Yarış Başlama Saati: 19:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER OF NONE (USA)
3y a e
52.00
AXEL CONCEPCION
JOHNSON, R. LARRY AN
MICHAEL J. TROMBETTA
1
59
12-5637
53
0
2
BALLYHOO PRINCE (USA)
7y a a
57.00
J. D. ACOSTA
LISA BEIGE
PATRICK F. NUESCH
2
75
43135-2
38
0
3
PURSUING PACE (USA)
4y a a
55.50
JAIME RODRIGUEZ
PLOD BOY STABLES LLC
KIERON MAGEE
3
67
24548-6
33
0
4
NORTHERN TICK TOCK (USA)
4y d a
55.50
SHELDON RUSSELL
SHERWOOD F. BRYANT
SUSAN S. COONEY
4
55
6345-51
32
0
5
SOROLLA (USA)
5y d a
55.50
JEVIAN TOLEDO
SILHOUETTE LLC
MILAN MILOSEVIC
5
57
4477-52
33
0
6
NOBLE PRENDERGAST (USA)
3y a e
54.50
JEIRON BARBOSA
ON THE BIT RACING LL
LINDA L. ALBERT
6
52
1-35
127
0
7
FOOD FOODIE (USA)
3y d e
54.50
FOREST BOYCE
J R SANCHEZ RACING S
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
7
63
123
33
0
8
ALOTTACENTS (USA)
3y d e
54.50
JORGE RUIZ
BARAK FARM AND DINO'
JOSE CORRALES
8
59
15-6642
33
0
9
MOSLEY NATURAL (USA)
5y a a
55.50
RESHAWN LATCHMAN
KOLB RACING STABLE
CHRISTOPHER L. KOLB
9
62
2958-78
33
0
10
BUNKER HILL (USA)
5y d a
57.00
VICTOR R. CARRASCO
JOSEPH ALLEN LLC
JAMES J. TONER
10
72
22-4218
34
0
11
BEYOND THE PALE (USA)
6y a a
55.50
HORACIO KARAMANOS
MARY VOSS
DANIELLE HODSDON
11
66
1-8
19
0
12
SWITZER (USA)
4y d a
57.00
JAIME RODRIGUEZ
JAMES C. WOLF
ANTHONY FARRIOR
12
78
8369-43
46
0
13
EVIE'S PRINCE (USA)
6y d a
57.00
CHARLIE MARQUEZ
SHANNON HILL FARM
NEIL R. MORRIS
13
81
4787-23
60
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:56
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIALING DIXIE (USA)
5y a a
54.00
JEIRON BARBOSA
C AND B STABLES
CHARLES L. FROCK
1
71
1-24012
40
0
2
SEANOW (USA)
7y a a
56.00
JAIME RODRIGUEZ
ERIN MCELWEE
KIERON MAGEE
2
79
6455-34
40
0
3
JIMMY THE KID (USA)
5y a a
54.00
YOMAR ORLANDO ORTIZ
LINDA S. PAYNE
AUGUST R. MARTIN
3
67
723359
39
0
4
MICE AND MEN (USA)
8y a a
56.00
RICHARD MONTERREY
JONES, M. E. AND GRA
ROBIN L. GRAHAM
4
68
706-714
127
0
5
BACKATYA (USA)
4y d a
51.50
AXEL CONCEPCION
MI PATRIA RACING
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
5
74
454556
21
0
6
SPITBALL (USA)
6y d a
56.00
WILLIAM HUMPHREY
LARRY E. RABOLD
HUGH I. MCMAHON
6
73
353523
127
0
7
FORTY COMETS (USA)
5y k a
57.00
LUIS A. RODRIGUEZ CASTRO
CHARLES LO
MIGUEL A. RODRIGUEZ
7
73
112671
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEE MOUNTAIN (USA)
3y d d
54.50
JEAN C. ALVELO
WALTER B. DOGGETT II
A. FERRIS ALLEN, III
1
29
6248-88
48
0
2
NINETEENAMENDMENT (USA)
3y a d
54.50
JOHAN ROSADO
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
2
65
2
42
0
3
IN HER CUPS (USA)
5y a k
57.00
YOMAR ORLANDO ORTIZ
ROBERT S. MANCHIO
ROBERT S. MANCHIO
3
64
5333-4
32
0
4
GILDA'S GIRL (USA)
3y k d
54.50
CHARLIE MARQUEZ
DAVID H. BUTTS
TIMOTHY L. KEEFE
4
0
0
0
5
NEGRA GATA (USA)
3y a d
54.50
JAIME RODRIGUEZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. TROMBETTA
5
70
44
33
0
6
BLUE HOUR (USA)
3y a d
54.50
VICTOR R. CARRASCO
MW OFFUTT
ARNAUD DELACOUR
6
0
0
0
7
LITTLE JOSIE WALES (USA)
3y d d
54.50
FOREST BOYCE
RICHARD F. BLUE, JR.
MILAN MILOSEVIC
7
63
5
32
0
8
TEA ROSE (USA)
3y k d
54.50
RICHARD MONTERREY
BURDICK, BARBARA E.
BARBARA E. BURDICK
8
69
3
32
0
9
UP FOR IT (USA)
3y a d
54.50
JEVIAN TOLEDO
RUNNYMOORE RACING, L
MICHAEL R. MATZ
9
75
2-23
48
0
10
CIRCLE HOME (USA)
4y d k
57.00
HORACIO KARAMANOS
DARK HOLLOW FARM
MIGUEL VERA
10
62
5-3235-2
26
0
11
KENTUCKY REIGN (USA)
3y d d
54.50
WILLIAM HUMPHREY
LARRY E. RABOLD
HUGH I. MCMAHON
11
46
29-003
65
0
12
SCARLETT STRONG (USA)
3y a d
54.50
ORLANDO BOCACHICA
CRYSTAL G. PICKETT
CRYSTAL G. PICKETT
12
0
6
127
0
13
ALL I WANT IS YOU (USA)
3y d d
54.50
SHELDON RUSSELL
MARJAC FARM, EVANS,
IGNACIO CORREAS, IV
13
77
4
74
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:58 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOX N BEN (USA)
3y k e
52.00
AXEL CONCEPCION
SAB STABLE INC.
HUGH I. MCMAHON
1
70
3-22233
33
0
2
PAY ZONE (USA)
3y d e
54.50
FEARGAL LYNCH
BLACK TYPE THOROUGHB
GEORGE WEAVER
2
65
42
42
0
3
CATCHING STARS (USA)
3y a e
54.50
JOHAN ROSADO
CORRALES RACING, LLC
JOSE CORRALES
3
51
974832
33
0
4
JOLLY BY GOLLY (USA)
3y d e
54.50
JEVIAN TOLEDO
7 8 9 RACING STABLE
HAMILTON A. SMITH
4
65
37
33
0
5
PRINS FIRE (USA)
5y d a
55.50
GRANT WHITACRE
JENKINS, EDWIN C. AN
MARIO SEREY, JR.
5
56
4
19
0
6
MARGIE'S FUN SON (USA)
3y a e
54.50
YOMAR ORLANDO ORTIZ
GEORGIA D. ANDREADAK
GEORGIA D. ANDREADAKIS
6
66
5645
33
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHOSTLIGHTER (USA)
5y d a
51.50
AXEL CONCEPCION
THE L AND K STABLE
KIERON MAGEE
1
75
417466
27
0
2
BACKWOODS BOOGIE (USA)
6y d a
54.00
HORACIO KARAMANOS
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
2
80
57-5066
60
0
3
UNCLE ANDREW (USA)
6y a a
57.00
VICTOR R. CARRASCO
DAVID R. LENGEL
JAMES L. LAWRENCE, II
3
81
6603-14
31
0
4
RESIDENT LIBERAL (USA)
7y a g
54.00
ALBERTO DELGADO
PLUM TREE STABLE
JOHN J. WALTERS
4
69
85846-8
27
0
5
GOD IS LOVE (USA)
4y k a
57.00
RICHARD MONTERREY
MARKO MILOJEVIC
GINA PERRI
5
61
6-56521
33
0
6
ACE NINE NINE (USA)
7y d a
54.00
YOMAR ORLANDO ORTIZ
JOHN C. KENWORTHY
KEVIN DOVE, JR.
6
72
052842
27
0
7
NOBLE CONQUEST (USA)
5y d a
56.00
JORGE RUIZ
BLOODLINES RACING PA
A. FERRIS ALLEN, III
7
76
53110-6
27
0
8
MINT GAME (USA)
6y d a
56.00
JEVIAN TOLEDO
PEPE STABLE AND J L
JOSE J. MAGANA
8
74
172-256
34
0
9
TIJUANA BRASS (USA)
5y d a
56.00
J. D. ACOSTA
BROWNROAN LLC
ZOE VALVO
9
75
21-732-3
27
0
10
MYSTIC LINK (USA)
7y d a
56.00
JAIME RODRIGUEZ
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
10
74
117225
27
0
11
GREG'S HONOR (USA)
4y d a
57.00
JEIRON BARBOSA
BROOKS, GERALD E. AN
GERALD E. BROOKS
11
78
873111
23
0
12
JOE PHILLIPS (USA)
5y a a
56.00
CHARLIE MARQUEZ
JETT NORTH, LLC, RAV
KERRI RAVEN
12
78
0-64853
83
0
13
CONTINENTAL DIVIDE (USA)
8y d a
55.00
AXEL CONCEPCION
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
13
85
2-55115
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELEGATED (USA)
3y d e
54.50
SHELDON RUSSELL
REPOLE STABLE
BRITTANY T. RUSSELL
1
64
4-635
62
0
2
SWEET SYNTAX (USA)
4y d a
57.00
XAVIER PEREZ
SWEET SPIRITS STABLE
JOHN J. ROBB
2
0
0
0
3
WINGIN AND SINGIN (USA)
3y d e
54.50
CARLOS EDUARDO LOPEZ
SUPER C RACING INC.
PHILLIP CAPUANO
3
0
0
0
4
MUDVILLE NINE (USA)
3y a e
52.00
AXEL CONCEPCION
THE ELKSTONE GROUP,
MICHAEL J. TROMBETTA
4
45
3890
35
0
5
HOME SCHOOL (USA)
3y a e
54.50
GRANT WHITACRE
DROP THE MIKES JENNY
MARIO SEREY, JR.
5
58
465342
20
0
6
INFINITE SERIES (USA)
3y d e
54.50
ARNALDO BOCACHICA
RICHARD BURNSWORTH
ANTHONY FARRIOR
6
66
3-673
20
0
7
GRANVILLE'S GARDEN (USA)
3y a e
54.50
CHARLIE MARQUEZ
JAMES B. STEELE, JR.
TIMOTHY L. KEEFE
7
0
0
0
8
THE LAST JUMPSTART (USA)
3y a e
54.50
FOREST BOYCE
ULTRA CHAMPIONSHIP R
ANTHONY AGUIRRE, JR.
8
36
50
41
0
9
MONEY ROOM (USA)
4y a a
57.00
JEAN C. ALVELO
3 REASONS RACING
KERRY HOHLBEIN
9
62
54-5784
54
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SINGALONG (USA)
4y a k
57.00
HORACIO KARAMANOS
MICHAEL S. SCHMIDT
ROBERT P. KLESARIS
1
61
53371-8
27
0
2
IRISH LACE (USA)
3y a d
54.50
JOHAN ROSADO
DESIGNATED HITTERS R
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
2
52
446665
13
0
3
FASHIONATTA (USA)
4y a k
57.00
WILLIAM HUMPHREY
LARRY E. RABOLD
HUGH I. MCMAHON
3
36
127-667
60
0
4
THENCOMEMORNING (USA)
3y a d
52.50
CHARLIE MARQUEZ
ROGER B. STERLING
DAVID C. HOWARD
4
45
2-16337
62
0
5
LOTTACLASS LILSASS (USA)
4y a k
55.50
JEIRON BARBOSA
AGUIRRE, ASHLEY AND
ANTHONY AGUIRRE, JR.
5
45
1680-05
41
0
6
BLETCHLEY GIRL (USA)
3y d d
52.00
AXEL CONCEPCION
GOODWOOD RACING XIII
JANE CIBELLI
6
57
6-1647
27
0
7
PROPER STORM (USA)
5y a k
57.00
SHELDON RUSSELL
GLENANGUS FARM LLC
TIMOTHY L. KEEFE
7
53
65-5662
41
0
8
NANCY MY LOVE (USA)
4y k k
57.00
JEVIAN TOLEDO
STEPHEN LEWANDOWSKI
MARK SHUMAN
8
48
60652-1
40
0
9
SING SCAT (USA)
3y a d
54.50
JAIME RODRIGUEZ
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
9
56
4-32841
43
0
10
HEARTBURN (USA)
4y d k
55.50
JORGE RUIZ
DESIGNATED HITTERS R
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
10
62
70-3833
27
0
11
BELIEVE IN FREEDOM (USA)
4y a k
57.00
WILLIAM HUMPHREY
KATHRYN SMOKE
FENNEKA T. BENTLEY
11
62
4615-64
29
0
12
SUPERSNAKE (USA)
4y a k
55.50
BRYSON L. BUTTERFLY
ANDREW J. MURTAUGH
ANDREW J. MURTAUGH
12
44
449426
5
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORLOVEOFCOUNTRY (USA)
7y a a
56.00
JORGE RUIZ
WARWICK STABLE
A. FERRIS ALLEN, III
1
81
258611
38
0
2
UP AGAINST IT (USA)
7y k a
56.00
HORACIO KARAMANOS
GRAHAM, ROBIN L. AND
ROBIN L. GRAHAM
2
78
124440
55
0
3
SHOOT THEMESSENGER (USA)
4y d a
56.00
JOHAN ROSADO
MOHAN STABLES, INC.
DAVID R. MOHAN
3
76
359522
32
0
4
SHADY MUNNI (USA)
4y a a
55.00
AXEL CONCEPCION
BONE, ROBERT D. AND
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
4
75
551571
27
0
5
MAJESTIC FRONTIER (USA)
4y d a
57.00
JEIRON BARBOSA
GUMPSTER STABLE LLC
KIERON MAGEE
5
77
5-22214
27
0
6
NORTHERN THUNDER (CAN)
6y a a
56.00
JEAN C. ALVELO
MOHAN STABLES, INC.
DAVID R. MOHAN
6
77
425517
18
0
7
NEVER CHANGE (USA)
4y d a
54.00
GRANT WHITACRE
JOHN CHAMATSOS
MARIO SEREY, JR.
7
71
441246
18
0
8
SEVIER (USA)
9y d a
57.00
JAIME RODRIGUEZ
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
8
77
145521
26
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TENAX (USA)
5y d a
56.00
YOMAR ORLANDO ORTIZ
BURDICK, BARBARA E.
BARBARA E. BURDICK
1
75
263118
56
0
2
PRINCE PERE (USA)
6y a a
57.00
JAIME RODRIGUEZ
RICHARD F. BLUE, JR.
SUZANNE STETTINIUS
2
83
317-314
34
0
3
ODINSON (USA)
3y a e
53.00
CHARLIE MARQUEZ
ASPIRE EQUINE LLC
MADISON F. MEYERS
3
69
18
27
0
4
ZIP LINE TO HEAVEN (USA)
6y k a
56.00
VICTOR R. CARRASCO
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
4
85
46332-1
39
0
5
TAUBER (USA)
7y d a
56.00
HORACIO KARAMANOS
WINNERS CIRCLE PARTN
DAMON R. DILODOVICO
5
81
3320-48
25
0
6
SAM STORMY (USA)
3y a e
53.00
JEIRON BARBOSA
ST. AUGUSTINE MANOR
MARIO ROBERTO LOPEZ
6
75
49-100
35
0
7
CRYO (USA)
5y k a
56.00
CARLOS EDUARDO LOPEZ
THE ELKSTONE GROUP,
BRITTANY T. RUSSELL
7
87
547-213
25
0
8
TALL ORDER (USA)
3y d e
53.00
CARLOS EDUARDO LOPEZ
STEVEN T. NEWBY
PHILLIP CAPUANO
8
64
66253-1
27
0
9
FLIGHT OF BOURBON (USA)
3y a e
51.00
AXEL CONCEPCION
MALLET STABLES LLC
TIMOTHY E. SALZMAN
9
65
1-3
26
0
10
MANOLITO (USA)
6y a a
56.00
FOREST BOYCE
ALEX KAZDAN
ROBERT P. KLESARIS
10
74
774230
25
0
11
CHIRINGO (USA)
3y a e
53.00
FEARGAL LYNCH
HARRELL VENTURES, LL
GEORGE WEAVER
11
77
144-038
54
0
12
MONSTER MASON (USA)
6y d a
56.00
FOREST BOYCE
MCFARLANE, BRIAN AND
BRANDON MCFARLANE
12
71
19-5859
25
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARIZARD (AUS)
9y d g
61.00
K C LEUNG
MICHELLE CHAN KAM HA
A T MILLARD
1
40
424510
26
0
2
HAPPY JAI JAI (NZ)
7y d g
61.00
Y L CHUNG
HAPPY YEAH YEAH SYND
T P YUNG
4
39
350226
22
0
3
SUN OF MAKFI (NZ)
7y a g
61.00
M F POON
DAVID MONG TAK YEUNG
D J HALL
7
39
540678
8
0
4
OUR CREED (NZ)
7y d g
60.50
L FERRARIS
YEE SHUN HUNG
K H TING
9
38
540107
36
0
5
CHIRON (NZ)
6y d g
59.50
H BOWMAN
YEOH SAW KHENG
D A HAYES
8
36
910585
11
0
6
FIERY FLYING (AUS)
5y d g
59.50
M DEE
EDEN WONG CHI HONG
A S CRUZ
6
36
90-4859
36
0
7
SIX BEST FRIENDS (AUS)
5y d g
58.50
B AVDULLA
CHAN KWOK KEUNG DR
K L MAN
3
34
000-080
43
0
8
DAILY BEAUTY (AUS)
8y d g
56.00
C Y HO
PETER CHENG JERRY
C FOWNES
2
29
048668
8
0
9
JUBILATION (NZ)
5y d g
56.00
M L YEUNG
YVONNE CHOW HAU YEE
L HO
5
29
2-50750
91
0
10
BEAUTY NOVA (GB)
5y d g
56.00
Z PURTON
KWOK SIU MING
J SIZE
10
28
423723
11
0
11
MISTER ARM (AUS)
6y d g
56.00
L HEWITSON
YAU KWOK FAI
Y S TSUI
11
28
2834-75
46
0
12
HEAVENLY THOUGHT (AUS)
9y a g
52.00
A BADEL
MR MRS PATRICK LAU
C H YIP
12
17
763408
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KURPANY (FR)
6y a g
59.00
C Y HO
BRIAN LEUNG HUNG TAK
C FOWNES
5
100
900-506
11
0
2
STOLTZ (AUS)
6y a g
59.00
Z PURTON
JOSIAH MA POK MAN
K W LUI
4
100
210-851
39
0
3
PING HAI GALAXY (AUS)
8y k g
57.00
K TEETAN
ZENG SHENGLI
J SIZE
6
96
621468
39
0
4
WHIZZ KID (AUS)
5y d g
56.00
H BOWMAN
HO HO KING SYNDICATE
A S CRUZ
2
94
694765
39
0
5
CARROLL STREET (AUS)
6y d g
54.50
L HEWITSON
WINSTON WONG CHING W
D J WHYTE
3
90
0-19502
39
0
6
EASON (AUS)
5y a g
54.50
A BADEL
VIVIAN LI YI MEI
F C LOR
1
90
971414
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY GATHERING (AUS)
7y d g
61.00
H BOWMAN
EDWARD CHAN KWOK MAN
K L MAN
7
39
58-2582
29
0
2
GENEROUS FRIEND (AUS)
5y a g
61.00
Y L CHUNG
ADRIAN YUEN MOON LAM
C H YIP
2
38
00-000
71
0
3
JACK WIN (AUS)
5y a g
61.00
K TEETAN
SUNNY YAM WING YIN
A S CRUZ
11
38
246144
29
0
4
ORIENTAL SPIRIT (AUS)
5y d g
61.00
L CURRIE
MICHAEL N SMITH
D A HAYES
4
38
000740
18
0
5
SUNSHINE LEGENDARY (AUS)
5y d g
61.00
K C LEUNG
HUANG RUOQING
F C LOR
6
38
5-00193
39
0
6
THETA HEDGE (GB)
6y d g
61.00
Z PURTON
ABSOLUTE HEDGE SYNDI
K W LUI
5
38
464023
29
0
7
EAGLE RUN (AUS)
5y a g
60.50
L HEWITSON
JOANNA CHEUNG WAI SZ
D J WHYTE
12
37
057007
26
0
8
JAZZ STEED (AUS)
8y d g
59.50
C Y HO
BRAVO SYNDICATE
C FOWNES
9
35
009943
18
0
9
YOUNG SPARKLE (FR)
4y d g
56.50
A HAMELIN
HKJC RACING CLUB LIM
A T MILLARD
8
29
973940
5
0
10
CIRCUIT SPLENDOR (AUS)
6y d g
55.50
M DEE
CHEUNG KWONG KWAN
T P YUNG
3
26
073001
29
0
11
TRAVEL GLORY (NZ)
6y a g
54.00
H W LAI
WONG CHUN TAT
Y S TSUI
10
23
372029
5
0
12
VIVA A LA (NZ)
5y a g
52.00
A BADEL
DOMINIC CHUNG WON LO
L HO
1
18
976430
5
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING SILVER (IRE)
4y k g
61.00
Y L CHUNG
FRIENDS OF BEIJING S
C S SHUM
7
59
1-21598
22
0
2
KOWLOON GREAT (IRE)
6y d g
61.00
H BOWMAN
HEALTHY HAPPY RACI
C S SHUM
10
58
2-13204
11
0
3
SUPER HONG KONG (AUS)
6y a g
58.00
K TEETAN
LUCKY GO HAPPY SYNDI
A T MILLARD
3
52
160422
11
0
4
MANAGEMENT FOLKS (IRE)
5y a g
57.50
Z PURTON
MANAGEMENT FOLKS SYN
D J HALL
9
51
1-52331
22
0
5
REACH GOAL (FR)
5y a g
57.50
A BADEL
ANTHONY CHAN WAI CHO
P F YIU
6
51
621427
36
0
6
NICE BIRDIE (IRE)
4y d g
56.00
C L CHAU
REAL MCCOY SYNDICATE
C S SHUM
8
48
030264
8
0
7
HAPPY ANGEL (IRE)
5y k g
55.50
C Y HO
HAPPY LIFE SYNDICATE
P C NG
4
46
246423
8
0
8
TELECOM CHEETAH (NZ)
7y a g
54.50
H BENTLEY
BOBBY CHEUNG KING CH
C H YIP
1
44
17-5084
22
0
9
BORN THE SAME DAY (FR)
5y a g
53.50
M DEE
COW COW SYNDICATE
C W CHANG
11
42
8-70936
22
0
10
EL VALIENTE (AUS)
7y d g
53.50
L CURRIE
VINCENT LEUNG MAN HI
C FOWNES
5
42
231228
11
0
11
CIRCUIT ELITE (IRE)
5y k g
53.00
M CHADWICK
CHANG WING YIU CHE
A S CRUZ
2
41
897901
29
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER TORNADO (AUS)
5y d g
61.00
K TEETAN
MASTER SYNDICATE
W Y SO
8
60
388403
29
0
2
SKYEY SUPREME (IRE)
8y d g
61.00
Y L CHUNG
FOREVER FAVOURITE SY
K W LUI
11
60
865755
26
0
3
SUPER BABY (AUS)
5y d g
61.00
B AVDULLA
INGRID MA GA BO
P F YIU
1
60
6-10990
22
0
4
D STAR (NZ)
4y d g
57.50
H BOWMAN
JOSEPHINE CHIU WING
A S CRUZ
5
52
272390
26
0
5
LUCKY BANNER (IRE)
4y a g
57.50
L CURRIE
MR MRS STEPHEN HO
C FOWNES
4
52
971880
18
0
6
PALACE PAL (NZ)
6y d g
56.00
M F POON
HORSE CONNOISSEUR SY
D J HALL
12
48
8-94494
50
0
7
BEAU GOSSE (NZ)
4y d g
55.00
L HEWITSON
DR ANDY POON TSZ CHU
D J WHYTE
3
46
00-6852
29
0
8
STRONGEST BOY (AUS)
4y d g
54.50
C Y HO
RICKY WONG KIN CHAT
D A HAYES
7
45
688430
18
0
9
TO INFINITY (NZ)
5y d g
54.50
K C LEUNG
CHAN WING CHIU YIL
J RICHARDS
2
45
010173
22
0
10
KUNGFUMASTER PANDA (GB)
9y d g
54.00
A BADEL
WINNING GROUP SYNDIC
K L MAN
10
44
678770
22
0
11
SUPERB MOVE (IRE)
4y a g
53.00
M DEE
MO CHAN MING, HOWARD
C H YIP
6
42
30-7320
46
0
12
UNITED ENDEAVORS (AUS)
5y d g
53.00
H BENTLEY
HAPPY PLUS SYNDICATE
L HO
9
42
37-0032
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
G ONE EXCELLENT (NZ)
6y a g
61.00
C Y HO
CHUNG TSI KUEN
C S SHUM
8
58
1-11279
22
0
2
SAVVY DELIGHT (IRE)
5y d g
61.00
B AVDULLA
JULIAN HUI CHUN HANG
J SIZE
11
58
975298
22
0
3
STAND UP (AUS)
5y a g
59.50
H BOWMAN
GOOD HOPE SYNDICATE
F C LOR
5
54
0222-28
127
0
4
BULB TYCOON (AUS)
4y a g
58.50
C L CHAU
ALFRED CHONG KIN NGA
J RICHARDS
7
52
0
127
0
5
COLOURFUL PRINCE (NZ)
6y a g
58.00
L HEWITSON
GARY GAN CHENG CHUAH
D J WHYTE
1
51
3-10831
32
0
6
SERGEANT PEPPER (AUS)
6y d g
57.50
Z PURTON
ATHY NGAI SZE YIN
Y S TSUI
12
50
038562
22
0
7
OVERSUBSCRIBED (AUS)
8y d g
56.50
A BADEL
BONNIE CHAN YITING
D J HALL
10
48
920367
36
0
8
DEVIL AND GOLD (AUS)
4y a g
55.00
A HAMELIN
VICTOR HUI CHUN FUI
C H YIP
9
44
80-700
32
0
9
PLENTIFUL (AUS)
4y d g
54.50
K TEETAN
WONG CHEUNG SIU FUNG
P C NG
2
43
680904
36
0
10
STARRY NIGHT (NZ)
5y d g
54.50
M DEE
BENVINDA LAI
D A HAYES
6
43
487310
22
0
11
YOO YOO KNIGHT (AUS)
5y d g
54.00
M L YEUNG
YOO YOO SYNDICATE
T P YUNG
3
42
9-90000
5
0
12
DASHING TRIUMPH (NZ)
4y d g
53.50
H T MO
MR MRS CHARLES CHO
L HO
4
41
988070
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY GOR (AUS)
5y a g
61.00
L FERRARIS
TOMMY HO CHUNG SHING
C FOWNES
4
60
0421-49
11
0
2
JUNEAU FLASH (AUS)
5y d g
61.00
K TEETAN
JUNE WONG WAI MAN
J SIZE
9
59
938443
8
0
3
LUCKY ARCHANGEL (AUS)
6y d g
61.00
H BOWMAN
STEVEN LEUNG MAN HUN
F C LOR
10
59
54-6000
29
0
4
THE EQUALIZER (IRE)
4y d g
61.00
H W LAI
FRANCIS LUI SING CHU
K W LUI
11
59
51-000
18
0
5
HARMONY N HOME (IRE)
7y a g
59.50
L HEWITSON
CHEUNG MING MAN, CHE
C S SHUM
2
56
72-8259
50
0
6
WATCH BUDDY (AUS)
4y d g
58.00
A BADEL
FRIENDS OF THE WATCH
P F YIU
1
53
8246
39
0
7
H Z TOURBILLON (AUS)
6y d g
57.50
C L CHAU
SHUM MAK LING, MA RE
T P YUNG
6
52
6390-80
113
0
8
MELBOURNE HALL (GB)
7y d g
57.50
Y L CHUNG
MR MRS CHEW FOOK A
D J HALL
5
52
701924
29
0
9
ISLAND SURPRISE (NZ)
6y a g
56.00
K C LEUNG
NG YICK LAM
K L MAN
8
48
026364
22
0
10
BABY (AUS)
8y d g
54.00
A HAMELIN
HONG KONG YOUNG OWNE
K H TING
3
44
948940
8
0
11
MY INTELLIGENT (AUS)
6y d g
53.50
H T MO
WONG SIU WAH
L HO
12
43
019900
11
0
12
OUR CLASS ACT (IRE)
5y d g
52.00
H BENTLEY
ALEX FUNG WAI KAI, D
A T MILLARD
7
40
705553
8
0
Horseshoe Indianapolis ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMALL SAILOR (USA)
3y a e
51.50
MCKENNA ANDERSON
BRUCE MURPHY
GENARO GARCIA
1
43
66-3749
14
0
2
GJALLARHORN (USA)
5y a a
51.50
BROOKE BAYS
KEN PULLEN
ALAN LOVE, SR.
2
40
4-93308
22
0
3
LUCIOS ZORAN (USA)
3y a e
54.50
EDUARDO E. PEREZ
ASHLEY DENISE LABRA
RAMON RECHY
3
39
570
14
0
4
OFFSHORE TITHE (USA)
3y d e
54.50
ANDRES PATRICIO ULLOA
SILVA RACING LLC
MIGUEL ANGEL SILVA
4
57
03550
14
0
5
PEDRO O'TOOLE (USA)
3y d e
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE INC
CIPRIANO CONTRERAS
5
0
0
0
6
SUPER LIAISON (USA)
4y d a
56.00
JOSEPH D. RAMOS
KEN PULLEN
ALAN LOVE, SR.
6
36
7-69695
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:12 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LONG BLACK VEIL (USA)
3y a d
53.50
JOSEPH D. RAMOS
AFM STABLES LIMITED
KATHY JARVIS
1
58
669932
20
0
2
HAPPY SAILS (USA)
4y k k
52.00
MCKENNA ANDERSON
CARLOS H. SILVA
CARLOS H. SILVA
2
54
566452
16
0
3
OH POLLYANNA (USA)
3y k d
54.50
MALCOLM FRANKLIN
R. GARY PATRICK
R. GARY PATRICK
3
69
537-241
19
0
4
CINDERELLA STORY (USA)
3y a d
53.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RAYMOND J. PAQUETTE
RAYMOND J. PAQUETTE, III
4
57
469173
16
0
5
SPLIT DECISION (USA)
4y d k
55.50
TYLER HEARD
BANTRY FARMS, BOWNES
MICHAEL ANN EWING
5
60
347-584
28
0
6
LIGEIA (USA)
4y a k
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
LUCKY J STABLES, LLC
ANTHONY J. GRANITZ
6
62
312254
16
0
7
RIBALDRY (IRE)
4y a k
55.50
DECLAN CANNON
MIDNIGHT RIDER RACIN
THOMAS L. VAN BERG
7
64
18-7627
28
0
8
PERTINACIOUS TIZ (USA)
5y d k
55.50
ALBERTO BURGOS
SCOTT MULLINS
SCOTT D. MULLINS
8
64
4-35170
127
0
9
MORNING ANGEL (USA)
4y a k
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
9
65
6-24325
16
0
10
HARDLY MISCHIEVOUS (USA)
4y d k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
TEN STRIKE RACING AN
MARK SIMMS, JR.
10
75
91-9658
47
0
11
PUGLIA (USA)
4y d k
55.50
EDGAR MORALES
SILVIA V. CASTILLO
JOHN D. HOWARD
11
59
134527
40
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WICKED ECSTASY (USA)
5y d k
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
LONNIE HINDS
TOMAS MEDINA
1
58
2331-65
30
0
2
VOW (USA)
4y d k
55.50
JOSEPH D. RAMOS
MYRACEHORSE
STEVEN M. ASMUSSEN
2
77
2-2-4431
38
0
3
PHILOGYNY STREET (USA)
3y d d
53.50
SANTO SANJUR
KEN PULLEN
ALAN LOVE, SR.
3
65
3-214
90
0
4
SEACHROME (USA)
3y a d
53.50
JOSHUA MORALES
J AND E HORSES, LLC
EMMA JIMENEZ SANCHEZ
4
59
21-263
28
0
5
KALL KAT (USA)
3y k d
50.50
MCKENNA ANDERSON
CONTRERAS STABLE INC
CIPRIANO CONTRERAS
5
56
4713
12
0
6
ALL THAT (USA)
3y a d
53.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
KLEIN RACING
BRAD H. COX
6
70
316
47
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS GOODBAR (USA)
3y d d
51.50
SANTO SANJUR
RENE CAZARES
JOSEPH D. DAVIS
1
68
771512
30
0
2
CURRENT (USA)
7y a g
53.00
WALTER A. RODRIGUEZ
MARSICO BROTHERS RAC
BRITTANY A. VANDEN BERG
2
78
688-054
52
0
3
BRIT'S WIT (USA)
4y d a
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
AMERICA'S PASTIMES S
JOHN ALEXANDER ORTIZ
3
76
0-56944
26
0
4
BIG PAPER (USA)
5y d a
55.50
ALBERTO BURGOS
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
4
78
8216-03
56
0
5
RIVER REDEMPTION (USA)
5y d a
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
5
79
1210-09
127
0
6
BARRISTER TOM (USA)
5y d g
55.50
DECLAN CANNON
BANTRY FARMS
MICHAEL ANN EWING
6
75
03104-9
19
0
7
CELERITY (USA)
8y a a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
7
79
543645
47
0
8
COUNT FROST (USA)
5y k a
55.50
GRACE MCENTEE
GO-TO-TOGA RACING, L
EDUARDO CARAMORI
8
68
7297-89
27
0
9
GRACEFUL KITTEN (USA)
6y d g
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
9
84
538723
29
0
10
PADDY'S HOUSE (USA)
5y a a
55.50
RODNEY A. PRESCOTT
SCARLET STABLE
ROBERT E. DOBBS, JR.
10
77
47-8288
19
0
11
REMEMBER THE MAINE (USA)
8y d a
55.50
SANTO SANJUR
MICHAEL LANGDON
JOEL CAMPBELL
11
73
542945
21
0
12
EVIL EYE (USA)
7y d a
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
FASTTRAC RACING LLC
ANTHONY F. CUNNINGHAM
12
79
44-5672
12
0
13
CLEARING WAIVERS (USA)
6y a a
51.00
MCKENNA ANDERSON
SMALL TOWN PADDOCK
KIM HAMMOND
13
69
827566
12
0
14
SUMMER ASSAULT (USA)
6y d a
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
14
91
1012-05
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAFAELLA (USA)
2y d d
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
1
0
0
0
2
PRIMROSE GIRL (USA)
2y d d
51.50
HANNAH LEAHEY
BLAINE DAVIDSON
STEPHEN V. FOSDICK
2
0
0
0
3
ROSAS FOR LUZ (USA)
2y a d
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RENE CAZARES
JOSEPH D. DAVIS
3
30
3
26
0
4
CASHMERE JUSTICE (USA)
2y d d
54.50
EDUARDO E. PEREZ
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
4
0
0
0
5
RUSHIN LUCY (USA)
2y a d
54.50
JOSHUA MORALES
CG RACING LLC
CIRILO GOROSTIETA
5
26
4
26
0
6
THE KID PATAKY (USA)
2y d d
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
SWIFTY FARMS INC.
ANTHONY F. CUNNINGHAM
6
0
0
0
7
PEEKABOOST (USA)
2y a d
51.50
MCKENNA ANDERSON
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
7
0
0
0
8
MARTZ ROSEY (USA)
2y a d
54.50
JOSEPH D. RAMOS
BLANCA SALAZAR
TOMAS MEDINA
8
0
0
0
9
LUNA DIVA (USA)
2y a d
54.50
EDGAR MORALES
RANCHO MONARCA, LLC
ANTONIO DURAN
9
0
0
0
10
EURCOOL (USA)
2y a d
54.50
ALBERTO BURGOS
KENT SPRUNGER
CHARLIE LIVERS
10
9
85
26
0
11
J'S NAUGHTY KITTEN (USA)
2y d d
54.50
RODNEY A. PRESCOTT
JOSEPH D. DAVIS
JOSEPH D. DAVIS
11
45
2
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIGITAL SOFTWARE (USA)
6y a a
55.50
GRACE MCENTEE
FOUR PILLARS HOLDING
CAIO CARAMORI
1
84
3-14-237
113
0
2
AKAMAI (USA)
6y d a
55.00
RODNEY A. PRESCOTT
GREGORY SZYMSKI
ROBERT E. DOBBS, JR.
2
77
5336-81
15
0
3
GUNOE (USA)
4y d a
53.00
WALTER A. RODRIGUEZ
OXO EQUINE LLC
PAULO H. LOBO
3
77
34-56-14
59
0
4
FASTBYTE (USA)
3y d e
53.50
SANTO SANJUR
HALEY HESTER
HALEY HESTER
4
66
0106-61
45
0
5
BUCKTOWN (USA)
4y a a
55.50
MALCOLM FRANKLIN
THOROUGH CROWD
ETHAN W. WEST
5
75
644-149
63
0
6
BOCO (USA)
4y d a
55.50
ROGELIO MIRANDA
TROY HAMILTON
TROY HAMILTON
6
51
0-55491
52
0
7
TOPF ROAD RULES (USA)
5y a a
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
EUGENIA THOMPSON BEN
KIM HAMMOND
7
70
589553
36
0
8
CLASSIC CUT (USA)
3y k e
53.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
MYRACEHORSE
BRAD H. COX
8
75
81
61
0
9
NICHOLAS JONES (USA)
4y a a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
4TH QUARTER STABLES
CLAUDE L. BROWNFIELD, III
9
77
134864
55
0
10
FEVER TEMPLE (USA)
7y a a
54.00
JOSHUA MORALES
JIM EDGAR
JOSE PAYE
10
73
29-678-0
43
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INSOLITO (USA)
4y d a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
SHAWN O'BRIEN
RICHARD ESTVANKO
1
71
6-62912
46
0
2
BEST OF GREELEY (USA)
8y d a
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
2
80
3-56546
18
0
3
NOBLE REALITY (FR)
3y a e
54.50
ALEX ACHARD
BENOIT, CRAIG, MCKAY
KENNETH G. MCPEEK
3
73
601
16
0
4
A FEW TOO MANY (USA)
5y a a
54.00
SANTO SANJUR
JUST FOR FUN STABLE,
MICHELLE L. ELLIOTT
4
85
47-2324
14
0
5
ONE FOR RICHIE (USA)
7y a a
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE, IN
CIPRIANO CONTRERAS
5
90
266634
35
0
6
FIRST CROWNED (USA)
4y a a
55.50
ALBERTO BURGOS
J AND E HORSES, LLC
EMMA JIMENEZ SANCHEZ
6
63
09-6654
21
0
7
PLATINUM GHOST (USA)
3y k e
53.50
EDGAR MORALES
LAURA HANSEN
SCOTT HANSEN
7
58
841
35
0
8
EL ROSILLO (USA)
4y a a
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
8
68
212351
37
0
9
OVERLY D'ORO (USA)
3y a e
53.50
JOSHUA MORALES
AUGUSTO GARCIA
ISMAEL BAHENA
9
63
326124
127
0
6 Temmuz 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Haydock Park Birleşik Krallık, Laurel, Happy Valley Hong Kong, Horseshoe Indianapolis ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Haydock Park Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:40 haydock park birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Laurel at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:25, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:58 laurel at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Horseshoe Indianapolis ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:12 horseshoe indianapolis abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 temmuz 2023 perşembe at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 at yarışı programı, 6 temmuz 2023 tjk yarış programı, 6 temmuz 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, haydock park birleşik krallık at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 haydock park birleşik krallık at yarışı bülteni, günün haydock park birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün haydock park birleşik krallık at yarışı bülteni, laurel at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 laurel at yarışı bülteni, günün laurel at yarışı bülteni, bugün laurel at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni, horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, 6 temmuz 2023 horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, günün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, bugün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni