Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANDARBEYİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
EYLEM TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
5
57
1122
25
19
1.23.23
2
GÖKTEKİNOĞLU
3y a e
GÖKTEKİN
55.00
MÜS.ÇELİK
CEZMİ ATİK
ŞÜK. ÇELİK
2
42
231130
14
18
1.22.66
3
VITARA
3y k e
TURBO
55.00
G.KOCAKAYA
MUHAMMED GÜNDÜZ
H.TEKİNALP
7
45
63131
17
20
4
DUMAN
3y k e
TURBO
54.00
A.KAÇMAZ
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
9
42
72212
9
19
1.23.07
5
ŞARLO
3y d e
GÖKTEKİN
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
44
533116
14
19
6
ARAPOVİÇ
3y k e
ARTOS
54.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
A.S.GÜRSAN
3
37
09381
23
20
1.28.14
7
EFKARLIEFE
3y d e
SONALP
53.00
H.KARATAŞ
LALE M. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
6
45
10
14
19
1.23.56
8
İZBIRAK
3y a e
ALTAHA
53.00
A.SÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
H.YÜZBAŞI
4
45
1
44
20
9
MEHTAR
3y a e
ÖZHABER
53.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
37
61229
14
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREY CLOUD
5y k a
GREEN GÖNEN
63.00
ORCHIDEA MIHOK
BERRİN GEDİK
A.KASAR
2
79
155-624
9
15
1.35.10
2
BALYECİ SALİH
5y d a
PERFECTO
60.00
Z.BULUT
HALUK CANÇEKER
S.CAN
5
66
5-53207
12
12
3
VOLTA
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.50
STEFANIE KOYUNCU
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
1
51
111366
18
17
1.36.50
4
ÇALIŞKANHAN
5y d a
PRESSING (IRE)
58.00
D.TÜYSÜZ
ÖMÜR ÇALIŞKAN
MUZ.ERTÜRK
3
44
51-8353
11
16
1.35.82
5
CAPE TOWN
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
58.00
CECILIA MÜLLER
ERDEM MUTLU
EN.KARATAŞ
4
38
3746-04
13
12
1.38.30
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOLPHINS GIRL
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
H.KARATAŞ
YUNUS DEMİRHAN
AT.GÖKÇE
3
0
0
20
2
FREUDE
2y d d
APPROVE (IRE)
57.00
A.KURŞUN
ORHAN TANATAR
C.TURAN
11
0
0
20
3
GALAXIS
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
A.SÖZEN
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ALTINDAĞ
5
0
0
20
4
GÜLNUR
2y a d
CARDINAL PIONEER
57.00
A.ASLAN
SEMİH YARDIMCI
SED.DEMİRAL
1
0
0
20
5
HEVA
2y k d
HAKEEM (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
S.ÇİFTÇİ
8
0
0
20
6
LONGING TIME
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
H.ÇİZİK
MEHMET ALİ GÜL
B.KAÇMAZ
2
0
0
20
7
MIA PREZIOSA
2y d d
LUXOR
57.00
MÜS.ÇELİK
YAMAN ZİNGAL
K.MELİKE
9
0
0
20
8
MISS JASMIN
2y d d
POUR MOI (IRE)
57.00
F.YÜKSEL
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
10
0
0
20
9
ROCKY MAGIC MNM
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
57.00
WLADIMIR PANOV
MAHMUD NADİROĞLU
SER.GÖKÇE
7
0
0
20
10
SHE IS THE ONE
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
4
0
0
20
11
TATLI BAHAR
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
S.BOYRAZ
O.CEM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
6
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYZA
6y a k
KANEKO
58.00
A.KURŞUN
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
1
93
551311
28
20
1.35.79
2
ISKRA (GB)
6y d k
MOUNT NELSON (GB)
58.00
G.KOCAKAYA
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
3
97
812315
21
20
1.35.06
3
MISS HELİN
5y d k
BIN AJWAAD (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
REMZİ AYYILDIZ
İB.B.OĞULLARI
2
106
3321-23
42
20
1.34.82
4
PERİ LİNA
4y k k
FALCO (USA)
58.00
S.KAYA
FEDAİ KAHRAMAN
A.CİĞER
4
109
12-5302
21
20
1.34.17
5
TATVAN İNCİSİ
7y d k
SCARFACE
58.00
Ö.YILDIRIM
GÜLNUR GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
5
113
140-521
21
20
1.33.87
6
TİNEMİS
4y d k
YAVUZKAYA
58.00
D.YILDIZ
GÖKHAN AHMET BESLER
S.CAN
6
27
478669
23
12
1.40.62
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTIN GÜNEŞ
2y d d
ASTRAKHAN
57.00
D.YILDIZ
ARKIN ANAFARTA
SED.DEMİRAL
5
0
0
20
2
CASCADA
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
A.SÖZEN
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
8
0
0
20
3
DEEP FOCUS
2y d d
SCARFACE
57.00
H.KARATAŞ
LALE M. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
10
0
0
20
4
GALLOP TO WIN
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
H.ÇİZİK
A.SEDAT DANIŞOĞLU
ŞÜK. ÇELİK
6
0
0
20
5
LA QUERDA
2y a d
KANEKO
57.00
F.YÜKSEL
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
7
0
0
20
6
ROCK AND ROLL
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
0
0
20
7
SUZİ DIOMAND
2y d d
AZARAKS
57.00
S.BOYRAZ
HULUSİ ÇİL
C.TURAN
3
0
0
20
8
TREACHEROUS
2y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
A.ASLAN
CENGİZHAN GENÇTEN
E.USLU
2
0
0
20
9
WALTZ GOES ON
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
A.KURŞUN
FATİH ARABACIOĞLU
A.KÜÇÜKAKSOY
9
0
0
20
10
WIN THE LADY
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
MER.ÇELİKAP
YILDIRIM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
4
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLEGRO FIDDLE
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
PATRICK COSGRAVE
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
64
199211
11
20
2
ALPHA KURT
3y d d
SCARFACE
58.00
A.ÇELİK
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
7
69
5521-34
21
18
3
ALTINBAŞAK
3y a d
KANEKO
58.00
S.KAYA
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
21
77
343121
22
20
4
ALWAYS PERFECT
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
5
70
430411
35
20
5
ANANIASHVILI
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
15
53
829110
21
19
1.56.77
6
ANATOLIAN PEARL
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
İ.H.KETME
FUAT ALBAYRAK
H.TEKİNALP
10
59
422704
11
16
7
ASHERA
3y a d
RAVEN'S PASS (USA)
58.00
A.KURŞUN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
13
40
236426
21
15
8
BABY AZRA
3y d d
PADDY O'PRADO (USA)
58.00
F.YÜKSEL
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
12
58
12521
20
20
9
BAHTIYARLI
3y d d
TOROK (IRE)
58.00
D.YILDIZ
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
16
42
678520
24
12
1.58.61
10
BEKLENEN
3y d d
LUXOR
58.00
E.YAVUZ
KENAN TAŞKIRAN
D.SAV
9
47
3-16831
14
20
11
BLANCHARD
3y d d
MALİ
58.00
G.KOCAKAYA
ESMER CULFA
G.GÖKÇE
18
85
113172
28
18
12
DERİN DİYAR
3y a d
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
3
58
184311
28
20
13
KASALINA (USA)
3y d d
CONGRATS (USA)
58.00
A.SÖZEN
MELİS KURTEL EMİN
H.YÜZBAŞI
14
67
25-1590
21
17
14
LAYD LION
3y d d
KANEKO
58.00
M.KAYA
RECEP KETME
H.TEKİNALP
2
46
202432
20
17
15
LUCKY FOOT
3y a d
AFTER MARKET (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
EMRAH KARAMAZI
A.ÇİFTÇİ
11
90
5-32133
21
18
16
MELEKÖZGE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
İSMAİL H.TİRİTOĞLU
M.ÖZDİL
20
64
31-5317
21
16
17
MISS PERFECT
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
17
38
0221
25
20
2.00.20
18
MONSHAU
3y d d
TEMPLE CITY (USA)
58.00
S.BOYRAZ
SANEM KAHRAMAN
K.BALTACI
6
68
4-57750
21
14
19
MUNZUR RIVER
3y d d
PAN RIVER
58.00
N.AVCİ
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
8
34
525462
17
16
20
ROCKY FORK MNM
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
58.00
WLADIMIR PANOV
MAHMUD NADİROĞLU
SER.GÖKÇE
19
38
990411
31
20
21
SILVER ARROW
3y k d
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
1
41
41-3060
21
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAEMİR
6y k a
YAŞARCIK
59.50
A.ASLAN
LAMİ KATI
M.SOYKUVVET
4
53
157818
9
19
1.32.55
2
BODRUM KALESİ
5y d a
HABERBATUR
59.50
H.ÇİZİK
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
9
86
336-181
9
20
1.31.32
3
CİVANTAY
5y a a
AYABAKAN
59.50
A.ÇELİK
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.AKBULUT
1
99
711173
37
18
1.30.27
4
FİRİKYA
8y k a
AĞA KARACA
59.50
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
12
112
522545
14
20
1.33.72
5
SELKUT
5y a a
ÖZGÜNHAN
59.50
MÜS.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
7
107
36-5682
16
20
1.31.81
6
TALİPHAN
5y k a
CAŞ
59.50
G.KOCAKAYA
TALİP ÖZTÜRK
B.DAĞ
5
111
830-920
29
20
1.30.90
7
TAŞKIR
7y a a
ARASLI
59.50
M.KAYA
METİN ÇALDIRAN
B.BOZKURT
11
101
471122
14
19
1.34.11
8
YELTAY
5y a a
GÜNTAY
59.50
M.AKYAVUZ
DAVUT KAYA
HÜS.KAYA
3
109
804-432
26
20
1.32.98
9
YETİM AHMET
5y d a
DEMİRKAZIK
59.50
A.KURŞUN
AHMET KORKMAZ
İ.GÜMÜŞ
10
104
120291
14
20
10
DÜŞLEM
5y k k
TURBO
57.50
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
8
97
787838
14
20
1.31.45
11
VARLIKLI
5y a k
TURBO
57.50
M.ÇİÇEK
ŞABAN KARAMAN
M.BAYKARA
6
93
162214
22
19
1.30.87
12
ATEŞBİBİ
4y a k
ATEŞTOPU
56.00
Ö.YILDIRIM
ENVER YILDIZ
R.ATLI
2
98
231551
18
20
1.29.31
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AGERA
3y d e
CAPE CROSS (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
20
78
1-12125
21
18
2
AKGÜN
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
CANER AKGÜN
A.ÇİFTÇİ
15
100
1-12223
22
18
3
ALKANDROS
3y d e
LUXOR
58.00
H.ÇİZİK
EMRAH KARAMAZI
A.ÇİFTÇİ
8
76
517120
18
18
4
ALWAYS FORTH
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
S.KAYA
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
16
86
115142
21
18
5
ANGEL OF DEATH
3y d e
KANEKO
58.00
A.SÖZEN
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
19
94
441464
21
20
6
ARTS MAN (USA)
3y d e
TIZWAY (USA)
58.00
MER.ÇELİKAP
MÜZEYYEN KARABULUT
F.SERİNTÜRK
18
66
211515
22
19
7
FEARLESS ACTION
3y d e
CAPE CROSS (IRE)
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
21
100
2222-37
42
17
8
GHOST PASHA
3y a e
UTOPIA (JPN)
58.00
İ.SOYAD
MELİS KURTEL EMİN
H.YÜZBAŞI
7
90
5182-28
42
18
9
HASKAYA
3y a e
UTOPIA (JPN)
58.00
N.AVCİ
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
13
88
106142
20
18
10
JIMINY CRICKET
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KURŞUN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
83
333621
35
20
11
KING OF TATVAN
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
F.ÇAKAR
MURAT AKTAŞ
G.GÜL
9
87
31-2507
25
16
12
KUZEY KAFKASYALI
3y a e
LUXOR
58.00
Ö.YILDIRIM
TOLGA KARAKARTAL
İB.B.OĞULLARI
6
92
121-212
22
19
13
LONG RUNNER
3y d e
GIO PONTI (USA)
58.00
H.KARATAŞ
NİMET ARİF KURTEL
H.YÜZBAŞI
14
110
111-443
21
20
14
MATBAACI
3y d e
KING ALEX
58.00
M.KAYA
CENGİZ KÖMÜR
İ.KÖKSEL
12
76
371181
18
20
15
PERFECT RUNNER
3y d e
PERFECT STORM
58.00
B.KURDU
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
11
77
494301
24
20
16
RAMPAGE
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
PATRICK COSGRAVE
HİLMİ CAN ESEN
AKİF YILMAZ
2
69
9-48422
18
19
17
SCOUTLEO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
AHMET GÜZELOCAK
M.ARICI
5
101
26-1111
22
20
18
YAMANLARBEYİ
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
ARMAĞAN ARAZ
MUR.AKSOY
17
111
43-1111
21
20
19
YEDİTEPE
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
MÜS.ÇELİK
ALİ MÜŞFİK IŞIK
E.MUTLU
10
73
211-134
22
18
20
HÜRAT
3y d d
TOROK (IRE)
56.00
E.YAVUZ
MURAT DIRAGUMANDAN
MET.ACAR
4
104
421-212
21
20
21
THE LAST ROMANCE
3y d d
TIZWAY (USA)
56.00
A.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
OR. ÖZELCANAT
1
109
113-521
21
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELS BOY
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
S.BOYRAZ
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
2
81
4-14320
22
16
2
APOPHIS
3y a e
KANEKO
58.00
GÖKH.GÖKÇE
MURAT DURAN
M.BİLDİK
4
58
123326
21
16
3
BABAFIRAT
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
D.YILDIZ
MEHMET UÇAR
A.KAPLAN
3
89
411225
19
18
4
BERTHOLD
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
M.AKYAVUZ
VEYSEL KAHRAMAN
A.CİĞER
7
89
150600
22
15
5
BRUCE WAYNE
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
18
67
223035
25
15
2.11.26
6
FIND THE WAY
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
H.ÇİZİK
EYÜP ERDEMİR
M.AKBULUT
9
66
476112
19
19
7
GRASHOF
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
H. NİSA ÜNLÜ
S.MUTLU
12
86
243111
25
20
2.07.81
8
JACK SPARROW
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
VOLKAN YONCAAĞAÇ
R.GÜNELİ
10
89
122102
25
18
2.10.23
9
KING OF THE SUN
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.KURŞUN
FENER BARLIK
G.YAVUZ
6
74
313591
16
20
2.11.11
10
KLAUS
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
A.KAÇMAZ
HÜSEYİN KÖKLİ
B.BOZKURT
15
65
813218
22
19
11
LEAD SOLDIER
3y k e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
1
99
112211
49
20
12
PROOF STRIKER
3y a e
PERFECT STORM
58.00
A.SÖZEN
ABDULKADİR ERKARSLAN
C.TURAN
14
63
131163
25
18
2.06.59
13
ROCKABYE
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.İPEK
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
8
67
333306
23
15
2.06.33
14
SALAZAR
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
E.YAVUZ
AHMET ÇELİK
MET.ACAR
13
56
521242
11
18
15
UĞUR BUBAM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MER.ÇELİKAP
ASLAN OSMAN VAPUR
H.ACAR
16
75
553063
32
13
2.07.26
16
VANTABLACK
3y d e
DR FONG (USA)
58.00
A.ÇELİK
NİRGÜL TURGU
S.EREN
11
82
11-1312
19
19
17
VARAN EFE
3y d e
CHAMPS ELYSEES (GB)
58.00
S.KAYA
VEYSEL KAHRAMAN
A.CİĞER
5
57
021416
22
19
18
INNOVATION
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
MÜS.ÇELİK
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
M.ARICI
17
90
210821
19
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACIDİLLİ FATİH
4y k a
BİLGİN
58.00
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
9
61
221218
23
19
2
AZANT
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
12
75
541185
9
18
2.31.92
3
BEKİR
4y k a
BİLGİN
58.00
İ.SOYAD
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
S.KONAK
2
46
870411
37
20
2.24.84
4
BENHALİL
4y k a
UÇANBEY
58.00
S.KAYA
DİRENÇ ÖZDEMİR
S.ÇİFTÇİ
1
91
243310
14
19
5
BÜLENT
4y k a
BİLGİN
58.00
N.AVCİ
TARKAN H. ONAR
M.ARICI
16
67
115246
15
16
6
DEDE SEYDO
4y a a
SANCAKBEYİ
58.00
A.ÇELİK
S.AHMET CENGİZ
C.KATI
4
94
135221
26
20
7
EGEBERK
4y k a
KAFKAS ŞAHI
58.00
Ö.YILDIRIM
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
8
106
1-23181
15
20
8
GÖLGEYELE
4y a a
TURBO
58.00
A.KAÇMAZ
SALİH SARIOĞLU
H.GÜNEY
7
58
132151
11
20
2.20.76
9
KARAMIH
4y a a
KARAKEMAL
58.00
F.ÇAKAR
FARUK ATEŞ
M.KAYA
14
71
221737
22
17
10
MEMDUHAĞA
4y a a
ÖZHABER
58.00
G.KOCAKAYA
BEDRİ AKBULUT
B.AKBULUT
5
106
111267
14
20
11
OĞUZBOYLU
4y k a
ANKA
58.00
MÜS.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
10
102
116059
14
20
12
ÖZBİLDEN
4y k a
ÖZGÜNHAN
58.00
M.ÇİÇEK
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
6
86
212124
15
18
2.28.00
13
ÖZEKAN
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
H.ÇİZİK
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
13
87
121373
9
17
14
ŞAHİNSEMİH
4y d a
DEMİRKAZIK
58.00
WLADIMIR PANOV
MAHMUD NADİROĞLU
SER.GÖKÇE
15
46
733132
29
18
15
ŞENHAN
4y a a
ALTAHA
58.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
3
78
305331
21
20
16
TAYKUT
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
H.KARATAŞ
SERKAN YILDIZHAN
M.AKBULUT
11
122
11111-2
102
20
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YES FOR LESS (FL)
2y d e
54.50
CRISTIAN TORRES
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
1
46
51
16
0
2
MAN WITH A PLAN (FL)
2y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DAVID HUNT
JOSE PINCHIN
2
84
1
35
0
3
POSITIVELY AWESOME (FL)
2y a e
55.50
EDGARD ZAYAS
JACKS OR BETTER FARM
RALPH NICKS
3
83
1
79
0
4
DOUBLETURBO (FL)
2y d e
54.50
JOSE BATISTA
JOSE CUELLAR
ANGEL RODRIGUEZ
4
55
51
31
0
5
ABSOLUTE GRIT (FL)
2y a e
55.50
ALBIN JIMENEZ
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
5
83
1
65
0
6
TONS OF GOLD (KY)
2y d e
53.50
LEONEL REYES
PARTNER STABLE LLC
ANTONIO SANO
6
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AT THE READY (KY)
6y d a
55.50
DIEGO GOMEZ
PENNY LOPEZ
ANGEL LOPEZ
1
85
2-44-622
127
0
2
BLASPHEMY (FL)
4y a a
55.50
MIGUEL VASQUEZ
LIANNA STABLES, INC.
LUIS RAMIREZ
2
91
31-4548
36
0
3
MAJESTIC LUNA (FL)
3y d e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
3
70
919556
31
0
4
COMETIN (KY)
4y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
4
80
858933
24
0
5
CASH CALL KITTEN (KY)
4y a a
55.50
EDGARD ZAYAS
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
5
83
117-4
100
0
6
BALISTICO (FL)
4y d a
55.50
SAMY CAMACHO
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
6
73
626531-
127
0
7
K P CREED (NY)
4y a a
55.50
EDGAR PRADO
DENNIS MANNING
DENNIS MANNING
7
73
415-645
64
0
8
LIL COMMISSIONER (FL)
4y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
8
93
3-14435
36
0
9
ESCONDERA (ON)
5y a a
55.50
JAIRO RENDON
CARL LIZZA RACING ST
LILLI KURTINECZ
9
92
66-4241
45
0
10
NATIVE HAWK (KY)
7y a a
55.50
JONATHAN GONZALES
ARRIAGADA, JUAN AND
JUAN ARRIAGADA
10
83
145722
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IS THAT MAGIC (FL)
4y d k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
ELAINE VINSON
JOHN VINSON
1
57
322215
16
0
2
MYFRANCESCA (KY)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
JOAN EGAN
TERESA POMPAY
2
62
52181
25
0
3
DIXIE PRINCESS (KY)
4y d k
55.50
JAIRO RENDON
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
3
77
876134
22
0
4
DURLYN (FL)
3y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
EDWARD BERECKY
SAL SANTORO
4
60
416535
14
0
5
SHE'S NO JOKE (FL)
4y d k
52.00
CRISTIAN TORRES
PALM BEACH RACING AN
DAVID BROWNLEE
5
57
351234
16
0
6
VALERIE FIRST (KY)
3y d d
49.00
MIGUEL ARROYO
HENCO, INC.
HENRY COLLAZO
6
51
145456
30
0
7
VICTORY SPELL (FL)
4y d k
55.50
MANOEL CRUZ
JP RACING STABLE
RICK CREEL
7
58
153332
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIDNT DO IT (FL)
4y d a
55.50
JAIRO HERNANDEZ
GILBERTO PACHECO
RAMON MINGUET
1
71
9-76923
15
0
2
MEXICAN LUCKY (FL)
6y d a
50.50
GADDIEL MARTINEZ
LUIS DOMINGUEZ
LUIS DOMINGUEZ
2
53
6-10980
38
0
3
CAJUN EMBERS (FL)
3y d e
53.50
DIEGO GOMEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
3
47
14509-5
52
0
4
COLIN A WINNER (KY)
4y d a
56.00
JEFFREY SANCHEZ
TIMOTHY MADDEN
JENA ANTONUCCI
4
74
669621
30
0
5
SIMMARDSTRIKE (NY)
5y a a
55.50
JOSE BATISTA
JAIME VIGIL
JAVIER NEGRETE
5
83
19-6226
73
0
6
SHO MO THE MONEY (KY)
3y d e
53.50
VICTOR LEBRON
ROPES, JOHN, EQUISTA
SAFFIE JOSEPH, JR.
6
64
91
22
0
7
TEMPLE MOUNT (KY)
3y d e
53.50
JESUS RIOS
VICENTE STELLA STABL
OSCAR GONZALEZ
7
70
6521
23
0
8
FIOR CLISTE (IRE)
5y d a
52.00
CRISTIAN TORRES
ASHLEY DINANATHSINGH
RICK CREEL
8
54
23-006-0
15
0
9
REVOLVING STAR (FL)
3y d e
53.50
MANOEL CRUZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
9
57
32-7571
22
0
10
TANGIBLE (KY)
3y d e
53.50
LUCA PANICI
EPICO PROPERTIES, IN
ANTONIO SANO
10
73
766957
10
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUSIES WHO (FL)
3y d d
53.50
LUCA PANICI
LONG TRAIL STABLES,
NORBERTO PALAVECINO
1
0
0
0
2
HASEYA (FL)
3y d d
53.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
2
0
0
0
3
SIERRA LOVE (FL)
5y d k
56.00
JEFFREY SANCHEZ
COMBEST RACING CORPO
PHIL COMBEST
3
46
6-32542
28
0
4
HIDDEN STRENGTH (FL)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
DESTINY OAKS OF OCAL
LARRY PILOTTI
4
0
0
0
5
SHANGHAISWEETHEART (KY)
4y d k
56.00
JESUS RIOS
VICENTE STELLA STABL
JUAN AVILA
5
44
423032
9
0
6
CHERORAMA (FL)
3y a d
50.50
CRISTIAN TORRES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
6
43
7464
23
0
7
LADY PLAYER (FL)
4y d k
56.00
CARLOS LUGO
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
7
40
36233-7
74
0
8
VICTIM (FL)
3y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
KENNETH DAVIS
SANDRA SLIVKA
8
38
50-3
15
0
9
DILLON'S KITTY (FL)
3y a d
53.50
RICHARD MITCHELL
RICK ARNOLD
RICHARD ARNOLD, JR.
9
44
642054
31
0
10
VINA (FL)
3y d d
53.50
JONATHAN GONZALES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
10
44
2-63673
31
0
11
DAISY'S STORM (FL)
3y a d
53.50
LEONEL REYES
D'ANGELO STABLE, INC
FRANCISCO D'ANGELO
11
27
7
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG MONEY MACHINE (KY)
6y a a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
SPAN INVESTMENTS, IN
ROHAN CRICHTON
1
88
41627-3
35
0
2
KINGHOOD (AR)
5y d a
55.50
LEONEL REYES
LADY AND ME STABLE L
FRANCISCO D'ANGELO
2
62
513-084
10
0
3
MODERN TALE (KY)
7y d a
55.50
JAIRO RENDON
IMAGINARY STABLES, M
ELIZABETH DOBLES
3
88
335933
10
0
4
REAL ESTATE MOGUL (FL)
4y d a
55.50
BRITTANY ARTERBURN
STEVEN SMITH
LONNIE ARTERBURN
4
80
6-60553
25
0
5
MR. MACFADDEN (KY)
4y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
ALLIANCE POINT STABL
HENRY COLLAZO
5
71
115461
15
0
6
POWERLINE (KY)
7y a a
55.50
ANGEL RODRIGUEZ
OSOAWSOM STABLE AND
GILLIAN ANDREASEN
6
73
0403-78
127
0
7
ALIEN INVASION (NY)
4y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
WILLIAM BUTLER
MICHAEL MAKER
7
76
948-711
44
0
8
MAJOR KEY (FL)
5y d a
55.50
JONATHAN GONZALES
RAUL RAMIREZ
JAVIER GONZALEZ
8
76
76680
8
0
9
ABBOT (KY)
6y d a
55.50
DICK CARDENAS
PEDRO SOBARZO
PEDRO SOBARZO
9
71
980605
22
0
10
TO YOUR HEALTH (KY)
7y a a
55.50
LUCA PANICI
JOSE SERRANO
PETER WASILUK, JR.
10
74
4-55357
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MS BIG SPRING (FL)
2y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
LIEBLONG, ALEX AND J
DAVID FAWKES
1
49
4
22
0
2
AUBURN (FL)
2y d d
53.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
2
57
4
36
0
3
BLESSED BEAST (FL)
2y d d
53.50
JESUS RIOS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
0
0
0
4
BOSWORTHY (FL)
2y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
STONESTREET STABLES
WESLEY WARD
4
72
2
59
0
5
GRATEFUL PRINCESS (FL)
2y d d
53.50
LUCA PANICI
FEAMAR FARM
ROHAN CRICHTON
5
0
0
0
6
EXTRAVAGANT ROSIE (FL)
2y d d
53.50
JAIRO RENDON
VICINO RACING STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
6
0
0
0
7
FILLY JEAN KING (FL)
2y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
7
61
32
35
0
8
GO GATOR GIRL GO (FL)
2y d d
53.50
DIEGO GOMEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
8
68
2
24
0
9
CAROLYN'S SMILE (FL)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
STONEHEDGE LLC
RALPH NICKS
9
58
2
50
0
10
RUN DEVIL (FL)
2y d d
53.50
SAMY CAMACHO
ROPES, JOHN AND WOOD
SAFFIE JOSEPH, JR.
10
70
2
36
0
30 Haziran 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 30 haziran 2019 pazar at yarışı bülteni, 30 haziran 2019 at yarışı programı, 30 haziran 2019 tjk yarış programı, 30 haziran 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 30 haziran 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 30 haziran 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 30 haziran 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni