15 Ağustos 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKÇİÇEĞİ
3y k d
ATİKBEY
57.00
Ç.OK
MUHAMMED ALP EREN
K.ŞENGEL
6
25
04596
15
15
1.21.31
2
ERNAZ
3y a d
UÇANBEY
57.00
İ.H.KETME
SELAHATTİN AKOL
K.ŞENGEL
2
30
6283
15
16
1.19.62
3
GÖKÇEKENT
3y a d
AYABAKAN
57.00
K.TOKAÇOĞLU
M.TEVFİK DEVRİMCİ
K.GÜNEŞ
7
0
3
17
19
1.21.70
4
KARAÇULHA
3y k d
KARA YAĞIZ
57.00
S.ÖZEN
MEHMET SIDDIK OKAN
S.YANIK
3
27
70553
18
15
5
KAYIP ELMAS
3y k d
GOBAKBEY
53.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
8
26
760490
8
12
6
KIZILÇAM
3y a d
HIZLITAY
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
11
18
0674
18
16
7
MISS SULTAN
3y a d
UÇANOĞLU
54.00
Y.E.YÜKSELAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
10
21
5564
18
16
8
NAZLIRÜZGAR
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
M.AKINAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
1
0
0
20
9
POLATLI GÜLÜ
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
4
31
234
7
17
1.22.17
10
ŞİFNE KIZI
3y a d
AYAŞ
57.00
A.ALPAGUT
YILDIRIM ŞEN
Z.AVCI
9
27
7963
18
16
11
TENKIZI
3y k d
JOKER
53.00
M.M.BİLGİNAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
5
12
087
42
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMBABAM
5y d a
BİLGİN
61.00
İ.H.KETME
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
8
68
203454
5
15
1.21.02
2
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
MER.ÇELİK
CAN SALİH TAVUKCU
R.YILDIZ
11
40
150760
8
15
1.20.98
3
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
59.00
İ.SOYAD
FARUK ATEŞ
M.KAYA
13
65
142848
7
15
1.22.63
4
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
57.00
B.KURDU
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
7
60
373910
14
19
1.21.46
5
AĞAPERSEN
7y a a
JOKER
56.00
A.ALPAGUT
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
12
95
3441-43
127
18
1.21.27
6
TEKİNER
6y a a
ALTAHA
52.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
3
59
500404
7
8
1.20.25
7
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
56.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
2
24
227000
22
15
1.24.24
8
ONDÖRTŞUBAT
4y k a
KAMAN
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
SABAHATTİN YAVUZ
M.KARACA
4
28
14-6700
14
15
1.22.90
9
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
55.00
M.GÖNÜLTAŞ
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
5
0
09
16
18
10
KISRAK GÜZELİ
4y a k
TURBO
54.00
F.AVCI
TUĞRUL GÜRE
A.ATAŞ
10
38
800-090
9
9
1.24.23
11
TATARKAN
5y d a
ÖZGÜNHAN
59.00
H.ALTIN
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
1
54
23-0031
14
20
1.22.29
12
ABHER
7y k a
KARACA.5
57.00
O.YILDIZ
SELDA KARACA
MEH.KAYA
6
35
600661
8
20
1.21.13
13
KIRANLI
4y a a
ATEŞTOPU
55.00
MUH.OKAP
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
9
35
4100
16
18
1.26.31
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESERT LIONESS
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
BARIŞ ÖZEK
Z.AVCI
3
42
21
23
20
2
SEE YOU SOON
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
6
48
11
37
20
3
MISS PEARL
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
N.AVCİ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
SAB.ARSLAN
2
44
41
26
20
1.14.22
4
LITECOIN
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
O.Ş.İRTİŞAP
GÜLNUR GÜLERCE
Y.SAZAK
1
0
0
20
5
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
52.00
F.ARSLANAP
HALİT AY
HAKAN ASLAN
4
27
636
21
17
6
SERÜVEN
2y a d
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
M.M.BİLGİNAP
GÜLÇİN KUNDAKÇI
Ş.ÖZGÜR
5
0
94
7
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
59.50
BURAK AKÇAYAP
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
5
53
208112
16
19
2.04.91
2
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
M.M.BİLGİNAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
10
46
520404
9
14
3
BY AKDEMİR
3y d e
APPROVE (IRE)
56.50
A.ALPAGUT
CİHAN AKDEMİR
M.ZELYURT
6
43
043124
9
18
4
DARKİN
3y d e
AZARAKS
54.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
9
38
423651
9
20
5
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
53.50
MAHMUT TURAN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
13
37
876813
9
19
6
SAKEENA
3y a d
RENK
51.00
F.KARAKURTAP
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
14
34
851245
9
17
2.05.89
7
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
51.50
A.KÜRÜNDÜK
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
8
33
572170
9
18
8
ATLASHAN
3y d e
HAKKAR
50.50
N.AVCİ
AHMET DOĞAN HÜNER
Ş.ÇELİK
4
31
6-00542
14
14
9
BEAUTIFUL DREAMER
3y d e
KANEKO
50.50
A.OLUK
FAHRİ İŞİNİBİLİR
C.ARPEK
1
31
89-229
14
18
10
ŞİRİN OĞLU
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
50.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
3
27
48-9793
14
14
11
RED RANGER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
AYZIT UMAY TURAN
H.AKYOL
7
23
945384
14
11
12
FRESH MONEY
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
D.PALAUR
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
2
15
6-756
14
16
13
OGHUZALP
3y d e
CARDINAL PIONEER
50.00
O.YILDIZ
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.ÇELİK
12
13
706
14
17
14
ACORN
3y d g
DEHA
50.00
M.AKINAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
11
6
690780
14
11
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
58.00
B.M.MIRIKAP
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
10
60
630342
21
16
2.02.89
2
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
B.KURDU
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
9
44
130700
21
15
2.03.27
3
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
H.ŞİMŞEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
14
54
304850
21
12
2.00.32
4
ELDORADO
4y d a
LION HEART (USA)
55.00
S.ÖZEN
ALİ GÜNGÖR
R.YILDIZ
11
42
33457-4
23
15
5
GRAY TAIL
4y k a
DR FONG (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
BEKTAŞ YILDIRIM
SAB.ARSLAN
8
64
06-9482
12
8
2.04.13
6
LORD OF TIME
5y d a
SEA HERO (USA)
55.00
A.KÜRÜNDÜK
OSMAN Z. TEKİNALP
A.ATAŞ
12
50
963094
24
9
2.03.91
7
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
51.00
O.KIZILDAŞAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
7
23
669090
21
8
2.05.65
8
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
55.00
A.OLUK
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
6
82
2-76520
7
15
2.02.71
9
OASIS
6y a a
DİNYEPER (GB)
55.00
ONUR ÖZ
MEHMET KARAARSLAN
H.DURMUŞ
4
27
6660-05
21
8
2.03.31
10
POWER BY FIRE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
1
44
31-4069
21
16
2.03.19
11
HAWAI STORM
4y d a
HAKEEM (USA)
53.00
ALP.OLUKAP
BORA AKSEKİ
B.SOYSAL
3
24
344-090
35
14
2.08.58
12
MİRAÇ BEY
4y d a
DERVİŞ AĞA
55.00
F.AVCI
S.BEDRİ GİDER
M.ZELYURT
2
13
39-0000
21
8
2.06.14
13
ÖZTÜRKMEN
7y a a
CUVEE (USA)
52.00
MUH.OKAP
SADIK BADIŞOĞLU
S.YUDUM
13
55
44138-9
11
17
2.04.27
14
SEA SOUND (IRE)
5y d a
SEA THE STARS (IRE)
55.00
A.OKAN PAZARAP
CEMİL EJDER
S.ÖMEROĞLU
5
20
857-50-9
23
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRILI HANIM
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
CEZMİ ATİK
M.ASLAN
6
31
44233
7
17
1.21.06
2
AKSİ SEDA
3y k d
HABERBATUR
57.00
H.ALTIN
ALİ IŞIK DENİZ
İ.ALPUĞUR
8
29
5852
15
16
1.20.98
3
BELİNAY SULTAN
3y k d
GÖĞEBAKAN
57.00
K.TOKAÇOĞLU
LEVENT DEMİR
Y.PETEK
7
26
7043
16
16
4
DERMANASLI
3y k d
YAŞARCIK
57.00
O.YILDIZ
A.FERHAT KÜÇÜKER
A.COŞKAN
3
0
0
20
5
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
MÜJDAT ERTOP
HAKAN ASLAN
11
0
87
51
18
6
GÖZYAŞIOTU
3y d d
ALTAHA
57.00
S.ÖZEN
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
1
25
730
30
17
7
GÜLÇİL
3y a d
ORÇUN
54.00
BURAK AKÇAYAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
2
10
000
26
17
8
İPEKSOYLU
3y a d
ESKİŞEHİRLİ
57.00
N.AVCİ
DURAN TEKELİ
D.TEKELİ
9
28
52574
15
15
1.21.21
9
KALEMBEK
3y d d
KURTEL
57.00
İ.SOYAD
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
5
0
0
7
19
1.24.18
10
PRENSES ÖZGÜL
3y a d
UÇANBEY
54.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET SALİH APAYDIN
M.TAMER
4
0
82
7
18
1.21.05
11
TEK NEFES
3y a d
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
10
12
87758
15
15
1.21.76
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
61.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
8
63
225172
14
18
1.51.55
2
DORUKRÜZGAR
4y d a
ADONİSE
59.00
ALP.OLUKAP
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
1
57
52-2408
14
16
1.50.06
3
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
58.00
N.AVCİ
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
4
53
351325
14
17
1.55.31
4
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET DEMİR
O.TAŞDEMİR
6
53
623418
30
19
1.53.24
5
MONACO
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
56.50
B.KURDU
MUSA DEMİRSEL
İ.CANPOLAT
5
50
681212
43
19
1.49.74
6
LAWSON
4y a a
AZARAKS
56.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
7
49
941-211
37
20
1.49.66
7
GALVATRON
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
A.OLUK
FAHRİ İŞİNİBİLİR
C.ARPEK
2
48
140244
16
16
1.51.33
8
YAHYAHAN
4y a a
BUENOS AIRES
52.50
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
3
48
053556
14
11
1.51.02
9
RUN FOR RUYA (IRE)
5y d a
LION HEART (USA)
53.50
MER.ÇELİK
MEHMET DEMİRKOL
M.BAYRAKTAR
9
44
2-70540
37
6
1.48.67
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYZA
3y k d
KARAKEMAL
57.00
A.ALPAGUT
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
12
15
78650
7
15
1.25.89
2
BALSENA
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
S.TIRPAN
UMUR ÖZARAR
S.SÜSLÜ
7
36
4224
15
18
1.19.26
3
KIZIM ZEYNEP
3y a d
SARUHANAĞA
54.00
BURAK AKÇAYAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
3
18
847
33
17
4
KÜÇÜK NESLİHAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
F.KABADAYIAP
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
2
11
790
7
17
1.27.85
5
LARANAZ
3y k d
ARASLI
57.00
Ç.OK
MAHMUT ÇADIRCI
A.ATAŞ
1
0
0
30
19
6
NİKOŞ
3y k d
OYMAKBEYİ
57.00
F.AVCI
MEHMET DEMİR
Z.AVCI
4
12
096
16
17
7
ÖPBENİ
3y a d
TURBO
57.00
İ.SOYAD
FARUK ATEŞ
Z.AVCI
11
16
9978
7
16
1.22.84
8
SEHERGÜL
3y k d
TAMERİNOĞLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
8
27
04437
7
15
1.23.93
9
SERİN DALGA
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
9
28
335446
7
15
1.22.50
10
SILENT RIVER
3y k d
TURBO
57.00
O.Ş.İRTİŞAP
FARUK ATEŞ
Z.AVCI
6
33
2223
7
18
1.22.08
11
TUMBUL HAVVA HANIM
3y k d
JOKER
57.00
H.ALTIN
HAVVA TUMBUL
İ.ALPUĞUR
5
0
45
15
18
1.21.30
12
UMAYHANIM
3y a d
ÇAVUŞOĞLU
53.00
M.UYARAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
10
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONEMİR
6y a a
ZENGİNOĞLU
61.00
F.ARSLANAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.YAPAROĞLU
15
57
25-0641
9
20
2.02.07
2
SÜERDEM
5y k a
BERKOŞ
55.50
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
11
48
4-00149
9
18
2.01.75
3
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
55.50
O.YILDIZ
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
3
46
614551
9
20
4
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
56.50
K.TOKAÇOĞLU
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
5
44
5-70134
9
18
5
KİYASET
4y k a
GOBAKBEY
53.00
S.ÖZEN
MUSTAFA İLKADIM
R.AYDOĞAN
9
41
582223
16
18
2.03.49
6
GENÇBERK
6y a a
KARA YAĞIZ
54.00
A.ALPAGUT
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
6
39
124900
8
15
7
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
OZAN YARALI
V.KELLECİ
7
39
705920
9
7
2.11.61
8
PİST KRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
51.50
Y.E.YÜKSELAP
HALİT DAĞTEKİN
MEH.KAYA
17
38
091343
9
17
2.09.29
9
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
52.50
F.KARAKURTAP
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
8
36
707900
19
9
2.02.03
10
SİNYOR
6y a a
UÇANBEY
52.50
F.YÜKSEL
HAKAN AGAR
B.ONARIR
18
36
1388-05
9
15
2.04.41
11
KAMERTAY
5y k a
ÇAVUŞOĞLU
52.00
CEM ŞEN
RECEP İNCESU
M.KARACA
4
35
792850
9
10
2.00.40
12
ILDIR RÜZGARI
4y d a
TÜMÖZ BEY
50.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
Ş.ÖNCEL
12
33
862100
35
18
2.08.42
13
BABAKALE
4y k a
GOBAKBEY
50.00
M.SEVERAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
10
11
875
127
17
14
GALİÇYA
6y a a
AYABAKAN
50.00
O.ATMACA
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
13
31
324002
12
16
2.03.70
15
ŞANSLI KAFKAS
5y a a
KAFKAS ŞAHI
50.00
MER.ÇELİK
TURGUT KARAKURT
F.ÇELTİK
1
31
344667
9
14
2.01.34
16
GEZEGEN
9y a a
BİLGİN
50.00
A.OLUK
HAMİT ALPAK
M.YAPAROĞLU
14
31
803700
9
7
2.01.60
17
HABERYOLCUSU
4y a a
ÖZHABER
50.00
B.M.MIRIKAP
SALİH ERASLAN
R.YILDIZ
16
31
0780-02
14
12
18
SEVDAM
4y a k
GÜNTAY
50.00
MUH.OKAP
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
2
26
0-84800
35
10
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS ELENI
8y d k
CLODOVIL (IRE)
58.00
M.S.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
3
91
3-64211
14
20
1.35.23
2
İREM SU
6y d k
LION HEART (USA)
56.00
D.KAYA
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
4
93
315-241
30
20
1.35.65
3
BUMERANG
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
53.00
E.ÇANKAYA
MEHMET YAVUZ
A.KAPLAN
2
73
206-812
14
19
1.38.61
4
THE DAUGHTER SUN
8y d k
LION HEART (USA)
52.00
M.G.ARSLAN
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
1
91
3137-34
9
16
1.35.90
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANKA KIZI
3y k d
TOŞUR
57.00
M.BAYIR
BAYRAM KAYMAK
H.İ.AKÇAY
10
0
0
20
2
ATLI ATEŞ
3y a d
AYABAKAN
57.00
H.ÇİZİK
ŞEREF ATLI
Ü.ARSLAN
7
0
0
20
3
ÇİVİT
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
2
0
0
20
4
DOKTOR UMAY
3y k d
JOKER
57.00
M.KESKİN
MEHMET AVCI
K.YILDIZ
6
0
0
20
5
FLYING GIRL
3y a d
YAMANER
57.00
MÜS.ÇELİK
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
8
0
0
20
6
KIZILŞAFAK
3y d d
UÇANOĞLU
57.00
S.ERKUŞ
GALİP DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
9
0
0
20
7
KIZIM KÜBRA
3y d d
TÜMÖZ BEY
57.00
M.G.ARSLANAP
KEMAL YAKUP ALTIN
M.GÜNEŞ
3
0
0
20
8
KIZLAR GÜZELİ
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET GARİP BECENE
S.V.KAYA
1
0
0
20
9
SEVALCAN
3y k d
GELİBOLU
57.00
E.ÇANKAYAAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
5
0
0
20
10
SÜYÜMBİKE
3y a d
YILMAZER
57.00
M.BAYDAN
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
4
0
0
20
11
YILKI
3y d d
SARRAF
57.00
U.TEMUR
AHMET İSTANBULLU
K.S.MUCUR
11
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBUSHER
3y a d
AGRESIVO (USA)
58.50
E.ÇANKAYAAP
SİNAN TAŞYARAN
A.CİĞER
2
55
013244
12
17
2.18.62
2
FAST FANTASTIC
3y d e
LION HEART (USA)
55.00
E.SİNCAN
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
Y.MİSDİK
7
42
461623
4
17
2.19.32
3
KING JIM KEY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
H.ÇİZİK
SERKAN AYDIN
Ü.TANER
4
40
91083
16
17
4
SAN BENITO
3y d g
COUNTRY REEL (USA)
51.00
M.BAYIR
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
5
34
431344
20
17
5
RISING SORY
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
A.KAÇMAZ
SERKAN ŞAHİN
Ö.ALAÇAM
3
32
1-58585
18
15
6
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
50.00
H.KILIÇARSLAN
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
6
15
556676
7
14
7
SÖNMEZBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.KESKİN
HAKAN SÖNMEZ
A.AYDIN
1
9
0908
16
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY ALVES
2y d e
PERFECTO
53.00
E.ÇANKAYAAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
41
123
27
18
2
MACAU
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
3
51
121
18
20
3
EURASIA
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
53.00
M.S.ÇELİKAP
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
4
39
4313
20
19
4
SER PEHLİVAN
2y d e
MAXIMUS DREAM
55.00
A.KAÇMAZ
SEVİLAY ALTAY
İ.GÜR
1
41
41
11
20
5
PRENS YUSUF
2y d e
LUXOR
54.00
A.KURŞUN
İSHAK YALÇIN
Ö.FARUK TAN
5
0
3
9
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYBARS
5y d a
EXPANSION (USA)
58.00
A.KURŞUN
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
1
75
574213
14
19
2.15.68
2
İZ BIRAKAN
4y d a
LION HEART (USA)
58.00
H.ÇİZİK
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
3
96
0-31161
13
20
2.17.72
3
UÇAN FİL
4y d g
KANEKO
58.00
MÜS.ÇELİK
M.LEVENT TOPSAKAL
EMİN KARATAŞ
4
84
731422
14
19
2.16.92
4
BLACK CHINESE
6y d k
OUT OF CONTROL
56.00
A.SÖZEN
EREN ADALI
MUR.AYDOĞDİ
2
98
513-123
13
18
2.18.28
5
ONEANDONLY
6y d k
MOTIVATOR (GB)
56.00
S.BOYRAZ
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
5
87
2636-43
14
15
2.15.30
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHSENİM
3y k d
DELİ UĞUR
57.00
A.SÖZEN
İMAM KATI
C.KATI
6
0
0
20
2
DİCLENİN ATEŞİ
3y k d
ÖZGÜNHAN
57.00
M.A.SOLMAZ
MAHMUT AKBAŞ
İ.GÜMÜŞ
2
0
0
20
3
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
57.00
E.ÇANKAYAAP
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
10
0
0
20
4
GÖKÇEMELEK
3y d d
KURTEL
57.00
E.SİNCAN
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
5
0
0
20
5
GÖKTEKİNKIZI
3y k d
GÖKTEKİN
57.00
F.R.BEBEK
AHMET ŞAHİN
A.GÜVEN
1
0
0
20
6
HAVANA
3y a d
AYABAKAN
57.00
S.BOYRAZ
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
4
0
0
20
7
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
57.00
S.ERKUŞ
HALİT DAĞTEKİN
H.TEKİNALP
3
0
0
20
8
KELKİTLİ
3y k d
ASİLZADE
57.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
7
0
0
20
9
LEYLİKIZ
3y a d
ALİ BABALI
57.00
SER.YILDIZAP
MESUT ÇEVİKEL
A.GÜLLÜ
12
0
0
20
10
SEVİMLİ KIZ
3y k d
DELİ UĞUR
57.00
MÜS.ÇELİK
MÜSLÜM KATI
C.KATI
11
0
0
20
11
SUZANİ
3y k d
GOBAKBEY
57.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
8
0
0
20
12
YALÇINKIZ
3y d d
ONURKAAN
57.00
M.BAYIR
MEHMET YALÇIN
İ.GÜMÜŞ
9
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
M.K.KUMBASARAP
HAMİT ALPAK
A.E.KARAKURT
4
26
980070
7
13
2
ÇUKUROVALI
3y d e
MOHICANS SON
57.00
A.SÖZEN
EGE C. CEVHERİBUCAK
M.KILIÇSEREN
7
26
234-567
7
14
3
CHAMPAGNE
3y d d
BLACK BISHOP
56.00
M.A.SOLMAZ
MURAT GÜLEN
EMİN KARATAŞ
3
26
268-090
13
13
4
MISTER KING
3y a e
TOCCET (USA)
55.00
U.TEMUR
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
H.İ.AKÇAY
6
9
507900
7
11
5
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
54.00
S.ERKUŞ
HEDİYE POLAT
Y.POLAT
1
8
480608
9
7
6
UÇAN TEKYILDIZ
3y d d
DAI JIN (GB)
54.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
5
11
0090
20
16
7
DEHABATUR
3y k e
DEHA
52.00
A.KAÇMAZ
CENK TÜRK
O.İPEK
9
32
8-35159
18
18
8
SMILEY ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
52.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
10
37
613773
33
16
9
QUEEN NAUPA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
51.00
M.S.ÇELİKAP
EMRE KARAYEL
İ.GÜMÜŞ
8
21
4494-00
7
14
10
HEAVEN'S GARDEN
3y k d
DEHA
50.00
F.R.BEBEK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
C.AYDOĞAN
2
8
690706
28
9
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAKUTİYE
6y k a
KAFKAS ŞAHI
60.00
M.G.ARSLANAP
ETHEM KAYA
A.DİNÇ
2
54
5-03550
21
6
2.31.12
2
KALFALARBEYİ
5y a a
YALAZ
57.50
E.ÇANKAYAAP
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
3
49
823512
11
19
2.35.59
3
NEŞETİM
6y k a
ALTAHA
57.50
U.TEMUR
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
8
43
305620
8
12
2.55.69
4
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
57.00
S.ERKUŞ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
At Sahibi
7
42
963366
30
14
2.32.25
5
DARYÜZ
5y a a
GOBAKBEY
57.00
E.SİNCAN
AHMET URAL
A.GÜVEN
10
42
703296
11
13
2.33.30
6
YOLKIRAN
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
H.ÇİZİK
AREK GÖVER
H.E.UYSAL
6
38
008733
22
10
7
ER MEYDANI
5y k a
TURBO
54.50
S.BOYRAZ
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
İ.TEMEL
9
37
690195
16
18
2.36.16
8
BEYAZ ADAM
5y a a
GOBAKBEY
52.00
M.A.SOLMAZ
SELİM ÖZEKİCİ
EMİN KARATAŞ
4
32
595424
6
14
2.35.81
9
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
50.00
M.KESKİN
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
5
24
955677
11
7
2.36.55
10
ENESBEY
4y a a
ALPYÜREK
50.00
SER.YILDIZAP
MESUT ÇEVİKEL
A.GÜLLÜ
1
5
7-0708
127
15
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANBERK
6y a k
ALTAHA
62.50
H.ÇİZİK
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
3
94
624721
21
20
1.33.17
2
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
59.00
MAHSUN TURANAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
6
63
143121
18
20
1.34.19
3
SANAY
6y a k
ÖZGÜNHAN
55.50
E.ÇANKAYAAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
7
81
341462
21
17
1.32.15
4
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
M.S.ÇELİKAP
ERDAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
8
63
163234
10
17
1.34.13
5
ILDIR ESİNTİSİ
5y k k
KAIZBERT (RU)
55.50
M.K.KUMBASARAP
İLHAN BÜYÜKYILDIZ
M.GÜVEN
5
68
148334
11
16
1.33.64
6
KESVACANGÜN
4y k k
TURBO
56.00
MÜS.ÇELİK
BÜLENT TOYDEMİR
S.V.KAYA
1
43
432622
11
19
1.34.33
7
ASİL RÜZGAR
6y d k
ÖZHABER
52.50
M.G.ARSLANAP
FETHİ DOĞAN
M.Y.KILINÇ
2
57
7-79606
21
10
1.32.93
8
TEMİZKAAN
8y k k
DOĞANGÜN
55.50
A.SÖZEN
İLHAN TEKİNALP
C.KATI
4
80
667473
6
10
1.32.77
9
AGRİN
4y k k
TURBO
54.00
S.ERKUŞ
AVNİ ASLAN
K.YILDIZ
9
29
240094
18
10
1.36.04
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLATAN
3y d e
RACE DAY (USA)
58.00
S.BOYRAZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
63
1-22332
27
17
2
DEMİRKURT
3y d e
DUTYFREE
58.00
A.KURŞUN
UFUK KURTLAR
BAH.GÖK
2
74
721112
8
19
2.17.47
3
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
58.00
H.ÇİZİK
ORHAN KİBAR
H.TOP
1
54
124244
8
17
4
UĞURBEY
3y a e
YAVUZSTAR
58.00
M.S.ÇELİKAP
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
4
72
01-1113
12
19
5
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
58.00
A.KAÇMAZ
CELİL İYİDOĞAN
B.TURGUL
6
36
485748
14
13
2.25.18
6
WOUND HURF FULL
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
A.SÖZEN
UĞUR BARIŞ GÜR
EMİN KARATAŞ
5
44
44-3846
20
15
7
MISS KARNELYAN
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
MÜS.ÇELİK
DENİZ KURTEL
B.ŞİMŞEK
7
66
211364
14
17
2.18.98
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİNNAH
3y a d
KARATAŞ
57.00
M.K.KUMBASARAP
MERAL KANTEMİR
SERD.AYDOĞDİ
11
0
0
20
2
DÖRTKÖŞE
3y d d
GOBAKBEY
57.00
MÜS.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
5
0
0
20
3
EZGİLGÜZELİ
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
H.ÇİZİK
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
7
0
0
20
4
GÖKNAZ ÇİÇEĞİ
3y k d
UÇANBEY
57.00
M.KESKİN
VEDAT TEKİNALP
A.KAPLAN
12
0
0
20
5
HAZİNEM
3y a d
JOKER
57.00
S.ERKUŞ
MEHMET KANDEMİR
V.ÖNDER
8
0
0
20
6
MEDUSA
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
U.TEMUR
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
3
0
0
20
7
NEMESİS
3y k d
TURBO
57.00
A.SÖZEN
RACİ ATLI
R.ATLI
2
0
0
20
8
SARRAFNAZ
3y d d
SARRAF
57.00
A.KAÇMAZ
HÜLYA TEMEL
C.AYDOĞAN
9
0
0
20
9
SU İYESİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
E.ÇANKAYAAP
ADEM AMAÇ
A.ÇİFTÇİ
4
0
0
20
10
ŞEF SULTAN
3y k d
UÇANBEY
57.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
10
0
0
20
11
UÇANYUMAK
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
M.G.ARSLANAP
HÜLYA TEMEL
C.AYDOĞAN
6
0
0
20
12
YAĞMURLA GELEN
3y a d
KARABURUN
57.00
M.A.SOLMAZ
ZİYA YILDIZ
İ.GÜMÜŞ
1
0
0
20
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM WORKS
3y k e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE JEAN-LOUIS BO
F. CHAPPET
5
101
411
44
0
2
MISHRIFF (IRE)
3y d e
58.00
LANFRANCO DETTORI
PRCE A. FAISAL
J. GOSDEN
3
117
431-211
41
0
3
VICTOR LUDORUM (GB)
3y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
A. FABRE
4
116
111-313
41
0
4
CROSSFIREHURRICANE (USA)
3y a e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SCOTT C. HEIDER
JP. O'BRIEN
2
106
1-1110
49
0
5
THE SUMMIT
3y d e
58.00
OLIVIER PESLIER
M. CHAN/L. LI
HA. PANTALL
1
112
35-2122
41
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIWAN SENORA
7y d a
60.00
GREGORY BENOIST
ECURIE HARAS DES SEN
Y. BARBEROT
14
86
455964
13
0
2
DARSHANO (GER)
5y d g
60.00
MICKAEL FOREST
STALL PRIMOS
C. BOCSKAI
13
86
351-872
16
0
3
ROCK BLANC
3y d g
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MICHELINE LEURSON
R. LE DREN DOLEUZE
7
86
080-211
48
0
4
COME SAY HI
4y d a
57.50
HUGO JOURNIAC
CHRISTA ZASS
M. NIGGE
8
80
69-1965
16
0
5
ALINARO (GER)
5y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
DEIN-RENNPFERD.DE/HO
H. BLUME
6
80
2350-08
49
0
6
THE LIVE FREEDOM
4y a g
57.00
OLIVIER PESLIER
HERVE BIGENI
R. MARTENS
1
79
905641
23
0
7
BERYL THE PETAL (IRE)
4y d k
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
SARL . JEDBURGH STUD
S. WATTEL
10
78
087-731
56
0
8
BLACK NIGHT (IRE)
8y d a
56.00
DAMIEN ARTU
ANNE MOON
J. MOON
12
77
6-1111-8
19
0
9
MASETTO
4y d g
55.50
ANTHONY CRASTUS
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
2
76
6-30830
16
0
10
MONTFIQUET
4y d g
54.50
RONAN THOMAS
JULIEN CAULLERY
N. CAULLERY
3
74
403011
16
0
11
MOLLY SUNSHINE (GER)
5y k k
54.00
YOHANN BOURGOIS
MICHEL LE BRETON
G. COLLET
9
73
90-1120
32
0
12
FASTNET LIGHTNING (IRE)
7y d g
53.50
EDDY HARDOUIN
AURELIE VIGREUX
A. VIGREUX
4
72
9-24053
20
0
13
KIWI KISS
4y d k
52.00
AURELIEN LEMAITRE
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
5
68
700796
34
0
14
FOFO
4y a a
51.50
CRISTIAN DEMURO
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
11
67
9070
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOTTSASS
4y a a
60.00
CRISTIAN DEMURO
WHITE BIRCH FARM
JC. ROUGET
6
120
1113-41
62
0
2
MOTAMARRIS (IRE)
4y d a
57.00
AURELIEN LEMAITRE
HAMDAN AL MAKTOUM
F. HEAD
2
109
1113-14
27
0
3
SUBWAY DANCER (IRE)
8y d g
57.00
RADEK KOPLIK
BONANZA
Z. KOPLIK
7
106
4541-46
24
0
4
MR SATCHMO
5y k g
57.00
EDDY HARDOUIN
OTI MANAGEMENT/Y. HO
A. WATRIGANT
3
104
1802413
24
0
5
SKALLETI
5y k g
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
5
112
1111-33
48
0
6
AWAY HE GOES (IRE)
4y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
KHALIFA SAEED SULAIM
I. MOHAMMED
1
93
211-632
21
0
7
NAIDA (GER)
4y k k
55.50
OLIVIER PESLIER
GESTUT NIEDERRHEIN
Y. ALMENRADER
4
98
122-747
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIMEEN
3y d d
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
JC. ROUGET
8
100
11-181
48
0
2
CLOAK OF SPIRITS (IRE)
3y d d
56.50
OLIVIER PESLIER
CHEIK MOHAMMED OBAID
R. HANNON
12
109
163-252
42
0
3
FOORAAT (IRE)
3y d d
56.50
TONY PICCONE
CHEIK AHMED AL MAKTO
R. VARIAN
3
100
1-15
42
0
4
IRSKA
3y a d
56.50
HUGO JOURNIAC
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
10
97
1123
44
0
5
PARENT'S PRAYER (IRE)
3y d d
56.50
LANFRANCO DETTORI
ECURIE AMA.ZINGTEAM
AMB. WATSON
9
86
281
32
0
6
EVERSWEET
3y d d
56.50
YOANN ROUSSET
ECURIE SENATOR
A. LEDUC
1
77
035111
77
0
7
DREAM MEMORY
3y d d
56.50
GERALD MOSSE
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
2
94
13-8213
27
0
8
SHENOUNI (GER)
3y d d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GESTUT SCHLENDERHAN
A. FABRE
5
98
14-04
34
0
9
ALTHIQA (GB)
3y k d
56.50
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C. APPLEBY
4
104
1-1313
15
0
10
GALOVA
3y a d
56.50
ANTHONY CRASTUS
GUY PARIENTE
C. BOUTIN
11
98
23-2446
57
0
11
LIKE A CHARM
3y d d
56.50
MAXIME GUYON
ROY RACING LTD
F. ROSSI
6
99
3-139
57
0
12
ONASSIS (IRE)
3y d d
56.50
HAYLEY TURNER
TRIERMORE STUD/P. ST
CH. FELLOWES
7
99
251-141
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEA DANCE (GB)
2y d d
55.00
VINCENT CHEMINAUD
A.GILIBERT/A.BRUDENE
F. CHAPPET
4
89
13
20
0
2
EVE
2y d d
55.00
TONY PICCONE
AJ RACING
J. DUPONT-FAHN
5
0
33144
23
0
3
LA DISCOTECA (IRE)
2y d d
55.00
MAXIME GUYON
B. GIRAUDON/G. PARIE
F. VERMEULEN
3
0
1116
23
0
4
BONITA QUEEN
2y d d
55.00
CRISTIAN DEMURO
MARIO GENOVESE / A D
A. MARCIALIS
1
0
333
13
0
5
PIETRA GIALLO
2y a d
55.00
MICKAEL BARZALONA
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
2
0
34
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY LENNY
5y d g
60.00
PIERRE BAZIRE
ROBERT BONAVENTURE
L. ROVISSE
14
63
0-62000
13
0
2
GLOBAL PASSION
5y d g
60.00
EMMANUEL ETIENNE
RICHARD SAM HOSKINS
J. REYNIER
3
70
146349
22
0
3
FONTENAY
4y a g
59.00
CYRILLE STEFAN
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. CERULIS
12
67
45-4410
73
0
4
MON CIEL ETOILE
4y k g
59.00
YOHANN BOURGOIS
ROLAND MONNIER
E. LYON
4
66
295-100
51
0
5
FARADAY LE DUN
5y a k
58.50
JESSICA MARCIALIS
HARTMUT GEROCK
C. ESCUDER
13
66
855025
13
0
6
BE MY PRINCE (GER)
6y a g
58.00
HUGO BESNIER
LEBEAU RACING
S. WEIS
15
65
087160
41
0
7
SEMEUR D'ESPOIR
6y d g
58.00
GREGORY BENOIST
MONNIER ROLAND
A. BONIN
1
63
8-66340
11
0
8
FIVE ICE CUBES
5y a a
57.00
MEGANE PESLIER
ALAIN MICHEL HADDAD
D. SMAGA
6
68
5830-32
5
0
9
SAINT LEONARD
4y d g
57.00
JULES MOBIAN
JP. SIMARD/C.KAKOU
S. LABATE
2
69
4250-17
23
0
10
BALGEES TIME
4y d k
56.50
ANTOINE COUTIER
NOMAN OZGULER
S. BROGI
9
69
2-02329
52
0
11
WOLFY CHOP
4y d g
56.00
MANON VIDOTTO
MICHAEL SCHIESTEL
M. SCHIESTEL
11
34
6-96707
13
0
12
MAROBOB (GB)
6y d k
55.50
QUENTIN PERRETTE
ECURIE DESJARDINS
R. LE DREN DOLEUZE
8
66
500203
23
0
13
GREEN SIREN
4y a k
55.50
MICKAEL BERTO
JEFFREY COLIN SMITH
M. BOLLACK-BADEL
5
66
776052
11
0
14
MAJURA
7y d k
54.50
AUGUSTIN MADAMET
A. BONIN
A. BONIN
7
64
90-0909
13
0
15
EUDAIMONIA
5y d k
54.50
JEROME MOUTARD
REBECCA PHILIPPS
ED. MONFORT
10
0
0-53410-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KANNON
4y d g
61.00
AUGUSTIN MADAMET
NOMAN OZGULER
J. REYNIER
1
70
310470
9
0
2
SALSA DOLOISE
4y d k
58.50
TONY PICCONE
A. BONIN
A. BONIN
10
67
035106
16
0
3
DANCING MOUNTAIN (IRE)
4y d k
58.50
DYLAN VAN BELLEGHEM
LARISSA KNEIP
L. KNEIP
7
63
006015
31
0
4
ELEVEN O TWO
4y d k
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
M.MOREY/M.DELAUNAY
CHA. ROSSI
5
69
653444
14
0
5
SPANISH MISS (IRE)
4y d k
56.50
GREGORY BENOIST
JEAN COUVERCELLE
A. WATTEL
11
70
73-0542
14
0
6
MATAR
5y d g
56.00
PIERRE BAZIRE
GERARD COLLET
L. ROVISSE
9
68
01-7-000
14
0
7
SNOOZE BUTTON (IRE)
5y d g
56.00
SEBASTIEN MAILLOT
MARIA DESANDER
P. LEBLANC
12
64
549-077
19
0
8
MAINSAIL ATLANTIC (USA)
5y d g
56.00
MICKAEL BARZALONA
ROBERT G. EHRNROOTH
S. CERULIS
6
70
36-7809
16
0
9
BEST SPIRIT
4y a a
56.00
EDDY HARDOUIN
STALL AD EPISAS
A. SUBORICS
8
67
20-3536
47
0
10
KOOL AND THE GANG (IRE)
10y d g
56.00
CLEMENT GUITRAUD
STALL ALL 4 BLONDES
J. ALBRECHT
2
66
980346
7
0
11
MOJO BOY
5y d g
56.00
CYRILLE STEFAN
TURFFREUNDE BADEN E.
G. GEISLER
4
67
6034-70
29
0
12
FLYING DANDY (IRE)
4y d a
56.00
PERRINE CHEYER
GEERT VERHEYE
G. VERHEYE
3
42
050060
14
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCARLETT SKY (KY)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
1
0
0
0
2
ROCK SUGAR (KY)
2y k e
54.00
JUNIOR ALVARADO
BACH STABLES LLC
WILLIAM I. MOTT
2
81
3
28
0
3
DREAMING OF GERRY (KY)
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
KANTER, RICK
MICHAEL STIDHAM
3
0
0
0
4
PUBLIC SECTOR (GB)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
0
0
0
5
POLINESIA (KY)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
BRANT, PETER M., MAG
CHAD C. BROWN
5
0
0
0
6
RIP IT (KY)
2y a e
54.00
JOEL ROSARIO
GAINESWAY STABLE ANT
CHRISTOPHE CLEMENT
6
76
7
28
0
7
THE KUKRI (KY)
2y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
0
0
0
8
MO MISCHIEF (KY)
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
MYRACEHORSE STABLE A
TODD A. PLETCHER
8
66
2
28
0
9
JIMMY P (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
9
0
0
0
10
SEIZING THE DREAM (KY)
2y a e
54.00
LUIS SAEZ
SURE THING STABLES L
BARCLAY TAGG
10
0
0
0
11
REPO ROCKS (VA)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
11
53
4
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:18 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUSITANO (KY)
5y d g
55.50
LUIS SAEZ
BELLA CAVALLI RACING
JOE SHARP
1
91
113446
27
0
2
HAWAIIAN NOISES (KY)
4y d g
56.50
JOEL ROSARIO
DLM STABLES LLC
EDWARD J. DELAURO
2
77
23-1568
22
0
3
REED KAN (FL)
5y d a
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
3
92
557-511
43
0
4
SKYLER'S SCRAMJET (KY)
6y k g
55.50
REYLU GUTIERREZ
SJB STABLE AND MICOZ
MICHELLE NEVIN
4
91
56-8081
21
0
5
CHATEAU (KY)
5y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
5
89
32-3157
22
0
6
BITUMEN (KY)
6y d g
55.50
JOSE LEZCANO
HING, CARLTON
JESUS ROMERO
6
86
66-7421
36
0
7
MAD MUNNYS (KY)
5y d g
56.50
MANUEL FRANCO
HORSEMEN FIVE LLC
RUDY R. RODRIGUEZ
7
85
514618
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORB IN THE TOWER (NY)
3y a e
54.00
JOEL ROSARIO
ALBERT FRIED, JR.
CHARLTON BAKER
1
56
5
49
0
2
FARRAGUT (NY)
3y d e
54.00
JOSE LEZCANO
THUMMPS RACING STABL
PATRICK J. QUICK
2
75
442233
28
0
3
PAPA LUKE (NY)
4y d g
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
HERTRICH, III, FREDE
ANTHONY W. DUTROW
3
66
822
28
0
4
ME 'N SAP (NY)
3y d e
54.00
DYLAN DAVIS
BRADY HORSE RACING A
DAVID G. DONK
4
60
84
16
0
5
QUICK RETURN (NY)
3y d g
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
MCMAHON, JOSEPH G.,
JAMES W. FERRARO
5
77
22
29
0
6
SARATOGA PAL (NY)
3y d g
54.00
ERIC CANCEL
PREFERRED PALS STABL
CHRIS J. ENGLEHART
6
72
4-547
20
0
7
AMERICAN PIPER (NY)
3y d g
54.00
TYLER GAFFALIONE
BUCKLEY, RICK AND LO
RICK BUCKLEY
7
68
5
28
0
8
ECCOCI QUA (NY)
4y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LARCENY (KY)
4y d g
55.50
DAVID COHEN
DALY DOUBLE RACING
JOSEPH R. LEE
1
67
60-0445
35
0
2
NO LIME (NY)
3y k e
53.50
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
2
74
1977-2
23
0
3
FEVOLA (KY)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
PAUL P. POMPA, JR.
CHAD C. BROWN
3
80
516
41
0
4
ZELENKA (NY)
6y d g
55.50
REYLU GUTIERREZ
MEADOW, PATRICIA E.
PATRICIA E. MEADOW
4
62
6051-58
9
0
5
ONESHOTATFOREVER (NY)
3y a g
54.50
DYLAN DAVIS
CLEAR STARS STABLE,
RICHARD E. SCHOSBERG
5
46
9-46130
20
0
6
MANDATORY PAYOUT (KY)
4y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
STONEYBROOK FARM TRU
JAMES T. RYERSON
6
75
473734
23
0
7
IT'S A RISK (NY)
3y d e
53.50
ERIC CANCEL
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
7
56
71-68
27
0
8
RIDOLFO (NY)
5y a g
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
PHOONG, CHEOW PENG
GARY SCIACCA
8
48
435-160
35
0
9
KING OF AMERICAN (KY)
3y d e
53.50
MICHAEL J. LUZZI
BELL, PETER E. AND P
RANDI PERSAUD
9
58
546657
10
0
10
BRAZEN (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
MADAKET STABLES LLC
RODOLPHE BRISSET
10
81
612
24
0
11
BEACH FRONT (NY)
4y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SPA CITY STABLES
JEREMIAH C. ENGLEHART
11
76
6-03229
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENGRAVE (KY)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
1
0
0
0
2
SOUTHERN PASSAGE (KY)
2y d e
54.00
ERIC CANCEL
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
2
0
0
0
3
OFFICIATING (FL)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
VEGSO RACING STABLE
WILLIAM I. MOTT
3
0
0
0
4
SWILL (KY)
2y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
KUEBER RACING, LLC A
BRAD H. COX
4
75
2
35
0
5
INDOCTRINATE (KY)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
GABE GROSSBERG
MARK E. CASSE
5
71
43
43
0
6
CALIBRATE (KY)
2y d e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
6
0
0
0
7
HIGH KNUCKLES (KY)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
VINCENT S. SCUDERI
RUDY R. RODRIGUEZ
7
0
0
0
8
CHARLESTON STRONG (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
DEWBERRY, JOHN K., H
JEREMIAH C. ENGLEHART
8
0
0
0
9
UNITEDANDRESOLUTE (KY)
2y a e
55.50
DAVID COHEN
CORSER, MARK
THOMAS M. AMOSS
9
87
2
37
0
10
RESTORED ORDER (KY)
2y k e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE AND ST
TODD A. PLETCHER
10
72
3
99
0
11
DONEGAL BAY (KY)
2y d g
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
DONEGAL RACING
TODD A. PLETCHER
11
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOURBON BAY (NY)
3y d e
53.50
JOSE LEZCANO
BOURBON LANE STABLE
MARK A. HENNIG
1
85
1-23372
43
0
2
SANCTUARY CITY (NY)
3y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
MESSINA, EDWARD J. A
JAMES W. FERRARO
2
87
25-12
21
0
3
ALBIE (NY)
4y a g
57.00
JOEL ROSARIO
WEIS, PEPI
CARLOS F. MARTIN
3
84
544-357
21
0
4
OUR TROUBADOUR (NY)
3y d e
53.50
MANUEL FRANCO
IRIS SMITH STABLE
EDWARD R. BARKER
4
75
432215
21
0
5
DANFUSI (NY)
4y d a
57.00
LUIS SAEZ
TRIPLE G THOROUGHBRE
BRAD H. COX
5
80
25-18
42
0
6
MO READY (NY)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
6
84
42135-5
21
0
7
SIMPLY (NY)
3y k g
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
LYNAM, BRYAN
STEVEN M. ASMUSSEN
7
82
139
21
0
8
JIMMY JAZZ (NY)
5y a g
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
DREAM MAKER RACING
THOMAS M. BUSH
8
85
441-733
21
0
9
KID D'ORO (NY)
4y d g
56.00
ERIC CANCEL
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
9
78
3-2154
41
0
10
STEELERSFANFORLIFE (NY)
5y a g
56.00
JUNIOR ALVARADO
ZAMAROTA RACING STAB
LEAH GYARMATI
10
80
3727-74
21
0
11
JACK THE CAT (NY)
4y d g
56.00
DYLAN DAVIS
DORRIAN, JOHN F. AND
RAYMOND HANDAL
11
87
122332
42
0
12
JO'S BOLD CAT (NY)
6y d g
57.00
DAVID COHEN
OH HAPPY DAYS STABLE
KELLY RUBLEY
12
90
431-956
21
0
13
BIG THICKET (NY)
5y k a
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
13
89
882123
29
0
14
BEACH ACCESS (NY)
5y d g
56.00
.
LEAH GYARMATI
LEAH GYARMATI
14
80
918-623
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAMA BREEZE (KY)
3y d g
55.50
MANUEL FRANCO
ASHBROOK FARM AND BB
GEORGE R. ARNOLD, II
1
96
1-926
34
0
2
DECORATED INVADER (KY)
3y d e
55.50
JOEL ROSARIO
WEST POINT THOROUGHB
CHRISTOPHE CLEMENT
2
99
114-111
28
0
3
NO WORD (KY)
3y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
WERTHEIMER AND FRERE
TODD A. PLETCHER
3
94
15-331
37
0
4
DOMESTIC SPENDING (GB)
3y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
93
113
28
0
5
GUFO (KY)
3y a e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
OTTER BEND STABLES,
CHRISTOPHE CLEMENT
5
99
31-111
42
0
6
COLONEL LIAM (KY)
3y k e
55.50
JAVIER CASTELLANO
LOW, LAWANA L. AND R
TODD A. PLETCHER
6
90
131
24
0
7
FIELD PASS (MD)
3y k e
55.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
94
6-11311
34
0
8
GET SMOKIN (KY)
3y a g
55.50
LUIS SAEZ
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS M. BUSH
8
93
0-22352
28
0
15 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Deauville Fransa, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:18 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 ağustos 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 15 ağustos 2020 at yarışı programı, 15 ağustos 2020 tjk yarış programı, 15 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 15 ağustos 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 15 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 15 ağustos 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 15 ağustos 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni