Yarış Başlama Saati: 20:44 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KNOCKZCATOFFZFENCE (USA)
3y k d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
GARVEY, CHARLES
ROBERTINO DIODORO
1
0
0
0
2
MAGNOLIA WIND (USA)
3y a d
54.00
REYLU GUTIERREZ
ABDALA III, ALBERT,
GREGORY DIPRIMA
2
36
655736
25
0
3
TERESA (USA)
3y k d
54.00
DYLAN DAVIS
GAGLIANO STABLES
OSCAR S. BARRERA, III
3
0
0
0
4
MONTAUK MYSTIQUE (USA)
3y k d
54.00
TREVOR MCCARTHY
CHARLES D. STEPHANI
MICHAEL MICELI
4
46
88
26
0
5
CAUSE I'M ELEGANT (USA)
3y k d
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
FUNKY MUNKY STABLE L
DAVID G. DONK
5
37
8-6685
25
0
6
STRANGE FRUIT (USA)
3y k d
51.50
JAIME A. TORRES
HEBERT, WILLIAM
PATRICK L. REYNOLDS
6
40
334727
25
0
7
PHINNEYS HARBOR (USA)
3y d d
54.00
KATIE DAVIS
MASHNEE STABLE
MARK A. HENNIG
7
35
4780
56
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TALLAHATCHIEBRIDGE (USA)
4y a a
56.50
TYLER GAFFALIONE
RAMSEY, KENNETH, L.
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
83
06308-1
127
0
2
BORN A GAMBLER (USA)
4y a a
56.50
MANUEL FRANCO
RODDY J. VALENTE
MICHAEL J. MAKER
2
80
4-42315
28
0
3
MORE THAN WORK (USA)
4y d a
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
POLITANO, JAMES AND
CARLOS F. MARTIN
3
83
515263
27
0
4
HONOR LEO JEAN (USA)
3y a e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BEVO RACING, LLC
TIMOTHY E. HAMM
4
75
61531
31
0
5
SPLENDID SUMMER (USA)
4y d a
56.50
REYLU GUTIERREZ
LA MARCA STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
5
79
012-214
49
0
6
TREASURE KING (USA)
4y d a
56.00
JAVIER CASTELLANO
MATHIS STABLE LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
78
2677-38
40
0
7
SPETTRO (USA)
4y a a
56.50
TREVOR MCCARTHY
FOSTER, MICHAEL, S.
CHARLTON BAKER
7
78
726-931
32
0
8
AMANI'S EAGLE (USA)
6y d a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
BARON, DWIGHT, D.
JASON BARKLEY
8
83
44-5425
42
0
9
PROVISION (USA)
3y a e
54.50
DYLAN DAVIS
CELERITAS RACING LLC
ROB ATRAS
9
77
81-5313
39
0
10
ARRIO (USA)
5y d a
56.00
LUIS SAEZ
THE ESTATE OF ROBERT
MERTKAN KANTARMACI
10
67
3-787-43
49
0
11
MY ROMEO LIMA (USA)
4y d a
56.00
JOSE LEZCANO
STEDMAN, KEVIN
JOSE M. CAMEJO
11
86
15-4687
74
0
12
OUR COUNTRY (USA)
6y d g
56.00
FLAVIEN PRAT
LITTLE BLUE BIRD STA
MARK A. HENNIG
12
84
7-25772
27
0
13
ROCK THE WEEKEND (USA)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
13
70
570511
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWO THIRTY FIVE (USA)
9y a a
54.50
TREVOR MCCARTHY
KNOLLWOOD STABLES
ROBERT P. KLESARIS
1
88
431544
28
0
2
MY FRIENDS BEER (USA)
6y d a
54.50
JOEL ROSARIO
PLAYINGTHEFIELD RACI
CHARLTON BAKER
2
65
241158
46
0
3
ROCCO STRONG (USA)
5y a a
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING, F
MICHELLE GIANGIULIO
3
75
2486-47
46
0
4
DATESFREEDOM (USA)
4y a a
56.00
REYLU GUTIERREZ
DLM STABLES LLC
EDWARD J. DELAURO
4
76
466611
38
0
5
DUST DEVIL (USA)
6y a a
53.50
RUBEN SILVERA
PREPSTOTHEPROS RACIN
JOHN T. TOSCANO, JR.
5
88
525221
28
0
6
MAXIMUM IMPACT (USA)
4y d a
53.50
JAIME A. TORRES
BUILT WRIGHT STABLES
RAYMOND E. GINTER, JR.
6
85
135313
27
0
7
TRUCULENT (USA)
6y d a
53.50
LUIS SAEZ
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
7
81
4-35131
47
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNARKY (USA)
2y d d
54.00
FLAVIEN PRAT
E FIVE RACING THOROU
RUDY R. RODRIGUEZ
1
0
0
0
2
MY MANE SQUEEZE (USA)
2y a d
54.00
RUBEN SILVERA
BUCK BUTLER
MICHAEL J. MAKER
2
0
0
0
3
EKWANOK (USA)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
3
0
0
0
4
REALTA (USA)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
THE THREE COLLEENS S
THOMAS ALBERTRANI
4
0
0
0
5
RECENCY (USA)
2y k d
54.00
TYLER GAFFALIONE
SPENDTHRIFT FARM LLC
CHAD C. BROWN
5
0
0
0
6
SUPERSTARSUSAN (USA)
2y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
CLEAR STARS STABLE,
DAVID P. DUGGAN
6
0
0
0
7
PRETTY UP (USA)
2y k d
54.00
JOEL ROSARIO
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
7
0
0
0
8
BOOK OF WISDOM (USA)
2y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
PARKLAND THOROUGHBRE
WILLIAM I. MOTT
8
76
2
27
0
9
MISS D'OR CHERIE (USA)
2y a d
54.00
MANUEL FRANCO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
9
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WALSTIB (USA)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
MAGDALENA RACING
KENNETH G. MCPEEK
8
0
0
0
2
DON VINO VICI (USA)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
SAL-LOU J G STABLE,
DOMENICK L. SCHETTINO
1
0
0
0
3
LE DOM BRO (USA)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
VICENTE STELLA STABL
ANTONIO SANO
2
82
22
20
0
4
COWBOY LUKE (USA)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
CHARLES J. PALOMBINI
ROB ATRAS
3
0
0
0
5
TWENTYEIGHTTOTHREE (USA)
2y a e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
POLITANO, JAMES AND
ROB ATRAS
4
0
0
0
6
ALWAYS DIALED (USA)
2y a e
54.00
JOEL ROSARIO
KELLY, JAMES, R.
MELANIE GIDDINGS
5
0
0
0
7
SECRET LOVER (USA)
2y d e
54.00
TREVOR MCCARTHY
CAMMAROTA RACING LLC
ANTONIO SANO
6
0
0
0
8
KHANATE (USA)
2y a e
54.00
FLAVIEN PRAT
CALUMET FARM
TODD A. PLETCHER
7
0
0
0
9
FIRST TRUMPET (USA)
2y a e
54.00
JOSE LEZCANO
PANSIE SIDDO STABLE
CHARLTON BAKER
9
54
5
32
0
10
GAME MISCONDUCT (USA)
2y a e
54.00
JAVIER CASTELLANO
NEAL HAYIAS
EDWARD J. DELAURO
10
52
6
32
0
11
STUNNEM (USA)
2y a e
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
MAGDALENA RACING
KENNETH G. MCPEEK
11
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IDEA GENERATION (IRE)
3y a d
55.50
FLAVIEN PRAT
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
6
80
241-2
32
0
2
OLKOVSKHA (FR)
3y d d
55.50
TREVOR MCCARTHY
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
9
89
141-276
37
0
3
ALPHA BELLA (USA)
3y a d
55.50
LUIS SAEZ
DON ALBERTO STABLE
TODD A. PLETCHER
1
83
41-2285
89
0
4
STEPHANIE'S CHARM (USA)
3y a d
55.50
JUNIOR ALVARADO
R. T. STABLES
JOSE M. JIMENEZ
2
74
278774
27
0
5
MY LION (GB)
3y d d
55.50
TYLER GAFFALIONE
QATAR RACING
BRENDAN P. WALSH
3
0
41-26
95
0
6
BOLIVIE (IRE)
3y a d
54.50
FLORENT GEROUX
AS ONE RACING, HARAS
BRENDAN P. WALSH
4
84
54-2293
90
0
7
BEAUTIFULNAVIGATOR (IRE)
3y d d
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
MAGDALENA RACING
KENNETH G. MCPEEK
5
81
46-129
124
0
8
ROOT CAUSE (USA)
3y d d
55.50
JOEL ROSARIO
JEFF DROWN
CHAD C. BROWN
7
81
2-183
49
0
9
QUARREL (USA)
3y a d
55.50
JAVIER CASTELLANO
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
8
79
241-453
27
0
10
BE MY SUNSHINE (USA)
3y k d
54.50
JOSE LEZCANO
RAMSEY, KENNETH, L.
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
11
80
1226
40
0
11
VIRTUAL REALITY (USA)
3y a d
54.50
FLAVIEN PRAT
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
12
79
12
28
0
12
NO SHOW SAMMY JO (GB)
3y d d
55.50
MANUEL FRANCO
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
10
77
41
47
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GINNSU WARRIOR (USA)
4y a a
52.00
ELIJAH GREENIDGE
CITARELLA, DIANA
JAMES W. FERRARO
1
65
338387
22
0
2
MAGICAL WAYS (USA)
4y d a
56.00
MANUEL FRANCO
ROMAN, LAWRENCE P. A
DAVID JACOBSON
2
54
5-34176
38
0
3
SCOTTO (USA)
5y d a
55.50
JACQUELINE A. DAVIS
CIPRIANO, VITO, SCOT
EDUARDO E. JONES
3
63
87-4955
34
0
4
WITH KNOW NAME (USA)
3y d e
53.50
JAVIER CASTELLANO
FLYING P STABLE
THOMAS MORLEY
4
42
8510
127
0
5
MOVING PICTURES (USA)
4y a a
55.50
REYLU GUTIERREZ
WERNER J STABLE AND
RUDY R. RODRIGUEZ
5
70
244-283
34
0
6
SOUNDS SPOOKY (USA)
3y a e
54.50
NAZARIO ALVARADO
EDUARDO E. JONES
EDUARDO E. JONES
6
46
5-17785
13
0
7
PAPI ON ICE (USA)
4y d a
53.00
OMAR HERNANDEZ MORENO
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
7
60
244566
22
0
8
SWAY'SINMYDNA (USA)
3y a e
54.50
AMIN CASTILLO
NAIPAUL CHATTERPAUL
NAIPAUL CHATTERPAUL
8
60
646124
25
0
9
PINE VALLEY (USA)
4y d a
53.00
JAIME A. TORRES
CIAVARDONE, RICHARD
ROBERT MOSCO
9
70
764335
29
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIGHTY ATLAS (USA)
3y a e
53.50
MANUEL FRANCO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
1
68
71-3573
32
0
2
WISECRAKEN (USA)
3y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
IRONHORSE RACING STA
MICHELLE NEVIN
2
66
086-1
39
0
3
FRONT MAN (USA)
6y d a
56.50
JUNIOR ALVARADO
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
3
83
5739-14
28
0
4
SUERTE (USA)
3y k e
54.50
DYLAN DAVIS
WYCOFF, JORDAN, V.
MICHAEL J. MAKER
4
77
2-51414
78
0
5
MIRACLE MIKE (USA)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANKLIN AVE EQUINE
TODD A. PLETCHER
5
73
24-6431
40
0
6
YONO (USA)
4y d a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
HILES, JEFF, A.
JEFF A. HILES
6
76
427632
19
0
7
DEPUTY CONNECT (USA)
4y a a
56.50
FLAVIEN PRAT
LANDERS, STEVE
BRAD H. COX
7
83
39-2123
19
0
8
KINGDOM ON PAWS (USA)
4y a a
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MC ALLEN, JOHN, P.
WAYNE POTTS
8
72
1547-01
18
0
9
UNLEASH THE POWER (USA)
4y d a
56.00
LUIS SAEZ
COLUMBINE STABLE LLC
ALBERT M. STALL, JR.
9
86
9-55232
28
0
10
SONIC SPEED (USA)
5y d a
56.50
TREVOR MCCARTHY
ZILLA RACING STABLES
THOMAS MORLEY
10
90
677-713
27
0
11
KINGFISH STEVENS (USA)
3y d e
53.50
JAVIER CASTELLANO
HAMMER TIME STABLE,
CARLOS F. MARTIN
11
86
132443
28
0
12
BUCKORTWO (USA)
4y a a
56.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
J AND N STABLES AND
MICHELLE NEVIN
12
76
6659-16
47
0
13
SOUTH STREET (USA)
4y a a
56.00
JOSE LEZCANO
THREE ONE FIVE RACIN
LINDA RICE
13
72
165-725
40
0
14
SKATE TO HEAVEN (USA)
4y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
CYPRESS CREEK EQUINE
LINDA RICE
14
62
6100-75
33
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE COMPAS MAN (IRE)
3y d e
54.00
FLAVIEN PRAT
NENTWIG, MICHAEL AND
ROBERT N. FALCONE, JR.
1
68
2-824
53
0
2
MO THAN LUCK (USA)
3y d e
54.00
DYLAN DAVIS
FONTANA, ANTHONY
JAMES T. RYERSON
2
64
2-384
127
0
3
COLLECT FROM IKE (USA)
3y a e
54.00
JAVIER CASTELLANO
JOHN S. PREGMAN, JR.
JOHN S. PREGMAN, JR.
3
73
624
39
0
4
DREAMWITHINADREAM (USA)
3y a e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
ROCKET SHIP RACING
JEFF A. HILES
4
61
40-0026
25
0
5
BOLT D'PLATA (CAN)
3y d e
51.50
JAIME A. TORRES
R. A. HILL STABLE AN
JOHN P. TERRANOVA, II
5
0
0
0
6
KASIMBA (USA)
3y d e
54.00
LUIS SAEZ
TWIN SPORTS RACING A
CARLOS A. DAVID
6
75
2222
32
0
7
INSANITY IT SEEMS (USA)
3y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
7
69
8
127
0
8
LIQUID ADDICTION (IRE)
3y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
ANDREW FARM, FOR THE
BRENDAN P. WALSH
8
76
443
47
0
9
INTO IT (USA)
3y d e
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
HAMMER TIME STABLE L
RICHARD E. DUTROW, JR.
9
66
9552
54
0
10
OFF THE CLOCK (USA)
3y d e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
HAMM, TIMOTHY E. AND
TIMOTHY E. HAMM
10
0
0
0
11
PAY ZONE (USA)
3y d e
54.00
MANUEL FRANCO
BLACK TYPE THOROUGHB
GEORGE WEAVER
11
68
422
20
0
12
NIEUWENDYK (USA)
3y a e
54.00
.
MCMAHON, MICHAEL J.,
JAMES BENTLEY BEGG
12
59
328275
67
0
13
RIDE UP (USA)
3y a e
54.00
DYLAN DAVIS
SNYDER, RICHARD, SNY
LINDA RICE
13
74
222637
27
0
Northam Avustralya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAXIMUM IMPACT (AUS)
5y a g
58.00
VICTORIA CORVER
B MONTELEONE
B MONTELEONE
4
44
608000
50
0
2
QUINDANDINO (AUS)
4y d g
58.00
SHAUN MCGRUDDY
A W MALEY
A W MALEY
12
58
333-709
21
0
3
MY KRYPTONITE (AUS)
4y d g
58.00
LISA STAPLES
J A HAGAN
DEBORAH HAGAN
10
60
7-46592
14
0
4
IDLE TALK (AUS)
5y a g
58.00
JARRAD NOSKE
R ELLIOTT
PHILLIPA ELLIOTT
7
56
78-0
84
0
5
QUEENSLAND DIESEL (AUS)
4y a g
58.00
PATRICK CARBERY
L T BAKER
A D MATHEWS
2
0
0
0
6
BORN AND BREAD (AUS)
4y k k
56.00
WILLIAM PIKE
B S DAVISON
MS A KING
1
56
262268
14
0
7
WINNING PIA (AUS)
5y d k
56.00
PETER KNUCKEY
H W DALY
S & J CASEY
8
51
25-9066
14
0
8
BABYESKA (AUS)
5y d k
56.00
HOLLY WATSON
S L CHILDS
MS S CHILDS
6
0
0
0
9
SKY VIEW (AUS)
4y a k
56.00
SHAUN O'DONNELL
NORTHERN THOROUGHBRE
MS J ERKELENS
9
0
0
0
10
SAFE HUSTLE (AUS)
3y a g
55.50
BRAD PARNHAM
RIDGEPORT
N D PARNHAM
11
60
62-258
15
0
11
FEROCIOUS FROST (AUS)
3y k g
55.50
JOSEPH AZZOPARDI
DARLING VIEW THOROUG
D R HARRISON
5
0
17
0
12
WAR LASS (AUS)
3y a d
53.50
NATASHA FAITHFULL
A J FACEY
BRIAN KERSLEY
3
0
0
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOD'S WRATH (AUS)
4y a g
58.00
KYRA YUILL
DR R HEWLETT
MICHELLE HAGLEY
7
57
22-5057
8
0
2
CALL IT A LOAN (AUS)
4y d g
58.00
BRAYDEN GAERTH
A G DURRANT
A G DURRANT
8
58
6532
18
0
3
VICTORY CHANT (AUS)
6y a g
58.00
JARRAD NOSKE
DE AIKEN
PHILLIPA ELLIOTT
4
56
09375-4
14
0
4
STORM LEADER (AUS)
4y a g
58.00
STEVEN PARNHAM
N D PARNHAM
N D PARNHAM
11
54
7746-45
8
0
5
QUEEN'S GIFT (AUS)
5y d k
56.00
TAJ DYSON
J A KERSLEY
F R KERSLEY
1
47
4607-76
8
0
6
SCHNOOTS (AUS)
4y a k
56.00
SHAUN O'DONNELL
A W MALEY
A W MALEY
9
56
4-85926
18
0
7
TREASURED QUEEN (AUS)
4y d k
56.00
WILLIAM PIKE
PETERS INVESTMENTS P
MICHAEL GRANTHAM
12
0
06
120
0
8
HONOURAMONGTHIEVES (AUS)
4y a k
56.00
VICTORIA CORVER
M J LUKATELICH
JADE TANGAROA
5
0
6
21
0
9
DIRTY GIRL (AUS)
5y d k
56.00
TROY TURNER
M A BIGGS
MS J ERKELENS
3
0
0
0
10
SCHENTI (AUS)
4y a k
56.00
HOLLY WATSON
S P GREGG
MITCHELL PATEMAN
13
0
0
0
11
BRAVO CENTURION (AUS)
3y d g
55.50
CLINT JOHNSTON-PORTER
L K FERNIE
LUKE FERNIE
10
0
0
0
12
DIAMOND LIGHT (AUS)
3y d d
53.50
LAQDAR RAMOLY
B NASH
M NASH
2
0
0
0
13
ENDLESS JOY (AUS)
3y a d
53.50
NATASHA FAITHFULL
LIGHTNING BLOODSTOCK
BRIAN KERSLEY
6
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JIVE KING (NZ)
5y a g
58.00
WILLIAM PIKE
PEARCE RACING
D & B PEARCE
10
60
824342
21
0
2
WHO'S ME DADDY (AUS)
7y d g
58.00
JARRAD NOSKE
A M BAZELEY
A M BAZELEY
2
52
666850
14
0
3
CROMBIE (AUS)
5y d g
58.00
LISA STAPLES
J D JACHMANN
J D JACHMANN
9
52
779400
14
0
4
MR BLING (AUS)
4y d g
58.00
JORDAN TURNER
D L BAILLIE
MS D BAILLIE
5
51
60-8058
15
0
5
COSMIC CHAOS (AUS)
5y d g
58.00
BRAD PARNHAM
G J STRAIN
S W BARRASS
3
54
08-87
15
0
6
ALLEGRO SONATA (AUS)
4y d k
56.00
LAQDAR RAMOLY
A T BIACSI
S V VAHALA
4
56
957-824
21
0
7
VITAL FRIENDSHIP (AUS)
5y d k
56.00
MICHAEL POY
P M MAVER
C SMITH & J LEESON
11
50
08-0745
14
0
8
INFRINGEMENT MISS (AUS)
5y a k
56.00
SHAUN O'DONNELL
S C CLEMENTS
B H HYDE
12
44
507690
15
0
9
YALLINGUP QUEEN (AUS)
5y a k
56.00
KRISTY BENNETT
T M GUY
TANIA GUY
6
46
70-0707
14
0
10
ZULTANITE (NZ)
4y d k
56.00
JOSEPH AZZOPARDI
V A CHALMERS
MS V CHALMERS
7
52
9069
21
0
11
BLITZ (AUS)
3y d g
55.50
VICTORIA CORVER
C BURGESS
RYAN HILL
8
0
0
7
0
12
DEVILS I (AUS)
3y d g
55.50
CLINT JOHNSTON-PORTER
T M COSGROVE
A G DURRANT
1
0
6
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRINCE I THINK (AUS)
4y k g
60.00
BRAYDEN GAERTH
H GRANT
SUMMER DICKSON
5
62
194584
8
0
2
PROPHET AND POWER (AUS)
5y d g
60.00
TAJ DYSON
T TAYLOR
J P TAYLOR
6
62
36331
7
0
3
WICKED COOL (AUS)
5y a g
59.50
MICHAEL POY
DISTINCT RACING AND
JAYDEN LYALL
7
61
0-42196
22
0
4
ZANZIBAR (AUS)
6y d g
59.50
JARRAD NOSKE
WYADUP VALLEY FARM
MITCHELL PATEMAN
4
61
274195
8
0
5
MOSHUKO (AUS)
7y a k
58.00
VICTORIA CORVER
P R GURNEY
JADE TANGAROA
3
58
98617
15
0
6
ARABIAN DREAM (AUS)
4y d g
56.00
WILLIAM PIKE
PETERS INVESTMENTS P
MICHAEL GRANTHAM
2
54
86456
7
0
7
UNIVERSAL SPIRIT (AUS)
4y d k
55.00
LAQDAR RAMOLY
P J DIAMOND
N D PARNHAM
8
52
6-10889
15
0
8
CHOOSE TO CRUISE (AUS)
7y d g
54.00
PETER KNUCKEY
L G BARTON
HOLLY TAYLOR
1
48
403605
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ART OF SABRAGE (AUS)
4y a g
59.50
TAJ DYSON
R BAVCEVIC
SIMON MILLER
1
65
15-919
12
0
2
MILITARY POWER (AUS)
4y a g
59.50
BRAYDEN GAERTH
T TAYLOR
J P TAYLOR
5
65
2-22211
14
0
3
TALES OF MANHATTAN (AUS)
5y a g
59.00
ZEPHEN JOHNSTON-PORTER
A G DURRANT
A G DURRANT
9
64
114625
127
0
4
WANGO AWARD (AUS)
4y d k
58.00
WILLIAM PIKE
ULTRA RACING
G & A WILLIAMS
2
62
0-11650
110
0
5
REAL SENOR (AUS)
6y d g
57.00
NATASHA FAITHFULL
R ELLIOTT
PHILLIPA ELLIOTT
6
60
214209
127
0
6
EEVALINA (AUS)
5y d k
55.50
CLINT JOHNSTON-PORTER
T K LEIGHTON
D L MORTON
4
57
605491
127
0
7
WINNING ACES (AUS)
5y d g
55.50
JASON BROWN
T TAYLOR
J P TAYLOR
7
57
4-25640
15
0
8
ENSIGN PULVER (AUS)
9y a g
54.50
HOLLY WATSON
B S SEINOR
B S SEINOR
3
55
0-54657
102
0
9
HORIZON (AUS)
8y d g
54.50
MICHAEL POY
M A CARIGE
G L CARIGE
8
55
8027-52
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROBITY (AUS)
5y a g
60.00
WILLIAM PIKE
D L PEARCE
D & B PEARCE
2
72
461764
19
0
2
FIND YOUR MAN (AUS)
6y d g
59.00
LAQDAR RAMOLY
BAYLISS FAMILY RACIN
MITCHELL PATEMAN
1
70
924411
14
0
3
WITHOUT REG (AUS)
5y d g
58.50
JORDAN TURNER
C J RADFORD
RHYS RADFORD
4
69
137642
14
0
4
MY FURY (AUS)
5y d k
57.50
HOLLY WATSON
D WAKE
MITCHELL PATEMAN
9
67
124545
14
0
5
AGASSI (AUS)
8y d g
57.00
JARRAD NOSKE
L M FYFE
B H HYDE
8
66
892302
14
0
6
KEEPER SWEET (AUS)
6y d k
54.50
PATRICK CARBERY
C EASTHOPE
JEREMY EASTHOPE
7
61
888954
14
0
7
ANNIHILATOR (AUS)
7y a g
54.00
ZEPHEN JOHNSTON-PORTER
M D JACHMANN
J D JACHMANN
11
58
6-26605
14
0
8
BRIGHID (AUS)
5y d k
54.00
PETER KNUCKEY
J L DAVIES
MERYL HAYLEY
10
59
497061
15
0
9
COUNT THE SESSIONS (AUS)
6y a g
54.00
CLINT JOHNSTON-PORTER
A C MCGRATH
HOLLY TAYLOR
3
60
086344
14
0
10
JACK IN THE BLACK (AUS)
7y a g
54.00
LISA STAPLES
M D JACHMANN
J D JACHMANN
5
54
10-0870
14
0
11
ZAC LUVS TO FLY (AUS)
6y d g
54.00
MICHAEL POY
D L TROBE
MS C STELMACH
6
56
242680
22
0
10 Ağustos 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Deauville Fransa, Vaal Güney Afrika, Saratoga, Northam Avustralya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:25 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:44, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:26 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Northam Avustralya at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 09:04 northam avustralya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 ağustos 2023 perşembe at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 at yarışı programı, 10 ağustos 2023 tjk yarış programı, 10 ağustos 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni, northam avustralya at yarışı bülteni, 10 ağustos 2023 northam avustralya at yarışı bülteni, günün northam avustralya at yarışı bülteni, bugün northam avustralya at yarışı bülteni