Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
57.00
İS.DEMİRAP
HABİP ARĞAN
S.V.KAYA
10
0
0
16
19
1.07.05
2
ÇILĞIN
3y k e
TOŞUR
53.00
E.ÇANKAYAAP
OSMAN GÜLLÜ
A.E.KARAKURT
7
0
0
16
19
1.09.99
3
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
53.00
N.DEMİRAP
HÜSEYİN BECENE
K.YILDIZ
2
0
9
16
19
1.08.06
4
HOSLİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KAÇMAZ
H.HAZAL KAYAHAN
SERD.AYDOĞDİ
5
0
0
20
5
KAYIKÇI BERKE
3y d e
GÜRGÖKÇE
57.00
E.SİNCAN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
8
0
85
11
18
6
MEMO AĞA
3y k e
ATİKBEY
57.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN ÇELİK
A.E.KARAKURT
9
0
26
11
18
7
MEMOCANDIR
3y k e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
M.AKYAVUZ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
1
0
9
16
19
1.06.56
8
SİVASLIOĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
U.TEMUR
BEYAZ CAMUZ
N.CAMUZ
4
0
2
16
19
1.04.93
9
ŞINİN
3y k e
BERKSOY
57.00
A.SÖZEN
F.DİLEK GÜL
Y.MİSDİK
3
0
42
11
18
10
UMUTCAN
3y d e
LİDERTAY
57.00
M.A.SOLMAZ
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
12
0
88
11
18
11
AŞKDEFTERİ
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
HAKAN YILDIZ
MEHMET UÇAR
C.KATI
6
0
9
7
19
1.09.59
12
FINDIK KURDU
3y k d
SARUS
51.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
11
0
3
7
19
1.06.18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAICON
4y d a
KANEKO
61.00
H.ÇANAKÇIAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
1
49
028026
8
16
1.58.54
2
ASHERA
4y a k
RAVEN'S PASS (USA)
61.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
6
45
83-6724
11
14
1.57.49
3
AYBÜKE
5y d k
YAVUZKAYA
56.50
M.G.ARSLANAP
METİN GÜNDAY
İ.GÜR
7
42
445-053
11
14
1.56.52
4
ELOIN
5y d k
KANEKO
55.50
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
2
40
232145
7
18
1.56.96
5
SOUR TIMES
5y d k
KANEKO
57.50
G.KOCAKAYA
FATİH KÖKTÜRK
YASİN POLAT
11
38
5534-57
11
13
1.58.06
6
OSCURO
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
53.00
U.TEMUR
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
8
29
2-67357
4
13
1.57.19
7
ASHOKA
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
M.BAYIR
SEFA ÇIKMAZ
İ.GÜR
3
31
0887-74
7
14
1.59.96
8
MİR HANLI
4y d a
MİRAMİS
52.50
M.A.SOLMAZ
FATİH M. AKILLI
S.ALTUNDAĞ
5
28
705852
13
8
1.56.33
9
ORPHAN GIRL
4y d k
HAKEEM (USA)
51.50
M.KESKİN
İSMAİL YÜKSEL
M.YALÇIN
9
26
715460
11
16
1.57.54
10
SABİTHAN
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
51.50
E.SİNCAN
SABRİYE KILIÇ
S.EREN
10
26
3-85749
13
7
1.57.84
11
EAGLES VICTORY
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
M.K.KUMBASARAP
ALİ GÜLLÜ
A.GÜLLÜ
4
21
97963
4
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
60.00
MEH.PARLAKAP
MUNİR GÖKÇE
İ.KÖROĞLU
8
74
113475
127
16
2.25.76
2
ACARTÜRK
6y k a
YELGEÇEN
58.50
G.KOCAKAYA
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
1
65
452648
11
11
2.08.75
3
ZAZAHASAN
5y d a
YİĞİT
57.00
A.KURŞUN
EMİNE BATMACI
Ş.AYDEMİR
7
62
548-555
20
11
2.10.34
4
AGAH
7y d a
KARA YAĞIZ
56.50
M.KESKİN
OSMAN İPEK
O.İPEK
5
61
287-968
28
11
2.08.53
5
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
52.00
MÜS.ÇELİK
ERDAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
3
56
009163
4
18
2.12.30
6
DARYÜZ
5y a a
GOBAKBEY
50.00
M.A.SOLMAZ
AHMET URAL
A.GÜVEN
9
40
80-4470
4
12
2.09.98
7
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
50.00
M.BAYIR
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
H.KARATAŞ
4
42
719633
14
16
2.09.28
8
ER MEYDANI
5y k a
TURBO
50.00
HAKAN YILDIZ
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
İ.TEMEL
10
37
5-7-6901
14
20
2.09.20
9
ŞEHLEVENT
7y a a
UFUKBİR
50.00
E.SİNCAN
HASAN DİLBER
K.YILDIZ
6
37
90-4837
4
10
2.09.06
10
ASLANSÜTÜ
8y a g
KAFKASLI
50.00
H.KILIÇARSLAN
AHMET KAYABAŞI
M.KILIÇ
11
34
4-35745
15
12
2.07.72
11
ONATKAN
5y a a
UFUKBİR
50.00
A.KAÇMAZ
NEJMİ GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
2
34
3560-09
14
9
2.09.99
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRKURT
3y d e
DUTYFREE
58.00
A.KURŞUN
UFUK KURTLAR
BAH.GÖK
5
45
52-0721
11
20
1.58.06
2
PEACE RUBY
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
H.ÇİZİK
HAMZA SAĞLAMER
T.BARDAKCI
4
37
23194
18
18
1.59.94
3
SUN TIME
3y d e
LUXOR
58.00
H.KARATAŞ
AYŞE BAŞARAN
İB.B.OĞULLARI
7
51
1-61
20
20
4
ÜNSALHAN
3y d e
DERVİŞ AĞA
56.00
E.SİNCAN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
1
33
930-610
14
19
2.03.40
5
ALASKA
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
Ö.YILDIRIM
ÖZLEM ECE KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
3
49
21
127
20
6
BAY BAY HEPİNİZ
3y d e
PERFECTO
55.00
M.AKYAVUZ
ABDULKADİR DURMAZ
BAH.GÖK
6
38
5-20093
11
13
2.00.78
7
ONLY THE BRAVE
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
MÜS.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
2
52
76134-0
27
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERATEFE
3y k e
HIZLITAY
57.00
H.KARATAŞ
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
6
0
5
16
19
1.06.08
2
CANKATAN
3y k e
ARTOS
57.00
A.KAÇMAZ
FIRAT TEKİNALP
K.TEKİNALP
7
0
7
28
19
3
FERİDUN ABİ
3y a e
ODİNHAN
57.00
V.DEMİR
ALİ GÜLLÜ
A.GÜLLÜ
3
0
2
25
19
4
GAFFARBEY
3y a e
KAANEFE
57.00
H.KILIÇARSLAN
MELEK CİĞER
A.CİĞER
1
0
0
20
5
GÜVENDİK
3y k e
YAŞARCIK
57.00
A.KURŞUN
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
9
0
9
16
19
1.07.09
6
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
53.00
E.ÇANKAYAAP
SUPHİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
2
0
7
16
19
1.06.83
7
KÜÇÜK HAŞİM
3y a e
LİDERTAY
55.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET DOĞAN
C.KATI
12
0
04
11
18
8
ÖZOYUNCU
3y d e
SONALP
57.00
İ.KATI
KEMAL YAKUP ALTIN
M.GÜNEŞ
10
0
0
16
19
1.08.86
9
SİVEREK HAN
3y k e
KIRIMHAN
57.00
U.TEMUR
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
34
525
11
17
1.07.21
10
UÇAN ES ES
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
A.ÇELİK
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
8
0
5
16
19
1.05.95
11
VAROL HAN
3y a e
GELİBOLU
57.00
G.KOCAKAYA
ALİ OKEN
C.AYDOĞAN
13
0
5
28
19
12
ALADİNİ
3y a d
BERKSOY
55.00
E.SİNCAN
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
4
0
64
7
18
1.05.73
13
KAÇER KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.BAYDAN
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
11
0
74
7
18
1.06.42
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEKDALIN İZİ
5y d g
KURTINIADIS (IRE)
61.00
H.ÇANAKÇIAP
YILMAZ ARİ
M.DİREKLİ
1
58
300-432
14
15
2.10.59
2
ALESSANDRA
5y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
58.50
BURAK AKÇAYAP
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
53
3440-53
16
15
2.11.02
3
ÖZDEMİR BEY
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
M.G.ARSLANAP
BUBO ERCAN
N.CAMUZ
4
52
467096
14
13
2.10.56
4
BORDO MAVİ (USA)
4y d g
TO HONOR AND SERVE (USA)
58.00
A.SÖZEN
ERSİN YILDIZ
EMİN KARATAŞ
2
49
715-179
25
18
2.11.44
5
THE BEST OF TIME
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.50
S.BOYRAZ
AYTEKİN TOMAK
İ.KÖROĞLU
5
49
4544-09
14
14
2.11.38
6
STAR SCREAM
6y d a
FAIRSON
57.00
A.KURŞUN
EMİNE BATMACI
Ş.AYDEMİR
7
46
3-06844
25
14
2.11.83
7
TAŞKESEN
5y a a
OCEAN BLUE
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET KARAARSLAN
H.ATAŞ
8
46
7-09528
14
8
2.11.65
8
ŞÜŞÜ
4y d k
EXPANSION (USA)
53.50
M.BAYIR
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.HAN
6
40
0399-22
16
19
2.11.09
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAÇATI AĞASI
5y d a
EL SALVADOR
60.00
H.ÇİZİK
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
2
94
902162
13
18
1.26.07
2
DOYOUN HEARTED
6y d a
LION HEART (USA)
58.00
A.ÇELİK
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
3
92
221231
16
20
1.25.84
3
ANKA
5y d a
BOSPORUS (IRE)
56.00
E.SİNCAN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
1
82
417541
11
20
1.26.89
4
SPARTACUS
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
6
95
133445
16
16
1.26.30
5
BRUCE WAYNE
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
G.KOCAKAYA
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
5
75
352343
16
17
1.26.49
6
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
54.00
S.BOYRAZ
SADIK AKKAYA
T.BARDAKCI
4
91
324924
9
16
1.25.60
7
INNOVATION
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
Ö.YILDIRIM
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
H.TOP
7
95
26-5432
9
15
1.25.90
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARDAŞAH
3y d e
PERFECTO
58.00
A.ÇELİK
MURAT YILDIZ
O.İPEK
6
94
62-5357
14
20
1.37.21
2
KANEKONUN OĞLU
3y a e
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
1
61
1-41272
14
18
3
KING CHA CHA
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.SÖZEN
NURBİYE GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
5
76
1-12
21
19
4
LORD OF GAME
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
7
72
14324-3
21
17
5
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
H.KARATAŞ
KORHAN BERBEROĞLU
M.ÖZDİL
4
75
31-1222
16
19
6
QUANTE VOLTE
3y d e
LUXOR
58.00
Ö.YILDIRIM
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
59
2-1352
15
17
1.35.50
7
SOZOPOL
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
A.KURŞUN
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
2
62
16-82
17
17
1.36.86
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANFARUK
3y k e
ATEŞTOPU
57.00
H.ÇİZİK
ENGİN YILDIZ
İS.TEKİNALP
5
0
44
11
18
2
EKŞİOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
H.BUDAK
EYYÜP ÇALDIRAN
İ.KÖROĞLU
12
0
0
20
3
FIRAT BABA
3y k e
TOŞUR
57.00
A.SÖZEN
KEREM CAN ARSLAN
BAH.GÖK
6
0
0
20
4
JOKER AĞA
3y k e
JOKER
53.00
E.ÇANKAYAAP
MEVLUT DEMİR
E.ACER
11
0
09
9
18
5
KARA TALİP
3y k e
ATOMKARINCA
57.00
H.PARILDAR
YAŞAR ÖZKAN
BAH.GÖK
8
0
82
18
18
6
KÜÇÜK UÇARLIM
3y a e
GOBAKBEY
57.00
V.DEMİR
ALİ ÇELİK
S.V.KAYA
7
0
99
11
18
7
YAMANEFE
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
A.KURŞUN
MUZAFFER BUĞDAYCI
B.TURGUL
10
0
0
20
8
YARIŞAVCISI
3y a e
UÇANBEY
53.00
N.DEMİRAP
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
2
0
2
16
19
1.05.56
9
YELTAYBEY
3y a e
ATAKANKAYA
57.00
M.BAYDAN
BEKİR KAYA
HÜS.KAYA
4
0
7
11
19
10
YOLU SELİM
3y a e
TOŞUR
57.00
İ.KATI
S.AHMET CENGİZ
C.KATI
3
0
0
16
19
1.07.31
11
DİLBİN GÜZELİ
3y a d
KIRIMHAN
55.00
G.KOCAKAYA
MÜSLÜM YILDIZ
V.ÖNDER
9
0
2
11
19
12
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.AKYAVUZ
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
1
0
6
16
19
1.06.13
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABJARKIZ
3y a d
ABJAR ACADEMY
58.00
A.ÇELİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
7
80
2051-03
15
18
1.35.59
2
ALWAYS LUCKY
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.SÖZEN
AYTUĞ ATALAY
MEHMET DEMİR
4
60
211-535
15
17
1.36.02
3
CAT PEOPLE
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
A.KAÇMAZ
RECAİ ARICI
Ş.AYDEMİR
15
40
31-644
16
17
4
CEYLİNCAN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
1
61
3322-45
14
17
5
DOLPHINS GIRL
3y d d
MARCAVELLY (USA)
58.00
H.KARATAŞ
YUNUS DEMİRHAN
İB.B.OĞULLARI
13
67
1125-62
20
17
6
ELİF HATUN
3y d d
YAVUZSTAR
58.00
A.KURŞUN
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
14
41
4-13
9
19
1.36.78
7
GO WING
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
HALİL ŞİMŞEK
S.KAN
16
46
3132
28
18
8
KRALİÇE ELMAS
3y d d
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
3
38
6-16
16
19
1.37.06
9
LAST CHANCE LADY
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
M.BAYIR
AYTUĞ ATALAY
M.GÜVEN
10
92
11114-0
28
18
1.38.66
10
MALA MOJA
3y d d
KANEKO
58.00
G.KOCAKAYA
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
2
53
1312-4
15
18
1.35.98
11
MISS KARNELYAN
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
DENİZ KURTEL
B.ŞİMŞEK
9
66
51-2113
28
19
1.38.24
12
MYSTICAL VICTORY
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
B.KURDU
M.REŞAT AKKAN
Ü.TANER
8
33
332-252
21
18
13
PAMPHYLIA
3y a d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
58.00
MÜS.ÇELİK
VEYSEL KAHRAMAN
T.BARDAKCI
11
41
1043
16
17
1.36.23
14
PERFORMANTE
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
5
43
33-1236
28
17
15
POETIC CHARM
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.A.SOLMAZ
BURAK ALTUNBAŞ
Y.MİSDİK
12
48
7-25742
4
16
1.36.50
16
YİĞENİM ÇAĞAN
3y d d
ADONİSE
58.00
H.ÇANAKÇIAP
ALİ BİBER
BAH.GÖK
6
39
5-30834
13
14
Newmarket detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEDAL WINNER (FR)
4y k a
61.00
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
ARCHİE WATSON
3
96
021-16
22
0
2
YURI GAGARIN
4y a a
60.50
L DETTORİ
GODOLPHİN
J GOSDEN
2
95
1-1
26
0
3
COUNTRY
4y d a
58.50
JAMES DOYLE
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
4
91
11148-3
34
0
4
FUTURE INVESTMENT
4y d a
58.00
H BENTLEY
R N J PARTNERSHİP
R BECKETT
6
90
11304-2
29
0
5
FRONTISPIECE
6y d a
56.00
R L MOORE
FRONTİSPİECE PARTNER
MRS A PERRETT
7
85
541816-
127
0
6
FANTASTIC BLUE
4y a a
55.00
B CURTİS
MR NABİL MOURAD
I MOHAMMED
9
83
21157-1
23
0
7
MY BOY SEPOY
5y a a
54.50
P J MCDONALD
MR MRS GEORGE BHAT
S C WİLLİAMS
5
82
8422-43
29
0
8
MATEWAN (IRE)
5y d a
53.50
DAVİD EGAN
THE TUESDAY SYNDİCAT
I WİLLİAMS
1
80
22-2212
23
0
9
SHERPA TRAIL (USA)
4y k a
53.50
N CURRIE
MRS T WALKER
ED WALKER
8
80
1-10
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADDOSH
2y d d
57.50
R L MOORE
MR V I ARACİ
H PALMER
2
0
0
0
2
DANILOVA
2y d d
57.50
A KIRBY
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
0
0
0
3
ENVEGA
2y d d
57.50
H BENTLEY
REGENTS CONSULTİNG
R BECKETT
3
0
0
0
4
LILAC ROAD (IRE)
2y a d
57.50
R KINGSCOTE
JON AND JULIA AISBIT
W HAGGAS
5
0
0
0
5
NASH NASHA
2y d d
57.50
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
0
0
0
6
WEDDING DANCE (IRE)
2y d d
57.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
0
4
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIRRAWAY (USA)
4y a a
62.50
L DETTORI
GODOLPHIN
J GOSDEN
10
0
0
0
2
AL MUTATHAR (IRE)
3y a e
61.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R HANNON
14
0
1
21
0
3
HENLEY PARK
3y a e
58.00
DAVİD EGAN
MRS SANDRA WİNDUS
W KNİGHT
8
0
0
0
4
OZGOOD (IRE)
3y d e
58.00
S M LEVEY
C BENHAM/ D WHITFORD
D ELSWORTH
3
0
8
28
0
5
PIRANESI (IRE)
3y d e
58.00
C FALLON
THE STARSHİP PARTNER
W HAGGAS
4
0
0
0
6
POLAR APPEAL (IRE)
3y d e
58.00
B CURTİS
CHİNA HORSE CLUB INT
W HAGGAS
1
0
0
0
7
RUSSIAN VIRTUE
3y d e
58.00
P C BOUDOT
CROMHALL STUD
D MENUİSİER
12
0
4
28
0
8
VOTTORIA LIGHT
3y d e
58.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
0
0
0
9
ANNIE JONES (IRE)
3y d d
56.00
R KİNGSCOTE
DAVİD WARD
T DASCOMBE
11
0
0
0
10
CLINICIAN
3y d d
56.00
R L MOORE
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
9
0
4-
127
0
11
DECLARING LOVE
3y d d
56.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
16
0
3-
127
0
12
HELVEZIA (IRE)
3y d d
56.00
H BENTLEY
WESTERBERG
R BECKETT
15
0
3
18
0
13
NATURE LOVER
3y d d
56.00
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
0
0
0
14
NOTION OF TIME (USA)
3y d d
56.00
A JARY
FLAXMAN STABLES IREL
G SCOTT
5
0
89
18
0
15
SHANACHLOELEAH
3y a d
56.00
D KEENAN
COLOMANE RACİNG
R C GUEST
13
0
6
22
0
16
STUNNING BEAUTY (IRE)
3y a d
56.00
O MURPHY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURF DANCER (IRE)
3y d e
60.50
JAMES DOYLE
CHİNA HORSE CLUB/BAL
W HAGGAS
4
97
5118-4
28
0
2
LASER SHOW (IRE)
3y a e
60.50
C FALLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
97
12-0106
126
0
3
FINEST SOUND (IRE)
3y d e
59.00
S DE SOUSA
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
S & E CRİSFORD
9
94
333-12
23
0
4
HAQEEQY (IRE)
3y d e
58.00
J CROWLEY
MS HİSSA HAMDAN AL M
J GOSDEN
11
92
4-11
22
0
5
DANCE FEVER (IRE)
3y d e
57.50
A KIRBY
KENNET VALLEY THOROU
C COX
12
91
111-4
13
0
6
ZIGGLE POPS
3y a e
57.50
S M LEVEY
SULLIVAN B'STOCK/ ME
R HANNON
2
91
3419-10
23
0
7
EASTERN WORLD (IRE)
3y a e
57.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
90
2-21
13
0
8
OH PURPLE REIGN (IRE)
3y d e
57.50
R L MOORE
TEAM WALLOP
R HANNON
10
90
26-5857
13
0
9
INTO FAITH (FR)
3y d e
57.50
P C BOUDOT
ALL FOR ONE RACİNG
D MENUİSİER
7
90
641-6
29
0
10
ESTABLISH
3y a e
56.00
DAVİD EGAN
MR A D SPENCE
R VARİAN
8
87
723-31
16
0
11
IMPATIENT
3y d e
54.50
H BENTLEY
MR J H RİCHMOND-WATS
R BECKETT
1
84
53871-2
20
0
12
DOGGED
3y d e
54.50
J HAYNES
DAVİD ELSWORTH MİC
D ELSWORTH
3
84
9921-38
34
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRACEFUL MAGIC
3y k d
60.50
R KINGSCOTE
THE KIMBER FAMILY
EVE J-HOUGHTON
8
97
18212-0
34
0
2
MRS BOUQUET
3y d d
59.00
R L MOORE
MR GARRETT J FREYNE
M JOHNSTON
4
94
2111-87
19
0
3
FINAL OPTION
3y a d
57.50
DAVİD EGAN
FOURSOME THOROUGHBRE
W MUİR
6
91
1450-99
16
0
4
ALABAMA WHITMAN
3y d d
57.50
JAMES DOYLE
REBEL RACİNG III
RİCHARD SPENCER
5
90
24157-0
23
0
5
SPRING OF LOVE
3y d d
56.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
88
1-0
16
0
6
NASAIYM (USA)
3y d d
56.00
P J MCDONALD
SHEİKH JUMA DALMOOK
J TATE
2
87
2184-
127
0
7
ROSADORA (IRE)
3y a d
55.00
H BENTLEY
MR GUY BROOK
R BECKETT
10
85
142430-
127
0
8
FANTAIL
3y d d
55.00
J CROWLEY
HİGHCLERE T'BRED RAC
S & E CRİSFORD
3
85
1-4
33
0
9
WINE FLIGHT
3y d d
54.00
N CURRİE
DAVE AND GİLL HEDLEY
M CHANNON
1
83
512
14
0
10
ODYSSEY GIRL (IRE)
3y k d
52.50
S DE SOUSA
MRS EMMA CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
9
80
1-32293
7
0
11
INDIE ANGEL (IRE)
3y k d
52.00
N MACKAY
CHEVELEY PARK STUD
J GOSDEN
11
78
541-32
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGHT DEVIL (IRE)
2y k e
57.50
O MURPHY
TEAM VALOR LLC GAR
A BALDİNG
3
0
16
23
0
2
DEVIOUS COMPANY (IRE)
2y d e
57.50
R KİNGSCOTE
MR RUSSELL JONES
T DASCOMBE
2
0
11
17
0
3
HUDSON RIVER (IRE)
2y d e
57.50
R L MOORE
MR D SMİTH, MRS J MA
A P O'BRİEN
10
0
1
13
0
4
KING ZAIN (IRE)
2y d e
57.50
L DETTORİ
MR JABER ABDULLAH
M JOHNSTON
7
0
1
21
0
5
MASTER OF THE SEAS (IRE)
2y d e
57.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
8
0
1
23
0
6
MIAMI JOY
2y a e
57.50
B CURTİS
MR SAEED H ALTAYER
I MOHAMMED
9
0
1
31
0
7
SAINT LAWRENCE (IRE)
2y d e
57.50
JAMES DOYLE
MR D J DEER
R VARİAN
6
0
41
20
0
8
SEVENTH KINGDOM
2y d e
57.50
DAVİD EGAN
PRİNCE A A FAİSAL
J GOSDEN
4
0
1
28
0
9
SNASH (IRE)
2y d e
57.50
S DE SOUSA
MR N COWES MR B W
C HİLLS
5
0
61
20
0
10
VENTURA TORMENTA (IRE)
2y d e
57.50
S M LEVEY
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
1
0
61
7
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRANDO
8y a a
60.00
T EAVES
MRS ANGİE BAİLEY
K RYAN
13
112
7244-52
14
0
2
EQUILATERAL
5y d a
60.00
JAMES DOYLE
MRS FİTRİ HAY
C HİLLS
8
112
616-122
25
0
3
HELLO YOUMZAIN (FR)
4y d a
60.00
K STOTT
HARAS D'ETREHAM AND
K RYAN
12
118
41318-1
21
0
4
KHAADEM (IRE)
4y a a
60.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
1
114
72100-4
21
0
5
NAMOS (GER)
4y d a
60.00
W BUİCK
STALL NAMASKAR
D MOSER
7
0
504-311
28
0
6
OXTED
4y d a
60.00
C FALLON
S PİPER,T HİRSCHFELD
R TEAL
9
112
26421-1
36
0
7
SCEPTICAL
4y d a
60.00
L DETTORİ
JAMES MCAULEY
DENİS HOGAN
11
116
31-1113
21
0
8
SHINE SO BRIGHT
4y k a
60.00
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
A BALDING
3
112
6145-03
7
0
9
SIR DANCEALOT (IRE)
6y d a
60.00
G MOSSE
C BENHAM/ D WHİTFORD
D ELSWORTH
10
114
4510-04
14
0
10
GOLDEN HORDE (IRE)
3y a e
57.50
A KİRBY
ALMOHAMEDİYA RACİNG
C COX
6
118
15132-1
22
0
11
LORD OF THE LODGE (IRE)
3y d e
57.50
B CURTİS
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
5
109
0612-18
23
0
12
SOUTHERN HILLS (IRE)
3y a e
57.50
R L MOORE
MRS JOHN MAGNİER,MR
A P O'BRİEN
2
101
521-7
22
0
13
THREAT (IRE)
3y a e
57.50
O MURPHY
CHEVELEY PARK STUD
R HANNON
4
114
22115-5
21
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIPSY GAL (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ROCK RIDGE RACING LL
DALLAS STEWART
1
80
33214
14
0
2
TORTUGA (KY)
3y d d
53.50
ADAM BESCHIZZA
LEVY, MICHAEL AND LE
MARK E. CASSE
2
79
13-
127
0
3
SHE CAN'T SING (KY)
3y d d
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
LOTHENBACH STABLES,
CHRIS M. BLOCK
3
86
4-74324
28
0
4
REMANDED (KY)
3y d d
53.50
MIKE SMITH
MANGANARO BLOODSTOCK
CHERIE DEVAUX
4
80
15
28
0
5
PERFECT HAPPINESS (KY)
3y d d
53.50
RAFAEL BEJARANO
BRERETON C. JONES
J. LARRY JONES
5
79
2-184
125
0
6
MUNDAYE CALL (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
OXO EQUINE LLC
BRAD H. COX
6
73
271-
127
0
7
VANILLA BEAN BACK (KY)
3y d d
53.50
JAMES GRAHAM
CHRIS EWING
THOMAS M. AMOSS
7
68
1
26
0
8
LETTERS TO BELLE (KY)
4y d k
55.50
CALVIN H. BOREL
DANIEL RUIZ
EDWARD R. RUIZ
8
60
09-9034
22
0
9
CROWN JEWEL (KY)
4y d k
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
PETER E. BLUM THOROU
STEVEN M. ASMUSSEN
9
84
8-12
22
0
10
NAYIBETH (KY)
3y d d
53.50
GERARDO CORRALES
MERRIEBELLE STABLE A
WESLEY A. WARD
10
85
10-26
50
0
11
SLAM DUNK (KY)
3y d d
53.50
FLAVIEN PRAT
MAGIC CAP STABLES
RODOLPHE BRISSET
11
68
5231-7
78
0
12
GOLDEN CURL (KY)
4y d k
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
12
79
216-33
22
0
13
SENSE OF PLACE (KY)
3y d d
53.50
JOHN MCKEE
BROOK T. SMITH INVES
WILLIAM J. DENZIK, JR.
13
68
1
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARIAFOOT (FR)
3y d d
53.50
JOHN VELAZQUEZ
MANGANARO BLOODSTOCK
CHERIE DEVAUX
1
0
41-51
127
0
2
ENOLA GAY (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
ALLEN STABLE, INC.
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
2
78
14-
127
0
3
EVIL LYN (KY)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
3
76
2-51161
47
0
4
ALMS (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
GODOLPHIN, LLC
MICHAEL STIDHAM
4
100
111-15
49
0
5
PASSION FACTOR (KY)
3y k d
53.50
FLAVIEN PRAT
FAMOUSSTYLE STABLES,
RODOLPHE BRISSET
5
78
41
93
0
6
WALK IN MARRAKESH (IRE)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
MERRIEBELLE STABLE L
IGNACIO CORREAS, IV
6
95
132-257
49
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND CRAZY (LA)
4y d k
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
STEWART RACING STABL
DALLAS STEWART
1
78
111431
21
0
2
WILDWOOD'S BEAUTY (FL)
4y d k
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
2
95
212-222
56
0
3
SALLY'S CURLIN (KY)
4y a k
53.50
JOSEPH TALAMO
CJ THOROUGHBREDS, LE
DALE L. ROMANS
3
93
01117-1
119
0
4
PRINCESS CAUSEWAY (KY)
4y a k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
WINCHESTER PLACE THO
IAN R. WILKES
4
90
1017-17
42
0
5
GUARANA (KY)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
THREE CHIMNEYS FARM
CHAD C. BROWN
5
106
1112-1
37
0
6
UNIQUE FACTOR (KY)
4y d k
53.50
FLAVIEN PRAT
PANTOFEL STABLE, WAC
PETER MILLER
6
95
325241
13
0
7
MIA MISCHIEF (KY)
5y d k
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
STONESTREET STABLES
STEVEN M. ASMUSSEN
7
103
531-113
42
0
8
BELL'S THE ONE (KY)
4y d k
54.50
COREY J. LANERIE
LOTHENBACH STABLES,
NEIL L. PESSIN
8
93
7215-71
42
0
9
AMY'S CHALLENGE (KY)
5y d k
53.50
JOEL ROSARIO
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
9
97
123-422
77
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXTRAVAGANT KID (FL)
7y d g
55.00
JOEL ROSARIO
DARRS, INC.
BRENDAN P. WALSH
1
102
521-151
43
0
2
WILDMAN JACK (KY)
4y d g
56.00
MIKE E. SMITH
W.C. RACING INC.
DOUG F. O'NEILL
2
110
221-411
49
0
3
REAL NEWS (KY)
4y d a
56.00
COLBY J. HERNANDEZ
TOWN AND COUNTRY RAC
ALBERT M. STALL, JR.
3
102
2351-14
43
0
4
TELL YOUR DADDY (KY)
4y d g
55.00
JAMES GRAHAM
LOTHENBACH STABLES,
NEIL L. PESSIN
4
92
21-5163
29
0
5
JUST MIGHT (KY)
4y a g
56.00
MITCHELL MURRILL
GRIFFON FARMS AND LO
MICHELLE LOVELL
5
100
2-21142
14
0
6
SMART REMARK (KY)
5y d g
55.00
RAFAEL BEJARANO
HUMPHREY, JR., G. WA
VICTORIA H. OLIVER
6
101
5244-07
14
0
7
FAST BOAT (KY)
5y d g
55.00
ADAM BESCHIZZA
BRAD GRADY
JOE SHARP
7
101
311-231
29
0
8
BOUND FOR NOWHERE (KY)
6y d a
55.00
JULIO A. GARCIA
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
8
106
10-201-2
112
0
9
TEXAS WEDGE (KY)
5y d g
56.00
FLAVIEN PRAT
ALTAMIRA RACING STAB
PETER MILLER
9
106
12-1143
21
0
10
TOTALLY BOSS (KY)
5y d g
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
HILL, JIM AND SUSAN
GEORGE R. ARNOLD, II
10
102
12110-8
43
0
11
TIGER BLOOD (FL)
7y a g
55.00
JAVIER CASTELLANO
HUI, MICHAEL M., HOO
MICHAEL J. MAKER
11
104
4-11411
78
0
12
CORRUZE (KY)
4y d g
56.00
COREY J. LANERIE
CHRIS WILKINS
CHRIS A. HARTMAN
12
101
6-1571-6
14
0
13
LEINSTER (KY)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
DUNNE, AMY E., MILEY
GEORGE R. ARNOLD, II
13
101
11327-2
43
0
14
SHARED LEGACY (KY)
4y d a
55.00
DECLAN CANNON
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
14
84
64-6213
62
0
15
NITROUS (KY)
4y k a
55.00
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
15
99
2255-45
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTA'S AWARD (KY)
3y d d
55.00
RICARDO SANTANA, JR.
ORR, ED AND ORR, SUS
STEVEN M. ASMUSSEN
1
82
3-11244
36
0
2
VENETIAN HARBOR (KY)
3y d d
55.00
JOEL ROSARIO
CIAGLIA RACING LLC,
RICHARD BALTAS
2
102
21-12
71
0
3
BONNY SOUTH (KY)
3y a d
55.00
JOHN R. VELAZQUEZ
JUDDMONTE FARMS, INC
BRAD H. COX
3
90
41-11
112
0
4
ENVOUTANTE (KY)
3y d d
55.00
JOSE L. ORTIZ
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
4
95
32141
43
0
5
TONALIST'S SHAPE (KY)
3y a d
55.00
TYLER GAFFALIONE
SLAM DUNK RACING, BR
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
5
89
11-1171
57
0
6
SPEECH (FL)
3y d d
55.00
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
MICHAEL W. MCCARTHY
6
96
31-2222
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECRET MESSAGE (KY)
5y d k
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
1
99
11480-1
42
0
2
JULIET FOXTROT (GB)
5y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
JUDDMONTE FARMS, INC
BRAD H. COX
2
107
11223-6
42
0
3
LA SIGNARE (FR)
5y d k
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
MADAKET STABLES LLC
BRENDAN P. WALSH
3
100
63-6312
42
0
4
RUSHING FALL (KY)
5y d k
53.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
4
108
1-1124-1
38
0
5
MUCHO UNUSUAL (CA)
4y d k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
GEORGE KRIKORIAN
TIM YAKTEEN
5
107
7392-33
47
0
6
JOLIE OLIMPICA (BRZ)
4y a k
53.50
MIKE E. SMITH
FOX HILL FARMS, INC.
RICHARD E. MANDELLA
6
114
111-121
47
0
7
ALTEA (FR)
5y d k
53.50
JOEL ROSARIO
MADAKET STABLES LLC
CHAD C. BROWN
7
97
316-225
42
0
8
TOINETTE (KY)
5y d k
53.50
FLAVIEN PRAT
BACA, KEN, HUDSON, J
NEIL D. DRYSDALE
8
106
13114-1
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHIVAREE (FL)
3y a e
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
1
93
1-12223
31
0
2
FINNICK THE FIERCE (KY)
3y a g
56.00
JOSE L. ORTIZ
MONGE, ARNALDO AND H
REY HERNANDEZ
2
90
2-47133
28
0
3
ART COLLECTOR (KY)
3y d e
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BRUCE LUNSFORD
THOMAS DRURY, JR.
3
98
1767-11
28
0
4
MR. BIG NEWS (KY)
3y d e
56.00
MITCHELL MURRILL
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
4
85
952-151
91
0
5
MAN IN THE CAN (AR)
3y d e
56.00
TYLER GAFFALIONE
JRITA YOUNG THOROUGH
RON MOQUETT
5
90
1-6111
29
0
6
HARD LIGHTING (KY)
3y d e
56.00
RAFAEL BEJARANO
PARTNER STABLE LLC
ALEXIS DELGADO
6
91
5216
31
0
7
SWISS SKYDIVER (KY)
3y a d
53.50
MIKE E. SMITH
PETER J. CALLAHAN
KENNETH G. MCPEEK
7
100
2-53111
35
0
8
BASIN (KY)
3y d e
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
JACKPOT FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
8
91
211-342
70
0
9
ATTACHMENT RATE (VA)
3y a e
56.00
JOSEPH TALAMO
BAKKE, JIM AND ISBIS
DALE L. ROMANS
9
91
0-21324
49
0
10
RUSHIE (FL)
3y k e
56.00
JAVIER CASTELLANO
DANIELL, JIM AND DAN
MICHAEL W. MCCARTHY
10
93
6-1213
35
0
11
HUNT THE FRONT (KY)
3y d e
56.00
COREY J. LANERIE
DREAM WALKIN FARMS,
NICHOLAS P. ZITO
11
85
4-22217
29
0
12
ENFORCEABLE (KY)
3y k e
56.00
JOEL ROSARIO
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
12
91
134-125
112
0
13
TIESTO (KY)
3y d e
56.00
FLAVIEN PRAT
NK RACING AND LNJ FO
WILLIAM I. MOTT
13
88
16-23
42
0
11 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Newmarket, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newmarket at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 newmarket at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 temmuz 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 11 temmuz 2020 at yarışı programı, 11 temmuz 2020 tjk yarış programı, 11 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 11 temmuz 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 11 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, newmarket at yarışı bülteni, 11 temmuz 2020 newmarket at yarışı bülteni, günün newmarket at yarışı bülteni, bugün newmarket at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 11 temmuz 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni