Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
59.00
E.ÇANKAYAAP
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
64
710706
21
16
1.37.14
2
TEKKURŞUN
4y k k
KAIZBERT (RU)
57.00
G.KOCAKAYA
ASİYE YILDIZ
OL. AKTÜRK
2
54
112353
16
16
1.32.14
3
PİST KRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.50
H.KAPLAN
HALİT DAĞTEKİN
M.KARAGÜNEY
6
57
343112
7
19
1.33.96
4
MALIBUNUN OĞLU
4y k a
TAMERİNOĞLU
53.50
Ö.YILDIRIM
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
4
47
185544
16
15
1.32.64
5
ATARDAMAR
4y a a
TURBO
52.00
MÜS.ÇELİK
CEM KAAN PARSAK
M.AKBULUT
5
44
062621
18
20
1.34.09
6
HIZLIŞİMŞEK
4y k a
TOŞUR
50.00
A.KAÇMAZ
MEHMET ARSLAN
A.ÇİFTÇİ
3
35
056173
21
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I WANNA LEAVE
2y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
1
0
0
20
2
INFLUENCER
2y d e
DR FONG (USA)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
0
0
20
3
MISTER VALENTIN
2y a e
ERAYÇE
57.00
D.KAYAAP
REŞAT ÖZ
H.GÖNÜLTAŞ
8
0
0
20
4
ROMANSTAR
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
M.YAZBERDIYEV
UĞUR ŞENTÜRK
Y.YAĞMUR
3
0
0
20
5
THE RACER
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
H.ÇİZİK
KEMAL A. TURAN
HÜS.ÇAKMAK
4
0
0
20
6
WILD PILOT
2y a e
CARDINAL PIONEER
57.00
A.KAÇMAZ
ZEKİ SÖKMEN
M.ANAT
6
0
0
20
7
LATIFA TWO
2y d d
ASTROLOGY (USA)
55.00
M.KAYA
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
5
0
0
20
8
PRENSES AYŞE
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
Y.YALVANAP
AYŞE TORKAK
S.ÇİFTÇİ
7
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAMANBEY
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
D.ERGİN
7
55
1152
13
18
2
DON CORLEONE
3y d e
HAKKAR
58.00
M.KAYA
KAAN GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
6
73
3-11647
21
17
3
QUEIMADA GRANDE
3y d e
LUXOR
58.00
Ö.YILDIRIM
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
İ.GÜMÜŞ
2
54
163264
17
15
1.37.26
4
ASUDE SULTAN
3y d d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
56.00
H.ÇİZİK
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
3
55
340171
13
20
5
BIG FATHER MEVLÜT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
T.TURAN
4
23
807095
16
5
1.40.11
6
MAÇONİ
3y d e
LUXOR
54.00
S.AKBULATAP
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
5
0
00
16
18
1.43.15
7
SOOLEAWA
3y d d
DR FONG (USA)
53.00
B.AVERBAK
MEHMET DOĞAN
S.SÜSLÜ
8
34
816806
9
16
8
TITANIUM
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
A.KAÇMAZ
OĞUZ YALÇIN
T.YILMAZ
1
30
239365
23
13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UÇAN NAZ
4y a k
UÇANBEY
59.00
E.ÇANKAYAAP
YASİN TEKTAŞ
EY.YARDIMCI
1
47
041412
18
19
2
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
58.50
H.ÇANAKÇIAP
İSMAİL DEMİR
A.KAPLAN
2
44
632201
8
20
3
PRENSES MONTANA
4y d k
DEHA
55.50
H.KAPLAN
MUSTAFA KAPLAN
Ö.GÜNELİ
3
34
080000
23
4
4
AKDENİZ FIRTINASI
4y k k
BOZYİĞİT
54.50
S.ERKUŞ
OSMAN ERGİN
D.ERGİN
6
32
803180
14
18
2.29.36
5
UÇAN ŞİMŞEK
4y a k
SARRAF
52.00
GÖK.BEKTAŞ
YENEL KAYA
CUMA POLAT
5
27
574730
16
4
6
SEMRAKIZI
4y a k
KIRIMHAN
50.00
B.AVERBAK
SAMİ KANDİL
C.TURAN
4
20
005009
11
5
7
SATILAY
4y a k
KOBRA
50.00
H.YOLAÇICIAP
FAİK AKSOY
B.DEMİR
7
10
756586
127
2
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERİN DİYAR
4y a k
KANEKO
60.00
E.ÇANKAYAAP
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
7
57
06-0442
14
14
1.36.48
2
SHE IS THE ONE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
6
50
649204
18
14
1.37.41
3
SNOW GIRL
3y a d
APPROVE (IRE)
55.50
G.KOCAKAYA
BERRİN GEDİK
S.ALTINDAĞ
3
49
1-8162
18
18
1.38.03
4
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
61.00
H.ÇİZİK
FERİT ÇİZİK
K.YILDIZ
5
53
071171
8
20
1.36.14
5
DIRECT WIN
4y d k
CHURCH PICTURES (GB)
56.50
S.BOYRAZ
YASEMİN TURAKTEKİN
E.MUTLU
4
44
132483
12
16
1.38.78
6
SOUR TIMES
5y d k
KANEKO
55.50
T.YILDIZ
FATİH KÖKTÜRK
YASİN POLAT
9
42
572245
10
17
1.36.80
7
GIRL GONE BAD
3y k d
TORUK MACTO (IRE)
51.00
A.KAÇMAZ
MURAT MERGİN
S.KONAK
2
40
2-2106
58
18
1.36.79
8
KIND OF BLUE
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
S.ERKUŞ
LALE M. ATMAN
MET.ACAR
1
35
580376
16
11
9
SEVMEK ZAMANI
4y a k
LUXOR
50.50
M.HAMEDİ
CEM KAAN PARSAK
S.YILMAZ
8
32
634-906
38
13
1.37.38
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APPROVED STAR
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
M.KAYA
ZERRİN SARAÇOĞLU
AYDIN ALÇİÇEK
2
0
0
20
2
ENDER MAN
2y d e
SCARFACE
57.00
A.SÖZEN
İSMAİL KARAMAN
A.ŞIVGIN
1
0
0
20
3
HYPER LOOP
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
H.ÇİZİK
KAMİL AKIN
B.EGE
8
0
0
20
4
KATBE KAT
2y d e
HAYRİ BABA
57.00
T.YILDIZ
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
3
0
0
20
5
KOD SEKİZ
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
G.KOCAKAYA
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
0
0
20
6
WILD SON
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
6
0
0
20
7
LET SIN RULE
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
CUMALİ AYTAR
MEH.AYDOĞDİ
7
0
0
20
8
LILYANNA
2y d d
KARABEYHAN (GB)
55.00
A.KAÇMAZ
MURAT KARABULUT
V.KARAKAYA
5
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
60.00
BURAK AKÇAYAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
5
94
322221
20
20
1.32.49
2
BALDEMAR
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
62.00
H.ÇİZİK
AHMET KAVRAN
T.KURT
4
91
961321
21
20
1.30.56
3
JEDI
4y d a
LUXOR
60.00
Ö.YILDIRIM
ADNAN TÜRKOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
7
78
21-1136
21
18
1.29.63
4
ULUDAZ
7y d a
KANEKO
60.00
G.KOCAKAYA
SAMET KADIOĞLU
S.MUTLU
3
99
285252
21
18
1.29.38
5
AGERA
4y d a
CAPE CROSS (IRE)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
6
91
73-3157
18
18
1.30.63
6
EDERLEZI (USA)
6y a a
SHACKLEFORD (USA)
54.00
D.KAYAAP
EMİR ALKAŞ
G.YILDIRIM
2
98
221-11
127
20
1.31.13
7
ÇIKSALIN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
84
61-4630
10
16
1.30.43
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUELLO (USA)
4y d a
FLAT OUT (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
7
86
219182
10
18
2
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.ÇİZİK
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
1
100
1-11422
15
20
3
KATMA DEĞER
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
6
99
512461
18
20
1.29.98
4
SHARPA
5y k a
KURTINIADIS (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
112
29-1322
16
20
1.29.15
5
SUMEL HAN
5y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
T.YILDIZ
NEJDET SUMEL
YASİN POLAT
5
94
263334
18
17
1.30.82
6
ULAN BATOR
6y d a
LUXOR
58.00
S.KAYA
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
3
112
3-12166
16
20
1.28.66
7
BLANCHARD
4y d k
MALİ
56.00
MÜS.ÇELİK
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
2
90
472735
14
14
1.30.52
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARYALİVA
3y k d
CANBERKTAY
57.00
M.KAYA
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
1
56
3112
25
19
1.18.39
2
GARDAL GÜLÜ
3y a d
UÇANBEY
57.00
M.AKYAVUZ
SERDAR DOĞAN
O.GÖRMEZ
2
51
41511
14
20
1.19.29
3
GÜNEŞİN GÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
57.00
A.KAÇMAZ
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
5
41
72461
17
20
1.20.54
4
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
57.00
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
6
50
124551
13
20
1.19.10
5
KINALI SULTAN
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
S.KAYA
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
11
43
1233
33
17
1.19.00
6
NEDRET
3y a d
BERKSOY
57.00
A.SÖZEN
MÜSLÜM TEKİNALP
H.ŞİMŞEK
10
41
2210
46
19
1.20.34
7
ÖZÜMCAN
3y k d
SALTUKHAN
57.00
S.ERKUŞ
CEMAL DURMAZ
A.ÇİFTÇİ
9
37
214936
14
16
1.20.11
8
SAYDAM ATEŞ
3y k d
ATEŞTOPU
57.00
H.ÇİZİK
ENVER YILDIZ
B.BOZBEY
8
53
11622
23
19
1.20.71
9
SILENT RIVER
3y k d
TURBO
57.00
S.BOYRAZ
FARUK ATEŞ
M.KAYA
7
35
222323
7
17
1.20.00
10
SÜSLÜ GÜZEL
3y k d
BERKSOY
57.00
MÜS.ÇELİK
HASAN ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
4
41
32416
25
19
1.19.23
11
TAVUZKUŞU
3y k d
BERKSOY
57.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
74
62122
28
19
1.19.12
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNDOĞARKEN
5y a k
AYABAKAN
62.00
T.KERESTECİ
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
Ö.GÜNELİ
1
59
752334
18
17
1.42.14
2
YURTYAPAN
5y a a
HALİD
62.50
Ö.GÖNÜLTAŞ
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
2
58
062120
9
18
1.40.48
3
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
61.00
E.ŞİMŞEK
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
57
300465
15
14
1.40.70
4
YEŞİLKALE
4y a a
ALTAHA
58.50
İ.KATAR
REŞAT ARSLAN
V.ÖZDİL
5
53
053253
10
14
5
YAĞIZKAAN
4y k a
ONURKAAN
58.00
BURAK AKÇAY
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
12
52
7-02391
11
20
1.41.67
6
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
55.00
E.ÇANKAYA
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
11
45
273162
9
18
1.44.60
7
FIRATKENTLİ
4y a a
UÇANBEY
53.00
M.G.ARSLAN
SAMİ DOĞAN
K.TEKİNALP
6
44
372945
12
14
1.43.58
8
KOPKAPTAR
5y a a
ÖZGÜRBEY
53.00
K.GÖKÇE
SERHAT ŞAHİN
M.H.ELĞAÇ
3
39
582715
19
19
9
ÇAKIRALİ
7y k a
ARASLI
50.00
SER.YILDIZ
SERVET ERBAŞI
H.ŞİMŞEK
10
35
446444
13
16
10
YAMAN OĞLUM
4y k a
BERKSOY
50.00
S.AKBULAT
VOLKAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
9
35
645070
49
13
1.50.77
11
İLK KARABEDİR
4y k a
KARABEDİR
50.00
U.LEVENT
FAİK AKSOY
B.DEMİR
8
34
007446
9
14
1.43.67
12
OĞULCANIM
6y k a
İLBEYİ
50.00
H.YOLAÇICI
CEM H. KEÇİK
T.KURT
7
28
870275
9
8
1.42.13
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COPY CENTER
2y d e
KULOĞLU
57.00
H.POLAT
ÖMER DEMİR
G.BALTA
7
26
63346
14
15
2
KOSOVA RÜZGARI
2y d e
BANDIERO
53.00
T.YILMAZAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
3
7
000
27
17
3
ÖZ KARDAŞ
2y d e
HAKKAR
57.00
N.ALTIN
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.E.SARIDAL
10
26
3234
11
17
1.21.81
4
SEN TOYDEMİR
2y a e
ALL THE GOOD (IRE)
57.00
V.KIZMAZ
HALİL TOYDEMİR
M.DEMİROL
11
14
9557
14
16
5
WE WILL SUCCEED
2y a e
MAXIMUS DREAM
57.00
F.YARDIMCI
SIDDIKA Y. DEMİRCİ
A.DİNÇ
9
0
6
14
19
6
WOLF RUNNER
2y d e
PAN RIVER
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
5
7
990
27
17
7
AKİS BİBİ
2y a d
AKINDAYIM (IRE)
55.00
AH.ARSLAN
ALİ YILDIZ
M.KILINÇ
8
0
0
20
8
LONGLIP
2y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
M.AVŞAR
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
1
0
0
20
9
QUEEN OF FLOWERS
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
M.E.DOĞANAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
2
18
849
27
17
10
THIS IS MY GIRL
2y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
6
0
5
27
19
11
ZARİP
2y a d
PERFECTO
55.00
S.KAPLAN
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
4
7
880
27
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
60.00
MEH.PARLAK
M.ALİ ÖZKAN
G.BALTA
6
59
161009
18
17
2.18.67
2
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.00
E.AKKILIÇ
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
36
422094
13
16
2.11.58
3
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
60.00
İ.ÇİZİK
AHMET ÇELİK
S.V.KAYA
10
56
571918
18
19
2.09.47
4
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
58.00
H.ALTUNDAĞ
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
8
49
581304
34
17
2.17.87
5
LİZGE
6y k k
DEHA
56.00
A.ŞENBAHAR
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
1
25
578109
27
18
2.18.87
6
MONDIALEKAYA
4y a k
ÖZGÜNKAN
58.00
S.ALTAY
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
2
30
251890
13
17
7
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
58.00
Y.CENGİZ
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
4
45
000454
18
12
2.14.39
8
ŞEKERSEVGİ
5y k k
BOLKAR
57.00
A.ÇANKAYA
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
E.HAZAL ŞEKER
9
27
545227
27
18
2.11.87
9
BAYBİLZİK
4y k k
KIRIMHAN
53.00
Y.ÇELİKBAŞ
HAZIM AKTAŞ
M.BARCİN
3
25
5-00000
28
10
2.32.45
10
KASIRGAKIZ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
B.SARIDAL
AHMET POLAT
S.KURT
12
6
990900
18
14
11
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
53.00
M.KIYAK
M.NEZİF ŞEKER
H.DEĞİRMENCİ
5
23
0-96950
5
10
12
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
55.00
K.DEMİREL
MEHMET DOĞAN
H.DEĞİRMENCİ
11
23
256060
17
10
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA GEÇGEL
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
M.AVŞAR
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
10
0
68
27
18
2
ÇINARIM
2y a e
PERFECTO
53.00
H.ALTUNDAĞAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
12
0
2
76
19
3
DENİZ OĞLU
2y a e
HAKKAR
53.00
S.ALTAYAP
SALİH DURMAZ
At Sahibi
1
0
0
20
4
DODOTKA
2y a e
FAIRSON
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET TAHİR AKIL
V.ÇİZİK
3
0
9
13
19
1.24.13
5
DUBAI LUCK
2y d e
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
M.IŞIKAP
MESUT ÇEVİKEL
H.DEĞİRMENCİ
8
0
0
20
6
VATAN
2y a e
ROCA DE LA PAZ (USA)
57.00
N.ALTIN
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
4
0
56
30
18
7
YUSUFUM
2y a e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
R.DOĞAN
MEHMET DEMİR
H.TEKİNALP
9
15
846
11
17
1.23.92
8
AYDENİZ ÇİÇEĞİ
2y d d
HAKKAR
55.00
M.F.ASLANAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
5
0
0
20
9
DATÇALI KIZ
2y d d
ZANJERO (USA)
51.00
A.ŞENBAHARAP
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
7
0
98
14
18
10
DELA HAT
2y d d
KING DAVID (USA)
55.00
H.SARIDALAP
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
6
0
5
76
19
11
KURTAR KIZ
2y d d
ZANJERO (USA)
52.00
Y.CENGİZAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
2
22
963
27
17
12
SHABBY
2y d d
HAKKAR
55.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
11
25
26756
13
15
1.20.39
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCA OĞUL
5y d a
INDIGO RED (GB)
61.00
M.F.ASLANAP
ÖMER DEMİR
V.ÇİZİK
5
81
124277
18
16
2.12.95
2
ROJHATAĞA
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR CIZLAK
M.BARCİN
1
78
141315
25
19
2.13.16
3
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
7
65
157317
4
19
2.12.51
4
TAKİPETBENİ
5y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
63
041382
21
17
2.09.69
5
MAPRO
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
3
73
512364
21
16
2.12.93
6
NEW TRANSATLANTIC
6y d a
KANEKO
58.00
H.POLAT
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
4
58
200169
20
18
2.08.89
7
ESKAYRA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
V.KIZMAZ
BARAN D. CEMİLOĞLU
H.TEKİNALP
11
74
971642
14
17
2.16.15
8
APIKO DORA
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
R.DOĞAN
BEKİR ÖZDİKER
S.SAYIN
6
43
770-086
6
5
2.10.03
9
BAVİ REŞ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
F.YARDIMCI
ZELİHA PESEN
M.KARALI
9
93
8-57579
40
10
2.07.06
10
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
56.00
M.AVŞAR
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
8
69
54-8356
20
7
2.09.64
11
SPOONERS DIAMOND
4y d k
MENDIP (USA)
50.00
B.SARIDALAP
MURAT AZİZOĞLU
M.E.SARIDAL
2
12
73-8600
127
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
60.00
H.SARIDALAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
14
46
077509
42
14
1.28.05
2
DRONGO
3y d e
CUVEE (USA)
59.00
M.IŞIKAP
NURİ TURAN
S.SAYIN
13
44
393476
27
14
1.31.50
3
DAR SOKAK
3y d g
EXPANSION (USA)
60.50
V.KIZMAZ
İSMAİL HADİOĞLU
S.SAYIN
15
43
612238
18
17
1.30.45
4
ERKEN GELEN NİSA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.50
F.YARDIMCI
M.NABİ DEMİRKOL
H.TEKİNALP
11
41
790911
14
20
1.30.78
5
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
56.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
G.BALTA
6
38
415476
20
16
1.32.64
6
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
56.50
N.ALTIN
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
12
35
553723
14
13
1.31.01
7
GÖGEBAKAN
3y d e
GOLDEN SUN
56.50
H.POLAT
MEHMET DEMİR
At Sahibi
16
35
459868
32
9
8
MUTLU ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.50
S.KAPLAN
AHMET YILANCIK
G.BALTA
8
31
500060
14
13
1.29.97
9
TIME TO INVOLVE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
53.50
C.TEPEAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
9
31
197059
13
15
1.31.39
10
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET FELHAN
S.V.KAYA
3
30
761523
13
17
1.31.03
11
LAST WARRIOR
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.50
S.ALTAYAP
AVNİ GÖKKAN
H.TEKİNALP
2
29
581002
14
17
1.30.00
12
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
53.00
E.KILIK
M.REŞİT GÖRGÜN
H.TEKİNALP
1
28
055210
13
19
1.29.04
13
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
52.50
İ.ÇİZİKAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
4
27
310002
13
16
1.34.47
14
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
52.50
Y.CENGİZAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
10
27
58-4269
13
13
1.34.88
15
SAYGIN BEY
3y d e
BANKROLL
50.50
Y.ÇELİKBAŞAP
MUSTAFA AMAÇ
S.KURT
5
27
800106
6
18
1.31.21
16
THUNDER MAN
3y d e
PRESSING (IRE)
49.50
T.YILMAZAP
REŞİT DEMİR
G.BALTA
7
27
030031
18
20
1.36.10
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMETLİ
2y d e
PERFECTO
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
6
0
8
84
19
2
BABA AKYILDIRIM
2y d e
KANEKO
57.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
1
0
0
33
19
3
ÇETEBAŞI
2y d e
PERFECTO
57.00
H.POLAT
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
10
0
79
56
18
4
KING OF THE KING
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.00
F.YARDIMCI
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
8
0
76
80
18
5
PUIGDEMONT
2y d e
OĞLUM EYMEN
57.00
E.KILIK
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
4
16
9064
11
16
1.21.61
6
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
R.DOĞAN
SEMİH YARDIMCI
M.BARCİN
11
13
5780
13
16
1.19.89
7
ASPIDASTRA
2y d d
YAVUZSEL
53.00
M.IŞIKAP
MEHMET HANİFİ POLAT
S.KURT
5
18
0948
13
16
1.23.74
8
AŞK DELİSİ
2y d d
CASH AKÇE
51.00
M.KIYAKAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
7
30
653924
14
11
1.19.45
9
FIRTINA IŞIL
2y a d
ARSENIC
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
2
0
0
20
10
PERFECT BREEZE
2y d d
PERFECT STORM
52.50
İ.ÇİZİKAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
12
0
66
27
18
11
PETRICHOR
2y d d
MAXIMUS DREAM
55.00
S.KAPLAN
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
E.HAZAL ŞEKER
9
8
777
14
17
12
WIDOW LADY
2y a d
ES ES RUNNER
51.00
H.ALTUNDAĞAP
NURİ TURAN
S.SAYIN
3
13
8086
27
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİCLENİN KIZI
3y k d
TÜMÖZ BEY
58.00
F.YARDIMCI
NİHAT KARATOPRAK
M.K.ÇİZİK
6
33
1335
13
17
1.33.34
2
CANIMSIN DİLBER
3y a e
SERDARHAN
57.00
E.KILIK
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
9
37
167
49
18
3
NECO NECO
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AVŞAR
MEHMET ŞİMŞEK
F.POLAT
5
30
41
20
20
1.37.29
4
SÜSKÜN
3y a e
UÇANBEY
57.00
N.ALTIN
MAHMUT YÜKSELİR
G.BALTA
2
31
0167
14
18
1.35.42
5
ARAMİ
3y a e
ATİKBEY
52.00
Y.CENGİZAP
MEHMET ÖZKAN
MEH.ÖZKAN
10
26
5603
21
16
6
ÇAY OĞLU
3y k e
JOKER
52.00
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
8
0
0
83
19
7
DEDE GOBAK
3y a e
KABAHAYDAR AĞASI
50.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEŞEN
A.GÜRGÖZE
1
0
7
20
19
1.40.17
8
GİZLİ FIRTINA
3y a e
GELİBOLU
54.00
AH.ARSLAN
MAHMUT YILDIZ
M.KILINÇ
7
0
0
20
19
1.47.07
9
İSYANIM
3y a e
KURUŞAĞA
55.00
R.DOĞAN
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
11
17
0694
20
16
1.38.03
10
MUOHEEBB
3y k e
YALÇINER
53.00
İ.ÇİZİKAP
ETHEM KAYA
S.SAYIN
4
10
800
20
17
1.46.39
11
VİRAŞHAT
3y a d
SARUS
54.00
M.E.DOĞANAP
SİNAN KORKMAZ
H.TEKİNALP
3
0
00
21
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OĞLUM DELİL
4y d a
PRESSING (IRE)
61.00
M.IŞIKAP
MUHİTTİN AYDINALP
G.KÖSE
1
41
0-62313
10
19
1.56.50
2
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
59.00
İ.ÇİZİKAP
HÜSEYİN YÜKSEL
H.TEKİNALP
7
39
550596
4
8
1.53.34
3
TRUSTABLE
6y d a
SIXTIES ICON (GB)
62.00
M.AVŞAR
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
9
39
840708
20
10
1.50.71
4
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
H.ALTUNDAĞAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
16
34
183536
14
15
1.49.57
5
KARA PANTER
4y d a
PERFECT STORM
59.00
N.ALTIN
ALİ POLAT
E.HAZAL ŞEKER
14
33
710472
13
16
6
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
11
33
094021
20
20
1.51.58
7
ANATOLIAN STORM
5y a a
ANATOLY
58.50
R.DOĞAN
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
8
32
300390
11
11
1.50.98
8
CUPIDS ARROW
5y d a
AFTER MARKET (USA)
57.50
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
13
30
469696
20
8
1.53.44
9
ÇAĞANHAN
4y k a
HAKEEM (USA)
55.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
12
28
871-040
20
17
10
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
54.50
C.TEPEAP
MEHMET DEMİR
H.TEKİNALP
5
26
634547
4
14
1.55.23
11
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
53.50
S.KAPLAN
MEHMET YILDIZ
A.GÜRGÖZE
15
22
006826
14
13
1.51.79
12
UÇANOK
5y d g
KANEKO
51.00
S.ALTAYAP
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
6
17
674708
20
14
1.54.21
13
CHAMPION BABY
4y d k
PRESSING (IRE)
50.00
M.KIYAKAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
2
13
900-868
14
7
2.01.78
14
ALEMDAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET BOZAN GÖKKAN
H.DEĞİRMENCİ
3
12
5-0506
13
15
2.07.44
15
BLACK LEGACY
4y d a
MENDIP (USA)
50.00
B.SARIDALAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
4
11
5960-00
20
8
1.58.81
16
DEMİRALP
4y a g
ARIZONA RED (USA)
47.00
T.YILMAZAP
M.BEDİH KÜÇÜK
H.DEĞİRMENCİ
10
10
06-6008
28
1
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
60.00
E.AKKILIÇAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
6
54
549457
6
12
1.38.75
2
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
61.50
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
12
51
287019
6
19
1.43.24
3
ZEKİOĞLUM
5y a a
DARBE
59.00
H.POLAT
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
9
46
390078
14
4
1.40.98
4
DİRİKBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.E.DOĞANAP
SABRİ ALTIN
G.BALTA
7
43
26-1779
14
17
1.44.16
5
EKİNER
8y k a
KARAKEMAL
57.00
R.DOĞAN
MEHMET KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
42
159488
31
15
1.35.58
6
SULTANDAN
7y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
56.50
E.KILIK
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
3
41
428119
20
19
1.39.09
7
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
52.50
Y.CENGİZAP
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
2
39
740388
13
14
1.42.05
8
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
N.ALTIN
YAVUZ YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
15
37
795449
14
11
1.36.44
9
AMASYALI
5y d a
DALHATOV
52.50
İ.ÇİZİKAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
1
33
00-0060
82
13
1.38.27
10
İHSANEFE
4y a a
KAIZBERT (RU)
48.00
T.YILMAZAP
ERSAN KARACA
H.TEKİNALP
11
33
120700
20
15
1.42.52
11
ALTIN KRAL
7y a a
TOŞUR
51.00
C.TEPEAP
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
10
30
4-06072
13
13
1.36.48
12
GÜMÜŞYOL
4y k a
BOZOK
50.00
S.ALTAYAP
HAÇIM YILDIZ
S.KURT
16
28
506000
21
14
1.39.55
13
MATİAS
4y k a
KILAVUZ
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET AVCI
G.BALTA
4
27
533
127
17
14
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.00
A.ŞENBAHARAP
MUZAFFER YARDIMCI
M.BARCİN
8
21
009460
20
9
1.41.80
15
ERGİNSOY
6y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
B.SARIDALAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
13
21
000007
20
10
1.38.80
16
CANIMBİLSEV
5y a k
ÖZHABER
50.00
M.KIYAKAP
ARİF ÇELİK
H.TEKİNALP
14
21
00-8900
20
7
6 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul, Şanlıurfa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 eylül 2020 pazar at yarışı bülteni, 6 eylül 2020 at yarışı programı, 6 eylül 2020 tjk yarış programı, 6 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 6 eylül 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 6 eylül 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 6 eylül 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni