29 Ağustos 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
60.00
O.KIZILDAŞAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
1
72
411455
6
17
2.16.58
2
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
56.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
2
68
223438
7
16
3
YAHYABEY GÜLÜ
4y k k
KARADENİZ
56.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
B.ÖZGÜR
7
66
612121
15
20
2.16.31
4
KİYASET
4y k a
GOBAKBEY
55.00
S.ÖZEN
MUSTAFA İLKADIM
R.AYDOĞAN
4
44
222352
9
17
2.16.70
5
MEHMETZADE
4y k a
YAŞARCIK
55.00
GÖKH.GÖKÇE
NİLGÜL İPKİN
S.M.ÇETİNSÖZ
8
57
16-4216
9
19
6
ILDIRLI
4y a a
TURBO
54.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
6
80
562923
16
17
2.13.72
7
TALANTAY
4y k a
BİLGİN
54.00
MER.ÇELİK
ARİF ÇELİK
F.TURAN
9
27
078638
9
10
8
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
54.00
N.AVCİ
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
5
27
0993
9
16
9
UFAKLIK
4y a a
TURBO
54.00
M.GÖNÜLTAŞ
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
10
27
3-22600
9
16
10
KIR KUMRU
4y k k
TURBO
52.00
A.KÜRÜNDÜK
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
3
33
1-99626
8
15
2.19.66
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERZİNCAN
3y d e
HIZLITAY
57.00
T.YILDIZ
HAYATİ CAN
D.TEKELİ
7
34
4226
8
18
1.24.23
2
GÖKÇESTAR
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
Ö.GÖKÇE
6
29
5540
38
16
3
KURTARICI
3y k e
HABERKAN
57.00
F.ÇAKAR
ÜMİT AKIN
Z.AVCI
1
0
97
21
18
4
SON MAHSÜL
3y k e
DARBE
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
2
30
73360
8
15
1.24.91
5
TONYALI
3y d e
SÖNMEZALP
57.00
A.ALPAGUT
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
0
0
20
6
YAĞIZER
3y d e
KARA YAĞIZ
57.00
O.Ş.İRTİŞAP
FERİDUN KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
4
0
0
20
7
BELİNAY SULTAN
3y k d
GÖĞEBAKAN
55.00
H.ŞİMŞEK
LEVENT DEMİR
Y.PETEK
8
26
704358
7
14
1.25.18
8
BERGAS
3y d d
TÜMÖZ BEY
53.00
ALP.OLUKAP
AYŞEGÜL KURTEL
A.A.ZÜMBÜLLER
10
0
0
20
9
ERGENELİ KIZ
3y k d
BERKSOY
52.00
H.GÜNAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
11
0
0
20
10
GÜMÜŞİNCİ
3y a d
EFEM
55.00
A.KÜRÜNDÜK
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
9
0
0
20
11
KALEMBEK
3y d d
KURTEL
55.00
Y.AKKOYUNAP
AYTUĞ ATALAY
A.A.ZÜMBÜLLER
5
0
09
14
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
61.00
BURAK AKÇAYAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
9
65
011133
5
18
1.25.09
2
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
60.00
S.ÖZEN
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
6
59
813506
9
16
1.24.21
3
KAYABERT
5y k a
KAIZBERT (RU)
57.50
MAHSUN TURANAP
MEHMET KAYA
A.SONĞUR
1
56
80-7311
64
20
4
KUZEN
7y k a
SARUHANAĞA
57.50
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
4
54
532475
8
14
1.24.87
5
TURBOCU
8y a a
TURBO
55.50
M.M.BİLGİNAP
BİLAL KESKİN
S.YUDUM
5
54
574064
9
5
1.25.49
6
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
53.50
N.AVCİ
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
7
48
455124
9
18
1.28.92
7
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
55.00
A.KÜRÜNDÜK
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
8
49
355361
7
20
8
ŞERİFAĞA
4y k a
JOKER
51.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
3
43
122323
9
17
1.25.65
9
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
50.00
A.OLUK
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
2
33
676262
7
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD FLOOD
3y d e
HAKEEM (USA)
61.00
CEM ŞEN
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
4
62
018519
7
19
2.09.55
2
ÇAKIRIN KIZI
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
SERDAR K. ÖZÇOLAK
M.ZELYURT
1
57
112024
8
17
3
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
58.00
M.KAYA
SABAHATTİN YAVUZ
B.KAYALI
6
38
681303
7
17
1.58.92
4
MEDZAMOR
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
7
38
833743
9
16
5
CRIMINAL
3y a e
DUTYFREE
56.00
S.ÖZEN
SERHAT SUNA
C.YEDİREN
2
51
448328
22
15
1.57.82
6
OGHUZALP
3y d e
CARDINAL PIONEER
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
ALPASLAN DEDEOĞLU
V.AKBAŞ
5
13
7068
14
16
7
ŞİRİN OĞLU
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
54.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
3
31
8-97932
14
13
1.58.70
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKUŞBEY
3y d e
OYMAKBEYİ
57.00
M.ÇİÇEK
NEJDET SELÇUKOĞLU
R.ALTUNBAŞ
1
0
6
30
19
1.25.46
2
BABAİRFAN
3y a e
YAKUPBEY
57.00
O.ÖZTÜRK
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
2
26
4053
8
16
3
ÇILGIN ÇOCUK
3y k e
ZENGİNOĞLU
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET ALTIN
S.ÖMEROĞLU
3
25
2345
26
16
1.28.65
4
DEMİRÇENE
3y a e
AYABAKAN
57.00
O.Ş.İRTİŞAP
MUSTAFA KAYA
M.KAYA
6
0
4
21
19
5
GÖSTERİŞ
3y a e
SARRAF
54.00
MUH.OKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
0
0
20
6
USULCA
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
MER.ÇELİK
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
8
30
527
18
17
1.24.86
7
NİKOŞ
3y k d
OYMAKBEYİ
53.00
ALP.OLUKAP
MEHMET DEMİR
Z.AVCI
9
12
0960
14
16
1.26.93
8
POLATLI GÜLÜ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
HAKAN ASLAN
5
33
2342
14
17
1.24.88
9
SABAHAT SULTAN
3y d d
YAVUZBEY
55.00
Y.AKKOYUNAP
MELİS KURTEL EMİN
A.A.ZÜMBÜLLER
4
0
0
20
10
ŞİFNE KIZI
3y a d
AYAŞ
52.00
M.M.BİLGİNAP
YILDIRIM ŞEN
Z.AVCI
10
27
79637
14
15
1.27.39
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
59.50
BURAK AKÇAYAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
11
46
040455
5
12
2
RIVIERA
3y d d
RAMPOLDI
60.00
A.OLUK
V.GARO KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
8
43
201512
23
19
3
DRİNA
3y d d
ADONİSE
58.50
Ç.OK
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
14
40
134299
16
15
4
VOLİMTE
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
OSMAN Z. PEKTAŞ
R.YILDIZ
5
38
631485
7
17
5
ASDOPER
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
S.ÖZEN
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Ü.BOZKURT
3
36
25-5656
9
11
6
WONDER QUEEN
3y d d
DUTYFREE
55.50
A.KÜRÜNDÜK
VEHPİ GÜZELOCAK
R.ALTUNBAŞ
6
34
0779-10
9
19
7
GALLOP TO WIN
3y d d
MENDIP (USA)
53.00
M.M.BİLGİNAP
A.SEDAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
7
33
7-04195
28
18
1.52.29
8
PRENSES BESO
3y a d
DUTYFREE
55.00
H.ŞİMŞEK
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
M.TEZEL
4
33
5-63418
9
19
1.53.25
9
BAMBOLEO
3y d d
TOCCET (USA)
54.50
A.C.DAĞDEVİREN
ALPASLAN DEDEOĞLU
V.AKBAŞ
13
32
184500
16
15
10
FIRST CHILD
3y a d
DUTYFREE
53.00
ALP.OLUKAP
MEVLÜT ŞEN
N.KULAK
2
31
378064
9
12
11
LUNA PIENA
3y d d
AUTHORIZED (IRE)
54.00
CEM ŞEN
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
12
31
076900
16
14
12
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
52.50
D.PALAUR
SABAHATTİN YAVUZ
B.KAYALI
9
28
076620
12
8
1.54.34
13
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
MUH.OKAP
OSMAN GÜLER
O.TAŞDEMİR
1
22
350697
16
11
1.54.61
14
DOMATES
3y d d
LION HEART (USA)
50.00
O.KIZILDAŞAP
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
10
16
508000
16
8
2.01.59
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
59.00
A.OLUK
SERAY ÜNBAY
C.ŞAMLI
4
75
508467
21
13
1.47.62
2
NESTOR
5y a a
LION HEART (USA)
59.00
T.YILDIZ
AHMET BAKIR
Z.TURĞUL
2
96
314424
9
17
3
AĞA DADAŞ
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
11
76
492131
16
20
1.44.00
4
AVUKAT
5y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
İLHAN BOYLU
Y.YAĞMUR
6
96
3115-30
77
17
1.43.33
5
BİRDELLO
5y d a
LUXOR
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
T.YILMAZ
10
94
5-66435
13
13
1.43.16
6
DORUKRÜZGAR
4y d a
ADONİSE
58.00
ALP.OLUKAP
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
3
57
2-24085
14
15
7
KAYI OVASI
4y a a
PAN RIVER
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
9
94
621212
8
19
8
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
5
80
765205
14
14
1.43.57
9
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
58.00
A.ALPAGUT
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
8
78
157457
7
15
10
TURKISH LEGEND (IRE)
5y d a
MAXIOS (GB)
58.00
B.KURDU
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
7
89
153-513
19
19
1.42.97
11
ANGELETTA
4y d k
KANEKO
56.00
MER.ÇELİK
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
1
73
243132
23
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VANLIMAHO
7y k a
ŞANSÜR
60.00
A.ALPAGUT
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
91
112534
127
16
2.30.15
2
BEYAZ KULE
7y d k
UFUKBİR
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
F.KEMAHLIOĞLU
4
89
244323
8
17
2.31.30
3
YEŞİL YOL
7y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
M.ÇİÇEK
EYÜP ERDEMİR
H.ERDİK
2
102
119-2-11
30
20
2.28.20
4
GÜMBÜRGÜMBÜR
10y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
6
120
44-3515
19
20
2.28.91
5
CESURAYAK
5y k a
AĞA KARACA
56.00
Ç.OK
ZEKİ ÇELİK
M.ZELYURT
5
33
047230
7
9
2.31.70
6
KIZILHAN
8y a a
SABURAY
56.00
BURAK AKÇAYAP
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
86
228000
28
15
2.28.63
7
SELKUT
6y a a
ÖZGÜNHAN
56.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
1
100
952-047
34
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRAY
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
2
0
0
44
19
2
HASAN
3y a e
ORÇUN
54.00
BURAK AKÇAYAP
İLAYDA ERDEMİR
H.ERDİK
6
25
0845
18
16
1.26.24
3
KENANLI
3y a e
AYABAKAN
57.00
M.KAYA
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
3
26
5583
21
16
4
OĞLUM GÖKKAYA
3y a e
ÖZHABER
57.00
Ç.OK
ALİ KAYA
HAKAN ASLAN
5
0
77
49
18
5
ÖZÜDOĞRU
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
MER.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
7
0
55
21
18
1.25.29
6
TUMBUL ORHAN
3y a e
GELİBOLU
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
RAMAZAN TUMBUL
R.KARATAŞ
1
12
6989
21
16
7
AYZA
3y k d
KARAKEMAL
55.00
A.KÜRÜNDÜK
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
9
15
786506
14
14
8
BEATRİS
3y k d
KAMAN
55.00
GÖKH.GÖKÇE
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
10
0
2
30
19
1.24.90
9
DAMLA DAMLA
3y k d
UÇANOĞLU
55.00
S.ÖZEN
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
M.TAMER
4
0
90
44
18
10
DERMANASLI
3y k d
YAŞARCIK
52.00
MUH.OKAP
A.FERHAT KÜÇÜKER
M.KARACA
8
0
0
14
19
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERENDIRA
6y d k
INTENSE FOCUS (USA)
61.00
M.M.BİLGİNAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
3
48
647970
32
10
1.12.95
2
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
59.00
U.LEVENTAP
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
1
46
150280
19
15
1.14.38
3
CİHANGÜL
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
59.00
H.TOPSAKALAP
İLHAN BOYLU
Y.YAĞMUR
5
40
86-0000
7
14
4
BANA
4y d k
KANEKO
57.00
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
2
36
210108
30
18
1.15.69
5
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
57.50
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
6
37
332021
7
20
1.14.70
6
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
52.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
7
26
800509
7
11
1.16.03
7
DENİZYILDIZI
4y d k
TOROK (IRE)
53.50
N.AVCİ
HASAN BEKTAŞ
AL.BEKTAŞ
13
29
100-050
37
15
1.14.57
8
IRISH COUNTRY
6y d k
COUNTRY REEL (USA)
53.50
H.GÜNAP
ŞİRİN DOĞAN
S.ŞAHYAZICI
8
29
92050-9
18
9
1.17.31
9
ATEŞGEÇİRMEZ
4y d k
MALİ
53.00
N.ŞEN
ERAY HAZAR
D.AKBULUT
10
28
777456
12
5
1.14.55
10
MYSTIC GREEN
4y d k
LILBOURNE LAD (IRE)
52.50
MER.ÇELİK
ALİ ALAN
M.ZELYURT
12
27
066755
7
8
11
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
52.00
D.PALAUR
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
11
26
558080
51
11
1.14.95
12
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
ALP.OLUKAP
ALİ KEMAL ÇELİK
M.ZELYURT
4
22
454479
16
14
1.15.59
13
LAST PRINCESS
5y d k
ZANJERO (USA)
50.00
E.D.ÖKTENAP
NEDİM AKAGÜNDÜZ
S.YUDUM
9
21
039507
16
5
1.15.08
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİVASLIOĞLU
3y a e
UÇANBEY
59.00
A.SÖZEN
BEYAZ CAMUZ
N.CAMUZ
2
61
226135
11
18
2
BOZKARA
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
4
47
12
16
19
3
KAYAKARDEŞLER
3y k e
BERKSOY
57.00
G.KOCAKAYA
BEŞİR KAYA
Y.TUNCAY
5
46
913371
16
20
4
GÜVENDİK
3y k e
YAŞARCIK
55.00
A.KURŞUN
MURAT AKÇA
N.ESEN
1
42
931
30
20
5
UMUTCAN
3y d e
LİDERTAY
54.00
A.KAÇMAZ
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
6
37
886771
13
20
6
HOSLİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
53.00
E.TUNÇ
H.HAZAL KAYAHAN
S.AYDOĞDİ
3
32
826
9
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST FANTASTIC
3y d e
LION HEART (USA)
60.00
M.AKYAVUZ
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
Y.MİSDİK
7
42
616233
14
16
2.19.32
2
BABAOKTAY
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
SERDAR ÜZÜM
N.ESEN
5
53
191734
10
17
2.21.99
3
BLACK MERT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
56.00
E.SİNCAN
SALİH YILDIZER
A.GÜLLÜ
1
39
481567
27
17
2.19.02
4
FUSION
3y d e
NATIVE KHAN (FR)
56.00
A.KURŞUN
TARIK KARADUMAN
F.S.YİĞİT
3
45
10746
9
16
5
HUNTING
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
M.KESKİN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
4
37
704915
16
19
6
DISTANT HAWK
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
A.SÖZEN
CEMAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
2
52
400886
4
11
7
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
53.00
H.KILIÇARSLAN
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
6
35
566761
14
20
2.19.15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKBAŞ NİHATKIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
57.00
F.R.BEBEK
İSMAİL DEMİR
A.KAPLAN
4
13
087
11
17
2
EGEKIZI
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
8
25
674
11
17
3
FEODORA
2y d d
GILITTER
55.00
M.S.ÇELİKAP
FATMA İPEK
A.GÜVEN
11
0
98
25
18
4
HİBİSCUS
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
12
33
543
27
17
5
HOLLYWOOD GIRL
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
A.SÖZEN
KENAN YAZICI
EMİN KARATAŞ
5
0
5
23
19
6
KAPLAN KIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
53.00
VEDAT ABİŞAP
MUSTAFA KAPLAN
A.KAPLAN
7
0
08
13
18
1.28.93
7
LADY VENÜS
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
B.KILINÇ
ÖZDEN AÇAR
E.MUTLU
9
0
0
20
8
MOONLIGHT SONATA
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
G.KOCAKAYA
MURAT CAN TÜRKSEV
M.ÖZDİL
10
39
2622
11
19
9
NEHİRİM
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
MUSTAFA ÖZSARI
H.ATAŞ
6
0
0
20
10
PRENSES SELİN
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
H.ÇİZİK
MURAT YILDIRIM
N.ESEN
1
0
0
20
11
SAFİNAZ
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
A.KURŞUN
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
2
0
9
23
19
12
SUDOKU
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.BAYIR
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
3
0
55
25
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRUCE WAYNE
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
5
78
234324
27
17
2
GÜRSOYHAN
6y a a
LION HEART (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
1
95
3-63212
23
19
1.39.49
3
ÖMER IN MY HEART
5y d a
ARTIE SCHILLER (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
KAMİL KAHYAOĞLU
At Sahibi
3
95
236421
23
20
4
ROUGHNECK
4y d a
UTOPIA (JPN)
55.00
A.KAÇMAZ
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
H.İ.AKÇAY
2
60
454647
9
13
5
DORTMUND (FR)
4y d a
PYRUS (USA)
54.00
H.ÇİZİK
HİKMET ÖYLÜ
T.BARDAKCI
6
71
2143-16
58
19
6
HAS YAĞIZ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
M.AKYAVUZ
ABDULLAH YALÇIN
A.GÜVEN
4
91
127-906
65
15
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY EMİR
6y a a
KAIZBERT (RU)
62.00
H.ÇİZİK
AHMET KORKMAZ
İ.GÜMÜŞ
6
108
321316
19
19
1.19.59
2
AFRİKAANDER
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
M.EMİN ALAK
İ.GÜMÜŞ
4
103
611135
22
18
1.21.25
3
STARBİR
6y d a
DEHA
57.00
G.KOCAKAYA
ABDULKADİR ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
1
86
822132
18
18
1.18.18
4
ALDERAMİN
7y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
M.AKYAVUZ
EMİN TURAN
H.ATAŞ
2
100
6-11154
27
18
1.17.64
5
DÖVER
6y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
E.SİNCAN
ANNA KOSEALI
B.BOZBEY
5
77
49-6764
6
11
1.17.62
6
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
54.00
K.DEMİRELAP
AHMET KORKMAZ
İ.GÜMÜŞ
3
12
676070
9
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİL RÜZGAR
6y d k
ÖZHABER
61.00
İ.KATARAP
FETHİ DOĞAN
R.TAŞDELEN
11
57
796065
14
9
2.08.58
2
ATLAS ÇİÇEĞİ
5y a k
ONURKAAN
59.50
E.ŞİMŞEKAP
MURAT ARSLAN
B.BOZBEY
8
56
878944
4
9
2.09.34
3
KESVACANGÜN
4y k k
TURBO
55.00
H.ÇİZİK
BÜLENT TOYDEMİR
S.V.KAYA
4
45
262242
9
18
2.11.47
4
ŞEKERSULTAN
6y a k
İZBATUR
57.00
M.BAYIR
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
9
45
011000
24
17
2.09.84
5
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
A.KAÇMAZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
12
41
973020
7
14
2.11.27
6
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
52.00
F.R.BEBEK
İSMAİL DEMİR
A.KAPLAN
3
39
163220
9
18
2.10.84
7
BERKUK
7y a k
GÜNTAY
53.50
B.KILINÇ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
7
38
9-66990
32
6
2.09.91
8
ELİFE ANNE
4y k k
TURBO
50.50
M.A.SOLMAZ
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
6
36
041447
11
17
2.12.29
9
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
50.00
M.S.ÇELİKAP
KUTBETTİN SAÇAN
H.ATAŞ
1
34
659334
9
12
2.11.21
10
SEFİRA
5y k k
ATOMKARINCA
50.00
E.SİNCAN
HALİL FELHAN
A.E.KARAKURT
5
29
526536
16
5
2.11.96
11
EZHANIM
4y k k
GOBAKBEY
50.00
M.KESKİN
MEHMET ŞENBAHAR
R.TAŞDELEN
10
28
564458
9
13
12
NAZZA
4y k k
UÇANBEY
50.00
N.DEMİRAP
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
2
24
0-00067
9
12
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK PUNCH
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
53.00
VEDAT ABİŞAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
5
13
078
16
17
2
CANIM AYŞEM
2y d d
STEP BY STEP
57.00
B.KILINÇ
OĞUZ YALÇIN
Ö.FARUK TAN
12
15
958
11
17
3
CHROME HEART
2y a d
AGRESIVO (USA)
57.00
M.KESKİN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
11
0
99
32
18
4
CULLINAN
2y d d
CUVEE (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
8
0
6
46
19
5
GOLD TOUCH
2y a d
TOCCET (USA)
55.00
M.K.KUMBASARAP
KORAY GÜÇ
M.YALÇIN
9
0
0
20
6
HOLY PRINCESS
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
A.SÖZEN
MAHİR YILDIRIM
S.ARSLAN
10
0
0
20
7
INFINITE SPEED
2y a d
KANEKO
57.00
E.SİNCAN
ANNA KOSEALI
B.BOZBEY
2
0
0
58
19
8
NORTHERN SKY
2y d d
AFTER MARKET (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
SAİM GÖRMEZ
İ.AKKILIÇ
3
0
44
25
18
9
PIXY
2y d d
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET BEŞERLER
A.E.KARAKURT
6
37
552
16
17
10
REYYAN KIZI
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
MÜS.ÇELİK
TUNCAY SEVDİMBAŞ
H.İ.AKÇAY
1
0
0
20
11
SERPEŞE
2y a d
PERFECT STORM
57.00
F.R.BEBEK
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
7
19
6455
21
16
12
SILENT WAVE
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
UĞUR KIRALOĞLU
M.YALÇIN
4
0
3
25
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUMİNHAN
4y k a
AĞA KARACA
61.50
A.SÖZEN
MURAT GÜLEN
EMİN KARATAŞ
5
54
10-3114
22
19
2
TAŞERON
4y k a
TOŞUR
60.50
M.K.KUMBASARAP
MEHMET POLAT
C.KATI
2
54
674313
9
19
2.22.21
3
GÜNPINAR
4y k a
KARA YAĞIZ
57.00
E.ŞİMŞEKAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
8
51
547131
11
20
2.23.18
4
KARAÇETİN
4y k a
ÖZHABER
57.50
MÜS.ÇELİK
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
M.GÜVEN
1
46
486627
32
14
5
MARDİNLİ
4y a a
AYABAKAN
55.00
M.BAYIR
ÖMER BİLİR
O.İPEK
7
41
012446
11
16
2.26.35
6
SİLVERTAY
4y d a
BİLGİN
51.50
M.S.ÇELİKAP
NURALİ KILINÇ
R.TAŞDELEN
3
36
476762
18
7
2.26.27
7
PİANİST
4y a a
TOŞUR
52.00
A.KAÇMAZ
CAHİT DOĞAN
S.DAŞTAN
4
35
2-42418
27
19
8
AYTEK
4y d a
SARRAF
51.00
B.KILINÇ
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
6
33
755453
11
13
2.28.54
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUZZLE
5y d k
TONY MONTANA
60.00
E.ŞİMŞEKAP
ERHAN UZUN
H.HATUNOĞLU
7
56
742552
6
17
1.23.04
2
JULIANNA
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
K.TOKAÇOĞLU
EBUL KASIM AVCI
B.TURGUL
5
45
0-43213
19
19
3
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
57.50
M.AKYAVUZ
FERİT ÇİZİK
K.YILDIZ
1
45
207117
11
19
1.23.86
4
IMOGEN
4y d k
MENDIP (USA)
54.50
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
9
39
400064
18
12
1.24.43
5
SENSİZ OLMAZ
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.00
MÜS.ÇELİK
HARİKA GİDER
M.F.ATCI
4
32
537-752
19
11
1.23.33
6
BOEL
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
M.A.SOLMAZ
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
6
31
799643
18
11
7
KRUNG THEP
4y d k
DR FONG (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
3
30
26-8343
18
15
1.25.22
8
AFBRİ
4y a k
LION HEART (USA)
50.00
E.SİNCAN
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
8
27
004685
6
11
1.25.65
9
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
50.00
M.S.ÇELİKAP
AYTEN SALTABAŞ
MEHMET GÜR
2
20
088607
19
6
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
61.50
A.SÖZEN
TUĞÇE ATICI
E.MUTLU
3
47
7-88312
16
19
2
ŞAHİN HAN
3y d e
REY DE CAFE (USA)
60.50
M.S.ÇELİKAP
İSA ENÜK
S.KAN
6
47
521771
9
20
3
TEMPERANCE
3y d d
LION HEART (USA)
61.50
H.KILIÇARSLAN
İSA YÜKSEL
M.YALÇIN
2
47
11-5970
9
16
1.18.89
4
BOUDICCA
3y d d
APPROVE (IRE)
60.00
B.KILINÇ
ATİLA ÖZKAN
E.MUTLU
4
44
1255-5
77
16
5
HALLEY
3y a d
DR FONG (USA)
60.00
F.R.BEBEK
İSA YÜKSEL
M.YALÇIN
8
44
63-9137
34
18
1.19.48
6
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.50
M.AKYAVUZ
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
A.İŞIK
1
41
925543
6
14
1.18.28
7
KING JIM KEY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
SERKAN AYDIN
Ü.TANER
7
40
910836
14
16
1.18.20
8
NAVONA
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
MÜS.ÇELİK
SEZAİ USTA
M.BATMAN
9
36
13-6407
30
15
1.19.16
9
BOSENDRA
3y d d
BOSPORUS (IRE)
52.00
M.KESKİN
OZAN GÜNDAY
A.DUTAL
5
28
769760
77
11
1.18.78
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROKOLİ
2y a d
AZARAKS
57.00
H.ÇİZİK
FERİT ÇİZİK
K.YILDIZ
2
27
9324
11
16
2
DEMİR İNCİ
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
DİLEK ÖKTEN
N.ESEN
1
0
3
11
19
3
DULCE ALMENDRAS
2y a d
CARDINAL PIONEER
57.00
M.BAYIR
KERİM YILDIRIM
A.ÇİFTÇİ
5
0
05
16
18
4
FLEDERMAUS
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
ORHAN TANATAR
Y.MİSDİK
7
0
0
20
5
LADY MALAHIT
2y d d
CUVEE (USA)
57.00
B.KILINÇ
AHMET ŞEN
M.KILIÇSEREN
10
0
0
20
6
NOTERİN KIZI
2y d d
MARCAVELLY (USA)
54.00
H.ÇANAKÇIAP
İHSAN ERTEN
BAH.GÖK
11
21
4558
11
16
7
POWERFUL MASTER
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
F.R.BEBEK
OĞUZ YALÇIN
Ö.FARUK TAN
9
13
8006
11
16
8
PRINCESS AMRITA
2y d d
ZANJERO (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
FERHAN GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
0
7
23
19
9
SASSY GIRL
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
4
0
4
23
19
10
SMALL BUT MIGHTY
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
A.KURŞUN
EDA BALKAROĞLU
M.YALÇIN
12
0
2
25
19
11
VICTORY BAWL
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
AZAD KIZILCA
N.ESEN
8
38
7222
27
19
12
WINNER LEGENDARY
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
E.SİNCAN
K.SAVAŞ MUCUR
K.S.MUCUR
6
0
0
20
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAIRE
2y d g
57.50
AURELIEN LEMAITRE
ROB. COLLET
ROB. COLLET
5
0
0
0
2
PROSECCO
2y a e
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
E.P.E. BLOODSTOCK LT
A. MARCIALIS
4
83
326
28
0
3
HOT DAY (GB)
2y d e
57.50
IORITZ MENDIZABAL
J. BARCLAY RACING
JS. MOORE
6
0
9
13
0
4
MONAC'S
2y a d
53.50
AMBRE MOLINS
MBAYE NIANG SNC
F. ROSSI
1
85
125
18
0
5
ORNAMENTAL GLITTER (IRE)
2y d e
57.50
CRISTIAN DEMURO
WHITE BIRCH FARM
JC. ROUGET
3
75
456
16
0
6
HEALEY
2y k e
56.00
EDDY HARDOUIN
TORSTEN RABER
C. FEY
8
80
124211
7
0
7
LASTLOTOFTHESALE
2y d e
56.00
MICKAEL BARZALONA
SYDNEY VIDAL
ED. MONFORT
2
86
61334
13
0
8
OLIVIA BREND (IRE)
2y d d
54.50
STEPHANE PASQUIER
GAY KELLEWAY/M. SHOR
G. KELLEWAY
7
0
493
16
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FURTHER MEASURE (USA)
3y d e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
KHALID ABDULLAH
P. BARY
2
89
581
29
0
2
CORONADO BEACH (GB)
3y d e
57.00
THEO BACHELOT
ECURIE J.P. MICHOLET
A. WATTEL
1
95
811-471
27
0
3
LORD ACHILLES
3y a e
57.00
EMMANUEL ETIENNE
ERIC HEMMING
P. VAN DE POELE
5
87
122855
63
0
4
KING PACHA (IRE)
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
NBH RACING
F. CHAPPET
3
99
41-6155
33
0
5
EDGE OF VICTORY (IRE)
3y d e
57.00
CRISTIAN DEMURO
WHITE BIRCH FARM
JC. ROUGET
4
89
213
43
0
6
AMANI PICO (USA)
3y d d
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
ELBASHIR SALEM AB EL
R. LE DREN DOLEUZE
7
0
712
127
0
7
GRAND YAKA
3y k g
55.50
ALEXANDRE CHESNEAU
MICHEL GHYS
J. HENDRIKS
6
56
040609
39
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENGAL BAY (GB)
3y d g
56.50
EBBE VERHESTRAETEN
FIONA JEAN CARMICHAE
F. CHAPPET
2
86
5-1165
16
0
2
BOWLING RUSSIAN (IRE)
3y d g
59.50
THEO BACHELOT
PAUL BOWDEN
G. BAKER
6
0
9-11561
16
0
3
TORPEN
3y d g
56.50
OLIVIER D' ANDIGNE
DIDIER CALARNOU
P&F. MONFORT
5
95
129411-
127
0
4
MOWAEVA
3y d g
59.00
CRISTIAN DEMURO
TORSTEN RABER
A. MARCIALIS
10
86
36-4233
16
0
5
ROMERO (IRE)
3y d g
54.50
AUDE DUPORTE
REBECCA HILLEN
A. MARCIALIS
8
0
15-458
37
0
6
SPIRIT OF FOOT (IRE)
3y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
4
78
433174
16
0
7
ZELOTE
3y d g
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
TROIS MILLE
A. MARCIALIS
9
80
646311
18
0
8
KENDISS
3y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GUY PARIENTE
C. FERLAND
7
77
222472
16
0
9
ROCK CHOP
3y a e
54.50
ALEXIS POUCHIN
X. SALLES/A. CHOPARD
J. SOUBAGNE
3
78
366597
14
0
10
AMICIA (GB)
3y a d
50.50
AMBRE MOLINS
GUY PARIENTE
F. ROSSI
1
0
7-50321
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAN REMO (GER)
3y d e
56.50
AMBRE MOLINS
LEBEAU RACING
P. SCHIERGEN
4
0
51341
21
0
2
WEDREAM
3y d e
56.50
HUGO BESNIER
CLAUDE FOELLER
J. PARIZE
2
81
521212
15
0
3
SYNCOPATION
3y d d
56.50
THOMAS TRULLIER
MAGALEN BRYANT
S. WATTEL
3
73
34421
13
0
4
VERBA STYLE
3y d g
55.00
CLEMENT GUITRAUD
MARIE-ANNE DONOLO
J. SOUDAN
7
73
3-53915
26
0
5
YORK CHOP
3y d e
52.50
HUGO MOUESAN
A. CHOPARD/C. BOUTIN
C. BOUTIN
6
64
633360
60
0
6
GALAXIE QUEST
3y d g
54.50
ALEXIS POUCHIN
AL SHAQAB RACING
HF. DEVIN
14
70
8-29440
31
0
7
GRANACCINO
3y a e
53.50
JACKY NICOLEAU
ECURIE SENATOR
A. LEDUC
9
55
970350
9
0
8
JUNTO
3y d g
54.50
ALEXANDRE CHESNEAU
MICHEL GHYS
J. HENDRIKS
13
63
664306
17
0
9
FLASH DANCER (GB)
3y d e
53.50
OLIVIER D' ANDIGNE
SEBASTIEN LAURAY
S. BROGI
1
66
791
15
0
10
ZIHUATANEJO
3y d e
52.00
CRYSTAL MIETTE
MAUDUIT,CHERIFI, LAP
L. ROVISSE
15
62
627000
33
0
11
OSER (IRE)
3y k d
52.00
FRIDA VALLE SKAR
OSCAR ORTMANS
C. ALESI
5
0
70
15
0
12
CAMOCIM
3y k e
54.50
QUENTIN PERRETTE
JEAN-LOUIS PARIENTE
R. LE DREN DOLEUZE
16
56
07608
17
0
13
LA MANTICORE
3y k d
52.00
LEONIE ROUSSET
JOSIANE ROVISSE
L. ROVISSE
10
57
4-05
27
0
14
CAN WE PRETEND (IRE)
3y d e
52.00
SOPHIE TISON
S. BAZZANI/A G BOTTI
A&G. BOTTI
11
0
27
37
0
15
TIRAMISU (GER)
3y d d
53.50
JULES MOBIAN
STALL RITTERBUSCH
A. SUBORICS
8
0
4-71724
27
0
16
ALYSHKA
3y d d
51.00
EBBE VERHESTRAETEN
A.JATHIERE/G.AUGUSTI
F. CHAPPET
12
72
95248
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUNDRIE (IRE)
3y d d
59.00
MICKAEL BARZALONA
L. RIMA
BR. BEAUNEZ
9
70
320144
12
0
2
DUBROVSKHY
3y a g
59.00
IORITZ MENDIZABAL
ALAIN JATHIERE
P&J. BRANDT
4
70
03353
11
0
3
MOREMI
3y a g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
TROIS MILLE
S. CERULIS
12
68
67-0170
13
0
4
LIBERTE ABSOLUE
3y d d
58.00
ALEXIS POUCHIN
REMY DUPUY-NAULOT
C&Y. LERNER
10
68
701426
16
0
5
THURSTAN
3y a g
58.00
MICKAEL BERTO
ALAIN PHILIPPOT
J. PARIZE
1
68
56-3321
18
0
6
ZINOUYI
3y a e
55.50
CLEMENT GUITRAUD
ECURIE ALTIMA/G. LHE
Y. BARBEROT
2
68
652348
16
0
7
MARLENGO (USA)
3y d g
58.00
EDDY HARDOUIN
ECURIE MEIOHAS/A G.
A&G. BOTTI
14
68
620049
13
0
8
LE REVEUR FOU
3y d g
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
8
68
9475
13
0
9
VIGO
3y d g
57.50
THEO BACHELOT
ECURIE LOUIS D'AUR
L. GADBIN
3
67
0-60521
33
0
10
LILOU
3y k d
57.00
JEROME CABRE
ROLF SIEPMANN
Y. BARBEROT
5
66
603518
15
0
11
PALE PERFECT
3y d g
56.50
STEPHANE PASQUIER
STEPHAN BOISRAME
S. JESUS
16
65
7-59720
16
0
12
AMAN
3y k g
56.50
FABRICE VERON
WH SOURCING
BR. BEAUNEZ
11
65
894203
36
0
13
GREEN CITY
3y d d
56.50
CRISTIAN DEMURO
SANDRA HOUBEN
S. HOUBEN
7
65
8-89
53
0
14
LADY MAG
3y a d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANAIS-VANESSA MAGUAR
H.DE NICOLAY
13
64
8-03603
23
0
15
FLAT WHITE
3y a d
54.50
CORALIE PACAUT
ANTHONY EDWARD PAKEN
E. O'NEILL
15
64
37-37
13
0
16
AVIATRICE
3y d d
51.50
MANON VIDOTTO
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
6
63
406506
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEMEUR D'ESPOIR
6y d g
60.00
STEPHANE PASQUIER
MONNIER ROLAND
A. BONIN
4
62
663408
14
0
2
GOLD PENNY
6y d k
59.50
MICKAEL BARZALONA
ECURIE TIP TOP
F. MONNIER
5
61
40-5033
21
0
3
COMBLOT
6y d g
58.00
MARIE VELON
LERAM S.R.O.
V. LUKA
7
61
5936-2-8
21
0
4
WISEITEN
5y k g
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
DANA ZAMECNIKOVA
F. SHERIDAN
8
59
789294
21
0
5
MY LOVELY ONE
5y d k
59.00
EDDY HARDOUIN
ANGELA KURTH
E. LIBAUD
16
59
4-52261
36
0
6
MADULAIN
5y d k
57.50
JACKY NICOLEAU
MARIE BOCHE
B. LEGROS
9
59
801576
12
0
7
LINDA'S CAP
7y d g
58.50
EMMANUEL ETIENNE
GILLES PANNIER
G. PANNIER
1
58
0-66849
84
0
8
ANDORRE
5y d g
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
TROIS MILLE
S. CERULIS
2
58
334007
9
0
9
POLE CELESTE
6y d g
57.00
JULES MOBIAN
NICOLAS CAMPOS
P. FLEURIE
15
58
120922
9
0
10
DALSTAR
7y k k
58.50
THEO BACHELOT
RICHARD REYNOLDS
P. VAN DE POELE
10
58
20-0539
25
0
11
POTIOKA
5y d g
58.00
STEPHANE BREUX
STIJN DERYCKE
S. DERYCKE
11
57
930-085
21
0
12
SUNDAY WINNER
6y k g
57.50
CRISTIAN DEMURO
SANDRA HOUBEN
S. HOUBEN
14
56
64-4321
21
0
13
SAPHIRSIDE (IRE)
11y d g
54.50
MEGANE PESLIER
DAVID SMAGA
D. SMAGA
3
56
264416
21
0
14
POULFOS
6y d g
57.50
AURELIEN LEMAITRE
SYLVAIN AKNIN
S. CERULIS
6
56
4-39302
21
0
15
MAHER SENORA
9y a a
55.50
CLEMENT GUITRAUD
ECURIE HARAS DES SEN
FX. BELVISI
13
55
8-80404
21
0
16
SANDOSIDE
9y d g
53.50
FRIDA VALLE SKAR
BRUNO TOUZEAU
C. BOUTIN
12
54
398481
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEZIDON
7y k g
60.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JEAN-LOUIS BOUYENVAL
D&P. PROD'HO
1
53
870085
11
0
2
GREEN BAY
6y d g
59.50
EMMANUEL ETIENNE
SANDRA HEUMER
P. VAN DE POELE
2
52
050607-
127
0
3
QUIZ EVOLUTION (ITY)
9y d g
59.50
ROSARIO MANGIONE
BOUCKAERT M. G.
M. BOUCKAERT
3
52
05-1003
37
0
4
LA RACEUSE (IRE)
8y d k
57.00
MARIE VELON
CAROLINE AUVRAY
C. AUVRAY
9
50
411006
11
0
5
VAPORETTO CAPRI (IRE)
7y a g
58.50
TRISTAN BARON
DANIEL DUMOULIN
M. ROSSEEL
14
50
030300
7
0
6
KARYNIA
7y a k
57.00
THEO BACHELOT
JESS PARIZE
J. PARIZE
10
46
082253
21
0
7
BLACK SEA (IRE)
7y d g
55.00
MICKAELLE MICHEL
NICOLE MOONS
N. MOONS
7
45
789063-
127
0
8
DANAROSA (IRE)
6y d g
52.50
ANNAELLE DIDON-YAHLALI
VALENTIN DEVILLARS
V. DEVILLARS
13
43
000574
11
0
9
FIRE LINN
6y a g
56.00
ADRIE DE VRIES
JETTY VAN DER HULST
P. JONKHART
11
43
296126
21
0
10
FAMILY MONEY
6y a g
55.00
LUDOVIC BOISSEAU
CHRYSTELLE CARDENNE
C. CARDENNE
15
42
067152
11
0
11
LADY LANE (IRE)
5y d k
55.00
STEPHANE BREUX
DANIEL DUMOULIN
M. ROSSEEL
12
42
079901
11
0
12
DOT GREEN (IRE)
7y d k
51.50
FRIDA VALLE SKAR
BOUCKAERT M. G.
M. BOUCKAERT
4
37
66-88-90
37
0
13
MAJOR'SALSA
5y d k
51.00
EDDY HARDOUIN
TROIS MILLE
S. CERULIS
5
33
756692
21
0
14
ELEVAZ (IRE)
7y k k
49.50
AMBRE MOLINS
CHRISTIAN LE VEEL
C. LE VEEL
6
33
05007-0
127
0
15
GODRIC (GB)
8y a g
48.00
MANON VIDOTTO
CHRISTIAN LE VEEL
C. LE VEEL
8
33
000-000
21
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VANZZY (KY)
3y d e
55.50
JOEL ROSARIO
DANIEL M. RYAN
MICHAEL V. PINO
1
91
1-01431
34
0
2
BYE BYE MELVIN (KY)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ALEX G. CAMPBELL, JR
H. GRAHAM MOTION
2
82
31-1072
34
0
3
THREE TECHNIQUE (KY)
3y d e
53.50
JUNIOR ALVARADO
AUGUST DAWN FARM
JEREMIAH C. ENGLEHART
3
87
211-240
28
0
4
L'IMPERATOR (FR)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
MADAKET STABLES LLC,
CHAD C. BROWN
4
0
311-1
127
0
5
DON JUAN KITTEN (KY)
3y k e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
RAMSEY, KENNETH L. A
DANNY GARGAN
5
95
13-021
35
0
6
BIG DREAMING (KY)
3y d e
53.50
JOSE LEZCANO
FRANK CARL CALABRESE
WAYNE M. CATALANO
6
88
211
28
0
7
IRISH MIAS (NJ)
3y a g
54.50
MANUEL FRANCO
ISABELLE DE TOMASO
H. GRAHAM MOTION
7
91
142-473
34
0
8
IMA PHAROAH (KY)
3y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
CHARLES E. FIPKE
TODD A. PLETCHER
8
82
22221
28
0
9
EMBOLDEN (VA)
3y k e
54.50
JOSE L. ORTIZ
DARE TO DREAM STABLE
MICHAEL STIDHAM
9
95
11323-2
31
0
10
BODECREAM (KY)
3y d g
55.50
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
MICHAEL J. MAKER
10
88
712-130
98
0
11
TURN OF EVENTS (KY)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
11
81
642941
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RADIANTRITHYM (KY)
6y d k
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
2
78
6-32232
17
0
2
BUSTIN TO PLEASE (NY)
4y d k
56.50
MANUEL FRANCO
THE PLAYERS GROUP
ANTONIO ARRIAGA
1
80
0-11315
37
0
3
CHEATHAM HILL (NY)
4y d k
55.50
ERIC CANCEL
COFFEEPOT STABLES
NICHOLAS P. ZITO
4
74
150231-
127
0
4
STAY FOND (KY)
6y d k
55.50
JOSE LEZCANO
LINDA RICE
LINDA RICE
5
74
311-311
36
0
5
WHYISSHESOOLUCKY (FL)
4y a k
53.00
LUIS CARDENAS
RAMRATTAN, KHILLINA
RANDI PERSAUD
6
59
545747
17
0
6
ANNIE ROCKS (FL)
7y d k
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
ELEVEN STARS RACING
EDWARD J. DELAURO
7
69
655737
30
0
7
TIED UP (KY)
5y k k
55.50
DYLAN DAVIS
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
3
76
1111-31
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LETMETAKETHISCALL (NY)
5y d k
55.50
JOSE L. ORTIZ
DRAWING AWAY STABLE
ORLANDO NODA
1
84
122322
13
0
2
MY ROXY GIRL (NY)
5y d k
55.50
JOSE LEZCANO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
2
85
337-163
13
0
3
LOVE AND LOVE (NY)
4y d k
56.50
DYLAN DAVIS
RUGGERI STABLE
MICHAEL MICELI
3
74
42-2119
30
0
4
ARCHUMYBABY (NY)
6y d k
55.50
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
4
85
644131
22
0
5
PUFFERY (NY)
5y a k
55.50
JUNIOR ALVARADO
VINCENT S. SCUDERI
RUDY R. RODRIGUEZ
5
80
224360
13
0
6
VIRADIA (NY)
5y d k
55.50
MANUEL FRANCO
THE PLAYERS GROUP
ANTONIO ARRIAGA
6
77
111-535
23
0
7
PRAIRIE FIRE (NY)
4y a k
56.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
7
81
133426
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEWBOMB (KY)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
DOWN NECK STABLES
TODD A. PLETCHER
1
0
0
0
2
MAJESTIC STREET (FL)
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
2
0
0
0
3
STRETCH THE TRUTH (KY)
2y d g
54.00
REYLU GUTIERREZ
DANNY J. CHEN
EDWARD R. BARKER
3
0
0
0
4
HIGHLY MOTIVATED (KY)
2y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
0
0
0
5
FOUNDER (KY)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
DROWN, JEFF AND RACH
CHAD C. BROWN
5
0
0
0
6
NERVES OF STEEL (KY)
2y d e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
WACHTEL STABLE AND B
CHRIS J. ENGLEHART
6
0
0
0
7
REGULAR GUY (KY)
2y d e
54.00
JOSE LEZCANO
COFFEEPOT STABLES
WAYNE M. CATALANO
7
39
9
28
0
8
JIMMY THE KID (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
BRITTINGHAM, ROBERT,
RICHARD VEGA
8
0
0
0
9
CHARLESTON STRONG (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
DEWBERRY, JOHN K., H
JEREMIAH C. ENGLEHART
9
0
0
0
10
HAPPYMAC (KY)
2y d e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
HEILIGBRODT, L. WILL
STEVEN M. ASMUSSEN
10
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BASIN (KY)
3y d e
56.50
JOSE L. ORTIZ
JACKPOT FARM
TODD A. PLETCHER
1
88
11-3410
49
0
2
YAUPON (KY)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
HEILIGBRODT, L. WILL
STEVEN M. ASMUSSEN
2
98
11
42
0
3
LONG WEEKEND (KY)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
B.C.W.T. LTD.
THOMAS M. AMOSS
3
98
16-1112
50
0
4
PREMIER STAR (KY)
3y a e
54.50
RICARDO SANTANA JR.
SONATA STABLE
MICHAEL J. TROMBETTA
4
91
1-1641
23
0
5
WONDRWHERECRAIGIS (KY)
3y d g
53.50
JAVIER CASTELLANO
DUBB, MICHAEL, THE E
BRITTANY RUSSELL
5
93
113
50
0
6
LIAM'S PRIDE (KY)
3y k e
55.50
DYLAN DAVIS
MANSOR, TOM, PUSHOR,
DOUG F. O'NEILL
6
87
144010
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EVERFAST (KY)
4y d a
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
1
94
09-2291
28
0
2
WHITMORE (KY)
7y a g
54.50
LUIS SAEZ
LAPENTA, ROBERT V.,
RON MOQUETT
2
109
37-2112
35
0
3
LEXITONIAN (KY)
4y a a
53.50
JOSE LEZCANO
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
3
97
373-012
28
0
4
FUNNY GUY (NY)
4y d a
53.50
JOEL ROSARIO
R. A. HILL STABLE
JOHN P. TERRANOVA II
4
99
2216-11
30
0
5
TRUE TIMBER (KY)
6y d a
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
5
100
333-843
48
0
6
COMPLEXITY (KY)
4y d a
53.50
JOSE L. ORTIZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
6
96
10-014-1
58
0
7
WIN WIN WIN (FL)
4y d a
53.50
JAVIER CASTELLANO
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
7
101
2971-02
58
0
8
FIRENZE FIRE (FL)
5y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
8
106
11-1414
35
0
9
MAJESTIC DUNHILL (KY)
5y d g
53.50
MANUEL FRANCO
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
9
104
673-327
55
0
10
MIND CONTROL (KY)
4y d a
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
RED OAK STABLE BRUNE
GREGORY D. SACCO
10
101
31-1163
35
0
11
FORTIN HILL (IN)
4y d a
55.50
DAVID COHEN
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
11
100
1-1-21
56
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGHLAND SKY (KY)
7y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
YOUNG, JOYCE B., MCM
BARCLAY TAGG
1
105
916-842
28
0
2
AQUAPHOBIA (KY)
7y d a
56.50
LUIS SAEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
2
106
414241
42
0
3
MARZO (KY)
5y d g
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
3
104
187-375
28
0
4
CHANNEL MAKER (ON)
6y a g
55.50
MANUEL FRANCO
WACHTEL STABLE, BARB
WILLIAM I. MOTT
4
106
0-48843
28
0
5
CORELLI (KY)
5y d g
53.50
JOEL ROSARIO
AUGUSTIN STABLE
JONATHAN THOMAS
5
108
7220-73
42
0
6
CROSS BORDER (NY)
6y d a
54.50
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
6
101
6-22511
28
0
7
PEDRO CARA (FR)
4y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
AL SHAHANIA STUD AME
H. GRAHAM MOTION
7
111
52121-3
127
0
8
SADLER'S JOY (KY)
7y a a
53.50
JAVIER CASTELLANO
WOODSLANE FARM
THOMAS ALBERTRANI
8
108
1-63334
28
0
29 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Deauville Fransa, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:45 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:51 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 29 ağustos 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 29 ağustos 2020 at yarışı programı, 29 ağustos 2020 tjk yarış programı, 29 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 29 ağustos 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 29 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 29 ağustos 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 29 ağustos 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni