Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZGENAĞA
5y k a
BİLGİN
60.00
M.G.ARSLANAP
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
3
47
243239
7
16
2.24.81
2
BAYÇINAR
6y k a
BOZOK
60.00
M.KESKİN
EROL YÜCEL
A.GÜVEN
9
41
855922
14
19
2.23.82
3
ÖZKARA
8y a a
BİLGİN
56.00
H.ÇANAKÇIAP
AYDIN AYDOĞDU
İ.KÖROĞLU
10
37
805616
4
19
2.24.45
4
ÇAKIRALİ
7y k a
ARASLI
56.50
M.A.SOLMAZ
SERVET ERBAŞI
O.İPEK
5
34
563603
7
10
2.25.47
5
SARDUR
4y k a
TURBO
53.00
M.K.KUMBASARAP
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
H.GÜNEY
4
34
134790
21
15
2.41.90
6
BELALI GELİN
5y k k
TURBO
52.00
VEDAT ABİŞAP
NİHAT ARSLAN
BAH.GÖK
1
31
229200
14
16
2.29.30
7
DAĞDAĞAN
4y k a
YAŞARCIK
50.00
N.DEMİRAP
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
6
31
80780-8
14
13
8
KOPKAPTAR
5y a a
ÖZGÜRBEY
54.00
A.KAÇMAZ
SERHAT ŞAHİN
M.H.ELĞAÇ
2
29
5-43158
7
18
2.25.43
9
ATLIKAN
5y a a
ŞÖVALYE
52.50
S.ERKUŞ
ŞEREF ATLI
Ü.ARSLAN
8
26
44-2980
14
14
2.24.99
10
UÇAN KARACA
5y a a
ALKARACA
50.50
M.BAYIR
SELDA KARACA
İ.AĞIRTAŞ
7
22
4-50940
18
4
2.26.59
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEYAR
2y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
6
0
4
21
19
1.09.25
2
ES POYRAZ ES
2y d e
PRINCE OF KRAKOW
53.00
H.ÇANAKÇIAP
İ.HALİL DEMİR
S.KULAK
2
0
8
7
19
3
KOCA ALP
2y d e
TOROK (IRE)
54.00
A.SÖZEN
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
1
0
03
21
18
1.08.33
4
HİBİSCUS
2y d d
YONAGUSKA (USA)
53.00
H.ÇİZİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
5
0
5
25
19
5
RACING PRINCESS
2y a d
WHOS NEXT
52.00
M.KESKİN
TARIK KARADUMAN
T.KARADUMAN
4
0
5
9
19
6
VICTORY BAWL
2y d d
HAKEEM (USA)
53.00
Ö.YILDIRIM
AZAD KIZILCA
İB.B.OĞULLARI
3
0
72
21
18
1.08.20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLAS ÇİÇEĞİ
5y a k
ONURKAAN
63.00
M.AKYAVUZ
MURAT ARSLAN
İ.GÜR
2
65
27556-8
12
14
2.33.64
2
GÜZELÇOCUK
5y d k
TURBO
60.50
G.KOCAKAYA
MUHAMMED SAİD AKSOY
A.CİĞER
6
60
273-732
12
15
3
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.50
S.ERKUŞ
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
3
47
711314
5
19
4
ŞEKERSULTAN
6y a k
İZBATUR
50.00
M.BAYIR
ZEKİ DOĞAN
Ş.İPEK
1
38
5-70701
16
20
2.36.73
5
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
A.KAÇMAZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
5
37
867600
12
13
2.34.79
6
BERSUN ATEŞİ
4y k k
ATEŞTOPU
50.00
M.A.SOLMAZ
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
4
32
015589
5
16
2.37.45
7
BEGÜMTAY
4y a k
GOBAKBEY
50.00
M.KESKİN
İBRAHİM HALİL ARSLAN
ES.ÇETİN
7
31
75-0400
19
14
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİROLAĞA
3y k e
DEHA
58.00
M.AKYAVUZ
NEJDET SUMEL
YASİN POLAT
4
93
24-1640
12
17
1.33.96
2
KING BERKAY
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
2
62
111
14
20
1.34.43
3
HAYALET KIZ (USA)
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.00
A.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
B.ŞİMŞEK
1
74
222-111
21
20
1.35.04
4
WISEMAN
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
5
53
11
127
20
5
HAKEEMOĞLU
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET YAVUZ
A.KAPLAN
3
55
265-453
11
14
1.35.51
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PALAWAN (USA)
5y d a
THE LUMBER GUY (USA)
59.50
M.G.ARSLANAP
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
11
71
326121
19
20
1.20.15
2
YOUNG BOND
7y d a
YONAGUSKA (USA)
60.50
MAHSUN TURANAP
SİNAN ÇİFTÇİ
C.KATI
12
69
0-80316
121
19
3
KARADERVİŞ
4y d a
DERVİŞ AĞA
63.00
A.SÖZEN
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
2
72
888651
7
20
1.22.04
4
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
A.ÇELİK
NAZAN AKKAYA
F.BAKIR
6
66
116481
24
20
1.19.77
5
ROUGHNECK
4y d a
UTOPIA (JPN)
58.00
A.KAÇMAZ
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
H.İ.AKÇAY
4
62
1-32645
116
15
1.22.85
6
MICE MACHO MAN
5y d a
SOCIETY ROCK (IRE)
57.50
G.KOCAKAYA
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
İ.KÖROĞLU
5
61
23190-2
19
17
1.23.69
7
CARA VAGGIO
4y d a
LION HEART (USA)
56.50
M.BAYIR
ASIM DUTAL
İ.GÜR
10
59
2464-07
12
14
1.23.04
8
KING'S DAY (IRE)
5y d a
RAJSAMAN (FR)
52.00
HAKAN YILDIZ
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
3
50
545-125
19
18
1.20.25
9
NALIN İSYANI
4y d a
BUENOS AIRES
51.00
VEDAT ABİŞAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
9
48
8675-07
19
11
1.22.45
10
SÜPER BABA
4y d a
DERVİŞ AĞA
50.00
M.A.SOLMAZ
ORHAN TANATAR
Y.MİSDİK
7
44
276-212
127
19
1.20.99
11
KEPHISSOS
4y d a
HAKEEM (USA)
50.00
S.ERKUŞ
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
1
33
445-033
19
15
1.21.45
12
BARTOLOMEO
4y d a
BOSPORUS (IRE)
50.00
E.SİNCAN
SALİH YILDIZER
A.GÜLLÜ
8
32
069-226
7
18
1.23.07
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL OF LION
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
M.K.KUMBASARAP
ŞÜKRÜ ÇAYLAN
İ.KÖROĞLU
8
29
7840-2
18
15
2
ANGEL SPIRIT
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
H.KARATAŞ
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.HAN
6
0
0
20
3
BET
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
MAHSUN TURANAP
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
3
24
643590
12
10
1.40.39
4
BOUJEE
3y d d
MARCAVELLY (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
12
23
406
21
17
1.38.83
5
COMBATIVE GIRL
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
54.00
VEDAT ABİŞAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
11
23
3-75558
9
13
6
DEEPIKA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
9
0
22
127
19
7
İNTİKAM
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
A.C.BİNİZETOĞLU
HALİL KIRMIZI
K.YILDIZ
17
16
9-66087
18
5
8
KANİVAR
3y d d
TALIP HAN (IRE)
54.00
B.OKANDEAP
SEVCAN ŞENESEN
M.TÜRKOĞLU
5
26
42607-9
18
14
9
KHORA
3y a d
ADONİSE
58.00
H.KILIÇARSLAN
SEDAT AVCI
Y.POLAT
13
9
960
21
17
1.41.89
10
KUBLİ
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
K.DEMİRELAP
ERDEM KÖZLEME
KAD.BALTACI
4
0
0
20
11
LADY PIA
3y a d
DAI JIN (GB)
58.00
V.DEMİR
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
14
18
8-4859
12
15
1.39.29
12
LADY SCHIMITZ
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MÜS.ÇELİK
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
16
23
9-45445
21
14
1.38.82
13
NIVA RIVER
3y d d
DAI JIN (GB)
55.00
H.ÇANAKÇIAP
AHMET RIFAT MALKOÇOĞLU
M.ARICI
7
0
0
20
14
OLINDA
3y d d
POWERSCOURT (GB)
58.00
M.BAYIR
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
1
29
49834
12
15
1.39.66
15
ÖZEL
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
E.SİNCAN
CANER AKGÜN
M.S.AKSOY
2
28
45-5902
18
12
16
RIO LA RIO
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
M.G.ARSLANAP
RECAİ ARICI
Ş.AYDEMİR
10
24
346
127
17
17
SUNRISE
3y a d
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.ERKUŞ
OSMAN GÜLLÜ
S.KAN
15
24
544496
12
12
1.41.51
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL AVSAR (USA)
5y a a
FLOWER ALLEY (USA)
60.50
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
6
101
45-4133
19
20
2.07.29
2
KING SERKAN
5y d a
YONAGUSKA (USA)
58.50
E.YAVUZ
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
3
102
385-773
16
20
2.09.56
3
SKY WOLF
5y d a
SPEEDY WOLF
58.50
A.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
M.GÜVEN
2
94
623-153
28
18
2.08.84
4
ANGELS BOY
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
1
100
151124
13
18
2.08.40
5
THE MATCHED
4y d a
HAKEEM (USA)
58.00
H.KARATAŞ
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
5
99
12-3213
13
19
2.09.94
6
MALONES
5y d k
KANEKO
56.50
H.ÇİZİK
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
4
95
551-111
28
20
2.09.23
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINDERE
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ÇİZİK
MEHMET YILDIZ
BAH.GÖK
3
82
442232
121
18
1.44.44
2
O BİR REİS
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
G.KOCAKAYA
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
M.H.ELĞAÇ
2
79
544131
11
20
1.44.33
3
TAŞIYICI
4y k a
UÇANBEY
58.00
H.KARATAŞ
M.REŞAT YILDIZ
H.TEKİNALP
4
79
123444
14
17
1.44.80
4
BELALI TUMBUL
4y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
A.ÇELİK
REŞİT TUMBUL
G.ALTIN
5
66
414442
6
17
5
EYMENEGE
4y a a
TURBO
54.00
Ö.YILDIRIM
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
1
89
653-646
127
12
1.45.60
6
TUMBUL ÇİÇEĞİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
M.AKYAVUZ
DEHAM TUMBUL
M.Y.KILINÇ
6
89
5-11392
5
17
1.45.23
7
UFAKLIK
4y a a
TURBO
54.00
S.ERKUŞ
ÖMER USLU
N.KULAK
7
32
5053-22
7
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALWAYS ORDER
3y d d
ALWAYS PRESIDENT
58.00
V.DEMİR
AYHAN GİRAY
A.DUTAL
15
0
50
11
18
2
BELLA PERFECT
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
SERDAR UĞUR YALÇIN
YASİN POLAT
14
25
3354
127
16
3
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
58.00
H.KILIÇARSLAN
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
16
15
556
19
17
4
CARNATION
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.SÖZEN
BAHATTİN OCAK
H.İ.AKÇAY
12
28
22596-9
19
15
5
FALCON CREST
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.BAYDAN
HALİL EVREN ŞAHİN
YASİN POLAT
7
0
0
19
19
6
JUNO MONETA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
M.KESKİN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
6
8
878
12
17
1.40.31
7
KARE AS
3y a d
DAI JIN (GB)
58.00
M.A.SOLMAZ
ATAHAN BULDUK
İB.B.OĞULLARI
2
0
0
21
19
1.42.37
8
KEEP ON DREAMING
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
1
0
68
21
18
1.40.33
9
LADY ESO
3y a d
AZARAKS
58.00
B.KILINÇ
AYŞEGÜL ÖZFİDAN
Ö.FARUK TAN
8
0
87
13
18
10
LAS CHICAS
3y d d
AGRESIVO (USA)
54.00
M.G.ARSLANAP
ANIL AYTAÇ ATICI
K.S.MUCUR
11
21
38089-8
21
13
1.40.48
11
LITANA
3y d d
ADONİSE
58.00
E.SİNCAN
MULLA ÇİFTÇİ
Ö.FARUK TAN
5
0
5-6
127
18
12
LUCKY GUEST
3y a d
PERFECT STORM
58.00
HAKAN YILDIZ
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
9
0
0
20
13
MAS QUE NADA
3y a d
ELVSTROEM (AUS)
58.00
U.TEMUR
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
17
0
7
21
19
1.40.23
14
Mİ MAJÖR
3y d d
DR FONG (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
10
30
4373-26
21
15
1.39.51
15
RABENDA
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
MÜS.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
4
51
05257-3
21
14
1.38.84
16
TOUCH OF CLASS
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KAÇMAZ
ERKAN SÜSLÜ
A.GÜVEN
13
24
24-5507
12
13
1.42.38
17
WILD ROSE
3y d d
DAI JIN (GB)
58.00
A.ÇELİK
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
3
34
623242
12
18
1.39.90
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUDRA
4y a a
ALTAHA
58.50
E.ŞİMŞEKAP
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
M.YALÇIN
17
40
6-15900
21
16
2
GÜNPINAR
4y k a
KARA YAĞIZ
58.00
E.ÇANKAYAAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
14
39
444754
7
15
3
İHSANEFE
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
O.YILMAZAP
MUHİTTİN YILDIZ
H.ATAŞ
3
37
2-82712
11
19
4
BEYOBASI
4y k a
TURBO
59.50
M.AKYAVUZ
SEMA ULAŞ
B.ŞİMŞEK
15
36
7-43612
18
19
5
GİRAYER
4y k a
DALAYLA
59.50
B.KILINÇ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
13
36
222210
11
19
6
CANBEŞİRCAN
4y a a
GÜNTAY
59.00
M.KESKİN
BEŞİR KAYA
R.BARMAN
4
35
340-237
11
15
7
ÖKTEM
4y d a
SARRAF
59.00
A.SÖZEN
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
6
35
988455
11
11
8
EFSANE ARTUN
4y k a
SANCAKBEYİ
55.50
M.G.ARSLANAP
MEHMET AKDEMİR
H.ATAŞ
9
34
13-8860
9
15
9
ADAHAN
4y a a
ONURKAAN
58.00
H.ÇİZİK
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
10
33
190-703
11
15
10
AYTEK
4y d a
SARRAF
57.00
M.K.KUMBASARAP
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
2
33
421575
9
17
11
BARUT
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
S.ERKUŞ
ERKUT ŞAHİN
K.YILDIZ
8
33
2100-87
14
16
12
MEMİŞ BABA
4y k a
UÇANBEY
58.00
U.TEMUR
YURDAER YOLCU
İ.KÖROĞLU
16
33
4157-70
9
16
13
SULEIMAN
4y k a
TURBO
56.50
MAHSUN TURANAP
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
5
32
80-7000
19
11
14
EŞREF
4y d a
DEHA
57.00
HAKAN YILDIZ
İMAM KATI
C.KATI
12
31
0010-07
9
17
15
ŞKİPTAR
4y k a
BATURŞAH
55.50
M.A.SOLMAZ
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
11
28
37100-7
23
17
16
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
54.50
E.SİNCAN
MEHMET DOĞAN
R.TAŞDELEN
1
26
97-8025
7
14
17
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
51.50
VEDAT ABİŞAP
AVNİ ASLAN
S.V.KAYA
7
23
800048
11
12
Newmarket detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROAD STRIPES
2y a d
57.50
DAVİD EGAN
CHEVELEY PARK STUD
R VARİAN
8
0
7
19
0
2
GLESGA GAL (IRE)
2y a d
57.50
J CROWLEY
NEXT WAVE RACİNG / E
H PALMER
9
0
2
16
0
3
GREAT VIBES
2y d d
57.50
C SHEPHERD
W J AND T C O GREDLE
G SCOTT
10
0
0
0
4
ISLE OF MAY (IRE)
2y d d
57.50
N MACKAY
GODOLPHIN
J GOSDEN
1
0
0
0
5
MISS JINGLES (IRE)
2y d d
57.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
0
0
0
6
OLIVIA BREND (IRE)
2y d d
57.50
J F EGAN
G KELLEWAY M SHORT
MISS G KELLEWAY
5
0
4
11
0
7
SHAMARDALAH
2y a d
57.50
T MARQUAND
SHEİKH JUMA DALMOOK
W HAGGAS
6
0
0
0
8
SHE'S SO NICE (IRE)
2y d d
57.50
B CURTİS
MR CARL WATERS MRS
K BURKE
2
0
2
17
0
9
TEODOLINA (IRE)
2y d d
57.50
R L MOORE
SHEİKH HAMED DALMOOK
R HANNON
3
0
0
0
10
WILLABELL (USA)
2y d d
57.50
R HAVLİN
ST ELİAS STABLES LLC
J GOSDEN
4
0
26
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WELL DONE FOX
4y d a
60.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
11
103
20-75-49
23
0
2
HIGHLAND DRESS
4y d a
57.50
HOLLİE DOYLE
HAMBLETON RACİNG XLV
ARCHİE WATSON
4
97
35-2118
19
0
3
PASS THE VINO (IRE)
4y d a
56.50
J F EGAN
ROWLEY RACİNG
P D'ARCY
7
94
25008-3
34
0
4
TERUNTUM STAR (FR)
8y a a
56.50
B CURTIS
MRS EMMA JEPSON
D C GRIFFITHS
12
94
0351-00
19
0
5
WOVEN
4y a a
56.50
C SHEPHERD
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
2
94
335-616
19
0
6
NAHAARR (IRE)
4y d a
56.50
T MARQUAND
SHEIKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
10
94
1113-43
19
0
7
EQUITATION
6y d a
55.50
M GHİANİ
MR A LYONS MR T W
S C WİLLİAMS
3
92
26418-7
34
0
8
EL HOMBRE
6y a a
54.50
J FANNİNG
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
9
90
3-45414
12
0
9
CHAIRMANOFTHEBOARD (IRE)
4y d a
54.00
A ATZENİ
DAVİD KİLBURN, DAVİD
M CHANNON
8
88
44-2314
11
0
10
REPUTATION (IRE)
7y d a
54.00
DAVİD EGAN
FULBECK HORSE SYNDİC
I WİLLİAMS
1
89
240007-
127
0
11
BREATH OF AIR
4y d a
54.00
W BUİCK
MR K ABDULLAH
C HİLLS
6
89
3565-14
12
0
12
POYLE VINNIE
10y d a
53.00
A MULLEN
FORMULATED POLYMER P
MRS R CARR
5
87
21960-4
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HATEYA (IRE)
5y d k
62.00
C FALLON
INSIDE TRACK RACING
J BOYLE
1
95
3-65460
5
0
2
LAWN RANGER
5y d a
60.50
C SHEPHERD
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
7
92
51867-3
27
0
3
BEAR FORCE ONE
4y d a
60.50
W BUİCK
JOE BEAR RACİNG
R TEAL
3
92
4112-83
27
0
4
ALMUFTI
4y d a
60.00
R L MOORE
AL SHAQAB RACİNG
H PALMER
6
91
01-5144
22
0
5
MAYDANNY (IRE)
4y d a
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
2
90
22-17
22
0
6
MODERN MILLIE
4y d k
57.00
R HORNBY
MR R A PEGUM PARTN
R BECKETT
5
84
35058-8
26
0
7
GINGER FOX
4y a a
56.00
HOLLİE DOYLE
SHUGHAL MELA RACİNG
DAVİD LOUGHNANE
8
82
311784
18
0
8
BALGAIR
6y a a
55.50
B CURTIS
NEWMARKET RACING CLU
TOM CLOVER
4
81
5440-34
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL SUHAIL
3y d e
58.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
3
112
2132-0
33
0
2
EMARATY HERO
3y d e
58.50
B CURTİS
AHMAD AL SHAİKH
K BURKE
2
77
37-4
27
0
3
LORD CAMPARI (IRE)
3y d e
58.50
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
7
97
6-1
26
0
4
MAGICAL MORNING
3y d e
58.50
A KİRBY
LADY BAMFORD
J GOSDEN
1
99
6-11
13
0
5
MYSTERY POWER (IRE)
3y d e
58.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
4
107
11627-9
21
0
6
ROPEY GUEST
3y d e
58.50
T P QUEALLY
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
6
104
35332-4
21
0
7
TILSIT (USA)
3y d e
58.50
R L MOORE
MR K ABDULLAH
C HILLS
5
98
21
12
0
8
SEPARATE
3y d d
56.50
J CROWLEY
MARTİN HUGHES MARK
R HANNON
8
95
1237-06
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL AASY (IRE)
3y d e
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
5
91
3-51
21
0
2
AL DABARAN
3y d e
57.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
4
107
1132-3
20
0
3
DAMAGE CONTROL
3y a e
57.50
R HORNBY
MİCK AND JANİCE MARİ
A BALDİNG
3
82
7425-21
16
0
4
DAWN RISING (IRE)
3y d e
57.50
R L MOORE
MR M TABOR, D SMİTH
A P O'BRİEN
7
0
5-41
10
0
5
SOUND OF CANNONS
3y d e
57.50
P J MCDONALD
CENTURİON THOROUGHBR
B MEEHAN
8
100
1254-45
23
0
6
SUMMERONSEVENHILLS (USA)
3y d e
57.50
S W KELLY
FRANK DEELY AND JOHN
R HUGHES
1
92
6311-30
22
0
7
MISS YODA (GER)
3y a d
56.50
R HAVLİN
WESTERBERG
J GOSDEN
2
102
112-16
23
0
8
WEST END GIRL
3y d d
56.50
J FANNING
CAYTON PARK STUD LIM
M JOHNSTON
6
94
5189-30
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHORITZO
2y d e
57.50
HOLLİE DOYLE
MR PETER ONSLOW
DAVİD LOUGHNANE
5
0
10
19
0
2
ESCAPE ROUTE (IRE)
2y d e
57.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
R FAHEY
8
0
1
24
0
3
JIMMY SPARKS (IRE)
2y d e
57.50
L MORRİS
MANTON THOROUGHBREDS
B MEEHAN
3
0
61
20
0
4
LAUDED
2y d e
57.50
R KINGSCOTE
AL SHAQAB RACING M
T DASCOMBE
4
0
17
19
0
5
QAADER (IRE)
2y d e
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
7
0
12
19
0
6
REBEL AT DAWN (IRE)
2y d e
57.50
B CURTİS
MR CARL WATERS MRS
K BURKE
10
0
21
26
0
7
SWISS ACE
2y d e
57.50
R L MOORE
MR D SMİTH, MRS J MA
A P O'BRİEN
2
0
1
20
0
8
TACTICAL
2y d e
57.50
W BUİCK
THE QUEEN
A BALDİNG
6
0
31
22
0
9
VICTORY HEIGHTS (IRE)
2y d e
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
1
0
16
22
0
10
YAZAMAN (IRE)
2y d e
57.50
T MARQUAND
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
9
0
12
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VOLATILE ANALYST (USA)
3y d e
60.50
D TUDHOPE
MR A F O'CALLAGHAN
K DALGLEİSH
20
102
14-1
17
0
2
TROUBADOR (IRE)
3y k e
59.50
C RODRİGUEZ
MR J SAGAR AND MR S
M DODS
7
100
1122-02
24
0
3
MERAAS
3y d e
58.00
J FANNİNG
MR SALEM BEL OBAİDA
M JOHNSTON
16
97
211
24
0
4
WILL TO WIN (GER)
3y a e
58.00
M GHİANİ
MR MOHAMMED AL SUBOO
S & E CRİSFORD
4
97
1-11126
10
0
5
GOLDEN DRAGON (IRE)
3y d e
57.50
J CROWLEY
HAPPY VALLEY RACİNG
S C WİLLİAMS
1
96
6115-0
20
0
6
BRAD THE BRIEF
3y d e
57.50
R KINGSCOTE
CHASEMORE FARM
T DASCOMBE
18
96
1311-13
4
0
7
CLASSY MOON (USA)
3y d e
57.50
B CURTİS
MR C WATERS
K BURKE
8
95
166-0
20
0
8
LEXINGTON DASH (FR)
3y d e
57.50
T HAMMER HANSEN
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
10
97
24-211
11
0
9
MISTER SNOWDON
3y k e
54.50
S W KELLY
MR M J CADDY
R HUGHES
11
89
110
21
0
10
HAMISH MACBETH
3y d e
54.50
P J MCDONALD
HUNSCOTE STUD LTD
H PALMER
6
89
1135-36
22
0
11
DARK REGARD
3y a d
54.00
S DE SOUSA
MR JOHN DANCE
M JOHNSTON
2
88
334417
4
0
12
BYLINE
3y d e
54.00
MEGAN NİCHOLLS
HİGHCLERE THOROUGHBR
K RYAN
14
88
2170-3
31
0
13
PROGRESSIVE RATING
3y a e
53.50
C SHEPHERD
MR P CHAN MR A HET
W KNİGHT
12
87
0311-
127
0
14
EXCEPTIONAL
3y d d
53.50
W BUİCK
CHEVELEY PARK STUD
R FAHEY
9
87
10-13
20
0
15
SUNSET BREEZE
3y d e
53.50
L MORRİS
BAXTER, GREGSON, JEN
SİR M PRESCOTT
3
87
422-111
5
0
16
OAKENSHIELD (IRE)
3y d e
53.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K RYAN
13
86
45-14
17
0
17
SPANISH ANGEL (IRE)
3y a e
52.50
R HORNBY
MR J MALDONADO
A BALDING
17
85
241-313
10
0
18
TREBLE TREBLE (IRE)
3y d e
52.50
JOSEPHİNE GORDON
MR B T MCDONALD
K RYAN
5
85
3100-4
26
0
19
DANCIN INTHESTREET
3y d d
52.50
C FALLON
MR CHRİSTOPHER WRİGH
W HAGGAS
19
85
215-33
20
0
20
JOSHUA R (IRE)
3y d e
52.00
HOLLİE DOYLE
MRM ROZENBROEK/HARRO
T D BARRON
15
77
94-21
9
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLLY BLAME (KY)
5y d g
55.50
JOEL ROSARIO
BONNE CHANCE FARM, L
PAULO H. LOBO
1
84
13285-4
46
0
2
ATMOS (KY)
5y d g
55.50
JOSEPH TALAMO
DALE L. ROMANS
DALE L. ROMANS
2
68
730-11
18
0
3
MO'S MOJO (KY)
6y d a
55.50
MIGUEL MENA
D D STABLES LLC DONN
RANDY L. MORSE
3
83
6-41220-
127
0
4
THE GREAT DANSKY (KY)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
STEVE LANDERS RACING
BRAD H. COX
4
84
1614
27
0
5
ALLGRIT (FL)
3y a g
53.50
JAMES GRAHAM
TAGG TEAM RACING
GREGORY D. FOLEY
5
66
73117-
127
0
6
RIVERBOAT GAMBLER (KY)
5y d g
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BRUCE LUNSFORD
THOMAS DRURY, JR.
6
88
217-217
48
0
7
COLTONATOR (KY)
4y d g
55.50
RAFAEL BEJARANO
TAMAROAK PARTNERS LL
GREGORY D. FOLEY
7
82
4750-61
39
0
8
HOP KAT (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
HOMEWRECKER RACING L
EDDIE KENNEALLY
8
91
1-16
45
0
9
PYRON (KY)
4y a a
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
9
91
4730-42
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUARTERBACK DAK (TX)
3y d g
53.50
GERARDO CORRALES
GAYLA RANKIN
WESLEY A. WARD
1
79
321
42
0
2
LOOKIN HIGH (KY)
4y d g
56.00
JOSEPH TALAMO
MARK GLOVER
TRACEY GLOVER
2
77
257019
36
0
3
BAHAMA CHANNEL (KY)
3y d e
53.50
EDGAR MORALES
MICHAEL DEGRELLA
LARRY W. DEMERITTE
3
61
2-82006
13
0
4
URBANITE (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
EDWARDS, TIA AND FOR
GRANT T. FORSTER
4
75
4-9813
35
0
5
DREAMS OF YVONNE (KY)
3y a e
54.50
MIGUEL MENA
HAYDEN NORIEGA
JOHN ENNIS
5
66
05-91
16
0
6
TAPAGE (KY)
3y a g
53.50
JAMES GRAHAM
GODOLPHIN, LLC
EOIN G. HARTY
6
76
67-9106
41
0
7
STEALTH (KY)
6y d g
56.00
JULIEN R. LEPAROUX
HATFIELD, CHRISTINE
IAN R. WILKES
7
79
49-5502
18
0
8
EMBELLISHER (KY)
4y d g
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
STONELEIGH FARM
KENNETH G. MCPEEK
8
74
5737-81
19
0
9
GEMO RAIN (KY)
3y a g
53.50
DAVID COHEN
HUGH H. ROBERTSON
MCLEAN ROBERTSON
9
71
2212-92
10
0
10
REVENIO (KY)
4y a g
56.00
TYLER GAFFALIONE
MOSSAROSA
NICHOLAS P. ZITO
10
65
6-64815
18
0
11
JIMMIE T (AR)
3y a e
53.50
COLBY HERNANDEZ
SANDERS BROTHERS AND
DALLAS STEWART
11
48
4-49319
34
0
12
TIZ MCNAMARA (KY)
5y d a
56.00
RAFAEL BEJARANO
RANDY PATTERSON
RANDY L. MORSE
12
78
3-69343
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST COURSE (KY)
3y d d
53.50
RAFAEL BEJARANO
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
1
76
448-314
39
0
2
LOVING MOMENT (KY)
5y d k
56.00
ADAM BESCHIZZA
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
2
82
327-137
46
0
3
IVYETSU (KY)
3y d d
53.50
FLORENT GEROUX
BAUM, REIKO AND MICH
GEORGE R. ARNOLD, II
3
77
18-5304
18
0
4
OSAKA GIRL (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
AMERMAN RACING LLC
BRIAN A. LYNCH
4
78
9432-1
127
0
5
MORNING GOLD (KY)
3y d d
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
C H DIAMOND RACING,
KENNETH G. MCPEEK
5
79
21562-6
28
0
6
KETTLE VALLEY (KY)
4y d k
56.00
JAMES GRAHAM
ABRAHAMSON EQUESTRIA
IGNACIO CORREAS, IV
6
82
378435-
127
0
7
TEENAGE KICKS (KY)
3y k d
53.50
TYLER GAFFALIONE
NAVEED CHOWHAN
BERNARD S. FLINT
7
71
2-53231
13
0
8
AWESOME ONE (KY)
4y a k
56.00
MITCHELL MURRILL
MEHRAN MOTAMEDI
WILLIAM B. BRADLEY
8
80
36-5158
20
0
9
LADY OXBOW (KY)
5y d k
56.00
MIGUEL MENA
ROBERT WEBSTER
MICHAEL ANN EWING
9
87
231-238
124
0
10
CONFESSING (KY)
4y d k
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
PHOENIX THOROUGHBRED
STEVEN M. ASMUSSEN
10
84
3612-75
20
0
11
JEN TAKE CHARGE (KY)
4y a k
56.00
COREY J. LANERIE
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
11
80
5-2-142
34
0
12
SINGITA DREAMS (KY)
4y a k
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
12
70
315-126
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOVIE MOXY (KY)
3y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
HILL, JIM AND SUSAN
EDDIE KENNEALLY
4
89
3
19
0
2
MADE TO MEASURE (KY)
3y d d
54.00
SHAUN BRIDGMOHAN
FREDERICK HERTRICH,
BRAD H. COX
1
0
0
0
3
SHELBY'S WORLD (KY)
3y a d
54.00
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
2
68
5
33
0
4
SKINNY DIP (KY)
3y d d
54.00
COREY J. LANERIE
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
3
74
2524
33
0
5
SAINTSATION (NY)
3y d d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
NAVEED CHOWHAN
BERNARD S. FLINT
5
67
742552
11
0
6
NORMA JEAN B. (KY)
3y a d
54.00
MITCHELL MURRILL
VANIER, NANCY A. AND
BRIAN WILLIAMSON
6
79
4
19
0
7
BESTOW (KY)
3y d d
54.00
MIGUEL MENA
MARTIN RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
7
71
7
26
0
8
APRIL IN PARIS (KY)
3y d d
54.00
JOSEPH TALAMO
JAN MARTIN
DALLAS STEWART
8
83
43
19
0
9
SPEIGHTFUL CHARGE (KY)
3y d d
54.00
RAFAEL BEJARANO
EQUIVEST RACING
PHILIP A. SIMS
9
65
8-7
19
0
10
PALIO FLAG (KY)
3y a d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
STONESTREET STABLES
STEVEN M. ASMUSSEN
10
0
0
0
11
SHE'S INTO ME (KY)
3y d d
54.00
FLORENT GEROUX
BACKSTRETCH FARMS, I
IGNACIO CORREAS, IV
11
69
8-
127
0
12
ROSE OF PARIS (KY)
3y d d
54.00
JAMES GRAHAM
ROSECREST FARM, LLC
IGNACIO CORREAS, IV
12
0
0
0
13
FLATOYA (KY)
3y d d
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
13
78
2442-4
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PASSION FACTOR (KY)
3y k d
53.50
LUIS SAEZ
FAMOUSSTYLE STABLES,
RODOLPHE BRISSET
1
78
41
91
0
2
ELLENS BIRTHDAY (KY)
8y d k
56.00
COLBY J. HERNANDEZ
JOSEPH A. MEDLEY
JOSEPH A. MEDLEY
2
51
08809-6
20
0
3
TIZAHRA (KY)
4y k k
57.00
CHRIS LANDEROS
SHADOWFAX LLC
IAN R. WILKES
3
77
74-2231
28
0
4
LOVE BEACH (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
MT. BRILLIANT STABLE
MICHAEL STIDHAM
4
81
137-6
25
0
5
FASHIONABLE LADY (KY)
3y d d
53.50
FLORENT GEROUX
ALFIERI, DENNIS, DUF
MICHAEL ANN EWING
5
88
1-4
32
0
6
A K'S SONG (KY)
3y a d
53.50
JOEL ROSARIO
PASCARELLA, CARL F.
H. GRAHAM MOTION
6
73
14-
127
0
7
LIDO KEY (KY)
4y d k
56.00
JOSEPH TALAMO
LEE POKOIK
KENNETH G. MCPEEK
7
81
02-2136
20
0
8
QUEEN MEDB (IRE)
4y d k
57.00
RICARDO SANTANA, JR.
MADAKET STABLES LLC,
BRENDAN P. WALSH
8
80
02246-1
33
0
9
ELLA BRILLA (KY)
3y a d
53.50
ADAM BESCHIZZA
SCHMELING, MIKE, SPA
BRIAN A. LYNCH
9
82
31-333
39
0
10
FREEDOM PASSAGE (KY)
4y a k
56.00
MIGUEL MENA
MARK GLOVER
TRACEY GLOVER
10
74
227817
30
0
11
MORAL REASONING (KY)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
11
87
21-258
47
0
12
BE NIMBLE (KY)
4y d k
56.00
GERARDO CORRALES
WILLIAM S. PATTERSON
TIMOTHY E. HAMM
12
82
4380-32
48
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTHEMIDSTOFBIZ (KY)
4y d k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE
CIPRIANO CONTRERAS
7
87
142213
7
0
2
CARDAMON (KY)
4y d k
55.50
JULIEN LEPAROUX
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
1
87
153-10
40
0
3
FIGURE IT OUT (KY)
4y d k
56.50
FLORENT GEROUX
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
2
87
21-2121
14
0
4
MOM'S RED LIPSTICK (KY)
3y d d
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
LOTHENBACH STABLES,
CHRIS M. BLOCK
3
78
112-
127
0
5
VOMBA (KY)
4y d k
55.50
COLBY J. HERNANDEZ
TOWN AND COUNTRY RAC
ALBERT M. STALL, JR.
4
86
5144-46
127
0
6
SUMMER DELIVERY (KY)
4y d k
55.50
TYLER BAZE
JACOBS, DAVID, UNDER
PHILIP A. SIMS
5
89
4134-23
127
0
7
HONEY PARADE (KY)
4y d k
55.50
JAMES GRAHAM
FORT SPRINGS RACING
BRIAN A. LYNCH
6
69
261138-
127
0
8
DOS VINOS (KY)
4y k k
56.50
MITCHELL MURRILL
TOM R. DURANT
W. BRET CALHOUN
8
94
213-1
46
0
9
LEAD GUITAR (NY)
4y d k
56.50
TYLER GAFFALIONE
HILL, JIM AND SUSAN
EDDIE KENNEALLY
9
92
3212-1
32
0
10
CLUB CAR (KY)
4y d k
56.50
COREY J. LANERIE
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
10
87
3214-31
20
0
11
A. P. PRINCESS (KY)
4y d k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE
CIPRIANO CONTRERAS
11
83
612441
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PINTXOS (KY)
4y k g
56.50
JAMES GRAHAM
CASTLETON LYONS
BRENDAN P. WALSH
1
80
2556-2
126
0
2
ALL ABOUT WILL (KY)
4y d a
56.50
JOSEPH TALAMO
WILLIS HORTON RACING
DALLAS STEWART
2
76
8862-65
12
0
3
CONTRACTOR BILL (KY)
4y d a
56.50
MITCHELL MURRILL
BLAZING FOREST STABL
JAMES A. KELLEY
3
78
4-74327
19
0
4
KLUGH (KY)
3y d e
53.50
MARTIN GARCIA
OXO EQUINE LLC
DON CHATLOS
4
0
0
0
5
MUD PIE (KY)
3y d e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
WILLIAM L. PAPE
GEORGE R. ARNOLD, II
5
66
8-280
40
0
6
PINE KNOLL (KY)
3y a e
53.50
JOEL ROSARIO
SHORTLEAF STABLE, IN
WILLIAM B. VANMETER
6
62
5-949
89
0
7
ALFONS WALDE (IRE)
4y d a
56.50
BRIAN HERNANDEZ JR.
INCHY BRIDGE STABLES
CONOR MURPHY
7
85
33-622-4
32
0
8
FORTUITY (KY)
3y k e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
SPEEDWAY STABLE LLC
MICHAEL STIDHAM
8
85
235
27
0
9
EXULT (KY)
4y d g
56.50
LUIS SAEZ
WISE RACING AND RYAN
RODOLPHE BRISSET
9
91
22243-
127
0
10
KING OF FORTUNE (KY)
4y d a
56.50
GERARDO CORRALES
REED, RICHARD S., QU
MICHAEL J. MAKER
10
78
3435-
127
0
11
MILITARIST (KY)
3y k e
53.50
FLORENT GEROUX
VACCAREZZA, PRISCILL
CARLO VACCAREZZA
11
76
3-565
40
0
12
ALLEGE (KY)
3y d e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
HOVITZ, CHUCK, VOSS,
STEVEN M. ASMUSSEN
12
0
0
0
13
OBIWAN (KY)
3y d g
53.50
CHRIS LANDEROS
AVQ RACING, LLC
ANTHONY T. QUARTAROLO
13
70
624329
34
0
14
KID SHELLEEN (KY)
3y k e
53.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE, IN
CIPRIANO CONTRERAS
14
74
32
11
0
15
CHOCOLATE BAR (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
15
82
424
13
0
9 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Newmarket, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newmarket at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 newmarket at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 temmuz 2020 perşembe at yarışı bülteni, 9 temmuz 2020 at yarışı programı, 9 temmuz 2020 tjk yarış programı, 9 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 9 temmuz 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 9 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, newmarket at yarışı bülteni, 9 temmuz 2020 newmarket at yarışı bülteni, günün newmarket at yarışı bülteni, bugün newmarket at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 9 temmuz 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni