHAT ARSLAN
BAH.GÖK
4
32
622920
9
17
2.29.30
10
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
M.G.ARSLANAP
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
32
2-76578
116
12
2.30.34
11
KOPKAPTAR
5y a a
ÖZGÜRBEY
50.00
M.A.SOLMAZAP
SERHAT ŞAHİN
M.H.ELĞAÇ
8
29
055-431
110
20
2.30.53
12
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
50.00
VEDAT ABİŞAP
İSMAİL DEMİR
A.KAPLAN
1
29
000247
7
12
2.29.81
13
ATLIKAN
5y a a
ŞÖVALYE
50.00
H.KILIÇARSLAN
ŞEREF ATLI
C.KATI
7
28
444-298
109
15
2.24.99
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOHANON
3y k e
KOPUZ
57.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET ARSLAN
Ü.ARSLAN
9
0
0
20
2
ÇILĞIN
3y k e
TOŞUR
57.00
M.BAYIR
OSMAN GÜLLÜ
A.KAPLAN
6
0
0
20
3
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
57.00
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
4
0
0
20
4
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
57.00
A.SÖZEN
SUPHİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
13
0
0
20
5
KIRDEMİROĞLU
3y k e
KIRDEMİRKIR
57.00
İ.KATARAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
S.V.KAYA
1
0
0
20
6
ÖZOYUNCU
3y d e
SONALP
57.00
VEDAT ABİŞAP
KEMAL YAKUP ALTIN
M.GÜNEŞ
3
0
0
20
7
BUNİYABİR
3y k d
YAKUPBEY
55.00
MAHSUN TURANAP
ENES DEMİR
İ.GÜMÜŞ
8
0
0
20
8
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
A.ÇELİK
MEHMET DURMAZ
A.E.KARAKURT
11
0
0
20
9
ERDOĞAN KIZI
3y k d
KIRIMHAN
55.00
V.DEMİR
MEHMET TURAN
İ.KÖROĞLU
10
0
0
20
10
GECE GÜNEŞİ
3y a d
HİSARBEY
55.00
MÜS.ÇELİK
KENAN GÜNBEGİ
Ö.FARUK TAN
12
0
0
20
11
KIRMIZI ŞİMŞEK
3y a d
BERKSOY
55.00
S.BOYRAZ
OZAN BİNGÖL YURTSEVER
E.MUTLU
5
0
0
20
12
KİNEM HATUN
3y d d
LİDERTAY
55.00
H.ÇİZİK
ABDULKADİR ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
7
0
0
20
13
TUHANA
3y k d
ESKİŞEHİRLİ
55.00
M.G.ARSLANAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
2
0
0
20
14
YENERSULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
E.ÇANKAYAAP
SONGÜL TEKİNALP
S.V.KAYA
14
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUVİ
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
MAHSUN TURANAP
YAVUZ AYDOĞAN
C.AYDOĞAN
12
51
1-22350
14
16
2
PİTANE
3y d d
HAKEEM (USA)
59.00
H.ÇİZİK
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
4
48
12-2361
107
20
3
LEOPON
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ANSIN DİKİLİTAŞ
İB.B.OĞULLARI
13
43
84-4140
12
18
4
KRALİÇE ELMAS
3y d d
KANEKO
56.00
Ö.YILDIRIM
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
5
38
6-1
109
20
5
NEVALİ CORİ
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
U.TEMUR
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
9
25
60-3810
126
19
6
PAMPHYLIA
3y a d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
56.00
MÜS.ÇELİK
VEYSEL KAHRAMAN
T.BARDAKCI
2
40
104
12
18
7
BOGOTA
3y a g
KANEKO
55.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
EMİN KARATAŞ
7
46
166-620
12
15
8
ZALDIR
3y d e
MARCAVELLY (USA)
53.00
M.S.ÇELİKAP
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
10
43
178-6
116
17
9
GOLDEN RATIO
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
54.00
A.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
11
42
1
127
20
10
NO CONTROL
3y a d
NO JOKE
53.00
İ.KATARAP
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
1
33
2190-50
12
16
11
POETIC CHARM
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
51.00
M.A.SOLMAZAP
BURAK ALTUNBAŞ
Y.MİSDİK
8
46
137-257
12
15
12
SİYAH İNCİ
3y d d
BANKNOTE (GB)
53.00
G.KOCAKAYA
CANER AKGÜN
A.CİĞER
6
65
21413-8
15
18
1.37.87
13
CANASYA
3y d d
REY DE CAFE (USA)
53.00
M.KESKİN
METE TOLUNAY
E.MUTLU
3
0
8
127
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOYOUN HEARTED
6y d a
LION HEART (USA)
58.00
A.ÇELİK
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
1
89
8-22123
102
18
1.20.47
2
JAMALA
5y d k
CUVEE (USA)
56.00
H.ÇİZİK
ORHAN TANATAR
A.KARAKUŞ
7
79
82-1215
102
19
1.21.28
3
SPARTACUS
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
5
95
2-13344
107
17
1.20.41
4
BRUCE WAYNE
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
G.KOCAKAYA
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
75
1-35234
12
16
1.20.81
5
HAS YAĞIZ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
S.BOYRAZ
ABDULLAH YALÇIN
A.GÜVEN
4
92
3127-90
14
16
1.20.00
6
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
52.00
M.S.ÇELİKAP
SADIK AKKAYA
T.BARDAKCI
6
91
4-03249
9
15
1.19.16
7
ÖMER IN MY HEART
5y d a
ARTIE SCHILLER (USA)
54.00
Ö.YILDIRIM
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
2
96
81-6236
124
16
1.19.83
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERTUĞRUL
3y a e
TOŞUR
57.00
S.BOYRAZ
H.BASRİ TÜMÖZ
K.S.MUCUR
5
0
0
20
2
GÜVENDİK
3y k e
YAŞARCIK
57.00
Ö.YILDIRIM
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
4
0
0
20
3
KALAGAY
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
U.TEMUR
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
8
0
0
20
4
LİDER ZULUT
3y d e
LİDERTAY
57.00
U.SARICAAP
AHMET ÇAĞATAY
BAH.GÖK
6
0
0
20
5
SEÇKİN BEY
3y k e
UÇANBEY
57.00
A.SÖZEN
BÜLENT TOYDEMİR
S.V.KAYA
1
0
0
20
6
YOLU SELİM
3y a e
TOŞUR
57.00
İ.KATI
S.AHMET CENGİZ
C.KATI
3
0
0
20
7
ALADİNİ
3y a d
BERKSOY
55.00
Y.CENGİZAP
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
12
0
0
20
8
ANIBELA
3y k d
UÇANBEY
55.00
M.AKYAVUZ
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
14
0
0
20
9
ARYALİVA
3y k d
CANBERKTAY
55.00
N.DEMİRAP
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
2
0
0
20
10
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
10
0
0
20
11
DEĞİRMENALTILI
3y a d
AYABAKAN
55.00
M.S.ÇELİKAP
ALPER CİĞER
A.CİĞER
9
0
0
20
12
DİCLE HANIM
3y a d
DELİ UĞUR
55.00
HAKAN YILDIZ
MÜSLÜM KATI
C.KATI
11
0
0
20
13
GJILAN
3y d d
SARRAF
55.00
M.BAYIR
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
13
0
0
20
14
GÜLHATMİ
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
MÜS.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
7
0
0
20
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKSOYLU
4y a a
ATİKBEY
60.00
M.S.ÇELİKAP
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
14
46
402137
9
18
1.45.28
2
NİSANOĞLU
4y k a
BOZYİĞİT
58.50
V.DEMİR
İ.HALİL DEMİR
S.KULAK
15
41
631460
7
17
1.43.84
3
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
55.00
U.LEVENTAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
7
40
6141
112
20
4
ILDIRHAN
4y d a
ÖZGÜNHAN
56.00
M.K.KUMBASARAP
SEMA ULAŞ
M.GÜVEN
2
38
1
14
20
5
ASLANSEDA
4y k k
BİLGİN
55.00
M.AKYAVUZ
BÜLENT ÇİZMECİ
A.CİĞER
10
34
2215-00
7
17
1.45.47
6
BALÜZÜMLÜ
4y k k
UÇANBEY
60.00
A.SÖZEN
VEHBİ ATEŞ
R.TAŞDELEN
3
44
234211
7
20
1.49.09
7
MARDİNLİ
4y a a
AYABAKAN
55.00
M.BAYIR
ÖMER BİLİR
O.İPEK
6
34
61608-0
7
16
1.50.22
8
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
55.00
A.ÇELİK
ERDEM KÖZLEME
At Sahibi
12
34
0-96033
9
13
1.45.55
9
DAĞDAĞAN
4y k a
YAŞARCIK
51.50
N.DEMİRAP
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
1
33
880780
127
14
10
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
53.00
E.SİNCAN
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
13
30
655338
7
9
1.46.64
11
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
51.00
VEDAT ABİŞAP
HÜSEYİN YÜKSEL
A.CİĞER
4
32
233319
7
19
12
DAŞÇI POYRAZ
4y k a
SARRAF
53.50
M.KESKİN
RACİ ATLI
BAH.GÖK
11
31
21600-0
9
16
1.48.28
13
AŞKCAN
4y k k
HIZLITAY
53.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
5
30
0-41060
5
17
1.50.20
14
ECESER
4y k k
TIGRES LIGHT (US)
52.00
E.ÇANKAYAAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
8
28
51-9680
110
16
1.47.17
15
KARAKÖPRÜ
4y a a
TURBO
51.00
S.ERKUŞ
FERİDUN GÜNDÜZ
V.ÖNDER
9
26
790375
116
12
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL MADHAR (SAF)
2y d e
60.00
S BROWN
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
6
0
0
0
2
BACK TO BLACK (SAF)
2y d e
60.00
B NYAWO
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
5
0
37
7
0
3
ELUSIVE SWANN (SAF)
2y d g
60.00
K MATSUNYANE
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
11
0
844
19
0
4
FUNKY MUSIC (SAF)
2y d e
60.00
C BANTAM
GREG BORTZ, M DONELL
ASHLEY FORTUNE
2
0
5
96
0
5
HARLEQUIN JACK (SAF)
2y a g
60.00
C MURRAY
L M NESTADT, M F DE
MIKE DE KOCK
12
0
6
19
0
6
IMPERIAL MASTER (SAF)
2y d e
60.00
C STOREY
I SNYMAN R PETTIGR
STUART PETTIGREW
4
0
0
0
7
NO BRAINER (SAF)
2y a g
60.00
M THACKERAY
P J, N, R S DELPOR
PHILLIP LABUSCHAGNE
15
0
0
0
8
PASSING STORM (SAF)
2y d e
60.00
D DE GOUVEIA
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
3
0
0
0
9
SERGEANT YORK (SAF)
2y d g
60.00
P STRYDOM
S PORIAZIS, R P MACN
CORNE SPIES
1
0
9390
7
0
10
SUPREME ELEVATION (SAF)
2y d g
60.00
L HEWITSON
A DEVACHANDER
DAVID NIEUWENHUIZEN
10
0
7-824
19
0
11
THE BOOGEYMAN (SAF)
2y d e
60.00
C MAUJEAN
P J, N, R S DELPOR
PHILLIP LABUSCHAGNE
13
0
4
91
0
12
WHITE FANG (SAF)
2y d e
60.00
L J FERRARIS
P J COTTERELL STEP
M G AZZIE/A A AZZIE
16
0
0
0
13
THE TIME IS NOW (SAF)
2y d e
60.00
M YENI
D A KING
WEIHO MARWING
14
0
8
19
0
14
ULTIMATE WARRIOR (SAF)
2y a g
60.00
.
A GUJADHUR
CANDICE DAWSON
7
0
9
96
0
15
GIANT SLAYER (SAF)
2y k e
60.00
.
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
8
0
89
17
0
16
ANDRIES (SAF)
2y d g
60.00
.
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
9
0
00
117
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASGOODASITGETS (SAF)
2y d d
60.00
S BROWN
P C DEMETRIADES, D C
JOE SOMA
14
0
7
19
0
2
BOLD FORTUNE (SAF)
2y d d
60.00
D DE GOUVEIA
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
7
0
0
0
3
CORSAGE (SAF)
2y d d
60.00
C STOREY
M F DE KOCK C S HA
MIKE DE KOCK
3
0
8
7
0
4
GIMME ANNIE (SAF)
2y d d
60.00
C MAUJEAN
VANESSA HARRISON
GOKHAN TERZI
4
0
4
127
0
5
LIVERPOOL LEGEND (SAF)
2y d d
60.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
16
0
65
98
0
6
MODE (SAF)
2y d d
60.00
J SAMPSON
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
15
0
0396
7
0
7
QUEEN BOMI (SAF)
2y d d
60.00
K MATSUNYANE
D U KRUGER, P U KRUG
PAUL MATCHETT
12
0
6
21
0
8
SENTBYDESTINY (SAF)
2y d d
60.00
G LERENA
V C VEERAMOOTOO
CANDICE DAWSON
1
0
3
19
0
9
SIREN OF GREECE (SAF)
2y d d
60.00
L HEWITSON
DRAKENSTEIN STUD NOM
SEAN TARRY
10
0
322
91
0
10
SPICE MARKET (SAF)
2y a d
60.00
C HABIB
P J GREGORY, G A BAS
ALEC LAIRD
11
0
6
96
0
11
TWICE THE ACT (SAF)
2y d d
60.00
M V'RENSBURG
P BOONZAAIER LUCKY
LUCKY HOUDALAKIS
8
0
5
17
0
12
WHERESTHEREGOLD (SAF)
2y d d
60.00
C BANTAM
C R STONEBRIDGE, M D
DORRIE SHAM
13
0
075
19
0
13
DIVINE CASCADE (SAF)
2y a d
60.00
.
P D EVERT
CHRIS JONKER
6
0
8
14
0
14
MONOLITHIX (SAF)
2y d d
60.00
.
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
9
0
8
21
0
15
MAYA BAY (SAF)
2y d d
60.00
.
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
2
0
0-
127
0
16
LADY NICA (SAF)
2y d d
60.00
.
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
5
0
0
112
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EPPAGILIA (SAF)
3y d g
60.00
C MAUJEAN
K L MAYHEW R D DUK
CRAIG MAYHEW
9
73
55-8324
23
0
2
FUTURE PERFECT (SAF)
3y d g
60.00
S BROWN
J M VERMEULEN
PHILLIP VERMEULEN
11
72
072
19
0
3
UNTAMED TIGER (SAF)
3y d g
60.00
P STRYDOM
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
8
72
222022
7
0
4
HOLD YOUR HORSES (SAF)
3y d g
60.00
M YENI
C V WALKER
GERALD C WALKER
15
70
7-00026
23
0
5
BOSCASTLE (SAF)
5y a g
60.00
S KHUMALO
C V WALKER
GERALD C WALKER
2
60
00400-4
127
0
6
CITY DEEP (SAF)
5y a g
60.00
J SAMPSON
S BOTHA JNR V BEET
STEPHANUS BOTHA
7
54
945739
11
0
7
GRACE FROM ABOVE (SAF)
3y d e
60.00
L J FERRARIS
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
1
0
4
7
0
8
JET ON LINE (SAF)
3y a g
60.00
D SCHWARZ
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
3
0
0-8
7
0
9
STRIKING EAGLE (SAF)
3y d e
57.50
C F DICKEN
G ECKERT
BRETT WARREN
4
0
00
7
0
10
SUN RAY (SAF)
3y d g
60.00
L HEWITSON
SCEA HARAS DE SAINT
SEAN TARRY
12
0
9
19
0
11
WYLIE THE GREAT (SAF)
3y d e
60.00
J GREYLING
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
16
0
0
91
0
12
WATUSI (SAF)
2y d e
56.00
C HABIB
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
50
89
7
0
13
PRINCE IN WAITING (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
DRAKENSTEIN STUD NOM
M G AZZIE/A A AZZIE
10
0
0-
127
0
14
REGENT (SAF)
3y d g
58.50
T JUGLALL
C LIVANOS M F DE K
MIKE DE KOCK
13
0
0
11
0
15
WILD HERITAGE (SAF)
3y a g
60.00
.
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
14
0
0
119
0
16
ATTENTIVE (SAF)
3y d g
60.00
.
D R K M L MAKINS
CORNE SPIES
6
72
60-6
119
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SULTANAH (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
10
74
5-295
23
0
2
OLIVIA (SAF)
3y d d
60.00
L HEWITSON
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
2
72
43-8
127
0
3
GINSENG (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
P MOONSAMY, G M ALEX
GARY ALEXANDER
9
67
6955-7
23
0
4
SAVING GRACE (SAF)
3y a d
60.00
C STOREY
R L BRUSS
ROY MAGNER
1
64
90-406
103
0
5
COTOPAXI (SAF)
3y d d
60.00
K MATSUNYANE
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
3
63
477368
17
0
6
LUNCHPACK (SAF)
3y d d
60.00
C HABIB
A C GERBER
BILL HUMAN
16
58
656-605
94
0
7
LOVE TO GIVE (SAF)
3y a d
60.00
S BROWN
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
5
55
80-74
94
0
8
HOPE FOR MILLIONS (SAF)
4y a k
60.00
C BANTAM
J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
14
54
7040-00
17
0
9
VENUS FLYTRAP (SAF)
3y a d
60.00
M THACKERAY
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
11
52
369-422
94
0
10
ABBY GAIL (SAF)
3y d d
60.00
R DANIELSON
P G A LABUSCHAGNE
PHILLIP LABUSCHAGNE
8
0
0
127
0
11
CHLOE GIRL (SAF)
3y d d
60.00
S KHUMALO
J A HABIB
FABIAN HABIB
12
0
0
21
0
12
SHUFFLING (SAF)
3y a d
60.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
6
0
00
2
0
13
MACULATE (SAF)
3y a d
60.00
.
J A HABIB
FABIAN HABIB
4
61
36-488
93
0
14
OLYMPIC DESTINY (SAF)
3y d d
60.00
.
G W JOOSTE
ASHLEY FORTUNE
15
60
99-9806
100
0
15
SEA LIKE GLASS (SAF)
5y d k
60.00
.
G D DODD
HEATHER E ADAMSON
13
56
728-060
107
0
16
ISLAND MISTRESS (SAF)
3y d d
60.00
.
A P PATEL
PAUL MATCHETT
7
53
789-700
93
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VASEEM (SAF)
3y d g
60.00
C MURRAY
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
10
111
4912-31
103
0
2
CAPTAIN ALDO (SAF)
9y d g
60.00
S BROWN
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
9
109
90450-9
127
0
3
RIVERSTOWN (SAF)
3y d e
58.00
L HEWITSON
MAURITZFONTEIN PTY L
PAUL PETER
12
107
321-643
23
0
4
CAPTAIN AND MASTER (SAF)
5y d g
58.00
G LERENA
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
4
105
7930-64
96
0
5
SILVER GOD (SAF)
5y d g
58.00
L J FERRARIS
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
13
105
10-3179
95
0
6
LAKE KINNERET (SAF)
5y d g
58.00
P STRYDOM
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
2
104
764-034
3
0
7
ORPHEUS (SAF)
5y d g
58.00
M V'RENSBURG
DRAKENSTEIN STUD NOM
M G AZZIE/A A AZZIE
14
104
4-41110-
127
0
8
SOLDIER ON (SAF)
5y a g
56.00
D DE GOUVEIA
T KUNG
STUART PETTIGREW
1
101
5469-66
98
0
9
FULL MAST (SAF)
5y d g
56.00
M YENI
S MURRAY S H MURRA
M G AZZIE/A A AZZIE
11
101
844311
3
0
10
GREEK FIRE (SAF)
5y d g
54.00
N KLINK
G MORRIS
M G AZZIE/A A AZZIE
7
88
2-57649
3
0
11
BRIGTNUMBERTEN (SAF)
5y d g
52.50
T JUGLALL
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
6
76
3200-99
108
0
12
WHIPPING BOY (SAF)
3y d g
50.00
P MXOLI
D I J G CAUNTER, K
TYRONE ZACKEY
5
76
477552
14
0
13
NOW AND FOREVER (SAF)
4y d g
54.00
.
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
8
64
99-2231
94
0
14
FREE DEAL (SAF)
3y d g
51.50
J R SYSTER
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
3
61
9-04012
94
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGS ARCHER (SAF)
8y d a
59.00
C F DICKEN
I F M VAN SCHALKWYK
STUART PETTIGREW
14
89
421272-
127
0
2
POPSICLE TOES (SAF)
4y d g
61.50
C HABIB
WILGERBOSDRIFT PTY L
PAUL PETER
4
89
01327-9
98
0
3
RUSSIAN BEAT (SAF)
4y d g
60.00
L J FERRARIS
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
3
86
339-725
95
0
4
AKWAAN (AUS)
3y d g
58.50
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
8
86
6334-11
91
0
5
ROYAL ITALIAN (SAF)
4y d g
58.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
6
83
605-477
21
0
6
SNORTING BULL (SAF)
5y d g
58.00
G LERENA
NIJINSKY INVESTMENTS
SCOTT KENNY
11
82
313656-
127
0
7
ASHBAAL (AUS)
3y d g
57.00
B NYAWO
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
13
83
0040-50
21
0
8
STORM COMMANDER (SAF)
3y d g
57.00
D DE GOUVEIA
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
7
83
46-31
127
0
9
PSYCHO KING (SAF)
3y d g
52.50
P MXOLI
V C VEERAMOOTOO
CANDICE DAWSON
10
82
85-8321
98
0
10
FOLLOW MY PATH (SAF)
3y d g
56.00
D SCHWARZ
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
9
81
536026
11
0
11
HIDDEN AGENDA (SAF)
8y d g
55.50
P STRYDOM
S W KENNY
SCOTT KENNY
12
77
045382
112
0
12
SAMURAI JACK (SAF)
3y d g
54.00
S KHUMALO
J GERBER, G A JUDGE,
ALEC LAIRD
2
77
50-0513
21
0
13
SHUCKRA (SAF)
4y d g
52.00
T JUGLALL
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
16
73
84-7979
127
0
14
LORD MELBOURNE (SAF)
3y d g
53.00
.
K A WATERSTON, W A B
LUCKY HOUDALAKIS
1
75
351
19
0
15
SECRET DYNASTY (SAF)
4y d g
53.00
.
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
15
66
76-5562
94
0
16
IRON BORN (SAF)
4y a g
53.00
.
L J HUMAN
BILL HUMAN
5
64
90040-0
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYLA'S CHAMP (SAF)
3y d d
59.00
P MXOLI
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
13
98
030-675
98
0
2
BULLSADE (SAF)
5y d k
59.00
C STOREY
C B CUBITT S W ROB
ROY MAGNER
2
87
700-622
23
0
3
CIRCLE OF LATITUDE (SAF)
5y d k
59.00
S KHUMALO
W VOLSCHENK
ALEC LAIRD
8
87
5-42417
23
0
4
LEAGUE OF HER OWN (SAF)
3y d d
58.50
J GREYLING
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
12
89
78867-0
93
0
5
GIMME HOPE JOHANNA (SAF)
5y d k
57.00
T JUGLALL
V G KOTERBA
MIKE DE KOCK
16
86
20-5761
11
0
6
ROUGE ALLURE (SAF)
6y a k
58.50
G LERENA
SUMMERHILL STUD SYND
STEPHEN MOFFATT
1
86
563869
23
0
7
JUST KIDDING (SAF)
3y d d
58.00
D SCHWARZ
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
3
88
53-0288
19
0
8
TARTAN DANCER (SAF)
3y d d
57.50
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
5
87
981009
11
0
9
SMILEY RIVER (SAF)
3y d d
57.00
C MAUJEAN
T J SHAWE
PHILLIP LABUSCHAGNE
14
86
435190-
127
0
10
MAGIC MILA (SAF)
3y d d
56.50
L HEWITSON
J F L M F WERNARS
PAUL PETER
9
85
5-11379
19
0
11
FLAMING DUCHESS (SAF)
3y d d
54.50
M V'RENSBURG
D D MACLEAN
MIKE DE KOCK
6
81
032-112
11
0
12
SOUL OF WIT (SAF)
4y d k
54.00
M MJOKA
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
7
77
363322
100
0
13
NOW YOU SEE ME (SAF)
4y d k
54.00
K MATSUNYANE
PCS PTY LTD G J NA
FABIAN HABIB
10
77
21-2690
11
0
14
CRIME SCENE (SAF)
3y d d
53.00
.
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
4
78
9331-85
23
0
15
ENCRYPTION (SAF)
3y a d
53.00
.
P G DE BEYER
ASHLEY FORTUNE
15
78
454502
23
0
16
FRANKLIN (SAF)
3y d d
50.50
C F DICKEN
S VILJOEN
ERICO VERDONESE
11
77
938-17
112
0
Belmont detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACHO BOY (NY)
3y d g
54.50
MICHAEL J. LUZZI
MOIRANO, JOHN L., TH
AMIRA CHICHAKLY
1
52
4495-57
22
0
2
IMPERIO D (NY)
3y d e
54.50
MANUEL FRANCO
E.V. RACING STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
2
59
062-443
21
0
3
TALESPIN (NY)
4y d g
53.00
LUIS CARDENAS
HENNING, MICHAEL, A.
GARY SCIACCA
3
56
6-53529
21
0
4
APEX PREDATOR (NY)
4y d a
56.00
DYLAN DAVIS
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
4
56
99-2453
22
0
5
STREET DANCE (NY)
3y a g
54.50
JOEL ROSARIO
FIRESTONE, MR. AND M
CHRISTOPHE CLEMENT
5
64
0
21
0
6
FREUDIAN ANALYST (NY)
5y a g
56.00
BENJAMIN HERNANDEZ
KEITH O'BRIEN
KEITH O'BRIEN
6
27
69-7458
109
0
7
CARNEGIE SONG (NY)
3y d g
52.50
HEMAN K. HARKIE
ANTHONY M. PERRI
JAMES T. RYERSON
7
32
8-4876
22
0
8
UNBRIDLED JOHN (NY)
3y d e
54.50
ERIC CANCEL
HARRIGAN, MARTIN, P.
BRUCE R. BROWN
8
68
73-5345
21
0
9
BROADWAY JOE (NY)
3y d g
52.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
KALENSKY, IRVING AND
KEITH O'BRIEN
9
49
87
19
0
10
MARINER QUI (NY)
3y k g
54.50
JOSE L. ORTIZ
SF RACING LLC AND BA
CHARLTON BAKER
10
54
67
21
0
11
BRUNATE (NY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
11
49
65-945
22
0
12
FROZEN ACCOUNT (NY)
3y d g
54.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
STERLING RACING LLC
CARLOS F. MARTIN
12
42
399
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING BUBBLE (IRE)
5y d g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
DUBB, MICHAEL AND BE
BRITTANY RUSSELL
5
0
431-341-
127
0
2
MUSICAL HEART (KY)
5y a g
57.00
JOSE L. ORTIZ
JOSEPH BUCCI
DAVID G. DONK
1
93
41-6091
39
0
3
ABIDING STAR (FL)
7y d g
56.00
DYLAN DAVIS
STONEHEDGE LLC
EDWARD T. ALLARD
2
95
222159-
127
0
4
NOBLE THOUGHT (KY)
7y d g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
3
96
8412-32
39
0
5
FAMILY BIZ (KY)
4y d g
57.00
KENDRICK CARMOUCHE
PHILMAR STABLES
DAVID P. DUGGAN
4
85
3632-41
111
0
6
WILLING TO SPEED (KY)
4y a a
57.00
JOEL ROSARIO
UNADILLA STABLE
JOHN C. KIMMEL
6
92
14-2331
63
0
7
BLUGRASCAT'S SMILE (NY)
7y d g
57.00
DYLAN DAVIS
YELLOW MOON STABLE
GARY SCIACCA
8
84
45-2129
14
0
8
SIDING SPRING (KY)
7y d g
56.00
JUNIOR ALVARADO
RAINBOW'S END RACING
THOMAS MORLEY
9
94
13322-3
126
0
9
RAPT (NY)
7y d g
56.00
MANUEL FRANCO
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
10
96
436188-
127
0
10
GRUMPS LITTLE TOTS (KY)
4y d g
57.00
MANUEL FRANCO
DUBB, MICHAEL AND BE
ROB ATRAS
7
97
2123-21
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SARATOGA LOVE (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
QUARTUCCI, ALAN AND
CHRISTOPHE CLEMENT
1
62
24-8
22
0
2
LEYTE (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
WINDYLEA FARM, LLC
BRUCE R. BROWN
2
46
390
22
0
3
LUZMARIA (NY)
3y d d
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
F AND F STABLE F. GA
LUIS A. MIRANDA
3
23
0877-70
21
0
4
KEYPIT (NY)
3y a d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
ALBERTRANI, THOMAS A
THOMAS ALBERTRANI
4
43
76347-9
127
0
5
CENTRAL PERK (NY)
3y d d
53.50
JOSE LEZCANO
MARTIN RACING STABLE
LINDA RICE
5
0
0
0
6
FRENCHIE FROU FROU (NY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
POPPA DUKES STABLE
GARY SCIACCA
6
43
8
21
0
7
QUANTITATIVBREEZIN (NY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
FOUR CORNERS RACING
BRAD H. COX
7
0
0
0
8
VINDA MACHINE (NY)
4y d k
56.00
MANUEL FRANCO
GEORGE WEAVER
GEORGE WEAVER
8
49
35694-3
22
0
9
DEJA RACONTE (NY)
4y a k
56.00
REYLU GUTIERREZ
LA MARCA STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
9
52
443-630
21
0
10
EMPRESS LUCIANA (NY)
3y d d
52.50
HEMAN K. HARKIE
HIGH POINT STABLE AN
EDWARD R. BARKER
10
42
5-28423
21
0
11
SANDRA'S MINE (NY)
4y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
EMPIRE EQUINES LLC
THOMAS M. BUSH
11
70
422752-
127
0
12
MAGICAL ROMANCE (NY)
7y d k
53.00
LUIS CARDENAS
RICHARD METIVIER
RICHARD METIVIER
12
48
28-5743
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEM ME HAVE IT (NY)
4y a k
57.00
ERIC CANCEL
LEMME, TOM
BRUCE N. LEVINE
1
69
5441-82
110
0
2
MAKINGCENTS (NY)
3y d d
54.50
JORGE A. VARGAS, JR.
FORTUNE FARM RICHARD
JEREMIAH C. ENGLEHART
2
63
3-31
116
0
3
SINGULAR SENSATION (NY)
4y d k
57.00
LUIS SAEZ
PARSONS, JR., WILLIA
MARK A. HENNIG
3
78
44182-
127
0
4
HOLMDEL PARK (NY)
3y a d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
WELLSPRING STABLES
JAMES T. RYERSON
4
69
415-344
20
0
5
NASTY AFFAIR (NY)
4y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
5
73
1392-21
126
0
6
FIRST DAWN (NY)
6y a k
53.00
LUIS CARDENAS
WILLIAMS, ANDREW, O.
ANDREW O. WILLIAMS
6
64
3-22232
21
0
7
MY MY MICHELLE (NY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
MY MEADOWVIEW FARM L
MICHELLE NEVIN
7
57
32-1
127
0
8
PRINCESS PINKY (NY)
4y d k
57.00
MANUEL FRANCO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
8
55
262-251-
127
0
9
OK HONEY (NY)
4y d k
57.00
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
JONES, EDUARDO, E.
EDUARDO E. JONES
9
67
226429
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL ASSET (NY)
8y a g
52.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
SPARTAN STABLES CHRI
THOMAS MORLEY
1
72
3376-48
117
0
2
DISCRETIONARY MARQ (NY)
6y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
PATRICIA A. GENERAZI
ROBERT N. FALCONE, JR.
2
93
144426-
127
0
3
VALMONT (NY)
5y a g
55.00
MANUEL FRANCO
GAINING GROUND RACIN
RAYMOND HANDAL
3
73
9-41811-
127
0
4
FAST GETAWAY (NY)
5y d g
55.00
JOSE L. ORTIZ
BROMAN, SR., CHESTER
LINDA RICE
4
93
226323-
127
0
5
HUSHION (NY)
4y k g
55.00
MICHAEL J. LUZZI
NRB RACING STABLE
BRUCE R. BROWN
5
77
01-5437
118
0
6
OUTRAGEOUS BET (NY)
6y d g
55.00
JUNIOR ALVARADO
WINDHORSE THOROUGHBR
AMIRA CHICHAKLY
6
84
14-5380
12
0
7
DOWSE'S BEACH (NY)
9y k g
55.00
LUIS SAEZ
MICHAEL DUBB
MICHAEL J. MAKER
7
91
651161-
127
0
8
BOURBON MISSION (NY)
4y d g
55.00
REYLU GUTIERREZ
LA MARCA STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
8
71
5578-66
12
0
9
BIG ENGINE (NY)
5y a a
55.00
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
9
89
11421-2
127
0
10
BUSTIN SHOUT (NY)
4y d g
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
RODDY J. VALENTE
BRUCE N. LEVINE
10
85
212-142
21
0
11
VICAR'S LEGEND (NY)
5y d g
55.00
.
DRAWING AWAY STABLE
A. C. AVILA
11
79
11-6665
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELTIC STRIKER (KY)
3y d e
54.50
MANUEL FRANCO
IMPERIAL RACING, LLC
RAYMOND HANDAL
1
69
21-4106
33
0
2
INFORMATIVE (KY)
3y d e
53.50
ERIC CANCEL
URIAH ST. LEWIS
URIAH ST. LEWIS
2
84
24-1786
21
0
3
CASINO GRANDE (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CALUMET FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
3
95
11
40
0
4
SONNEMAN (KY)
3y d e
54.50
JOSE L. ORTIZ
COURTLANDT FARMS DON
STEVEN M. ASMUSSEN
4
83
821-1
82
0
5
PRODIGIOUS BAY (MD)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
CELLA, JOHN G. AND C
RON MOQUETT
5
83
3-814
54
0
6
TOY (MD)
3y a g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
DARK HOLLOW FARM
MICHAEL J. TROMBETTA
6
85
44-2211
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNICORN SALLY (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
MITOLA, ANTHONY AND
JOHN C. KIMMEL
1
75
554-22
120
0
2
SHES EUPHORIC (NY)
3y d d
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
ALEX KAZDAN
ALEJANDRO MAYMO
2
35
646-647
124
0
3
MAGNOLIA'S LADY (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
3
70
4
22
0
4
BANKERS DAUGHTER (NY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
HIGH OVER STABLES
MICHAEL MICELI
4
62
42-535
13
0
5
TOWERING GAZE (NY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
PATRICIA A. GENERAZI
DAVID G. DONK
5
60
3
21
0
6
HELENE JACQUELINE (NY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
BRITTINGHAM, ROBERT,
RICHARD VEGA
6
63
2-522
22
0
7
BLITCHTON LADY (NY)
4y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
OFF THE HOOK LLC
JORGE R. ABREU
7
59
9-
127
0
8
GO FISH (NY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
MANNING, DIANE
WILLIAM I. MOTT
8
0
0
0
9
SILKY BLUE (NY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
9
40
2-
127
0
10
DANCING KIKI (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
ALFONSO CAMMAROTA
JAMES T. RYERSON
10
62
53-2434
21
0
11
MONIFICENT (NY)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BLOODLINES RACING PA
BRUCE N. LEVINE
11
0
0
0
12
FRESCO (NY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
OAK BLUFF STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
12
80
34
42
0
13
BELLA DOMENICA (NY)
3y d d
50.50
LUIS CARDENAS
GENNETT, ROBERT J. A
PHILIP M. SERPE
13
31
6-846
116
0
25 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Vaal Güney Afrika, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:45 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:55 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 25 haziran 2020 perşembe at yarışı bülteni, 25 haziran 2020 at yarışı programı, 25 haziran 2020 tjk yarış programı, 25 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 25 haziran 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 25 haziran 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 25 haziran 2020 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 25 haziran 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni