Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGHT ARMOR (IRE)
2y a e
59.50
A KİRBY
ALMOHAMEDİYA RACİNG
C COX
6
0
84
14
0
2
COUL KAT (IRE)
2y d g
59.50
T MARQUAND
THE COUL KAT PARTNER
B MILLMAN
1
0
0
0
3
LISDARRAGH (USA)
2y d e
59.50
T O'SHEA
MRS U M LOUGHREY
D COAKLEY
5
0
0
0
4
BATON (IRE)
2y a e
59.00
T HAMMER HANSEN
CHRİS MUNRO AND FİTO
R HANNON
2
0
754
14
0
5
RIGHT PROUD (IRE)
2y a e
58.50
R TATE
MRS TRACY TURNER
W G M TURNER
4
0
87
14
0
6
THE GOLDEN UNICORN (IRE)
2y d g
58.50
GINA MANGAN
MR E R GRIFFITHS
P EVANS
10
0
2
19
0
7
UNCLE DICK
2y d g
58.50
C BISHOP
EDEN RACING CLUB
EVE J-HOUGHTON
8
0
0
0
8
APACHE MIST
2y d d
56.50
HOLLİE DOYLE
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
3
0
8
7
0
9
CELESTIAL POINT (IRE)
2y d d
56.50
H CROUCH
CHRİS STEDMAN
G L MOORE
11
0
0
0
10
COSTA TEGUISE
2y d d
56.50
O SEARLE
MİLLMAN RACİNG CLUB
B MİLLMAN
9
0
5
12
0
11
HOTALENA
2y d d
56.50
J F EGAN
MR E A R MORGANS
P EVANS
7
0
8
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPPANANTY CON
6y k g
62.00
R CLUTTERBUCK
DARE TO DREAM RACING
M ATTWATER
3
58
446521
12
0
2
LEO MINOR (USA)
6y d g
61.50
A KIRBY
WENTDALE LIMITED AND
D C GRIFFITHS
10
57
3-88064
4
0
3
COME ON GIRL
3y k d
62.50
ELISHA WHITTINGTON
MRS DONNA HOPKINS
A CARROLL
13
60
2128-81
2
0
4
KINGMANS SPIRIT (IRE)
3y d d
59.50
ROSSA RYAN
D J LOWE, G DEWHURST
DAVİD LOUGHNANE
2
59
676-6
11
0
5
A GO GO
3y d d
59.50
J F EGAN
MR R KENT PARTNER
P EVANS
4
59
225627
4
0
6
PORT NOIR
3y y d
58.50
HOLLIE DOYLE
CAPITAL PARTNERSHIP
GRACE HARRIS
6
57
7423-19
14
0
7
TOMAHAWK RIDGE (IRE)
4y k g
58.00
C FALLON
MAX EUROPE LIMITED
J GALLAGHER
12
50
9400-09
22
0
8
VINCENZO COCCOTTI (USA)
8y k g
58.00
JOSHUA BRYAN
MR DAVID HENERY
P CHAMINGS
8
50
6-62663
15
0
9
GHERKIN
3y d g
57.00
R KINGSCOTE
MRS GILL SHIRE
W KITTOW
11
53
69852
14
0
10
SUGAR PLUM FAIRY
5y a k
56.50
T MARQUAND
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
9
42
0003-76
12
0
11
PEGGOTTY
4y a k
56.50
B DOYLE
LADY WHENT
A CARROLL
5
38
565-03
14
0
12
LETHAL BLAST
3y d d
54.00
RHİAİN INGRAM
MİSS KAREN GEORGE
PAUL GEORGE
1
47
969-2
18
0
13
NUMINOUS (IRE)
3y a g
53.50
D PROBERT
MR A DAVIS
H CANDY
7
43
50040-4
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CORINTHIA KNIGHT (IRE)
5y a g
61.50
HOLLIE DOYLE
ONTOAWINNER PARTNE
ARCHIE WATSON
9
87
466378
14
0
2
MIA MENTO (IRE)
4y d k
60.50
A ATZENİ
PHOENİX THOROUGHBRED
P CHAPPLE-HYAM
3
85
647-424
40
0
3
GLENAMOY LAD
6y d g
60.00
ROSSA RYAN
MR V HEALY
JENNIE CANDLISH
2
84
609-230
31
0
4
ICE AGE (IRE)
7y d g
59.50
GEORGIA DOBIE
EDEN RACING III
EVE J-HOUGHTON
1
83
2580-49
16
0
5
THEGREATESTSHOWMAN
4y a g
59.00
T MARQUAND
AMY MURPHY
MISS AMY MURPHY
4
82
45-4669
40
0
6
DELAGATE THIS LORD
6y d g
58.50
K SHOEMARK
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
8
81
2315-01
19
0
7
UNION ROSE
8y d g
57.50
D PROBERT
MR ADRIAN EVANS
R HARRIS
7
79
605-026
12
0
8
GRISONS (FR)
4y d g
56.50
C BISHOP
MR T W MORLEY
R COWELL
6
76
235-710
18
0
9
BIG LACHIE
6y d g
55.50
R KINGSCOTE
BIG LACHIE SYNDICATE
M LOUGHNANE
5
74
202461
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRO BLUE (IRE)
3y d e
59.50
P DOBBS
MR MİCHAEL PESCOD
R HANNON
4
77
30-5
11
0
2
ALBATROSS REACH
3y a g
59.50
GEORGE ROOKE
WINTERBECK MANOR STU
MISS G KELLEWAY
10
0
0
0
3
ATTRACTED
3y d g
59.50
C BISHOP
ATTRACTED PARTNERS
J TUITE
2
0
0
0
4
CAPTAIN CLARET
3y d g
59.50
GEORGIA DOBIE
MRS SALLY DOYLE
EVE J-HOUGHTON
13
0
5
127
0
5
MAGICAL DRAGON (IRE)
3y d e
59.50
A KİRBY
THE FLAME THROWERS
C COX
7
0
3
19
0
6
MAHANAKHON POWER
3y d e
59.50
D PROBERT
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
3
0
6
21
0
7
MR ZEE (IRE)
3y d g
59.50
MEGAN NICHOLLS
STAVERTON OWNERS GRO
M BLAKE
11
0
90
19
0
8
TAWTHEEF (IRE)
3y d g
59.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONING
8
0
6
12
0
9
TIPPLER
3y k g
59.50
S W KELLY
TIPPLER PARTNERSHIP
SIR MARK TODD
1
0
8-2
18
0
10
ILALLIQA (IRE)
3y d d
57.50
T MARQUAND
SPERİAMO BLOODSTOCK
D M SİMCOCK
6
0
0
0
11
NUM NUM
3y d d
57.50
L KENİRY
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
12
0
9
12
0
12
RIDESON
3y d d
57.50
A ATZENİ
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
9
80
3-22222
16
0
13
SUN TIDE
3y a d
57.50
H BENTLEY
MR K ABDULLAH
R BECKETT
5
0
2
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALTIC PRINCE (IRE)
10y d g
63.00
T MARQUAND
MR A MILLS
A CARROLL
10
60
95-7479
36
0
2
DUCHESS OF AVON
5y a k
62.00
H CROUCH
CAPLİN SHERİDAN
G L MOORE
9
57
7273-75
24
0
3
MASQUERADE BLING (IRE)
6y d k
61.00
C FALLON
NEİL MULHOLLAND RACİ
N MULHOLLAND
1
55
0-73238-
127
0
4
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d g
61.00
ROSSA RYAN
MRS I M FOLKES
P EVANS
8
55
407913
14
0
5
MY LAW
4y d k
60.50
T LADD
MR HARRY WİGAN
M APPLEBY
7
54
205-169
127
0
6
ZEST OF ZAMBIA (USA)
4y d k
60.00
HOLLİE DOYLE
MRS C C DİAMOND
D BURCHELL
5
53
86558-
127
0
7
AL VERDE
3y a g
59.00
C BISHOP
LARKHILLS SHAW RAC
ALI STRONGE
6
60
548-
127
0
8
LIGHT LILY
3y a d
58.50
J F EGAN
MR K SNELL
P D'ARCY
2
59
5-01128
10
0
9
TIDAL RACER
3y d g
58.50
A KIRBY
MR TREVOR FOX
C COX
12
59
70-6
31
0
10
AIR OF YORK (IRE)
8y d g
58.00
MEGAN NICHOLLS
MRS L A CULLIMORE
GRACE HARRIS
3
49
6-45464
127
0
11
CHAMPAGNE HIGHLIFE (GER)
3y d g
57.50
W COX
THE HIGHLIFE RACING
J FLINT
4
56
9530-80
20
0
12
LOVELY ACCLAMATION (IRE)
6y d k
56.50
R TATE
MRS D J HUGHES
DEBBİE HUGHES
11
45
0-90490-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACCOMPLICE
6y d k
62.00
D COSTELLO
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
9
58
356-351
25
0
2
GOOD LUCK CHARM
11y d g
61.50
R CLUTTERBUCK
HEART OF THE SOUTH R
G L MOORE
1
57
3842-04
21
0
3
MEMORY HILL (IRE)
4y k g
61.50
HOLLIE DOYLE
MRS V JAMES
GRACE HARRIS
2
57
348-047
29
0
4
DERRY BOY
4y d g
61.50
ROSSA RYAN
ROB EMMANUELLE, LYNN
P EVANS
8
57
5-63455
25
0
5
SONNETINA
4y d k
60.00
C BİSHOP
THE GOOD MİXERS
D COAKLEY
5
54
7124-67
21
0
6
ACT OF MAGIC (IRE)
4y d g
59.50
E J WALSH
THE MOJITO PARTNERSH
L MCJANNET
10
53
050647
14
0
7
HARLEQUIN ROSE (IRE)
6y a k
58.00
C FALLON
G E BASSETT P R CH
P CHAMİNGS
6
50
41406-3
18
0
8
LAWYERSGUNSN'MONEY
5y k g
58.00
S W KELLY
STARTING GATE RACING
R TEAL
12
50
9625-70
24
0
9
WILLY NILLY (IRE)
3y d g
58.00
A KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
7
59
079-6
19
0
10
LUSCIFER
3y d g
57.00
T MARQUAND
MR TONY K SINGH MR
A CARROLL
11
56
221464
32
0
11
LIGHT BAY
3y d d
56.50
D PROBERT
MR H CANDY MRS D B
H CANDY
4
55
8-97
18
0
12
SIR MAGNUM
5y a g
56.50
B DOYLE
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
3
45
4029-88
24
0
Ayr Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORIENTAL LILLY
6y a k
60.50
P MATHERS
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
10
65
63-4486
14
0
2
MERRICOURT (IRE)
4y k g
60.50
J GORMLEY
MR ALLAN MCLUCKIE
I JARDINE
8
65
120-605
14
0
3
MY BOY LEWIS (IRE)
4y d g
60.00
C RODRIGUEZ
FELL SALTHOUSE
ROGER FELL
5
64
560-522
17
0
4
THE BIG HOUSE (IRE)
4y d g
60.00
D REDMOND
MR DAVE STONE
ADRIAN NICHOLLS
11
64
615-361
12
0
5
POET'S MAGIC
4y d k
59.50
J HART
MR RAY BAİLEY
J J QUİNN
12
63
02425-3
4
0
6
INNER CIRCLE (IRE)
6y d g
59.00
L MORRIS
MRS C LOUGHNANE
M LOUGHNANE
4
62
686-652
10
0
7
HOUSE DEPOSIT
4y a g
58.50
P MULRENNAN
RAY FLEGG JOHN BOU
D CARROLL
6
61
846-712
12
0
8
STRONSAY (IRE)
4y d g
58.00
D TUDHOPE
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
3
60
4400-04
14
0
9
BIBBIDIBOBBIDIBOO (IRE)
5y d k
58.00
S GRAY
MS J BİANCO
MRS A DUFFİELD
9
60
0320-52
14
0
10
OUR CHARLIE BROWN
6y d g
57.50
B ROBINSON
ONTOAWINNER AND B KE
A KEATLEY
2
59
648338
18
0
11
GEOGRAPHY TEACHER (IRE)
4y d g
56.50
J FANNING
WEST LOUDOUN RACING
R M SMITH
1
56
30228-0
16
0
12
LET RIGHT BE DONE
8y k g
52.00
JP SULLIVAN
MISS L A PERRATT
MISS L PERRATT
7
40
559-763
4
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIGHT ACTION
6y d g
61.00
T HAMILTON
MIDDLEHAM PARK RACIN
R FAHEY
3
81
7070-31
22
0
2
AMPLIFICATION (USA)
5y d g
60.50
C RODRIGUEZ
MR M D PEARSON
M DODS
6
80
46-2-208
22
0
3
NUBOUGH (IRE)
4y d g
59.50
P MULRENNAN
MRS CAMILLE MACDONAL
I JARDINE
1
78
342489-
127
0
4
PROMPTING
4y a g
59.50
D TUDHOPE
THE SEASIDE SYNDICAT
D O'MEARA
2
78
32-132
127
0
5
GOMETRA GINTY (IRE)
4y d k
59.00
J FANNİNG
KEN MCGARRİTY PART
K DALGLEİSH
9
77
736614-
127
0
6
HAJJAM
6y d g
59.00
R SCOTT
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
10
77
0397-88
22
0
7
GLENGARRY
7y d g
59.00
H SHAW
MRS J A BROOKE
JULIA BROOKE
8
77
14908-0
22
0
8
BLACK FRIDAY
5y d g
58.50
P MATHERS
RIVERSIDE RACING
R M SMITH
11
76
256140-
127
0
9
ERICH BLOCH (IRE)
4y d g
58.00
B CURTIS
SWALES FELL
ROGER FELL
7
75
1-5000-3
33
0
10
TOMMY G
7y a g
56.50
K STOTT
JOHNNIE DELTA RACING
J GOLDIE
4
71
87050-9
20
0
11
JACKHAMMER (IRE)
6y d g
56.00
JP SULLIVAN
MRS DIANNE SAYER
MRS D SAYER
5
70
31121-4
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUND OF IONA
4y a k
58.00
P MATHERS
MR MRS G GRANT T
J GOLDİE
4
65
9247-42
4
0
2
AUTUMN COLOURS (USA)
3y d d
56.00
J FANNİNG
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
5
0
0
0
3
CUBAN AFFAIR
3y d d
56.00
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
R FAHEY
1
0
8-2
17
0
4
ROCKINGHAM JILL
3y d d
56.00
B MCHUGH
ROCKİNGHAM REİNS LİM
ADRİAN NİCHOLLS
3
0
2-
127
0
5
STARS IN THE NIGHT (IRE)
3y d d
56.00
K STOTT
HAMBLETON RACİNG LTD
K RYAN
2
73
33554-2
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEDICINE JACK
6y a g
63.50
C RODRIGUEZ
FELL, SALTHOUSE O'
ROGER FELL
11
75
026-803
11
0
2
CHOOKIE DUNEDIN
5y d g
63.50
B SANDERSON
RAEBURN BRICK LIMITE
K DALGLEISH
10
75
51-1100
22
0
3
ABATE
4y a g
63.50
D REDMOND
THE NEVER SAY NO RAC
ADRIAN NICHOLLS
7
75
7466-12
16
0
4
GLORY FIGHTER
4y d g
63.50
P MULRENNAN
MR KENNETH MACPHERSO
I JARDINE
1
75
4075-23
20
0
5
MARK'S CHOICE (IRE)
4y d g
62.50
JP SULLIVAN
CRAGG WOOD RACING
MRS R CARR
9
73
3954-69
18
0
6
BE PROUD (IRE)
4y d g
61.50
K STOTT
GREGG AND O SHEA
J GOLDIE
2
70
241-252
22
0
7
DICK DATCHERY (IRE)
3y d g
61.00
D TUDHOPE
MR F GILLESPIE
D O'MEARA
8
75
415-00
11
0
8
MR WAGYU (IRE)
5y a g
60.50
J HART
THE NEW CENTURY PART
J J QUINN
3
68
434-316
14
0
9
SPRING BLOOM
3y a g
59.50
H SHAW
MR J C FRETWELL
K BURKE
5
72
223-32
15
0
10
LEAPERS WOOD
3y d g
59.00
B CURTIS
MR DAVID W ARMSTRONG
P MIDGLEY
4
71
2270-58
23
0
11
COMPTON'S FINALE
4y d g
58.00
L MORRIS
ONTOAWINNER AND B KE
A KEATLEY
13
63
000-344
8
0
12
BALLYARE
3y d g
58.00
J FANNING
MRS H KELLY
MISS L RUSSELL
6
69
52-5424
16
0
13
ROSE BANDIT (IRE)
3y d d
56.50
S GRAY
THE STRATTONİTES
STEF KENİRY
12
65
31269-9
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLEN FORCE (IRE)
3y d e
59.50
L MORRİS
MR G C WOODALL PAR
SİR M PRESCOTT
4
84
23-32
18
0
2
HASKAYNE
3y d g
59.50
C RODRIGUEZ
MR D W ARMSTRONG M
M DODS
2
0
6
16
0
3
SECRET MOMENT (IRE)
3y d e
59.50
K STOTT
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
5
0
4
21
0
4
EMMA CAPPELEN
3y d d
57.50
B CURTİS
ANNA SUNDSTROM AND R
K BURKE
3
0
8-4
30
0
5
HEER ME
3y d d
57.50
J HART
COPSHAW BOYS
KATIE SCOTT
6
0
0
0
6
PARENT'S PRAYER (IRE)
3y d d
57.50
P MULRENNAN
ECURİE AMA ZİNG TEAM
ARCHİE WATSON
7
0
28
15
0
7
REELY BONNIE
3y d d
57.50
J GORMLEY
MR I J JARDİNE
I JARDİNE
1
0
77
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOXY MARES
5y a g
63.00
L MORRIS
S A MARES
M LOUGHNANE
13
72
98358-2
31
0
2
DUBAI ACCLAIM (IRE)
5y d g
63.00
B MCHUGH
S G CLAYTON 1
R FAHEY
1
72
1102-79
23
0
3
ROYAL BIG NIGHT (USA)
4y a g
62.50
J HART
KINGSLEY PARK
M JOHNSTON
9
70
34-4983
7
0
4
ZODIAKOS (IRE)
7y d g
62.00
B CURTIS
MR C VARLEY MR R G
ROGER FELL
5
69
0-56174
23
0
5
STRONG STEPS
8y a g
61.50
H SHAW
MRS M CRAIG MR G A
J GOLDIE
3
68
822100-
127
0
6
POWER PLAYER
4y d g
61.00
JP SULLIVAN
GRANGE PARK RACING X
MRS R CARR
10
67
7219-58
19
0
7
ROYAL REGENT
8y d g
61.00
P MATHERS
MR STEVE DICK
R M SMITH
8
67
45633-0
38
0
8
BAVARDAGES (IRE)
3y d e
61.00
J FANNING
KINGSLEY PARK
M JOHNSTON
12
76
511-220
27
0
9
MUSTAQBAL (IRE)
8y d g
60.50
C RODRIGUEZ
DENTON HALL RACING L
M DODS
11
66
65897-4
34
0
10
SPIRITOFTHENORTH (FR)
3y a g
60.50
K STOTT
MIDDLEHAM PARK RACIN
K RYAN
7
75
345-32
21
0
11
JOHN JASPER (USA)
3y k e
59.00
D TUDHOPE
MR F GILLESPIE
D O'MEARA
2
72
53
23
0
12
BRINGITONBORIS (USA)
3y k g
57.50
P MULRENNAN
MR J S MORRISON PA
K DALGLEISH
4
69
5-83
22
0
13
CHINESE SPIRIT (IRE)
6y k g
57.00
B ROBINSON
MR SANDY JARVIE MI
MISS L PERRATT
6
58
53406-8
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEXANDERTHEGREAT (FR)
5y d g
60.50
J HART
THE TOP SILK SYNDICA
J J QUINN
5
70
94112-4
26
0
2
CHAMPAGNE TERRI (IRE)
4y d k
60.50
B CURTİS
ONTOAWİNNER AND B KE
A KEATLEY
2
70
1252-34
5
0
3
AN FEAR CIUIN (IRE)
9y d g
60.00
L MORRIS
MR PETER TSIM
R M SMITH
3
69
5156-97-
127
0
4
COUNTY FAIR
6y d g
59.50
P MATHERS
MR MRS RAYMOND AND
J GOLDIE
7
68
88236-6
11
0
5
GLOBETROTTER (IRE)
6y a g
57.50
P MULRENNAN
SOWRAY BROTHERS, BRO
JULIA BROOKE
4
63
50-07-54
40
0
6
THREE CASTLES
4y d g
57.50
J FANNING
MR KEN MCGARRITY
K DALGLEISH
1
63
912673-
127
0
7
DONNACHIES GIRL (IRE)
7y d k
56.50
R SCOTT
MRS KAREN SPARK
A WHİLLANS
6
61
5196-53
13
0
14 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Bath, Ayr Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bath at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bath at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ayr Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:50 ayr birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 temmuz 2020 salı at yarışı bülteni, 14 temmuz 2020 at yarışı programı, 14 temmuz 2020 tjk yarış programı, 14 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 14 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 14 temmuz 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, bath at yarışı bülteni, 14 temmuz 2020 bath at yarışı bülteni, günün bath at yarışı bülteni, bugün bath at yarışı bülteni, ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, 14 temmuz 2020 ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, günün ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün ayr birleşik krallık at yarışı bülteni