22 Ağustos 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD FLOOD
3y d e
HAKEEM (USA)
61.50
M.ÇİÇEK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
5
62
701851
16
20
1.11.49
2
MESTAN EFE
3y a e
SON OF SUN
53.00
H.ŞİMŞEK
BURAK BALCI
M.KARACA
4
45
155982
16
15
1.11.58
3
KAANEGE
3y d e
APPROVE (IRE)
50.00
D.PALAUR
GÖKHAN ALBAYRAK
M.Y.AKKEYİK
1
38
165620
25
15
1.11.02
4
VOLİMTE
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
50.00
N.AVCİ
OSMAN Z. PEKTAŞ
R.YILDIZ
6
38
663148
8
18
5
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
50.00
B.M.MIRIKAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
8
37
768130
7
18
1.11.91
6
PATLICAN
3y d e
MENDIP (USA)
50.00
A.OLUK
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
3
34
523165
9
18
7
SEPULVEDA
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
H.KAPLAN
HÜSEYİN YÜKSEL
S.ŞAHYAZICI
2
34
479916
25
19
8
FOOL HARDY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
48.00
O.GÜDENAP
MURAT BİLGİÇ
R.YILDIZ
9
32
2544-34
127
17
1.12.07
9
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
50.00
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
7
29
736346
16
13
1.12.25
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASIA SAN
2y a d
LION HEART (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
BATURALP BERBEROĞLU
Z.AVCI
13
0
2
16
19
2
ASLIHAN
2y d d
ZANJERO (USA)
53.00
H.GÜNAP
KUTLAY NACİ TUTUCU
MUT.KAYA
9
0
0
9
19
3
BADENUR
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
S.ÖZEN
H.AVNİ TURGAL
V.KELLECİ
10
0
9
16
19
4
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
İ.H.KETME
HALİT AY
M.ASLAN
1
27
6365
7
16
5
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
ALP.OLUKAP
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
8
17
5589
9
16
6
KEY TO VICTORY
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
MUH.OKAP
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
7
0
0
16
19
7
KIZIM RENGİN
2y a d
DUTYFREE
57.00
D.PALAUR
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
3
0
7
16
19
8
KIZIMELA
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
53.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
4
0
5
16
19
9
LUCKY ROCK
2y a d
APPROVE (IRE)
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
6
36
3422
8
19
1.13.09
10
MELOSH
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
A.ALPAGUT
CEMAL ÇAKIR
H.DURMUŞ
12
0
6
70
19
11
OH JOY
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
N.AVCİ
ÖMER USLU
N.KULAK
11
0
6
16
19
12
SONBAHAR GELİNİ
2y d d
PRINCE OF KRAKOW
54.00
B.M.MIRIKAP
ÖZLEM KAYA
S.YUDUM
5
0
0
16
19
13
SPRING WALTZ
2y d d
SCARFACE
57.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
0
6
16
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
57.00
M.M.BİLGİNAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
80
415745
16
16
1.10.69
2
KARA MEHMET
4y d a
KARABEYHAN (GB)
60.00
M.KAYA
SÜLEYMAN ATİK
M.ASLAN
6
71
6-25311
16
20
1.09.10
3
GÖLCÜKLÜ
8y d a
SRI PEKAN (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
İSMET ARSLANCA
M.YAPAROĞLU
5
62
415824
16
16
1.08.85
4
AIRDROP
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
56.00
N.AVCİ
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
7
39
77-6312
14
19
1.10.38
5
EMPEROR SION
5y a a
LION HEART (USA)
55.00
İ.H.KETME
NİMET ARİF KURTEL
A.A.ZÜMBÜLLER
4
84
13-5321
22
20
1.09.22
6
AL UQSUR
5y d a
LUXOR
50.00
H.GÜNAP
KUTLAY NACİ TUTUCU
MUT.KAYA
1
38
76-9890
30
14
1.12.27
7
BIG INVINCIBLE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
CEM ŞEN
AYTUĞ BARGU
G.HALKATAŞ
3
17
8000-50
70
8
8
DUMBLEDORE
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
54.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
Z.AVCI
8
26
868065
14
6
1.11.34
9
REAL KING
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
H.ERDİK
9
26
097639
14
5
1.11.54
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
61.00
B.M.MIRIKAP
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
1
69
231444
11
17
1.51.70
2
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
62.50
S.ÖZEN
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
5
68
322343
40
17
1.51.93
3
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
60.00
BURAK AKÇAYAP
FARUK ATEŞ
M.KAYA
11
63
428486
7
14
1.50.35
4
TEKİNER
6y a a
ALTAHA
56.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
9
57
004045
7
7
1.51.24
5
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
54.50
M.ÇİÇEK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
6
52
859614
11
19
1.53.68
6
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
54.50
İ.H.KETME
MESUT TAŞ
At Sahibi
12
48
478227
9
18
1.52.46
7
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
54.00
D.PALAUR
SİNAN BİLİK
S.ŞAHYAZICI
3
47
144094
21
15
1.53.36
8
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
52.50
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
7
44
235536
14
13
1.53.25
9
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
52.50
A.ALPAGUT
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
44
701340
7
17
10
HOVARDA
4y k a
HABERKAN
50.00
H.KAPLAN
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
8
36
055355
9
14
1.56.86
11
CESURAYAK
5y k a
AĞA KARACA
50.00
N.AVCİ
ZEKİ ÇELİK
M.ZELYURT
13
33
704723
9
10
1.52.70
12
UÇAN KARACA
5y a a
ALKARACA
50.00
O.YILDIZ
SELDA KARACA
Z.AVCI
2
32
407731
9
20
1.54.24
13
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
50.00
A.OLUK
MEHMET SIDDIK OKAN
M.KARACA
10
29
967626
8
9
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANATOLIAN PEARL
4y d k
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
M.M.BİLGİNAP
FUAT ALBAYRAK
S.SÜSLÜ
2
47
350-664
12
10
1.17.87
2
INVISIBLE WOMAN
5y d k
ALFRED NOBEL (IRE)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
13
47
200004
5
10
1.17.18
3
SAMOTHRAKI
5y d k
DAI JIN (GB)
60.00
F.ARSLANAP
İSA FİDANAĞAÇ
R.ALTUNBAŞ
1
45
043058
12
7
1.16.78
4
APRIL BLESSING
4y a k
LION HEART (USA)
61.00
B.KURDU
ABDULAZİZ GÖKTAŞ
H.ERDİK
3
43
0-82641
14
20
1.17.40
5
CİHANGÜL
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
61.00
İ.SOYAD
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
11
43
186-000
52
15
1.18.21
6
ŞEHRİBAN
4y a k
ADONİSE
58.00
N.AVCİ
ŞÜKRÜ GÜRER
At Sahibi
7
37
362088
9
14
1.19.02
7
CHEERLEADER EFFECT
4y a k
CARDINAL PIONEER
57.00
S.ÖZEN
CENK ÖZMALATYALILAR
R.YILDIZ
12
35
043130
12
18
1.16.96
8
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
55.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
6
31
033202
23
18
1.17.83
9
PRENSES SABRİNA
4y a k
ADONİSE
55.00
H.ŞİMŞEK
AYTEN SALTABAŞ
M.ZELYURT
4
31
0-00976
9
10
1.16.81
10
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
54.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
9
29
680050
64
12
11
SWEETIE BERYL
4y a k
ADONİSE
53.50
A.KÜRÜNDÜK
MEHMET ALTUNKILIÇ
R.ALTUNBAŞ
14
28
239765
9
13
1.20.33
12
MYSTIC GREEN
4y d k
LILBOURNE LAD (IRE)
53.00
MER.ÇELİK
ALİ ALAN
M.ZELYURT
8
27
406675
12
9
1.17.64
13
SIMPLY RED
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.50
ALP.OLUKAP
AHMET SUEL SELİK
M.KARACA
5
26
4050-80
14
11
1.18.56
14
BALACA
4y d k
PRESSING (IRE)
50.50
H.KAPLAN
FERİT SARAK
M.KARACA
10
22
075473
14
6
1.17.48
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZ KURDU
3y d e
KARA YAĞIZ
55.00
M.M.BİLGİNAP
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
11
49
15819
13
19
1.20.72
2
YEKSIRA
3y k e
BİLGİN
59.00
M.ÇİÇEK
ORFEA TİTO ARIKAN
B.TOPCU
7
46
311
21
20
3
AHMET ALİ
3y a e
BERKSOY
57.00
F.YÜKSEL
MEHMET ESMER
B.ÖZGÜR
2
44
2126
13
18
1.20.23
4
HIZLI AHMET
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
B.KURDU
MUSTAFA ARICI
B.ÖZGÜR
1
42
2148
13
18
1.19.63
5
KOCAOĞLAN
3y a e
TURBO
57.00
S.ÖZEN
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
8
40
621
23
20
6
YİĞİTOĞLUM
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ENGİN TEPE
Z.AVCI
9
39
5321
23
20
7
EKMEZİNOĞLU
3y a e
TOŞUR
52.00
F.ARSLANAP
ETHEM YILDIZ
R.KARATAŞ
3
42
41
14
20
1.19.98
8
MİLASBERK
3y a e
SARUHANAĞA
54.00
MER.ÇELİK
MUZAFFER İŞİNİBİLİR
M.BULUT
6
40
4145
8
18
9
BELİNAY SULTAN
3y k d
GÖĞEBAKAN
53.00
H.ŞİMŞEK
LEVENT DEMİR
Y.PETEK
5
26
70435
7
15
1.21.04
10
TUMBUL HÜSEYİN
3y a e
TOŞUR
54.00
İ.H.KETME
SUNGUR SOYDAM
At Sahibi
4
24
447669
14
14
1.20.23
11
BARUTHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
51.00
ALP.OLUKAP
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
10
0
0
14
19
1.24.10
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AEGEAN LOVE
2y d d
INSPECTOR
57.00
A.OKAN PAZARAP
EGE ARIN DURGUN
M.KESİCİ
5
0
0
20
2
BACKSPIN
2y d d
BARUDİ
57.00
Ç.OK
SONER GÜL
C.YILDIRIM
8
35
923
9
17
3
DAFNE THE GIRL
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
S.ÖZEN
KURTULUŞ İŞERİ
G.TOKLU
9
0
3
16
19
4
FASTER THAN LIGHT
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
ALP.OLUKAP
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
10
32
5239
18
16
5
KEY TO MY HEART
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
11
0
2
16
19
6
MATRONS
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
T.SOYAD
2
0
7
16
19
7
MAYA HANIM
2y d d
TOCCET (USA)
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
12
0
0
20
8
MITHRA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
B.KURDU
UFUK TALAT KORKUT
A.A.ZÜMBÜLLER
4
0
4
16
19
9
MY SUN ALAKAN
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
H.ŞİMŞEK
YUSUF BİKEÇ
At Sahibi
6
18
785
14
17
1.16.38
10
PRINCESS TIFFANY
2y d d
KANEKO
57.00
MER.ÇELİK
PELİN KAPOĞLU
M.ZELYURT
7
0
56
30
18
11
RASGELE
2y d d
NİĞDELİ
54.00
BURAK AKÇAYAP
ALİ ÇELİK
Y.PETEK
3
0
0
20
12
SPEEDY ROCK
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
1
28
45584
10
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
58.00
B.M.MIRIKAP
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
13
43
530522
11
19
1.23.90
2
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
57.00
M.M.BİLGİNAP
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
57
130046
25
15
1.22.30
3
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
58.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
4
41
707000
15
14
1.21.69
4
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
59.00
M.KAYA
KAYA KAYA
A.ATAŞ
5
58
696389
21
12
1.21.54
5
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
57.00
M.ÇİÇEK
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
9
58
739108
7
18
1.21.46
6
ASİLKARDEŞ
4y k k
ASİLZADE
56.00
F.YÜKSEL
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
23
000700
30
13
1.26.02
7
CANÖZGÜ
6y a k
ÖZGÜNHAN
55.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
7
59
583493
14
10
1.22.43
8
PİŞKİN KIZ
5y a k
AYABAKAN
55.00
S.ÖZEN
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
8
57
264658
16
14
9
HOŞ ÇİÇEK
4y a k
KIRIMHAN
52.00
ALP.OLUKAP
MUZAFFER KARATAŞ
R.KARATAŞ
12
19
2-00000
16
13
1.24.07
10
SARRAFIN UMUDU
4y d k
SARRAF
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
ZERRİN SARAÇOĞLU
M.BULUT
11
18
462700
23
6
11
BİLBİLAN
7y a k
HORASANLI
55.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
T.SOYAD
3
52
735750
21
4
1.21.01
12
TATLI TULUMBA
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
H.KAPLAN
EKREM DİLBER
M.YAPAROĞLU
2
8
00007
14
15
13
HAYRİYE SULTAN
4y d k
SARRAF
50.00
E.D.ÖKTENAP
ÖZCAN SELİK
Z.AVCI
1
7
8-00009
14
9
1.28.04
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHE IS MY BABY
3y a d
APPROVE (IRE)
55.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
5
56
001224
14
18
1.14.52
2
DEĞİRMENDERE BEYİ
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
12
67
11-7212
14
19
1.14.57
3
LOOK STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.ÖZEN
ALOŞ YILDIRIM
KAY.ALTINÖZ
14
68
440833
9
15
1.13.94
4
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
55.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
6
35
487599
16
14
1.15.32
5
AĞA FERHAT
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
ADEM ŞEN
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
13
21
565000
21
12
1.17.28
6
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
N.AVCİ
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
9
40
153470
25
15
1.15.80
7
KING OF UTKUN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
54.00
A.ALPAGUT
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
11
50
7-63597
30
14
1.13.90
8
SUPERHEAT
3y d d
CUVEE (USA)
54.00
O.ÖZTÜRK
ERTAN TURNA
A.OLCAR
10
34
7-8710
8
19
9
BOĞAÇ EFE
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
55.00
A.OKAN PAZARAP
ALİ GALİP MERCAN
G.ER
1
8
8608
9
16
10
ACORN
3y d g
DEHA
52.00
M.AKINAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
4
6
907800
7
10
1.19.07
11
AFTER SHOCK
3y a e
AFTER MARKET (USA)
50.00
B.KELEŞOĞLUAP
ERDEM TURHAN
N.KULAK
3
0
0
20
12
LAST PIANIST
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
F.AVCI
AHMET ALTUNKILIÇ
Z.AVCI
2
0
0
20
13
VALIANT KING
3y d e
KING DAVID (USA)
54.00
H.GÜNAP
SERTAN VARDAR
R.AYDOĞAN
8
0
07
16
18
14
MRS DADAŞ
3y d d
DAI JIN (GB)
50.00
B.M.MIRIKAP
TUNCAY YILMAZ
R.YILDIZ
7
0
0
20
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHAL DROGO
4y k a
DEHA
60.00
E.ŞİMŞEKAP
HÜROL KARAHANOĞLU
M.YALÇIN
5
66
451521
21
20
1.57.09
2
CANGUVEN (IRE)
5y a a
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
59.50
E.ÇANKAYAAP
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
2
65
832-358
127
14
1.57.57
3
SILK ROAD
4y d a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
60.00
A.ÇELİK
VEYSEL KAHRAMAN
T.BARDAKCI
1
60
407082
10
11
1.56.63
4
CAMBAZ
4y d a
YAVUZSTAR
55.00
M.G.ARSLANAP
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
4
56
9-32721
25
20
1.58.02
5
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
58.00
E.SİNCAN
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
3
56
029558
14
11
1.58.18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
56.00
E.ÇANKAYAAP
NAİF ÇİZİK
K.YILDIZ
4
67
807612
13
19
2
MAGFELLOW
8y d a
FANTASTIC FELLOW (USA)
55.00
A.SÖZEN
RACİ ATLI
R.ATLI
1
81
638636
14
8
1.22.76
3
SEMİH BEY
5y d g
POWERSCOURT (GB)
55.00
Ö.YILDIRIM
İSMAİL GÜL
EMİN KARATAŞ
2
78
66-6323
13
12
1.22.05
4
ASHOKA
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.00
E.ERGÜRAP
SEFA ÇIKMAZ
İ.GÜR
3
27
740446
11
10
1.24.06
5
BEST OF ELA
5y d k
LUXOR
53.00
H.ÇİZİK
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
5
90
311116
127
19
1.23.09
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HİKMETFIRTINASI
3y d e
İSFENDİYAR
56.00
İS.DEMİRAP
İ.HALİL DEMİR
A.GÜLLÜ
1
44
1345
25
17
2
YAKACAN
3y a d
SARRAF
58.00
M.GÜNDÜZELİ
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
2
41
1
12
20
3
ISSIZ KULE
3y k e
TÜMÖZ BEY
54.00
V.DEMİR
MEHMET GÜNEŞ
H.ATAŞ
3
0
09
11
18
4
TAŞANTAY
3y a e
ESKİŞEHİRLİ
54.00
B.KILINÇ
MEHMET ULUSOY
S.DAŞTAN
4
0
0
11
19
5
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
52.00
F.R.BEBEK
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
5
0
8
7
19
6
LEYLİKIZ
3y a d
ALİ BABALI
52.00
M.G.ARSLANAP
MESUT ÇEVİKEL
Y.TUNCAY
6
0
6
7
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜ MY DAUGHTER
2y d d
AFTER MARKET (USA)
59.00
H.ÇİZİK
FAİK ÜNLÜ
K.YILDIZ
2
54
61141
27
20
1.11.58
2
EURASIA
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.SÖZEN
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
3
40
43133
7
18
1.12.80
3
QUICK RHYTHM
2y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
Ö.YILDIRIM
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
4
43
421
25
20
4
REDAMANCY
2y a d
APPROVE (IRE)
55.00
H.KARATAŞ
SERDAR PEKİN
H.KOCAKAPLAN
1
45
14
15
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLDENHAN
8y k a
ATEŞTOPU
65.00
K.TOKAÇOĞLU
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
4
111
141121
42
20
1.42.08
2
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
63.00
Ö.YILDIRIM
FUNDA PAMUK
M.TEZEL
2
102
122128
28
18
1.44.77
3
ALPTUĞHAN
7y k a
ARASLI
59.00
M.AKYAVUZ
TARKAN H. ONAR
M.ARICI
6
97
335453
9
15
1.42.66
4
BAŞPEHLİVAN
10y a a
KOŞAYALP
59.00
A.KAÇMAZ
İBRAHİM YALÇIN
A.KAPLAN
8
94
112678
6
16
1.42.93
5
ÇELİKKALKAN
6y d a
EMAEL (PL)
59.00
A.SÖZEN
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
9
101
422212
23
19
1.44.68
6
GOLDEN KING
6y k a
TURBO
59.00
E.ÇANKAYAAP
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
5
90
151-323
127
17
1.43.34
7
MAHZUNKRAL
5y k a
BİLGİN
59.00
A.ÇELİK
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
1
80
154791
9
20
1.43.71
8
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
59.00
M.BAYIR
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
3
67
622173
28
18
1.44.78
9
TARIKHAN
7y k a
HORASANLI
59.00
H.KARATAŞ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
114
67-7116
19
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA CAHİT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
ANIL KÖSEOĞLU
At Sahibi
9
30
937375
19
14
1.58.13
2
BAG OF GOLD
3y a e
NEARLY GREEN
54.00
M.KIYAKAP
S.BEDRİ GİDER
H.ATAŞ
10
0
0
20
3
EROS DIAMOND
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
A.SÖZEN
ABDULSAMET TEKİN
EMİN KARATAŞ
8
29
503
14
17
2.02.97
4
ORHUN REİS
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
ALPER TUNGA BACANLI
H.GÜNEY
6
17
700400
14
8
1.59.94
5
SREÇO MOYA
3y d e
KANEKO
55.00
S.AKTAŞAP
SELİM ACARİŞ
F.ARICI
5
22
094840
5
13
6
ALWAYS ORDER
3y d d
ALWAYS PRESIDENT
52.00
M.G.ARSLANAP
AYHAN GİRAY
F.ARICI
12
14
5070
27
16
2.03.12
7
BET
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
E.SİNCAN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
4
27
072465
14
11
1.58.68
8
IMMORTAL BELOVED
3y d d
HAYRİ BABA
56.00
A.ÇELİK
CAFER GÜVEN
M.GÜVEN
11
9
6-60088
14
14
9
LADY PIA
3y a d
DAI JIN (GB)
53.00
İ.KATARAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
18
859688
14
12
1.59.71
10
ÖZEL
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
B.KILINÇ
CANER AKGÜN
M.YALÇIN
3
28
902094
13
11
2.06.32
11
SPEED ENGINE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
F.R.BEBEK
ORHAN KİBAR
H.TOP
7
19
466870
5
11
2.07.59
12
WILD ROSE
3y d d
DAI JIN (GB)
56.00
H.KILIÇARSLAN
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
2
34
242054
14
15
1.56.62
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
5y d a
INTENSE FOCUS (USA)
58.00
A.SÖZEN
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
3
97
216110
14
19
2
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
1
100
21-1142
63
20
1.33.93
3
HEADMAN
5y d a
DABIRSIM (FR)
58.00
A.ÇELİK
SANEM KAHRAMAN
T.BARDAKCI
2
99
125152
35
18
1.34.00
4
LOZAN
4y a a
LION HEART (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
4
97
27-1121
63
20
1.33.91
5
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
58.00
A.KAÇMAZ
CÜNEYT YILDIZHAN
C.KATI
5
90
831321
14
20
1.33.10
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKABBA GÖKTUĞ
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
A.SÖZEN
PELİN KAPOĞLU
Ü.TANER
1
47
211
14
20
1.13.41
2
ANADOLU ASLANI
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.KARATAŞ
G.EMRE İÇER
İ.GÜR
7
82
131
13
20
1.11.71
3
CAPTAIN SWING
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
A.KAÇMAZ
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
6
0
78
18
18
4
GÜLÜM OSMAN
2y d e
POPULAR DEMAND
57.00
H.ÇİZİK
HACİ İPEK
Ö.ALAÇAM
5
84
3311
21
20
1.11.26
5
KAFKAS BEYİ
2y d e
WHOS NEXT
57.00
H.KILIÇARSLAN
BURHAN ŞEN
E.MUTLU
2
38
733213
14
19
1.13.56
6
KING JACKSON
2y d e
LUXOR
57.00
Ö.YILDIRIM
SERKAN AYDIN
Ü.TANER
4
46
1
70
20
7
GLITZY
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
A.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
3
68
2122
21
19
1.11.36
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIEF SEATTLE
3y d e
KARABEYHAN (GB)
54.00
E.ÇANKAYAAP
RACİ ATLI
R.ATLI
1
8
857-606
34
11
2.03.44
2
ÇUKUROVALI
3y d e
MOHICANS SON
58.00
V.DEMİR
EGE C. CEVHERİBUCAK
M.KILIÇSEREN
11
23
34-5677
7
13
3
DRONE SPY
3y a e
NEARLY GREEN
58.00
A.KAÇMAZ
MURAT AVCI
K.TEKİNALP
10
26
942600
14
10
4
ISSOS
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
8
0
6
14
19
5
SÖNMEZBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.KESKİN
HAKAN SÖNMEZ
A.AYDIN
5
31
09082
7
15
2.02.68
6
TANAKA
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
E.SİNCAN
HULUSİ ÇİL
A.GÜVEN
7
0
77
37
18
2.01.44
7
CORCASISTA
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
52.00
M.G.ARSLANAP
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
9
0
5-0
35
18
2.01.99
8
HEAVEN'S GARDEN
3y k d
DEHA
56.00
F.R.BEBEK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
C.AYDOĞAN
3
8
690706
35
9
1.58.14
9
KUBLİ
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
K.DEMİRELAP
ERDEM KÖZLEME
KAD.BALTACI
6
12
070
14
17
10
MI VICTORIA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
Ö.YILDIRIM
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
2
31
220645
14
15
1.59.00
11
OLINDA
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
A.ÇELİK
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
4
31
834332
14
17
1.56.92
12
QUEEN NAUPA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
B.KILINÇ
EMRE KARAYEL
İ.GÜMÜŞ
12
18
494-006
7
13
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIZLI ZELİŞ
8y k k
GOBAKBEY
60.00
E.ŞİMŞEKAP
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
9
51
335370
25
14
2
TRACE
4y k k
ÖZGÜNHAN
57.50
E.ÇANKAYAAP
NUSRET DOĞAN
R.TAŞDELEN
2
51
172491
16
20
2.34.30
3
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
57.50
M.K.KUMBASARAP
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
12
42
155888
16
15
2.32.19
4
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
58.00
H.ALTIN
SELİN DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
11
41
000268
18
13
2.33.46
5
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
A.KAÇMAZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
15
41
297302
6
15
2.47.01
6
SELDA HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
53.50
H.KILIÇARSLAN
NİHAT KARATOPRAK
A.ÇİFTÇİ
7
37
630066
4
14
7
NAZDARIM
4y a k
TOŞUR
51.50
M.G.ARSLANAP
GÜNAYDIN SAÇAN
M.H.ELĞAÇ
4
37
01-5887
127
16
8
SAFİRA
4y a k
UÇANBEY
51.50
B.KILINÇ
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
14
33
805051
14
20
9
NAZARNAZ
4y k k
TURBO
51.00
E.TUNÇ
MERAL KANTEMİR
SERD.AYDOĞDİ
1
32
245000
29
12
10
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
50.00
F.R.BEBEK
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
10
29
090335
9
12
2.34.91
11
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
51.00
M.KESKİN
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
27
578067
16
9
2.34.63
12
ALTIN ZELE
4y d k
YALAZ
50.00
M.BAYIR
İSMET ALTIN
T.ATEŞ
13
26
769882
14
8
13
KISMET KIZ
7y k k
YAŞARCIK
50.50
HAKAN YILDIZ
NUSRET ÖZBAĞ
S.YANIK
8
26
730008
23
11
2.36.65
14
ECESER
4y k k
TIGRES LIGHT (US)
50.00
E.SİNCAN
NAMIK TURAN
İ.GÜMÜŞ
6
24
680005
14
13
2.39.40
15
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
50.00
N.DEMİRAP
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
5
20
087959
18
4
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAWKEEL (GB)
3y d d
57.00
CRISTIAN DEMURO
HAMDAN AL MAKTOUM
JC. ROUGET
4
115
1111
69
0
2
TICKLE ME GREEN (GER)
3y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
HEIKE BISCHOFF-LAFRE
FH. GRAFFARD
2
101
124-391
33
0
3
ALKANDORA (GB)
3y a d
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
6
99
2-213
21
0
4
SCRIPTURALE
3y d d
57.00
TONY PICCONE
AHMED MOUKNASS
M. DELCHER SANCHEZ
1
95
23-5521
15
0
5
FRANKEL'S STORM (GB)
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
NICK BRADLEY RACING
MS. JOHNSTON
3
95
21525-1
8
0
6
AUYANTEPUI (GB)
3y k d
57.00
LANFRANCO DETTORI
OTI MANAGEMENT PTY L
M. BARATTI
7
102
111
48
0
7
SOLSTICIA (IRE)
3y d d
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
5
105
4-137
48
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AXCELERATOR (IRE)
4y d g
60.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
MARCO BOZZI
C. FERLAND
10
91
5-81021
18
0
2
ROYALIST
4y k a
59.00
MAXIME GUYON
C. FAURE/A. GIANNOTT
F. ROSSI
7
89
145965
25
0
3
CARTES (GB)
4y a g
58.00
GREGORY BENOIST
ECURIE J.P. MICHOLET
A. WATTEL
12
87
52-4128
44
0
4
ELECTRON LIBRE (IRE)
5y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
JULIA LEFRANCOISFRAN
FX. BELVISI
4
87
0-88400
20
0
5
SAVOIR AIMER
4y d a
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BARBARA MOSER
F. ROSSI
8
86
123-238
46
0
6
KHOCHENKO
5y a g
57.00
EDDY HARDOUIN
JEAN-LOUIS BOUYENVAL
D&P. PROD'HO
16
85
1-14235
20
0
7
JIZELLITA
5y d k
57.00
OLIVIER PESLIER
MAGALEN BRYANT
A.DE ROYER DUPRE
5
85
79-7740
14
0
8
POPORO
5y d g
57.00
ANTHONY CRASTUS
SUC. ROBERTO COCHETE
X. THOMAS-DEMEAULTE
1
85
21-5210
44
0
9
GRACIAN (GER)
4y a a
56.50
RONAN THOMAS
HEINRICH-THEODOR BIS
W. HICKST
3
84
218-670
25
0
10
EL MANIFICO
5y d g
56.00
CRISTIAN DEMURO
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
14
83
0-80746
18
0
11
CRESSIDA
4y d k
56.00
MORGAN DELALANDE
PATRICK HUGH BETTS
S. WATTEL
2
83
407-223
46
0
12
OCTOKING
8y k a
55.50
VINCENT CHEMINAUD
SERGE FRANCOIS
R. MARTENS
13
81
0-06725
44
0
13
LA ROSELIERE
4y d k
55.50
GERALD MOSSE
FREDERIC FISK
R. LE DREN DOLEUZE
9
81
731-604
25
0
14
MARRAKECH EXPRESS
4y d a
55.00
THOMAS TRULLIER
QAZAQSTAN RACING CLU
I. ENDALTSEV
6
80
137-302
46
0
15
BRAZING
4y d a
55.00
MICKAEL BARZALONA
FINN BLICHFELDT
P&J. BRANDT
15
80
290-930
23
0
16
JUMPIN' JACK FLASH
6y d a
55.00
TONY PICCONE
DIDIER BOUQUIL
J. SOUBAGNE
11
80
800259
27
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INSTRUIT (GB)
3y d e
57.00
TONY PICCONE
A.GILIBERT/B.CHALMEL
F. CHAPPET
9
94
1-237
26
0
2
LORD CAMPARI (IRE)
3y d e
57.00
OLIVIER PESLIER
CHEIK MOHAMMED OBAID
R. VARIAN
10
97
6-16
44
0
3
CELESTIN
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
ECURIE NORMANDIE PUR
F. CHAPPET
6
108
11-2454
20
0
4
TAMMANI (GB)
3y d e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
PRCE A. FAISAL
WJ. HAGGAS
8
107
813419-
127
0
5
KING'S COMMAND (GB)
3y d g
57.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
C. APPLEBY
7
111
1831-
127
0
6
WELL OF WISDOM (GB)
3y d e
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C. APPLEBY
1
107
2-81191
20
0
7
CHARLESQUINT (IRE)
3y d e
57.00
GREGORY BENOIST
MARIE-JOELLE GOETSCH
Y. BARBEROT
2
101
02-0133
20
0
8
KENWAY
3y a e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
5
108
545262
20
0
9
THORIN (GER)
3y e
57.00
ANDRASCH STARKE
RENNSTALL GESTUT HAC
H. GREWE
3
106
4-1113
20
0
10
PADRON (IRE)
3y d e
57.00
CRISTIAN DEMURO
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
4
96
61-1
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO SPEAK ALEXANDER (IRE)
2y d d
56.00
LANFRANCO DETTORI
C. O'CALLAGHAN CO
J. HARRINGTON
1
0
71
46
0
2
MAGNA MATER (IRE)
2y a d
56.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
4
0
51
25
0
3
PLAINCHANT
2y d d
56.00
VALENTIN SEGUY
ALAIN JATHIERE
M. GUARNIERI
3
98
311
27
0
4
LOULIANA (IRE)
2y d d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MBAYE NIANG SNC
F. ROSSI
8
0
1
13
0
5
FEV ROVER (IRE)
2y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
N. BRADLEY RACING 43
RA. FAHEY
6
104
221
32
0
6
STARDEVOTE (IRE)
2y d d
56.00
JULIEN AUGE
PRIME EQUESTRIAN S.A
C. FERLAND
2
95
12
27
0
7
KING'S HARLEQUIN (IRE)
2y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
SANGSTER/O'ROURKE/RE
N. CLEMENT
7
96
331
39
0
8
CASSIOPEA
2y a d
56.00
CRISTIAN DEMURO
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
5
93
8211
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKALOUN
2y e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
JC. ROUGET
8
0
11
38
0
2
MY KURKUM (GB)
2y d e
57.00
JULIEN AUGE
KHALIFA DASMAL
E. O'NEILL
4
0
61
15
0
3
ALLEZ BARZA
2y d e
57.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE AMA.ZINGTEAM
A. FABRE
2
88
631
34
0
4
WOOTTON ASSET
2y e
57.00
EDDY HARDOUIN
S. KUMIN/ECURIE ADES
C&Y. LERNER
3
91
114
39
0
5
SHUT THE BOX
2y d e
57.00
MAXIME GUYON
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
5
0
71
14
0
6
SKYCUTTER
2y d e
57.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
THE FRENCH CONNECTIO
J.F.. HUGHES
1
0
33
16
0
7
EUPHORIA
2y k d
55.50
VALENTIN SEGUY
AL ASAYL FRANCE
F. ROHAUT
7
0
31
17
0
8
SELKET (IRE)
2y d d
55.50
LANFRANCO DETTORI
BERND RABER
A. MARCIALIS
6
86
4462
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING COBRA
4y d g
60.00
STEPHANE PASQUIER
EC. FRANCK BOUCEY/JY
C. LOTOUX
2
78
73-4160
23
0
2
HEIR TO A THRONE
7y a g
59.50
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P&J. BRANDT
18
77
2-33522
18
0
3
TRENTINO
4y a g
59.50
HUGO JOURNIAC
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
16
77
91-0528
25
0
4
ROYAL FORCE
4y k a
59.50
EDDY HARDOUIN
CLEMENCE VANDEL
E. MIKHALIDES
4
77
4351-17
46
0
5
MARBOOT (IRE)
4y a g
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
G.BARBARIN/O.BROCHAR
S. CERULIS
8
76
36-0983
18
0
6
BRIGHT CRESCENT (GB)
4y d k
58.00
EMMANUEL ETIENNE
GILLES PANNIER
G. PANNIER
11
74
121-960
89
0
7
INDIAN PACIFIC
4y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
WOODPARK BLOODSTOCK
CE. ROSSI
10
73
630212
25
0
8
MUSTAQQIR (IRE)
4y d a
57.00
AURELIEN LEMAITRE
HAMDAN AL MAKTOUM
F. HEAD
15
72
0533-06
20
0
9
GLOBAL PASSION
5y d g
56.50
.
RICHARD SAM HOSKINS
J. REYNIER
17
70
463497
7
0
10
LADY DYA
4y d k
56.50
MORGAN DELALANDE
ANDRE COO
S. WATTEL
12
70
1-00727
20
0
11
SHANNKIYR USA
4y d g
56.00
GERALD MOSSE
ANTOINE FONTAINE
A.DE ROYER DUPRE
7
69
514-802
52
0
12
TREGUISS
5y d a
54.50
CHRISTOPHER GROSBOIS
JEAN-PIERRE PRAUD
S. GOUVAZE
13
66
501621
30
0
13
KIWI GREEN SUITE (BRZ)
7y k a
54.00
CRISTIAN DEMURO
BENJAMIN STEINBRUCH
D. SMAGA
1
65
753156
18
0
14
KOURKAR
6y d g
54.00
VINCENT CHEMINAUD
VICTOR BEGUIGNE
JM. BEGUIGNE
14
65
925-152
72
0
15
FULL COURT PRESS (IRE)
7y d g
53.50
LUDOVIC BOISSEAU
WILLY VAN DER AUWERA
N. CHEVALIER
5
64
0-11653
18
0
16
ZAWADI (GER)
7y d k
50.50
LAURA GROSSO
M. BRUER/C. BRUER
V. HENKENJOHANN
9
61
032582
30
0
17
PHILOSOPHY
5y a
51.00
CLEMENT GUITRAUD
JEAN-LUC MACE
JL. MACE
3
61
16-3134
26
0
18
COPPER BAKED
6y k
49.50
MICKAELLE MICHEL
ALAIN CHERIFI
L. ROVISSE
6
57
250000
30
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DECBOU (GB)
3y d g
61.00
LUDOVIC BOISSEAU
FREDERIC HEAD
F. HEAD
6
75
772127
9
0
2
DECIMAL DAY (IRE)
3y a e
60.00
HUGO JOURNIAC
M. O'NEILL/S. DAVIS/
E. O'NEILL
3
73
314
55
0
3
ROYAL GHOST (IRE)
3y d e
60.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE EQUUS RACING
A. FOUASSIER
2
73
36-5838
37
0
4
THE FUNK BIBLE
3y d e
59.50
ANTHONY CRASTUS
DIDIER BOUQUIL
J. SOUBAGNE
8
72
306341
17
0
5
MOON PALACE (IRE)
3y d d
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ILSE SMITS
FH. GRAFFARD
7
70
50233
23
0
6
TABASCO FORTE
3y d d
54.00
DYLAN VAN BELLEGHEM
LARISSA KNEIP
L. KNEIP
5
63
0-0531
38
0
7
LUANDA
3y d d
55.00
THOMAS TRULLIER
PIERRE-LOUIS GUERIN
PL. GUERIN
4
62
069025
31
0
8
INDIAN SONG
3y d d
55.00
EDDY HARDOUIN
G.REILLE-VILLEDEY/L.
BUTEL & BEAUNEZ
1
62
778-403
23
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST GETAWAY (NY)
5y d g
56.00
JOSE L. ORTIZ
BROMAN, SR., CHESTER
LINDA RICE
1
90
6323-13
27
0
2
MONTAUK DADDY (FL)
3y a e
54.50
JOSE LEZCANO
FOUNTOUKIS, CHRIS AN
LINDA RICE
2
81
2136-48
28
0
3
TIKHVIN FLEW (KY)
4y d a
56.00
.
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
3
81
57-6447
16
0
4
BLINDWILLIE MCTELL (NY)
4y d g
56.00
JOSE L. ORTIZ
JEROLD L. ZARO
LINDA RICE
4
92
2145-53
35
0
5
FRENCH REEF (IRE)
4y d g
56.00
JAVIER CASTELLANO
LOUIS LAZZINNARO, LL
CHAD C. BROWN
5
98
6-1
30
0
6
CRYOGENIC (FL)
5y k a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
6
89
235512
27
0
7
AMERICAN MANDATE (KY)
4y d a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
ORR, ED AND ORR, SUS
STEVEN M. ASMUSSEN
7
94
634325
27
0
8
JAKE ROCKS (KY)
4y a a
56.00
MANUEL FRANCO
JOSEPH BUCCI
DAVID G. DONK
8
85
703664
27
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:54 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEBIGFUNDAMENTAL (KY)
7y d g
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PLETCHER, JAKE J. AN
TODD A. PLETCHER
1
99
31-2-32-6
24
0
2
CHIEF KNOW IT ALL (KY)
6y k g
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
ABRAMOWITZ, DARRYL,
LUIS A. MIRANDA
2
89
8111-14
65
0
3
SUPER DUDE (FL)
6y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
3
96
155335
17
0
4
HAMMERIN AAMER (MD)
6y d g
56.50
LUIS SAEZ
RADLIFF, DAVID
DAVID A. CANNIZZO
4
91
2-64144
14
0
5
MAJID (KY)
4y d g
55.50
DAVID COHEN
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
5
76
565-651
3
0
6
HEAVY ROLLER (KY)
6y a g
56.50
MANUEL FRANCO
DUBB, MICHAEL, BETHL
ROB ATRAS
6
95
6-12625
42
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THORN (KY)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC
WILLIAM I. MOTT
2
68
4
27
0
2
LEASE (KY)
2y a e
54.00
JOSE LEZCANO
ADELE B. DILSCHNEIDE
WILLIAM I. MOTT
1
68
6
21
0
3
SIFTING SANDS (GB)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
3
0
0
0
4
WHATMAKESSAMMYRUN (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
STERLING RACING LLC
GEORGE WEAVER
4
0
0
0
5
TAKE PROFIT (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
ORPEN, CASSANDRA
JEREMIAH O'DWYER
5
0
0
0
6
NAUTILUS (KY)
2y k e
54.00
JAVIER CASTELLANO
SPELLMAN, KENT AND M
BRAD H. COX
6
77
442
35
0
7
SNOW'S ISLAND (KY)
2y k e
54.00
JOEL ROSARIO
ARNMORE THOROUGHBRED
H. GRAHAM MOTION
7
0
0
0
8
WINFROMWITHIN (KY)
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
JIM BAKKE
TODD A. PLETCHER
8
68
24
21
0
9
EXCURSION (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. GRAHAM MOTION
9
0
0
0
10
AMERICAN DIAMOND (KY)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
10
0
0
0
11
LIKEABLE (KY)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE, ST. E
TODD A. PLETCHER
11
0
0
0
12
MO MISCHIEF (KY)
2y d e
54.00
JOHN VELAZQUEZ
MYRACEHORSE STABLE A
TODD A. PLETCHER
12
66
2
35
0
13
REPO ROCKS (VA)
2y d e
54.00
JOSE ORTIZ
LRE RACING LLC
WILLIAM I. MOTT
13
53
4
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLATTERING EYES (NY)
4y a k
56.00
REYLU GUTIERREZ
BANG STABLES AND ZIT
NICHOLAS P. ZITO
1
39
02-2370
31
0
2
SMOKIN HOT KISS (NY)
3y k d
54.00
BENJAMIN HERNANDEZ
SMART, DAVID, L.
MARIALICE COFFEY
2
29
98-508
9
0
3
VINITA (NY)
3y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
LAUE RANCH AND CROWT
THOMAS ALBERTRANI
3
26
8
49
0
4
CENTRAL EXIT (NY)
3y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
TEN STRIKE RACING
JEREMIAH C. ENGLEHART
4
55
669-244
44
0
5
LOVE ME TOMORROW (NY)
3y d d
54.00
DYLAN DAVIS
DRAWING AWAY STABLE
A. C. AVILA
5
57
222533
10
0
6
OAK CREEK CANYON (NY)
3y d d
54.00
JOSE LEZCANO
SEA OTTER STABLE
LINDA RICE
6
0
0
0
7
SHENANDOAH RIVER (NY)
3y k d
54.00
ERIC CANCEL
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
7
0
48
0
8
HAPPY HILL LIL (NY)
3y d d
50.50
LUIS CARDENAS
ROGER CIMBORA, JR.
GARY P. GULLO
8
43
5430
31
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURN OF EVENTS (KY)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
1
81
642941
27
0
2
PLOT THE DOTS (MD)
3y d e
55.50
JOEL ROSARIO
THE ELKSTONE GROUP,
MICHAEL J. TROMBETTA
2
89
41214
27
0
3
CUCINA (FL)
3y d g
54.50
.
DONALD R. DIZNEY LLC
WILLIAM I. MOTT
3
85
37-1474
35
0
4
ASSIDUOUSLY (GB)
3y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
88
61-33
44
0
5
ARITHMETIC (KY)
3y d e
53.50
BENJAMIN HERNANDEZ
ABRAMOWITZ, DARRYL,
LUIS A. MIRANDA
5
84
1126
28
0
6
CHASE TRACKER (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
MEB RACING STABLES L
NICHOLAS P. ZITO
6
85
133-8
127
0
7
LONESOME FUGITIVE (IRE)
3y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
JOHN D. GUNTHER
CHAD C. BROWN
7
86
212
28
0
8
KINGMEISTER (KY)
3y d e
55.50
JOSE LEZCANO
COURTLANDT FARMS DON
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
8
91
52-13
28
0
9
ALLEY OOP JOHNNY (KY)
3y d g
55.50
DYLAN DAVIS
THREE CROWNS FARM
BRUCE R. BROWN
9
82
447402
27
0
10
DOUBLY BLESSED (KY)
3y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
10
83
31
106
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLEWITT (NY)
6y d a
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
2
96
2-56143
31
0
2
GROWTH ENGINE (KY)
4y d g
56.00
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
99
2122-1
34
0
3
SEA FOAM (NY)
5y d a
56.00
JOEL ROSARIO
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
3
86
5134-41
70
0
4
NOBLE THOUGHT (KY)
7y d g
55.50
DAVID COHEN
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
4
94
12-3213
34
0
5
WINSTON'S CHANCE (NY)
7y a g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
CHAR-ALLIE STABLE AN
DAVID G. DONK
5
92
127-512
17
0
6
ITS ALL RELEVANT (KY)
7y a g
57.00
LUIS SAEZ
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
7
97
61-6115
13
0
7
LEGIT (KY)
5y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
6
85
1-37284
36
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAGING BULL (FR)
5y d a
55.50
JOEL ROSARIO
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
1
113
4323-13
43
0
2
CASA CREED (KY)
4y d a
53.50
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
2
100
9231-37
63
0
3
EMMAUS (IRE)
6y d g
53.50
JOSE LEZCANO
MURPHY, CONOR AND M
CONOR MURPHY
3
106
618-155
43
0
4
GOT STORMY (KY)
5y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK E. CASSE
4
108
21-4244
49
0
5
HALLADAY (KY)
4y k a
53.50
LUIS SAEZ
HARRELL VENTURES, LL
TODD A. PLETCHER
5
107
31-4114
27
0
6
UNI (GB)
6y a k
54.50
JOSE L. ORTIZ
DUBB, M., HEAD OF PL
CHAD C. BROWN
6
111
1-1311-3
56
0
7
VALID POINT (KY)
4y d a
54.00
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
7
101
1110-8
49
0
8
WITHOUT PAROLE (GB)
5y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GUNTHER, JOHN D. AND
CHAD C. BROWN
8
111
503-034
43
0
9
CHEWING GUM (KY)
5y d a
52.00
JOHN R. VELAZQUEZ
WACHTEL STABLE, PANT
WILLIAM I. MOTT
9
104
433134
14
0
22 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Deauville Fransa, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:54 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 ağustos 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 22 ağustos 2020 at yarışı programı, 22 ağustos 2020 tjk yarış programı, 22 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 22 ağustos 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 22 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 22 ağustos 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 22 ağustos 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni