Yarış Başlama Saati: 21:02 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAY FIELD (NY)
6y d k
55.00
MANUEL FRANCO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
1
85
5-42234
2
0
2
BROKEN BORDER (NY)
7y a k
55.00
MANUEL FRANCO
MR. AMORE STABLE
JASON SERVIS
2
88
3246-34
23
0
3
WANTAGH QUEEN (NY)
8y d k
55.50
JOSE LEZCANO
BRUNER, TERRY
MICHAEL DINI
3
78
94-5471
84
0
4
LOVELY LA LA (NY)
4y d k
55.00
JOSE ORTIZ
LAWRENCE GOICHMAN
CHAD BROWN
4
88
1217-28
39
0
5
ALABAMA BOUND (NY)
6y d k
55.00
LUIS SAEZ
DREAM MAKER RACING
THOMAS BUSH
5
84
53515-7
23
0
6
STARLITE MISSION (NY)
4y d k
55.00
RUBEN SILVERA
WOODLAND FARMS
ROBERT KLESARIS
6
87
333314
50
0
7
BERTRANDA (NY)
5y d k
55.00
.
FUNKY MUNKY STABLE L
DAVID DONK
7
75
331249
23
0
8
DANCINGWTHDAFFODLS (NY)
4y k k
55.00
ERIC CANCEL
NUNEZ, ARIEL
EDMUND PRINGLE
8
62
642132
7
0
9
SARATOGA TREASURE (NY)
4y d k
55.00
JOHN VELAZQUEZ
PATRICIA GENERAZIO
DAVID DONK
9
82
2414-62
23
0
10
KEPT TRUE (NY)
3y d d
53.50
JOSE ORTIZ
TREADWAY RACING STAB
LEAH GYARMATI
10
80
137-1
39
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMS LAST GHASP (NY)
4y a g
56.50
JAVIER CASTELLANO
SUNRISE STABLES AND
THOMAS MORLEY
1
58
91910
14
0
2
DESERT LIGHTS (NY)
4y d a
53.50
BENJAMIN HERNANDEZ
BOB PETERSONS STABLE
GARY GULLO
2
79
4-23143
8
0
3
THERE HE GOES (NY)
5y d g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
PRESTINE RACING
GARY GULLO
3
77
2-21212
33
0
4
HOKULEA (NY)
4y k g
55.50
JOEL ROSARIO
MOULTON, SUSAN
GARY CONTESSA
4
77
43-4574
8
0
5
PROXIMATE TO POWER (KY)
4y k g
55.50
ERIC CANCEL
MC ALLEN, JOHN, P.
EDMUND DAVIS
5
75
1-52276
41
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELENZEE (NY)
5y d g
55.50
JOSE ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL MAKER
1
62
0278-03
23
0
2
NO MO PROMISES (NY)
4y d a
55.50
MANUEL FRANCO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
2
81
1-
127
0
3
SPLIT VERDICT (KY)
4y d a
52.50
BENJAMIN HERNANDEZ
BOB PETERSONS STABLE
GARY GULLO
3
85
314-
127
0
4
NO REGRETS (KY)
5y d g
55.50
JAVIER CASTELLANO
FLYING P STABLE
DAVID CANNIZZO
4
81
5-37525
23
0
5
I LOVE JAXSON (NY)
4y d g
52.50
JOEY MARTINEZ
ROBERT TERRILL, SR.
MICHAEL MICELI
5
64
5456-52
127
0
6
YES AND YES (KY)
3y d e
53.50
DYLAN DAVIS
GLEAVES, PHILIP A.,
PHILIP GLEAVES
6
74
18-3795
35
0
7
MEND UP (NY)
3y d e
50.50
BENJAMIN HERNANDEZ
T S P ENTERPRISES
RODRIGO UBILLO
7
64
51-3446
23
0
8
LA MAQUINA GRIS (KY)
5y k a
55.50
GARY RICHARDS
DCK RACING
GARY CONTESSA
8
70
6-56732
16
0
9
POPPY JOE ROCKS (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
TRISTAR FARM, LLC
JOE SHARP
9
71
562184
56
0
10
GALLANT BID (FL)
3y k e
54.50
JOSE LEZCANO
LOBDELL FAMILY STABL
LINDA RICE
10
51
616
5
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY FARM (FL)
5y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
M AND A RACING LTD
JASON SERVIS
1
93
3222-42
79
0
2
WILL DID IT (KY)
7y d a
53.50
JOEY MARTINEZ
EMPIRE STATE THOROUG
CARLOS MARTIN
2
72
56-8561
8
0
3
ROYAL ASSET (NY)
7y a g
56.50
MANUEL FRANCO
LAWRENCE ROMAN
ROB ATRAS
3
88
657461
35
0
4
VICAR'S LEGEND (NY)
4y d g
55.50
MIGUEL A. MELENDEZ
RAMDAT, ROHAN AND MO
JOSEPH PARKER
4
80
443469
28
0
5
SWIPING DAN (KY)
4y d g
53.50
HEMAN HARKIE
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
5
78
946513
8
0
6
BITUMEN (KY)
5y d g
53.50
BENJAMIN HERNANDEZ
HING, CARLTON
JAMES RYERSON
6
82
324125
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PALLAS ATHENE (KY)
3y d d
53.00
RAJIV MARAGH
CURRAGH STABLES
JOHN TERRANOVA II
1
60
95
16
0
2
YGRITTE (KY)
3y a d
52.50
LUIS SAEZ
ROBERT EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
2
75
0
29
0
3
COILEAN BAWN (KY)
3y d d
52.50
JUNIOR ALVARADO
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
3
75
88-53
16
0
4
GIULIA AMMANNATI (KY)
3y d d
52.50
JOSE ORTIZ
SILVERMAN, MARSHALL
GARY CAPUANO
4
64
37
55
0
5
MONHEGAN (KY)
4y d k
56.00
JOHN VELAZQUEZ
EMORY HAMILTON
MICHAEL MATZ
5
82
575-234
43
0
6
AMARONE (NY)
3y d d
52.50
JAVIER CASTELLANO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL MAKER
6
69
99632
40
0
7
ROMANTIC PURSUIT (KY)
3y d d
52.50
DYLAN DAVIS
GODOLPHIN RACING, LL
KIARAN MCLAUGHLIN
7
70
38-222
55
0
8
BACCHANALIA (KY)
3y a d
52.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
8
67
3-
127
0
9
MADAME ORBE (KY)
3y d d
52.50
JOSE LEZCANO
CARL POLLARD
KIARAN MCLAUGHLIN
9
77
8
29
0
10
ESTILL (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
STONE FARM
WILLIAM MOTT
10
76
4
50
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FERDINANDA (VA)
4y a k
52.00
LUIS SAEZ
BACKER, ANN, M.
BARCLAY TAGG
1
92
222-212
47
0
2
FOOLS GOLD (KY)
4y d k
53.00
JAVIER CASTELLANO
WISE RACING
CHAD BROWN
2
93
841-123
40
0
3
LEMON ZIP (ON)
5y d k
54.00
DYLAN DAVIS
HIGH KINGS RACING LL
NIALL SAVILLE
3
83
8-06111
21
0
4
SEMPER SENTENTIAE (KY)
4y k k
52.00
JOHN VELAZQUEZ
JOHN O'CONNOR
MARK HENNIG
4
95
23-3323
28
0
5
HOMELAND SECURITY (KY)
5y d k
55.50
JOEL ROSARIO
MOYGLARE STUD FARM,
CHRISTOPHE CLEMENT
5
97
4181-73
48
0
6
THEODORA B. (KY)
4y d k
53.00
ALEX CINTRON
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL DICKINSON
6
85
1312-12
19
0
7
MATTY'S MAGNUM (KY)
4y k k
55.00
JUNIOR ALVARADO
LESSELL, EDWARD R. A
DAVID DONK
7
83
111-556
28
0
8
GAINING (GB)
5y d k
55.00
JOSE LEZCANO
JUDDMONTE FARMS, INC
BRAD COX
8
103
4051-22
41
0
9
PAMINA (KY)
4y d k
53.00
VICTOR CARRASCO
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL DICKINSON
9
90
12750-1
29
0
10
SCOTTISH JIG (KY)
4y a k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
10
88
31331-1
47
0
11
VIOLET BLUE (KY)
5y d k
52.00
MANUEL FRANCO
RYAN, MICHAEL, J.
JAMES TONER
11
92
679-354
21
0
12
SKY FULL OF STARS (GER)
5y k k
55.50
JOSE ORTIZ
PHOENIX THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
12
101
115517-
127
0
13
ANOTHER BROAD (MD)
4y d k
55.00
.
MADAKET STABLES LLC,
TODD PLETCHER
13
89
12-4143
20
0
5 Temmuz 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:02 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 5 temmuz 2019 cuma at yarışı bülteni, 5 temmuz 2019 at yarışı programı, 5 temmuz 2019 tjk yarış programı, 5 temmuz 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 5 temmuz 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 5 temmuz 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 5 temmuz 2019 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni