Yarış Başlama Saati: 20:42 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIN FOR GOLD (USA)
5y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING, F
MICHELLE GIANGIULIO
1
81
412323
34
0
2
SUGAR GRAY LEONARD (USA)
4y k a
55.50
LUIS SAEZ
STUCHBURY, GENE, P.
RICHARD E. DUTROW, JR.
2
87
5248-24
48
0
3
TOMMY GUN (USA)
4y a a
56.00
MANUEL FRANCO
MICHAEL DUBB
MICHAEL J. MAKER
3
75
7226-14
28
0
4
EAST COAST GIRL (USA)
3y a e
54.50
JUNIOR ALVARADO
MR. AMORE STABLE
CARLOS A. DAVID
4
76
0-31238
47
0
5
TALKIN PHAROAH (USA)
3y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
CLOUD NINE STABLE
LINDA RICE
5
75
28-31
49
0
6
ICEATUDE (USA)
4y a a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
JKX RACING
DAVID JACOBSON
6
74
877-712
28
0
7
CHARLIE FIVE O (USA)
5y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
RED STORM STABLE, FL
RUDY R. RODRIGUEZ
7
76
373756
42
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISOLA (IRE)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
CALVERT, CHAD, RAP R
JACK SISTERSON
1
0
2
91
0
2
KING'S SECRET (GB)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
DIXIANA FARMS LLC
BRENDAN P. WALSH
2
70
80
127
0
3
WHY WASTE WORDS (USA)
3y d d
53.50
MANUEL FRANCO
SIX COLUMN STABLES,
H. JAMES BOND
3
0
0
0
4
PARIS STYLE (FR)
3y k d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
4
74
7
99
0
5
VANISHED (USA)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
5
83
23
35
0
6
TACITURN (USA)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
6
0
0
0
7
HEAVENLY APPOINTED (USA)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ALEX G. CAMPBELL, JR
H. GRAHAM MOTION
7
78
2
52
0
8
NO DELI (IRE)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
LAKLAND FARM
WILLIAM I. MOTT
8
74
5
21
0
9
HOLA GATA (USA)
3y a d
53.50
FLAVIEN PRAT
RODEO CREEK RACING,
CHAD C. BROWN
9
78
934
127
0
10
EPIC MISS JUSTICE (USA)
3y k d
53.50
JOEL ROSARIO
EPIC RACING
KELLY J. BREEN
10
71
4-32
47
0
11
BEST PERFORMER (USA)
3y a d
53.50
JAVIER CASTELLANO
KIRK, KAT AND SANDER
JOE SHARP
11
78
5-35632
21
0
12
PORTAGE (USA)
4y a k
56.00
JOSE LEZCANO
ROBERT S. EVANS
LINDA RICE
12
60
943
22
0
13
PARTY AT GRANTS (USA)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
FLYING B RANCH CATTL
LINDA RICE
13
69
32
74
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEV ROVER (IRE)
5y d k
55.50
JAVIER CASTELLANO
TRACY FARMER
MARK E. CASSE
1
103
54-213-1
14
0
2
IN ITALIAN (GB)
5y a k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
2
108
3112-11
36
0
3
MARKETSEGMENTATION (USA)
4y a k
55.50
JOSE L. ORTIZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
3
96
21-3111
36
0
4
FLUFFY SOCKS (USA)
5y d k
54.50
JOEL ROSARIO
HEAD OF PLAINS PARTN
CHAD C. BROWN
4
102
24224-1
70
0
5
WHITEBEAM (GB)
4y k k
53.50
FLAVIEN PRAT
JUDDMONTE
CHAD C. BROWN
5
89
1129-21
56
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZEEBEAR (USA)
4y k a
55.50
JOSE LEZCANO
WILLIAM L. SINKLER
LINDA RICE
2
82
13156
47
0
2
ALWAYS CHARMING (USA)
4y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BELLA MIA STABLES, L
ROBERT P. KLESARIS
1
74
348-112
28
0
3
ON THE HILL (USA)
4y a a
55.50
LUIS SAEZ
BOND RACING STABLE A
H. JAMES BOND
3
72
221449
127
0
4
NINETEEN OYSTERS (USA)
3y k e
54.50
TYLER GAFFALIONE
GOLD SQUARE LLC
CHAD SUMMERS
4
75
164
70
0
5
AGILITY (USA)
4y d a
56.00
DYLAN DAVIS
PARKLAND THOROUGHBRE
JORGE R. ABREU
5
87
26-2223
47
0
6
RED D G P (USA)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
MCMAHON, JOSEPH G.,
JAMES W. FERRARO
6
70
562614
12
0
7
G MUNNING (USA)
4y a a
56.00
MANUEL FRANCO
FLANAGAN RACING
CHAD C. BROWN
8
80
388424
127
0
8
MARIACHI (USA)
3y a e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
BROMAN, SR., CHESTER
JOHN C. KIMMEL
9
93
21-3
28
0
9
NEWPORT BRIDGE (USA)
3y k e
54.50
JOSE L. ORTIZ
WILLIAM L. SINKLER
LINDA RICE
7
76
641
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FROM HELLO (USA)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
THE LUCHNCUP SYNDICA
BRUCE R. BROWN
1
76
1229
34
0
2
SOLIB (USA)
4y a k
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
WYCOFF, JORDAN, V.
MICHAEL J. MAKER
2
71
6840-14
35
0
3
KOSUKE (USA)
3y d d
52.00
JAIME A. TORRES
BERKSHIRE STUD
H. JAMES BOND
3
85
13
47
0
4
CANDY MONET (USA)
5y a k
56.00
JAVIER CASTELLANO
EDDIE PERSAUD
EDDIE PERSAUD
4
72
4630-34
7
0
5
GALLEY HEAD (USA)
4y a k
56.00
DYLAN DAVIS
ROY S. LERMAN
ROY S. LERMAN
5
74
6-42119
35
0
6
SALS DREAM GIRL (USA)
4y a k
56.00
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
6
83
32-2143
20
0
7
LADY JASMINE (USA)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
DONK, DAVID G., BEHR
DAVID G. DONK
7
63
17-5656
20
0
8
LADY OF THOROTON (USA)
4y d k
56.00
KATIE DAVIS
WACHTEL STABLE AND P
CHRIS J. ENGLEHART
8
78
870-417
35
0
9
SNOWY EVENING (USA)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
CRIST, STEVEN, DEREG
DAVID G. DONK
9
71
642312
20
0
10
SILVER SKILLET (USA)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
10
71
4331-42
35
0
11
WATERVILLE (USA)
4y k k
56.50
FLAVIEN PRAT
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
11
77
2333-48
47
0
12
SWEETEST PRINCESS (USA)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
12
74
1-43336
47
0
13
SARATOGA CHROME (USA)
4y a k
56.50
RICARDO SANTANA, JR.
CAMPBELL, DAVID E. A
JEFF A. HILES
13
74
550137
127
0
14
CHASING DAYLIGHT (USA)
4y a k
56.50
FLAVIEN PRAT
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE R. ABREU
14
63
1-632
22
0
15
APRIL ANTICS (USA)
5y k k
56.00
JOSE LEZCANO
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
15
62
521322
12
0
16
TIMELY CONQUEST (USA)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
COMMONWEALTH STABLE
MARK A. HENNIG
16
86
1
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLAYLIST (USA)
3y d d
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WESTERBERG, MAGNIER,
WESLEY A. WARD
1
85
63-411
30
0
2
BOMBDIGGITY (USA)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
STONESTREET STABLES
WESLEY A. WARD
2
79
151269
127
0
3
BOWL OF CHERRIES (USA)
5y a k
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
3
89
426211
27
0
4
BREEZE EASY (GB)
4y d k
55.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
4
89
6921-42
29
0
5
LADY MILAGRO (USA)
4y d k
54.00
JAIME A. TORRES
LADERER, AMANDA AND
CARLOS F. MARTIN
5
81
652153
29
0
6
GLITTER UP (USA)
4y d k
56.00
DYLAN DAVIS
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
6
83
43-3216
21
0
7
TRACY ANN'S LEGACY (USA)
7y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
ROBERT COTRAN
JOSEPH F. ORSENO
7
91
77-1218
56
0
8
QUICK MUNNY (USA)
5y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
LINDA RICE
LINDA RICE
8
78
18-1392
22
0
9
HYDRA (USA)
7y d k
55.50
.
SCUDERI, VINCENT S.
RUDY R. RODRIGUEZ
9
72
155377
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMBRACEABLE GAL (USA)
3y a d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
WINDYLEA FARM, LLC
MARK A. HENNIG
1
0
0
0
2
SHOTGUN PATSY (USA)
3y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
MIKE G. RUTHERFORD
WILLIAM I. MOTT
2
53
5
13
0
3
KRYSTALHEIR (USA)
3y a d
54.00
JACQUELINE A. DAVIS
JOINT VENTURE RACING
MARIALICE COFFEY
3
57
342
55
0
4
MONTAUK MYSTIQUE (USA)
3y k d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
CHARLES D. STEPHANI
MICHAEL MICELI
4
58
8
29
0
5
BON ADIEU (USA)
4y d k
56.00
KATIE DAVIS
JAMES REILEY MCDONAL
DANNY GARGAN
5
62
6-254
29
0
6
ISLAND ROSE (USA)
3y a d
54.00
JOEL ROSARIO
FAGER STABLE
CHARLTON BAKER
6
0
0
0
7
SWEET LIBERTY (USA)
3y a d
51.50
JAIME A. TORRES
THUMMPS RACING STABL
PATRICK J. QUICK
7
62
9345-22
127
0
8
FOXY CARA (USA)
3y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
8
67
5333
20
0
9
NEIGH JUDE (USA)
3y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
9
0
0
0
10
ICHIBAN (USA)
3y d d
54.00
JOSE L. ORTIZ
CYPRESS CREEK EQUINE
LINDA RICE
10
52
6502
20
0
11
MIM (USA)
3y a d
54.00
DYLAN DAVIS
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
11
63
64-2
29
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENGLISH BEE (USA)
7y a a
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
CALUMET FARM
H. GRAHAM MOTION
1
100
55-1547
44
0
2
ANNAPOLIS (USA)
4y d a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
BASS RACING, LLC
TODD A. PLETCHER
2
105
12110-1
72
0
3
MID DAY IMAGE (USA)
7y a a
53.50
FLORENT GEROUX
WINNING MOVE STABLE
DAVID JACOBSON
3
95
261-113
14
0
4
ICE CHOCOLAT (BRZ)
5y a a
53.50
FLAVIEN PRAT
BARBER, GARY, WACHTE
MARK E. CASSE
4
102
12-5826
35
0
5
BIG EVEREST (GB)
5y d a
54.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
5
101
1511-11
49
0
6
FILO DI ARIANNA (BRZ)
7y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
BARBER, GARY, WACHTE
MARK E. CASSE
6
101
0111-22
35
0
7
ANACONDA (USA)
6y a a
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
JOE SHARP
7
102
2-94214
35
0
8
CASA CREED (USA)
7y d a
56.00
LUIS SAEZ
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
8
107
1159-23
35
0
9
GUN IT (USA)
7y k a
53.50
JOSE L. ORTIZ
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
9
95
572231
23
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL THE CAVALRY (USA)
2y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BACK RACING, LLC, RU
KENNETH G. MCPEEK
1
86
1
41
0
2
JIVE (USA)
2y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
BC RACING LLC
PHILIP M. SERPE
2
80
1
57
0
3
DICKENS (USA)
2y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
BC RACING LLC
JUAN ALVARADO
3
82
1
35
0
4
YO YO CANDY (USA)
2y a e
54.50
ANGEL CASTILLO
HAPPY TENTH STABLE
DANIEL VELAZQUEZ
4
73
13
34
0
5
FACTOR U AND ME IN (USA)
2y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
F L I RACING
EDWARD J. COLETTI, JR.
5
77
1
75
0
6
RAMMING SPEED (USA)
2y d e
54.50
GADDIEL A. MARTINEZ
RICE, KEVIN
KEVIN RICE
6
62
21
12
0
7
TRIPLE TREA (USA)
2y a e
54.50
LUIS SAEZ
EMCEE STABLE LLC, WE
BARBARA J. MINSHALL
7
80
1
41
0
8
HIS RIGHTS (USA)
2y a e
54.50
JAVIER CASTELLANO
RICHIE'S WORLD STABL
RAFAEL ROMERO
8
74
1
26
0
9
GOLD SWEEP (USA)
2y a e
55.50
JOSE L. ORTIZ
MIKE MCCARTY
STEVEN M. ASMUSSEN
9
91
21
34
0
10
MARKET STREET (USA)
2y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
WAGNER, LES
D. WAYNE LUKAS
10
78
1
16
0
Kranji Singapur detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COAST (NZ)
5y a g
57.50
K A'ISISUHAIRI
HKH NO 2 STABLE
T MAHADI
11
0
5
21
0
2
SACRED GOLD (JPN)
5y d g
57.00
R WOODWORTH
RAFFLES RACING STABL
J TAN
3
55
0
0
3
CITY GOLD FRIEND (AUS)
4y d g
57.00
B PINHEIRO
CITY GOLD STABLE
D KOK
4
47
542
21
0
4
RODA ROBOT (NZ)
4y d g
57.00
N ZYRUL
ONG KOON YEW JASON
J ONG
5
44
003822
13
0
5
FORESHADOW (AUS)
4y a g
57.00
V DURIC
SEYMOUR BLOODSTOCK S
S BAERTSCHIGER
7
0
3
21
0
6
LEG DAY (AUS)
4y d g
57.00
M NUNES
GANDHARVI STABLE
M CLEMENTS
9
0
0
28
0
7
CHARISMATIC (AUS)
4y d k
55.50
I SAIFUDIN
CAT RACING STABLE
L KHOO
10
51
5-00280
13
0
8
GOLDEN FORTY (AUS)
4y a k
55.50
PH SEOW
CAT RACING STABLE
L KHOO
1
46
00
28
0
9
HAYATO (USA)
3y d g
54.50
L BEUZELIN
JHI STABLE
HW TAN
2
35
088006
21
0
10
PACIFIC DREAM (NZ)
3y d e
50.00
CC WONG
PACIFIC STABLE
M CLEMENTS
8
0
3
21
0
11
WINDFALL (AUS)
3y a g
50.00
N ROZLAN
LEONARDO JR. MORALES
R LE GRANGE
6
0
0
0
12
PACIFIC BEAUTY (AUS)
3y d d
48.50
M IBRAHIM
PACIFIC STABLE
M CLEMENTS
12
0
4
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUTFIT (NZ)
5y d g
58.50
B PINHEIRO
HAPPY BABY STABLE
S BAERTSCHIGER
6
39
094398
21
0
2
THUNDER HERO (NZ)
4y d g
58.50
PH SEOW
HAPPY BABY STABLE
J TAN
1
39
90909
13
0
3
BEN WADE (NZ)
7y a g
57.00
M LERNER
BULLDOGS RACING STAB
T FITZSIMMONS
2
36
336854
21
0
4
SIRIUS (NZ)
5y d g
54.00
M NUNES
HAPPY BABY STABLE
J ONG
3
30
556435
13
0
5
LONHRO GOLD (AUS)
9y d g
53.50
CC WONG
CHELSEA STABLE
KS TAN
5
29
262974
21
0
6
BIG FORTUNE (IRE)
5y d g
50.00
M ZAKI
WONG CHI TAT
CT KUAH
8
22
0-90000
13
0
7
CASH OUT (NZ)
10y d g
50.00
M AKMAZANI
LIM LEE CHET
R LIM
4
22
894400
7
0
8
DECRETO (NZ)
10y a g
50.00
N ZYRUL
BLAZING EXPECTATIONS
T MAHADI
9
22
0-99328
77
0
9
PATHFINDER (NZ)
5y a g
50.00
I SAIFUDIN
JHI STABLE
HW TAN
7
22
086580
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHAO MANEE (NZ)
6y a g
58.50
R WOODWORTH
APPLAUSE RACING STAB
J TAN
8
47
145875
7
0
2
STAR EXPRESS (AUS)
4y d g
58.50
M AKMAZANI
PSM RACING STABLE
J PETERS
2
47
27633
21
0
3
STAR JACK (JPN)
9y d g
58.00
M LERNER
STAR JACK STABLE
H TAKAOKA
1
46
856790
21
0
4
ZOFFSPEED (AUS)
7y d g
58.00
B PINHEIRO
SHIRTLIFF STABLE
R LE GRANGE
11
46
722917
28
0
5
ABSOLUTE RADIANCE (NZ)
5y d g
57.50
V DURIC
TIVIC STABLE
M CLEMENTS
10
45
744288
21
0
6
JUNGLE CRUISE (JPN)
3y d g
56.00
M NUNES
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
6
42
737304
28
0
7
GOD'S GIFT (NZ)
7y d g
55.50
F YUSOFF
DONNA MARIE LOGAN
D LOGAN
7
41
395189
21
0
8
SHENG WARRIOR (AUS)
4y a g
55.00
I SAIFUDIN
SHENGJUN STABLE
T MAHADI
3
40
58705
21
0
9
NINEONEONE (NZ)
5y d g
54.50
PH SEOW
TAN HUAT
D KOH
9
39
881742
21
0
10
LIEBESTRAUM (ARG)
5y a g
52.50
L BEUZELIN
TAN HOCK LENG
S GRAY
5
35
0-79554
13
0
11
GLORY SHINE (JPN)
8y d g
50.00
M IBRAHIM
CASSIS OOLONG STABLE
H TAKAOKA
4
22
304090
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING NEMO (NZ)
4y d g
59.00
PH SEOW
NEMO STABLE
D KOH
4
67
121733
21
0
2
LAST SAMURAI (USA)
5y a g
58.50
M ZAKI
LIKE ME STABLE
CT KUAH
9
66
412286
7
0
3
AKHTAR (AUS)
5y d a
56.50
M NUNES
KING POWER STABLE
J ONG
5
62
71347-0
127
0
4
SIAM WARRIOR (AUS)
9y d g
55.00
I AMIRUL
BLAZING EXPECTATIONS
J PETERS
11
59
590064
21
0
5
ZYGARDE (NZ)
7y d g
52.00
S SHAFRIZAL
TEO YONG SENG
KS TAN
7
53
157741
13
0
6
LIM'S ZOOM (NZ)
9y d g
51.50
K FAIZ
LIMS STABLE
D MEAGHER
12
52
886105
13
0
7
WAR FRONTIER (NZ)
7y d g
51.50
CC WONG
TEO YONG SENG
KS TAN
10
52
556785
13
0
8
BLUEJAY (USA)
3y d g
51.00
I SAIFUDIN
JHI STABLE
HW TAN
1
51
1470
70
0
9
BEYOND SACRED (NZ)
7y d g
50.00
M AKMAZANI
RAFFLES RACING STABL
J TAN
6
50
1-55188
13
0
10
FIRST BOWL (NZ)
8y d g
50.00
N ROZLAN
DANIEL FRANCIS MEAGH
D MEAGHER
3
49
000603
21
0
11
LIM'S DREAMWALKER (AUS)
6y a g
50.00
K A'ISISUHAIRI
LIMS STABLE
S BURRIDGE
2
48
525006
13
0
12
MY DETERMINATION (AUS)
5y a g
50.00
S JAMIL
MMW NO 3 STABLE
S BURRIDGE
8
46
008558
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED DRAGON (NZ)
5y a g
59.00
CC WONG
RED DRAGON STABLE
T MAHADI
14
48
756591
7
0
2
LION SPIRIT (USA)
6y d g
58.50
L BEUZELIN
WONG CHI TAT
CT KUAH
13
47
542127
21
0
3
SAYONARA (NZ)
8y d g
58.00
B PINHEIRO
SHIRTLIFF STABLE
R LE GRANGE
4
46
344144
21
0
4
ETWAS NEUES (JPN)
7y d g
57.00
M NUNES
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
12
44
432467
70
0
5
ENDLESS (USA)
9y d g
55.50
I AMIRUL
BLAZING EXPECTATIONS
J PETERS
2
41
492615
21
0
6
GOLD KINGDOM (AUS)
8y a g
55.50
M LERNER
GOLD STABLE
KS TAN
7
41
755436
21
0
7
MATSURIBAYASHI (JPN)
9y d g
53.00
I SAIFUDIN
STAR RACING NO 4 STA
H TAKAOKA
10
36
23-2080
42
0
8
TIGAROUS (IRE)
6y d g
52.50
PH SEOW
S GOLD STABLE
R LIM
9
35
405077
13
0
9
IRON IN HAND (USA)
5y d g
50.00
M ZAKI
LIKE ME STABLE
CT KUAH
1
31
800400
13
0
10
MISSILE RAIN (NZ)
6y a g
50.00
M AKMAZANI
SIM JIA YANG
J ONG
8
30
524306
42
0
11
SHEESH (AUS)
7y a g
50.00
S SHAFRIZAL
ONTOP STABLE
R LIM
5
23
874939
7
0
12
HENG XING (AUS)
6y d g
50.00
K A'ISISUHAIRI
TRIPS D STABLE
R LIM
6
22
687809
28
0
13
SPORTSCASTER (AUS)
10y d g
50.00
S JAMIL
STEPHEN GRAHAM CRUTC
S CRUTCHLEY
3
22
088908
13
0
14
MAXIMILIAN (NZ)
8y a g
50.00
.
TAN AIK PHENG
CT KUAH
11
22
333670
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ON LINE (NZ)
8y d g
59.00
V DURIC
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
2
48
649723
34
0
2
THUNDER (GB)
7y d g
59.00
M LERNER
BUFFALO STABLE
T FITZSIMMONS
1
48
860780
28
0
3
CHIVALRIC KNIGHT (AUS)
7y d g
58.00
M ZAKI
CHIVALRIC KNIGHT STA
D KOH
10
46
9-70105
28
0
4
COUNTRY BOSS (NZ)
10y d g
58.00
S SHAFRIZAL
COUNTRY BOSS STABLE
KS TAN
7
46
030196
13
0
5
SCHNEIDER (USA)
3y d e
57.50
I SAIFUDIN
JHI STABLE
HW TAN
3
45
541970
13
0
6
SMOKE AND MIRRORS (NZ)
7y d g
57.50
M NUNES
TAN AIK PHENG
J ONG
5
45
214433
7
0
7
BINGO MASTER (NZ)
5y d g
57.00
R WOODWORTH
HAPPY BABY STABLE
J TAN
4
44
412375
34
0
8
ATLAS (NZ)
7y d g
56.50
CC WONG
RONALDO STABLE
S BAERTSCHIGER
11
43
759458
21
0
9
CHOSEN ONE (AUS)
5y a g
55.00
L BEUZELIN
TAN KWANG KUI
R LIM
8
40
19-0443
28
0
10
WATERY (NZ)
5y a g
54.50
K A'ISISUHAIRI
HAPPY BABY STABLE
S BAERTSCHIGER
9
39
095877
28
0
11
BIG DAY (AUS)
7y d g
53.50
B PINHEIRO
CAT RACING STABLE
J TAN
6
37
151369
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KASSAB (GB)
6y a g
59.00
M NUNES
AL-ARABIYA STABLE
M CLEMENTS
2
67
2168-90
119
0
2
MOONGATE STAR (NZ)
7y d g
59.00
I SAIFUDIN
GOLD HILL STABLE
D KOH
6
67
439599
21
0
3
THUNDER STAR (AUS)
5y d g
58.00
R FAHMI
JJ STAR STABLE
J LIM
4
65
255616
13
0
4
TIME TRAVEL (AUS)
5y a g
56.50
M KELLADY
DOMINATE STABLE
J LIM
1
62
14-8701
13
0
5
PACIFIC ANGEL (USA)
5y k k
56.00
CC WONG
PACIFIC STABLE
M CLEMENTS
7
61
312804
28
0
6
ROMANTIC (NZ)
8y d g
56.00
M LERNER
LAW HUNG KAM
R LIM
8
61
533530
49
0
7
CHEVAL MAGNIFIQUE (IRE)
4y d g
53.50
B PINHEIRO
TEAM CHEVAL STABLE
R LE GRANGE
13
56
60-3521
28
0
8
OUR SECRET WEAPON (AUS)
6y d g
52.50
S SHAFRIZAL
TE AKAU RACING STABL
D LOGAN
10
54
144213
28
0
9
SALAMENCE (AUS)
8y d g
52.50
I AMIRUL
TRIPS D STABLE
R LIM
11
54
11-4084
13
0
10
CLONE MAN (IRE)
3y d g
52.00
M AKMAZANI
HAPPY BABY STABLE
J TAN
9
53
123-009
13
0
11
LIM'S DENALI (NZ)
6y a k
52.00
N ROZLAN
LIM'S STABLE
D MEAGHER
12
53
42-2153
13
0
12
GRAND SUPREME (AUS)
4y d g
51.50
K A'ISISUHAIRI
GRANDEUR STABLE
J LIM
5
52
2-58354
28
0
13
HYDE PARK (NZ)
10y d g
52.00
S JAMIL
ST GEORGE STABLE
S GRAY
3
53
5-73710
83
0
15 Temmuz 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Diyarbakır, Newmarket, Turffontein Güney Afrika, Saratoga, Kranji Singapur tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newmarket at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 newmarket at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:42, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:18 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kranji Singapur at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:00 kranji singapur at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 temmuz 2023 cumartesi at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 at yarışı programı, 15 temmuz 2023 tjk yarış programı, 15 temmuz 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, newmarket at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 newmarket at yarışı bülteni, günün newmarket at yarışı bülteni, bugün newmarket at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni, kranji singapur at yarışı bülteni, 15 temmuz 2023 kranji singapur at yarışı bülteni, günün kranji singapur at yarışı bülteni, bugün kranji singapur at yarışı bülteni