5 Eylül 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAHAN
2y a e
CUVEE (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
5
35
0325
23
16
2
BOUKEPHALOS
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
1
0
54
16
18
3
LIBERTADOR
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.S.ÇEKE
12
0
98
23
18
4
LUCKY JUSTEN
2y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
MER.ÇELİK
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
6
0
0
20
5
MİHRİ BABA
2y d e
BACHELOR SON (IRE)
57.00
Ç.OK
AYHAN DURGUN
M.KESİCİ
10
17
865
23
17
6
RUNNING FREE
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
B.KURDU
A.CEYDA FEYZULLAH
M.SAÇAN
3
0
7
23
19
7
DUATEPE
2y k d
SALVATORE
52.00
MUH.OKAP
MEHMET BABADAĞ
H.ERDİK
4
0
97
63
18
8
GELİNİM İDİL
2y d d
DAI JIN (GB)
55.00
A.KÜRÜNDÜK
İBRAHİM HALİL ASLAN
M.ASLAN
7
0
06
11
18
1.18.52
9
KEY TO MY HEART
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
9
0
24
14
18
10
MITHRA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
UFUK TALAT KORKUT
K.KÖYLÜ
2
0
46
14
18
11
MY SUN ALAKAN
2y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
H.ŞİMŞEK
YUSUF BİKEÇ
Y.SAZAK
11
18
7850
14
16
12
OH JOY
2y d d
LION HEART (USA)
52.00
M.M.BİLGİNAP
ÖMER USLU
N.KULAK
8
0
68
14
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
59.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
1
52
232634
13
16
1.25.01
2
MEHMETZADE
4y k a
YAŞARCIK
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NİLGÜL İPKİN
S.M.ÇETİNSÖZ
6
57
6-42167
7
18
1.25.64
3
AĞCABEYİ
4y k a
BERKSOY
52.00
M.M.BİLGİNAP
ABDÜLKADİR BAZER
M.ASLAN
13
42
423350
16
15
1.26.18
4
ASİLKARDEŞ
4y k k
ASİLZADE
51.00
M.AKINAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
11
23
007000
14
12
1.27.82
5
AYDERBEYİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
A.ALPAGUT
ALPER ÖZBEK
M.YAPAROĞLU
4
10
5000
57
16
6
KÜÇÜKBAKIR
4y k a
DEHA
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
RECEP KÜÇÜKÇAY
MEH.KAYA
8
25
0-64680
40
12
1.26.32
7
SERTDADAŞ
4y k a
ÇAVUŞOĞLU
50.00
M.UYARAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
3
17
4806-67
127
12
1.28.08
8
KUZEY YILDIZI
4y a k
AKMAN
53.00
H.ŞİMŞEK
NİKTAR EL
Y.SAZAK
12
25
990005
28
13
1.28.78
9
DİLAKIZIM
4y k k
DİLBERAĞA
50.00
E.D.ÖKTENAP
METİN COKTAV
G.ER
10
0
0
20
10
ESİLA
4y k k
HABERKAN
52.00
A.OLUK
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
14
23
650804
30
12
1.26.13
11
LİVADİ
4y k k
GOBAKBEY
52.00
MER.ÇELİK
DENİZ KURTEL
B.ARAS
7
37
904320
16
11
1.27.04
12
SEVDAM
4y a k
GÜNTAY
55.00
Ç.OK
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
9
24
800070
6
7
1.25.58
13
HABERYOLCUSU
4y a a
ÖZHABER
54.00
S.ÖZEN
SALİH ERASLAN
R.YILDIZ
5
31
80-0285
16
10
1.26.53
14
KIR KUMRU
4y k k
TURBO
54.00
B.KURDU
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
2
33
996266
7
14
1.27.90
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
57.50
H.GÜNAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
7
71
372221
28
20
1.36.80
2
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
59.50
S.ÖZEN
SİNAN BİLİK
S.ŞAHYAZICI
6
46
440947
14
14
1.37.67
3
DEMİRTURBO
5y k a
TURBO
53.50
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
4
93
5-46715
10
19
1.36.01
4
AĞAPERSEN
7y a a
JOKER
55.50
A.ALPAGUT
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
8
95
441-432
21
17
1.35.97
5
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
52.50
F.ARSLANAP
MAZLUM KAYACIK
M.AKKUŞ
1
46
557088
12
13
1.38.24
6
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
54.00
H.ŞİMŞEK
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
3
27
09938
7
15
1.38.89
7
BATI PINARI
4y k k
EFEM
52.00
A.OLUK
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
5
0
0
20
8
NARKIZ
4y k k
UÇANBEY
50.00
B.KELEŞOĞLUAP
AYTEN SALTABAŞ
M.ZELYURT
2
0
6-7
30
18
1.44.68
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACKBALL
4y d a
LION HEART (USA)
63.00
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
R.YILDIZ
7
81
1432-52
16
18
1.40.99
2
AKARCA KHAN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.M.BİLGİNAP
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
5
75
472222
30
19
1.41.31
3
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
56.00
B.KURDU
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
10
74
113104
26
18
1.43.19
4
STRABON
5y d a
POWERSCOURT (GB)
59.50
MER.ÇELİK
MEHMET NURETTİN ÇEKE
R.YILDIZ
11
74
850164
29
18
1.41.21
5
GÜÇLÜ KIZ
5y d k
BOSPORUS (IRE)
57.00
F.ARSLANAP
AHMET ÖZÇILNAK
KAY.ALTINÖZ
3
73
158645
16
15
1.41.52
6
YOU NEVER KNOW
4y d a
GRAYDAR (USA)
57.50
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
1
70
230296
6
15
1.42.51
7
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
52.50
H.ŞİMŞEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
8
60
485041
16
20
1.40.79
8
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
52.50
N.AVCİ
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
9
60
034233
16
17
1.42.34
9
ÇATALKAYA
4y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
A.OLUK
VOLKAN FOTOCAN
M.SAÇAN
2
59
690113
30
19
1.40.29
10
UNDAUNTED
6y a a
REY DE CAFE (USA)
50.00
O.KIZILDAŞAP
LEVENT DEMİR
Y.PETEK
4
55
489349
16
13
11
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
6
53
662776
16
14
1.41.72
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MESTAN EFE
3y a e
SON OF SUN
62.00
H.ŞİMŞEK
BURAK BALCI
M.KARACA
5
51
559821
14
20
1.18.29
2
BY AKDEMİR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
CİHAN AKDEMİR
M.ZELYURT
1
43
431249
21
17
1.17.08
3
DRİNA
3y d d
ADONİSE
53.50
F.ARSLANAP
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
10
38
342999
7
14
1.19.05
4
SUMATRA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
4
39
23-1333
16
17
1.18.34
5
ELİBAR
3y d e
APPROVE (IRE)
55.00
MER.ÇELİK
CAN KALAY
K.KÖYLÜ
6
37
043752
16
13
1.17.53
6
SEPULVEDA
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN YÜKSEL
S.ŞAHYAZICI
8
37
799162
14
18
1.18.01
7
WONDER QUEEN
3y d d
DUTYFREE
53.50
A.C.DAĞDEVİREN
VEHPİ GÜZELOCAK
R.ALTUNBAŞ
2
34
779-107
7
18
1.20.11
8
GALLOP TO WIN
3y d d
MENDIP (USA)
52.00
O.YILDIZ
A.SEDAT DANIŞOĞLU
H.ERDİK
3
31
041950
7
17
1.20.22
9
KHAN OF THE SEA
3y a e
PERFECT STORM
50.00
M.M.BİLGİNAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
7
26
6-07247
19
10
1.17.45
10
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
MUH.OKAP
OSMAN GÜLER
O.TAŞDEMİR
9
22
506976
7
10
1.18.90
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA DADAŞ
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
F.ARSLANAP
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
7
79
921312
7
19
2.42.47
2
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
58.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
6
67
517223
8
18
3
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
60.00
A.ALPAGUT
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
5
78
574575
7
14
4
DORUKRÜZGAR
4y d a
ADONİSE
56.00
CEM ŞEN
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
1
57
240856
7
14
5
GRIFFON
6y d a
TOROK (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
A.CEYDA FEYZULLAH
M.SAÇAN
3
77
73233-6
23
16
2.29.76
6
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
56.00
B.KURDU
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
4
79
652057
7
13
7
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
52.50
M.M.BİLGİNAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
2
51
404551
7
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINALI DENİZ
3y a d
ORÇUN
56.00
M.M.BİLGİNAP
TÜRKAN ALTIN
G.ALTIN
11
49
1631
23
20
1.18.46
2
ERNAZ
3y a d
UÇANBEY
57.00
İ.H.KETME
SELAHATTİN AKOL
K.ŞENGEL
5
37
62831
21
20
1.19.62
3
GELİBOLU KIZI
3y a d
GELİBOLU
57.00
N.AVCİ
RIDVAN TUMBUL
D.TEKELİ
9
44
52122
23
19
1.18.84
4
GÖZYAŞIOTU
3y d d
ALTAHA
57.00
S.ÖZEN
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
4
37
7301
21
20
1.19.38
5
MERYEMCE
3y a d
ÖZHABER
57.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
6
39
32610
24
19
1.22.34
6
POLATLI GÜLÜ
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
Ç.OK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
8
33
23424
7
17
1.19.96
7
RINDAMIN
3y k d
SALTUKHAN
54.00
F.ARSLANAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
7
35
546717
11
19
1.21.13
8
SERİN DALGA
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
2
37
354461
21
20
1.19.99
9
AYZA
3y k d
KARAKEMAL
51.00
MUH.OKAP
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
1
15
865066
7
13
1.21.00
10
GÜMÜŞİNCİ
3y a d
EFEM
50.00
M.SEVERAP
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
3
0
0
7
19
11
NİKOŞ
3y k d
OYMAKBEYİ
54.00
H.ŞİMŞEK
MEHMET DEMİR
Z.AVCI
10
12
09608
7
15
1.26.79
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİRDEN BİR
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
A.KÜRÜNDÜK
İBRAHİM HALİL ASLAN
M.ASLAN
5
0
0
20
2
JOTUNHEIM
2y d e
DERVİŞ AĞA
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
2
0
87
16
18
3
JUNIOR ÇINAR
2y a e
TOCCET (USA)
57.00
A.OKAN PAZARAP
FETHİ DEMİR
S.YANIK
6
33
722
11
19
1.16.02
4
KARAOĞLANIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
54.00
M.G.SEZGİNAP
MUHAMMET YAĞMURLU
İ.ALPUĞUR
9
35
322
12
19
1.15.87
5
ONURUM
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
B.KURDU
GÖZDE ECE KAZANCIOĞLU
M.YAPAROĞLU
10
0
7
42
19
6
PRIME RUNNER
2y a e
CUVEE (USA)
57.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
8
0
0
20
7
BACKSPIN
2y d d
BARUDİ
55.00
O.YILDIZ
SONER GÜL
MEH.KAYA
11
35
9230
14
16
8
DERİNDOĞA
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
FERUDUN CESUR
H.DURMUŞ
7
29
245
16
17
9
EXTRA RUMOOZ
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
A.ALPAGUT
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
1
0
3
30
19
10
FAIRYLIKE
2y d d
STEP BY STEP
55.00
GÖKH.GÖKÇE
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
12
0
0
20
11
GUMAR
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
4
0
0
20
12
KEY TO VICTORY
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
D.PALAUR
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
3
0
05
14
18
13
MAYA HANIM
2y d d
TOCCET (USA)
52.00
M.M.BİLGİNAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
13
0
8
14
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
60.50
S.ÖZEN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
11
48
551246
7
17
2.10.09
2
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
60.00
O.KIZILDAŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
3
49
134091
6
20
2.08.53
3
SİNYOR
6y a a
UÇANBEY
53.50
F.ARSLANAP
HAKAN AGAR
B.ONARIR
13
34
388-050
21
14
2.07.57
4
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
53.50
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
6
34
762624
7
17
2.09.03
5
BABA ÇINAR
4y k a
EFEM
52.00
CEM ŞEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
14
31
8-06000
16
11
6
ÖZILDIR
4y d a
TÜMÖZ BEY
51.50
MER.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
5
30
641999
16
17
7
BABAKALE
4y k a
GOBAKBEY
50.00
M.SEVERAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
8
16
875-6
21
16
8
ŞANSLI KAFKAS
5y a a
KAFKAS ŞAHI
51.00
MUH.OKAP
TURGUT KARAKURT
F.ÇELTİK
4
27
466770
6
12
2.08.91
9
GEZEGEN
9y a a
BİLGİN
52.50
F.YÜKSEL
HAMİT ALPAK
M.YAPAROĞLU
7
28
370006
6
5
2.08.72
10
TRAKYALI
6y a a
ALTAHA
51.50
A.KÜRÜNDÜK
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
2
26
9-00807
6
10
2.07.93
11
ASHÜNKAR
4y k a
GÜRGÖKÇE
50.00
D.PALAUR
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
1
23
785670
6
6
12
KARATEPELİ
5y k g
ARASLI
50.00
E.D.ÖKTENAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
10
22
408-007
63
2
13
EMİRALEM
5y k a
BİLGİN
50.00
M.B.ÖNCELAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
12
19
806008
6
4
2.10.94
14
AKSOYAK
9y k a
BİLGİN
53.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
9
29
906-867
127
1
2.07.03
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAMSIN
3y k e
SERDARHAN
57.00
S.BOYRAZ
ADEM ŞİMŞEK
M.ÖZDİL
1
45
3133
30
18
2
BOZKARA
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AKYAVUZ
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
4
47
124
7
18
3
GÜNDÜZBABA
3y k e
TURBO
57.00
H.ÇİZİK
MEHMET GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
2
51
122
52
19
4
KÖSEF
3y a e
SONALP
57.00
G.KOCAKAYA
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
3
44
31
49
20
5
SERT AYHAN
3y a e
ONURKAAN
55.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
5
44
1
25
20
1.32.20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZET ABİ
3y d e
LİDERTAY
57.00
H.İ.AKKAYA
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
8
0
08
16
18
2
MEMOCANDIR
3y k e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
H.ÇİZİK
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
6
26
97653
16
15
1.21.52
3
ORHUNKAAN
3y a e
KAIZBERT (RU)
53.00
T.BALİAP
MEHMET GÜNEŞ
H.ATAŞ
1
0
02
13
18
1.31.10
4
PINAR OĞLUM
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KAÇMAZ
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
4
29
0863
20
16
1.22.86
5
ATLI ATEŞ
3y a d
AYABAKAN
55.00
S.ERKUŞ
ŞEREF ATLI
Ü.ARSLAN
2
0
57
9
18
1.23.77
6
FLASH GIRL
3y a d
İZHAN
55.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
3
24
80455
16
15
1.21.59
7
GÖKTEKİNKIZI
3y k d
GÖKTEKİN
55.00
F.R.BEBEK
AHMET ŞAHİN
C.KATI
7
0
50
9
18
1.23.85
8
LEYLİKIZ
3y a d
ALİ BABALI
51.00
M.KIYAKAP
MESUT ÇEVİKEL
Y.TUNCAY
10
0
63
14
18
1.25.69
9
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.SÖZEN
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
11
26
66044
9
15
1.23.84
10
RUMELİ HİSARI
3y k d
TURBO
51.00
M.G.ARSLANAP
GÜLSÜN GİRAY
S.EREN
5
31
982028
9
17
1.22.06
11
SEVALCAN
3y k d
GELİBOLU
53.00
E.ÇANKAYAAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
9
0
4
21
19
1.23.26
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SERHOŞ BABA
2y k e
WIENER WALZER (GER)
57.00
V.DEMİR
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
1
48
631171
13
20
2
PRAISE
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
MÜS.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
5
51
814
35
19
3
SER VEYRON
2y d d
MARCAVELLY (USA)
55.00
S.ERKUŞ
MUSA KİP
R.ATLI
2
47
21122
13
19
4
POWER SMELL
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
Ö.YILDIRIM
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
4
44
51
23
20
5
HIZIRINOĞLU
2y a e
BUSHRANGER (IRE)
53.00
E.ÇANKAYAAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
3
39
17
12
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYBARS
5y d a
EXPANSION (USA)
60.00
A.ÇELİK
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
4
77
421334
8
17
2.32.44
2
OSCURO
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.00
E.ÇANKAYAAP
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
1
45
731431
9
20
3
BAYBAŞKAN
8y d a
FLIERS FANTASY
58.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ELMASER
İ.GÜMÜŞ
6
99
5-23138
24
18
2.28.97
4
THUMBS UP
4y d k
POWERSCOURT (GB)
58.00
B.KILINÇ
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
2
49
965511
18
20
5
WIND BLAST
4y d a
HAKEEM (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
ENGİN BEKİROĞULLARI
N.ESEN
5
91
5-26425
15
16
2.33.17
6
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
54.00
A.KAÇMAZ
AYTEN SALTABAŞ
S.DAŞTAN
3
26
886073
7
10
2.36.88
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞEKERSULTAN
6y a k
İZBATUR
59.50
E.ŞİMŞEKAP
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
2
42
110000
7
16
2.35.22
2
DARYÜZ
5y a a
GOBAKBEY
59.50
VEDAT ABİŞAP
AHMET URAL
A.GÜVEN
8
42
329648
11
12
2.33.30
3
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
E.ÇANKAYAAP
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
10
43
730202
7
18
2.34.79
4
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
59.50
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
4
41
631665
9
17
5
ER MEYDANI
5y k a
TURBO
61.50
S.BOYRAZ
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
NAİM GÜL
7
40
019532
4
16
2.33.94
6
SEFİRA
5y k k
ATOMKARINCA
56.00
A.KAÇMAZ
HALİL FELHAN
A.E.KARAKURT
6
29
265365
7
4
7
HARALI
5y a a
ALTAHA
55.00
M.BAYIR
AYFER ŞİMŞEK
A.ÇİFTÇİ
1
27
870746
4
14
2.34.96
8
EŞREF
4y d a
DEHA
51.00
M.K.KUMBASARAP
İMAM KATI
C.KATI
5
24
0-07000
39
14
9
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
51.00
F.R.BEBEK
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
3
24
567775
4
5
2.35.16
10
DAĞBERKHAN
5y a g
SEFAHAN
53.00
İ.KATARAP
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
9
23
58580-0
23
6
2.32.39
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYPARS
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
A.SÖZEN
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
10
0
6
18
19
2
BABA NEJDET
3y k e
TOŞUR
53.00
N.DEMİRAP
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
12
32
824402
16
16
1.20.78
3
LİDER ZULUT
3y d e
LİDERTAY
57.00
İS.DEMİRAP
AHMET ÇAĞATAY
BAH.GÖK
5
0
0
72
19
4
YARIŞAVCISI
3y a e
UÇANBEY
57.00
V.DEMİR
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
3
33
22848
16
16
1.21.37
5
CİNNAH
3y a d
KARATAŞ
53.00
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
7
0
4
21
19
1.23.63
6
DELİ FİLİZ
3y d d
İSFENDİYAR
55.00
B.KILINÇ
FATİH TÜLEK
H.ATAŞ
6
0
0
20
7
ENGEREK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
F.R.BEBEK
CEMAL YILDIZ
İ.GÜMÜŞ
9
23
083749
16
14
8
FLYING GIRL
3y a d
YAMANER
55.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
1
0
32
9
18
1.22.68
9
HAZİNEM
3y a d
JOKER
55.00
A.ÇELİK
MEHMET KANDEMİR
M.UÇAR
2
0
24
9
18
1.22.66
10
MAVİKALP
3y a d
GÜNTAY
55.00
MÜS.ÇELİK
MURAT ARSLAN
A.ÇİFTÇİ
8
0
22
42
19
1.21.33
11
MEDUSA
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
4
0
07
9
18
12
SU İYESİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
S.ERKUŞ
ADEM AMAÇ
A.ÇİFTÇİ
11
0
70
9
18
1.24.27
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EREN EFENDİ
6y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
E.ÇANKAYAAP
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
6
80
371357
9
17
2.10.58
2
HIGH PRESSURE
5y d a
REY DE CAFE (USA)
61.50
S.BOYRAZ
ALİ ARAS
Ö.FARUK TAN
2
77
066531
11
20
2.09.46
3
PANCHMAHAL
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
61.00
G.KOCAKAYA
BURAK GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
76
139346
11
15
2.09.70
4
MISTER RAIN
6y d a
YONAGUSKA (USA)
57.50
M.G.ARSLANAP
M.KEMAL DEKELİ
S.ALTUNDAĞ
4
75
633317
11
19
2.19.76
5
VICTOR WOLLES
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
N.ŞEN
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
5
72
032391
15
20
2.10.62
6
BABA CUVEE
4y a a
CUVEE (USA)
57.50
S.ERKUŞ
MEHMET HANİFİ POLAT
BAH.GÖK
8
69
018368
9
16
2.13.53
7
TAŞKESEN
5y a a
OCEAN BLUE
53.50
M.BAYIR
MEHMET KARAARSLAN
H.ATAŞ
7
61
844114
15
19
2.10.44
8
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
51.00
İ.KATARAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
1
56
295584
14
10
2.09.62
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAÇATI AĞASI
5y d a
EL SALVADOR
58.00
H.ÇİZİK
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
4
99
211424
15
17
1.56.98
2
DISTANT SHINING
5y a a
LUXOR
58.00
Ö.YILDIRIM
ÖZLEM ECE KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
3
108
30-4233
15
20
1.54.07
3
HASAFET
6y d a
YOUMZAIN (IRE)
58.00
A.SÖZEN
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
6
110
518-155
38
20
1.53.13
4
İZ BIRAKAN
4y d a
LION HEART (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
2
96
116126
16
18
1.56.00
5
KUZEY KAFKASYALI
4y a a
LUXOR
58.00
A.ÇELİK
ONUR DİLBAZ
N.ESEN
5
107
22-2125
15
18
6
TANCAN BEY
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
1
89
8-12141
16
20
1.58.00
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZÜBEYİR
5y k a
GOBAKBEY
60.00
E.ŞİMŞEKAP
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
1
88
122442
127
17
1.21.83
2
YAĞMUR GÖZLÜ
4y a a
ATEŞTOPU
60.50
G.KOCAKAYA
AHMET KILIÇCIOĞLU
M.H.ELĞAÇ
5
85
846463
20
12
3
MAHZUNKRAL
5y k a
BİLGİN
59.50
A.ÇELİK
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
4
81
547913
14
19
1.22.23
4
BİLGİNKADİR
6y k a
BİLGİN
56.50
M.AKYAVUZ
ŞÜKRÜ ERDEM
K.YILDIZ
3
75
144020
10
15
1.22.83
5
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
55.50
H.ÇİZİK
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
7
73
199854
11
15
1.21.23
6
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
51.50
MÜS.ÇELİK
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
2
65
025545
16
14
1.22.38
7
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
50.50
S.ERKUŞ
SEMRA ERKUŞ
S.ÖZTÜRK
6
63
422527
11
17
1.21.24
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜKKALE
3y k e
KAFKAS ŞAHI
57.00
S.ERKUŞ
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
4
0
52
20
18
2
DİLBER AĞAM
3y k e
GELİBOLU
57.00
A.ÇELİK
HASAN DİLBER
C.KATI
11
31
38352
20
15
1.21.10
3
HOSLİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.SÖZEN
H.HAZAL KAYAHAN
SERD.AYDOĞDİ
2
32
8265
7
16
1.20.84
4
ZEYBEKEFE
3y d e
GÜRGÖKÇE
57.00
M.AKYAVUZ
EFE GAZİ SUBAŞI
EMİN KARATAŞ
1
0
0
10
19
1.27.00
5
AHMEDİN KIZI
3y a d
TOŞUR
53.00
M.K.KUMBASARAP
ADİL ALTIN
BAH.GÖK
8
29
28300
9
15
1.22.35
6
AHSENİM
3y k d
DELİ UĞUR
51.00
K.DEMİRELAP
İMAM KATI
C.KATI
5
0
49
9
18
1.23.60
7
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
53.00
E.ÇANKAYAAP
LETİF DOĞAN
R.TAŞDELEN
3
14
9070
9
16
1.25.65
8
DEĞİRMENALTILI
3y a d
AYABAKAN
55.00
MÜS.ÇELİK
ALPER CİĞER
A.CİĞER
6
31
83742
16
15
1.21.87
9
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
55.00
F.R.BEBEK
ŞÜKRÜ POLAT
E.ACER
10
0
84
14
18
1.27.37
10
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
55.00
H.İ.AKKAYA
M.EMİN KAYA
S.V.KAYA
7
24
5409
28
16
1.22.53
11
KÜÇÜK TOPÇU
3y k d
YAKUPBEY
51.00
SER.YILDIZAP
SALİH YAŞARER
Y.TUNCAY
9
0
45
9
18
12
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
55.00
E.TUNÇ
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
12
18
5689
9
16
1.22.01
Ascot Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKMAAM (FR)
2y d e
59.50
M DWYER
MR HAMDAN AL MAKTOUM
B MEEHAN
6
0
0
0
2
ARQOOB (IRE)
2y d e
59.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONING
5
0
4
25
0
3
BAKE (IRE)
2y d e
59.50
C FALLON
MANTON PARK RACİNG
M MEADE
9
0
3
34
0
4
INNOVATOR
2y d e
59.50
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
1
0
0
0
5
MILITARY MAN
2y a e
59.50
DAVID EGAN
MR PAUL SMITH
R VARIAN
7
0
0
0
6
MIND THAT JET (IRE)
2y d e
59.50
MEGAN NİCHOLLS
DAVOOD VAKİLGİLANİ
MOHAMED MOUBARAK
2
0
0
49
0
7
NIBRAS PASSION
2y d e
59.50
RAY DAWSON
MR SAEED H ALTAYER
I MOHAMMED
11
0
0
0
8
SIAM FOX (IRE)
2y d e
59.50
ROSSA RYAN
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
10
0
0
0
9
SOLOMONS JUDGEMENT (IRE)
2y k e
59.50
H TURNER
HAWKES, LEE AND PART
E VAUGHAN
4
0
0
0
10
TELL'EM NOWT
2y d e
59.50
L KENİRY
MRS OLİVE SHAW
C COX
3
0
9
13
0
11
TOUCHWOOD (IRE)
2y d e
59.50
K SHOEMARK
MR H FROST
C HİLLS
8
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAST SUNSET (IRE)
2y d d
60.00
P COSGRAVE
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
3
83
12
24
0
2
FRAGRANT STORM
2y a d
57.50
F NORTON
MR MOHAMED OBAİDA
M JOHNSTON
6
0
7
16
0
3
GOOD AND PROPER
2y d d
57.50
C FALLON
MR NİCHOLAS JONES
W HAGGAS
7
0
3
20
0
4
LOVE IS YOU (IRE)
2y d d
57.50
J WATSON
NORMANDİE STUD LTD
R CHARLTON
1
0
0
0
5
MONSOON MOON
2y k d
57.50
M HARLEY
MR K ABDULLAH
J GOSDEN
4
0
0
0
6
NAFLAH (FR)
2y a d
57.50
D O'NEİLL
NOORA RACİNG LTD
R HANNON
5
0
0
0
7
SHOWTIME DANCER
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
SHEIKH JUMA DALMOOK
R HANNON
2
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLAMOROUS ANNA
3y d d
61.50
GEORGIA DOBIE
ROBERT NINA BAILEY
C MASON
12
95
3-62116
17
0
2
MUBAALEGH
6y d a
60.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONİNG
9
91
2017-69
17
0
3
CONCIERGE (IRE)
4y a a
59.50
L MORRİS
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
11
90
175501
17
0
4
CELSIUS (IRE)
4y a a
59.50
M DWYER
J COLLİNS, C FAHY
TOM CLOVER
6
90
0-18283
17
0
5
YIMOU (IRE)
5y d a
58.50
G DOWNİNG
MR ANDREW L COHEN
D IVORY
10
88
44-7133
21
0
6
TONE THE BARONE
4y a a
58.50
M GHİANİ
MR B PİPER AND PARTN
S C WİLLİAMS
5
88
111017
27
0
7
JUST GLAMOROUS (IRE)
7y a a
58.00
N CURRIE
ROBERT NINA BAILEY
C MASON
1
87
7-31961
15
0
8
BAILEYS COURAGE (FR)
3y d d
58.00
P COSGRAVE
MR ANDREW-JOHN CRABB
G BAKER
3
88
914-
127
0
9
ROSE HIP
5y d k
57.50
J WATSON
LADY WHENT
A CARROLL
2
86
111-321
41
0
10
TEXTING
4y d k
56.00
C FALLON
MR M MOUBARAK
MOHAMED MOUBARAK
4
82
210-019
21
0
11
INDIAN SOUNDS (IRE)
4y d a
56.00
D COSTELLO
ROBERT BRADLEY P T
P MIDGLEY
7
82
562112
27
0
12
MOUNT MOGAN
3y d e
54.00
DAVİD EGAN
MR PATRİCK CHAU
ED WALKER
8
79
249772
18
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOOK AROUND
4y d k
62.50
W CARVER
MR GEORGE STRAWBRİDG
A BALDİNG
7
98
923-633
41
0
2
SALAYEL
4y d k
61.50
RAY DAWSON
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
2
95
432-232
27
0
3
ICONIC CHOICE
4y a k
61.50
C FALLON
MR JOHN BROWN
T DASCOMBE
1
95
5-94298
28
0
4
INDIE ANGEL (IRE)
3y k d
57.50
R HAVLİN
CHEVELEY PARK STUD
J GOSDEN
10
92
321318
13
0
5
PRETTY IN GREY
3y k d
57.50
J WATSON
MRS BARBARA M KELLER
M BOTTİ
11
92
861-111
42
0
6
MANAABIT (IRE)
3y d d
56.00
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
6
88
051311
56
0
7
EXCELLENT TIMES
5y d k
55.50
P DENNİS
TİMES OF WİGAN
T EASTERBY
5
82
89-0706
16
0
8
DREAMLOPER (IRE)
3y d d
54.50
L MORRİS
MR J FİLL
ED WALKER
3
85
4313
18
0
9
PERFECT INCH
3y a d
54.00
H TURNER
MR A E OPPENHEİMER
C FELLOWES
8
84
6-2727
23
0
10
ESCAPE THE CITY
5y d k
54.00
GEORGE ROOKE
MNC RACİNG
H MORRİSON
9
71
6-47643
14
0
11
DECLARED INTEREST
3y d d
53.50
DAVİD EGAN
THE ECLİPSE PARTNERS
R BECKETT
4
83
32-1576
39
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY FRANKEL
3y d e
60.50
C FALLON
MR SAEED SUHAİL
SİR M STOUTE
11
96
7-11
24
0
2
CEPHEUS
3y a e
60.50
M DWYER
MR G P M MORLAND
B MEEHAN
3
96
1-0621
36
0
3
ZABEEL CHAMPION
3y d e
59.50
F NORTON
MR JABER ABDULLAH
M JOHNSTON
7
94
2-01126
15
0
4
GRAND BAZAAR
3y d e
58.00
R HAVLİN
SHEİKH HAMDAN BİN MO
J GOSDEN
6
91
35-2112
28
0
5
KIPPS (IRE)
3y k e
57.50
K SHOEMARK
M KERR-DİNEEN, M HUG
H MORRİSON
8
89
21-2243
14
0
6
SHANDOZ
3y d e
57.50
DAVİD EGAN
MR NURLAN BİZAKOV
R VARİAN
10
89
341-1
28
0
7
A STAR ABOVE
3y d e
57.00
J WATSON
SHEİKH JUMA DALMOOK
W HAGGAS
2
88
83-1124
14
0
8
AL QAQAA (USA)
3y d e
57.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
5
88
42-314
36
0
9
COCONUT
3y a d
55.50
L MORRİS
NAT ROTHSCHİLD
ED WALKER
4
85
2421
21
0
10
NOBLE MASQUERADE
3y d e
52.00
H TURNER
HP RACİNG NOBLE MASQ
EVE J-HOUGHTON
9
77
224
21
0
11
RAVENS ARK
3y a e
51.00
GEORGE ROOKE
BEACHVİEW CORPORATİO
H MORRİSON
1
74
95711
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GULLIVER
6y a a
62.00
S B KİRRANE
WİTHERNSEA THOROUGHB
D O'MEARA
11
105
684207
27
0
2
SPANISH CITY
7y a a
58.50
RAY DAWSON
MERRY FOX STUD LİMİT
R VARİAN
10
98
152-370
42
0
3
KIMIFIVE (IRE)
5y a a
57.50
GEORGİA DOBİE
MR RİCHARD J GURR
J TUİTE
1
96
562620
20
0
4
MAY SONIC
4y d a
56.50
D O'NEİLL
HİLLS ANGELS
C HİLLS
5
93
74-2511
24
0
5
GOLDEN APOLLO
6y a a
56.00
P DENNİS
MR DAVİD SCOTT PAR
T EASTERBY
3
92
61-8420
20
0
6
EQUIANO SPRINGS
6y d a
55.00
F NORTON
T T RACİNG
T TATE
4
90
10-1172
28
0
7
EQUITATION
6y d a
55.00
M GHİANİ
MR A LYONS MR T W
S C WİLLİAMS
6
90
18-7628
28
0
8
RATHBONE
4y d a
55.00
MEGAN NİCHOLLS
MRS ANGİE BAİLEY
K RYAN
7
90
220935
48
0
9
JONAH JONES (IRE)
4y d a
54.50
DAVİD EGAN
DAVİD WARD
ED WALKER
8
89
08-3305
17
0
10
INDIAN CREAK (IRE)
3y d e
53.50
T LADD
PETER TAPLİN SUSAN
M CHANNON
9
89
24-7461
7
0
11
FORTAMOUR (IRE)
4y d a
53.00
C FALLON
C BARCLAY, RACİNG KN
B HASLAM
2
85
4-12333
48
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACCIDENTAL AGENT
6y d a
62.00
C BİSHOP
MRS R F JOHNSON HOUG
EVE J-HOUGHTON
1
110
033-545
27
0
2
RAISING SAND
8y d a
60.50
N CURRIE
NICK BRADLEY RACING
J OSBORNE
10
107
31309-8
80
0
3
OH THIS IS US (IRE)
7y d k
58.50
ROSSA RYAN
TEAM WALLOP
R HANNON
3
103
545447
21
0
4
BLUE MIST
5y a a
57.50
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
2
101
036-291
42
0
5
DOCUMENTING
7y d a
57.50
RAY DAWSON
KEVİN FROST RACİNG C
KEVİN FROST
8
101
412-291
48
0
6
FOX CHAMPION (IRE)
4y d a
57.50
M CREHAN
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
16
100
77-0067
28
0
7
WILLIE JOHN
5y d a
57.50
DAVİD EGAN
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
12
100
4205-04
36
0
8
WISE COUNSEL
4y d a
56.50
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
C COX
15
98
1-3181-3
83
0
9
REVICH (IRE)
4y d a
56.50
A VİLLİERS
MİDDLEHAM PARK LXVİİ
RİCHARD SPENCER
11
98
73-6511
16
0
10
SOCIETY LION
3y d e
53.50
C FALLON
MR K ABDULLAH
SIR M STOUTE
4
96
41-4213
14
0
11
TOMFRE
3y d e
53.50
M DWYER
MRS PHİLİP SNOW PA
R BECKETT
17
96
6-72062
28
0
12
VIA SERENDIPITY
6y d a
52.50
H TURNER
HAPPY VALLEY RACİNG
C FELLOWES
9
90
100501
28
0
13
QUEEN'S SARGENT (FR)
5y k a
52.50
MEGAN NİCHOLLS
MR DAVE STONE
K RYAN
6
90
0-33112
16
0
14
ARBALET (IRE)
5y k a
52.50
JOSEPHİNE GORDON
WİTHERNSEA THOROUGHB
D O'MEARA
14
89
254070
14
0
15
ALMUFTI
4y d a
52.00
F NORTON
AL SHAQAB RACİNG
H PALMER
7
88
144486
22
0
16
EJTILAAB (IRE)
4y d a
51.00
L MORRİS
MR PAUL WİLDES
I WİLLİAMS
5
84
1-633
28
0
17
DIRTY RASCAL (IRE)
4y d a
51.00
J QUİNN
MR CHARLİE ROSİER
TOM WARD
13
84
15-0097
38
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUNQAD (KY)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
SHADWELL STABLE
TODD A. PLETCHER
1
0
0
0
2
CADDO RIVER (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
SHORTLEAF STABLE, IN
BRAD H. COX
2
0
0
0
3
DIRECTIONAL (FL)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
3
52
7
56
0
4
REGULAR GUY (KY)
2y d e
54.00
JOSE LEZCANO
COFFEEPOT STABLES
WAYNE M. CATALANO
4
39
9
35
0
5
OLYMPIAD (KY)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
GRANDVIEW EQUINE, CH
WILLIAM I. MOTT
5
65
3
35
0
6
GREATEST HONOUR (KY)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
COURTLANDT FARMS DON
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
0
0
0
7
SOUTHERN PASSAGE (KY)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
7
26
9
21
0
8
OFFICIATING (FL)
2y d e
54.00
BENJAMIN HERNANDEZ
VEGSO RACING STABLE
WILLIAM I. MOTT
8
59
7
21
0
9
RYE RUNNER (KY)
2y d g
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
CHALK RACING
THOMAS ALBERTRANI
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:38 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARRIZO (KY)
4y d k
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
IVERY SISTERS RACING
DAVID A. CANNIZZO
1
86
5-25282
51
0
2
MARYANORGINGER (KY)
3y d d
54.50
MICHAEL J. LUZZI
GOLD SQUARE LLC
NATALIA LYNCH
2
78
1-59
127
0
3
FOREVER CHANGED (NY)
4y k k
56.00
JUNIOR ALVARADO
HAPPY FACE RACING ST
CHARLTON BAKER
3
70
5112-53
23
0
4
POP A CHOC (KY)
3y k d
54.50
JOSE L. ORTIZ
BARBER, GARY AND OXL
MARK E. CASSE
4
83
4813
27
0
5
TIMELY TRADITION (NY)
6y d k
56.00
DYLAN DAVIS
BUSH RACING STABLE
RAYMOND HANDAL
5
90
5-31114
27
0
6
DON'T CALL ME MARY (PA)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MADAKET STABLES LLC,
TODD A. PLETCHER
6
69
0121
78
0
7
SAY MOI (KY)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
BACH STABLES LLC
WILLIAM I. MOTT
7
90
2124
27
0
8
UNION MAIDEN (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
WISE RACING LLC
CHAD C. BROWN
8
81
5315
42
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RESTORED ORDER (KY)
2y k e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE AND ST
TODD A. PLETCHER
1
74
34
21
0
2
FULCO (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
ALLEN STABLE, INC.
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
2
50
7
41
0
3
MO HEAT (KY)
2y d e
54.00
ERIC CANCEL
BONA VENTURE STABLES
GEORGE WEAVER
3
0
0
0
4
HARDISON (KY)
2y k e
54.00
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN RACING, LL
WILLIAM I. MOTT
4
0
0
0
5
WORLD CRUISER (KY)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
THREE CHIMNEYS FARM,
CHRISTOPHE CLEMENT
5
0
0
0
6
AMERICAN DIAMOND (KY)
2y d e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
6
0
0
0
7
SIFTING SANDS (GB)
2y d e
54.00
JOSE L. ORTIZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
7
0
0
0
8
LEASE (KY)
2y a e
54.00
JOSE LEZCANO
ADELE B. DILSCHNEIDE
WILLIAM I. MOTT
8
68
6
35
0
9
HIDDEN ENEMY (IRE)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
L AND N RACING LLC
STEVEN M. ASMUSSEN
9
74
4
28
0
10
RIVER REDEMPTION (KY)
2y d e
54.00
REYLU GUTIERREZ
MOSSAROSA
NICHOLAS P. ZITO
10
0
0
0
11
DEMON (KY)
2y d e
54.00
RIDER TBA
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
11
0
0
0
12
TIWANAKU (KY)
2y k e
54.00
JOEL ROSARIO
FLAXMAN HOLDINGS, LT
STEVEN M. ASMUSSEN
12
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KLICKITAT (NY)
4y a g
55.50
LUIS SAEZ
SHORTLEAF STABLE, IN
JAMES A. JERKENS
10
77
5222-21
29
0
2
MICROSECOND (NY)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
1
79
2321
24
0
3
GOOD OLD BOY (NY)
5y a g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BUCK BUTLER
MICHAEL J. MAKER
2
84
91212-1
30
0
4
BARLEEWON (NY)
3y d g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
SACKS, ELISE AND GOL
MICHAEL STIDHAM
3
85
65-6210
42
0
5
THE SINNER IS YOU (NY)
4y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
HIBISCUS STABLES LLC
JEREMIAH C. ENGLEHART
4
78
8311-85
23
0
6
MARKET BUBBLE (NY)
4y d g
55.50
REYLU GUTIERREZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
5
77
82329-1
63
0
7
JIMMY JAZZ (NY)
5y a g
56.50
ERIC CANCEL
DREAM MAKER RACING
THOMAS M. BUSH
6
85
41-7334
21
0
8
POINT HIM OUT (NY)
3y d g
54.50
JOSE LEZCANO
SIGNAL HILL FARMS
MICHAEL STIDHAM
7
89
124
63
0
9
NEW JERSEY JOHN (NY)
6y d g
56.50
LUIS CARDENAS
FERRARO, M. ANTHONY,
M. ANTHONY FERRARO
8
73
584331
25
0
10
SIMPLY (NY)
3y k g
54.50
JOEL ROSARIO
LYNAM, BRYAN
STEVEN M. ASMUSSEN
9
82
1396
21
0
11
JACK THE CAT (NY)
4y d g
55.50
DYLAN DAVIS
DORRIAN, JOHN F. AND
RAYMOND HANDAL
11
87
122332
63
0
12
KERRY BOY (NY)
8y d g
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
GOODWIN FARMS, LAMOT
GABRIEL GOODWIN
12
77
6556-74
17
0
13
STANHOPE (NY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SHORTLEAF STABLE, IN
BRAD H. COX
13
82
221-0
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY SAVER (KY)
3y a e
53.50
JOSE LEZCANO
WERTHEIMER AND FRERE
TODD A. PLETCHER
1
99
11
41
0
2
LIVEYOURBEASTLIFE (KY)
3y d e
53.50
JUNIOR ALVARADO
WILLIAM H. LAWRENCE
JORGE R. ABREU
2
85
68-5431
24
0
3
FIRST LINE (KY)
3y a g
53.50
DYLAN DAVIS
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
3
79
4231
38
0
4
JESUS' TEAM (KY)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
GRUPO SEVEN C STABLE
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
4
95
811242
21
0
5
CELTIC STRIKER (KY)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
IMPERIAL RACING, LLC
RAYMOND HANDAL
5
83
410614
51
0
6
DR POST (KY)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ST. ELIAS STABLE
TODD A. PLETCHER
6
101
4-1123
49
0
7
MYSTIC GUIDE (KY)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
GODOLPHIN RACING, LL
MICHAEL STIDHAM
7
96
3123
51
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIMARI (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
TEN BROECK FARM, INC
WESLEY A. WARD
1
98
2114-12
78
0
2
UP IN SMOKE (FL)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
BLACK TYPE THOROUGHB
GEORGE WEAVER
2
90
114143
28
0
3
SOUND MACHINE (FL)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
E FIVE RACING THOROU
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
84
162-12
127
0
4
SECONDARY MARKET (KY)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
87
31-1
27
0
5
FRANK'S ROCKETTE (KY)
3y d d
55.50
JUNIOR ALVARADO
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
5
101
22-1211
63
0
6
HELLO BEAUTIFUL (MD)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MADAKET STABLES LLC,
BRITTANY RUSSELL
6
82
211-710
27
0
7
CENTER AISLE (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
7
93
153
63
0
8
PURRFECTLY CLAIRE (FL)
3y a d
53.50
DYLAN DAVIS
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
8
83
2-11
30
0
9
REAGAN'S EDGE (KY)
3y a d
53.50
JOSE LEZCANO
LAEL STABLES
CHERIE DEVAUX
9
90
1-312
63
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MATH WIZARD (KY)
4y a a
54.00
JOEL ROSARIO
FANELLI, JOHN, MISHR
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
103
15-8525
8
0
2
TACITUS (KY)
4y k a
56.50
JOSE L. ORTIZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
2
106
223-541
63
0
3
MORETTI (KY)
4y d a
53.50
JOSE LEZCANO
REPOLE STABLE AND EC
TODD A. PLETCHER
3
98
221121
34
0
4
GLOBAL CAMPAIGN (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
SAGAMORE FARM, LLC A
STANLEY M. HOUGH
4
101
513-161
49
0
5
SPINOFF (KY)
4y a a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WERTHEIMER AND FRERE
TODD A. PLETCHER
5
101
01-4271
27
0
6
PRIORITIZE (KY)
5y d g
52.50
ERIC CANCEL
WILLIAM L. CLIFTON,
H. JAMES BOND
6
101
861-221
42
0
5 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Ascot Birleşik Krallık, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ascot Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:20 ascot birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:38 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 5 eylül 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 5 eylül 2020 at yarışı programı, 5 eylül 2020 tjk yarış programı, 5 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 5 eylül 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 5 eylül 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, 5 eylül 2020 ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, günün ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 5 eylül 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni