Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLOGUARD
2y a d
TORUK MACTO (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
ALİ YILDIRIM
N.BAKIR
5
39
423
22
17
2
ARANANKAN
2y d d
RAMAYANA
55.00
DOĞUKAN SAVAP
SEDAT ŞAHİN
E.KAÇAĞAN
13
14
6695
5
16
3
BERAT SULTAN
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
SELİM İPEK
HAKAN KARAGÜL
İ.AKKILIÇ
1
0
8
33
19
4
FLAGSHIP
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
T.YILDIZ
TAMER KOLDAŞ
T.KOLDAŞ
10
31
75893
23
15
5
GENÇNURAYINKIZI
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
ÖZGÜR ÖZCAN
M.KAPLAN
7
0
27
11
18
1.33.76
6
HARPUTLU LADY
2y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
N.AVCİ
A.ERİN ATAMAN
Ö.F.TAŞDELEN
4
0
28
22
18
7
KEDİM
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET DOĞAN
B.TANRIKULU
3
39
77326
9
15
8
LADY SNOW
2y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
S.ÖZEN
ERAY HAZAR
A.ÖZGEN
2
0
64
22
18
9
MAZEJAN
2y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
AYHAN GİRAY
F.ARICI
11
0
5
8
19
10
PADDY
2y d d
KURTINIADIS (IRE)
57.00
Y.AKTAŞ
SÜLEYMAN KORKMAZ
H.E.UYSAL
9
33
580753
8
14
11
RUN FOR GIRL
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
E.YAVUZ
CAHİT KOCAMAN
SEN.ŞEN
12
33
357
15
17
12
SIKIYSA YAKALA
2y d d
PRESSING (IRE)
53.00
H.YOLAÇICIAP
ETHEM KAYA
MES.KURT
8
28
44757
5
15
13
STEEL WARRIOR
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
B.AVERBAK
NAFİZ ÇELİK
N.BAKIR
6
38
982
22
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAVUR YILDIZI
3y a e
AFTER MARKET (USA)
56.00
B.AKÇAYAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
B.AĞIRLAR
8
42
034354
15
16
1.53.12
2
BOLD MAGIC
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
M.P.DEMİRAP
GÜRKAN İĞDİR
Ö.F.TAŞDELEN
10
54
050945
15
14
3
DİYADİN
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
65
463128
50
18
4
HAKK HANI
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
HAKKI ÖZYURTERİ
Z.FIRAT
1
59
474768
47
13
5
DİDACTİC
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
56.00
MÜS.ÇELİK
AHMET KURT
A.ŞIVGIN
3
47
560036
25
14
6
SHANGHAIS GIRL
3y d d
SHANGHAI BOBBY (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
CEMİL AKGÜL
H.ALTUNBAŞ
7
50
120188
43
18
7
SUNLIGHT MELODY
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
M.BAYDAN
ALİ PAMUKCİ
O.GÜNDÜZ
2
42
081787
15
17
1.54.83
8
EMERALD GREEN
3y d d
KURTINIADIS (IRE)
54.00
N.AVCİ
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
N.GENÇER
5
35
609706
11
13
9
TURKISH CHROME
3y a d
DR FONG (USA)
54.00
S.ÖZEN
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
12
40
132-000
29
15
1.58.05
10
BY SAKAL
3y d e
CUVEE (USA)
55.00
İ.H.KETME
NECDET KOÇYİĞİT
Ç.DEMİR
6
30
3-02797
8
12
11
LAZ DAYI
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
56.00
T.YILDIZ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
11
40
760081
5
20
12
RASKOLNIKOV
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
V.YÜCEL
GÜVEN ŞAHLI
SAB.ARSLAN
9
11
805000
32
10
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEXINGTON FIRE (USA)
4y d a
STREET HERO (USA)
60.00
H.KAPLANAP
EYUP YILDIZ
A.AKBULUT
2
105
5-15111
127
20
2.08.70
2
CHICAGO
5y a a
BOSPORUS (IRE)
58.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
1
95
128777
37
15
2.09.31
3
NEON KNIGHT
4y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
T.YILDIZ
BEHÇET MERGİN
H.ALTUNBAŞ
7
89
249225
36
18
2.09.46
4
OCIUS
6y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
G.YILDIZ
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
3
104
121441
15
20
2.08.08
5
RED ANGEL
5y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.ÇİZİK
VOLKAN R. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
8
101
463413
36
19
2.11.48
6
HOSLİ
6y d a
BEKMEZBEY
58.00
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
SER.GÖKÇE
4
111
315475
8
16
2.07.62
7
TAMGA (IRE)
6y d a
AZAMOUR (IRE)
56.00
E.YAVUZ
METİN SİVRİ
O.ÖNER
6
80
11-9500
127
16
2.11.55
8
TOVİN
4y a a
BOSPORUS (IRE)
54.00
M.P.DEMİRAP
GÜLSÜM ERCAN
H.TEKİNALP
5
47
840306
19
9
2.09.54
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TATARKAN
3y d e
ÖZGÜNHAN
58.00
E.YAVUZ
MUHARREM CAN
M.CAN
6
62
241752
15
17
1.22.97
2
FEYAT BABA
3y k e
YAŞARCIK
54.50
T.YILDIZ
MURAT ALTIN
G.ALTIN
4
55
181772
8
17
1.25.36
3
KARAİBO
3y a e
BOLKAR
52.50
H.ÇİZİK
FADIL ERCAN
L.M.ARMUTÇU
1
51
412163
8
18
1.24.69
4
LEALİM
3y k d
SAĞANAK
52.50
M.BAYDAN
FAHRETTİN ÖNTAÇ
E.ÇİVİCİOĞLU
2
51
16
8
19
1.27.80
5
AVCI CUMA
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.50
AH.ARSLAN
YAVUZ YILDIZ
M.BİLDİK
5
47
1132
85
18
1.26.25
6
MELUKE
3y k d
KIRIMHAN
50.00
GÖK.BEKTAŞ
FADIL ERCAN
L.M.ARMUTÇU
3
34
355500
27
12
1.27.10
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IŞKINAT
6y k a
ARASLI
63.00
A.C.BİNİZETOĞLU
M.FATİH KILIÇ
F.DEMİR
2
106
211443
28
17
2.03.83
2
KATI SEMİH
7y k a
GOBAKBEY
63.00
H.KATI
MİTHAT KATI
C.KATI
1
105
131517
30
19
2.21.37
3
KIZILHAN
6y a a
SABURAY
61.00
M.ÇİÇEK
TARKAN H. ONAR
M.ARICI
8
104
368077
28
14
2.11.01
4
BAŞKAYNAK
7y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
K.TOKAÇOĞLU
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
5
103
291332
22
17
2.07.45
5
FORDTA TEK
8y d a
ODİNHAN
60.00
M.S.BADIŞOĞLU
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
3
98
482668
51
9
2.10.71
6
YOL BULAN
9y a a
ÖZGÜNHAN
60.00
Ö.YILDIRIM
EYÜP ERDEMİR
A.AKBULUT
4
109
304211
18
20
2.07.24
7
ALTUNSARAY
5y a a
ŞÖVALYE
58.00
İ.H.KETME
AYNUR MUTLU
H.E.UYSAL
6
102
551151
5
20
8
DERHADIR
8y a a
ŞÖVALYE
57.00
MÜS.ÇELİK
MAHMUT ÇADIRCI
Y.DEMİRKIRAN
7
117
424446
127
20
2.10.00
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN STEEL
3y d e
WHOS NEXT
63.00
İ.H.KETME
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
N.GENÇER
13
71
184244
12
17
2
BLACK ADLER
4y d a
GOLDAT (GB)
60.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
3
64
453375
5
14
1.49.55
3
NEW TRANSATLANTIC
4y d a
KANEKO
62.50
S.TIRPAN
A.NECDET HINÇ
U.YOĞURTÇU
1
63
665451
15
20
4
RASİMBEY
3y d e
ÇELİKMEHMET
57.50
M.P.DEMİRAP
ABDULLAH AVCI
S.ÇİFTÇİ
5
62
912441
12
20
1.51.26
5
ALFA KIZI
8y d k
BOSPORUS (IRE)
59.50
GÖK.BEKTAŞ
BİHTERCAN ATAÇ
MES.KURT
11
57
590600
12
12
1.50.38
6
OĞLUM ALİ
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
T.YILDIZ
SERKAN TUĞDAŞ
SAB.ARSLAN
12
57
348484
11
15
7
MEGAFORCE
4y d a
PERFECT STORM
58.00
A.ASLAN
ARİF TÜRKSEVEN
L.M.ARMUTÇU
14
54
900005
15
8
1.51.01
8
MASCHERANO
5y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
S.ÖZEN
YAŞAR DEMİR
E.D.ARUKAN
10
50
601762
19
17
9
GREEN GULET
4y a k
GREEN GÖNEN
55.00
B.AVERBAK
SEYFETTİN ULUÇAM
H.ÇALIŞKAN
7
48
724913
12
19
10
MARMARAY
5y d a
TSAR
53.00
V.YÜCEL
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
4
44
008737
15
9
11
ADALSON
4y d a
SCARFACE
52.50
A.CAN İŞLEYEN
MEHMET SIDDIK OKAN
A.METE İNAL
9
43
250046
7
14
1.50.43
12
KUZEY BEY (IRE)
4y a a
HELMET (AUT)
51.00
MÜS.ÇELİK
BARIŞ KAYA
A.ŞIVGIN
2
40
2-96
25
17
13
SPRING BREAK
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
D.AYDOĞANAP
MEHMET ÖKSÜZ
F.ARICI
8
28
407470
37
10
14
GREEN BOOK
4y d g
BIN AJWAAD (IRE)
50.00
DOĞUKAN SAVAP
S.SÜLEYMAN YILMAZ
E.KAÇAĞAN
6
14
0000-07
127
12
1.56.51
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEVILS ROC
2y k d
61.50
DANİEL TUDHOPE
ROC STEADY PARTNERSH
C HİLLS
9
62
997226
24
0
2
THEGREYVTRAIN
2y k d
61.00
M HARLEY
RİDGE HOUSE STABLES
R HARRİS
4
61
273825
25
0
3
GREGORIAN GIRL
2y d d
60.50
R HAVLİN
SKİPSEY, FRANKS RO
D IVORY
5
60
908
25
0
4
PRINCESS FLORENCE (IRE)
2y d d
60.00
B DOYLE
BB BLOODSTOCK
J RYAN
3
59
89457
14
0
5
WINDY GUEST
2y d e
58.50
JANE ELLİOTT
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
6
56
5970
52
0
6
CHITRA
2y d d
57.50
R WİNSTON
MR MRS G MİDDLEBRO
D KUBLER
10
53
447
67
0
7
AMAZING FOX (IRE)
2y d e
57.50
O MURPHY
KİNG POWER RACİNG CO
R BECKETT
8
53
7572
24
0
8
VALLEY BELLE (IRE)
2y d d
57.50
E GREATREX
MR ALİ SAEED
G SCOTT
2
53
506
77
0
9
RAJMAN
2y a e
55.50
L MORRİS
MR R S MATHARU
TOM CLOVER
7
49
8903
20
0
10
EYE OF THE WATER (IRE)
2y d e
53.50
L JONES
MR MALCOLM E WRİGHT
R HARRİS
1
44
940
82
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAID OF SPIRIT (IRE)
3y a d
59.00
H CROUCH
MR CON HARRİNGTON
C COX
7
0
1
22
0
2
BIRD OF WONDER
3y d e
58.00
M HARLEY
SİMON BROKE AND PART
H CANDY
9
0
0
0
3
CRASH HELMET
3y d e
58.00
S DE SOUSA
ONTOAWİNNER SAFFRO
G SCOTT
3
0
2
48
0
4
DISTANT APPLAUSE (IRE)
3y d e
58.00
L KENİRY
MR S J EDWARDS
D F DAVİS
1
0
30
19
0
5
MAXIMUM POWER (FR)
3y d e
58.00
M DWYER
BİGMORES RACİNG PART
TİM PİNFİELD
12
0
84
22
0
6
PURPLE PADDY
3y d e
58.00
G MAHON
MRS BARBARA FULLER
J FOX
2
0
08
19
0
7
SIMPLY SIN (IRE)
3y d e
58.00
E GREATREX
NEİL MULHOLLAND RACİ
N MULHOLLAND
5
0
0
0
8
ROKAMLOVI
4y d k
57.00
J HAYNES
MR M P BİSHOP
FRANK BİSHOP
10
0
60
22
0
9
AEGEAN BEAUTY
3y d d
56.00
W COX
THEOBALDS STUD
J BRİDGER
6
0
4
24
0
10
ALBA DEL SOLE (IRE)
3y d d
56.00
G MALUNE
THE UXBRİDGE ROAD SY
I FURTADO
4
65
3-75024
17
0
11
BROGANS BAY (IRE)
3y d d
56.00
LOUIS STEWARD
MR RICHARD A MURRAY
S DOW
11
0
60
20
0
12
SAGUARO (IRE)
3y d d
56.00
L MORRİS
MRS ANNE GAFFNEY
S KİRK
8
0
03
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY ESCAPE
4y a k
61.50
D PROBERT
MR A A BYRNE
A CARROLL
9
77
113134
65
0
2
DARK SIDE DREAM
6y d a
60.50
S DE SOUSA
MR M M FOULGER MRS
C DWYER
3
75
344545
11
0
3
SARYSHAGANN (FR)
5y k a
60.50
DANİEL TUDHOPE
MİDDLEHAM PARK RACİN
D O'MEARA
7
75
507494
24
0
4
GLORIOUS POET
5y a a
59.50
O MURPHY
SOHİ SOHİ
D LOUGHNANE
4
73
65103-6
20
0
5
NOBLE STAR (IRE)
5y d a
59.50
D MUSCUTT
MR TANG WAİ BUN TONY
J FANSHAWE
10
73
24-5644
38
0
6
AIR OF YORK (IRE)
6y d a
58.50
L MORRİS
MRS L A CULLİMORE
J FLİNT
8
71
541224
21
0
7
SIR OTTOMAN (FR)
5y d a
57.50
G MALUNE
MR CARL HODGSON
I FURTADO
2
69
9-50998
97
0
8
PLANT POT POWER (IRE)
4y d a
57.50
S W KELLY
MR D RİGG PARTNER
R HUGHES
6
68
005806
28
0
9
GUNMAKER (IRE)
4y d a
57.50
G MOSSE
GIBIRISH SYNDICATE
G CROMWELL
1
68
130903
24
0
10
LUNA BEAR
4y d k
57.50
R WINSTON
SCUDERIA VITA BELLA
G L MOORE
11
68
210-040
18
0
11
WELOOF (FR)
4y d a
55.50
L KENİRY
TRAMORE TREE
J BUTLER
5
64
4-17297
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN IRIS
3y d d
61.50
R KİNGSCOTE
MRS MARY-ANNE PARKER
J PORTMAN
13
76
142842
15
0
2
WARMHEARTED (IRE)
3y d d
60.50
HOLLİE DOYLE
EMİSSARY RACİNG
ARCHİE WATSON
6
74
572128
18
0
3
BRIGAND
3y d e
60.00
T CLARK
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
9
73
17-8320
18
0
4
DEMONS AND WIZARDS (IRE)
3y d e
60.00
M DWYER
MR TİMOTHY PEARSON
S KİRK
11
73
84422-
127
0
5
SHARG (IRE)
3y d e
59.50
SEAMUS CRONIN
AL SHAQAB RACING
R HANNON
8
72
53220
6
0
6
EQUIDAE
3y a e
59.00
L MORRİS
MR SAEED MANANA
J TATE
2
71
20-4
14
0
7
EXEAT
3y d d
58.50
O MURPHY
CLİVEDEN STUD
A BALDİNG
1
70
0334
20
0
8
GOODWOOD SHOWMAN
3y d e
58.00
S DE SOUSA
GOODWOOD RACEHORSE O
W KNİGHT
5
69
05-502
20
0
9
EARLY DAWN
3y a d
58.00
G MALUNE
SCUDERİA VİTTADİNİ S
M BOTTİ
14
69
44-6
20
0
10
ANTAGONIST
3y d e
58.00
ADAM J MCNAMARA
MR B E NİELSEN
R CHARLTON
10
69
647-07
40
0
11
SARSTEDT
3y d e
57.50
M HARLEY
MR HENRY CANDY MR
H CANDY
3
67
2405-46
43
0
12
ZAMANDAS (IRE)
3y d e
57.00
DAVİD EGAN
MR NURLAN BİZAKOV
R VARİAN
12
66
0-49
120
0
13
ALLEGIANT (USA)
3y d e
56.50
L STEWARD
MR T W MORLEY PART
S C WILLIAMS
4
65
0-55
127
0
14
TOWELRADS BOY (IRE)
3y d e
56.50
D PROBERT
ACP PARTNERSHIP
P COLE
7
65
1-70058
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERCY'S WORD
4y d a
60.50
S DE SOUSA
MR SAEED H ALTAYER
S CRİSFORD
5
89
316-207
24
0
2
ARAB MOON
4y d a
60.00
O MURPHY
ANGMERİNG PARK THORO
W KNİGHT
3
88
465338
18
0
3
VELVET REVOLUTION
5y a a
60.00
G MALUNE
HEART OF THE SOUTH R
M BOTTİ
6
88
21-5402
13
0
4
ALFREDO (IRE)
6y a a
59.50
S W KELLY
MR STEPHEN TUCKER
S DURACK
8
87
411211-
127
0
5
SKY EAGLE (IRE)
4y a a
57.50
L KENİRY
MR M BETAMAR
ED WALKER
4
83
21-1322
18
0
6
GAVLAR
7y d a
57.50
C BİSHOP
CANİSBAY BLOODSTOCK
W KNİGHT
7
82
258031
13
0
7
AGE OF WISDOM (IRE)
5y a a
57.00
H CROUCH
THE 1901 PARTNERSHİP
G L MOORE
2
81
128414
27
0
8
CONTINUUM
9y d a
54.00
NİCOLA CURRİE
P C F RACİNG LTD
P HEDGER
1
75
357376
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAAKAASIB
4y d a
60.50
O MURPHY
MR ABDULLA AL MANSOO
S CRİSFORD
4
85
1-92204
14
0
2
KASBAH (IRE)
6y d a
60.00
J WATSON
COOMBELANDS RACİNG S
MRS A PERRETT
1
84
452454
36
0
3
ROBERO
6y d a
59.00
S W KELLY
MİSS GAY KELLEWAY
MİSS G KELLEWAY
3
82
784593
9
0
4
OUR LORD
6y k a
59.00
DAVİD EGAN
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
6
82
419-327
66
0
5
GIANT'S TREASURE (IRE)
4y d a
59.00
DANİEL TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
D O'MEARA
5
82
1-33450
24
0
6
FIVETWOEIGHT
4y d a
56.50
S DE SOUSA
MR RAED EL YOUSSEF
P CHAPPLE-HYAM
2
76
3547-24
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MURHIB (IRE)
6y d a
60.50
J HAYNES
THE MURHİB PARTNERSH
MRS L RİCHARDS
8
55
38-
127
0
2
EPSOM SECRET
4y a k
60.00
CHARLES BISHOP
EPSOM RACEGOERS NO 3
P PHELAN
7
54
2-48278
29
0
3
CALVINIST
5y d a
59.50
L JONES
MR M ROBERTS
KEVIN FROST
13
53
500-857
42
0
4
JAMHOORI
10y d k
59.00
C SHEPHERD
MRS ANNA COOPERWHITE
P BUTLER
6
52
59-0706
20
0
5
ALLOFMELOVESALLOFU
4y a a
59.00
J WATSON
DANEBURY RACİNG STAB
K C-BROWN
2
52
00-0433
27
0
6
HOWARDIAN HILLS (IRE)
5y d a
59.00
W COX
MRS C CARTER MR V
V DARTNALL
9
52
9-62452
19
0
7
MRS BURBIDGE
8y d k
57.50
S DE SOUSA
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
11
50
522-5-23
40
0
8
SIGRID NANSEN
3y d d
57.00
ROSSA RYAN
WEST BUCKLAND BLOODS
A DUNN
5
55
868643
23
0
9
GEE SIXTY SIX
4y d a
57.00
S W KELLY
MİSS LAURA MORGAN
LAURA MORGAN
14
47
043689
18
0
10
ANNA JAMMEELA
3y d d
57.00
NICOLA CURRIE
MR AND MRS A E PAKEN
MRS L WADHAM
1
55
50-760
8
0
11
BOSCASTLE (USA)
3y a d
56.50
C BENNETT
MR H MORRISON
H MORRISON
4
54
790-002
5
0
12
LYFORD (IRE)
3y a e
56.00
L KENİRY
MR N PİCKETT
S KİRK
10
53
392523
21
0
13
ARLECCHINO'S ARC (IRE)
3y a e
56.00
R TATE
MR K SENİOR
M USHER
12
53
00-4227
20
0
14
MISS PARIS
3y d d
56.00
HAYLEY TURNER
BROUGHTON, STAFFORD
M BELL
3
53
69-80
14
0
4 Eylül 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Diyarbakır, Kocaeli, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 eylül 2018 salı at yarışı bülteni, 4 eylül 2018 at yarışı programı, 4 eylül 2018 tjk yarış programı, 4 eylül 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, diyarbakır at yarışı bülteni, 4 eylül 2018 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 4 eylül 2018 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 4 eylül 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni