4 Temmuz 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKABBA GÖKTUĞ
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
B.KURDU
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
2
0
2
21
19
1.01.32
2
DEV ADAM
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
3
0
0
20
3
KAFKAS BEYİ
2y d e
WHOS NEXT
57.00
A.KÜRÜNDÜK
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
4
0
73
7
18
1.02.01
4
KAPTAN CAMEO
2y d e
KANEKO
57.00
N.AVCİ
HALİT AY
HAKAN ASLAN
6
0
4
16
19
5
LUCAS CHANCE
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
BURAK NİŞANCI
G.HALKATAŞ
7
0
0
20
6
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
İ.KALE
HALİT AY
HAKAN ASLAN
1
0
0
20
7
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
M.KAYA
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
8
0
5
21
19
1.02.56
8
MY SUN ALAKAN
2y d d
YONAGUSKA (USA)
52.00
MUH.OKAP
YUSUF BİKEÇ
HÜS.ÇAKMAK
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BULL HEAD
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
52.00
F.KARAKURTAP
ALP Ş. EVCİMEN
M.ZELYURT
13
22
9828-90
7
8
1.53.12
2
GOLDEN SHIP
4y k a
SULTANS OF SWING
55.00
A.KÜRÜNDÜK
CEM YURDAKUL
M.DİNÇER
12
25
977-700
7
8
1.49.40
3
KARA MEHMET
4y d a
KARABEYHAN (GB)
55.00
Ç.OK
SÜLEYMAN ATİK
M.ASLAN
5
60
66236-2
7
17
1.48.77
4
KEKOVA
4y a a
PYRAMOS
55.00
A.ASLAN
MEHMET MAT
G.HALKATAŞ
9
26
7-90900
14
14
1.50.53
5
LAWSON
4y a a
AZARAKS
55.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
7
36
24941-2
21
19
1.52.24
6
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
51.00
O.KIZILDAŞAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
4
26
326-669
23
11
1.52.17
7
REAL KING
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
F.YÜKSEL
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
H.ERDİK
10
26
4-09709
23
9
1.52.61
8
SUNNY VICTORY
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
A.ALPAGUT
DENİZ KURTEL
A.A.ZÜMBÜLLER
11
28
01689-0
14
16
9
BALACA
4y d k
PRESSING (IRE)
53.00
M.SAV
FERİT SARAK
M.KARACA
6
22
30-6075
7
6
1.55.14
10
KÜPŞEKER
4y k k
CUVEE (USA)
53.00
İ.SOYAD
FADIL BAYDAN
S.O.APAYDIN
3
23
9-57069
14
9
1.50.26
11
PRENSES BEGÜM
4y a k
AKINDAYIM (IRE)
53.00
F.KABADAYIAP
ORHAN KİBAR
M.ZELYURT
14
15
7680-80
14
3
1.58.53
12
ŞEHRİBAN
4y a k
ADONİSE
53.00
N.AVCİ
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
2
40
5851-36
14
18
1.50.69
13
WONDERFULL
4y d k
LION HEART (USA)
53.00
A.OLUK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
1
28
4059-84
14
13
1.52.06
14
URLA FIRTINASI (IRE)
5y a a
LION HEART (USA)
55.00
B.KURDU
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
8
50
800-000
14
6
1.57.24
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEMİN KRALI
7y k a
TURBO
56.00
M.ÇİÇEK
SEBAHADDİN KAMBER
G.HALKATAŞ
2
86
073235
8
13
1.23.74
2
KRAL ARTUR
5y d a
DEHA
56.00
GÖKH.GÖKÇE
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
5
89
555136
16
18
1.24.25
3
SIKINTI YOK
5y a a
UÇANBEY
56.00
K.TOKAÇOĞLU
VELİ AKBULUT
D.AKBULUT
6
89
546016
8
19
1.25.25
4
AĞRI KESİCİ
8y d a
KAFKASLI
55.00
F.YÜKSEL
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
9
78
231555
127
17
1.25.38
5
ESER
7y k a
JOKER
55.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
8
94
232-024
21
17
1.23.75
6
AMANKAYA
8y d k
KAFKASLI
55.00
M.KAYA
AHMET KAYA
A.ATAŞ
4
90
606-867
8
20
1.26.15
7
KARATEPELİ
5y k g
ARASLI
51.00
E.D.ÖKTENAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
1
22
5408-00
21
3
1.25.35
8
ASHÜNKAR
4y k a
GÜRGÖKÇE
51.00
M.SEVERAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
7
26
0038-00
14
13
1.25.81
9
KUTUP
7y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
86
3470-00
8
8
1.23.90
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANTOŞUR
3y a e
TOŞUR
54.00
D.PALAUR
KADRİ FELHAN
MEH.KAYA
5
0
05
7
18
2
KERİM AĞA
3y a e
UÇARCAN
54.00
F.YÜKSEL
MUHAMMED ÖZTOP
H.ERDİK
1
0
6
16
19
3
MAVİÇUHA
3y d e
KAIZBERT (RU)
55.00
B.KURDU
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
4
0
84
7
18
4
MİLASBERK
3y a e
SARUHANAĞA
54.00
MER.ÇELİK
MUZAFFER İŞİNİBİLİR
M.BULUT
7
0
4
23
19
5
ÖZAKBEY
3y a e
ÖZHABER
54.00
A.ALPAGUT
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
8
29
533
7
17
6
SEHERGÜL
3y k d
TAMERİNOĞLU
52.00
N.AVCİ
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
0
04
9
18
1.13.17
7
TENKIZI
3y k d
JOKER
48.00
M.UYARAP
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
2
0
08
9
18
1.14.68
8
ATİK PRENSES
3y a d
ATİKBEY
52.00
İ.KALE
GÖKHAN TETİK
A.ATAŞ
3
0
0
9
19
1.21.38
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARUNHAN
5y a a
AFTER MARKET (USA)
60.00
B.ÇIĞLAAP
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
3
83
6180-08
13
16
2.09.63
2
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
59.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN YÜKSEL
S.ŞAHYAZICI
9
75
5-06344
9
14
3
RECO
6y d g
FAIRSON
57.50
S.ÖZEN
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
5
72
217400
16
16
2.09.11
4
STRABON
5y d a
POWERSCOURT (GB)
56.50
İ.SOYAD
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
17
70
661850
21
17
2.09.49
5
KOMSHU
7y a k
KANEKO
54.50
O.YILDIZ
MEHMET KORKMAZ
S.ÖNDER
10
66
521-966
123
17
2.11.98
6
FOREVER HERE
7y d a
LION HEART (USA)
52.50
A.KÜRÜNDÜK
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
11
62
8-55459
16
20
2.09.16
7
PETTIT BLUE
6y d a
PRESSING (IRE)
52.00
A.C.DAĞDEVİREN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
6
61
293158
16
18
2.08.64
8
JAK VJETAR
4y d k
TOROK (IRE)
51.00
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
2
60
622667
14
16
2.08.94
9
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
50.50
D.PALAUR
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
14
58
338304
16
15
2.08.11
10
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
50.00
M.HAMEDİ
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
15
58
306303
16
13
2.13.19
11
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
4
54
621266
16
17
2.10.38
12
JİNET
4y a k
GREEN GÖNEN
50.00
ALP.OLUKAP
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
7
52
527136
9
18
13
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
F.KARAKURTAP
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
1
49
22-1307
9
17
2.11.41
14
DEMİRRIFKI
7y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
CEM ŞEN
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
8
45
00880-7
23
7
2.10.72
15
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
A.OLUK
NURETTİN BOZKURT
M.TEZEL
16
44
426264
16
16
2.12.65
16
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
50.00
N.AVCİ
SERDA TANDOĞAN KURU
D.TEKELİ
12
44
07-3941
15
20
17
ÖZGÜR REİS
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
A.ASLAN
ALAETTİN ÖZCAN
E.YABANABAT
13
41
341023
12
17
2.09.16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
55.00
ALP.OLUKAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
12
54
549538
7
13
1.26.33
2
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
56.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
11
49
576134
9
18
1.25.53
3
CALİBE TAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
55.00
M.KAYA
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
5
45
623672
14
16
1.27.79
4
DUYGU SELİ
4y a k
ZİGANA
55.00
D.PALAUR
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
9
32
155774
16
15
1.27.59
5
ALYUMAK
4y a k
ALGANBEY
54.00
F.YÜKSEL
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
10
26
70-5700
23
11
1.28.54
6
MELEKO
4y a k
AYABAKAN
54.00
CEM ŞEN
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
4
0
0
20
7
MİRENDA
4y a k
SARRAF
54.00
GÖKH.GÖKÇE
YÜCEL AKNERGİZ
M.KARACA
6
43
221-341
16
20
8
SIĞACIK
4y a k
BERKAY EFE
54.00
İ.SOYAD
İRŞİL MAZICI
M.ZELYURT
8
51
0561-05
9
18
1.25.75
9
TANKERNECLA
4y a k
AŞKINER
54.00
MER.ÇELİK
MÜJDAT ERTOP
A.ATAŞ
3
40
1130-69
14
16
1.25.92
10
UZUNCUK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
54.00
M.ÇİÇEK
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
7
43
4-55326
7
14
1.25.49
11
KARADUTUM
4y a k
SARRAF
54.00
S.ÖZEN
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
14
25
9-88006
16
12
1.26.84
12
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
55.00
Ç.OK
MUSTAFA DEMİR
A.ATAŞ
2
29
1-78075
16
15
1.29.03
13
ÇAVŞİN
4y k k
YAŞARCIK
54.00
İ.KALE
ZEHRA BAYDAN
S.O.APAYDIN
13
23
7846-00
9
6
1.27.98
14
KARE YAPRAK
4y k k
BİLGİN
54.00
A.ALPAGUT
AHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
1
27
090660
127
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEST FRIEND
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
S.ÖZEN
İHSAN GERMAN
C.YEDİREN
3
0
3
21
19
1.01.32
2
FEAR NOTHING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
MER.ÇELİK
ALİ GÜMÜŞ
B.TOPCU
1
0
4
21
19
1.02.21
3
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET YILDIZ
M.YAPAROĞLU
5
0
0
20
4
MİHRİ BABA
2y d e
BACHELOR SON (IRE)
57.00
A.OKAN PAZARAP
AYHAN DURGUN
M.KESİCİ
9
0
8
21
19
1.03.69
5
TURGUTLU EFESİ
2y a e
AFTER MARKET (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
2
0
3
21
19
1.01.42
6
BACKSPIN
2y d d
BARUDİ
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
SONER GÜL
MEH.KAYA
6
0
0
20
7
DUATEPE
2y k d
SALVATORE
55.00
F.AVCI
MEHMET BABADAĞ
H.ERDİK
4
0
9
21
19
1.03.89
8
MY BIG DREAM
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
7
0
32
7
18
1.00.67
9
PRINCESS TIFFANY
2y d d
KANEKO
55.00
A.ALPAGUT
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
8
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
10
44
562814
9
19
2.02.98
2
DRİNA
3y d d
ADONİSE
56.00
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
12
35
339001
7
20
2.06.65
3
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
56.00
N.AVCİ
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
8
37
415943
8
16
4
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
4
43
527615
9
19
2.00.88
5
DORIAN
3y d e
ANIMAL KINGDOM (USA)
55.00
B.KURDU
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
9
36
751
14
20
6
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
55.00
GÖKH.GÖKÇE
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
11
34
522000
9
16
2.04.23
7
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
55.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
7
39
4-14875
9
16
8
ALAYBEY
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
İ.SOYAD
GÜLDEN TANRIVERDİ
R.ALTUNBAŞ
3
35
373407
14
14
9
BLUE THUNDER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.ALPAGUT
ALİ ALAN
B.ÇELTİK
5
38
346360
9
14
2.05.57
10
HAYDUT YAĞIZ
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
İ.KALE
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
6
0
9
15
19
11
ŞİRİN OĞLU
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
54.00
D.PALAUR
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
1
26
148-9
14
17
12
SİN
3y d d
BANKNOTE (GB)
54.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
2
36
0-44737
7
14
2.02.05
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONEMİR
6y a a
ZENGİNOĞLU
61.00
MUH.OKAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
58
554525
127
11
2.12.94
2
TİBET
9y a a
HALİD
60.50
F.KARAKURTAP
DENİZ KURTEL
HÜS.ÇAKMAK
16
57
546-364
16
12
2.07.61
3
KEHKEŞAN
8y k a
BERKOŞ
56.50
A.C.DAĞDEVİREN
ŞAFAK GÜMÜŞ
H.ERDİK
10
45
797-060
8
5
2.07.66
4
ÖZDOĞA
5y d k
ÖZGÜNHAN
56.50
GÖKH.GÖKÇE
KAYA KAYA
M.ASLAN
5
45
887507
8
9
2.08.48
5
ÇİVRİLLİ
5y k a
DEHA
55.50
ADEM ŞEN
SERMİN ACAR
S.S.GÖRGÜ
4
43
517213
127
19
2.11.03
6
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
54.50
S.ÖZEN
OZAN YARALI
V.KELLECİ
13
41
77-5670
9
11
7
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
51.00
O.KIZILDAŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
12
40
0675-70
16
13
2.10.94
8
CESURAYAK
5y k a
AĞA KARACA
52.50
M.SAV
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
17
37
466797
16
12
2.11.05
9
KAMERTAY
5y k a
ÇAVUŞOĞLU
51.50
A.ASLAN
RECEP İNCESU
M.KARACA
2
35
3063-79
8
13
2.08.13
10
GEZEGEN
9y a a
BİLGİN
50.00
A.OLUK
HAMİT ALPAK
M.YAPAROĞLU
3
32
60-9080
21
9
2.08.72
11
NOSSİ
4y k k
KAFKAS ŞAHI
50.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
HÜS.ÇAKMAK
8
32
37100-0
16
17
12
TRAKYALI
6y a a
ALTAHA
47.00
M.UYARAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
6
32
23079-0
16
14
2.07.93
13
ŞANSLI KAFKAS
5y a a
KAFKAS ŞAHI
50.00
MER.ÇELİK
TURGUT KARAKURT
B.ÇELTİK
11
31
43-6334
120
16
2.10.56
14
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
50.00
M.HAMEDİ
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
14
26
780-009
16
14
2.14.59
15
OĞULCANIM
6y k a
İLBEYİ
50.00
CEM ŞEN
CEM H. KEÇİK
M.ZELYURT
9
25
00-6887
8
12
2.08.12
16
NURAĞA
6y a a
TOŞUR
50.00
ALP.OLUKAP
FEVZİ DOĞAN
M.YAPAROĞLU
1
24
799-984
127
8
17
EMİRALEM
5y k a
BİLGİN
50.00
D.PALAUR
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
15
23
8400-08
16
9
2.10.94
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMEDİN KIZI
3y a d
TOŞUR
57.00
M.BAYDAN
ADİL ALTIN
FER.ÇELİK
7
0
2
11
19
2
AYZA HANIM
3y k d
UÇBEYİ
57.00
E.SİNCAN
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
6
0
3
9
19
1.05.92
3
CEYDA HATUN
3y a d
GELİBOLU
57.00
G.KOCAKAYA
H.BASRİ TÜMÖZ
K.S.MUCUR
1
0
7
21
19
4
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
MEHMET DURMAZ
A.E.KARAKURT
3
0
3
9
19
1.06.24
5
GÜNEŞİN GÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
12
0
7
21
19
6
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
57.00
A.SÖZEN
M.EMİN KAYA
S.V.KAYA
2
0
5
21
19
7
HÜNNAP
3y a d
AYABAKAN
55.00
MAHSUN TURANAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
10
0
0
9
19
1.09.30
8
IRMAK
3y k d
ALTAHA
57.00
A.KAÇMAZ
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
9
0
6
21
19
9
NURAY HATUN
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.BAYIR
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
5
0
0
20
10
SÜPÜRÜCÜ
3y a d
LİDERTAY
53.00
M.G.ARSLANAP
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
11
0
0
20
11
ŞAFAKŞAHANE
3y a d
UÇBEYİ
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
8
0
6
9
19
1.06.18
12
TUHANA
3y k d
ESKİŞEHİRLİ
54.00
H.ÇANAKÇIAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
4
0
6
9
19
1.06.80
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANIBELA
3y k d
UÇANBEY
57.00
V.DEMİR
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
11
0
0
9
19
1.09.52
2
ARYALİVA
3y k d
CANBERKTAY
57.00
A.ÇELİK
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
3
0
3
9
19
1.05.04
3
AŞKDEFTERİ
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
M.BAYDAN
MEHMET UÇAR
C.KATI
5
0
0
20
4
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
6
0
5
9
19
1.05.87
5
ÇILGIN ELA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.ÇİZİK
MUZAFFER ÇİZİK
A.E.KARAKURT
2
0
0
20
6
GJILAN
3y d d
SARRAF
57.00
E.SİNCAN
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
12
0
7
9
19
1.06.17
7
GÜLHATMİ
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
Ö.YILDIRIM
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
9
0
4
9
19
1.05.09
8
KIZIMBERRU
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
M.BAYIR
RECEP KETME
İ.GÜMÜŞ
10
0
0
9
19
1.10.15
9
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
53.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
7
0
8
21
19
10
SEMRACAN KIZI
3y k d
TOŞUR
54.00
İ.KATARAP
ALİ ÇELİK
S.V.KAYA
1
0
7
9
19
1.06.14
11
WIND GIRL
3y k d
UÇBEYİ
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
8
0
2
21
19
12
YETİMHANIM
3y a d
KIRIMHAN
57.00
H.İ.AKKAYA
GÜNAYDIN SAÇAN
H.ATAŞ
4
0
0
9
19
1.07.83
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUMBUL ÇİÇEĞİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
M.AKYAVUZ
DEHAM TUMBUL
M.Y.KILINÇ
9
89
35-1139
23
18
1.37.71
2
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
H.ÇİZİK
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
4
47
571131
110
20
1.50.45
3
TUANAHANIM
4y a k
AYABAKAN
55.00
M.BAYIR
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
10
58
444403
14
16
1.38.90
4
ASLANSEDA
4y k k
BİLGİN
54.00
E.SİNCAN
BÜLENT ÇİZMECİ
A.CİĞER
2
34
215-004
9
16
5
BERSUN ATEŞİ
4y k k
ATEŞTOPU
54.00
V.DEMİR
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
8
32
401558
9
17
1.43.12
6
BİDANEM
4y k k
BOZYİĞİT
54.00
MÜS.ÇELİK
ASIM FİKRİ ADVAN
R.TAŞDELEN
11
52
23-3184
14
18
1.38.75
7
NUDA
4y a k
YALAZ
52.00
M.K.KUMBASARAP
MERAL KANTEMİR
SERD.AYDOĞDİ
1
27
100-050
11
15
1.40.49
8
SER KUMRU
4y d k
İSFENDİYAR
53.00
H.ÇANAKÇIAP
SEDAT AVCI
O.İPEK
6
33
224-510
17
19
9
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
50.00
K.DEMİRELAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
3
29
95950-9
16
14
1.40.94
10
ASİL GÜLNUR
4y a k
YALAZ
54.00
S.ERKUŞ
HALİL EROĞLU
Y.POLAT
7
32
1806-67
14
15
1.41.30
11
KUPACI
4y k k
BERKSOY
52.00
M.G.ARSLANAP
ERDAL DAĞIDIR
M.HAN
5
24
68634-7
127
13
1.43.33
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZ BIRAKAN
4y d a
LION HEART (USA)
56.00
M.AKYAVUZ
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
4
94
4180-31
23
20
1.56.58
2
LUMINESCENCE
4y a a
UTOPIA (JPN)
56.00
MÜS.ÇELİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
6
80
7301-51
7
20
1.58.30
3
KISAS BEYİ
4y d a
SPORTS HERO (USA)
54.00
H.ÇİZİK
CEVHER CANLIKA
S.V.KAYA
2
66
1327-10
11
19
4
LITTLE KING
5y d a
POPULAR DEMAND
54.00
M.BAYIR
SOYDAN NURİ LEVENT
A.KIZILYAMAÇ
7
78
67378-6
20
9
1.56.13
5
MAGNUS
4y d g
NATIVE KHAN (FR)
54.00
M.A.SOLMAZAP
SEZAİ USTA
M.BATMAN
1
64
349-676
7
13
1.58.37
6
SPARROW HAWK
4y d a
POPULAR DEMAND
54.00
A.KAÇMAZ
HACİ İPEK
Ö.ALAÇAM
3
49
137-374
7
15
1.57.75
7
MISS ELENI
8y d k
CLODOVIL (IRE)
54.00
A.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
5
89
87713-6
14
18
1.57.56
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WANPİR
4y a a
UÇANBEY
55.00
H.ÇİZİK
ABDULKADİR ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
1
61
31-5331
16
20
2
AŞKABAT
4y d a
BOZOK
54.00
Ö.YILDIRIM
ENGİN YILDIZ
A.GÜLLÜ
3
94
13370-2
16
15
1.46.35
3
BAŞAR
4y k a
AYABAKAN
54.00
H.KARATAŞ
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
6
88
62011-2
23
19
1.48.67
4
CECELİ
4y k a
BİLGİN
54.00
E.SİNCAN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
5
42
21552
127
17
1.49.81
5
GİZMO
4y a a
SERDARHAN
54.00
B.KILINÇ
ABDULLAH YALÇIN
A.GÜVEN
2
65
300-370
23
14
1.50.84
6
HANAMİCHİ
4y d a
TURBO
54.00
M.BAYIR
FUAT ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
4
43
71-1004
8
17
7
TSARİGRAD
4y k a
GÖKMENBEY
54.00
G.KOCAKAYA
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
7
50
266633
9
13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERBABAM
3y a e
DAI JIN (GB)
57.00
E.ŞİMŞEKAP
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
6
37
831
14
20
2
FLOWERS EYE BABY
3y a d
CUVEE (USA)
56.00
H.ÇANAKÇIAP
TURAN ÇİÇEK
Ö.ALAÇAM
10
37
5-152
11
18
3
SERAP GIRL
3y d d
YAVUZKAYA
59.00
A.KAÇMAZ
MUSTAFA ÖZSARI
H.ATAŞ
7
40
213366
14
16
1.24.80
4
BUMBLE BEE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
M.BAYIR
ASIM DUTAL
A.DUTAL
11
36
323-322
127
19
1.23.51
5
DOTHRAKI
3y d e
MARCAVELLY (USA)
56.00
H.KILIÇARSLAN
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
2
29
55-236
8
15
6
LİDER
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
E.SİNCAN
MURAT CAN TÜRKSEV
A.CİĞER
1
36
369-14
11
19
7
NEVALİ CORİ
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
U.TEMUR
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
9
25
0-38100
9
18
1.26.27
8
NO WAY OUT
3y d e
EXPANSION (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
3
73
31345-6
21
16
1.21.64
9
PERICLES
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
HAKAN YILDIZ
LEVENT SARIKAYA
İ.GÜR
5
0
4
109
19
10
TALUZEK
3y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
Ö.YILDIRIM
ERDAL URAL
A.GÜVEN
4
39
4216-40
7
17
11
CLAIRE
3y a d
DUTYFREE
54.00
H.BUDAK
FİLİZ DEMİRBİLEK
R.BARMAN
12
40
324957
4
13
1.21.98
12
CANASYA
3y d d
REY DE CAFE (USA)
50.00
VEDAT ABİŞAP
METE TOLUNAY
E.MUTLU
8
0
8-0
9
18
1.26.84
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AK İREM
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
Ö.YILDIRIM
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
7
0
0
20
2
AKAN PINAR
3y k d
TURBO
57.00
H.ÇİZİK
ERDİN DÜZARAT
Ü.ARSLAN
5
0
3
9
19
1.05.85
3
ALADİNİ
3y a d
BERKSOY
57.00
S.ERKUŞ
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
1
0
6
9
19
1.06.07
4
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
57.00
M.BAYIR
LETİF DOĞAN
M.Y.KILINÇ
4
0
0
20
5
DEĞİRMENALTILI
3y a d
AYABAKAN
57.00
B.KILINÇ
ALPER CİĞER
A.CİĞER
8
0
8
9
19
1.06.46
6
FLASH GIRL
3y a d
İZHAN
57.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
10
0
8
9
19
1.06.45
7
GÜRLER KIZI
3y a d
UÇANBEY
57.00
V.DEMİR
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
2
0
6
21
19
8
KIRMIZI ŞİMŞEK
3y a d
BERKSOY
57.00
U.TEMUR
OZAN BİNGÖL YURTSEVER
E.MUTLU
12
0
0
9
19
1.08.14
9
KOZANCAN
3y k d
GÜNTAY
54.00
H.ÇANAKÇIAP
MUSTAFA ÇİZİK
S.V.KAYA
6
0
6
16
19
10
SANAFİR
3y k d
KARA YAĞIZ
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
B.KOCAKAYA
3
0
0
20
11
SÖĞÜTLÜ
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
A.KAÇMAZ
İSMET TEKİNALP
İS.TEKİNALP
9
0
5
16
19
12
ŞAH HANIM
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
M.BAYDAN
VEDAT TEKİNALP
A.KAPLAN
11
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANİLYA
6y a a
HABERBATUR
58.50
H.ÇANAKÇIAP
ALİ OKEN
C.AYDOĞAN
4
84
1-21411
127
20
1.37.89
2
ALPTUĞHAN
7y k a
ARASLI
59.50
A.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
8
97
213335
23
16
1.35.02
3
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
59.50
H.ÇİZİK
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
10
76
8-36511
21
20
1.37.35
4
BAŞPEHLİVAN
10y a a
KOŞAYALP
55.50
MAHSUN TURANAP
İBRAHİM YALÇIN
A.KAPLAN
9
94
1280-11
15
20
1.35.82
5
BOZTEPEBEYİ
7y a a
GOBAKBEY
55.50
M.K.KUMBASARAP
HACIM KANDEMİR
V.ÖNDER
7
93
414252
23
18
1.37.32
6
ADINI SEN KOY
7y a a
TURBO
55.50
M.BAYDAN
ERDİN DÜZARAT
Ü.ARSLAN
2
93
91211-9
117
19
1.34.59
7
YOLDAŞHAN
6y k a
TURBO
55.50
MÜS.ÇELİK
ENGİN AKALTUN
Ü.ARSLAN
1
90
3-57634
23
14
1.36.72
8
YÜKSELİM
9y k a
BİLGİN
55.50
G.KOCAKAYA
MEHMET ULUSOY
İ.KÖROĞLU
3
93
441397
18
17
1.35.98
9
KARAATEŞ
4y k a
KIRIMHAN
54.00
E.SİNCAN
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
5
68
588-195
118
18
1.37.26
10
ALYAYLA
5y a k
YALAZ
53.50
A.KAÇMAZ
ZEKİ DOĞAN
Ş.İPEK
6
71
3409-00
7
14
1.37.42
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATMANASLANI
7y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
10
112
01-1225
17
20
1.45.41
2
DENİZİM
7y k a
ALTAHA
60.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
9
114
170-834
17
20
1.45.15
3
EGEBERK
5y k a
KAFKAS ŞAHI
60.00
O.ÖZTÜRK
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
1
113
516-258
17
20
1.44.68
4
KARAMUSTAFA
5y a a
CAŞ
60.00
Ö.YILDIRIM
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
6
107
1112-22
17
19
1.46.77
5
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
60.00
MÜS.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
107
534123
17
20
1.45.12
6
YELTAY
6y a a
GÜNTAY
60.00
M.AKYAVUZ
BEKİR KAYA
HÜS.KAYA
8
110
12377-1
17
20
1.43.81
7
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
G.KOCAKAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
97
2-23121
22
20
1.45.39
8
BAŞ HÜKÜMDAR
4y a a
HABERKAN
58.00
A.KURŞUN
CEM KARTAL
C.GÖNÜLTAŞ
12
111
211-115
22
20
1.45.24
9
CEVHERİZADE
4y a a
HIZLITAY
58.00
H.ÇİZİK
ANIL KÖSEOĞLU
K.ÇELİK
2
79
83-2321
22
20
1.48.69
10
DEMİRPERDE
4y a a
ALTAHA
58.00
A.ÇELİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
7
112
57114-2
22
20
1.45.57
11
OĞLUM SERKAN
4y a a
TURBO
58.00
H.KILIÇARSLAN
SEMRA AKSU
S.ONAY
5
89
1800-84
23
15
1.48.07
12
SÜRGÜNTAY
4y k a
SONALP
58.00
H.KARATAŞ
LALE M. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
11
116
21141-3
22
20
1.45.01
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM LIFE
4y d k
AFTER MARKET (USA)
60.00
E.ŞİMŞEKAP
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
3
50
060-974
9
14
1.24.62
2
ELOIN
5y d k
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
6
40
223214
6
19
1.27.73
3
DIRECT WIN
4y d k
CHURCH PICTURES (GB)
56.50
MÜS.ÇELİK
YASEMİN TURAKTEKİN
E.MUTLU
9
37
3823-73
13
15
1.24.92
4
NO DRAMA
4y d k
NO JOKE
59.50
A.ÇELİK
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
2
43
706-641
4
20
1.22.95
5
MISS MATRA
4y d k
PERFECTO
55.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
34
084-860
23
9
1.28.02
6
AFBRİ
4y a k
LION HEART (USA)
53.50
M.A.SOLMAZAP
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
8
31
4-90004
13
14
1.31.86
7
ASHOKA
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.50
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
İ.GÜR
10
31
10887-7
14
15
1.24.06
8
KRUNG THEP
4y d k
DR FONG (USA)
52.00
U.TEMUR
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
4
28
526-8
23
16
1.25.22
9
MEZZO SOPRANO
4y d k
POWERSCOURT (GB)
50.50
S.ERKUŞ
TURAN ÜLKE
H.KABUKCI
7
25
056660
127
6
1.26.47
10
JESSAMINE
4y a k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
E.SİNCAN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
5
24
8-44578
4
12
1.24.80
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİR UÇAN
3y k d
UÇANBEY
57.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
0
7
16
19
2
BUNİYABİR
3y k d
YAKUPBEY
55.00
MAHSUN TURANAP
ENES DEMİR
İ.GÜMÜŞ
7
0
2
9
19
1.04.93
3
CANLI HABER
3y a d
HABERBATUR
53.00
M.G.ARSLANAP
MELEK CİĞER
E.MUTLU
12
0
0
20
4
DİCLE HANIM
3y a d
DELİ UĞUR
57.00
HAKAN YILDIZ
MÜSLÜM KATI
C.KATI
6
0
0
9
19
1.08.95
5
DUYGUECE
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
B.KILINÇ
MUHAMMED SAİD AKSOY
M.S.AKSOY
11
0
5
11
19
6
FINDIK KURDU
3y k d
SARUS
53.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
2
0
0
20
7
GÜLHATÇE
3y k d
HİSARBEY
57.00
MÜS.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
8
0
9
9
19
1.07.35
8
KAÇER KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.BAYDAN
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
10
0
7
9
19
1.06.42
9
KİNEM HATUN
3y d d
LİDERTAY
57.00
H.ÇİZİK
ABDULKADİR ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
3
0
4
9
19
1.06.43
10
MAVİKALP
3y a d
GÜNTAY
57.00
M.AKYAVUZ
MURAT ARSLAN
İ.GÜR
4
0
0
20
11
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
57.00
A.KAÇMAZ
ZEKİ DOĞAN
Ş.İPEK
9
0
0
20
12
RUMELİ HİSARI
3y k d
TURBO
57.00
V.DEMİR
GÜLSÜN GİRAY
İ.GÜR
1
0
9
21
19
Epsom detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INHALER
2y d e
59.50
B CURTİS
MR ABDULRAZAQ MOHAMD
K BURKE
5
0
12
7
0
2
MODERN NEWS
2y a e
59.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
2
0
15
16
0
3
MUTAZAWWED (IRE)
2y d e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
3
0
51
15
0
4
TWAASOL
2y d e
59.50
M HARLEY
SHEİKH AHMED AL MAKT
OWEN BURROWS
1
0
1
18
0
5
CALCUTTA CUP (FR)
2y a e
57.50
O MURPHY
MRS FİTRİ HAY
A BALDİNG
4
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAARIK (IRE)
4y d g
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
J GOSDEN
6
104
01-12-10
18
0
2
JACK'S POINT
4y d g
59.50
M DWYER
MR C L A EDGINTON
W MUIR
1
100
308-120
14
0
3
OH THIS IS US (IRE)
7y d k
59.50
R L MOORE
TEAM WALLOP
R HANNON
5
106
139-545
29
0
4
SAFE VOYAGE (IRE)
7y a g
59.50
J HART
MR ROSS HARMON
J J QUINN
2
114
13343-2
27
0
5
SHINE SO BRIGHT
4y k a
59.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
4
113
16145-0
14
0
6
VALE OF KENT (IRE)
5y d g
59.50
J FANNING
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
3
108
224-347
7
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CERTAIN LAD
4y d g
62.00
B CURTIS
MR C R HIRST
M CHANNON
10
104
421-134
127
0
2
TINANDALI (IRE)
4y d g
61.00
J CROWLEY
SOUTH YORKSHIRE BUIL
D O'MEARA
9
102
17160-2
12
0
3
DESERT ICON (FR)
4y d g
61.00
JAMES DOYLE
SHEIKH JUMA DALMOOK
W HAGGAS
7
96
1822-41
6
0
4
CARADOC (IRE)
5y d g
60.00
O MURPHY
MR P K SIU
ED WALKER
15
100
141314-
127
0
5
SKY DEFENDER
4y d a
59.50
J FANNİNG
MR HAMAD RASHED BİN
M JOHNSTON
16
99
121424
20
0
6
WARGRAVE (IRE)
4y d a
59.50
P COSGRAVE
MR P BOWDEN
G BAKER
1
99
2027-10
17
0
7
JOHNNY DRAMA (IRE)
5y d g
58.50
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
A BALDING
8
97
06202-0
15
0
8
DOLPHIN VISTA (IRE)
7y d g
57.50
T MARQUAND
THE BEEGEEZ
J BOYLE
14
95
418-440
15
0
9
YOU'RE HIRED
7y d g
56.50
W BUICK
MR GEORGE MATERNA
MRS A PERRETT
5
92
22240-1
20
0
10
PLANTADREAM
5y d g
56.50
J HAYNES
MR H J JARVIS MRS
J BEST
3
92
3-1210
17
0
11
SUCELLUS
4y d a
54.50
J HART
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
13
88
2231-60
17
0
12
BREATH CAUGHT
5y d g
54.00
H BENTLEY
AMO RACING LIMITED
R BECKETT
12
87
43777-4
22
0
13
IRONCLAD
4y a g
53.50
A ATZENI
MR K ABDULLAH
H PALMER
2
86
352114-
127
0
14
MR SCARAMANGA
6y d k
52.50
DAVİD EGAN
MR ROBERT MOSS
S DOW
11
84
535-434
28
0
15
DATA PROTECTION
5y d g
51.50
J F EGAN
MUIR RACING PARTNERS
W MUIR
6
81
2130-36
10
0
16
SHERPA TRAIL (USA)
4y k g
51.00
M DWYER
MRS T WALKER
ED WALKER
4
80
1-10
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BHARANI STAR (GER)
3y a d
57.50
O MURPHY
PHOENİX THOROUGHBRED
P CHAPPLE-HYAM
2
99
54-14
18
0
2
ENNISTYMON (IRE)
3y d d
57.50
J A HEFFERNAN
MRS E M STOCKWELL
A P O'BRİEN
4
0
7-12
18
0
3
FRANKLY DARLING
3y d d
57.50
L DETTORİ
MR A E OPPENHEİMER
J GOSDEN
3
110
2-11
18
0
4
GOLD WAND (IRE)
3y d d
57.50
A ATZENİ
MR MOHAMED KHALİD AB
R VARİAN
8
89
2-1
23
0
5
LOVE (IRE)
3y a d
57.50
R L MOORE
MR M TABOR
A P O'BRIEN
5
116
11513-1
27
0
6
PASSION (IRE)
3y a d
57.50
P BEGGY
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
1
100
517-43
18
0
7
QUEEN DAENERYS (IRE)
3y d d
57.50
W BUİCK
H H SH NASSER BİN HA
R VARİAN
6
103
216-2
27
0
8
TIEMPO VUELA
3y d d
57.50
M HARLEY
SOPHIE
J GOSDEN
7
0
1-7
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLOAK OF SPIRITS (IRE)
3y a d
57.50
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R HANNON
4
109
163-25
14
0
2
FOORAAT (IRE)
3y a d
57.50
DAVİD EGAN
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
2
100
1-1
26
0
3
LOVE AND THUNDER (IRE)
3y d d
57.50
L DETTORİ
JOHN GUNTHER TANYA
J GOSDEN
5
0
2-1
22
0
4
ONASSIS (IRE)
3y d d
57.50
R L MOORE
TRİERMORE STUD THE
C FELLOWES
6
87
27351-1
16
0
5
ROSE OF KILDARE (IRE)
3y d d
57.50
J FANNİNG
KİNGSLEY PARK 14
M JOHNSTON
1
103
3411-93
13
0
6
SUMMER ROMANCE (IRE)
3y k d
57.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
3
104
1163-8
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMHRAN NA BHFIANN (IRE)
3y a e
57.50
W BUICK
MR D SMITH
A P O'BRIEN
5
0
0-4
25
0
2
EMISSARY
3y d e
57.50
J CROWLEY
MR K ABDULLAH
H PALMER
4
98
1-2
20
0
3
ENGLISH KING (FR)
3y d e
57.50
L DETTORİ
MR B E NİELSEN
ED WALKER
1
112
71-1
29
0
4
GOLD MAZE
3y a e
57.50
DAVİD EGAN
THE LONG WAİT PARTNE
MRS J HARRİNGTON
16
103
53-26
7
0
5
HIGHLAND CHIEF (IRE)
3y d e
57.50
B CURTİS
MRS FİTRİ HAY
P & O COLE
13
107
136-1
16
0
6
KAMEKO (USA)
3y a e
57.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
A BALDİNG
11
119
1221-1
28
0
7
KHALIFA SAT (IRE)
3y d e
57.50
T MARQUAND
AHMAD AL SHAİKH
A BALDİNG
14
99
61-1
20
0
8
MAX VEGA (IRE)
3y a e
57.50
H BENTLEY
THE PİCKFORD HİLL PA
R BECKETT
7
110
211-5
31
0
9
MOGUL
3y a e
57.50
R L MOORE
MR M TABOR
A P O'BRIEN
2
110
2114-4
18
0
10
MOHICAN HEIGHTS (IRE)
3y a e
57.50
A ATZENİ
SUN BLOODSTOCK SARL
D M SİMCOCK
15
104
11-3
18
0
11
MYTHICAL (FR)
3y a e
57.50
JAMES DOYLE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
10
106
6143-5
22
0
12
PYLEDRIVER
3y d e
57.50
M DWYER
LA PYLE PARTNERSHİP
W MUİR
3
110
1417-21
18
0
13
RUSSIAN EMPEROR (IRE)
3y a e
57.50
J A HEFFERNAN
LAURİE MACRİ/MRS MAG
A P O'BRİEN
6
111
3-121
17
0
14
SERPENTINE (IRE)
3y a e
57.50
E J MCNAMARA
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
12
0
0-51
7
0
15
VATICAN CITY (IRE)
3y a e
57.50
P BEGGY
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
8
112
51-2
22
0
16
WORTHILY (USA)
3y d e
57.50
M HARLEY
MR GEORGE STRAWBRİDG
J GOSDEN
9
0
1
23
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRAIGHT RIGHT (FR)
6y d g
60.50
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
A BALDING
8
95
05-1790
18
0
2
HATEYA (IRE)
5y d k
60.50
P COSGRAVE
INSİDE TRACK RACİNG
J BOYLE
5
95
23-6546
21
0
3
MAGICAL WISH (IRE)
4y a g
60.50
T HAMMER HANSEN
MIDDLEHAM PARK RACIN
R HANNON
4
95
0070-10
14
0
4
ALEMARATALYOUM (IRE)
6y a g
59.50
J HART
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
16
93
1365-84
14
0
5
BURIDAN (FR)
5y d g
59.50
.
AL SHAQAB RACING
R HANNON
13
93
21017-6
9
0
6
DIRTY RASCAL (IRE)
4y d a
59.00
T MARQUAND
MR CHARLİE ROSİER
TOM WARD
15
92
52315-0
14
0
7
COMIN' THROUGH (AUS)
7y d g
58.00
H BENTLEY
BREEN, WALSH, HORNCA
G SCOTT
3
90
0006-63
14
0
8
REPUTATION (IRE)
7y d g
57.50
DAVID EGAN
FULBECK HORSE SYNDIC
I WILLIAMS
1
89
240007-
127
0
9
DREAM TODAY (IRE)
5y d g
57.50
D COSTELLO
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
9
89
226883
18
0
10
MARKAZI (FR)
6y k g
57.50
JAMES DOYLE
THE MARKAZI PARTNERS
D O'MEARA
7
88
6016-04
12
0
11
COUNT OTTO (IRE)
5y d g
57.00
J CROWLEY
COUNT OTTO PARTNERSH
MRS A PERRETT
14
87
524336
18
0
12
MUNTADAB (IRE)
8y d g
57.00
B CURTIS
FELL HIGH HOPES PA
ROGER FELL
6
87
79-9322
3
0
13
TINTORETTO (IRE)
5y d g
56.50
O MURPHY
WHITEHOUSE STABLE SY
TOM WARD
10
86
560-511
24
0
14
CORAZON ESPINADO (IRE)
5y d k
56.00
A ATZENİ
MR ROBERT MOSS
S DOW
12
85
42-1365
28
0
15
KNOWING GLANCE (IRE)
5y d g
54.00
P MATHERS
POSH JOHN 11
R FAHEY
2
81
39-8113
25
0
16
MEDIEVAL (IRE)
6y d g
52.00
J HAYNES
MRS FITRI HAY
P & O COLE
11
74
462340-
127
0
Belmont detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANK'S ROCKETTE (KY)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
1
99
222-121
40
0
2
UP IN SMOKE (FL)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BLACK TYPE THOROUGHB
GEORGE WEAVER
2
88
11141
28
0
3
REAGAN'S EDGE (KY)
3y a d
54.50
JOSE LEZCANO
INGORDO, DAVID
CHERIE DEVAUX
3
83
1-31
49
0
4
CENTER AISLE (KY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
4
88
15
43
0
5
MISS PEPPINA (FL)
3y a d
54.50
MANUEL FRANCO
BOB PETERSONS STABLE
GARY P. GULLO
5
76
144-0
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:57 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR JAGGERS (KY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
WYGOD, PAM AND MARTI
WILLIAM I. MOTT
1
77
34-53
28
0
2
GREAT CAMANOE (VA)
3y a g
54.50
JOSE L. ORTIZ
GORDON-MOORE, GILLAN
HORACIO DEPAZ
2
61
4556-
127
0
3
RED STORM RISEN (ON)
3y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
SAM-SON FARM
H. GRAHAM MOTION
3
58
6-4
28
0
4
MALIBU EDGE (ON)
3y a e
53.50
MANUEL FRANCO
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
4
54
485-73
99
0
5
BAIL OUT (KY)
5y d g
57.00
JAVIER CASTELLANO
ABRAMOWITZ, DARRYL,
LUIS A. MIRANDA
5
83
25355-2
22
0
6
BAY STREET MONEY (KY)
3y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
STRONACH STABLES
JAMES A. JERKENS
6
74
5
28
0
7
COMMISSIONER DAVE (KY)
3y a e
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
URIAH ST. LEWIS
URIAH ST. LEWIS
7
54
66
127
0
8
HOSTILE WITNESS (ON)
3y d g
52.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
RED STORM STABLE AND
RUDY R. RODRIGUEZ
8
55
54-2676
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICAN POWER (KY)
5y a a
55.00
ERIC CANCEL
RICE, LINDA AND COOP
LINDA RICE
1
93
11440-2
27
0
2
READY TO ESCAPE (NY)
5y d g
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
SILVER RANCH STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
2
90
14-4616
29
0
3
TIZ HE THE ONE (KY)
6y d g
55.00
JOSE LEZCANO
LADY SHEILA STABLE A
LINDA RICE
3
99
1041-35
127
0
4
SKYLER'S SCRAMJET (KY)
6y k g
55.00
JOEL ROSARIO
SJB STABLE AND MICOZ
MICHELLE NEVIN
4
87
4256-80
27
0
5
T LOVES A FIGHT (NY)
6y d g
55.00
DYLAN DAVIS
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
5
95
323-264
44
0
6
AMUNDSON (NY)
4y d g
56.00
JOSE L. ORTIZ
BARRY K. SCHWARTZ
HORACIO DEPAZ
6
98
3116-13
29
0
7
FORTIN HILL (IN)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
7
98
1-1-2
78
0
8
ZOOMER (KY)
4y a g
56.00
MANUEL FRANCO
ALEX KAZDAN
ROBERT P. KLESARIS
8
96
12-5113
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIPPING IN (OK)
3y d d
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
REDDAM RACING LLC
DOUG F. O'NEILL
1
79
5-53238
41
0
2
L'INDISCRET (KY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
ALLEN STABLE, INC.
BARCLAY TAGG
2
73
7
97
0
3
AMAZING RIDE (KY)
3y a d
54.50
JOSE LEZCANO
WOODFORD RACING, LLC
ANTHONY W. DUTROW
3
64
45-5
27
0
4
ZERENIA (KY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
GEREN, KEN
JOHN P. TERRANOVA II
4
64
8
27
0
5
PILOT EPISODE (ON)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
68
527
83
0
6
MADAM MACLEAN (KY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
CHARLES HALLAS
ROBERT P. KLESARIS
6
0
0
0
7
LIZA JAMBALAYA (KY)
4y a k
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
VINCENT S. SCUDERI
RUDY R. RODRIGUEZ
7
55
67-2
27
0
8
YES TO MISCHIEF (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
8
0
0
0
9
BASTET (KY)
3y k d
54.50
JUNIOR ALVARADO
ESTATE OF HARVEY A.
WILLIAM I. MOTT
9
79
7
35
0
10
PUBLICATION (KY)
3y k d
54.50
JAVIER CASTELLANO
JUDDMONTE FARMS, INC
CHAD C. BROWN
10
94
3
93
0
11
ZACCAPA (FR)
3y d d
54.50
FLORENT GEROUX
MADAKET STABLES LLC,
BRAD H. COX
11
0
522-
127
0
12
AMERICAN GODDESS (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINDMILL MANOR FARM
WESLEY A. WARD
12
81
4452
35
0
13
TOO SEXY (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
BAKKE, JIM AND ISBIS
CHRISTOPHE CLEMENT
13
91
326
21
0
14
MORALITY CLAUSE (FL)
3y d d
53.50
DYLAN DAVIS
CUTAIR RACING AND RA
RAYMOND HANDAL
14
62
32295-
127
0
15
CHEROKEE SONG (KY)
3y d d
51.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
RAMRATTAN, KHILLINA
RANDI PERSAUD
15
54
2239-77
13
0
16
BACK CHANNEL (KY)
3y a d
53.50
JOSE LEZCANO
PAUL P. POMPA, JR.
LINDA RICE
16
80
2
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACK THE CAT (NY)
4y d g
56.50
DYLAN DAVIS
DORRIAN, JOHN F. AND
RAYMOND HANDAL
1
85
812233
27
0
2
POINT HIM OUT (NY)
3y d g
54.50
JOSE LEZCANO
SIGNAL HILL FARMS
MICHAEL STIDHAM
2
86
12
27
0
3
STARRY MESSENGER (NY)
7y d g
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
SMITH, LAWRENCE, M.
LAWRENCE M. SMITH
3
69
668738
14
0
4
DANTE'S FIRE (NY)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BUCK BUTLER
MICHAEL J. MAKER
4
75
2931-4
27
0
5
JO'S BOLD CAT (NY)
6y d g
57.50
MANUEL FRANCO
OH HAPPY DAYS STABLE
KELLY RUBLEY
5
90
44413-9
29
0
6
STEELERSFANFORLIFE (NY)
5y a g
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
ZAMAROTA RACING STAB
LEAH GYARMATI
6
76
543727-
127
0
7
JIMMY JAZZ (NY)
5y a g
57.50
ERIC CANCEL
DREAM MAKER RACING
THOMAS M. BUSH
7
80
32441-7
27
0
8
DANFUSI (NY)
4y d a
57.50
JOEL ROSARIO
TRIPLE G THOROUGHBRE
CHRISTOPHE CLEMENT
8
85
25-1
30
0
9
BAD GUY (NY)
5y a g
57.50
REYLU GUTIERREZ
POYAH, ANIL, IMPERIO
RUDY R. RODRIGUEZ
9
83
3753-12
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM FRIEND (KY)
5y a a
54.50
JOSE LEZCANO
FEIN, ERIC, MCKENNA,
JOHN P. TERRANOVA II
1
94
13322-3
31
0
2
VALID POINT (KY)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
2
104
1110-
127
0
3
HAWKISH (KY)
5y d g
54.50
MANUEL FRANCO
LAPENTA, ROBERT V.,
JAMES J. TONER
3
97
7-271-95
27
0
4
SEISMIC WAVE (KY)
4y a a
54.50
JOEL ROSARIO
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
4
103
50361-4
27
0
5
SOCIAL PARANOIA (KY)
4y d a
55.50
JOSE L. ORTIZ
THE ELKSTONE GROUP,
TODD A. PLETCHER
5
106
241-136
28
0
6
EONS (KY)
4y a a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
MARK B. GRIER
ARNAUD DELACOUR
6
95
411110-
127
0
7
GOT STORMY (KY)
5y a k
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
7
110
221-424
31
0
8
ITS ALL RELEVANT (KY)
7y a g
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
8
96
161-611
16
0
9
VALUE PROPOSITION (GB)
4y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
9
94
171-1
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NETWORK EFFECT (FL)
4y a a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
104
2-18-212
28
0
2
VEKOMA (KY)
4y a a
56.00
JAVIER CASTELLANO
R. A. HILL STABLE AN
GEORGE WEAVER
2
103
1-310-11
28
0
3
MCKINZIE (KY)
5y d a
57.00
MIKE E. SMITH
WATSON, KARL, PEGRAM
BOB BAFFERT
3
112
2122-01
27
0
4
HOG CREEK HUSTLE (KY)
4y d a
54.50
JOSE L. ORTIZ
SOMETHING SPECIAL RA
VICKIE L. FOLEY
4
100
56-2382
36
0
5
CODE OF HONOR (KY)
4y a a
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
W.S. FARISH
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
105
21117-1
28
0
6
ENDORSED (KY)
4y d a
54.00
JOEL ROSARIO
GODOLPHIN RACING, LL
WILLIAM I. MOTT
6
101
24-1512
28
0
7
MR FREEZE (KY)
5y a a
54.50
MANUEL FRANCO
BAKKE, JIM AND ISBIS
DALE L. ROMANS
7
104
123-213
63
0
8
WARRIOR'S CHARGE (FL)
4y d a
54.50
FLORENT GEROUX
TEN STRIKE RACING AN
BRAD H. COX
8
100
1141-12
63
0
4 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Epsom, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Epsom at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 epsom at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:57 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 temmuz 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 4 temmuz 2020 at yarışı programı, 4 temmuz 2020 tjk yarış programı, 4 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 4 temmuz 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 4 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, epsom at yarışı bülteni, 4 temmuz 2020 epsom at yarışı bülteni, günün epsom at yarışı bülteni, bugün epsom at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 4 temmuz 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni