25 Temmuz 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İPEKKIZ
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.50
BURAK AKÇAY
M.MELİH ONUK
C.ARPEK
7
90
123103
9
18
2.15.37
2
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
60.00
K.GÖKÇE
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
3
84
331372
9
17
2.16.40
3
JİNET
4y a k
GREEN GÖNEN
56.00
F.ARSLAN
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
2
52
271365
21
17
4
JAK VJETAR
4y d k
TOROK (IRE)
55.00
B.M.MIRIK
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
6
59
226670
21
15
2.17.00
5
LAST PRINCESS
5y d k
ZANJERO (USA)
54.50
F.KARAKURT
NEDİM AKAGÜNDÜZ
C.YEDİREN
4
26
7-95039
16
8
2.20.44
6
PERA
5y d k
TALIP HAN (IRE)
53.50
B.ÇIĞLA
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
1
21
745780
8
3
2.22.58
7
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
F.KABADAYI
ALİ KEMAL ÇELİK
M.ZELYURT
5
24
324544
30
16
2.22.74
8
SWEETIE BERYL
4y a k
ADONİSE
54.00
MUH.OK
MEHMET ALTUNKILIÇ
R.ALTUNBAŞ
8
29
262397
16
15
2.18.77
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖLCÜKLÜ
8y d a
SRI PEKAN (USA)
58.00
B.KURDU
İSMET ARSLANCA
T.TEMİZER
6
61
8-84158
7
18
1.08.85
2
HAS
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
58.00
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
4
69
552516
14
19
1.11.17
3
KARA MEHMET
4y d a
KARABEYHAN (GB)
55.00
M.ÇİÇEK
SÜLEYMAN ATİK
M.ASLAN
1
60
236-253
7
15
1.09.10
4
REAL KING
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
MER.ÇELİK
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
H.ERDİK
2
23
970976
7
7
1.11.54
5
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
55.00
A.ALPAGUT
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
5
37
752008
14
13
6
WELLABORNITA
4y d k
LION HEART (USA)
50.00
O.KIZILDAŞAP
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
7
15
0-05000
28
10
1.12.30
7
GİDEREGİDER
6y d g
PRESSING (IRE)
55.00
A.OKAN PAZARAP
FERİT MENGİ
S.YUDUM
3
15
08737-0
44
4
1.12.85
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOUKEPHALOS
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
1
0
0
20
2
JUVENILE
2y a e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
H.ŞİMŞEK
İSMET ARSLANCA
M.YAPAROĞLU
9
0
64
7
18
3
KAFKAS BEYİ
2y d e
WHOS NEXT
57.00
A.KÜRÜNDÜK
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
6
29
7332
7
16
4
ONURUM
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
A.ALPAGUT
GÖZDE ECE KAZANCIOĞLU
M.GÜLENDAĞI
7
0
0
20
5
TURGUTLU EFESİ
2y a e
AFTER MARKET (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
8
0
32
21
18
6
CRAZY LION
2y d d
KANEKO
55.00
MER.ÇELİK
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
S.YANIK
5
31
343
18
17
7
DERİNDOĞA
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
F.AVCI
FERUDUN CESUR
H.DURMUŞ
4
0
2
37
19
8
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
İ.KALE
HALİT AY
HAKAN ASLAN
2
0
63
7
18
9
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
B.KURDU
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
3
0
55
21
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANÖZGÜ
6y a k
ÖZGÜNHAN
60.00
M.AKINAP
ABDULLAH KAYA
M.KARACA
9
60
895834
7
12
2.45.12
2
TİBET
9y a a
HALİD
59.50
F.KARAKURTAP
DENİZ KURTEL
HÜS.ÇAKMAK
7
57
46-3648
21
11
2.47.40
3
PİLEVNELİ
7y a a
EMAEL (PL)
58.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
11
56
30-1030
9
17
4
YAKUTİYE
6y k a
KAFKAS ŞAHI
61.00
F.R.BEBEK
KADRİYE KAYA
A.ATAŞ
5
56
85-0355
9
7
2.46.19
5
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.50
BURAK AKÇAYAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
12
55
430950
9
14
6
SONEMİR
6y a a
ZENGİNOĞLU
60.50
A.OKAN PAZARAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.YAPAROĞLU
3
55
4525-06
9
9
2.48.70
7
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.50
MAHMUT TURAN
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
8
51
895109
13
18
2.46.07
8
SİNYOR
6y a a
UÇANBEY
52.00
A.OLUK
HAKAN AGAR
B.ONARIR
14
38
431388
127
17
9
TRAKYALI
6y a a
ALTAHA
50.00
MUH.OKAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
2
28
3079-00
21
13
2.46.84
10
ZİGETVAR
4y d a
BATUKAN
50.00
D.PALAUR
GÜVEN BAŞÇİVİ
M.YAPAROĞLU
13
26
8-093
16
16
11
HİRA
7y k k
ZENGİNOĞLU
58.00
İ.SOYAD
FUAT KARATOPRAK
B.BAYDAN
10
50
04-0852
8
12
2.48.43
12
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
55.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
6
44
675-701
21
20
2.49.01
13
KAMERTAY
5y k a
ÇAVUŞOĞLU
50.50
B.M.MIRIKAP
RECEP İNCESU
M.KARACA
1
37
63-7928
13
12
2.48.11
14
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
51.50
A.C.DAĞDEVİREN
OZAN YARALI
V.KELLECİ
4
37
567059
14
9
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
61.00
B.M.MIRIKAP
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
11
58
063034
21
14
2.03.96
2
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
BURAK AKÇAYAP
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
2
56
126627
9
16
2.03.65
3
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
59.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
10
56
830485
9
13
2.00.32
4
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
GÖKH.GÖKÇE
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
12
49
626431
14
20
2.03.99
5
ATIBA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
İ.SOYAD
ERGUN KALABAK
R.YILDIZ
5
47
178-168
127
18
6
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
S.ÖZEN
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
9
47
2-13070
21
16
2.03.27
7
POWER BY FIRE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
B.KURDU
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
4
46
231-406
14
17
2.03.19
8
DEMİRRIFKI
7y d a
POWERSCOURT (GB)
58.50
MER.ÇELİK
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
1
49
80-7731
5
20
2.02.42
9
POWER OFF
5y d a
POWERSCOURT (GB)
51.50
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
R.YILDIZ
7
35
422086
16
16
10
SPRING BREAK
6y a a
WIN RIVER WIN (USA)
51.50
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET ÖKSÜZ
Z.AVCI
13
35
474702
14
14
2.04.19
11
OASIS
6y a a
DİNYEPER (GB)
50.00
E.D.ÖKTENAP
MEHMET KARAARSLAN
H.DURMUŞ
8
27
26660-0
14
9
2.03.31
12
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
50.00
O.KIZILDAŞAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
6
23
6-66909
14
9
2.05.65
13
MİRAÇ BEY
4y d a
DERVİŞ AĞA
50.00
ONUR ÖZ
S.BEDRİ GİDER
M.ZELYURT
3
13
739-000
14
9
2.06.14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
63.00
M.ÇİÇEK
FUNDA PAMUK
M.TEZEL
7
102
112212
14
19
2
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
61.00
GÖKH.GÖKÇE
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
1
90
192131
17
20
1.24.61
3
ALTEPE
6y a a
YALAZ
59.00
S.ÖZEN
HAMİT DEMİR
HAKAN ASLAN
6
91
052-231
17
20
1.25.02
4
ESER
7y k a
JOKER
59.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
5
94
2-02412
9
19
1.23.75
5
KRAL ARTUR
5y d a
DEHA
59.00
A.ALPAGUT
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
3
89
513624
9
16
1.24.25
6
ÖZALAK
6y d a
ÖZGÜNHAN
59.00
MAHMUT TURAN
M.EMİN ALAK
Ç.DEMİR
2
92
74626-5
5
14
1.23.65
7
SIKINTI YOK
5y a a
UÇANBEY
59.00
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
D.AKBULUT
4
89
460164
21
18
1.25.25
8
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
57.00
A.KÜRÜNDÜK
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
8
58
410813
15
19
1.24.21
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASDOPER
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
61.50
B.KURDU
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
10
40
3325-56
127
13
1.17.37
2
DRİNA
3y d d
ADONİSE
60.50
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
13
38
900134
9
18
1.19.42
3
MODALIGÜÇLÜBEY
3y d d
HAKEEM (USA)
58.50
Y.E.YÜKSELAP
YUNUS GÜÇLÜ
CİHAN YİĞİT
5
38
65-2349
33
13
1.18.47
4
LUNA PIENA
3y d d
AUTHORIZED (IRE)
60.00
M.ÇİÇEK
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
9
37
10769
34
16
5
SUMATRA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.50
S.ÖZEN
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
1
36
4223-1
28
20
1.22.02
6
BRAVE PRINCESS
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
B.M.MIRIKAP
H.UĞUR SANVER
G.HALKATAŞ
7
35
8-87128
12
18
7
RIVIERA
3y d d
RAMPOLDI
58.50
A.OLUK
V.GARO KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
4
34
2015
23
19
1.19.79
8
GO AHEAD
3y d d
DUTYFREE
54.50
F.KARAKURTAP
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
2
30
1-45500
9
15
1.21.82
9
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
55.00
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
6
29
467363
23
9
1.19.59
10
DERİN DAMLA
3y a d
APPROVE (IRE)
55.50
H.KAPLAN
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
3
28
5-77044
14
12
1.17.54
11
NİĞDE GÜZELİ
3y d d
NİĞDELİ
55.50
İ.KALE
ALİ ÇELİK
Y.PETEK
8
28
18678-8
23
15
1.19.35
12
GALLOP TO WIN
3y d d
MENDIP (USA)
58.00
MER.ÇELİK
A.SEDAT DANIŞOĞLU
H.ERDİK
11
33
657-041
7
20
13
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
51.50
D.PALAUR
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
12
20
405076
7
9
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAĞKAR
4y a a
GÜNTAY
58.50
O.KIZILDAŞAP
HARİKA BERBEROĞLU
Z.AVCI
13
50
241450
14
17
2.26.29
2
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
60.50
ALP.OLUKAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
12
50
953859
16
11
3
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
56.50
S.ÖZEN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
14
40
622614
16
19
2.30.40
4
YİĞİTÖMER
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
A.OKAN PAZARAP
TAHSİN KÖKMEN
Ş.ÇELİK
11
39
4-22240
9
17
2.26.87
5
HOVARDA
4y k a
HABERKAN
54.50
M.ÇİÇEK
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
5
36
221055
14
17
2.26.45
6
MARMARABEYİ
4y a a
HİSARBEY
54.50
MER.ÇELİK
YUSUF YILMAZ
M.YAPAROĞLU
9
36
674422
14
19
2.25.53
7
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
54.00
F.KABADAYIAP
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
15
35
386056
42
13
2.31.99
8
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
2
35
4-4109
14
18
9
OVAKAYA
4y a a
ALİREİS
52.50
İ.KALE
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
6
32
373800
14
12
2.32.97
10
UFAKLIK
4y a a
TURBO
52.50
A.OLUK
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
17
32
053-226
16
18
11
GÖVDELİ
4y a a
ÇAĞAN
50.00
H.GÜNAP
ÜMÜT BULUT
Ü.BULUT
16
20
8-63089
16
11
12
KURT SAVAŞ
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
D.PALAUR
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
4
18
700-007
16
9
13
SARRAF CAVİT
4y k a
KARAKEMAL
52.00
MAHMUT TURAN
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
7
31
17577-0
9
15
14
YARIMADA
4y d a
TÜMÖZ BEY
51.50
F.KARAKURTAP
SEMA ULAŞ
HÜS.ÇAKMAK
18
30
070898
14
12
2.29.37
15
KARE YAPRAK
4y k k
BİLGİN
50.00
H.KAPLAN
AHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
3
27
90660-0
21
13
16
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
50.00
M.SEVERAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
10
26
727000
23
14
17
SADECEİZLE
4y a a
SÖNMEZALP
50.00
MUH.OKAP
ÖZGÜR FIRAT
M.Y.AKKEYİK
1
26
520075
6
8
18
ÇİFTEADA
4y k k
ÖZDURAN
47.00
M.UYARAP
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
8
21
449300
9
13
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARLET
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
S.ERKUŞ
FERİDUN GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
8
0
85
7
18
2
BENİM TAY
3y k d
CANBERKTAY
55.00
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
S.AYDOĞDİ
7
0
7
25
19
3
BİR MART
3y a d
KIRIMHAN
53.00
M.G.ARSLANAP
HÜSEYİN BECENE
M.H.ELĞAÇ
5
0
0
7
19
4
CANLI HABER
3y a d
HABERBATUR
57.00
U.TEMUR
MELEK CİĞER
E.MUTLU
11
0
0
21
19
5
FLYCAN
3y a d
ARASLI
57.00
B.KILINÇ
MEHMET TÜRKERİ
C.KATI
10
0
0
42
19
6
GÜLHATMİ
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
MÜS.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
3
0
44
21
18
7
GÜRLER KIZI
3y a d
UÇANBEY
57.00
H.ÇİZİK
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
1
0
62
21
18
8
IRMAK
3y k d
ALTAHA
57.00
H.KARATAŞ
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
2
0
63
21
18
9
KOZANCAN
3y k d
GÜNTAY
55.00
M.S.ÇELİKAP
MUSTAFA ÇİZİK
S.V.KAYA
6
16
658
7
17
1.23.80
10
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.BAYDAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
13
0
87
21
18
11
SEMRACAN KIZI
3y k d
TOŞUR
54.00
İ.KATARAP
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
4
0
75
21
18
12
SÖĞÜTLÜ
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
V.DEMİR
İSMET TEKİNALP
İS.TEKİNALP
9
0
58
21
18
1.23.70
13
WIND GIRL
3y k d
UÇBEYİ
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
12
36
232
7
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAPRO
3y d e
APPROVE (IRE)
60.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
5
73
22-1512
127
19
1.28.26
2
SERAP GIRL
3y d d
YAVUZKAYA
56.00
V.DEMİR
MUSTAFA ÖZSARI
H.ATAŞ
4
37
336648
13
14
1.29.23
3
DURABEY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
U.TEMUR
V.HAKAN KELEŞ
N.ESEN
3
0
0
20
4
LEOPON
3y d e
MENDIP (USA)
55.00
M.AKYAVUZ
ANSIN DİKİLİTAŞ
İB.B.OĞULLARI
10
41
4-41409
30
17
1.28.69
5
NEVER ENOUGH
3y d e
GOLDEN SUN
53.00
H.ÇANAKÇIAP
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
2
0
0
20
6
NO WAY OUT
3y d e
EXPANSION (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
75
1345-61
21
20
1.27.21
7
DERBENTLİ
3y d d
ZANJERO (USA)
54.00
D.YILDIZ
BAHRİ ALDATMAZ
N.KULAK
7
33
842-16
32
19
1.30.03
8
CLAIRE
3y a d
DUTYFREE
53.00
H.BUDAK
FİLİZ DEMİRBİLEK
R.BARMAN
9
36
495770
9
11
1.29.40
9
FIRST CHILD
3y a d
DUTYFREE
53.00
S.ERKUŞ
MEVLÜT ŞEN
N.KULAK
8
36
139-378
9
15
1.28.06
10
Mİ MAJÖR
3y d d
DR FONG (USA)
54.00
A.KURŞUN
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
6
31
373-262
16
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
58.50
M.G.ARSLANAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
3
54
2-31242
13
18
1.55.26
2
RÜZGARHANBEY
3y d e
LUXOR
60.00
M.AKYAVUZ
RIDVAN YAVUZEL
A.GÜLLÜ
2
51
623-125
41
18
3
ALASKA
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
Ö.YILDIRIM
ÖZLEM ECE KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
6
49
21-4
14
19
1.58.47
4
BLACK MERT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
G.KOCAKAYA
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
8
39
8-54815
11
19
5
FAST FANTASTIC
3y d e
LION HEART (USA)
53.50
M.BAYIR
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
Y.MİSDİK
9
38
424616
11
19
1.56.45
6
ŞAHİN HAN
3y d e
REY DE CAFE (USA)
53.00
S.ERKUŞ
İSA ENÜK
S.KAN
4
37
663521
18
20
1.57.99
7
SİN
3y d d
BANKNOTE (GB)
51.50
VEDAT ABİŞAP
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
1
34
447370
21
13
2.00.42
8
LAST DANCER
3y a e
AGRESIVO (USA)
50.00
B.KILINÇ
OSMAN ERGİN
M.KILIÇSEREN
7
29
436472
9
15
1.58.03
9
HUNTING
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
M.KESKİN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
5
28
34-7049
9
13
2.01.82
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALDERAMİN
7y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
O.YILMAZAP
EMİN TURAN
H.ATAŞ
1
100
536-111
14
20
2.06.83
2
ÖNCÜPINAR
6y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
7
84
336551
15
20
2.07.75
3
SANAY
6y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
E.ÇANKAYAAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
5
80
134146
6
18
2.07.31
4
SANBERK
6y a k
ALTAHA
60.00
H.ÇİZİK
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
2
94
262472
11
17
2.07.69
5
ILDIR ESİNTİSİ
5y k k
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
İLHAN BÜYÜKYILDIZ
M.GÜVEN
6
66
24-1483
14
17
2.09.38
6
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
HAKAN YILDIZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
8
39
760029
8
12
2.11.27
7
ASİL RÜZGAR
6y d k
ÖZHABER
52.00
M.G.ARSLANAP
FETHİ DOĞAN
M.Y.KILINÇ
4
57
67-7960
35
11
2.08.58
8
ATLAS ÇİÇEĞİ
5y a k
ONURKAAN
56.00
A.SÖZEN
MURAT ARSLAN
B.BOZBEY
3
62
7556-87
16
13
2.09.34
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
63.00
M.KAYA
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
1
66
562217
12
19
1.35.90
2
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
62.50
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
5
65
342025
4
17
1.38.76
3
İNFİCAR
5y a a
TURBO
58.50
E.ÇANKAYAAP
EMRE EKREM ADVAN
R.TAŞDELEN
3
63
6-54302
4
13
1.36.76
4
AGAH
7y d a
KARA YAĞIZ
59.50
M.KESKİN
OSMAN İPEK
O.İPEK
4
59
87-9688
14
10
1.39.41
5
YANTAR
6y k a
TURBO
59.50
U.TEMUR
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
59
08-1231
20
20
1.37.80
6
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
59.50
A.KURŞUN
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
11
59
298842
6
15
1.37.72
7
ÇİVİCİ
4y a a
AYABAKAN
57.00
A.SÖZEN
SEMRA AKSU
S.ONAY
9
57
6-11862
9
17
1.38.30
8
FAHRENHEİT
5y k a
UÇANBEY
56.50
M.K.KUMBASARAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
10
55
797656
28
12
1.38.10
9
ÖZAYBERK
6y k a
ARASLI
54.00
A.ÇELİK
AYFER ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
7
48
585704
23
10
1.37.37
10
GÜLDÜRENKIZ
4y a k
SONALP
52.00
M.G.ARSLANAP
METİN ÇALDIRAN
İ.KÖROĞLU
6
47
12-8352
7
16
11
ÇAKIRALİ
7y k a
ARASLI
50.00
M.A.SOLMAZ
SERVET ERBAŞI
S.ERBAŞI
8
34
360344
4
15
1.37.54
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
D.KORKMAZAP
SİNAN KORKMAZ
A.E.KARAKURT
3
52
1-94908
11
15
1.13.13
2
FAST NAVY
4y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
59.50
H.ÇANAKÇIAP
SEVİM BOĞA
İ.KÖROĞLU
1
49
613834
13
16
1.15.30
3
STAR SCREAM
6y d a
FAIRSON
59.00
H.ÇİZİK
EMİNE BATMACI
Ş.AYDEMİR
11
44
068447
14
13
1.14.88
4
SÜPER BABA
4y d a
DERVİŞ AĞA
59.00
MÜS.ÇELİK
ORHAN TANATAR
Y.MİSDİK
9
44
76-2129
16
18
1.14.46
5
JAMES
5y d a
DR FONG (USA)
57.50
M.AKYAVUZ
MURAT ER
R.TAŞDELEN
10
41
373576
20
14
1.15.30
6
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
S.ERKUŞ
ANIL KÖSEOĞLU
At Sahibi
2
38
831-805
11
17
1.13.08
7
DALLAS
4y d g
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
B.KOCAKAYA
6
38
161-555
38
17
1.14.98
8
CAVARADOSSI
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
55.50
A.KURŞUN
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
12
37
668574
18
8
1.15.23
9
BARTOLOMEO
4y d a
BOSPORUS (IRE)
52.50
E.ÇANKAYAAP
SALİH YILDIZER
A.GÜLLÜ
4
35
69-2262
16
18
1.13.99
10
MISS MATRA
4y d k
PERFECTO
52.50
M.A.SOLMAZ
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
7
31
84-8608
21
8
1.15.14
11
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
51.00
M.KESKİN
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
5
28
0-00070
11
11
1.15.10
12
SEFER USTA
4y d a
YONAGUSKA (USA)
50.00
B.KILINÇ
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
8
21
109-689
18
15
1.16.84
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
M.Y.KILINÇ
9
26
8323
10
16
2
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
10
0
52
21
18
3
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
57.00
M.AKYAVUZ
LETİF DOĞAN
M.Y.KILINÇ
4
0
9
21
19
4
DİLBİN GÜZELİ
3y a d
KIRIMHAN
57.00
H.ÇİZİK
MÜSLÜM YILDIZ
V.ÖNDER
2
0
25
14
18
5
GJILAN
3y d d
SARRAF
55.00
M.S.ÇELİKAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
12
0
76
21
18
6
GÜNEŞİN GÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
5
0
72
21
18
7
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
M.G.ARSLANAP
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
6
0
66
14
18
8
NURAY HATUN
3y a d
ATİKBEY
57.00
B.KILINÇ
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
7
0
9
21
19
9
SAÇANSOY
3y k d
BERKSOY
57.00
V.DEMİR
GÜNAYDIN SAÇAN
M.H.ELĞAÇ
3
0
9
7
19
10
SANAFİR
3y k d
KARA YAĞIZ
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
B.KOCAKAYA
1
0
7
21
19
11
TUHANA
3y k d
ESKİŞEHİRLİ
54.00
H.ÇANAKÇIAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
8
0
67
21
18
12
UÇANSOYLUM
3y a d
UÇANBEY
55.00
E.ÇANKAYAAP
HACIM KANDEMİR
V.ÖNDER
11
0
0
30
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRE OF WORLD
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
99
123254
20
16
1.33.14
2
JUSTICE FOR ALL
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
2
74
111235
20
17
3
KING BERKAY
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
5
77
1111
16
20
1.33.60
4
KUZEY YAĞMURU
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
3
93
11-1221
11
20
5
MARS
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
7
88
1-12412
20
19
1.32.89
6
WHITE SPEAR
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
D.YILDIZ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
6
65
110414
7
19
1.34.51
7
HAYALET KIZ (USA)
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.00
A.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
B.ŞİMŞEK
4
76
22-1112
16
19
1.33.98
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUDAKHAN
8y k a
TURBO
60.00
H.ÇİZİK
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
8
100
683512
27
19
2.43.85
2
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
60.00
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
7
106
253552
8
20
3
DENİZİM
7y k a
ALTAHA
60.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
6
114
70-8343
21
20
2.48.66
4
EGEBERK
5y k a
KAFKAS ŞAHI
60.00
A.KURŞUN
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
5
113
16-2480
21
20
2.44.04
5
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
60.00
MÜS.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
107
341230
21
20
2.44.30
6
ONURLUEFE
5y a a
ONURKAAN
60.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
9
82
5-25821
9
20
2.48.62
7
CEVHER
6y d a
BİLGİN
60.00
A.ÇELİK
HÜLYA ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
1
105
400-722
22
19
2.40.72
8
KARAMUSTAFA
5y a a
CAŞ
60.00
Ö.YILDIRIM
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
2
112
112-621
21
20
9
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
57.00
G.KOCAKAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
97
231216
21
19
10
BAŞ HÜKÜMDAR
4y a a
HABERKAN
57.00
H.KARATAŞ
CEM KARTAL
C.GÖNÜLTAŞ
10
112
11-1152
21
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AK İREM
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
Ö.YILDIRIM
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
6
0
6
21
19
2
ALADİNİ
3y a d
BERKSOY
56.00
İS.DEMİRAP
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
3
20
648
14
17
3
AŞKDEFTERİ
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
VEDAT ABİŞAP
MEHMET UÇAR
C.KATI
11
0
90
14
18
4
BİR UÇAN
3y k d
UÇANBEY
57.00
U.TEMUR
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
13
0
76
21
18
1.23.85
5
DEĞİRMENALTILI
3y a d
AYABAKAN
57.00
B.KILINÇ
ALPER CİĞER
A.CİĞER
2
0
83
21
18
6
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
E.ÇANKAYAAP
MEHMET DURMAZ
A.E.KARAKURT
5
28
358
7
17
7
FLASH GIRL
3y a d
İZHAN
57.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
8
0
80
21
18
8
GÜLHATÇE
3y k d
HİSARBEY
55.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
10
15
909
7
17
9
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
57.00
G.KOCAKAYA
M.EMİN KAYA
S.V.KAYA
9
0
54
21
18
10
KAÇER KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.BAYDAN
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
4
26
745
14
17
11
MAVİKALP
3y a d
GÜNTAY
57.00
A.SÖZEN
MURAT ARSLAN
B.BOZBEY
1
0
2
21
19
12
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
53.00
M.KIYAKAP
ZEKİ DOĞAN
Ş.İPEK
7
0
5
21
19
13
ŞAFAKŞAHANE
3y a d
UÇBEYİ
57.00
M.KESKİN
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
12
0
66
21
18
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUPER AGRA (SAF)
2y d e
60.00
D DILLON
G G PALMER D PALME
GARETH VAN ZYL
1
83
1
17
0
2
STELLA ACT (SAF)
2y d d
57.50
A DOMEYER
G S KOTZEN, W MAYBER
GLEN KOTZEN
2
92
8143
27
0
3
WALLS OF DUBROVNIK (SAF)
2y d e
60.00
G LERENA
R GUJADHUR T GUJAD
MICHAEL MILLER
3
103
31149
27
0
4
DANDOLO (SAF)
2y d e
60.00
S VEALE
E CASSIM, M J L NAIR
TONY RIVALLAND
4
95
1
24
0
5
COLOUR MY FATE (SAF)
2y d e
60.00
T GODDEN
D G CHERRY
FRANK ROBINSON
5
88
218
27
0
6
STORYLAND (SAF)
2y d d
57.50
K DE MELO
L G ADAMS A REYNOL
GAVIN SMITH
6
84
1232
29
0
7
CRIMSON KING (SAF)
2y d e
60.00
G VAN NIEKERK
GREEN STREET BLOODST
GLEN KOTZEN
7
88
31
21
0
8
WINTER STORIES (SAF)
2y d g
60.00
M YENI
CHAMAREL RACING SYND
WEIHO MARWING
8
99
32215
28
0
9
KAVIAN'S CARA (SAF)
2y d d
57.50
T GUMEDE
MALCOLM MUNSAMI, MAY
NATHAN KOTZEN
9
85
71
14
0
10
NATIVE TONGUE (SAF)
2y d g
60.00
R FOURIE
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
10
86
1
17
0
11
CAPTAIN OUPIE (SAF)
2y d e
60.00
C ZACKEY
L G ADAMS A REYNOL
PAUL REEVES
11
93
310
21
0
12
SWEET SENSATION (SAF)
2y d d
57.50
L HEWITSON
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
12
102
341
16
0
13
LIGHT THAT LOOSE (SAF)
2y d g
60.00
A MARCUS
GREEN STREET BLOODST
GLEN KOTZEN
13
90
319
21
0
14
VERNICHEY (SAF)
2y d d
57.50
W KENNEDY
KESTORM INVESTMENTS
GARETH VAN ZYL
14
104
111
21
0
15
CELESTIAL LOVE (SAF)
2y d d
57.50
.
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
0
78
22
17
0
16
MR FROSTIE (SAF)
2y k e
60.00
.
ANDY ELTON
PAUL REEVES
0
82
2
42
0
17
GEE FOR GO (SAF)
2y d d
57.50
.
R S WENTZEL DR R E
PAUL MATCHETT
0
82
4323
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERODOTUS (SAF)
4y k g
56.50
A DOMEYER
GREEN STREET BLOODST
GLEN KOTZEN
1
107
255-280
21
0
2
SOVEREIGN SPIRIT (SAF)
4y d g
53.00
G VAN NIEKERK
LAMMERSKRAAL STUD
CANDICE BASS-ROBINSON
2
100
24-6373
21
0
3
CAT DADDY (SAF)
4y d g
53.50
J GATES
THE GREAT 8 STABLES,
GLEN KOTZEN
3
101
214-835
21
0
4
TILBURY FORT (SAF)
6y d g
57.50
L HEWITSON
M A CURRIE, W H JACO
SEAN TARRY
4
109
05-5068
21
0
5
WESTERN FORT (SAF)
3y d e
55.00
W KENNEDY
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
108
1-12048
28
0
6
LEOPOLD (SAF)
3y d g
54.00
C MURRAY
GREEN STREET BLOODST
J A JANSE VAN VUUREN
6
106
1-65476
20
0
7
WHITE LIGHTNING (SAF)
4y k g
52.00
S MOODLEY
GILL MOSTERT, P GEOR
PAUL LAFFERTY
7
96
4-57325
14
0
8
DAWN ASSAULT (SAF)
6y d a
60.00
C ZACKEY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
114
501-288
20
0
9
LORD SILVERIO (SAF)
5y k g
52.00
A MGUDLWA
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
9
93
0527-50
35
0
10
PERFECT TIGRESS (SAF)
4y d k
55.50
M YENI
J SARKIS, L M NESTAD
M G AZZIE/A A AZZIE
10
105
45-7455
20
0
11
MAGNIFICENT SEVEN (SAF)
5y a g
60.00
R FOURIE
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
11
114
11-712-0
21
0
12
PACK LEADER (SAF)
5y d g
58.50
K DE MELO
CHRIGOR STUD PTY LTD
GLEN KOTZEN
12
111
770954
21
0
13
TRISTFUL (SAF)
4y d g
57.50
S VEALE
M D J LILEY
TONY RIVALLAND
13
109
105-222
35
0
14
MAJESTIC MOZART (SAF)
4y d g
55.50
S RANDOLPH
M F BASS, L F C BLOM
CANDICE BASS-ROBINSON
14
105
86-3050
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAP O' NOTH (SAF)
5y d g
60.00
D DILLON
A N THE HON G R FO
VAUGHAN MARSHALL
1
113
7-62869
35
0
2
DHARMA (SAF)
4y a g
55.50
S RANDOLPH
T D ANDREWS
GEOFF WOODRUFF
2
100
601-069
35
0
3
BEFORE NOON (SAF)
5y d g
50.00
A MGUDLWA
G N TOWELL SEAN TA
SEAN TARRY
3
84
290810
6
0
4
SWIFT SURPRISE (SAF)
4y d g
54.00
R FOURIE
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
4
95
44-5820
35
0
5
FACTOR FIFTY (SAF)
4y a k
56.00
G LERENA
THREE TIER CONSTRUCT
DAVID NIEUWENHUIZEN
5
108
3-14132
28
0
6
FLICHITY BY FARR (SAF)
5y a k
54.50
S MOODLEY
THE FIRE RACING TRUS
ALYSON WRIGHT
6
101
532785
6
0
7
SUNSHINE SILK (SAF)
5y a k
54.50
G VAN NIEKERK
A DEVACHANDER
GEOFF WOODRUFF
0
103
0-24405
28
0
8
WEALTHY (SAF)
7y d g
55.50
S VEALE
M W HERON
DENNIS DRIER
8
98
42-7434
35
0
9
DARK MOON RISING (SAF)
6y d g
57.00
T GODDEN
D J STEYN
PAUL LAFFERTY
9
105
7-98963
14
0
10
POMANDER (SAF)
3y a d
54.50
C MURRAY
C S HAYNES, M F DE K
MIKE DE KOCK
10
110
132026
6
0
11
MERCURANA (SAF)
4y d g
55.50
G WRIGHT
F GREEN, BRYN RESSEL
CANDICE BASS-ROBINSON
11
97
1-66100
35
0
12
DYNASTY'S BLOSSOM (SAF)
5y d k
56.00
W KENNEDY
JOHN MAGNIER, JAGESS
BRETT CRAWFORD
12
106
14-0769
35
0
13
IMPERIAL RUBY (SAF)
3y a g
57.00
C ZACKEY
A PAWSON, X SPIES
CORNE SPIES
13
107
431961
28
0
14
SHENANIGANS (SAF)
6y d g
55.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
14
98
3-56300
28
0
15
PAYBACKTHEMONEY (SAF)
4y d g
50.00
M YENI
R L HUGHES
NATHAN KOTZEN
15
85
272-395
35
0
16
SILVER ROSE (SAF)
7y d g
57.00
K DE MELO
S PLATTNER
ANDRE NEL
16
101
43-6243
35
0
17
WILDLIFE SAFARI (SAF)
6y d g
50.00
J GATES
MJO RACING STABLES P
M J ODENDAAL
7
79
86-2314
14
0
18
EIGHTFOLDS LASS (SAF)
4y d k
50.00
.
D CHINSAMMY E NAIC
KUMARAN NAIDOO
0
78
36-6909
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARALLUMA (SAF)
2y d d
60.00
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
1
103
11
27
0
2
DUBAWI PRINCESS (SAF)
2y a d
60.00
C MURRAY
M A CURRIE, C N FRAN
SEAN TARRY
2
90
6-21349
21
0
3
BIG HELLO'S (SAF)
2y d d
60.00
B JACOBSON
S VILJOEN G T HAWK
LOUIS GOOSEN
3
62
9
35
0
4
LOVE BOMB (SAF)
2y d d
60.00
S VEALE
B L WHITTAKER G W
FRANK ROBINSON
4
94
18
21
0
5
AFTERNOON TEA (SAF)
2y a d
60.00
A DOMEYER
G C KALIL, A C FORTU
ASHLEY FORTUNE
5
97
222156
21
0
6
SENTBYDESTINY (SAF)
2y d d
60.00
G VAN NIEKERK
V C VEERAMOOTOO
CANDICE DAWSON
6
88
31
30
0
7
DELTA QUEEN (SAF)
2y d d
60.00
K DE MELO
KHAYA STABLES PTY LT
DEAN KANNEMEYER
7
98
1135
21
0
8
JASMINE (SAF)
2y d d
60.00
W KENNEDY
G S KOTZEN
GLEN KOTZEN
8
90
15
27
0
9
MALEDIMO (SAF)
2y d d
60.00
G LERENA
MANGAFIQUE TRADING P
GEOFF WOODRUFF
9
86
1
28
0
10
TRICKSTER (SAF)
2y d d
60.00
R FOURIE
MIKAEL MAGNUSSON B
JUSTIN SNAITH
10
91
314
27
0
11
SAV'S STAR (SAF)
2y d d
60.00
T GUMEDE
JOEL MOONEGHA
NATHAN KOTZEN
11
82
1
14
0
12
VIHAAN'S PIE (SAF)
2y a d
60.00
D DILLON
TRINISHA PILLAY
KUMARAN NAIDOO
12
91
21
24
0
13
FROMHERETOETERNITY (SAF)
2y d d
60.00
T GODDEN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
13
89
135
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST LOVE (SAF)
2y d e
60.00
A MARCUS
G BREITENBACH R BR
GLEN KOTZEN
1
91
14
27
0
2
ROYAL EXHIBIT (SAF)
2y d e
60.00
G LERENA
B J SAHD STERLING
MICHAEL MILLER
2
89
63
27
0
3
ECSTATIC GREEN (SAF)
2y d d
57.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
3
103
3412
21
0
4
ERIK THE RED (SAF)
2y d e
60.00
R FOURIE
VARSFONTEIN STUD PTY
JUSTIN SNAITH
4
109
5-11114
21
0
5
ASHFORD CASTLE (SAF)
2y d e
60.00
G VAN NIEKERK
JBUCKLER,WDMEALING,G
REETBLOODSTOCK
5
93
1
42
0
6
ZIVA LA WINTER (SAF)
2y d e
60.00
D DILLON
U MAHARAJ P RAMBAR
KUMARAN NAIDOO
6
75
39
21
0
7
KARNALLIE (SAF)
2y d g
60.00
C ZACKEY
CORNE SPIES RACING
CORNE SPIES
7
96
144576
21
0
8
GOLD SEASON (SAF)
2y d e
60.00
A DOMEYER
PREGGIE SOMASUNDRAM
ASHLEY FORTUNE
8
93
41
27
0
9
THE CONTRACTOR (SAF)
2y d e
60.00
M YENI
CHAMAREL RACING SYND
WEIHO MARWING
9
88
6314
37
0
10
NOURBESE (SAF)
2y d g
60.00
S RANDOLPH
CORNE SPIES RACING
CORNE SPIES
10
99
5231
13
0
11
PORTICO (SAF)
2y d e
60.00
W KENNEDY
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
11
98
42-110
28
0
12
WILLOW EXPRESS (SAF)
2y k e
60.00
C MURRAY
A LAHOUD, M A CURRIE
SEAN TARRY
12
92
7612
6
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN DUCAT (SAF)
3y a g
53.00
D DILLON
M L P RATTRAY
ERIC SANDS
1
115
13-4133
27
0
2
RAINBOW BRIDGE (SAF)
5y d g
60.00
W KENNEDY
M L P RATTRAY
ERIC SANDS
2
127
213-321
27
0
3
PADRE PIO (SAF)
3y d g
53.00
A MGUDLWA
M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
3
115
038-122
27
0
4
MIYABI GOLD (SAF)
5y d k
52.00
K DE MELO
EVANSTAN INVESTMENTS
JUSTIN SNAITH
4
115
812-451
35
0
5
SOQRAT (AUS)
4y d a
59.00
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
5
127
112-862
28
0
6
TWIST OF FATE (SAF)
4y d a
56.50
A DOMEYER
RIVER PALACE RACING
ADAM MARCUS
6
127
53-4426
27
0
7
SHANGO (SAF)
3y d e
53.00
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
7
116
71-1824
27
0
8
CAPOEIRA (SAF)
4y d g
53.00
T GODDEN
S PLATTNER
ANDRE NEL
8
115
18-0251
21
0
9
VARDY (SAF)
4y d g
60.00
C ZACKEY
B KANTOR
ADAM MARCUS
9
127
11-1632
27
0
10
DIVINE ODYSSEY (SAF)
5y d g
53.00
S RANDOLPH
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
10
117
522361
20
0
11
TIERRA DEL FUEGO (SAF)
4y d a
55.00
G LERENA
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
11
124
1-21243
28
0
12
IT'S MY TURN (SAF)
7y d g
53.00
S VEALE
A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
12
118
6111-52
14
0
13
GOT THE GREENLIGHT (SAF)
3y d e
53.00
M YENI
D CHINSAMMY, H ADAMS
JOE SOMA
13
118
1-46131
27
0
14
BUNKER HUNT (SAF)
4y d g
55.00
G VAN NIEKERK
S PLATTNER
JUSTIN SNAITH
14
124
3852-51
48
0
15
SILVANO'S PRIDE (SAF)
4y a k
52.00
S MOODLEY
A C PETER
JUSTIN SNAITH
15
118
713-361
27
0
16
CAMPHORATUS (SAF)
5y a k
52.00
G WRIGHT
JETVEST NOM: W N A
R A HILL/S R HILL
16
110
1593798
35
0
17
BELGARION (SAF)
4y d g
53.00
R FOURIE
A N THE HON G R FO
JUSTIN SNAITH
17
119
3011-11
35
0
18
DO IT AGAIN (SAF)
5y d g
59.50
A MARCUS
B KANTOR
JUSTIN SNAITH
18
127
116-693
27
0
19
TRISTFUL (SAF)
4y d g
53.00
.
M D J LILEY
TONY RIVALLAND
0
109
105-222
35
0
20
HERO'S HONOUR (SAF)
5y d g
53.00
.
J F L M F WERNARS
GARY ALEXANDER
0
115
06-1494
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IN THE DANCE (SAF)
4y d k
60.00
L HEWITSON
LAMMERSKRAAL STUD
SEAN TARRY
1
105
23-3446
28
0
2
VISTULA (SAF)
4y d k
60.00
C MURRAY
ADV A P JOUBERT HY
PAUL PETER
2
115
192-412
28
0
3
SLEEPING SINGLE (GB)
4y d k
60.00
R FOURIE
N JONSSON ESTATE L
JUSTIN SNAITH
3
107
122-272
27
0
4
ROY'S RIVIERA (AUS)
5y d k
60.00
T GODDEN
ROY MOODLEY
FRANK ROBINSON
4
111
5371-50
21
0
5
PRETTY YOUNG THING (SAF)
3y d d
59.00
A MARCUS
RIDGEMONT NOM: WAYNE
BRETT CRAWFORD
5
115
127-115
21
0
6
TEMPLE GRAFIN (SAF)
4y a k
60.00
K DE MELO
J F L M F WERNARS
GLEN KOTZEN
6
118
45-0347
27
0
7
CELTIC SEA (SAF)
4y d k
60.00
G LERENA
A R A B L BECK
SEAN TARRY
7
126
3-12211
21
0
8
RONNIE'S CANDY (SAF)
4y a k
60.00
G VAN NIEKERK
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
117
213-414
6
0
9
MARY O (SAF)
3y d d
59.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
9
104
21-3620
27
0
10
MILL QUEEN (SAF)
3y d d
59.00
S VEALE
S PORIAZIS, W G DE K
DAVID NIEUWENHUIZEN
10
112
121-405
28
0
11
DRIVING MISS DAISY (SAF)
3y d d
59.00
C ZACKEY
R C M CARIS, B R NEL
ERIC SANDS
11
115
462-292
27
0
12
GABOR (SAF)
3y d d
59.00
W KENNEDY
DRAKENSTEIN STUD NOM
GAVIN VAN ZYL
0
112
131-9
27
0
13
CLOUDS UNFOLD (SAF)
4y a k
60.00
A DOMEYER
DRAKENSTEIN STUD NOM
CANDICE BASS-ROBINSON
13
126
16-2154
27
0
14
DANCING QUEEN (SAF)
4y d k
60.00
S RANDOLPH
S MILEHAM, G H LONG,
ROY MAGNER
14
106
21-1453
28
0
15
PERFECT TIGRESS (SAF)
4y d k
60.00
M YENI
J SARKIS, L M NESTAD
M G AZZIE/A A AZZIE
12
105
45-7455
20
0
16
POOL PARTY (SAF)
6y d k
60.00
.
G R SADLEIR
ROY MAGNER
0
101
367024
28
0
17
KAYLA'S CHAMP (SAF)
3y d d
59.00
.
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
0
93
0-67556
13
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONIFICENT (NY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
BLOODLINES RACING PA
BRUCE N. LEVINE
1
53
9
30
0
2
VIVAZANO (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
STEVEN CRIST AND KEN
PHILIP A. GLEAVES
2
65
34
15
0
3
NEW YORK SUPREME (NY)
3y a d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
CAN DO RACING, LLC,
THOMAS M. BUSH
3
37
29-366
127
0
4
LUCKY GIRL (NY)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
AVANTI STABLE
H. JAMES BOND
4
0
0
0
5
MUNNINGS MUSE (NY)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
EAST COAST PARTNERS
GARY P. GULLO
5
70
2-
127
0
6
BARBARA'S BANK (NY)
3y a d
54.50
MANUEL FRANCO
PETER KAZAMIAS
EDUARDO E. JONES
6
58
9-2
31
0
7
MIDNIGHT SURPRISE (NY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHEVAUX RACING
TODD A. PLETCHER
7
0
0
0
8
BANKERS DAUGHTER (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
HIGH OVER STABLES
MICHAEL MICELI
8
64
42-5358
30
0
9
THEODORA GRACE (NY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
CHALK RACING, EPONA
THOMAS ALBERTRANI
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:18 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL ME LOVE (GB)
4y a k
55.50
JOEL ROSARIO
R UNICORN STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
1
99
3311-24
28
0
2
BRAMBLE QUEEN (IL)
5y d k
54.50
MANUEL FRANCO
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
2
77
51-6811
17
0
3
NORTH BROADWAY (KY)
4y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
3
80
416
22
0
4
ANOTHER BROAD (MD)
5y d k
53.50
.
FARFELLOW FARM, LTD.
TODD A. PLETCHER
4
92
425-353
28
0
5
SISTERCHARLIE (IRE)
6y d k
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
5
111
11-1113-
127
0
6
STARSHIP JUBILEE (FL)
7y d k
55.50
JAVIER CASTELLANO
BLUE HEAVEN FARM
KEVIN ATTARD
6
103
112-111
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRACETOWN (KY)
4y d k
56.50
JOSE LEZCANO
HAYMARKET FARM LLC
LINDA RICE
1
66
32-1632
15
0
2
CAPE COD DIVA (NY)
4y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLEAR STARS STABLE,
RICHARD E. SCHOSBERG
2
75
1-26527
22
0
3
LADY C (KY)
4y d k
56.50
DAVID COHEN
BAYOU BENGAL RACING
THOMAS M. AMOSS
3
78
21-1623
28
0
4
GONE GLIMMERING (KY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
SANDRA NEW AND AARON
THOMAS M. AMOSS
4
70
1433-92
30
0
5
WEDONTBELIEVEHER (ON)
3y d d
51.50
LUIS CARDENAS
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
5
72
613-321
34
0
6
OK HONEY (NY)
4y d k
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
EDUARDO, E. JONES
EDUARDO E. JONES
6
63
642967
15
0
7
SPANISH POINT (KY)
3y k d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BERMUDA LIMESTONE TH
JORGE R. ABREU
7
78
11-340
29
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR TROUBADOUR (NY)
3y d e
54.50
ERIC CANCEL
IRIS SMITH STABLE
EDWARD R. BARKER
1
71
5-43221
22
0
2
BIG WONDER (NY)
4y d g
52.50
LUIS CARDENAS
KNIGHT R.B. STABLES
NAIPAUL CHATTERPAUL
2
87
9-86223
14
0
3
COOLBOY (NY)
4y d g
55.50
DYLAN DAVIS
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
3
67
087496
27
0
4
THREE OUTLAWS (NY)
4y a g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
4
78
652728
127
0
5
DUBAI BOBBY (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
CHAD SUMMERS, TOUCH
CHAD SUMMERS
5
64
3717-6
127
0
6
UNPRECEDENTED (KY)
3y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
TOBEY, L. MORTON
JOHN C. KIMMEL
6
61
6-06172
27
0
7
INK SPLOTZ (PA)
5y d g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
WINSET RACING STABLE
ORLANDO NODA
7
65
623-417
22
0
8
ZILLER (NY)
6y d g
52.50
LUIS CARDENAS
PATRICIA E. MEADOW
PATRICIA E. MEADOW
8
60
21-8045-
127
0
9
SIR ALFRED JAMES (KY)
4y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MOUNT JOY STABLES, I
ALBERT M. STALL, JR.
9
80
1
42
0
10
STANDUP (KY)
4y k g
55.50
JOEL ROSARIO
BEAST MODE RACING LL
ROBERT N. FALCONE, JR.
10
90
8614-33
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLENCH (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
BRAD H. COX
2
84
8115-24
20
0
2
AUTOSTRADE (KY)
5y a g
55.50
JUNIOR ALVARADO
GUSTAVO RODRIGUEZ, A
RUDY R. RODRIGUEZ
1
84
33-1335
36
0
3
PREAMBLE (KY)
4y a a
55.50
JOSE LEZCANO
LAWRENCE P. ROMAN,
MICHAEL MICELI
3
61
90-7893
22
0
4
SKYLER'S SCRAMJET (KY)
6y k g
55.50
REYLU GUTIERREZ
SJB STABLE AND MARCE
MICHELLE NEVIN
4
87
256-808
21
0
5
ARISTOCRATIC (KY)
6y d g
56.50
ERIC CANCEL
ISLAND WIND RACING
CHRIS J. ENGLEHART
5
87
4143-15
22
0
6
COLTANDMISSISSIPPI (KY)
5y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
DRAWING AWAY STABLE
DOMENICK L. SCHETTINO
6
90
2551-43
43
0
7
MALPAIS (KY)
4y d g
55.50
LUIS SAEZ
RICHARD SNYDER, CONN
JOE SHARP
7
82
7-79537
34
0
8
MOJOVATION (KY)
5y d a
55.50
MANUEL FRANCO
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
8
93
21-6243
62
0
9
SEETHISQUICK (KY)
6y d a
52.50
LUIS CARDENAS
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
10
79
46-5396
22
0
10
TALE OF MIST (KY)
7y d a
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
REYANA AND REYA RACI
RANDI PERSAUD
11
76
457446
6
0
11
BRONZED (KY)
4y a g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
9
86
3-11512-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISTER WINSTON (KY)
3y a e
54.50
JAVIER CASTELLANO
ROBERT V. LAPENTA
CHAD C. BROWN
2
88
12
23
0
2
COMPETITIVE SAINT (KY)
3y d g
54.50
MANUEL FRANCO
BONA VENTURE STABLES
GEORGE WEAVER
1
81
1
83
0
3
DON JUAN KITTEN (KY)
3y k e
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
KENNETH L. RAMSEY, A
DANNY GARGAN
3
92
13-01
48
0
4
KINGMEISTER (KY)
3y d e
55.50
JOSE LEZCANO
COURTLANDT FARMS DON
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
86
52-1
127
0
5
FAMISHED (ON)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
TOBEY, L. MORTON
JOHN C. KIMMEL
6
88
44-5555
35
0
6
PERJURY TRAP (KY)
3y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
7
85
231-
127
0
7
PROVEN STRATEGIES (FL)
3y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
D. J. STABLE LLC, JO
MARK E. CASSE
8
89
6-31122
35
0
8
LONESOME FUGITIVE (IRE)
3y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
JOHN D. GUNTHER
CHAD C. BROWN
9
79
21
49
0
9
MONTAUK DADDY (FL)
3y a e
51.50
LUIS CARDENAS
CHRIS FOUNTOUKIS AND
LINDA RICE
10
86
2136-4
34
0
10
ARITHMETIC (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
DARRYL, E. ABRAMOWIT
LUIS A. MIRANDA
11
82
112
43
0
11
MAROON MANIAC (KY)
3y d e
55.50
JAVIER CASTELLANO
ROBERT V. LAPENTA
JONATHAN THOMAS
4
90
21
98
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOU'RE TO BLAME (KY)
6y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BORTOLAZZO STABLE LL
TODD A. PLETCHER
5
95
625-645
44
0
2
DYNAMAX PRIME (NY)
6y d g
55.50
MANUEL FRANCO
RB RACING
ROB ATRAS
1
100
4232-34
127
0
3
PARSIMONY (PA)
4y k a
56.50
JOSE L. ORTIZ
REDDAM RACING LLC
DOUG F. O'NEILL
2
95
44-4163
21
0
4
BLUGRASCAT'S SMILE (NY)
7y d g
56.50
DYLAN DAVIS
YELLOW MOON STABLE
GARY SCIACCA
3
83
5-21293
15
0
5
I LOVE JAXSON (NY)
5y d g
53.00
LUIS CARDENAS
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
4
90
1171-14
37
0
6
PRIORITIZE (KY)
5y d g
55.50
ERIC CANCEL
WILLIAM L. CLIFTON,
H. JAMES BOND
6
100
5861-22
37
0
7
LEITONE (CHI)
6y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
THREE PLAYER'S STABL
OSCAR S. BARRERA, III
8
102
1-43521
14
0
8
LOCALLY OWNED (KY)
4y d g
56.50
TYLER GAFFALIONE
G M B RACING
ALBERT M. STALL, JR.
9
92
836321
29
0
9
MONEY MOVES (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
BORTOLAZZO STABLE LL
TODD A. PLETCHER
7
92
11
120
0
25 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Greyville Güney Afrika, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:40 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:18 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 25 temmuz 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 25 temmuz 2020 at yarışı programı, 25 temmuz 2020 tjk yarış programı, 25 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 25 temmuz 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 25 temmuz 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 25 temmuz 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 25 temmuz 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni