Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAT SABIRLI
3y k e
JOKER
57.00
M.HAMEDİ
SEFER ÜNLÜ
H.ARAN
2
19
895
19
17
1.29.54
2
HÜR UÇAN
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
A.KAÇMAZ
ADNAN GELEN
V.KARAKAYA
7
0
75
23
18
3
KAANBERK
3y a e
GÜRGÖKÇE
57.00
M.KAYA
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
4
36
07042
14
15
1.25.98
4
KARBATUR
3y d e
KURTEL
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
6
28
305
14
17
5
KAZANLI
3y k e
BERKSOY
57.00
MÜS.ÇELİK
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
1
0
42
14
18
6
MUZOBABA
3y k e
BATURŞAH
57.00
S.BOYRAZ
YENER GİRİŞKEN
S.ÇİFTÇİ
8
35
08526
19
15
1.24.50
7
OLGUNALP
3y d e
ONURKAAN
57.00
T.YILDIZ
MEHMET Ş. DİNÇ
AKİF YILMAZ
3
30
436
14
17
1.23.42
8
SARI REİS
3y d e
ŞAMİLBEY
57.00
G.YILDIZ
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
S.AYDOĞAN
5
15
9808
14
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇILGIN EJDER
4y a a
UÇANBEY
59.00
MAHSUN TURANAP
NURİ TURAN
S.ÖNDER
5
30
829446
16
11
1.50.56
2
ROJA
4y k k
TOŞUR
59.00
H.İ.AKKAYA
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
16
26
000098
16
13
3
AYNİRA
4y a k
KARAKEMAL
58.00
U.BARLIK
YURDAL KARGIN
E.KOCA
13
32
537976
7
11
1.48.69
4
ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ
4y k k
TAMERİNOĞLU
52.00
BERKANT GÖKÇEAP
SALİH KAYA
E.KAYA
4
31
600009
9
14
5
DEMİRYILDIZ
4y k k
TOŞUR
56.00
N.AVCİ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
E.KOCA
10
48
728535
9
11
6
ZOR ZAMAN
4y a a
GÜNTAY
56.00
T.YILDIZ
NURULLAH ASTAN
Y.KARAKÜÇÜK
1
36
934602
13
11
1.47.20
7
HÜRREİS
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
MER.ÇELİK
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
19
28
753005
4
2
8
ŞAŞKIN
4y k a
SONALP
54.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
T.TURAN
11
31
30-0990
21
14
9
NAZARNAZ
4y k k
TURBO
54.00
A.KAÇMAZ
MERAL KANTEMİR
SERD.AYDOĞDİ
6
32
450005
8
11
1.49.92
10
ELENAZ
4y k k
TURBO
53.00
G.YILDIZ
SEMİH YARDIMCI
SED.DEMİRAL
12
28
006700
25
13
1.49.43
11
ESES FIRTINA
4y k k
ALTIN ALP
53.00
D.MALATYALI
TARIK NACİ YILDIZ
M.ERKUŞ
15
27
08-0053
7
10
1.48.90
12
FOTOKIZI
4y d k
BATUKAN
53.00
O.YILDIZ
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
20
22
736008
7
8
1.50.31
13
KURDELE
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
MERT ÇELİK
E.KOCA
2
26
000000
4
11
1.48.36
14
SUBİKE
4y k k
ARASLI
53.00
F.YÜKSEL
F.DİLEK GÜL
M.ANAT
8
43
101303
127
17
1.48.51
15
KADEŞ
4y k a
CANGIL
55.00
M.HAMEDİ
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
22
31
694977
16
11
1.48.39
16
SARRAFHAN
4y a a
SARRAF
57.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
9
20
096605
5
10
17
BOZANAĞA
4y d a
SONALP
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
26
468-007
9
13
18
ŞARLAN
4y a a
KILAVUZ
51.00
E.AVŞARAP
ÖMER AKALTUN
Ö.GÜNELİ
21
26
718-000
4
16
19
İRFANAĞA
4y k g
BERKCAN
51.00
M.AKDAĞAP
İRFAN BUCAK
K.MELİKE
18
22
68-9800
11
10
20
KIRIM KARTALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
B.AVERBAK
SABRİ BEKTAŞ
S.BEKTAŞ
3
27
24-000
25
15
1.58.24
21
SELİMŞAH
4y d a
SARRAF
51.00
C.KARADEMİRAP
ABDULLAH AVCI
S.ÇİFTÇİ
14
15
909060
4
14
1.53.28
22
KÜLHAN BEY
4y a a
SARUHANAĞA
51.00
F.AKBULUTAP
ERBİL YILMAZ NAMLI
OL. AKTÜRK
17
7
867700
21
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİK YILDIZ
3y k e
ATİKBEY
57.00
M.AKYAVUZ
ZAHİDE YILDIZ
OL. AKTÜRK
4
27
503855
14
14
2
ATLIKAĞAN
3y a e
ALTAHA
57.00
MÜS.ÇELİK
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
5
0
55
23
18
1.24.42
3
BEŞKAZALI
3y k e
ALTAHA
57.00
A.SÖZEN
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
8
30
7363
14
16
1.25.44
4
BEYHAKAN
3y k e
KARABEDİR
57.00
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
3
34
3472
23
16
1.23.20
5
BUZKRALI
3y a e
ŞAMİLBEY
57.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
7
31
663634
14
13
1.24.89
6
ÖZGÜRKAFKAS
3y a e
KAFKAS ŞAHI
57.00
S.BOYRAZ
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
1
31
364762
9
12
1.24.98
7
YEĞENİM TOPRAK
3y d e
OYMAKBEYİ
57.00
H.ÇİZİK
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
C.GÖNÜLTAŞ
6
37
2222
23
19
1.25.30
8
YENGEÇ
3y d e
BERKSOY
57.00
M.HAMEDİ
ANIL KÖSEOĞLU
B.DAĞ
2
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEKİMOĞLU
3y k e
KAIZBERT (RU)
58.00
O.GÖKÇEAP
ÇİLEM ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
6
43
44312
9
19
2
WINTER FELL
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.00
A.SÖZEN
MUSTAFA ÖZKAN
AT.GÖKÇE
1
43
21
14
20
3
BÜYÜK YANKI
3y k e
KILIÇBAYLIM
59.00
M.AKYAVUZ
HAÇIM TURAN
İ.GÜMÜŞ
3
40
43916
9
19
4
SÜPERMEN
3y a e
KAIZBERT (RU)
59.00
A.KURŞUN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
40
5281
9
20
5
TAYLARIN GÜZELİ
3y k d
ALTAHA
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
43
165
9
18
1.27.10
6
GELİBOLU GELİNİ
3y a d
GELİBOLU
55.00
G.YILDIZ
MUSTAFA KAPLAN
Ö.GÜNELİ
7
39
961058
16
17
7
YAĞIZ ABİ
3y a e
KARA YAĞIZ
52.00
D.KAYAAP
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
5
0
8
44
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL OF LOVE
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
MELİS KURTEL EMİN
OR. ÖZELCANAT
8
48
11
20
20
2
BRAVE BABY GIRL
2y a d
LAST EXIT
57.00
B.AVERBAK
HAKAN SANER
MUH.ÇELİK
2
43
512
14
19
1.12.41
3
HOLD UP
2y d d
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.SÖZEN
FATİH KURU
F.ARICI
11
46
4116
21
19
1.13.01
4
KAR KIZ
2y k d
GREGORIAN (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
9
52
8214
21
19
1.12.21
5
KEY OF LOVE
2y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
S.BOYRAZ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
10
41
1
24
20
6
LIGHT OF DARKNESS (USA)
2y d d
RED ROCKS (IRE)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
CEM SEVİM
K.MELİKE
7
45
41
18
20
7
LOKUM
2y k d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
A.KURŞUN
HASAN S. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
13
0
2
79
19
8
MACAU
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
1
56
1211
15
20
1.13.26
9
MAÇA KIZI
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
A.ÇELİK
TAYFUN KISACIK
M.GÜNDÜZELİ
6
66
2112
21
19
1.12.12
10
MANDALORIAN
2y d d
ANATOLY
57.00
T.YILDIZ
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
4
35
633
12
17
1.12.96
11
PRENSES ZÜLAL
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
İSHAK YALÇIN
Ö.FARUK TAN
12
43
31
12
20
1.12.75
12
ROSE QUEEN
2y a d
LUXOR
57.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
3
50
1
24
20
13
STRONG POINT
2y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
5
50
117
21
19
1.13.04
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK PANTHER
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
F.YÜKSEL
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
16
58
352112
17
19
2
CONTENDER
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
MÜS.ÇELİK
İHSAN ERTEN
BAH.GÖK
4
75
5-42511
22
20
3
DELİ TAHİR
3y d e
DR FONG (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
NECMETTİN YILDIZ
A.KAPLAN
2
73
145243
16
16
2.06.81
4
FIRE OF WORLD
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
T.YILDIZ
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
99
325436
16
15
2.07.07
5
GOLD COUST
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
7
81
421310
30
19
2.04.93
6
HASANET
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
11
87
2-64225
30
18
7
KANEKONUN OĞLU
3y a e
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
H.BAĞDAN
9
89
272311
16
20
2.06.63
8
KICK COLLEEN
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
13
77
241451
20
20
9
KING BERKAY
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
10
77
111155
16
18
2.06.92
10
KUZEY YAĞMURU
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
8
96
122112
16
19
2.06.68
11
MARS
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
15
88
124126
36
18
12
MOURINHO
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
58.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA ÜNLÜ
MUH.KORKMAZ
18
87
111364
16
17
2.06.84
13
PETROCELLI
3y d e
KANEKO
58.00
A.ÇELİK
RAİF KURT
T.PELEN
6
77
219212
14
19
14
QUANTE VOLTE
3y d e
LUXOR
58.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
5
63
135254
23
15
2.04.91
15
SECRET LOVER
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
14
96
211135
30
20
16
THE DERWISH
3y d e
DERVİŞ AĞA
58.00
A.KURŞUN
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
17
69
113118
30
19
17
ZLATIBOR
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.KAYA
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
12
69
242523
30
17
2.04.84
18
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
58.00
A.KAÇMAZ
ORHAN KİBAR
H.TOP
3
56
242444
15
17
2.07.89
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARROT
4y d a
KANEKO
60.00
E.ŞİMŞEKAP
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
E.KARAKÖLEOĞLU
5
86
342344
11
17
2.09.21
2
RAMPAGE
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
H.KARATAŞ
HİLMİ CAN ESEN
S.MUTLU
6
80
927511
18
20
2.09.40
3
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
50.50
N.AVCİ
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
3
61
513251
15
20
4
MEGALADON
4y d a
MENDIP (USA)
50.50
O.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
1
61
112-35
25
17
5
SILK ROAD
4y d a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
50.00
M.BAYIR
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
2
60
070823
8
10
2.10.22
6
LEX TALLIONIS
4y a a
THREE VALLEYS (USA)
53.00
MÜS.ÇELİK
İLHAN DURAK
H.ŞİMŞEK
4
66
023111
7
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL TO VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.ÇELİK
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
15
112
111-111
28
20
2
COACH
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.KURŞUN
ERHUN ETİ
MUR.ÇAM
6
80
21-125
29
18
3
ÇAKALINOĞLU
3y d e
ÇAKAL CARLOS
58.00
S.BOYRAZ
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
3
82
341414
28
19
4
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
MER.ÇELİK
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
9
73
341110
30
19
5
FULL THROTTLE
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
M.KAYA
HİLAL YÖNEY
A.SERBEST
7
94
53-3133
28
18
6
KING MAN GO
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
1
93
645411
30
20
7
KINGSMAN
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
H.ÇİZİK
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
14
101
121-156
29
20
8
LORD OF GAME
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
A.OCAK
12
90
324-312
29
19
9
POWERMAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
10
92
242111
29
20
10
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
4
83
1-12221
31
20
11
SOZOPOL
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
M.AKYAVUZ
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
13
62
16-826
50
16
12
UPPER CUT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
A.SÖZEN
AYŞEGÜL AKSOY
S.ARSLAN
5
86
11-1114
29
19
13
VERNAZZA
3y d e
AUTHORIZED (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
VEYSEL KAHRAMAN
KAD.BALTACI
2
99
2-13122
28
19
14
ZABUN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
11
84
2-12362
30
17
15
PRIOR
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
MÜS.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
8
102
222-171
28
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKABBA GÖKTUĞ
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
M.ÇİÇEK
PELİN KAPOĞLU
Ü.TANER
5
48
2115
8
19
1.12.91
2
BLINDING LIGHT
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
8
49
1
24
20
3
DRAGON BORN
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
MURAT ÇAĞIMNI
U.DEMİR
4
60
13
21
19
1.12.15
4
LIKE THE STARS
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
H.KARATAŞ
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
3
42
21
23
20
5
REAL RUNNER
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
MÜS.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
1
49
1
24
20
6
RED LUCK
2y a e
DUTYFREE
57.00
F.YÜKSEL
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
2
43
61
16
20
1.12.19
7
SER PEHLİVAN
2y d e
MAXIMUS DREAM
57.00
A.ÇELİK
SEVİLAY ALTAY
İ.GÜR
6
44
412
15
19
8
SPECIAL SON
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
KADİR ONUR KILIÇ
AKİF YILMAZ
7
49
1233
14
17
1.12.73
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFTER TULIP
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
A.ÇELİK
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
1
79
211215
28
19
2
ALWAYS LUCKY
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
MEHMET DEMİR
13
65
1-53501
34
20
3
ARAGONA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
DEMİRHAN YILMAZ
S.BEKTAŞ
7
55
411526
28
17
4
AY ÇİÇEĞİ
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
17
47
3113
16
19
1.57.91
5
CEYLİNCAN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
MÜS.ÇELİK
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
14
75
22-4501
29
20
1.55.39
6
DOLPHINS GIRL
3y d d
MARCAVELLY (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
YUNUS DEMİRHAN
N.ESEN
4
77
5-62011
21
20
1.57.30
7
FLORIDA COAST
3y d d
LEMON DROP KID (USA)
58.00
A.SÖZEN
SEMA ULAŞ
S.DEMİR
16
97
1-31123
28
18
8
HEVA
3y k d
HAKEEM (USA)
58.00
S.BOYRAZ
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
M.H.ESİN
18
58
540391
27
20
9
MALA MOJA
3y d d
KANEKO
58.00
G.KOCAKAYA
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
11
85
312-417
28
19
10
MARAKAY
3y d d
LUXOR
58.00
H.KARATAŞ
AYŞE MERVE KİTAPÇI
E.USLU
10
73
116-714
28
19
1.57.82
11
MOORLAND
3y d d
LUXOR
58.00
M.AKYAVUZ
SERBÜLENT YETİŞ
KAD.BALTACI
12
95
415152
28
18
12
MYSTIC STAR
3y d d
DR FONG (USA)
58.00
M.KAYA
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
6
41
4212
16
19
1.57.89
13
NİLGÜN SULTAN
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
N.ŞEN
TUFAN KIROĞLU
A.AKBULUT
9
39
3-51423
27
17
14
PERFORMANTE
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
8
58
123636
29
15
15
PİTANE
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
H.ÇİZİK
KAMİL KAHYAOĞLU
N.ESEN
5
53
361203
29
17
16
SMART GIRL
3y d d
KALİMDOR
58.00
A.KAÇMAZ
MERTCAN KARAGÜL
V.KARAKAYA
15
46
532236
27
17
1.56.36
17
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
58.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
3
61
081121
15
20
18
UTKUNUN KIZI
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
2
76
812821
31
20
2.00.91
30 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 30 ağustos 2020 pazar at yarışı bülteni, 30 ağustos 2020 at yarışı programı, 30 ağustos 2020 tjk yarış programı, 30 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 30 ağustos 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 30 ağustos 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni