16 Temmuz 2020 Perşembe At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYBARTAY
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.ÇİÇEK
ORFEA TİTO ARIKAN
B.TOPCU
12
0
6
28
19
2
AYTİMURHAN
3y a e
ÖZDURAN
57.00
B.KURDU
MUSTAFA ARICI
B.ÖZGÜR
2
0
0
20
3
ÇÖREKÇİ
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
S.ÖZEN
SUPHİ SALGAR
MEH.KAYA
1
0
68
14
18
4
HARZEMŞAH
3y k e
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
AHMET DOĞAN HÜNER
Ş.ÇELİK
3
0
9
35
19
5
KUSANAGİ
3y k e
YAŞARCIK
53.00
B.KELEŞOĞLUAP
KUTLAY NACİ TUTUCU
MUT.KAYA
7
0
0
20
6
TUMBUL ORHAN
3y a e
GELİBOLU
57.00
MER.ÇELİK
RAMAZAN TUMBUL
B.ARAS
5
0
69
14
18
7
YILMA İSMAİL
3y a e
SANCAKBEYİ
57.00
H.ŞİMŞEK
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
6
0
9
28
19
8
AYZA
3y k d
KARAKEMAL
55.00
A.KÜRÜNDÜK
MUSTAFA KURDU
M.KURDU
4
15
786
14
17
1.16.79
9
KAYAKULE
3y a d
UFUKBİR
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
8
23
455
14
17
1.13.26
10
KIZIM DİDEM
3y k d
KAYAYÜREKLİ
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
9
0
75
21
18
1.13.72
11
LARANAZ
3y k d
ARASLI
55.00
İ.KALE
MAHMUT ÇADIRCI
A.ATAŞ
10
0
0
20
12
SILENT RIVER
3y k d
TURBO
55.00
O.Ş.İRTİŞAP
FARUK ATEŞ
M.KAYA
11
0
22
21
19
1.13.12
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEĞİRMENDERE BEYİ
3y d e
ZANJERO (USA)
61.50
M.ÇİÇEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
12
56
74111-7
127
19
1.15.93
2
NEOS
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.50
S.ÖZEN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
5
48
222032
19
17
1.17.93
3
SHE IS MY BABY
3y a d
APPROVE (IRE)
53.50
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
9
46
622400
14
16
1.16.50
4
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.50
MER.ÇELİK
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
4
42
331534
123
17
1.15.80
5
GRIM
3y d g
BACHELOR SON (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
TANER TURGU
M.TEZEL
6
41
155-361
125
20
1.15.29
6
AĞA MEHMET
3y d e
ZANJERO (USA)
52.50
A.KÜRÜNDÜK
SEÇKİN ÖZBEY
SA.ÖZBEY
13
38
18
127
19
1.17.18
7
HODJA
3y d e
TOCCET (USA)
52.50
H.ŞİMŞEK
ALİ RANA BEKPINAR
G.TOKLU
11
38
3537-88
26
14
1.16.68
8
NAME OF THE ROSE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
50.00
B.M.MIRIKAP
AYŞE GÜL
MEH.KAYA
2
33
0-36451
127
20
1.18.03
9
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
AHMET GÜZELOCAK
H.AKYOL
8
32
821006
21
17
1.17.84
10
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
50.00
H.KAPLANAP
HAMİT ALPAK
H.ERDİK
7
31
612980
19
16
1.16.88
11
GO AHEAD
3y d d
DUTYFREE
50.00
N.AVCİ
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
3
30
71-4550
14
16
1.14.67
12
ŞİRİN OĞLU
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
50.00
O.KIZILDAŞAP
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
1
26
148-97
12
16
1.18.20
13
MY CHAMPION
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
F.KARAKURTAP
FAHRİ TEKDOĞAN
MEH.KAYA
10
21
576600
7
7
1.16.95
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERTÜRKER
3y k e
TURBO
57.00
İ.SOYAD
S.METİN SEZERMAN
H.DÜLGER
2
0
0
20
2
KERİM AĞA
3y a e
UÇARCAN
57.00
H.ŞİMŞEK
MUHAMMED ÖZTOP
H.ERDİK
8
0
65
12
18
1.14.31
3
LİDER İSMAİL
3y a e
LİDERTAY
53.00
O.KIZILDAŞAP
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
7
0
0
28
19
4
PEKKURT BEYİ
3y a e
ATİKBEY
53.00
M.SEVERAP
ADNAN TÜYSÜZ
R.KARATAŞ
9
0
0
20
5
TUMBUL HÜSEYİN
3y a e
TOŞUR
53.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
A.C.ATAR
11
24
447
14
17
6
VALDAY
3y a e
HABERBATUR
57.00
B.KURDU
NURTEN ERDÖLEK
H.DÜLGER
10
0
0
20
7
YİĞİTOĞLUM
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
T.YILDIZ
ENGİN TEPE
Z.AVCI
1
0
53
14
18
8
BELİNAY SULTAN
3y k d
GÖĞEBAKAN
55.00
A.ALPAGUT
LEVENT DEMİR
Y.PETEK
5
0
70
14
18
9
MEHİR
3y k d
TURBO
55.00
GÖKH.GÖKÇE
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
3
0
5
21
19
1.13.24
10
MERYEMCE
3y a d
ÖZHABER
55.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
12
30
326
10
17
1.12.22
11
PRENSES ÖZGÜL
3y a d
UÇANBEY
52.00
MUH.OKAP
MEHMET SALİH APAYDIN
M.TAMER
4
0
0
20
12
SIĞACIK GÜZELİ
3y a d
BERKAY EFE
54.00
F.KABADAYIAP
YUSUF KEMAL KOCA
B.ÇELTİK
6
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
59.50
MUH.OKAP
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
14
41
741530
14
17
1.23.90
2
TANKERNECLA
4y a k
AŞKINER
61.50
MER.ÇELİK
MÜJDAT ERTOP
HAKAN ASLAN
11
41
130-693
12
15
3
FADİK
4y d k
HIZLITAY
58.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
13
35
413873
6
16
1.23.63
4
GÜL YELELİ
4y k k
ATOMKARINCA
58.00
MAHMUT TURAN
CENK TÜRK
S.COŞKUN
15
34
535083
10
13
1.23.91
5
KIR KUMRU
4y k k
TURBO
56.00
ALP.OLUKAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
2
34
41-9
33
19
1.27.37
6
REALİST
4y k k
SONALP
56.50
S.ÖZEN
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
6
31
370000
14
10
1.24.39
7
DUYGU SELİ
4y a k
ZİGANA
56.00
H.ŞİMŞEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
7
30
557748
12
14
1.24.10
8
DEMETCAN
4y k k
HIZLITAY
55.50
N.AVCİ
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
1
29
216900
10
16
1.24.67
9
KUZEY YILDIZI
4y a k
AKMAN
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
NİKTAR EL
Y.SAZAK
5
28
109900
15
15
10
ARUZTAY
4y a k
SONALP
51.50
M.SEVERAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
3
27
538890
17
11
1.26.05
11
GERENCE
4y a k
ŞÖVALYE
50.00
O.KIZILDAŞAP
OZAN KAYNARCA
M.GÜLENDAĞI
12
23
6-35
127
17
1.25.40
12
ALYUMAK
4y a k
ALGANBEY
51.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
10
23
570000
5
9
1.25.03
13
BAĞDAT GÜZELİ
4y a k
ANKA
53.00
H.KAPLANAP
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
16
26
24-9900
13
9
1.24.64
14
KIZIMRAZİYE
4y k k
ARASLI
50.00
A.ŞENBAHARAP
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
9
24
957600
14
14
1.25.02
15
ÇİFTEADA
4y k k
ÖZDURAN
53.00
A.ALPAGUT
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
8
24
6-44930
5
14
1.26.76
16
ÇAVŞİN
4y k k
YAŞARCIK
52.50
İ.KALE
ZEHRA BAYDAN
İ.H.BAYDAN
4
23
846-000
12
5
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARSLANTURBO
5y k a
TURBO
60.00
M.ÇİÇEK
TANSEL ARSLAN
M.TEZEL
2
91
652401
28
20
2
GOBEN
6y k a
TURBO
60.00
M.KAYA
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
5
73
613327
14
16
2.01.00
3
ESER
7y k a
JOKER
58.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
4
94
32-0241
12
20
1.57.67
4
KRAL ARTUR
5y d a
DEHA
55.00
ALP.OLUKAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
1
89
551362
12
17
1.59.69
5
AĞRI KESİCİ
8y d a
KAFKASLI
52.00
M.M.BİLGİNAP
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
6
75
31555-9
12
16
2.03.34
6
ÇİVRİLLİ
5y k a
DEHA
56.00
ADEM ŞEN
SERMİN ACAR
S.S.GÖRGÜ
9
39
17213-0
12
18
2.03.85
7
SONEMİR
6y a a
ZENGİNOĞLU
56.00
A.OKAN PAZARAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
55
54525-0
12
10
2.04.39
8
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
56.00
Ç.OK
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
8
26
80-0096
12
13
9
AMANKAYA
8y d k
KAFKASLI
54.00
S.ÖZEN
AHMET KAYA
A.ATAŞ
3
89
6-86784
7
20
2.04.31
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
58.50
ALP.OLUKAP
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
1
56
212662
12
17
2.10.38
2
STRABON
5y d a
POWERSCOURT (GB)
61.50
İ.SOYAD
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
11
74
618501
12
20
2.09.49
3
WAIT FOR IT
6y d a
EAGLE EYED (USA)
61.50
S.ÖZEN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
2
84
511722
28
19
2.09.59
4
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
56.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
4
84
433137
15
18
2.09.89
5
BAYDÖKER
6y d a
LION HEART (USA)
58.50
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
7
96
134167
28
18
2.09.61
6
İPEKKIZ
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
M.KAYA
M.MELİH ONUK
C.ARPEK
8
90
4-12310
28
19
2.07.91
7
RECO
6y d g
FAIRSON
56.50
A.OKAN PAZARAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
3
70
174009
12
15
2.09.11
8
DARKHOLM
5y d a
MENDIP (USA)
54.50
N.AVCİ
ESER AKYIL
At Sahibi
6
76
0317-92
31
17
2.10.81
9
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.50
H.ŞİMŞEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
10
56
383048
12
14
2.08.11
10
HARUNHAN
5y a a
AFTER MARKET (USA)
51.50
B.M.MIRIKAP
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
5
82
180-080
12
15
2.09.63
11
FIND THE WAY
4y d a
LION HEART (USA)
54.00
F.AVCI
EYÜP ERDEMİR
H.ERDİK
9
67
49438-0
26
14
2.10.78
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPEREN AĞA
3y k e
SARRAF
57.00
MER.ÇELİK
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
2
0
0
20
2
BABA MAHİR
3y k e
ATİKBEY
57.00
M.SAV
ADNAN TÜYSÜZ
R.KARATAŞ
12
0
48
14
18
3
BADILCAN
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
B.KURDU
AYTUĞ ATALAY
Ş.ÖNCEL
7
0
3
14
19
4
CANTOŞUR
3y a e
TOŞUR
57.00
M.KAYA
KADRİ FELHAN
MEH.KAYA
8
27
053
12
17
1.13.50
5
KOCAOĞLAN
3y a e
TURBO
57.00
S.ÖZEN
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
4
0
6
14
19
6
SUNAR BEY
3y k e
SERDARHAN
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
TEKİN AKYAVUZ
M.YAPAROĞLU
11
0
74
14
18
7
UÇAN İSMAİL
3y d e
LİDERTAY
57.00
H.ŞİMŞEK
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
10
0
0
20
8
DAMLA DAMLA
3y k d
UÇANOĞLU
54.00
F.KABADAYIAP
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
M.TAMER
1
0
9
32
19
9
DÜZLÜK PRENSESİ
3y d d
SONALP
53.00
H.KAPLANAP
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
3
28
673
10
17
1.13.38
10
GELİBOLU KIZI
3y a d
GELİBOLU
55.00
N.AVCİ
RIDVAN TUMBUL
HAKAN ASLAN
6
0
52
19
18
11
ÖPBENİ
3y a d
TURBO
55.00
A.OLUK
FARUK ATEŞ
Z.AVCI
5
0
99
21
18
1.14.81
12
SERİN DALGA
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
9
28
335
10
17
1.13.37
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD FLOOD
3y d e
HAKEEM (USA)
60.00
A.KÜRÜNDÜK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
2
57
251701
26
20
1.11.49
2
BY AKDEMİR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
A.OLUK
CİHAN AKDEMİR
M.ZELYURT
1
41
430431
5
20
1.13.81
3
DRİNA
3y d d
ADONİSE
53.00
B.M.MIRIKAP
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
6
37
390013
12
19
1.12.00
4
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
56.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
4
42
312081
14
20
1.11.20
5
WARM HEARTED
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
5
39
149
7
18
6
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
55.00
B.KURDU
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
8
32
200087
7
14
1.13.80
7
CASA GRANDE
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
3
84
112825
127
17
1.09.23
8
KING OF UTKUN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
54.00
T.YILDIZ
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
7
55
317-635
19
16
1.10.40
9
ROMOLO
3y d e
APPROVE (IRE)
54.00
A.ALPAGUT
YILMAZ TEKİNALP
MEH.KAYA
9
34
904024
15
14
1.11.35
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
61.00
ALP.OLUKAP
SERAY ÜNBAY
C.ŞAMLI
2
77
135084
14
15
2
AĞA DADAŞ
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
57.50
B.M.MIRIKAP
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
8
70
89-4921
14
20
2.01.90
3
OVER ALL
5y d k
KANEKO
56.00
M.ÇİÇEK
ERKUL ÖCAL
O.TAŞDEMİR
9
62
123422
20
19
2.06.05
4
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
55.00
B.KURDU
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
3
61
422251
26
20
2.04.25
5
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
51.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET DEMİR
O.TAŞDEMİR
5
53
4-62341
33
20
6
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
50.00
N.AVCİ
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
1
50
663513
14
19
2.02.07
7
YAHYAHAN
4y a a
BUENOS AIRES
50.00
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
4
50
06-0535
14
13
2.02.83
8
GALVATRON
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
A.OLUK
FAHRİ İŞİNİBİLİR
C.ARPEK
6
48
43-1402
14
17
2.05.34
9
PEARL GEM
5y d k
INSPECTOR
50.00
F.KARAKURTAP
EGE ARIN DURGUN
M.KESİCİ
7
47
8267-07
14
13
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRAY
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
1
0
0
20
2
OĞUZ ŞAH
3y k e
BİLGİN
57.00
Ç.OK
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
4
0
45
16
18
3
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
57.00
MER.ÇELİK
NİHAT YILDIZ
F.KEMAHLIOĞLU
11
0
80
8
18
4
SİYAHÜZÜM
3y k e
ÖZDURAN
57.00
ADEM ŞEN
ALİ GÜNGÖR
M.TEZEL
3
0
3
28
19
5
USULCA
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
S.ÖZEN
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
6
0
0
20
6
ZENTÜRK
3y a e
UFUKBİR
57.00
CEM ŞEN
HÜSEYİN İLHAN
M.AKKUŞ
7
0
0
20
7
AĞRILI HANIM
3y k d
UÇANOĞLU
55.00
M.KAYA
CEZMİ ATİK
M.ASLAN
8
0
44
21
18
1.13.63
8
GÖZYAŞIOTU
3y d d
ALTAHA
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
10
0
73
21
18
1.12.78
9
İPEKSOYLU
3y a d
ESKİŞEHİRLİ
55.00
A.ALPAGUT
DURAN TEKELİ
D.TEKELİ
9
28
525
10
17
1.12.68
10
NADİDEGÜL
3y k d
BİLGİN
55.00
M.SAV
GÖKHAN ERDOĞAN
HAKAN ASLAN
5
0
43
21
18
1.12.39
11
NİKOŞ
3y k d
OYMAKBEYİ
55.00
İ.KALE
MEHMET DEMİR
O.TAŞDEMİR
2
0
0
28
19
12
SEHERGÜL
3y k d
TAMERİNOĞLU
51.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
12
23
044
12
17
1.13.17
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
61.00
B.M.MIRIKAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
21
57
143095
14
15
1.36.43
2
PİLEVNELİ
7y a a
EMAEL (PL)
59.50
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
3
56
230-103
14
18
1.40.36
3
CANIM MİRA
9y k a
ANADOLU ATEŞİ
59.00
F.KABADAYIAP
MEHMET CAN İŞTEBİR
Y.PETEK
5
53
20-8600
14
13
1.35.66
4
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
58.50
ALP.OLUKAP
MAZLUM KAYACIK
M.AKKUŞ
7
52
922557
21
16
1.38.24
5
GEDİZKAYA
6y k a
BAŞBAY
59.50
S.ÖZEN
ETHEM KAYA
A.ATAŞ
16
50
838447
7
14
1.36.20
6
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
59.50
H.ŞİMŞEK
MESUT TAŞ
S.YANIK
19
50
000-847
23
7
1.40.80
7
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
55.50
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
A.C.ATAR
4
48
138568
7
15
1.36.13
8
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
N.AVCİ
CAN SALİH TAVUKCU
R.YILDIZ
20
46
708150
21
18
1.36.13
9
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
56.50
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
11
44
328235
127
16
1.37.93
10
GENÇBERK
6y a a
KARA YAĞIZ
53.00
H.GÜNAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
8
43
224124
35
18
1.37.84
11
ALPERENCAN
5y d a
KIVANÇ CAN
54.50
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
17
40
20-0005
14
10
1.37.51
12
TAKİEFE
4y k a
BİLGİN
53.00
İ.SOYAD
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
H.ERDİK
18
40
133245
7
16
1.39.88
13
EMİRALEM
5y k a
BİLGİN
50.00
ONUR ÖZ
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
10
19
400-080
12
8
14
YİĞİTÖMER
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.50
F.KARAKURTAP
TAHSİN KÖKMEN
Ş.ÇELİK
12
39
14-2224
127
18
1.41.87
15
ŞERİFAĞA
4y k a
JOKER
52.00
A.KÜRÜNDÜK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
6
38
622-212
127
19
1.38.53
16
SARRAF CAVİT
4y k a
KARAKEMAL
50.00
O.KIZILDAŞAP
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
9
34
417577
127
16
1.40.30
17
ONDÖRTŞUBAT
4y k a
KAMAN
50.00
B.KELEŞOĞLUAP
SABAHATTİN YAVUZ
M.KARACA
2
32
5314-67
127
17
1.40.40
18
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
47.00
M.UYARAP
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
1
29
632270
7
17
1.39.63
19
TALANTAY
4y k a
BİLGİN
50.00
E.D.ÖKTENAP
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
13
29
32524-0
14
16
1.42.03
20
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
50.00
H.KAPLANAP
MİKAİL ALTIN
U.ORUÇ
15
31
747701
5
20
1.36.69
21
NURAĞA
6y a a
TOŞUR
50.00
A.ŞENBAHARAP
FEVZİ DOĞAN
M.YAPAROĞLU
14
20
99-9840
12
7
1.38.01
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAMSIN
3y k e
SERDARHAN
57.00
S.BOYRAZ
ADEM ŞİMŞEK
M.ÖZDİL
6
44
31
16
20
2
DÖRTNALBEYİ
3y k e
BALIKHAN
57.00
H.ÇİZİK
NEJMİ GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
1
41
61
16
20
3
HİKMETFIRTINASI
3y d e
İSFENDİYAR
57.00
İS.DEMİRAP
İ.HALİL DEMİR
A.GÜLLÜ
2
44
13
19
19
4
ZAFER MEYDANI
3y a e
UÇBEYİ
57.00
A.ÇELİK
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
5
45
11
10
20
5
İLHAM PERİSİ
3y k d
ÖZGÜNHAN
53.00
E.ÇANKAYAAP
ENES DEMİR
İ.GÜMÜŞ
3
39
15
19
19
6
TİMURTAŞ
3y a e
TÜMÖZ BEY
55.00
A.SÖZEN
ENGİN YILDIZ
At Sahibi
4
32
9415
10
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MINE OF FIRE
4y d k
NATIVE KHAN (FR)
56.00
G.KOCAKAYA
MAHMUT SEVİM
BAH.GÖK
2
92
13-9123
26
20
1.10.45
2
ALTINBAŞAK
4y a k
KANEKO
54.00
A.SÖZEN
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
4
89
2101-43
9
18
1.15.37
3
ASHOKA
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
İ.GÜR
1
27
887-740
5
13
1.10.89
4
İREM SU
6y d k
LION HEART (USA)
54.00
A.ÇELİK
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
5
93
2315-24
14
17
1.10.19
5
REINA DE DIAMANTES
4y d k
TALIP HAN (IRE)
54.00
MÜS.ÇELİK
ABDULLAH BALKU
A.GÜVEN
3
61
73-4552
16
14
1.11.34
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKSOYLU
4y a a
ATİKBEY
58.00
A.ÖZÇELİK
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
5
52
213771
9
20
2
BELALI TUMBUL
4y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
E.ÇANKAYA
REŞİT TUMBUL
T.ATEŞ
2
66
144424
7
17
3
GÜVENAĞA
4y a a
TURBO
57.00
E.ŞİMŞEK
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
7
52
021235
9
17
4
AKYAKA
4y k a
ÖZGÜNHAN
56.00
H.ÇANAKÇI
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
4
70
2468-11
14
20
5
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
53.00
VEDAT ABİŞ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
1
34
338524
9
15
6
AYTEK
4y d a
SARRAF
54.00
M.G.ARSLAN
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
3
33
215755
7
16
7
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
53.00
Ö.ORDU
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
6
15
70-480
9
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACOBIN
4y d g
DEHA
60.00
E.ŞİMŞEKAP
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
4
58
7-70063
14
10
2.17.20
2
KHAL DROGO
4y k a
DEHA
61.00
S.BOYRAZ
HÜROL KARAHANOĞLU
M.YALÇIN
8
54
67-4515
14
19
2.18.01
3
BATHSHEBA
5y d k
MOTIVATOR (GB)
60.50
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
52
76-2437
8
14
2.18.72
4
İSMİHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.50
E.SİNCAN
BÜLENT ÇİZMECİ
A.CİĞER
2
50
678-153
18
18
2.18.61
5
NO DRAMA
4y d k
NO JOKE
56.50
MÜS.ÇELİK
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
6
45
06-6412
12
19
2.24.45
6
POINT SHOT
4y d a
FAME AND GLORY (GB)
56.50
G.KOCAKAYA
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
3
45
057511
13
20
7
DIRECT WIN
4y d k
CHURCH PICTURES (GB)
54.50
M.BAYIR
YASEMİN TURAKTEKİN
E.MUTLU
7
41
823-731
12
20
2.18.66
8
ELOIN
5y d k
KANEKO
54.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
5
45
321451
5
20
2.18.58
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXPECTANCY
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HİKMET KIZILCA
İB.B.OĞULLARI
10
46
48-1352
21
17
2
NALAKOŞAN
3y d e
MALİ
54.00
VEDAT ABİŞAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
2
33
21
121
20
3
ÜNSALHAN
3y d e
DERVİŞ AĞA
56.00
E.SİNCAN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
3
33
30-6107
5
18
1.14.12
4
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
55.00
A.SÖZEN
TUĞÇE ATICI
E.MUTLU
9
41
6817-88
127
17
5
BAY BAY HEPİNİZ
3y d e
PERFECTO
54.00
H.ÇANAKÇIAP
ABDULKADİR DURMAZ
H.ATAŞ
5
38
200936
5
12
1.12.11
6
DISTANT HAWK
3y d e
MENDIP (USA)
55.00
MAHSUN TURANAP
CEMAL TURAN
İ.KÖROĞLU
12
63
314-754
127
16
1.11.68
7
HEART OF THE KING
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
55.00
S.BOYRAZ
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
8
49
6915-64
14
17
1.11.71
8
CLAIRE
3y a d
DUTYFREE
54.00
V.DEMİR
FİLİZ DEMİRBİLEK
R.BARMAN
11
37
249577
12
12
9
FIRST CHILD
3y a d
DUTYFREE
53.00
MÜS.ÇELİK
MEVLÜT ŞEN
N.KULAK
7
37
139-37
18
16
1.12.77
10
NO CONTROL
3y a d
NO JOKE
53.00
B.KILINÇ
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
6
33
90-5085
9
14
1.11.54
11
SESİL HANIM
3y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
M.BAYIR
OĞUZ TOPÇU
Y.YILMAZ
4
47
1217-04
25
17
1.13.03
12
TEMPERANCE
3y d d
LION HEART (USA)
53.00
H.ÇİZİK
HAYRETTİN KARAMAZI
BAH.GÖK
1
52
111-59
9
18
1.12.23
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAATEŞ
4y k a
KIRIMHAN
58.50
E.ŞİMŞEKAP
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
7
66
88-1950
12
17
1.24.91
2
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
M.AKYAVUZ
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
S.V.KAYA
2
61
222027
14
17
1.23.15
3
TUANAHANIM
4y a k
AYABAKAN
57.50
A.ÇELİK
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
9
58
444033
12
16
1.22.71
4
ÇİVİCİ
4y a a
AYABAKAN
56.00
A.SÖZEN
SEMRA AKSU
S.ONAY
8
55
66-1186
9
18
1.24.89
5
BABÜRBEY
4y a a
ANKA
54.50
MÜS.ÇELİK
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
6
52
232113
14
19
6
YEŞİLKALE
4y a a
ALTAHA
53.00
H.ÇİZİK
REŞAT ARSLAN
A.KAPLAN
3
49
313205
9
16
1.24.25
7
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
50.50
M.S.ÇELİKAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
1
44
614122
10
19
1.23.59
8
ARABIAN PRINCE
4y a a
SARRAF
50.00
M.A.SOLMAZ
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
4
36
214-49
127
17
9
SİLVERTAY
4y d a
BİLGİN
50.00
M.KESKİN
NURALİ KILINÇ
M.Y.KILINÇ
5
36
7-05476
127
10
1.24.28
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
56.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
H.KARATAŞ
6
42
196336
5
15
2.32.25
2
HARALI
5y a a
ALTAHA
58.00
M.AKYAVUZ
AYFER ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
7
31
867-818
19
19
2.34.96
3
ONURLUEFE
5y a a
ONURKAAN
58.00
H.ÇİZİK
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
8
79
85-2582
18
17
4
AKARNEJAT
7y k g
HABERBATUR
57.00
G.KOCAKAYA
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
4
91
38-9465
9
13
2.30.52
5
GÖLGEYELE
5y a a
TURBO
57.00
MÜS.ÇELİK
SALİH SARIOĞLU
H.GÜNEY
1
62
9410-73
9
17
6
ÖZBİLDEN
5y k a
ÖZGÜNHAN
57.00
H.KILIÇARSLAN
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
3
99
42323-7
16
16
2.29.93
7
ŞEHLEVENT
7y a a
UFUKBİR
60.00
A.SÖZEN
HASAN DİLBER
K.YILDIZ
2
44
0-48371
5
20
2.29.42
8
YAKUTİYE
6y k a
KAFKAS ŞAHI
54.00
H.ÇANAKÇIAP
KADRİYE KAYA
A.DİNÇ
5
56
785-035
4
8
2.31.12
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.50
MAHSUN TURANAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
13
47
113143
7
18
2
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
60.00
E.ÇANKAYAAP
OSMAN GÜLLÜ
A.GÜLLÜ
7
45
248000
10
13
2.27.06
3
BALÜZÜMLÜ
4y k k
UÇANBEY
60.00
A.SÖZEN
VEHBİ ATEŞ
R.TAŞDELEN
8
44
342119
21
19
2.26.53
4
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
57.50
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
9
40
310000
5
16
2.26.10
5
BELALI GELİN
5y k k
TURBO
52.00
VEDAT ABİŞAP
NİHAT ARSLAN
BAH.GÖK
1
29
292006
7
15
2.29.30
6
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
55.50
M.BAYIR
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
4
30
765780
21
11
2.30.21
7
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
52.50
MÜS.ÇELİK
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
11
29
5950-96
12
13
2.33.86
8
AKDENİZ FIRTINASI
4y k k
BOZYİĞİT
51.50
M.S.ÇELİKAP
OSMAN ERGİN
M.KILIÇSEREN
6
27
078848
11
11
2.35.13
9
FERHAL
6y k k
HALİD
53.50
O.YILMAZAP
TALAT ÖNER
Ö.GÜNELİ
2
26
306465
18
11
2.25.04
10
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
50.50
N.DEMİRAP
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
5
24
040879
19
6
2.29.52
11
BEYAZ ÖRTÜ
8y k k
PİR KARACA
52.00
M.K.KUMBASARAP
HALİL KAYA
K.YILDIZ
10
23
67-7005
23
4
2.30.01
12
SİVASLIKIZI
4y k k
UÇANBEY
50.00
M.KESKİN
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
3
22
31-0090
9
16
13
BANKIZ
6y k k
HÜRBATUR
50.50
M.A.SOLMAZ
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
12
20
1-3460-0
27
15
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EROS DIAMOND
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
U.TEMUR
ABDULSAMET TEKİN
EMİN KARATAŞ
9
0
5
25
19
2
HIZLI HAN
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
MÜS.ÇELİK
YILMAZ ARİ
MEH.YILDIRIM
14
26
862545
19
10
1.58.23
3
HUNTING
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
A.SÖZEN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
3
28
834-704
127
14
4
KIVANÇ
3y a e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
E.SİNCAN
GÖKAY E. KARAÇALTI
A.CİĞER
5
35
6233
19
16
1.56.88
5
LAST DANCER
3y a e
AGRESIVO (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
OSMAN ERGİN
M.KILIÇSEREN
8
26
043647
9
14
1.58.03
6
LIZBON
3y d e
ANATOLY
58.00
A.ÇELİK
MEHMET EMRE HADİOĞLU
M.HAN
12
0
03
9
18
7
NARTHAN BEY
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
MEHMET MERT
F.ARICI
1
34
225224
10
18
8
ORHUN REİS
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.KESKİN
ALPER TUNGA BACANLI
H.GÜNEY
7
17
867004
9
10
1.59.94
9
SÖNMEZBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
M.K.KUMBASARAP
HAKAN SÖNMEZ
T.KARADUMAN
13
0
09
16
18
10
TANAKA
3y a e
DAI JIN (GB)
56.00
M.S.ÇELİKAP
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
2
0
7
9
19
11
BOUJEE
3y d d
MARCAVELLY (USA)
56.00
H.ÇİZİK
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
4
29
4062
7
16
12
MI VICTORIA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.BAYIR
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
6
31
0-34220
19
18
2.00.37
13
SUNRISE
3y a d
AFTER MARKET (USA)
56.00
V.DEMİR
OSMAN GÜLLÜ
S.KAN
11
24
444960
7
11
1.57.66
14
WILD ROSE
3y d d
DAI JIN (GB)
56.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
10
34
232420
7
17
1.56.62
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANCIENT ROME (SAF)
2y d e
60.00
P STRYDOM
G D TOOCH HYPERPAI
PAUL PETER
9
67
5
24
0
2
ENIGMA CODE (SAF)
2y d g
60.00
R SIMONS
C R STONEBRIDGE, M D
DORRIE SHAM
6
0
0
0
3
FOREIGN FIELD (SAF)
2y a g
60.00
K MATSUNYANE
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
10
72
9-78
38
0
4
FSQUADRON (SAF)
2y d g
60.00
C MAUJEAN
R T MATTHEYSE
DORRIE SHAM
4
77
8
11
0
5
LEAR JET (SAF)
2y d e
60.00
N KLINK
A G LAIRD
ALEC LAIRD
1
0
0
0
6
MAPLE STREET (SAF)
2y a g
60.00
J GREYLING
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
8
30
90
112
0
7
MASTER MARINER (SAF)
2y d g
56.00
P MXOLI
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
11
52
11
0
8
MAXIUMUS (SAF)
2y d e
60.00
D L HABIB
PREGGIE SOMASUNDRAM
GEOFF WOODRUFF
5
78
5
28
0
9
OUR PLANET (SAF)
2y d e
58.50
T JUGLALL
PREGGIE SOMASUNDRAM
GEOFF WOODRUFF
12
0
0
0
10
PFORZHEIM (SAF)
2y d e
60.00
C BANTAM
C V WALKER
GERALD C WALKER
3
75
04973
11
0
11
PURE SOUTH (SAF)
2y d e
60.00
C HABIB
L G ADAMS, A C FORTU
ASHLEY FORTUNE
14
57
0
28
0
12
SUPER NOIR (SAF)
2y d g
60.00
S BROWN
M DESTOMBES
MIKE DE KOCK
2
70
0
11
0
13
SUPREME ELEVATION (SAF)
2y d g
60.00
L J FERRARIS
A DEVACHANDER
DAVID NIEUWENHUIZEN
7
84
7-8244
21
0
14
THE TIME IS NOW (SAF)
2y d e
60.00
R DANIELSON
D A KING
WEIHO MARWING
13
83
85
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING FIRST CLASS (SAF)
2y d d
60.00
R SIMONS
Z KIRSTEN
DAVID NIEUWENHUIZEN
10
0
0
0
2
GEE FOR GO (SAF)
2y d d
60.00
D SCHWARZ
R S WENTZEL DR R E
PAUL MATCHETT
4
83
432
19
0
3
ICED TEA (SAF)
2y d d
57.50
J R SYSTER
D DE ANDRADE, S GASK
DIANNE STENGER
13
41
0
28
0
4
IMAGE CONTROL (SAF)
2y a d
60.00
R DANIELSON
J A J MOLLER
CHRIS ERASMUS
12
55
0
19
0
5
LIVERPOOL LEGEND (SAF)
2y d d
60.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
3
75
657
21
0
6
MAIAN MAGIC (SAF)
2y a d
60.00
D DE GOUVEIA
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
6
0
0
0
7
MATILDAROCKBOTTOM (SAF)
2y a d
60.00
C BANTAM
LATE J J LEE J LEE
DAVID NIEUWENHUIZEN
16
70
8-9
127
0
8
QUICK RUN (SAF)
2y a d
60.00
C STOREY
A V VAN DER POEL, SH
SHAYLEN NAIDOO
11
72
9860
4
0
9
SACRED LOTUS (SAF)
2y a d
60.00
S BROWN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
74
8065
14
0
10
SHEZAGLO (SAF)
2y d d
60.00
P STRYDOM
G P ZURNAMER
ASHLEY FORTUNE
9
82
84
28
0
11
SPICE MARKET (SAF)
2y a d
60.00
S KHUMALO
P J GREGORY, G A BAS
ALEC LAIRD
7
79
64
21
0
12
WHERESTHEREGOLD (SAF)
2y d d
60.00
C MAUJEAN
C R STONEBRIDGE, M D
DORRIE SHAM
8
72
0759
21
0
13
WITH OUR BLESSING (SAF)
2y d d
57.50
C F DICKEN
A B FORTUNE A C FO
ASHLEY FORTUNE
15
73
5-58340
28
0
14
WONDEROUS (SAF)
2y d d
60.00
D L HABIB
G W MACKINTOSH JUS
M G AZZIE/A A AZZIE
1
0
0
0
15
POWDER PUFF (SAF)
2y a d
60.00
.
A A AZZIE, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
14
72
34477
42
0
16
BURNT JASPER (SAF)
2y d d
60.00
K MATSUNYANE
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
2
69
0079
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRON MIKE (SAF)
3y d g
60.00
P STRYDOM
KEMANTHA NAIDOO PR
SHAYLEN NAIDOO
13
70
5407-48
32
0
2
CURIOUS (SAF)
3y d g
60.00
S KHUMALO
M B JAVETT
ALEC LAIRD
12
68
55-4709
14
0
3
ROOIPOORT (SAF)
3y a g
57.50
C F DICKEN
F C DE BEER
COENIE DE BEER
3
67
0007-77
7
0
4
ASH (SAF)
3y d g
60.00
S BROWN
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
2
0
0
7
0
5
FRESH FROM THE US (SAF)
3y d g
60.00
C STOREY
ROOISPRUIT STUD PTY
STUART PETTIGREW
4
0
00
40
0
6
GAVS ANGEL (SAF)
3y d g
60.00
D L HABIB
C F STRYDOM
PAUL MATCHETT
1
62
076
7
0
7
GANG LEADER (SAF)
2y a e
57.00
L J FERRARIS
J F L M F WERNARS
PAUL PETER
8
0
0
0
8
HAGRID (SAF)
2y d e
57.00
C HABIB
ASHRAF ALLY RASHID
TONY NASSIF
10
67
0
35
0
9
MARRAKECH (SAF)
2y a g
57.00
D DE GOUVEIA
I SNYMAN, T KUNG, A
STUART PETTIGREW
6
79
576
19
0
10
PRINCE ALF (SAF)
2y d g
57.00
C MAUJEAN
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
9
0
0
0
11
TIGERS EDGE (SAF)
2y d e
54.50
J R SYSTER
M FINLAY, A W BOTT
PAUL PETER
11
65
79
19
0
12
TWICE AS SMOOTH (SAF)
2y d g
57.00
N KLINK
CHRIS MOLLER T/A TEN
BRETT WEBBER
5
51
0
42
0
13
WESTERN PARK (SAF)
3y d g
60.00
C MAUJEAN
C R STONEBRIDGE, M D
DORRIE SHAM
7
61
6069-09
7
0
14
SILVER SEA (SAF)
3y d g
60.00
.
SHALITA NASSIF C L
TONY NASSIF
14
55
8600-00
7
0
15
IN BUSSUM (SAF)
3y d g
60.00
.
E E ANDERSON R F H
CHRIS ERASMUS
15
40
0-00
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VELD FLOWER (SAF)
3y a d
60.00
R SIMONS
M D RAGAVAN, L G ADA
BAREND BOTES
6
70
25349-
127
0
2
NU BELL (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
L A WAINSTEIN HYPE
PAUL PETER
4
64
8-57273
4
0
3
SET AND MATCH (SAF)
3y a d
60.00
N KLINK
N J W DEETLEFS
BRETT WEBBER
12
64
9-46608
32
0
4
ARABELLA QUEEN (SAF)
3y a d
57.50
C F DICKEN
W E L CYRIL
ASHLEY FORTUNE
9
63
623756
14
0
5
PASCHALS SAMORE (SAF)
3y d d
60.00
C BANTAM
C P BOOYSEN
ASHLEY FORTUNE
10
62
6-67507
28
0
6
HELLO HAPPINESS (SAF)
3y d d
60.00
S BROWN
E LAI - THOM, D CHIN
JOE SOMA
2
61
57-590
14
0
7
CURIOUS MIND (SAF)
3y d d
60.00
B NYAWO
MESDAMES A N BARNES
ASHLEY FORTUNE
14
60
0967
127
0
8
DENIM EN JEANS (SAF)
3y a d
60.00
S KHUMALO
A A D MOTA A D C A
CANDICE DAWSON
5
55
990
24
0
9
VESEO (SAF)
3y d d
60.00
D L HABIB
A A AZZIE, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
3
0
3
16
0
10
FORWARD MARCH (SAF)
2y d d
57.00
R DANIELSON
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
1
73
5
23
0
11
OKSANA (SAF)
2y d d
53.00
P MXOLI
D G LOHRENTZ J MOF
STEPHEN MOFFATT
8
76
985
11
0
12
RIZZOLI (SAF)
2y d d
57.00
D SCHWARZ
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
11
0
0
0
13
BAYEDI (SAF)
3y d d
60.00
M THACKERAY
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
13
50
8-00
127
0
14
LIL GREEN GRETNA (SAF)
3y d d
60.00
.
WARREN MELISSA NEL
DAVID NIEUWENHUIZEN
7
39
990
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOT GOSSIP (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
S PORIAZIS, CHRIS AR
DAVID NIEUWENHUIZEN
2
69
206-30
119
0
2
DOUBLE HEARTS (SAF)
3y d d
60.00
D L HABIB
J SHILL, P C DEMETRI
JOE SOMA
13
66
4-25770
14
0
3
SAMOA (SAF)
5y d k
60.00
S BROWN
LATE J J VAN DER WAL
BRIDGET STIDOLPH
14
66
553492
16
0
4
GYPSY WOMAN (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
6
65
46-0
44
0
5
FLYING VAR (SAF)
3y a d
60.00
R SIMONS
P E WHITE
DIANNE STENGER
7
64
409
44
0
6
TIME HAS COME (SAF)
3y d d
56.00
P MXOLI
D CHINSAMMY
ASHLEY FORTUNE
4
63
0-88
35
0
7
FOXY VIXEN (SAF)
3y d d
57.50
C F DICKEN
A J DU PLOOY F C D
COENIE DE BEER
10
56
097-090
32
0
8
CAPPADOCIA (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
G HODGES
CHRIS ERASMUS
9
54
805080
32
0
9
ARYA STARK (SAF)
2y d d
57.00
C BANTAM
T T NASSIF
TONY NASSIF
3
52
70
11
0
10
LADY NICA (SAF)
2y d d
57.00
D DE GOUVEIA
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
1
65
0
127
0
11
LET THERE BE LIGHT (SAF)
2y d d
54.50
J R SYSTER
JOSHUA PETER
PAUL PETER
11
47
0
127
0
12
WINTERDREAMS (SAF)
2y d d
57.00
C HABIB
D J REID, A C FORTUN
ASHLEY FORTUNE
5
0
0
0
13
SIGNED AND SEALED (SAF)
3y a d
60.00
.
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
12
50
730-000
127
0
14
AMBERGLO STAR (SAF)
3y d d
60.00
.
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
8
45
099700
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROMANTIC ERA (SAF)
3y d g
60.00
K MATSUNYANE
J N DEOKYNARAIN
ROBBIE SAGE
12
73
46-8025
32
0
2
ROYAL SIEGE (SAF)
3y d g
56.00
P MXOLI
J J HABIB, LATE S F
TYRONE ZACKEY
7
60
43-7700
4
0
3
PACIFIC DREAM (SAF)
3y d g
60.00
B NYAWO
J NASSIF, G J NASSIF
FABIAN HABIB
1
63
904
14
0
4
CAPJACK (SAF)
3y d g
60.00
R DANIELSON
J NASSIF, G J NASSIF
FABIAN HABIB
9
62
08458
32
0
5
GREY STREET (SAF)
4y d g
60.00
C BANTAM
J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
4
60
733240
44
0
6
SACRED DAWN (SAF)
4y a g
60.00
D L HABIB
C J WILLIAMSON, A M
M G AZZIE/A A AZZIE
14
58
550
44
0
7
MIGHTY CAPTAIN (SAF)
3y d g
60.00
M THACKERAY
J J SNYMAN, G D E KA
CORNE SPIES
15
52
000
127
0
8
BRAVE DETAIL (SAF)
4y a g
60.00
J GREYLING
R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
8
50
598900
4
0
9
FORT ALADO (SAF)
3y d g
60.00
R SIMONS
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
3
50
0-5006
112
0
10
SMART DEAL (SAF)
5y d g
60.00
S KHUMALO
R D DUKOFF-GORDON
LUCKY HOUDALAKIS
10
48
5400-50
32
0
11
MARKED WHITE NIGHT (SAF)
4y a g
60.00
S BROWN
Q WEBB
LUCHELLE KRUGER
5
47
0-80000
127
0
12
TEMPLE OF REASON (SAF)
3y d g
58.50
C F DICKEN
TYRONE ZACKEY D I
TYRONE ZACKEY
13
44
0-09
14
0
13
WISHONAIRE (SAF)
3y d d
56.50
P STRYDOM
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
11
66
09-2420
38
0
14
HELIOCENTRIC (SAF)
4y d a
56.50
D SCHWARZ
PRAVIN CHETTY GARY
GARY ALEXANDER
6
55
00-830
44
0
15
ENIGMA (SAF)
3y a g
60.00
.
C GORDON L S MEI
PAUL PETER
16
42
000-
127
0
16
SUNNY SIDE UP (SAF)
3y a g
60.00
.
M G ADVISORY SERVI
WEIHO MARWING
2
36
000
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHOGUN (SAF)
7y d g
60.00
L J FERRARIS
O A FERRARIS
PAUL PETER
1
88
320-557
33
0
2
POPSICLE TOES (SAF)
4y d g
59.50
S BROWN
WILGERBOSDRIFT PTY L
PAUL PETER
6
87
1327-98
21
0
3
SCENT OF EVENING (SAF)
4y d k
59.00
D L HABIB
S VILJOEN J A SCHO
LUCKY HOUDALAKIS
12
86
104685
24
0
4
OUR MAN IN HAVANA (SAF)
3y d e
58.00
K MATSUNYANE
PCS PTY LTD NOM: P B
FABIAN HABIB
8
87
1-14335
14
0
5
SNORTING BULL (SAF)
5y d g
57.00
B NYAWO
NIJINSKY INVESTMENTS
SCOTT KENNY
11
82
13656-0
21
0
6
ATOMIC BLONDE (SAF)
3y d g
54.00
C F DICKEN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
84
7146-43
32
0
7
ZEAL AND ZEST (SAF)
6y d g
56.00
D SCHWARZ
PRAVIN CHETTY, G M A
GARY ALEXANDER
2
80
65-6443
14
0
8
BANHA BRIDGE (SAF)
3y a g
55.50
R DANIELSON
A J COHEN, D M COHEN
CANDICE DAWSON
13
82
35-150
124
0
9
FOLLOW MY PATH (SAF)
3y d g
55.00
P STRYDOM
BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
10
81
360263
21
0
10
DEFY GRAVITY (SAF)
5y d g
55.00
C HABIB
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
3
78
36608-6
14
0
11
SELL HIGH (SAF)
4y d g
54.50
S KHUMALO
J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
9
77
223-072
23
0
12
JAGESA JAGESA (SAF)
4y d g
54.00
C MAUJEAN
A L A CRABBIA
DORRIE SHAM
4
76
1774-66
23
0
13
AFRAAD (SAF)
3y d g
52.00
C BANTAM
J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
7
73
89-3415
14
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARRIZO (KY)
4y d k
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
IVERY SISTERS RACING
DAVID A. CANNIZZO
1
81
55-2528
41
0
2
FIGURE OF SPEECH (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
2
74
13-6
33
0
3
PALACE AVENGER (KY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
DREAMFIELDS, BRADY,
WESLEY A. WARD
3
81
4521-2
53
0
4
GLASS CEILING (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SCHWARTZ, MARTIN S.,
DANNY GARGAN
4
61
717-117
26
0
5
PALOMITA (KY)
4y d k
56.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
5
81
21-62
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:54 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESCAPE FUND (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. TROMBETTA
1
0
0
0
2
YES TO MISCHIEF (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
2
0
0
0
3
DIAL ME UP (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
NEW PHOENIX STABLE,
CHRISTOPHE CLEMENT
3
67
2-
127
0
4
PALACE DUCHESS (KY)
3y d d
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
DREAMFIELDS
WESLEY A. WARD
4
73
3-
127
0
5
VALLETTA (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
BIG DOM RACING STABL
CARLOS F. MARTIN
5
78
63445
26
0
6
THRILL (KY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
STARLIGHT RACING AND
GEORGE WEAVER
6
80
5
34
0
7
GRAN CHEMIN (KY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
R. M. J. REVERIE STA
JEREMIAH C. ENGLEHART
7
71
5-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NUEVA YORK (NY)
4y d a
56.50
JOEL ROSARIO
IVERY SISTERS RACING
DAVID A. CANNIZZO
1
78
5132-17
27
0
2
STEAM ENGINE (NY)
4y d g
55.50
JOSE L. ORTIZ
TEN STRIKE RACING
BRAD H. COX
2
75
1-5172-4
27
0
3
KAZMANIA (NY)
4y d a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
PETER KAZAMIAS
EDUARDO E. JONES
3
89
264-242
27
0
4
BIG ENGINE (NY)
5y a a
55.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
4
89
11421-2
127
0
5
DARK MONEY (NY)
4y d g
57.50
MANUEL FRANCO
DUBB, MICHAEL, BETHL
RUDY R. RODRIGUEZ
5
91
218-141
40
0
6
LEAKY CUP (NY)
4y d g
55.50
JUNIOR ALVARADO
MORTON, TOBEY L. AND
JOHN C. KIMMEL
6
85
1834-23
27
0
7
THORNY TALE (NY)
4y a g
56.50
JAVIER CASTELLANO
COMMONWEALTH STABLE
GEORGE WEAVER
7
87
2-3336-1
40
0
8
THE CARETAKER (NY)
6y d a
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MURRAY, ROBERT
THOMAS MORLEY
8
99
221-421
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYERN'S MIRAGE (FL)
3y d e
54.50
MICHAEL J. LUZZI
FITZSIMONS, JR., HUG
BOB G. DUNHAM
6
34
9738-
127
0
2
MR EVERYTHING (MD)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
10
70
58-20
41
0
3
TIZ ENVY (KY)
3y d e
54.50
ERIC CANCEL
LADY SHEILA STABLE
AMIRA CHICHAKLY
1
76
755785
26
0
4
ONTHEWINGSOFLOU (KY)
3y k e
54.50
MANUEL FRANCO
VINLAUR RACING STABL
RAYMOND HANDAL
2
10
6-
127
0
5
POINT OF HUMOR (KY)
5y a a
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
WOJDYLA, RANDALL, S.
EDMUND D. DAVIS
3
74
3522-08
35
0
6
NO BAD DAYS (KY)
3y d g
54.50
JOEL ROSARIO
DREAM WALKIN FARMS,
NICHOLAS P. ZITO
4
67
959-447
54
0
7
SIR CHUBBY (PA)
4y d g
56.50
JAVIER CASTELLANO
ROVER RACING STABLE
THOMAS M. BUSH
5
79
0-33345
19
0
8
SPITBALL (KY)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
BARRY K. SCHWARTZ
LINDA RICE
7
57
63
28
0
9
PROPENSITY (KY)
4y d g
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BRAVERMAN, PAUL, THE
WILLIAM I. MOTT
8
79
2-63349
19
0
10
KNOCKOUT PUNCH (MD)
4y d g
53.00
LUIS CARDENAS
JUPITER STABLE
BOB G. DUNHAM
9
74
54757-
127
0
11
CAMOUFLAGED KISSER (KY)
4y a g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
HURSTLAND FARM, INC.
KEITH O'BRIEN
12
51
97879-7
28
0
12
TRI SAINT LORENZO (FL)
4y d g
53.00
LUIS CARDENAS
LADERER, AMANDA AND
CARLOS F. MARTIN
13
70
5-46343
11
0
13
VERIFY (KY)
3y d g
54.00
DYLAN DAVIS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
14
51
79-60
19
0
14
BREES BAYOU (PA)
4y a g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
HUTSON, CINDY, M.
BRUCE N. LEVINE
15
72
46-3
35
0
15
COLLOQUIST (KY)
3y d g
54.00
.
FITZSIMONS, JR., HUG
BOB G. DUNHAM
16
44
5789-46
124
0
16
GRANDMAS FAVORITE (KY)
5y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
11
79
33-43-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTORIA KITTEN (NY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CALLAHAN, PETER, J.
DANNY GARGAN
1
81
614-63
28
0
2
NOBLE JEWEL (NY)
4y d k
52.50
LUIS CARDENAS
BLUE DEVIL RACING ST
CARLOS F. MARTIN
2
74
1858-1
25
0
3
PECATONICA (NY)
4y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
BERKSHIRE STUD
THOMAS M. BUSH
3
78
17519-7
28
0
4
MINIT MAUS (NY)
4y d k
56.00
TYLER GAFFALIONE
DEETEE STABLES
GARY SCIACCA
4
56
07-6724
19
0
5
MARQUET LEGACY (NY)
4y d k
57.00
JOHN R. VELAZQUEZ
PATRICIA A. GENERAZI
MARK A. HENNIG
5
81
5-621-5
28
0
6
AVA K'S GIRL (NY)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
SUGAR MAPLE FARM AND
MICHELLE NEVIN
6
67
18-4
26
0
7
GIACOSA (NY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
7
72
4-41
18
0
8
PANDAMOM (NY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
OAK BLUFF STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
8
73
3-1
39
0
9
SUMMER AT THE SPA (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
RALPH M. EVANS
JONATHAN THOMAS
9
79
1-2
28
0
10
SKY KITTEN (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
MARQUIS, CHARLES K.
DAVID G. DONK
10
60
1360-95
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKE MISCHIEF (NY)
2y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
1
80
1
28
0
2
HARA (KY)
2y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BRIANNJENN RACING LL
ANTONIO SANO
2
63
21
27
0
3
BEAUTIFUL MEMORIES (KY)
2y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
3
96
1
49
0
4
QUINOA TIFAH (FL)
2y d d
54.50
MANUEL FRANCO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
78
1
91
0
5
SUNNY ISLE BEACH (KY)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
5
72
1
40
0
6
QUEEN ARELLA (NY)
2y d d
54.50
JOEL ROSARIO
J STABLES LLC AND RE
RODERICK R. RODRIGUEZ
6
59
1
48
0
7
DAYOUTOFTHEOFFICE (KY)
2y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
HAMM, TIMOTHY E. AND
TIMOTHY E. HAMM
7
82
1
63
0
8
HOPEFUL PRINCESS (KY)
2y d d
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
STONESTREET STABLES
STEVEN M. ASMUSSEN
8
84
1
56
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MO HAWK (KY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
SF RACING LLC, STARL
RODOLPHE BRISSET
1
86
14-31
31
0
2
COUNTRY GRAMMER (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PAUL P. POMPA, JR.
CHAD C. BROWN
2
93
41-53
42
0
3
MODERNIST (KY)
3y d e
56.00
JUNIOR ALVARADO
WYGOD, PAM AND MARTI
WILLIAM I. MOTT
3
90
53-1137
26
0
4
CELTIC STRIKER (KY)
3y d e
54.50
MANUEL FRANCO
IMPERIAL RACING, LLC
RAYMOND HANDAL
4
79
1-41061
21
0
5
CANDY TYCOON (KY)
3y d e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
5
87
42-1262
75
0
6
MYSTIC GUIDE (KY)
3y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
GODOLPHIN RACING, LL
MICHAEL STIDHAM
6
97
312
42
0
7
CARACARO (KY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
GLOBAL THOROUGHBRED
GUSTAVO DELGADO
7
99
2-1
127
0
8
CHESTERTOWN (NY)
3y k e
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
WEST POINT THOROUGHB
STEVEN M. ASMUSSEN
8
88
31-2282
35
0
9
KATZARELLI (KY)
3y a g
54.50
DYLAN DAVIS
NINE THIRTY RACING L
THOMAS M. AMOSS
9
84
21154
41
0
16 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Turffontein Güney Afrika, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:54 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 temmuz 2020 perşembe at yarışı bülteni, 16 temmuz 2020 at yarışı programı, 16 temmuz 2020 tjk yarış programı, 16 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 16 temmuz 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 16 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 16 temmuz 2020 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 16 temmuz 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni